loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Rosja 2013/2014

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: KHL, VHL

Hokej na Lodzie Rosja KHL Najwyższe kursy
10 września 2013 1 X 2
17:00 Vitiaz Chehov - Niznekamsk 2.85 4.28 2.24
17:00 Ak Bars Kazan - Traktor Cheljabinsk 2.00 4.45 3.35
17:00 Niznyj Novgorod - Magnitogorsk 2.80 4.45 2.30
17:30 Spartak - Dinamo Riga 2.14 4.30 2.98
17:30 Dynamo Moskwa - Salavat Ufa 1.91 4.56 3.79
18:00 Donbass Donetsk - CSKA Moskwa 2.94 4.30 2.25
18:00 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 2.15 4.31 2.95
19:30 Medvescak Zagreb - Lev Praga 2.90 4.32 2.30
11 września 2013 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Admirał Władywostok 1.90 4.70 3.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk 1.75 4.99 4.40
12 września 2013 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Atlant Mytishi 1.53 5.50 5.60
15:00 Barys Astana - St Petersburg 5.25 5.36 1.64
15:00 Yugra - Severstal Cherepovec 2.05 4.20 3.27
15:00 Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3.75 4.57 1.87
17:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 2.07 4.30 3.17
17:00 Vitiaz Chehov - Salavat Ufa 4.35 4.80 1.68
17:00 Niznyj Novgorod - Niznekamsk 1.87 4.44 3.90
17:30 Spartak - CSKA Moskwa 3.20 4.25 2.19
18:00 Donbass Donetsk - Dinamo Riga 2.05 4.25 3.22
18:00 Dinamo Minsk - Lev Praga 2.55 4.18 2.60
13 września 2013 1 X 2
19:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.57 4.20 2.55
14 września 2013 1 X 2
11:00 Vitiaz Chehov - Dynamo Moskwa 5.50 5.17 2.75
13:30 Barys Astana - Atlant Mytishi 1.75 4.74 4.55
15:00 Spartak - Lev Praga 2.35 4.15 2.85
16:00 CSKA Moskwa - Dinamo Riga 2.20 4.63 4.40
15 września 2013 1 X 2
13:00 Yugra - Yekaterinburg 1.95 5.28 6.10
15:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 2.10 4.45 4.40
16 września 2013 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - Novokuzneck 1.30 7.16 9.00
15:00 Salavat Ufa - Amur Chabarovsk 1.45 5.79 7.50
17:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 1.85 4.25 3.98
17:00 Niznekamsk - Admirał Władywostok 1.66 4.71 4.81
17:30 St Petersburg - Medvescak Zagreb 1.20 8.90 11.00
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Donbass Donetsk 1.71 4.65 4.55
17 września 2013 1 X 2
15:00 Barys Astana - Avangard Omsk 2.35 4.69 2.68
17:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 3.70 4.25 1.90
18:00 Lev Praga - Vitiaz Chehov 1.60 4.85 5.00
18:30 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 3.10 4.20 2.25
19:00 Slovan Bratislava - Niznyj Novgorod 2.35 4.16 2.77
18 września 2013 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Admirał Władywostok 1.40 5.80 7.20
15:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1.56 5.00 5.40
15:00 Traktor Cheljabinsk - Novokuzneck 1.45 5.89 6.40
17:00 Niznekamsk - Amur Chabarovsk 1.64 4.94 5.00
17:00 Severstal Cherepovec - Medvescak Zagreb 1.80 4.70 4.34
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak 2.00 4.65 3.40
17:30 Atlant Mytishi - Donbass Donetsk 1.95 4.40 3.50
17:30 St Petersburg - Dinamo Minsk 1.20 9.00 11.50
19 września 2013 1 X 2
15:00 Yugra - Barys Astana 2.59 4.30 2.50
15:00 Yekaterinburg - Avangard Omsk 4.12 4.30 1.80
17:30 CSKA Moskwa - Ak Bars Kazan 2.82 4.10 2.45
18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskwa 4.00 4.52 1.85
19:00 Lev Praga - Niznyj Novgorod 1.90 4.40 3.70
19:00 Slovan Bratislava - Vitiaz Chehov 1.75 4.50 4.50
20 września 2013 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - Admirał Władywostok 1.30 6.50 8.09
15:00 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 1.67 4.70 5.00
15:00 Traktor Cheljabinsk - Amur Chabarovsk 1.42 5.60 7.40
17:00 Severstal Cherepovec - Donbass Donetsk 2.04 4.33 3.40
17:00 Niznekamsk - Novokuzneck 1.65 4.60 5.00
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Medvescak Zagreb 1.60 4.70 5.11
17:30 Atlant Mytishi - Dinamo Minsk 1.72 4.48 4.40
17:30 St Petersburg - Spartak 1.35 6.25 8.50
21 września 2013 1 X 2
15:00 CSKA Moskwa - Niznyj Novgorod 1.60 4.88 5.00
16:00 Dinamo Riga - Vitiaz Chehov 1.65 4.82 4.90
17:30 Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 4.58 4.70 1.75
17:30 Lev Praga - Dynamo Moskwa 3.76 4.57 1.95
22 września 2013 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Yugra 1.70 4.65 5.20
13:00 Barys Astana - Yekaterinburg 1.43 5.80 6.75
13:00 Traktor Cheljabinsk - Admirał Władywostok 1.45 5.90 6.85
13:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.45 5.65 7.10
13:00 Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 1.44 5.75 6.75
15:00 Severstal Cherepovec - Spartak 2.45 4.40 2.71
15:00 Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 1.95 4.40 3.63
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 1.72 4.50 4.75
15:00 Atlant Mytishi - Medvescak Zagreb 1.70 4.50 4.44
15:30 St Petersburg - Donbass Donetsk 1.30 7.50 9.50
23 września 2013 1 X 2
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 1.90 4.45 3.70
19:00 Lev Praga - Ak Bars Kazan 2.75 4.30 2.35
19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskwa 5.36 5.00 1.60
24 września 2013 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Sibir Novosibirsk 1.73 4.50 4.40
17:00 Vitiaz Chehov - CSKA Moskwa 5.50 5.03 1.60
19:30 Medvescak Zagreb - St Petersburg 7.80 6.50 1.40
26 września 2013 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 2.40 4.20 2.68
17:30 Atlant Mytishi - Vitiaz Chehov 1.95 4.45 3.70
17:30 Spartak - Yekaterinburg 1.62 4.73 5.45
18:00 Donbass Donetsk - Barys Astana 2.55 4.52 2.50
19:30 Medvescak Zagreb - Yugra 2.31 4.36 2.90
27 września 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Dinamo Riga 2.60 4.30 2.60
11:00 Admirał Władywostok - CSKA Moskwa 3.40 4.55 2.00
14:00 Novokuzneck - Lev Praga 2.70 4.30 2.35
14:00 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 1.80 4.65 4.66
15:00 Salavat Ufa - Niznekamsk 1.75 4.60 4.50
17:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.40 4.15 2.89
17:30 Dynamo Moskwa - St Petersburg 2.61 4.46 2.45
17:30 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovec 1.48 5.54 6.80
28 września 2013 1 X 2
15:00 Spartak - Avangard Omsk 2.35 4.10 2.83
16:00 Donbass Donetsk - Yugra 1.90 4.30 3.84
16:00 Dinamo Minsk - Yekaterinburg 1.90 4.40 3.90
17:30 Medvescak Zagreb - Barys Astana 3.10 4.62 2.20
29 września 2013 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - CSKA Moskwa 3.08 4.30 2.35
08:00 Admirał Władywostok - Dinamo Riga 2.70 4.30 2.40
12:00 Novokuzneck - Slovan Bratislava 2.25 4.25 3.04
12:00 Sibir Novosibirsk - Lev Praga 2.30 4.20 3.00
13:00 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.75 4.65 4.45
13:00 Salavat Ufa - Traktor Cheljabinsk 2.10 4.50 3.20
15:00 Dynamo Moskwa - Atlant Mytishi 1.65 5.21 5.32
15:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.90 4.36 4.00
15:30 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 1.85 4.55 4.20
15:30 Vitiaz Chehov - St Petersburg 7.80 6.25 1.37
30 września 2013 1 X 2
17:30 Spartak - Yugra 1.83 4.50 4.20
18:00 Dinamo Minsk - Barys Astana 3.60 4.59 1.95
18:00 Donbass Donetsk - Avangard Omsk 2.40 4.20 2.72
19:30 Medvescak Zagreb - Yekaterinburg 1.85 4.50 4.00
1 października 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava 2.15 4.55 3.33
11:00 Admirał Władywostok - Lev Praga 2.60 4.25 2.40
14:00 Novokuzneck - CSKA Moskwa 4.00 4.41 1.79
14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 1.95 4.25 3.84
17:00 Vitiaz Chehov - Lokomotiv Yaroslavl 2.90 4.20 2.33
17:00 Ak Bars Kazan - Atlant Mytishi 1.55 5.17 5.25
17:30 Niznyj Novgorod - St Petersburg 4.50 4.70 1.73
17:30 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.50 5.41 6.01
2 października 2013 1 X 2
17:00 Niznekamsk - Salavat Ufa 2.58 4.22 2.40
17:30 Donbass Donetsk - Yekaterinburg 1.60 5.27 5.32
17:30 Spartak - Barys Astana 2.91 4.43 2.20
18:00 Dinamo Minsk - Yugra 2.61 4.19 2.65
19:30 Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 2.60 4.30 2.55
3 października 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Lev Praga 3.26 4.20 2.25
11:00 Admirał Władywostok - Slovan Bratislava 2.10 4.30 3.40
14:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskwa 2.60 4.15 2.58
14:00 Novokuzneck - Dinamo Riga 3.01 4.20 2.15
15:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.80 4.40 4.10
17:00 Vitiaz Chehov - Severstal Cherepovec 2.60 4.10 2.52
17:30 Ak Bars Kazan - St Petersburg 2.50 4.30 2.45
17:30 Niznyj Novgorod - Atlant Mytishi 1.83 4.40 4.19
17:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.72 4.40 4.47
4 października 2013 1 X 2
18:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk 2.70 4.29 2.35
5 października 2013 1 X 2
15:00 Dynamo Moskwa - Spartak 1.75 4.45 4.30
6 października 2013 1 X 2
13:00 Yekaterinburg - Donbass Donetsk 3.69 4.30 2.05
7 października 2013 1 X 2
16:30 CSKA Moskwa - Salavat Ufa 2.31 4.24 2.85
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Novokuzneck 1.52 5.15 5.70
17:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.45 4.15 2.70
17:30 St Petersburg - Amur Chabarovsk 1.22 8.00 11.00
17:30 Atlant Mytishi - Admirał Władywostok 1.80 4.50 4.10
19:00 Lev Praga - Magnitogorsk 2.85 4.20 2.25
19:30 Medvescak Zagreb - Niznekamsk 2.30 4.31 2.85
8 października 2013 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 3.67 5.10 1.94
15:00 Yekaterinburg - Niznyj Novgorod 3.57 4.50 1.95
15:00 Yugra - Ak Bars Kazan 4.13 4.40 1.80
15:00 Barys Astana - Vitiaz Chehov 1.44 5.85 7.20
17:30 Spartak - Donbass Donetsk 2.40 4.20 2.60
9 października 2013 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admirał Władywostok 1.62 4.85 5.25
17:00 Severstal Cherepovec - Amur Chabarovsk 1.81 4.50 4.27
17:30 Atlant Mytishi - Novokuzneck 1.65 4.75 5.00
17:30 CSKA Moskwa - Traktor Cheljabinsk 2.10 4.34 3.24
17:30 St Petersburg - Sibir Novosibirsk 1.35 7.00 8.30
18:00 Dinamo Minsk - Medvescak Zagreb 2.50 4.19 2.65
18:30 Dinamo Riga - Salavat Ufa 2.65 4.24 2.45
19:00 Slovan Bratislava - Magnitogorsk 3.91 4.53 1.85
19:00 Lev Praga - Niznekamsk 1.90 4.31 3.73
10 października 2013 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Vitiaz Chehov 1.80 4.60 3.90
15:00 Barys Astana - Dynamo Moskwa 2.56 4.25 2.51
15:00 Yugra - Niznyj Novgorod 2.37 4.25 2.75
15:00 Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 5.06 4.85 1.65
11 października 2013 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Chabarovsk 1.45 5.35 6.50
17:00 CSKA Moskwa - Magnitogorsk 2.73 4.10 2.60
17:00 Severstal Cherepovec - Admirał Władywostok 2.00 4.30 3.43
17:30 Atlant Mytishi - Sibir Novosibirsk 2.30 4.00 3.00
17:30 St Petersburg - Novokuzneck 1.25 7.50 12.00
18:00 Donbass Donetsk - Medvescak Zagreb 1.90 4.53 3.74
18:00 Dinamo Minsk - Spartak 2.50 4.15 2.57
18:30 Dinamo Riga - Niznekamsk 2.05 4.33 3.44
19:00 Slovan Bratislava - Salavat Ufa 3.85 4.40 1.85
19:30 Lev Praga - Traktor Cheljabinsk 2.20 4.15 3.11
12 października 2013 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Niznyj Novgorod 2.40 4.15 2.92
13:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 2.40 4.20 2.80
13:00 Yugra - Vitiaz Chehov 1.80 4.47 4.00
13:00 Yekaterinburg - Dynamo Moskwa 6.00 4.95 1.53
13 października 2013 1 X 2
13:00 Lev Praga - Salavat Ufa 2.30 4.15 2.75
15:00 Severstal Cherepovec - Novokuzneck 1.72 4.45 4.60
15:00 Atlant Mytishi - Amur Chabarovsk 1.62 4.75 5.00
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 1.85 4.30 4.03
15:00 St Petersburg - Admirał Władywostok 1.28 8.00 11.00
15:00 CSKA Moskwa - Niznekamsk 1.76 4.55 4.20
16:00 Dinamo Riga - Magnitogorsk 2.91 4.10 2.40
16:00 Slovan Bratislava - Traktor Cheljabinsk 2.85 4.20 2.30
16:30 Dinamo Minsk - Donbass Donetsk 2.79 4.13 2.40
17:30 Medvescak Zagreb - Spartak 2.00 4.46 3.40
14 października 2013 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 3.30 4.54 2.05
15:00 Yugra - Dynamo Moskwa 4.10 4.50 1.85
15:00 Yekaterinburg - Vitiaz Chehov 2.29 4.20 2.80
15:00 Barys Astana - Niznyj Novgorod 1.79 4.50 4.10
15 października 2013 1 X 2
19:00 Slovan Bratislava - Lev Praga 2.85 4.00 2.40
16 października 2013 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - St Petersburg 4.00 4.75 1.85
15:00 Magnitogorsk - Atlant Mytishi 1.60 5.29 5.50
15:00 Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2.00 4.37 3.76
17:00 Niznekamsk - Severstal Cherepovec 1.85 4.68 3.80
17 października 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Yekaterinburg 1.80 4.65 4.20
11:00 Admirał Władywostok - Yugra 2.05 4.30 3.45
14:00 Novokuzneck - Barys Astana 5.10 5.05 1.66
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.45 4.10 2.81
17:00 Vitiaz Chehov - Dinamo Minsk 2.35 4.25 2.82
17:00 Niznyj Novgorod - Donbass Donetsk 2.30 4.00 2.95
17:00 Ak Bars Kazan - Medvescak Zagreb 1.65 4.73 5.41
19:30 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2.42 4.10 2.75
18 października 2013 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Atlant Mytishi 2.00 4.20 3.85
15:00 Magnitogorsk - St Petersburg 2.88 4.15 2.40
15:00 Salavat Ufa - Severstal Cherepovec 1.62 5.20 5.30
17:00 Niznekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.58 4.05 2.63
19 października 2013 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Yekaterinburg 1.75 4.85 4.85
08:00 Amur Chabarovsk - Yugra 2.45 4.10 2.90
12:00 Novokuzneck - Avangard Omsk 5.04 4.80 1.80
12:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 2.78 4.25 2.59
15:00 Niznyj Novgorod - Spartak 2.10 4.20 3.85
15:00 Dynamo Moskwa - Medvescak Zagreb 1.63 5.20 5.30
15:00 Vitiaz Chehov - Donbass Donetsk 3.65 4.00 2.35
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 1.45 6.70 7.80
17:30 Lev Praga - CSKA Moskwa 2.30 4.30 3.00
20 października 2013 1 X 2
13:00 Traktor Cheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.35 4.10 3.25
13:00 Salavat Ufa - St Petersburg 3.70 4.35 2.15
13:00 Magnitogorsk - Severstal Cherepovec 1.50 5.70 6.60
15:00 Niznekamsk - Atlant Mytishi 2.46 4.10 2.85
21 października 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 2.90 4.35 2.30
11:00 Admirał Władywostok - Barys Astana 3.90 4.67 1.91
14:00 Sibir Novosibirsk - Yekaterinburg 1.55 5.50 6.28
14:00 Novokuzneck - Yugra 4.00 4.40 1.95
17:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Minsk 1.65 5.00 5.00
17:00 Ak Bars Kazan - Spartak 1.50 5.80 6.69
17:00 Vitiaz Chehov - Medvescak Zagreb 3.10 4.33 2.15
17:30 Dynamo Moskwa - Donbass Donetsk 1.65 4.63 5.90
19:00 Slovan Bratislava - CSKA Moskwa 2.70 4.20 2.55
19:30 Lev Praga - Dinamo Riga 2.00 4.30 3.65
22 października 2013 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Severstal Cherepovec 1.68 4.70 4.66
15:00 Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 1.78 4.70 4.85
15:00 Salavat Ufa - Atlant Mytishi 1.65 5.00 5.46
17:30 Niznekamsk - St Petersburg 6.50 5.50 1.50
23 października 2013 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Barys Astana 4.50 4.90 1.75
11:00 Admirał Władywostok - Avangard Omsk 2.86 4.20 2.41
14:00 Sibir Novosibirsk - Yugra 1.90 4.30 4.25
14:00 Novokuzneck - Yekaterinburg 2.24 4.10 3.00
17:00 Niznyj Novgorod - Medvescak Zagreb 2.15 4.20 3.12
17:00 Ak Bars Kazan - Donbass Donetsk 1.62 4.50 5.90
17:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Minsk 1.30 8.00 10.00
18:30 Dinamo Riga - CSKA Moskwa 2.59 4.20 2.60
24 października 2013 1 X 2
17:30 Spartak - Vitiaz Chehov 1.74 4.40 4.60
25 października 2013 1 X 2
17:00 CSKA Moskwa - Atlant Mytishi 1.78 4.40 4.50
18:00 Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 2.05 4.30 3.65
26 października 2013 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Traktor Cheljabinsk 2.39 4.20 2.96
13:00 Barys Astana - Magnitogorsk 2.30 4.25 2.98
13:00 Yekaterinburg - Salavat Ufa 5.50 4.76 1.65
13:00 Yugra - Niznekamsk 2.05 4.30 3.50
15:00 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.63 5.00 5.20
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lev Praga 2.27 4.15 3.30
15:00 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava 2.01 4.30 3.50
15:00 Vitiaz Chehov - Novokuzneck 1.80 4.40 4.20
15:00 Spartak - Admirał Władywostok 2.05 4.20 3.70
15:30 St Petersburg - Dinamo Riga 1.38 7.30 8.00
28 października 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk 3.55 4.45 2.05
14:00 Yugra - Salavat Ufa 4.40 4.58 1.85
14:00 Barys Astana - Traktor Cheljabinsk 1.75 5.30 4.37
14:00 Yekaterinburg - Niznekamsk 2.60 4.10 2.52
16:00 Severstal Cherepovec - Lev Praga 2.45 4.45 2.52
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 1.80 4.30 4.31
16:30 Spartak - Novokuzneck 1.60 5.50 5.80
16:30 Atlant Mytishi - Dinamo Riga 2.40 4.45 2.80
16:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 1.53 5.60 6.30
16:30 Dynamo Moskwa - Niznyj Novgorod 1.60 5.20 5.40
17:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 3.02 4.25 2.30
18:00 Donbass Donetsk - Admirał Władywostok 1.85 4.19 4.85
19:30 Medvescak Zagreb - Amur Chabarovsk 1.55 5.80 6.70
29 października 2013 1 X 2
16:00 Ak Bars Kazan - Vitiaz Chehov 1.35 6.80 8.20
30 października 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 3.40 4.45 2.02
14:00 Barys Astana - Niznekamsk 1.50 6.00 6.00
14:00 Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 3.75 4.60 1.95
14:00 Yugra - Magnitogorsk 5.10 4.56 1.71
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 2.19 4.20 3.25
16:00 Severstal Cherepovec - CSKA Moskwa 2.85 4.35 2.42
16:30 Atlant Mytishi - Slovan Bratislava 1.72 4.54 4.84
16:30 St Petersburg - Lev Praga 1.38 6.50 7.00
16:30 Spartak - Sibir Novosibirsk 2.56 4.25 2.61
17:00 Dinamo Minsk - Novokuzneck 1.76 4.50 4.50
17:30 Medvescak Zagreb - Admirał Władywostok 1.63 4.82 4.85
18:00 Donbass Donetsk - Amur Chabarovsk 1.62 4.80 5.75
31 października 2013 1 X 2
16:00 Niznyj Novgorod - Vitiaz Chehov 1.71 4.75 4.63
16:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2.41 4.10 2.80
1 listopada 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Niznekamsk 1.75 5.00 5.40
14:00 Barys Astana - Salavat Ufa 2.25 4.55 2.82
14:00 Yugra - Traktor Cheljabinsk 3.10 4.20 2.35
14:00 Yekaterinburg - Magnitogorsk 5.30 5.40 1.65
16:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 2.66 4.33 2.45
16:30 Spartak - Amur Chabarovsk 1.63 4.90 5.50
16:30 Atlant Mytishi - Lev Praga 2.48 4.20 2.80
16:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.30 7.90 9.50
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 2.48 4.20 2.68
17:00 Dinamo Minsk - Admirał Władywostok 2.45 4.50 2.74
18:00 Donbass Donetsk - Sibir Novosibirsk 2.35 4.00 3.25
3 listopada 2013 1 X 2
11:00 Avangard Omsk - Yekaterinburg 1.72 4.80 4.50
14:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moskwa 1.67 4.95 4.95
13 listopada 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Niznyj Novgorod 2.87 4.40 2.40
10:00 Admirał Władywostok - Ak Bars Kazan 4.65 4.75 1.74
13:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 3.22 4.40 2.20
13:00 Novokuzneck - Vitiaz Chehov 2.75 4.50 2.40
14:00 Traktor Cheljabinsk - Donbass Donetsk 2.26 4.00 3.25
14:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 1.30 8.20 9.00
14:00 Salavat Ufa - Spartak 1.61 5.20 5.30
16:00 Niznekamsk - Medvescak Zagreb 2.58 4.30 2.66
16:30 CSKA Moskwa - Avangard Omsk 1.95 4.50 3.97
18:30 Dinamo Riga - Barys Astana 2.44 4.30 2.72
19:00 Slovan Bratislava - Yugra 1.95 4.65 3.60
19:00 Lev Praga - Yekaterinburg 1.75 4.75 4.45
14 listopada 2013 1 X 2
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - St Petersburg 5.80 5.30 1.60
16:30 Atlant Mytishi - Severstal Cherepovec 1.95 4.45 3.72
15 listopada 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Ak Bars Kazan 6.00 5.30 1.51
10:00 Admirał Władywostok - Niznyj Novgorod 2.40 4.33 3.05
13:00 Novokuzneck - Dynamo Moskwa 7.40 6.20 1.48
13:00 Sibir Novosibirsk - Vitiaz Chehov 1.68 4.75 5.01
14:00 Magnitogorsk - Donbass Donetsk 1.80 4.27 4.85
14:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Minsk 1.60 4.90 5.60
14:00 Salavat Ufa - Medvescak Zagreb 1.58 5.20 5.25
16:00 Niznekamsk - Spartak 2.65 4.00 2.58
16:30 CSKA Moskwa - Barys Astana 2.45 4.05 2.78
18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk 2.00 4.33 3.51
19:00 Lev Praga - Yugra 1.70 4.60 4.50
19:00 Slovan Bratislava - Yekaterinburg 2.21 4.40 3.05
16 listopada 2013 1 X 2
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.88 4.25 4.05
14:00 Atlant Mytishi - St Petersburg 6.80 6.50 1.55
17 listopada 2013 1 X 2
07:00 Admirał Władywostok - Dynamo Moskwa 4.17 4.35 1.82
07:00 Amur Chabarovsk - Vitiaz Chehov 2.58 4.00 2.72
11:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3.65 4.08 2.30
11:00 Novokuzneck - Niznyj Novgorod 3.40 4.05 2.10
12:00 Traktor Cheljabinsk - Spartak 2.25 4.00 3.20
12:00 Salavat Ufa - Donbass Donetsk 1.70 4.55 5.10
12:00 Magnitogorsk - Medvescak Zagreb 1.63 4.85 5.48
14:00 Niznekamsk - Dinamo Minsk 1.78 4.50 4.95
14:00 CSKA Moskwa - Yekaterinburg 1.65 4.75 5.60
16:00 Dinamo Riga - Yugra 1.73 4.50 4.70
17:00 Lev Praga - Avangard Omsk 2.35 4.00 3.10
17:00 Slovan Bratislava - Barys Astana 4.33 4.40 1.87
18 listopada 2013 1 X 2
16:30 St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 1.41 5.70 7.50
19 listopada 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Dynamo Moskwa 5.20 4.95 1.65
10:00 Admirał Władywostok - Vitiaz Chehov 1.78 4.61 4.80
13:00 Sibir Novosibirsk - Niznyj Novgorod 1.72 4.60 4.90
13:00 Novokuzneck - Ak Bars Kazan 6.58 5.50 1.50
14:00 Salavat Ufa - Dinamo Minsk 1.30 7.60 8.50
14:00 Traktor Cheljabinsk - Medvescak Zagreb 2.10 4.35 3.42
14:00 Magnitogorsk - Spartak 1.48 5.60 6.50
16:00 Niznekamsk - Donbass Donetsk 2.60 4.00 2.60
16:30 CSKA Moskwa - Yugra 1.53 5.50 6.00
18:30 Dinamo Riga - Yekaterinburg 1.72 4.60 4.90
19:00 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 2.58 4.00 2.60
19:00 Lev Praga - Barys Astana 3.85 4.25 2.25
20 listopada 2013 1 X 2
16:30 St Petersburg - Severstal Cherepovec 1.28 7.80 9.80
21 listopada 2013 1 X 2
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi 1.78 4.30 4.60
22 listopada 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - CSKA Moskwa 2.81 4.05 2.40
14:00 Yekaterinburg - Lev Praga 2.45 4.00 2.95
14:00 Yugra - Slovan Bratislava 1.96 4.25 3.70
14:00 Barys Astana - Dinamo Riga 1.90 4.39 4.06
16:00 Niznyj Novgorod - Amur Chabarovsk 1.57 5.30 6.35
16:30 Dynamo Moskwa - Admirał Władywostok 1.50 5.40 6.20
16:30 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.71 4.60 5.00
16:30 Spartak - Niznekamsk 1.95 4.30 4.25
16:30 St Petersburg - Traktor Cheljabinsk 1.50 5.70 6.50
17:00 Dinamo Minsk - Salavat Ufa 4.40 4.50 1.76
18:00 Donbass Donetsk - Novokuzneck 1.45 5.99 6.50
19:30 Medvescak Zagreb - Magnitogorsk 3.45 4.20 2.20
23 listopada 2013 1 X 2
14:00 Severstal Cherepovec - Atlant Mytishi 2.25 4.00 3.16
24 listopada 2013 1 X 2
11:00 Avangard Omsk - Dinamo Riga 2.63 4.00 2.85
12:00 Barys Astana - CSKA Moskwa 2.20 4.25 3.04
12:00 Yugra - Lev Praga 2.76 4.00 2.65
12:00 Yekaterinburg - Slovan Bratislava 2.17 4.15 3.35
14:00 Niznyj Novgorod - Novokuzneck 1.40 6.20 7.70
14:00 Dynamo Moskwa - Amur Chabarovsk 1.30 7.40 9.00
14:00 Vitiaz Chehov - Sibir Novosibirsk 3.07 4.00 2.35
14:30 Ak Bars Kazan - Admirał Władywostok 1.45 5.90 7.00
14:30 St Petersburg - Niznekamsk 1.30 6.80 9.00
15:00 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 5.70 4.55 1.68
16:00 Donbass Donetsk - Salavat Ufa 2.58 4.10 2.62
17:30 Medvescak Zagreb - Traktor Cheljabinsk 2.20 4.40 3.15
25 listopada 2013 1 X 2
16:30 Atlant Mytishi - Lokomotiv Yaroslavl 2.90 4.10 2.35
26 listopada 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Lev Praga 2.20 4.60 3.35
14:00 Yekaterinburg - CSKA Moskwa 3.65 4.20 2.05
14:00 Barys Astana - Slovan Bratislava 1.40 6.17 7.10
14:00 Yugra - Dinamo Riga 2.86 4.00 2.45
16:00 Vitiaz Chehov - Admirał Władywostok 2.32 4.00 2.92
16:00 Niznyj Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.25 4.09 3.28
16:30 Dynamo Moskwa - Novokuzneck 1.30 7.60 10.00
16:30 Ak Bars Kazan - Amur Chabarovsk 1.40 6.40 10.00
16:30 Spartak - Traktor Cheljabinsk 2.62 4.00 2.80
17:00 Dinamo Minsk - Niznekamsk 2.60 4.00 2.80
18:00 Donbass Donetsk - Magnitogorsk 2.92 4.00 2.50
19:30 Medvescak Zagreb - Salavat Ufa 2.50 4.00 2.75
27 listopada 2013 1 X 2
16:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 2.50 4.00 2.75
28 listopada 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava 1.75 4.90 4.50
14:00 Barys Astana - Lev Praga 1.91 4.60 3.90
14:00 Yekaterinburg - Dinamo Riga 2.69 4.15 2.55
14:00 Yugra - CSKA Moskwa 3.74 4.50 2.00
16:00 Ak Bars Kazan - Novokuzneck 1.29 7.00 10.94
16:00 Niznyj Novgorod - Admirał Władywostok 1.96 4.20 3.98
16:00 Vitiaz Chehov - Amur Chabarovsk 2.25 4.00 3.17
16:30 Spartak - Salavat Ufa 2.72 4.05 2.46
17:00 Dinamo Minsk - Traktor Cheljabinsk 3.30 4.15 2.25
18:00 Donbass Donetsk - Niznekamsk 1.95 4.30 4.40
19:30 Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 2.46 4.00 3.10
29 listopada 2013 1 X 2
16:00 St Petersburg - Atlant Mytishi 1.30 6.57 9.50
30 listopada 2013 1 X 2
14:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 4.23 4.50 1.80
1 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Traktor Cheljabinsk - Avangard Omsk 1.95 4.45 3.82
12:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1.92 4.25 4.05
12:00 Salavat Ufa - Yekaterinburg 1.58 4.80 6.60
14:00 Niznekamsk - Yugra 1.95 4.10 4.10
16:00 Dinamo Riga - Atlant Mytishi 1.80 4.35 4.75
2 grudnia 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Donbass Donetsk 3.10 4.25 2.40
10:00 Admirał Władywostok - Spartak 2.10 4.05 3.70
13:00 Novokuzneck - Medvescak Zagreb 3.58 4.40 1.95
13:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 1.57 5.20 5.54
16:00 Niznyj Novgorod - Dynamo Moskwa 3.40 4.40 2.05
16:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.90 4.25 4.15
19:00 Lev Praga - St Petersburg 4.40 4.65 1.80
19:00 Slovan Bratislava - Severstal Cherepovec 2.40 4.35 2.79
3 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Salavat Ufa - Yugra 1.55 5.60 5.80
14:00 Magnitogorsk - Avangard Omsk 1.62 5.50 5.60
14:00 Traktor Cheljabinsk - Barys Astana 2.52 4.28 2.60
16:00 Niznekamsk - Yekaterinburg 2.05 4.20 3.46
16:30 Vitiaz Chehov - Ak Bars Kazan 5.00 4.70 1.73
4 grudnia 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Spartak 2.80 4.15 2.45
10:00 Admirał Władywostok - Donbass Donetsk 2.79 4.20 2.50
13:00 Novokuzneck - Dinamo Minsk 2.68 4.30 2.60
13:00 Sibir Novosibirsk - Medvescak Zagreb 2.00 4.45 4.05
16:30 Atlant Mytishi - CSKA Moskwa 3.56 4.33 2.10
18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 2.50 4.10 2.75
19:00 Lev Praga - Severstal Cherepovec 1.80 4.57 4.80
19:00 Slovan Bratislava - St Petersburg 5.40 5.20 1.55
5 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 1.95 4.45 3.90
14:00 Magnitogorsk - Yugra 1.40 6.60 8.00
14:00 Traktor Cheljabinsk - Yekaterinburg 1.84 4.40 4.34
16:00 Niznekamsk - Barys Astana 3.75 4.50 2.05
16:00 Vitiaz Chehov - Niznyj Novgorod 3.30 4.20 2.25
16:30 Dynamo Moskwa - Ak Bars Kazan 2.10 4.20 3.20
6 grudnia 2013 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Dinamo Minsk 2.05 4.40 3.82
10:00 Admirał Władywostok - Medvescak Zagreb 2.65 4.00 2.72
13:00 Sibir Novosibirsk - Spartak 1.87 4.55 4.05
13:00 Novokuzneck - Donbass Donetsk 4.29 4.43 1.83
16:00 CSKA Moskwa - St Petersburg 3.40 4.35 2.07
18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovec 1.80 4.50 4.57
19:00 Lev Praga - Lokomotiv Yaroslavl 2.25 4.20 3.18
7 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Salavat Ufa - Barys Astana 2.47 4.20 2.75
12:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.65 4.90 5.03
12:00 Magnitogorsk - Yekaterinburg 1.55 5.55 6.10
14:00 Niznekamsk - Avangard Omsk 2.74 4.33 2.50
14:30 Dynamo Moskwa - Vitiaz Chehov 1.50 5.60 6.44
8 grudnia 2013 1 X 2
07:00 Amur Chabarovsk - Medvescak Zagreb 3.21 4.30 2.25
07:00 Admirał Władywostok - Dinamo Minsk 1.83 4.50 4.65
11:00 Sibir Novosibirsk - Donbass Donetsk 2.32 4.05 2.94
11:00 Novokuzneck - Spartak 3.80 4.40 1.91
13:00 Lev Praga - Atlant Mytishi 1.90 4.15 4.18
14:00 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.64 4.70 4.90
16:00 Dinamo Riga - St Petersburg 4.45 4.60 1.85
17:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 3.00 4.15 2.38
9 grudnia 2013 1 X 2
16:00 Ak Bars Kazan - Niznyj Novgorod 1.70 4.50 4.85
19:00 Slovan Bratislava - Atlant Mytishi 2.40 4.00 2.85
11 grudnia 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2.00 4.30 3.55
14:00 Barys Astana - Novokuzneck 1.30 8.50 9.00
14:00 Yekaterinburg - Amur Chabarovsk 1.82 4.50 4.11
14:00 Yugra - Admirał Władywostok 2.20 4.20 3.10
16:00 Severstal Cherepovec - Niznekamsk 2.12 4.20 3.26
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa 2.43 4.00 2.88
16:30 CSKA Moskwa - Lev Praga 1.94 4.40 3.80
16:30 Atlant Mytishi - Traktor Cheljabinsk 2.35 4.20 2.91
16:30 Spartak - Niznyj Novgorod 2.60 4.20 2.75
16:30 St Petersburg - Magnitogorsk 1.68 4.85 4.80
17:00 Dinamo Minsk - Vitiaz Chehov 2.30 4.20 3.10
17:30 Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 2.97 4.20 2.30
18:00 Donbass Donetsk - Dynamo Moskwa 2.80 4.20 2.57
13 grudnia 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Novokuzneck 1.43 6.00 7.50
14:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 1.70 4.59 5.10
14:00 Yekaterinburg - Admirał Władywostok 2.10 4.20 3.44
14:00 Yugra - Amur Chabarovsk 1.90 4.35 4.05
16:00 CSKA Moskwa - Slovan Bratislava 1.52 5.30 6.04
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznekamsk 1.65 4.60 5.30
16:00 Severstal Cherepovec - Salavat Ufa 3.35 4.30 2.18
16:30 Spartak - Ak Bars Kazan 3.50 4.10 2.20
16:30 Atlant Mytishi - Magnitogorsk 3.35 4.10 2.16
17:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskwa 5.00 4.85 1.72
18:00 Donbass Donetsk - Vitiaz Chehov 1.60 5.00 5.50
18:30 Dinamo Riga - Traktor Cheljabinsk 2.10 4.20 3.40
19:30 Medvescak Zagreb - Niznyj Novgorod 2.08 4.10 3.60
15 grudnia 2013 1 X 2
16:00 Lev Praga - Slovan Bratislava 1.90 4.30 3.74
16:00 Donbass Donetsk - Dinamo Minsk 1.50 5.50 6.50
25 grudnia 2013 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Vitiaz Chehov 1.57 5.00 5.70
16:00 Severstal Cherepovec - St Petersburg 5.01 5.25 1.69
16:00 Niznyj Novgorod - Ak Bars Kazan 3.00 4.00 2.45
16:30 Spartak - Magnitogorsk 4.60 4.60 1.85
16:30 Atlant Mytishi - Niznekamsk 2.20 3.80 3.95
18:30 Donbass Donetsk - Traktor Cheljabinsk 1.91 4.43 4.10
26 grudnia 2013 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 1.60 5.70 6.40
14:00 Barys Astana - Admirał Władywostok 1.50 5.60 6.10
14:00 Yugra - Novokuzneck 1.74 4.67 4.65
14:00 Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 2.30 3.95 3.04
16:30 Atlant Mytishi - Salavat Ufa 3.16 4.05 2.25
27 grudnia 2013 1 X 2
16:00 Vitiaz Chehov - Spartak 2.35 4.00 3.00
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Cheljabinsk 2.15 4.00 3.75
16:00 Severstal Cherepovec - Magnitogorsk 4.50 4.40 1.90
17:00 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 5.80 5.20 1.60
17:30 Medvescak Zagreb - Dynamo Moskwa 3.03 4.00 2.40
18:30 Donbass Donetsk - Niznyj Novgorod 1.97 4.26 3.99
19:30 Slovan Bratislava - Niznekamsk 2.10 4.00 4.00
28 grudnia 2013 1 X 2
10:00 Yugra - Sibir Novosibirsk 4.05 4.20 1.95
11:00 Avangard Omsk - Admirał Władywostok 1.68 4.82 4.75
12:00 Yekaterinburg - Novokuzneck 1.59 4.95 5.72
12:30 Barys Astana - Amur Chabarovsk 1.42 6.30 7.50
14:00 St Petersburg - Salavat Ufa 1.65 4.85 5.20
16:00 Dinamo Riga - Lev Praga 2.00 4.15 3.65
29 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Severstal Cherepovec - Traktor Cheljabinsk 2.55 3.95 3.00
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk 3.08 3.90 2.50
14:00 Spartak - Dynamo Moskwa 6.40 6.00 1.50
15:00 Dinamo Minsk - Niznyj Novgorod 3.25 4.05 2.20
16:00 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 1.70 4.68 4.96
16:30 Donbass Donetsk - Ak Bars Kazan 3.01 4.20 2.35
17:30 Medvescak Zagreb - Vitiaz Chehov 1.65 5.20 5.80
3 stycznia 2014 1 X 2
07:00 Admirał Władywostok - St Petersburg 6.20 4.90 1.62
07:00 Amur Chabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.70 4.35 1.91
11:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 1.76 4.50 4.70
11:00 Novokuzneck - Atlant Mytishi 3.85 4.10 2.15
12:00 Traktor Cheljabinsk - Lev Praga 2.25 4.35 3.00
12:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava 1.40 5.50 9.00
12:00 Salavat Ufa - Dinamo Riga 1.95 4.35 4.23
14:00 Niznekamsk - CSKA Moskwa 3.45 3.95 2.15
14:00 Vitiaz Chehov - Barys Astana 5.10 4.70 1.80
14:00 Niznyj Novgorod - Yekaterinburg 2.05 4.50 4.05
14:30 Ak Bars Kazan - Yugra 1.35 6.00 10.00
14:30 Dynamo Moskwa - Avangard Omsk 1.80 4.85 5.00
4 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Spartak - Dinamo Minsk 2.30 4.40 3.17
17:30 Medvescak Zagreb - Donbass Donetsk 2.25 4.20 3.15
5 stycznia 2014 1 X 2
07:00 Amur Chabarovsk - St Petersburg 8.00 7.10 1.40
07:00 Admirał Władywostok - Lokomotiv Yaroslavl 2.74 4.33 2.50
11:00 Novokuzneck - Severstal Cherepovec 3.40 4.00 2.20
11:00 Sibir Novosibirsk - Atlant Mytishi 2.20 3.95 3.35
12:00 Salavat Ufa - CSKA Moskwa 2.30 4.06 3.25
12:00 Magnitogorsk - Lev Praga 1.70 4.60 5.80
12:00 Traktor Cheljabinsk - Slovan Bratislava 1.80 4.47 4.85
14:00 Vitiaz Chehov - Avangard Omsk 4.00 4.01 2.00
14:00 Ak Bars Kazan - Yekaterinburg 1.56 5.00 6.35
14:00 Niznekamsk - Dinamo Riga 3.40 3.85 2.40
14:00 Niznyj Novgorod - Yugra 1.66 4.82 5.60
14:30 Dynamo Moskwa - Barys Astana 2.05 4.40 3.44
6 stycznia 2014 1 X 2
18:00 Donbass Donetsk - Spartak 1.50 6.30 7.00
19:30 Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 1.55 5.40 6.40
7 stycznia 2014 1 X 2
07:00 Amur Chabarovsk - Atlant Mytishi 3.25 4.05 2.40
07:00 Admirał Władywostok - Severstal Cherepovec 2.20 4.45 3.90
11:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.40 3.90 2.88
11:00 Novokuzneck - St Petersburg 8.90 8.40 1.33
12:00 Salavat Ufa - Lev Praga 1.85 4.60 4.10
12:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1.65 4.44 6.40
12:00 Traktor Cheljabinsk - CSKA Moskwa 3.15 3.90 2.50
14:00 Dynamo Moskwa - Yekaterinburg 1.50 5.50 6.30
14:00 Niznekamsk - Slovan Bratislava 2.30 4.07 3.35
14:00 Vitiaz Chehov - Yugra 2.30 4.00 3.25
14:30 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2.12 4.20 3.60
14:30 Niznyj Novgorod - Avangard Omsk 2.40 4.65 3.05
8 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Spartak - Medvescak Zagreb 3.10 4.55 2.30
9 stycznia 2014 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Severstal Cherepovec 2.84 4.10 2.50
10:00 Admirał Władywostok - Atlant Mytishi 2.20 4.33 3.25
13:00 Sibir Novosibirsk - St Petersburg 4.45 4.60 1.74
13:00 Novokuzneck - Lokomotiv Yaroslavl 4.48 4.50 1.75
14:00 Magnitogorsk - CSKA Moskwa 1.90 4.00 4.40
14:00 Salavat Ufa - Slovan Bratislava 1.45 5.70 7.10
14:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Riga 2.10 4.10 3.51
16:00 Vitiaz Chehov - Yekaterinburg 3.40 4.30 2.10
16:00 Niznekamsk - Lev Praga 3.40 4.20 2.15
16:00 Niznyj Novgorod - Barys Astana 3.20 4.20 2.21
16:30 Dynamo Moskwa - Yugra 1.35 6.70 9.00
13 stycznia 2014 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Amur Chabarovsk 1.42 5.92 7.78
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vitiaz Chehov 1.57 4.86 6.20
16:30 Atlant Mytishi - Niznyj Novgorod 2.40 4.15 2.92
16:30 St Petersburg - Ak Bars Kazan 2.05 4.15 3.60
18:30 Dinamo Riga - Admirał Władywostok 1.75 4.60 4.53
19:00 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2.56 4.00 2.60
19:00 Lev Praga - Novokuzneck 1.40 6.10 8.00
14 stycznia 2014 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Medvescak Zagreb 1.96 4.20 3.70
14:00 Barys Astana - Spartak 1.36 6.60 7.80
14:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa 1.93 4.28 4.10
14:00 Yugra - Dinamo Minsk 1.87 4.40 4.00
16:00 Niznekamsk - Traktor Cheljabinsk 3.50 4.10 2.15
15 stycznia 2014 1 X 2
16:00 Severstal Cherepovec - Ak Bars Kazan 4.45 4.25 1.85
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 2.20 3.98 3.35
16:00 Vitiaz Chehov - Atlant Mytishi 3.35 4.15 2.20
16:00 CSKA Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.85 4.15 4.40
16:30 St Petersburg - Dynamo Moskwa 2.23 4.15 3.20
18:30 Dinamo Riga - Novokuzneck 1.40 6.00 9.90
19:00 Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 1.67 4.66 5.20
19:00 Lev Praga - Admirał Władywostok 1.72 4.57 4.47
16 stycznia 2014 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Spartak 1.33 7.00 8.50
14:00 Yugra - Donbass Donetsk 2.94 4.20 2.40
14:00 Traktor Cheljabinsk - Salavat Ufa 2.92 4.20 2.50
14:00 Yekaterinburg - Dinamo Minsk 1.45 5.80 7.50
14:00 Barys Astana - Medvescak Zagreb 1.65 4.85 5.10
16:00 Niznekamsk - Magnitogorsk 6.00 5.50 1.62
17 stycznia 2014 1 X 2
16:00 Severstal Cherepovec - Niznyj Novgorod 2.85 4.30 2.40
16:00 CSKA Moskwa - Novokuzneck 1.35 6.50 8.20
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 3.35 3.70 2.20
16:30 St Petersburg - Vitiaz Chehov 1.28 9.10 11.00
16:30 Atlant Mytishi - Dynamo Moskwa 4.60 4.50 1.80
18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.00 4.15 3.55
19:00 Slovan Bratislava - Admirał Władywostok 2.30 4.20 3.05
19:00 Lev Praga - Amur Chabarovsk 1.38 6.40 8.80
18 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Avangard Omsk - Dinamo Minsk 1.35 6.90 10.00
12:00 Yekaterinburg - Spartak 1.40 6.50 9.00
12:00 Barys Astana - Donbass Donetsk 1.80 4.65 4.35
12:00 Yugra - Medvescak Zagreb 2.55 4.30 2.65
12:00 Salavat Ufa - Magnitogorsk 2.52 3.95 2.65
12:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 1.62 5.20 5.60
19 stycznia 2014 1 X 2
12:00 CSKA Moskwa - Admirał Władywostok 1.59 5.30 5.50
14:00 St Petersburg - Niznyj Novgorod 1.50 5.00 6.00
14:00 Atlant Mytishi - Ak Bars Kazan 4.40 3.95 1.87
14:00 Severstal Cherepovec - Vitiaz Chehov 1.85 4.20 4.10
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 3.65 3.90 2.08
16:00 Dinamo Riga - Amur Chabarovsk 1.39 5.90 7.80
17:00 Slovan Bratislava - Novokuzneck 1.63 4.50 5.00
17:00 Lev Praga - Sibir Novosibirsk 1.95 4.40 3.55
20 stycznia 2014 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Donbass Donetsk 1.99 4.20 3.55
14:00 Barys Astana - Dinamo Minsk 1.22 9.90 11.00
14:00 Yekaterinburg - Medvescak Zagreb 2.20 4.15 3.02
14:00 Yugra - Spartak 1.70 4.60 4.90
22 stycznia 2014 1 X 2
16:00 Vitiaz Chehov - Dinamo Riga 3.65 4.10 1.95
16:00 Ak Bars Kazan - Slovan Bratislava 1.35 7.40 9.00
16:00 Niznyj Novgorod - Lev Praga 2.25 4.15 2.90
16:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 1.76 4.50 4.30
23 stycznia 2014 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Salavat Ufa 5.41 5.37 1.55
10:00 Admirał Władywostok - Niznekamsk 1.72 4.84 4.90
13:00 Novokuzneck - Magnitogorsk 7.00 6.00 1.45
13:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Cheljabinsk 2.18 4.00 3.24
16:30 Spartak - Lokomotiv Yaroslavl 4.95 4.13 1.74
17:00 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec 2.94 4.10 2.30
17:30 Medvescak Zagreb - Atlant Mytishi 1.93 4.17 4.02
18:00 Donbass Donetsk - St Petersburg 3.25 4.25 2.15
24 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Yugra - Avangard Omsk 3.04 4.05 2.35
14:00 Yekaterinburg - Barys Astana 2.85 4.20 2.32
16:00 Niznyj Novgorod - Slovan Bratislava 1.50 5.69 6.00
16:30 Ak Bars Kazan - Lev Praga 1.71 4.80 4.70
16:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Riga 1.50 5.50 6.00
25 stycznia 2014 1 X 2
07:00 Amur Chabarovsk - Niznekamsk 2.52 4.20 2.65
07:00 Admirał Władywostok - Salavat Ufa 2.84 4.10 2.39
11:00 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk 3.35 4.10 2.21
11:00 Novokuzneck - Traktor Cheljabinsk 4.57 4.70 1.75
14:00 Spartak - St Petersburg 7.90 7.00 1.35
15:00 Dinamo Minsk - Atlant Mytishi 3.67 4.30 2.00
16:00 Donbass Donetsk - Severstal Cherepovec 1.58 5.00 5.18
17:30 Medvescak Zagreb - Lokomotiv Yaroslavl 2.38 3.80 3.20
26 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Avangard Omsk - Barys Astana 2.35 4.28 2.78
12:00 Yekaterinburg - Yugra 1.77 4.63 4.71
14:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1.69 4.40 4.80
14:00 Dynamo Moskwa - Lev Praga 1.68 4.70 5.10
14:00 Vitiaz Chehov - Slovan Bratislava 2.25 4.10 2.99
14:00 Niznyj Novgorod - CSKA Moskwa 2.40 4.10 2.88
27 stycznia 2014 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Traktor Cheljabinsk 4.05 4.35 2.10
10:00 Admirał Władywostok - Magnitogorsk 4.42 4.20 1.86
13:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 2.45 4.05 2.73
13:00 Novokuzneck - Niznekamsk 2.52 4.05 2.57
16:30 Spartak - Atlant Mytishi 5.60 4.85 1.67
17:00 Dinamo Minsk - St Petersburg 7.60 6.60 1.37
18:00 Donbass Donetsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.15 3.75 3.75
19:30 Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovec 1.76 4.36 4.65
28 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Barys Astana - Yugra 1.50 5.75 5.75
16:00 Vitiaz Chehov - Lev Praga 4.09 4.42 1.86
16:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Riga 2.06 4.19 3.54
16:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.37 6.50 7.09
29 stycznia 2014 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Magnitogorsk 6.50 5.84 1.51
10:00 Admirał Władywostok - Traktor Cheljabinsk 2.40 3.85 3.55
13:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 5.35 5.25 1.58
13:00 Sibir Novosibirsk - Niznekamsk 1.66 5.10 5.00
16:30 Spartak - Severstal Cherepovec 4.00 4.50 1.93
17:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.95 4.10 1.90
18:00 Donbass Donetsk - Atlant Mytishi 1.75 4.50 4.69
26 lutego 2014 1 X 2
14:00 Magnitogorsk - Vitiaz Chehov 1.40 7.30 9.00
14:00 Salavat Ufa - Niznyj Novgorod 1.87 4.75 4.00
14:00 Traktor Cheljabinsk - Dynamo Moskwa 2.70 4.30 2.55
16:00 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.38 6.50 8.00
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yekaterinburg 1.80 4.60 4.60
16:00 Severstal Cherepovec - Yugra 2.01 4.35 3.55
16:30 Atlant Mytishi - Barys Astana 2.60 4.40 2.55
16:30 CSKA Moskwa - Spartak 1.35 8.00 8.50
16:30 St Petersburg - Avangard Omsk 1.68 4.95 4.45
19:00 Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 2.27 4.60 3.20
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 1.85 4.80 4.30
19:00 Lev Praga - Donbass Donetsk 2.27 4.35 3.30
27 lutego 2014 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 2.80 4.10 2.50
10:00 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.50 6.20 6.25
28 lutego 2014 1 X 2
14:00 Traktor Cheljabinsk - Vitiaz Chehov 1.44 5.70 6.50
14:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskwa 2.45 4.10 3.15
14:00 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 2.55 4.10 2.70
16:00 CSKA Moskwa - Medvescak Zagreb 1.95 4.65 4.04
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra 1.48 5.00 6.60
16:00 Niznekamsk - Niznyj Novgorod 3.35 4.20 2.30
16:00 Severstal Cherepovec - Yekaterinburg 2.10 4.35 3.30
16:30 St Petersburg - Barys Astana 1.64 5.20 5.00
16:30 Atlant Mytishi - Avangard Omsk 2.40 4.20 2.90
18:30 Dinamo Riga - Spartak 1.40 7.50 7.50
19:00 Slovan Bratislava - Donbass Donetsk 2.85 4.20 2.39
19:00 Lev Praga - Dinamo Minsk 1.45 6.00 7.30
1 marca 2014 1 X 2
07:00 Admirał Władywostok - Sibir Novosibirsk 1.85 4.90 4.14
07:00 Amur Chabarovsk - Novokuzneck 2.09 4.50 3.20
2 marca 2014 1 X 2
12:00 Salavat Ufa - Dynamo Moskwa 2.70 4.25 2.50
12:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.30 4.00 3.10
12:00 Traktor Cheljabinsk - Niznyj Novgorod 2.00 4.70 3.95
14:00 St Petersburg - Yekaterinburg 1.45 6.40 6.75
14:00 Atlant Mytishi - Yugra 1.60 6.40 6.40
14:00 Severstal Cherepovec - Barys Astana 2.27 4.45 2.90
14:00 Niznekamsk - Vitiaz Chehov 2.24 4.50 2.94
14:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 1.80 4.25 4.70
14:30 CSKA Moskwa - Donbass Donetsk 1.96 4.60 3.60
15:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 3.20 4.15 2.35
17:00 Slovan Bratislava - Spartak 1.75 4.62 4.56
17:00 Lev Praga - Medvescak Zagreb 2.12 4.25 3.60
4 marca 2014 1 X 2
10:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.22 8.50 13.00
13:00 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.54 5.80 7.40
14:00 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 2.78 4.75 2.40
14:00 Magnitogorsk - Niznyj Novgorod 1.73 4.50 4.65
14:00 Salavat Ufa - Vitiaz Chehov 1.40 6.60 7.50
16:00 Niznekamsk - Dynamo Moskwa 5.20 5.20 1.65
16:30 CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 1.37 6.60 7.70
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 2.05 4.25 3.45
16:30 Atlant Mytishi - Yekaterinburg 1.77 4.85 4.58
16:30 Severstal Cherepovec - Avangard Omsk 2.05 4.60 3.38
16:30 St Petersburg - Yugra 1.25 9.50 12.00
18:30 Dinamo Riga - Donbass Donetsk 2.10 4.30 3.39
19:00 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 3.40 4.40 2.00
19:00 Lev Praga - Spartak 1.36 7.40 8.80
Hokej na Lodzie Rosja VHL Najwyższe kursy
10 września 2013 1 X 2
17:00 Izhstal - Saryarka 3.40 4.40 1.75
17:00 VMF Karelia - Tver 2.30 4.20 2.30
11 września 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Ariada-Akpars 2.30 4.33 2.55
13:00 Krasnoyarsk - Lada Togliatti 2.75 4.40 2.10
14:30 Kazzinc-Torpedo - Neftyanik Almetyevsk 2.00 4.40 3.10
16:30 Kristall Saratov - Balashikha 1.90 4.60 3.10
17:00 Lipetsk - Kuban Krasnodar 2.90 4.50 2.05
12 września 2013 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Sarov 2.00 4.50 2.90
15:00 Rubin Tyumen - Ryazan 1.16 8.50 11.00
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 1.35 5.50 6.00
15:00 Molot Perm - Saryarka 2.80 4.50 2.05
16:30 Titan Klin - VMF Karelia 2.00 4.50 2.90
17:00 Izhstal - Yuzhny 3.20 4.50 1.90
13 września 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Neftyanik Almetyevsk 2.35 4.40 2.35
13:00 Krasnoyarsk - Ariada-Akpars 2.35 4.40 2.35
14:30 Kazzinc-Torpedo - Lada Togliatti 1.75 4.60 3.50
17:00 Buran Voronezh - Kuban Krasnodar 2.20 4.35 2.50
17:00 Lipetsk - Balashikha 2.90 4.50 2.00
14 września 2013 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Ryazan 1.60 4.75 4.10
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sarov 2.10 4.33 2.70
13:00 Molot Perm - Yuzhny 2.35 4.33 2.35
13:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 1.40 5.50 5.50
15:00 Izhstal - Chelmet Chelyabinsk 2.35 4.33 2.35
15 września 2013 1 X 2
11:00 Krasnoyarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.45 4.40 2.30
16 września 2013 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 2.85 4.40 2.00
17 września 2013 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Buran Voronezh 2.00 4.45 2.95
16:30 Ariada-Akpars - Kristall Saratov 1.70 5.00 4.00
18 września 2013 1 X 2
16:30 Titan Klin - Ermak 2.30 4.35 2.65
17:00 VMF Karelia - Kazzinc-Torpedo 2.45 4.40 2.35
17:00 Kuban Krasnodar - Rubin Tyumen 2.40 4.30 2.40
17:00 Balashikha - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.40 2.50
19 września 2013 1 X 2
14:30 Yuzhny - Saryarka 2.20 4.35 2.70
16:30 Ariada-Akpars - Buran Voronezh 2.15 4.40 2.65
16:30 Sarov - Toros Neftekamsk 2.60 4.40 2.25
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Kristall Saratov 1.42 5.30 6.20
16:30 Lada Togliatti - Lipetsk 1.65 4.75 4.70
17:00 Ryazan - Molot Perm 3.20 4.50 1.90
20 września 2013 1 X 2
16:30 Titan Klin - Kazzinc-Torpedo 2.35 4.40 2.40
17:00 Tver - Ermak 2.50 4.45 2.35
17:00 VMF Karelia - Krasnoyarsk 1.65 4.85 4.10
17:00 Balashikha - Rubin Tyumen 2.55 4.40 2.40
17:00 Kuban Krasnodar - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.40 2.75
21 września 2013 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Saryarka 2.60 4.40 2.35
15:00 Lada Togliatti - Kristall Saratov 1.85 4.60 3.40
15:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 4.20 4.75 1.65
15:00 Sarov - Izhstal 1.60 5.10 4.40
15:00 Dizel Penza - Molot Perm 2.10 4.50 2.65
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Buran Voronezh 1.90 4.60 3.15
15:00 Ariada-Akpars - Lipetsk 1.50 5.10 5.00
22 września 2013 1 X 2
15:00 VMF Karelia - Ermak 2.15 4.45 2.60
15:00 Balashikha - Zauralie Kurgan 1.60 5.10 4.25
15:00 Tver - Kazzinc-Torpedo 2.55 4.55 2.20
15:00 Titan Klin - Krasnoyarsk 2.20 4.50 2.80
23 września 2013 1 X 2
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny 2.20 4.45 2.60
16:30 Sarov - Molot Perm 1.85 4.65 3.30
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Lipetsk 1.35 6.00 7.00
17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 3.05 4.45 2.00
17:00 Ryazan - Izhstal 2.10 4.50 2.90
24 września 2013 1 X 2
17:00 Tver - Krasnoyarsk 2.10 4.45 2.75
17:00 Kuban Krasnodar - Zauralie Kurgan 1.42 5.50 5.90
25 września 2013 1 X 2
14:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Lada Togliatti 2.10 4.60 2.85
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars 1.50 5.00 5.00
17:00 Dizel Penza - Izhstal 2.15 4.40 3.00
26 września 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Kazzinc-Torpedo 2.90 4.40 2.30
16:30 Kristall Saratov - VMF Karelia 2.05 4.40 2.85
17:00 Buran Voronezh - Titan Klin 1.50 5.00 6.00
27 września 2013 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars 3.75 4.60 1.80
14:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Neftyanik Almetyevsk 2.10 4.55 2.90
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Ryazan 1.55 4.90 5.25
15:00 Saryarka - Sarov 1.65 4.70 4.60
15:00 Toros Neftekamsk - Balashikha 1.70 4.65 3.90
15:00 Rubin Tyumen - Lada Togliatti 1.55 5.00 4.60
28 września 2013 1 X 2
11:00 Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo 2.75 4.50 2.35
13:00 Molot Perm - Kuban Krasnodar 2.10 4.40 2.80
15:00 Buran Voronezh - VMF Karelia 1.85 4.40 3.45
15:00 Lipetsk - Titan Klin 2.35 4.40 2.40
15:00 Kristall Saratov - Tver 2.25 4.40 2.60
29 września 2013 1 X 2
13:00 Yuzhny - Ryazan 1.50 5.00 5.60
13:00 Zauralie Kurgan - Lada Togliatti 3.80 4.75 1.80
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ariada-Akpars 1.95 4.60 3.30
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sarov 2.25 4.25 2.65
13:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetyevsk 1.55 4.90 4.80
13:00 Saryarka - Dizel Penza 1.70 4.65 3.90
15:00 Izhstal - Balashikha 2.40 4.35 2.55
30 września 2013 1 X 2
13:00 Krasnoyarsk - Ermak 2.35 4.25 2.55
15:00 Toros Neftekamsk - Kuban Krasnodar 1.95 4.55 3.20
16:30 Kristall Saratov - Titan Klin 1.95 4.50 3.05
17:00 Buran Voronezh - Tver 1.53 5.00 4.90
17:00 Lipetsk - VMF Karelia 2.40 4.50 2.40
1 października 2013 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetyevsk 3.25 4.50 1.90
14:30 Yuzhny - Sarov 1.85 4.50 3.50
15:00 Saryarka - Ryazan 1.65 4.90 3.90
15:00 Molot Perm - Balashikha 2.00 4.50 3.00
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 2.25 4.25 2.65
2 października 2013 1 X 2
17:00 Lipetsk - Tver 2.35 4.35 2.65
17:00 Izhstal - Kuban Krasnodar 2.45 4.40 2.35
3 października 2013 1 X 2
14:30 Yuzhny - Dizel Penza 2.35 4.40 2.55
4 października 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Buran Voronezh 2.00 4.40 3.00
14:30 Kazzinc-Torpedo - Kristall Saratov 1.55 4.75 4.60
16:30 Ariada-Akpars - Toros Neftekamsk 2.40 4.40 2.40
16:30 Lada Togliatti - Molot Perm 2.05 4.50 3.10
5 października 2013 1 X 2
13:00 VMF Karelia - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.00 4.50 3.00
15:00 Balashikha - Saryarka 2.05 4.50 2.85
15:00 Titan Klin - Rubin Tyumen 3.20 4.60 1.85
6 października 2013 1 X 2
10:00 Ermak - Kristall Saratov 1.90 4.55 3.30
11:00 Krasnoyarsk - Buran Voronezh 2.25 4.50 2.55
13:00 Kazzinc-Torpedo - Lipetsk 1.40 5.75 6.00
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Toros Neftekamsk 2.35 4.40 2.55
15:00 Ariada-Akpars - Molot Perm 2.05 4.60 2.80
15:00 Sarov - Ryazan 1.48 5.75 5.60
15:00 Lada Togliatti - Izhstal 2.00 4.50 3.20
7 października 2013 1 X 2
16:30 Titan Klin - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.50 4.40 2.40
17:00 Balashikha - Chelmet Chelyabinsk 1.75 4.75 3.60
17:00 VMF Karelia - Zauralie Kurgan 1.65 5.00 4.20
17:00 Tver - Rubin Tyumen 2.80 4.45 2.10
17:00 Kuban Krasnodar - Saryarka 1.65 4.75 4.25
8 października 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Lipetsk 1.42 5.75 6.00
13:00 Krasnoyarsk - Kristall Saratov 2.20 4.50 2.65
14:30 Kazzinc-Torpedo - Buran Voronezh 1.80 5.00 3.60
16:30 Ariada-Akpars - Izhstal 1.65 5.00 4.05
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Molot Perm 2.35 4.40 2.45
16:30 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 2.40 4.40 2.50
17:00 Dizel Penza - Sarov 1.95 4.50 3.10
9 października 2013 1 X 2
16:30 Titan Klin - Zauralie Kurgan 1.40 5.60 6.00
17:00 Kuban Krasnodar - Chelmet Chelyabinsk 1.45 5.30 6.00
17:00 Tver - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.70 5.00 3.75
17:00 VMF Karelia - Rubin Tyumen 3.60 4.65 1.75
17:00 Balashikha - Yuzhny 2.00 4.60 3.00
10 października 2013 1 X 2
13:00 Krasnoyarsk - Lipetsk 2.05 4.60 2.95
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Izhstal 1.80 4.55 3.45
17:00 Ryazan - Dizel Penza 2.40 4.40 2.35
17:00 Tver - Zauralie Kurgan 1.60 5.00 4.75
11 października 2013 1 X 2
17:00 Kuban Krasnodar - Yuzhny 1.65 5.50 4.10
12 października 2013 1 X 2
15:00 Buran Voronezh - Kristall Saratov 1.60 5.00 4.50
13 października 2013 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ermak 2.20 4.50 2.65
13:00 Saryarka - Ariada-Akpars 1.95 4.45 3.05
13:00 Rubin Tyumen - Kazzinc-Torpedo 1.95 4.45 3.15
15:00 Sarov - Balashikha 2.10 4.60 2.70
14 października 2013 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - VMF Karelia 1.55 5.00 4.75
15:00 Molot Perm - Titan Klin 1.91 4.55 3.15
17:00 Lipetsk - Buran Voronezh 2.30 4.50 2.55
15 października 2013 1 X 2
13:00 Saryarka - Neftyanik Almetyevsk 1.91 4.40 3.10
14:30 Yuzhny - Lada Togliatti 2.00 4.40 3.00
14:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Krasnoyarsk 1.90 4.50 3.40
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc-Torpedo 4.10 4.75 1.70
15:00 Rubin Tyumen - Ermak 1.53 5.00 5.10
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars 2.15 4.30 2.70
16:30 Sarov - Kuban Krasnodar 2.20 4.40 2.75
18:00 Ryazan - Balashikha 2.70 4.50 2.10
16 października 2013 1 X 2
15:00 Molot Perm - Tver 1.90 4.60 3.60
15:00 Toros Neftekamsk - Titan Klin 1.80 4.60 3.50
16:30 Kristall Saratov - Lipetsk 2.05 4.50 2.85
17:00 Izhstal - VMF Karelia 2.10 4.50 2.85
17 października 2013 1 X 2
14:30 Yuzhny - Ariada-Akpars 2.45 4.25 2.50
14:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kazzinc-Torpedo 3.60 4.40 1.90
14:30 Zauralie Kurgan - Ermak 2.55 4.10 2.35
15:00 Saryarka - Lada Togliatti 2.15 4.60 2.75
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.60 2.55
15:00 Rubin Tyumen - Krasnoyarsk 1.40 6.50 6.40
17:00 Ryazan - Kuban Krasnodar 2.75 4.60 2.10
17:00 Dizel Penza - Balashikha 2.05 4.60 2.95
18 października 2013 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Tver 1.65 5.00 4.00
15:00 Molot Perm - VMF Karelia 1.75 4.75 3.75
17:00 Izhstal - Titan Klin 2.45 4.33 2.40
19 października 2013 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Krasnoyarsk 2.10 4.75 3.00
13:00 Yuzhny - Neftyanik Almetyevsk 2.05 4.50 3.00
15:00 Dizel Penza - Kuban Krasnodar 2.30 4.40 2.55
20 października 2013 1 X 2
15:00 Izhstal - Tver 2.25 4.33 2.70
21 października 2013 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Ryazan 1.55 5.00 5.20
16:30 Ariada-Akpars - Sarov 1.75 5.00 3.70
17:00 Lipetsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.00 4.40 2.95
17:00 Buran Voronezh - Rubin Tyumen 2.45 4.50 2.30
22 października 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Molot Perm 2.30 4.50 2.68
14:30 Kazzinc-Torpedo - Toros Neftekamsk 2.10 4.40 2.85
16:30 Titan Klin - Chelmet Chelyabinsk 2.15 4.60 2.85
17:00 VMF Karelia - Saryarka 2.70 4.50 2.35
23 października 2013 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Dizel Penza 1.95 4.75 3.10
16:30 Ariada-Akpars - Ryazan 1.50 5.25 5.20
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Sarov 2.10 4.35 3.10
16:30 Kristall Saratov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.05 4.60 2.80
17:00 Lipetsk - Rubin Tyumen 3.10 4.60 2.00
17:00 Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 1.45 5.50 5.50
24 października 2013 1 X 2
12:00 Ermak - Toros Neftekamsk 3.50 4.75 1.95
13:00 Krasnoyarsk - Molot Perm 2.40 4.40 2.40
14:30 Kazzinc-Torpedo - Izhstal 1.55 5.00 4.75
16:30 Titan Klin - Saryarka 2.40 4.30 2.50
17:00 Balashikha - Kuban Krasnodar 2.50 4.50 2.40
17:00 Tver - Chelmet Chelyabinsk 2.05 4.75 3.10
17:00 VMF Karelia - Yuzhny 2.95 4.75 1.95
25 października 2013 1 X 2
16:30 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 3.40 4.60 1.85
16:30 Lada Togliatti - Sarov 1.83 4.55 3.40
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ryazan 1.65 5.00 4.65
16:30 Ariada-Akpars - Dizel Penza 1.98 4.50 3.00
17:00 Lipetsk - Zauralie Kurgan 1.60 5.00 4.75
17:00 Buran Voronezh - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.55 5.10 5.00
26 października 2013 1 X 2
10:00 Ermak - Izhstal 2.16 4.50 2.75
11:00 Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 4.25 4.60 1.80
13:00 Kazzinc-Torpedo - Molot Perm 1.71 4.75 4.40
15:00 Tver - Saryarka 2.46 4.50 2.55
15:00 Titan Klin - Yuzhny 2.18 4.60 2.88
27 października 2013 1 X 2
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Dizel Penza 2.46 4.40 2.55
14:00 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 2.28 4.60 2.85
28 października 2013 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - Izhstal 2.38 4.40 2.56
16:00 Tver - Yuzhny 2.18 4.35 3.10
29 października 2013 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.30 6.50 8.50
16:00 Balashikha - Ariada-Akpars 2.26 4.50 2.70
30 października 2013 1 X 2
14:00 Molot Perm - Lipetsk 1.85 4.60 3.75
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc-Torpedo 3.30 4.50 2.10
14:00 Toros Neftekamsk - Buran Voronezh 1.85 4.75 3.60
14:00 Saryarka - Ermak 1.80 4.50 4.40
15:30 Sarov - VMF Karelia 1.85 4.50 3.70
16:00 Ryazan - Titan Klin 2.45 4.40 2.45
31 października 2013 1 X 2
13:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.45 4.60 2.80
16:00 Balashikha - Lada Togliatti 2.35 4.50 2.80
16:00 Kuban Krasnodar - Ariada-Akpars 1.85 4.50 3.60
1 listopada 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Kazzinc-Torpedo 2.45 4.40 2.55
14:00 Molot Perm - Kristall Saratov 1.75 5.00 4.60
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Ermak 2.00 4.50 3.60
14:00 Toros Neftekamsk - Lipetsk 1.42 5.50 6.20
14:00 Saryarka - Krasnoyarsk 1.65 5.00 4.75
15:30 Sarov - Tver 2.25 4.33 2.80
16:00 Dizel Penza - Titan Klin 1.85 4.60 3.65
16:00 Izhstal - Buran Voronezh 2.50 4.40 2.40
16:00 Ryazan - VMF Karelia 2.08 4.40 3.25
2 listopada 2013 1 X 2
14:00 Balashikha - Neftyanik Almetyevsk 2.05 4.60 3.60
14:00 Kuban Krasnodar - Lada Togliatti 1.85 4.60 3.90
3 listopada 2013 1 X 2
09:00 Saryarka - Kazzinc-Torpedo 2.10 4.50 3.05
12:00 Molot Perm - Buran Voronezh 2.50 4.40 2.50
12:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 1.55 5.25 5.10
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Krasnoyarsk 2.00 4.33 3.40
12:00 Yuzhny - Ermak 2.10 4.20 3.10
14:00 Dizel Penza - VMF Karelia 1.55 5.25 4.90
14:00 Izhstal - Lipetsk 2.40 4.50 2.60
14:00 Ryazan - Tver 2.50 4.40 2.50
14:00 Sarov - Titan Klin 2.50 4.40 2.55
4 listopada 2013 1 X 2
12:00 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 4.60 5.00 1.75
14:00 Kuban Krasnodar - Neftyanik Almetyevsk 1.60 5.25 5.20
5 listopada 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Krasnoyarsk 1.75 5.00 4.55
16:00 Izhstal - Kristall Saratov 2.25 4.60 2.88
16:00 Dizel Penza - Tver 2.15 4.30 3.20
7 listopada 2013 1 X 2
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Lada Togliatti 2.30 4.60 2.78
9 listopada 2013 1 X 2
14:00 Lada Togliatti - Neftyanik Almetyevsk 2.20 4.75 2.88
11 listopada 2013 1 X 2
15:30 Lada Togliatti - Ariada-Akpars 1.95 4.40 3.45
12 listopada 2013 1 X 2
12:00 VMF Karelia - Balashikha 2.85 4.60 2.25
13 listopada 2013 1 X 2
11:00 Ermak - Ryazan 2.20 4.33 2.94
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sarov 1.57 5.00 5.30
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Ariada-Akpars 2.10 4.40 3.10
16:00 Tver - Kuban Krasnodar 2.30 4.30 2.75
14 listopada 2013 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Molot Perm 2.52 4.40 2.52
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2.40 4.35 2.80
15:30 Titan Klin - Balashikha 2.25 4.50 2.85
16:00 Lipetsk - Saryarka 3.13 4.60 2.10
16:00 Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 1.55 5.00 5.50
15 listopada 2013 1 X 2
11:00 Ermak - Sarov 1.95 4.45 3.40
12:00 Krasnoyarsk - Ryazan 2.25 4.30 3.10
13:30 Kazzinc-Torpedo - Dizel Penza 2.15 4.35 2.96
16:00 VMF Karelia - Kuban Krasnodar 3.50 4.20 2.30
16 listopada 2013 1 X 2
12:00 Rubin Tyumen - Molot Perm 1.75 4.60 4.20
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Izhstal 2.45 4.10 2.58
12:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 4.70 4.60 1.75
14:00 Ariada-Akpars - Lada Togliatti 2.25 4.25 2.85
14:00 Buran Voronezh - Saryarka 2.20 4.25 2.88
14:00 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 2.25 4.25 2.80
14:00 Tver - Balashikha 2.35 4.25 2.75
14:00 Lipetsk - Yuzhny 2.94 4.33 2.40
17 listopada 2013 1 X 2
09:00 Ermak - Dizel Penza 2.20 4.25 2.94
10:00 Krasnoyarsk - Sarov 2.10 4.25 3.20
12:00 Kazzinc-Torpedo - Ryazan 1.61 5.00 5.90
14:00 Titan Klin - Kuban Krasnodar 2.35 4.25 2.80
18 listopada 2013 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Toros Neftekamsk 4.25 4.45 1.78
13:30 Zauralie Kurgan - Molot Perm 4.40 4.45 1.86
14:00 Rubin Tyumen - Izhstal 1.42 6.00 7.80
15:30 Kristall Saratov - Saryarka 2.85 4.25 2.35
15:30 Ariada-Akpars - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.30 2.95
16:00 Lipetsk - Chelmet Chelyabinsk 2.40 4.30 2.82
16:00 Buran Voronezh - Yuzhny 2.15 4.35 2.96
19 listopada 2013 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - Dizel Penza 2.54 4.00 2.65
20 listopada 2013 1 X 2
13:30 Zauralie Kurgan - Izhstal 2.50 4.00 2.75
15:30 Kristall Saratov - Yuzhny 2.66 4.20 2.55
21 listopada 2013 1 X 2
15:30 Ariada-Akpars - Tver 2.00 4.40 3.45
15:30 Lada Togliatti - VMF Karelia 1.50 5.80 6.00
16:00 Balashikha - Kazzinc-Torpedo 2.45 4.25 2.58
16:00 Kuban Krasnodar - Ermak 1.67 4.60 4.90
22 listopada 2013 1 X 2
15:30 Sarov - Buran Voronezh 2.90 4.20 2.30
16:00 Ryazan - Lipetsk 2.15 4.33 3.10
23 listopada 2013 1 X 2
12:00 Yuzhny - Rubin Tyumen 2.40 4.05 2.65
12:00 Saryarka - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.57 5.60 6.20
14:00 Ariada-Akpars - VMF Karelia 1.60 4.75 5.00
14:00 Balashikha - Ermak 2.20 4.10 2.94
14:00 Kuban Krasnodar - Kazzinc-Torpedo 2.20 4.50 2.85
14:00 Lada Togliatti - Titan Klin 2.20 4.15 2.98
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Tver 2.20 4.40 2.88
24 listopada 2013 1 X 2
14:00 Dizel Penza - Lipetsk 1.90 4.25 3.65
14:00 Sarov - Kristall Saratov 2.30 4.15 2.78
14:00 Ryazan - Buran Voronezh 3.70 4.40 2.10
25 listopada 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.75 4.40 4.31
14:00 Saryarka - Zauralie Kurgan 1.35 6.66 8.87
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 3.10 4.25 2.21
15:30 Lada Togliatti - Tver 2.05 4.20 3.20
15:30 Ariada-Akpars - Titan Klin 2.05 4.25 3.36
15:30 Neftyanik Almetyevsk - VMF Karelia 1.90 4.40 3.55
16:00 Kuban Krasnodar - Krasnoyarsk 1.55 4.80 5.50
16:00 Izhstal - Molot Perm 2.96 4.25 2.15
26 listopada 2013 1 X 2
15:30 Sarov - Lipetsk 2.12 4.25 3.05
16:00 Ryazan - Kristall Saratov 2.30 4.20 2.75
16:00 Dizel Penza - Buran Voronezh 2.25 4.10 2.82
27 listopada 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Zauralie Kurgan 1.35 5.70 7.00
14:00 Saryarka - Rubin Tyumen 2.35 4.10 2.75
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.20 4.20 2.94
14:00 Toros Neftekamsk - Molot Perm 2.25 4.10 2.82
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Titan Klin 1.90 4.60 4.65
16:00 Balashikha - Krasnoyarsk 2.15 4.20 2.94
28 listopada 2013 1 X 2
16:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 2.00 4.33 3.45
29 listopada 2013 1 X 2
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 1.90 4.60 4.40
30 listopada 2013 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Kuban Krasnodar 2.25 4.60 2.78
12:00 Toros Neftekamsk - Izhstal 1.45 6.00 6.10
14:00 Tver - Lada Togliatti 2.10 4.75 3.15
14:00 VMF Karelia - Ariada-Akpars 2.94 4.50 2.20
1 grudnia 2013 1 X 2
09:00 Ermak - Balashikha 2.20 4.50 3.00
14:00 Buran Voronezh - Sarov 1.65 5.00 4.65
14:00 Lipetsk - Ryazan 2.35 4.40 2.64
2 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - Kuban Krasnodar 2.72 4.50 2.35
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Saryarka 3.55 4.60 1.95
14:00 Rubin Tyumen - Yuzhny 1.56 4.80 5.00
14:00 Molot Perm - Izhstal 1.60 4.90 4.95
15:30 Titan Klin - Lada Togliatti 2.40 4.45 2.45
16:00 Tver - Ariada-Akpars 2.05 4.50 3.50
16:00 VMF Karelia - Neftyanik Almetyevsk 2.82 4.75 2.15
3 grudnia 2013 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Balashikha 1.65 5.25 5.10
15:30 Kristall Saratov - Sarov 1.95 4.40 3.40
16:00 Lipetsk - Dizel Penza 3.05 4.25 2.30
16:00 Buran Voronezh - Ryazan 1.55 5.25 5.25
4 grudnia 2013 1 X 2
11:00 Ermak - Kuban Krasnodar 3.10 4.60 2.10
13:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny 3.85 4.50 1.85
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.20 2.78
14:00 Rubin Tyumen - Saryarka 2.05 4.60 3.20
14:00 Molot Perm - Toros Neftekamsk 2.45 4.40 2.45
15:30 Titan Klin - Ariada-Akpars 1.95 4.60 3.20
16:00 Tver - Neftyanik Almetyevsk 1.95 4.60 3.35
16:00 VMF Karelia - Lada Togliatti 2.85 4.50 2.30
5 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - Balashikha 2.15 4.60 2.96
15:30 Kristall Saratov - Ryazan 1.80 4.60 4.05
16:00 Lipetsk - Sarov 2.10 4.75 3.10
16:00 Buran Voronezh - Dizel Penza 1.90 4.60 3.75
6 grudnia 2013 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Yuzhny 2.46 4.40 2.46
13:30 Zauralie Kurgan - Saryarka 4.60 5.00 1.67
14:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 1.57 5.00 5.10
15:30 Titan Klin - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.50 2.78
16:00 Izhstal - Toros Neftekamsk 4.25 4.40 1.70
7 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 3.50 4.40 1.95
8 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 3.50 4.45 1.90
9 grudnia 2013 1 X 2
16:00 Kuban Krasnodar - Tver 1.71 5.00 4.30
16:00 Balashikha - VMF Karelia 1.62 5.00 4.75
10 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.42 5.75 6.00
14:00 Molot Perm - Rubin Tyumen 3.10 4.35 2.20
15:30 Sarov - Krasnoyarsk 2.25 4.30 2.70
11 grudnia 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Buran Voronezh 2.40 4.50 2.62
14:00 Saryarka - Lipetsk 1.53 5.30 5.60
16:00 Balashikha - Titan Klin 1.80 4.50 4.15
16:00 Kuban Krasnodar - VMF Karelia 1.58 5.00 4.80
12 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 2.15 4.10 3.10
14:00 Molot Perm - Zauralie Kurgan 1.50 5.30 5.40
15:30 Sarov - Ermak 2.26 4.50 2.80
16:00 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.15 4.60 3.10
16:00 Ryazan - Krasnoyarsk 2.45 4.50 2.50
13 grudnia 2013 1 X 2
13:30 Yuzhny - Lipetsk 1.65 5.25 4.70
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Buran Voronezh 2.50 4.33 2.45
14:00 Saryarka - Kristall Saratov 1.44 5.90 6.70
14 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 1.35 6.60 6.70
12:00 Molot Perm - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.63 5.00 5.10
13:00 Kuban Krasnodar - Titan Klin 1.55 5.00 5.10
14:00 Izhstal - Rubin Tyumen 4.75 4.85 1.65
14:00 Dizel Penza - Krasnoyarsk 1.72 4.55 4.70
14:00 Ryazan - Ermak 2.45 4.50 2.45
15 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Yuzhny - Kristall Saratov 2.00 4.60 3.60
12:00 Saryarka - Buran Voronezh 1.85 4.85 4.40
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Lipetsk 1.65 5.00 4.60
14:00 Balashikha - Tver 2.54 4.50 2.70
16 grudnia 2013 1 X 2
16:00 Dizel Penza - Ermak 1.90 4.75 4.00
16:00 Izhstal - Zauralie Kurgan 1.75 5.50 4.33
17 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 2.05 4.40 3.30
23 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - Yuzhny 2.30 4.50 2.72
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Balashikha 2.05 4.60 3.35
15:30 Titan Klin - Dizel Penza 2.35 5.00 2.68
16:00 VMF Karelia - Ryazan 2.26 4.50 2.78
16:00 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2.48 4.40 2.50
24 grudnia 2013 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zauralie Kurgan 1.57 5.40 5.50
25 grudnia 2013 1 X 2
11:00 Ermak - Yuzhny 2.92 4.60 2.40
12:00 Krasnoyarsk - Saryarka 4.45 5.00 1.72
13:30 Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk 1.90 4.60 3.90
15:30 Kristall Saratov - Molot Perm 3.30 4.35 2.15
15:30 Titan Klin - Ryazan 2.05 4.60 3.05
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Kuban Krasnodar 2.45 4.40 2.45
15:30 Ariada-Akpars - Balashikha 2.15 4.50 2.84
16:00 Buran Voronezh - Izhstal 1.57 5.75 6.20
16:00 Lipetsk - Toros Neftekamsk 4.30 5.10 1.80
16:00 VMF Karelia - Sarov 2.05 4.60 3.13
16:00 Tver - Dizel Penza 2.00 4.60 3.25
26 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 1.25 7.00 10.00
27 grudnia 2013 1 X 2
11:00 Ermak - Saryarka 3.80 4.75 1.85
12:00 Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.20 2.85
13:30 Kazzinc-Torpedo - Yuzhny 2.10 4.75 3.00
15:30 Lada Togliatti - Balashikha 2.18 4.50 2.82
15:30 Titan Klin - Sarov 1.80 4.55 3.90
15:30 Ariada-Akpars - Kuban Krasnodar 2.35 4.40 2.70
15:30 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 3.55 4.25 2.15
16:00 VMF Karelia - Dizel Penza 2.50 4.40 2.50
16:00 Lipetsk - Izhstal 2.15 4.33 3.00
16:00 Tver - Ryazan 1.70 5.00 4.80
16:00 Buran Voronezh - Molot Perm 2.25 4.60 2.82
28 grudnia 2013 1 X 2
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Rubin Tyumen 4.33 4.75 1.80
29 grudnia 2013 1 X 2
09:00 Ermak - Chelmet Chelyabinsk 2.25 4.60 2.78
10:00 Lada Togliatti - Kuban Krasnodar 2.30 4.50 2.80
12:00 Kazzinc-Torpedo - Saryarka 2.25 4.50 2.68
14:00 Tver - Sarov 1.75 4.75 3.90
14:00 Lipetsk - Molot Perm 3.65 4.70 2.00
14:00 Kristall Saratov - Izhstal 1.95 4.30 3.50
3 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 5.90 5.30 1.50
12:00 Toros Neftekamsk - Krasnoyarsk 1.42 5.75 7.30
14:00 Ryazan - Ariada-Akpars 2.45 4.25 2.45
14:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetyevsk 2.00 4.40 3.50
4 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Titan Klin 1.90 4.40 3.45
12:00 Yuzhny - VMF Karelia 1.62 5.00 4.40
5 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 3.30 4.70 2.00
12:00 Rubin Tyumen - Buran Voronezh 1.70 4.60 4.50
12:00 Molot Perm - Kazzinc-Torpedo 1.85 4.50 3.85
12:00 Toros Neftekamsk - Ermak 1.42 5.60 6.50
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Lipetsk 2.25 4.25 2.78
14:00 Sarov - Ariada-Akpars 2.48 4.40 2.48
14:00 Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 2.36 4.60 3.00
14:00 Izhstal - Krasnoyarsk 2.48 4.40 2.48
14:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 2.05 4.25 3.45
6 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Yuzhny - Tver 2.05 4.40 3.25
12:00 Chelmet Chelyabinsk - VMF Karelia 1.65 5.00 4.65
14:00 Saryarka - Titan Klin 1.49 5.25 5.25
14:00 Kuban Krasnodar - Balashikha 1.75 4.60 3.80
7 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc-Torpedo 1.91 4.25 3.80
12:00 Zauralie Kurgan - Lipetsk 2.78 4.30 2.40
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Buran Voronezh 2.66 4.30 2.40
12:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 1.45 5.50 5.90
12:00 Molot Perm - Krasnoyarsk 1.45 5.40 6.20
14:00 Sarov - Neftyanik Almetyevsk 2.60 4.30 2.35
14:00 Izhstal - Ermak 2.30 4.15 2.75
14:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars 2.10 4.10 3.35
14:00 Ryazan - Lada Togliatti 3.45 4.60 2.00
8 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Yuzhny - Titan Klin 1.68 4.55 4.50
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Tver 2.45 4.20 2.45
14:00 Saryarka - VMF Karelia 1.53 4.90 5.50
9 stycznia 2014 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kristall Saratov 1.92 4.50 3.55
14:00 Rubin Tyumen - Lipetsk 1.40 6.10 6.60
14:00 Molot Perm - Ermak 1.50 5.00 5.30
15:30 Sarov - Lada Togliatti 3.50 4.65 1.95
16:00 Izhstal - Kazzinc-Torpedo 2.50 4.50 2.45
10 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Saryarka - Tver 1.90 4.33 4.00
11 stycznia 2014 1 X 2
10:00 Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 1.67 5.00 5.00
14:00 Ryazan - Kazzinc-Torpedo 3.45 4.70 2.00
12 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Balashikha - Dizel Penza 2.00 4.60 3.35
14:00 Ariada-Akpars - Yuzhny 2.10 4.60 3.25
13 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Ermak - Zauralie Kurgan 1.60 4.65 4.80
12:00 Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 3.60 4.50 1.89
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.70 4.75 4.25
15:30 Titan Klin - Molot Perm 3.75 4.45 1.90
15:30 Kristall Saratov - Buran Voronezh 4.45 4.60 1.75
16:00 VMF Karelia - Izhstal 2.05 4.55 3.10
14 stycznia 2014 1 X 2
15:30 Ariada-Akpars - Chelmet Chelyabinsk 2.00 4.60 3.30
15:30 Lada Togliatti - Saryarka 2.46 4.40 2.46
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Yuzhny 2.05 4.40 3.40
16:00 Balashikha - Ryazan 1.85 4.75 3.65
16:00 Kuban Krasnodar - Dizel Penza 1.78 4.50 3.95
15 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Ermak - Rubin Tyumen 4.15 4.60 1.80
12:00 Krasnoyarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.36 4.35 2.85
13:30 Kazzinc-Torpedo - Zauralie Kurgan 1.50 5.75 5.80
15:30 Titan Klin - Toros Neftekamsk 4.05 4.60 1.80
16:00 VMF Karelia - Molot Perm 4.15 4.75 1.70
16:00 Buran Voronezh - Lipetsk 1.40 6.10 6.80
16:00 Tver - Izhstal 1.45 5.60 5.70
16 stycznia 2014 1 X 2
15:30 Lada Togliatti - Yuzhny 2.40 4.50 2.52
15:30 Ariada-Akpars - Saryarka 2.48 4.40 2.40
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Chelmet Chelyabinsk 1.95 4.60 3.60
16:00 Balashikha - Sarov 1.55 5.25 5.40
16:00 Kuban Krasnodar - Ryazan 1.50 5.50 5.70
17 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Ermak - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.32 4.40 2.70
13:30 Kazzinc-Torpedo - Rubin Tyumen 2.64 4.40 2.40
15:30 Titan Klin - Izhstal 1.75 4.75 4.50
16:00 VMF Karelia - Toros Neftekamsk 4.75 5.00 1.60
16:00 Lipetsk - Kristall Saratov 2.05 4.50 3.00
16:00 Tver - Molot Perm 2.45 4.40 2.50
18 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Kuban Krasnodar - Sarov 1.42 5.75 5.90
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Saryarka 3.45 4.60 1.95
19 stycznia 2014 1 X 2
08:00 Chelmet Chelyabinsk - Lada Togliatti 2.45 4.40 2.45
14:00 Tver - Toros Neftekamsk 2.45 4.40 2.45
14:00 Buran Voronezh - Krasnoyarsk 1.60 4.75 4.90
20 stycznia 2014 1 X 2
13:30 Yuzhny - Balashikha 1.75 4.70 3.95
16:00 Dizel Penza - Ryazan 1.85 4.65 3.85
21 stycznia 2014 1 X 2
15:30 Kristall Saratov - Ermak 2.18 4.60 2.82
16:00 Buran Voronezh - Kazzinc-Torpedo 2.05 4.60 3.20
16:00 Izhstal - Ariada-Akpars 3.00 4.50 2.20
16:00 Lipetsk - Krasnoyarsk 2.50 4.50 2.40
22 stycznia 2014 1 X 2
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Titan Klin 2.20 4.30 2.78
13:30 Zauralie Kurgan - VMF Karelia 2.45 4.20 2.60
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Balashikha 2.25 4.60 2.90
14:00 Saryarka - Kuban Krasnodar 1.85 4.60 3.95
23 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Molot Perm - Lada Togliatti 1.80 4.60 3.95
14:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars 1.60 4.64 4.65
15:30 Kristall Saratov - Krasnoyarsk 3.10 4.45 2.25
16:00 Buran Voronezh - Ermak 1.75 5.00 4.65
16:00 Lipetsk - Kazzinc-Torpedo 4.25 4.60 1.75
16:00 Ryazan - Sarov 2.00 4.50 3.20
16:00 Izhstal - Neftyanik Almetyevsk 2.55 4.40 2.42
24 stycznia 2014 1 X 2
13:30 Yuzhny - Kuban Krasnodar 2.15 4.35 3.15
13:30 Zauralie Kurgan - Titan Klin 3.60 4.50 1.90
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Tver 2.64 4.10 2.35
14:00 Rubin Tyumen - VMF Karelia 1.35 6.20 7.80
14:00 Saryarka - Balashikha 1.50 5.00 5.90
25 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetyevsk 1.75 5.10 5.10
12:00 Molot Perm - Ariada-Akpars 1.90 4.75 3.65
14:00 Kristall Saratov - Kazzinc-Torpedo 3.60 4.60 1.95
14:00 Izhstal - Lada Togliatti 3.25 4.60 2.05
14:00 Lipetsk - Ermak 2.25 4.35 2.60
26 stycznia 2014 1 X 2
12:00 Rubin Tyumen - Titan Klin 1.50 5.25 6.30
12:00 Zauralie Kurgan - Tver 3.30 4.55 1.95
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - VMF Karelia 2.00 4.75 3.10
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Kuban Krasnodar 2.30 4.45 2.55
14:00 Sarov - Dizel Penza 2.82 4.40 2.20
27 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 1.65 4.85 4.55
14:00 Molot Perm - Neftyanik Almetyevsk 1.70 4.60 4.30
28 stycznia 2014 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - Tver 1.65 4.60 4.55
29 stycznia 2014 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Krasnoyarsk 1.85 4.33 3.80
15:30 Sarov - Saryarka 3.80 4.33 1.86
16:00 Balashikha - Izhstal 1.75 4.60 4.15
16:00 Ryazan - Yuzhny 2.55 4.15 2.45
30 stycznia 2014 1 X 2
15:30 Ariada-Akpars - Zauralie Kurgan 1.50 6.40 7.10
16:00 VMF Karelia - Buran Voronezh 3.75 4.50 1.90
31 stycznia 2014 1 X 2
11:00 Ermak - Krasnoyarsk 2.70 4.40 2.35
15:30 Sarov - Chelmet Chelyabinsk 2.45 4.50 2.44
16:00 Dizel Penza - Yuzhny 2.25 4.40 2.95
16:00 Kuban Krasnodar - Izhstal 1.40 5.80 6.80
16:00 Balashikha - Toros Neftekamsk 2.95 4.50 2.15
16:00 Ryazan - Saryarka 5.90 5.90 1.62
1 lutego 2014 1 X 2
14:00 Ariada-Akpars - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.65 5.10 4.75
14:00 Lada Togliatti - Rubin Tyumen 3.10 4.50 2.05
14:00 Titan Klin - Kristall Saratov 1.70 4.75 4.40
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Zauralie Kurgan 1.40 5.80 6.00
14:00 Tver - Buran Voronezh 2.15 4.60 2.75
14:00 VMF Karelia - Lipetsk 2.50 4.40 2.50
2 lutego 2014 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Ermak 1.85 4.60 3.95
14:00 Kuban Krasnodar - Toros Neftekamsk 2.50 4.40 2.55
14:00 Dizel Penza - Saryarka 2.75 4.50 2.35
14:00 Sarov - Yuzhny 3.35 4.60 1.95
14:00 Balashikha - Molot Perm 2.55 4.50 2.54
14:00 Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 2.48 4.60 2.48
3 lutego 2014 1 X 2
15:30 Lada Togliatti - Zauralie Kurgan 1.42 6.10 6.90
15:30 Ariada-Akpars - Rubin Tyumen 3.10 4.60 2.10
15:30 Titan Klin - Buran Voronezh 3.35 4.50 2.20
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.55 5.40 5.50
16:00 VMF Karelia - Kristall Saratov 2.35 4.40 2.74
16:00 Tver - Lipetsk 1.62 5.00 4.70
4 lutego 2014 1 X 2
16:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 2.15 4.60 3.05
16:00 Kuban Krasnodar - Molot Perm 2.48 4.50 2.55
5 lutego 2014 1 X 2
15:30 Lada Togliatti - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.60 5.20 5.50
15:30 Titan Klin - Lipetsk 1.80 4.60 4.05
15:30 Sarov - Kazzinc-Torpedo 2.86 4.60 2.15
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Rubin Tyumen 3.60 4.50 2.10
16:00 Tver - Kristall Saratov 1.57 5.25 5.30
7 lutego 2014 1 X 2
16:00 Dizel Penza - Kazzinc-Torpedo 2.60 4.15 2.50
10 lutego 2014 1 X 2
12:00 Krasnoyarsk - VMF Karelia 1.65 6.20 6.40
14:00 Toros Neftekamsk - Sarov 1.40 6.90 7.20
16:00 Izhstal - Ryazan 1.80 4.45 4.00
16:00 Buran Voronezh - Ariada-Akpars 1.68 4.75 4.40
11 lutego 2014 1 X 2
13:30 Zauralie Kurgan - Balashikha 4.40 4.50 1.80
12 lutego 2014 1 X 2
11:00 Ermak - VMF Karelia 1.65 5.50 5.40
12:00 Krasnoyarsk - Tver 2.05 4.50 3.20
13:30 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kuban Krasnodar 3.85 4.60 1.85
13:30 Kazzinc-Torpedo - Titan Klin 1.75 4.60 4.65
14:00 Molot Perm - Ryazan 1.35 6.80 8.30
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 1.55 5.00 5.80
14:00 Saryarka - Yuzhny 1.72 4.85 4.30
15:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetyevsk 3.70 4.45 1.87
16:00 Buran Voronezh - Lada Togliatti 1.70 4.75 4.33
16:00 Lipetsk - Ariada-Akpars 2.46 4.60 2.46
16:00 Izhstal - Sarov 2.00 4.40 3.30
13 lutego 2014 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - Balashikha 1.52 5.20 6.10
14 lutego 2014 1 X 2
11:00 Ermak - Tver 2.72 4.50 2.25
12:00 Krasnoyarsk - Titan Klin 2.05 4.60 3.13
13:30 Kazzinc-Torpedo - VMF Karelia 1.41 5.90 6.20
13:30 Zauralie Kurgan - Kuban Krasnodar 4.55 4.75 1.67
14:00 Toros Neftekamsk - Ryazan 1.29 7.30 8.50
14:00 Saryarka - Chelmet Chelyabinsk 1.59 5.00 4.80
14:00 Molot Perm - Sarov 1.35 7.30 7.60
15:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars 3.55 4.60 1.88
16:00 Izhstal - Dizel Penza 3.45 4.35 1.95
16:00 Lipetsk - Lada Togliatti 3.45 4.40 2.00
16:00 Buran Voronezh - Neftyanik Almetyevsk 1.74 4.75 4.10
15 lutego 2014 1 X 2
12:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Balashikha 2.76 4.50 2.30
16 lutego 2014 1 X 2
09:00 Ermak - Titan Klin 2.10 4.60 3.05
12:00 Yuzhny - Chelmet Chelyabinsk 1.75 4.75 4.20
12:00 Kazzinc-Torpedo - Tver 2.00 4.60 3.25
12:00 Molot Perm - Dizel Penza 1.68 4.60 4.60
12:00 Rubin Tyumen - Kuban Krasnodar 1.76 4.60 4.25
14:00 Lipetsk - Neftyanik Almetyevsk 3.80 4.60 1.90
14:00 Kristall Saratov - Lada Togliatti 3.85 4.60 1.94
20 lutego 2014 1 X 2
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Perm 2.50 4.33 2.50
13:30 Yuzhny - Izhstal 1.39 6.00 6.50
14:00 Saryarka - Toros Neftekamsk 2.40 4.05 2.68
15:30 Sarov - Zauralie Kurgan 1.65 5.00 4.75
15:30 Ariada-Akpars - Ermak 1.65 5.00 4.95
15:30 Lada Togliatti - Krasnoyarsk 2.05 4.60 3.05
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Kazzinc-Torpedo 2.20 4.60 2.76
16:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 2.70 4.40 2.50
16:00 VMF Karelia - Titan Klin 2.84 4.50 2.25
16:00 Ryazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.10 4.50 2.92
16:00 Kuban Krasnodar - Buran Voronezh 2.00 4.75 3.05
16:00 Balashikha - Kristall Saratov 1.55 5.00 5.30
22 lutego 2014 1 X 2
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 4.40 4.80 1.90
12:00 Yuzhny - Molot Perm 2.65 4.55 2.30
12:00 Saryarka - Izhstal 1.40 6.10 7.10
14:00 Tver - VMF Karelia 1.53 5.70 6.00
14:00 Dizel Penza - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.68 4.75 4.40
14:00 Ariada-Akpars - Krasnoyarsk 2.05 4.45 3.15
14:00 Sarov - Rubin Tyumen 4.40 4.60 1.85
14:00 Kuban Krasnodar - Kristall Saratov 1.42 5.70 6.40
14:00 Ryazan - Zauralie Kurgan 1.65 5.00 4.60
14:00 Lada Togliatti - Kazzinc-Torpedo 2.05 4.60 3.40
14:00 Balashikha - Lipetsk 1.55 5.30 5.40
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Ermak 1.65 5.00 5.10
24 lutego 2014 1 X 2
13:30 Yuzhny - Toros Neftekamsk 2.55 4.40 2.55
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal 2.25 4.60 2.80
14:00 Saryarka - Molot Perm 2.10 4.75 2.98
15:30 Sarov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.05 4.35 3.50
15:30 Neftyanik Almetyevsk - Krasnoyarsk 2.10 4.10 3.15
15:30 Ariada-Akpars - Kazzinc-Torpedo 2.40 4.40 2.56
15:30 Titan Klin - Tver 2.40 4.40 2.56
15:30 Lada Togliatti - Ermak 1.60 5.00 5.30
16:00 Balashikha - Buran Voronezh 2.25 4.50 2.80
16:00 Ryazan - Rubin Tyumen 5.10 5.00 1.70
16:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 1.35 7.20 8.00
16:00 Kuban Krasnodar - Lipetsk 1.45 5.75 6.40