loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna 2013/2014

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Primera Playoffs, Primera B Playoffs, Copa Argentina.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
2 sierpnia 2013 1 X 2
23:00 Godoy Cruz - Argentinos Juniors 1.89 3.47 5.28
3 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Arsenal Sarandi - Estudiantes La Plata 3.07 3.05 3.00
21:10 All Boys - Atletico Rafaela 2.19 3.21 4.25
23:10 Tigre Victoria - Velez Sarsfield 3.70 3.25 2.45
4 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Racing Club 3.25 3.25 3.07
20:30 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca 1.62 3.87 7.50
21:00 Lanus - Belgrano Cordoba 1.85 3.40 5.50
23:10 Gimnasia La Plata - River Plate 2.98 3.03 3.12
5 sierpnia 2013 1 X 2
02:30 Rosario Central - Quilmes 1.88 3.40 5.60
7 sierpnia 2013 1 X 2
20:00 Argentinos Juniors - Colon Santa Fe 2.58 3.08 3.37
23:10 Belgrano Cordoba - Boca Juniors 2.85 3.10 3.17
8 sierpnia 2013 1 X 2
02:15 Estudiantes La Plata - All Boys 2.00 3.33 4.95
22:00 Quilmes - Godoy Cruz 2.92 3.12 2.99
22:00 Atletico Rafaela - Lanus 4.10 3.33 2.20
9 sierpnia 2013 1 X 2
02:15 Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 1.83 3.58 5.60
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 2.31 3.30 3.74
10 sierpnia 2013 1 X 2
00:10 Racing Club - San Lorenzo 3.02 3.03 3.57
02:15 River Plate - Rosario Central 2.13 3.30 4.80
14 sierpnia 2013 1 X 2
00:15 Boca Juniors - Newells Old Boys 2.18 3.30 4.35
16 sierpnia 2013 1 X 2
23:00 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca 2.06 3.33 5.00
17 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Quilmes 2.40 3.15 3.80
23:10 Gimnasia La Plata - Rosario Central 2.62 3.05 3.70
18 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 San Lorenzo - Argentinos Juniors 1.61 3.93 7.15
21:00 Tigre Victoria - Racing Club 3.00 3.11 2.86
21:00 Newells Old Boys - Belgrano Cordoba 1.92 3.45 5.22
23:10 Boca Juniors - Atletico Rafaela 1.71 3.78 7.20
19 sierpnia 2013 1 X 2
02:15 Godoy Cruz - River Plate 2.56 3.10 3.46
23:00 All Boys - Velez Sarsfield 3.21 3.01 2.68
20 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Lanus - Estudiantes La Plata 1.93 3.50 5.41
23 sierpnia 2013 1 X 2
21:00 Belgrano Cordoba - Gimnasia La Plata 2.62 3.10 3.46
23:00 Atletico Rafaela - Newells Old Boys 4.00 3.21 2.32
24 sierpnia 2013 1 X 2
01:10 Racing Club - Arsenal Sarandi 2.45 3.25 3.61
21:30 Velez Sarsfield - Lanus 2.65 3.02 3.20
23:10 Argentinos Juniors - Tigre Victoria 2.50 3.17 3.50
23:30 Rosario Central - Godoy Cruz 2.25 3.29 3.90
25 sierpnia 2013 1 X 2
21:00 Olimpo Bahia Blanca - All Boys 2.53 3.10 3.41
23:10 River Plate - Colon Santa Fe 1.75 3.75 7.30
26 sierpnia 2013 1 X 2
02:15 Estudiantes La Plata - Boca Juniors 2.55 3.10 3.44
28 sierpnia 2013 1 X 2
00:10 Newells Old Boys - Gimnasia La Plata 1.94 3.50 5.28
31 sierpnia 2013 1 X 2
21:00 Newells Old Boys - Estudiantes La Plata 1.90 3.40 5.40
23:15 Tigre Victoria - Quilmes 2.42 3.15 3.50
1 września 2013 1 X 2
01:15 All Boys - Racing Club 2.52 3.10 3.62
19:00 Gimnasia La Plata - Godoy Cruz 2.14 3.29 4.33
21:00 Colon Santa Fe - Rosario Central 3.05 3.00 2.98
21:15 Boca Juniors - Velez Sarsfield 2.74 3.06 3.10
2 września 2013 1 X 2
02:15 San Lorenzo - River Plate 2.45 3.10 3.60
20:00 Arsenal Sarandi - Argentinos Juniors 2.26 3.14 4.22
22:10 Belgrano Cordoba - Atletico Rafaela 2.08 3.21 4.80
3 września 2013 1 X 2
01:30 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 1.60 4.03 8.00
7 września 2013 1 X 2
21:00 Estudiantes La Plata - Belgrano Cordoba 2.00 3.25 5.20
21:30 Godoy Cruz - Colon Santa Fe 2.00 3.45 4.79
23:10 Argentinos Juniors - All Boys 2.60 3.30 3.71
23:40 Atletico Rafaela - Gimnasia La Plata 3.09 3.10 2.80
8 września 2013 1 X 2
01:15 Racing Club - Lanus 3.60 3.14 2.44
21:00 Quilmes - Arsenal Sarandi 2.62 3.01 3.37
21:00 Rosario Central - San Lorenzo 2.46 3.12 3.65
23:10 River Plate - Tigre Victoria 1.89 3.50 5.90
9 września 2013 1 X 2
02:15 Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 2.82 3.05 3.04
13 września 2013 1 X 2
23:00 Lanus - Argentinos Juniors 1.91 3.57 5.34
14 września 2013 1 X 2
01:10 Belgrano Cordoba - Velez Sarsfield 2.78 3.04 3.08
23:00 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 1.62 4.05 7.21
15 września 2013 1 X 2
01:15 San Lorenzo - Godoy Cruz 1.96 3.37 4.95
21:00 Tigre Victoria - Rosario Central 3.15 3.10 2.77
21:00 Atletico Rafaela - Estudiantes La Plata 3.24 3.10 2.75
23:15 Boca Juniors - Racing Club 2.13 3.53 4.15
16 września 2013 1 X 2
02:15 Arsenal Sarandi - River Plate 3.05 3.14 2.79
18 września 2013 1 X 2
00:10 Gimnasia La Plata - Colon Santa Fe 2.06 3.33 4.50
20 września 2013 1 X 2
23:00 Godoy Cruz - Tigre Victoria 1.92 3.50 5.20
21 września 2013 1 X 2
01:10 Racing Club - Newells Old Boys 3.35 3.20 2.68
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Belgrano Cordoba 2.63 3.05 3.50
22 września 2013 1 X 2
01:15 Rosario Central - Arsenal Sarandi 2.19 3.25 4.33
19:00 Quilmes - Lanus 4.26 3.16 2.26
21:15 Estudiantes La Plata - Gimnasia La Plata 2.32 3.15 4.01
21:15 Colon Santa Fe - San Lorenzo 3.37 3.10 2.68
23:15 Argentinos Juniors - Boca Juniors 3.10 3.10 2.90
23 września 2013 1 X 2
02:15 River Plate - All Boys 1.99 3.30 5.20
24 września 2013 1 X 2
01:20 Velez Sarsfield - Atletico Rafaela 1.70 3.64 7.30
27 września 2013 1 X 2
21:00 Arsenal Sarandi - Godoy Cruz 2.31 3.15 4.05
23:10 All Boys - Rosario Central 2.50 3.10 3.52
28 września 2013 1 X 2
01:20 Estudiantes La Plata - Velez Sarsfield 2.84 3.05 2.95
21:00 San Lorenzo - Gimnasia La Plata 1.95 3.40 5.26
22:15 Atletico Rafaela - Olimpo Bahia Blanca 2.15 3.40 4.30
29 września 2013 1 X 2
21:10 Newells Old Boys - Argentinos Juniors 1.70 4.19 7.25
21:15 Tigre Victoria - Colon Santa Fe 2.26 3.20 4.05
22:00 Belgrano Cordoba - Racing Club 2.20 3.16 4.16
23:20 Boca Juniors - Quilmes 1.66 3.81 7.25
30 września 2013 1 X 2
02:15 Lanus - River Plate 2.11 3.25 4.86
5 października 2013 1 X 2
00:00 Argentinos Juniors - Belgrano Cordoba 2.92 2.95 3.09
7 października 2013 1 X 2
20:30 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 3.13 3.00 3.24
22:30 Godoy Cruz - All Boys 2.13 3.20 4.75
8 października 2013 1 X 2
00:30 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 3.15 2.98 2.78
12 października 2013 1 X 2
21:30 All Boys - Colon Santa Fe 2.05 3.15 5.04
23:00 Atletico Rafaela - Argentinos Juniors 2.10 3.29 4.70
23:35 Belgrano Cordoba - Quilmes 1.80 3.70 6.51
13 października 2013 1 X 2
01:15 Arsenal Sarandi - San Lorenzo 2.82 3.02 3.10
21:00 Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 1.63 3.97 7.80
21:00 Estudiantes La Plata - Racing Club 1.95 3.50 5.78
23:15 Boca Juniors - Rosario Central 2.02 3.42 5.11
14 października 2013 1 X 2
02:15 Newells Old Boys - River Plate 2.10 3.20 4.81
23:20 Tigre Victoria - Gimnasia La Plata 2.42 3.11 3.65
15 października 2013 1 X 2
01:30 Lanus - Godoy Cruz 2.04 3.30 4.59
18 października 2013 1 X 2
21:15 Quilmes - Atletico Rafaela 2.65 3.20 3.32
23:30 Argentinos Juniors - Estudiantes La Plata 3.40 2.96 2.77
19 października 2013 1 X 2
01:30 Racing Club - Velez Sarsfield 4.25 3.17 2.36
23:10 Colon Santa Fe - Lanus 4.05 3.15 2.37
20 października 2013 1 X 2
01:15 San Lorenzo - All Boys 1.94 3.40 5.80
21:10 Gimnasia La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.91 3.45 5.37
21:10 Rosario Central - Newells Old Boys 3.20 3.13 2.82
21:10 Tigre Victoria - Arsenal Sarandi 2.60 3.10 3.26
23:15 River Plate - Belgrano Cordoba 2.10 3.25 4.50
21 października 2013 1 X 2
02:15 Godoy Cruz - Boca Juniors 2.38 3.05 3.91
23 października 2013 1 X 2
01:15 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors 1.65 3.86 7.10
21:10 All Boys - Tigre Victoria 2.19 3.20 4.20
23:30 Atletico Rafaela - River Plate 2.82 3.11 3.07
24 października 2013 1 X 2
02:30 Lanus - San Lorenzo 2.51 3.20 3.40
25 października 2013 1 X 2
19:00 Belgrano Cordoba - Rosario Central 2.64 3.10 3.31
21:05 Newells Old Boys - Godoy Cruz 1.73 3.78 7.22
23:15 Boca Juniors - Colon Santa Fe 1.53 4.60 8.50
26 października 2013 1 X 2
02:15 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 2.14 3.29 4.25
28 października 2013 1 X 2
22:00 Estudiantes La Plata - Quilmes 1.84 3.60 5.80
29 października 2013 1 X 2
00:10 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 2.05 3.40 4.87
1 listopada 2013 1 X 2
22:00 Arsenal Sarandi - All Boys 2.17 3.25 4.75
2 listopada 2013 1 X 2
00:15 Colon Santa Fe - Newells Old Boys 6.30 3.50 1.84
20:00 Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 2.40 3.10 4.05
22:00 Rosario Central - Atletico Rafaela 1.90 3.45 5.51
22:10 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 2.44 3.10 3.75
3 listopada 2013 1 X 2
00:20 Gimnasia La Plata - Racing Club 2.11 3.40 4.80
20:00 Quilmes - Velez Sarsfield 2.49 3.05 3.56
20:00 Tigre Victoria - Lanus 3.10 3.11 3.80
22:15 San Lorenzo - Boca Juniors 2.15 3.20 4.33
4 listopada 2013 1 X 2
01:15 River Plate - Estudiantes La Plata 2.45 3.02 3.81
9 listopada 2013 1 X 2
00:15 Atletico Rafaela - Godoy Cruz 2.54 3.14 3.31
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Quilmes 2.52 3.10 3.50
21:10 All Boys - Gimnasia La Plata 2.74 3.00 3.40
23:20 Estudiantes La Plata - Rosario Central 2.24 3.05 4.20
10 listopada 2013 1 X 2
00:20 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.25 3.20 3.95
20:00 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.95 3.50 5.25
20:00 Belgrano Cordoba - Colon Santa Fe 1.69 3.65 6.97
22:15 Racing Club - Argentinos Juniors 2.41 3.10 3.65
11 listopada 2013 1 X 2
01:15 Velez Sarsfield - River Plate 2.30 3.05 4.00
12 listopada 2013 1 X 2
00:15 Lanus - Arsenal Sarandi 2.14 3.45 4.25
16 listopada 2013 1 X 2
00:00 Gimnasia La Plata - Argentinos Juniors 1.95 3.38 4.85
21:00 All Boys - Lanus 3.24 3.02 2.80
22:00 Godoy Cruz - Estudiantes La Plata 2.45 3.05 3.78
22:00 Quilmes - Racing Club 2.72 3.10 3.48
17 listopada 2013 1 X 2
00:20 San Lorenzo - Belgrano Cordoba 1.75 3.70 6.20
21:00 Rosario Central - Velez Sarsfield 2.25 3.20 3.92
22:15 River Plate - Olimpo Bahia Blanca 1.68 3.70 7.10
18 listopada 2013 1 X 2
01:15 Arsenal Sarandi - Boca Juniors 2.88 3.30 2.88
22:00 Colon Santa Fe - Atletico Rafaela 2.95 3.25 2.95
19 listopada 2013 1 X 2
00:15 Tigre Victoria - Newells Old Boys 4.05 3.29 2.25
23 listopada 2013 1 X 2
00:20 Velez Sarsfield - Godoy Cruz 1.91 3.50 6.00
21:00 Argentinos Juniors - Quilmes 2.33 3.20 3.95
23:10 Olimpo Bahia Blanca - Rosario Central 2.86 3.20 2.96
24 listopada 2013 1 X 2
00:20 Atletico Rafaela - San Lorenzo 3.75 3.30 2.30
21:00 Lanus - Gimnasia La Plata 1.80 3.71 5.62
22:15 Boca Juniors - All Boys 1.77 3.60 6.45
23:00 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 1.91 3.67 5.39
25 listopada 2013 1 X 2
01:15 Racing Club - River Plate 3.30 3.13 2.63
21:00 Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 1.63 4.00 7.29
26 listopada 2013 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Tigre Victoria 2.08 3.35 4.98
29 listopada 2013 1 X 2
22:10 Godoy Cruz - Olimpo Bahia Blanca 2.02 3.45 4.62
30 listopada 2013 1 X 2
00:20 Rosario Central - Racing Club 2.13 3.35 4.50
21:00 Colon Santa Fe - Velez Sarsfield 5.00 3.25 2.00
21:00 Tigre Victoria - Atletico Rafaela 2.30 3.39 4.00
23:00 Arsenal Sarandi - Belgrano Cordoba 2.13 3.30 4.40
1 grudnia 2013 1 X 2
00:20 All Boys - Newells Old Boys 3.84 3.25 2.27
21:00 Gimnasia La Plata - Quilmes 2.04 3.40 4.85
21:30 San Lorenzo - Estudiantes La Plata 1.70 3.80 7.00
22:15 Lanus - Boca Juniors 2.68 3.30 3.60
2 grudnia 2013 1 X 2
01:15 River Plate - Argentinos Juniors 2.14 3.37 4.33
6 grudnia 2013 1 X 2
22:00 Belgrano Cordoba - All Boys 2.23 3.22 4.20
7 grudnia 2013 1 X 2
00:10 Racing Club - Godoy Cruz 2.37 3.20 4.00
22:00 Argentinos Juniors - Rosario Central 2.95 3.15 2.92
23:00 Atletico Rafaela - Arsenal Sarandi 2.50 3.30 3.60
8 grudnia 2013 1 X 2
21:00 Estudiantes La Plata - Tigre Victoria 1.90 3.45 5.25
22:15 Boca Juniors - Gimnasia La Plata 2.16 3.40 4.35
9 grudnia 2013 1 X 2
01:15 Quilmes - River Plate 3.04 3.05 2.75
10 grudnia 2013 1 X 2
00:10 Olimpo Bahia Blanca - Colon Santa Fe 2.02 3.35 5.00
7 lutego 2014 1 X 2
21:00 Estudiantes La Plata - Arsenal Sarandi 2.27 3.16 4.05
23:15 Velez Sarsfield - Tigre Victoria 1.87 3.50 5.70
8 lutego 2014 1 X 2
01:30 Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 4.00 3.25 2.28
22:30 Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2.40 3.09 3.65
23:30 Atletico Rafaela - All Boys 2.10 4.00 4.75
9 lutego 2014 1 X 2
00:30 Racing Club - Colon Santa Fe 1.92 3.60 6.25
21:00 Quilmes - Rosario Central 3.15 3.05 2.76
22:15 Newells Old Boys - Boca Juniors 2.00 3.51 4.40
10 lutego 2014 1 X 2
01:30 River Plate - Gimnasia La Plata 2.12 3.35 4.25
11 lutego 2014 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Lanus 2.55 3.00 3.52
14 lutego 2014 1 X 2
23:15 Godoy Cruz - Quilmes 1.95 3.27 5.10
15 lutego 2014 1 X 2
21:00 All Boys - Estudiantes La Plata 3.75 2.95 2.60
22:00 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 2.98 3.05 2.85
23:10 Tigre Victoria - Olimpo Bahia Blanca 2.30 3.35 4.88
16 lutego 2014 1 X 2
00:30 San Lorenzo - Racing Club 1.95 3.45 5.10
01:15 Colon Santa Fe - Argentinos Juniors 2.50 3.00 3.60
21:00 Lanus - Atletico Rafaela 1.93 3.65 4.65
21:00 Gimnasia La Plata - Newells Old Boys 2.45 3.17 3.50
22:15 Rosario Central - River Plate 2.45 3.02 3.71
17 lutego 2014 1 X 2
01:30 Boca Juniors - Belgrano Cordoba 2.34 3.20 3.90
18 lutego 2014 1 X 2
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Arsenal Sarandi 2.67 3.00 3.50
23:15 Velez Sarsfield - All Boys 1.73 3.70 6.40
19 lutego 2014 1 X 2
01:30 Racing Club - Tigre Victoria 2.18 3.27 4.00
21:00 Quilmes - Colon Santa Fe 2.24 3.21 4.00
23:15 Argentinos Juniors - San Lorenzo 4.40 3.22 2.12
23:15 Estudiantes La Plata - Lanus 2.62 3.05 3.60
20 lutego 2014 1 X 2
01:30 River Plate - Godoy Cruz 1.75 3.66 6.90
21:00 Belgrano Cordoba - Newells Old Boys 2.48 3.15 3.55
21 lutego 2014 1 X 2
01:15 Atletico Rafaela - Boca Juniors 2.76 3.24 2.96
22 lutego 2014 1 X 2
21:00 Lanus - Velez Sarsfield 2.60 3.15 3.28
23:15 All Boys - Olimpo Bahia Blanca 2.40 3.10 3.90
23 lutego 2014 1 X 2
00:30 Arsenal Sarandi - Racing Club 2.38 3.18 3.55
21:00 San Lorenzo - Quilmes 1.61 4.05 8.50
21:00 Newells Old Boys - Atletico Rafaela 1.72 3.83 6.30
22:15 Boca Juniors - Estudiantes La Plata 2.40 3.25 3.65
24 lutego 2014 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - River Plate 3.94 3.10 2.40
21:00 Godoy Cruz - Rosario Central 2.48 3.11 3.60
23:15 Tigre Victoria - Argentinos Juniors 2.08 3.30 4.85
25 lutego 2014 1 X 2
01:30 Gimnasia La Plata - Belgrano Cordoba 2.20 3.24 4.21
28 lutego 2014 1 X 2
22:15 Godoy Cruz - Gimnasia La Plata 2.15 3.36 4.05
1 marca 2014 1 X 2
00:30 Racing Club - All Boys 2.00 3.26 4.85
22:00 Velez Sarsfield - Boca Juniors 2.10 3.40 4.33
22:15 Atletico Rafaela - Belgrano Cordoba 2.45 3.16 3.45
2 marca 2014 1 X 2
00:10 Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi 3.33 3.03 2.70
00:30 Rosario Central - Colon Santa Fe 1.78 3.70 6.00
21:00 Quilmes - Tigre Victoria 2.85 3.04 3.00
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Lanus 3.43 3.16 2.60
22:15 River Plate - San Lorenzo 2.50 3.02 3.86
3 marca 2014 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Newells Old Boys 2.30 3.05 3.90
4 marca 2014 1 X 2
21:00 Colon Santa Fe - Godoy Cruz 2.50 3.10 3.50
23:10 Gimnasia La Plata - Atletico Rafaela 1.70 4.08 7.10
5 marca 2014 1 X 2
02:10 All Boys - Argentinos Juniors 2.20 3.11 4.50
22:00 Belgrano Cordoba - Estudiantes La Plata 2.40 3.06 3.80
22:00 Lanus - Racing Club 1.96 3.45 4.65
6 marca 2014 1 X 2
00:10 Boca Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.77 3.56 6.25
02:15 Newells Old Boys - Velez Sarsfield 2.73 3.10 3.06
21:00 Arsenal Sarandi - Quilmes 1.80 3.55 6.15
23:10 San Lorenzo - Rosario Central 2.07 3.25 5.00
7 marca 2014 1 X 2
02:10 Tigre Victoria - River Plate 3.68 3.00 2.55
8 marca 2014 1 X 2
21:00 Colon Santa Fe - Gimnasia La Plata 3.02 3.12 3.00
21:00 Argentinos Juniors - Lanus 3.97 3.23 2.25
22:00 Estudiantes La Plata - Atletico Rafaela 1.85 3.40 6.02
9 marca 2014 1 X 2
01:30 Velez Sarsfield - Belgrano Cordoba 1.82 3.46 6.09
21:00 Godoy Cruz - San Lorenzo 2.38 3.10 4.25
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Newells Old Boys 3.09 3.10 2.70
22:15 River Plate - Arsenal Sarandi 1.78 3.60 6.60
10 marca 2014 1 X 2
01:30 Racing Club - Boca Juniors 3.57 3.18 2.55
23:15 Quilmes - All Boys 2.30 3.01 4.41
11 marca 2014 1 X 2
01:30 Rosario Central - Tigre Victoria 1.95 3.60 6.25
14 marca 2014 1 X 2
23:10 Atletico Rafaela - Velez Sarsfield 3.55 3.41 2.35
15 marca 2014 1 X 2
20:00 Tigre Victoria - Godoy Cruz 2.40 3.09 4.01
22:10 Belgrano Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 2.13 3.30 4.40
16 marca 2014 1 X 2
00:30 San Lorenzo - Colon Santa Fe 1.68 3.65 7.18
19:00 Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata 2.47 3.01 3.55
21:00 Arsenal Sarandi - Rosario Central 2.60 3.10 3.38
21:10 Newells Old Boys - Racing Club 1.98 3.50 4.97
22:15 Boca Juniors - Argentinos Juniors 1.75 3.55 6.47
17 marca 2014 1 X 2
01:30 All Boys - River Plate 4.30 3.00 2.24
23:10 Lanus - Quilmes 1.62 3.80 7.75
21 marca 2014 1 X 2
22:15 Olimpo Bahia Blanca - Atletico Rafaela 2.17 3.13 4.40
22 marca 2014 1 X 2
00:30 Colon Santa Fe - Tigre Victoria 2.76 2.90 3.40
21:00 Racing Club - Belgrano Cordoba 2.49 3.00 3.60
22:10 Argentinos Juniors - Newells Old Boys 3.30 3.12 2.65
23:00 Rosario Central - All Boys 1.85 3.47 5.62
23 marca 2014 1 X 2
00:30 Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata 2.20 3.10 4.55
19:00 Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 2.20 3.35 4.60
21:00 Gimnasia La Plata - San Lorenzo 2.39 3.00 3.80
22:15 River Plate - Lanus 2.17 3.15 4.35
24 marca 2014 1 X 2
01:30 Quilmes - Boca Juniors 4.50 3.10 2.20
28 marca 2014 1 X 2
21:00 All Boys - Godoy Cruz 2.75 3.09 3.26
23:10 Estudiantes La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.82 3.40 6.58
29 marca 2014 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Argentinos Juniors 1.84 3.48 5.60
22:10 Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata 2.11 3.25 4.50
30 marca 2014 1 X 2
00:15 Newells Old Boys - Quilmes 1.68 3.80 7.10
00:30 Atletico Rafaela - Racing Club 2.53 3.13 3.50
19:10 Lanus - Rosario Central 2.26 3.20 4.45
22:10 Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe 1.93 3.34 5.18
23:15 Boca Juniors - River Plate 3.00 2.91 3.01
31 marca 2014 1 X 2
02:30 Tigre Victoria - San Lorenzo 3.65 3.04 2.70
1 kwietnia 2014 1 X 2
20:00 Quilmes - Belgrano Cordoba 2.92 2.98 3.05
22:10 Olimpo Bahia Blanca - Velez Sarsfield 3.46 3.10 2.94
2 kwietnia 2014 1 X 2
00:20 Argentinos Juniors - Atletico Rafaela 2.30 3.05 3.99
01:15 Racing Club - Estudiantes La Plata 3.36 2.94 2.65
20:00 Godoy Cruz - Lanus 3.08 3.00 2.90
22:10 Colon Santa Fe - All Boys 2.38 3.05 4.05
22:10 Rosario Central - Boca Juniors 2.20 3.29 4.20
3 kwietnia 2014 1 X 2
01:15 River Plate - Newells Old Boys 2.12 3.28 5.00
22:00 Gimnasia La Plata - Tigre Victoria 2.10 3.25 4.69
4 kwietnia 2014 1 X 2
01:15 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2.15 3.30 4.57
6 kwietnia 2014 1 X 2
00:15 Lanus - Colon Santa Fe 1.81 3.50 6.61
01:30 Velez Sarsfield - Racing Club 1.67 3.85 7.50
20:00 Newells Old Boys - Rosario Central 2.35 3.20 3.66
21:00 Atletico Rafaela - Quilmes 2.24 3.25 4.24
22:10 All Boys - San Lorenzo 3.17 2.98 2.77
22:10 Arsenal Sarandi - Tigre Victoria 2.00 3.25 4.90
23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2.01 3.44 4.80
7 kwietnia 2014 1 X 2
02:30 Belgrano Cordoba - River Plate 3.75 3.00 2.55
8 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Estudiantes La Plata - Argentinos Juniors 1.73 3.56 7.50
9 kwietnia 2014 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia La Plata 2.80 2.90 3.25
11 kwietnia 2014 1 X 2
23:00 Tigre Victoria - All Boys 2.11 3.13 4.75
12 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Rosario Central - Belgrano Cordoba 1.96 3.53 6.04
20:00 Quilmes - Estudiantes La Plata 4.05 2.95 2.50
22:10 Argentinos Juniors - Velez Sarsfield 4.00 3.20 2.40
13 kwietnia 2014 1 X 2
00:20 Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 2.10 3.20 4.50
01:30 San Lorenzo - Lanus 2.25 3.10 4.35
22:10 Gimnasia La Plata - Arsenal Sarandi 2.11 3.31 4.30
22:10 Godoy Cruz - Newells Old Boys 2.55 3.12 3.85
23:15 River Plate - Atletico Rafaela 1.60 3.85 7.90
14 kwietnia 2014 1 X 2
02:30 Colon Santa Fe - Boca Juniors 3.89 3.27 2.63
15 kwietnia 2014 1 X 2
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Argentinos Juniors 2.34 3.00 4.00
22:10 Velez Sarsfield - Quilmes 1.56 4.26 8.10
16 kwietnia 2014 1 X 2
20:00 Atletico Rafaela - Rosario Central 3.40 3.15 2.63
22:10 Estudiantes La Plata - River Plate 2.66 2.95 3.55
22:10 Newells Old Boys - Colon Santa Fe 1.75 3.70 8.00
17 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Boca Juniors - San Lorenzo 3.20 3.10 2.80
20:00 All Boys - Arsenal Sarandi 2.90 3.00 3.10
22:10 Belgrano Cordoba - Godoy Cruz 2.45 3.21 3.60
18 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Racing Club - Gimnasia La Plata 3.00 3.13 3.02
19 kwietnia 2014 1 X 2
22:10 Rosario Central - Estudiantes La Plata 2.60 3.13 3.71
23:10 Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 2.36 3.20 4.00
20 kwietnia 2014 1 X 2
01:30 San Lorenzo - Newells Old Boys 2.45 3.15 3.90
21:00 Colon Santa Fe - Belgrano Cordoba 2.66 3.10 3.35
22:00 Arsenal Sarandi - Lanus 2.90 3.25 2.92
22:00 Argentinos Juniors - Racing Club 2.40 3.30 3.75
23:15 River Plate - Velez Sarsfield 2.12 3.35 5.10
21 kwietnia 2014 1 X 2
02:30 Tigre Victoria - Boca Juniors 2.93 2.95 3.01
19:00 Godoy Cruz - Atletico Rafaela 2.00 3.41 4.58
21:10 Gimnasia La Plata - All Boys 1.79 3.85 5.99
26 kwietnia 2014 1 X 2
00:10 Newells Old Boys - Tigre Victoria 2.38 3.10 4.50
20:00 Belgrano Cordoba - San Lorenzo 2.45 3.05 3.64
22:10 Atletico Rafaela - Colon Santa Fe 2.16 3.17 4.23
23:10 Argentinos Juniors - Gimnasia La Plata 3.70 3.20 2.35
27 kwietnia 2014 1 X 2
00:20 Velez Sarsfield - Rosario Central 3.30 3.16 3.10
01:30 Racing Club - Quilmes 2.22 3.18 4.10
21:00 Estudiantes La Plata - Godoy Cruz 1.91 3.33 5.53
22:00 Lanus - All Boys 1.75 3.80 6.10
23:15 Boca Juniors - Arsenal Sarandi 1.85 3.65 5.90
28 kwietnia 2014 1 X 2
02:30 Olimpo Bahia Blanca - River Plate 3.50 3.05 2.53
1 maja 2014 1 X 2
01:10 Lanus - Tigre Victoria 1.70 3.70 7.40
3 maja 2014 1 X 2
01:10 Quilmes - Argentinos Juniors 1.96 3.36 5.20
20:00 Colon Santa Fe - Estudiantes La Plata 3.95 3.01 2.46
22:10 Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca 1.87 3.45 5.66
4 maja 2014 1 X 2
00:20 Godoy Cruz - Velez Sarsfield 2.15 3.40 4.30
01:30 San Lorenzo - Atletico Rafaela 2.17 3.30 4.32
22:00 Arsenal Sarandi - Newells Old Boys 3.23 3.09 2.72
22:10 Gimnasia La Plata - Lanus 2.20 3.37 4.05
23:15 River Plate - Racing Club 1.65 3.90 7.93
5 maja 2014 1 X 2
02:30 All Boys - Boca Juniors 3.85 3.23 2.33
6 maja 2014 1 X 2
01:10 Tigre Victoria - Belgrano Cordoba 2.34 3.05 4.09
9 maja 2014 1 X 2
23:00 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 2.93 2.98 3.62
10 maja 2014 1 X 2
22:00 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 1.66 3.60 7.55
22:10 Newells Old Boys - All Boys 1.61 3.95 6.87
23:10 Atletico Rafaela - Tigre Victoria 2.53 3.12 3.40
11 maja 2014 1 X 2
00:20 Velez Sarsfield - Colon Santa Fe 1.87 3.53 5.40
01:30 Racing Club - Rosario Central 3.00 3.20 2.76
22:10 Belgrano Cordoba - Arsenal Sarandi 1.97 3.58 4.89
22:10 Quilmes - Gimnasia La Plata 3.55 3.17 2.51
23:15 Boca Juniors - Lanus 2.15 3.51 4.19
12 maja 2014 1 X 2
02:30 Argentinos Juniors - River Plate 6.24 3.80 1.73
17 maja 2014 1 X 2
01:10 All Boys - Belgrano Cordoba 2.80 3.10 3.25
18 maja 2014 1 X 2
01:30 Rosario Central - Argentinos Juniors 1.53 4.07 8.80
20:00 Colon Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 1.92 3.35 5.30
20:00 Arsenal Sarandi - Atletico Rafaela 3.13 3.22 2.72
20:00 Godoy Cruz - Racing Club 1.65 3.85 7.59
22:30 River Plate - Quilmes 1.40 4.95 12.00
22:30 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 5.50 3.31 1.91
22:30 Gimnasia La Plata - Boca Juniors 1.94 3.58 5.22
19 maja 2014 1 X 2
02:30 Lanus - Newells Old Boys 2.25 3.29 4.11
20 maja 2014 1 X 2
01:10 San Lorenzo - Velez Sarsfield 2.25 3.29 3.87
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
3 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Talleres Cordoba - Sarmiento Resistencia 2.21 3.40 4.55
20:30 Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 2.43 3.10 3.59
21:10 Independiente - Brown de Adrogue 1.65 3.90 6.98
4 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Union Santa Fe - Villa San Carlos 1.84 3.55 5.50
20:30 Defensa y Justicia - Patronato Parana 2.61 3.07 3.60
21:00 Sportivo Belgrano - Independiente Rivadavia 2.42 3.20 4.25
21:00 San Martin San Juan - Aldosivi 1.68 3.85 8.00
21:00 Douglas Haig - Instituto AC Cordoba 2.47 3.05 3.53
22:00 Gimnasia Jujuy - Atletico Tucuman 2.71 3.00 3.20
5 sierpnia 2013 1 X 2
22:00 Almirante Brown - Banfield 3.99 3.01 2.30
6 sierpnia 2013 1 X 2
00:15 Crucero del Norte - Huracan TA 3.37 3.03 2.81
10 sierpnia 2013 1 X 2
02:00 Sarmiento Resistencia - Union Santa Fe 2.48 3.22 4.10
12 sierpnia 2013 1 X 2
20:30 Brown de Adrogue - Defensa y Justicia 2.60 3.00 3.29
13 sierpnia 2013 1 X 2
20:30 Villa San Carlos - Almirante Brown 2.79 3.10 2.92
22:00 Huracan TA - Sportivo Belgrano 2.05 3.35 4.33
14 sierpnia 2013 1 X 2
00:00 Aldosivi - Ferro Carril Oeste 2.40 3.20 3.73
01:00 Banfield - Crucero del Norte 1.75 3.75 6.53
01:30 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 2.37 3.10 4.00
02:00 Atletico Tucuman - San Martin San Juan 3.00 3.10 3.10
02:00 Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy 2.74 3.10 3.12
15 sierpnia 2013 1 X 2
02:30 Talleres Cordoba - Douglas Haig 2.13 3.25 4.75
02:30 Boca Unidos - Independiente 3.13 3.10 2.80
17 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Union Santa Fe - Talleres Cordoba 2.19 3.15 4.33
21:00 Independiente - Aldosivi 1.62 3.75 8.00
21:00 Gimnasia Jujuy - Huracan TA 2.72 3.07 3.04
18 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Sportivo Belgrano - Banfield 3.20 3.10 2.60
20:30 Almirante Brown - Sarmiento Resistencia 2.79 3.05 3.07
20:30 Ferro Carril Oeste - Atletico Tucuman 2.60 3.10 3.81
20:30 Defensa y Justicia - Boca Unidos 2.07 3.40 4.80
21:00 Crucero del Norte - Villa San Carlos 2.30 3.15 4.68
21:00 Douglas Haig - Patronato Parana 2.47 3.20 3.55
19 sierpnia 2013 1 X 2
21:00 San Martin San Juan - Independiente Rivadavia 1.65 3.85 6.94
20 sierpnia 2013 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Brown de Adrogue 2.28 3.23 3.93
24 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte 1.78 3.50 6.01
20:30 Villa San Carlos - Sportivo Belgrano 2.66 3.20 3.60
20:30 Aldosivi - Defensa y Justicia 3.40 3.11 2.62
21:00 Banfield - Gimnasia Jujuy 1.75 3.48 6.54
25 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Atletico Tucuman - Independiente 2.71 3.00 3.10
19:00 Huracan TA - San Martin San Juan 2.50 3.10 3.41
20:30 Brown de Adrogue - Patronato Parana 3.13 3.00 2.76
21:00 Union Santa Fe - Douglas Haig 2.00 3.40 5.20
21:00 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste 2.61 3.10 3.40
22:00 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 2.35 3.10 3.62
30 sierpnia 2013 1 X 2
23:00 Instituto AC Cordoba - Aldosivi 2.08 3.20 5.31
31 sierpnia 2013 1 X 2
01:15 Ferro Carril Oeste - Huracan TA 2.82 3.00 3.37
01:30 Defensa y Justicia - Atletico Tucuman 2.25 3.15 4.45
21:00 Almirante Brown - Union Santa Fe 3.05 3.05 2.82
23:00 San Martin San Juan - Banfield 2.50 3.25 3.40
1 września 2013 1 X 2
20:00 Sportivo Belgrano - Sarmiento Resistencia 2.57 3.15 3.84
21:00 Crucero del Norte - Talleres Cordoba 2.57 3.10 3.25
21:00 Patronato Parana - Boca Unidos 2.35 3.10 3.77
21:00 Douglas Haig - Brown de Adrogue 2.48 3.20 3.76
21:00 Gimnasia Jujuy - Villa San Carlos 2.08 3.10 4.74
23:10 Independiente - Independiente Rivadavia 1.73 3.75 6.50
7 września 2013 1 X 2
19:00 Sarmiento Resistencia - Gimnasia Jujuy 2.01 3.20 5.28
8 września 2013 1 X 2
19:15 Talleres Cordoba - Sportivo Belgrano 2.15 3.10 4.36
19:30 Villa San Carlos - San Martin San Juan 3.25 3.07 2.68
20:30 Union Santa Fe - Crucero del Norte 1.81 3.60 6.50
22:00 Boca Unidos - Brown de Adrogue 1.96 3.26 5.45
22:00 Atletico Tucuman - Instituto AC Cordoba 2.30 3.15 3.95
23:00 Banfield - Ferro Carril Oeste 1.75 3.70 6.60
9 września 2013 1 X 2
22:00 Independiente Rivadavia - Defensa y Justicia 3.60 3.05 2.56
10 września 2013 1 X 2
00:00 Aldosivi - Patronato Parana 3.12 3.00 3.35
00:15 Huracan TA - Independiente 2.40 3.20 4.00
13 września 2013 1 X 2
20:30 Brown de Adrogue - Aldosivi 2.35 3.11 3.70
14 września 2013 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Talleres Cordoba 2.57 3.10 3.45
19:00 Douglas Haig - Boca Unidos 2.74 3.10 3.35
20:00 San Martin San Juan - Sarmiento Resistencia 2.42 3.16 3.95
21:00 Sportivo Belgrano - Union Santa Fe 3.06 3.05 2.99
21:00 Independiente - Banfield 2.87 3.06 3.11
15 września 2013 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.42 3.05 3.69
01:00 Instituto AC Cordoba - Independiente Rivadavia 1.92 3.50 5.30
02:00 Crucero del Norte - Almirante Brown 2.30 3.01 4.60
17 września 2013 1 X 2
21:00 Union Santa Fe - Gimnasia Jujuy 1.99 3.30 4.85
22:00 Banfield - Defensa y Justicia 2.05 3.60 4.55
18 września 2013 1 X 2
20:30 Almirante Brown - Sportivo Belgrano 2.53 3.15 3.31
23:10 Huracan TA - Instituto AC Cordoba 2.09 3.47 5.08
23:10 Villa San Carlos - Independiente 5.90 3.45 2.25
19 września 2013 1 X 2
00:00 Aldosivi - Boca Unidos 2.50 3.15 3.35
02:00 Sarmiento Resistencia - Ferro Carril Oeste 2.06 3.20 5.05
02:00 Crucero del Norte - Douglas Haig 2.28 3.20 4.76
02:30 Independiente Rivadavia - Patronato Parana 2.68 3.00 3.50
02:30 Atletico Tucuman - Brown de Adrogue 1.88 3.65 6.58
20 września 2013 1 X 2
02:00 Talleres Cordoba - San Martin San Juan 2.56 3.20 3.25
21 września 2013 1 X 2
21:00 Gimnasia Jujuy - Almirante Brown 1.85 3.30 5.51
21:05 Defensa y Justicia - Villa San Carlos 1.53 3.90 9.00
23:00 Instituto AC Cordoba - Banfield 3.66 3.13 2.35
22 września 2013 1 X 2
21:00 Sportivo Belgrano - Crucero del Norte 2.38 3.10 3.80
21:00 Patronato Parana - Huracan TA 2.55 3.10 3.65
22:00 Boca Unidos - Atletico Tucuman 2.50 3.10 4.50
23 września 2013 1 X 2
20:30 Brown de Adrogue - Independiente Rivadavia 2.40 3.10 3.60
21:00 Ferro Carril Oeste - Talleres Cordoba 2.92 3.10 2.97
23:10 Independiente - Sarmiento Resistencia 2.15 3.25 4.80
24 września 2013 1 X 2
01:30 Douglas Haig - Aldosivi 2.45 3.15 4.45
02:30 San Martin San Juan - Union Santa Fe 2.25 3.34 4.84
28 września 2013 1 X 2
23:00 Banfield - Patronato Parana 1.62 3.77 8.37
29 września 2013 1 X 2
01:15 Talleres Cordoba - Independiente 3.13 3.10 2.87
19:00 Almirante Brown - San Martin San Juan 3.40 3.10 2.58
19:00 Union Santa Fe - Ferro Carril Oeste 1.95 3.32 5.60
20:30 Villa San Carlos - Instituto AC Cordoba 3.09 3.00 2.99
21:00 Sportivo Belgrano - Douglas Haig 2.10 3.20 5.50
21:00 Crucero del Norte - Gimnasia Jujuy 2.36 3.00 3.85
22:00 Atletico Tucuman - Aldosivi 1.88 3.55 6.41
30 września 2013 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 2.55 3.10 3.68
23:10 Huracan TA - Brown de Adrogue 2.00 3.30 5.00
1 października 2013 1 X 2
01:20 Sarmiento Resistencia - Defensa y Justicia 2.82 3.04 3.25
7 października 2013 1 X 2
23:00 Instituto AC Cordoba - Sarmiento Resistencia 2.28 3.26 4.05
8 października 2013 1 X 2
01:30 Defensa y Justicia - Talleres Cordoba 1.77 3.65 6.23
12 października 2013 1 X 2
19:10 Huracan TA - Aldosivi 1.91 3.50 5.00
21:00 Almirante Brown - Independiente 4.57 3.30 2.20
13 października 2013 1 X 2
21:00 Sportivo Belgrano - San Martin San Juan 2.59 3.10 3.71
21:00 Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 2.11 3.15 4.80
21:00 Banfield - Boca Unidos 1.49 4.30 9.00
22:00 Crucero del Norte - Ferro Carril Oeste 1.90 3.25 5.35
23:00 Independiente Rivadavia - Atletico Tucuman 2.25 3.00 4.15
14 października 2013 1 X 2
19:00 Union Santa Fe - Defensa y Justicia 3.12 3.05 2.75
21:10 Talleres Cordoba - Instituto AC Cordoba 2.56 3.10 3.37
15 października 2013 1 X 2
20:30 Villa San Carlos - Brown de Adrogue 3.35 3.00 2.66
19 października 2013 1 X 2
23:00 Aldosivi - Banfield 6.60 3.63 1.71
23:00 Independiente - Crucero del Norte 1.75 3.43 6.73
20 października 2013 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Union Santa Fe 2.55 3.00 3.50
22:00 Boca Unidos - Villa San Carlos 1.89 3.40 5.81
21 października 2013 1 X 2
01:00 San Martin San Juan - Gimnasia Jujuy 1.87 3.35 5.62
01:15 Patronato Parana - Talleres Cordoba 2.46 3.05 3.70
01:15 Atletico Tucuman - Huracan TA 2.36 3.15 4.44
20:30 Brown de Adrogue - Sarmiento Resistencia 2.75 3.15 3.27
23:00 Ferro Carril Oeste - Sportivo Belgrano 3.25 3.00 2.73
22 października 2013 1 X 2
01:15 Defensa y Justicia - Almirante Brown 1.85 3.45 5.90
01:30 Douglas Haig - Independiente Rivadavia 3.20 3.00 2.83
24 października 2013 1 X 2
21:15 Independiente - Union Santa Fe 2.14 3.20 4.20
29 października 2013 1 X 2
20:00 Villa San Carlos - Aldosivi 2.76 3.00 3.20
20:00 Crucero del Norte - Defensa y Justicia 2.35 3.05 3.80
20:30 Union Santa Fe - Patronato Parana 1.97 3.30 5.20
22:10 Almirante Brown - Instituto AC Cordoba 3.11 2.92 3.00
23:15 Sportivo Belgrano - Independiente 3.55 3.10 2.63
30 października 2013 1 X 2
01:00 Sarmiento Resistencia - Boca Unidos 2.45 3.10 3.55
01:30 San Martin San Juan - Douglas Haig 1.70 3.75 8.38
01:30 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 2.18 3.15 4.55
01:30 Talleres Cordoba - Brown de Adrogue 2.14 3.35 4.60
21:00 Huracan TA - Independiente Rivadavia 2.55 3.00 3.40
31 października 2013 1 X 2
00:00 Banfield - Atletico Tucuman 1.46 4.60 9.50
2 listopada 2013 1 X 2
20:00 Brown de Adrogue - Union Santa Fe 2.92 3.00 2.90
3 listopada 2013 1 X 2
18:30 Instituto AC Cordoba - Crucero del Norte 2.10 3.35 5.59
21:00 Aldosivi - Sarmiento Resistencia 2.63 3.07 3.25
23:00 Boca Unidos - Talleres Cordoba 2.23 3.10 4.05
23:30 Patronato Parana - Almirante Brown 2.30 3.30 4.20
4 listopada 2013 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Villa San Carlos 1.58 4.20 9.00
20:00 Independiente Rivadavia - Banfield 3.80 3.34 2.44
22:10 Douglas Haig - Huracan TA 3.30 3.20 2.75
5 listopada 2013 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan 3.65 3.00 2.55
00:15 Defensa y Justicia - Sportivo Belgrano 2.01 3.75 6.25
00:20 Independiente - Gimnasia Jujuy 1.64 3.80 6.70
8 listopada 2013 1 X 2
20:00 Union Santa Fe - Boca Unidos 1.98 3.40 5.60
20:00 Villa San Carlos - Independiente Rivadavia 4.25 3.20 2.35
21:00 Almirante Brown - Brown de Adrogue 3.00 3.00 3.10
22:10 Gimnasia Jujuy - Defensa y Justicia 3.00 3.00 2.81
9 listopada 2013 1 X 2
01:30 Crucero del Norte - Patronato Parana 2.62 3.20 4.18
19:00 Sarmiento Resistencia - Atletico Tucuman 3.05 3.00 2.85
20:00 Ferro Carril Oeste - Douglas Haig 2.21 3.10 4.20
22:00 Banfield - Huracan TA 1.49 4.24 8.50
22:00 San Martin San Juan - Independiente 3.10 3.00 3.05
23:30 Sportivo Belgrano - Instituto AC Cordoba 3.20 3.20 2.55
10 listopada 2013 1 X 2
00:00 Talleres Cordoba - Aldosivi 1.88 3.50 5.20
12 listopada 2013 1 X 2
21:00 Brown de Adrogue - Crucero del Norte 2.21 3.02 4.20
13 listopada 2013 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Almirante Brown 1.87 3.32 5.25
21:00 Douglas Haig - Banfield 6.00 3.35 1.98
14 listopada 2013 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Sportivo Belgrano 2.39 3.00 3.90
00:00 Independiente - Ferro Carril Oeste 1.61 3.60 7.81
00:00 Huracan TA - Villa San Carlos 1.63 3.77 7.73
00:00 Aldosivi - Union Santa Fe 3.09 3.20 2.62
01:30 Independiente Rivadavia - Sarmiento Resistencia 1.90 3.26 5.30
02:15 Instituto AC Cordoba - Gimnasia Jujuy 1.85 3.35 5.80
02:15 Atletico Tucuman - Talleres Cordoba 2.18 3.15 4.25
15 listopada 2013 1 X 2
00:00 Defensa y Justicia - San Martin San Juan 2.07 3.50 5.35
16 listopada 2013 1 X 2
23:10 Crucero del Norte - Boca Unidos 2.25 3.40 4.61
17 listopada 2013 1 X 2
21:00 Almirante Brown - Aldosivi 2.48 3.10 3.60
21:00 Gimnasia Jujuy - Patronato Parana 2.35 2.95 4.42
21:00 Talleres Cordoba - Independiente Rivadavia 2.71 3.02 3.08
23:00 Sportivo Belgrano - Brown de Adrogue 2.17 3.40 4.23
18 listopada 2013 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia 4.30 3.25 2.10
23:10 Independiente - Douglas Haig 1.51 4.40 8.50
19 listopada 2013 1 X 2
21:00 Villa San Carlos - Banfield 7.50 3.75 1.67
20 listopada 2013 1 X 2
00:30 Union Santa Fe - Atletico Tucuman 2.10 3.30 4.60
01:00 Sarmiento Resistencia - Huracan TA 2.75 3.00 3.20
22 listopada 2013 1 X 2
22:10 Aldosivi - Crucero del Norte 2.68 3.00 3.15
23 listopada 2013 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Sportivo Belgrano 2.32 3.20 3.93
21:00 Brown de Adrogue - Gimnasia Jujuy 2.25 3.10 4.06
21:00 Defensa y Justicia - Independiente 2.85 3.00 2.98
22:00 Instituto AC Cordoba - Ferro Carril Oeste 1.80 3.60 6.10
24 listopada 2013 1 X 2
22:00 Douglas Haig - Villa San Carlos 1.83 3.42 5.75
25 listopada 2013 1 X 2
00:00 Independiente Rivadavia - Union Santa Fe 2.33 3.13 3.75
00:00 Patronato Parana - San Martin San Juan 2.50 2.91 3.60
23:10 Banfield - Sarmiento Resistencia 1.40 4.66 11.39
26 listopada 2013 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Almirante Brown 1.70 3.55 7.10
00:00 Huracan TA - Talleres Cordoba 2.25 3.35 4.12
30 listopada 2013 1 X 2
01:30 Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 2.50 3.05 3.55
21:00 Ferro Carril Oeste - Patronato Parana 2.40 3.10 3.77
22:10 Talleres Cordoba - Banfield 3.75 3.15 2.51
1 grudnia 2013 1 X 2
22:00 Crucero del Norte - Atletico Tucuman 2.06 3.42 5.85
23:00 San Martin San Juan - Brown de Adrogue 2.00 3.35 4.74
2 grudnia 2013 1 X 2
00:00 Sarmiento Resistencia - Villa San Carlos 1.78 3.50 5.72
00:00 Sportivo Belgrano - Aldosivi 1.95 3.45 4.75
22:10 Independiente - Instituto AC Cordoba 1.90 3.40 5.80
3 grudnia 2013 1 X 2
00:00 Defensa y Justicia - Douglas Haig 1.58 4.30 8.03
01:15 Union Santa Fe - Huracan TA 2.34 3.30 3.80
21:00 Almirante Brown - Independiente Rivadavia 3.25 3.10 2.68
6 grudnia 2013 1 X 2
21:00 Aldosivi - Gimnasia Jujuy 2.30 3.10 4.25
7 grudnia 2013 1 X 2
01:00 Boca Unidos - San Martin San Juan 2.45 3.05 3.95
21:00 Banfield - Union Santa Fe 1.61 3.78 7.00
21:00 Brown de Adrogue - Ferro Carril Oeste 2.25 3.10 4.20
21:00 Villa San Carlos - Talleres Cordoba 4.25 3.13 2.20
8 grudnia 2013 1 X 2
00:20 Patronato Parana - Independiente 4.05 3.00 2.50
21:00 Huracan TA - Almirante Brown 1.95 3.25 5.50
9 grudnia 2013 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Sportivo Belgrano 2.25 3.22 4.70
00:00 Independiente Rivadavia - Crucero del Norte 2.07 3.20 4.95
00:30 Instituto AC Cordoba - Defensa y Justicia 2.88 3.20 2.96
7 lutego 2014 1 X 2
23:00 Instituto AC Cordoba - Douglas Haig 1.80 3.54 6.29
8 lutego 2014 1 X 2
01:00 Sarmiento Resistencia - Talleres Cordoba 2.35 3.23 3.80
01:30 Independiente Rivadavia - Sportivo Belgrano 2.00 3.22 5.25
02:00 Atletico Tucuman - Gimnasia Jujuy 1.74 3.55 6.10
21:00 Banfield - Almirante Brown 1.53 4.40 10.45
22:15 Huracan TA - Crucero del Norte 2.40 3.04 3.79
9 lutego 2014 1 X 2
00:30 Aldosivi - San Martin San Juan 2.95 3.00 2.91
21:00 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2.20 3.36 4.14
21:00 Brown de Adrogue - Independiente 4.85 3.35 1.95
10 lutego 2014 1 X 2
21:00 Villa San Carlos - Union Santa Fe 5.25 3.40 2.00
23:00 Patronato Parana - Defensa y Justicia 3.08 2.92 2.75
11 lutego 2014 1 X 2
21:00 Douglas Haig - Sarmiento Resistencia 2.90 2.91 3.15
15 lutego 2014 1 X 2
01:30 Independiente - Boca Unidos 1.45 4.20 11.03
21:00 Ferro Carril Oeste - Aldosivi 2.28 3.05 4.05
16 lutego 2014 1 X 2
01:30 Instituto AC Cordoba - Patronato Parana 1.87 3.33 5.90
21:30 Defensa y Justicia - Brown de Adrogue 1.83 3.60 5.50
17 lutego 2014 1 X 2
00:00 Douglas Haig - Talleres Cordoba 2.92 2.94 3.00
21:00 Almirante Brown - Villa San Carlos 1.93 3.30 5.00
21:00 Union Santa Fe - Sarmiento Resistencia 1.98 3.34 4.45
23:15 Sportivo Belgrano - Huracan TA 2.80 3.06 2.90
18 lutego 2014 1 X 2
01:30 Crucero del Norte - Banfield 4.00 3.20 2.40
21 lutego 2014 1 X 2
21:00 Brown de Adrogue - Instituto AC Cordoba 2.95 3.05 2.78
21:00 Villa San Carlos - Crucero del Norte 4.33 3.15 2.30
23:00 Sarmiento Resistencia - Almirante Brown 1.88 3.32 5.50
23:15 Boca Unidos - Defensa y Justicia 3.80 3.10 2.50
22 lutego 2014 1 X 2
01:00 Patronato Parana - Douglas Haig 1.95 3.25 5.60
01:00 Talleres Cordoba - Union Santa Fe 2.70 3.10 3.30
01:30 Independiente Rivadavia - San Martin San Juan 2.10 3.14 4.40
01:30 Aldosivi - Independiente 5.12 3.40 1.93
02:00 Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste 2.05 3.25 4.44
21:00 Huracan TA - Gimnasia Jujuy 1.85 3.40 6.20
23 lutego 2014 1 X 2
23:00 Banfield - Sportivo Belgrano 1.45 4.60 11.00
25 lutego 2014 1 X 2
21:00 Almirante Brown - Talleres Cordoba 2.56 3.10 3.45
21:00 Douglas Haig - Union Santa Fe 2.70 2.95 3.40
26 lutego 2014 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia 2.59 3.00 3.51
22:00 Gimnasia Jujuy - Banfield 4.90 3.20 2.01
27 lutego 2014 1 X 2
00:10 Independiente - Atletico Tucuman 1.87 3.40 5.30
00:30 Defensa y Justicia - Aldosivi 1.59 4.05 9.14
01:00 Instituto AC Cordoba - Boca Unidos 1.83 3.45 5.80
01:00 Patronato Parana - Brown de Adrogue 2.28 3.30 4.22
01:00 Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia 2.45 3.10 5.00
01:30 San Martin San Juan - Huracan TA 2.13 3.36 4.50
01:30 Sportivo Belgrano - Villa San Carlos 1.80 3.70 6.60
2 marca 2014 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Patronato Parana 2.25 3.05 4.20
3 marca 2014 1 X 2
01:30 Aldosivi - Instituto AC Cordoba 3.05 2.98 3.13
21:00 Huracan TA - Ferro Carril Oeste 2.25 3.10 4.10
21:00 Villa San Carlos - Gimnasia Jujuy 3.06 3.01 2.75
21:00 Brown de Adrogue - Douglas Haig 2.05 3.35 5.01
23:00 Talleres Cordoba - Crucero del Norte 2.35 3.24 4.40
23:00 Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano 1.95 3.32 4.75
23:10 Independiente Rivadavia - Independiente 2.84 3.10 3.00
4 marca 2014 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - Defensa y Justicia 2.29 3.15 3.72
02:10 Banfield - San Martin San Juan 1.65 4.05 6.40
8 marca 2014 1 X 2
21:00 Brown de Adrogue - Boca Unidos 2.75 3.10 2.95
23:10 Ferro Carril Oeste - Banfield 3.76 3.10 2.32
9 marca 2014 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Tucuman 2.35 3.10 3.66
00:00 San Martin San Juan - Villa San Carlos 1.47 4.40 11.71
00:30 Independiente - Huracan TA 2.17 3.40 5.50
21:00 Defensa y Justicia - Independiente Rivadavia 1.70 3.65 6.87
21:00 Gimnasia Jujuy - Sarmiento Resistencia 2.65 2.95 3.45
21:00 Douglas Haig - Almirante Brown 2.20 3.10 4.42
23:15 Crucero del Norte - Union Santa Fe 2.84 3.16 3.60
10 marca 2014 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Aldosivi 2.25 3.05 4.05
01:30 Sportivo Belgrano - Talleres Cordoba 2.35 3.16 3.60
14 marca 2014 1 X 2
21:00 Huracan TA - Defensa y Justicia 2.96 3.10 2.99
15 marca 2014 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Douglas Haig 2.05 3.30 5.60
01:00 Aldosivi - Brown de Adrogue 2.38 3.20 3.86
01:00 Sarmiento Resistencia - San Martin San Juan 2.54 3.10 3.60
02:00 Atletico Tucuman - Patronato Parana 2.00 3.20 5.62
16:00 Villa San Carlos - Ferro Carril Oeste 3.80 3.05 2.45
20:00 Independiente Rivadavia - Instituto AC Cordoba 2.49 3.05 3.75
16 marca 2014 1 X 2
00:00 Union Santa Fe - Sportivo Belgrano 2.08 3.40 5.43
17 marca 2014 1 X 2
00:00 Talleres Cordoba - Gimnasia Jujuy 2.30 3.15 4.84
18 marca 2014 1 X 2
20:00 Brown de Adrogue - Atletico Tucuman 2.40 3.00 3.71
19 marca 2014 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Aldosivi 2.38 3.00 3.80
23:30 Independiente - Villa San Carlos 1.49 4.25 9.51
20 marca 2014 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Sarmiento Resistencia 3.19 2.90 2.68
01:00 Instituto AC Cordoba - Huracan TA 2.30 3.10 3.95
01:00 Patronato Parana - Independiente Rivadavia 2.62 3.00 3.55
01:00 Sportivo Belgrano - Almirante Brown 2.40 2.98 4.13
01:30 Defensa y Justicia - Banfield 2.75 3.20 3.00
21 marca 2014 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Talleres Cordoba 1.85 3.40 5.75
02:00 Gimnasia Jujuy - Union Santa Fe 2.45 3.05 4.10
23 marca 2014 1 X 2
20:00 Huracan TA - Patronato Parana 2.38 3.10 3.80
22:00 Crucero del Norte - Sportivo Belgrano 2.15 3.20 5.50
22:00 Atletico Tucuman - Boca Unidos 2.13 3.30 4.70
23:00 Aldosivi - Douglas Haig 2.10 3.36 5.00
24 marca 2014 1 X 2
20:00 Almirante Brown - Gimnasia Jujuy 2.63 2.90 3.60
20:00 Villa San Carlos - Defensa y Justicia 5.80 3.45 1.86
20:00 Independiente Rivadavia - Brown de Adrogue 2.28 3.11 4.00
22:00 Talleres Cordoba - Ferro Carril Oeste 2.65 3.00 3.40
22:15 Banfield - Instituto AC Cordoba 1.79 3.75 7.12
25 marca 2014 1 X 2
00:00 Union Santa Fe - San Martin San Juan 2.50 3.21 3.55
01:30 Sarmiento Resistencia - Independiente 3.00 2.94 2.95
29 marca 2014 1 X 2
20:05 Brown de Adrogue - Huracan TA 2.70 3.00 3.24
21:00 Independiente - Talleres Cordoba 1.60 3.78 8.95
22:00 Instituto AC Cordoba - Villa San Carlos 1.49 4.30 10.45
30 marca 2014 1 X 2
00:00 Aldosivi - Atletico Tucuman 2.40 3.10 4.34
01:00 Gimnasia Jujuy - Crucero del Norte 2.31 3.01 4.09
01:00 Boca Unidos - Independiente Rivadavia 2.38 3.15 4.15
21:00 San Martin San Juan - Almirante Brown 1.65 3.75 9.32
31 marca 2014 1 X 2
23:00 Ferro Carril Oeste - Union Santa Fe 2.11 3.20 5.00
1 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Patronato Parana - Banfield 3.10 2.98 2.77
01:15 Douglas Haig - Sportivo Belgrano 2.17 3.25 4.00
01:30 Defensa y Justicia - Sarmiento Resistencia 1.59 3.97 7.50
5 kwietnia 2014 1 X 2
01:00 Huracan TA - Boca Unidos 2.30 3.00 4.50
20:30 Almirante Brown - Ferro Carril Oeste 3.60 2.90 2.95
22:00 Atletico Tucuman - Douglas Haig 1.98 3.40 6.48
22:10 Union Santa Fe - Independiente 2.61 3.00 3.40
22:10 Talleres Cordoba - Defensa y Justicia 3.90 3.10 2.25
6 kwietnia 2014 1 X 2
20:00 Sarmiento Resistencia - Instituto AC Cordoba 2.44 2.94 3.55
20:30 Villa San Carlos - Patronato Parana 3.00 2.90 2.96
21:00 Independiente Rivadavia - Aldosivi 2.46 3.00 3.80
22:00 Banfield - Brown de Adrogue 1.65 4.05 6.70
22:00 Crucero del Norte - San Martin San Juan 2.68 3.08 3.60
7 kwietnia 2014 1 X 2
01:00 Sportivo Belgrano - Gimnasia Jujuy 2.73 2.92 3.20
9 kwietnia 2014 1 X 2
20:30 Almirante Brown - Crucero del Norte 2.84 2.95 3.10
12 kwietnia 2014 1 X 2
01:30 Defensa y Justicia - Union Santa Fe 1.87 3.79 6.27
20:30 Brown de Adrogue - Villa San Carlos 1.75 3.45 6.20
22:00 San Martin San Juan - Sportivo Belgrano 2.00 3.70 6.50
22:10 Instituto AC Cordoba - Talleres Cordoba 1.81 3.40 5.70
23:15 Aldosivi - Huracan TA 2.97 2.90 3.00
13 kwietnia 2014 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Sarmiento Resistencia 2.50 2.96 3.69
21:00 Boca Unidos - Banfield 3.58 3.17 2.35
14 kwietnia 2014 1 X 2
00:00 Douglas Haig - Gimnasia Jujuy 2.72 2.96 3.26
00:00 Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia 2.03 3.40 5.50
23:00 Ferro Carril Oeste - Crucero del Norte 3.10 2.95 2.90
15 kwietnia 2014 1 X 2
01:10 Independiente - Almirante Brown 1.45 4.18 9.96
18 kwietnia 2014 1 X 2
22:00 Union Santa Fe - Instituto AC Cordoba 2.70 3.06 3.40
19 kwietnia 2014 1 X 2
00:10 Huracan TA - Atletico Tucuman 2.55 3.00 3.83
20:00 Almirante Brown - Defensa y Justicia 5.22 3.19 2.13
21:00 Independiente Rivadavia - Douglas Haig 2.11 3.21 4.50
22:10 Banfield - Aldosivi 1.63 4.05 7.59
20 kwietnia 2014 1 X 2
02:00 Gimnasia Jujuy - San Martin San Juan 2.34 3.00 4.20
23:00 Talleres Cordoba - Patronato Parana 2.48 2.95 3.85
21 kwietnia 2014 1 X 2
00:00 Sportivo Belgrano - Ferro Carril Oeste 2.51 2.96 3.67
00:00 Sarmiento Resistencia - Brown de Adrogue 2.16 3.13 4.30
22 kwietnia 2014 1 X 2
01:30 Crucero del Norte - Independiente 3.02 2.95 2.92
26 kwietnia 2014 1 X 2
20:00 Defensa y Justicia - Crucero del Norte 1.68 3.50 7.11
20:30 Brown de Adrogue - Talleres Cordoba 2.25 3.20 4.00
20:30 Aldosivi - Villa San Carlos 1.70 3.75 8.49
27 kwietnia 2014 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Union Santa Fe 3.30 2.90 2.78
21:00 Independiente Rivadavia - Huracan TA 2.91 2.99 2.95
21:00 Boca Unidos - Sarmiento Resistencia 2.40 3.20 4.25
23:00 Instituto AC Cordoba - Almirante Brown 1.67 3.68 7.66
28 kwietnia 2014 1 X 2
21:00 Atletico Tucuman - Banfield 4.05 3.15 2.26
29 kwietnia 2014 1 X 2
01:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2.42 2.90 4.06
01:30 Independiente - Sportivo Belgrano 1.56 4.00 8.50
2 maja 2014 1 X 2
23:00 Huracan TA - Douglas Haig 1.93 3.40 5.50
3 maja 2014 1 X 2
16:00 Villa San Carlos - Atletico Tucuman 4.75 3.35 2.30
19:00 Sarmiento Resistencia - Aldosivi 2.41 3.15 3.60
20:00 Crucero del Norte - Instituto AC Cordoba 2.60 3.03 3.60
23:10 Banfield - Independiente Rivadavia 1.43 4.50 11.97
4 maja 2014 1 X 2
00:00 Talleres Cordoba - Boca Unidos 2.50 3.05 3.50
16:00 Union Santa Fe - Brown de Adrogue 1.93 3.40 5.50
20:00 Almirante Brown - Patronato Parana 2.05 3.20 4.80
20:00 Gimnasia Jujuy - Independiente 2.88 2.95 3.10
23:00 San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste 1.83 3.42 6.02
5 maja 2014 1 X 2
00:00 Sportivo Belgrano - Defensa y Justicia 5.38 3.24 2.00
9 maja 2014 1 X 2
18:30 Brown de Adrogue - Almirante Brown 2.12 3.12 4.70
21:00 Independiente Rivadavia - Villa San Carlos 1.65 3.70 6.80
10 maja 2014 1 X 2
01:10 Independiente - San Martin San Juan 1.87 3.50 6.00
01:30 Instituto AC Cordoba - Sportivo Belgrano 1.85 3.51 5.50
01:30 Defensa y Justicia - Gimnasia Jujuy 1.68 3.68 7.54
02:00 Boca Unidos - Union Santa Fe 2.52 3.02 3.45
02:30 Atletico Tucuman - Sarmiento Resistencia 1.99 3.28 4.73
20:00 Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 2.11 3.20 4.75
20:00 Aldosivi - Talleres Cordoba 2.16 3.30 4.08
20:00 Huracan TA - Banfield 3.41 3.13 2.52
23:00 Patronato Parana - Crucero del Norte 2.96 2.90 3.04
14 maja 2014 1 X 2
20:30 Almirante Brown - Boca Unidos 2.88 3.00 3.00
20:30 Villa San Carlos - Huracan TA 8.86 4.25 1.55
15 maja 2014 1 X 2
00:10 Ferro Carril Oeste - Independiente 4.70 3.15 2.10
01:00 Talleres Cordoba - Atletico Tucuman 3.00 3.00 3.10
01:00 Union Santa Fe - Aldosivi 2.19 3.20 4.10
02:00 Crucero del Norte - Brown de Adrogue 2.00 3.23 5.20
02:00 Sarmiento Resistencia - Independiente Rivadavia 2.18 3.10 4.20
02:00 Sportivo Belgrano - Patronato Parana 2.00 3.20 4.80
02:30 San Martin San Juan - Defensa y Justicia 2.65 3.22 3.13
03:15 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 3.05 3.02 2.91
16 maja 2014 1 X 2
01:30 Banfield - Douglas Haig 1.33 5.50 12.00
18 maja 2014 1 X 2
16:00 Huracan TA - Sarmiento Resistencia 1.64 3.75 6.80
22:00 Atletico Tucuman - Union Santa Fe 2.05 3.20 4.71
19 maja 2014 1 X 2
01:00 Patronato Parana - Gimnasia Jujuy 3.26 2.98 2.76
19:00 Independiente Rivadavia - Talleres Cordoba 2.20 3.15 4.35
20:30 Brown de Adrogue - Sportivo Belgrano 2.25 3.19 4.05
23:00 Douglas Haig - Independiente 3.30 3.09 2.72
20 maja 2014 1 X 2
01:00 Aldosivi - Almirante Brown 2.09 3.21 5.30
02:00 Boca Unidos - Crucero del Norte 2.35 3.19 4.25
02:00 Defensa y Justicia - Ferro Carril Oeste 1.60 4.33 7.50
02:00 Instituto AC Cordoba - San Martin San Juan 1.85 3.66 5.82
21 maja 2014 1 X 2
01:30 Banfield - Villa San Carlos 1.20 7.47 21.00
24 maja 2014 1 X 2
20:30 Almirante Brown - Atletico Tucuman 3.10 3.04 2.73
22:10 Independiente - Defensa y Justicia 2.00 3.30 4.66
25 maja 2014 1 X 2
00:00 Sarmiento Resistencia - Banfield 5.60 3.59 1.82
20:00 Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogue 1.95 3.28 5.30
20:00 Crucero del Norte - Aldosivi 2.35 3.10 3.78
21:00 San Martin San Juan - Patronato Parana 1.83 3.40 5.90
21:00 Union Santa Fe - Independiente Rivadavia 2.00 3.25 4.70
23:00 Sportivo Belgrano - Boca Unidos 2.00 3.25 5.00
26 maja 2014 1 X 2
20:30 Villa San Carlos - Douglas Haig 7.00 3.60 1.83
21:10 Talleres Cordoba - Huracan TA 5.30 3.30 1.91
31 maja 2014 1 X 2
20:00 Brown de Adrogue - San Martin San Juan 2.18 3.20 4.20
20:00 Aldosivi - Sportivo Belgrano 2.15 3.15 4.70
20:00 Independiente Rivadavia - Almirante Brown 2.13 3.20 4.90
20:00 Douglas Haig - Defensa y Justicia 2.35 3.17 3.70
20:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.82 2.95 3.19
20:30 Villa San Carlos - Sarmiento Resistencia 4.49 3.10 2.20
22:10 Banfield - Talleres Cordoba 1.34 5.50 12.00
1 czerwca 2014 1 X 2
20:00 Huracan TA - Union Santa Fe 1.62 3.80 8.20
21:00 Patronato Parana - Ferro Carril Oeste 2.44 3.00 3.65
22:00 Instituto AC Cordoba - Independiente 2.63 3.00 3.35
23:00 Atletico Tucuman - Crucero del Norte 2.02 3.40 5.00
6 czerwca 2014 1 X 2
21:00 Talleres Cordoba - Villa San Carlos 1.80 3.73 6.53
7 czerwca 2014 1 X 2
01:10 Union Santa Fe - Banfield 2.80 3.21 2.90
01:30 Sarmiento Resistencia - Douglas Haig 2.25 3.07 4.20
02:30 Crucero del Norte - Independiente Rivadavia 2.09 3.23 4.47
02:30 San Martin San Juan - Boca Unidos 1.92 3.45 5.01
8 czerwca 2014 1 X 2
20:00 Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 3.72 3.09 2.45
20:00 Almirante Brown - Huracan TA 3.10 2.92 2.81
20:00 Gimnasia Jujuy - Aldosivi 1.56 3.80 9.59
20:00 Independiente - Patronato Parana 1.25 6.00 21.73
21:00 Sportivo Belgrano - Atletico Tucuman 2.00 3.21 5.11
Piłka Nożna Argentyna Primera Playoffs Najwyższe kursy
24 maja 2014 1 X 2
20:00 Colon Santa Fe - Atletico Rafaela 4.60 3.00 2.60
25 maja 2014 1 X 2
02:10 River Plate - San Lorenzo 2.80 2.92 3.05
Piłka Nożna Argentyna Primera B Playoffs Najwyższe kursy
1 czerwca 2014 1 X 2
18:05 Atletico Atlanta - Platense 2.25 2.85 3.10
22:05 Temperley - Fenix 1.75 3.25 4.10
6 czerwca 2014 1 X 2
01:05 Platense - Temperley 2.30 2.70 3.15
9 czerwca 2014 1 X 2
03:10 Temperley - Platense 2.05 2.90 3.50
11 czerwca 2014 1 X 2
19:00 Independiente - Huracan TA 2.71 2.90 3.35
19:30 Huracan TA - Independiente 3.35 2.88 2.63
Piłka Nożna Argentyna Copa Argentina Najwyższe kursy
19 września 2013 1 X 2
01:20 San Lorenzo - Estudiantes Buenos Aires 1.51 4.50 9.10
3 października 2013 1 X 2
01:10 All Boys - Arsenal Sarandi 3.44 3.05 2.82
17 października 2013 1 X 2
01:15 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2.44 3.22 4.15
6 listopada 2013 1 X 2
19:30 CA Atlas - Ituzaingo 2.75 2.88 2.50
7 listopada 2013 1 X 2
19:30 General Lamadrid - Dock Sud 2.65 2.80 2.70
20 listopada 2013 1 X 2
20:00 CA Las Palmas - Racing Cordoba 2.63 3.08 2.85
21:00 Acassuso - Tristan Suarez 2.60 2.63 2.90
21:00 Deportivo Armenio - Almagro 2.50 2.88 2.75
21:00 Defensores Belgrano - Flandria 1.80 3.00 4.60
21:00 CA Las Palmas - Racing Cordoba 2.63 3.03 3.07
21:00 Belgrano Cordoba - Flandria 1.80 3.00 4.50
21:00 Deportivo Merlo - Atletico Los Andes 2.60 2.70 2.80
23:30 Chacarita - Nueva Chicago 2.20 2.88 3.50
21 listopada 2013 1 X 2
00:00 Fenix - Colegiales 1.95 3.00 4.00
01:00 Temperley - Villa Dalmine 1.91 2.88 4.33
01:30 Deportivo Maipu - Cipolletti 1.91 3.20 4.00
26 listopada 2013 1 X 2
21:00 Deportivo Espanol - Berazategui 2.10 2.80 3.60
27 listopada 2013 1 X 2
21:00 San Telmo - Deportivo Paraguayo 1.73 3.30 4.33
12 grudnia 2013 1 X 2
02:00 Union Villa Krause - Rio Cuarto 2.20 2.88 3.25
3 lutego 2014 1 X 2
21:00 Fenix - Acassuso 1.95 2.90 4.20
4 lutego 2014 1 X 2
01:00 Temperley - Chacarita 2.38 2.80 3.00
6 lutego 2014 1 X 2
01:45 Huracan TA - Union Villa Krause 2.20 3.10 3.00
19 lutego 2014 1 X 2
21:00 Atletico Los Andes - Atletico Atlanta 2.50 2.88 2.75
26 marca 2014 1 X 2
19:30 Aldosivi - Acassuso 1.86 3.15 4.90
27 marca 2014 1 X 2
19:30 Ferro Carril Oeste - Sportivo Italiano 1.79 3.10 5.70
28 marca 2014 1 X 2
01:00 Sportivo Belgrano - Estudiantes Buenos Aires 1.80 3.20 5.70
2 kwietnia 2014 1 X 2
20:30 Crucero del Norte - Gimnasia Jujuy 1.65 3.50 6.00
20:30 Villa San Carlos - Cipolletti 1.85 3.20 4.85
23:00 Instituto AC Cordoba - Chacarita 1.40 5.00 8.50
10 kwietnia 2014 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste 2.30 3.00 3.55
16 kwietnia 2014 1 X 2
20:30 Defensa y Justicia - Brown de Adrogue 1.77 3.56 5.74
17 kwietnia 2014 1 X 2
02:00 Talleres Cordoba - Sarmiento Resistencia 2.43 3.10 3.20
24 kwietnia 2014 1 X 2
02:00 Independiente Rivadavia - Almirante Brown 2.71 3.10 3.88
02:00 Gimnasia Jujuy - Estudiantes Buenos Aires 1.52 3.65 7.90
1 maja 2014 1 X 2
02:00 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 3.55 3.20 2.35
02:00 San Martin San Juan - Cipolletti 1.77 3.30 6.00
7 maja 2014 1 X 2
20:00 Huracan TA - Crucero del Norte 2.57 3.01 3.20
20:00 Boca Unidos - Douglas Haig 3.15 3.00 3.64
8 maja 2014 1 X 2
02:00 Aldosivi - Banfield 5.80 3.56 1.77