loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Austria 2015/2016

Austria - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, I liga, Puchar, Regionalliga Wschód, Regionalliga Centrum, Regionalliga Zachód.

Piłka Nożna Austria Bundesliga Najwyższe kursy
25 lipca 2015 1 X 2
16:00 Mattersburg - Red Bull Salzburg 6.50 4.75 1.57
18:30 Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1.57 4.80 9.30
18:30 Grodig - Rheindorf Altach 2.67 3.70 2.85
18:30 Rapid Wiedeń - SV Ried 1.38 5.70 11.50
26 lipca 2015 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Austria Wiedeń 3.34 3.48 2.41
1 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 2.22 3.87 4.31
18:30 Admira Wacker Modling - Mattersburg 2.92 3.42 2.73
2 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 SV Ried - Wolfsberger 2.23 3.60 3.78
16:30 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 1.55 4.67 8.60
19:00 Sturm Graz - Grodig 1.64 4.25 6.10
8 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Grodig - Austria Wiedeń 4.11 3.80 1.99
18:30 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 5.70 4.45 1.65
18:30 Mattersburg - SV Ried 2.05 3.84 4.34
9 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Sturm Graz 3.20 3.60 2.79
19:00 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 1.29 6.30 15.00
11 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 SV Ried - Red Bull Salzburg 7.60 5.00 1.52
12 sierpnia 2015 1 X 2
20:30 Wolfsberger - Sturm Graz 3.50 3.58 2.31
20:30 Grodig - Admira Wacker Modling 2.20 3.90 3.78
20:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 3.46 3.63 2.40
20:30 Rheindorf Altach - Mattersburg 2.54 3.69 3.33
15 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Mattersburg 1.59 4.85 6.39
18:30 Admira Wacker Modling - SV Ried 2.18 3.75 4.09
18:30 Wolfsberger - Grodig 2.16 3.77 3.78
18:30 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.26 7.90 17.00
16 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 3.31 3.70 2.38
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Grodig 1.33 6.34 11.00
18:30 Mattersburg - Wolfsberger 2.18 3.60 3.60
18:30 SV Ried - Sturm Graz 4.97 3.96 1.98
23 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 2.00 4.05 4.75
19:00 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 2.24 3.58 3.57
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 4.33 3.90 1.93
18:30 Grodig - SV Ried 2.48 3.65 3.40
18:30 Rapid Wiedeń - Mattersburg 1.29 7.19 12.66
30 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2.96 3.64 2.94
19:00 Wolfsberger - Rheindorf Altach 2.09 3.60 3.85
12 września 2015 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 5.33 4.20 1.81
18:30 Red Bull Salzburg - Grodig 1.25 8.30 15.00
18:30 Austria Wiedeń - SV Ried 1.46 5.21 9.32
18:30 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 2.17 3.60 3.60
13 września 2015 1 X 2
16:30 Mattersburg - Sturm Graz 3.10 3.62 2.41
19 września 2015 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Austria Wiedeń 2.34 3.60 3.36
18:30 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 7.00 5.00 1.50
18:30 SV Ried - Rheindorf Altach 2.23 3.66 3.60
18:30 Grodig - Mattersburg 2.71 3.75 2.67
20 września 2015 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.40 5.66 9.17
26 września 2015 1 X 2
16:00 SV Ried - Rapid Wiedeń 5.40 4.08 1.76
18:30 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.53 4.55 7.32
18:30 Rheindorf Altach - Grodig 1.99 3.88 4.15
18:30 Red Bull Salzburg - Mattersburg 1.30 6.70 11.50
27 września 2015 1 X 2
16:30 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 4.18 3.80 2.10
3 października 2015 1 X 2
16:00 Grodig - Sturm Graz 4.29 3.79 1.95
18:30 Wolfsberger - SV Ried 2.25 3.70 3.51
18:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 3.07 3.55 2.60
18:30 Mattersburg - Admira Wacker Modling 1.92 3.90 4.13
4 października 2015 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2.71 3.70 2.72
17 października 2015 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.21 8.47 15.00
18:30 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.62 4.16 6.36
18:30 SV Ried - Mattersburg 2.24 3.70 3.37
18:30 Austria Wiedeń - Grodig 1.60 4.64 6.84
18 października 2015 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 4.90 3.86 1.90
24 października 2015 1 X 2
16:00 Mattersburg - Rheindorf Altach 2.05 4.00 4.00
18:30 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.17 9.92 19.00
18:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1.76 3.95 6.18
18:30 Admira Wacker Modling - Grodig 2.35 3.65 3.65
25 października 2015 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 2.00 3.81 4.25
31 października 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1.92 3.75 4.50
18:30 Grodig - Wolfsberger 2.38 3.55 3.13
18:30 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 8.29 5.12 1.45
18:30 SV Ried - Admira Wacker Modling 2.10 3.66 3.78
1 listopada 2015 1 X 2
16:30 Mattersburg - Austria Wiedeń 3.10 3.83 2.33
7 listopada 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 4.20 4.00 1.96
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.38 3.60 3.24
18:30 Sturm Graz - SV Ried 1.65 4.46 7.00
18:30 Wolfsberger - Mattersburg 2.22 3.65 3.50
8 listopada 2015 1 X 2
16:30 Grodig - Rapid Wiedeń 4.00 3.80 2.12
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.53 4.60 7.00
18:30 Mattersburg - Rapid Wiedeń 4.75 4.00 1.97
18:30 SV Ried - Grodig 2.38 3.59 3.27
18:30 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.27 3.50 3.52
22 listopada 2015 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.41 5.88 9.00
28 listopada 2015 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Mattersburg 1.55 4.90 7.58
18:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 2.00 3.70 4.20
18:30 Grodig - Red Bull Salzburg 9.60 5.70 1.38
29 listopada 2015 1 X 2
16:30 SV Ried - Austria Wiedeń 3.48 3.65 2.30
19:00 Rapid Wiedeń - Rheindorf Altach 1.40 5.70 8.83
1 grudnia 2015 1 X 2
19:00 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.25 7.50 19.00
2 grudnia 2015 1 X 2
18:30 Mattersburg - Grodig 2.20 3.84 3.70
18:30 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 6.30 4.60 1.70
18:30 Rheindorf Altach - SV Ried 2.15 3.54 3.82
20:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.32 3.55 3.38
5 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Austria Wiedeń 2.63 3.52 3.02
18:30 Grodig - Rheindorf Altach 2.15 3.58 3.84
18:30 Sturm Graz - Admira Wacker Modling 1.57 4.50 6.54
18:30 Rapid Wiedeń - SV Ried 1.40 5.33 10.00
6 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Mattersburg - Red Bull Salzburg 7.60 5.50 1.45
12 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 1.70 4.15 5.60
18:30 Sturm Graz - Grodig 1.70 4.15 6.00
18:30 SV Ried - Wolfsberger 2.71 3.40 2.88
18:30 Admira Wacker Modling - Mattersburg 2.36 3.75 3.25
13 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1.72 4.39 5.20
6 lutego 2016 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Sturm Graz 3.10 3.52 2.47
18:30 Mattersburg - SV Ried 2.20 3.65 3.60
18:30 Grodig - Austria Wiedeń 3.50 3.59 2.28
18:30 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 1.64 4.33 6.70
7 lutego 2016 1 X 2
16:30 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 6.75 4.65 1.60
13 lutego 2016 1 X 2
16:00 SV Ried - Red Bull Salzburg 5.75 4.33 1.70
18:30 Rheindorf Altach - Mattersburg 1.94 3.77 4.33
18:30 Wolfsberger - Sturm Graz 2.79 3.40 2.72
18:30 Grodig - Admira Wacker Modling 2.47 3.45 3.10
14 lutego 2016 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2.83 3.55 2.66
20 lutego 2016 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Mattersburg 1.64 4.45 5.75
18:30 Admira Wacker Modling - SV Ried 2.32 3.60 3.35
18:30 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.36 5.75 11.00
18:30 Wolfsberger - Grodig 1.90 3.78 4.57
21 lutego 2016 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 2.65 3.53 2.91
27 lutego 2016 1 X 2
16:00 SV Ried - Sturm Graz 2.93 3.50 2.57
18:30 Mattersburg - Wolfsberger 3.00 3.50 2.60
18:30 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 2.35 3.40 3.50
28 lutego 2016 1 X 2
14:00 Rapid Wiedeń - Grodig 1.39 5.32 9.30
16:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.51 4.85 7.90
1 marca 2016 1 X 2
19:00 Wolfsberger - Rheindorf Altach 1.83 3.78 5.23
2 marca 2016 1 X 2
18:30 Rapid Wiedeń - Mattersburg 1.41 5.50 9.15
18:30 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 3.06 3.50 2.50
18:30 Grodig - SV Ried 2.75 3.41 2.95
20:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 4.55 3.90 1.96
5 marca 2016 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - Grodig 1.25 7.40 14.10
18:30 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 2.65 3.36 2.96
18:30 Austria Wiedeń - SV Ried 1.81 3.91 5.00
18:30 Mattersburg - Sturm Graz 3.64 3.56 2.22
6 marca 2016 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 4.95 4.15 1.85
12 marca 2016 1 X 2
16:00 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 5.52 4.22 1.82
18:30 Grodig - Mattersburg 2.19 3.75 3.60
18:30 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.45 4.95 8.25
18:30 SV Ried - Rheindorf Altach 1.92 3.90 4.45
13 marca 2016 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Austria Wiedeń 2.14 3.58 3.68
19 marca 2016 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.84 3.81 4.75
18:30 Red Bull Salzburg - Mattersburg 1.22 7.52 16.33
18:30 Rheindorf Altach - Grodig 2.13 3.56 3.75
18:30 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 4.34 3.70 2.40
20 marca 2016 1 X 2
16:30 SV Ried - Rapid Wiedeń 3.94 3.68 2.05
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Grodig - Sturm Graz 3.88 3.51 2.22
18:30 Wolfsberger - SV Ried 2.09 3.50 4.06
18:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 3.60 3.54 2.38
18:30 Mattersburg - Admira Wacker Modling 2.32 3.57 3.75
3 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 3.10 3.65 2.40
9 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.57 4.50 8.35
18:30 Austria Wiedeń - Grodig 1.50 4.82 8.16
18:30 SV Ried - Mattersburg 2.12 3.80 3.84
18:30 Wolfsberger - Rapid Wiedeń 3.66 3.50 2.23
10 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.26 7.40 14.50
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.29 6.55 13.02
18:30 Mattersburg - Rheindorf Altach 2.12 3.70 3.83
18:30 Admira Wacker Modling - Grodig 2.07 3.78 3.80
18:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1.79 4.00 5.41
17 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 2.13 3.70 4.41
23 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Mattersburg - Austria Wiedeń 3.60 3.66 2.20
18:30 SV Ried - Admira Wacker Modling 2.05 3.65 4.00
18:30 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 7.75 5.00 1.54
18:30 Grodig - Wolfsberger 2.74 3.30 3.00
24 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 1.93 3.79 4.30
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Grodig - Rapid Wiedeń 6.00 4.53 1.74
18:30 Sturm Graz - SV Ried 1.62 4.33 6.38
18:30 Wolfsberger - Mattersburg 1.65 4.10 6.17
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.11 3.65 3.98
1 maja 2016 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Red Bull Salzburg 3.68 3.80 2.08
7 maja 2016 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.52 4.70 7.24
18:30 SV Ried - Grodig 2.02 3.64 4.05
18:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.70 4.50 5.20
18:30 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.83 3.40 3.24
8 maja 2016 1 X 2
16:30 Mattersburg - Rapid Wiedeń 5.30 4.07 1.72
11 maja 2016 1 X 2
20:30 Sturm Graz - Mattersburg 1.42 5.25 8.07
20:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 2.02 3.76 4.15
20:30 Grodig - Red Bull Salzburg 4.62 4.34 2.19
20:30 SV Ried - Austria Wiedeń 3.54 3.68 2.20
20:30 Rapid Wiedeń - Rheindorf Altach 1.48 5.20 9.20
15 maja 2016 1 X 2
17:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.33 3.80 3.20
17:30 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.53 4.92 6.53
17:30 Rheindorf Altach - SV Ried 2.20 3.79 3.50
17:30 Mattersburg - Grodig 2.07 3.82 3.88
17:30 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 3.20 3.84 2.39
Piłka Nożna Austria I liga Najwyższe kursy
24 lipca 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2.47 3.50 3.16
18:30 Austria Lustenau - Magna Neustadt 2.28 3.56 3.56
18:30 Austria Klagenfurt - Liefering 2.61 3.65 2.94
18:30 LASK Linz - FAC Team Fur Vienna 1.57 4.60 6.53
20:30 St. Polten - Austria Salzburg 1.82 3.97 5.30
31 lipca 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 2.22 3.64 3.50
18:30 Liefering - St. Polten 3.18 3.65 2.65
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 3.24 3.45 2.60
18:30 Austria Salzburg - Austria Klagenfurt 2.65 3.79 2.69
20:30 Magna Neustadt - LASK Linz 4.84 3.86 2.01
3 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 3.03 3.50 2.55
4 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - St. Polten 2.86 3.45 2.71
18:30 Kapfenberg - Liefering 2.36 3.70 3.41
18:30 Austria Salzburg - Magna Neustadt 2.15 3.55 3.74
18:30 Austria Klagenfurt - FAC Team Fur Vienna 1.85 4.28 5.31
7 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Wacker Innsbruck 2.02 3.64 4.13
18:30 Magna Neustadt - Kapfenberg 3.90 3.80 2.19
18:30 LASK Linz - Austria Klagenfurt 1.78 4.40 6.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 3.22 3.55 2.40
20:30 Liefering - Austria Salzburg 2.70 3.95 3.15
14 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - FAC Team Fur Vienna 1.81 4.15 4.75
18:30 Wacker Innsbruck - Liefering 2.20 4.20 3.50
18:30 Kapfenberg - St. Polten 2.38 3.64 3.28
18:30 Austria Lustenau - LASK Linz 4.14 3.86 2.00
20:30 Austria Klagenfurt - Magna Neustadt 1.96 4.24 6.16
21 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Austria Klagenfurt 1.99 4.00 4.10
18:30 FAC Team Fur Vienna - Kapfenberg 3.38 3.74 2.29
18:30 Liefering - Magna Neustadt 1.81 4.36 4.33
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 2.36 3.60 3.51
20:30 LASK Linz - Austria Salzburg 1.50 5.00 7.48
28 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Liefering 1.92 4.34 4.49
18:30 Austria Klagenfurt - Kapfenberg 2.78 3.55 2.80
18:30 Magna Neustadt - FAC Team Fur Vienna 2.22 3.64 3.58
18:30 LASK Linz - St. Polten 1.64 4.57 6.30
20:30 Austria Salzburg - Wacker Innsbruck 3.37 3.70 2.32
11 września 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Magna Neustadt 1.73 4.05 5.61
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 2.03 3.78 4.00
18:30 Austria Lustenau - Austria Salzburg 2.03 4.00 3.89
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.93 4.28 4.73
20:30 Kapfenberg - LASK Linz 3.75 3.60 2.23
14 września 2015 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - St. Polten 4.33 3.80 2.00
15 września 2015 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Kapfenberg 3.30 3.98 2.55
18:30 Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 2.27 3.74 3.42
18:30 LASK Linz - Liefering 1.47 5.30 7.20
18:30 Magna Neustadt - Wacker Innsbruck 4.00 3.72 2.15
18 września 2015 1 X 2
18:30 Liefering - Austria Klagenfurt 1.99 4.31 4.37
18:30 FAC Team Fur Vienna - LASK Linz 7.80 4.70 1.52
18:30 Austria Salzburg - St. Polten 3.17 3.60 2.38
18:30 Magna Neustadt - Austria Lustenau 3.73 3.59 2.26
20:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2.40 3.64 3.30
25 września 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Liefering 2.52 3.91 3.13
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 2.32 3.75 3.24
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 1.44 5.21 9.47
18:30 LASK Linz - Magna Neustadt 1.32 6.00 12.97
20:30 Austria Klagenfurt - Austria Salzburg 2.14 3.95 3.80
2 października 2015 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Klagenfurt 2.84 3.58 2.81
18:30 Magna Neustadt - Austria Salzburg 2.81 3.58 2.83
18:30 St. Polten - Austria Lustenau 2.38 3.58 3.50
18:30 Liefering - Kapfenberg 2.45 3.88 2.84
20:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck 1.86 3.89 5.20
16 października 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Magna Neustadt 1.74 4.02 5.50
18:30 Wacker Innsbruck - St. Polten 2.39 3.50 3.30
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 1.59 4.42 6.50
18:30 Austria Salzburg - Liefering 4.20 4.20 2.25
20:30 Austria Klagenfurt - LASK Linz 5.19 3.92 1.84
19 października 2015 1 X 2
18:30 St. Polten - Kapfenberg 2.35 3.74 3.35
20 października 2015 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Austria Klagenfurt 2.84 3.60 2.67
18:30 LASK Linz - Austria Lustenau 1.69 4.20 5.50
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Salzburg 2.55 3.62 3.20
18:30 Liefering - Wacker Innsbruck 2.20 4.20 4.20
23 października 2015 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Liefering 4.21 4.00 1.95
18:30 Austria Klagenfurt - St. Polten 3.60 3.66 2.57
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 1.57 4.42 6.62
20:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2.50 3.60 3.20
2 listopada 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Salzburg 1.95 4.07 4.45
3 listopada 2015 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Austria Klagenfurt 1.99 3.90 4.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Magna Neustadt 2.46 3.42 3.25
18:30 St. Polten - LASK Linz 3.72 3.60 2.18
18:30 Liefering - Austria Lustenau 2.14 3.85 3.50
6 listopada 2015 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Austria Lustenau 4.03 3.75 2.31
18:30 LASK Linz - Kapfenberg 1.62 4.45 7.02
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 4.66 4.33 1.82
18:30 Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 2.80 3.60 2.96
20:30 Magna Neustadt - St. Polten 3.80 3.50 2.16
20 listopada 2015 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Magna Neustadt 1.76 3.96 5.40
18:30 Kapfenberg - Austria Salzburg 1.80 4.30 4.85
18:30 Austria Lustenau - Austria Klagenfurt 1.77 4.11 4.89
18:30 St. Polten - FAC Team Fur Vienna 1.65 4.55 6.70
20:30 Liefering - LASK Linz 2.83 3.88 2.57
24 listopada 2015 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - LASK Linz 9.00 5.70 1.52
27 listopada 2015 1 X 2
18:30 LASK Linz - FAC Team Fur Vienna 1.28 6.32 13.19
18:30 St. Polten - Austria Salzburg 1.43 5.20 9.60
18:30 Austria Lustenau - Magna Neustadt 1.73 4.01 5.20
18:30 Austria Klagenfurt - Liefering 4.84 4.45 1.83
20:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 2.16 3.78 3.48
26 lutego 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Austria Klagenfurt 2.90 3.70 2.75
18:30 Magna Neustadt - LASK Linz 6.79 4.24 1.61
18:30 Liefering - St. Polten 3.24 3.50 2.57
18:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 3.50 3.68 2.31
20:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 4.40 3.90 1.93
4 marca 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Magna Neustadt 2.45 3.66 3.05
18:30 Austria Klagenfurt - FAC Team Fur Vienna 1.85 4.05 5.70
18:30 Kapfenberg - Liefering 3.50 4.20 2.15
18:30 Austria Lustenau - St. Polten 2.80 3.64 3.26
20:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 3.10 3.50 2.50
11 marca 2016 1 X 2
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 4.74 4.10 2.05
18:30 LASK Linz - Austria Klagenfurt 1.40 5.40 9.63
18:30 Magna Neustadt - Kapfenberg 2.80 3.76 2.75
18:30 Liefering - Austria Salzburg 1.65 4.58 5.30
20:30 St. Polten - Wacker Innsbruck 2.13 3.75 3.61
14 marca 2016 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - LASK Linz 2.90 3.62 2.65
15 marca 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - FAC Team Fur Vienna 2.77 3.74 2.85
18:30 Wacker Innsbruck - Liefering 2.76 3.65 2.67
18:30 Kapfenberg - St. Polten 3.30 3.70 2.28
18:30 Austria Klagenfurt - Magna Neustadt 1.95 3.75 4.50
18 marca 2016 1 X 2
18:30 St. Polten - Austria Klagenfurt 1.38 6.12 11.50
18:30 FAC Team Fur Vienna - Kapfenberg 3.26 3.76 2.40
18:30 LASK Linz - Austria Salzburg 1.35 7.10 14.00
18:30 Liefering - Magna Neustadt 1.64 4.45 5.50
20:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 3.17 3.59 2.45
1 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Liefering 2.33 3.80 3.26
18:30 Austria Salzburg - Wacker Innsbruck 4.95 4.15 1.86
18:30 Magna Neustadt - FAC Team Fur Vienna 2.42 3.52 3.37
18:30 Austria Klagenfurt - Kapfenberg 2.75 3.50 2.89
20:30 LASK Linz - St. Polten 2.23 3.64 4.20
8 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Austria Salzburg 1.46 5.18 7.50
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.49 5.28 7.58
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 1.88 3.85 5.22
18:30 Kapfenberg - LASK Linz 5.50 4.30 1.80
20:30 St. Polten - Magna Neustadt 1.73 4.65 7.30
11 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Wacker Innsbruck 3.14 3.54 2.58
12 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Kapfenberg 3.02 3.89 2.40
18:30 Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 4.25 3.82 1.95
18:30 LASK Linz - Liefering 2.05 4.00 4.03
18:30 FAC Team Fur Vienna - St. Polten 6.40 4.33 1.64
15 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Austria Lustenau 4.20 3.69 2.00
18:30 Liefering - Austria Klagenfurt 1.51 5.25 8.03
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2.90 3.63 2.77
18:30 FAC Team Fur Vienna - LASK Linz 8.50 5.40 1.43
20:30 Austria Salzburg - St. Polten 6.60 4.70 1.59
22 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 LASK Linz - Magna Neustadt 1.40 5.87 11.50
18:30 Austria Klagenfurt - Austria Salzburg 2.08 3.91 3.58
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 1.56 4.60 6.80
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 2.21 3.80 3.73
20:30 St. Polten - Liefering 2.24 3.94 4.04
25 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck 1.76 4.31 5.24
26 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Kapfenberg 1.95 4.24 4.23
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Klagenfurt 2.48 3.73 2.91
18:30 St. Polten - Austria Lustenau 1.97 4.10 4.05
18:30 Magna Neustadt - Austria Salzburg 2.40 4.00 3.83
29 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Magna Neustadt 2.29 3.81 3.66
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 1.50 4.90 7.60
18:30 Austria Klagenfurt - LASK Linz 8.00 5.18 1.45
18:30 Austria Salzburg - Liefering 4.70 4.41 1.77
20:30 Wacker Innsbruck - St. Polten 3.27 3.57 2.33
6 maja 2016 1 X 2
18:30 Liefering - Wacker Innsbruck 2.05 3.90 3.69
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Salzburg 2.77 3.69 2.89
18:30 Magna Neustadt - Austria Klagenfurt 2.05 3.90 4.53
18:30 St. Polten - Kapfenberg 1.56 4.77 6.61
20:30 LASK Linz - Austria Lustenau 1.42 5.50 9.20
9 maja 2016 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2.27 3.75 3.40
10 maja 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - LASK Linz 12.00 6.50 1.45
18:30 Austria Klagenfurt - St. Polten 8.28 5.05 1.45
18:30 Magna Neustadt - Liefering 3.65 3.80 2.30
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 1.67 4.40 6.00
13 maja 2016 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Austria Klagenfurt 1.65 4.45 5.54
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Salzburg 1.77 4.27 5.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Magna Neustadt 2.97 3.60 2.62
18:30 Liefering - Austria Lustenau 3.15 3.66 2.66
20:30 St. Polten - LASK Linz 3.06 3.56 2.48
20 maja 2016 1 X 2
18:30 Austria Salzburg - Austria Lustenau 5.52 4.88 1.63
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 5.10 4.44 1.82
18:30 Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 3.42 3.75 2.57
18:30 Magna Neustadt - St. Polten 5.88 4.28 1.87
18:30 LASK Linz - Kapfenberg 1.35 6.00 9.50
25 maja 2016 1 X 2
19:30 Kapfenberg - Austria Salzburg 1.58 5.10 6.40
19:30 Austria Lustenau - Austria Klagenfurt 1.48 5.30 7.14
19:30 Wacker Innsbruck - Magna Neustadt 2.22 3.92 3.26
19:30 St. Polten - FAC Team Fur Vienna 1.23 7.34 13.00
19:30 Liefering - LASK Linz 2.44 3.75 3.00
Piłka Nożna Austria Puchar Najwyższe kursy
17 lipca 2015 1 X 2
19:00 Lafnitz - Rheindorf Altach 11.50 5.75 1.35
19:00 Weiz - Rapid Wiedeń 21.00 9.50 1.15
19:00 Allerheiligen - Kapfenberg 4.62 3.90 1.75
19:00 Blau Weiss Linz - Wacker Innsbruck 3.43 3.90 2.05
19:00 Wallern - Vorwarts Steyr 3.20 3.70 2.25
19:00 First Vienna - Magna Neustadt 2.80 3.60 2.53
19:30 Oberwart - Austria Wiedeń 30.00 12.50 1.12
19:30 Horn - Ritzing 2.15 3.50 3.43
19:30 Amstetten SKU - Kottingbrunn 1.31 5.25 13.00
19:30 1. SC Sollenau - Mattersburg 18.00 7.07 1.25
20:30 Parndorf - LASK Linz 6.25 4.60 1.60
18 lipca 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Grodig 9.10 6.20 1.33
17:00 Golling - FAC Team Fur Vienna 11.50 6.50 1.26
17:00 Deutschlandsberger - Red Bull Salzburg 41.00 19.00 1.04
17:00 Neumarkt - Hard 1.95 3.90 4.00
17:00 Ebreichsdorf - Red Star Penzing 1.12 10.00 20.00
17:00 Leopoldsdorf - Wiener SC 4.20 3.75 1.91
17:00 Bregenz - Wels 1.75 4.00 4.75
17:00 Golling - Floridsdorfer 11.50 6.50 1.23
17:30 ATSV Stadl-Paura - Wattens 6.00 4.20 1.50
18:00 St. Johann - Kitzbuhel 2.35 3.75 2.94
18:00 Hochst - Seekirchen 3.80 3.60 2.00
18:00 Dornbirn - St. Polten 6.00 4.85 1.58
18:00 Eugendorf - Austria Salzburg 5.80 4.50 1.57
19:00 Schwechat - Admira Wacker Modling 8.30 5.40 1.40
20:30 Hartberg - Sturm Graz 16.00 7.66 1.25
19 lipca 2015 1 X 2
10:30 Annabichler SV - Stadlau 1.90 4.10 4.00
11:00 Reichenau - Austria Klagenfurt 11.50 6.50 1.30
16:00 Piberstein Lankowitz - Austria Lustenau 10.50 8.50 1.40
17:30 Kottmannsdorf - Wolfsberger 21.00 12.50 1.11
22 września 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Mattersburg 11.00 6.25 1.30
16:00 Stadlau - Austria Klagenfurt 5.25 4.33 1.66
16:00 Hard - St. Polten 6.50 4.40 1.59
18:30 Ebreichsdorf - Magna Neustadt 3.10 3.75 2.15
19:00 St. Johann - LASK Linz 11.00 6.50 1.31
19:00 Piberstein Lankowitz - FAC Team Fur Vienna 3.50 4.23 1.91
19:00 Wattens - Kapfenberg 2.70 3.60 2.40
19:00 Seekirchen - Sturm Graz 17.00 9.00 1.14
19:00 Lendorf - Austria Salzburg 13.00 6.75 1.23
19:30 Horn - Red Bull Salzburg 21.00 11.63 1.11
23 września 2015 1 X 2
18:00 Amstetten SKU - Rapid Wiedeń 13.50 7.80 1.20
19:00 Wallern - Admira Wacker Modling 13.00 6.90 1.22
19:00 Wels - Austria Wiedeń 36.00 18.00 1.08
20:30 SV Ried - Wolfsberger 2.04 3.66 4.85
27 października 2015 1 X 2
18:30 Stadlau - St. Polten 6.70 4.79 1.50
18:30 Ebreichsdorf - Sturm Graz 16.72 7.00 1.23
19:00 Piberstein Lankowitz - Admira Wacker Modling 8.00 5.00 1.45
19:00 Red Bull Salzburg - SV Ried 1.17 9.62 22.83
20:30 Wacker Innsbruck - LASK Linz 3.95 3.70 2.05
28 października 2015 1 X 2
18:30 Wattens - Mattersburg 5.50 4.15 1.70
20:30 Rapid Wiedeń - Austria Salzburg 1.22 8.65 18.00
4 listopada 2015 1 X 2
18:00 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 1.85 3.75 5.10
9 lutego 2016 1 X 2
18:30 Mattersburg - St. Polten 2.13 3.76 4.00
19:00 Austria Wiedeń - LASK Linz 1.81 4.15 5.40
10 lutego 2016 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.51 5.10 8.30
20:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 3.97 3.80 2.10
19 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Admira Wacker Modling - St. Polten 2.10 3.66 3.86
20 kwietnia 2016 1 X 2
19:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.58 4.75 7.82
19 maja 2016 1 X 2
20:30 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 9.76 5.10 1.40
Piłka Nożna Austria Regionalliga Wschód Najwyższe kursy
31 lipca 2015 1 X 2
19:00 Austria II - Rapid Wiedeń II 2.45 3.40 2.60
19:00 1. SC Sollenau - Ritzing 4.00 3.90 1.73
19:00 Neusiedl - First Vienna 4.00 3.90 1.77
19:30 Wiener SC - Parndorf 3.40 3.60 1.95
19:30 Horn - Schwechat 1.44 4.33 7.75
19:30 Amstetten SKU - Ebreichsdorf 1.70 3.75 4.40
1 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Stadlau - St. Polten II 2.20 3.50 2.90
2 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Admira Wacker II - Oberwart 2.05 3.50 3.30
7 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Admira Wacker II 1.57 4.20 4.80
19:00 Parndorf - 1. SC Sollenau 1.62 3.80 4.80
19:30 Schwechat - Stadlau 1.80 3.75 4.00
19:30 Amstetten SKU - Neusiedl 2.00 3.60 3.60
19:30 Oberwart - Austria II 3.80 3.60 1.83
19:30 Ebreichsdorf - Ritzing 3.70 3.75 1.83
8 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 St. Polten II - Wiener SC 2.25 3.50 2.80
9 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń II - Horn 3.50 3.80 1.91
14 sierpnia 2015 1 X 2
18:15 Stadlau - Rapid Wiedeń II 2.88 3.80 2.25
19:00 1. SC Sollenau - St. Polten II 1.91 3.60 3.50
19:00 Ritzing - Parndorf 2.63 3.40 2.62
19:00 Neusiedl - Ebreichsdorf 2.90 3.60 2.40
19:00 Austria II - First Vienna 3.50 4.00 2.40
19:30 Horn - Oberwart 1.30 5.50 9.00
19:30 Wiener SC - Schwechat 2.25 3.40 2.88
16 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Admira Wacker II - Amstetten SKU 2.40 3.40 2.70
21 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - Admira Wacker II 2.55 3.50 2.45
19:00 First Vienna - Horn 2.40 3.50 2.60
19:30 Ebreichsdorf - Parndorf 2.88 3.40 2.25
19:30 Amstetten SKU - Austria II 2.05 3.50 3.25
19:30 Oberwart - Stadlau 2.50 3.50 2.45
20:00 Schwechat - 1. SC Sollenau 1.75 4.00 4.00
22 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 St. Polten II - Ritzing 3.50 3.50 2.05
23 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń II - Wiener SC 1.87 4.00 4.25
28 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Austria II - Neusiedl 1.65 4.00 6.00
19:00 Ritzing - Schwechat 1.80 3.75 4.20
19:00 Parndorf - St. Polten II 1.53 4.20 5.40
19:30 Horn - Amstetten SKU 1.55 4.33 6.00
19:30 Wiener SC - Oberwart 2.15 3.50 3.00
20:00 1. SC Sollenau - Rapid Wiedeń II 2.05 3.60 3.13
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:15 Stadlau - First Vienna 4.30 3.80 1.77
30 sierpnia 2015 1 X 2
16:15 Admira Wacker II - Ebreichsdorf 2.15 3.40 3.00
4 września 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - Horn 4.40 4.00 1.75
19:30 Amstetten SKU - Stadlau 2.10 3.65 3.50
19:30 Oberwart - 1. SC Sollenau 2.60 3.50 2.40
19:30 Ebreichsdorf - St. Polten II 2.40 3.40 2.70
20:00 Schwechat - Parndorf 3.60 3.60 1.91
20:30 First Vienna - Wiener SC 1.44 4.75 7.00
6 września 2015 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń II - Ritzing 2.63 3.50 2.45
11 września 2015 1 X 2
19:00 Ritzing - Oberwart 1.40 4.75 8.50
19:00 Parndorf - Rapid Wiedeń II 1.51 4.10 5.50
19:00 Austria II - Ebreichsdorf 2.25 3.46 3.30
19:30 Wiener SC - Amstetten SKU 2.70 3.50 2.38
19:30 Horn - Admira Wacker II 1.40 5.00 7.75
20:00 1. SC Sollenau - First Vienna 4.40 3.60 1.73
12 września 2015 1 X 2
16:15 Stadlau - Neusiedl 1.83 3.60 4.00
16:15 St. Polten II - Schwechat 1.91 3.60 3.70
15 września 2015 1 X 2
19:00 Admira Wacker II - Austria II 2.38 3.60 2.55
18 września 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Ritzing 2.15 3.60 3.00
19:00 Austria II - Horn 4.00 3.60 1.80
19:30 Oberwart - Parndorf 4.00 3.75 1.75
19:30 Ebreichsdorf - Schwechat 1.73 4.00 4.20
19:30 Amstetten SKU - 1. SC Sollenau 1.95 3.60 3.30
19 września 2015 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Stadlau 2.20 3.60 2.90
18:00 Neusiedl - Wiener SC 2.45 3.45 2.63
18:00 Rapid Wiedeń II - St. Polten II 2.45 3.60 2.70
25 września 2015 1 X 2
19:00 Parndorf - First Vienna 2.45 3.60 2.47
19:30 Horn - Ebreichsdorf 1.53 4.10 5.50
19:30 Schwechat - Rapid Wiedeń II 2.45 3.60 2.50
19:30 Wiener SC - Admira Wacker II 2.40 3.50 2.63
20:00 1. SC Sollenau - Neusiedl 2.00 3.75 3.30
26 września 2015 1 X 2
15:00 Stadlau - Austria II 2.00 3.60 3.40
16:15 St. Polten II - Oberwart 1.74 3.70 4.20
17:00 Ritzing - Amstetten SKU 1.65 3.85 4.60
2 października 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - St. Polten II 1.50 4.20 5.75
19:00 Austria II - Wiener SC 1.80 3.60 4.00
19:00 Neusiedl - Ritzing 4.00 3.60 1.85
19:30 Ebreichsdorf - Rapid Wiedeń II 1.95 3.50 3.65
19:30 Amstetten SKU - Parndorf 2.50 3.50 2.55
19:30 Oberwart - Schwechat 2.05 3.60 3.13
19:30 Horn - Stadlau 1.50 4.20 5.75
4 października 2015 1 X 2
16:00 Admira Wacker II - 1. SC Sollenau 2.15 3.70 3.00
9 października 2015 1 X 2
18:45 Schwechat - First Vienna 5.40 4.20 1.50
18:45 Wiener SC - Horn 4.30 4.00 1.69
18:45 Ritzing - Admira Wacker II 1.67 3.85 4.40
18:45 Parndorf - Neusiedl 1.29 5.40 9.00
10 października 2015 1 X 2
15:00 St. Polten II - Amstetten SKU 2.20 3.50 3.00
16:00 Stadlau - Ebreichsdorf 2.30 3.40 2.88
18:00 Rapid Wiedeń II - Oberwart 1.88 3.80 3.90
11 października 2015 1 X 2
16:00 1. SC Sollenau - Austria II 2.50 3.70 2.45
16 października 2015 1 X 2
19:00 Austria II - Ritzing 3.10 3.50 2.10
19:00 First Vienna - Rapid Wiedeń II 1.40 4.40 7.00
19:30 Ebreichsdorf - Oberwart 1.85 3.64 3.76
19:30 Amstetten SKU - Schwechat 1.73 3.80 4.33
17 października 2015 1 X 2
15:30 Stadlau - Wiener SC 1.73 3.60 4.50
18 października 2015 1 X 2
15:30 Horn - 1. SC Sollenau 1.33 5.50 8.50
15:30 Admira Wacker II - Parndorf 2.70 3.70 2.25
15:30 Neusiedl - St. Polten II 2.45 3.40 2.60
23 października 2015 1 X 2
19:00 1. SC Sollenau - Stadlau 2.55 3.50 2.50
19:00 Ritzing - Horn 2.55 3.50 2.45
19:00 Parndorf - Austria II 1.92 3.60 3.70
19:30 Schwechat - Neusiedl 2.40 3.40 2.63
19:30 Oberwart - First Vienna 5.40 3.80 1.57
19:30 Wiener SC - Ebreichsdorf 2.55 3.50 2.50
24 października 2015 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń II - Amstetten SKU 2.15 3.60 2.90
25 października 2015 1 X 2
14:30 St. Polten II - Admira Wacker II 2.30 3.40 2.75
30 października 2015 1 X 2
19:00 Neusiedl - Rapid Wiedeń II 2.45 3.50 2.55
19:00 Austria II - St. Polten II 2.25 3.50 2.80
19:30 Horn - Parndorf 1.75 3.70 4.30
19:30 Amstetten SKU - Oberwart 1.67 4.00 4.60
19:30 Wiener SC - 1. SC Sollenau 2.29 3.70 3.13
31 października 2015 1 X 2
14:00 Stadlau - Ritzing 2.30 3.30 2.80
17:00 Ebreichsdorf - First Vienna 3.20 3.60 2.05
1 listopada 2015 1 X 2
14:00 Admira Wacker II - Schwechat 1.75 3.60 4.40
3 listopada 2015 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń II - Austria II 2.40 3.60 2.55
6 listopada 2015 1 X 2
19:00 First Vienna - Amstetten SKU 1.70 3.80 4.30
19:00 Parndorf - Stadlau 2.25 3.50 2.80
19:00 Ritzing - Wiener SC 1.93 3.65 3.40
19:30 Oberwart - Neusiedl 2.25 3.50 2.80
19:30 Schwechat - Austria II 3.70 3.60 1.92
20:00 1. SC Sollenau - Ebreichsdorf 2.60 3.50 2.40
7 listopada 2015 1 X 2
14:00 St. Polten II - Horn 3.80 3.75 1.80
18:00 Rapid Wiedeń II - Admira Wacker II 2.50 3.50 2.60
13 listopada 2015 1 X 2
19:00 Parndorf - Wiener SC 2.10 3.75 3.30
19:00 Oberwart - Admira Wacker II 2.88 3.70 2.38
19:00 First Vienna - Neusiedl 1.30 5.50 15.00
19:00 Ritzing - 1. SC Sollenau 1.40 4.80 8.50
19:30 Schwechat - Horn 5.50 4.00 1.57
19:30 Ebreichsdorf - Amstetten SKU 2.05 3.70 3.80
14 listopada 2015 1 X 2
14:00 St. Polten II - Stadlau 2.55 3.60 2.45
4 marca 2016 1 X 2
19:00 1. SC Sollenau - Parndorf 3.13 3.70 2.00
19:00 Austria II - Oberwart 1.36 5.50 14.50
19:00 Neusiedl - Amstetten SKU 3.20 3.70 2.00
19:30 Horn - Rapid Wiedeń II 1.33 5.00 7.50
19:30 Wiener SC - St. Polten II 2.32 3.50 2.70
5 marca 2016 1 X 2
15:00 Stadlau - Schwechat 1.57 4.00 5.00
17:00 Ritzing - Ebreichsdorf 2.00 3.60 3.30
6 marca 2016 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - First Vienna 3.40 3.60 1.93
11 marca 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Ritzing 2.70 3.40 2.40
19:00 First Vienna - Austria II 1.61 4.00 4.75
19:30 Amstetten SKU - Admira Wacker II 2.00 3.60 3.50
19:30 Ebreichsdorf - Neusiedl 1.70 3.80 5.40
19:30 Oberwart - Horn 15.00 7.25 1.17
19:30 Schwechat - Wiener SC 2.50 3.40 2.55
12 marca 2016 1 X 2
15:30 St. Polten II - 1. SC Sollenau 2.40 3.40 2.75
13 marca 2016 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń II - Stadlau 2.55 3.40 2.50
18 marca 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Amstetten SKU 2.20 3.75 2.88
19:00 1. SC Sollenau - Schwechat 2.10 3.60 3.00
19:00 Parndorf - Ebreichsdorf 2.15 3.60 3.00
19:30 Wiener SC - Rapid Wiedeń II 2.25 3.75 2.75
19:30 Horn - First Vienna 2.10 3.60 3.13
19 marca 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - Oberwart 1.35 5.00 9.00
17:00 Ritzing - St. Polten II 1.67 3.80 4.60
20 marca 2016 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Neusiedl 1.62 4.00 5.25
25 marca 2016 1 X 2
19:00 First Vienna - Stadlau 1.63 4.00 4.60
19:30 Ebreichsdorf - Admira Wacker II 2.15 3.50 2.95
19:30 Amstetten SKU - Horn 2.90 3.75 2.10
19:30 Schwechat - Ritzing 3.60 3.80 1.91
19:30 Oberwart - Wiener SC 2.45 3.60 2.55
26 marca 2016 1 X 2
15:30 St. Polten II - Parndorf 3.10 3.50 2.10
15:30 Rapid Wiedeń II - 1. SC Sollenau 1.95 3.60 3.60
1 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Austria II - Admira Wacker II 2.00 3.60 3.20
19:00 Parndorf - Schwechat 1.40 4.65 6.25
19:30 Horn - Neusiedl 1.11 8.50 18.00
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 1. SC Sollenau - Oberwart 1.91 3.60 3.75
16:00 Stadlau - Amstetten SKU 2.45 3.70 2.75
16:30 St. Polten II - Ebreichsdorf 2.45 3.60 2.70
17:00 Ritzing - Rapid Wiedeń II 1.65 4.20 4.60
19:30 Wiener SC - First Vienna 3.60 3.80 1.91
5 kwietnia 2016 1 X 2
19:30 Neusiedl - Austria II 3.50 4.00 1.95
8 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Neusiedl - Stadlau 3.25 3.45 2.05
19:00 First Vienna - 1. SC Sollenau 1.29 5.62 9.78
19:30 Amstetten SKU - Wiener SC 1.67 3.80 4.50
19:30 Oberwart - Ritzing 5.20 3.75 1.59
19:30 Schwechat - St. Polten II 2.40 3.50 2.61
19:30 Ebreichsdorf - Austria II 2.15 3.50 3.00
9 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń II - Parndorf 2.80 3.60 2.20
10 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Horn 4.00 3.80 1.75
15 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Oberwart 1.30 5.00 10.00
19:00 1. SC Sollenau - Amstetten SKU 3.60 3.40 1.93
19:30 Wiener SC - Neusiedl 1.65 3.90 4.80
19:30 Horn - Austria II 1.45 4.33 6.00
19:30 Schwechat - Ebreichsdorf 2.70 3.50 2.30
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - Admira Wacker II 2.05 3.50 3.20
16:30 St. Polten II - Rapid Wiedeń II 2.15 3.60 2.90
17:00 Ritzing - First Vienna 2.45 3.50 2.50
22 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 First Vienna - Parndorf 1.75 3.78 4.45
19:00 Austria II - Stadlau 2.45 3.60 2.63
19:00 Neusiedl - 1. SC Sollenau 2.62 3.60 2.45
19:30 Amstetten SKU - Ritzing 2.20 3.50 3.18
19:30 Oberwart - St. Polten II 2.75 3.40 2.38
19:30 Ebreichsdorf - Horn 4.65 3.88 1.83
23 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Rapid Wiedeń II - Schwechat 1.85 3.70 3.90
24 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Wiener SC 2.05 3.50 3.30
29 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Amstetten SKU 2.25 3.60 2.89
19:30 Schwechat - Oberwart 1.75 3.88 4.55
19:30 Wiener SC - Austria II 2.50 3.50 2.50
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 1. SC Sollenau - Admira Wacker II 2.30 3.50 2.80
16:00 Stadlau - Horn 4.20 3.70 1.80
17:00 Ritzing - Neusiedl 1.30 4.95 9.50
1 maja 2016 1 X 2
14:00 St. Polten II - First Vienna 4.45 3.75 1.75
18:30 Rapid Wiedeń II - Ebreichsdorf 2.88 3.70 2.60
5 maja 2016 1 X 2
16:00 Ebreichsdorf - Stadlau 2.45 3.50 2.61
6 maja 2016 1 X 2
19:00 First Vienna - Schwechat 1.18 6.92 15.00
19:00 Austria II - 1. SC Sollenau 1.75 3.75 4.10
19:00 Neusiedl - Parndorf 2.50 3.60 2.45
19:30 Oberwart - Rapid Wiedeń II 3.10 3.70 2.25
19:30 Amstetten SKU - St. Polten II 1.65 3.80 4.85
19:30 Horn - Wiener SC 1.18 7.00 15.00
8 maja 2016 1 X 2
15:30 Admira Wacker II - Ritzing 2.45 3.50 2.55
13 maja 2016 1 X 2
19:00 Parndorf - Admira Wacker II 1.70 3.90 5.25
19:30 Wiener SC - Stadlau 2.20 3.75 3.10
19:30 Oberwart - Ebreichsdorf 3.75 3.75 2.30
19:30 Schwechat - Amstetten SKU 2.70 3.70 2.30
14 maja 2016 1 X 2
16:00 1. SC Sollenau - Horn 7.00 4.60 1.50
16:30 St. Polten II - Neusiedl 1.77 3.85 4.00
17:00 Ritzing - Austria II 1.70 3.80 4.60
18:00 Rapid Wiedeń II - First Vienna 4.00 3.80 1.77
20 maja 2016 1 X 2
19:00 Neusiedl - Schwechat 2.20 3.40 3.10
19:00 Austria II - Parndorf 2.45 3.50 2.62
19:00 Admira Wacker II - St. Polten II 2.15 3.50 3.05
19:00 First Vienna - Oberwart 1.18 6.50 14.00
19:30 Ebreichsdorf - Wiener SC 1.80 3.60 4.10
19:30 Horn - Ritzing 1.70 3.75 4.70
19:30 Amstetten SKU - Rapid Wiedeń II 1.75 3.80 4.10
21 maja 2016 1 X 2
16:00 Stadlau - 1. SC Sollenau 1.57 4.33 5.25
27 maja 2016 1 X 2
18:30 Schwechat - Admira Wacker II 2.30 3.70 2.65
18:30 Oberwart - Amstetten SKU 5.10 4.75 1.90
18:30 St. Polten II - Austria II 4.75 4.10 2.10
18:30 Rapid Wiedeń II - Neusiedl 2.15 3.80 3.00
18:30 1. SC Sollenau - Wiener SC 4.60 4.40 1.73
18:30 Ritzing - Stadlau 1.62 4.20 4.90
19:00 Parndorf - Horn 4.00 3.90 1.75
19:00 First Vienna - Ebreichsdorf 1.50 4.30 8.58
3 czerwca 2016 1 X 2
18:30 Amstetten SKU - First Vienna 3.70 4.05 2.20
18:30 Wiener SC - Ritzing 2.90 3.93 2.25
18:30 Admira Wacker II - Rapid Wiedeń II 1.85 4.15 3.50
18:30 Horn - St. Polten II 1.14 7.75 15.00
18:30 Stadlau - Parndorf 2.21 4.02 2.80
18:30 Neusiedl - Oberwart 1.42 4.96 6.25
18:30 Austria II - Schwechat 2.10 3.70 3.30
18:30 Ebreichsdorf - 1. SC Sollenau 1.95 3.80 3.70
Piłka Nożna Austria Regionalliga Centrum Najwyższe kursy
24 lipca 2015 1 X 2
19:00 Blau Weiss Linz - Lafnitz 2.10 3.60 3.13
19:00 Allerheiligen - Hartberg 2.20 3.60 2.90
19:00 Weiz - Union Gurten 1.80 3.60 4.00
19:00 Deutschlandsberger - Sturm Graz II 2.38 3.60 2.60
19:00 Kalsdorf - Wallern 1.80 3.60 4.00
19:00 Vorwarts Steyr - Pasching 1.85 3.60 3.75
25 lipca 2015 1 X 2
17:00 ATSV Stadl-Paura - Union St Florian 2.25 3.55 2.67
26 lipca 2015 1 X 2
10:30 Annabichler SV - Wolfsberger II 2.15 3.50 2.85
31 lipca 2015 1 X 2
18:30 Union Gurten - ATSV Stadl-Paura 1.95 3.40 3.35
19:00 Hartberg - Weiz 1.87 3.60 3.75
19:00 Sturm Graz II - Annabichler SV 1.67 3.60 4.20
19:00 Wolfsberger II - Kalsdorf 2.30 3.50 2.70
19:00 Union St Florian - Deutschlandsberger 2.50 3.50 2.50
19:00 Allerheiligen - Lafnitz 2.15 3.50 3.00
19:00 Wallern - Vorwarts Steyr 2.38 3.40 2.70
1 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Pasching - Blau Weiss Linz 4.00 3.70 1.83
7 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Union Gurten 2.50 3.50 2.50
19:00 Weiz - Allerheiligen 2.30 3.50 2.75
19:00 Vorwarts Steyr - Wolfsberger II 1.70 3.80 5.00
19:00 ATSV Stadl-Paura - Hartberg 3.90 3.65 1.75
8 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Sturm Graz II 2.40 3.50 2.63
19:00 Lafnitz - Pasching 1.57 4.00 5.25
19:00 Blau Weiss Linz - Wallern 1.45 4.50 6.50
9 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Annabichler SV - Union St Florian 2.40 3.40 2.60
14 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Weiz - ATSV Stadl-Paura 2.05 3.30 3.25
19:00 Wallern - Lafnitz 2.55 3.50 2.70
19:00 Hartberg - Deutschlandsberger 1.50 4.10 6.25
19:00 Sturm Graz II - Vorwarts Steyr 2.80 3.40 2.40
19:00 Union St Florian - Kalsdorf 2.05 3.60 3.10
19:00 Allerheiligen - Pasching 1.73 3.80 4.20
15 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Annabichler SV 1.63 3.80 4.50
16 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Wolfsberger II - Blau Weiss Linz 3.60 3.75 1.87
21 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 ATSV Stadl-Paura - Allerheiligen 2.80 3.50 2.25
19:00 Kalsdorf - Union Gurten 2.20 3.50 2.90
19:00 Vorwarts Steyr - Union St Florian 1.55 4.00 5.40
19:00 Deutschlandsberger - Weiz 2.10 3.40 3.10
19:00 Blau Weiss Linz - Sturm Graz II 1.36 4.80 7.50
22 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Pasching - Wallern 1.67 3.80 4.75
19:00 Lafnitz - Wolfsberger II 1.83 3.80 4.00
23 sierpnia 2015 1 X 2
10:45 Annabichler SV - Hartberg 4.75 4.33 1.59
28 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 ATSV Stadl-Paura - Deutschlandsberger 1.80 3.90 4.00
19:00 Union St Florian - Blau Weiss Linz 4.40 3.90 1.67
19:00 Hartberg - Kalsdorf 1.57 4.00 5.40
19:00 Wolfsberger II - Pasching 2.20 3.50 2.88
19:00 Sturm Graz II - Lafnitz 2.90 3.60 2.25
19:00 Weiz - Annabichler SV 1.51 4.00 7.00
19:00 Allerheiligen - Wallern 1.44 4.50 7.00
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Vorwarts Steyr 2.55 3.60 2.40
4 września 2015 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Allerheiligen 3.00 3.75 2.10
19:00 Blau Weiss Linz - Union Gurten 1.29 6.00 9.00
19:00 Lafnitz - Union St Florian 1.95 3.75 3.50
19:00 Kalsdorf - Weiz 2.05 3.75 3.20
19:30 Wallern - Wolfsberger II 2.38 3.40 2.75
5 września 2015 1 X 2
18:00 Vorwarts Steyr - Hartberg 2.45 3.60 2.60
6 września 2015 1 X 2
16:00 Annabichler SV - ATSV Stadl-Paura 5.50 4.20 1.62
8 września 2015 1 X 2
18:30 Pasching - Sturm Graz II 2.20 3.30 3.88
11 września 2015 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Annabichler SV 1.91 3.75 3.50
19:00 Weiz - Vorwarts Steyr 2.70 3.60 2.25
19:00 Union St Florian - Pasching 2.40 3.60 2.63
19:00 Hartberg - Blau Weiss Linz 2.40 3.50 2.80
19:00 Sturm Graz II - Wallern 1.83 3.60 3.90
19:00 Allerheiligen - Wolfsberger II 1.36 4.60 8.00
12 września 2015 1 X 2
17:00 Union Gurten - Lafnitz 2.40 3.75 2.50
17:00 ATSV Stadl-Paura - Kalsdorf 1.77 3.60 4.10
18 września 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Deutschlandsberger 1.67 4.20 5.50
19:00 Blau Weiss Linz - Weiz 1.13 7.50 18.00
19:30 Wallern - Union St Florian 2.50 3.40 2.55
19 września 2015 1 X 2
16:00 Pasching - Union Gurten 2.00 3.50 3.25
17:00 Vorwarts Steyr - ATSV Stadl-Paura 1.75 3.60 4.20
19:00 Lafnitz - Hartberg 4.00 3.70 1.77
20 września 2015 1 X 2
15:00 Annabichler SV - Allerheiligen 4.65 3.75 1.61
18:00 Wolfsberger II - Sturm Graz II 2.60 3.50 2.38
25 września 2015 1 X 2
19:00 Hartberg - Pasching 1.37 4.60 7.50
19:00 Deutschlandsberger - Vorwarts Steyr 3.10 3.70 2.20
19:00 Allerheiligen - Sturm Graz II 1.44 4.10 8.00
19:00 Weiz - Lafnitz 2.45 3.50 2.50
19:00 Union St Florian - Wolfsberger II 1.63 3.70 5.00
26 września 2015 1 X 2
16:00 Union Gurten - Wallern 2.05 3.50 3.40
16:00 ATSV Stadl-Paura - Blau Weiss Linz 3.00 3.75 2.05
27 września 2015 1 X 2
16:00 Annabichler SV - Kalsdorf 3.10 3.50 2.10
2 października 2015 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Allerheiligen 3.10 3.50 2.10
19:00 Wallern - Hartberg 4.80 3.80 1.62
3 października 2015 1 X 2
15:30 Blau Weiss Linz - Deutschlandsberger 1.25 5.50 11.00
16:00 Vorwarts Steyr - Annabichler SV 1.31 4.65 8.00
16:00 Pasching - Weiz 1.42 4.33 7.00
19:00 Lafnitz - ATSV Stadl-Paura 2.15 3.50 2.90
4 października 2015 1 X 2
15:00 Sturm Graz II - Union St Florian 2.45 3.70 2.45
16:00 Wolfsberger II - Union Gurten 2.70 3.50 2.30
9 października 2015 1 X 2
18:30 ATSV Stadl-Paura - Pasching 1.88 3.80 4.33
18:30 Deutschlandsberger - Lafnitz 2.30 3.60 2.75
18:30 Weiz - Wallern 2.45 3.70 2.45
18:30 Allerheiligen - Union St Florian 1.80 3.80 3.70
18:30 Kalsdorf - Vorwarts Steyr 2.70 3.50 2.30
10 października 2015 1 X 2
14:30 Annabichler SV - Blau Weiss Linz 7.25 4.80 1.41
17:00 Hartberg - Wolfsberger II 1.26 5.75 9.50
16 października 2015 1 X 2
19:00 Union St Florian - Union Gurten 2.15 3.40 3.00
19:30 Wallern - ATSV Stadl-Paura 2.45 3.80 2.60
17 października 2015 1 X 2
15:00 Pasching - Deutschlandsberger 1.91 3.50 3.70
15:00 Wolfsberger II - Weiz 2.50 3.50 2.50
15:00 Vorwarts Steyr - Allerheiligen 2.25 3.40 2.88
15:30 Blau Weiss Linz - Kalsdorf 1.20 6.50 13.00
18 października 2015 1 X 2
15:00 Sturm Graz II - Hartberg 4.50 4.10 1.63
20 października 2015 1 X 2
19:00 Lafnitz - Annabichler SV 1.63 4.35 4.25
23 października 2015 1 X 2
19:00 Allerheiligen - Union Gurten 1.50 4.10 6.50
19:00 Hartberg - Union St Florian 1.41 4.20 7.50
19:00 Kalsdorf - Lafnitz 2.00 3.80 3.40
19:00 Deutschlandsberger - Wallern 1.95 3.50 3.50
24 października 2015 1 X 2
15:00 ATSV Stadl-Paura - Wolfsberger II 1.48 4.60 7.50
25 października 2015 1 X 2
14:00 Annabichler SV - Pasching 2.90 3.50 2.10
26 października 2015 1 X 2
18:00 Vorwarts Steyr - Blau Weiss Linz 3.40 3.60 2.15
30 października 2015 1 X 2
19:00 Pasching - Kalsdorf 2.05 3.60 3.10
19:00 Sturm Graz II - ATSV Stadl-Paura 2.38 3.70 2.55
19:00 Lafnitz - Vorwarts Steyr 2.30 3.50 2.70
19:00 Wolfsberger II - Deutschlandsberger 2.88 3.75 2.15
19:00 Union St Florian - Weiz 1.63 3.75 4.75
19:30 Wallern - Annabichler SV 2.10 3.50 3.00
31 października 2015 1 X 2
15:00 Union Gurten - Hartberg 4.20 3.60 1.75
15:00 Blau Weiss Linz - Allerheiligen 1.70 3.70 4.50
3 listopada 2015 1 X 2
14:00 Union Gurten - Sturm Graz II 2.20 3.75 2.92
6 listopada 2015 1 X 2
18:00 Wallern - Kalsdorf 2.45 3.50 2.50
19:00 Hartberg - Allerheiligen 1.60 4.00 5.00
19:00 Union St Florian - ATSV Stadl-Paura 2.30 3.40 2.80
7 listopada 2015 1 X 2
14:00 Union Gurten - Weiz 1.95 3.60 3.75
15:30 Sturm Graz II - Deutschlandsberger 2.15 3.60 3.40
16:00 Pasching - Vorwarts Steyr 1.75 4.00 4.33
18:00 Lafnitz - Blau Weiss Linz 3.75 3.60 1.85
8 listopada 2015 1 X 2
14:00 Wolfsberger II - Annabichler SV 2.40 3.50 2.80
14 listopada 2015 1 X 2
15:00 Weiz - Sturm Graz II 2.38 3.70 2.75
4 marca 2016 1 X 2
19:00 Blau Weiss Linz - Pasching 1.61 4.00 4.60
19:00 Vorwarts Steyr - Wallern 1.91 3.50 3.40
19:00 Deutschlandsberger - Union St Florian 2.20 3.60 2.80
5 marca 2016 1 X 2
14:00 Kalsdorf - Wolfsberger II 1.73 3.80 4.20
14:00 Annabichler SV - Sturm Graz II 3.30 3.60 2.10
15:00 Weiz - Hartberg 5.25 4.10 1.53
15:30 ATSV Stadl-Paura - Union Gurten 1.71 3.80 4.20
18:00 Lafnitz - Allerheiligen 2.25 3.75 3.25
11 marca 2016 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Kalsdorf 2.25 3.50 2.75
19:00 Wallern - Blau Weiss Linz 5.50 4.00 1.53
19:00 Union St Florian - Annabichler SV 1.53 3.85 5.50
19:00 Hartberg - ATSV Stadl-Paura 1.36 5.00 6.50
19:00 Allerheiligen - Weiz 1.59 3.75 5.25
12 marca 2016 1 X 2
15:00 Pasching - Lafnitz 1.91 3.65 3.90
15:30 Union Gurten - Deutschlandsberger 1.80 3.60 3.90
13 marca 2016 1 X 2
14:00 Wolfsberger II - Vorwarts Steyr 2.85 3.75 2.25
18 marca 2016 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Union St Florian 2.00 3.80 3.10
19:00 Vorwarts Steyr - Sturm Graz II 2.10 3.75 2.88
19:00 Blau Weiss Linz - Wolfsberger II 1.17 7.00 13.00
19:00 Deutschlandsberger - Hartberg 5.50 4.20 1.69
19 marca 2016 1 X 2
14:00 Annabichler SV - Union Gurten 2.80 4.10 2.15
14:45 Pasching - Allerheiligen 2.15 4.15 2.75
17:00 ATSV Stadl-Paura - Weiz 1.59 3.75 5.25
18:00 Lafnitz - Wallern 1.50 4.75 6.00
24 marca 2016 1 X 2
19:00 Wolfsberger II - Lafnitz 3.10 3.80 2.75
19:00 Allerheiligen - ATSV Stadl-Paura 1.95 3.75 3.30
19:30 Union St Florian - Vorwarts Steyr 2.05 3.60 3.13
25 marca 2016 1 X 2
19:00 Hartberg - Annabichler SV 1.11 8.00 17.00
19:00 Weiz - Deutschlandsberger 2.45 3.60 2.50
26 marca 2016 1 X 2
15:30 Union Gurten - Kalsdorf 2.15 3.60 3.13
1 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - ATSV Stadl-Paura 2.05 3.60 3.13
19:00 Blau Weiss Linz - Union St Florian 1.45 4.33 6.00
19:00 Kalsdorf - Hartberg 2.95 3.30 2.10
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Vorwarts Steyr - Union Gurten 2.40 3.70 2.70
16:00 Pasching - Wolfsberger II 1.30 5.25 10.00
16:30 Wallern - Allerheiligen 3.50 3.50 1.95
3 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Annabichler SV - Weiz 2.60 3.60 2.40
8 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Hartberg - Vorwarts Steyr 1.33 4.30 11.00
19:00 Union St Florian - Lafnitz 2.25 3.30 2.90
19:00 Weiz - Kalsdorf 2.95 3.60 2.20
19:00 Allerheiligen - Deutschlandsberger 1.65 3.80 5.20
19:00 Sturm Graz II - Pasching 2.50 3.50 2.45
9 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 ATSV Stadl-Paura - Annabichler SV 1.40 4.50 7.00
16:00 Union Gurten - Blau Weiss Linz 4.33 3.75 1.70
10 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Wolfsberger II - Wallern 2.25 3.70 3.00
12 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Blau Weiss Linz 5.10 4.20 1.58
15 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Lafnitz - Union Gurten 1.85 3.80 4.00
19:00 Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura 1.83 3.60 3.75
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Vorwarts Steyr - Weiz 1.87 3.70 3.50
16:00 Pasching - Union St Florian 2.15 3.50 2.90
17:00 Wallern - Sturm Graz II 2.45 3.50 2.50
17 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Annabichler SV - Deutschlandsberger 3.70 3.70 1.85
15:00 Blau Weiss Linz - Hartberg 2.25 3.50 2.75
15:00 Wolfsberger II - Allerheiligen 4.50 4.00 1.63
19 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Lafnitz - Sturm Graz II 1.75 4.20 3.80
22 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Weiz - Blau Weiss Linz 6.90 4.60 1.45
19:00 Hartberg - Lafnitz 1.40 4.65 6.90
19:00 Deutschlandsberger - Kalsdorf 2.35 3.50 2.79
19:00 Allerheiligen - Annabichler SV 1.30 5.80 9.90
19:00 Union St Florian - Wallern 1.65 3.75 5.25
23 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Sturm Graz II - Wolfsberger II 1.55 4.20 5.40
16:00 ATSV Stadl-Paura - Vorwarts Steyr 2.05 3.70 3.10
16:00 Union Gurten - Pasching 2.40 3.50 2.77
27 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Allerheiligen 2.30 3.60 2.85
29 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Lafnitz - Weiz 1.55 4.10 5.25
19:00 Blau Weiss Linz - ATSV Stadl-Paura 1.35 4.80 8.50
19:00 Kalsdorf - Annabichler SV 1.18 7.20 14.50
19:00 Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger 2.45 3.40 2.60
30 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Pasching - Hartberg 2.59 3.70 2.40
17:30 Wallern - Union Gurten 2.25 3.70 2.70
1 maja 2016 1 X 2
16:00 Wolfsberger II - Union St Florian 2.88 3.70 2.20
4 maja 2016 1 X 2
19:00 Union St Florian - Sturm Graz II 1.95 3.85 3.25
19:00 Allerheiligen - Kalsdorf 2.38 3.50 2.65
6 maja 2016 1 X 2
18:00 ATSV Stadl-Paura - Lafnitz 2.25 3.60 2.80
19:00 Deutschlandsberger - Blau Weiss Linz 4.20 3.80 1.73
19:00 Hartberg - Wallern 1.25 7.00 12.00
19:00 Weiz - Pasching 3.10 3.75 2.10
7 maja 2016 1 X 2
16:00 Union Gurten - Wolfsberger II 1.50 4.00 5.75
16:00 Annabichler SV - Vorwarts Steyr 3.92 3.70 1.85
12 maja 2016 1 X 2
19:00 Union St Florian - Allerheiligen 2.05 3.70 3.13
13 maja 2016 1 X 2
19:00 Lafnitz - Deutschlandsberger 2.15 3.60 2.95
19:00 Wallern - Weiz 2.45 3.50 2.55
19:00 Wolfsberger II - Hartberg 7.00 4.90 1.40
19:00 Sturm Graz II - Union Gurten 2.25 3.70 2.70
14 maja 2016 1 X 2
18:00 Pasching - ATSV Stadl-Paura 2.15 3.70 2.90
15 maja 2016 1 X 2
15:00 Blau Weiss Linz - Annabichler SV 1.05 11.00 21.00
17 maja 2016 1 X 2
19:30 Vorwarts Steyr - Kalsdorf 2.50 3.90 2.79
20 maja 2016 1 X 2
18:00 ATSV Stadl-Paura - Wallern 1.62 4.05 4.60
18:30 Union Gurten - Union St Florian 2.40 3.70 2.62
19:00 Allerheiligen - Vorwarts Steyr 1.55 4.10 5.25
19:00 Hartberg - Sturm Graz II 1.45 4.33 6.50
19:00 Kalsdorf - Blau Weiss Linz 2.88 3.63 2.20
19:00 Deutschlandsberger - Pasching 2.50 3.50 2.62
19:00 Weiz - Wolfsberger II 1.90 3.75 3.60
22 maja 2016 1 X 2
16:00 Annabichler SV - Lafnitz 6.00 4.00 1.63
27 maja 2016 1 X 2
18:30 Pasching - Annabichler SV 1.18 6.75 11.50
18:30 Union St Florian - Hartberg 2.10 4.00 2.90
18:30 Wolfsberger II - ATSV Stadl-Paura 2.90 4.15 2.10
18:30 Union Gurten - Allerheiligen 2.15 3.70 3.00
18:30 Wallern - Deutschlandsberger 2.38 3.85 2.50
18:30 Blau Weiss Linz - Vorwarts Steyr 1.36 5.00 9.00
18:30 Lafnitz - Kalsdorf 2.00 3.70 3.30
19:00 Sturm Graz II - Weiz 1.75 4.20 3.75
1 czerwca 2016 1 X 2
18:30 Weiz - Union St Florian 3.21 3.88 2.15
18:30 Deutschlandsberger - Wolfsberger II 1.75 4.60 3.90
18:30 Annabichler SV - Wallern 4.25 4.20 1.82
18:30 Hartberg - Union Gurten 1.50 4.80 5.90
18:30 Kalsdorf - Pasching 2.15 4.00 3.00
18:30 Allerheiligen - Blau Weiss Linz 2.75 4.18 2.25
18:30 Vorwarts Steyr - Lafnitz 2.65 4.20 2.33
18:30 ATSV Stadl-Paura - Sturm Graz II 1.65 4.50 4.45
Piłka Nożna Austria Regionalliga Zachód Najwyższe kursy
24 lipca 2015 1 X 2
19:30 Schwaz - Kitzbuhel 2.25 3.60 2.80
19:30 Neumarkt - Seekirchen 2.00 3.80 3.40
25 lipca 2015 1 X 2
16:00 Anif / Salzburg II - Eugendorf 2.45 3.50 2.30
17:00 Bregenz - Pinzgau Saalfelden 2.40 3.30 2.75
18:00 Wattens - Hard 1.25 6.50 10.00
18:00 Dornbirn - Wacker Innsbruck II 1.63 3.80 5.00
26 lipca 2015 1 X 2
14:30 Altach II - Kufstein 2.45 3.40 2.60
17:00 Reichenau - St. Johann 3.00 3.50 2.15
31 lipca 2015 1 X 2
19:00 Pinzgau Saalfelden - Neumarkt 2.50 3.50 2.50
19:00 Kitzbuhel - Wattens 6.25 4.00 1.50
1 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Reichenau - Bregenz 2.15 3.50 3.00
17:00 St. Johann - Wacker Innsbruck II 1.61 3.75 5.20
18:00 Hard - Anif / Salzburg II 2.55 3.30 2.30
18:00 Kufstein - Dornbirn 2.45 3.30 2.70
18:00 Eugendorf - Altach II 1.47 4.20 6.25
18:00 Seekirchen - Schwaz 2.40 3.50 2.60
7 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Anif / Salzburg II - Kitzbuhel 1.95 3.55 3.20
19:30 Wattens - Seekirchen 1.22 6.00 10.00
8 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Kufstein 2.25 3.60 2.80
17:00 Altach II - Hard 2.80 3.50 2.38
17:00 Bregenz - St. Johann 2.25 3.55 3.45
17:00 Schwaz - Pinzgau Saalfelden 2.00 3.75 3.30
18:00 Dornbirn - Eugendorf 2.05 3.50 3.20
9 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Neumarkt - Reichenau 1.70 3.80 4.33
14 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Seekirchen - Anif / Salzburg II 2.35 3.25 2.62
19:00 St. Johann - Kufstein 1.62 3.75 4.80
19:00 Pinzgau Saalfelden - Wattens 8.00 4.80 1.33
19:30 Schwaz - Reichenau 1.87 3.60 3.60
15 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Eugendorf - Wacker Innsbruck II 1.74 3.80 4.00
17:00 Bregenz - Neumarkt 2.20 3.50 2.88
17:00 Hard - Dornbirn 2.40 3.45 2.63
17:30 Kitzbuhel - Altach II 1.95 3.60 3.30
21 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Anif / Salzburg II - Pinzgau Saalfelden 1.45 4.50 5.75
19:30 Wattens - Reichenau 1.10 8.50 17.00
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Wacker Innsbruck II - Hard 2.88 3.40 2.25
16:30 Altach II - Seekirchen 2.45 3.50 2.50
18:00 Schwaz - Bregenz 1.85 3.80 3.90
18:00 Dornbirn - Kitzbuhel 1.70 3.90 4.60
18:00 Kufstein - Eugendorf 2.50 3.60 2.45
19:00 Neumarkt - St. Johann 2.05 3.60 3.13
28 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - Wacker Innsbruck II 2.15 3.60 2.88
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Hard - Kufstein 2.05 3.70 3.20
16:00 Reichenau - Anif / Salzburg II 3.75 3.75 1.80
17:00 Pinzgau Saalfelden - Altach II 2.10 3.60 3.10
17:00 Bregenz - Wattens 7.50 5.00 1.33
18:00 Neumarkt - Schwaz 2.10 3.60 3.10
18:00 Seekirchen - Dornbirn 2.80 3.60 2.20
18:30 St. Johann - Eugendorf 1.85 3.80 3.60
4 września 2015 1 X 2
19:30 Wattens - Neumarkt 1.14 8.50 18.00
5 września 2015 1 X 2
15:30 Eugendorf - Hard 1.91 3.80 3.60
15:30 Anif / Salzburg II - Bregenz 1.45 4.40 6.50
16:00 Wacker Innsbruck II - Seekirchen 1.95 3.90 3.40
16:00 Dornbirn - Pinzgau Saalfelden 1.62 4.10 5.00
17:00 Altach II - Reichenau 1.70 4.20 4.33
6 września 2015 1 X 2
15:00 Kufstein - Kitzbuhel 1.80 3.75 4.00
17:00 Schwaz - St. Johann 2.10 3.60 3.00
9 września 2015 1 X 2
18:00 Wacker Innsbruck II - Reichenau 1.43 5.00 7.25
11 września 2015 1 X 2
19:00 Neumarkt - Anif / Salzburg II 3.60 4.20 1.83
19:30 Seekirchen - Kufstein 2.50 3.60 2.70
12 września 2015 1 X 2
15:30 Reichenau - Dornbirn 5.25 3.80 1.62
16:30 Kitzbuhel - Eugendorf 2.50 3.50 2.63
17:00 Bregenz - Altach II 2.05 3.60 3.10
17:00 St. Johann - Hard 2.10 3.60 3.10
17:00 Pinzgau Saalfelden - Wacker Innsbruck II 2.63 3.60 2.30
13 września 2015 1 X 2
17:00 Schwaz - Wattens 9.00 5.25 1.29
18 września 2015 1 X 2
19:30 Wattens - St. Johann 1.22 5.50 12.00
19 września 2015 1 X 2
15:30 Altach II - Neumarkt 2.38 3.60 2.55
15:30 Eugendorf - Seekirchen 2.05 3.60 3.10
16:00 Dornbirn - Bregenz 1.57 4.10 5.00
16:00 Hard - Kitzbuhel 1.60 4.10 5.00
16:00 Anif / Salzburg II - Schwaz 1.45 4.15 5.50
17:00 Kufstein - Pinzgau Saalfelden 1.62 3.90 5.00
26 września 2015 1 X 2
14:00 St. Johann - Kitzbuhel 1.69 3.90 4.20
15:30 Wattens - Anif / Salzburg II 1.45 4.33 6.00
15:30 Seekirchen - Hard 2.50 3.50 2.50
16:00 Bregenz - Wacker Innsbruck II 2.55 3.60 2.40
17:00 Pinzgau Saalfelden - Eugendorf 2.40 3.60 2.63
17:00 Neumarkt - Dornbirn 3.10 3.60 2.10
17:00 Schwaz - Altach II 1.67 3.75 4.75
27 września 2015 1 X 2
10:30 Reichenau - Kufstein 4.20 4.20 1.67
3 października 2015 1 X 2
14:00 Eugendorf - Reichenau 1.41 4.50 6.25
15:00 Anif / Salzburg II - St. Johann 1.45 4.20 6.50
16:00 Wacker Innsbruck II - Neumarkt 1.65 3.80 4.60
16:00 Kufstein - Bregenz 1.50 4.20 6.00
16:00 Dornbirn - Schwaz 1.47 4.30 6.00
16:00 Hard - Pinzgau Saalfelden 2.05 3.60 3.20
16:30 Kitzbuhel - Seekirchen 2.88 3.50 2.20
4 października 2015 1 X 2
15:30 Altach II - Wattens 11.00 7.50 1.18
9 października 2015 1 X 2
18:30 Schwaz - Wacker Innsbruck II 2.30 3.70 2.70
10 października 2015 1 X 2
14:00 St. Johann - Seekirchen 2.00 3.60 3.30
15:00 Anif / Salzburg II - Altach II 1.40 4.60 7.50
15:00 Reichenau - Hard 4.00 3.75 1.75
15:30 Wattens - Dornbirn 1.41 4.60 6.25
16:00 Pinzgau Saalfelden - Kitzbuhel 1.95 3.75 3.75
16:00 Bregenz - Eugendorf 2.30 3.90 2.55
18:00 Neumarkt - Kufstein 2.50 3.70 2.40
16 października 2015 1 X 2
19:00 Kufstein - Schwaz 2.15 3.50 3.00
19:00 Seekirchen - Pinzgau Saalfelden 1.91 3.75 3.50
17 października 2015 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Wattens 8.00 5.00 1.33
15:30 Altach II - St. Johann 2.45 3.50 2.50
16:00 Hard - Bregenz 1.85 3.60 3.75
16:00 Dornbirn - Anif / Salzburg II 2.25 3.40 2.75
16:00 Eugendorf - Neumarkt 2.20 3.50 2.88
16:30 Kitzbuhel - Reichenau 1.83 3.60 3.80
23 października 2015 1 X 2
19:00 Wattens - Kufstein 1.26 5.50 9.50
19:00 St. Johann - Pinzgau Saalfelden 1.80 3.60 4.10
24 października 2015 1 X 2
15:00 Anif / Salzburg II - Wacker Innsbruck II 1.55 3.90 5.25
15:00 Reichenau - Seekirchen 4.33 3.80 1.70
16:00 Bregenz - Kitzbuhel 1.95 3.50 3.50
17:00 Neumarkt - Hard 1.90 3.70 3.75
25 października 2015 1 X 2
14:00 Altach II - Dornbirn 4.00 3.80 1.75
16:00 Schwaz - Eugendorf 1.75 3.60 4.33
30 października 2015 1 X 2
19:00 Kufstein - Anif / Salzburg II 2.45 3.40 2.50
31 października 2015 1 X 2
14:00 Hard - Schwaz 2.30 3.60 2.70
14:00 Wacker Innsbruck II - Altach II 1.44 4.10 7.50
14:00 Pinzgau Saalfelden - Reichenau 1.85 3.50 3.90
14:00 Seekirchen - Bregenz 1.85 3.50 3.90
14:00 Eugendorf - Wattens 12.00 5.50 1.22
16:00 Dornbirn - St. Johann 1.87 3.60 3.70
16:30 Kitzbuhel - Neumarkt 2.38 3.50 2.65
7 listopada 2015 1 X 2
14:00 Wacker Innsbruck II - Dornbirn 2.38 3.60 2.55
14:00 Pinzgau Saalfelden - Bregenz 1.80 3.60 3.75
14:00 Seekirchen - Neumarkt 1.95 3.60 3.30
14:00 Eugendorf - Anif / Salzburg II 2.60 3.40 2.40
14:00 Kitzbuhel - Schwaz 2.40 3.50 2.63
14:00 Hard - Wattens 6.25 5.00 1.44
15:00 St. Johann - Reichenau 1.40 4.60 8.00
15:00 Kufstein - Altach II 1.83 3.60 4.10
25 marca 2016 1 X 2
18:30 Kufstein - Wacker Innsbruck II 2.45 3.50 2.50
19:00 Seekirchen - Wattens 4.75 4.33 1.59
26 marca 2016 1 X 2
13:00 Pinzgau Saalfelden - Schwaz 2.25 3.60 2.80
14:00 St. Johann - Bregenz 1.53 4.00 5.50
14:30 Reichenau - Neumarkt 2.70 3.70 2.50
15:00 Hard - Altach II 1.80 3.50 4.20
15:30 Eugendorf - Dornbirn 2.50 4.20 2.50
28 marca 2016 1 X 2
10:30 Reichenau - Schwaz 3.20 3.90 1.96
14:00 Anif / Salzburg II - Seekirchen 1.51 4.60 5.25
15:00 Dornbirn - Hard 1.69 3.75 4.50
15:00 Wacker Innsbruck II - Eugendorf 2.05 3.60 3.13
15:30 Wattens - Pinzgau Saalfelden 1.29 5.00 9.50
15:30 Kufstein - St. Johann 2.45 3.50 2.50
15:30 Altach II - Kitzbuhel 1.83 3.75 3.75
17:00 Neumarkt - Bregenz 1.57 3.80 5.25
1 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 St. Johann - Neumarkt 1.71 3.80 4.33
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Pinzgau Saalfelden - Anif / Salzburg II 3.70 4.00 1.91
16:00 Bregenz - Schwaz 2.70 4.00 2.25
16:00 Hard - Wacker Innsbruck II 2.20 3.50 2.90
16:00 Seekirchen - Altach II 1.74 4.00 4.40
16:30 Kitzbuhel - Dornbirn 3.70 3.50 1.87
16:30 Reichenau - Wattens 12.00 6.50 1.20
17:00 Eugendorf - Kufstein 1.93 3.45 3.60
5 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Kitzbuhel - Anif / Salzburg II 3.80 4.00 1.73
8 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Schwaz - Neumarkt 1.80 3.60 4.00
9 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Wacker Innsbruck II - Kitzbuhel 1.69 3.80 4.60
15:30 Wattens - Bregenz 1.10 8.25 18.00
16:00 Eugendorf - St. Johann 2.50 3.40 2.55
16:00 Kufstein - Hard 2.25 3.40 2.90
16:00 Dornbirn - Seekirchen 1.70 3.60 4.75
17:00 Anif / Salzburg II - Reichenau 1.13 7.50 15.00
17:00 Altach II - Pinzgau Saalfelden 2.00 3.50 3.50
15 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - Kufstein 2.20 3.50 2.90
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Seekirchen - Wacker Innsbruck II 1.95 3.50 3.50
16:00 Pinzgau Saalfelden - Dornbirn 3.00 3.50 2.15
16:00 St. Johann - Schwaz 2.05 3.50 3.25
16:00 Bregenz - Anif / Salzburg II 4.05 3.75 1.67
16:00 Hard - Eugendorf 2.05 3.50 3.13
17 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Reichenau - Altach II 3.40 3.75 1.95
18:00 Neumarkt - Wattens 12.50 6.00 1.30
22 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Anif / Salzburg II - Neumarkt 1.45 4.50 5.50
19:00 Kufstein - Seekirchen 2.30 3.55 2.95
23 kwietnia 2016 1 X 2
15:15 Wattens - Schwaz 1.30 4.85 10.00
16:00 Dornbirn - Reichenau 1.16 7.00 15.00
16:00 Hard - St. Johann 2.65 3.50 2.40
16:00 Eugendorf - Kitzbuhel 1.91 3.60 3.65
16:00 Wacker Innsbruck II - Pinzgau Saalfelden 1.95 3.65 3.40
24 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Altach II - Bregenz 1.83 3.75 4.00
29 kwietnia 2016 1 X 2
19:30 St. Johann - Wattens 4.50 3.88 1.73
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Neumarkt - Altach II 2.30 3.55 2.70
16:30 Kitzbuhel - Hard 2.10 3.55 3.20
17:00 Schwaz - Anif / Salzburg II 2.80 3.65 2.55
17:00 Seekirchen - Eugendorf 2.25 3.50 2.90
17:30 Pinzgau Saalfelden - Kufstein 2.05 3.55 3.20
19:00 Bregenz - Dornbirn 3.60 3.65 1.90
1 maja 2016 1 X 2
10:30 Reichenau - Wacker Innsbruck II 4.00 3.90 1.80
4 maja 2016 1 X 2
18:00 Anif / Salzburg II - Wattens 4.40 4.20 1.70
18:30 Altach II - Schwaz 2.30 3.55 2.75
18:30 Kufstein - Reichenau 1.35 5.25 8.00
19:00 Kitzbuhel - St. Johann 2.90 3.90 2.20
19:30 Eugendorf - Pinzgau Saalfelden 1.85 4.10 3.50
5 maja 2016 1 X 2
15:00 Dornbirn - Neumarkt 1.53 4.55 6.00
16:00 Hard - Seekirchen 2.30 3.70 2.79
16:00 Wacker Innsbruck II - Bregenz 1.56 4.25 5.25
7 maja 2016 1 X 2
16:00 Seekirchen - Kitzbuhel 1.85 3.78 3.68
16:00 Bregenz - Kufstein 2.55 3.38 2.55
17:00 Reichenau - Eugendorf 4.65 3.90 1.70
17:00 Pinzgau Saalfelden - Hard 2.00 3.55 3.30
17:00 Schwaz - Dornbirn 2.55 3.38 2.58
18:00 Wattens - Altach II 1.26 5.25 10.00
8 maja 2016 1 X 2
16:00 St. Johann - Anif / Salzburg II 2.40 4.00 2.55
17:00 Neumarkt - Wacker Innsbruck II 2.25 3.55 2.99
13 maja 2016 1 X 2
19:00 Kufstein - Neumarkt 2.05 3.50 3.25
19:00 Seekirchen - St. Johann 2.90 3.60 2.25
19:00 Kitzbuhel - Pinzgau Saalfelden 2.25 3.55 2.80
14 maja 2016 1 X 2
15:00 Altach II - Anif / Salzburg II 2.50 3.60 2.50
16:00 Wacker Innsbruck II - Schwaz 2.30 3.70 2.63
16 maja 2016 1 X 2
14:30 Hard - Reichenau 1.40 4.30 8.00
16:00 Eugendorf - Bregenz 1.65 3.80 4.60
20 maja 2016 1 X 2
19:00 Wattens - Wacker Innsbruck II 1.25 5.75 11.00
21 maja 2016 1 X 2
16:00 Bregenz - Hard 2.15 3.65 2.88
17:00 St. Johann - Altach II 1.60 4.10 4.75
18:00 Schwaz - Kufstein 2.10 3.60 3.00
18:00 Anif / Salzburg II - Dornbirn 2.38 3.65 2.65
18:00 Pinzgau Saalfelden - Seekirchen 2.20 3.55 3.00
22 maja 2016 1 X 2
10:30 Reichenau - Kitzbuhel 4.10 3.90 1.80
18:00 Neumarkt - Eugendorf 2.25 3.50 2.80
25 maja 2016 1 X 2
19:00 Dornbirn - Wattens 5.00 4.90 1.67
28 maja 2016 1 X 2
16:00 Hard - Neumarkt 2.15 3.60 3.10
16:00 Kufstein - Wattens 6.25 5.16 1.47
16:00 Dornbirn - Altach II 1.60 4.10 5.25
16:00 Eugendorf - Schwaz 2.30 3.45 2.75
16:00 Wacker Innsbruck II - Anif / Salzburg II 2.50 3.70 2.40
18:00 Pinzgau Saalfelden - St. Johann 2.60 3.70 2.38
18:00 Seekirchen - Reichenau 1.29 5.50 9.50
1 czerwca 2016 1 X 2
18:30 Wattens - Eugendorf 1.55 5.28 6.50
18:30 Schwaz - Hard 2.00 3.76 3.85
18:30 Reichenau - Pinzgau Saalfelden 6.50 5.00 1.50
18:30 St. Johann - Dornbirn 1.25 8.10 16.00
18:30 Bregenz - Seekirchen 1.36 5.75 7.00
18:30 Anif / Salzburg II - Kufstein 1.55 4.40 4.80
18:30 Neumarkt - Kitzbuhel 2.26 3.93 2.90
18:30 Altach II - Wacker Innsbruck II 2.05 4.00 3.00