loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Bialorus 2015/2016

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: Extraliga

Hokej na Lodzie Białoruś Extraliga Najwyższe kursy
3 września 2015 1 X 2
18:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.15 4.50 2.42
18:00 Vitebsk - Lida 2.00 4.50 2.72
18:00 Dinamo Molodechno - Brześć 1.32 7.37 8.80
18:00 Gomel - Dinamo U20 1.17 7.25 8.00
18:00 Zhlobin - Mogilev 1.20 7.50 7.97
5 września 2015 1 X 2
12:00 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 4.90 5.20 1.50
12:00 Shakhter Soligorsk - Brześć 1.06 14.00 14.70
12:00 Gomel - Mogilev 1.03 18.00 16.89
12:00 Novopolotsk - Lida 1.75 4.55 3.53
15:30 Zhlobin - Dinamo U20 1.34 5.55 5.30
8 września 2015 1 X 2
18:00 Vitebsk - Neman Grodno 5.90 6.00 1.32
9 września 2015 1 X 2
18:00 Brześć - Zhlobin 3.63 4.50 1.70
18:00 Yunost Mińsk - Gomel 1.57 5.38 5.92
10 września 2015 1 X 2
18:00 Dinamo U20 - Lida 2.15 4.50 2.35
18:00 Mogilev - Neman Grodno 13.50 10.00 1.07
18:00 Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 5.30 5.75 1.37
18:00 Vitebsk - Dinamo Molodechno 6.00 6.00 1.30
11 września 2015 1 X 2
18:00 Brześć - Gomel 5.00 5.25 1.42
18:00 Yunost Mińsk - Zhlobin 1.25 6.77 7.07
18:00 Mogilev - Lida 3.60 4.80 1.74
12 września 2015 1 X 2
12:00 Dinamo U20 - Neman Grodno 7.00 5.50 1.27
12:00 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 12.50 10.00 1.10
12:00 Novopolotsk - Dinamo Molodechno 3.33 4.31 1.80
17 września 2015 1 X 2
18:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo U20 1.05 13.00 14.50
18:00 Dinamo Molodechno - Mogilev 1.10 10.00 12.00
18:00 Lida - Zhlobin 2.98 4.50 1.91
18:00 Neman Grodno - Gomel 1.86 4.25 3.24
18:00 Brześć - Vitebsk 2.00 4.40 2.65
18:00 Yunost Mińsk - Novopolotsk 1.18 7.82 9.00
19 września 2015 1 X 2
11:00 Brześć - Novopolotsk 3.35 4.60 1.73
12:00 Dinamo Molodechno - Dinamo U20 1.53 4.95 3.95
12:00 Lida - Gomel 4.74 5.04 1.51
12:00 Shakhter Soligorsk - Mogilev 1.03 13.50 21.79
12:00 Neman Grodno - Zhlobin 1.35 6.00 6.50
12:00 Yunost Mińsk - Vitebsk 1.06 12.00 16.25
24 września 2015 1 X 2
17:15 Gomel - Shakhter Soligorsk 3.05 4.65 2.10
18:00 Mogilev - Vitebsk 3.60 5.30 1.83
18:00 Lida - Brześć 1.95 4.50 3.20
18:00 Zhlobin - Dinamo Molodechno 2.63 4.30 2.32
19:30 Neman Grodno - Yunost Mińsk 2.50 4.33 2.45
26 września 2015 1 X 2
12:00 Mogilev - Novopolotsk 4.75 5.50 1.50
12:00 Lida - Yunost Mińsk 13.50 9.50 1.16
12:00 Dinamo U20 - Vitebsk 1.95 4.50 2.65
12:00 Gomel - Dinamo Molodechno 1.80 4.80 3.40
12:00 Neman Grodno - Brześć 1.12 9.90 15.50
12:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 4.20 5.10 1.60
1 października 2015 1 X 2
18:00 Vitebsk - Zhlobin 6.00 6.10 1.42
18:00 Novopolotsk - Gomel 5.20 5.70 1.50
18:00 Dinamo Molodechno - Lida 1.33 6.50 6.50
18:00 Yunost Mińsk - Dinamo U20 1.10 9.00 10.75
18:00 Brześć - Mogilev 1.67 4.85 3.95
18:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 2.15 4.20 3.00
3 października 2015 1 X 2
12:00 Novopolotsk - Zhlobin 3.13 4.70 1.95
12:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.20 4.85 1.90
12:00 Vitebsk - Gomel 9.75 8.50 1.25
12:00 Shakhter Soligorsk - Lida 1.14 10.50 14.50
12:00 Yunost Mińsk - Mogilev 1.05 16.00 23.00
12:00 Brześć - Dinamo U20 2.00 4.20 2.65
8 października 2015 1 X 2
18:00 Novopolotsk - Vitebsk 1.75 4.90 3.55
18:00 Mogilev - Dinamo U20 2.20 4.20 2.40
18:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.60 5.30 4.35
18:00 Neman Grodno - Lida 1.15 15.25 27.00
18:00 Gomel - Zhlobin 1.70 4.55 4.20
18:00 Brześć - Yunost Mińsk 11.00 8.30 1.18
10 października 2015 1 X 2
12:00 Vitebsk - Novopolotsk 3.35 4.55 2.20
12:00 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 3.95 5.00 1.70
12:00 Dinamo U20 - Mogilev 1.77 4.70 3.00
12:00 Yunost Mińsk - Brześć 1.07 14.50 19.75
12:00 Zhlobin - Gomel 3.13 4.55 2.05
12:00 Lida - Neman Grodno 10.50 8.50 1.25
12 października 2015 1 X 2
18:00 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 2.05 4.70 3.15
15 października 2015 1 X 2
18:00 Mogilev - Brześć 2.40 4.65 2.35
18:00 Dinamo U20 - Yunost Mińsk 9.00 7.50 1.15
18:00 Lida - Dinamo Molodechno 5.40 5.50 1.45
18:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.20 4.55 2.61
18:00 Gomel - Novopolotsk 1.25 7.50 8.00
18:00 Zhlobin - Vitebsk 1.33 7.00 6.50
17 października 2015 1 X 2
12:00 Mogilev - Yunost Mińsk 14.76 12.00 1.08
12:00 Lida - Shakhter Soligorsk 12.00 11.50 1.13
12:00 Dinamo U20 - Brześć 2.30 4.25 2.30
12:00 Neman Grodno - Dinamo Molodechno 1.70 4.85 3.80
12:00 Gomel - Vitebsk 1.10 13.50 16.00
12:00 Zhlobin - Novopolotsk 1.55 5.30 4.45
22 października 2015 1 X 2
18:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 1.85 4.50 3.60
18:00 Vitebsk - Mogilev 1.85 5.40 3.50
18:00 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.77 4.65 3.60
18:00 Yunost Mińsk - Lida 1.06 16.00 21.00
18:00 Brześć - Neman Grodno 7.50 7.30 1.32
24 października 2015 1 X 2
12:00 Novopolotsk - Mogilev 1.51 5.20 4.95
12:00 Vitebsk - Dinamo U20 2.05 4.25 2.60
12:00 Dinamo Molodechno - Gomel 2.40 4.50 2.40
12:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.38 6.00 6.00
12:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 2.20 4.70 2.60
12:00 Brześć - Lida 2.50 4.70 2.85
29 października 2015 1 X 2
17:00 Neman Grodno - Dinamo U20 1.08 9.25 12.50
31 października 2015 1 X 2
11:00 Lida - Dinamo U20 1.83 4.25 3.00
10 listopada 2015 1 X 2
15:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.62 4.95 4.75
17:00 Brześć - Shakhter Soligorsk 13.50 10.50 1.16
12 listopada 2015 1 X 2
17:00 Mogilev - Dinamo Molodechno 10.00 8.00 1.20
17:00 Vitebsk - Brześć 2.38 4.55 2.40
17:00 Dinamo U20 - Shakhter Soligorsk 11.75 9.75 1.08
17:00 Novopolotsk - Yunost Mińsk 8.80 8.00 1.27
17:00 Gomel - Neman Grodno 2.38 4.45 2.42
17:00 Zhlobin - Lida 1.47 5.80 5.10
14 listopada 2015 1 X 2
11:00 Dinamo U20 - Dinamo Molodechno 6.70 5.70 1.27
11:00 Mogilev - Shakhter Soligorsk 18.00 15.50 1.07
11:00 Vitebsk - Yunost Mińsk 16.50 14.50 1.08
11:00 Gomel - Lida 1.13 10.50 13.50
12:45 Zhlobin - Neman Grodno 3.75 4.35 1.79
19 listopada 2015 1 X 2
17:00 Dinamo U20 - Gomel 9.25 8.00 1.14
17:00 Mogilev - Zhlobin 11.50 8.70 1.20
17:00 Brześć - Dinamo Molodechno 6.90 6.90 1.35
17:00 Lida - Vitebsk 2.00 4.45 3.20
17:00 Neman Grodno - Novopolotsk 1.31 7.90 9.50
21 listopada 2015 1 X 2
11:00 Dinamo U20 - Zhlobin 6.25 5.50 1.30
11:00 Mogilev - Gomel 26.00 18.00 1.05
11:00 Neman Grodno - Vitebsk 1.15 9.00 13.00
11:00 Lida - Novopolotsk 3.14 4.70 2.01
10 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Novopolotsk - Vitebsk 1.65 4.75 4.75
17:00 Mogilev - Lida 6.25 6.50 1.30
17:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.45 5.21 5.50
17:00 Zhlobin - Gomel 2.90 4.30 2.10
17:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.50 5.25 5.25
24 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Lida - Brześć 1.72 4.75 4.15
17:00 Gomel - Dinamo Molodechno 1.80 4.10 3.60
17:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 4.30 4.30 1.60
17:00 Novopolotsk - Mogilev 1.25 6.42 7.08
17:30 Neman Grodno - Yunost Mińsk 2.95 4.25 1.95
26 grudnia 2015 1 X 2
11:30 Neman Grodno - Gomel 2.20 4.25 2.50
15:00 Novopolotsk - Brześć 1.55 4.65 4.10
15:00 Vitebsk - Mogilev 1.63 4.65 3.79
15:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 1.95 4.35 3.10
27 grudnia 2015 1 X 2
11:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.25 4.30 2.45
9 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Zhlobin - Yunost Mińsk 4.20 4.30 1.65
15:00 Lida - Vitebsk 1.50 5.75 5.00
15:00 Brześć - Mogilev 1.40 6.50 6.50
15:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 2.52 4.10 2.21
15:00 Gomel - Shakhter Soligorsk 2.90 4.25 2.00
11 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Brześć - Vitebsk 1.65 5.30 4.05
17:00 Lida - Novopolotsk 2.25 4.50 2.50
17:00 Mogilev - Dinamo U20 2.05 4.55 2.63
17:00 Yunost Mińsk - Gomel 1.67 4.80 4.00
17:00 Neman Grodno - Zhlobin 1.83 4.50 3.45
17:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.47 5.00 4.80
14 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Yunost Mińsk - Zhlobin 1.28 6.51 7.92
17:00 Neman Grodno - Dinamo Molodechno 1.65 4.38 4.16
17:00 Novopolotsk - Lida 2.00 4.50 2.90
17:00 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.75 4.30 3.65
17:00 Dinamo U20 - Mogilev 2.05 4.40 2.55
17:00 Vitebsk - Brześć 2.25 4.80 2.55
16 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Novopolotsk - Dinamo U20 1.23 6.49 6.58
17:00 Dinamo Molodechno - Gomel 2.76 4.40 2.15
17:00 Neman Grodno - Yunost Mińsk 2.50 4.30 2.11
17:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.37 5.55 5.75
19 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 3.35 4.60 1.71
17:00 Mogilev - Vitebsk 2.10 4.80 2.50
17:00 Brześć - Novopolotsk 4.33 4.83 1.57
17:00 Lida - Dinamo U20 1.21 6.85 7.00
17:00 Gomel - Yunost Mińsk 2.20 4.50 2.50
17:00 Zhlobin - Neman Grodno 3.05 4.50 1.99
21 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Brześć - Lida 4.30 5.25 1.56
17:00 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 2.06 4.50 2.65
17:00 Dinamo U20 - Vitebsk 1.95 4.60 2.60
17:00 Gomel - Neman Grodno 1.95 4.25 2.95
17:00 Zhlobin - Dinamo Molodechno 2.00 4.20 3.00
17:00 Mogilev - Novopolotsk 5.00 5.25 1.41
26 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Vitebsk - Novopolotsk 5.00 5.00 1.65
17:00 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 4.20 4.75 1.60
17:00 Brześć - Dinamo U20 1.57 4.70 3.80
17:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.85 4.40 2.00
17:00 Lida - Mogilev 1.22 8.00 8.75
17:00 Gomel - Zhlobin 1.55 4.60 4.60
28 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.50 5.50 4.90
17:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.45 5.50 5.50
17:00 Brześć - Dinamo U20 1.80 4.40 3.10
17:00 Zhlobin - Gomel 3.10 4.60 1.91
17:00 Mogilev - Lida 5.50 6.40 1.35
17:00 Novopolotsk - Vitebsk 1.30 6.50 6.60
1 lutego 2016 1 X 2
17:00 Vitebsk - Dinamo U20 2.10 4.25 2.50
2 lutego 2016 1 X 2
17:00 Vitebsk - Dinamo U20 2.05 4.50 2.50
17:00 Novopolotsk - Mogilev 1.20 7.55 9.49
17:00 Lida - Brześć 1.25 7.50 8.25
17:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 4.60 4.75 1.55
17:00 Gomel - Dinamo Molodechno 1.53 5.00 4.69
17:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 1.77 4.40 3.40
4 lutego 2016 1 X 2
17:00 Neman Grodno - Gomel 2.15 4.10 2.55
17:00 Vitebsk - Mogilev 1.65 4.75 3.70
17:00 Dinamo U20 - Lida 4.45 5.05 1.45
17:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.20 4.10 2.50
17:00 Novopolotsk - Brześć 1.35 5.56 5.64
17:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 2.00 4.20 2.90
6 lutego 2016 1 X 2
15:00 Dinamo U20 - Lida 4.50 4.95 1.45
11 lutego 2016 1 X 2
17:00 Mogilev - Dinamo U20 2.05 4.50 2.60
18 lutego 2016 1 X 2
17:00 Lida - Vitebsk 1.31 6.25 7.00
17:00 Brześć - Mogilev 1.72 4.85 3.35
17:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 2.50 4.20 2.15
17:00 Zhlobin - Yunost Mińsk 4.95 5.45 1.62
17:00 Gomel - Shakhter Soligorsk 2.85 4.35 2.00
20 lutego 2016 1 X 2
15:00 Lida - Novopolotsk 2.05 4.60 2.65
15:00 Brześć - Vitebsk 3.50 5.20 2.90
15:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.36 6.00 5.81
15:00 Yunost Mińsk - Gomel 1.42 6.20 6.00
15:00 Neman Grodno - Zhlobin 1.95 5.20 3.15