loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna 2010/2011

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2010/2011

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Primera Playoffs, Primera B Playoffs.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
8 sierpnia 2010 1 X 2
19:00 River Plate - Tigre Victoria 1.80 3.80 5.55
21:10 Gimnasia La Plata - San Lorenzo 2.91 3.27 2.69
23:15 Velez Sarsfield - Independiente 1.98 3.53 4.33
9 sierpnia 2010 1 X 2
01:20 Godoy Cruz - Boca Juniors 3.40 3.31 2.51
14 sierpnia 2010 1 X 2
02:15 Colon Santa Fe - Banfield 2.35 3.32 3.60
19:15 Boca Juniors - Racing Club 1.83 3.78 5.00
21:15 Lanus - Newells Old Boys 2.11 3.43 3.96
23:20 Tigre Victoria - Arsenal Sarandi 2.25 3.41 3.57
15 sierpnia 2010 1 X 2
01:20 San Lorenzo - Godoy Cruz 2.20 3.30 4.00
19:15 Huracan TA - River Plate 3.03 3.40 2.60
21:15 All Boys - Velez Sarsfield 4.26 3.50 2.00
23:20 Estudiantes La Plata - Quilmes 1.78 3.60 6.25
16 sierpnia 2010 1 X 2
01:20 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia La Plata 2.40 3.37 3.33
17 sierpnia 2010 1 X 2
00:10 Independiente - Argentinos Juniors 2.36 3.25 3.50
21 sierpnia 2010 1 X 2
00:15 Banfield - Estudiantes La Plata 2.53 3.30 3.15
02:15 Newells Old Boys - Tigre Victoria 1.80 3.67 5.08
28 sierpnia 2010 1 X 2
01:10 Huracan TA - Newells Old Boys 3.19 3.25 2.70
18:30 Lanus - Banfield 2.66 3.26 3.02
20:30 Tigre Victoria - Quilmes 2.52 3.30 3.50
23:10 Colon Santa Fe - Godoy Cruz 2.38 3.33 3.51
29 sierpnia 2010 1 X 2
01:20 San Lorenzo - All Boys 1.94 3.50 5.27
18:30 Independiente - Arsenal Sarandi 2.24 3.39 3.85
20:30 Argentinos Juniors - River Plate 2.91 3.25 2.80
22:30 Boca Juniors - Velez Sarsfield 2.89 3.34 2.86
30 sierpnia 2010 1 X 2
00:30 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 2.71 3.20 2.95
4 września 2010 1 X 2
00:10 Godoy Cruz - Estudiantes La Plata 2.73 3.40 3.06
19:10 All Boys - Olimpo Bahia Blanca 2.54 3.30 3.10
21:15 Boca Juniors - San Lorenzo 2.00 3.30 3.75
23:20 Arsenal Sarandi - Argentinos Juniors 2.23 3.40 3.77
5 września 2010 1 X 2
01:20 Newells Old Boys - Independiente 1.96 3.40 4.33
19:10 Quilmes - Huracan TA 2.45 3.25 3.35
21:15 Gimnasia La Plata - Lanus 3.06 3.24 2.60
6 września 2010 1 X 2
00:30 Banfield - Tigre Victoria 1.98 3.94 5.94
01:20 Velez Sarsfield - River Plate 2.24 3.51 3.78
11 września 2010 1 X 2
00:10 Tigre Victoria - Gimnasia La Plata 2.20 3.40 4.04
02:20 Colon Santa Fe - All Boys 1.93 3.56 4.49
19:10 Huracan TA - Banfield 3.03 3.25 2.62
21:20 San Lorenzo - Velez Sarsfield 2.58 3.25 3.11
23:30 Lanus - Godoy Cruz 2.10 3.51 4.05
12 września 2010 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Racing Club 1.94 3.53 4.66
19:00 Argentinos Juniors - Newells Old Boys 2.48 3.25 3.26
21:00 River Plate - Arsenal Sarandi 2.09 3.42 4.00
23:10 Independiente - Quilmes 1.83 3.46 5.54
13 września 2010 1 X 2
01:20 Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 2.92 3.31 2.67
18 września 2010 1 X 2
19:10 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca 1.67 3.98 6.43
21:20 Godoy Cruz - Tigre Victoria 1.85 3.69 4.80
23:30 Quilmes - Argentinos Juniors 2.69 3.25 2.93
19 września 2010 1 X 2
01:30 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 3.25 3.26 2.50
19:00 All Boys - Estudiantes La Plata 4.25 3.48 2.01
21:00 Newells Old Boys - River Plate 2.55 3.25 3.60
23:10 Banfield - Independiente 2.17 3.32 3.85
20 września 2010 1 X 2
01:20 Boca Juniors - Colon Santa Fe 1.90 3.75 5.18
26 września 2010 1 X 2
19:00 Arsenal Sarandi - Newells Old Boys 2.11 3.41 4.00
21:00 Huracan TA - Godoy Cruz 2.60 3.31 3.08
23:10 Tigre Victoria - Racing Club 2.42 3.25 3.60
27 września 2010 1 X 2
01:20 River Plate - Quilmes 1.55 4.17 7.40
2 października 2010 1 X 2
00:10 Quilmes - Arsenal Sarandi 3.12 3.30 2.60
02:20 Newells Old Boys - Velez Sarsfield 2.81 3.30 2.90
19:10 All Boys - Tigre Victoria 2.54 3.26 3.20
21:20 Godoy Cruz - Independiente 1.94 3.55 4.41
23:30 Gimnasia La Plata - Argentinos Juniors 2.85 3.20 2.90
3 października 2010 1 X 2
01:30 Racing Club - Huracan TA 1.90 3.64 5.03
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Colon Santa Fe 2.61 3.30 3.00
21:00 San Lorenzo - Estudiantes La Plata 2.93 3.25 2.87
23:10 Boca Juniors - Lanus 1.93 3.50 4.75
4 października 2010 1 X 2
01:20 Banfield - River Plate 2.55 3.42 3.18
9 października 2010 1 X 2
19:10 Huracan TA - All Boys 2.81 3.25 3.00
21:20 Lanus - San Lorenzo 2.33 3.34 3.50
23:30 Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2.52 3.42 3.03
10 października 2010 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Quilmes 1.59 4.01 7.25
19:10 Independiente - Racing Club 2.72 3.20 3.03
23:00 Velez Sarsfield - Colon Santa Fe 1.65 3.84 6.60
11 października 2010 1 X 2
01:10 Tigre Victoria - Boca Juniors 2.65 3.40 2.88
22:10 River Plate - Gimnasia La Plata 1.50 4.28 8.24
16 października 2010 1 X 2
00:10 San Lorenzo - Tigre Victoria 2.11 3.32 4.07
02:20 Quilmes - Velez Sarsfield 5.50 3.72 1.80
19:10 Gimnasia La Plata - Arsenal Sarandi 3.00 3.25 2.67
21:20 All Boys - Independiente 2.11 3.37 4.01
23:30 Colon Santa Fe - Estudiantes La Plata 3.29 3.35 2.39
17 października 2010 1 X 2
01:30 Banfield - Newells Old Boys 2.50 3.25 3.40
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Lanus 3.30 3.30 2.48
21:00 Boca Juniors - Huracan TA 1.55 4.26 7.20
23:10 Racing Club - Argentinos Juniors 2.20 3.42 4.08
18 października 2010 1 X 2
01:20 Godoy Cruz - River Plate 2.10 3.59 4.02
23 października 2010 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Godoy Cruz 2.25 3.40 3.75
02:20 Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata 2.10 3.32 4.34
19:10 Argentinos Juniors - All Boys 2.19 3.34 3.76
21:20 River Plate - Racing Club 2.11 3.47 3.89
23:30 Quilmes - Banfield 2.90 3.25 2.71
24 października 2010 1 X 2
01:30 Lanus - Colon Santa Fe 2.00 3.63 4.67
19:00 Huracan TA - San Lorenzo 3.73 3.50 2.25
21:00 Independiente - Boca Juniors 3.14 3.37 2.47
23:10 Tigre Victoria - Olimpo Bahia Blanca 1.79 3.69 6.00
25 października 2010 1 X 2
01:20 Newells Old Boys - Gimnasia La Plata 1.61 4.02 7.00
7 listopada 2010 1 X 2
22:10 Colon Santa Fe - Tigre Victoria 2.10 3.50 4.07
8 listopada 2010 1 X 2
00:20 Banfield - Velez Sarsfield 3.36 3.25 2.42
13 listopada 2010 1 X 2
22:10 Arsenal Sarandi - All Boys 2.00 3.51 4.39
14 listopada 2010 1 X 2
00:10 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 4.40 3.53 1.96
21:00 Quilmes - Godoy Cruz 4.30 3.53 2.00
21:00 Argentinos Juniors - San Lorenzo 2.38 3.25 3.20
23:10 Velez Sarsfield - Lanus 1.50 4.21 8.49
23:10 Independiente - Olimpo Bahia Blanca 2.25 3.40 3.80
15 listopada 2010 1 X 2
01:15 Newells Old Boys - Racing Club 2.05 3.40 4.29
16 listopada 2010 1 X 2
23:00 River Plate - Boca Juniors 2.50 3.29 3.37
20 listopada 2010 1 X 2
00:10 Godoy Cruz - Banfield 2.03 3.35 4.38
21:10 All Boys - Newells Old Boys 2.63 3.20 3.15
21 listopada 2010 1 X 2
00:20 Estudiantes La Plata - Huracan TA 1.34 5.21 11.75
21:00 San Lorenzo - River Plate 2.72 3.25 2.95
23:10 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 6.17 4.16 1.68
23:10 Boca Juniors - Arsenal Sarandi 2.15 3.49 3.98
22 listopada 2010 1 X 2
01:15 Racing Club - Quilmes 1.75 3.75 6.40
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Argentinos Juniors 2.60 3.29 3.01
23:10 Colon Santa Fe - Independiente 1.62 4.00 6.55
23 listopada 2010 1 X 2
01:15 Lanus - Tigre Victoria 2.00 3.50 4.56
28 listopada 2010 1 X 2
21:00 Independiente - Estudiantes La Plata 5.75 4.02 1.70
21:00 Newells Old Boys - Boca Juniors 2.19 3.40 3.76
23:10 River Plate - Olimpo Bahia Blanca 1.66 3.88 6.25
1 grudnia 2010 1 X 2
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Arsenal Sarandi 2.70 3.30 3.25
3 grudnia 2010 1 X 2
21:10 All Boys - Banfield 2.40 3.34 3.50
4 grudnia 2010 1 X 2
01:15 Racing Club - Gimnasia La Plata 1.58 4.01 7.92
22:10 Estudiantes La Plata - Argentinos Juniors 1.71 3.75 7.00
5 grudnia 2010 1 X 2
00:15 Colon Santa Fe - River Plate 2.55 3.25 3.11
21:00 Tigre Victoria - Huracan TA 1.75 3.81 5.30
21:00 San Lorenzo - Newells Old Boys 2.73 3.25 2.92
23:10 Godoy Cruz - Velez Sarsfield 3.00 3.49 2.62
6 grudnia 2010 1 X 2
01:15 Boca Juniors - Quilmes 1.71 3.94 5.69
02:10 Lanus - Independiente 1.55 4.25 7.70
7 grudnia 2010 1 X 2
23:10 Gimnasia La Plata - All Boys 3.15 3.45 2.63
8 grudnia 2010 1 X 2
01:15 Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe 1.83 3.99 5.56
21:00 River Plate - Estudiantes La Plata 2.85 3.25 2.99
21:00 Velez Sarsfield - Huracan TA 1.26 6.07 15.32
9 grudnia 2010 1 X 2
00:15 Godoy Cruz - Racing Club 2.37 3.66 3.20
21:00 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 1.73 3.80 6.25
23:10 Banfield - Boca Juniors 2.20 3.40 3.73
10 grudnia 2010 1 X 2
00:15 Argentinos Juniors - Lanus 1.91 3.67 4.82
01:15 Quilmes - San Lorenzo 2.66 3.25 2.97
11 grudnia 2010 1 X 2
21:10 All Boys - Godoy Cruz 2.15 3.71 4.48
12 grudnia 2010 1 X 2
22:00 Estudiantes La Plata - Arsenal Sarandi 1.42 4.79 11.00
22:00 Racing Club - Velez Sarsfield 4.05 3.67 2.18
13 grudnia 2010 1 X 2
00:30 Colon Santa Fe - Newells Old Boys 2.44 3.25 3.30
00:30 San Lorenzo - Banfield 2.31 3.26 3.54
21:00 Lanus - River Plate 2.40 3.42 3.55
21:00 Huracan TA - Independiente 2.38 3.30 3.48
23:10 Boca Juniors - Gimnasia La Plata 1.57 4.30 7.74
14 grudnia 2010 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - Argentinos Juniors 2.15 3.45 3.92
01:15 Olimpo Bahia Blanca - Quilmes 1.96 3.68 4.33
6 lutego 2011 1 X 2
23:10 Independiente - Tigre Victoria 2.44 3.25 3.70
18 lutego 2011 1 X 2
23:00 Gimnasia La Plata - Olimpo Bahia Blanca 2.00 3.50 4.42
19 lutego 2011 1 X 2
01:10 Banfield - Colon Santa Fe 2.20 3.39 3.76
23:10 Newells Old Boys - Lanus 2.40 3.37 3.70
23:10 Argentinos Juniors - Independiente 2.61 3.30 3.23
20 lutego 2011 1 X 2
01:15 Velez Sarsfield - All Boys 1.53 4.33 8.00
01:15 Racing Club - Boca Juniors 2.76 3.32 2.83
21:00 Quilmes - Estudiantes La Plata 5.13 3.76 1.80
23:10 River Plate - Huracan TA 1.65 4.04 6.84
21 lutego 2011 1 X 2
23:00 Arsenal Sarandi - Tigre Victoria 2.15 3.44 4.08
22 lutego 2011 1 X 2
01:10 Godoy Cruz - San Lorenzo 2.29 3.48 3.53
25 lutego 2011 1 X 2
23:10 Colon Santa Fe - Gimnasia La Plata 1.92 3.62 4.65
23:10 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 1.81 3.92 4.97
26 lutego 2011 1 X 2
21:00 Lanus - Quilmes 1.69 3.85 7.20
23:10 San Lorenzo - Racing Club 2.12 3.44 4.50
27 lutego 2011 1 X 2
01:15 Boca Juniors - All Boys 1.71 3.92 6.25
21:00 Estudiantes La Plata - Banfield 1.80 3.69 6.00
22:00 Argentinos Juniors - Velez Sarsfield 3.65 3.38 2.30
28 lutego 2011 1 X 2
00:10 Independiente - River Plate 2.68 3.25 3.06
23:10 Huracan TA - Arsenal Sarandi 2.87 3.25 2.78
1 marca 2011 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - Newells Old Boys 2.60 3.25 3.06
4 marca 2011 1 X 2
23:10 All Boys - San Lorenzo 2.62 3.20 3.06
5 marca 2011 1 X 2
21:00 Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata 4.28 3.34 2.16
23:10 Newells Old Boys - Huracan TA 1.60 4.08 7.73
6 marca 2011 1 X 2
01:15 Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 1.87 3.59 4.85
21:00 Banfield - Lanus 2.69 3.27 2.92
21:00 Godoy Cruz - Colon Santa Fe 2.42 3.42 3.30
23:10 Quilmes - Tigre Victoria 2.90 3.25 2.96
23:10 River Plate - Argentinos Juniors 1.93 3.53 4.90
7 marca 2011 1 X 2
01:15 Velez Sarsfield - Boca Juniors 2.19 3.52 3.68
8 marca 2011 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Independiente 2.28 3.38 3.75
12 marca 2011 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - Banfield 2.47 3.25 3.23
01:15 Olimpo Bahia Blanca - All Boys 2.10 3.62 4.20
21:00 Lanus - Gimnasia La Plata 1.87 3.65 4.75
23:10 Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi 2.49 3.25 3.33
23:10 San Lorenzo - Boca Juniors 2.50 3.25 3.21
13 marca 2011 1 X 2
21:00 Estudiantes La Plata - Godoy Cruz 1.60 4.01 7.10
23:10 Colon Santa Fe - Racing Club 2.52 3.30 3.13
23:10 River Plate - Velez Sarsfield 2.55 3.25 3.30
14 marca 2011 1 X 2
23:10 Huracan TA - Quilmes 2.58 3.25 3.10
15 marca 2011 1 X 2
01:15 Independiente - Newells Old Boys 2.40 3.46 3.50
19 marca 2011 1 X 2
18:00 Quilmes - Independiente 3.20 3.25 2.56
20:10 Godoy Cruz - Lanus 2.43 3.38 3.21
22:20 All Boys - Colon Santa Fe 2.47 3.34 3.19
23:10 Arsenal Sarandi - River Plate 2.68 3.25 2.97
20 marca 2011 1 X 2
18:00 Newells Old Boys - Argentinos Juniors 2.24 3.32 3.69
22:10 Racing Club - Estudiantes La Plata 2.69 3.25 2.95
21 marca 2011 1 X 2
00:15 Boca Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.61 4.24 7.22
23:10 Gimnasia La Plata - Tigre Victoria 2.31 3.41 3.46
22 marca 2011 1 X 2
01:15 Banfield - Huracan TA 1.65 4.02 6.35
25 marca 2011 1 X 2
23:10 Argentinos Juniors - Quilmes 2.04 3.74 5.67
26 marca 2011 1 X 2
01:15 Estudiantes La Plata - All Boys 1.60 3.95 7.50
18:00 Huracan TA - Gimnasia La Plata 2.95 3.25 2.76
20:00 Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 2.42 3.28 3.32
22:00 River Plate - Newells Old Boys 1.86 3.53 5.40
22:00 Lanus - Racing Club 2.56 3.38 3.01
27 marca 2011 1 X 2
19:00 Tigre Victoria - Godoy Cruz 2.16 3.76 4.48
21:00 Independiente - Banfield 2.60 3.43 3.00
23:15 Colon Santa Fe - Boca Juniors 3.32 3.45 2.68
23:15 Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 1.76 3.84 5.80
2 kwietnia 2011 1 X 2
00:10 Gimnasia La Plata - Independiente 2.34 3.35 3.62
02:15 Banfield - Argentinos Juniors 2.42 3.25 3.65
19:00 All Boys - Lanus 3.06 3.33 2.60
21:10 Olimpo Bahia Blanca - Velez Sarsfield 3.25 3.39 2.50
23:20 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 2.42 3.49 3.59
3 kwietnia 2011 1 X 2
01:20 Racing Club - Tigre Victoria 1.84 3.73 5.20
19:00 Godoy Cruz - Huracan TA 1.86 4.10 5.75
21:00 San Lorenzo - Colon Santa Fe 1.85 3.55 5.05
21:00 Quilmes - River Plate 3.40 3.30 2.43
23:15 Boca Juniors - Estudiantes La Plata 3.03 3.25 2.92
9 kwietnia 2011 1 X 2
00:10 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 1.85 3.58 5.03
02:30 Independiente - Godoy Cruz 2.34 3.55 3.30
19:00 Colon Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 2.27 3.46 3.75
21:10 Arsenal Sarandi - Quilmes 2.03 3.40 5.40
23:20 Huracan TA - Racing Club 3.39 3.38 2.40
10 kwietnia 2011 1 X 2
01:20 River Plate - Banfield 1.87 3.52 4.98
19:00 Argentinos Juniors - Gimnasia La Plata 1.84 3.63 5.39
21:00 Lanus - Boca Juniors 3.09 3.36 2.76
23:00 Tigre Victoria - All Boys 2.15 3.40 4.00
11 kwietnia 2011 1 X 2
01:15 Velez Sarsfield - Newells Old Boys 1.69 4.18 6.67
16 kwietnia 2011 1 X 2
01:10 Quilmes - Newells Old Boys 2.30 3.25 3.69
19:00 San Lorenzo - Lanus 2.09 3.45 3.98
21:10 Racing Club - Independiente 2.36 3.30 3.75
23:20 All Boys - Huracan TA 2.15 3.34 3.89
17 kwietnia 2011 1 X 2
01:15 Godoy Cruz - Argentinos Juniors 2.70 3.33 3.15
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes La Plata 3.91 3.40 2.25
21:10 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.83 3.61 5.40
22:00 Colon Santa Fe - Velez Sarsfield 3.65 3.56 2.30
18 kwietnia 2011 1 X 2
00:10 Gimnasia La Plata - River Plate 3.74 3.40 2.48
19 kwietnia 2011 1 X 2
01:10 Banfield - Arsenal Sarandi 2.40 3.51 3.26
23 kwietnia 2011 1 X 2
19:00 Newells Old Boys - Banfield 2.30 3.40 3.87
21:10 Independiente - All Boys 2.03 3.45 4.21
22:10 Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 1.57 4.14 8.00
23:20 Velez Sarsfield - Quilmes 1.53 4.24 8.25
24 kwietnia 2011 1 X 2
00:15 River Plate - Godoy Cruz 1.89 3.55 5.03
19:00 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 2.53 3.25 3.50
21:00 Tigre Victoria - San Lorenzo 2.71 3.25 2.97
23:00 Huracan TA - Boca Juniors 3.42 3.44 2.35
25 kwietnia 2011 1 X 2
01:15 Argentinos Juniors - Racing Club 2.61 3.29 3.00
26 kwietnia 2011 1 X 2
01:10 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 2.00 3.76 4.50
29 kwietnia 2011 1 X 2
22:10 Gimnasia La Plata - Newells Old Boys 2.13 3.35 4.00
30 kwietnia 2011 1 X 2
01:10 Banfield - Quilmes 2.35 3.25 3.85
19:00 All Boys - Argentinos Juniors 2.79 3.29 2.88
19:00 San Lorenzo - Huracan TA 1.72 3.79 5.71
21:10 Racing Club - River Plate 2.57 3.38 3.01
23:20 Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 2.07 3.40 4.25
1 maja 2011 1 X 2
01:20 Estudiantes La Plata - Velez Sarsfield 2.39 3.35 3.29
2 maja 2011 1 X 2
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 2.25 3.40 3.50
23:10 Colon Santa Fe - Lanus 2.57 3.30 3.10
3 maja 2011 1 X 2
01:20 Boca Juniors - Independiente 1.85 3.83 5.00
7 maja 2011 1 X 2
02:10 Newells Old Boys - Godoy Cruz 2.32 3.56 3.39
19:00 Quilmes - Gimnasia La Plata 2.25 3.47 3.75
21:10 Huracan TA - Olimpo Bahia Blanca 3.06 3.41 2.63
23:20 Tigre Victoria - Colon Santa Fe 2.25 3.65 4.14
8 maja 2011 1 X 2
01:20 Arsenal Sarandi - Racing Club 3.00 3.29 2.85
19:00 Lanus - Estudiantes La Plata 2.63 3.23 2.90
21:00 Argentinos Juniors - Boca Juniors 2.84 3.28 2.88
23:10 River Plate - All Boys 1.73 3.69 5.85
9 maja 2011 1 X 2
01:20 Independiente - San Lorenzo 2.63 3.25 3.10
10 maja 2011 1 X 2
01:10 Velez Sarsfield - Banfield 1.80 3.74 5.33
14 maja 2011 1 X 2
02:15 Godoy Cruz - Quilmes 2.25 3.40 3.60
19:00 Gimnasia La Plata - Banfield 2.58 3.38 3.10
21:10 San Lorenzo - Argentinos Juniors 2.29 3.50 3.75
23:20 All Boys - Arsenal Sarandi 2.45 3.33 3.50
15 maja 2011 1 X 2
01:10 Colon Santa Fe - Huracan TA 1.85 3.74 4.75
01:20 Racing Club - Newells Old Boys 1.67 3.92 6.54
19:00 Estudiantes La Plata - Tigre Victoria 1.84 3.64 5.23
21:00 Boca Juniors - River Plate 2.57 3.20 3.21
23:10 Olimpo Bahia Blanca - Independiente 2.46 3.38 3.50
16 maja 2011 1 X 2
01:20 Lanus - Velez Sarsfield 3.10 3.49 2.50
21 maja 2011 1 X 2
00:10 Newells Old Boys - All Boys 2.53 3.49 3.20
02:10 Banfield - Godoy Cruz 2.70 3.53 2.79
19:00 Tigre Victoria - Lanus 2.50 3.63 3.00
21:10 Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.98 3.58 4.86
23:20 Huracan TA - Estudiantes La Plata 3.66 3.37 2.22
22 maja 2011 1 X 2
01:20 Independiente - Colon Santa Fe 2.10 3.61 4.43
19:00 Quilmes - Racing Club 2.82 3.51 2.89
21:00 Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata 1.58 4.36 7.50
23:10 River Plate - San Lorenzo 2.29 3.30 3.65
23 maja 2011 1 X 2
01:20 Arsenal Sarandi - Boca Juniors 3.25 3.56 2.45
28 maja 2011 1 X 2
19:00 Colon Santa Fe - Argentinos Juniors 2.70 3.42 3.00
21:10 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2.21 3.46 4.20
23:20 All Boys - Quilmes 2.82 3.33 3.30
29 maja 2011 1 X 2
01:20 Racing Club - Banfield 1.81 3.84 5.00
19:00 Estudiantes La Plata - Independiente 1.93 3.62 4.50
21:00 Boca Juniors - Newells Old Boys 1.60 4.20 6.35
23:10 Tigre Victoria - Velez Sarsfield 3.39 3.48 2.38
30 maja 2011 1 X 2
01:20 Olimpo Bahia Blanca - River Plate 3.01 3.20 2.70
21:10 Lanus - Huracan TA 1.42 5.02 9.71
31 maja 2011 1 X 2
02:10 Godoy Cruz - Gimnasia La Plata 1.63 4.15 6.18
4 czerwca 2011 1 X 2
02:10 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca 2.38 3.49 3.45
22:15 Banfield - All Boys 2.40 3.25 3.60
7 czerwca 2011 1 X 2
00:10 Argentinos Juniors - Estudiantes La Plata 2.20 3.44 4.20
02:15 Independiente - Lanus 2.72 3.34 2.88
02:15 Velez Sarsfield - Godoy Cruz 1.67 4.00 5.91
11 czerwca 2011 1 X 2
02:10 Olimpo Bahia Blanca - Newells Old Boys 1.68 4.00 5.61
19:00 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 2.99 3.26 3.00
21:10 San Lorenzo - Quilmes 2.38 3.34 3.60
23:20 All Boys - Gimnasia La Plata 3.19 3.20 3.05
12 czerwca 2011 1 X 2
01:20 Tigre Victoria - Independiente 2.49 3.53 3.20
19:00 Huracan TA - Velez Sarsfield 7.65 4.50 1.64
21:00 Estudiantes La Plata - River Plate 2.88 3.20 2.90
23:10 Lanus - Argentinos Juniors 1.81 3.80 5.72
13 czerwca 2011 1 X 2
01:20 Boca Juniors - Banfield 1.65 4.09 6.50
14 czerwca 2011 1 X 2
01:10 Racing Club - Godoy Cruz 2.07 3.74 3.91
15 czerwca 2011 1 X 2
20:00 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.64 3.27 2.94
18 czerwca 2011 1 X 2
20:00 Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 2.31 3.40 3.97
20:00 Gimnasia La Plata - Boca Juniors 2.65 3.20 3.02
20:00 Independiente - Huracan TA 2.11 3.40 4.70
20:00 Argentinos Juniors - Tigre Victoria 2.26 3.35 4.00
20:00 River Plate - Lanus 1.95 3.80 4.32
19 czerwca 2011 1 X 2
01:10 Godoy Cruz - All Boys 1.88 3.75 5.00
19:00 Arsenal Sarandi - Estudiantes La Plata 2.29 3.35 3.75
20:00 Newells Old Boys - Colon Santa Fe 2.38 3.40 3.30
22:10 Banfield - San Lorenzo 2.51 3.34 3.60
20 czerwca 2011 1 X 2
00:30 Velez Sarsfield - Racing Club 1.66 4.40 5.60
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
11 lutego 2011 1 X 2
01:05 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2.55 3.25 3.30
12 lutego 2011 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - Defensa y Justicia 1.75 3.71 5.61
01:05 Rosario Central - Almirante Brown 1.72 3.64 6.00
01:30 Independiente Rivadavia - Atletico Tucuman 3.31 3.20 2.36
21:00 CAI - Aldosivi 2.30 3.22 4.01
21:00 Chacarita - Tiro Federal 2.08 3.30 3.90
21:00 Deportivo Merlo - Union Santa Fe 2.85 3.20 2.75
23:00 Belgrano Cordoba - Patronato Parana 2.15 3.44 4.10
13 lutego 2011 1 X 2
23:00 San Martin Tucuman - San Martin San Juan 2.55 3.25 3.15
23:00 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 2.46 3.20 3.30
19 lutego 2011 1 X 2
01:00 Belgrano Cordoba - San Martin Tucuman 2.55 3.25 3.80
01:30 Gimnasia Jujuy - Deportivo Merlo 2.11 3.30 4.14
21:00 Tiro Federal - Independiente Rivadavia 2.31 3.28 3.50
21:00 Defensa y Justicia - CAI 2.29 3.43 4.03
21:05 San Martin San Juan - Rosario Central 2.25 3.20 3.75
21:30 Almirante Brown - Atletico Rafaela 3.00 3.20 2.70
20 lutego 2011 1 X 2
01:00 Aldosivi - Ferro Carril Oeste 2.25 3.20 3.60
23:00 Atletico Tucuman - Boca Unidos 1.80 3.53 5.01
21 lutego 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 3.22 3.25 2.43
22 lutego 2011 1 X 2
01:00 Union Santa Fe - Chacarita 1.92 3.52 5.75
25 lutego 2011 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - San Martin San Juan 2.20 3.26 4.00
26 lutego 2011 1 X 2
21:00 CAI - Almirante Brown 2.45 3.20 3.32
21:00 Deportivo Merlo - Aldosivi 2.70 3.25 3.40
21:00 Chacarita - Gimnasia Jujuy 2.62 3.25 3.77
21:05 Rosario Central - Belgrano Cordoba 2.27 3.40 4.30
23:05 Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia 2.42 3.20 3.50
27 lutego 2011 1 X 2
23:00 San Martin Tucuman - Patronato Parana 1.84 3.48 4.83
23:00 Boca Unidos - Tiro Federal 1.98 3.40 4.33
28 lutego 2011 1 X 2
00:00 Independiente Rivadavia - Union Santa Fe 2.90 3.17 2.98
1 marca 2011 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Tucuman 2.30 3.25 3.48
4 marca 2011 1 X 2
01:00 Almirante Brown - Ferro Carril Oeste 2.30 3.20 3.69
5 marca 2011 1 X 2
01:30 Gimnasia Jujuy - Independiente Rivadavia 2.04 3.31 4.35
21:00 Defensa y Justicia - Deportivo Merlo 2.65 3.10 3.10
23:05 Belgrano Cordoba - Atletico Rafaela 2.87 3.09 2.72
6 marca 2011 1 X 2
00:00 Aldosivi - Chacarita 2.06 3.27 4.10
21:00 Tiro Federal - Instituto AC Cordoba 3.20 3.10 2.74
7 marca 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.87 3.10 2.71
21:30 Union Santa Fe - Boca Unidos 1.87 3.41 5.00
8 marca 2011 1 X 2
01:00 San Martin Tucuman - Rosario Central 2.68 3.10 3.00
11 marca 2011 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Aldosivi 2.85 3.20 2.90
12 marca 2011 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan 3.00 3.07 2.67
21:00 CAI - Belgrano Cordoba 2.96 3.15 2.88
21:00 Deportivo Merlo - Almirante Brown 2.13 3.24 4.20
21:00 Chacarita - Defensa y Justicia 2.11 3.20 4.25
22:05 Atletico Rafaela - San Martin Tucuman 2.00 3.40 5.20
13 marca 2011 1 X 2
21:00 Rosario Central - Patronato Parana 1.93 3.43 4.50
23:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.16 3.25 4.11
23:00 Atletico Tucuman - Tiro Federal 1.70 3.77 5.64
15 marca 2011 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Union Santa Fe 2.57 3.11 3.25
19 marca 2011 1 X 2
21:05 Rosario Central - Atletico Rafaela 2.43 3.20 3.24
22:30 Belgrano Cordoba - Ferro Carril Oeste 2.04 3.55 5.00
23:05 Union Santa Fe - Atletico Tucuman 2.17 3.43 4.20
20 marca 2011 1 X 2
00:00 Aldosivi - Boca Unidos 2.00 3.40 4.50
20:00 Defensa y Justicia - Independiente Rivadavia 2.25 3.27 3.81
21:00 San Martin San Juan - Deportivo Merlo 1.85 3.42 5.00
23:00 San Martin Tucuman - CAI 1.65 3.71 6.50
21 marca 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Tiro Federal 2.00 3.31 4.48
01:05 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 2.27 3.13 3.56
26 marca 2011 1 X 2
20:00 Deportivo Merlo - Belgrano Cordoba 2.30 3.16 3.77
20:00 CAI - Rosario Central 3.32 3.10 2.50
21:35 Atletico Rafaela - Patronato Parana 1.67 3.82 6.00
27 marca 2011 1 X 2
22:00 Boca Unidos - Defensa y Justicia 1.91 3.40 5.50
22:05 Ferro Carril Oeste - San Martin Tucuman 2.30 3.10 3.65
23:00 Instituto AC Cordoba - Aldosivi 2.25 3.50 4.64
28 marca 2011 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Gimnasia Jujuy 1.91 3.57 4.74
1 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Patronato Parana - Union Santa Fe 3.20 3.25 2.54
2 kwietnia 2011 1 X 2
19:00 Almirante Brown - Boca Unidos 2.22 3.40 4.15
20:30 Defensa y Justicia - Instituto AC Cordoba 3.40 3.25 2.46
22:05 Aldosivi - Atletico Tucuman 2.20 3.34 3.65
3 kwietnia 2011 1 X 2
00:05 Atletico Rafaela - CAI 1.60 4.20 8.00
21:30 San Martin Tucuman - Deportivo Merlo 1.97 3.33 4.55
21:30 Gimnasia Jujuy - Tiro Federal 1.85 3.55 5.50
4 kwietnia 2011 1 X 2
00:00 San Martin San Juan - Independiente Rivadavia 1.80 3.60 6.00
20:30 Rosario Central - Ferro Carril Oeste 1.83 3.40 6.09
5 kwietnia 2011 1 X 2
02:05 Belgrano Cordoba - Chacarita 1.93 3.50 5.00
8 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Atletico Tucuman - Defensa y Justicia 1.67 3.72 6.06
9 kwietnia 2011 1 X 2
20:05 Deportivo Merlo - Rosario Central 2.97 3.20 2.58
20:30 Chacarita - San Martin Tucuman 2.25 3.20 3.60
20:30 CAI - Patronato Parana 2.30 3.34 3.49
21:00 Independiente Rivadavia - Belgrano Cordoba 2.75 3.20 3.05
22:30 Tiro Federal - Aldosivi 2.60 3.21 3.21
23:05 Ferro Carril Oeste - Atletico Rafaela 3.50 3.34 2.30
10 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Boca Unidos - San Martin San Juan 2.63 3.20 2.99
20:05 Instituto AC Cordoba - Almirante Brown 2.02 3.40 5.40
12 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Union Santa Fe - Gimnasia Jujuy 1.70 3.86 6.94
15 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Atletico Rafaela - Deportivo Merlo 1.55 3.93 7.72
16 kwietnia 2011 1 X 2
19:00 Almirante Brown - Atletico Tucuman 2.92 3.25 3.00
20:30 CAI - Ferro Carril Oeste 2.55 3.25 3.56
20:30 Defensa y Justicia - Tiro Federal 2.25 3.32 3.97
23:00 Belgrano Cordoba - Boca Unidos 2.00 3.60 5.82
17 kwietnia 2011 1 X 2
00:05 Patronato Parana - Gimnasia Jujuy 2.38 3.20 3.33
02:05 San Martin San Juan - Instituto AC Cordoba 2.06 3.25 3.90
21:05 Rosario Central - Chacarita 1.93 3.36 4.60
22:00 San Martin Tucuman - Independiente Rivadavia 1.81 3.57 5.00
19 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Aldosivi - Union Santa Fe 3.25 3.25 2.60
21 kwietnia 2011 1 X 2
22:00 Tiro Federal - Almirante Brown 3.40 3.20 2.88
22 kwietnia 2011 1 X 2
20:00 Chacarita - Atletico Rafaela 3.81 3.30 2.20
22:00 Instituto AC Cordoba - Belgrano Cordoba 2.51 3.10 3.32
23 kwietnia 2011 1 X 2
20:30 Deportivo Merlo - CAI 2.10 3.25 4.33
24 kwietnia 2011 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Patronato Parana 2.35 3.20 3.80
19:00 Union Santa Fe - Defensa y Justicia 1.68 4.00 7.00
21:00 Gimnasia Jujuy - Aldosivi 2.11 3.25 4.00
22:00 Boca Unidos - San Martin Tucuman 2.15 3.21 3.78
22:00 Atletico Tucuman - San Martin San Juan 2.12 3.17 3.99
26 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Independiente Rivadavia - Rosario Central 3.01 3.10 2.70
29 kwietnia 2011 1 X 2
02:00 Ferro Carril Oeste - Deportivo Merlo 2.11 3.30 4.10
20:05 Almirante Brown - Union Santa Fe 3.00 3.15 3.25
30 kwietnia 2011 1 X 2
19:00 Defensa y Justicia - Gimnasia Jujuy 2.75 3.25 4.31
20:30 CAI - Chacarita 2.45 3.13 3.94
23:05 San Martin San Juan - Tiro Federal 1.57 4.07 9.00
1 maja 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Aldosivi 1.90 3.42 5.50
01:05 Atletico Rafaela - Independiente Rivadavia 1.48 4.52 9.00
02:30 San Martin Tucuman - Instituto AC Cordoba 2.45 3.10 3.40
2 maja 2011 1 X 2
20:35 Rosario Central - Boca Unidos 1.75 3.62 5.50
3 maja 2011 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Atletico Tucuman 2.45 3.19 3.41
6 maja 2011 1 X 2
02:00 Aldosivi - Defensa y Justicia 2.63 3.20 3.50
7 maja 2011 1 X 2
19:00 Deportivo Merlo - Patronato Parana 2.75 3.10 3.28
21:00 Independiente Rivadavia - CAI 1.98 3.40 4.50
21:30 Tiro Federal - Belgrano Cordoba 3.08 3.20 2.60
22:05 Union Santa Fe - San Martin San Juan 2.10 3.23 4.05
8 maja 2011 1 X 2
00:05 Instituto AC Cordoba - Rosario Central 2.43 3.15 3.68
19:00 Chacarita - Ferro Carril Oeste 2.18 3.20 3.87
19:05 Atletico Tucuman - San Martin Tucuman 2.08 3.25 4.04
20:30 Gimnasia Jujuy - Almirante Brown 2.25 3.15 3.76
10 maja 2011 1 X 2
02:00 Boca Unidos - Atletico Rafaela 3.40 3.21 2.51
13 maja 2011 1 X 2
02:00 Belgrano Cordoba - Union Santa Fe 2.44 3.25 4.80
20:05 Patronato Parana - Defensa y Justicia 1.90 3.40 5.75
14 maja 2011 1 X 2
02:30 San Martin Tucuman - Tiro Federal 2.08 3.40 4.90
20:00 CAI - Boca Unidos 2.60 3.32 3.20
20:30 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia 2.19 3.25 4.50
20:30 Deportivo Merlo - Chacarita 2.30 3.20 3.63
20:30 Almirante Brown - Aldosivi 2.20 3.25 4.49
22:05 Rosario Central - Atletico Tucuman 2.15 3.20 3.90
15 maja 2011 1 X 2
00:05 Atletico Rafaela - Instituto AC Cordoba 1.69 3.57 6.40
17 maja 2011 1 X 2
02:00 San Martin San Juan - Gimnasia Jujuy 1.96 3.52 4.50
20 maja 2011 1 X 2
02:00 Union Santa Fe - San Martin Tucuman 1.76 3.63 5.50
21 maja 2011 1 X 2
20:30 Defensa y Justicia - Almirante Brown 2.36 3.10 3.41
20:30 Chacarita - Patronato Parana 2.55 3.10 3.40
21:00 Independiente Rivadavia - Deportivo Merlo 2.40 3.26 3.68
22:05 Aldosivi - San Martin San Juan 3.40 3.11 2.52
22 maja 2011 1 X 2
00:05 Atletico Tucuman - Atletico Rafaela 2.75 3.10 3.18
20:30 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2.06 3.38 4.73
23 maja 2011 1 X 2
20:35 Gimnasia Jujuy - Belgrano Cordoba 2.60 3.13 3.20
24 maja 2011 1 X 2
02:00 Instituto AC Cordoba - CAI 1.65 3.95 7.00
20:35 Tiro Federal - Rosario Central 3.40 3.33 2.40
27 maja 2011 1 X 2
02:10 Patronato Parana - Almirante Brown 1.75 3.72 5.36
28 maja 2011 1 X 2
19:00 Deportivo Merlo - Boca Unidos 2.30 3.25 3.84
19:00 Chacarita - Independiente Rivadavia 2.00 3.37 4.50
20:00 CAI - Atletico Tucuman 3.50 3.29 2.40
20:30 Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba 2.55 3.25 3.35
22:05 Belgrano Cordoba - Aldosivi 1.65 4.00 7.19
29 maja 2011 1 X 2
00:05 San Martin Tucuman - Gimnasia Jujuy 2.45 3.21 3.25
20:35 Rosario Central - Union Santa Fe 2.20 3.30 3.67
21:00 San Martin San Juan - Defensa y Justicia 1.71 3.70 6.50
22:35 Atletico Rafaela - Tiro Federal 1.45 4.80 10.00
3 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste 1.73 3.88 5.53
4 czerwca 2011 1 X 2
18:05 Almirante Brown - San Martin San Juan 2.75 3.10 3.70
20:30 Aldosivi - San Martin Tucuman 2.45 3.25 3.75
20:30 Defensa y Justicia - Belgrano Cordoba 3.10 3.20 2.50
21:00 Independiente Rivadavia - Patronato Parana 2.88 3.22 3.09
5 czerwca 2011 1 X 2
00:05 Union Santa Fe - Atletico Rafaela 2.61 3.20 3.10
20:05 Gimnasia Jujuy - Rosario Central 2.55 3.25 3.33
20:30 Boca Unidos - Chacarita 2.09 3.29 4.56
22:00 Tiro Federal - CAI 2.00 3.40 4.75
7 czerwca 2011 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Deportivo Merlo 2.14 3.25 4.33
10 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Belgrano Cordoba - Almirante Brown 2.05 3.35 4.75
11 czerwca 2011 1 X 2
19:30 Deportivo Merlo - Atletico Tucuman 2.50 3.15 3.50
20:30 Ferro Carril Oeste - Tiro Federal 1.95 3.75 6.50
20:30 Chacarita - Instituto AC Cordoba 2.54 3.10 3.00
21:00 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 2.30 3.15 3.45
12 czerwca 2011 1 X 2
00:05 San Martin Tucuman - Defensa y Justicia 2.00 3.35 5.50
19:05 CAI - Union Santa Fe 4.00 3.30 2.31
23:00 Patronato Parana - San Martin San Juan 3.05 3.15 2.55
14 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Rosario Central - Aldosivi 1.68 3.66 6.50
17 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Atletico Tucuman - Chacarita 1.73 3.65 6.00
18 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Gimnasia Jujuy - CAI 1.75 3.75 6.00
20:30 Instituto AC Cordoba - Independiente Rivadavia 1.84 3.60 5.50
19 czerwca 2011 1 X 2
00:05 San Martin San Juan - Belgrano Cordoba 2.02 3.45 4.50
00:05 Union Santa Fe - Ferro Carril Oeste 1.55 4.20 8.00
20:10 Tiro Federal - Deportivo Merlo 3.30 3.25 2.62
20:10 Defensa y Justicia - Rosario Central 2.25 3.35 3.54
20:10 Almirante Brown - San Martin Tucuman 2.40 3.27 3.50
20:30 Aldosivi - Atletico Rafaela 3.00 3.25 3.00
21:30 Boca Unidos - Patronato Parana 2.05 3.30 4.00
Piłka Nożna Argentyna Primera Playoffs Najwyższe kursy
22 czerwca 2011 1 X 2
19:30 Huracan TA - Gimnasia La Plata 4.01 3.30 2.14
23 czerwca 2011 1 X 2
02:00 Belgrano Cordoba - River Plate 2.88 3.12 2.92
26 czerwca 2011 1 X 2
20:00 River Plate - Belgrano Cordoba 1.55 4.50 7.00
27 czerwca 2011 1 X 2
00:10 San Martin San Juan - Gimnasia La Plata 2.39 3.25 4.02
30 czerwca 2011 1 X 2
19:30 Gimnasia La Plata - San Martin San Juan 2.01 3.60 4.40
Piłka Nożna Argentyna Primera B Playoffs Najwyższe kursy
27 czerwca 2011 1 X 2
02:15 San Martin Tucuman - Desamparados 2.10 3.20 3.80