loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2014/2015

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Gambrinus, I liga, Puchar.

Piłka Nożna Czechy Gambrinus Najwyższe kursy
25 lipca 2014 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga 13.15 5.80 1.38
20:15 Dukla Praga - Banik Ostrava 3.05 3.50 3.00
26 lipca 2014 1 X 2
17:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.47 4.70 8.60
17:00 Pribram - Viktoria Pilzno 5.50 3.80 1.92
17:00 Hradec Kralove - Teplice 3.39 3.32 2.45
20:15 Slovacko - Slavia Praga 2.25 3.35 4.27
27 lipca 2014 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Mlada Boleslav 2.70 3.40 3.10
20:15 Ceske Budejovice - Slovan Liberec 3.25 3.36 2.54
1 sierpnia 2014 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Banik Ostrava 2.40 3.35 3.36
2 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Slovacko - Bohemians 1905 1.65 4.01 6.46
17:00 Zbrojovka Brno - Hradec Kralove 2.10 3.50 4.15
20:15 Sparta Praga - Vysocina Jihlava 1.23 7.26 18.11
3 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Slovan Liberec - Pribram 1.90 3.82 4.95
17:00 Mlada Boleslav - Dukla Praga 1.70 3.95 5.70
20:15 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 1.64 4.45 6.10
8 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 1.81 3.69 5.30
20:15 Banik Ostrava - Teplice 2.25 3.42 3.80
9 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Zbrojovka Brno 1.89 3.76 5.00
17:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.96 3.70 4.35
20:15 Pribram - Sparta Praga 6.00 4.00 1.80
10 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 3.15 3.30 2.60
17:00 Ceske Budejovice - Viktoria Pilzno 5.90 4.13 1.72
20:15 Slavia Praga - Slovan Liberec 2.20 3.65 4.33
15 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Slovan Liberec - Dukla Praga 2.12 3.40 4.25
20:20 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.33 6.25 14.00
16 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 3.54 3.50 2.29
17:00 Zbrojovka Brno - Ceske Budejovice 1.81 3.85 5.10
17:00 Slovacko - Vysocina Jihlava 1.78 3.81 5.28
17:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.80 3.85 5.25
20:15 Teplice - Slavia Praga 2.22 3.40 3.89
17 sierpnia 2014 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Hradec Kralove 1.25 7.00 20.00
22 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Zbrojovka Brno 1.85 3.70 5.00
20:15 Teplice - Slovan Liberec 1.75 3.85 5.83
23 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 3.55 3.45 2.28
17:00 Baumit Jablonec - Vysocina Jihlava 1.50 4.73 8.44
17:00 Pribram - Bohemians 1905 1.75 3.71 5.78
17:00 Hradec Kralove - Slovacko 2.75 3.35 2.88
20:15 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 4.35 3.80 1.92
24 sierpnia 2014 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Sparta Praga 5.69 3.66 1.85
29 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2.70 3.26 3.16
20:15 Vysocina Jihlava - Ceske Budejovice 1.98 3.55 4.70
30 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Hradec Kralove 2.43 3.34 3.52
17:00 Slovacko - Pribram 1.76 3.85 5.50
17:00 Slovan Liberec - Banik Ostrava 2.15 3.45 3.90
20:15 Mlada Boleslav - Slavia Praga 2.10 3.62 4.43
31 sierpnia 2014 1 X 2
15:45 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.59 5.00 11.00
17:00 Viktoria Pilzno - Dukla Praga 1.38 5.20 12.00
2 września 2014 1 X 2
18:00 Teplice - Ceske Budejovice 1.61 4.40 7.23
12 września 2014 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Zbrojovka Brno 1.67 4.27 8.14
13 września 2014 1 X 2
17:00 Pribram - Baumit Jablonec 3.15 3.52 2.40
17:00 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 2.55 3.40 3.16
17:00 Hradec Kralove - Vysocina Jihlava 2.26 3.52 4.33
17:00 Dukla Praga - Bohemians 1905 1.78 3.75 5.70
17:00 Ceske Budejovice - Slovacko 3.35 3.37 2.45
20:15 Teplice - Sparta Praga 4.33 3.67 2.05
15 września 2014 1 X 2
19:00 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 3.85 3.75 2.12
19 września 2014 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Teplice 2.61 3.38 3.40
20 września 2014 1 X 2
17:00 Slovacko - Dukla Praga 1.94 3.75 5.00
17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2.62 3.52 2.98
17:00 Baumit Jablonec - Ceske Budejovice 1.31 6.37 15.11
17:00 Vysocina Jihlava - Pribram 2.06 3.60 4.22
20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praga 2.84 3.25 2.93
21 września 2014 1 X 2
15:45 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.36 5.54 10.57
17:00 Sparta Praga - Hradec Kralove 1.22 7.18 17.58
26 września 2014 1 X 2
20:15 Teplice - Slovacko 2.08 3.78 3.98
27 września 2014 1 X 2
14:00 Ceske Budejovice - Pribram 2.68 3.30 3.12
15:00 Banik Ostrava - Bohemians 1905 1.80 3.70 5.82
15:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno 5.50 4.01 1.80
15:00 Hradec Kralove - Baumit Jablonec 3.45 3.50 2.40
15:00 Dukla Praga - Vysocina Jihlava 2.23 3.36 3.80
18:00 Slavia Praga - Sparta Praga 5.76 3.83 1.77
28 września 2014 1 X 2
17:30 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2.09 3.81 4.36
3 października 2014 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Dukla Praga 1.55 4.35 7.35
4 października 2014 1 X 2
17:00 Pribram - Hradec Kralove 1.75 4.10 6.20
17:00 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1.88 3.65 5.20
17:00 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.60 4.39 7.11
17:00 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 2.25 3.30 4.13
20:15 Slovacko - Banik Ostrava 1.94 3.71 4.41
5 października 2014 1 X 2
15:30 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.49 4.92 8.05
20:15 Viktoria Pilzno - Teplice 1.50 4.68 8.50
17 października 2014 1 X 2
20:15 Banik Ostrava - Vysocina Jihlava 1.88 3.55 4.92
18 października 2014 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 1.83 3.66 5.56
17:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.80 3.89 5.25
17:00 Slavia Praga - Baumit Jablonec 3.82 3.43 2.35
17:00 Teplice - Bohemians 1905 1.60 4.16 6.62
20:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praga 6.12 4.19 1.65
19 października 2014 1 X 2
15:45 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 3.70 3.53 2.15
24 października 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Slavia Praga 2.76 3.26 2.96
18:00 Vysocina Jihlava - Zbrojovka Brno 2.06 3.50 4.34
20:15 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 3.05 3.35 2.60
25 października 2014 1 X 2
17:00 Baumit Jablonec - Teplice 1.70 4.02 6.00
17:00 Hradec Kralove - Dukla Praga 2.46 3.35 3.40
17:00 Pribram - Banik Ostrava 2.63 3.30 2.98
20:15 Slovacko - Viktoria Pilzno 6.60 4.25 1.65
26 października 2014 1 X 2
15:45 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.45 5.03 9.22
28 października 2014 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Pribram 2.05 3.45 4.16
31 października 2014 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.55 4.70 7.50
1 listopada 2014 1 X 2
15:00 Dukla Praga - Ceske Budejovice 1.71 4.05 6.64
17:00 Teplice - Vysocina Jihlava 1.62 4.13 6.10
17:00 Slavia Praga - Pribram 1.97 3.75 4.96
17:00 Banik Ostrava - Hradec Kralove 1.63 4.10 6.50
17:00 Zbrojovka Brno - Slovacko 2.60 3.47 2.92
20:15 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.60 3.35 3.00
2 listopada 2014 1 X 2
15:45 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 2.77 3.41 2.80
7 listopada 2014 1 X 2
18:00 Pribram - Teplice 2.68 3.35 3.11
20:15 Dukla Praga - Slavia Praga 2.30 3.50 3.87
8 listopada 2014 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Banik Ostrava 2.88 3.30 2.80
20:15 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 1.73 4.00 5.50
9 listopada 2014 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Slovan Liberec 3.05 3.43 2.58
17:00 Slovacko - Sparta Praga 6.22 4.07 1.65
17:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 6.44 4.20 1.67
10 listopada 2014 1 X 2
19:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1.95 3.78 4.75
21 listopada 2014 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Slovacko 1.75 4.00 5.97
22 listopada 2014 1 X 2
17:00 Sparta Praga - Ceske Budejovice 1.19 8.42 23.20
17:00 Slovan Liberec - Vysocina Jihlava 1.88 3.67 4.75
17:00 Teplice - Dukla Praga 1.90 3.79 4.55
17:00 Zbrojovka Brno - Pribram 2.55 3.30 3.17
20:15 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 3.47 3.40 2.44
23 listopada 2014 1 X 2
15:45 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.22 7.47 18.11
18:00 Slavia Praga - Hradec Kralove 1.75 4.40 5.70
28 listopada 2014 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Teplice 3.65 3.40 2.34
20:15 Banik Ostrava - Slavia Praga 1.87 3.75 4.95
29 listopada 2014 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Mlada Boleslav 2.36 3.40 3.51
17:00 Pribram - Slovan Liberec 2.35 3.75 3.50
17:00 Hradec Kralove - Zbrojovka Brno 2.25 3.30 3.80
20:15 Bohemians 1905 - Slovacko 2.40 3.53 3.25
30 listopada 2014 1 X 2
14:30 Vysocina Jihlava - Sparta Praga 7.50 4.25 1.62
17:15 Baumit Jablonec - Viktoria Pilzno 2.90 3.55 2.80
20 lutego 2015 1 X 2
20:15 Slovacko - Baumit Jablonec 3.90 3.43 2.17
21 lutego 2015 1 X 2
17:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2.10 3.60 4.10
17:00 Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava 2.27 3.26 3.80
17:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.61 4.50 7.10
17:00 Teplice - Banik Ostrava 1.96 3.70 4.70
17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praga 2.57 3.30 3.20
20:15 Viktoria Pilzno - Ceske Budejovice 1.18 8.60 31.52
23 lutego 2015 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Pribram 1.20 8.30 21.35
27 lutego 2015 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovan Liberec 2.80 3.30 2.90
20:15 Vysocina Jihlava - Slovacko 2.79 3.21 3.00
28 lutego 2015 1 X 2
14:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.36 5.21 11.10
15:00 Banik Ostrava - Sparta Praga 8.60 4.28 1.52
17:00 Pribram - Mlada Boleslav 2.70 3.29 2.96
17:00 Ceske Budejovice - Zbrojovka Brno 2.69 3.25 3.00
20:15 Slavia Praga - Teplice 2.30 3.55 3.77
1 marca 2015 1 X 2
16:00 Hradec Kralove - Viktoria Pilzno 8.00 4.70 1.59
6 marca 2015 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Banik Ostrava 2.45 3.20 3.40
7 marca 2015 1 X 2
14:00 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1.38 5.36 11.00
17:00 Vysocina Jihlava - Baumit Jablonec 4.90 3.60 1.93
17:00 Slovacko - Hradec Kralove 1.72 4.23 6.20
17:00 Bohemians 1905 - Pribram 2.69 3.24 3.00
20:15 Slovan Liberec - Teplice 2.15 3.47 3.80
8 marca 2015 1 X 2
18:45 Sparta Praga - Dukla Praga 1.33 5.80 13.00
13 marca 2015 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Mlada Boleslav 2.50 3.45 3.40
14 marca 2015 1 X 2
14:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1.74 3.85 6.30
17:00 Ceske Budejovice - Vysocina Jihlava 2.78 3.26 2.91
17:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec 2.55 3.36 3.26
17:00 Pribram - Slovacko 2.44 3.44 3.16
20:15 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.98 3.37 2.85
15 marca 2015 1 X 2
14:15 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 5.20 3.90 1.83
16:00 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.24 3.35 3.95
17 marca 2015 1 X 2
18:00 Slovacko - Teplice 2.04 3.40 4.54
18 marca 2015 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.36 6.00 11.00
20 marca 2015 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.60 4.35 7.20
21 marca 2015 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Hradec Kralove 1.93 3.57 4.65
17:00 Baumit Jablonec - Pribram 1.44 5.10 10.50
17:00 Slovacko - Ceske Budejovice 1.38 5.20 10.03
20:15 Sparta Praga - Teplice 1.34 5.60 13.00
22 marca 2015 1 X 2
15:45 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.45 6.50 12.29
18:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 2.62 3.38 3.04
18:00 Bohemians 1905 - Dukla Praga 2.60 3.20 3.22
4 kwietnia 2015 1 X 2
14:30 Hradec Kralove - Sparta Praga 9.32 4.75 1.50
17:00 Teplice - Mlada Boleslav 2.60 3.27 3.06
17:00 Pribram - Vysocina Jihlava 2.06 3.42 4.29
17:00 Dukla Praga - Slovacko 2.12 3.51 4.00
17:00 Ceske Budejovice - Baumit Jablonec 11.00 4.97 1.44
20:15 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.99 3.63 5.10
5 kwietnia 2015 1 X 2
14:45 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 7.00 4.13 1.62
17:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1.74 4.00 7.01
10 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Baumit Jablonec - Hradec Kralove 1.33 6.10 13.30
20:15 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2.28 3.16 3.93
11 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 2.50 3.30 3.26
16:00 Pribram - Ceske Budejovice 1.50 4.60 7.50
16:00 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 1.87 3.88 4.60
19:15 Sparta Praga - Slavia Praga 1.28 7.10 15.00
12 kwietnia 2015 1 X 2
14:45 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.25 6.80 18.00
18 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Vysocina Jihlava 1.92 3.74 4.47
17:00 Ceske Budejovice - Bohemians 1905 2.90 3.26 2.75
17:00 Dukla Praga - Baumit Jablonec 4.00 3.55 2.11
17:00 Banik Ostrava - Slovacko 2.67 3.28 3.00
20:15 Slovan Liberec - Sparta Praga 7.79 4.19 1.57
19 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Mlada Boleslav 2.72 3.30 2.91
17:00 Hradec Kralove - Pribram 2.30 3.35 3.84
20 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Teplice - Viktoria Pilzno 5.71 4.10 1.76
24 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Banik Ostrava 2.19 3.34 4.20
25 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Pribram - Dukla Praga 2.56 3.34 3.39
17:00 Bohemians 1905 - Teplice 2.57 3.37 3.02
17:00 Slovacko - Slovan Liberec 2.28 3.48 3.66
17:00 Baumit Jablonec - Slavia Praga 1.40 5.35 9.60
17:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 3.08 3.43 2.50
20:15 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.30 6.40 12.80
26 kwietnia 2015 1 X 2
17:45 Sparta Praga - Zbrojovka Brno 1.20 8.70 23.00
1 maja 2015 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 2.48 3.45 3.10
2 maja 2015 1 X 2
15:00 Banik Ostrava - Pribram 2.53 3.37 3.51
15:00 Dukla Praga - Hradec Kralove 1.76 4.05 6.08
15:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.66 4.15 6.83
17:30 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.23 7.50 19.50
3 maja 2015 1 X 2
17:00 Teplice - Baumit Jablonec 3.60 3.44 2.31
17:00 Slavia Praga - Ceske Budejovice 1.38 5.50 10.00
19:30 Mlada Boleslav - Sparta Praga 5.20 3.81 1.83
8 maja 2015 1 X 2
20:15 Slovacko - Zbrojovka Brno 1.78 3.91 5.54
9 maja 2015 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Banik Ostrava 2.28 3.42 3.95
16:00 Vysocina Jihlava - Teplice 2.22 3.45 3.70
16:00 Pribram - Slavia Praga 2.00 3.70 4.50
16:00 Ceske Budejovice - Dukla Praga 6.00 4.00 1.72
19:15 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2.21 3.50 4.00
10 maja 2015 1 X 2
13:15 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 1.68 4.15 5.70
19:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.10 3.41 2.50
15 maja 2015 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2.32 3.40 3.65
20:30 Sparta Praga - Slovacko 1.18 8.30 23.20
17 maja 2015 1 X 2
15:00 Teplice - Pribram 2.01 3.64 4.10
17:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 1.61 4.29 6.27
17:00 Slovan Liberec - Hradec Kralove 1.68 4.10 6.60
18:00 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 3.08 3.38 2.56
18:00 Slavia Praga - Dukla Praga 2.45 3.59 3.08
18 maja 2015 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Vysocina Jihlava 1.19 8.90 23.00
23 maja 2015 1 X 2
17:15 Vysocina Jihlava - Slovan Liberec 1.81 4.14 4.72
17:15 Hradec Kralove - Slavia Praga 2.83 3.52 2.64
17:15 Pribram - Zbrojovka Brno 1.50 4.80 8.80
17:15 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 1.33 5.82 12.10
17:15 Dukla Praga - Teplice 2.20 3.55 3.84
17:15 Slovacko - Mlada Boleslav 3.06 3.58 2.50
17:15 Ceske Budejovice - Sparta Praga 19.50 8.00 1.21
17:15 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 4.17 3.75 2.14
30 maja 2015 1 X 2
17:15 Banik Ostrava - Dukla Praga 2.53 3.59 2.99
17:15 Mlada Boleslav - Vysocina Jihlava 1.36 5.90 10.50
17:15 Slovan Liberec - Ceske Budejovice 1.55 4.80 6.34
17:15 Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec 3.40 3.69 2.32
17:15 Slavia Praga - Slovacko 1.83 4.10 4.37
17:15 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.22 7.50 18.57
17:15 Viktoria Pilzno - Pribram 1.44 5.40 7.64
17:15 Teplice - Hradec Kralove 1.50 4.79 7.34
Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
2 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - MAS Taborsko 2.50 3.40 3.03
10:15 Pardubice - Graffin Vlasim 1.92 3.50 4.50
10:15 Karvina - Banik Most 1.81 3.77 5.07
17:00 Frydek Mistek - Opava 2.25 3.30 3.20
19:00 Fastav Zlin - Fotbal Trinec 1.75 3.75 4.50
3 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Sigma Ołomuniec 3.15 3.30 2.30
17:00 Slovan Varnsdorf - Usti nad Labem 2.25 3.30 3.30
17:00 Kolin - Znojmo 3.70 3.40 2.30
8 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - Znojmo 2.96 3.25 2.49
9 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Karvina 2.35 3.25 3.50
17:00 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 1.75 3.90 5.30
17:00 Sigma Ołomuniec - Frydek Mistek 1.28 5.50 12.10
17:00 Graffin Vlasim - Sokolov Banik 2.80 3.30 2.85
10 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Pardubice 1.71 3.75 5.00
17:00 Kolin - Fastav Zlin 3.35 3.40 2.45
17:30 Banik Most - Opava 2.40 3.25 3.10
16 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Sigma Ołomuniec 3.20 3.40 2.34
10:15 Karvina - Kolin 1.44 4.97 8.77
17:00 Frydek Mistek - MAS Taborsko 3.20 3.40 2.40
18:00 Opava - Usti nad Labem 2.30 3.35 3.31
19:00 Fastav Zlin - Viktoria Zizkov 2.30 3.20 3.20
17 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Pardubice 2.00 3.30 4.00
17:00 Znojmo - Graffin Vlasim 1.53 4.40 7.50
17:30 Banik Most - Fotbal Trinec 2.30 3.35 3.60
22 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Usti nad Labem - Banik Most 1.87 3.80 5.07
23 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Pardubice - Fastav Zlin 2.38 3.31 3.10
10:15 Fotbal Trinec - Opava 3.20 3.40 2.55
17:00 Graffin Vlasim - Frydek Mistek 2.20 3.60 4.25
17:00 Sigma Ołomuniec - Znojmo 1.80 3.95 5.00
17:00 MAS Taborsko - Karvina 2.15 3.30 3.80
24 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Slovan Varnsdorf 1.95 3.50 4.20
17:00 Kolin - Sokolov Banik 3.25 3.30 2.38
29 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Usti nad Labem - Fotbal Trinec 2.20 3.45 3.70
30 sierpnia 2014 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Viktoria Zizkov 2.25 3.35 3.20
10:15 Karvina - Pardubice 1.80 3.80 5.00
17:00 Frydek Mistek - Kolin 1.60 4.10 7.50
18:00 Opava - Sigma Ołomuniec 3.60 3.45 2.40
31 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Fastav Zlin 2.50 3.30 2.88
17:00 Znojmo - MAS Taborsko 2.21 3.54 3.90
17:30 Banik Most - Graffin Vlasim 2.20 3.40 3.40
13 września 2014 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Znojmo 2.70 3.30 2.57
10:15 Pardubice - Frydek Mistek 2.25 3.40 4.25
17:00 Graffin Vlasim - Opava 2.48 3.30 3.00
17:00 Sigma Ołomuniec - Usti nad Labem 1.45 5.10 10.00
17:00 MAS Taborsko - Banik Most 1.75 3.75 5.50
19:00 Fastav Zlin - Sokolov Banik 2.10 3.40 3.95
14 września 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Karvina 2.05 3.55 4.10
17:00 Kolin - Slovan Varnsdorf 3.20 3.45 2.30
19 września 2014 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Graffin Vlasim 2.80 3.45 2.90
20 września 2014 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Slovan Varnsdorf 2.20 3.38 4.20
10:15 Karvina - Fastav Zlin 2.30 3.55 4.50
10:15 Fotbal Trinec - Sigma Ołomuniec 3.25 3.40 2.50
16:30 Frydek Mistek - Viktoria Zizkov 2.95 3.45 2.80
18:00 Opava - MAS Taborsko 2.75 3.25 2.95
21 września 2014 1 X 2
15:00 Znojmo - Pardubice 1.73 3.65 5.00
17:30 Banik Most - Kolin 1.57 3.95 6.50
27 września 2014 1 X 2
10:15 Pardubice - Sokolov Banik 2.38 3.25 3.55
15:00 Sigma Ołomuniec - Banik Most 1.29 6.00 15.00
16:30 Graffin Vlasim - Karvina 2.40 3.30 3.10
16:30 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 1.75 3.80 5.60
19:00 Fastav Zlin - Frydek Mistek 1.82 3.60 4.60
28 września 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Opava 1.91 3.70 4.65
16:30 Slovan Varnsdorf - Znojmo 3.20 3.40 2.40
16:30 Kolin - Usti nad Labem 3.05 3.40 2.45
3 października 2014 1 X 2
18:00 Opava - Pardubice 2.35 3.35 4.25
18:00 Usti nad Labem - MAS Taborsko 4.00 3.55 2.25
4 października 2014 1 X 2
10:15 Karvina - Sokolov Banik 2.20 3.40 3.25
10:15 Fotbal Trinec - Kolin 1.55 4.20 6.50
15:00 Sigma Ołomuniec - Graffin Vlasim 1.50 4.33 7.00
16:00 Frydek Mistek - Slovan Varnsdorf 2.35 3.30 3.40
5 października 2014 1 X 2
15:00 Znojmo - Fastav Zlin 2.20 3.55 3.75
17:30 Banik Most - Viktoria Zizkov 3.35 3.30 2.50
11 października 2014 1 X 2
10:15 Pardubice - Banik Most 1.83 3.50 4.55
10:15 Sokolov Banik - Frydek Mistek 1.73 3.60 4.80
16:00 Graffin Vlasim - Fotbal Trinec 1.94 3.40 3.90
18:00 Fastav Zlin - Usti nad Labem 1.55 4.33 6.40
12 października 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Znojmo 2.13 3.35 3.75
16:00 Slovan Varnsdorf - Karvina 2.07 3.50 3.75
16:00 Kolin - Opava 2.85 3.20 2.45
17 października 2014 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Pardubice 2.55 3.30 3.20
18 października 2014 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov 2.75 3.30 2.64
15:00 Sigma Ołomuniec - Kolin 1.18 7.00 16.00
15:30 Frydek Mistek - Karvina 3.24 3.50 2.75
15:30 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 3.60 3.50 2.60
16:00 Opava - Slovan Varnsdorf 2.45 3.20 3.10
19 października 2014 1 X 2
15:30 Znojmo - Sokolov Banik 1.95 3.40 3.85
17:30 Banik Most - Fastav Zlin 2.80 3.25 2.88
25 października 2014 1 X 2
10:15 Karvina - Opava 1.84 3.54 4.35
10:15 Pardubice - MAS Taborsko 3.10 3.30 2.50
10:15 Sokolov Banik - Banik Most 1.65 3.80 6.00
14:30 Frydek Mistek - Znojmo 3.20 3.25 2.30
18:00 Fastav Zlin - Sigma Ołomuniec 3.30 3.40 2.25
26 października 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Usti nad Labem 1.52 4.60 6.50
14:30 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 1.62 4.14 6.50
14:30 Kolin - Graffin Vlasim 3.50 3.40 2.25
28 października 2014 1 X 2
14:30 MAS Taborsko - Sigma Ołomuniec 2.88 3.40 2.72
31 października 2014 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Frydek Mistek 2.00 3.60 4.70
1 listopada 2014 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Sokolov Banik 2.56 3.30 2.88
14:00 Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov 2.50 3.30 3.00
14:00 Sigma Ołomuniec - Pardubice 1.26 6.10 13.00
14:00 MAS Taborsko - Kolin 1.19 7.10 15.00
18:00 Opava - Fastav Zlin 3.65 3.50 2.60
2 listopada 2014 1 X 2
14:00 Znojmo - Karvina 1.96 3.50 4.20
17:30 Banik Most - Slovan Varnsdorf 2.70 3.30 3.00
8 listopada 2014 1 X 2
10:15 Karvina - Sigma Ołomuniec 3.10 3.40 2.26
10:15 Pardubice - Fotbal Trinec 2.10 3.30 3.70
10:15 Sokolov Banik - Usti nad Labem 1.60 4.14 6.50
14:00 Frydek Mistek - Banik Most 1.90 3.60 4.50
18:00 Fastav Zlin - MAS Taborsko 2.75 3.40 2.64
9 listopada 2014 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Kolin 1.30 6.00 13.00
14:00 Znojmo - Opava 1.73 4.00 5.35
14:00 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 1.58 5.10 7.00
14 listopada 2014 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Karvina 3.20 3.45 2.38
15 listopada 2014 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Frydek Mistek 2.15 3.45 3.70
14:00 Graffin Vlasim - Fastav Zlin 2.20 3.45 3.40
14:00 MAS Taborsko - Viktoria Zizkov 1.80 4.30 5.33
18:00 Opava - Sokolov Banik 2.58 3.25 3.00
16 listopada 2014 1 X 2
13:30 Kolin - Pardubice 3.72 3.50 2.15
17:30 Banik Most - Znojmo 2.85 3.40 2.65
22 listopada 2014 1 X 2
10:15 Karvina - Fotbal Trinec 1.72 3.80 5.50
10:15 Sokolov Banik - Graffin Vlasim 1.80 4.00 4.75
10:15 Pardubice - Viktoria Zizkov 2.65 3.25 2.75
13:30 Frydek Mistek - Sigma Ołomuniec 5.07 3.75 1.83
15:30 Opava - Banik Most 2.00 3.55 4.25
18:00 Fastav Zlin - Kolin 1.26 6.50 13.00
23 listopada 2014 1 X 2
13:30 Znojmo - Usti nad Labem 1.85 3.80 4.85
13:30 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 2.30 3.40 3.55
3 marca 2015 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Slovan Varnsdorf 1.65 3.96 7.00
6 marca 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Opava 2.30 3.50 3.85
7 marca 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Slovan Varnsdorf 2.90 3.30 2.66
10:15 Fotbal Trinec - Banik Most 1.91 3.65 4.65
14:30 MAS Taborsko - Frydek Mistek 1.53 4.20 7.50
14:30 Sigma Ołomuniec - Sokolov Banik 1.53 4.00 8.00
14:30 Graffin Vlasim - Znojmo 2.25 3.80 3.80
8 marca 2015 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fastav Zlin 2.25 3.40 3.85
14:30 Kolin - Karvina 5.90 3.80 1.65
14 marca 2015 1 X 2
10:15 Karvina - MAS Taborsko 2.10 3.50 4.00
10:15 Sokolov Banik - Kolin 1.26 6.25 17.00
14:30 Frydek Mistek - Graffin Vlasim 2.15 3.60 4.40
18:00 Opava - Fotbal Trinec 2.20 3.50 3.90
18:00 Fastav Zlin - Pardubice 2.00 3.75 5.20
15 marca 2015 1 X 2
14:30 Znojmo - Sigma Ołomuniec 8.00 5.00 1.81
14:30 Slovan Varnsdorf - Viktoria Zizkov 1.99 4.00 6.00
16:00 Banik Most - Usti nad Labem 2.38 3.30 3.30
20 marca 2015 1 X 2
18:00 Fastav Zlin - Slovan Varnsdorf 2.38 3.40 3.15
21 marca 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Usti nad Labem 2.16 3.40 4.00
10:15 Pardubice - Karvina 3.30 3.35 2.50
15:00 MAS Taborsko - Znojmo 1.73 3.60 5.30
15:00 Sigma Ołomuniec - Opava 1.30 5.80 12.00
15:00 Graffin Vlasim - Banik Most 1.89 3.60 4.55
22 marca 2015 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Sokolov Banik 2.00 3.50 4.20
15:00 Kolin - Frydek Mistek 2.88 3.30 2.70
28 marca 2015 1 X 2
10:15 Karvina - Viktoria Zizkov 2.20 3.60 3.75
10:15 Sokolov Banik - Fastav Zlin 2.60 3.35 2.88
15:00 Frydek Mistek - Pardubice 2.20 3.25 3.75
29 marca 2015 1 X 2
15:00 Slovan Varnsdorf - Kolin 1.22 6.50 21.00
15:00 Znojmo - Fotbal Trinec 1.91 3.60 4.60
16:00 Banik Most - MAS Taborsko 3.90 3.54 1.97
17:00 Opava - Graffin Vlasim 2.00 3.60 4.00
4 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Znojmo 2.35 3.25 3.30
14:00 Sigma Ołomuniec - Fotbal Trinec 1.22 6.70 15.00
16:30 MAS Taborsko - Opava 1.50 4.50 7.50
16:30 Graffin Vlasim - Usti nad Labem 2.40 3.40 3.80
18:00 Fastav Zlin - Karvina 1.85 3.60 4.70
5 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Frydek Mistek 1.57 3.80 7.00
16:30 Kolin - Banik Most 4.20 3.55 2.10
7 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Sigma Ołomuniec 6.20 4.20 1.62
11 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - MAS Taborsko 3.30 3.35 2.45
10:15 Sokolov Banik - Pardubice 1.92 3.60 4.30
10:15 Karvina - Graffin Vlasim 1.96 3.54 4.55
16:30 Frydek Mistek - Fastav Zlin 4.75 3.85 2.05
18:00 Opava - Viktoria Zizkov 2.52 3.30 3.00
12 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Banik Most - Sigma Ołomuniec 17.00 6.00 1.40
16:30 Znojmo - Slovan Varnsdorf 2.88 3.35 2.50
18:00 Usti nad Labem - Kolin 1.50 4.40 7.00
15 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Slovan Varnsdorf - Sokolov Banik 1.65 4.00 6.20
18 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Opava 2.15 3.40 3.70
17:00 MAS Taborsko - Usti nad Labem 1.53 4.10 7.00
17:00 Graffin Vlasim - Sigma Ołomuniec 5.10 3.85 1.75
18:00 Fastav Zlin - Znojmo 1.55 4.00 7.00
19 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Banik Most 1.33 5.00 11.00
10:15 Sokolov Banik - Karvina 2.45 3.26 3.25
17:00 Slovan Varnsdorf - Frydek Mistek 1.54 4.00 6.50
17:00 Kolin - Fotbal Trinec 4.20 3.55 1.95
24 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.36 3.45 3.50
18:00 Usti nad Labem - Fastav Zlin 3.85 3.50 2.00
25 kwietnia 2015 1 X 2
10:15 Karvina - Slovan Varnsdorf 2.38 3.40 4.00
17:00 Frydek Mistek - Sokolov Banik 2.10 3.40 4.00
17:00 Sigma Ołomuniec - MAS Taborsko 1.62 4.05 6.30
18:00 Opava - Kolin 1.20 7.50 19.00
26 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Znojmo - Viktoria Zizkov 2.20 3.60 3.75
17:30 Banik Most - Pardubice 3.30 3.35 2.45
2 maja 2015 1 X 2
10:15 Sokolov Banik - Znojmo 2.20 3.40 3.90
10:15 Karvina - Frydek Mistek 1.71 3.90 6.00
10:15 Pardubice - Usti nad Labem 2.00 3.50 4.00
17:00 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 1.55 4.20 7.50
18:00 Fastav Zlin - Banik Most 1.15 8.50 26.00
3 maja 2015 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fotbal Trinec 1.60 4.00 7.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Opava 1.72 3.80 5.50
17:00 Kolin - Sigma Ołomuniec 16.00 7.00 1.20
8 maja 2015 1 X 2
14:30 MAS Taborsko - Pardubice 1.62 4.00 6.20
17:00 Graffin Vlasim - Kolin 1.25 6.60 15.00
17:30 Usti nad Labem - Viktoria Zizkov 3.60 3.40 2.20
9 maja 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Slovan Varnsdorf 2.80 3.40 2.88
16:00 Opava - Karvina 2.40 3.40 3.10
17:00 Sigma Ołomuniec - Fastav Zlin 1.62 4.10 6.25
10 maja 2015 1 X 2
14:00 Banik Most - Sokolov Banik 5.25 3.88 1.75
17:00 Znojmo - Frydek Mistek 2.00 3.40 4.05
13 maja 2015 1 X 2
17:00 Sokolov Banik - Fotbal Trinec 1.65 3.80 5.70
17:00 Kolin - MAS Taborsko 7.50 4.88 1.50
17:00 Pardubice - Sigma Ołomuniec 4.85 3.72 1.73
17:00 Slovan Varnsdorf - Banik Most 1.17 7.50 19.50
17:00 Viktoria Zizkov - Graffin Vlasim 1.70 4.42 5.75
17:00 Karvina - Znojmo 1.85 3.80 4.33
17:00 Frydek Mistek - Usti nad Labem 2.20 3.50 3.50
18:00 Fastav Zlin - Opava 1.45 4.50 7.00
16 maja 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Pardubice 2.75 3.30 2.62
13:00 Sigma Ołomuniec - Karvina 1.50 4.75 9.50
17:30 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 4.50 3.60 1.87
18:00 Opava - Znojmo 1.95 3.50 4.20
18:00 MAS Taborsko - Fastav Zlin 5.25 3.95 1.81
17 maja 2015 1 X 2
13:30 Usti nad Labem - Sokolov Banik 2.90 3.31 2.44
16:00 Banik Most - Frydek Mistek 2.75 3.45 2.55
17:00 Kolin - Viktoria Zizkov 4.30 4.10 1.83
24 maja 2015 1 X 2
17:00 Znojmo - Banik Most 1.30 5.50 10.50
17:00 Pardubice - Kolin 1.40 5.25 9.50
17:00 Sokolov Banik - Opava 2.02 3.75 4.75
17:00 Viktoria Zizkov - MAS Taborsko 1.71 4.15 6.90
17:00 Slovan Varnsdorf - Sigma Ołomuniec 2.75 3.10 3.20
17:00 Karvina - Usti nad Labem 1.57 3.90 6.00
17:00 Fastav Zlin - Graffin Vlasim 1.30 6.00 15.00
17:00 Frydek Mistek - Fotbal Trinec 2.10 3.40 3.80
31 maja 2015 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - Slovan Varnsdorf 2.50 3.60 2.80
17:00 Fotbal Trinec - Fastav Zlin 5.40 4.05 2.10
17:00 Znojmo - Kolin 1.40 4.80 8.50
17:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Zizkov 2.20 3.75 4.35
17:00 Graffin Vlasim - Pardubice 2.08 3.40 3.65
17:00 Opava - Frydek Mistek 1.65 3.85 5.25
17:00 Banik Most - Karvina 3.10 3.40 2.38
17:00 MAS Taborsko - Sokolov Banik 2.05 3.40 3.50
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
26 lipca 2014 1 X 2
10:15 Vysehrad - MAS Taborsko 6.75 5.05 1.40
12 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Prostejov - Slovacko 10.00 6.00 1.30
17:00 Hlucin - Banik Ostrava 10.00 5.25 1.37
17:00 Pisek - Pribram 9.00 5.00 1.38
13 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Slovan Rosice - Znojmo 5.80 4.20 1.55
17:00 Horacky Trebic - Zbrojovka Brno 12.00 5.15 1.28
17:00 Chrudim - Slavia Praga 15.00 7.66 1.21
17:00 Prevysov - Pardubice 4.75 3.77 1.74
17:00 Unex Unicov - Fotbal Trinec 3.60 3.47 2.00
17:00 Bohemians Praha - Slovan Varnsdorf 3.95 3.60 1.92
17:00 Chomutov - Baumit Jablonec 20.00 10.00 1.12
17:00 Admira Praga - Sokolov Banik 5.62 3.80 1.68
17:00 Kromeriz - Fastav Zlin 3.95 3.40 1.85
17:00 Jablonec Nad Jizerou - Graffin Vlasim 5.95 4.40 1.45
17:00 Zabreh - Karvina 5.50 4.23 1.62
17:00 Kolin - Bohemians 1905 5.75 3.97 1.63
19 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Viktoria Zizkov - Vysocina Jihlava 3.78 3.55 2.30
20 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Domazlice - Dukla Praga 13.00 6.80 1.22
17:00 Tachov - MAS Taborsko 7.00 4.70 1.43
27 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Domazlice - Dukla Praga 10.00 5.50 1.20
3 września 2014 1 X 2
17:00 Stechovice - Mlada Boleslav 17.00 8.50 1.15
17:00 Viktoria Zizkov - Slavia Praga 3.30 3.33 2.65
5 września 2014 1 X 2
16:00 Usti nad Labem - Slovan Liberec 6.25 4.33 1.60
17:00 Graffin Vlasim - Pribram 3.00 3.40 2.51
18:00 Opava - Karvina 2.40 3.40 3.45
6 września 2014 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Teplice 8.75 5.81 1.35
17:00 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 2.05 3.50 4.20
17:00 Fastav Zlin - Slovacko 4.21 3.75 2.05
17:00 Dobrovice - Baumit Jablonec 29.67 13.02 1.08
17:00 Sigma Ołomuniec - Fotbal Trinec 1.56 4.00 6.50
7 września 2014 1 X 2
17:00 Zivanice - Sparta Praga 32.50 14.00 1.06
17:00 Frydek Mistek - Banik Ostrava 5.10 3.80 1.70
9 września 2014 1 X 2
17:00 Admira Praga - Hradec Kralove 7.00 5.07 1.45
10 września 2014 1 X 2
17:00 Domazlice - Pardubice 4.96 3.85 1.94
23 września 2014 1 X 2
16:30 Viktoria Zizkov - Mlada Boleslav 3.40 3.60 2.28
17:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.54 4.52 7.38
24 września 2014 1 X 2
16:30 Fotbal Trinec - Opava 2.40 3.34 3.00
16:30 MAS Taborsko - Viktoria Pilzno 10.00 5.32 1.33
30 września 2014 1 X 2
16:30 Domazlice - Teplice 9.00 5.50 1.35
8 października 2014 1 X 2
16:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 3.75 3.30 2.29
16:00 Mlada Boleslav - Viktoria Zizkov 1.35 4.75 10.00
17:00 Banik Ostrava - Slovacko 2.35 3.51 3.80
18:00 Opava - Fotbal Trinec 2.25 3.50 4.42
9 października 2014 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 3.51 3.40 2.24
14 października 2014 1 X 2
17:30 Teplice - Domazlice 1.21 7.17 11.69
28 października 2014 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Znojmo 1.27 6.50 19.00
29 października 2014 1 X 2
17:00 Slovacko - Banik Ostrava 1.90 3.61 4.83
4 listopada 2014 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Viktoria Pilzno 8.64 5.18 1.40
5 listopada 2014 1 X 2
14:00 Znojmo - Slovan Liberec 7.30 4.79 1.67
18 listopada 2014 1 X 2
18:00 Pribram - Sparta Praga 4.05 3.50 2.17
19 listopada 2014 1 X 2
17:00 Viktoria Pilzno - Hradec Kralove 1.22 7.21 14.50
4 grudnia 2014 1 X 2
13:30 Sparta Praga - Pribram 1.30 6.18 13.00
17 marca 2015 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.78 3.66 5.39
1 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Fotbal Trinec - Slovan Liberec 3.86 3.60 2.16
16:00 Slovacko - Mlada Boleslav 3.05 3.22 2.82
8 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Teplice - Viktoria Pilzno 3.39 3.52 2.45
14 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.78 3.85 5.32
17:30 Slovan Liberec - Fotbal Trinec 1.45 6.10 11.00
17:30 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.90 3.47 2.87
15 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Teplice 1.40 5.90 11.00
28 kwietnia 2015 1 X 2
19:10 Slovan Liberec - Teplice 2.32 3.60 3.71
29 kwietnia 2015 1 X 2
19:10 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 2.81 3.44 3.50
13 maja 2015 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 1.79 4.25 6.70
18:15 Teplice - Slovan Liberec 2.02 3.65 4.41
27 maja 2015 1 X 2
18:00 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 1.60 4.30 7.10