loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Bialorus 2014/2015

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: Extraliga

Hokej na Lodzie Białoruś Extraliga Najwyższe kursy
11 września 2014 1 X 2
17:30 Mogilev - Vitebsk 5.70 5.40 1.60
17:30 Yunost Mińsk - Gomel 2.05 4.65 3.35
17:30 Dinamo Molodechno - Zhlobin 3.85 4.65 1.90
17:30 Brześć - Neman Grodno 6.40 6.00 1.40
17:30 Shakhter Soligorsk - Novopolotsk 1.23 8.30 9.50
13 września 2014 1 X 2
16:00 Mogilev - Novopolotsk 6.10 6.10 1.40
16:00 Dinamo Molodechno - Gomel 3.00 4.65 2.10
16:00 Shakhter Soligorsk - Vitebsk 1.16 11.00 13.00
16:00 Brześć - Neman Grodno 5.90 5.60 1.53
16 września 2014 1 X 2
17:30 Novopolotsk - Yunost Mińsk 5.25 6.30 1.50
17:30 Neman Grodno - Gomel 2.10 4.70 2.85
17:30 Shakhter Soligorsk - Brześć 1.25 7.30 8.50
17:30 Vitebsk - Dinamo Molodechno 5.30 5.30 1.55
18 września 2014 1 X 2
12:00 Lida - Gomel 6.00 6.30 1.47
17:30 Vitebsk - Yunost Mińsk 14.00 10.00 1.14
17:30 Novopolotsk - Dinamo Molodechno 2.35 4.85 2.52
17:30 Mogilev - Brześć 5.50 5.80 1.51
17:30 Neman Grodno - Zhlobin 2.40 4.65 2.42
21 września 2014 1 X 2
12:00 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 2.40 4.60 2.39
16:00 Brześć - Gomel 6.70 5.70 1.45
16:00 Dinamo Molodechno - Mogilev 1.18 9.00 11.00
16:00 Lida - Vitebsk 1.75 4.85 3.70
16:00 Neman Grodno - Novopolotsk 1.30 7.30 7.00
23 września 2014 1 X 2
17:30 Neman Grodno - Vitebsk 1.11 13.00 15.50
17:30 Yunost Mińsk - Mogilev 1.03 26.00 26.00
17:30 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 4.75 4.75 1.75
17:30 Brześć - Zhlobin 7.20 7.10 1.40
17:30 Lida - Novopolotsk 2.96 4.60 2.15
26 września 2014 1 X 2
17:30 Mogilev - Lida 6.30 6.00 1.40
17:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.80 4.65 3.70
17:30 Novopolotsk - Gomel 3.75 4.65 1.75
17:30 Vitebsk - Zhlobin 9.00 8.90 1.22
28 września 2014 1 X 2
16:00 Mogilev - Neman Grodno 23.00 23.00 1.05
16:00 Dinamo Molodechno - Brześć 1.30 6.90 7.75
16:00 Vitebsk - Gomel 9.75 8.90 1.22
16:00 Novopolotsk - Zhlobin 3.30 4.65 1.91
16:00 Shakhter Soligorsk - Lida 1.12 14.00 15.50
1 października 2014 1 X 2
17:30 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 6.00 5.60 1.50
17:30 Zhlobin - Gomel 2.10 4.55 2.96
17:30 Vitebsk - Novopolotsk 5.90 5.75 1.51
17:30 Mogilev - Shakhter Soligorsk 26.00 18.00 1.05
4 października 2014 1 X 2
16:00 Zhlobin - Dinamo Molodechno 1.40 5.80 6.40
16:00 Gomel - Yunost Mińsk 2.70 4.75 2.35
16:00 Neman Grodno - Brześć 1.20 8.50 10.32
16:00 Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 6.00 6.00 1.48
6 października 2014 1 X 2
17:30 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 16.00 14.00 1.12
17:30 Gomel - Dinamo Molodechno 1.65 4.80 4.90
17:30 Zhlobin - Yunost Mińsk 2.45 4.55 2.42
17:30 Novopolotsk - Mogilev 1.15 9.80 15.00
17:30 Lida - Brześć 1.75 4.75 3.70
9 października 2014 1 X 2
17:00 Gomel - Neman Grodno 2.35 4.40 2.40
17:30 Yunost Mińsk - Novopolotsk 1.35 6.20 6.90
17:30 Zhlobin - Lida 1.16 9.20 11.50
17:30 Brześć - Shakhter Soligorsk 16.50 11.50 1.12
17:30 Dinamo Molodechno - Vitebsk 1.30 6.80 6.90
11 października 2014 1 X 2
12:00 Gomel - Lida 1.20 9.45 10.00
12:00 Yunost Mińsk - Vitebsk 1.07 13.00 19.50
16:00 Zhlobin - Neman Grodno 2.20 4.45 2.55
16:00 Dinamo Molodechno - Novopolotsk 2.25 4.30 2.50
16:00 Brześć - Mogilev 1.45 5.45 6.00
14 października 2014 1 X 2
17:30 Mogilev - Dinamo Molodechno 7.25 6.50 1.28
17:30 Gomel - Brześć 1.10 11.00 16.00
17:30 Vitebsk - Lida 2.50 4.33 2.25
17:30 Novopolotsk - Neman Grodno 4.50 4.90 1.65
17:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.00 4.30 3.00
16 października 2014 1 X 2
17:30 Mogilev - Yunost Mińsk 23.00 17.00 1.07
17:30 Zhlobin - Brześć 1.15 10.00 12.00
17:30 Vitebsk - Neman Grodno 11.50 8.75 1.18
17:30 Novopolotsk - Lida 1.53 5.25 4.75
17:30 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.25 6.95 8.50
19 października 2014 1 X 2
16:00 Zhlobin - Vitebsk 1.14 9.75 14.00
16:00 Gomel - Novopolotsk 1.28 8.00 10.00
16:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 3.00 4.55 1.95
16:00 Lida - Mogilev 1.27 7.00 7.50
21 października 2014 1 X 2
17:30 Neman Grodno - Mogilev 1.10 14.00 17.00
17:30 Gomel - Vitebsk 1.16 10.50 12.00
17:30 Brześć - Dinamo Molodechno 3.50 4.75 1.77
17:30 Lida - Shakhter Soligorsk 9.50 8.25 1.20
17:30 Zhlobin - Novopolotsk 1.36 6.00 6.80
24 października 2014 1 X 2
17:30 Dinamo Molodechno - Lida 1.55 5.00 5.30
17:30 Novopolotsk - Brześć 1.27 7.00 8.25
17:30 Mogilev - Zhlobin 21.50 17.50 1.04
17:30 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.87 4.40 3.40
18:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 1.75 4.60 3.70
26 października 2014 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Lida 1.17 9.30 10.00
15:00 Vitebsk - Brześć 2.20 4.40 2.60
15:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.77 4.45 3.75
15:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.25 4.65 2.00
15:00 Mogilev - Gomel 23.00 16.50 1.06
29 października 2014 1 X 2
16:30 Neman Grodno - Lida 1.41 5.30 6.40
16:30 Novopolotsk - Vitebsk 1.50 6.00 6.55
16:30 Shakhter Soligorsk - Mogilev 1.02 18.50 34.00
16:30 Gomel - Zhlobin 2.10 4.35 2.85
31 października 2014 1 X 2
16:30 Mogilev - Shakhter Soligorsk 21.00 16.00 1.07
16:30 Zhlobin - Gomel 2.25 4.35 2.50
16:30 Lida - Neman Grodno 4.30 5.00 1.61
16:30 Vitebsk - Novopolotsk 2.60 4.60 2.15
16:30 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 3.90 4.75 1.72
11 listopada 2014 1 X 2
16:30 Mogilev - Neman Grodno 18.00 15.50 1.07
16:30 Dinamo Molodechno - Brześć 1.30 6.80 7.00
16:30 Vitebsk - Gomel 8.90 8.50 1.20
16:30 Shakhter Soligorsk - Lida 1.15 10.50 10.50
13 listopada 2014 1 X 2
16:30 Mogilev - Lida 6.30 5.25 1.45
16:30 Yunost Mińsk - Brześć 1.07 14.00 17.00
16:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.61 5.00 4.40
16:30 Novopolotsk - Gomel 7.50 5.25 1.42
16:30 Vitebsk - Zhlobin 11.50 8.10 1.22
16 listopada 2014 1 X 2
15:00 Lida - Yunost Mińsk 9.50 8.50 1.22
15:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 2.85 4.60 2.10
15:00 Neman Grodno - Dinamo Molodechno 1.72 4.80 4.10
15:00 Vitebsk - Brześć 2.10 4.60 2.80
15:00 Gomel - Mogilev 1.06 14.50 20.00
18 listopada 2014 1 X 2
16:30 Gomel - Shakhter Soligorsk 2.50 4.50 2.50
21 listopada 2014 1 X 2
16:30 Shakhter Soligorsk - Vitebsk 1.14 9.00 13.00
16:30 Yunost Mińsk - Zhlobin 2.06 4.40 3.27
16:30 Dinamo Molodechno - Gomel 3.85 4.75 1.80
16:30 Brześć - Lida 2.71 4.60 2.35
16:30 Mogilev - Novopolotsk 5.85 6.31 1.53
23 listopada 2014 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Gomel 2.15 4.40 3.14
15:00 Brześć - Lida 2.70 4.50 2.31
15:00 Shakhter Soligorsk - Novopolotsk 1.25 7.60 9.31
15:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 3.34 4.65 2.01
15:00 Mogilev - Vitebsk 4.47 4.86 1.65
26 listopada 2014 1 X 2
16:30 Gomel - Lida 1.15 9.50 15.25
16:30 Vitebsk - Yunost Mińsk 11.38 8.94 1.19
16:30 Novopolotsk - Dinamo Molodechno 2.40 4.50 2.67
16:30 Mogilev - Brześć 3.60 4.70 1.89
28 listopada 2014 1 X 2
16:30 Novopolotsk - Yunost Mińsk 6.00 5.57 1.50
16:30 Gomel - Neman Grodno 1.83 4.60 3.95
16:30 Shakhter Soligorsk - Brześć 1.08 17.50 21.00
16:30 Vitebsk - Dinamo Molodechno 4.60 4.84 1.65
30 listopada 2014 1 X 2
15:00 Zhlobin - Neman Grodno 1.96 4.40 3.25
1 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 5.20 5.00 1.50
16:30 Yunost Mińsk - Mogilev 1.04 19.50 31.00
16:30 Lida - Vitebsk 2.01 4.50 3.15
16:30 Brześć - Gomel 26.00 14.50 1.12
3 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Neman Grodno - Vitebsk 1.15 8.50 12.75
16:30 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 2.49 4.50 2.54
16:30 Brześć - Zhlobin 12.50 8.08 1.21
16:30 Lida - Novopolotsk 3.22 4.65 1.99
16:30 Dinamo Molodechno - Mogilev 1.15 9.00 11.50
6 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Mogilev - Yunost Mińsk 29.00 18.00 1.06
15:00 Gomel - Brześć 1.05 14.00 28.00
15:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.25 6.75 8.00
15:00 Vitebsk - Neman Grodno 6.27 5.66 1.42
15:00 Novopolotsk - Lida 1.30 8.01 8.82
8 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Novopolotsk - Neman Grodno 4.05 4.75 1.72
16:30 Mogilev - Dinamo Molodechno 11.00 9.00 1.17
16:30 Vitebsk - Lida 2.20 4.50 2.86
16:30 Zhlobin - Brześć 1.05 18.00 24.00
11 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Yunost Mińsk - Vitebsk 1.10 11.50 14.50
16:30 Brześć - Mogilev 1.72 5.11 3.99
16:30 Dinamo Molodechno - Novopolotsk 2.15 4.50 2.85
16:30 Lida - Gomel 10.94 8.94 1.20
16:30 Neman Grodno - Zhlobin 2.51 4.50 2.55
13 grudnia 2014 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Novopolotsk 1.22 12.00 23.00
14:00 Neman Grodno - Gomel 2.76 4.50 2.38
15:00 Lida - Zhlobin 7.75 6.75 1.32
15:00 Brześć - Shakhter Soligorsk 16.00 15.00 1.08
15:00 Dinamo Molodechno - Vitebsk 1.45 5.40 6.25
20 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Novopolotsk - Zhlobin 4.70 5.06 1.62
21 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Mogilev 1.08 14.00 23.00
23 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 13.00 10.00 1.12
16:30 Gomel - Dinamo Molodechno 1.30 6.40 8.00
16:30 Zhlobin - Yunost Mińsk 2.60 4.50 2.42
16:30 Novopolotsk - Mogilev 1.30 8.99 8.36
16:30 Lida - Brześć 1.75 4.81 4.07
25 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Vitebsk - Mogilev 1.48 5.69 5.40
15:00 Gomel - Yunost Mińsk 2.52 4.40 2.52
15:00 Zhlobin - Dinamo Molodechno 1.59 4.75 4.34
15:00 Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 6.50 6.54 1.37
15:00 Neman Grodno - Brześć 1.26 7.18 9.43
28 grudnia 2014 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.34 6.75 7.02
15:00 Shakhter Soligorsk - Mogilev 1.04 20.00 32.00
15:00 Gomel - Zhlobin 2.10 4.35 3.28
15:00 Novopolotsk - Vitebsk 1.89 4.75 3.47
15:00 Neman Grodno - Lida 1.20 10.50 16.00
30 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.90 4.40 2.20
4 stycznia 2015 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Lida 1.19 13.00 12.50
15:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.72 4.76 4.33
15:00 Brześć - Novopolotsk 3.17 4.51 1.98
15:00 Mogilev - Gomel 18.00 15.50 1.04
15:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.26 4.43 2.00
6 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Dinamo Molodechno - Lida 1.20 9.25 17.25
16:30 Mogilev - Zhlobin 27.00 18.00 1.04
16:30 Shakhter Soligorsk - Gomel 2.25 4.60 2.92
16:30 Brześć - Vitebsk 3.13 4.65 2.00
9 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Brześć - Yunost Mińsk 11.00 11.50 1.13
16:30 Zhlobin - Novopolotsk 1.20 8.59 10.93
16:30 Lida - Shakhter Soligorsk 28.00 13.25 1.10
16:30 Gomel - Vitebsk 1.09 13.00 15.00
11 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Lida - Mogilev 1.48 8.31 8.37
15:00 Gomel - Novopolotsk 1.22 8.74 10.12
15:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.00 4.50 3.26
15:00 Zhlobin - Vitebsk 1.17 10.50 13.00
15:00 Brześć - Dinamo Molodechno 11.00 7.84 1.35
21 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Novopolotsk - Lida 1.35 6.92 6.54
16:30 Vitebsk - Brześć 1.84 4.65 3.63
16:30 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.60 4.81 4.87
16:30 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.10 4.25 2.08
16:30 Gomel - Yunost Mińsk 2.37 4.17 2.64
23 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Lida - Vitebsk 2.91 4.47 2.24
16:30 Mogilev - Novopolotsk 6.80 7.45 1.35
16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.67 4.20 2.35
16:30 Zhlobin - Gomel 2.43 4.20 2.63
17:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.47 5.46 5.75
25 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Zhlobin - Yunost Mińsk 2.81 4.13 2.30
15:00 Mogilev - Vitebsk 4.50 5.59 1.56
15:00 Neman Grodno - Gomel 2.18 4.10 2.98
15:00 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 4.91 4.97 1.62
28 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Zhlobin - Dinamo Molodechno 1.75 4.75 4.13
16:30 Vitebsk - Novopolotsk 2.26 4.75 2.69
16:30 Brześć - Mogilev 1.61 5.59 5.00
17:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 2.10 4.40 3.07
17:00 Gomel - Shakhter Soligorsk 2.52 4.25 2.55
30 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Neman Grodno - Zhlobin 1.83 4.50 3.91
16:30 Novopolotsk - Brześć 1.57 5.59 4.50
16:30 Mogilev - Lida 3.10 5.98 4.32
16:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.05 4.33 3.29
16:30 Dinamo Molodechno - Gomel 3.74 4.70 1.83
1 lutego 2015 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Dinamo Molodechno 1.48 5.38 5.55
15:00 Lida - Novopolotsk 2.88 4.58 2.10
15:00 Yunost Mińsk - Gomel 2.42 4.40 2.63
15:00 Brześć - Vitebsk 2.77 4.60 2.25
15:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 3.07 4.50 2.11
9 lutego 2015 1 X 2
16:30 Gomel - Neman Grodno 2.09 4.24 3.18
11 lutego 2015 1 X 2
16:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.65 4.81 4.83
16:30 Vitebsk - Lida 1.48 6.25 6.00
16:30 Novopolotsk - Mogilev 1.46 6.00 6.00
16:30 Gomel - Zhlobin 1.60 5.15 5.59
16:30 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 4.74 4.96 1.67
14 lutego 2015 1 X 2
15:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.25 7.28 11.18
16 lutego 2015 1 X 2
16:30 Novopolotsk - Vitebsk 7.57 7.63 1.30
16:30 Mogilev - Brześć 2.84 4.83 2.15
16:30 Neman Grodno - Yunost Mińsk 2.16 4.40 2.92
16:30 Dinamo Molodechno - Zhlobin 2.99 4.33 2.16
16:30 Shakhter Soligorsk - Gomel 2.25 4.33 2.89
19 lutego 2015 1 X 2
16:30 Brześć - Novopolotsk 4.91 6.00 2.18
16:30 Lida - Mogilev 5.50 6.98 2.90
16:30 Gomel - Dinamo Molodechno 1.45 5.54 6.00
16:30 Zhlobin - Neman Grodno 2.75 4.40 2.33
17:00 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 2.75 4.40 2.35
21 lutego 2015 1 X 2
14:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.70 4.67 4.63
15:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.08 4.20 2.16
15:00 Gomel - Yunost Mińsk 2.10 4.35 3.07
15:00 Novopolotsk - Lida 1.50 6.00 5.50
15:00 Vitebsk - Brześć 1.51 6.09 5.00
23 lutego 2015 1 X 2
16:30 Zhlobin - Gomel 2.95 4.20 2.16
16:30 Mogilev - Novopolotsk 3.79 5.88 3.80
16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.50 4.15 2.35
16:30 Lida - Vitebsk 3.18 6.14 1.85
17:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.48 5.00 5.50