loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2009/2010

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2009/2010

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, FNL.

Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
24 lipca 2009 1 X 2
19:00 Teplice - Sparta Praga 3.20 3.20 2.64
25 lipca 2009 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Pribram 1.50 4.46 9.03
18:15 Slavia Praga - Mlada Boleslav 1.69 3.80 6.00
20:00 Slovan Liberec - Kladno 1.55 4.08 7.93
20:00 Slovacko - Viktoria Pilzno 3.71 3.07 2.65
26 lipca 2009 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Baumit Jablonec 2.61 3.17 3.20
17:00 Bohemians Praha - Sigma Ołomuniec 3.10 3.21 2.65
27 lipca 2009 1 X 2
17:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2.50 3.38 3.26
31 lipca 2009 1 X 2
19:00 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.43 4.67 9.37
1 sierpnia 2009 1 X 2
18:15 Viktoria Pilzno - Teplice 2.10 3.38 4.20
2 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 2.32 3.20 3.65
17:00 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 2.20 3.26 3.84
17:00 Kladno - Pribram 2.25 3.21 3.86
17:00 Bohemians Praha - Ceske Budejovice 2.75 3.08 3.11
17:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 3.30 3.17 2.63
3 sierpnia 2009 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Slovacko 1.60 4.22 7.06
8 sierpnia 2009 1 X 2
16:00 Pribram - Sparta Praga 4.00 3.40 2.12
18:15 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 2.21 3.33 3.70
9 sierpnia 2009 1 X 2
16:00 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 2.68 3.16 3.01
17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2.04 3.31 4.36
17:00 Teplice - Ceske Budejovice 1.78 3.57 5.63
19:00 Slovacko - Sigma Ołomuniec 2.84 3.10 2.89
19:00 Slavia Praga - Bohemians Praha 1.34 5.25 12.14
10 sierpnia 2009 1 X 2
17:30 Kladno - Mlada Boleslav 4.28 3.36 2.04
14 sierpnia 2009 1 X 2
19:00 Zbrojovka Brno - Slovacko 1.78 3.57 5.60
15 sierpnia 2009 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Kladno 1.26 6.25 18.20
18:15 Ceske Budejovice - Slavia Praga 3.95 3.25 2.25
16 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.72 3.58 6.50
17:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.47 4.60 9.72
17:00 Bohemians Praha - Teplice 4.75 3.50 1.83
17:00 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 2.20 3.28 4.08
17 sierpnia 2009 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 2.49 3.23 3.23
22 sierpnia 2009 1 X 2
18:15 Slovacko - Bohemians Praha 1.61 3.75 7.00
23 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Slovan Liberec - Ceske Budejovice 1.70 3.60 6.00
17:00 Teplice - Slavia Praga 2.75 3.00 2.75
17:00 Kladno - Baumit Jablonec 3.50 3.20 2.40
17:00 Pribram - Sigma Ołomuniec 2.60 3.00 3.00
17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 2.80 2.95 2.75
19:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.91 3.45 4.25
24 sierpnia 2009 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Zbrojovka Brno 2.38 3.20 3.60
29 sierpnia 2009 1 X 2
18:15 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.47 4.35 9.29
20:00 Viktoria Pilzno - Kladno 1.48 4.40 9.05
30 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Baumit Jablonec - Pribram 1.50 4.34 8.77
17:00 Ceske Budejovice - Banik Ostrava 2.60 3.23 3.15
17:00 Bohemians Praha - Slovan Liberec 4.90 3.50 1.93
31 sierpnia 2009 1 X 2
17:30 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 3.81 3.34 2.35
19:30 Zbrojovka Brno - Teplice 2.22 3.00 4.44
19:30 Slavia Praga - Slovacko 1.40 4.69 10.89
12 września 2009 1 X 2
16:00 Pribram - Viktoria Pilzno 3.05 3.11 2.85
16:00 Banik Ostrava - Bohemians Praha 1.38 4.82 11.25
18:15 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.64 3.90 6.56
20:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 3.04 3.06 2.75
13 września 2009 1 X 2
17:00 Kladno - Zbrojovka Brno 3.60 3.17 2.45
17:00 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2.55 3.10 3.35
19:00 Slovacko - Teplice 3.20 3.00 2.90
14 września 2009 1 X 2
17:30 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 1.76 3.55 5.75
19 września 2009 1 X 2
16:00 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 2.40 3.32 3.50
18:15 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 2.40 3.21 3.45
20 września 2009 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Kladno 1.65 3.84 7.11
17:00 Teplice - Bohemians 1905 1.56 4.00 8.00
17:00 Ceske Budejovice - Slovacko 1.95 3.53 4.86
17:00 Bohemians Praha - Pribram 2.55 3.20 3.10
21 września 2009 1 X 2
17:30 Slavia Praga - Banik Ostrava 1.71 3.75 5.70
19:30 Zbrojovka Brno - Sparta Praga 3.99 3.26 2.20
26 września 2009 1 X 2
17:00 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 1.52 4.28 7.75
17:00 Banik Ostrava - Teplice 2.56 3.10 3.40
17:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.60 3.95 7.04
19:45 Bohemians 1905 - Slavia Praga 4.89 3.50 1.90
27 września 2009 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 2.40 3.20 3.49
17:00 Kladno - Bohemians Praha 2.10 3.33 4.16
17:00 Pribram - Ceske Budejovice 2.09 3.35 4.30
28 września 2009 1 X 2
17:30 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.90 3.81 5.18
2 października 2009 1 X 2
17:30 Zbrojovka Brno - Pribram 1.85 3.40 4.75
3 października 2009 1 X 2
16:00 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.87 3.40 4.50
16:00 Slovacko - Banik Ostrava 3.10 3.00 2.45
18:15 Teplice - Slovan Liberec 2.10 3.20 4.00
4 października 2009 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Kladno 2.10 3.20 3.75
17:00 Bohemians Praha - Bohemians 1905 3.00 3.10 2.65
17:00 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 2.30 3.10 3.30
5 października 2009 1 X 2
17:30 Slavia Praga - Sparta Praga 2.54 3.10 3.31
17 października 2009 1 X 2
16:00 Pribram - Teplice 3.00 3.10 2.65
18:00 Sparta Praga - Ceske Budejovice 1.25 5.60 13.00
18:15 Banik Ostrava - Slovan Liberec 2.00 3.50 4.40
18 października 2009 1 X 2
16:00 Mlada Boleslav - Bohemians Praha 1.40 4.75 11.00
17:00 Sigma Ołomuniec - Zbrojovka Brno 2.30 3.16 3.88
17:00 Kladno - Slavia Praga 4.94 3.48 1.88
17:00 Bohemians 1905 - Slovacko 2.13 3.17 4.23
19 października 2009 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Viktoria Pilzno 2.06 3.41 4.20
24 października 2009 1 X 2
16:00 Slovacko - Kladno 2.10 3.40 4.40
16:00 Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec 3.00 3.10 2.80
16:00 Banik Ostrava - Bohemians 1905 1.57 3.75 7.00
16:00 Slovan Liberec - Pribram 1.70 3.60 6.00
18:15 Teplice - Mlada Boleslav 2.05 3.40 3.80
25 października 2009 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Viktoria Pilzno 3.32 3.16 2.60
31 października 2009 1 X 2
16:00 Pribram - Slavia Praga 4.30 3.30 2.05
18:15 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.70 3.65 5.60
1 listopada 2009 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Bohemians Praha 1.42 4.60 9.88
15:00 Kladno - Teplice 4.83 3.57 1.90
17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.75 3.00 2.70
17:00 Sigma Ołomuniec - Ceske Budejovice 1.70 3.50 5.50
17:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.50 3.75 7.00
2 listopada 2009 1 X 2
17:30 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.60 3.70 5.75
7 listopada 2009 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Kladno 1.42 4.45 8.00
16:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 2.15 3.25 3.65
18:15 Teplice - Baumit Jablonec 2.10 3.25 3.85
8 listopada 2009 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 3.60 3.28 2.30
17:00 Bohemians 1905 - Pribram 2.45 3.14 3.77
17:00 Bohemians Praha - Zbrojovka Brno 2.75 3.20 3.30
9 listopada 2009 1 X 2
17:30 Slovacko - Sparta Praga 5.25 3.61 1.85
17:30 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 1.81 3.63 5.09
21 listopada 2009 1 X 2
13:30 Kladno - Bohemians 1905 2.65 3.05 3.62
16:00 Zbrojovka Brno - Ceske Budejovice 1.83 3.57 5.24
16:00 Viktoria Pilzno - Bohemians Praha 1.45 4.40 10.00
16:00 Pribram - Slovacko 2.05 3.31 4.20
18:00 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.68 3.70 6.40
19:15 Baumit Jablonec - Slavia Praga 2.81 3.18 2.86
22 listopada 2009 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 2.20 3.20 4.19
23 listopada 2009 1 X 2
17:30 Sigma Ołomuniec - Teplice 2.45 3.30 4.05
30 listopada 2009 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 2.36 3.23 3.40
27 lutego 2010 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2.61 3.20 3.02
16:00 Sparta Praga - Pribram 1.34 5.04 12.38
18:20 Bohemians Praha - Slavia Praga 6.11 3.92 1.73
28 lutego 2010 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.68 3.77 6.75
15:00 Ceske Budejovice - Teplice 3.40 3.20 2.42
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 1.80 3.81 5.72
17:00 Mlada Boleslav - Kladno 1.44 4.75 10.00
1 marca 2010 1 X 2
17:30 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 2.25 3.38 3.70
6 marca 2010 1 X 2
16:00 Slovacko - Zbrojovka Brno 2.51 3.10 3.28
16:00 Teplice - Bohemians Praha 1.36 5.00 11.33
16:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 3.55 3.20 2.40
16:00 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 2.40 3.19 3.40
7 marca 2010 1 X 2
15:00 Kladno - Sparta Praga 8.52 4.09 1.53
17:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 2.27 3.31 3.65
10 marca 2010 1 X 2
18:00 Teplice - Viktoria Pilzno 2.17 3.31 3.90
13 marca 2010 1 X 2
18:20 Slavia Praga - Teplice 1.95 3.65 4.75
14 marca 2010 1 X 2
15:00 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.57 3.84 7.93
15:00 Baumit Jablonec - Kladno 1.49 4.16 8.70
15:00 Ceske Budejovice - Slovan Liberec 2.65 3.17 3.27
17:00 Bohemians Praha - Slovacko 2.50 3.23 3.39
17:00 Sigma Ołomuniec - Pribram 1.70 3.76 6.52
17:00 Mlada Boleslav - Sparta Praga 3.42 3.17 2.50
15 marca 2010 1 X 2
17:30 Zbrojovka Brno - Banik Ostrava 2.95 3.00 2.87
20 marca 2010 1 X 2
13:30 Kladno - Viktoria Pilzno 5.00 3.60 1.86
13:30 Pribram - Baumit Jablonec 3.00 3.18 2.64
15:45 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.55 3.85 7.00
18:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 1.55 4.25 8.00
18:00 Slovan Liberec - Bohemians Praha 1.52 4.14 8.10
18:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1.73 3.71 6.15
21 marca 2010 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.16 3.07 2.60
22 marca 2010 1 X 2
17:30 Slovacko - Slavia Praga 4.63 3.46 2.00
24 marca 2010 1 X 2
17:30 Zbrojovka Brno - Kladno 1.57 3.75 7.00
17:30 Viktoria Pilzno - Pribram 1.55 4.00 7.00
17:30 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 2.10 3.40 3.75
17:30 Ceske Budejovice - Bohemians 1905 2.05 3.20 4.33
17:30 Bohemians Praha - Banik Ostrava 3.60 3.25 2.10
20:00 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.88 3.00 2.70
25 marca 2010 1 X 2
18:00 Teplice - Slovacko 1.52 4.00 7.00
19:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 1.57 3.75 6.50
27 marca 2010 1 X 2
15:45 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2.90 3.13 3.00
28 marca 2010 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 2.70 3.12 3.00
17:00 Slovacko - Ceske Budejovice 2.32 3.13 3.63
17:00 Sparta Praga - Zbrojovka Brno 1.50 4.31 8.60
17:00 Kladno - Sigma Ołomuniec 2.88 3.00 2.85
17:00 Pribram - Bohemians Praha 1.79 3.73 5.00
17:00 Bohemians 1905 - Teplice 3.10 3.10 2.50
29 marca 2010 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Slavia Praga 2.15 3.40 3.75
3 kwietnia 2010 1 X 2
15:45 Baumit Jablonec - Sigma Ołomuniec 1.79 3.64 5.23
18:00 Zbrojovka Brno - Mlada Boleslav 2.60 3.10 3.16
18:00 Slovacko - Slovan Liberec 2.82 3.10 2.93
4 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Pribram 2.05 3.33 4.21
17:00 Bohemians Praha - Kladno 2.15 3.33 4.01
5 kwietnia 2010 1 X 2
15:30 Teplice - Banik Ostrava 2.33 3.15 3.59
15:30 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.57 4.16 7.63
17:30 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 3.28 3.22 2.55
10 kwietnia 2010 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Slovacko 1.40 4.50 9.00
11 kwietnia 2010 1 X 2
16:00 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 2.38 3.40 3.42
17:00 Slovan Liberec - Teplice 2.78 3.14 2.88
17:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 2.58 3.24 3.20
17:00 Kladno - Ceske Budejovice 2.50 3.00 3.00
17:00 Pribram - Zbrojovka Brno 2.45 3.28 3.52
12 kwietnia 2010 1 X 2
17:30 Sparta Praga - Slavia Praga 1.74 3.50 6.05
14 kwietnia 2010 1 X 2
17:30 Pribram - Mlada Boleslav 2.70 3.19 2.95
17 kwietnia 2010 1 X 2
15:45 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 2.45 3.29 3.65
18:00 Zbrojovka Brno - Sigma Ołomuniec 2.40 3.23 3.40
18:00 Slovacko - Bohemians 1905 2.05 3.38 4.24
18 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Kladno 1.42 4.71 8.88
17:00 Ceske Budejovice - Sparta Praga 4.83 3.60 1.85
17:00 Bohemians Praha - Mlada Boleslav 6.50 4.00 1.66
19:30 Teplice - Pribram 1.60 3.92 7.30
19 kwietnia 2010 1 X 2
17:30 Slovan Liberec - Banik Ostrava 2.90 3.14 2.80
24 kwietnia 2010 1 X 2
16:00 Viktoria Pilzno - Ceske Budejovice 1.70 3.65 6.25
16:00 Sparta Praga - Bohemians Praha 1.11 8.50 26.00
16:00 Pribram - Slovan Liberec 2.40 3.25 3.31
20:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.60 4.04 7.50
30 kwietnia 2010 1 X 2
18:20 Slovacko - Mlada Boleslav 2.50 3.25 3.10
1 maja 2010 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.86 3.43 5.20
5 maja 2010 1 X 2
17:30 Sparta Praga - Slovacko 1.20 7.00 17.00
17:30 Kladno - Banik Ostrava 5.00 3.75 1.80
17:30 Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1.30 4.90 11.00
17:30 Pribram - Bohemians 1905 2.30 2.91 4.08
17:30 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2.20 3.52 3.84
17:30 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 2.02 3.50 4.10
17:30 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 2.06 3.36 4.15
20:00 Baumit Jablonec - Teplice 2.20 3.39 3.97
8 maja 2010 1 X 2
17:30 Slovan Liberec - Sparta Praga 6.25 4.25 1.68
17:30 Slovacko - Pribram 1.59 4.19 7.00
17:30 Teplice - Sigma Ołomuniec 1.67 4.00 6.95
17:30 Slavia Praga - Baumit Jablonec 2.77 3.30 2.77
17:30 Bohemians 1905 - Kladno 5.00 3.60 3.30
17:30 Ceske Budejovice - Zbrojovka Brno 2.26 3.27 3.58
17:30 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 1.36 5.00 10.00
17:30 Bohemians Praha - Viktoria Pilzno 5.75 4.00 1.73
Piłka Nożna Czechy FNL Najwyższe kursy
31 lipca 2009 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Hlucin 1.57 4.12 8.00
17:00 Vitkovice - Usti nad Labem 2.82 3.10 2.90
1 sierpnia 2009 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Sparta Praga B 2.00 3.20 4.25
10:15 Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov 3.20 3.10 2.30
16:00 Banik Most - Fastav Zlin 2.65 3.10 2.80
16:00 Opava - Graffin Vlasim 1.45 4.10 7.00
2 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Vysocina Jihlava 2.30 3.00 3.10
17:00 Zenit Caslav - Karvina 2.75 3.10 2.35
7 sierpnia 2009 1 X 2
19:00 Vysocina Jihlava - Banik Most 1.98 3.41 4.14
8 sierpnia 2009 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Opava 2.60 2.90 2.75
16:00 Hlucin - Fotbal Trinec 2.60 3.00 2.90
17:00 Graffin Vlasim - Banik Sokolov 2.65 3.00 2.70
17:00 Fastav Zlin - Zenit Caslav 1.50 3.85 7.75
9 sierpnia 2009 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Vitkovice 1.40 4.50 9.00
14:30 Usti nad Labem - Dukla Praga 2.50 3.00 3.00
17:00 Karvina - Hradec Kralove 2.05 3.20 3.60
14 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Karvina 1.90 3.51 4.75
15 sierpnia 2009 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Sparta Praga B 1.65 3.65 6.00
10:15 Banik Sokolov - Vitkovice 1.55 4.33 10.00
16:00 Banik Most - Viktoria Zizkov 2.95 3.00 2.50
16:00 Opava - Usti nad Labem 2.20 3.20 3.75
17:00 Fastav Zlin - Vysocina Jihlava 1.75 3.45 4.60
16 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Hlucin 1.40 4.40 9.00
17:00 Zenit Caslav - Graffin Vlasim 1.67 3.50 5.50
28 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Graffin Vlasim 1.75 3.55 4.90
19:00 Vysocina Jihlava - Hlucin 1.40 4.40 8.00
29 sierpnia 2009 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Vitkovice 1.67 3.55 5.85
16:00 Banik Most - Usti nad Labem 2.75 2.95 2.60
16:00 Opava - Banik Sokolov 2.20 3.00 3.20
17:00 Fastav Zlin - Karvina 1.70 3.50 4.60
30 sierpnia 2009 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Viktoria Zizkov 2.50 3.00 2.90
17:00 Zenit Caslav - Sparta Praga B 2.30 3.00 3.20
12 września 2009 1 X 2
16:00 Hlucin - Graffin Vlasim 2.25 3.20 3.10
16:00 Banik Most - Sparta Praga B 2.20 3.20 3.20
13 września 2009 1 X 2
17:00 Zenit Caslav - Opava 2.40 3.20 3.45
17:00 Hradec Kralove - Vitkovice 1.40 4.75 10.00
19 września 2009 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Hlucin 1.83 3.45 4.50
10:15 Fotbal Trinec - Zenit Caslav 1.70 3.50 5.50
10:15 Banik Sokolov - Hradec Kralove 2.25 3.10 3.80
16:00 Opava - Dukla Praga 2.35 3.00 3.10
16:30 Graffin Vlasim - Karvina 2.65 3.00 2.95
17:00 Vitkovice - Banik Most 2.55 3.00 3.00
20 września 2009 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Vysocina Jihlava 1.80 3.40 4.50
25 września 2009 1 X 2
16:30 Fastav Zlin - Graffin Vlasim 1.55 3.80 7.50
16:30 Dukla Praga - Vitkovice 1.53 3.85 7.50
19:00 Vysocina Jihlava - Opava 1.73 3.50 4.80
26 września 2009 1 X 2
16:00 Hlucin - Viktoria Zizkov 3.25 3.20 2.30
16:00 Banik Most - Fotbal Trinec 2.40 3.10 4.15
27 września 2009 1 X 2
16:30 Karvina - Usti nad Labem 2.80 3.00 2.63
16:30 Zenit Caslav - Banik Sokolov 2.55 3.00 2.90
17:00 Hradec Kralove - Sparta Praga B 1.60 3.65 6.75
3 października 2009 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Karvina 2.45 3.20 2.90
10:15 Fotbal Trinec - Hradec Kralove 2.50 3.10 2.90
10:15 Banik Sokolov - Fastav Zlin 2.40 3.10 3.20
16:00 Opava - Banik Most 2.15 3.00 3.75
4 października 2009 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Graffin Vlasim 1.62 3.75 6.50
16:00 Usti nad Labem - Hlucin 1.40 4.30 9.00
16:00 Zenit Caslav - Dukla Praga 2.40 3.00 3.05
17:00 Vitkovice - Vysocina Jihlava 4.00 3.25 1.90
11 października 2009 1 X 2
16:00 Karvina - Viktoria Zizkov 1.92 3.40 4.50
16:00 Hlucin - Banik Sokolov 3.60 3.10 2.15
16:00 Banik Most - Zenit Caslav 1.95 3.25 4.00
16:00 Graffin Vlasim - Usti nad Labem 2.75 2.90 2.70
17:00 Hradec Kralove - Opava 1.65 3.50 5.15
24 października 2009 1 X 2
14:30 Hlucin - Opava 2.90 3.00 2.60
30 października 2009 1 X 2
15:00 Vitkovice - Graffin Vlasim 6.00 4.00 1.53
17:00 Dukla Praga - Hradec Kralove 3.00 3.20 2.55
31 października 2009 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Viktoria Zizkov 3.45 3.10 2.10
10:15 Fotbal Trinec - Vysocina Jihlava 1.95 3.35 4.40
10:15 Banik Sokolov - Karvina 1.95 3.20 4.00
14:00 Banik Most - Hlucin 1.57 3.60 5.75
16:00 Opava - Fastav Zlin 2.65 3.00 2.60
1 listopada 2009 1 X 2
14:00 Zenit Caslav - Usti nad Labem 2.90 3.00 2.60
8 listopada 2009 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Opava 1.75 3.40 4.75
14:00 Karvina - Fotbal Trinec 2.15 3.25 3.40
13 listopada 2009 1 X 2
16:00 Vitkovice - Viktoria Zizkov 6.50 4.00 1.65
14 listopada 2009 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 2.00 3.30 4.10
10:15 Fotbal Trinec - Hlucin 2.15 3.45 3.90
14:00 Banik Most - Vysocina Jihlava 2.30 3.25 3.50
16:00 Opava - Sparta Praga B 1.70 3.60 5.25
15 listopada 2009 1 X 2
14:00 Zenit Caslav - Fastav Zlin 3.50 3.20 2.25
17 listopada 2009 1 X 2
13:30 Dukla Praga - Usti nad Labem 3.60 3.25 2.35
17:00 Hradec Kralove - Karvina 1.80 3.60 6.00
4 marca 2010 1 X 2
16:00 Sparta Praga B - Fotbal Trinec 2.60 3.05 2.65
5 marca 2010 1 X 2
15:00 Vitkovice - Banik Sokolov 3.95 3.30 2.00
18:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 3.50 3.10 2.25
6 marca 2010 1 X 2
14:00 Usti nad Labem - Opava 1.80 3.40 4.35
14:30 Hlucin - Hradec Kralove 4.20 3.25 1.90
7 marca 2010 1 X 2
14:30 Karvina - Dukla Praga 2.10 3.20 3.80
12 marca 2010 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Sparta Praga B 1.90 3.40 4.30
13 marca 2010 1 X 2
14:30 Banik Most - Karvina 2.00 3.10 4.00
16:00 Opava - Vitkovice 1.55 3.70 6.00
19:00 Fastav Zlin - Hlucin 1.30 4.60 8.50
14 marca 2010 1 X 2
14:30 Zenit Caslav - Viktoria Zizkov 2.80 3.00 2.50
17:00 Hradec Kralove - Usti nad Labem 1.85 3.25 4.00
19 marca 2010 1 X 2
16:30 Vitkovice - Fotbal Trinec 2.55 3.15 2.65
26 marca 2010 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Viktoria Zizkov 2.80 2.90 2.50
18:00 Vysocina Jihlava - Usti nad Labem 2.70 3.00 2.60
27 marca 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Opava 2.00 3.40 4.00
15:00 Hlucin - Karvina 2.50 3.00 2.90
15:00 Banik Most - Banik Sokolov 2.50 3.00 2.90
19:00 Fastav Zlin - Sparta Praga B 1.35 4.50 7.50
28 marca 2010 1 X 2
15:00 Zenit Caslav - Vitkovice 1.65 3.50 5.00
17:00 Hradec Kralove - Graffin Vlasim 1.37 4.50 8.00
2 kwietnia 2010 1 X 2
16:00 Vitkovice - Hradec Kralove 7.00 3.70 1.55
3 kwietnia 2010 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Dukla Praga 2.10 3.25 3.80
10:15 Sparta Praga B - Banik Most 2.10 3.10 3.60
16:00 Opava - Zenit Caslav 1.70 3.70 5.25
16:30 Graffin Vlasim - Hlucin 1.75 3.40 4.45
4 kwietnia 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fastav Zlin 3.20 3.00 2.45
14:00 Usti nad Labem - Fotbal Trinec 1.65 3.75 5.75
16:30 Karvina - Vysocina Jihlava 2.38 3.05 3.60
7 kwietnia 2010 1 X 2
16:30 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 2.20 3.15 3.40
16:30 Graffin Vlasim - Zenit Caslav 2.20 3.50 3.30
9 kwietnia 2010 1 X 2
16:30 Dukla Praga - Opava 1.95 3.30 4.00
19:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Zizkov 2.45 3.00 2.95
10 kwietnia 2010 1 X 2
16:00 Hlucin - Sparta Praga B 2.20 3.05 3.35
16:00 Banik Most - Vitkovice 1.67 3.80 5.75
19:00 Fastav Zlin - Usti nad Labem 1.67 3.50 5.00
11 kwietnia 2010 1 X 2
16:30 Karvina - Graffin Vlasim 1.91 3.20 4.75
16:30 Zenit Caslav - Fotbal Trinec 1.85 3.30 4.75
17:00 Hradec Kralove - Banik Sokolov 1.45 4.00 6.75
13 kwietnia 2010 1 X 2
18:00 Viktoria Zizkov - Banik Most 1.73 3.50 4.75
16 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Vitkovice - Dukla Praga 2.55 3.25 2.60
17 kwietnia 2010 1 X 2
10:00 Banik Sokolov - Zenit Caslav 1.85 3.40 4.20
10:00 Sparta Praga B - Hradec Kralove 3.95 3.45 1.85
10:00 Fotbal Trinec - Banik Most 1.90 3.30 3.85
16:00 Opava - Vysocina Jihlava 2.25 3.10 3.20
17:00 Graffin Vlasim - Fastav Zlin 4.00 3.30 2.00
18 kwietnia 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Hlucin 1.62 3.60 6.00
14:00 Usti nad Labem - Karvina 1.55 3.75 6.00
23 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Zenit Caslav 2.20 3.25 3.15
19:00 Vysocina Jihlava - Vitkovice 1.45 4.15 7.00
24 kwietnia 2010 1 X 2
16:00 Hlucin - Usti nad Labem 3.30 3.20 2.30
16:00 Banik Most - Opava 2.10 3.10 3.60
17:00 Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov 2.60 3.10 3.00
19:00 Fastav Zlin - Banik Sokolov 1.42 4.05 7.50
25 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Karvina - Sparta Praga B 1.75 3.60 4.75
17:00 Hradec Kralove - Fotbal Trinec 1.40 4.40 8.00
28 kwietnia 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Graffin Vlasim 1.75 3.40 5.00
30 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Vitkovice - Fastav Zlin 5.75 4.00 1.55
1 maja 2010 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Hlucin 1.91 3.40 4.30
10:15 Sparta Praga B - Vysocina Jihlava 2.45 3.10 2.90
10:15 Fotbal Trinec - Dukla Praga 2.10 3.25 3.45
16:00 Opava - Hradec Kralove 3.60 3.20 2.05
7 maja 2010 1 X 2
19:00 Vysocina Jihlava - Banik Sokolov 1.62 3.80 7.00
8 maja 2010 1 X 2
16:00 Banik Most - Dukla Praga 2.30 3.00 3.10
16:00 Hlucin - Vitkovice 1.50 4.20 7.00
17:00 Graffin Vlasim - Sparta Praga B 2.10 3.30 3.25
9 maja 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Usti nad Labem 2.50 3.00 2.95
17:00 Hradec Kralove - Zenit Caslav 1.30 4.55 9.00
17:00 Karvina - Opava 2.25 2.80 3.50
14 maja 2010 1 X 2
17:00 Vitkovice - Karvina 3.10 3.30 2.45
17:00 Dukla Praga - Fastav Zlin 2.60 3.20 2.50
15 maja 2010 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Usti nad Labem 2.50 3.25 3.20
10:15 Banik Sokolov - Viktoria Zizkov 2.50 3.20 2.75
10:15 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.00 3.25 4.00
16:00 Opava - Hlucin 1.91 3.20 3.75
16:00 Banik Most - Hradec Kralove 3.40 3.20 2.20
21 maja 2010 1 X 2
19:00 Vysocina Jihlava - Fotbal Trinec 1.40 5.00 13.00
22 maja 2010 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Vitkovice 1.53 3.75 6.50
19:00 Fastav Zlin - Opava 1.53 3.80 7.00
23 maja 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Sparta Praga B 2.70 3.60 2.60
17:00 Hradec Kralove - Dukla Praga 1.57 3.65 5.75
17:00 Karvina - Banik Sokolov 2.20 3.15 3.45
24 maja 2010 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Zenit Caslav 1.65 3.80 7.00
25 maja 2010 1 X 2
16:30 Hlucin - Banik Most 1.75 3.50 5.00
18:00 Fastav Zlin - Fotbal Trinec 1.35 4.40 8.50
5 czerwca 2010 1 X 2
17:00 Karvina - Zenit Caslav 3.20 3.60 3.00
17:00 Viktoria Zizkov - Fotbal Trinec 1.67 3.75 5.75
17:00 Graffin Vlasim - Opava 3.75 3.40 2.10
17:00 Vysocina Jihlava - Hradec Kralove 1.80 3.50 4.75
17:00 Sparta Praga B - Banik Sokolov 1.30 5.50 10.00
17:00 Fastav Zlin - Banik Most 1.55 3.75 6.00
17:00 Usti nad Labem - Vitkovice 1.36 4.50 10.00
17:00 Hlucin - Dukla Praga 1.75 4.00 4.75