loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2010/2011

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2010/2011

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, FNL.

Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
19 lipca 2010 1 X 2
18:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.63 3.81 7.00
23 lipca 2010 1 X 2
17:30 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1.70 3.82 6.00
24 lipca 2010 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Slovacko 1.33 5.20 14.50
18:15 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 2.33 3.33 3.40
25 lipca 2010 1 X 2
17:00 Teplice - Pribram 1.78 3.75 6.04
17:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 2.55 3.25 3.15
17:00 Zbrojovka Brno - Usti nad Labem 1.83 3.60 5.65
19:00 Banik Ostrava - Slavia Praga 2.40 3.36 3.33
26 lipca 2010 1 X 2
18:00 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.10 3.38 4.31
30 lipca 2010 1 X 2
17:30 Usti nad Labem - Slovan Liberec 3.30 3.20 2.46
31 lipca 2010 1 X 2
16:00 Slavia Praga - Mlada Boleslav 1.98 3.50 4.60
18:00 Slovacko - Hradec Kralove 2.13 3.30 4.20
1 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Sparta Praga 3.50 3.20 2.45
17:00 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.57 4.17 7.40
17:00 Banik Ostrava - Zbrojovka Brno 1.57 4.14 7.70
18:00 Baumit Jablonec - Teplice 2.25 3.25 4.00
2 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Pribram - Sigma Ołomuniec 3.06 3.20 2.70
6 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 3.80 3.31 2.25
8 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.67 3.82 6.06
17:00 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 2.38 3.33 3.63
17:00 Sigma Ołomuniec - Usti nad Labem 1.44 4.58 9.26
19:00 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.93 3.40 4.80
9 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Teplice - Ceske Budejovice 1.73 3.79 6.39
18:00 Hradec Kralove - Viktoria Pilzno 3.19 3.24 2.50
13 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Pribram - Sparta Praga 4.75 3.65 1.91
14 sierpnia 2010 1 X 2
18:15 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 2.55 3.10 3.38
15 sierpnia 2010 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.64 3.88 6.60
17:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 1.71 3.77 6.00
17:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 2.25 3.40 4.45
17:00 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.53 4.61 9.38
16 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Mlada Boleslav 3.00 3.15 2.68
18:00 Usti nad Labem - Teplice 5.25 3.50 1.96
20 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Hradec Kralove - Baumit Jablonec 3.40 3.25 2.36
23 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Teplice - Slavia Praga 2.72 3.17 3.26
27 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2.66 3.28 3.10
28 sierpnia 2010 1 X 2
16:00 Pribram - Hradec Kralove 2.40 3.25 3.75
17:45 Banik Ostrava - Teplice 2.47 3.20 3.60
29 sierpnia 2010 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.55 4.40 8.37
15:00 Usti nad Labem - Bohemians 1905 2.60 3.21 3.20
17:00 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 2.25 3.43 3.72
17:00 Ceske Budejovice - Viktoria Pilzno 4.22 3.61 2.15
10 września 2010 1 X 2
18:15 Slovan Liberec - Banik Ostrava 2.64 3.10 3.40
11 września 2010 1 X 2
15:30 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.67 4.00 7.50
18:00 Slovacko - Ceske Budejovice 2.02 3.38 4.37
12 września 2010 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Pribram 2.72 3.04 3.25
17:00 Hradec Kralove - Slavia Praga 3.60 3.27 2.39
17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1.50 4.51 8.65
17:00 Viktoria Pilzno - Usti nad Labem 1.28 5.95 16.30
13 września 2010 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 1.83 3.81 5.03
18 września 2010 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Hradec Kralove 1.70 3.79 5.96
18:20 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 1.83 3.76 5.00
19 września 2010 1 X 2
15:00 Usti nad Labem - Ceske Budejovice 2.65 3.22 3.14
17:00 Mlada Boleslav - Teplice 2.15 3.30 3.90
17:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2.13 3.30 4.40
20 września 2010 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Sparta Praga 3.69 3.10 2.50
25 września 2010 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1.84 3.56 4.99
17:50 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.60 4.13 6.80
26 września 2010 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Baumit Jablonec 3.23 3.17 2.60
17:00 Viktoria Pilzno - Pribram 1.30 6.20 13.15
17:00 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2.80 3.07 2.99
17:00 Hradec Kralove - Usti nad Labem 1.80 3.78 5.55
27 września 2010 1 X 2
18:00 Teplice - Sigma Ołomuniec 2.91 3.26 2.70
1 października 2010 1 X 2
19:30 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 3.38 3.27 2.50
2 października 2010 1 X 2
16:00 Pribram - Ceske Budejovice 2.29 3.10 3.82
16:15 Teplice - Slovan Liberec 2.25 3.25 3.86
18:00 Banik Ostrava - Slovacko 1.80 3.82 5.50
3 października 2010 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - Hradec Kralove 2.18 3.30 4.20
17:00 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.57 4.02 7.07
17:00 Baumit Jablonec - Usti nad Labem 1.44 4.78 9.85
4 października 2010 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2.50 3.20 3.35
15 października 2010 1 X 2
18:15 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.96 3.19 2.70
16 października 2010 1 X 2
18:20 Sparta Praga - Teplice 1.65 4.07 7.15
17 października 2010 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 3.05 3.30 2.70
15:00 Baumit Jablonec - Pribram 1.66 3.80 7.20
15:00 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.33 5.44 12.37
17:00 Usti nad Labem - Slavia Praga 4.55 3.56 2.00
17:00 Ceske Budejovice - Banik Ostrava 2.81 3.15 2.84
18 października 2010 1 X 2
18:00 Slovacko - Sigma Ołomuniec 3.20 3.25 2.55
22 października 2010 1 X 2
18:15 Teplice - Hradec Kralove 1.54 4.11 7.57
23 października 2010 1 X 2
16:00 Pribram - Usti nad Labem 1.78 3.59 5.37
18:20 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2.95 3.19 2.95
24 października 2010 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - Slovacko 2.40 3.20 3.49
17:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 2.38 3.36 3.85
17:00 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.45 4.50 10.05
18:00 Slavia Praga - Ceske Budejovice 1.57 4.19 8.16
25 października 2010 1 X 2
18:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 3.50 3.35 2.40
29 października 2010 1 X 2
18:15 Viktoria Pilzno - Teplice 1.70 3.89 6.00
30 października 2010 1 X 2
16:00 Pribram - Slavia Praga 3.27 3.29 2.41
18:20 Bohemians 1905 - Sparta Praga 5.00 3.61 1.85
31 października 2010 1 X 2
15:00 Usti nad Labem - Banik Ostrava 3.07 3.21 2.58
15:00 Ceske Budejovice - Zbrojovka Brno 2.26 3.30 3.75
15:00 Hradec Kralove - Sigma Ołomuniec 3.52 3.30 2.31
17:00 Slovacko - Slovan Liberec 3.16 3.20 2.90
1 listopada 2010 1 X 2
18:00 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 2.20 3.38 3.64
8 listopada 2010 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Usti nad Labem 1.18 7.90 22.60
13 listopada 2010 1 X 2
18:00 Slovacko - Sparta Praga 5.32 3.84 1.80
18:20 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.58 4.25 7.25
14 listopada 2010 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Sigma Ołomuniec 2.45 3.38 3.32
15:00 Usti nad Labem - Zbrojovka Brno 2.50 3.16 3.39
15:00 Pribram - Teplice 3.18 3.10 2.85
17:00 Bohemians 1905 - Hradec Kralove 2.06 3.30 4.35
15 listopada 2010 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 3.33 3.27 2.60
21 listopada 2010 1 X 2
15:00 Sigma Ołomuniec - Pribram 1.42 4.90 10.00
15:00 Hradec Kralove - Slovacko 2.15 3.30 3.93
16:00 Sparta Praga - Ceske Budejovice 1.25 6.30 18.10
22 listopada 2010 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Banik Ostrava 2.75 3.26 3.22
18:00 Teplice - Baumit Jablonec 2.40 3.16 3.60
25 lutego 2011 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Zbrojovka Brno 1.60 4.17 8.31
26 lutego 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Mlada Boleslav 3.20 3.16 2.75
16:00 Slovacko - Bohemians 1905 2.05 3.30 4.60
17:20 Viktoria Pilzno - Hradec Kralove 1.35 5.91 12.60
27 lutego 2011 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Teplice 3.00 3.09 2.76
15:00 Usti nad Labem - Sigma Ołomuniec 6.17 3.87 1.75
17:00 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 2.19 3.34 3.80
28 lutego 2011 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Sparta Praga 3.81 3.20 2.32
4 marca 2011 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 3.50 3.29 2.50
5 marca 2011 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2.23 3.36 4.03
17:20 Slovacko - Viktoria Pilzno 4.75 3.56 1.93
6 marca 2011 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 2.36 3.26 4.15
16:30 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.56 4.15 6.98
17:00 Sparta Praga - Pribram 1.29 6.20 18.10
17:00 Teplice - Usti nad Labem 1.41 5.00 12.00
7 marca 2011 1 X 2
17:30 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 1.75 3.90 5.82
11 marca 2011 1 X 2
20:15 Zbrojovka Brno - Sigma Ołomuniec 5.11 3.86 1.91
12 marca 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Slovan Liberec 2.81 3.10 3.10
17:20 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.70 3.05 3.12
13 marca 2011 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Hradec Kralove 1.55 4.10 7.62
15:00 Usti nad Labem - Slovacko 2.87 3.13 3.25
15:00 Ceske Budejovice - Bohemians 1905 2.10 3.40 4.12
17:00 Slavia Praga - Teplice 2.26 3.40 4.27
14 marca 2011 1 X 2
17:30 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 2.63 3.32 2.97
18 marca 2011 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Ceske Budejovice 1.29 5.50 12.00
19 marca 2011 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2.63 3.22 2.99
16:00 Slovacko - Baumit Jablonec 4.15 3.40 2.15
17:20 Sparta Praga - Zbrojovka Brno 1.24 6.12 16.09
20 marca 2011 1 X 2
17:00 Teplice - Banik Ostrava 2.14 3.32 4.00
17:00 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 1.89 3.68 4.96
17:00 Bohemians 1905 - Usti nad Labem 1.80 3.60 5.21
21 marca 2011 1 X 2
17:30 Hradec Kralove - Pribram 2.27 3.15 3.95
1 kwietnia 2011 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 2.45 3.40 3.29
2 kwietnia 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Bohemians 1905 2.30 3.20 3.85
18:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec 2.47 3.20 3.35
18:20 Baumit Jablonec - Sparta Praga 3.40 3.20 2.60
3 kwietnia 2011 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2.87 3.25 2.71
17:00 Usti nad Labem - Viktoria Pilzno 7.50 4.06 1.60
17:00 Ceske Budejovice - Slovacko 2.07 3.35 4.25
19:30 Slavia Praga - Hradec Kralove 1.62 3.88 6.96
8 kwietnia 2011 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 1.94 3.62 4.63
9 kwietnia 2011 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 2.57 3.23 3.10
18:00 Slovacko - Pribram 2.05 3.25 4.35
19:00 Teplice - Mlada Boleslav 2.45 3.27 3.22
10 kwietnia 2011 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2.10 3.25 4.48
17:00 Hradec Kralove - Banik Ostrava 2.42 3.20 3.86
17:00 Ceske Budejovice - Usti nad Labem 1.70 3.76 7.16
11 kwietnia 2011 1 X 2
20:00 Sparta Praga - Slavia Praga 1.65 3.94 7.00
15 kwietnia 2011 1 X 2
20:15 Pribram - Viktoria Pilzno 6.06 3.82 1.75
16 kwietnia 2011 1 X 2
18:20 Banik Ostrava - Bohemians 1905 2.07 3.35 4.75
17 kwietnia 2011 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Ceske Budejovice 1.36 5.01 12.82
15:00 Usti nad Labem - Hradec Kralove 3.00 3.27 2.64
17:00 Mlada Boleslav - Sparta Praga 3.29 3.26 2.42
17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3.22 3.20 2.85
17:00 Sigma Ołomuniec - Teplice 2.00 3.81 5.61
18 kwietnia 2011 1 X 2
18:30 Slavia Praga - Slovacko 1.75 3.90 6.16
22 kwietnia 2011 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.64 4.06 7.50
23 kwietnia 2011 1 X 2
16:50 Slovacko - Banik Ostrava 2.49 3.10 3.35
24 kwietnia 2011 1 X 2
15:00 Usti nad Labem - Baumit Jablonec 11.21 5.56 1.40
17:00 Slovan Liberec - Teplice 2.03 3.59 4.82
17:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.04 3.21 2.80
17:00 Hradec Kralove - Zbrojovka Brno 2.00 3.70 5.50
17:00 Ceske Budejovice - Pribram 2.23 3.25 4.20
25 kwietnia 2011 1 X 2
18:30 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.68 3.93 6.75
29 kwietnia 2011 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.80 3.87 5.67
30 kwietnia 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Baumit Jablonec 4.47 3.60 2.00
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.72 3.78 5.82
17:20 Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno 6.50 4.19 1.62
18:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 1.91 3.47 5.09
1 maja 2011 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Usti nad Labem 1.40 5.21 10.96
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 1.53 4.42 9.59
2 maja 2011 1 X 2
19:00 Teplice - Sparta Praga 7.19 4.02 1.80
6 maja 2011 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.49 4.40 8.27
7 maja 2011 1 X 2
17:20 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.45 5.22 8.85
18:00 Slovacko - Zbrojovka Brno 2.68 3.20 3.51
8 maja 2011 1 X 2
14:00 Hradec Kralove - Teplice 2.43 3.30 3.75
14:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 2.75 3.20 3.50
14:00 Ceske Budejovice - Slavia Praga 2.25 3.50 4.00
14:00 Usti nad Labem - Pribram 2.80 3.35 2.78
20:00 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 1.56 4.37 7.73
13 maja 2011 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.28 6.00 12.85
14 maja 2011 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Usti nad Labem 1.35 5.21 10.45
18:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.60 4.33 7.50
18:20 Teplice - Viktoria Pilzno 4.50 4.08 1.85
15 maja 2011 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 3.25 3.37 2.55
17:00 Sigma Ołomuniec - Hradec Kralove 1.80 3.75 5.25
16 maja 2011 1 X 2
18:30 Slavia Praga - Pribram 2.00 3.68 4.79
18:30 Zbrojovka Brno - Ceske Budejovice 2.05 3.44 4.20
21 maja 2011 1 X 2
17:30 Hradec Kralove - Slovan Liberec 2.81 3.35 2.80
17:30 Baumit Jablonec - Slavia Praga 1.82 3.80 5.03
17:30 Bohemians 1905 - Teplice 2.20 3.50 4.00
17:30 Ceske Budejovice - Sigma Ołomuniec 2.47 3.45 3.50
17:30 Slovacko - Mlada Boleslav 2.53 3.40 3.80
17:30 Pribram - Zbrojovka Brno 2.26 3.34 3.87
17:30 Usti nad Labem - Sparta Praga 15.50 7.50 1.20
17:30 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.25 6.58 15.00
28 maja 2011 1 X 2
17:30 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 2.77 3.50 3.05
17:30 Teplice - Slovacko 1.61 3.80 6.50
17:30 Banik Ostrava - Pribram 1.85 3.65 4.75
17:30 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.95 3.55 4.33
17:30 Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec 4.75 3.79 1.81
17:30 Sparta Praga - Hradec Kralove 1.35 4.90 10.50
17:30 Mlada Boleslav - Usti nad Labem 1.36 5.23 9.55
17:30 Slovan Liberec - Ceske Budejovice 1.51 4.50 7.90
Piłka Nożna Czechy FNL Najwyższe kursy
6 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Vysocina Jihlava 2.33 3.20 3.35
8 sierpnia 2010 1 X 2
14:30 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 2.72 3.10 2.60
17:00 Kladno - Zenit Caslav 1.45 4.00 7.00
17:00 Znojmo - Viktoria Zizkov 2.75 3.10 2.62
13 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Znojmo 1.44 4.33 9.00
14 sierpnia 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.05 3.20 3.60
10:15 Sparta Praga B - Kladno 3.20 3.20 2.50
16:00 Banik Most - Hlucin 1.80 3.50 5.25
19:00 Fastav Zlin - MAS Taborsko 1.40 4.30 9.00
15 sierpnia 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Slovan Varnsdorf 1.53 4.00 7.00
16:00 Karvina - Dukla Praga 2.35 3.25 3.30
17:00 Zenit Caslav - Banik Sokolov 3.00 3.10 2.40
17 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Banik Most 1.96 3.30 4.00
20 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 MAS Taborsko - Vysocina Jihlava 3.80 3.20 2.05
17:00 Dukla Praga - Fotbal Trinec 1.57 4.00 8.25
21 sierpnia 2010 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Sparta Praga B 2.00 3.40 3.75
24 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 MAS Taborsko - Sparta Praga B 2.40 3.20 3.15
27 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Banik Sokolov 1.67 3.50 5.25
28 sierpnia 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Znojmo 1.60 3.55 5.25
10:15 Sparta Praga B - Fastav Zlin 2.90 3.20 2.50
16:00 Hlucin - Graffin Vlasim 3.20 3.10 2.45
16:00 Banik Most - Slovan Varnsdorf 1.72 3.45 5.00
29 sierpnia 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Dukla Praga 2.55 3.25 2.75
16:00 Karvina - Kladno 1.77 3.40 4.50
17:00 Zenit Caslav - MAS Taborsko 1.85 3.30 4.20
3 września 2010 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Banik Most 1.50 3.75 6.75
4 września 2010 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Viktoria Zizkov 2.70 3.25 2.77
17:00 MAS Taborsko - Karvina 2.73 3.10 2.55
19:00 Fastav Zlin - Vysocina Jihlava 2.00 3.25 4.25
5 września 2010 1 X 2
14:30 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 3.20 3.10 2.45
17:00 Kladno - Fotbal Trinec 1.75 3.50 5.00
17:00 Znojmo - Hlucin 1.65 3.65 5.50
10 września 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Zenit Caslav 1.40 4.25 8.00
11 września 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - MAS Taborsko 1.75 3.50 4.60
10:15 Sparta Praga B - Dukla Praga 3.00 3.20 2.50
16:00 Graffin Vlasim - Znojmo 1.55 3.80 6.25
16:00 Hlucin - Banik Sokolov 3.60 3.20 2.10
16:00 Banik Most - Kladno 2.40 3.10 3.00
12 września 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fastav Zlin 2.15 3.20 3.53
16:00 Karvina - Slovan Varnsdorf 1.60 3.75 6.00
14 września 2010 1 X 2
16:30 Zenit Caslav - Sparta Praga B 2.80 3.40 2.75
18 września 2010 1 X 2
19:00 Fastav Zlin - Karvina 1.95 3.40 3.60
19 września 2010 1 X 2
16:30 Zenit Caslav - Banik Most 2.40 3.10 2.90
17:00 Kladno - Graffin Vlasim 2.30 3.30 3.15
25 września 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Zenit Caslav 1.65 3.60 5.50
16:00 Graffin Vlasim - Fastav Zlin 2.25 3.10 3.20
16:00 Banik Most - Banik Sokolov 2.20 3.20 3.20
26 września 2010 1 X 2
10:15 Hlucin - MAS Taborsko 2.40 3.10 3.20
10:15 Viktoria Zizkov - Sparta Praga B 2.00 3.30 3.80
14:30 Slovan Varnsdorf - Dukla Praga 3.50 3.10 2.10
16:00 Karvina - Znojmo 1.60 3.60 5.50
1 października 2010 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Znojmo 1.37 4.50 10.00
18:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Zizkov 1.90 3.30 4.50
2 października 2010 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Karvina 2.15 3.40 3.45
16:00 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 3.10 3.05 2.35
19:00 Fastav Zlin - Fotbal Trinec 1.70 3.50 5.25
3 października 2010 1 X 2
15:00 Kladno - Slovan Varnsdorf 1.80 3.40 4.60
16:00 Zenit Caslav - Hlucin 1.80 3.50 4.75
6 października 2010 1 X 2
16:00 Znojmo - Banik Sokolov 2.88 3.10 2.80
9 października 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Vysocina Jihlava 3.10 3.30 2.50
15 października 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Banik Most 1.50 4.00 7.00
16 października 2010 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Graffin Vlasim 2.80 3.20 2.45
10:15 Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf 1.58 3.70 6.00
15:30 MAS Taborsko - Znojmo 1.75 3.40 4.60
18:00 Fastav Zlin - Hlucin 1.30 5.25 10.00
17 października 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fotbal Trinec 1.73 3.60 5.00
15:00 Kladno - Dukla Praga 3.00 3.15 2.45
15:30 Zenit Caslav - Karvina 2.60 3.10 2.70
22 października 2010 1 X 2
18:00 Dukla Praga - MAS Taborsko 1.30 5.00 11.00
23 października 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Sparta Praga B 2.05 3.10 3.60
15:30 Banik Most - Fastav Zlin 3.10 3.10 2.25
15:30 Graffin Vlasim - Banik Sokolov 1.80 3.50 4.20
24 października 2010 1 X 2
10:15 Hlucin - Vysocina Jihlava 4.10 3.40 2.13
14:30 Slovan Varnsdorf - Zenit Caslav 1.98 3.25 4.00
15:00 Karvina - Viktoria Zizkov 2.30 3.25 3.00
15:30 Znojmo - Kladno 2.63 3.20 2.85
29 października 2010 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Graffin Vlasim 2.05 3.50 4.90
30 października 2010 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Karvina 2.00 3.25 4.20
10:15 Sparta Praga B - Hlucin 1.55 4.00 7.00
14:30 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 2.00 3.30 3.75
18:00 Fastav Zlin - Dukla Praga 2.35 3.25 2.92
31 października 2010 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Banik Most 1.80 3.40 4.50
14:30 Zenit Caslav - Znojmo 2.10 3.20 3.40
14:30 Banik Sokolov - Kladno 1.55 4.00 6.20
5 marca 2011 1 X 2
14:30 Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov 2.90 3.10 2.75
14:30 Dukla Praga - Zenit Caslav 1.45 4.00 6.75
14:30 MAS Taborsko - Banik Sokolov 2.50 3.20 2.96
14:30 Banik Most - Karvina 2.55 3.10 2.75
6 marca 2011 1 X 2
10:15 Hlucin - Fotbal Trinec 4.80 3.75 1.80
14:00 Kladno - Fastav Zlin 4.00 3.25 2.06
14:30 Slovan Varnsdorf - Vysocina Jihlava 3.95 3.10 2.15
14:30 Znojmo - Sparta Praga B 2.45 3.10 3.20
11 marca 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 2.75 3.00 2.85
12 marca 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - MAS Taborsko 2.15 3.25 3.60
10:15 Fotbal Trinec - Slovan Varnsdorf 1.70 3.50 5.00
14:30 Banik Most - Graffin Vlasim 2.25 3.20 3.40
17:00 Fastav Zlin - Banik Sokolov 2.02 3.40 4.40
13 marca 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Znojmo 1.55 4.25 7.50
14:30 Zenit Caslav - Kladno 2.15 3.50 4.33
14:30 Karvina - Hlucin 1.35 4.75 8.19
19 marca 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Zenit Caslav 1.80 3.60 4.50
15:00 Graffin Vlasim - Fotbal Trinec 2.15 3.25 3.75
15:00 MAS Taborsko - Fastav Zlin 2.60 3.10 2.75
15:00 Dukla Praga - Karvina 1.75 3.80 6.75
20 marca 2011 1 X 2
10:15 Hlucin - Banik Most 4.10 3.50 2.00
14:30 Kladno - Sparta Praga B 2.50 3.20 3.15
15:00 Slovan Varnsdorf - Viktoria Zizkov 3.70 3.20 2.28
15:00 Znojmo - Vysocina Jihlava 3.10 3.10 2.50
25 marca 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - MAS Taborsko 1.71 3.60 5.25
26 marca 2011 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Dukla Praga 2.80 3.15 2.75
10:15 Sparta Praga B - Banik Sokolov 1.85 3.70 4.50
15:00 Banik Most - Znojmo 2.00 3.40 4.50
27 marca 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Kladno 1.40 4.50 7.50
10:15 Hlucin - Slovan Varnsdorf 4.20 3.50 1.91
15:00 Karvina - Graffin Vlasim 2.20 3.30 3.50
15:00 Zenit Caslav - Fastav Zlin 2.80 3.10 2.60
1 kwietnia 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Viktoria Zizkov 1.75 3.60 5.00
2 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Vysocina Jihlava 3.50 3.20 2.40
16:00 MAS Taborsko - Zenit Caslav 1.85 3.30 4.30
16:00 Graffin Vlasim - Hlucin 1.36 4.75 9.00
19:00 Fastav Zlin - Sparta Praga B 1.70 3.50 5.00
3 kwietnia 2011 1 X 2
15:00 Slovan Varnsdorf - Banik Most 2.20 3.20 4.20
16:00 Kladno - Karvina 2.50 3.10 3.20
16:00 Znojmo - Fotbal Trinec 3.27 3.15 2.45
9 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Kladno 1.75 3.60 5.75
10:15 Sparta Praga B - Zenit Caslav 2.30 3.10 3.25
16:00 Banik Most - Dukla Praga 3.75 3.15 2.10
16:00 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 1.61 3.60 5.75
10 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Banik Sokolov 1.73 3.90 5.25
10:15 Hlucin - Znojmo 3.60 3.40 2.20
16:30 Karvina - MAS Taborsko 2.00 3.30 4.00
17:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 1.75 3.50 4.50
15 kwietnia 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Sparta Praga B 1.45 4.20 7.25
16 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Hlucin 1.35 4.60 8.00
16:30 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 2.50 3.05 2.85
19:00 Fastav Zlin - Viktoria Zizkov 2.25 3.20 3.25
17 kwietnia 2011 1 X 2
15:00 Slovan Varnsdorf - Karvina 2.60 3.00 2.70
16:30 Znojmo - Graffin Vlasim 2.50 3.00 2.95
16:30 Zenit Caslav - Vysocina Jihlava 3.20 3.10 2.40
17:00 Kladno - Banik Most 2.30 3.00 3.30
22 kwietnia 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Sparta Praga B 1.50 4.20 6.85
23 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - MAS Taborsko 1.67 3.80 6.25
10:15 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 1.80 3.40 4.50
16:00 Graffin Vlasim - Kladno 1.67 3.60 5.50
16:00 Banik Most - Zenit Caslav 2.15 3.25 3.40
24 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Hlucin - Dukla Praga 7.50 4.40 1.45
15:00 Slovan Varnsdorf - Znojmo 2.40 3.10 3.20
17:00 Karvina - Fastav Zlin 2.25 3.25 3.10
29 kwietnia 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovan Varnsdorf 1.31 4.80 10.00
30 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Viktoria Zizkov 4.50 3.40 1.95
10:15 Banik Sokolov - Banik Most 1.85 3.50 4.60
17:00 MAS Taborsko - Hlucin 1.35 4.75 8.25
19:00 Fastav Zlin - Graffin Vlasim 1.85 3.40 4.50
1 maja 2011 1 X 2
17:00 Znojmo - Karvina 2.15 3.20 3.50
17:00 Zenit Caslav - Fotbal Trinec 2.38 3.00 3.15
17:00 Kladno - Vysocina Jihlava 3.30 3.20 2.40
7 maja 2011 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Fastav Zlin 2.10 3.25 3.50
16:00 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 1.80 3.50 4.40
16:00 Banik Most - Sparta Praga B 2.10 3.25 3.60
8 maja 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Vysocina Jihlava 2.75 3.20 3.00
10:15 Hlucin - Zenit Caslav 2.88 3.25 2.40
14:30 Karvina - Banik Sokolov 2.10 3.30 3.50
15:00 Slovan Varnsdorf - Kladno 2.15 3.40 3.80
17:00 Znojmo - Dukla Praga 3.35 3.30 2.10
13 maja 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Graffin Vlasim 1.47 4.10 7.50
19:00 Vysocina Jihlava - Fotbal Trinec 1.55 4.25 8.50
14 maja 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Znojmo 1.75 3.70 4.85
10:15 Sparta Praga B - Karvina 2.30 3.20 3.20
17:00 MAS Taborsko - Banik Most 2.10 3.20 3.50
19:00 Fastav Zlin - Slovan Varnsdorf 1.65 3.60 5.50
15 maja 2011 1 X 2
17:00 Zenit Caslav - Viktoria Zizkov 5.00 3.75 2.20
17:00 Kladno - Hlucin 1.50 4.40 7.50
20 maja 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Kladno 1.60 4.00 8.00
21 maja 2011 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov 3.35 3.30 2.30
16:00 Banik Most - Vysocina Jihlava 3.50 3.25 2.20
16:00 Hlucin - Fastav Zlin 4.00 3.50 2.00
22 maja 2011 1 X 2
15:00 Slovan Varnsdorf - Banik Sokolov 1.90 3.40 4.33
17:00 Znojmo - MAS Taborsko 1.80 3.45 4.75
17:00 Karvina - Zenit Caslav 1.70 3.70 6.20
27 maja 2011 1 X 2
17:30 MAS Taborsko - Dukla Praga 3.10 3.10 2.55
18:00 Vysocina Jihlava - Hlucin 1.17 6.60 17.00
28 maja 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Fotbal Trinec 2.40 3.25 3.15
10:15 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 2.17 3.30 3.25
17:00 Fastav Zlin - Banik Most 1.85 3.40 4.50
29 maja 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Karvina 1.65 3.75 5.50
17:00 Kladno - Znojmo 1.90 3.40 4.10
17:00 Zenit Caslav - Slovan Varnsdorf 1.90 3.30 4.20
31 maja 2011 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Sparta Praga B 1.77 4.06 4.55
4 czerwca 2011 1 X 2
18:00 Graffin Vlasim - Vysocina Jihlava 3.65 3.25 2.25
18:00 Hlucin - Sparta Praga B 3.00 3.40 2.45
18:00 Znojmo - Zenit Caslav 1.60 4.00 6.81
18:00 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 1.51 4.30 7.50
18:00 Dukla Praga - Fastav Zlin 1.65 3.80 5.00
18:00 Karvina - Fotbal Trinec 2.00 3.30 4.33
18:00 Kladno - Banik Sokolov 1.65 4.00 5.75
18:00 Banik Most - Viktoria Zizkov 3.70 3.30 2.15
11 czerwca 2011 1 X 2
18:30 Fotbal Trinec - Banik Most 1.60 3.80 5.75
18:30 Banik Sokolov - Dukla Praga 2.80 3.25 2.60
18:30 Vysocina Jihlava - Karvina 1.96 3.50 4.10
18:30 Fastav Zlin - Znojmo 1.65 4.00 5.25
18:30 Sparta Praga B - Slovan Varnsdorf 1.85 3.60 4.50
18:30 Zenit Caslav - Graffin Vlasim 2.25 3.40 3.35
18:30 Viktoria Zizkov - Hlucin 1.40 4.75 9.00
18:30 MAS Taborsko - Kladno 1.60 4.00 5.30