loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Austria 2014/2015

Austria - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, I liga, I liga Baraż, Puchar, Regionalliga Wschód, Regionalliga Centrum, Regionalliga Zachód.

Piłka Nożna Austria Bundesliga Najwyższe kursy
19 lipca 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1.35 6.40 11.00
19:00 Rheindorf Altach - Sturm Graz 2.62 3.50 2.94
19:00 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 2.11 3.60 4.00
19:00 SV Ried - Magna Neustadt 1.83 4.10 5.85
20 lipca 2014 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Grodig 1.72 4.04 5.34
26 lipca 2014 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Austria Wiedeń 3.24 3.50 2.51
19:00 Magna Neustadt - Red Bull Salzburg 19.00 11.00 1.16
19:00 Rapid Wiedeń - SV Ried 1.65 4.30 5.90
27 lipca 2014 1 X 2
16:30 Grodig - Sturm Graz 2.32 3.57 3.32
2 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 3.91 3.71 2.12
19:00 Sturm Graz - Magna Neustadt 1.59 4.85 9.00
19:00 SV Ried - Red Bull Salzburg 11.50 6.80 1.28
19:00 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 1.69 4.25 5.81
3 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Grodig - Wolfsberger 2.74 3.75 2.80
9 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Magna Neustadt - Austria Wiedeń 5.30 4.25 1.84
19:00 SV Ried - Admira Wacker Modling 2.22 3.76 4.36
19:00 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1.99 3.80 4.46
19:00 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.83 3.50 2.83
10 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Grodig 1.11 13.00 27.10
13 sierpnia 2014 1 X 2
19:30 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 2.10 3.70 3.90
16 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Rheindorf Altach 1.76 4.18 5.80
19:00 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 13.61 7.53 1.30
19:00 Grodig - Magna Neustadt 1.75 4.73 5.70
19:00 Wolfsberger - SV Ried 1.91 3.85 4.45
17 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Austria Wiedeń 2.62 3.50 3.01
23 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Wolfsberger 2.45 3.65 3.14
19:00 Magna Neustadt - Admira Wacker Modling 3.43 3.85 2.25
19:00 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.17 11.00 20.42
19:00 SV Ried - Grodig 2.41 3.74 3.49
24 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2.32 3.40 3.65
30 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.18 9.70 20.80
19:00 Wolfsberger - Magna Neustadt 1.38 5.84 9.32
19:00 Rheindorf Altach - SV Ried 2.14 3.65 3.87
19:00 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 3.90 3.76 2.45
31 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Grodig 1.99 4.12 4.75
13 września 2014 1 X 2
18:30 Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1.77 4.18 5.54
18:30 Austria Wiedeń - SV Ried 1.67 4.62 6.18
14 września 2014 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 8.70 5.90 1.44
17 września 2014 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Rapid Wiedeń 5.03 4.29 1.75
18:30 Grodig - Rheindorf Altach 2.13 4.05 3.74
20 września 2014 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 2.00 3.80 3.99
18:30 Admira Wacker Modling - Grodig 2.25 3.66 3.33
18:30 Rheindorf Altach - Magna Neustadt 1.65 4.52 6.00
18:30 SV Ried - Sturm Graz 2.78 3.50 2.80
21 września 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.33 6.40 11.00
27 września 2014 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.97 3.91 5.39
18:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 1.94 4.00 4.83
18:30 Magna Neustadt - SV Ried 3.10 3.60 2.41
18:30 Grodig - Austria Wiedeń 3.30 3.75 2.26
28 września 2014 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 4.12 4.01 2.12
4 października 2014 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.88 4.00 4.80
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.21 3.60 3.60
18:30 Sturm Graz - Grodig 1.89 4.00 4.45
5 października 2014 1 X 2
16:30 SV Ried - Rapid Wiedeń 3.90 3.70 2.11
19:00 Red Bull Salzburg - Magna Neustadt 1.07 17.00 36.00
18 października 2014 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.14 10.92 21.00
18:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 3.20 3.60 2.41
18:30 Wolfsberger - Grodig 1.91 3.93 5.50
18:30 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.52 4.51 7.25
19 października 2014 1 X 2
16:30 Magna Neustadt - Sturm Graz 3.89 3.75 2.32
25 października 2014 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 3.16 3.40 2.50
18:30 Austria Wiedeń - Magna Neustadt 1.40 5.67 10.25
18:30 Wolfsberger - Rheindorf Altach 2.00 3.77 4.23
18:30 Admira Wacker Modling - SV Ried 2.45 3.60 3.20
26 października 2014 1 X 2
16:30 Grodig - Red Bull Salzburg 10.00 6.40 1.38
1 listopada 2014 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.04 3.89 4.89
18:30 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.18 10.50 23.00
18:30 SV Ried - Wolfsberger 2.50 3.65 3.16
2 listopada 2014 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 3.54 3.64 2.49
5 listopada 2014 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Grodig 3.40 3.75 2.40
8 listopada 2014 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Sturm Graz 2.91 3.45 2.70
18:30 Admira Wacker Modling - Magna Neustadt 1.75 4.16 5.42
18:30 Grodig - SV Ried 2.10 3.95 3.80
9 listopada 2014 1 X 2
14:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 2.32 3.55 3.65
17:00 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 8.30 5.40 1.52
22 listopada 2014 1 X 2
16:00 Grodig - Rapid Wiedeń 3.40 3.69 2.30
18:30 SV Ried - Rheindorf Altach 2.50 3.60 3.10
18:30 Magna Neustadt - Wolfsberger 3.40 3.70 2.24
18:30 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.57 4.41 6.53
23 listopada 2014 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 6.40 4.60 1.66
29 listopada 2014 1 X 2
16:00 SV Ried - Austria Wiedeń 3.13 3.60 2.40
18:30 Rheindorf Altach - Grodig 2.12 3.80 3.80
18:30 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 3.88 3.65 2.28
18:30 Rapid Wiedeń - Magna Neustadt 1.41 5.30 8.25
30 listopada 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.20 8.50 16.00
6 grudnia 2014 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 5.00 4.35 1.78
18:30 Sturm Graz - SV Ried 2.02 3.85 4.60
18:30 Magna Neustadt - Rheindorf Altach 3.35 3.70 2.25
18:30 Grodig - Admira Wacker Modling 1.83 4.00 5.03
7 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 3.30 3.55 2.35
13 grudnia 2014 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Sturm Graz 2.75 3.55 2.81
18:30 Austria Wiedeń - Grodig 1.81 4.00 5.10
18:30 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 3.05 3.55 2.53
18:30 SV Ried - Magna Neustadt 1.67 4.20 6.50
14 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1.36 6.14 9.70
14 lutego 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - SV Ried 1.72 4.05 5.75
18:30 Magna Neustadt - Red Bull Salzburg 16.26 7.40 1.30
18:30 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 1.80 3.89 4.91
15 lutego 2015 1 X 2
15:30 Wolfsberger - Austria Wiedeń 3.42 3.40 2.38
21 lutego 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 1.80 3.95 5.30
18:30 Sturm Graz - Magna Neustadt 1.46 4.85 8.50
22 lutego 2015 1 X 2
14:00 SV Ried - Red Bull Salzburg 5.75 4.33 1.73
16:30 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 4.10 3.75 1.98
28 lutego 2015 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.36 3.40 3.45
18:30 Magna Neustadt - Austria Wiedeń 5.29 3.95 1.82
18:30 SV Ried - Admira Wacker Modling 2.00 3.76 4.60
18:30 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1.98 3.70 4.75
1 marca 2015 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Grodig 1.29 7.40 15.00
3 marca 2015 1 X 2
19:00 Sturm Graz - Austria Wiedeń 2.79 3.49 2.92
4 marca 2015 1 X 2
19:00 Grodig - Magna Neustadt 1.82 4.28 5.01
19:00 Wolfsberger - SV Ried 2.45 3.45 3.30
19:00 Rapid Wiedeń - Rheindorf Altach 1.60 4.27 6.92
19:00 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 8.60 5.70 1.43
7 marca 2015 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Wolfsberger 1.95 3.80 4.86
18:30 Magna Neustadt - Admira Wacker Modling 2.72 3.60 2.80
18:30 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.25 8.40 15.00
18:30 SV Ried - Grodig 2.01 3.75 4.70
8 marca 2015 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 3.30 3.30 2.55
11 marca 2015 1 X 2
18:30 Grodig - Sturm Graz 3.45 3.40 2.38
14 marca 2015 1 X 2
16:00 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 3.34 3.46 2.48
18:30 Rheindorf Altach - SV Ried 2.47 3.40 3.40
18:30 Wolfsberger - Magna Neustadt 1.83 4.00 5.08
18:30 Rapid Wiedeń - Grodig 1.40 6.10 11.68
15 marca 2015 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.50 5.34 9.14
18 marca 2015 1 X 2
18:30 Grodig - Wolfsberger 2.60 3.50 3.10
21 marca 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - SV Ried 1.93 3.85 4.65
18:30 Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1.60 4.30 7.50
18:30 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 7.95 5.30 1.45
18:30 Grodig - Rheindorf Altach 2.63 3.50 3.04
22 marca 2015 1 X 2
16:30 Magna Neustadt - Rapid Wiedeń 8.50 4.95 1.52
4 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.47 5.90 7.60
18:30 Admira Wacker Modling - Grodig 2.30 3.50 3.57
18:30 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 1.49 4.85 8.12
5 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 SV Ried - Sturm Graz 2.81 3.42 2.89
11 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.67 4.27 7.25
18:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 2.10 3.78 4.00
18:30 Grodig - Austria Wiedeń 3.21 3.48 2.42
18:30 Magna Neustadt - SV Ried 3.81 3.71 2.10
12 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2.50 3.59 2.95
15 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 Rheindorf Altach - Magna Neustadt 1.70 4.40 5.80
18 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 SV Ried - Rapid Wiedeń 3.42 3.74 2.25
18:30 Red Bull Salzburg - Magna Neustadt 1.11 16.00 35.22
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.36 3.70 3.40
18:30 Sturm Graz - Grodig 1.58 4.90 8.75
19 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.74 4.30 5.30
25 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.25 8.10 13.00
18:30 Wolfsberger - Grodig 2.15 3.61 3.59
18:30 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.40 5.70 10.50
18:30 Magna Neustadt - Sturm Graz 5.50 4.10 1.88
26 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 3.23 3.67 2.38
2 maja 2015 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Rheindorf Altach 2.10 3.70 3.95
18:30 Admira Wacker Modling - SV Ried 2.65 3.51 2.86
18:30 Austria Wiedeń - Magna Neustadt 1.43 5.55 10.00
18:30 Grodig - Red Bull Salzburg 13.00 6.57 1.36
3 maja 2015 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 3.25 3.57 2.70
9 maja 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.33 3.60 3.45
18:30 SV Ried - Wolfsberger 2.06 3.98 3.90
18:30 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.12 12.00 26.00
18:30 Magna Neustadt - Grodig 2.90 3.72 2.56
10 maja 2015 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 5.20 4.16 1.82
16 maja 2015 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 12.00 6.27 1.36
18:30 Admira Wacker Modling - Magna Neustadt 1.70 4.34 5.75
18:30 Grodig - SV Ried 2.85 3.60 2.60
18:30 Wolfsberger - Sturm Graz 3.24 3.62 2.38
17 maja 2015 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 1.70 4.10 5.60
19 maja 2015 1 X 2
19:00 SV Ried - Rheindorf Altach 2.39 3.76 3.30
20 maja 2015 1 X 2
20:30 Magna Neustadt - Wolfsberger 2.97 3.68 2.56
20:30 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.95 3.84 4.20
20:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 4.60 4.10 1.90
24 maja 2015 1 X 2
17:45 Rapid Wiedeń - Magna Neustadt 1.25 7.21 18.00
17:45 SV Ried - Austria Wiedeń 2.24 3.67 3.44
17:45 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.23 8.00 18.50
17:45 Rheindorf Altach - Grodig 1.77 4.40 4.75
17:45 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 2.99 3.50 2.66
27 maja 2015 1 X 2
18:30 Grodig - Rapid Wiedeń 5.08 4.29 1.68
31 maja 2015 1 X 2
16:30 Grodig - Admira Wacker Modling 3.85 3.60 2.30
16:30 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 4.30 4.06 2.13
16:30 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 4.31 3.93 2.10
16:30 Magna Neustadt - Rheindorf Altach 2.23 3.84 3.36
16:30 Sturm Graz - SV Ried 1.67 4.35 5.50
Piłka Nożna Austria I liga Najwyższe kursy
18 lipca 2014 1 X 2
18:30 Mattersburg - Wacker Innsbruck 2.48 3.59 3.08
18:30 Hartberg - Liefering 4.10 3.91 2.01
18:30 LASK Linz - Kapfenberg 1.95 4.36 5.97
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 1.71 4.30 5.90
21 lipca 2014 1 X 2
19:30 St. Polten - Horn 1.80 4.10 4.95
25 lipca 2014 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 2.60 3.57 3.15
18:30 Horn - Mattersburg 3.18 3.73 2.36
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.58 4.85 7.20
18:30 LASK Linz - Hartberg 1.38 5.40 9.63
28 lipca 2014 1 X 2
19:30 Kapfenberg - St. Polten 3.30 3.61 2.49
1 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 3.27 3.52 2.48
18:30 FAC Team Fur Vienna - Horn 2.52 3.59 3.18
18:30 Liefering - Austria Lustenau 2.15 3.80 3.65
20:30 Hartberg - Mattersburg 4.24 3.75 2.15
4 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Mattersburg - St. Polten 2.01 4.20 5.80
8 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Horn 2.45 3.80 3.30
18:30 LASK Linz - Mattersburg 2.49 3.65 3.65
18:30 Austria Lustenau - Hartberg 1.38 5.64 11.51
20:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 2.20 3.59 4.15
11 sierpnia 2014 1 X 2
19:30 St. Polten - LASK Linz 3.33 3.67 2.25
15 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Hartberg - Wacker Innsbruck 5.01 4.03 2.00
18:30 Mattersburg - Austria Lustenau 2.24 3.60 3.75
18:30 FAC Team Fur Vienna - St. Polten 3.26 3.67 2.46
18:30 Liefering - Kapfenberg 1.47 5.30 7.75
20:30 Horn - LASK Linz 3.88 3.76 2.04
18 sierpnia 2014 1 X 2
19:30 St. Polten - Liefering 3.15 3.70 2.33
22 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Hartberg - Kapfenberg 5.00 4.26 1.87
18:30 Austria Lustenau - Horn 1.75 4.10 5.12
18:30 LASK Linz - Liefering 2.52 3.64 2.91
18:30 Mattersburg - FAC Team Fur Vienna 1.47 4.82 8.20
20:30 St. Polten - Wacker Innsbruck 2.11 3.75 3.75
29 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Liefering - Horn 1.78 4.70 7.25
18:30 FAC Team Fur Vienna - Hartberg 1.73 4.28 6.03
18:30 St. Polten - Austria Lustenau 2.49 3.90 3.93
18:30 Kapfenberg - Mattersburg 3.18 3.56 2.39
20:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 3.10 3.51 2.75
12 września 2014 1 X 2
18:30 Hartberg - St. Polten 4.62 4.10 1.88
18:30 Mattersburg - Liefering 2.40 3.66 3.20
18:30 Horn - Wacker Innsbruck 3.25 3.40 2.90
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 2.29 3.80 3.85
20:30 LASK Linz - FAC Team Fur Vienna 1.41 5.20 9.13
15 września 2014 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 3.75 3.71 2.30
16 września 2014 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Mattersburg 2.25 3.63 3.47
18:30 Liefering - Hartberg 1.29 6.76 11.38
18:30 Horn - St. Polten 2.51 3.59 2.90
18:30 Kapfenberg - LASK Linz 2.90 3.42 2.81
19 września 2014 1 X 2
18:30 Hartberg - LASK Linz 5.75 4.40 1.70
18:30 St. Polten - Kapfenberg 2.63 3.60 2.85
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 4.75 4.32 1.82
18:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2.42 3.54 3.19
20:30 Mattersburg - Horn 2.00 4.10 5.00
26 września 2014 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2.26 3.68 3.55
18:30 Horn - FAC Team Fur Vienna 1.83 4.08 4.83
18:30 Mattersburg - Hartberg 1.59 4.90 6.54
18:30 Austria Lustenau - Liefering 3.16 3.77 2.32
20:30 LASK Linz - St. Polten 1.72 4.15 5.55
3 października 2014 1 X 2
18:30 Liefering - Wacker Innsbruck 2.00 3.97 4.01
18:30 St. Polten - Mattersburg 2.89 3.55 2.90
18:30 LASK Linz - Austria Lustenau 1.78 4.32 5.00
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 1.72 4.43 5.17
20:30 Hartberg - Horn 2.75 3.60 2.79
17 października 2014 1 X 2
18:30 Horn - Kapfenberg 2.87 3.45 2.95
18:30 Liefering - St. Polten 1.72 4.35 5.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 3.10 3.51 2.43
18:30 Hartberg - Austria Lustenau 3.29 3.51 2.31
20:30 Mattersburg - LASK Linz 2.92 3.44 2.88
20 października 2014 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Hartberg 1.77 4.05 5.25
21 października 2014 1 X 2
18:30 St. Polten - FAC Team Fur Vienna 1.93 3.79 4.20
18:30 Austria Lustenau - Mattersburg 2.46 3.66 3.02
18:30 Kapfenberg - Liefering 3.13 3.84 2.33
18:30 LASK Linz - Horn 1.80 4.33 5.00
24 października 2014 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Hartberg 2.19 3.75 4.07
18:30 Wacker Innsbruck - St. Polten 2.34 3.58 3.30
18:30 Horn - Austria Lustenau 2.80 3.60 2.76
18:30 FAC Team Fur Vienna - Mattersburg 3.40 3.69 2.28
20:30 Liefering - LASK Linz 2.40 3.71 3.05
3 listopada 2014 1 X 2
18:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck 1.72 4.30 6.06
4 listopada 2014 1 X 2
18:30 Horn - Liefering 3.20 3.80 2.39
18:30 Austria Lustenau - St. Polten 2.41 3.60 3.20
18:30 Hartberg - FAC Team Fur Vienna 2.70 3.54 2.85
18:30 Mattersburg - Kapfenberg 2.02 3.85 4.15
7 listopada 2014 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 2.63 3.60 2.83
18:30 St. Polten - Hartberg 1.75 4.00 5.21
18:30 FAC Team Fur Vienna - LASK Linz 3.65 3.70 2.16
18:30 Wacker Innsbruck - Horn 2.35 3.60 3.40
20:30 Liefering - Mattersburg 2.31 3.80 3.40
21 listopada 2014 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 2.08 3.80 4.40
18:30 Hartberg - Liefering 4.33 4.23 1.94
18:30 LASK Linz - Kapfenberg 1.75 4.10 5.50
18:30 Mattersburg - Wacker Innsbruck 2.05 3.75 4.80
20:30 Horn - St. Polten 2.45 3.56 3.20
28 listopada 2014 1 X 2
18:30 St. Polten - Kapfenberg 2.49 3.55 3.05
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.97 4.00 4.00
18:30 Horn - Mattersburg 2.55 3.63 2.98
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 2.30 3.60 3.67
20:30 Hartberg - LASK Linz 3.85 3.80 2.02
27 lutego 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2.43 3.55 3.72
18:30 Austria Lustenau - Liefering 2.84 3.61 2.72
18:30 Mattersburg - Hartberg 1.63 4.60 6.80
18:30 FAC Team Fur Vienna - Horn 2.73 3.43 2.94
20:30 LASK Linz - St. Polten 1.85 3.90 5.25
6 marca 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Liefering 3.05 3.75 2.52
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 2.00 3.85 4.25
18:30 Hartberg - Horn 3.35 3.69 2.25
18:30 LASK Linz - Austria Lustenau 1.87 3.80 4.74
20:30 St. Polten - Mattersburg 2.95 3.50 2.55
13 marca 2015 1 X 2
18:30 Liefering - St. Polten 1.73 4.32 5.82
18:30 Horn - Kapfenberg 2.38 3.50 3.30
18:30 Austria Lustenau - Hartberg 2.05 3.75 4.70
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 2.48 3.55 3.04
20:30 Mattersburg - LASK Linz 2.50 3.41 3.23
16 marca 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Hartberg 2.25 3.55 3.86
17 marca 2015 1 X 2
18:30 LASK Linz - Horn 1.98 3.75 4.20
18:30 FAC Team Fur Vienna - St. Polten 2.70 3.40 3.13
18:30 Austria Lustenau - Mattersburg 3.60 3.80 2.25
18:30 Kapfenberg - Liefering 3.06 3.64 2.46
20 marca 2015 1 X 2
18:30 Liefering - LASK Linz 2.23 3.40 3.80
18:30 St. Polten - Wacker Innsbruck 2.25 3.35 3.72
18:30 Hartberg - Kapfenberg 3.30 3.54 2.45
18:30 Mattersburg - FAC Team Fur Vienna 1.75 4.30 5.60
20:30 Horn - Austria Lustenau 2.14 3.73 3.85
3 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Hartberg 2.21 3.34 4.08
18:30 St. Polten - Austria Lustenau 2.72 3.37 3.02
18:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 3.29 3.25 2.72
18:30 Liefering - Horn 1.78 4.55 5.63
20:30 Kapfenberg - Mattersburg 2.95 3.52 2.63
10 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 2.50 3.52 2.96
18:30 Horn - Wacker Innsbruck 2.40 3.40 3.40
18:30 Mattersburg - Liefering 2.48 3.80 3.05
18:30 Hartberg - St. Polten 2.87 3.31 2.77
20:30 LASK Linz - FAC Team Fur Vienna 1.75 4.10 5.70
17 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Horn 2.38 3.50 3.32
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 2.86 3.40 2.78
18:30 Kapfenberg - LASK Linz 2.64 3.51 2.88
18:30 Liefering - Hartberg 1.50 5.70 6.94
20:30 Wacker Innsbruck - Mattersburg 3.04 3.45 2.51
20 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2.43 3.50 3.16
21 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - St. Polten 2.21 3.50 3.59
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 4.50 4.10 1.90
18:30 Mattersburg - Horn 1.81 4.10 5.40
18:30 LASK Linz - Hartberg 1.78 4.10 5.28
24 kwietnia 2015 1 X 2
18:30 Horn - FAC Team Fur Vienna 2.25 3.40 3.82
18:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2.36 3.25 3.62
18:30 Hartberg - Mattersburg 4.70 3.94 1.95
18:30 Liefering - Austria Lustenau 1.69 4.53 6.06
20:30 St. Polten - LASK Linz 2.88 3.30 2.85
1 maja 2015 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Kapfenberg 3.03 3.46 2.73
18:30 Austria Lustenau - LASK Linz 2.61 3.51 2.98
18:30 Horn - Hartberg 1.89 3.72 4.60
18:30 Mattersburg - St. Polten 2.07 3.78 4.50
20:30 Liefering - Wacker Innsbruck 1.78 4.33 5.50
8 maja 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Liefering 4.05 3.80 2.41
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 2.12 3.51 4.46
18:30 Hartberg - Austria Lustenau 2.94 3.55 2.55
18:30 Kapfenberg - Horn 2.19 3.63 3.63
20:30 LASK Linz - Mattersburg 2.65 3.62 2.99
11 maja 2015 1 X 2
18:30 Hartberg - Wacker Innsbruck 3.29 3.55 2.30
12 maja 2015 1 X 2
18:30 Liefering - Kapfenberg 1.80 4.30 4.50
18:30 St. Polten - FAC Team Fur Vienna 1.99 3.55 4.31
18:30 Mattersburg - Austria Lustenau 1.61 4.42 6.60
18:30 Horn - LASK Linz 2.80 3.50 2.69
15 maja 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Hartberg 1.95 4.41 4.75
18:30 Austria Lustenau - Horn 2.15 3.65 3.80
18:30 LASK Linz - Liefering 2.36 3.66 3.30
18:30 Wacker Innsbruck - St. Polten 2.27 3.35 3.74
20:30 FAC Team Fur Vienna - Mattersburg 3.60 3.76 2.16
22 maja 2015 1 X 2
19:30 Hartberg - FAC Team Fur Vienna 2.45 3.73 2.97
19:30 Horn - Liefering 2.30 4.03 3.20
19:30 Austria Lustenau - St. Polten 2.67 3.10 3.44
19:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck 2.85 3.50 2.75
19:30 Mattersburg - Kapfenberg 1.50 4.92 7.67
29 maja 2015 1 X 2
19:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 2.02 4.03 4.15
19:30 Wacker Innsbruck - Horn 2.15 3.76 4.10
19:30 St. Polten - Hartberg 2.51 3.98 2.83
19:30 FAC Team Fur Vienna - LASK Linz 2.52 3.41 3.27
19:30 Liefering - Mattersburg 3.12 4.02 2.68
Piłka Nożna Austria I liga Baraż Najwyższe kursy
5 czerwca 2015 1 X 2
19:00 Parndorf - Austria Klagenfurt 2.60 3.60 2.77
9 czerwca 2015 1 X 2
19:20 Austria Klagenfurt - Parndorf 2.20 3.50 3.05
Piłka Nożna Austria Puchar Najwyższe kursy
11 lipca 2014 1 X 2
18:00 Hard - Ritzing 3.50 3.50 2.00
19:00 Kalsdorf - Hartberg 3.50 3.68 2.08
19:00 Weiz - Wolfsberger 13.50 6.40 1.30
19:00 Seekirchen - LASK Linz 7.50 4.33 1.50
19:00 Wolfsberger - Dornbirn 2.30 3.40 2.65
19:00 Wallern - Union St Florian 1.90 3.75 3.90
19:00 Schwaz - Sturm Graz 10.50 6.00 1.27
19:00 ATSV Wolfsberg - Dornbirn 2.49 3.50 2.60
19:00 Parndorf - SV Ried 7.00 4.90 1.43
19:00 Wattens - Rheindorf Altach 5.20 4.25 1.69
19:30 Lendorf - Admira Wacker Modling 14.00 7.10 1.19
19:30 Kottingbrunn - Kapfenberg 6.25 4.60 1.52
19:30 Schwechat - FAC Team Fur Vienna 4.50 3.96 1.82
19:30 Amstetten SKU - Rapid Wiedeń 9.78 6.40 1.35
19:30 Austria Klagenfurt - Vorwarts Steyr 1.68 4.35 4.50
20:30 First Vienna - Austria Wiedeń 12.00 6.80 1.24
12 lipca 2014 1 X 2
15:30 Ober-Grafendorf - Piberstein Lankowitz 4.10 3.68 1.90
15:30 1. SC Sollenau - Red Bull Salzburg 34.00 14.00 1.08
16:30 Union Gurten - Magna Neustadt 12.00 6.40 1.32
17:00 Donaufeld - Wacker Innsbruck 6.50 4.30 1.52
17:00 Hochst - Mattersburg 7.00 4.55 1.53
17:00 Wimpassing - Horn 11.00 6.70 1.35
17:00 Hohenems - Eugendorf 4.05 3.45 1.99
17:00 Kitzbuhel - Retz 1.67 4.00 5.20
17:00 Wiener SC - Austria Lustenau 4.95 3.86 1.71
17:30 St. Johann - Spratzern 1.40 4.60 7.00
18:00 Neusiedl - Neumarkt 2.80 3.60 2.65
18:30 Grün Weiss Micheldorf - Allerheiligen 4.80 3.90 1.80
18:30 SAK Klagenfurt - Lafnitz 3.00 3.50 2.30
13 lipca 2014 1 X 2
10:30 Gleisdorf - Kufstein 2.60 3.50 2.65
16:30 Admira Technopool - St. Polten 13.00 6.00 1.30
16:45 Leopoldsdorf - Grodig 17.00 8.79 1.18
16 lipca 2014 1 X 2
19:30 Austria Salzburg - Blau Weiss Linz 1.75 3.90 4.80
22 września 2014 1 X 2
19:00 Piberstein Lankowitz - LASK Linz 9.00 6.20 1.34
23 września 2014 1 X 2
18:00 Kufstein - FAC Team Fur Vienna 4.10 4.20 1.82
19:00 Ritzing - Horn 3.00 3.60 2.35
19:00 ATSV Wolfsberg - Wacker Innsbruck 7.40 4.69 1.45
19:00 Neusiedl - Kapfenberg 3.00 3.50 2.31
19:00 SV Ried - Wolfsberger 2.61 3.55 3.49
19:00 St. Johann - St. Polten 4.50 3.80 1.85
19:00 Lafnitz - Hartberg 3.40 3.75 2.26
19:00 Vorwarts Steyr - Grodig 6.10 4.65 1.54
20:30 Austria Salzburg - Sturm Graz 6.25 4.40 1.61
24 września 2014 1 X 2
18:00 Wallern - Rapid Wiedeń 18.00 7.60 1.20
18:30 Hohenems - Rheindorf Altach 18.00 9.00 1.16
18:30 Kitzbuhel - Austria Wiedeń 20.00 8.00 1.15
19:00 Magna Neustadt - Admira Wacker Modling 3.10 3.67 2.43
20:30 Wiener SC - Red Bull Salzburg 19.00 11.00 1.17
28 października 2014 1 X 2
18:30 Wolfsberger - Wiener SC 1.44 4.75 6.50
18:30 Wolfsberger - Magna Neustadt 1.70 4.50 6.22
19:30 Ritzing - FAC Team Fur Vienna 3.30 3.70 2.30
20:30 Hartberg - Austria Wiedeń 9.47 5.60 1.36
29 października 2014 1 X 2
18:00 Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg 18.00 9.30 1.19
18:30 Kapfenberg - LASK Linz 3.12 3.55 2.38
18:30 Rheindorf Altach - Mattersburg 1.90 3.75 4.46
19:00 St. Polten - Grodig 3.04 3.65 2.42
20:30 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1.87 3.85 4.90
7 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 4.75 3.95 1.93
18:30 Grodig - FAC Team Fur Vienna 1.66 4.37 6.20
20:30 Kapfenberg - Austria Wiedeń 5.70 4.20 1.77
8 kwietnia 2015 1 X 2
20:30 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 8.89 5.50 1.57
28 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Grodig - Red Bull Salzburg 9.50 5.83 1.41
29 kwietnia 2015 1 X 2
20:30 Wolfsberger - Austria Wiedeń 2.89 3.33 2.70
3 czerwca 2015 1 X 2
20:30 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 8.00 5.10 1.49
Piłka Nożna Austria Regionalliga Wschód Najwyższe kursy
29 marca 2015 1 X 2
16:00 Neuberg - Neusiedl 6.00 4.00 1.55
3 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - Admira Wacker II 2.20 3.50 2.90
19:00 1. SC Sollenau - Parndorf 5.00 3.85 1.62
19:30 Stegersbach - Neuberg 1.62 3.80 5.25
19:30 Wiener SC - Austria II 2.95 3.60 2.25
19:30 Ritzing - Mattersburg II 1.44 4.60 7.00
4 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 St. Polten II - First Vienna 4.60 3.60 1.70
5 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Donaufeld - Schwechat 2.55 3.50 2.45
16:30 Rapid Wiedeń II - Amstetten SKU 2.30 3.40 3.00
7 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Austria II 1.93 3.50 3.60
19:00 Admira Wacker II - St. Polten II 1.62 3.80 5.00
10 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Neusiedl 1.62 4.10 4.50
19:00 Parndorf - Ritzing 2.63 3.50 2.38
19:30 Wiener SC - St. Polten II 1.95 3.60 3.40
19:30 Schwechat - Rapid Wiedeń II 2.10 3.60 3.15
19:30 Amstetten SKU - Austria II 1.73 3.80 4.30
11 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Neuberg - 1. SC Sollenau 3.60 3.65 1.90
18:30 Mattersburg II - Donaufeld 2.05 3.60 3.25
12 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Stegersbach 1.83 3.50 4.33
17 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - Wiener SC 1.95 3.60 3.40
19:00 1. SC Sollenau - Admira Wacker II 2.85 3.50 2.25
19:30 Schwechat - Amstetten SKU 2.40 3.50 2.65
19:30 Stegersbach - First Vienna 3.50 3.55 1.95
18 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 St. Polten II - Austria II 2.75 3.40 2.40
17:00 Ritzing - Neuberg 1.05 15.00 23.00
19 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Donaufeld - Parndorf 5.75 4.10 1.60
16:30 Rapid Wiedeń II - Mattersburg II 2.10 3.40 3.25
24 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Austria II - Neusiedl 2.25 3.60 3.00
19:00 First Vienna - 1. SC Sollenau 1.36 4.50 8.50
19:30 Wiener SC - Stegersbach 1.80 3.80 4.30
19:30 Amstetten SKU - St. Polten II 1.45 4.30 7.00
25 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Ritzing 4.33 3.90 1.67
19:00 Mattersburg II - Schwechat 2.20 3.50 2.90
26 kwietnia 2015 1 X 2
10:30 Neuberg - Donaufeld 4.20 3.40 1.80
28 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Parndorf 2.40 3.60 2.55
19:00 Austria II - Schwechat 1.80 3.80 3.90
19:00 Admira Wacker II - Neuberg 1.26 6.00 13.00
19:00 Neusiedl - Donaufeld 1.57 4.00 5.00
19:30 Amstetten SKU - 1. SC Sollenau 1.57 3.80 6.00
19:30 St. Polten II - Rapid Wiedeń II 2.45 3.60 2.80
30 kwietnia 2015 1 X 2
19:30 Wiener SC - Mattersburg II 1.95 3.50 3.45
1 maja 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - St. Polten II 1.47 4.20 7.00
19:30 Schwechat - Parndorf 3.60 3.75 1.90
19:30 Rapid Wiedeń II - Neuberg 1.12 9.50 19.00
2 maja 2015 1 X 2
17:00 Ritzing - First Vienna 1.73 3.80 4.25
3 maja 2015 1 X 2
10:15 Donaufeld - Admira Wacker II 3.35 3.60 2.00
14:30 1. SC Sollenau - Wiener SC 2.05 3.80 3.90
15:30 Stegersbach - Austria II 2.38 3.60 2.60
16:30 Mattersburg II - Amstetten SKU 3.20 3.40 2.45
5 maja 2015 1 X 2
19:00 Parndorf - Rapid Wiedeń II 1.62 4.00 4.80
8 maja 2015 1 X 2
19:00 Parndorf - Mattersburg II 1.45 4.33 7.00
19:00 First Vienna - Donaufeld 1.62 3.80 4.80
19:00 Austria II - 1. SC Sollenau 2.00 3.65 3.60
19:00 Admira Wacker II - Rapid Wiedeń II 3.10 3.50 2.25
19:30 Wiener SC - Ritzing 4.20 3.65 1.80
19:30 Amstetten SKU - Neusiedl 2.10 3.50 3.15
9 maja 2015 1 X 2
16:30 St. Polten II - Stegersbach 2.10 3.70 3.10
13 maja 2015 1 X 2
19:30 Ritzing - Austria II 1.50 4.30 5.35
14 maja 2015 1 X 2
17:00 Ritzing - Austria II 1.61 3.90 5.00
15 maja 2015 1 X 2
19:00 1. SC Sollenau - St. Polten II 1.87 3.80 3.55
19:00 Parndorf - Amstetten SKU 1.73 3.60 4.33
19:30 Stegersbach - Neusiedl 2.05 3.60 3.50
19:30 Schwechat - Admira Wacker II 2.10 3.60 3.25
19:30 Rapid Wiedeń II - First Vienna 2.45 3.60 2.50
17 maja 2015 1 X 2
10:15 Donaufeld - Wiener SC 2.38 3.50 2.63
10:30 Mattersburg II - Neuberg 1.07 10.00 21.00
19 maja 2015 1 X 2
19:30 Stegersbach - Ritzing 3.30 3.60 2.60
22 maja 2015 1 X 2
18:30 Amstetten SKU - Stegersbach 1.55 4.05 5.50
18:30 Wiener SC - Rapid Wiedeń II 2.55 3.90 2.55
18:30 Admira Wacker II - Mattersburg II 3.00 3.75 2.40
18:30 Neusiedl - 1. SC Sollenau 2.30 3.60 2.70
18:30 First Vienna - Schwechat 2.15 3.60 3.00
18:30 St. Polten II - Ritzing 3.20 3.75 2.10
18:30 Austria II - Donaufeld 1.55 4.25 5.25
29 maja 2015 1 X 2
18:30 Mattersburg II - First Vienna 2.30 3.70 2.63
18:30 1. SC Sollenau - Stegersbach 4.20 4.75 1.65
18:30 Rapid Wiedeń II - Austria II 2.27 2.90 3.40
18:30 Donaufeld - St. Polten II 7.00 3.75 1.50
18:30 Schwechat - Wiener SC 4.30 4.25 1.73
19:00 Parndorf - Admira Wacker II 1.38 4.50 6.50
30 maja 2015 1 X 2
15:00 Ritzing - Neusiedl 1.60 4.50 4.85
Piłka Nożna Austria Regionalliga Centrum Najwyższe kursy
28 marca 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Wolfsberger II 2.90 3.40 2.25
17:00 Union St Florian - Wallern 2.05 3.30 3.50
3 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - SAK Klagenfurt 1.57 4.10 5.20
4 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Union Vocklamarkt - Pasching 3.25 3.40 2.25
17:00 Wallern - Sturm Graz II 2.75 3.30 2.40
18:00 Austria Klagenfurt - Union Gurten 1.17 7.00 13.50
19:00 Lafnitz - ATSV Wolfsberg 1.26 5.00 10.50
5 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Wolfsberger II - Weiz 2.40 3.60 2.55
7 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Union St Florian - Vorwarts Steyr 3.05 3.50 2.15
19:00 Blau Weiss Linz - Allerheiligen 1.83 3.60 4.00
10 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 SAK Klagenfurt - Lafnitz 3.70 3.60 1.90
19:00 Weiz - Austria Klagenfurt 3.55 3.70 1.93
19:00 Allerheiligen - Kalsdorf 2.05 3.60 3.20
19:00 Vorwarts Steyr - Union Vocklamarkt 1.35 4.50 9.00
19:00 ATSV Wolfsberg - Wallern 4.60 3.80 1.70
11 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Blau Weiss Linz 6.00 3.80 1.53
17:00 Pasching - Wolfsberger II 2.00 3.80 3.25
12 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Sturm Graz II - Union St Florian 1.83 3.50 4.20
17 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Union Gurten 1.62 4.00 4.75
19:00 Union St Florian - ATSV Wolfsberg 1.70 3.75 4.33
19:00 Blau Weiss Linz - Weiz 1.98 3.50 3.40
19:00 Wallern - SAK Klagenfurt 1.73 3.70 4.40
19:00 Wolfsberger II - Union Vocklamarkt 1.85 3.65 4.25
19:00 Austria Klagenfurt - Pasching 1.29 5.10 13.00
18 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Lafnitz - Allerheiligen 2.15 3.30 3.15
19 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Sturm Graz II - Vorwarts Steyr 2.62 3.40 2.50
24 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 SAK Klagenfurt - Union St Florian 2.30 3.75 2.80
19:00 ATSV Wolfsberg - Sturm Graz II 5.20 4.50 1.57
19:00 Weiz - Kalsdorf 2.10 3.55 3.25
19:00 Vorwarts Steyr - Wolfsberger II 1.41 4.33 7.00
19:00 Allerheiligen - Wallern 1.85 3.65 3.85
19:00 Union Vocklamarkt - Austria Klagenfurt 11.00 5.50 1.25
25 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Lafnitz 3.75 3.50 1.90
17:00 Pasching - Blau Weiss Linz 4.40 4.33 1.67
30 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Pasching 1.80 3.60 4.20
19:00 ATSV Wolfsberg - Vorwarts Steyr 6.05 4.10 1.53
19:00 Union St Florian - Allerheiligen 2.55 3.40 2.50
19:30 Austria Klagenfurt - Wolfsberger II 1.22 5.75 13.00
1 maja 2015 1 X 2
15:00 Sturm Graz II - SAK Klagenfurt 1.40 4.75 8.00
16:00 Blau Weiss Linz - Union Vocklamarkt 1.30 5.25 8.50
17:00 Wallern - Union Gurten 2.38 3.40 2.70
2 maja 2015 1 X 2
19:00 Lafnitz - Weiz 1.87 3.55 3.75
8 maja 2015 1 X 2
18:00 SAK Klagenfurt - ATSV Wolfsberg 1.85 3.80 3.90
19:00 Wolfsberger II - Blau Weiss Linz 3.35 3.55 1.91
19:00 Union Vocklamarkt - Kalsdorf 3.30 3.40 2.05
19:00 Weiz - Wallern 1.73 3.60 4.40
19:00 Allerheiligen - Sturm Graz II 2.17 3.55 3.40
9 maja 2015 1 X 2
15:00 Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt 2.55 3.40 2.60
16:00 Union Gurten - Union St Florian 2.30 3.30 2.95
17:00 Pasching - Lafnitz 2.50 3.40 2.55
12 maja 2015 1 X 2
18:00 SAK Klagenfurt - Vorwarts Steyr 3.75 4.00 1.95
19:00 Wallern - Pasching 2.45 3.50 2.55
19:00 Kalsdorf - Wolfsberger II 1.60 4.10 4.85
13 maja 2015 1 X 2
19:00 Lafnitz - Union Vocklamarkt 1.36 4.80 7.00
19:00 Blau Weiss Linz - Austria Klagenfurt 2.25 3.60 2.85
19:00 Union St Florian - Weiz 2.45 3.40 2.65
19:00 ATSV Wolfsberg - Allerheiligen 4.80 3.75 1.67
15 maja 2015 1 X 2
19:00 Vorwarts Steyr - Blau Weiss Linz 1.93 4.33 3.40
16 maja 2015 1 X 2
15:00 Union Gurten - ATSV Wolfsberg 1.57 3.85 5.50
17:00 Pasching - Union St Florian 2.00 3.60 3.75
18:00 Allerheiligen - SAK Klagenfurt 1.80 4.20 3.75
18:30 Weiz - Sturm Graz II 2.10 3.50 3.20
19:00 Union Vocklamarkt - Wallern 2.50 3.50 2.50
19:00 Austria Klagenfurt - Kalsdorf 1.35 4.60 8.50
17 maja 2015 1 X 2
16:00 Wolfsberger II - Lafnitz 2.63 3.75 2.40
19 maja 2015 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Union Gurten 1.77 3.80 4.10
22 maja 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Blau Weiss Linz 2.50 3.75 2.55
19:00 Lafnitz - Austria Klagenfurt 2.70 3.75 2.45
19:00 ATSV Wolfsberg - Weiz 5.00 4.55 1.57
19:00 Wallern - Wolfsberger II 2.20 3.35 2.90
19:00 Union St Florian - Union Vocklamarkt 1.77 3.60 4.00
19:00 Sturm Graz II - Pasching 2.20 3.80 3.00
19:00 Allerheiligen - Vorwarts Steyr 2.25 3.40 2.85
19:00 SAK Klagenfurt - Union Gurten 3.10 3.80 2.05
29 maja 2015 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Lafnitz 2.20 4.15 2.88
18:30 Wolfsberger II - Union St Florian 3.20 4.55 1.83
18:30 Union Gurten - Allerheiligen 2.25 3.40 2.95
18:30 Weiz - SAK Klagenfurt 1.40 4.75 8.25
18:30 Pasching - ATSV Wolfsberg 1.33 4.75 8.75
18:30 Austria Klagenfurt - Wallern 2.05 2.90 4.35
18:30 Vorwarts Steyr - Kalsdorf 1.50 4.15 5.40
Piłka Nożna Austria Regionalliga Zachód Najwyższe kursy
28 marca 2015 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Bizau 1.75 3.80 4.20
15:00 Austria Salzburg - Neumarkt 1.33 5.60 13.50
15:00 Seekirchen - Altach II 1.55 3.85 6.25
15:30 Kufstein - Schwaz 2.30 3.20 3.05
15:30 Pinzgau Saalfelden - Kitzbuhel 2.40 3.25 2.80
15:30 Hochst - Eugendorf 3.05 3.50 2.15
16:00 Dornbirn - Hard 1.62 4.05 4.80
17:00 St. Johann - Wattens 4.25 3.60 1.75
3 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Wattens - Wacker Innsbruck II 1.25 6.25 9.50
19:00 Neumarkt - Seekirchen 2.10 3.40 3.25
4 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Eugendorf - Dornbirn 1.83 3.50 4.35
5 kwietnia 2015 1 X 2
14:30 Altach II - Kufstein 2.38 3.60 3.00
8 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Hard - Pinzgau Saalfelden 1.62 4.11 5.35
10 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - Wattens 4.35 4.10 1.67
11 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Pinzgau Saalfelden - Eugendorf 2.75 3.60 2.25
16:00 Seekirchen - Bizau 1.45 4.30 7.25
16:00 Dornbirn - Schwaz 2.10 3.60 3.40
16:00 Austria Salzburg - Wacker Innsbruck II 1.20 6.75 13.50
16:30 Kufstein - Neumarkt 2.20 3.50 3.30
17:00 Hochst - Altach II 2.20 3.20 3.30
17:00 St. Johann - Hard 2.15 3.55 4.05
14 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - St. Johann 1.53 4.05 5.50
19:00 Schwaz - Hochst 1.67 3.80 4.75
19:00 Bizau - Austria Salzburg 13.00 5.75 1.21
18 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Hard - Kitzbuhel 2.40 3.40 2.90
15:00 Wacker Innsbruck II - Seekirchen 2.75 3.30 2.45
15:30 Eugendorf - St. Johann 1.73 3.55 5.00
15:30 Wattens - Austria Salzburg 2.45 3.30 2.70
16:00 Bizau - Kufstein 3.00 3.30 2.30
16:00 Schwaz - Pinzgau Saalfelden 1.62 3.80 5.40
16:00 Neumarkt - Hochst 1.57 4.00 7.00
19 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Altach II - Dornbirn 2.10 3.60 3.10
24 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 St. Johann - Schwaz 2.10 3.30 3.45
25 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Hard - Wattens 8.50 4.50 1.35
16:00 Pinzgau Saalfelden - Altach II 2.10 3.30 3.25
16:00 Dornbirn - Neumarkt 2.15 3.40 3.10
16:30 Kitzbuhel - Eugendorf 2.25 3.30 3.10
17:00 Seekirchen - Austria Salzburg 8.50 4.33 1.40
17:00 Kufstein - Wacker Innsbruck II 1.85 3.50 3.95
26 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Hochst - Bizau 2.15 3.30 3.20
30 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Neumarkt - Pinzgau Saalfelden 1.59 3.80 5.50
1 maja 2015 1 X 2
17:00 Schwaz - Kitzbuhel 2.30 3.75 2.80
18:00 Wattens - Seekirchen 1.33 5.00 9.50
2 maja 2015 1 X 2
15:30 Eugendorf - Hard 1.70 3.85 5.70
16:00 Bizau - Dornbirn 3.10 3.40 2.20
16:00 Wacker Innsbruck II - Hochst 1.55 4.00 5.45
17:00 Austria Salzburg - Kufstein 1.18 6.00 13.00
17:00 Altach II - St. Johann 2.15 3.50 3.10
8 maja 2015 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - Altach II 1.53 4.20 5.25
19:00 St. Johann - Neumarkt 1.87 3.55 3.75
9 maja 2015 1 X 2
15:30 Eugendorf - Wattens 4.60 4.00 1.83
16:00 Dornbirn - Wacker Innsbruck II 1.90 3.60 3.60
16:00 Hard - Schwaz 2.10 3.50 3.30
17:00 Hochst - Austria Salzburg 19.00 9.50 1.06
17:00 Pinzgau Saalfelden - Bizau 1.80 3.55 4.10
17:00 Kufstein - Seekirchen 2.00 3.60 3.75
13 maja 2015 1 X 2
19:00 Wattens - Kufstein 1.17 6.50 17.00
19:00 Altach II - Hard 1.91 3.60 3.75
19:00 Neumarkt - Kitzbuhel 2.25 3.70 2.80
14 maja 2015 1 X 2
16:00 Austria Salzburg - Dornbirn 1.25 6.00 12.00
16:00 Wacker Innsbruck II - Pinzgau Saalfelden 1.70 3.75 4.30
17:00 Bizau - St. Johann 3.00 3.30 2.30
17:00 Seekirchen - Hochst 1.40 4.50 6.50
17:00 Schwaz - Eugendorf 2.30 3.30 2.95
16 maja 2015 1 X 2
15:30 Eugendorf - Altach II 1.60 3.80 5.00
16:00 Hard - Neumarkt 2.20 3.50 2.90
16:00 Dornbirn - Seekirchen 2.05 3.50 3.20
16:30 Kitzbuhel - Bizau 1.50 4.00 7.00
17:00 Pinzgau Saalfelden - Austria Salzburg 7.50 4.50 1.36
17 maja 2015 1 X 2
15:00 Hochst - Kufstein 3.15 3.60 2.05
17:00 St. Johann - Wacker Innsbruck II 1.67 3.65 4.60
17:00 Schwaz - Wattens 5.45 4.05 1.55
22 maja 2015 1 X 2
19:00 Neumarkt - Eugendorf 2.85 3.50 2.40
19:00 Seekirchen - Pinzgau Saalfelden 1.90 3.55 3.85
23 maja 2015 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Kitzbuhel 2.30 3.60 2.80
17:00 Austria Salzburg - St. Johann 1.29 4.50 9.75
17:00 Kufstein - Dornbirn 2.15 3.50 3.00
17:00 Bizau - Hard 3.40 3.70 2.25
17:00 Altach II - Schwaz 2.10 3.70 3.20
18:00 Wattens - Hochst 1.08 9.50 19.00
25 maja 2015 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Kitzbuhel 2.30 3.60 2.50
29 maja 2015 1 X 2
19:00 St. Johann - Seekirchen 1.70 3.75 4.35
19:00 Pinzgau Saalfelden - Kufstein 2.15 3.50 3.05
19:30 Kitzbuhel - Austria Salzburg 5.50 4.00 1.58
30 maja 2015 1 X 2
14:30 Altach II - Wattens 6.50 4.60 1.47
16:00 Dornbirn - Hochst 1.29 4.50 10.00
17:00 Eugendorf - Bizau 1.36 4.60 7.00
17:00 Hard - Wacker Innsbruck II 1.70 3.80 4.50
18:00 Schwaz - Neumarkt 1.80 3.80 4.05
2 czerwca 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck II - Eugendorf 2.20 4.03 2.85
19:00 Seekirchen - Kitzbuhel 2.30 3.80 2.60
4 czerwca 2015 1 X 2
15:00 Neumarkt - Altach II 1.60 5.00 4.60
16:30 Kufstein - St. Johann 2.15 3.80 3.00
6 czerwca 2015 1 X 2
16:00 Hochst - Pinzgau Saalfelden 3.90 3.75 1.80
16:00 Austria Salzburg - Hard 1.25 6.25 11.50
16:00 Wattens - Dornbirn 1.45 4.75 7.00