loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna 2015

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Primera Playoffs, Primera B Playoffs, Copa Argentina.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
13 lutego 2015 1 X 2
22:00 Velez Sarsfield - Aldosivi 1.90 3.60 6.45
14 lutego 2015 1 X 2
01:10 Racing Club - Rosario Central 1.86 3.50 5.30
21:00 San Lorenzo - Colon Santa Fe 1.82 3.50 7.14
21:00 Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia 2.15 3.24 4.09
23:15 Godoy Cruz - San Martin San Juan 2.20 3.29 4.05
15 lutego 2015 1 X 2
00:00 Newells Old Boys - Independiente 2.07 3.30 4.29
00:30 Banfield - Temperley 1.75 3.89 7.18
01:30 Crucero del Norte - Tigre Victoria 2.50 3.15 3.41
21:00 Union Santa Fe - Huracan TA 2.35 3.10 3.85
21:00 Quilmes - Lanus 3.14 3.08 2.67
22:15 Boca Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.54 4.30 8.25
23:10 Argentinos Juniors - Atletico Rafaela 2.77 3.23 3.00
16 lutego 2015 1 X 2
01:30 Sarmiento Resistencia - River Plate 6.67 3.56 1.81
22:00 Arsenal Sarandi - Estudiantes La Plata 3.57 3.03 2.52
17 lutego 2015 1 X 2
01:10 Belgrano Cordoba - Nueva Chicago 1.70 3.75 6.40
21 lutego 2015 1 X 2
01:10 Atletico Rafaela - Banfield 2.58 3.26 3.17
21:00 Huracan TA - Arsenal Sarandi 2.15 3.24 4.45
21:15 Estudiantes La Plata - Godoy Cruz 1.67 3.82 7.00
23:15 Rosario Central - Tigre Victoria 2.00 3.30 5.00
22 lutego 2015 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 2.70 3.10 3.20
00:30 Velez Sarsfield - Crucero del Norte 1.65 3.95 7.50
01:30 San Martin San Juan - Gimnasia La Plata 2.92 3.10 2.88
21:00 Aldosivi - Newells Old Boys 3.05 3.15 2.71
21:00 Independiente - Sarmiento Resistencia 1.72 3.95 8.95
21:00 Nueva Chicago - Union Santa Fe 2.73 3.10 3.15
22:15 River Plate - Quilmes 1.42 4.82 10.57
23:10 Colon Santa Fe - Argentinos Juniors 2.20 3.13 4.18
23 lutego 2015 1 X 2
01:30 Temperley - Boca Juniors 6.30 3.80 1.73
22:00 Lanus - Belgrano Cordoba 2.08 3.35 4.60
24 lutego 2015 1 X 2
01:10 Defensa y Justicia - San Lorenzo 2.72 3.03 3.25
27 lutego 2015 1 X 2
22:00 Arsenal Sarandi - Nueva Chicago 2.05 3.25 4.75
28 lutego 2015 1 X 2
01:10 Godoy Cruz - Huracan TA 1.91 3.50 5.30
21:00 Tigre Victoria - Olimpo Bahia Blanca 2.10 3.20 4.45
22:00 Crucero del Norte - Rosario Central 3.40 3.12 2.62
23:15 Union Santa Fe - Lanus 3.00 3.17 2.78
1 marca 2015 1 X 2
00:10 Quilmes - Independiente 3.28 3.15 2.66
00:30 San Lorenzo - San Martin San Juan 1.72 3.77 6.44
21:00 Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata 2.90 3.00 3.07
22:15 Boca Juniors - Atletico Rafaela 1.43 4.90 10.00
23:15 Argentinos Juniors - Defensa y Justicia 2.56 3.20 3.25
23:15 Racing Club - Temperley 1.50 4.38 9.09
2 marca 2015 1 X 2
01:30 Belgrano Cordoba - River Plate 3.60 3.33 2.35
22:00 Sarmiento Resistencia - Aldosivi 2.30 3.10 3.90
3 marca 2015 1 X 2
00:15 Banfield - Colon Santa Fe 1.83 3.60 5.80
01:10 Newells Old Boys - Velez Sarsfield 2.40 3.20 3.71
6 marca 2015 1 X 2
22:00 Huracan TA - Gimnasia La Plata 3.95 3.15 2.40
7 marca 2015 1 X 2
01:10 Atletico Rafaela - Racing Club 3.24 3.20 2.65
21:00 Nueva Chicago - Godoy Cruz 2.58 3.09 3.47
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Rosario Central 3.06 3.02 2.76
23:15 Aldosivi - Quilmes 2.30 3.20 3.91
8 marca 2015 1 X 2
00:10 Independiente - Belgrano Cordoba 2.10 3.35 4.50
00:30 Newells Old Boys - Crucero del Norte 1.59 4.01 7.60
21:00 Velez Sarsfield - Sarmiento Resistencia 1.75 3.70 6.60
21:00 Defensa y Justicia - Banfield 2.89 3.27 2.78
21:00 Lanus - Arsenal Sarandi 1.75 3.55 6.10
22:15 River Plate - Union Santa Fe 1.65 3.95 7.20
23:15 San Martin San Juan - Argentinos Juniors 2.21 3.20 4.01
9 marca 2015 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - Boca Juniors 5.08 3.40 1.95
10 marca 2015 1 X 2
00:00 Temperley - Tigre Victoria 3.23 3.00 2.80
01:10 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 2.86 3.05 2.98
13 marca 2015 1 X 2
22:00 Crucero del Norte - Olimpo Bahia Blanca 2.46 3.00 3.61
14 marca 2015 1 X 2
01:10 Racing Club - Colon Santa Fe 2.15 3.30 4.40
20:00 Banfield - San Martin San Juan 1.72 3.70 6.10
22:15 Boca Juniors - Defensa y Justicia 1.45 4.68 11.00
15 marca 2015 1 X 2
00:10 Union Santa Fe - Independiente 2.60 3.29 3.35
00:30 Sarmiento Resistencia - Newells Old Boys 3.77 3.10 2.50
21:00 Quilmes - Velez Sarsfield 3.30 3.10 2.59
22:10 Argentinos Juniors - Estudiantes La Plata 3.00 3.01 2.98
22:15 San Lorenzo - Huracan TA 1.77 3.55 6.60
22:15 Tigre Victoria - Atletico Rafaela 2.05 3.33 4.40
16 marca 2015 1 X 2
01:30 Godoy Cruz - Lanus 2.89 3.21 2.85
20:00 Rosario Central - Temperley 1.49 4.36 9.49
17 marca 2015 1 X 2
00:00 Belgrano Cordoba - Aldosivi 1.68 3.79 6.49
01:10 Arsenal Sarandi - River Plate 4.33 3.33 2.11
20:00 Gimnasia La Plata - Nueva Chicago 1.78 3.51 6.36
21 marca 2015 1 X 2
00:30 Newells Old Boys - Quilmes 1.68 3.75 6.50
01:10 Lanus - Gimnasia La Plata 1.88 3.50 5.60
21:00 Colon Santa Fe - Tigre Victoria 2.69 3.10 3.20
22:00 Velez Sarsfield - Belgrano Cordoba 2.15 3.25 4.30
22 marca 2015 1 X 2
00:30 Huracan TA - Argentinos Juniors 2.08 3.30 4.45
00:30 Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte 2.05 3.20 4.71
20:00 Atletico Rafaela - Rosario Central 3.45 3.30 2.40
21:00 Defensa y Justicia - Racing Club 3.40 3.28 2.45
21:00 Estudiantes La Plata - Banfield 2.12 3.25 4.20
22:15 River Plate - Godoy Cruz 1.45 4.80 9.35
23 marca 2015 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Boca Juniors 5.80 3.88 1.80
20:00 Nueva Chicago - San Lorenzo 5.10 3.35 2.02
22:10 Aldosivi - Union Santa Fe 2.40 3.24 3.47
24 marca 2015 1 X 2
01:10 Temperley - Olimpo Bahia Blanca 2.54 3.06 3.47
27 marca 2015 1 X 2
22:00 Quilmes - Sarmiento Resistencia 2.20 3.10 4.20
28 marca 2015 1 X 2
01:10 Rosario Central - Colon Santa Fe 1.65 3.78 7.74
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Atletico Rafaela 2.10 3.45 4.20
29 marca 2015 1 X 2
00:00 Banfield - Huracan TA 2.01 3.56 4.25
00:10 Godoy Cruz - Independiente 2.76 3.46 2.85
00:30 San Lorenzo - Lanus 2.25 3.30 3.90
01:00 Crucero del Norte - Temperley 2.32 3.15 3.70
21:00 Belgrano Cordoba - Newells Old Boys 2.27 3.18 4.01
22:00 Racing Club - San Martin San Juan 1.57 4.11 7.50
23:15 Boca Juniors - Estudiantes La Plata 1.88 3.65 6.03
23:15 Union Santa Fe - Velez Sarsfield 2.59 3.32 3.79
30 marca 2015 1 X 2
02:30 Gimnasia La Plata - River Plate 3.95 3.25 2.38
23:00 Arsenal Sarandi - Aldosivi 2.33 3.40 3.73
31 marca 2015 1 X 2
02:10 Tigre Victoria - Defensa y Justicia 2.22 3.45 4.25
02:10 Argentinos Juniors - Nueva Chicago 2.28 3.10 3.95
3 kwietnia 2015 1 X 2
23:10 Sarmiento Resistencia - Belgrano Cordoba 2.82 3.07 3.40
4 kwietnia 2015 1 X 2
02:10 Estudiantes La Plata - Racing Club 2.71 3.13 3.09
22:00 Atletico Rafaela - Temperley 1.95 3.38 4.76
23:10 Defensa y Justicia - Rosario Central 3.42 3.29 2.56
5 kwietnia 2015 1 X 2
00:15 Aldosivi - Godoy Cruz 2.00 3.43 4.55
01:15 Independiente - Gimnasia La Plata 2.08 3.41 4.70
01:30 Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 1.86 3.55 5.00
21:00 River Plate - San Lorenzo 2.12 3.50 5.00
22:00 Lanus - Argentinos Juniors 1.88 3.70 6.60
23:15 Huracan TA - Boca Juniors 5.52 3.60 1.82
23:15 Colon Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 2.50 3.02 3.95
6 kwietnia 2015 1 X 2
01:30 Quilmes - Crucero del Norte 2.21 3.20 4.20
02:30 San Martin San Juan - Tigre Victoria 2.51 3.13 3.37
21:00 Nueva Chicago - Banfield 4.70 3.46 2.01
7 kwietnia 2015 1 X 2
02:10 Newells Old Boys - Union Santa Fe 2.06 3.45 4.55
10 kwietnia 2015 1 X 2
23:00 Crucero del Norte - Atletico Rafaela 2.67 3.20 3.30
11 kwietnia 2015 1 X 2
02:10 Temperley - Colon Santa Fe 2.62 3.00 3.38
20:00 Godoy Cruz - Velez Sarsfield 2.61 3.24 3.20
22:10 Gimnasia La Plata - Aldosivi 1.97 3.69 5.58
23:10 Rosario Central - San Martin San Juan 1.66 3.88 6.50
12 kwietnia 2015 1 X 2
01:15 Racing Club - Huracan TA 1.69 3.90 6.50
01:30 San Lorenzo - Independiente 2.24 3.32 4.05
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Defensa y Justicia 2.36 3.20 3.60
21:00 Banfield - Lanus 2.20 3.40 3.85
22:15 Union Santa Fe - Sarmiento Resistencia 2.04 3.32 4.50
23:15 Boca Juniors - Nueva Chicago 1.35 5.58 12.65
13 kwietnia 2015 1 X 2
02:30 Argentinos Juniors - River Plate 4.30 3.30 2.11
21:00 Arsenal Sarandi - Newells Old Boys 3.40 3.22 2.57
14 kwietnia 2015 1 X 2
01:10 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 3.02 3.02 2.90
02:10 Belgrano Cordoba - Quilmes 1.67 3.82 7.27
18 kwietnia 2015 1 X 2
02:10 Estudiantes La Plata - Rosario Central 3.50 3.15 2.50
21:10 Sarmiento Resistencia - Arsenal Sarandi 2.37 3.15 3.80
23:10 Huracan TA - Tigre Victoria 3.57 3.10 2.47
23:30 Defensa y Justicia - Temperley 2.21 3.40 3.80
19 kwietnia 2015 1 X 2
01:15 Independiente - Argentinos Juniors 1.84 3.60 5.35
01:30 Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata 2.34 3.30 3.85
02:00 Belgrano Cordoba - Crucero del Norte 1.49 4.65 9.50
20:00 Nueva Chicago - Racing Club 5.73 3.50 1.89
22:10 Aldosivi - San Lorenzo 3.10 3.15 2.75
23:15 River Plate - Banfield 1.60 4.33 7.20
23:30 San Martin San Juan - Olimpo Bahia Blanca 2.52 3.15 3.77
20 kwietnia 2015 1 X 2
02:30 Lanus - Boca Juniors 3.91 3.28 2.25
21 kwietnia 2015 1 X 2
02:10 Quilmes - Union Santa Fe 2.61 3.15 3.60
23:00 Colon Santa Fe - Atletico Rafaela 2.68 3.16 3.10
22 kwietnia 2015 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Godoy Cruz 2.01 3.55 4.89
30 kwietnia 2015 1 X 2
23:00 Godoy Cruz - Sarmiento Resistencia 2.18 3.34 4.10
2 maja 2015 1 X 2
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes La Plata 3.25 3.00 2.85
22:15 Gimnasia La Plata - Newells Old Boys 2.32 3.20 3.87
23:10 San Lorenzo - Velez Sarsfield 2.05 3.42 4.87
3 maja 2015 1 X 2
00:30 Argentinos Juniors - Aldosivi 2.34 3.18 3.69
01:15 Racing Club - Lanus 2.08 3.31 4.40
01:30 Rosario Central - Huracan TA 1.74 3.86 6.54
20:00 Atletico Rafaela - Defensa y Justicia 2.28 3.49 4.33
21:00 Banfield - Independiente 2.47 3.42 3.20
22:10 Tigre Victoria - Nueva Chicago 1.75 3.70 6.80
23:15 Boca Juniors - River Plate 2.62 3.11 3.26
4 maja 2015 1 X 2
02:30 Union Santa Fe - Belgrano Cordoba 3.34 3.16 2.80
21:00 Arsenal Sarandi - Quilmes 2.21 3.27 4.21
5 maja 2015 1 X 2
02:00 Crucero del Norte - Colon Santa Fe 3.00 3.00 3.12
02:10 Temperley - San Martin San Juan 2.31 3.18 3.86
8 maja 2015 1 X 2
20:00 Nueva Chicago - Rosario Central 4.88 3.41 1.92
9 maja 2015 1 X 2
01:00 Lanus - Tigre Victoria 2.32 3.21 3.85
02:10 Estudiantes La Plata - Temperley 1.96 3.45 5.10
21:10 Quilmes - Godoy Cruz 2.36 3.22 3.58
23:10 Huracan TA - Olimpo Bahia Blanca 2.07 3.24 4.75
23:30 Union Santa Fe - Crucero del Norte 1.73 3.66 6.25
10 maja 2015 1 X 2
01:15 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.68 3.02 3.21
01:30 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors 2.11 3.22 4.33
21:00 Aldosivi - Banfield 2.92 3.19 2.80
21:00 Belgrano Cordoba - Arsenal Sarandi 1.62 3.86 8.40
23:15 River Plate - Racing Club 1.78 3.65 7.30
11 maja 2015 1 X 2
01:00 San Martin San Juan - Atletico Rafaela 2.26 3.32 3.72
02:30 Independiente - Boca Juniors 3.08 3.23 2.70
23:00 Sarmiento Resistencia - Gimnasia La Plata 2.95 3.06 2.89
12 maja 2015 1 X 2
02:10 Defensa y Justicia - Colon Santa Fe 2.30 3.20 4.09
22 maja 2015 1 X 2
23:00 Gimnasia La Plata - Quilmes 1.85 3.42 6.00
23 maja 2015 1 X 2
01:00 Crucero del Norte - Defensa y Justicia 2.90 3.13 3.15
02:10 Temperley - Huracan TA 2.81 3.08 3.08
20:00 Arsenal Sarandi - Union Santa Fe 2.71 3.14 3.13
22:10 Rosario Central - Lanus 2.02 3.41 4.40
22:40 Colon Santa Fe - San Martin San Juan 2.34 3.17 3.60
23:10 Banfield - Velez Sarsfield 2.02 3.56 4.75
24 maja 2015 1 X 2
00:30 Olimpo Bahia Blanca - Nueva Chicago 2.01 3.30 4.75
01:15 San Lorenzo - Sarmiento Resistencia 1.60 3.86 7.59
01:30 Atletico Rafaela - Estudiantes La Plata 3.14 3.18 2.66
20:00 Racing Club - Independiente 2.37 3.25 4.00
21:00 Argentinos Juniors - Newells Old Boys 2.72 3.05 3.12
23:15 Boca Juniors - Aldosivi 1.46 4.81 10.00
23:20 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 3.02 3.18 2.76
30 maja 2015 1 X 2
02:10 Quilmes - San Lorenzo 4.55 3.39 2.10
20:00 Nueva Chicago - Temperley 2.87 3.03 3.16
22:10 Sarmiento Resistencia - Argentinos Juniors 2.45 3.23 4.20
23:10 Belgrano Cordoba - Gimnasia La Plata 2.08 3.23 4.45
31 maja 2015 1 X 2
01:15 Independiente - Tigre Victoria 2.15 3.30 4.40
01:30 Union Santa Fe - Godoy Cruz 1.99 3.41 4.90
01:30 Newells Old Boys - Banfield 2.40 3.26 4.50
21:00 San Martin San Juan - Defensa y Justicia 2.14 3.43 4.10
21:00 Aldosivi - Racing Club 3.21 3.00 2.76
23:15 River Plate - Rosario Central 1.73 3.90 6.90
1 czerwca 2015 1 X 2
00:30 Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 1.77 3.80 6.28
02:30 Velez Sarsfield - Boca Juniors 4.65 3.40 2.04
21:00 Arsenal Sarandi - Crucero del Norte 1.99 3.48 5.00
2 czerwca 2015 1 X 2
02:10 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 1.67 3.85 6.70
02:10 Huracan TA - Atletico Rafaela 2.34 3.38 3.72
5 czerwca 2015 1 X 2
23:00 Gimnasia La Plata - Union Santa Fe 1.92 3.53 4.97
6 czerwca 2015 1 X 2
01:00 Banfield - Sarmiento Resistencia 1.83 3.63 5.60
02:10 Argentinos Juniors - Quilmes 2.50 3.10 3.62
20:00 Colon Santa Fe - Huracan TA 2.46 3.19 3.75
22:15 Temperley - Lanus 4.00 3.19 2.33
23:00 San Lorenzo - Belgrano Cordoba 2.13 3.45 5.30
7 czerwca 2015 1 X 2
16:00 Crucero del Norte - San Martin San Juan 2.74 3.17 3.06
20:00 Rosario Central - Independiente 2.14 3.38 4.15
21:05 Atletico Rafaela - Nueva Chicago 1.56 3.99 8.80
22:00 Racing Club - Velez Sarsfield 1.88 3.50 5.60
23:15 Boca Juniors - Newells Old Boys 1.60 3.91 7.58
8 czerwca 2015 1 X 2
01:00 Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 2.07 3.30 4.56
02:30 Olimpo Bahia Blanca - River Plate 5.24 3.35 1.92
23:00 Tigre Victoria - Aldosivi 2.00 3.60 4.85
9 czerwca 2015 1 X 2
01:10 Defensa y Justicia - Estudiantes La Plata 3.37 3.28 2.46
9 lipca 2015 1 X 2
01:10 Tigre Victoria - River Plate 3.84 3.20 2.35
10 lipca 2015 1 X 2
23:00 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 3.76 3.13 2.58
11 lipca 2015 1 X 2
02:10 Estudiantes La Plata - San Martin San Juan 1.75 3.58 6.18
20:00 Belgrano Cordoba - Argentinos Juniors 1.73 3.95 8.00
22:00 River Plate - Temperley 1.53 4.37 9.48
12 lipca 2015 1 X 2
00:10 Quilmes - Banfield 3.44 3.15 2.55
00:10 Union Santa Fe - San Lorenzo 3.84 3.22 2.41
01:30 Huracan TA - Defensa y Justicia 2.41 3.27 3.71
02:30 Lanus - Atletico Rafaela 1.83 3.70 5.39
19:00 Nueva Chicago - Colon Santa Fe 2.86 3.11 2.91
20:00 Independiente - Olimpo Bahia Blanca 1.73 3.62 6.26
22:00 Newells Old Boys - Racing Club 4.09 3.22 2.65
23:15 Godoy Cruz - Crucero del Norte 1.85 3.44 5.50
13 lipca 2015 1 X 2
02:30 Sarmiento Resistencia - Boca Juniors 6.00 3.60 1.85
23:00 Aldosivi - Rosario Central 4.20 3.22 2.28
14 lipca 2015 1 X 2
02:10 Velez Sarsfield - Tigre Victoria 2.79 3.10 3.10
18 lipca 2015 1 X 2
00:00 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 1.58 4.10 8.20
02:30 Banfield - Belgrano Cordoba 2.59 3.13 3.32
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Aldosivi 2.40 3.05 3.64
21:10 Defensa y Justicia - Nueva Chicago 1.73 3.72 6.23
21:10 Boca Juniors - Quilmes 1.33 5.44 15.00
23:30 Atletico Rafaela - River Plate 3.65 3.20 2.40
19 lipca 2015 1 X 2
01:10 Racing Club - Sarmiento Resistencia 1.57 4.01 8.25
01:30 Colon Santa Fe - Lanus 3.86 3.06 2.40
21:00 San Martin San Juan - Huracan TA 2.34 3.24 3.93
21:00 Tigre Victoria - Newells Old Boys 2.55 3.10 3.54
23:15 Rosario Central - Velez Sarsfield 1.75 3.88 5.69
20 lipca 2015 1 X 2
02:30 Temperley - Independiente 3.42 3.07 2.64
20:15 Gimnasia La Plata - Godoy Cruz 1.93 3.57 5.79
21 lipca 2015 1 X 2
01:00 Crucero del Norte - Estudiantes La Plata 4.50 3.15 2.20
02:10 Argentinos Juniors - Union Santa Fe 2.55 3.03 3.56
25 lipca 2015 1 X 2
02:10 Aldosivi - Temperley 2.35 3.15 4.01
20:00 Gimnasia La Plata - Crucero del Norte 1.46 4.50 9.75
21:15 Sarmiento Resistencia - Tigre Victoria 2.84 3.05 3.20
22:15 River Plate - Colon Santa Fe 1.45 4.60 9.50
23:45 Union Santa Fe - Banfield 2.88 3.26 2.83
26 lipca 2015 1 X 2
01:10 Independiente - Atletico Rafaela 1.55 4.75 8.60
01:30 Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 2.26 3.20 4.83
20:00 Godoy Cruz - San Lorenzo 3.50 3.05 2.55
20:00 Newells Old Boys - Rosario Central 2.81 3.04 3.03
22:20 Quilmes - Racing Club 4.65 3.25 2.10
23:15 Huracan TA - Estudiantes La Plata 3.00 3.10 2.91
27 lipca 2015 1 X 2
00:45 Lanus - Defensa y Justicia 1.83 3.66 5.70
02:30 Belgrano Cordoba - Boca Juniors 3.44 3.22 2.50
20:00 Nueva Chicago - San Martin San Juan 3.20 3.00 2.85
23:00 Arsenal Sarandi - Argentinos Juniors 2.46 2.98 3.65
31 lipca 2015 1 X 2
23:00 Atletico Rafaela - Aldosivi 2.40 3.26 3.60
1 sierpnia 2015 1 X 2
02:10 Temperley - Velez Sarsfield 2.66 3.03 3.21
20:30 Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2.60 3.00 3.40
22:15 Estudiantes La Plata - Nueva Chicago 1.57 4.00 8.17
23:10 San Lorenzo - Gimnasia La Plata 2.31 3.23 4.33
2 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Rosario Central - Sarmiento Resistencia 1.59 3.83 7.98
20:30 Olimpo Bahia Blanca - Newells Old Boys 2.81 3.00 3.16
21:00 Racing Club - Belgrano Cordoba 2.17 3.30 4.11
22:30 Crucero del Norte - Huracan TA 3.50 3.16 2.47
23:15 Boca Juniors - Union Santa Fe 1.41 4.85 10.50
3 sierpnia 2015 1 X 2
23:00 Tigre Victoria - Quilmes 2.02 3.40 4.90
4 sierpnia 2015 1 X 2
02:10 Banfield - Arsenal Sarandi 1.80 3.81 6.14
12 sierpnia 2015 1 X 2
02:30 San Martin San Juan - Lanus 3.20 3.25 2.63
14 sierpnia 2015 1 X 2
23:00 Sarmiento Resistencia - Olimpo Bahia Blanca 2.43 3.00 3.73
15 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Belgrano Cordoba - Tigre Victoria 2.03 3.28 4.78
02:10 Independiente - Defensa y Justicia 1.72 3.88 6.10
20:00 Nueva Chicago - Huracan TA 3.66 3.07 2.40
21:00 Godoy Cruz - Banfield 2.42 3.19 3.46
22:10 Aldosivi - Colon Santa Fe 2.20 3.24 4.73
23:10 Union Santa Fe - Racing Club 3.08 3.15 2.65
16 sierpnia 2015 1 X 2
01:30 Lanus - Estudiantes La Plata 2.76 3.09 3.30
21:00 Gimnasia La Plata - Argentinos Juniors 1.60 3.85 7.68
21:00 San Lorenzo - Crucero del Norte 1.33 5.60 13.50
23:15 Velez Sarsfield - Atletico Rafaela 2.06 3.39 4.73
17 sierpnia 2015 1 X 2
00:20 Newells Old Boys - Temperley 1.85 3.54 5.96
02:30 Arsenal Sarandi - Boca Juniors 8.93 4.42 1.50
23:00 River Plate - San Martin San Juan 1.33 5.51 12.60
18 sierpnia 2015 1 X 2
02:10 Quilmes - Rosario Central 3.63 3.16 2.38
22 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - Newells Old Boys 3.25 3.21 2.71
02:10 Banfield - Gimnasia La Plata 2.58 3.28 3.16
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Quilmes 2.39 3.03 3.76
21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 1.48 5.05 11.12
22:10 Colon Santa Fe - Velez Sarsfield 2.75 3.00 3.13
23:10 San Martin San Juan - Independiente 3.13 3.14 3.22
23 sierpnia 2015 1 X 2
01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 4.68 3.30 2.05
20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 2.13 3.20 4.15
21:00 Rosario Central - Belgrano Cordoba 2.27 3.13 3.92
21:00 Huracan TA - Lanus 2.92 3.13 2.83
22:20 Tigre Victoria - Union Santa Fe 1.93 3.44 4.90
23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 1.40 4.90 10.22
24 sierpnia 2015 1 X 2
02:30 Estudiantes La Plata - River Plate 3.35 3.00 2.85
25 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1.96 3.54 4.87
02:10 Temperley - Sarmiento Resistencia 2.74 2.90 3.37
29 sierpnia 2015 1 X 2
02:10 Argentinos Juniors - Crucero del Norte 2.10 3.28 4.40
21:00 Quilmes - Temperley 2.00 3.30 5.00
22:10 Aldosivi - San Martin San Juan 2.38 3.20 3.67
23:15 Gimnasia La Plata - Boca Juniors 3.42 3.10 2.64
30 sierpnia 2015 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Colon Santa Fe 1.71 3.65 6.76
01:30 Velez Sarsfield - Defensa y Justicia 2.75 3.20 3.12
20:10 Arsenal Sarandi - Tigre Victoria 3.21 3.15 2.60
21:10 Godoy Cruz - Racing Club 2.99 3.11 2.83
21:10 San Lorenzo - Banfield 1.93 3.50 4.85
22:20 Sarmiento Resistencia - Atletico Rafaela 2.14 3.15 4.29
23:15 River Plate - Huracan TA 1.42 5.10 11.00
31 sierpnia 2015 1 X 2
00:30 Union Santa Fe - Rosario Central 3.42 3.16 2.45
02:30 Independiente - Estudiantes La Plata 2.41 3.05 3.78
1 września 2015 1 X 2
01:10 Belgrano Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 1.76 3.49 6.25
02:10 Lanus - Nueva Chicago 1.48 4.32 9.50
5 września 2015 1 X 2
00:10 Tigre Victoria - Godoy Cruz 2.14 3.30 4.95
00:10 Banfield - Argentinos Juniors 1.79 3.62 5.56
20:10 Crucero del Norte - Lanus 4.50 3.35 2.14
21:45 Rosario Central - Arsenal Sarandi 1.66 4.15 7.80
22:20 Colon Santa Fe - Sarmiento Resistencia 2.71 2.91 3.45
23:10 Huracan TA - Independiente 3.46 3.16 2.55
6 września 2015 1 X 2
00:00 Defensa y Justicia - Newells Old Boys 2.39 3.30 3.61
01:30 Temperley - Belgrano Cordoba 3.75 3.10 2.50
21:00 Nueva Chicago - River Plate 6.40 3.85 1.77
22:10 San Martin San Juan - Velez Sarsfield 2.32 3.17 3.72
23:15 Boca Juniors - San Lorenzo 2.10 3.38 4.83
7 września 2015 1 X 2
00:20 Olimpo Bahia Blanca - Union Santa Fe 2.10 3.25 4.63
02:30 Racing Club - Gimnasia La Plata 2.33 3.20 3.56
8 września 2015 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - Quilmes 2.37 3.26 3.50
02:10 Estudiantes La Plata - Aldosivi 1.60 3.88 8.32
12 września 2015 1 X 2
02:10 Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi 2.10 3.71 5.60
19:00 Nueva Chicago - Argentinos Juniors 2.92 3.03 3.13
21:10 Independiente - Racing Club 2.60 3.09 3.50
21:10 San Martin San Juan - Godoy Cruz 2.41 3.12 3.58
23:10 Huracan TA - San Lorenzo 3.85 3.23 2.30
23:20 Olimpo Bahia Blanca - Sarmiento Resistencia 2.50 2.95 3.75
13 września 2015 1 X 2
01:30 Atletico Rafaela - Belgrano Cordoba 3.17 3.22 2.54
02:30 Tigre Victoria - Velez Sarsfield 1.90 3.40 5.39
20:10 Rosario Central - Newells Old Boys 2.11 3.23 4.76
21:00 Estudiantes La Plata - Gimnasia La Plata 2.45 3.10 3.78
21:40 Colon Santa Fe - Union Santa Fe 2.95 3.05 2.89
23:15 River Plate - Boca Juniors 2.56 3.10 3.45
14 września 2015 1 X 2
02:30 Lanus - Banfield 2.33 3.22 3.68
23:00 Aldosivi - Crucero del Norte 1.79 3.86 6.30
15 września 2015 1 X 2
02:10 Temperley - Quilmes 2.74 3.00 3.29
19 września 2015 1 X 2
02:10 Sarmiento Resistencia - Defensa y Justicia 2.93 3.05 3.10
16:00 Aldosivi - Huracan TA 2.68 3.20 3.10
21:30 Godoy Cruz - Rosario Central 3.16 3.10 2.73
21:30 Argentinos Juniors - Boca Juniors 6.60 3.70 1.74
23:10 Independiente - Nueva Chicago 1.48 4.50 10.12
23:45 Gimnasia La Plata - Tigre Victoria 2.18 3.28 4.02
20 września 2015 1 X 2
00:00 Newells Old Boys - San Martin San Juan 1.73 3.60 6.31
01:30 Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata 3.89 3.06 2.40
20:00 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca 2.50 3.03 3.58
21:00 Banfield - Crucero del Norte 1.40 5.40 12.34
22:10 Union Santa Fe - Temperley 1.97 3.50 5.02
23:15 River Plate - Lanus 1.76 3.78 7.40
21 września 2015 1 X 2
02:30 San Lorenzo - Racing Club 2.29 3.22 4.00
22 września 2015 1 X 2
01:00 Belgrano Cordoba - Atletico Rafaela 1.74 3.82 6.00
02:10 Quilmes - Colon Santa Fe 2.15 3.34 4.35
26 września 2015 1 X 2
02:10 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 2.58 3.00 3.66
21:00 Nueva Chicago - Aldosivi 2.83 3.10 2.95
21:00 Atletico Rafaela - Union Santa Fe 2.38 3.32 3.37
23:10 Tigre Victoria - San Lorenzo 3.10 3.04 2.79
23:15 Colon Santa Fe - Belgrano Cordoba 3.57 3.04 2.51
27 września 2015 1 X 2
01:30 Racing Club - Argentinos Juniors 1.47 4.55 9.78
01:30 Crucero del Norte - River Plate 8.90 4.55 1.52
21:00 Rosario Central - Gimnasia La Plata 2.13 3.30 4.40
21:00 Huracan TA - Velez Sarsfield 2.31 3.10 3.94
22:10 Defensa y Justicia - Quilmes 2.02 3.40 4.82
23:15 Boca Juniors - Banfield 1.65 4.10 6.60
28 września 2015 1 X 2
00:20 San Martin San Juan - Sarmiento Resistencia 2.31 3.07 4.05
02:30 Lanus - Independiente 2.71 3.00 3.28
29 września 2015 1 X 2
00:00 Temperley - Arsenal Sarandi 2.80 3.00 3.16
02:10 Estudiantes La Plata - Newells Old Boys 2.08 3.12 4.82
3 października 2015 1 X 2
01:00 Belgrano Cordoba - Defensa y Justicia 2.01 3.45 4.75
02:10 Quilmes - San Martin San Juan 2.19 3.32 4.20
20:00 Arsenal Sarandi - Atletico Rafaela 2.22 3.25 3.90
21:15 Sarmiento Resistencia - Estudiantes La Plata 3.26 3.00 2.80
22:15 Argentinos Juniors - Tigre Victoria 3.47 3.14 2.50
23:10 San Lorenzo - Rosario Central 2.39 3.10 3.61
4 października 2015 1 X 2
01:30 Gimnasia La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.73 3.56 6.76
19:00 Velez Sarsfield - Nueva Chicago 1.87 3.45 5.68
21:00 Union Santa Fe - Colon Santa Fe 2.21 3.30 4.17
21:15 Godoy Cruz - Temperley 2.00 3.25 4.90
23:30 Boca Juniors - Crucero del Norte 1.16 9.02 23.92
5 października 2015 1 X 2
00:30 Newells Old Boys - Huracan TA 2.03 3.29 4.75
02:30 Independiente - River Plate 2.53 3.07 3.40
6 października 2015 1 X 2
01:00 Aldosivi - Lanus 3.60 3.15 2.47
02:10 Banfield - Racing Club 2.95 3.15 2.99
15 października 2015 1 X 2
01:45 Defensa y Justicia - River Plate 3.05 3.24 2.64
17 października 2015 1 X 2
01:00 Huracan TA - Sarmiento Resistencia 2.10 3.20 4.65
02:10 Crucero del Norte - Independiente 7.49 4.20 1.60
20:15 Nueva Chicago - Newells Old Boys 3.70 3.15 2.45
21:15 Atletico Rafaela - Godoy Cruz 2.40 3.25 3.50
22:30 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 2.38 3.10 3.76
23:30 San Martin San Juan - Belgrano Cordoba 3.10 3.03 2.82
18 października 2015 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Quilmes 1.81 3.44 6.00
01:45 Lanus - Velez Sarsfield 1.81 3.50 5.68
21:10 Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 3.56 3.10 2.58
21:10 Rosario Central - Argentinos Juniors 1.50 4.50 9.00
21:15 Tigre Victoria - Banfield 2.37 3.28 3.45
23:30 River Plate - Aldosivi 1.55 4.50 9.86
19 października 2015 1 X 2
02:30 Racing Club - Boca Juniors 3.54 3.07 2.57
20 października 2015 1 X 2
01:15 Defensa y Justicia - Union Santa Fe 1.97 3.56 4.55
22:00 Temperley - Gimnasia La Plata 3.72 3.10 2.33
31 października 2015 1 X 2
01:10 Sarmiento Resistencia - Nueva Chicago 2.20 3.30 4.27
01:10 Godoy Cruz - Colon Santa Fe 2.25 3.13 4.10
20:30 Belgrano Cordoba - Estudiantes La Plata 2.54 3.06 3.55
21:10 Gimnasia La Plata - Atletico Rafaela 1.65 4.25 6.50
23:00 Velez Sarsfield - River Plate 3.22 3.20 2.64
23:20 Union Santa Fe - San Martin San Juan 2.20 3.31 4.33
1 listopada 2015 1 X 2
00:30 Racing Club - Crucero del Norte 1.20 7.50 21.00
01:10 Newells Old Boys - Lanus 2.48 3.14 3.78
19:30 Quilmes - Huracan TA 2.23 3.20 4.25
22:00 San Lorenzo - Temperley 1.48 4.50 8.80
22:00 Banfield - Rosario Central 3.68 3.15 2.36
22:00 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.47 4.40 9.83
2 listopada 2015 1 X 2
01:30 Aldosivi - Independiente 4.05 3.20 2.22
3 listopada 2015 1 X 2
00:00 Arsenal Sarandi - Defensa y Justicia 3.76 3.30 2.36
01:10 Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 3.11 3.10 2.80
7 listopada 2015 1 X 2
01:10 Lanus - Sarmiento Resistencia 1.96 3.40 5.16
19:30 Defensa y Justicia - Godoy Cruz 1.95 3.40 4.84
22:00 Colon Santa Fe - Gimnasia La Plata 2.45 3.21 3.60
22:30 San Martin San Juan - Arsenal Sarandi 1.91 3.45 5.05
8 listopada 2015 1 X 2
00:30 Olimpo Bahia Blanca - Banfield 2.55 3.16 3.21
00:30 Estudiantes La Plata - Union Santa Fe 1.50 4.12 9.48
20:00 River Plate - Newells Old Boys 2.38 3.27 3.50
22:15 Atletico Rafaela - San Lorenzo 4.94 3.63 1.87
22:15 Rosario Central - Boca Juniors 2.00 3.40 4.67
22:15 Tigre Victoria - Racing Club 3.25 3.34 2.50
9 listopada 2015 1 X 2
01:30 Independiente - Velez Sarsfield 1.65 3.97 7.32
19:30 Huracan TA - Belgrano Cordoba 2.75 3.00 5.97
19:30 Temperley - Argentinos Juniors 2.94 2.60 5.20
19:30 Nueva Chicago - Quilmes 1.91 3.70 5.50
10 listopada 2015 1 X 2
00:10 Crucero del Norte - Aldosivi 4.05 3.50 2.11
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
13 lutego 2015 1 X 2
23:00 Douglas Haig - Juventud Unida Gualeguaychu 2.00 3.20 4.80
14 lutego 2015 1 X 2
01:00 Sportivo Belgrano - Chacarita 2.28 3.15 4.08
01:30 Gimnasia Jujuy - Independiente Rivadavia 2.26 3.10 4.00
02:00 Central Cordoba - Villa Dalmine 2.60 3.00 3.25
23:15 All Boys - Patronato Parana 2.27 3.00 4.05
15 lutego 2015 1 X 2
01:00 Union Mar del Plata - Santamarina Tandil 2.55 3.00 3.42
01:30 Atletico Parana - Ferro Carril Oeste 2.56 3.00 3.34
21:00 Boca Unidos - Guillermo Brown 1.69 3.51 7.78
21:00 Atletico Los Andes - Instituto AC Cordoba 2.44 3.10 4.01
22:00 Estudiantes San Luis - Guarani AF 2.35 3.10 3.89
16 lutego 2015 1 X 2
01:30 Gimnasia Mendoza - Atletico Tucuman 3.16 3.00 2.90
20 lutego 2015 1 X 2
23:00 Chacarita - Union Mar del Plata 2.16 3.12 4.45
21 lutego 2015 1 X 2
01:10 Independiente Rivadavia - Estudiantes San Luis 2.10 3.20 4.63
21:00 All Boys - Atletico Parana 2.10 3.20 5.07
23:15 Instituto AC Cordoba - Boca Unidos 2.30 3.10 3.85
22 lutego 2015 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Atletico Los Andes 2.52 3.00 3.45
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 2.82 2.92 3.18
21:00 Guarani AF - Sportivo Belgrano 2.39 3.00 3.55
21:00 Guillermo Brown - Gimnasia Mendoza 2.30 3.10 4.03
23:00 Atletico Tucuman - Central Cordoba 1.65 3.65 7.55
23 lutego 2015 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Douglas Haig 2.07 3.15 4.50
01:30 Villa Dalmine - Ferro Carril Oeste 2.31 3.07 3.89
27 lutego 2015 1 X 2
21:00 Atletico Los Andes - Chacarita 2.42 3.05 3.46
28 lutego 2015 1 X 2
01:30 Douglas Haig - All Boys 2.45 3.01 3.57
21:00 Atletico Parana - Villa Dalmine 2.38 3.00 3.85
21:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Tucuman 2.60 3.03 3.65
23:05 Gimnasia Mendoza - Instituto AC Cordoba 2.57 3.00 3.31
1 marca 2015 1 X 2
01:10 Union Mar del Plata - Guarani AF 2.30 3.00 3.83
21:00 Boca Unidos - Santamarina Tandil 2.02 3.10 4.70
21:00 Gimnasia Jujuy - Patronato Parana 2.04 3.10 4.99
22:00 Estudiantes San Luis - Juventud Unida Gualeguaychu 2.30 3.00 3.99
22:00 Central Cordoba - Guillermo Brown 2.22 3.10 4.12
22:00 Sportivo Belgrano - Independiente Rivadavia 2.38 3.00 3.65
6 marca 2015 1 X 2
21:00 Chacarita - Boca Unidos 2.46 3.10 3.40
7 marca 2015 1 X 2
02:00 Atletico Tucuman - Villa Dalmine 2.07 3.15 4.55
21:00 Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 2.68 3.00 3.27
23:05 All Boys - Gimnasia Jujuy 2.58 3.00 3.31
8 marca 2015 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Central Cordoba 1.92 3.25 5.10
01:10 Santamarina Tandil - Gimnasia Mendoza 2.52 3.00 3.32
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Sportivo Belgrano 2.30 3.10 3.80
21:00 Guarani AF - Atletico Los Andes 2.56 3.03 3.35
22:00 Independiente Rivadavia - Union Mar del Plata 2.00 3.25 5.05
9 marca 2015 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Estudiantes San Luis 2.27 3.10 3.80
01:30 Douglas Haig - Atletico Parana 2.11 3.20 4.60
14 marca 2015 1 X 2
01:00 Sportivo Belgrano - Patronato Parana 2.42 3.10 3.50
02:00 Central Cordoba - Santamarina Tandil 2.50 3.10 3.35
20:00 Gimnasia Mendoza - Chacarita 2.35 3.10 3.80
20:00 Boca Unidos - Guarani AF 1.89 3.20 5.37
22:15 Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba 2.38 3.00 3.60
23:20 Villa Dalmine - Guillermo Brown 2.17 3.05 3.98
15 marca 2015 1 X 2
00:30 Union Mar del Plata - Juventud Unida Gualeguaychu 2.55 3.20 3.40
00:30 Atletico Parana - Atletico Tucuman 3.20 3.05 2.40
20:00 Atletico Los Andes - Independiente Rivadavia 2.38 3.11 3.50
21:00 Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 2.00 3.15 4.65
16 marca 2015 1 X 2
00:30 Estudiantes San Luis - All Boys 2.48 3.06 3.45
20 marca 2015 1 X 2
20:00 Chacarita - Central Cordoba 2.05 3.26 4.50
22:10 All Boys - Sportivo Belgrano 1.92 3.29 5.29
21 marca 2015 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2.39 3.13 3.50
00:45 Douglas Haig - Estudiantes San Luis 2.28 3.15 3.80
01:00 Instituto AC Cordoba - Villa Dalmine 2.22 3.12 4.00
01:30 Gimnasia Jujuy - Atletico Parana 1.75 3.51 6.90
01:30 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 2.30 3.09 3.65
20:00 Guillermo Brown - Atletico Tucuman 3.48 3.05 2.50
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Los Andes 2.46 3.07 3.50
22 marca 2015 1 X 2
01:00 Guarani AF - Gimnasia Mendoza 2.20 3.10 4.40
23:00 Patronato Parana - Union Mar del Plata 1.86 3.30 5.72
24 marca 2015 1 X 2
21:00 Gimnasia Mendoza - Independiente Rivadavia 2.68 2.90 3.30
23:00 Villa Dalmine - Santamarina Tandil 2.36 3.11 3.60
23:15 Ferro Carril Oeste - Chacarita 2.25 3.10 4.29
25 marca 2015 1 X 2
20:00 Boca Unidos - Juventud Unida Gualeguaychu 2.04 3.20 4.48
23:15 Union Mar del Plata - All Boys 2.55 3.00 3.35
26 marca 2015 1 X 2
00:00 Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 2.38 3.00 3.82
00:00 Atletico Parana - Guillermo Brown 2.21 3.20 3.95
01:00 Sportivo Belgrano - Douglas Haig 2.55 3.05 3.50
02:00 Central Cordoba - Guarani AF 2.30 3.10 4.47
21:00 Atletico Los Andes - Patronato Parana 2.38 3.00 3.75
27 marca 2015 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - Instituto AC Cordoba 2.15 3.15 4.23
28 marca 2015 1 X 2
19:00 Chacarita - Villa Dalmine 1.98 3.25 4.82
29 marca 2015 1 X 2
21:00 Guarani AF - Ferro Carril Oeste 2.23 3.12 3.75
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia Mendoza 1.85 3.34 5.20
21:00 Douglas Haig - Union Mar del Plata 1.97 3.34 5.18
22:00 Gimnasia Jujuy - Sportivo Belgrano 1.78 3.39 5.80
22:00 Estudiantes San Luis - Atletico Parana 2.02 3.27 4.50
23:00 Independiente Rivadavia - Central Cordoba 1.80 3.52 5.90
30 marca 2015 1 X 2
01:00 Santamarina Tandil - Atletico Tucuman 2.71 3.06 2.95
31 marca 2015 1 X 2
00:00 All Boys - Atletico Los Andes 3.62 3.03 2.75
02:00 Instituto AC Cordoba - Guillermo Brown 1.85 3.45 5.20
02:00 Patronato Parana - Boca Unidos 1.87 3.39 5.82
4 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Atletico Los Andes - Douglas Haig 2.30 3.14 4.00
20:30 Villa Dalmine - Guarani AF 2.22 3.10 3.90
21:10 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia 2.36 3.07 3.61
22:00 Atletico Parana - Instituto AC Cordoba 2.68 3.08 3.05
5 kwietnia 2015 1 X 2
21:00 Gimnasia Mendoza - Patronato Parana 3.08 3.09 2.67
21:00 Guillermo Brown - Santamarina Tandil 2.55 3.08 3.42
21:00 Boca Unidos - All Boys 2.50 3.00 3.48
22:00 Union Mar del Plata - Gimnasia Jujuy 2.82 3.03 3.00
23:00 Central Cordoba - Juventud Unida Gualeguaychu 2.60 3.10 3.30
23:15 Sportivo Belgrano - Estudiantes San Luis 2.75 3.00 3.02
6 kwietnia 2015 1 X 2
00:15 Atletico Tucuman - Chacarita 1.92 3.25 5.17
11 kwietnia 2015 1 X 2
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Ferro Carril Oeste 2.22 3.05 4.00
12 kwietnia 2015 1 X 2
00:15 Guarani AF - Atletico Tucuman 2.73 3.01 3.00
18:00 Chacarita - Guillermo Brown 1.97 3.30 4.81
20:10 Gimnasia Jujuy - Atletico Los Andes 2.33 3.00 3.82
21:00 Douglas Haig - Boca Unidos 2.07 3.13 4.35
21:00 Independiente Rivadavia - Villa Dalmine 2.13 3.10 4.49
22:00 Estudiantes San Luis - Union Mar del Plata 1.91 3.42 5.91
13 kwietnia 2015 1 X 2
00:00 Sportivo Belgrano - Atletico Parana 2.58 3.10 3.27
00:30 Patronato Parana - Central Cordoba 1.62 3.70 7.00
23:00 All Boys - Gimnasia Mendoza 1.87 3.40 5.82
14 kwietnia 2015 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Instituto AC Cordoba 2.11 3.18 4.33
18 kwietnia 2015 1 X 2
20:30 Villa Dalmine - Juventud Unida Gualeguaychu 2.46 3.02 3.43
21:15 Ferro Carril Oeste - Patronato Parana 2.51 3.00 3.60
22:00 Union Mar del Plata - Sportivo Belgrano 2.31 3.03 3.95
23:30 Atletico Parana - Santamarina Tandil 2.45 3.00 3.60
19 kwietnia 2015 1 X 2
19:10 Atletico Los Andes - Estudiantes San Luis 1.91 3.42 5.09
21:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.49 3.00 3.66
21:00 Guillermo Brown - Guarani AF 2.58 3.13 3.80
21:15 Instituto AC Cordoba - Chacarita 2.47 3.00 3.42
20 kwietnia 2015 1 X 2
01:45 Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia 1.91 3.40 4.75
25 kwietnia 2015 1 X 2
01:10 All Boys - Ferro Carril Oeste 2.30 2.95 4.67
19:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Tucuman 2.40 3.10 3.34
21:10 Chacarita - Santamarina Tandil 2.66 3.00 3.75
23:30 Guarani AF - Instituto AC Cordoba 2.38 3.00 3.74
26 kwietnia 2015 1 X 2
19:30 Sportivo Belgrano - Atletico Los Andes 3.18 3.03 2.53
21:30 Douglas Haig - Central Cordoba 1.91 3.25 4.88
22:00 Union Mar del Plata - Atletico Parana 2.43 3.05 3.40
22:00 Estudiantes San Luis - Boca Unidos 2.55 3.00 3.38
27 kwietnia 2015 1 X 2
00:00 Independiente Rivadavia - Guillermo Brown 1.95 3.22 5.23
00:00 Patronato Parana - Villa Dalmine 1.86 3.40 6.01
28 kwietnia 2015 1 X 2
02:00 Gimnasia Jujuy - Gimnasia Mendoza 1.65 3.65 7.28
1 maja 2015 1 X 2
01:15 Ferro Carril Oeste - Douglas Haig 2.37 3.10 3.80
2 maja 2015 1 X 2
19:00 Atletico Los Andes - Union Mar del Plata 1.75 3.42 6.49
20:00 Guillermo Brown - Juventud Unida Gualeguaychu 2.50 3.00 3.60
20:30 Boca Unidos - Sportivo Belgrano 1.85 3.30 5.90
21:00 Gimnasia Mendoza - Estudiantes San Luis 2.47 3.00 3.60
21:10 Atletico Parana - Chacarita 2.15 3.10 4.45
3 maja 2015 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Independiente Rivadavia 2.40 2.95 3.63
01:30 Santamarina Tandil - Guarani AF 1.73 3.37 6.18
02:00 Atletico Tucuman - Patronato Parana 2.10 3.30 4.94
02:40 Central Cordoba - Gimnasia Jujuy 2.85 2.90 2.96
6 maja 2015 1 X 2
20:00 Atletico Los Andes - Atletico Parana 2.00 3.20 5.10
20:15 Juventud Unida Gualeguaychu - Instituto AC Cordoba 2.30 3.00 4.00
21:00 Estudiantes San Luis - Central Cordoba 2.02 3.20 5.10
22:10 Guarani AF - Chacarita 2.34 3.02 3.61
7 maja 2015 1 X 2
00:15 All Boys - Atletico Tucuman 2.79 2.90 3.20
00:15 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 1.86 3.30 5.90
01:00 Union Mar del Plata - Boca Unidos 3.64 3.10 2.40
01:30 Douglas Haig - Villa Dalmine 2.02 3.23 4.50
02:00 Patronato Parana - Guillermo Brown 1.60 3.60 9.37
02:00 Sportivo Belgrano - Gimnasia Mendoza 2.20 3.10 4.13
02:00 Independiente Rivadavia - Santamarina Tandil 2.45 3.00 3.60
9 maja 2015 1 X 2
21:10 Chacarita - Independiente Rivadavia 2.63 3.10 3.34
10 maja 2015 1 X 2
18:30 Guillermo Brown - All Boys 2.30 3.10 3.95
20:00 Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis 2.14 3.17 4.33
20:30 Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 2.30 3.10 3.81
20:40 Boca Unidos - Atletico Los Andes 2.20 3.10 4.05
21:00 Atletico Parana - Guarani AF 1.92 3.35 5.30
21:00 Gimnasia Mendoza - Union Mar del Plata 2.05 3.25 4.44
22:00 Central Cordoba - Sportivo Belgrano 1.98 3.40 4.85
22:45 Atletico Tucuman - Douglas Haig 1.67 3.70 7.53
12 maja 2015 1 X 2
01:10 Instituto AC Cordoba - Patronato Parana 3.21 3.00 2.80
01:30 Santamarina Tandil - Juventud Unida Gualeguaychu 1.53 4.20 8.00
22 maja 2015 1 X 2
01:30 Douglas Haig - Guillermo Brown 2.22 3.08 4.08
23 maja 2015 1 X 2
02:00 Independiente Rivadavia - Guarani AF 1.83 3.40 5.30
16:30 Atletico Los Andes - Gimnasia Mendoza 1.67 3.60 7.09
20:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Chacarita 2.72 3.02 3.20
24 maja 2015 1 X 2
01:00 All Boys - Instituto AC Cordoba 2.43 3.00 3.80
19:00 Patronato Parana - Santamarina Tandil 2.34 3.00 3.82
20:00 Estudiantes San Luis - Villa Dalmine 2.12 3.20 4.45
21:15 Gimnasia Jujuy - Atletico Tucuman 2.71 2.90 3.38
30 maja 2015 1 X 2
01:00 Santamarina Tandil - All Boys 1.80 3.52 6.55
17:00 Chacarita - Patronato Parana 3.30 3.00 2.56
20:30 Ferro Carril Oeste - Union Mar del Plata 2.22 3.05 4.03
20:30 Villa Dalmine - Sportivo Belgrano 2.00 3.25 5.14
31 maja 2015 1 X 2
02:00 Guarani AF - Juventud Unida Gualeguaychu 2.25 3.00 4.10
20:00 Atletico Parana - Independiente Rivadavia 2.40 3.00 3.58
21:00 Gimnasia Mendoza - Boca Unidos 2.99 3.00 2.97
21:30 Instituto AC Cordoba - Douglas Haig 2.10 3.19 4.33
22:10 Atletico Tucuman - Estudiantes San Luis 1.89 3.36 5.20
1 czerwca 2015 1 X 2
20:00 Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 2.76 3.00 3.15
2 czerwca 2015 1 X 2
00:00 Central Cordoba - Atletico Los Andes 2.96 2.94 3.05
6 czerwca 2015 1 X 2
19:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Independiente Rivadavia 2.50 3.00 3.46
20:00 Gimnasia Mendoza - Atletico Parana 2.25 3.18 3.77
22:00 Union Mar del Plata - Villa Dalmine 2.33 3.13 3.49
7 czerwca 2015 1 X 2
16:00 Atletico Los Andes - Ferro Carril Oeste 2.21 3.20 4.45
20:00 Estudiantes San Luis - Guillermo Brown 1.92 3.24 5.10
20:30 Boca Unidos - Central Cordoba 2.02 3.17 5.10
22:00 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 2.09 3.09 4.77
23:00 Sportivo Belgrano - Atletico Tucuman 3.20 3.00 2.62
23:30 Patronato Parana - Guarani AF 1.63 3.70 7.10
8 czerwca 2015 1 X 2
23:00 Douglas Haig - Santamarina Tandil 2.90 3.00 2.96
13 czerwca 2015 1 X 2
03:00 Central Cordoba - Gimnasia Mendoza 2.55 3.05 3.56
20:00 Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 2.55 2.90 3.50
20:00 Instituto AC Cordoba - Estudiantes San Luis 2.06 3.33 4.50
21:00 Atletico Parana - Juventud Unida Gualeguaychu 1.97 3.43 5.20
14 czerwca 2015 1 X 2
02:00 Guarani AF - All Boys 2.63 3.00 3.40
20:00 Guillermo Brown - Sportivo Belgrano 2.10 3.20 4.24
21:00 Chacarita - Douglas Haig 2.55 3.19 3.10
22:00 Independiente Rivadavia - Patronato Parana 3.22 2.94 2.82
23:10 Villa Dalmine - Atletico Los Andes 2.52 3.00 3.64
15 czerwca 2015 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 2.15 3.15 4.21
16 czerwca 2015 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - Union Mar del Plata 1.56 4.50 9.00
20 czerwca 2015 1 X 2
02:00 Gimnasia Mendoza - Ferro Carril Oeste 2.31 3.10 4.10
02:00 Sportivo Belgrano - Instituto AC Cordoba 3.05 3.00 2.84
19:00 Atletico Los Andes - Atletico Tucuman 2.71 3.00 3.16
21:00 Union Mar del Plata - Guillermo Brown 2.66 3.04 3.45
21 czerwca 2015 1 X 2
01:45 All Boys - Independiente Rivadavia 2.38 3.05 3.84
03:00 Central Cordoba - Atletico Parana 2.25 3.20 4.50
20:30 Boca Unidos - Villa Dalmine 1.83 3.34 5.70
20:30 Douglas Haig - Guarani AF 2.10 3.20 4.40
21:00 Gimnasia Jujuy - Chacarita 1.80 3.35 6.34
23:15 Estudiantes San Luis - Santamarina Tandil 3.13 3.01 2.71
22 czerwca 2015 1 X 2
01:30 Patronato Parana - Juventud Unida Gualeguaychu 1.55 3.75 9.17
25 czerwca 2015 1 X 2
01:00 Sportivo Belgrano - Ferro Carril Oeste 2.95 2.80 3.11
01:00 Union Mar del Plata - Central Cordoba 2.46 2.99 3.40
27 czerwca 2015 1 X 2
19:00 Juventud Unida Gualeguaychu - All Boys 2.45 3.10 3.46
21:10 Chacarita - Estudiantes San Luis 2.34 3.23 3.52
28 czerwca 2015 1 X 2
19:00 Guillermo Brown - Atletico Los Andes 2.78 3.00 3.04
21:00 Instituto AC Cordoba - Union Mar del Plata 1.72 3.70 7.05
21:00 Guarani AF - Gimnasia Jujuy 2.72 3.00 3.12
21:10 Atletico Parana - Patronato Parana 3.30 3.10 2.71
22:00 Independiente Rivadavia - Douglas Haig 2.57 3.14 3.20
23:20 Ferro Carril Oeste - Central Cordoba 1.92 3.22 5.20
29 czerwca 2015 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - Boca Unidos 2.13 3.20 4.75
30 czerwca 2015 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Sportivo Belgrano 1.50 4.50 10.00
3 lipca 2015 1 X 2
23:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Los Andes 2.39 3.08 3.50
4 lipca 2015 1 X 2
01:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Parana 2.30 3.10 3.93
02:00 Guarani AF - Estudiantes San Luis 2.20 3.18 3.95
02:00 Patronato Parana - All Boys 1.79 3.60 6.06
03:00 Atletico Tucuman - Gimnasia Mendoza 1.62 3.93 7.70
19:00 Guillermo Brown - Boca Unidos 2.61 3.10 3.19
19:00 Chacarita - Sportivo Belgrano 2.46 3.20 3.64
19:00 Santamarina Tandil - Union Mar del Plata 1.48 4.19 9.00
19:00 Villa Dalmine - Central Cordoba 2.08 3.30 4.55
19:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Douglas Haig 2.43 3.10 3.47
5 lipca 2015 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy 2.65 3.10 3.62
8 lipca 2015 1 X 2
19:00 Gimnasia Mendoza - Guillermo Brown 2.27 3.30 3.90
20:00 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 2.53 3.10 3.30
20:30 Estudiantes San Luis - Independiente Rivadavia 2.49 3.11 3.35
22:10 Union Mar del Plata - Chacarita 2.15 3.30 4.10
9 lipca 2015 1 X 2
00:15 Atletico Parana - All Boys 2.34 3.05 3.70
01:00 Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 2.11 3.10 4.40
01:00 Sportivo Belgrano - Guarani AF 2.28 3.30 3.94
01:15 Douglas Haig - Patronato Parana 4.04 3.20 2.18
02:30 Central Cordoba - Atletico Tucuman 3.03 2.95 2.77
02:30 Gimnasia Jujuy - Juventud Unida Gualeguaychu 1.83 3.42 5.80
20:00 Atletico Los Andes - Santamarina Tandil 2.55 3.10 3.24
12 lipca 2015 1 X 2
20:00 Villa Dalmine - Atletico Parana 2.10 3.21 4.47
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Estudiantes San Luis 2.11 3.25 4.70
20:00 Guillermo Brown - Central Cordoba 2.20 3.20 4.10
21:00 Guarani AF - Union Mar del Plata 2.48 3.10 3.36
21:00 Instituto AC Cordoba - Gimnasia Mendoza 1.88 3.25 5.46
22:00 All Boys - Douglas Haig 2.19 3.10 4.28
22:10 Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste 2.01 3.33 4.88
13 lipca 2015 1 X 2
00:15 Patronato Parana - Gimnasia Jujuy 1.82 3.35 6.20
02:30 Santamarina Tandil - Boca Unidos 1.90 3.30 5.17
20:00 Chacarita - Atletico Los Andes 2.60 3.00 3.41
14 lipca 2015 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Sportivo Belgrano 2.00 3.10 4.92
17 lipca 2015 1 X 2
20:00 Boca Unidos - Chacarita 2.07 3.13 4.50
22:10 Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 2.06 3.24 4.85
18 lipca 2015 1 X 2
00:20 Gimnasia Jujuy - All Boys 2.51 3.00 3.75
19:00 Atletico Los Andes - Guarani AF 1.81 3.50 5.66
21:00 Atletico Parana - Douglas Haig 2.57 3.00 3.52
19 lipca 2015 1 X 2
20:00 Estudiantes San Luis - Patronato Parana 3.69 3.10 2.31
20:30 Sportivo Belgrano - Juventud Unida Gualeguaychu 2.40 3.26 4.89
22:10 Gimnasia Mendoza - Santamarina Tandil 3.66 3.06 2.38
22:30 Central Cordoba - Instituto AC Cordoba 2.98 2.96 2.86
20 lipca 2015 1 X 2
00:30 Villa Dalmine - Atletico Tucuman 3.13 3.00 2.74
01:00 Union Mar del Plata - Independiente Rivadavia 2.42 3.00 3.63
24 lipca 2015 1 X 2
20:00 Independiente Rivadavia - Atletico Los Andes 2.80 2.95 3.27
25 lipca 2015 1 X 2
17:00 Chacarita - Gimnasia Mendoza 2.45 3.00 3.54
20:00 Guillermo Brown - Villa Dalmine 2.25 3.20 4.10
26 lipca 2015 1 X 2
02:15 Instituto AC Cordoba - Ferro Carril Oeste 1.92 3.25 5.79
16:00 Santamarina Tandil - Central Cordoba 1.57 3.73 8.40
19:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Union Mar del Plata 2.05 3.13 5.00
20:00 Patronato Parana - Sportivo Belgrano 1.43 4.40 12.67
20:30 Douglas Haig - Gimnasia Jujuy 2.13 3.11 4.45
21:00 Guarani AF - Boca Unidos 2.40 3.00 3.61
22:00 All Boys - Estudiantes San Luis 2.13 3.15 4.37
22:30 Atletico Tucuman - Atletico Parana 1.54 4.00 9.81
29 lipca 2015 1 X 2
20:00 Villa Dalmine - Gimnasia Mendoza 1.96 3.25 5.66
1 sierpnia 2015 1 X 2
02:00 Central Cordoba - Chacarita 2.61 3.10 3.42
18:00 Atletico Los Andes - Juventud Unida Gualeguaychu 2.10 3.15 5.00
22:45 Ferro Carril Oeste - Santamarina Tandil 2.55 3.00 3.45
2 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Union Mar del Plata - Patronato Parana 3.95 3.10 2.30
17:00 Estudiantes San Luis - Douglas Haig 2.50 3.00 3.68
20:00 Atletico Parana - Gimnasia Jujuy 2.88 2.95 3.08
20:30 Boca Unidos - Independiente Rivadavia 2.31 3.03 3.95
20:30 Sportivo Belgrano - All Boys 2.53 2.95 3.64
20:30 Villa Dalmine - Instituto AC Cordoba 2.89 3.00 3.22
3 sierpnia 2015 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Guillermo Brown 1.45 4.26 10.57
4 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Gimnasia Mendoza - Guarani AF 2.25 3.00 4.33
11 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Independiente Rivadavia - Gimnasia Mendoza 1.98 3.20 4.92
19:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Boca Unidos 2.72 3.10 3.37
20:00 Guillermo Brown - Atletico Parana 2.34 3.13 3.79
20:00 Chacarita - Ferro Carril Oeste 2.50 3.00 3.48
22:10 Instituto AC Cordoba - Atletico Tucuman 3.00 3.00 2.84
12 sierpnia 2015 1 X 2
00:20 Patronato Parana - Atletico Los Andes 1.83 3.35 5.66
01:30 All Boys - Union Mar del Plata 2.07 3.30 4.82
01:30 Santamarina Tandil - Villa Dalmine 2.20 3.10 3.92
02:00 Guarani AF - Central Cordoba 2.25 3.10 4.01
02:30 Gimnasia Jujuy - Estudiantes San Luis 2.24 3.10 4.20
16 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Ferro Carril Oeste - Guarani AF 1.87 3.40 5.44
20:00 Guillermo Brown - Instituto AC Cordoba 2.79 3.10 3.00
20:05 Boca Unidos - Patronato Parana 2.87 2.97 2.97
21:00 Sportivo Belgrano - Gimnasia Jujuy 2.38 3.00 4.05
22:10 Villa Dalmine - Chacarita 2.21 3.10 4.10
23:30 Union Mar del Plata - Douglas Haig 2.54 3.00 3.40
17 sierpnia 2015 1 X 2
02:30 Atletico Tucuman - Santamarina Tandil 1.85 3.43 5.26
20:00 Atletico Los Andes - All Boys 2.15 3.10 4.54
21:00 Atletico Parana - Estudiantes San Luis 2.32 3.00 3.95
21:00 Central Cordoba - Independiente Rivadavia 2.54 3.00 3.41
19 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Douglas Haig - Sportivo Belgrano 1.81 3.45 6.00
22 sierpnia 2015 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Union Mar del Plata 2.36 3.05 4.10
20:00 All Boys - Boca Unidos 2.27 3.00 4.09
21:00 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste 2.12 3.10 4.37
23:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Parana 2.08 3.20 4.46
23 sierpnia 2015 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Guillermo Brown 1.57 3.75 8.70
18:00 Douglas Haig - Atletico Los Andes 2.18 3.10 4.13
19:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Central Cordoba 2.03 3.30 4.92
24 sierpnia 2015 1 X 2
00:30 Patronato Parana - Gimnasia Mendoza 1.49 4.08 9.00
20:00 Estudiantes San Luis - Sportivo Belgrano 2.04 3.20 4.66
21:00 Chacarita - Atletico Tucuman 3.62 3.10 2.40
25 sierpnia 2015 1 X 2
02:00 Guarani AF - Villa Dalmine 3.19 2.95 2.75
29 sierpnia 2015 1 X 2
02:00 Central Cordoba - Patronato Parana 4.00 3.00 2.50
20:30 Gimnasia Mendoza - All Boys 2.58 3.00 3.40
21:00 Atletico Parana - Sportivo Belgrano 2.04 3.15 4.38
30 sierpnia 2015 1 X 2
00:30 Instituto AC Cordoba - Santamarina Tandil 2.20 3.10 4.13
18:00 Atletico Los Andes - Gimnasia Jujuy 2.04 3.20 4.79
20:30 Boca Unidos - Douglas Haig 2.47 3.10 3.66
21:00 Guillermo Brown - Chacarita 2.18 3.11 4.20
21:30 Villa Dalmine - Independiente Rivadavia 2.15 3.12 4.16
22:00 Atletico Tucuman - Guarani AF 1.47 4.65 9.78
23:00 Union Mar del Plata - Estudiantes San Luis 2.47 3.00 3.61
31 sierpnia 2015 1 X 2
23:00 Ferro Carril Oeste - Juventud Unida Gualeguaychu 2.05 3.10 4.87
5 września 2015 1 X 2
18:00 Chacarita - Instituto AC Cordoba 2.79 3.00 3.07
22:00 All Boys - Central Cordoba 2.06 3.08 4.65
6 września 2015 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Atletico Parana 2.20 3.22 4.00
18:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Villa Dalmine 2.15 3.10 4.51
20:00 Estudiantes San Luis - Atletico Los Andes 2.44 3.08 3.50
21:00 Douglas Haig - Gimnasia Mendoza 2.15 3.10 4.55
21:00 Guarani AF - Guillermo Brown 2.62 3.10 3.44
22:00 Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 2.01 3.25 5.00
22:00 Sportivo Belgrano - Union Mar del Plata 1.93 3.36 5.10
23:00 Independiente Rivadavia - Atletico Tucuman 3.32 3.00 2.72
7 września 2015 1 X 2
02:30 Patronato Parana - Ferro Carril Oeste 1.80 3.40 6.35
11 września 2015 1 X 2
21:00 Atletico Los Andes - Sportivo Belgrano 1.85 3.50 5.20
12 września 2015 1 X 2
02:00 Central Cordoba - Douglas Haig 2.72 3.10 3.13
02:00 Instituto AC Cordoba - Guarani AF 1.86 3.33 5.70
19:00 Villa Dalmine - Patronato Parana 3.59 3.10 2.40
22:00 Atletico Parana - Union Mar del Plata 1.92 3.20 5.00
23:00 Atletico Tucuman - Juventud Unida Gualeguaychu 1.60 3.88 8.88
13 września 2015 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Chacarita 1.94 3.25 4.85
16:00 Guillermo Brown - Independiente Rivadavia 2.42 3.05 4.47
16:00 Boca Unidos - Estudiantes San Luis 2.40 3.00 3.70
19:30 Ferro Carril Oeste - All Boys 2.33 3.10 4.05
20:30 Gimnasia Mendoza - Gimnasia Jujuy 2.50 2.95 3.58
18 września 2015 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Central Cordoba 2.28 3.10 4.24
21:00 Chacarita - Atletico Parana 2.51 3.00 3.40
22:00 Union Mar del Plata - Atletico Los Andes 2.91 3.20 2.95
19 września 2015 1 X 2
00:10 Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 2.38 3.00 3.80
01:00 All Boys - Villa Dalmine 2.30 3.10 4.36
02:00 Sportivo Belgrano - Boca Unidos 1.97 3.20 5.10
02:00 Guarani AF - Santamarina Tandil 3.02 3.00 3.02
02:00 Estudiantes San Luis - Gimnasia Mendoza 2.05 3.20 5.04
02:00 Independiente Rivadavia - Instituto AC Cordoba 2.60 3.00 3.50
02:30 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.69 3.00 3.22
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Guillermo Brown 1.95 3.33 5.47
23 września 2015 1 X 2
00:00 Villa Dalmine - Douglas Haig 2.70 2.88 3.60
02:00 Central Cordoba - Estudiantes San Luis 2.88 2.85 3.34
02:10 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2.00 3.10 5.30
19:00 Gimnasia Mendoza - Sportivo Belgrano 2.35 3.10 3.60
19:00 Guillermo Brown - Patronato Parana 3.56 3.00 2.50
21:00 Boca Unidos - Union Mar del Plata 2.17 3.15 4.50
21:10 Chacarita - Guarani AF 2.40 3.01 4.25
23:20 Atletico Parana - Atletico Los Andes 2.35 3.05 3.80
24 września 2015 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - All Boys 1.85 3.30 5.90
01:30 Santamarina Tandil - Independiente Rivadavia 1.91 3.22 5.25
25 września 2015 1 X 2
02:00 Instituto AC Cordoba - Juventud Unida Gualeguaychu 1.92 3.10 5.83
27 września 2015 1 X 2
19:00 Atletico Los Andes - Boca Unidos 1.92 3.25 5.10
20:00 Estudiantes San Luis - Ferro Carril Oeste 2.35 3.09 3.86
21:00 Douglas Haig - Atletico Tucuman 3.90 3.00 2.40
21:00 Independiente Rivadavia - Chacarita 2.33 3.00 3.92
22:00 All Boys - Guillermo Brown 1.69 3.44 7.00
28 września 2015 1 X 2
00:30 Sportivo Belgrano - Central Cordoba 1.96 3.20 5.25
19:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Santamarina Tandil 2.48 3.00 3.60
29 września 2015 1 X 2
02:00 Guarani AF - Atletico Parana 2.49 3.00 3.62
02:10 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 1.97 3.23 5.56
3 października 2015 1 X 2
19:00 Gimnasia Mendoza - Atletico Los Andes 2.52 3.10 3.41
21:00 Chacarita - Juventud Unida Gualeguaychu 2.13 3.20 4.15
23:30 Santamarina Tandil - Patronato Parana 2.46 3.02 3.44
4 października 2015 1 X 2
01:30 Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 2.38 3.00 3.90
02:00 Guarani AF - Independiente Rivadavia 2.29 3.10 4.15
20:10 Instituto AC Cordoba - All Boys 2.02 3.20 5.00
21:00 Guillermo Brown - Douglas Haig 2.19 3.10 4.78
22:00 Atletico Parana - Boca Unidos 2.18 3.12 4.20
22:15 Ferro Carril Oeste - Sportivo Belgrano 1.66 3.57 7.00
5 października 2015 1 X 2
02:30 Atletico Tucuman - Gimnasia Jujuy 1.50 4.35 10.50
10 października 2015 1 X 2
20:00 Atletico Los Andes - Central Cordoba 1.76 3.50 5.85
22:00 All Boys - Santamarina Tandil 2.28 3.10 3.86
23:00 Independiente Rivadavia - Atletico Parana 2.46 3.00 3.57
11 października 2015 1 X 2
01:40 Union Mar del Plata - Ferro Carril Oeste 3.68 3.10 2.63
20:00 Estudiantes San Luis - Atletico Tucuman 4.45 3.20 2.10
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Guarani AF 2.38 3.00 4.01
22:00 Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 2.10 3.13 4.75
23:00 Sportivo Belgrano - Villa Dalmine 2.65 2.94 3.50
23:15 Douglas Haig - Instituto AC Cordoba 2.54 2.91 3.50
23:30 Patronato Parana - Chacarita 1.62 3.80 7.60
12 października 2015 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Gimnasia Mendoza 1.85 3.44 6.30
17 października 2015 1 X 2
18:00 Chacarita - All Boys 2.31 3.10 4.38
20:30 Villa Dalmine - Union Mar del Plata 1.90 3.40 5.75
22:00 Atletico Parana - Gimnasia Mendoza 2.12 3.20 4.45
23:00 Instituto AC Cordoba - Gimnasia Jujuy 1.97 3.25 5.09
18 października 2015 1 X 2
22:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Los Andes 2.22 3.14 3.89
22:00 Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 2.36 3.10 3.87
23:00 Independiente Rivadavia - Juventud Unida Gualeguaychu 2.26 3.10 4.05
19 października 2015 1 X 2
00:15 Guarani AF - Patronato Parana 4.00 3.00 2.32
01:30 Central Cordoba - Boca Unidos 2.38 3.00 4.00
02:30 Atletico Tucuman - Sportivo Belgrano 1.50 4.80 9.70
23:00 Santamarina Tandil - Douglas Haig 2.10 3.36 4.33
24 października 2015 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 2.79 2.93 3.22
31 października 2015 1 X 2
17:00 Atletico Los Andes - Villa Dalmine 2.15 3.20 4.16
21:00 All Boys - Guarani AF 1.80 3.40 6.49
1 listopada 2015 1 X 2
01:30 Union Mar del Plata - Atletico Tucuman 5.66 3.31 1.86
19:45 Douglas Haig - Chacarita 2.08 3.15 5.00
19:45 Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Parana 2.55 3.15 3.40
20:00 Gimnasia Mendoza - Central Cordoba 2.07 3.10 4.50
20:00 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2.62 2.95 3.25
21:00 Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 2.43 3.00 3.75
22:10 Estudiantes San Luis - Instituto AC Cordoba 2.24 3.10 4.30
2 listopada 2015 1 X 2
00:30 Sportivo Belgrano - Guillermo Brown 2.00 3.26 4.80
00:30 Patronato Parana - Independiente Rivadavia 1.50 4.25 10.12
7 listopada 2015 1 X 2
18:00 Chacarita - Gimnasia Jujuy 1.91 3.35 5.00
20:15 Villa Dalmine - Boca Unidos 1.57 3.75 8.00
20:30 Independiente Rivadavia - All Boys 2.45 3.10 3.36
8 listopada 2015 1 X 2
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Patronato Parana 4.40 3.16 2.10
21:00 Guillermo Brown - Union Mar del Plata 1.80 3.88 6.09
21:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Mendoza 1.65 3.78 7.22
21:00 Instituto AC Cordoba - Sportivo Belgrano 1.60 3.98 7.50
21:00 Guarani AF - Douglas Haig 1.80 3.40 6.50
21:00 Atletico Parana - Central Cordoba 2.01 3.17 5.00
9 listopada 2015 1 X 2
00:30 Atletico Tucuman - Atletico Los Andes 1.37 5.50 10.50
10 listopada 2015 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Estudiantes San Luis 1.70 3.61 6.92
14 listopada 2015 1 X 2
21:00 All Boys - Juventud Unida Gualeguaychu 2.10 3.28 6.00
21:00 Boca Unidos - Atletico Tucuman 2.60 3.17 3.98
15 listopada 2015 1 X 2
01:30 Patronato Parana - Atletico Parana 2.40 3.10 3.60
21:00 Union Mar del Plata - Instituto AC Cordoba 11.85 4.15 1.60
21:00 Gimnasia Mendoza - Villa Dalmine 2.41 3.10 3.48
21:00 Atletico Los Andes - Guillermo Brown 2.75 3.13 3.02
21:00 Gimnasia Jujuy - Guarani AF 1.96 3.60 5.50
21:00 Estudiantes San Luis - Chacarita 2.03 3.31 5.20
21:00 Central Cordoba - Ferro Carril Oeste 2.36 2.95 4.00
21:00 Sportivo Belgrano - Santamarina Tandil 3.40 3.32 4.24
21:30 Douglas Haig - Independiente Rivadavia 2.20 3.10 4.10
Piłka Nożna Argentyna Primera Playoffs Najwyższe kursy
19 listopada 2015 1 X 2
23:00 Tigre Victoria - Colon Santa Fe 2.24 3.17 4.33
20 listopada 2015 1 X 2
01:30 Independiente - Belgrano Cordoba 1.91 3.40 5.21
21:00 Gimnasia La Plata - San Martin San Juan 1.80 3.70 6.08
21 listopada 2015 1 X 2
01:30 Union Santa Fe - Aldosivi 2.13 3.30 4.07
01:30 Racing Club - Estudiantes La Plata 2.21 3.10 4.16
23 listopada 2015 1 X 2
23:00 Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 2.31 3.15 3.90
24 listopada 2015 1 X 2
01:30 Lanus - Newells Old Boys 2.16 3.18 4.20
25 listopada 2015 1 X 2
01:15 Banfield - Argentinos Juniors 2.09 3.38 4.50
28 listopada 2015 1 X 2
21:00 Colon Santa Fe - Belgrano Cordoba 2.92 3.13 2.91
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes La Plata 2.75 3.00 3.25
29 listopada 2015 1 X 2
00:15 Lanus - Gimnasia La Plata 2.55 3.10 3.50
22:15 Independiente - Racing Club 2.54 3.00 3.62
30 listopada 2015 1 X 2
01:30 Aldosivi - Banfield 2.70 3.12 3.22
5 grudnia 2015 1 X 2
22:00 Banfield - Aldosivi 1.98 3.45 5.25
23:00 Belgrano Cordoba - Colon Santa Fe 2.20 3.25 4.30
6 grudnia 2015 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.75 3.50 6.19
22:15 Racing Club - Independiente 2.64 3.10 3.22
7 grudnia 2015 1 X 2
01:30 Gimnasia La Plata - Lanus 2.20 3.29 3.94
Piłka Nożna Argentyna Primera B Playoffs Najwyższe kursy
24 listopada 2015 1 X 2
21:05 Estudiantes Buenos Aires - Almagro 1.92 2.89 3.96
25 listopada 2015 1 X 2
01:05 Defensores Belgrano - Deportivo Moron 1.88 2.91 4.11
23:00 Ferro Carril Oeste - Santamarina Tandil 2.15 3.26 4.45
26 listopada 2015 1 X 2
01:30 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 1.93 3.25 5.25
28 listopada 2015 1 X 2
21:35 Almagro - Deportivo Moron 2.14 2.79 3.39
30 listopada 2015 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Patronato Parana 2.94 3.10 2.89
6 grudnia 2015 1 X 2
23:15 Patronato Parana - Santamarina Tandil 1.57 4.00 7.58
7 grudnia 2015 1 X 2
21:05 Deportivo Moron - Almagro 2.09 3.17 4.15
Piłka Nożna Argentyna Copa Argentina Najwyższe kursy
3 marca 2015 1 X 2
21:00 General Lamadrid - Defensores Belgrano 3.00 2.75 2.60
19 marca 2015 1 X 2
21:00 Temperley - Patronato Parana 3.09 3.20 3.70
25 marca 2015 1 X 2
22:00 Acassuso - Excursionistas 1.53 3.40 6.00
26 marca 2015 1 X 2
21:00 Nueva Chicago - Defensores Belgrano 1.83 3.68 4.75
1 kwietnia 2015 1 X 2
20:00 Flandria - Almirante Brown 2.20 2.80 3.30
2 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Estudiantes Buenos Aires - Dock Sud 2.00 3.00 3.60
21:30 Chacarita - CA Atlas 1.57 3.60 6.50
8 kwietnia 2015 1 X 2
20:00 General Lamadrid - Atletico Los Andes 4.75 3.45 1.75
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Atletico Atlanta 1.63 3.50 6.50
9 kwietnia 2015 1 X 2
02:00 Belgrano Cordoba - Instituto AC Cordoba 1.53 4.22 8.27
23:30 All Boys - Douglas Haig 2.59 3.15 3.36
22 kwietnia 2015 1 X 2
20:00 Sarmiento Resistencia - Deportivo Merlo 1.65 3.70 6.00
24 kwietnia 2015 1 X 2
01:10 Argentinos Juniors - San Martin Tucuman 1.99 3.40 4.75
02:00 Tigre Victoria - Gimnasia Jujuy 1.75 3.76 6.87
30 kwietnia 2015 1 X 2
01:10 Quilmes - Sportivo Belgrano 1.57 4.00 8.10
02:00 Arsenal Sarandi - Guarani AF 1.60 3.80 9.00
2 maja 2015 1 X 2
21:00 Temperley - San Martin San Juan 2.40 3.00 3.50
23:15 San Lorenzo - Velez Sarsfield 2.10 3.13 4.15
3 maja 2015 1 X 2
22:15 Tigre Victoria - Nueva Chicago 1.69 3.50 6.30
13 maja 2015 1 X 2
21:00 Godoy Cruz - Deportivo Espanol 1.36 5.50 9.90
19 maja 2015 1 X 2
21:00 Newells Old Boys - Chacarita 1.65 3.92 6.75
20 maja 2015 1 X 2
20:00 Union Santa Fe - Deportivo Armenio 1.34 5.00 11.50
20:00 Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 3.73 2.90 2.53
27 maja 2015 1 X 2
01:00 Huracan TA - Independiente Rivadavia 1.73 3.35 5.70
23:00 Crucero del Norte - Atletico Los Andes 3.17 3.10 2.69
23:00 Atletico Rafaela - Flandria 1.62 3.35 6.80
28 maja 2015 1 X 2
00:00 Lanus - Atletico Tucuman 1.91 3.70 5.70
20:00 Colon Santa Fe - Acassuso 1.95 4.30 9.50
5 czerwca 2015 1 X 2
01:00 Estudiantes La Plata - Santamarina Tandil 2.02 3.36 4.54
12 czerwca 2015 1 X 2
02:00 San Martin San Juan - Estudiantes Buenos Aires 1.92 3.25 4.57
2 lipca 2015 1 X 2
01:10 Huracan TA - Independiente Rivadavia 2.01 3.67 6.71
4 lipca 2015 1 X 2
03:30 River Plate - Rosario Central 2.30 3.42 4.60
16 lipca 2015 1 X 2
00:00 Estudiantes La Plata - San Martin San Juan 2.13 3.14 4.60
02:10 Union Santa Fe - Gimnasia La Plata 3.90 3.20 2.25
21 lipca 2015 1 X 2
20:00 Chacarita - All Boys 3.19 3.00 2.74
23 lipca 2015 1 X 2
23:00 Argentinos Juniors - Guarani AF 1.69 3.85 6.80
30 lipca 2015 1 X 2
00:30 Boca Juniors - Banfield 1.72 4.25 7.40
22:30 Quilmes - Independiente Rivadavia 2.27 3.46 4.20
5 sierpnia 2015 1 X 2
20:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Los Andes 2.94 3.00 2.92
6 sierpnia 2015 1 X 2
00:15 Instituto AC Cordoba - San Lorenzo 6.60 3.58 1.76
22:00 Lanus - Nueva Chicago 1.82 3.68 6.91
7 sierpnia 2015 1 X 2
00:30 Temperley - Defensa y Justicia 3.61 3.20 2.45
23:00 Independiente - Deportivo Espanol 1.27 6.55 19.00
8 sierpnia 2015 1 X 2
02:10 Racing Club - Tigre Victoria 2.31 3.19 3.87
10 sierpnia 2015 1 X 2
22:30 Atletico Rafaela - Deportivo Merlo 1.88 3.68 5.60
12 sierpnia 2015 1 X 2
22:30 Acassuso - Velez Sarsfield 7.07 3.84 1.80
19 sierpnia 2015 1 X 2
23:30 Independiente - Lanus 2.46 3.30 3.34
20 sierpnia 2015 1 X 2
02:00 Guarani AF - Boca Juniors 20.45 7.04 1.22
20:00 Chacarita - Defensa y Justicia 4.20 3.40 2.05
26 sierpnia 2015 1 X 2
23:30 San Lorenzo - Atletico Rafaela 1.84 3.70 6.13
27 sierpnia 2015 1 X 2
02:00 Racing Club - Atletico Atlanta 1.58 4.20 7.50
28 sierpnia 2015 1 X 2
00:00 Rosario Central - Ferro Carril Oeste 1.79 3.47 6.25
2 września 2015 1 X 2
21:30 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 4.20 3.10 2.00
21:30 Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata 4.28 3.32 2.21
4 września 2015 1 X 2
00:00 Estudiantes La Plata - Quilmes 2.32 3.10 4.00
10 września 2015 1 X 2
00:00 Lanus - Velez Sarsfield 2.18 3.20 4.20
18 września 2015 1 X 2
01:10 Racing Club - San Lorenzo 2.79 3.05 3.10
24 września 2015 1 X 2
00:30 Rosario Central - Estudiantes La Plata 2.74 3.00 3.18
02:30 Defensa y Justicia - Boca Juniors 7.01 4.06 1.58
24 października 2015 1 X 2
00:00 Lanus - Boca Juniors 5.30 3.58 1.95
02:30 Rosario Central - Racing Club 3.06 3.01 3.06
5 listopada 2015 1 X 2
01:10 Rosario Central - Boca Juniors 4.35 3.45 2.10