loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Copa Argentina.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
27 sierpnia 2016 1 X 2
00:00 Sarmiento Resistencia - Arsenal Sarandi 2.42 3.13 3.60
02:15 Godoy Cruz - Huracan TA 2.30 3.32 3.77
19:00 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 2.07 3.32 4.72
21:00 Rosario Central - Defensa y Justicia 1.95 3.55 5.30
23:00 Racing Club - Talleres Cordoba 1.75 3.75 6.50
28 sierpnia 2016 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Atletico Rafaela 1.65 4.24 7.95
01:00 San Lorenzo - San Martin San Juan 1.70 4.23 7.93
19:00 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 2.78 3.10 3.08
19:10 Quilmes - Newells Old Boys 3.51 3.23 3.01
21:00 Belgrano Cordoba - Independiente 3.57 3.05 2.55
21:15 Union Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 2.28 3.32 4.01
23:00 River Plate - Banfield 1.68 3.82 6.30
29 sierpnia 2016 1 X 2
01:00 Lanus - Boca Juniors 2.63 3.16 3.18
30 sierpnia 2016 1 X 2
00:00 Aldosivi - Colon Santa Fe 2.43 3.25 3.42
02:15 Temperley - Patronato Parana 2.65 2.95 3.42
10 września 2016 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Gimnasia La Plata 2.77 3.10 3.15
02:15 Huracan TA - Quilmes 1.80 3.74 5.42
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Lanus 3.44 3.05 2.56
19:45 Banfield - Colon Santa Fe 3.32 3.14 2.56
21:00 San Martin San Juan - Racing Club 3.02 3.18 2.74
22:00 Union Santa Fe - Aldosivi 2.08 3.30 4.50
23:00 Defensa y Justicia - San Lorenzo 2.68 3.15 3.18
11 września 2016 1 X 2
01:00 Independiente - Godoy Cruz 1.75 3.84 6.47
19:00 Newells Old Boys - Tigre Victoria 2.00 3.37 4.66
21:00 Velez Sarsfield - Rosario Central 3.78 3.17 2.38
21:15 Estudiantes La Plata - Sarmiento Resistencia 1.73 3.70 7.00
23:00 Boca Juniors - Belgrano Cordoba 1.59 4.00 8.92
12 września 2016 1 X 2
01:00 Talleres Cordoba - River Plate 4.06 3.36 2.17
13 września 2016 1 X 2
00:00 Arsenal Sarandi - Atletico Tucuman 2.53 3.07 3.42
02:15 Atletico Rafaela - Temperley 2.48 3.10 3.49
17 września 2016 1 X 2
02:15 Colon Santa Fe - Talleres Cordoba 2.23 3.20 4.05
19:00 Lanus - Union Santa Fe 1.76 3.70 6.34
21:00 San Lorenzo - Velez Sarsfield 1.84 3.62 6.00
21:15 Rosario Central - Patronato Parana 1.64 3.78 7.13
22:00 Aldosivi - Banfield 2.45 3.30 3.37
23:00 Quilmes - Independiente 4.16 3.25 2.20
18 września 2016 1 X 2
01:15 Sarmiento Resistencia - Newells Old Boys 3.14 3.07 2.80
19:00 Atletico Tucuman - Estudiantes La Plata 2.72 3.04 3.22
19:15 Temperley - Arsenal Sarandi 2.45 3.11 3.68
21:00 Belgrano Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 2.52 3.06 3.38
21:00 Godoy Cruz - Boca Juniors 3.32 3.12 2.52
23:00 River Plate - San Martin San Juan 1.48 4.93 11.50
19 września 2016 1 X 2
01:00 Racing Club - Defensa y Justicia 1.87 3.57 5.25
20 września 2016 1 X 2
00:00 Tigre Victoria - Huracan TA 2.53 3.22 3.40
02:15 Gimnasia La Plata - Atletico Rafaela 1.70 3.75 6.50
24 września 2016 1 X 2
02:15 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 2.37 3.10 3.75
19:00 Newells Old Boys - Atletico Tucuman 2.22 3.20 4.00
21:15 Atletico Rafaela - Rosario Central 4.26 3.29 2.24
23:00 Velez Sarsfield - Racing Club 3.46 3.24 2.50
25 września 2016 1 X 2
01:00 Independiente - Tigre Victoria 1.97 3.77 5.25
01:15 Huracan TA - Sarmiento Resistencia 2.12 3.20 4.60
19:00 Estudiantes La Plata - Temperley 1.62 3.90 8.00
20:00 Union Santa Fe - Belgrano Cordoba 1.94 3.38 5.25
20:45 Talleres Cordoba - Banfield 2.33 3.15 3.87
21:00 Patronato Parana - San Lorenzo 2.73 3.20 3.10
23:00 Boca Juniors - Quilmes 1.45 4.76 10.00
23:00 Lanus - Aldosivi 1.75 3.80 7.00
26 września 2016 1 X 2
01:00 Defensa y Justicia - River Plate 3.42 3.22 2.47
27 września 2016 1 X 2
00:00 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 3.08 3.12 2.75
02:15 San Martin San Juan - Colon Santa Fe 2.36 3.19 3.58
1 października 2016 1 X 2
00:00 Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 2.98 3.00 3.00
02:15 Godoy Cruz - Union Santa Fe 2.23 3.25 4.20
19:00 Rosario Central - Arsenal Sarandi 1.55 4.15 9.00
19:30 Aldosivi - Talleres Cordoba 2.52 3.02 3.50
21:45 Temperley - Newells Old Boys 3.28 3.02 2.64
23:00 Racing Club - Patronato Parana 1.57 4.07 9.04
2 października 2016 1 X 2
01:00 River Plate - Velez Sarsfield 1.42 4.71 11.00
19:00 San Lorenzo - Atletico Rafaela 1.65 4.33 7.73
19:10 Belgrano Cordoba - Lanus 3.57 2.96 2.82
21:00 Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata 3.60 2.90 2.63
21:15 Banfield - San Martin San Juan 2.06 3.25 4.56
23:00 Colon Santa Fe - Defensa y Justicia 2.62 3.12 3.20
23:00 Sarmiento Resistencia - Independiente 4.45 3.02 2.45
3 października 2016 1 X 2
01:00 Tigre Victoria - Boca Juniors 3.81 3.37 2.25
4 października 2016 1 X 2
02:00 Atletico Tucuman - Huracan TA 2.10 3.26 4.30
15 października 2016 1 X 2
00:00 Defensa y Justicia - Banfield 2.29 3.35 4.00
02:15 Belgrano Cordoba - Aldosivi 1.97 3.27 5.00
19:00 Velez Sarsfield - Colon Santa Fe 2.43 3.07 3.62
21:00 Huracan TA - Temperley 2.05 3.20 4.85
21:00 Atletico Rafaela - Racing Club 3.70 3.30 2.30
23:00 Estudiantes La Plata - Rosario Central 2.67 3.05 3.60
23:15 San Martin San Juan - Talleres Cordoba 2.54 3.05 3.50
16 października 2016 1 X 2
01:00 Independiente - Atletico Tucuman 1.65 4.02 8.10
19:00 Lanus - Godoy Cruz 1.66 4.03 8.32
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 2.35 3.12 3.75
21:00 Boca Juniors - Sarmiento Resistencia 1.45 4.65 11.50
21:15 Newells Old Boys - Gimnasia La Plata 2.24 3.10 4.15
23:00 Arsenal Sarandi - San Lorenzo 4.65 3.47 2.07
17 października 2016 1 X 2
01:00 Patronato Parana - River Plate 5.50 3.62 1.93
18 października 2016 1 X 2
02:00 Union Santa Fe - Quilmes 1.79 3.75 5.95
22 października 2016 1 X 2
00:00 Sarmiento Resistencia - Olimpo Bahia Blanca 2.48 3.00 3.64
02:15 Talleres Cordoba - Defensa y Justicia 2.61 3.00 3.47
19:00 Quilmes - Lanus 5.00 3.32 1.95
20:15 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 2.56 3.10 3.44
21:00 Temperley - Independiente 4.60 3.10 2.15
22:30 Colon Santa Fe - Patronato Parana 2.40 3.10 3.75
23:00 Racing Club - Arsenal Sarandi 1.55 4.12 8.89
23 października 2016 1 X 2
01:00 River Plate - Atletico Rafaela 1.47 4.76 9.71
19:00 Gimnasia La Plata - Huracan TA 2.08 3.20 4.46
21:00 Rosario Central - Newells Old Boys 2.06 3.25 4.65
21:00 Banfield - Velez Sarsfield 2.14 3.27 4.14
21:00 Tigre Victoria - Union Santa Fe 1.95 3.85 5.81
23:00 San Lorenzo - Estudiantes La Plata 2.35 3.27 4.05
24 października 2016 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Boca Juniors 3.73 3.24 2.32
25 października 2016 1 X 2
02:00 Aldosivi - San Martin San Juan 2.15 3.27 4.20
29 października 2016 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - Atletico Tucuman 2.36 3.10 3.77
02:15 Patronato Parana - Banfield 2.60 3.00 3.50
19:00 Velez Sarsfield - Talleres Cordoba 2.62 3.02 3.35
21:00 Belgrano Cordoba - Quilmes 1.76 3.45 6.60
21:00 Boca Juniors - Temperley 1.45 4.55 11.00
23:00 Independiente - Gimnasia La Plata 1.80 3.49 6.00
23:15 Huracan TA - Rosario Central 2.64 3.12 3.32
30 października 2016 1 X 2
01:00 Estudiantes La Plata - Racing Club 2.26 3.20 4.00
18:00 Lanus - Tigre Victoria 1.85 3.65 5.30
19:00 Godoy Cruz - Aldosivi 2.12 3.35 4.35
20:00 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.04 3.32 4.85
22:00 Atletico Rafaela - Colon Santa Fe 2.28 3.15 4.10
31 października 2016 1 X 2
00:00 Arsenal Sarandi - River Plate 6.00 3.72 1.76
23:00 Defensa y Justicia - San Martin San Juan 1.91 3.50 5.10
1 listopada 2016 1 X 2
01:15 Union Santa Fe - Sarmiento Resistencia 2.18 3.15 4.36
5 listopada 2016 1 X 2
01:15 Temperley - Olimpo Bahia Blanca 2.60 3.00 3.50
18:00 Quilmes - Godoy Cruz 2.68 3.10 3.14
20:00 River Plate - Estudiantes La Plata 2.40 3.20 3.75
20:15 Sarmiento Resistencia - Lanus 4.21 3.10 2.20
21:00 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 1.98 3.30 4.90
22:00 Racing Club - Newells Old Boys 1.74 3.67 6.10
23:15 San Martin San Juan - Velez Sarsfield 2.03 3.35 4.70
6 listopada 2016 1 X 2
18:00 Banfield - Atletico Rafaela 2.07 3.30 4.60
20:00 San Lorenzo - Huracan TA 1.70 3.83 6.94
20:00 Tigre Victoria - Belgrano Cordoba 2.19 3.20 4.40
22:00 Talleres Cordoba - Patronato Parana 2.02 3.17 4.85
22:15 Rosario Central - Independiente 2.48 3.05 3.56
7 listopada 2016 1 X 2
00:00 Gimnasia La Plata - Boca Juniors 3.96 3.12 2.30
23:00 Aldosivi - Defensa y Justicia 3.09 3.12 2.80
9 listopada 2016 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Union Santa Fe 2.00 3.37 4.60
13 listopada 2016 1 X 2
20:00 Velez Sarsfield - Defensa y Justicia 3.26 3.03 3.00
19 listopada 2016 1 X 2
01:15 Arsenal Sarandi - Banfield 3.30 3.12 3.05
21:00 Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 1.66 3.92 7.73
22:00 Godoy Cruz - Tigre Victoria 2.45 3.25 3.47
22:00 Union Santa Fe - Temperley 2.11 3.20 4.66
22:00 Lanus - Atletico Tucuman 1.67 3.86 6.70
20 listopada 2016 1 X 2
00:00 Huracan TA - Racing Club 3.66 3.25 2.32
21:00 Independiente - San Lorenzo 1.68 3.85 6.69
21:00 Belgrano Cordoba - Sarmiento Resistencia 1.82 3.45 5.85
21:00 Quilmes - Aldosivi 2.30 3.20 3.86
22:30 Boca Juniors - Rosario Central 1.65 3.98 7.47
23:15 Atletico Rafaela - Talleres Cordoba 2.48 3.08 3.50
21 listopada 2016 1 X 2
00:00 Newells Old Boys - River Plate 3.05 3.15 2.78
23:00 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia La Plata 2.38 2.98 3.90
22 listopada 2016 1 X 2
01:15 Patronato Parana - San Martin San Juan 2.24 3.27 3.98
25 listopada 2016 1 X 2
23:00 Temperley - Lanus 4.85 3.27 2.00
26 listopada 2016 1 X 2
01:15 Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi 1.67 4.01 7.10
21:00 Colon Santa Fe - Newells Old Boys 3.05 3.00 2.88
21:00 Tigre Victoria - Quilmes 1.88 3.58 5.30
22:30 Banfield - Estudiantes La Plata 3.60 3.07 2.58
27 listopada 2016 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Belgrano Cordoba 2.06 3.22 4.85
00:00 Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca 2.48 3.03 3.67
21:00 Aldosivi - Velez Sarsfield 2.34 3.15 3.78
21:00 River Plate - Huracan TA 1.67 3.95 6.14
22:00 Sarmiento Resistencia - Godoy Cruz 2.63 3.11 3.30
22:30 San Lorenzo - Boca Juniors 2.80 3.17 3.05
28 listopada 2016 1 X 2
00:00 Racing Club - Independiente 2.54 3.05 3.48
21:00 Defensa y Justicia - Patronato Parana 2.00 3.40 4.88
23:10 Gimnasia La Plata - Union Santa Fe 2.69 3.09 3.22
3 grudnia 2016 1 X 2
01:15 Quilmes - Sarmiento Resistencia 2.32 3.10 4.00
21:00 Huracan TA - Colon Santa Fe 2.38 3.17 3.72
21:45 Atletico Rafaela - Defensa y Justicia 2.52 3.23 3.52
22:00 Tigre Victoria - Aldosivi 1.75 3.85 5.80
22:00 Newells Old Boys - Banfield 1.96 3.30 4.87
4 grudnia 2016 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 3.42 3.18 2.50
00:00 Godoy Cruz - Atletico Tucuman 2.34 3.28 3.58
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
27 sierpnia 2016 1 X 2
18:05 All Boys - Boca Unidos 2.45 3.15 3.50
20:30 Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 2.41 3.10 3.62
21:30 Atletico Parana - Flandria 2.37 3.00 3.65
22:05 Chacarita - Instituto AC Cordoba 2.04 3.20 4.85
28 sierpnia 2016 1 X 2
01:05 Ferro Carril Oeste - Central Cordoba 2.26 3.00 4.06
19:30 San Martin Tucuman - Argentinos Juniors 2.38 3.05 3.81
20:30 Douglas Haig - Atletico Los Andes 2.40 3.05 3.48
21:00 Guillermo Brown - Independiente Rivadavia 2.30 3.22 3.80
29 sierpnia 2016 1 X 2
19:30 Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 3.48 3.00 2.58
30 sierpnia 2016 1 X 2
02:05 Crucero del Norte - Nueva Chicago 2.13 3.15 4.23
20:30 Villa Dalmine - Juventud Unida Gualeguaychu 2.10 3.25 4.60
6 września 2016 1 X 2
02:05 Argentinos Juniors - Crucero del Norte 1.73 3.52 6.50
10 września 2016 1 X 2
18:35 San Martin Tucuman - Chacarita 2.38 3.15 4.06
20:00 Brown de Adrogue - Juventud Unida Gualeguaychu 1.85 3.51 5.60
20:30 Almagro - Boca Unidos 2.80 3.10 2.98
20:30 All Boys - Santamarina Tandil 2.30 3.10 3.82
20:30 Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 2.34 3.15 3.75
22:05 Douglas Haig - Nueva Chicago 2.30 3.10 3.95
22:40 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia 2.01 3.30 4.64
11 września 2016 1 X 2
21:00 Guillermo Brown - Flandria 2.10 3.18 4.55
21:00 Atletico Parana - Atletico Los Andes 2.44 3.05 3.60
22:00 Crucero del Norte - Instituto AC Cordoba 2.16 3.15 4.00
13 września 2016 1 X 2
02:05 Estudiantes San Luis - Argentinos Juniors 5.05 3.37 1.93
17 września 2016 1 X 2
19:05 Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2.29 3.13 3.60
20:30 Flandria - All Boys 2.40 3.10 3.70
21:00 Boca Unidos - Central Cordoba 1.96 3.30 5.00
22:00 Independiente Rivadavia - Almagro 1.97 3.40 4.70
18 września 2016 1 X 2
01:05 Instituto AC Cordoba - Estudiantes San Luis 1.95 3.40 4.95
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Guillermo Brown 2.60 3.23 4.17
20 września 2016 1 X 2
20:30 Almagro - Santamarina Tandil 3.10 3.05 2.82
20:30 Brown de Adrogue - Gimnasia Jujuy 2.38 3.15 3.80
21 września 2016 1 X 2
01:15 Douglas Haig - Instituto AC Cordoba 2.30 3.00 4.20
02:05 Atletico Parana - Nueva Chicago 2.78 3.00 3.15
20:30 Guillermo Brown - Atletico Los Andes 2.50 3.10 3.42
20:35 Estudiantes San Luis - Chacarita 4.25 3.40 2.20
21:00 Crucero del Norte - San Martin Tucuman 2.44 3.22 3.77
22 września 2016 1 X 2
02:00 All Boys - Juventud Unida Gualeguaychu 2.54 3.10 3.40
02:05 Villa Dalmine - Argentinos Juniors 2.99 3.10 2.82
02:05 Ferro Carril Oeste - Flandria 2.15 3.30 4.16
03:00 Central Cordoba - Independiente Rivadavia 2.64 3.01 3.38
8 października 2016 1 X 2
01:00 Atletico Los Andes - Almagro 2.18 3.12 4.45
02:00 Crucero del Norte - Douglas Haig 2.38 3.20 3.61
02:30 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 2.06 3.16 4.64
18:05 Flandria - Boca Unidos 2.64 3.00 3.36
18:05 Nueva Chicago - All Boys 2.17 3.20 4.00
20:30 Santamarina Tandil - Independiente Rivadavia 2.10 3.20 4.70
22:00 San Martin Tucuman - Villa Dalmine 2.97 3.12 3.04
22:05 Chacarita - Atletico Parana 1.84 3.47 5.50
9 października 2016 1 X 2
01:05 Argentinos Juniors - Guillermo Brown 1.65 3.75 9.00
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Central Cordoba 2.57 3.10 3.25
22:00 Instituto AC Cordoba - Brown de Adrogue 2.43 3.10 3.60
11 października 2016 1 X 2
20:30 Almagro - Gimnasia Jujuy 3.05 2.91 3.47
12 października 2016 1 X 2
23:05 Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 2.52 3.12 3.50
13 października 2016 1 X 2
01:30 Atletico Parana - San Martin Tucuman 1.96 3.42 4.96
01:30 Douglas Haig - Estudiantes San Luis 2.24 3.00 4.10
02:00 Villa Dalmine - Crucero del Norte 1.61 3.85 7.61
02:30 Independiente Rivadavia - Flandria 1.83 3.37 5.75
20:35 Brown de Adrogue - Chacarita 2.94 3.00 3.10
21:00 Boca Unidos - Juventud Unida Gualeguaychu 1.81 3.35 6.70
21:00 Guillermo Brown - Instituto AC Cordoba 2.39 3.00 4.20
14 października 2016 1 X 2
01:05 All Boys - Argentinos Juniors 3.30 2.90 2.81
03:00 Central Cordoba - Atletico Los Andes 2.02 3.52 4.55
16 października 2016 1 X 2
20:05 Nueva Chicago - Almagro 2.66 3.00 3.22
21:00 Estudiantes San Luis - Villa Dalmine 2.42 3.10 3.47
21:00 Flandria - Santamarina Tandil 2.42 3.00 3.72
21:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Independiente Rivadavia 2.11 3.20 4.32
22:00 San Martin Tucuman - Brown de Adrogue 2.52 3.01 3.60
23:00 Crucero del Norte - Atletico Parana 2.36 3.15 3.53
18 października 2016 1 X 2
00:30 Instituto AC Cordoba - All Boys 2.00 3.59 4.75
00:35 Atletico Los Andes - Boca Unidos 2.66 3.10 3.44
02:05 Argentinos Juniors - Ferro Carril Oeste 2.06 3.42 4.45
02:30 Gimnasia Jujuy - Central Cordoba 2.30 3.20 4.10
19 października 2016 1 X 2
02:05 Chacarita - Guillermo Brown 1.92 3.40 4.87
22 października 2016 1 X 2
01:00 Villa Dalmine - Douglas Haig 1.70 3.84 6.71
02:00 Central Cordoba - Nueva Chicago 2.28 3.20 3.90
17:00 Brown de Adrogue - Crucero del Norte 2.33 3.10 3.77
17:05 All Boys - Chacarita 2.67 3.04 3.02
23:00 Atletico Parana - Estudiantes San Luis 2.25 3.37 4.20
23 października 2016 1 X 2
21:00 Guillermo Brown - San Martin Tucuman 2.29 3.25 4.10
21:00 Santamarina Tandil - Juventud Unida Gualeguaychu 2.42 3.10 3.75
21:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.96 2.90 3.13
23:00 Independiente Rivadavia - Atletico Los Andes 2.16 3.20 4.20
25 października 2016 1 X 2
02:05 Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba 1.98 3.50 4.60
20:35 Nueva Chicago - Villa Dalmine 2.26 3.15 4.01
26 października 2016 1 X 2
02:05 Argentinos Juniors - Douglas Haig 1.70 3.67 6.74
29 października 2016 1 X 2
01:00 Estudiantes San Luis - Brown de Adrogue 2.54 3.15 3.40
01:05 Chacarita - Ferro Carril Oeste 2.08 3.20 4.34
02:00 Instituto AC Cordoba - Almagro 2.28 3.10 4.05
16:00 Atletico Los Andes - Santamarina Tandil 2.46 3.00 3.62
21:00 Gimnasia Jujuy - Independiente Rivadavia 1.90 3.20 6.00
21:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Flandria 2.05 3.20 4.71
22:00 San Martin Tucuman - All Boys 2.22 3.10 3.88
23:30 Douglas Haig - Atletico Parana 2.06 3.20 4.50
30 października 2016 1 X 2
18:00 Crucero del Norte - Guillermo Brown 2.06 3.15 4.71
19:35 Nueva Chicago - Boca Unidos 2.14 3.10 4.75
20:00 Argentinos Juniors - Central Cordoba 1.73 3.55 7.00
2 listopada 2016 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Villa Dalmine 2.76 3.23 2.99
18:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Ferro Carril Oeste 2.53 3.10 3.37
19:40 Nueva Chicago - Brown de Adrogue 2.00 3.35 5.25
20:00 Flandria - Almagro 2.66 2.96 3.16
23:00 Atletico Los Andes - All Boys 2.25 3.25 3.80
3 listopada 2016 1 X 2
01:00 San Martin Tucuman - Estudiantes San Luis 2.06 3.41 4.06
01:05 Argentinos Juniors - Atletico Parana 1.84 3.30 6.00
01:05 Chacarita - Douglas Haig 1.90 3.31 5.40
4 listopada 2016 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Central Cordoba 2.32 3.15 4.00
01:30 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 1.72 3.80 6.80
6 listopada 2016 1 X 2
20:00 Boca Unidos - Argentinos Juniors 3.97 3.37 2.12
20:00 Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 2.86 3.00 3.02
20:00 Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 2.13 3.17 4.25
20:00 Flandria - Atletico Los Andes 2.43 2.97 3.72
22:00 Independiente Rivadavia - Nueva Chicago 2.44 3.10 3.52
23:00 Ferro Carril Oeste - San Martin Tucuman 2.20 3.22 4.15
8 listopada 2016 1 X 2
00:00 All Boys - Crucero del Norte 2.60 3.10 3.27
01:00 Atletico Parana - Villa Dalmine 3.06 3.20 2.68
01:05 Almagro - Chacarita 2.86 2.94 3.07
19:30 Brown de Adrogue - Douglas Haig 2.64 3.06 3.34
9 listopada 2016 1 X 2
02:00 Central Cordoba - Instituto AC Cordoba 1.90 3.53 5.20
12 listopada 2016 1 X 2
20:00 Nueva Chicago - Santamarina Tandil 2.09 3.35 4.31
20:05 Chacarita - Central Cordoba 2.00 3.25 5.65
21:30 Estudiantes San Luis - All Boys 2.14 3.10 4.25
13 listopada 2016 1 X 2
19:05 Argentinos Juniors - Independiente Rivadavia 2.00 3.20 5.30
20:00 Villa Dalmine - Brown de Adrogue 1.94 3.25 4.90
20:10 Gimnasia Jujuy - Flandria 1.93 3.20 5.55
21:00 Douglas Haig - Guillermo Brown 2.38 3.05 3.90
21:05 Crucero del Norte - Ferro Carril Oeste 2.35 3.18 3.77
22:30 Instituto AC Cordoba - Boca Unidos 2.50 3.20 3.46
14 listopada 2016 1 X 2
00:00 San Martin Tucuman - Almagro 2.30 3.09 3.80
19 listopada 2016 1 X 2
00:05 Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis 1.89 3.68 5.55
01:30 Independiente Rivadavia - Instituto AC Cordoba 2.33 3.00 3.75
02:00 Central Cordoba - San Martin Tucuman 2.26 3.25 3.90
21:00 Flandria - Nueva Chicago 2.63 3.10 3.27
21:00 All Boys - Douglas Haig 2.19 3.10 4.25
21:00 Brown de Adrogue - Atletico Parana 2.38 2.98 3.70
21:00 Guillermo Brown - Villa Dalmine 2.32 3.10 3.98
21:00 Almagro - Crucero del Norte 2.27 3.05 4.25
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 2.70 2.88 3.30
21:05 Boca Unidos - Chacarita 2.70 2.95 3.25
23:05 Santamarina Tandil - Argentinos Juniors 4.26 3.23 2.15
22 listopada 2016 1 X 2
21:05 Nueva Chicago - Juventud Unida Gualeguaychu 2.20 3.33 4.02
23:05 Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 2.61 3.12 3.30
23 listopada 2016 1 X 2
01:05 Argentinos Juniors - Flandria 1.57 3.97 8.12
01:05 Chacarita - Independiente Rivadavia 2.29 3.12 4.16
21:00 Villa Dalmine - All Boys 1.89 3.41 5.40
21:30 Crucero del Norte - Central Cordoba 2.00 3.32 4.75
24 listopada 2016 1 X 2
01:00 Estudiantes San Luis - Almagro 2.55 3.00 3.42
01:00 Instituto AC Cordoba - Santamarina Tandil 1.92 3.32 5.45
01:00 Atletico Parana - Guillermo Brown 3.02 2.98 3.06
01:30 San Martin Tucuman - Boca Unidos 2.18 3.12 4.26
01:30 Gimnasia Jujuy - Atletico Los Andes 2.00 3.20 4.82
27 listopada 2016 1 X 2
00:05 All Boys - Atletico Parana 1.91 3.46 4.85
21:00 Guillermo Brown - Brown de Adrogue 2.06 3.32 4.75
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Argentinos Juniors 4.05 3.20 2.50
22:00 Independiente Rivadavia - San Martin Tucuman 1.96 3.20 5.00
28 listopada 2016 1 X 2
21:00 Flandria - Instituto AC Cordoba 2.01 3.10 4.96
21:00 Boca Unidos - Crucero del Norte 1.98 3.20 5.17
21:00 Almagro - Douglas Haig 1.96 3.25 6.00
21:05 Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 2.24 3.32 3.80
23:30 Santamarina Tandil - Chacarita 3.58 3.03 2.40
29 listopada 2016 1 X 2
02:00 Central Cordoba - Estudiantes San Luis 1.94 3.27 5.30
21:05 Atletico Los Andes - Nueva Chicago 2.45 3.10 3.47
1 grudnia 2016 1 X 2
01:30 Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 2.63 3.11 3.29
3 grudnia 2016 1 X 2
21:00 Brown de Adrogue - All Boys 2.58 3.20 3.22
21:05 Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 2.14 3.15 4.49
22:00 Douglas Haig - Central Cordoba 2.38 3.05 3.72
23:00 San Martin Tucuman - Santamarina Tandil 1.93 3.30 5.19
23:00 Villa Dalmine - Almagro 2.33 3.10 3.90
4 grudnia 2016 1 X 2
00:05 Chacarita - Flandria 1.75 3.40 6.57
00:30 Atletico Parana - Ferro Carril Oeste 2.74 2.96 3.38
Piłka Nożna Argentyna Copa Argentina Najwyższe kursy
23 sierpnia 2016 1 X 2
02:10 Santamarina Tandil - Boca Juniors 9.91 4.36 1.47
24 sierpnia 2016 1 X 2
02:10 Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 1.94 3.40 5.20
1 września 2016 1 X 2
00:30 Atletico Rafaela - Rosario Central 5.75 3.68 1.80
3 września 2016 1 X 2
21:10 Union Santa Fe - Estudiantes La Plata 4.66 3.30 2.05
4 września 2016 1 X 2
01:10 Defensa y Justicia - Belgrano Cordoba 2.68 3.10 3.34
15 września 2016 1 X 2
02:10 Almagro - Juventud Unida Gualeguaychu 2.80 3.01 3.10
21 września 2016 1 X 2
02:10 Deportivo Moron - Rosario Central 7.02 4.10 1.61
23 września 2016 1 X 2
01:30 River Plate - Arsenal Sarandi 1.57 4.13 8.50
29 września 2016 1 X 2
02:10 Lanus - Boca Juniors 3.94 3.12 2.30
6 października 2016 1 X 2
02:10 Belgrano Cordoba - Juventud Unida Gualeguaychu 1.62 3.78 7.40
13 października 2016 1 X 2
02:10 Godoy Cruz - San Lorenzo 4.86 3.32 1.96
20 października 2016 1 X 2
02:10 Racing Club - Gimnasia La Plata 2.00 3.38 5.25
28 października 2016 1 X 2
02:10 River Plate - Union Santa Fe 1.67 3.79 6.70
3 listopada 2016 1 X 2
01:10 Rosario Central - Boca Juniors 4.35 3.12 2.25
18 listopada 2016 1 X 2
01:10 Gimnasia La Plata - San Lorenzo 4.07 3.15 2.32
1 grudnia 2016 1 X 2
01:10 Belgrano Cordoba - Rosario Central 4.10 3.00 2.30
2 grudnia 2016 1 X 2
01:10 River Plate - Gimnasia La Plata 2.00 3.55 6.30