loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, FNL, Puchar.

Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
29 lipca 2016 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Teplice 1.96 3.62 4.48
30 lipca 2016 1 X 2
15:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 5.40 4.00 1.83
17:00 Fastav Zlin - Pribram 2.05 3.45 4.56
17:00 Baumit Jablonec - Karvina 1.45 4.66 9.09
20:15 Sparta Praga - Slovacko 1.22 7.33 17.33
31 lipca 2016 1 X 2
16:30 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 2.28 3.69 3.70
17:00 Bohemians 1905 - Hradec Kralove 2.63 3.17 3.20
6 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Slovacko - Dukla Praga 2.73 3.35 2.96
17:00 Hradec Kralove - Baumit Jablonec 4.00 3.72 2.06
17:00 Karvina - Zbrojovka Brno 2.70 3.36 3.09
7 sierpnia 2016 1 X 2
14:30 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.20 7.53 22.78
17:00 Slovan Liberec - Vysocina Jihlava 1.60 4.40 6.50
17:00 Pribram - Mlada Boleslav 4.48 3.75 1.95
19:00 Teplice - Sparta Praga 3.80 3.74 2.08
8 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Fastav Zlin 1.51 4.85 8.52
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Pribram - Viktoria Pilzno 5.70 4.40 1.69
13 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Slovan Liberec 2.90 3.34 3.03
17:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.55 4.64 7.50
17:00 Mlada Boleslav - Karvina 1.40 5.55 9.51
17:15 Zbrojovka Brno - Teplice 2.43 3.38 3.48
20:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga 6.00 4.38 1.63
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Hradec Kralove 1.71 4.02 6.03
19:30 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 3.59 3.51 2.24
19 sierpnia 2016 1 X 2
18:35 Teplice - Mlada Boleslav 3.32 3.28 2.70
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Karvina - Dukla Praga 3.25 3.55 2.55
16:00 Slovacko - Bohemians 1905 1.95 3.84 5.75
16:00 Hradec Kralove - Vysocina Jihlava 2.53 3.28 3.30
18:30 Viktoria Pilzno - Fastav Zlin 1.46 5.40 8.52
21 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Pribram 1.47 5.20 8.00
17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2.22 3.57 4.05
19:30 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.52 4.96 8.12
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Teplice 2.30 3.42 3.55
18:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.45 4.90 7.93
20:15 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 3.22 3.50 2.46
27 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Slovacko 2.05 3.56 4.26
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Sparta Praga 3.57 3.60 2.27
17:00 Pribram - Slovan Liberec 3.29 3.61 2.32
19:30 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.67 4.22 5.95
29 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Fastav Zlin - Karvina 1.81 3.88 5.25
9 września 2016 1 X 2
18:00 Slovacko - Fastav Zlin 2.30 3.46 3.60
10 września 2016 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.45 5.21 8.86
17:00 Karvina - Vysocina Jihlava 2.50 3.44 3.50
17:00 Hradec Kralove - Pribram 2.38 3.42 3.55
20:15 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 3.60 3.62 2.23
11 września 2016 1 X 2
15:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2.41 3.31 3.40
17:00 Baumit Jablonec - Dukla Praga 2.01 3.77 4.50
18:15 Teplice - Slavia Praga 2.96 3.32 2.65
17 września 2016 1 X 2
15:00 Dukla Praga - Bohemians 1905 1.77 3.93 6.15
16:00 Zbrojovka Brno - Hradec Kralove 2.16 3.50 4.76
16:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.53 4.80 7.53
16:00 Pribram - Teplice 2.85 3.31 2.76
19:15 Vysocina Jihlava - Baumit Jablonec 3.00 3.48 2.70
18 września 2016 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Karvina 1.26 7.65 19.81
19 września 2016 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Sparta Praga 5.17 3.96 1.79
18:30 Slavia Praga - Slovan Liberec 1.96 3.97 4.90
23 września 2016 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 3.00 3.38 3.00
24 września 2016 1 X 2
15:00 Dukla Praga - Zbrojovka Brno 1.85 4.15 6.50
16:30 Hradec Kralove - Fastav Zlin 2.35 3.48 3.50
17:00 Slovacko - Vysocina Jihlava 2.03 3.67 4.20
18:00 Bohemians 1905 - Pribram 1.78 3.84 5.56
20:15 Teplice - Viktoria Pilzno 4.37 3.80 1.97
25 września 2016 1 X 2
15:30 Sparta Praga - Slavia Praga 1.55 4.56 7.52
30 września 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 1.99 3.60 4.45
1 października 2016 1 X 2
15:30 Mlada Boleslav - Dukla Praga 1.77 4.00 4.87
17:00 Fastav Zlin - Baumit Jablonec 2.59 3.40 3.12
17:00 Pribram - Slovacko 2.75 3.31 2.98
20:05 Slavia Praga - Karvina 1.32 6.01 13.48
2 października 2016 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praga 5.25 4.01 1.78
17:00 Slovan Liberec - Teplice 2.20 3.48 3.80
20:00 Viktoria Pilzno - Hradec Kralove 1.30 6.39 14.36
14 października 2016 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.43 3.40 2.41
15 października 2016 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Slavia Praga 3.92 3.59 2.10
15:00 Karvina - Pribram 1.92 3.57 4.81
17:00 Teplice - Fastav Zlin 2.05 3.57 4.33
17:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.69 4.15 5.50
17:00 Dukla Praga - Slovan Liberec 1.89 3.97 4.64
20:15 Slovacko - Viktoria Pilzno 4.86 3.92 1.85
16 października 2016 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Vysocina Jihlava 1.21 7.93 19.81
19 października 2016 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 3.50 3.60 2.22
21 października 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 3.64 3.50 2.30
20:15 Fastav Zlin - Bohemians 1905 1.96 3.60 4.68
22 października 2016 1 X 2
15:00 Pribram - Baumit Jablonec 3.20 3.43 2.41
17:00 Karvina - Teplice 2.75 3.20 3.20
17:00 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.45 5.21 8.32
20:05 Slavia Praga - Slovacko 1.29 6.30 12.98
23 października 2016 1 X 2
14:00 Slovan Liberec - Hradec Kralove 1.53 4.25 9.00
18:00 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.15 3.44 4.04
26 października 2016 1 X 2
17:00 Karvina - Slovan Liberec 3.90 3.36 2.41
29 października 2016 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Pribram 1.16 9.91 27.73
17:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 1.71 4.00 5.75
17:00 Slovacko - Teplice 2.42 3.37 3.24
20:15 Mlada Boleslav - Fastav Zlin 1.55 4.55 7.57
30 października 2016 1 X 2
14:30 Hradec Kralove - Karvina 2.00 3.55 4.49
15:00 Baumit Jablonec - Slavia Praga 3.22 3.52 2.38
15:30 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.88 3.20 2.90
18:30 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 3.15 3.32 2.60
4 listopada 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Mlada Boleslav 4.20 3.75 2.00
5 listopada 2016 1 X 2
15:00 Fastav Zlin - Zbrojovka Brno 1.91 3.87 4.75
17:00 Pribram - Dukla Praga 5.00 4.17 1.91
17:00 Teplice - Hradec Kralove 1.65 4.20 6.14
20:05 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.56 4.55 7.94
6 listopada 2016 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 3.40 3.43 2.62
17:00 Karvina - Slovacko 2.40 3.40 3.28
19:15 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 1.53 4.67 7.33
18 listopada 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 2.48 3.37 3.48
20:15 Dukla Praga - Slavia Praga 2.73 3.22 3.06
19 listopada 2016 1 X 2
15:00 Bohemians 1905 - Teplice 2.38 3.20 3.51
15:00 Slovacko - Hradec Kralove 1.92 3.50 4.90
15:00 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2.72 3.30 2.98
15:00 Zbrojovka Brno - Pribram 1.65 4.21 6.38
18:15 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 2.42 3.30 3.48
20 listopada 2016 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Karvina 1.22 7.60 19.81
26 listopada 2016 1 X 2
15:00 Pribram - Vysocina Jihlava 2.64 3.42 3.00
15:00 Slavia Praga - Mlada Boleslav 1.90 3.62 4.68
15:00 Fastav Zlin - Dukla Praga 2.40 3.65 4.20
15:00 Karvina - Bohemians 1905 2.57 3.26 3.14
18:15 Teplice - Baumit Jablonec 2.35 3.40 3.56
27 listopada 2016 1 X 2
13:00 Hradec Kralove - Sparta Praga 4.96 3.84 1.83
14:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.57 4.17 7.53
18:30 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.35 5.95 11.41
2 grudnia 2016 1 X 2
20:15 Fastav Zlin - Slavia Praga 3.62 3.40 2.32
Piłka Nożna Czechy FNL Najwyższe kursy
5 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Opava 1.83 3.85 5.00
6 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Ceske Budejovice 2.53 3.40 3.02
10:15 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 1.95 3.77 4.00
17:00 Frydek Mistek - Usti nad Labem 2.50 3.29 3.02
7 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - MAS Taborsko 3.25 3.30 2.77
16:00 Znojmo - Banik Ostrava 3.20 3.37 2.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Pardubice 2.38 3.40 3.25
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Banik Sokolov 2.20 3.60 3.77
18:00 Banik Ostrava - Fotbal Trinec 1.52 4.46 7.93
13 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Viktoria Zizkov 2.30 3.40 3.87
17:00 Graffin Vlasim - Znojmo 2.32 3.56 3.30
17:00 Prostejov - Sigma Ołomuniec 6.50 4.25 1.85
17:00 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 1.77 4.16 7.13
18:00 Opava - Frydek Mistek 1.75 3.76 5.75
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Vitkovice 1.70 4.10 6.00
19 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - Banik Ostrava 3.40 3.54 2.30
18:30 Znojmo - Opava 2.30 3.77 3.60
20 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Prostejov 1.62 4.40 6.00
10:15 Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov 2.21 3.60 4.00
17:00 Frydek Mistek - Graffin Vlasim 2.38 3.52 3.40
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Ceske Budejovice 2.75 3.43 2.55
23 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Vitkovice - MAS Taborsko 3.60 3.40 2.30
24 sierpnia 2016 1 X 2
17:20 Sigma Ołomuniec - Pardubice 1.58 4.50 7.75
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Znojmo 2.24 3.60 3.40
27 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Banik Sokolov 2.06 3.40 5.00
17:00 Graffin Vlasim - Sigma Ołomuniec 4.96 3.55 1.83
17:00 Banik Ostrava - Frydek Mistek 1.40 5.40 11.00
17:00 Prostejov - Slovan Varnsdorf 2.45 3.50 3.30
17:00 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 1.65 4.20 7.50
18:00 Opava - Usti nad Labem 1.85 3.87 4.50
28 sierpnia 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Vitkovice 1.83 4.00 5.25
31 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Vitkovice - Prostejov 1.87 3.58 5.65
3 września 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Ceske Budejovice 2.84 3.46 2.60
10:15 Fotbal Trinec - Vitkovice 1.97 3.50 4.60
17:00 Frydek Mistek - Prostejov 1.73 3.85 5.00
4 września 2016 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Viktoria Zizkov 2.29 3.60 3.25
7 września 2016 1 X 2
17:00 Znojmo - Pardubice 2.07 3.65 3.97
9 września 2016 1 X 2
15:00 Vitkovice - Slovan Varnsdorf 2.05 3.69 4.20
18:00 Ceske Budejovice - Usti nad Labem 1.95 3.85 4.65
10 września 2016 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Sigma Ołomuniec 4.20 3.50 2.15
10:15 Pardubice - Opava 2.90 3.40 3.00
16:30 Graffin Vlasim - Banik Ostrava 4.10 3.80 2.02
17:00 MAS Taborsko - Frydek Mistek 1.67 4.00 6.50
17:00 Prostejov - Znojmo 5.80 4.20 1.75
11 września 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Banik Sokolov 2.15 3.50 4.00
13 września 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Graffin Vlasim 2.06 3.57 3.96
14 września 2016 1 X 2
19:00 Banik Ostrava - Opava 1.79 3.77 5.00
15 września 2016 1 X 2
18:00 Znojmo - Vitkovice 1.53 4.56 8.00
16 września 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Pardubice 2.05 3.52 3.98
17 września 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - MAS Taborsko 2.70 3.42 2.81
16:30 Sigma Ołomuniec - Ceske Budejovice 1.85 3.87 6.00
17:00 Banik Ostrava - Prostejov 1.26 7.25 12.50
17:00 Frydek Mistek - Viktoria Zizkov 2.38 3.35 3.36
18:00 Opava - Graffin Vlasim 1.60 4.00 5.75
18 września 2016 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 1.91 3.55 5.10
21 września 2016 1 X 2
17:00 Viktoria Zizkov - Opava 2.75 3.28 3.30
23 września 2016 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1.70 3.97 5.55
24 września 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Banik Ostrava 4.33 3.50 2.20
10:15 Fotbal Trinec - Usti nad Labem 2.30 3.67 3.59
16:00 MAS Taborsko - Znojmo 2.50 3.70 3.10
16:30 Prostejov - Graffin Vlasim 2.63 3.52 2.85
25 września 2016 1 X 2
16:30 Slovan Varnsdorf - Sigma Ołomuniec 4.60 3.50 1.98
16:30 Vitkovice - Banik Sokolov 2.63 3.40 2.80
30 września 2016 1 X 2
16:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Zizkov 1.50 4.14 7.50
18:00 Usti nad Labem - MAS Taborsko 2.25 3.65 3.10
1 października 2016 1 X 2
10:05 Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf 1.89 3.50 4.40
15:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 1.80 3.75 5.25
15:30 Frydek Mistek - Vitkovice 2.01 3.60 3.80
16:30 Graffin Vlasim - Pardubice 2.05 3.60 3.88
19:00 Opava - Prostejov 1.33 5.50 10.00
2 października 2016 1 X 2
18:00 Znojmo - Fotbal Trinec 1.53 4.60 6.50
4 października 2016 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - MAS Taborsko 1.33 5.50 12.00
5 października 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Opava 2.38 3.48 3.35
8 października 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Frydek Mistek 2.42 3.25 3.47
10:15 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 2.32 3.40 3.14
16:00 Prostejov - Usti nad Labem 3.55 3.50 2.26
16:00 MAS Taborsko - Banik Ostrava 3.84 3.70 2.10
16:00 Vitkovice - Sigma Ołomuniec 7.50 4.40 1.62
9 października 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Znojmo 2.14 3.60 3.80
16:00 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 1.96 3.69 4.00
12 października 2016 1 X 2
17:00 Znojmo - Slovan Varnsdorf 1.57 4.49 7.10
14 października 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Vitkovice 1.50 4.96 9.30
15 października 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Sigma Ołomuniec 3.32 3.42 2.31
15:30 Frydek Mistek - Fotbal Trinec 2.05 3.60 4.20
16:00 Graffin Vlasim - Ceske Budejovice 2.70 3.25 3.02
16:00 Prostejov - Pardubice 3.65 3.40 2.50
17:00 Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 1.43 5.40 11.00
18:00 Opava - MAS Taborsko 1.95 4.10 4.13
19 października 2016 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Znojmo 1.53 4.60 6.70
21 października 2016 1 X 2
15:30 Slovan Varnsdorf - Banik Ostrava 4.50 3.82 1.88
18:00 Ceske Budejovice - Prostejov 1.33 5.45 14.00
22 października 2016 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.70 3.40 2.82
10:15 Banik Sokolov - Frydek Mistek 2.00 3.60 4.20
15:30 MAS Taborsko - Pardubice 1.80 3.85 5.40
15:30 Vitkovice - Opava 3.80 3.84 2.05
23 października 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Usti nad Labem 2.20 3.60 3.72
26 października 2016 1 X 2
17:40 Banik Ostrava - Vitkovice 1.29 6.34 15.85
28 października 2016 1 X 2
18:00 Znojmo - Banik Sokolov 1.90 3.97 4.15
18:00 Usti nad Labem - Slovan Varnsdorf 2.20 3.67 3.80
29 października 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Ceske Budejovice 2.80 3.25 3.10
14:30 Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov 2.15 3.75 4.20
14:30 Frydek Mistek - Sigma Ołomuniec 5.15 3.92 1.77
14:30 Prostejov - MAS Taborsko 3.30 3.35 2.75
18:00 Opava - Fotbal Trinec 1.38 5.00 10.00
2 listopada 2016 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Usti nad Labem 1.40 6.34 19.00
4 listopada 2016 1 X 2
17:30 Znojmo - Frydek Mistek 1.75 4.06 4.80
5 listopada 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Banik Ostrava 3.80 3.50 2.20
10:15 Fotbal Trinec - Pardubice 2.38 3.45 3.34
14:00 Vitkovice - Graffin Vlasim 3.70 3.70 2.30
14:00 MAS Taborsko - Ceske Budejovice 2.85 3.40 3.08
6 listopada 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Prostejov 1.31 6.00 9.50
14:00 Slovan Varnsdorf - Opava 5.32 3.75 2.00
10 listopada 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Viktoria Zizkov 1.70 3.77 6.54
12 listopada 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Vitkovice 1.68 3.62 7.10
14:00 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 1.80 3.82 4.80
14:00 Frydek Mistek - Slovan Varnsdorf 1.98 3.42 3.92
14:00 Prostejov - Fotbal Trinec 2.38 3.62 3.06
16:30 Opava - Banik Sokolov 1.54 4.20 7.00
19:15 Usti nad Labem - Znojmo 2.50 3.50 2.90
16 listopada 2016 1 X 2
17:00 Znojmo - Graffin Vlasim 2.38 3.52 3.38
18 listopada 2016 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Prostejov 1.15 8.92 22.86
19 listopada 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Usti nad Labem 2.02 3.80 3.97
10:15 Fotbal Trinec - Banik Ostrava 8.00 4.25 1.62
13:30 Frydek Mistek - Opava 2.65 3.60 2.60
13:30 Vitkovice - Ceske Budejovice 4.75 3.70 2.07
20 listopada 2016 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Pardubice 1.65 3.77 6.12
13:30 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 2.02 3.57 4.10
23 listopada 2016 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 2.65 3.40 2.84
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
30 lipca 2016 1 X 2
10:15 Admira Praga - Dobrovice 2.70 3.92 2.38
17:00 Kladno - MAS Taborsko 18.82 8.32 1.13
10 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Kraluv Dvur - Teplice 11.00 6.25 1.28
17:00 Chrudim - Vitkovice 3.20 3.60 2.45
17:00 Admira Praga - Hradec Kralove 17.00 8.00 1.23
17:00 Unex Unicov - Slovacko 9.50 6.21 1.31
17:00 Pisek - Slovan Varnsdorf 3.57 3.67 2.35
17:00 Prevysov - Dukla Praga 10.00 6.38 1.28
17:00 Hlucin - Frydek Mistek 4.75 4.06 2.25
17:00 Stechovice - Bohemians 1905 9.50 7.13 1.30
17:00 Loko Vltavin - MAS Taborsko 2.93 3.62 2.47
23 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Breclav - Banik Ostrava 17.33 8.00 1.19
17:00 Horacky Trebic - Fastav Zlin 16.84 11.39 1.20
20 września 2016 1 X 2
16:00 Graffin Vlasim - Hradec Kralove 4.25 3.75 1.96
16:30 Pardubice - Vysocina Jihlava 3.97 3.72 2.05
17:00 Sigma Ołomuniec - MAS Taborsko 1.53 4.50 6.40
21 września 2016 1 X 2
16:30 Hlucin - Viktoria Pilzno 26.00 10.00 1.09
17:00 Usti nad Labem - Zbrojovka Brno 4.10 3.70 2.20
27 września 2016 1 X 2
15:30 Karvina - Prostejov 1.18 6.79 15.00
28 września 2016 1 X 2
16:00 Chrudim - Slavia Praga 14.50 7.50 1.22
5 października 2016 1 X 2
16:00 Tachov - Fastav Zlin 12.00 7.00 1.25
11 października 2016 1 X 2
16:00 Kraluv Dvur - Baumit Jablonec 9.91 6.32 1.34
18:00 Slovacko - Opava 1.48 4.76 7.33
12 października 2016 1 X 2
16:00 Pisek - Slovan Liberec 16.54 8.29 1.19
16:00 Ceske Budejovice - Sparta Praga 6.14 4.33 1.64
26 października 2016 1 X 2
15:00 MAS Taborsko - Slovan Liberec 5.60 4.30 1.60
15:30 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.42 5.04 10.60
16:30 Opava - Viktoria Pilzno 10.00 5.50 1.36
16:30 Fastav Zlin - Sparta Praga 3.10 3.49 2.63
17:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 1.67 4.05 6.00
18:00 Bohemians 1905 - Kraluv Dvur 1.18 8.92 19.81
30 listopada 2016 1 X 2
13:00 MAS Taborsko - Slovan Liberec 5.45 4.26 1.66
16:00 Karvina - Dukla Praga 3.40 3.50 2.53