loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Cypr

Cypr - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga.

Piłka Nożna Cypr I liga Najwyższe kursy
20 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Omonia Nicosia - Ermis Aradippou 1.42 5.70 8.00
19:00 Nea Salamina - Apollon Limassol 6.00 4.30 1.60
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Zakakiou - Ethnikos Achnas 3.25 3.25 2.05
19:00 AEL Limassol - Anagennisi Dherynia 1.40 5.70 8.50
22 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Aris Limassol - Karmiotissa Polemidion 1.80 4.35 4.85
27 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Doxa Katokopias - AEL Limassol 4.25 4.00 2.00
18:00 Anagennisi Dherynia - Omonia Nicosia 6.50 4.90 1.50
18:00 Apollon Limassol - Aris Limassol 1.35 6.00 10.00
19:00 Anorthosis - Nea Salamina 1.70 4.00 4.90
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Karmiotissa Polemidion - Zakakiou 2.60 3.30 3.10
19:00 Apoel Nicosia - Ermis Aradippou 1.22 7.50 15.00
10 września 2016 1 X 2
17:00 AEK Larnaca - Karmiotissa Polemidion 1.22 7.60 15.00
18:00 Omonia Nicosia - Doxa Katokopias 1.25 7.40 13.00
19:00 Nea Salamina - Apoel Nicosia 7.50 5.50 1.45
11 września 2016 1 X 2
17:00 Zakakiou - Apollon Limassol 14.00 7.00 1.29
18:00 Ermis Aradippou - Anagennisi Dherynia 1.65 4.50 6.50
19:00 Aris Limassol - Anorthosis 4.00 3.62 2.05
12 września 2016 1 X 2
18:00 AEL Limassol - Ethnikos Achnas 1.44 5.00 8.50
14 września 2016 1 X 2
18:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias 1.38 6.10 8.75
17 września 2016 1 X 2
17:00 Ethnikos Achnas - Omonia Nicosia 3.88 4.00 2.00
19:00 Anorthosis - Zakakiou 1.30 6.80 12.00
18 września 2016 1 X 2
17:00 Apoel Nicosia - Anagennisi Dherynia 1.10 14.50 29.00
17:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca 2.00 3.62 4.00
18:00 Doxa Katokopias - Ermis Aradippou 2.32 3.56 3.10
19:00 Nea Salamina - Aris Limassol 2.06 3.56 4.05
19 września 2016 1 X 2
18:00 Karmiotissa Polemidion - AEL Limassol 11.00 5.60 1.37
21 września 2016 1 X 2
17:00 Anorthosis - Apoel Nicosia 4.35 4.15 1.85
18:00 Ethnikos Achnas - AEK Larnaca 6.50 4.90 1.62
24 września 2016 1 X 2
17:00 Zakakiou - Nea Salamina 4.10 3.70 2.10
18:00 Omonia Nicosia - Karmiotissa Polemidion 1.30 7.00 11.00
19:00 AEL Limassol - Apollon Limassol 3.50 3.30 2.27
25 września 2016 1 X 2
17:00 AEK Larnaca - Anorthosis 2.25 3.55 3.34
18:00 Aris Limassol - Apoel Nicosia 13.00 8.20 1.26
19:00 Anagennisi Dherynia - Doxa Katokopias 4.10 3.70 1.95
26 września 2016 1 X 2
18:00 Ermis Aradippou - Ethnikos Achnas 1.77 4.15 4.50
1 października 2016 1 X 2
17:00 Aris Limassol - Zakakiou 2.09 3.65 5.25
18:00 Ethnikos Achnas - Anagennisi Dherynia 1.76 4.50 5.50
19:00 Anorthosis - AEL Limassol 3.13 3.25 2.57
2 października 2016 1 X 2
17:00 Karmiotissa Polemidion - Ermis Aradippou 7.00 4.45 1.55
17:00 Apollon Limassol - Omonia Nicosia 2.03 3.85 4.10
19:00 Apoel Nicosia - Doxa Katokopias 1.18 9.30 17.00
19:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 5.50 4.25 1.67
15 października 2016 1 X 2
17:00 Zakakiou - Apoel Nicosia 26.00 11.00 1.16
17:00 Omonia Nicosia - Anorthosis 2.19 3.66 3.52
19:00 AEL Limassol - Nea Salamina 1.50 5.00 7.50
16 października 2016 1 X 2
17:00 Anagennisi Dherynia - Karmiotissa Polemidion 3.10 3.60 2.51
18:00 Ermis Aradippou - Apollon Limassol 5.20 3.94 1.75
19:00 Doxa Katokopias - Ethnikos Achnas 1.86 4.20 4.75
17 października 2016 1 X 2
18:00 AEK Larnaca - Aris Limassol 1.33 7.00 11.00
22 października 2016 1 X 2
17:00 Apollon Limassol - Anagennisi Dherynia 1.20 9.80 17.60
17:00 Karmiotissa Polemidion - Doxa Katokopias 3.00 3.35 2.63
19:00 Nea Salamina - Omonia Nicosia 6.25 4.15 1.67
23 października 2016 1 X 2
17:00 Zakakiou - AEK Larnaca 36.00 15.00 1.18
18:00 Aris Limassol - AEL Limassol 8.00 4.80 1.42
19:00 Anorthosis - Ermis Aradippou 1.87 3.86 4.20
24 października 2016 1 X 2
18:00 Apoel Nicosia - Ethnikos Achnas 1.12 12.50 23.00
29 października 2016 1 X 2
17:00 Omonia Nicosia - Aris Limassol 1.27 6.70 13.00
17:00 Ethnikos Achnas - Karmiotissa Polemidion 2.40 3.70 4.75
19:00 AEK Larnaca - Apoel Nicosia 3.26 3.20 2.60
30 października 2016 1 X 2
17:00 Doxa Katokopias - Apollon Limassol 6.50 4.20 1.65
18:00 Ermis Aradippou - Nea Salamina 2.06 3.98 3.96
18:00 AEL Limassol - Zakakiou 1.14 10.00 25.00
31 października 2016 1 X 2
18:00 Anagennisi Dherynia - Anorthosis 9.20 4.90 1.45
5 listopada 2016 1 X 2
16:00 Zakakiou - Omonia Nicosia 12.00 6.80 1.28
17:00 Aris Limassol - Ermis Aradippou 2.88 3.28 2.75
18:00 AEK Larnaca - AEL Limassol 1.93 3.82 4.35
6 listopada 2016 1 X 2
15:00 Anorthosis - Doxa Katokopias 1.62 4.25 5.90
16:00 Nea Salamina - Anagennisi Dherynia 1.44 5.00 8.50
16:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achnas 1.29 6.20 12.00
17:00 Apoel Nicosia - Karmiotissa Polemidion 1.13 8.50 23.00
19 listopada 2016 1 X 2
16:00 Ermis Aradippou - Zakakiou 1.33 5.50 10.00
18:00 AEL Limassol - Apoel Nicosia 3.80 3.79 2.06
20 listopada 2016 1 X 2
15:00 Omonia Nicosia - AEK Larnaca 3.06 3.41 2.58
15:00 Anagennisi Dherynia - Aris Limassol 4.00 3.72 2.17
16:00 Doxa Katokopias - Nea Salamina 2.70 3.25 2.74
17:00 Karmiotissa Polemidion - Apollon Limassol 19.00 7.60 1.17
21 listopada 2016 1 X 2
18:00 Ethnikos Achnas - Anorthosis 4.25 3.90 1.92
26 listopada 2016 1 X 2
16:00 AEK Larnaca - Ermis Aradippou 1.36 5.75 10.50
17:00 Nea Salamina - Ethnikos Achnas 2.05 3.85 4.00
18:00 AEL Limassol - Omonia Nicosia 2.54 3.25 3.02
27 listopada 2016 1 X 2
15:00 Zakakiou - Anagennisi Dherynia 2.19 3.66 3.38
16:00 Aris Limassol - Doxa Katokopias 2.81 3.25 3.10
17:00 Anorthosis - Karmiotissa Polemidion 1.36 5.40 10.50
28 listopada 2016 1 X 2
18:00 Apoel Nicosia - Apollon Limassol 2.19 4.00 3.60
3 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Anagennisi Dherynia - AEK Larnaca 15.50 9.60 1.18
16:00 Omonia Nicosia - Apoel Nicosia 3.46 3.30 2.33
18:00 Karmiotissa Polemidion - Nea Salamina 4.05 3.60 2.00
4 grudnia 2016 1 X 2
15:00 Apollon Limassol - Anorthosis 1.59 4.80 6.10
15:00 Ethnikos Achnas - Aris Limassol 2.17 3.50 3.64
17:00 Ermis Aradippou - AEL Limassol 3.55 3.30 2.20
5 grudnia 2016 1 X 2
18:00 Doxa Katokopias - Zakakiou 1.65 4.33 7.50