loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Austria

Austria - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, I liga, Puchar, Regionalliga Wschód, Regionalliga Centrum, Regionalliga Zachód.

Piłka Nożna Austria Bundesliga Najwyższe kursy
23 lipca 2016 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - SV Ried 1.47 5.05 10.11
18:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 4.06 3.82 2.05
18:30 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.65 3.30 3.14
24 lipca 2016 1 X 2
16:30 St. Polten - Austria Wiedeń 3.95 3.75 2.33
19:00 Mattersburg - Admira Wacker Modling 2.84 3.55 2.91
30 lipca 2016 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.45 5.10 8.97
18:30 SV Ried - Sturm Graz 3.65 3.57 2.21
31 lipca 2016 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 5.75 3.89 1.86
16:30 Austria Wiedeń - Mattersburg 1.68 4.96 7.53
19:00 St. Polten - Admira Wacker Modling 2.50 3.41 3.90
6 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Mattersburg - Sturm Graz 3.71 3.65 2.22
18:30 Wolfsberger - SV Ried 2.00 3.56 4.40
18:30 Red Bull Salzburg - St. Polten 1.42 7.15 16.34
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.54 3.47 3.17
7 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 3.21 3.72 2.45
13 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 SV Ried - Red Bull Salzburg 5.75 4.20 1.76
18:30 Mattersburg - Wolfsberger 3.03 3.50 2.77
18:30 Rheindorf Altach - St. Polten 2.00 3.82 4.72
18:30 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.35 5.95 12.00
14 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Austria Wiedeń 2.35 3.47 3.43
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 St. Polten - Sturm Graz 4.40 3.62 2.04
18:30 Red Bull Salzburg - Mattersburg 1.41 5.75 9.50
18:30 Admira Wacker Modling - SV Ried 2.46 3.46 3.20
21 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 5.35 4.06 1.80
19:00 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 2.10 3.78 3.90
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.77 3.95 5.40
18:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 2.05 3.62 4.57
18:30 Mattersburg - St. Polten 2.19 3.63 3.90
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2.42 3.63 3.35
19:00 SV Ried - Austria Wiedeń 3.45 3.51 2.33
10 września 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 3.60 3.66 2.45
18:30 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.95 3.62 4.59
18:30 St. Polten - SV Ried 2.60 3.50 3.06
18:30 Rheindorf Altach - Mattersburg 1.81 3.97 5.00
11 września 2016 1 X 2
16:30 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 9.00 5.16 1.43
17 września 2016 1 X 2
16:00 SV Ried - Rheindorf Altach 2.58 3.40 3.10
18:30 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 5.40 4.06 1.75
18:30 Wolfsberger - St. Polten 1.65 4.33 6.70
18 września 2016 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.37 5.85 9.51
19:00 Rapid Wiedeń - Mattersburg 1.35 6.10 10.00
24 września 2016 1 X 2
16:00 St. Polten - Rapid Wiedeń 9.00 5.25 1.48
18:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1.70 4.20 7.00
18:30 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.53 4.90 6.94
18:30 Mattersburg - SV Ried 2.44 3.44 3.14
25 września 2016 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 7.50 4.50 1.57
1 października 2016 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Rheindorf Altach 2.28 3.37 4.04
18:30 Admira Wacker Modling - Mattersburg 2.57 3.47 3.10
2 października 2016 1 X 2
16:30 SV Ried - Rapid Wiedeń 5.80 3.97 1.74
16:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.69 4.36 6.00
19:00 Austria Wiedeń - St. Polten 1.56 4.65 7.02
15 października 2016 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 5.65 4.16 1.73
18:30 Rapid Wiedeń - Rheindorf Altach 1.49 4.75 8.10
18:30 Admira Wacker Modling - St. Polten 2.26 3.50 3.71
18:30 Sturm Graz - SV Ried 1.56 4.60 6.74
16 października 2016 1 X 2
16:30 Mattersburg - Austria Wiedeń 3.90 3.95 2.04
22 października 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Mattersburg 1.38 5.50 11.00
18:30 SV Ried - Wolfsberger 2.42 3.40 3.42
18:30 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 1.82 4.00 5.18
23 października 2016 1 X 2
14:00 St. Polten - Red Bull Salzburg 8.60 5.34 1.43
16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1.94 3.87 4.26
29 października 2016 1 X 2
16:00 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 5.61 4.16 1.74
18:30 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.26 6.94 14.95
18:30 St. Polten - Rheindorf Altach 3.32 3.58 2.32
18:30 Wolfsberger - Mattersburg 1.94 3.66 4.46
30 października 2016 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.46 3.58 3.05
5 listopada 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz - St. Polten 1.35 5.55 10.90
18:30 SV Ried - Admira Wacker Modling 2.24 3.46 3.84
6 listopada 2016 1 X 2
14:00 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 1.61 4.40 6.70
16:30 Mattersburg - Red Bull Salzburg 10.20 6.33 1.37
16:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 2.60 3.40 3.03
19 listopada 2016 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Sturm Graz 2.79 3.40 2.88
18:30 Austria Wiedeń - SV Ried 1.70 4.36 5.95
18:30 St. Polten - Mattersburg 2.40 3.52 3.24
18:30 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 2.86 3.27 2.88
20 listopada 2016 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1.82 3.92 5.63
26 listopada 2016 1 X 2
16:00 SV Ried - St. Polten 2.02 3.53 4.33
18:30 Mattersburg - Rheindorf Altach 3.27 3.46 2.41
27 listopada 2016 1 X 2
14:00 Wolfsberger - Austria Wiedeń 2.75 3.35 2.89
16:30 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 2.25 3.60 3.85
16:30 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.24 7.70 14.36
29 listopada 2016 1 X 2
19:00 Rheindorf Altach - SV Ried 1.95 3.92 5.25
30 listopada 2016 1 X 2
20:30 St. Polten - Wolfsberger 2.68 3.47 3.10
20:30 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 5.40 4.33 2.06
20:30 Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1.58 4.86 9.71
20:30 Mattersburg - Rapid Wiedeń 4.86 4.10 1.77
3 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - St. Polten 1.44 5.30 9.66
18:30 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 3.15 3.66 2.37
18:30 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.36 5.49 12.02
18:30 SV Ried - Mattersburg 2.23 3.60 3.92
4 grudnia 2016 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Sturm Graz 3.53 3.45 2.45
Piłka Nożna Austria I liga Najwyższe kursy
22 lipca 2016 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Wattens 2.10 3.62 4.39
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 1.67 4.27 6.75
18:30 Liefering - Horn 2.53 3.97 3.40
18:30 Kapfenberg - Magna Neustadt 2.29 3.67 3.22
20:30 Austria Lustenau - LASK Linz 2.94 3.67 2.53
29 lipca 2016 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Liefering 3.30 3.77 2.40
18:30 Austria Lustenau - Horn 2.17 3.79 4.36
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2.68 3.58 2.74
18:30 Wattens - FAC Team Fur Vienna 2.26 3.68 3.80
20:30 LASK Linz - Blau Weiss Linz 1.44 5.15 8.12
5 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Magna Neustadt 2.08 3.84 3.75
18:30 Horn - Kapfenberg 2.25 3.75 3.32
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 4.59 3.89 1.90
18:30 Liefering - LASK Linz 3.50 4.16 2.12
20:30 Wacker Innsbruck - Wattens 2.11 3.85 4.00
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Wattens - Magna Neustadt 2.42 3.55 3.46
18:30 Horn - Blau Weiss Linz 2.37 3.69 3.35
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 2.07 4.05 4.00
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.43 5.59 8.06
20:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck 1.63 4.31 6.50
15 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Austria Lustenau 4.08 3.88 2.08
16 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Wattens 2.14 3.90 3.68
18:30 FAC Team Fur Vienna - Horn 3.07 3.67 2.65
18:30 Wacker Innsbruck - Liefering 3.30 3.78 2.38
18:30 Magna Neustadt - LASK Linz 4.88 4.03 1.80
19 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Kapfenberg 1.85 4.30 4.40
18:30 LASK Linz - Wattens 1.53 4.80 7.24
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 3.30 3.62 2.40
18:30 FAC Team Fur Vienna - Blau Weiss Linz 3.35 3.59 2.60
20:30 Horn - Magna Neustadt 2.19 3.64 3.60
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - FAC Team Fur Vienna 2.62 3.47 3.30
18:30 Blau Weiss Linz - Wacker Innsbruck 3.09 3.34 2.81
18:30 Wattens - Horn 2.90 3.45 2.70
18:30 Austria Lustenau - Liefering 2.30 3.87 3.35
20:30 Kapfenberg - LASK Linz 4.30 4.06 1.91
9 września 2016 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Kapfenberg 2.75 3.82 2.70
18:30 Wattens - Liefering 4.83 4.11 1.91
18:30 Magna Neustadt - Austria Lustenau 5.05 3.91 1.83
18:30 Horn - Wacker Innsbruck 2.96 3.47 2.64
20:30 FAC Team Fur Vienna - LASK Linz 6.20 4.61 1.57
12 września 2016 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Wattens 1.57 4.85 8.22
13 września 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Blau Weiss Linz 1.62 4.95 6.50
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 2.18 3.82 3.75
18:30 LASK Linz - Horn 1.45 5.49 9.50
18:30 Wacker Innsbruck - Magna Neustadt 1.88 4.00 4.92
16 września 2016 1 X 2
18:30 LASK Linz - Austria Lustenau 2.07 3.67 3.92
18:30 Magna Neustadt - Kapfenberg 3.50 3.75 2.27
18:30 Wattens - Blau Weiss Linz 2.58 3.48 3.03
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 2.93 3.52 2.69
20:30 Horn - Liefering 3.74 3.85 2.08
23 września 2016 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wattens 2.00 3.92 4.34
18:30 Liefering - Magna Neustadt 1.42 5.75 9.91
18:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2.32 3.73 3.19
18:30 Horn - Austria Lustenau 4.46 3.97 1.91
20:30 Blau Weiss Linz - LASK Linz 7.81 4.78 1.60
30 września 2016 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Blau Weiss Linz 2.76 3.47 2.88
18:30 LASK Linz - Liefering 1.97 4.06 4.46
18:30 Kapfenberg - Horn 2.11 4.00 3.97
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 1.50 4.96 7.13
20:30 Wattens - Wacker Innsbruck 3.82 3.61 2.20
14 października 2016 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 5.08 4.16 1.80
18:30 Blau Weiss Linz - Horn 2.27 3.52 3.78
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 5.40 4.55 1.80
18:30 Magna Neustadt - Wattens 2.14 3.62 3.97
20:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 3.70 3.82 2.17
17 października 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Wacker Innsbruck 1.58 4.85 6.70
18 października 2016 1 X 2
18:30 Wattens - Kapfenberg 2.96 3.52 2.74
18:30 LASK Linz - Magna Neustadt 1.43 5.28 7.93
18:30 Austria Lustenau - Blau Weiss Linz 1.64 4.30 6.19
18:30 Horn - FAC Team Fur Vienna 2.60 3.52 3.09
21 października 2016 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Liefering 3.68 3.97 2.06
18:30 Wattens - LASK Linz 5.21 4.43 1.76
18:30 Blau Weiss Linz - FAC Team Fur Vienna 1.98 3.72 4.49
18:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 1.99 3.77 4.51
20:30 Magna Neustadt - Horn 2.70 3.50 2.88
31 października 2016 1 X 2
18:30 LASK Linz - Kapfenberg 1.61 4.42 6.00
1 listopada 2016 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Blau Weiss Linz 1.92 3.90 4.33
18:30 Liefering - Austria Lustenau 2.47 3.82 3.08
18:30 Horn - Wattens 2.36 3.60 3.40
18:30 FAC Team Fur Vienna - Magna Neustadt 2.65 3.48 3.00
4 listopada 2016 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Horn 1.88 3.92 4.86
18:30 Austria Lustenau - Magna Neustadt 1.54 4.86 6.75
18:30 LASK Linz - FAC Team Fur Vienna 1.40 5.55 9.71
18:30 Liefering - Wattens 1.57 5.20 8.00
20:30 Kapfenberg - Blau Weiss Linz 2.54 3.50 3.56
18 listopada 2016 1 X 2
18:30 Wattens - Austria Lustenau 5.45 4.16 1.70
18:30 Horn - LASK Linz 5.50 4.29 1.72
18:30 Blau Weiss Linz - Liefering 3.82 3.92 2.02
18:30 FAC Team Fur Vienna - Kapfenberg 2.90 3.55 2.59
20:30 Magna Neustadt - Wacker Innsbruck 3.75 3.57 2.25
25 listopada 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Horn 1.68 4.55 5.50
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 1.72 4.00 5.68
18:30 Kapfenberg - Magna Neustadt 2.05 3.77 3.86
18:30 Blau Weiss Linz - Wattens 1.94 3.77 4.42
20:30 Austria Lustenau - LASK Linz 2.46 3.70 2.94
2 grudnia 2016 1 X 2
18:30 Wattens - FAC Team Fur Vienna 2.40 3.32 3.47
18:30 Austria Lustenau - Horn 1.57 4.61 6.50
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 3.32 3.80 2.55
18:30 Magna Neustadt - Liefering 3.50 3.79 2.15
20:30 LASK Linz - Blau Weiss Linz 1.63 4.55 5.85
Piłka Nożna Austria Puchar Najwyższe kursy
15 lipca 2016 1 X 2
17:30 Stadlau - Sturm Graz 12.00 7.25 1.29
19:00 Deutschlandsberger - Lafnitz 2.34 4.09 2.96
19:00 Neusiedl - Wattens 8.12 5.50 1.37
19:00 Kalsdorf - Austria Klagenfurt 1.65 4.82 6.50
19:00 ATSV Wolfsberg - FAC Team Fur Vienna 3.90 3.70 2.15
19:00 Ebreichsdorf - Wolfsberger 7.00 5.50 1.53
19:00 Gleisdorf - Hartberg 3.75 4.15 2.00
19:00 Grieskirchen - Magna Neustadt 5.50 4.40 1.67
19:00 Parndorf - LASK Linz 8.00 5.65 1.41
19:30 Wiener SC - Ritzing 7.00 4.75 2.15
20:30 Vorwarts Steyr - Red Bull Salzburg 29.00 12.00 1.09
16 lipca 2016 1 X 2
16:45 Leopoldsdorf - Allerheiligen 4.00 4.30 2.02
17:00 Liefering - Rheindorf Altach 6.50 5.00 1.42
17:00 Hohenems - Grodig 3.60 4.25 2.05
17:00 Anif / Salzburg II - Rheindorf Altach 6.94 4.60 1.42
17:30 Hard - Union St Florian 3.90 4.33 2.75
18:00 St. Johann - Union Gurten 1.86 3.90 4.00
18:00 ATSV Stadl-Paura - Blau Weiss Linz 4.20 4.40 1.93
19:00 Kufstein - SV Ried 12.38 6.75 1.33
17 lipca 2016 1 X 2
10:30 Dornbirner - Admira Wacker Modling 16.00 8.32 1.20
15:30 Dornbirn - Austria Wiedeń 13.00 8.20 1.25
17:00 Rudersdorf - Mattersburg 34.00 15.50 1.07
17:30 Worgl SV - Kitzbuhel 2.30 4.40 3.10
18:00 Mannsdorf - Wacker Innsbruck 7.00 5.55 1.50
20 września 2016 1 X 2
18:00 Schwaz - FAC Team Fur Vienna 7.00 4.90 1.49
18:30 Kitzbuhel - Blau Weiss Linz 5.25 4.90 1.62
19:00 Kalsdorf - LASK Linz 7.53 5.40 1.40
19:00 St. Polten - SV Ried 3.30 3.40 2.56
19:00 Union Gurten - Kapfenberg 6.34 5.20 1.52
19:00 Hartberg - Wattens 3.02 3.92 2.30
19:00 Grodig - Horn 2.65 3.80 2.84
19:30 Amstetten SKU - Austria Lustenau 5.75 5.20 1.50
19:30 Union St Florian - Magna Neustadt 5.80 4.60 1.55
21 września 2016 1 X 2
18:00 Leopoldsdorf - Rapid Wiedeń 34.00 21.00 1.04
19:00 Ebreichsdorf - Rheindorf Altach 8.50 5.75 1.53
19:00 Mannsdorf - Red Bull Salzburg 41.00 19.00 1.07
19:00 Lafnitz - Mattersburg 7.00 5.00 1.60
19:30 Ritzing - Admira Wacker Modling 3.74 4.08 1.93
20:20 First Vienna - Austria Wiedeń 14.00 8.10 1.21
25 października 2016 1 X 2
18:30 Grodig - Wattens 2.64 3.58 2.77
19:00 Magna Neustadt - Admira Wacker Modling 3.85 3.62 2.20
19:00 Lafnitz - Kapfenberg 3.60 3.82 2.10
19:30 Amstetten SKU - LASK Linz 6.47 5.35 1.50
26 października 2016 1 X 2
11:00 Ebreichsdorf - Austria Wiedeń 8.85 5.75 1.37
16:00 Red Bull Salzburg - FAC Team Fur Vienna 1.10 13.00 30.00
16:30 St. Polten - Sturm Graz 5.20 3.89 1.76
20:15 Blau Weiss Linz - Rapid Wiedeń 10.90 6.32 1.31
Piłka Nożna Austria Regionalliga Wschód Najwyższe kursy
5 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Stadlau - Ebreichsdorf 2.30 3.70 2.80
19:00 Parndorf - Rapid Wiedeń II 1.83 3.75 3.90
19:00 Austria II - Neusiedl 1.80 3.90 4.15
19:30 Traiskirchen - First Vienna 3.45 3.62 1.90
19:30 Schwechat - St. Polten II 2.50 3.50 2.48
19:30 Wiener SC - Admira Wacker II 2.30 3.50 2.90
19:30 Amstetten SKU - Mannsdorf 2.10 3.65 3.00
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Mannsdorf 2.87 4.09 2.60
19:00 First Vienna - Ritzing 2.56 3.62 3.00
19:00 Neusiedl - Stadlau 2.88 3.75 2.20
19:30 Rapid Wiedeń II - Schwechat 1.65 4.39 5.31
19:30 Ebreichsdorf - Wiener SC 1.83 4.00 4.30
19:30 Amstetten SKU - St. Polten II 1.51 4.50 5.10
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Admira Wacker II - Traiskirchen 2.37 3.45 2.88
19 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Stadlau - Mannsdorf 1.95 3.82 3.50
19:00 Austria II - Amstetten SKU 3.20 3.75 2.38
19:00 Parndorf - First Vienna 3.50 3.80 2.00
19:30 Wiener SC - Neusiedl 2.20 3.70 2.95
20:00 Traiskirchen - Ebreichsdorf 2.31 3.45 2.72
20 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Ritzing - Admira Wacker II 1.44 4.40 6.25
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 St. Polten II - Rapid Wiedeń II 2.55 3.40 2.70
26 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Stadlau 1.95 4.15 3.74
19:00 Neusiedl - Traiskirchen 2.23 3.48 3.14
19:00 First Vienna - Schwechat 1.26 6.60 10.00
19:30 Ebreichsdorf - Ritzing 3.10 3.75 2.23
19:30 Wiener SC - Mannsdorf 2.98 3.67 2.36
19:30 Amstetten SKU - Rapid Wiedeń II 2.10 3.93 3.20
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Admira Wacker II - Parndorf 2.62 3.50 2.55
2 września 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Ebreichsdorf 3.20 3.82 2.20
19:00 Traiskirchen - Mannsdorf 2.47 3.74 2.88
19:30 Schwechat - Admira Wacker II 6.00 4.56 1.49
3 września 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - Amstetten SKU 2.20 3.55 3.16
18:00 Ritzing - Neusiedl 1.25 6.00 11.50
4 września 2016 1 X 2
16:15 St. Polten II - First Vienna 3.50 3.80 2.20
6 września 2016 1 X 2
19:30 Wiener SC - Austria II 4.15 4.15 1.95
9 września 2016 1 X 2
19:00 First Vienna - Rapid Wiedeń II 2.90 3.73 2.49
19:00 Austria II - Traiskirchen 1.60 4.35 5.50
19:00 Neusiedl - Parndorf 2.21 3.70 3.60
19:30 Mannsdorf - Ritzing 5.20 4.50 1.62
19:30 Ebreichsdorf - Schwechat 1.40 5.30 8.10
10 września 2016 1 X 2
14:00 Stadlau - Wiener SC 1.61 4.20 6.00
16 września 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Mannsdorf 2.10 3.80 3.60
19:30 Rapid Wiedeń II - Admira Wacker II 1.50 4.75 6.75
19:30 Traiskirchen - Stadlau 3.26 3.70 2.20
19:30 Wiener SC - Amstetten SKU 4.15 4.05 1.92
19:30 Schwechat - Neusiedl 2.40 3.77 2.85
17 września 2016 1 X 2
17:00 Ritzing - Austria II 1.80 4.15 4.55
18 września 2016 1 X 2
11:00 St. Polten II - Ebreichsdorf 3.42 3.80 2.04
23 września 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Parndorf 1.61 4.10 5.30
19:00 Neusiedl - St. Polten II 1.61 4.10 5.40
19:30 Wiener SC - Traiskirchen 2.36 3.70 2.98
19:30 Amstetten SKU - First Vienna 2.32 3.81 2.82
24 września 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - Ritzing 3.80 4.05 1.91
18:00 Mannsdorf - Schwechat 2.05 3.92 4.00
25 września 2016 1 X 2
16:00 Ebreichsdorf - Rapid Wiedeń II 1.93 3.80 3.70
27 września 2016 1 X 2
19:00 Admira Wacker II - St. Polten II 1.62 4.15 4.50
29 września 2016 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń II - Neusiedl 1.90 4.07 3.75
30 września 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Stadlau 2.47 3.70 2.70
19:00 First Vienna - Admira Wacker II 1.38 5.40 8.50
19:30 Traiskirchen - Amstetten SKU 2.73 3.80 2.46
19:30 Schwechat - Austria II 5.70 4.60 1.52
1 października 2016 1 X 2
17:00 Ritzing - Wiener SC 1.25 7.90 10.00
2 października 2016 1 X 2
16:15 St. Polten II - Mannsdorf 3.10 3.94 2.30
7 października 2016 1 X 2
19:00 Austria II - St. Polten II 1.45 4.65 6.80
19:30 Traiskirchen - Ritzing 6.50 4.50 1.58
19:30 Wiener SC - Parndorf 2.10 3.75 3.38
19:30 Ebreichsdorf - First Vienna 2.36 4.04 3.13
8 października 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - Schwechat 1.55 4.39 6.20
12 października 2016 1 X 2
19:00 Amstetten SKU - Admira Wacker II 1.42 5.40 9.50
13 października 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Rapid Wiedeń II 1.91 3.60 3.80
14 października 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Traiskirchen 2.20 4.00 3.26
19:00 First Vienna - Neusiedl 1.29 6.80 10.50
19:30 Schwechat - Wiener SC 3.55 3.60 2.11
15 października 2016 1 X 2
17:00 Ritzing - Amstetten SKU 1.40 5.50 8.50
16 października 2016 1 X 2
14:30 Admira Wacker II - Ebreichsdorf 4.60 4.20 1.65
15:00 St. Polten II - Stadlau 5.50 4.05 1.62
18 października 2016 1 X 2
19:30 Mannsdorf - Rapid Wiedeń II 2.30 3.94 2.75
21 października 2016 1 X 2
19:00 Neusiedl - Admira Wacker II 2.05 3.60 3.20
19:30 Traiskirchen - Schwechat 1.85 4.15 4.00
19:30 Wiener SC - St. Polten II 1.61 4.10 5.30
22 października 2016 1 X 2
14:00 Stadlau - Rapid Wiedeń II 1.91 3.98 3.97
16:00 Mannsdorf - First Vienna 2.95 3.50 2.40
17:00 Ritzing - Parndorf 1.40 5.70 7.40
28 października 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Amstetten SKU 2.23 3.70 3.16
19:00 First Vienna - Austria II 1.96 4.00 3.50
19:30 Schwechat - Ritzing 6.20 5.26 1.50
19:30 Rapid Wiedeń II - Wiener SC 1.97 3.86 3.60
30 października 2016 1 X 2
14:30 Admira Wacker II - Mannsdorf 3.80 4.00 1.91
14:30 St. Polten II - Traiskirchen 2.32 3.60 2.94
15:00 Ebreichsdorf - Neusiedl 1.69 4.00 6.40
4 listopada 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Schwechat 1.45 4.85 6.70
19:00 Austria II - Admira Wacker II 1.62 4.00 4.50
19:30 Mannsdorf - Ebreichsdorf 2.45 3.50 2.79
19:30 Traiskirchen - Rapid Wiedeń II 2.40 3.55 2.75
19:30 Amstetten SKU - Neusiedl 1.60 4.33 5.30
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Stadlau - First Vienna 2.47 3.75 2.78
17:00 Ritzing - St. Polten II 1.22 7.90 13.50
8 listopada 2016 1 X 2
19:30 Amstetten SKU - Ebreichsdorf 2.10 4.00 3.28
11 listopada 2016 1 X 2
19:00 First Vienna - Wiener SC 1.54 4.40 7.53
19:00 Neusiedl - Mannsdorf 3.56 3.99 1.98
19:00 Admira Wacker II - Stadlau 2.45 3.62 2.98
19:30 Schwechat - Amstetten SKU 3.22 4.35 2.15
13 listopada 2016 1 X 2
15:00 Ebreichsdorf - Austria II 2.06 3.86 3.44
18 listopada 2016 1 X 2
19:00 Neusiedl - Austria II 3.25 4.10 2.10
19:00 First Vienna - Traiskirchen 1.29 6.00 12.00
19:30 Mannsdorf - Amstetten SKU 1.90 4.32 3.75
19:30 Ebreichsdorf - Stadlau 1.95 3.75 4.00
20 listopada 2016 1 X 2
14:00 Admira Wacker II - Wiener SC 1.86 3.67 3.77
14:00 St. Polten II - Schwechat 1.84 3.78 4.15
26 listopada 2016 1 X 2
14:00 St. Polten II - Parndorf 3.38 3.50 2.16
Piłka Nożna Austria Regionalliga Centrum Najwyższe kursy
22 lipca 2016 1 X 2
18:30 Union Gurten - Sturm Graz II 2.20 3.83 2.95
19:00 Gleisdorf - Austria Klagenfurt 1.90 4.15 4.05
19:00 Allerheiligen - Union St Florian 2.30 3.72 2.75
19:00 Weiz - Hartberg 4.15 4.05 1.72
19:00 ATSV Wolfsberg - Pasching 3.25 3.90 2.00
23 lipca 2016 1 X 2
18:00 Grieskirchen - Vorwarts Steyr 2.60 3.90 2.29
18:00 ATSV Stadl-Paura - Kalsdorf 2.05 4.10 3.00
19:00 Lafnitz - Deutschlandsberger 1.57 4.25 5.25
29 lipca 2016 1 X 2
18:30 ATSV Stadl-Paura - Weiz 1.60 4.25 5.00
19:00 Hartberg - Grieskirchen 1.32 6.00 6.45
19:00 Union St Florian - ATSV Wolfsberg 1.70 4.14 4.47
19:00 Austria Klagenfurt - Allerheiligen 2.03 3.89 3.20
19:00 Deutschlandsberger - Gleisdorf 2.00 3.96 3.15
19:00 Kalsdorf - Pasching 1.80 3.90 3.82
19:00 Sturm Graz II - Lafnitz 2.66 3.78 2.42
30 lipca 2016 1 X 2
19:00 Vorwarts Steyr - Union Gurten 2.30 3.75 2.70
5 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Grieskirchen - ATSV Stadl-Paura 2.90 3.50 2.12
19:00 Gleisdorf - Sturm Graz II 2.35 3.50 3.00
19:00 Allerheiligen - Deutschlandsberger 1.75 3.80 4.30
19:00 ATSV Wolfsberg - Austria Klagenfurt 2.70 3.60 2.34
6 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Union Gurten - Hartberg 4.10 4.00 1.80
17:00 Pasching - Union St Florian 2.55 3.70 2.65
19:00 Lafnitz - Vorwarts Steyr 1.43 5.00 6.00
9 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Weiz - Kalsdorf 4.90 3.76 1.80
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Weiz - Grieskirchen 2.35 3.30 2.75
19:00 Vorwarts Steyr - Gleisdorf 1.98 3.45 3.90
19:00 Deutschlandsberger - ATSV Wolfsberg 1.44 4.85 7.00
19:00 Sturm Graz II - Allerheiligen 2.50 3.38 2.62
19:00 Kalsdorf - Union St Florian 1.63 4.15 5.30
19:00 Austria Klagenfurt - Pasching 2.38 3.60 2.80
13 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 ATSV Stadl-Paura - Union Gurten 1.62 4.10 4.75
19:00 Hartberg - Lafnitz 1.92 4.14 3.70
19 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Gleisdorf - Hartberg 2.95 3.80 2.15
19:00 ATSV Wolfsberg - Sturm Graz II 3.00 3.75 2.50
19:00 Grieskirchen - Kalsdorf 6.00 4.50 1.60
20:00 Union St Florian - Austria Klagenfurt 1.53 4.45 6.00
20 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Pasching - Deutschlandsberger 2.10 3.54 3.13
18:00 Union Gurten - Weiz 2.15 3.50 3.06
19:00 Allerheiligen - Vorwarts Steyr 1.51 4.20 5.75
19:00 Lafnitz - ATSV Stadl-Paura 2.05 3.62 3.13
26 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Union St Florian 2.20 3.82 3.22
19:00 Hartberg - Allerheiligen 1.49 4.81 6.71
19:00 Weiz - Lafnitz 3.76 3.88 1.88
19:00 Vorwarts Steyr - ATSV Wolfsberg 1.81 3.90 4.40
19:00 Grieskirchen - Union Gurten 2.53 3.55 2.70
19:00 Kalsdorf - Austria Klagenfurt 1.30 6.29 10.50
19:00 Sturm Graz II - Pasching 2.75 3.70 2.52
20:00 ATSV Stadl-Paura - Gleisdorf 1.91 3.90 3.35
2 września 2016 1 X 2
19:00 Austria Klagenfurt - Deutschlandsberger 3.20 3.88 2.16
19:00 Allerheiligen - ATSV Stadl-Paura 2.56 3.94 2.50
19:00 Gleisdorf - Weiz 1.70 3.90 4.80
19:00 ATSV Wolfsberg - Hartberg 4.00 4.15 1.80
19:00 Pasching - Vorwarts Steyr 1.65 4.80 6.50
3 września 2016 1 X 2
18:00 Union Gurten - Kalsdorf 7.25 4.65 1.57
19:00 Lafnitz - Grieskirchen 1.29 6.00 10.00
9 września 2016 1 X 2
19:00 Hartberg - Pasching 1.44 4.85 6.80
19:00 Kalsdorf - Deutschlandsberger 2.45 3.78 2.70
19:00 ATSV Wolfsberg - ATSV Stadl-Paura 3.75 3.95 1.75
19:00 Weiz - Allerheiligen 2.44 3.75 2.98
19:00 Grieskirchen - Gleisdorf 2.79 3.75 2.39
19:00 Sturm Graz II - Austria Klagenfurt 2.22 3.70 3.14
19:00 Vorwarts Steyr - Union St Florian 2.15 3.80 3.08
19:30 Union Gurten - Lafnitz 4.80 4.19 1.65
16 września 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Sturm Graz II 1.40 6.70 7.00
19:00 Gleisdorf - Union Gurten 1.72 4.30 4.40
19:00 Allerheiligen - Grieskirchen 1.67 4.33 4.65
19:00 ATSV Wolfsberg - Weiz 2.20 3.76 3.22
19:00 Union St Florian - Hartberg 3.36 3.55 2.10
17 września 2016 1 X 2
16:00 Austria Klagenfurt - Vorwarts Steyr 2.65 3.50 2.68
18:00 Pasching - ATSV Stadl-Paura 3.25 3.70 2.15
19:00 Lafnitz - Kalsdorf 1.95 3.74 4.35
23 września 2016 1 X 2
19:00 Weiz - Pasching 2.50 3.34 2.84
19:00 Hartberg - Austria Klagenfurt 1.65 4.75 5.20
19:00 Union St Florian - ATSV Stadl-Paura 6.25 4.05 1.45
19:00 Grieskirchen - ATSV Wolfsberg 2.10 3.84 3.45
19:00 Kalsdorf - Sturm Graz II 1.38 5.70 7.50
19:00 Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger 2.63 3.35 2.68
24 września 2016 1 X 2
18:00 Union Gurten - Allerheiligen 2.38 3.81 2.93
25 września 2016 1 X 2
18:00 Lafnitz - Gleisdorf 2.08 3.70 3.56
27 września 2016 1 X 2
19:00 Union St Florian - Sturm Graz II 2.14 3.90 3.22
30 września 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Hartberg 2.25 3.95 2.93
19:00 ATSV Wolfsberg - Union Gurten 2.14 3.75 3.26
19:00 Austria Klagenfurt - ATSV Stadl-Paura 4.20 4.23 1.80
19:00 Allerheiligen - Lafnitz 2.50 3.85 2.53
19:00 Gleisdorf - Kalsdorf 2.14 3.75 3.60
20:00 Union St Florian - Weiz 2.40 3.85 2.80
1 października 2016 1 X 2
16:00 Pasching - Grieskirchen 1.83 4.35 3.85
2 października 2016 1 X 2
14:00 Sturm Graz II - Vorwarts Steyr 2.70 3.70 2.60
7 października 2016 1 X 2
19:00 Gleisdorf - Allerheiligen 1.45 4.70 7.10
19:00 Kalsdorf - Vorwarts Steyr 2.20 3.86 3.40
19:00 Grieskirchen - Union St Florian 2.72 3.81 2.70
19:00 Weiz - Austria Klagenfurt 2.16 3.78 3.08
19:00 Deutschlandsberger - ATSV Stadl-Paura 2.45 3.75 2.40
8 października 2016 1 X 2
18:00 Union Gurten - Pasching 2.25 4.31 2.92
19:00 Lafnitz - ATSV Wolfsberg 1.29 6.70 8.75
11 października 2016 1 X 2
19:00 Hartberg - Sturm Graz II 1.30 6.10 10.00
14 października 2016 1 X 2
19:00 Allerheiligen - Kalsdorf 2.66 4.01 2.40
19:00 ATSV Wolfsberg - Gleisdorf 4.55 4.50 1.63
19:00 Deutschlandsberger - Weiz 1.65 4.00 5.30
19:00 Austria Klagenfurt - Grieskirchen 2.33 3.92 2.90
19:00 Union St Florian - Union Gurten 2.55 3.76 2.80
15 października 2016 1 X 2
15:00 Pasching - Lafnitz 2.41 3.78 2.67
16:00 Vorwarts Steyr - Hartberg 2.82 3.56 2.39
16 października 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz II - ATSV Stadl-Paura 3.90 4.00 2.00
21 października 2016 1 X 2
19:00 Grieskirchen - Deutschlandsberger 3.65 4.16 1.95
19:00 Gleisdorf - Pasching 1.59 4.60 5.50
19:00 Weiz - Sturm Graz II 1.95 3.95 3.70
19:00 Union Gurten - Austria Klagenfurt 1.95 3.94 3.75
19:00 Kalsdorf - Hartberg 4.34 4.75 1.77
22 października 2016 1 X 2
15:30 ATSV Stadl-Paura - Vorwarts Steyr 1.90 3.70 3.60
18:00 Lafnitz - Union St Florian 1.56 4.52 6.10
23 października 2016 1 X 2
13:30 Allerheiligen - ATSV Wolfsberg 1.50 4.60 6.60
28 października 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Union Gurten 1.87 3.94 3.98
19:00 Austria Klagenfurt - Lafnitz 3.45 3.60 2.20
19:00 ATSV Wolfsberg - Kalsdorf 3.32 3.60 2.13
19:00 Pasching - Allerheiligen 2.22 3.80 3.40
19:00 Union St Florian - Gleisdorf 4.25 4.10 1.80
19:00 Hartberg - ATSV Stadl-Paura 1.80 4.20 3.92
29 października 2016 1 X 2
16:00 Vorwarts Steyr - Weiz 1.95 3.44 4.33
30 października 2016 1 X 2
14:00 Sturm Graz II - Grieskirchen 2.10 3.80 3.80
4 listopada 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Lafnitz 2.05 3.85 3.50
19:00 Hartberg - Weiz 1.42 5.60 7.60
19:00 Union St Florian - Allerheiligen 2.00 3.90 3.52
19:00 Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura 2.35 3.65 2.75
19:00 Austria Klagenfurt - Gleisdorf 3.80 3.90 1.94
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Pasching - ATSV Wolfsberg 1.69 4.10 4.90
16:00 Vorwarts Steyr - Grieskirchen 1.39 5.80 9.00
6 listopada 2016 1 X 2
14:00 Sturm Graz II - Union Gurten 2.37 3.88 3.22
Piłka Nożna Austria Regionalliga Zachód Najwyższe kursy
22 lipca 2016 1 X 2
19:00 Kufstein - Grodig 3.20 4.00 2.03
23 lipca 2016 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Hard 1.93 3.80 3.30
18:00 Sak 1914 Salzburg - Eugendorf 3.13 3.65 2.05
18:00 Anif / Salzburg II - Dornbirn 1.65 4.50 7.50
18:00 Pinzgau Saalfelden - St. Johann 2.60 3.50 2.50
18:00 Austria Salzburg - Seekirchen 2.30 3.70 2.75
18:00 Schwaz - Hohenems 1.55 4.10 5.25
24 lipca 2016 1 X 2
11:00 Altach II - Worgl SV 1.75 3.85 4.00
29 lipca 2016 1 X 2
19:00 St. Johann - Anif / Salzburg II 3.12 3.85 2.05
19:00 Grodig - Pinzgau Saalfelden 1.15 8.02 16.00
20:00 Worgl SV - Kufstein 2.50 3.75 2.60
30 lipca 2016 1 X 2
18:00 Eugendorf - Schwaz 2.48 3.96 2.63
18:00 Dornbirn - Wacker Innsbruck II 1.85 4.00 3.60
18:00 Austria Salzburg - Altach II 1.95 3.80 3.60
18:00 Hard - Sak 1914 Salzburg 2.15 3.80 2.88
18:00 Seekirchen - Hohenems 1.40 5.01 6.50
6 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - St. Johann 2.23 3.77 2.80
16:30 Altach II - Seekirchen 2.18 3.81 2.80
17:00 Schwaz - Hard 1.59 4.38 5.10
17:00 Hohenems - Eugendorf 2.66 4.08 2.30
18:00 Sak 1914 Salzburg - Dornbirn 3.25 3.80 2.00
18:00 Pinzgau Saalfelden - Worgl SV 2.45 3.88 2.50
7 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Kufstein - Austria Salzburg 1.60 4.33 5.95
18:00 Anif / Salzburg II - Grodig 2.95 4.00 2.10
10 sierpnia 2016 1 X 2
19:30 Worgl SV - Anif / Salzburg II 3.60 4.05 1.88
11 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Grodig - Wacker Innsbruck II 1.25 7.00 11.00
19:30 Seekirchen - Eugendorf 1.90 4.21 4.46
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Altach II - Kufstein 1.62 4.33 4.52
18:00 Austria Salzburg - Pinzgau Saalfelden 1.89 3.92 3.62
18:00 Hard - Hohenems 2.00 4.34 3.79
19:00 St. Johann - Sak 1914 Salzburg 2.30 3.40 2.80
19:00 Dornbirn - Schwaz 2.84 3.82 2.25
15 sierpnia 2016 1 X 2
11:00 Wacker Innsbruck II - Worgl SV 2.15 3.75 3.02
17:00 Hohenems - Dornbirn 3.52 3.84 2.01
17:00 Schwaz - St. Johann 1.69 4.21 4.20
17:00 Pinzgau Saalfelden - Altach II 2.60 3.80 2.40
18:00 Sak 1914 Salzburg - Grodig 5.75 4.45 1.50
18:00 Eugendorf - Hard 2.20 3.88 2.90
18:00 Anif / Salzburg II - Austria Salzburg 1.55 4.85 6.60
19:00 Kufstein - Seekirchen 2.40 3.96 2.64
19 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Kufstein - Pinzgau Saalfelden 2.45 3.60 2.65
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Altach II - Anif / Salzburg II 5.80 4.10 1.95
17:00 Grodig - Schwaz 1.40 4.85 7.00
17:00 St. Johann - Hohenems 1.80 4.00 3.90
18:00 Dornbirn - Eugendorf 1.73 4.35 5.10
18:00 Austria Salzburg - Wacker Innsbruck II 1.96 3.92 3.50
18:00 Seekirchen - Hard 1.75 4.26 4.00
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Worgl SV - Sak 1914 Salzburg 2.05 3.75 3.10
26 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Pinzgau Saalfelden - Seekirchen 2.22 3.90 2.90
19:00 Eugendorf - St. Johann 2.88 3.92 2.33
19:30 Sak 1914 Salzburg - Austria Salzburg 2.45 3.90 2.50
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Altach II 2.15 3.85 3.40
16:00 Hard - Dornbirn 3.20 3.68 2.18
17:00 Anif / Salzburg II - Kufstein 1.29 5.50 8.60
17:00 Hohenems - Grodig 9.10 6.50 1.26
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Schwaz - Worgl SV 1.80 3.95 4.75
2 września 2016 1 X 2
19:00 Grodig - Eugendorf 1.13 9.20 20.00
19:00 Worgl SV - Hohenems 1.50 4.70 6.20
19:00 Kufstein - Wacker Innsbruck II 2.80 3.86 2.47
3 września 2016 1 X 2
15:30 Seekirchen - Dornbirn 2.40 3.75 2.80
15:30 Austria Salzburg - Schwaz 2.40 3.82 2.80
15:30 Altach II - Sak 1914 Salzburg 1.60 4.33 5.20
16:00 St. Johann - Hard 1.55 4.70 5.50
17:00 Pinzgau Saalfelden - Anif / Salzburg II 5.30 4.33 1.60
9 września 2016 1 X 2
19:30 Sak 1914 Salzburg - Kufstein 2.50 3.85 2.62
10 września 2016 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Pinzgau Saalfelden 1.86 4.40 3.80
15:30 Anif / Salzburg II - Seekirchen 1.48 5.30 5.75
15:30 Eugendorf - Worgl SV 2.75 3.98 2.38
16:00 Dornbirn - St. Johann 2.26 3.75 3.00
16:00 Hard - Grodig 8.50 4.85 1.40
17:00 Hohenems - Austria Salzburg 3.18 4.20 2.15
17:00 Schwaz - Altach II 1.90 4.35 3.74
16 września 2016 1 X 2
19:00 Kufstein - Schwaz 2.63 3.90 2.54
19:00 Seekirchen - St. Johann 2.18 3.88 2.95
19:00 Austria Salzburg - Eugendorf 1.82 5.25 3.95
17 września 2016 1 X 2
16:00 Worgl SV - Hard 2.15 3.92 3.16
19:00 Pinzgau Saalfelden - Sak 1914 Salzburg 1.97 3.94 3.45
18 września 2016 1 X 2
15:30 Altach II - Hohenems 2.00 3.96 3.30
21 września 2016 1 X 2
16:45 Anif / Salzburg II - Wacker Innsbruck II 1.67 4.20 4.75
23 września 2016 1 X 2
19:00 Sak 1914 Salzburg - Anif / Salzburg II 9.30 5.85 1.34
19:00 St. Johann - Grodig 5.80 4.80 1.48
24 września 2016 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Seekirchen 1.75 3.96 4.50
15:30 Eugendorf - Altach II 2.05 3.76 3.38
16:00 Hard - Austria Salzburg 2.60 3.52 2.70
16:00 Dornbirn - Worgl SV 2.17 3.73 3.17
25 września 2016 1 X 2
11:00 Hohenems - Kufstein 2.58 3.70 2.50
16:00 Schwaz - Pinzgau Saalfelden 1.80 3.86 4.15
28 września 2016 1 X 2
18:30 Grodig - Dornbirn 1.21 7.80 18.50
30 września 2016 1 X 2
19:00 Seekirchen - Grodig 9.90 5.95 1.32
19:30 Kufstein - Eugendorf 1.62 4.70 5.00
1 października 2016 1 X 2
15:00 Anif / Salzburg II - Schwaz 1.40 6.30 7.90
15:00 Wacker Innsbruck II - Sak 1914 Salzburg 1.21 7.20 11.00
15:30 Austria Salzburg - Dornbirn 1.95 3.85 3.85
16:00 Pinzgau Saalfelden - Hohenems 1.90 4.00 3.88
16:00 Worgl SV - St. Johann 2.07 3.56 3.46
2 października 2016 1 X 2
15:30 Altach II - Hard 2.30 3.72 2.93
7 października 2016 1 X 2
19:00 Schwaz - Wacker Innsbruck II 1.70 4.87 4.75
19:00 Sak 1914 Salzburg - Seekirchen 2.95 4.10 2.20
8 października 2016 1 X 2
15:00 Hohenems - Anif / Salzburg II 16.00 11.56 1.18
15:30 Eugendorf - Pinzgau Saalfelden 1.90 4.25 3.62
15:30 St. Johann - Austria Salzburg 2.61 4.00 2.38
16:00 Grodig - Worgl SV 1.23 7.14 13.09
16:00 Hard - Kufstein 2.15 4.00 3.25
16:00 Dornbirn - Altach II 2.80 3.78 2.60
14 października 2016 1 X 2
19:00 Austria Salzburg - Grodig 6.75 5.25 1.45
15 października 2016 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Hohenems 1.22 7.50 10.00
15:30 Altach II - St. Johann 2.00 3.80 3.50
15:30 Pinzgau Saalfelden - Hard 2.35 3.60 2.86
15:30 Seekirchen - Worgl SV 2.25 3.85 2.96
15:30 Anif / Salzburg II - Eugendorf 1.22 7.00 11.00
16:00 Kufstein - Dornbirn 1.75 4.00 4.33
16:00 Sak 1914 Salzburg - Schwaz 3.74 3.75 1.93
21 października 2016 1 X 2
18:30 Worgl SV - Austria Salzburg 4.05 4.20 1.80
19:00 St. Johann - Kufstein 2.03 4.16 3.42
22 października 2016 1 X 2
15:00 Hohenems - Sak 1914 Salzburg 2.25 4.05 2.80
15:00 Hard - Anif / Salzburg II 5.10 4.35 1.60
15:00 Grodig - Altach II 1.29 6.25 10.00
15:00 Wacker Innsbruck II - Eugendorf 2.66 3.52 2.55
16:00 Schwaz - Seekirchen 1.62 4.35 4.80
16:00 Dornbirn - Pinzgau Saalfelden 2.00 4.10 3.36
26 października 2016 1 X 2
15:00 Seekirchen - Austria Salzburg 2.50 3.90 2.51
15:00 Hard - Wacker Innsbruck II 2.40 4.00 3.04
15:00 Hohenems - Schwaz 4.75 4.75 1.70
15:30 Eugendorf - Sak 1914 Salzburg 1.71 4.20 4.45
16:00 St. Johann - Pinzgau Saalfelden 2.16 3.75 3.08
16:00 Dornbirn - Anif / Salzburg II 13.50 6.75 1.30
28 października 2016 1 X 2
19:00 Kufstein - Worgl SV 1.85 4.25 3.62
29 października 2016 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Dornbirn 1.82 3.98 4.15
15:00 Hohenems - Seekirchen 2.20 3.94 2.92
15:00 Pinzgau Saalfelden - Grodig 7.50 5.20 1.38
15:30 Altach II - Austria Salzburg 2.05 3.78 3.30
16:00 Sak 1914 Salzburg - Hard 3.35 4.05 2.20
30 października 2016 1 X 2
14:00 Schwaz - Eugendorf 1.55 4.80 5.00
14:00 Anif / Salzburg II - St. Johann 1.36 6.10 8.70
2 listopada 2016 1 X 2
18:30 Grodig - Kufstein 1.33 5.80 10.50
19:00 Worgl SV - Altach II 3.45 4.25 2.65
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 St. Johann - Wacker Innsbruck II 1.86 4.26 3.60
14:00 Eugendorf - Hohenems 1.80 4.24 3.95
14:00 Hard - Schwaz 2.37 4.15 2.77
14:00 Seekirchen - Altach II 2.30 3.88 2.75
15:00 Grodig - Anif / Salzburg II 2.33 4.00 3.20
15:30 Austria Salzburg - Kufstein 2.55 4.03 2.80
16:00 Dornbirn - Sak 1914 Salzburg 1.65 4.35 4.90