loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Bialorus

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga.

Piłka Nożna Białoruś I liga Najwyższe kursy
1 kwietnia 2016 1 X 2
17:30 Isloch Mińsk - Naftan Novopol 3.00 3.40 2.50
2 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Dinamo Brest - Bate Borisov 41.00 8.50 1.17
13:30 Belshina - Krumkachy 1.50 4.80 7.60
15:00 Slavia Mozyr - Slutsksakhar 2.77 3.60 2.80
16:00 Gorodeya - Shakhter Soligorsk 6.50 4.30 1.90
16:00 Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk 3.50 3.30 2.46
18:00 Minsk FC - Vitebsk 1.58 4.30 7.10
3 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Granit Mikashevichi 2.75 3.30 3.16
9 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Granit Mikashevichi - Isloch Mińsk 1.91 3.60 6.50
10 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Naftan Novopol - Slavia Mozyr 2.10 3.36 3.86
15:00 Slutsksakhar - Torpedo Zhodino 3.36 3.00 2.65
16:00 Dinamo Brest - Minsk FC 9.07 4.10 1.63
11 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Belshina - Vitebsk 1.62 3.80 6.81
18:00 Bate Borisov - Shakhter Soligorsk 1.57 4.30 7.31
15 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Slavia Mozyr - Granit Mikashevichi 2.44 3.20 3.40
17:30 Neman Grodno - Vitebsk 2.45 3.40 4.66
16 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Belshina - Dinamo Brest 1.35 5.70 14.87
16:00 Torpedo Zhodino - Naftan Novopol 1.60 4.20 7.88
17:00 Minsk FC - Bate Borisov 9.00 4.80 1.65
19:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk 2.15 3.25 4.09
17 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Gorodeya - Slutsksakhar 4.75 3.40 2.45
16:00 Isloch Mińsk - Krumkachy 2.80 3.35 2.92
23 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Vitebsk - Isloch Mińsk 2.35 3.80 5.50
16:00 Krumkachy - Slavia Mozyr 2.66 3.30 2.98
17:00 Dinamo Brest - Neman Grodno 11.80 4.60 1.40
24 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Naftan Novopol - Gorodeya 2.88 3.22 2.85
15:00 Slutsksakhar - Shakhter Soligorsk 6.17 3.61 1.75
17:00 Minsk FC - Belshina 2.28 3.35 4.20
18:00 Bate Borisov - Dinamo Minsk 1.88 3.65 5.67
25 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Granit Mikashevichi - Torpedo Zhodino 2.71 3.10 3.11
29 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Belshina - Bate Borisov 8.42 4.60 1.49
17:00 Dinamo Minsk - Slutsksakhar 1.45 4.80 9.44
18:30 Shakhter Soligorsk - Naftan Novopol 1.40 5.00 10.33
19:00 Neman Grodno - Minsk FC 3.72 3.20 2.38
30 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Isloch Mińsk - Dinamo Brest 1.53 4.12 7.77
15:00 Slavia Mozyr - Vitebsk 2.31 3.24 3.65
16:00 Gorodeya - Granit Mikashevichi 4.18 3.30 2.28
17:00 Torpedo Zhodino - Krumkachy 1.80 3.65 5.30
7 maja 2016 1 X 2
14:00 Dinamo Brest - Slavia Mozyr 2.13 3.65 3.70
15:00 Belshina - Neman Grodno 1.72 3.90 5.50
16:00 Granit Mikashevichi - Shakhter Soligorsk 4.00 3.40 2.23
17:00 Krumkachy - Gorodeya 2.64 3.25 2.95
8 maja 2016 1 X 2
13:30 Minsk FC - Isloch Mińsk 2.10 3.76 5.53
15:00 Naftan Novopol - Dinamo Minsk 7.00 4.00 1.68
17:00 Vitebsk - Torpedo Zhodino 3.39 3.30 2.46
19:00 Bate Borisov - Slutsksakhar 1.18 8.00 29.00
11 maja 2016 1 X 2
17:30 Shakhter Soligorsk - Krumkachy 1.37 5.03 9.06
12 maja 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Slutsksakhar 2.91 3.25 2.70
17:00 Gorodeya - Vitebsk 2.62 3.25 3.21
17:30 Slavia Mozyr - Minsk FC 3.60 3.40 2.25
17:30 Isloch Mińsk - Belshina 2.60 3.25 2.94
19:30 Neman Grodno - Bate Borisov 18.11 6.54 1.25
13 maja 2016 1 X 2
17:30 Granit Mikashevichi - Dinamo Minsk 4.30 3.40 2.00
16 maja 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Bate Borisov 16.26 6.19 1.25
17:30 Minsk FC - Torpedo Zhodino 2.93 3.25 2.99
18:30 Dinamo Brest - Gorodeya 2.70 3.30 3.00
19:30 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 3.63 3.40 2.28
17 maja 2016 1 X 2
16:30 Granit Mikashevichi - Slutsksakhar 1.82 3.60 5.81
17:30 Belshina - Slavia Mozyr 1.76 3.90 5.20
18:30 Krumkachy - Dinamo Minsk 5.71 3.92 1.73
19:30 Neman Grodno - Isloch Mińsk 2.98 3.25 2.69
22 maja 2016 1 X 2
16:00 Slavia Mozyr - Neman Grodno 2.85 3.26 2.84
17:00 Dinamo Minsk - Vitebsk 1.47 4.35 8.52
18:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Brest 1.40 5.10 10.77
23 maja 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Granit Mikashevichi 2.75 3.25 3.71
17:30 Gorodeya - Minsk FC 4.20 3.30 2.50
18:00 Slutsksakhar - Krumkachy 2.58 3.23 3.10
25 maja 2016 1 X 2
18:30 Torpedo Zhodino - Belshina 2.61 3.20 3.16
30 maja 2016 1 X 2
17:00 Dinamo Brest - Torpedo Zhodino 6.02 4.45 1.95
3 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Belshina - Gorodeya 1.70 3.93 6.20
18:30 Vitebsk - Slutsksakhar 2.72 3.10 3.10
4 czerwca 2016 1 X 2
16:00 Dinamo Brest - Dinamo Minsk 4.00 3.90 2.00
17:30 Neman Grodno - Torpedo Zhodino 3.38 3.30 2.40
18:00 Krumkachy - Naftan Novopol 2.19 3.45 4.20
5 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Isloch Mińsk - Slavia Mozyr 2.60 3.30 3.06
18:00 Minsk FC - Shakhter Soligorsk 3.50 3.31 2.30
19:00 Bate Borisov - Granit Mikashevichi 1.27 6.30 14.00
9 czerwca 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Vitebsk 2.05 3.40 4.33
17:00 Gorodeya - Neman Grodno 2.29 3.24 3.61
17:30 Granit Mikashevichi - Krumkachy 2.46 3.30 3.17
18:00 Slutsksakhar - Dinamo Brest 1.89 3.82 5.68
10 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Slavia Mozyr - Bate Borisov 12.00 6.50 1.30
17:30 Shakhter Soligorsk - Belshina 1.40 5.00 11.13
18:00 Dinamo Minsk - Minsk FC 1.86 3.62 4.60
18:30 Torpedo Zhodino - Isloch Mińsk 1.63 4.10 8.95
15 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Belshina - Dinamo Minsk 7.73 4.30 1.61
17:30 Slavia Mozyr - Torpedo Zhodino 2.35 3.44 3.49
18:00 Vitebsk - Granit Mikashevichi 2.38 3.25 3.66
18:30 Dinamo Brest - Naftan Novopol 2.30 3.52 3.37
19:00 Minsk FC - Slutsksakhar 1.37 4.88 12.26
20:00 Bate Borisov - Krumkachy 1.23 6.69 16.07
16 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Isloch Mińsk - Gorodeya 2.26 3.38 3.55
20:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 5.35 3.85 1.80
19 czerwca 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Minsk FC 4.10 3.64 1.95
17:00 Krumkachy - Vitebsk 2.40 3.22 3.39
17:30 Slutsksakhar - Belshina 3.23 3.27 2.52
18:00 Granit Mikashevichi - Dinamo Brest 2.07 3.55 3.96
19:00 Torpedo Zhodino - Bate Borisov 6.94 4.20 1.62
20 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Gorodeya - Slavia Mozyr 2.67 3.20 3.16
18:00 Dinamo Minsk - Neman Grodno 1.23 6.54 21.82
18:30 Shakhter Soligorsk - Isloch Mińsk 1.61 4.10 6.92
24 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Dinamo Brest - Krumkachy 2.42 3.52 3.27
18:00 Minsk FC - Granit Mikashevichi 1.75 3.81 5.51
25 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Belshina - Naftan Novopol 2.01 3.52 4.26
17:30 Isloch Mińsk - Dinamo Minsk 5.18 3.70 1.84
18:00 Slavia Mozyr - Shakhter Soligorsk 6.46 4.20 1.80
20:00 Bate Borisov - Vitebsk 1.24 6.60 17.33
26 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Neman Grodno - Slutsksakhar 3.12 3.20 2.70
18:00 Torpedo Zhodino - Gorodeya 1.88 3.60 5.09
1 lipca 2016 1 X 2
17:30 Krumkachy - Minsk FC 4.03 3.46 2.62
2 lipca 2016 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Neman Grodno 2.44 3.20 3.28
17:00 Slutsksakhar - Isloch Mińsk 2.30 3.30 4.00
18:00 Gorodeya - Bate Borisov 9.35 5.05 1.52
18:30 Vitebsk - Dinamo Brest 2.15 3.72 4.57
3 lipca 2016 1 X 2
17:00 Dinamo Minsk - Slavia Mozyr 1.63 4.30 6.80
18:00 Granit Mikashevichi - Belshina 2.65 3.40 2.90
4 lipca 2016 1 X 2
18:00 Shakhter Soligorsk - Torpedo Zhodino 1.70 3.97 6.54
7 lipca 2016 1 X 2
17:30 Isloch Mińsk - Bate Borisov 8.34 5.35 1.41
29 lipca 2016 1 X 2
17:00 Slutsksakhar - Slavia Mozyr 2.50 3.30 3.07
17:30 Granit Mikashevichi - Neman Grodno 7.50 4.10 2.30
20:00 Bate Borisov - Dinamo Brest 1.25 6.56 14.86
30 lipca 2016 1 X 2
17:00 Naftan Novopol - Isloch Mińsk 3.07 3.27 2.52
31 lipca 2016 1 X 2
16:00 Krumkachy - Belshina 2.27 4.10 6.80
17:00 Vitebsk - Minsk FC 3.47 3.30 2.35
17:30 Shakhter Soligorsk - Gorodeya 1.56 4.30 7.22
6 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Slavia Mozyr - Naftan Novopol 2.09 3.58 4.00
17:00 Isloch Mińsk - Granit Mikashevichi 1.38 6.50 13.00
7 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Krumkachy 2.70 3.32 2.95
16:30 Minsk FC - Dinamo Brest 1.62 4.31 6.20
8 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Gorodeya - Dinamo Minsk 5.95 3.85 1.78
17:30 Vitebsk - Belshina 1.60 3.99 6.94
18:00 Torpedo Zhodino - Slutsksakhar 1.78 3.86 6.26
18:30 Shakhter Soligorsk - Bate Borisov 3.64 3.42 2.24
12 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Krumkachy - Isloch Mińsk 2.35 3.54 3.40
18:00 Vitebsk - Neman Grodno 2.63 3.15 3.65
13 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk 2.56 3.37 3.06
17:00 Dinamo Brest - Belshina 2.90 4.35 6.00
19:00 Bate Borisov - Minsk FC 1.41 5.30 9.91
14 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Granit Mikashevichi - Slavia Mozyr 6.00 3.94 1.73
16:30 Naftan Novopol - Torpedo Zhodino 3.78 3.40 2.18
17:00 Slutsksakhar - Gorodeya 2.85 3.30 3.90
19 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Slavia Mozyr - Krumkachy 2.66 3.30 3.00
17:30 Neman Grodno - Dinamo Brest 3.22 3.40 2.60
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Gorodeya - Naftan Novopol 1.72 3.87 5.95
18:00 Torpedo Zhodino - Granit Mikashevichi 1.25 6.10 21.79
21 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Belshina - Minsk FC 6.50 4.40 1.63
16:00 Isloch Mińsk - Vitebsk 2.52 3.20 3.25
16:30 Dinamo Minsk - Bate Borisov 3.60 3.40 2.38
17:30 Shakhter Soligorsk - Slutsksakhar 1.38 5.30 11.39
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Krumkachy - Torpedo Zhodino 3.62 3.30 2.36
19:00 Dinamo Brest - Isloch Mińsk 2.28 3.45 3.62
27 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Gorodeya - Granit Mikashevichi 1.40 5.25 11.30
16:00 Vitebsk - Slavia Mozyr 3.20 3.29 2.64
17:30 Minsk FC - Neman Grodno 1.50 4.40 9.50
28 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Slutsksakhar - Dinamo Minsk 4.20 3.30 2.15
16:00 Naftan Novopol - Shakhter Soligorsk 7.00 4.20 1.69
19:00 Bate Borisov - Belshina 1.13 9.37 34.00
9 września 2016 1 X 2
17:00 Torpedo Zhodino - Vitebsk 2.15 3.40 4.20
10 września 2016 1 X 2
14:00 Dinamo Minsk - Naftan Novopol 1.30 5.32 13.50
15:00 Isloch Mińsk - Minsk FC 3.95 3.50 2.55
15:30 Slavia Mozyr - Dinamo Brest 2.55 3.43 3.20
16:00 Slutsksakhar - Bate Borisov 10.40 5.15 1.40
17:00 Shakhter Soligorsk - Granit Mikashevichi 1.35 6.00 15.00
17:30 Gorodeya - Krumkachy 1.73 3.85 6.50
18:00 Neman Grodno - Belshina 1.74 3.78 6.50
16 września 2016 1 X 2
16:30 Slutsksakhar - Naftan Novopol 2.35 3.30 4.16
17:30 Minsk FC - Slavia Mozyr 1.85 3.90 5.55
17 września 2016 1 X 2
14:00 Belshina - Isloch Mińsk 4.05 3.75 2.08
14:30 Dinamo Minsk - Granit Mikashevichi 1.25 7.60 20.80
15:00 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest 2.15 3.75 3.90
16:00 Vitebsk - Gorodeya 2.40 3.25 3.47
18:00 Bate Borisov - Neman Grodno 1.23 6.40 14.77
18 września 2016 1 X 2
16:00 Krumkachy - Shakhter Soligorsk 4.80 3.82 1.81
25 września 2016 1 X 2
13:00 Slutsksakhar - Granit Mikashevichi 2.00 4.25 6.94
14:00 Isloch Mińsk - Neman Grodno 2.62 3.34 3.11
15:00 Dinamo Minsk - Krumkachy 1.59 4.10 6.75
16:00 Torpedo Zhodino - Minsk FC 3.17 3.30 2.52
16:30 Bate Borisov - Naftan Novopol 1.11 10.00 42.00
17:00 Shakhter Soligorsk - Vitebsk 1.57 4.45 8.00
26 września 2016 1 X 2
15:30 Slavia Mozyr - Belshina 1.96 3.70 4.33
18:00 Gorodeya - Dinamo Brest 2.77 3.30 2.98
30 września 2016 1 X 2
17:30 Krumkachy - Slutsksakhar 2.08 3.40 4.10
18:00 Neman Grodno - Slavia Mozyr 2.46 3.25 3.43
1 października 2016 1 X 2
13:00 Belshina - Torpedo Zhodino 5.15 3.88 1.90
15:00 Granit Mikashevichi - Naftan Novopol 4.06 3.60 2.10
2 października 2016 1 X 2
13:00 Minsk FC - Gorodeya 2.06 3.60 6.90
15:00 Vitebsk - Dinamo Minsk 4.70 3.40 2.15
18:00 Bate Borisov - Isloch Mińsk 1.19 7.20 24.76
18:30 Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk 3.75 3.52 2.30
8 października 2016 1 X 2
14:00 Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino 1.85 3.60 5.55
14 października 2016 1 X 2
14:30 Naftan Novopol - Krumkachy 2.30 3.44 3.85
14:45 Granit Mikashevichi - Bate Borisov 50.00 11.00 1.13
15 października 2016 1 X 2
13:00 Slavia Mozyr - Isloch Mińsk 2.50 3.50 3.12
14:00 Dinamo Minsk - Dinamo Brest 1.65 4.05 6.54
15:00 Shakhter Soligorsk - Minsk FC 2.46 3.30 3.30
16:00 Torpedo Zhodino - Neman Grodno 1.76 3.80 6.15
16 października 2016 1 X 2
14:00 Slutsksakhar - Vitebsk 3.47 3.10 2.70
16:00 Gorodeya - Belshina 1.59 4.25 6.90
21 października 2016 1 X 2
17:30 Krumkachy - Granit Mikashevichi 1.60 4.16 7.30
22 października 2016 1 X 2
13:00 Vitebsk - Naftan Novopol 2.23 3.60 3.86
14:30 Isloch Mińsk - Torpedo Zhodino 3.82 3.40 2.16
17:00 Neman Grodno - Gorodeya 2.65 3.20 3.28
23 października 2016 1 X 2
13:00 Belshina - Shakhter Soligorsk 7.93 4.35 1.55
14:00 Minsk FC - Dinamo Minsk 2.86 3.20 2.82
15:00 Dinamo Brest - Slutsksakhar 1.86 3.57 5.05
17:00 Bate Borisov - Slavia Mozyr 1.24 7.33 14.00
28 października 2016 1 X 2
18:00 Krumkachy - Bate Borisov 6.95 4.20 1.60
29 października 2016 1 X 2
13:00 Naftan Novopol - Dinamo Brest 2.58 3.45 3.30
14:00 Granit Mikashevichi - Vitebsk 4.50 3.75 1.97
14:15 Dinamo Minsk - Belshina 1.30 6.75 26.00
16:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.65 4.10 6.70
30 października 2016 1 X 2
12:00 Slutsksakhar - Minsk FC 4.99 3.65 1.94
14:00 Gorodeya - Isloch Mińsk 2.53 3.38 3.10
16:00 Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr 1.79 4.00 5.80
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Vitebsk - Krumkachy 1.98 3.48 4.99
13:00 Minsk FC - Naftan Novopol 1.33 7.00 14.73
15:00 Bate Borisov - Torpedo Zhodino 1.66 4.06 5.55
16:00 Dinamo Brest - Granit Mikashevichi 1.40 5.20 10.22
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Isloch Mińsk - Shakhter Soligorsk 4.00 3.40 2.00
12:30 Belshina - Slutsksakhar 4.06 3.42 2.25
14:00 Neman Grodno - Dinamo Minsk 5.02 3.41 1.91
7 listopada 2016 1 X 2
12:00 Slavia Mozyr - Gorodeya 2.50 3.32 3.32
19 listopada 2016 1 X 2
12:00 Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr 1.38 5.00 8.90
12:00 Naftan Novopol - Belshina 2.00 3.52 4.76
12:00 Slutsksakhar - Neman Grodno 4.76 3.00 5.10
12:00 Granit Mikashevichi - Minsk FC 7.50 4.35 1.68
12:00 Dinamo Minsk - Isloch Mińsk 1.60 3.95 7.10
12:00 Krumkachy - Dinamo Brest 2.89 3.30 2.68
12:00 Gorodeya - Torpedo Zhodino 3.62 3.25 2.40
12:00 Vitebsk - Bate Borisov 6.00 4.06 1.70
27 listopada 2016 1 X 2
11:30 Neman Grodno - Naftan Novopol 4.70 3.85 2.37
11:30 Dinamo Brest - Vitebsk 2.43 3.52 3.22
11:30 Minsk FC - Krumkachy 1.35 5.05 11.50
11:30 Slavia Mozyr - Dinamo Minsk 5.90 4.06 1.68
11:30 Torpedo Zhodino - Shakhter Soligorsk 2.96 3.37 2.56
11:30 Isloch Mińsk - Slutsksakhar 2.50 3.27 3.20
11:30 Belshina - Granit Mikashevichi 1.62 4.65 5.28
14:00 Bate Borisov - Gorodeya 1.30 6.00 12.00