loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2013/2014

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Gambrinus, I liga, Puchar, Superpuchar.

Piłka Nożna Czechy Gambrinus Najwyższe kursy
19 lipca 2013 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.37 5.70 10.31
18:00 Dukla Praga - Znojmo 1.56 4.30 7.56
20:15 Slavia Praga - Banik Ostrava 1.49 4.60 9.75
21 lipca 2013 1 X 2
17:00 Jablonec - Brno 1.50 5.06 8.50
17:00 Teplice - Slovacko 2.12 3.45 3.95
19:00 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 2.52 3.43 3.05
20:15 Vysocina Jihlava - Sparta Praga 5.76 3.85 1.75
22 lipca 2013 1 X 2
18:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.81 3.85 6.50
26 lipca 2013 1 X 2
17:30 Znojmo - Teplice 3.50 3.45 2.52
20:15 Pribram - Viktoria Pilzno 6.23 4.20 1.65
27 lipca 2013 1 X 2
18:00 Slovacko - Vysocina Jihlava 2.01 3.55 4.18
19:00 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 3.50 3.41 2.31
20:15 Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 2.39 3.44 3.58
28 lipca 2013 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Jablonec 1.56 4.82 7.70
20:15 Slovan Liberec - Slavia Praga 2.13 3.60 4.10
29 lipca 2013 1 X 2
18:00 Brno - Bohemians 1905 2.22 3.50 3.87
2 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Znojmo 2.21 3.35 3.76
20:15 Bohemians 1905 - Pribram 2.65 3.40 3.07
3 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.30 6.35 17.00
4 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Jablonec - Slovacko 1.65 4.20 6.67
17:00 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 2.40 3.50 3.20
17:00 Teplice - Dukla Praga 2.69 3.45 3.10
19:00 Brno - Sparta Praga 5.60 4.10 1.72
5 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1.98 3.60 4.50
9 sierpnia 2013 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Slavia Praga 2.16 3.45 4.16
10 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Slovacko - Mlada Boleslav 3.37 3.43 2.38
19:00 Pribram - Brno 2.38 3.45 3.31
19:00 Sigma Ołomuniec - Teplice 2.30 3.61 3.93
20:15 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.25 6.72 17.00
11 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Slovan Liberec - Vysocina Jihlava 1.65 4.18 6.04
19:00 Znojmo - Viktoria Pilzno 14.94 6.50 1.28
12 sierpnia 2013 1 X 2
20:00 Banik Ostrava - Jablonec 3.70 3.40 2.35
16 sierpnia 2013 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 1.95 3.60 4.40
17 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Jablonec - Znojmo 1.40 5.30 10.50
17:00 Pribram - Banik Ostrava 2.17 3.50 4.05
17:00 Brno - Slovan Liberec 3.25 3.46 2.42
17:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 3.00 3.37 2.60
20:15 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.07 3.57 4.30
19 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Slovacko 2.30 3.40 4.65
20:15 Slavia Praga - Teplice 2.62 3.42 3.70
23 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Mlada Boleslav 2.84 3.47 3.10
20:15 Sparta Praga - Pribram 1.33 5.57 11.76
24 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Znojmo - Slavia Praga 3.10 3.29 2.70
20:15 Slovacko - Viktoria Pilzno 7.07 4.40 1.60
25 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Teplice - Vysocina Jihlava 1.60 4.33 6.87
19:00 Sigma Ołomuniec - Jablonec 2.42 3.61 3.27
19:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.52 4.68 7.35
26 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Brno 2.60 3.38 3.00
30 sierpnia 2013 1 X 2
18:30 Brno - Slovacko 2.25 3.60 3.75
31 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Pribram - Dukla Praga 2.77 3.45 2.78
20:15 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.25 6.50 16.66
1 września 2013 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 2.69 3.35 3.14
17:00 Mlada Boleslav - Teplice 2.45 3.51 3.35
17:00 Bohemians 1905 - Znojmo 1.98 3.47 4.63
19:00 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.37 5.64 10.77
2 września 2013 1 X 2
18:00 Jablonec - Slovan Liberec 2.50 3.62 3.61
13 września 2013 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Brno 1.76 3.90 5.60
20:15 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 3.53 3.52 2.28
14 września 2013 1 X 2
15:00 Banik Ostrava - Bohemians 1905 2.48 3.38 3.19
18:00 Slovacko - Pribram 2.05 3.54 4.12
19:00 Sigma Ołomuniec - Vysocina Jihlava 1.71 4.12 6.00
20:15 Slavia Praga - Mlada Boleslav 2.71 3.48 3.40
15 września 2013 1 X 2
19:00 Teplice - Jablonec 2.50 3.63 3.25
16 września 2013 1 X 2
18:00 Znojmo - Sparta Praga 9.28 5.50 1.39
20 września 2013 1 X 2
20:30 Sparta Praga - Slovacko 1.26 6.79 16.72
21 września 2013 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Dukla Praga 1.55 4.85 7.50
22 września 2013 1 X 2
15:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec 5.51 4.00 1.83
17:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 2.79 3.46 2.74
17:00 Brno - Znojmo 1.98 3.55 4.50
17:00 Mlada Boleslav - Vysocina Jihlava 1.64 4.50 6.57
19:00 Jablonec - Slavia Praga 1.64 4.41 6.00
23 września 2013 1 X 2
18:00 Pribram - Teplice 3.39 3.52 2.40
27 września 2013 1 X 2
20:15 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 8.80 4.70 1.56
28 września 2013 1 X 2
17:00 Znojmo - Mlada Boleslav 4.99 3.90 1.86
17:00 Sigma Ołomuniec - Brno 1.70 4.20 5.76
17:00 Teplice - Bohemians 1905 1.45 4.96 8.44
17:00 Slovacko - Banik Ostrava 1.85 3.80 4.75
20:15 Slavia Praga - Sparta Praga 6.40 4.13 1.70
29 września 2013 1 X 2
19:00 Slovan Liberec - Pribram 1.51 4.55 7.87
30 września 2013 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Jablonec 2.73 3.45 2.96
18 października 2013 1 X 2
20:15 Jablonec - Mlada Boleslav 2.15 3.76 4.16
19 października 2013 1 X 2
17:00 Slovacko - Slovan Liberec 3.40 3.41 2.38
17:00 Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava 2.34 3.46 3.51
17:00 Pribram - Sigma Ołomuniec 2.91 3.44 2.70
17:00 Banik Ostrava - Znojmo 2.09 3.53 4.15
20:15 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.35 5.71 12.00
20 października 2013 1 X 2
19:00 Sparta Praga - Dukla Praga 1.59 4.60 7.50
21 października 2013 1 X 2
18:00 Brno - Teplice 4.40 3.70 2.00
25 października 2013 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Banik Ostrava 1.57 4.39 7.22
19:00 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.75 4.17 5.59
26 października 2013 1 X 2
16:00 Znojmo - Pribram 2.58 3.45 3.25
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 1.97 3.69 4.50
20:15 Vysocina Jihlava - Jablonec 4.00 3.61 2.21
27 października 2013 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Brno 1.58 4.60 7.36
19:00 Teplice - Viktoria Pilzno 3.30 3.50 2.53
28 października 2013 1 X 2
18:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 4.00 3.70 2.05
1 listopada 2013 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Jablonec 1.74 4.05 5.80
2 listopada 2013 1 X 2
17:00 Pribram - Slavia Praga 3.09 3.30 2.70
17:00 Brno - Vysocina Jihlava 2.10 3.56 4.00
17:00 Slovan Liberec - Znojmo 1.46 5.00 8.40
17:00 Slovacko - Dukla Praga 2.65 3.35 2.96
20:15 Sparta Praga - Teplice 1.58 4.43 7.00
3 listopada 2013 1 X 2
19:00 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 3.21 3.40 2.40
4 listopada 2013 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 4.00 3.51 2.19
8 listopada 2013 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Banik Ostrava 2.06 3.50 4.15
19:00 Dukla Praga - Bohemians 1905 1.61 4.25 7.12
9 listopada 2013 1 X 2
16:00 Znojmo - Slovacko 2.48 3.40 3.25
20:15 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 3.30 3.41 2.56
10 listopada 2013 1 X 2
15:00 Jablonec - Pribram 1.53 4.81 8.29
17:00 Slavia Praga - Brno 1.73 4.00 5.20
19:00 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 5.45 3.86 1.77
11 listopada 2013 1 X 2
18:00 Teplice - Slovan Liberec 2.25 3.58 3.80
22 listopada 2013 1 X 2
20:15 Brno - Viktoria Pilzno 6.00 4.36 1.62
23 listopada 2013 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Dukla Praga 2.06 3.50 4.35
16:00 Pribram - Vysocina Jihlava 2.21 3.40 3.85
18:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.55 4.50 7.00
24 listopada 2013 1 X 2
17:00 Znojmo - Sigma Ołomuniec 3.25 3.40 2.67
17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 5.00 3.80 1.85
19:00 Slovacko - Slavia Praga 2.71 3.45 2.94
25 listopada 2013 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Teplice 4.75 3.87 1.85
29 listopada 2013 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Slovacko 2.39 3.50 4.00
20:00 Teplice - Znojmo 1.44 5.00 9.00
30 listopada 2013 1 X 2
16:00 Sigma Ołomuniec - Dukla Praga 2.52 3.37 3.20
20:15 Jablonec - Sparta Praga 3.47 3.60 2.35
1 grudnia 2013 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.42 5.25 9.60
17:00 Bohemians 1905 - Brno 2.45 3.35 3.28
19:00 Viktoria Pilzno - Pribram 1.30 6.27 12.50
2 grudnia 2013 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 2.70 3.40 2.90
21 lutego 2014 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Teplice 2.39 3.45 3.25
22 lutego 2014 1 X 2
14:00 Znojmo - Vysocina Jihlava 2.61 3.40 3.30
16:00 Pribram - Bohemians 1905 2.11 3.50 4.14
17:00 Slovacko - Jablonec 3.40 3.45 2.38
20:15 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2.67 3.40 3.25
23 lutego 2014 1 X 2
15:00 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 8.50 4.61 1.47
19:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2.92 3.50 3.10
24 lutego 2014 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Brno 1.20 8.03 18.57
28 lutego 2014 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Dukla Praga 2.60 3.37 3.28
1 marca 2014 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Sparta Praga 10.75 5.50 1.37
2 marca 2014 1 X 2
15:00 Vysocina Jihlava - Slovan Liberec 2.83 3.35 2.79
15:00 Teplice - Sigma Ołomuniec 1.76 4.00 5.04
17:00 Jablonec - Banik Ostrava 1.45 5.00 9.90
17:00 Brno - Pribram 2.32 3.30 3.75
19:00 Viktoria Pilzno - Znojmo 1.26 6.80 15.00
3 marca 2014 1 X 2
18:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.67 4.30 6.04
7 marca 2014 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Brno 1.56 4.10 7.70
8 marca 2014 1 X 2
14:30 Znojmo - Jablonec 3.70 3.52 2.37
15:00 Banik Ostrava - Pribram 2.35 3.53 3.26
15:30 Dukla Praga - Vysocina Jihlava 1.69 3.81 6.00
17:00 Slovacko - Bohemians 1905 1.81 3.75 5.25
9 marca 2014 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 2.90 3.49 2.59
20:00 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 1.95 3.70 4.71
10 marca 2014 1 X 2
18:15 Teplice - Slavia Praga 1.75 4.40 5.80
14 marca 2014 1 X 2
20:00 Vysocina Jihlava - Teplice 2.90 3.50 2.80
20:15 Slavia Praga - Znojmo 1.68 3.95 6.20
15 marca 2014 1 X 2
20:15 Pribram - Sparta Praga 7.50 4.20 1.60
16 marca 2014 1 X 2
15:00 Jablonec - Sigma Ołomuniec 1.90 4.08 5.20
17:00 Brno - Banik Ostrava 2.21 3.40 3.75
17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.80 3.30 3.17
19:00 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.47 4.75 9.20
17 marca 2014 1 X 2
18:00 Mlada Boleslav - Dukla Praga 2.02 3.70 4.23
21 marca 2014 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Jablonec 2.35 3.43 3.44
22 marca 2014 1 X 2
15:00 Znojmo - Bohemians 1905 2.30 3.40 3.80
16:45 Banik Ostrava - Sparta Praga 7.00 4.12 1.63
17:00 Slovacko - Brno 1.94 3.63 4.95
18:00 Dukla Praga - Pribram 1.75 3.80 7.31
23 marca 2014 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Vysocina Jihlava 1.68 3.90 6.69
17:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 4.13 3.60 2.05
24 marca 2014 1 X 2
18:00 Teplice - Mlada Boleslav 2.53 3.40 3.22
28 marca 2014 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Sigma Ołomuniec 2.60 3.45 3.12
20:15 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2.90 3.15 2.93
29 marca 2014 1 X 2
16:00 Pribram - Slovacko 2.25 3.60 4.25
20:15 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.54 4.55 7.27
30 marca 2014 1 X 2
15:00 Jablonec - Teplice 2.44 3.55 3.28
17:00 Brno - Dukla Praga 3.25 3.30 2.94
19:00 Sparta Praga - Znojmo 1.28 7.00 13.35
31 marca 2014 1 X 2
18:00 Mlada Boleslav - Slavia Praga 1.80 4.00 6.17
4 kwietnia 2014 1 X 2
20:15 Teplice - Pribram 1.76 4.00 6.50
5 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Banik Ostrava 2.25 3.40 4.40
20:15 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 4.63 4.00 1.93
6 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Znojmo - Brno 2.60 3.25 3.14
17:00 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.72 3.80 6.94
17:00 Vysocina Jihlava - Mlada Boleslav 3.31 3.30 2.61
19:00 Slovacko - Sparta Praga 5.61 3.90 1.78
8 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Slavia Praga - Jablonec 2.30 3.70 3.98
11 kwietnia 2014 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Teplice 3.80 3.25 2.57
12 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Slavia Praga 1.40 5.50 10.48
16:00 Pribram - Slovan Liberec 2.30 3.75 3.40
17:00 Banik Ostrava - Slovacko 2.02 3.53 4.27
13 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Viktoria Pilzno - Vysocina Jihlava 1.40 5.50 9.35
17:00 Jablonec - Dukla Praga 2.78 3.49 2.87
17:00 Mlada Boleslav - Znojmo 1.44 5.30 9.33
14 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Brno - Sigma Ołomuniec 2.45 3.40 3.35
18 kwietnia 2014 1 X 2
20:15 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 1.68 4.00 6.67
19 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Slovacko 2.02 3.66 4.10
16:00 Znojmo - Banik Ostrava 3.08 3.30 2.70
20:15 Mlada Boleslav - Jablonec 1.60 4.45 6.50
20 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Pribram 2.65 3.63 3.45
17:00 Teplice - Brno 1.51 4.50 8.00
19:00 Dukla Praga - Sparta Praga 5.00 3.70 1.85
21 kwietnia 2014 1 X 2
16:30 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 4.05 3.55 2.16
25 kwietnia 2014 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Teplice 1.57 4.40 6.75
26 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Dukla Praga 2.38 3.50 3.45
19:00 Slovacko - Sigma Ołomuniec 3.35 3.40 2.45
20:15 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.35 5.80 10.50
27 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Brno - Mlada Boleslav 3.40 3.34 2.37
17:00 Jablonec - Vysocina Jihlava 2.25 4.00 4.67
20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praga 2.50 3.35 3.20
28 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Pribram - Znojmo 1.68 4.10 6.90
2 maja 2014 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovacko 1.89 3.86 4.67
20:15 Slavia Praga - Pribram 1.89 3.55 5.06
3 maja 2014 1 X 2
16:30 Znojmo - Slovan Liberec 3.10 3.52 2.63
20:15 Teplice - Sparta Praga 5.80 4.15 1.71
4 maja 2014 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Brno 2.10 3.65 5.10
17:00 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.42 4.96 9.99
19:00 Jablonec - Viktoria Pilzno 3.75 3.80 2.13
5 maja 2014 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 2.56 3.45 3.22
9 maja 2014 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Dukla Praga 2.10 3.60 4.05
10 maja 2014 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Vysocina Jihlava 1.79 3.90 5.30
18:00 Pribram - Jablonec 1.80 4.01 5.10
18:00 Slovan Liberec - Teplice 2.88 3.58 2.80
19:00 Slovacko - Znojmo 1.96 3.72 4.29
11 maja 2014 1 X 2
16:45 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.36 6.00 11.00
17:00 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.82 4.06 5.08
19:00 Brno - Slavia Praga 2.70 3.27 3.30
25 maja 2014 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Pribram 1.74 4.25 5.50
18:00 Jablonec - Bohemians 1905 2.15 4.01 4.83
18:00 Mlada Boleslav - Sparta Praga 3.25 3.56 2.45
18:00 Dukla Praga - Slovan Liberec 2.50 3.82 3.00
18:00 Slavia Praga - Slovacko 1.86 4.00 5.09
18:00 Viktoria Pilzno - Brno 1.33 5.92 10.55
18:00 Teplice - Banik Ostrava 1.73 4.06 5.23
18:00 Sigma Ołomuniec - Znojmo 1.83 4.17 5.59
31 maja 2014 1 X 2
18:00 Brno - Jablonec 2.15 3.60 3.66
18:00 Pribram - Mlada Boleslav 2.94 3.53 2.60
18:00 Slovacko - Teplice 2.10 3.75 4.30
18:00 Znojmo - Dukla Praga 2.25 3.90 3.25
18:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 2.63 3.78 2.85
18:00 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 2.68 3.85 2.66
18:00 Sparta Praga - Vysocina Jihlava 1.33 6.16 12.00
18:00 Banik Ostrava - Slavia Praga 2.95 3.58 2.64
Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
26 lipca 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - MAS Taborsko 1.70 3.85 5.70
27 lipca 2013 1 X 2
10:15 Usti n. Labem - Loko Vltavin 1.75 3.75 5.00
10:15 Sokolov Banik - Zlin 2.22 3.30 3.30
17:00 Frydek Mistek - Bohemians Praha 2.30 3.25 3.50
28 lipca 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Trinec 1.85 3.85 5.85
16:30 Most - Graffin Vlasim 2.06 3.45 3.80
17:00 Hradec Kralove - Pardubice 2.00 3.40 3.80
17:00 Slovan Varnsdorf - Karvina 2.70 3.20 3.05
2 sierpnia 2013 1 X 2
17:30 Bohemians Praha - Graffin Vlasim 2.30 3.40 3.40
18:00 Ceske Budejovice - Zizkov 1.55 4.00 6.80
3 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Trinec - Sokolov Banik 3.00 3.25 2.70
10:15 Pardubice - Frydek Mistek 1.86 3.50 4.40
10:15 Loko Vltavin - Most 3.00 3.25 2.52
17:00 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 2.00 3.60 4.75
19:00 Zlin - Usti n. Labem 1.88 3.60 4.30
4 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Karvina - Hradec Kralove 2.60 3.30 2.70
10 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Loko Vltavin 2.68 3.25 2.68
10:15 Usti n. Labem - Trinec 1.80 3.85 5.00
10:15 Sokolov Banik - Zizkov 1.55 4.33 6.50
17:00 Graffin Vlasim - Pardubice 2.55 3.30 3.20
17:00 Frydek Mistek - Karvina 3.05 3.30 2.55
11 sierpnia 2013 1 X 2
16:30 Most - Zlin 2.40 3.25 3.10
17:00 Hradec Kralove - MAS Taborsko 1.67 3.80 5.10
17:00 Slovan Varnsdorf - Ceske Budejovice 3.60 3.30 2.25
16 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Zlin - Frydek Mistek 1.91 3.60 4.50
18:00 Ceske Budejovice - Sokolov Banik 1.83 3.70 5.25
17 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Pardubice - Bohemians Praha 1.65 3.88 5.60
10:15 Loko Vltavin - Graffin Vlasim 2.60 3.40 3.15
10:15 Trinec - Hradec Kralove 3.25 3.30 2.40
17:00 MAS Taborsko - Most 1.98 3.90 4.60
18 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Slovan Varnsdorf 2.08 3.40 3.90
17:00 Karvina - Usti n. Labem 2.10 3.40 3.70
24 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Usti n. Labem - Zizkov 1.65 4.33 5.00
10:15 Bohemians Praha - Trinec 2.42 3.75 3.10
10:15 Sokolov Banik - Slovan Varnsdorf 1.88 3.88 4.25
10:15 Loko Vltavin - Zlin 2.70 3.40 2.76
17:00 Frydek Mistek - MAS Taborsko 1.91 3.60 4.50
17:00 Graffin Vlasim - Karvina 2.65 3.40 3.20
25 sierpnia 2013 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 2.45 3.50 3.10
16:30 Most - Pardubice 2.50 3.40 3.15
29 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Zlin - Bohemians Praha 1.60 4.80 6.90
30 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Usti n. Labem 1.75 3.80 5.30
31 sierpnia 2013 1 X 2
10:15 Trinec - Graffin Vlasim 2.20 3.40 3.45
10:15 Pardubice - Loko Vltavin 1.53 4.50 8.20
17:00 MAS Taborsko - Sokolov Banik 2.95 3.30 2.60
1 września 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Frydek Mistek 3.10 3.30 2.50
16:00 Karvina - Most 1.85 3.80 4.60
17:00 Slovan Varnsdorf - Hradec Kralove 2.75 3.30 2.55
7 września 2013 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Ceske Budejovice 4.55 3.60 1.91
10:15 Bohemians Praha - Karvina 4.50 3.86 1.85
10:15 Usti n. Labem - Slovan Varnsdorf 1.62 4.50 7.60
10:15 Pardubice - Zlin 1.90 3.40 4.45
17:00 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 2.50 3.30 3.13
17:00 Frydek Mistek - Trinec 1.80 3.80 5.40
8 września 2013 1 X 2
16:30 Most - Zizkov 1.75 3.80 5.30
17:00 Hradec Kralove - Sokolov Banik 1.95 3.47 4.33
13 września 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Bohemians Praha 1.35 4.88 9.90
18:00 Zlin - Graffin Vlasim 1.85 3.65 4.55
14 września 2013 1 X 2
10:15 Trinec - Most 2.45 3.30 3.75
10:15 Sokolov Banik - Usti n. Labem 2.25 3.30 3.40
16:00 MAS Taborsko - Pardubice 2.30 3.25 3.20
15 września 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Hradec Kralove 3.60 3.30 2.20
17:00 Karvina - Loko Vltavin 1.33 5.50 9.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Frydek Mistek 2.20 3.40 3.70
20 września 2013 1 X 2
16:30 Bohemians Praha - MAS Taborsko 4.00 3.50 2.10
18:00 Zlin - Trinec 1.80 3.85 4.75
21 września 2013 1 X 2
10:15 Usti n. Labem - Hradec Kralove 2.50 3.30 2.90
10:15 Pardubice - Karvina 2.35 3.35 3.30
10:15 Loko Vltavin - Slovan Varnsdorf 3.25 3.30 2.40
16:30 Graffin Vlasim - Zizkov 2.30 3.30 3.50
16:30 Frydek Mistek - Sokolov Banik 2.25 3.30 3.60
22 września 2013 1 X 2
16:00 Most - Ceske Budejovice 3.13 3.25 2.40
27 września 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1.83 3.80 5.30
28 września 2013 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Pardubice 2.20 3.40 3.75
16:30 MAS Taborsko - Usti n. Labem 2.25 3.30 3.40
29 września 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Bohemians Praha 1.70 3.80 5.10
15:00 Hradec Kralove - Most 1.56 4.20 6.00
16:00 Karvina - Zlin 2.06 3.40 3.95
16:30 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 1.70 3.75 5.15
5 października 2013 1 X 2
10:15 Trinec - Loko Vltavin 1.65 3.85 5.50
12 października 2013 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Slovan Varnsdorf 3.08 3.30 2.45
10:15 Loko Vltavin - Zizkov 4.51 3.40 2.00
10:15 Pardubice - Ceske Budejovice 2.70 3.25 2.65
16:00 Graffin Vlasim - Hradec Kralove 6.50 4.20 1.69
16:00 Frydek Mistek - Usti n. Labem 2.28 3.40 3.25
13 października 2013 1 X 2
15:30 Most - Sokolov Banik 2.60 3.30 2.90
16:00 Karvina - Trinec 1.58 4.20 5.80
14 października 2013 1 X 2
18:10 Zlin - MAS Taborsko 2.38 3.50 3.30
18 października 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Zlin 1.68 3.72 6.00
19 października 2013 1 X 2
10:15 Trinec - Pardubice 2.70 3.40 2.96
10:15 Usti n. Labem - Bohemians Praha 1.45 4.70 8.00
10:15 Sokolov Banik - Graffin Vlasim 1.70 3.80 5.10
15:30 MAS Taborsko - Loko Vltavin 1.36 5.20 10.00
20 października 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Karvina 2.60 3.31 3.46
15:00 Hradec Kralove - Frydek Mistek 1.50 4.25 7.40
15:30 Slovan Varnsdorf - Most 2.00 3.50 3.90
25 października 2013 1 X 2
18:00 Zlin - Zizkov 2.25 3.40 3.85
26 października 2013 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Sokolov Banik 5.10 3.80 1.78
10:15 Trinec - MAS Taborsko 3.00 3.25 2.50
10:15 Pardubice - Slovan Varnsdorf 2.45 3.40 3.25
10:15 Bohemians Praha - Hradec Kralove 6.10 4.20 1.60
14:30 Graffin Vlasim - Usti n. Labem 3.30 3.40 2.33
27 października 2013 1 X 2
14:30 Karvina - Ceske Budejovice 2.40 3.30 2.95
16:30 Most - Frydek Mistek 2.02 3.50 4.60
1 listopada 2013 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Graffin Vlasim 1.38 4.55 8.90
2 listopada 2013 1 X 2
10:15 Usti n. Labem - Most 2.00 3.40 4.40
10:15 Sokolov Banik - Bohemians Praha 1.57 4.00 6.50
14:00 Frydek Mistek - Loko Vltavin 1.60 3.90 6.00
14:00 MAS Taborsko - Karvina 3.00 3.30 3.25
3 listopada 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Pardubice 2.00 3.30 4.00
14:00 Slovan Varnsdorf - Trinec 1.67 3.80 5.30
15:00 Hradec Kralove - Zlin 1.60 3.90 6.75
8 listopada 2013 1 X 2
18:00 Zlin - Slovan Varnsdorf 2.50 3.40 3.50
9 listopada 2013 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Hradec Kralove 6.50 3.90 1.65
10:15 Trinec - Ceske Budejovice 3.75 3.45 2.11
10:15 Pardubice - Usti n. Labem 2.75 3.30 2.75
10:15 Bohemians Praha - Most 2.50 3.35 3.40
14:00 MAS Taborsko - Zizkov 2.25 3.30 3.40
14:00 Graffin Vlasim - Frydek Mistek 2.00 3.40 3.95
10 listopada 2013 1 X 2
14:00 Karvina - Sokolov Banik 2.19 3.60 4.25
16 listopada 2013 1 X 2
10:15 Usti n. Labem - Zlin 1.75 4.15 6.00
10:15 Sokolov Banik - Trinec 1.67 4.00 6.10
13:30 Frydek Mistek - Pardubice 2.40 3.25 3.25
13:30 Graffin Vlasim - Bohemians Praha 1.73 3.75 4.70
17 listopada 2013 1 X 2
10:15 Zizkov - Ceske Budejovice 2.63 3.35 2.92
13:30 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 2.57 3.40 3.50
15:15 Most - Loko Vltavin 1.50 4.35 7.50
18 listopada 2013 1 X 2
18:10 Hradec Kralove - Karvina 1.63 4.80 7.30
7 marca 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Slovan Varnsdorf 2.05 3.50 4.00
8 marca 2014 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Bohemians Praha 3.20 3.30 3.00
10:15 Trinec - Usti n. Labem 3.00 3.30 2.90
10:15 Pardubice - Graffin Vlasim 2.10 3.60 5.20
14:30 MAS Taborsko - Hradec Kralove 2.50 3.30 3.40
18:00 Zlin - Most 2.10 3.40 4.00
9 marca 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Sokolov Banik 2.06 3.40 4.30
14:30 Karvina - Frydek Mistek 1.98 3.50 4.50
15 marca 2014 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Pardubice 2.70 3.50 2.90
10:15 Sokolov Banik - Ceske Budejovice 2.46 3.25 3.10
10:15 Usti n. Labem - Karvina 2.00 3.40 4.00
14:30 Frydek Mistek - Zlin 2.50 3.30 3.50
14:30 Graffin Vlasim - Loko Vltavin 1.70 3.60 5.75
16 marca 2014 1 X 2
14:30 Slovan Varnsdorf - Zizkov 2.00 3.50 4.50
15:00 Hradec Kralove - Trinec 1.40 4.60 10.50
17:00 Most - MAS Taborsko 2.68 3.50 2.85
21 marca 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 2.38 3.40 3.20
22 marca 2014 1 X 2
10:15 Pardubice - Most 2.19 3.40 3.75
10:15 Trinec - Bohemians Praha 1.73 4.30 5.60
15:00 MAS Taborsko - Frydek Mistek 1.62 4.10 7.30
18:00 Zlin - Loko Vltavin 1.45 4.35 8.50
23 marca 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Usti n. Labem 2.20 3.30 3.50
15:00 Slovan Varnsdorf - Sokolov Banik 2.22 3.60 4.50
15:00 Karvina - Graffin Vlasim 1.85 3.60 4.65
29 marca 2014 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Zlin 2.62 3.30 2.90
10:15 Sokolov Banik - MAS Taborsko 2.45 3.25 3.30
10:15 Loko Vltavin - Pardubice 3.00 3.25 2.50
10:15 Usti n. Labem - Ceske Budejovice 2.55 3.30 2.98
15:00 Frydek Mistek - Zizkov 2.50 3.40 4.25
15:00 Graffin Vlasim - Trinec 2.30 3.30 3.40
30 marca 2014 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Slovan Varnsdorf 1.80 3.70 4.75
16:00 Most - Karvina 2.10 3.40 4.10
4 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Loko Vltavin 1.33 5.62 12.10
5 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Trinec - Frydek Mistek 2.05 3.50 3.65
10:15 Sokolov Banik - Hradec Kralove 3.20 3.30 2.40
16:30 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 1.48 4.50 8.50
18:00 Zlin - Pardubice 2.30 3.30 3.55
6 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Most 1.60 3.90 6.40
16:30 Karvina - Bohemians Praha 1.44 4.75 7.75
16:30 Slovan Varnsdorf - Usti n. Labem 2.05 3.55 4.10
12 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Pardubice - MAS Taborsko 2.65 3.20 2.88
10:15 Loko Vltavin - Karvina 2.82 3.30 2.55
10:15 Usti n. Labem - Sokolov Banik 2.25 3.30 3.35
10:15 Bohemians Praha - Ceske Budejovice 4.25 3.68 1.95
16:30 Graffin Vlasim - Zlin 2.45 3.20 3.00
16:30 Frydek Mistek - Slovan Varnsdorf 2.60 3.30 2.75
13 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Most - Trinec 2.01 3.50 3.90
17:00 Hradec Kralove - Zizkov 1.83 3.50 4.80
18 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Most 1.40 5.00 10.50
19 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Trinec - Zlin 2.20 3.40 3.60
10:15 Sokolov Banik - Frydek Mistek 1.80 3.80 5.50
17:00 MAS Taborsko - Bohemians Praha 1.38 5.05 12.00
20 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Graffin Vlasim 1.47 4.75 10.00
17:00 Karvina - Pardubice 2.25 3.30 3.40
17:00 Slovan Varnsdorf - Loko Vltavin 1.41 4.50 8.00
17:00 Hradec Kralove - Usti n. Labem 1.67 3.96 6.00
26 kwietnia 2014 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Trinec 2.70 3.40 2.60
10:15 Usti n. Labem - MAS Taborsko 3.10 3.25 2.60
10:15 Bohemians Praha - Zizkov 4.33 3.65 1.90
10:15 Pardubice - Sokolov Banik 2.15 3.30 3.75
17:00 Frydek Mistek - Ceske Budejovice 3.60 3.25 2.30
17:00 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 2.40 3.30 3.25
18:00 Zlin - Karvina 2.62 3.30 2.85
27 kwietnia 2014 1 X 2
15:30 Most - Hradec Kralove 6.50 4.25 1.91
1 maja 2014 1 X 2
16:00 Trinec - Karvina 2.28 3.40 3.22
2 maja 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Pardubice 1.40 5.34 10.25
3 maja 2014 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Most 1.80 3.80 5.90
10:15 Usti n. Labem - Frydek Mistek 1.75 3.70 5.20
17:00 MAS Taborsko - Zlin 1.45 4.60 8.00
4 maja 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Loko Vltavin 1.35 4.90 10.00
17:00 Hradec Kralove - Graffin Vlasim 1.30 5.90 15.00
17:00 Slovan Varnsdorf - Bohemians Praha 1.40 4.50 8.50
10 maja 2014 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - MAS Taborsko 4.80 3.60 2.01
10:15 Pardubice - Trinec 1.93 3.40 4.05
10:15 Bohemians Praha - Usti n. Labem 3.20 3.30 2.45
17:00 Frydek Mistek - Hradec Kralove 6.10 3.70 1.60
17:00 Graffin Vlasim - Sokolov Banik 2.63 3.30 2.95
18:00 Zlin - Ceske Budejovice 3.70 3.50 2.07
11 maja 2014 1 X 2
17:00 Most - Slovan Varnsdorf 2.30 3.30 3.70
17:00 Karvina - Zizkov 2.58 3.30 2.72
16 maja 2014 1 X 2
17:00 Usti n. Labem - Graffin Vlasim 1.70 3.80 5.50
18 maja 2014 1 X 2
10:15 Zizkov - Zlin 1.80 3.75 4.80
16:00 Frydek Mistek - Most 1.82 3.50 4.50
17:00 MAS Taborsko - Trinec 1.56 4.50 6.65
17:00 Ceske Budejovice - Karvina 1.35 5.25 9.70
17:00 Sokolov Banik - Loko Vltavin 1.41 4.80 8.50
17:00 Hradec Kralove - Bohemians Praha 1.18 7.20 19.00
17:00 Slovan Varnsdorf - Pardubice 2.00 3.70 4.70
21 maja 2014 1 X 2
17:30 Frydek Mistek - Most 1.65 3.85 5.50
24 maja 2014 1 X 2
10:15 Loko Vltavin - Frydek Mistek 2.70 3.30 2.70
10:15 Trinec - Slovan Varnsdorf 2.40 3.30 3.05
10:15 Pardubice - Zizkov 2.60 3.49 2.86
10:15 Bohemians Praha - Sokolov Banik 5.20 3.80 1.78
17:00 Graffin Vlasim - Ceske Budejovice 6.60 4.25 1.50
18:00 Zlin - Hradec Kralove 3.68 3.54 2.22
25 maja 2014 1 X 2
17:00 Karvina - MAS Taborsko 4.05 3.60 2.12
17:00 Most - Usti n. Labem 3.10 3.40 2.35
31 maja 2014 1 X 2
16:00 Usti n. Labem - Pardubice 1.85 3.50 4.50
16:00 Ceske Budejovice - Trinec 1.25 6.55 14.87
16:00 Sokolov Banik - Karvina 1.90 3.50 4.15
16:00 Most - Bohemians Praha 1.75 3.70 4.80
16:00 Slovan Varnsdorf - Zlin 2.50 3.40 3.40
16:00 Zizkov - MAS Taborsko 3.40 3.80 2.20
16:00 Hradec Kralove - Loko Vltavin 1.12 12.56 29.00
16:00 Frydek Mistek - Graffin Vlasim 1.83 3.50 4.40
4 czerwca 2014 1 X 2
18:00 Karvina - Slovan Varnsdorf 2.15 3.40 3.60
18:00 MAS Taborsko - Ceske Budejovice 2.50 3.40 3.10
18:00 Trinec - Zizkov 2.45 3.31 3.08
18:00 Graffin Vlasim - Most 1.85 3.60 4.45
18:00 Pardubice - Hradec Kralove 8.00 5.50 1.50
18:00 Zlin - Sokolov Banik 2.44 3.40 3.20
18:00 Bohemians Praha - Frydek Mistek 3.25 3.50 2.30
18:00 Loko Vltavin - Usti n. Labem 3.10 3.30 2.60
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
20 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Loko Vltavin 1.80 3.70 4.60
17:00 Kladno - Rokycany 1.77 3.75 4.60
17:00 Horacky Trebic - Znojmo 8.35 5.00 1.40
17:00 Karlove Vary - Sokolov Banik 6.77 4.20 1.60
17:00 Prostejov - Zlin 3.30 3.50 2.40
21 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Chrudim - Kolin 3.10 3.35 2.30
17:00 Unex Unicov - Brno 14.00 6.50 1.23
17:00 Kromeriz - Banik Ostrava 11.00 6.50 1.27
17:00 Pisek - Ceske Budejovice 7.00 4.30 1.52
17:00 Dosta Bystrc - Ołomuniec HFK 3.35 3.25 2.25
17:00 Horovicko - Usti n. Labem 7.25 4.30 1.45
17:00 Svitavy - Prevysov 3.50 3.45 2.05
17:00 Mikulovice - Sigma Ołomuniec 20.80 8.00 1.14
17:00 Dvur Kralove - Hradec Kralove 10.50 5.55 1.27
17:00 Slovan Rosice - Vysocina Jihlava 17.00 8.50 1.13
17:00 Frydek Mistek - Trinec 2.09 3.80 3.85
17:00 Jablonec Nad Jizerou - Pardubice 9.00 5.50 1.30
17:00 Hlucin - Opava 3.00 3.35 2.35
17:30 Vysehrad - Zizkov 6.40 4.20 1.58
27 sierpnia 2013 1 X 2
17:30 Uvaly - Mlada Boleslav 27.82 11.00 1.08
28 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Teplice 6.10 4.51 1.57
17:00 Brumov - Karvina 10.00 6.50 1.31
17:30 Admira Praga - Roudnice 2.45 3.40 3.00
19:00 Chomutov - Slavia Praga 13.15 7.10 1.21
3 września 2013 1 X 2
17:00 MAS Taborsko - Pribram 3.95 3.60 2.00
4 września 2013 1 X 2
17:00 Breclav - Slovacko 9.00 5.16 1.38
17:00 Domazlice - Bohemians 1905 9.60 4.70 1.45
18 września 2013 1 X 2
16:30 Ołomuniec HFK - Slavia Praga 11.00 6.65 1.22
24 września 2013 1 X 2
18:00 Zlin - Sparta Praga 14.05 6.50 1.28
25 września 2013 1 X 2
16:30 Roudnice - Brno 7.50 4.50 1.48
16:30 Usti n. Labem - Banik Ostrava 3.20 3.30 2.50
16:30 Prevysov - Znojmo 3.85 3.55 2.00
16:30 Pardubice - Slovacko 3.50 3.40 2.20
16:30 Chrudim - Sigma Ołomuniec 8.00 5.70 1.37
16:30 Hradec Kralove - Jablonec 4.50 3.60 1.85
16:30 Trinec - Dukla Praga 4.35 3.75 1.85
16:30 Domazlice - Karvina 3.75 3.50 2.15
16:30 Zizkov - Slovan Liberec 5.60 4.10 1.63
16:30 Hlucin - Mlada Boleslav 12.00 6.60 1.25
16:30 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 2.69 3.60 3.45
2 października 2013 1 X 2
16:00 Karlove Vary - Vysocina Jihlava 10.14 4.50 1.35
16:00 Ceske Budejovice - Pribram 3.08 3.30 2.45
17:00 Ceske Budejovice - Pribram 3.08 3.30 2.45
4 października 2013 1 X 2
15:30 Mlada Boleslav - Slovacko 1.61 4.10 5.16
11 października 2013 1 X 2
17:00 Slovacko - Mlada Boleslav 3.26 3.40 2.45
12 października 2013 1 X 2
15:00 Kladno - Viktoria Pilzno 21.00 12.10 1.07
29 października 2013 1 X 2
14:30 Usti n. Labem - Jablonec 5.50 3.80 1.85
15:30 Usti n. Labem - Jablonec 4.87 4.06 1.80
17:00 Pribram - Dukla Praga 2.55 3.60 2.91
18:00 Slavia Praga - Slovan Varnsdorf 1.36 5.53 10.00
18:00 Pribram - Dukla Praga 2.64 3.35 2.78
19:00 Slavia Praga - Slovan Varnsdorf 1.32 5.41 9.60
30 października 2013 1 X 2
14:00 Vysocina Jihlava - Sigma Ołomuniec 2.80 3.34 2.75
14:00 Slavia Praga - Slovan Varnsdorf 1.32 5.10 9.60
14:00 Brno - Zizkov 1.75 3.50 5.80
17:00 Vysocina Jihlava - Sigma Ołomuniec 2.89 3.40 2.75
18:00 Brno - Zizkov 1.95 3.59 4.50
19:00 Brno - Zizkov 1.81 3.52 5.80
5 listopada 2013 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Znojmo 1.28 6.58 13.00
19:00 Sparta Praga - Znojmo 1.30 6.58 11.80
16 listopada 2013 1 X 2
11:00 Domazlice - Viktoria Pilzno 15.00 11.17 1.15
26 marca 2014 1 X 2
16:00 Viktoria Pilzno - Domazlice 1.10 11.00 35.00
18:00 Dukla Praga - Sparta Praga 4.51 3.55 2.05
18:30 Slavia Praga - Brno 1.52 4.60 9.10
27 marca 2014 1 X 2
17:00 Jablonec - Mlada Boleslav 2.55 3.40 3.05
1 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Viktoria Pilzno - Vysocina Jihlava 1.42 5.50 9.86
2 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Sparta Praga - Dukla Praga 1.55 4.40 7.10
3 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Brno - Slavia Praga 2.66 3.40 2.99
18:00 Mlada Boleslav - Jablonec 2.18 3.68 4.67
9 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 6.07 3.90 1.77
16 kwietnia 2014 1 X 2
16:45 Jablonec - Sparta Praga 4.38 3.78 1.95
17 kwietnia 2014 1 X 2
17:30 Viktoria Pilzno - Brno 1.20 7.70 19.98
30 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Jablonec 1.25 8.50 17.75
1 maja 2014 1 X 2
19:00 Brno - Viktoria Pilzno 6.80 4.55 1.65
17 maja 2014 1 X 2
18:45 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2.09 3.60 4.10
Piłka Nożna Czechy Superpuchar Najwyższe kursy
12 lipca 2013 1 X 2
17:45 Viktoria Pilzno - Jablonec 1.94 3.77 4.30