loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Hiszpania

Hiszpania - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Segunda, III liga, Gr. 1, III liga, Gr. 2, III liga, Gr. 3, III liga, Gr. 4, Puchar Króla, Superpuchar, Tercera Division.

Piłka Nożna Hiszpania Primera Najwyższe kursy
19 sierpnia 2016 1 X 2
20:45 Malaga - Osasuna 1.66 3.94 6.94
22:00 Deportivo La Coruna - Eibar 2.05 3.44 4.45
20 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Barcelona - Real Betis 1.12 13.50 35.00
20:15 Granada CF - Villarreal 2.76 3.25 3.10
22:15 Sevilla - Espanyol 1.76 4.00 5.50
21 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Sporting Gijon - Athletic Bilbao 4.76 3.62 2.01
20:15 Real Sociedad - Real Madryt 5.60 4.35 1.77
22:15 Atletico Madryt - Alaves 1.26 6.30 21.00
22 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Celta Vigo - Leganes 1.70 4.30 6.93
22:00 Valencia - Las Palmas 1.80 4.40 5.50
26 sierpnia 2016 1 X 2
20:45 Real Betis - Deportivo La Coruna 2.31 3.42 3.72
22:00 Espanyol - Malaga 2.44 3.38 3.62
27 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Eibar - Valencia 2.88 3.42 2.85
18:15 Osasuna - Real Sociedad 3.26 3.20 2.60
20:15 Real Madryt - Celta Vigo 1.21 9.00 18.82
22:15 Leganes - Atletico Madryt 9.60 4.12 1.55
28 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Alaves - Sporting Gijon 2.53 3.25 3.49
18:15 Las Palmas - Granada CF 1.86 3.85 5.00
20:15 Athletic Bilbao - Barcelona 6.60 4.60 1.60
22:15 Villarreal - Sevilla 2.73 3.60 3.23
9 września 2016 1 X 2
20:45 Real Sociedad - Espanyol 2.07 3.68 4.33
10 września 2016 1 X 2
13:00 Celta Vigo - Atletico Madryt 6.25 3.75 1.85
16:00 Real Madryt - Osasuna 1.07 18.82 56.00
18:15 Malaga - Villarreal 2.58 3.20 3.42
18:15 Sevilla - Las Palmas 1.55 4.70 7.05
20:30 Barcelona - Alaves 1.11 14.50 37.63
11 września 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon - Leganes 2.63 3.21 3.59
16:00 Valencia - Real Betis 1.67 4.56 6.75
18:15 Granada CF - Eibar 2.60 3.45 3.40
20:30 Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao 3.74 3.47 2.29
16 września 2016 1 X 2
20:45 Real Betis - Granada CF 2.05 3.96 5.35
17 września 2016 1 X 2
13:00 Leganes - Barcelona 21.00 8.60 1.21
16:15 Atletico Madryt - Sporting Gijon 1.22 7.73 23.00
18:30 Eibar - Sevilla 3.10 3.52 2.66
20:45 Las Palmas - Malaga 2.33 3.50 3.54
18 września 2016 1 X 2
12:00 Osasuna - Celta Vigo 3.52 3.42 2.62
16:15 Athletic Bilbao - Valencia 1.91 3.87 5.00
18:30 Villarreal - Real Sociedad 1.96 3.52 5.35
20:45 Espanyol - Real Madryt 9.00 5.40 1.50
19 września 2016 1 X 2
20:45 Alaves - Deportivo La Coruna 2.41 3.20 3.73
20 września 2016 1 X 2
20:00 Malaga - Eibar 1.91 3.55 5.72
22:00 Sevilla - Real Betis 1.56 4.60 6.94
21 września 2016 1 X 2
20:00 Celta Vigo - Sporting Gijon 1.67 4.30 6.50
20:00 Real Madryt - Villarreal 1.29 7.51 14.40
22:00 Barcelona - Atletico Madryt 1.62 4.51 6.80
22:00 Real Sociedad - Las Palmas 2.05 3.75 4.67
22:00 Granada CF - Athletic Bilbao 4.33 3.72 2.10
22 września 2016 1 X 2
20:00 Osasuna - Espanyol 3.37 3.33 2.55
20:00 Deportivo La Coruna - Leganes 2.30 3.30 3.85
22:00 Valencia - Alaves 1.58 4.50 7.00
23 września 2016 1 X 2
20:45 Real Betis - Malaga 2.65 3.27 3.13
24 września 2016 1 X 2
13:00 Eibar - Real Sociedad 2.77 3.27 3.02
16:15 Sporting Gijon - Barcelona 15.00 7.15 1.28
18:30 Athletic Bilbao - Sevilla 2.16 3.57 4.40
20:45 Las Palmas - Real Madryt 10.02 6.00 1.37
25 września 2016 1 X 2
12:00 Leganes - Valencia 3.18 3.39 2.57
16:15 Atletico Madryt - Deportivo La Coruna 1.22 7.20 21.00
18:30 Villarreal - Osasuna 1.44 4.96 11.00
20:45 Espanyol - Celta Vigo 2.44 3.40 3.43
26 września 2016 1 X 2
20:45 Alaves - Granada CF 2.05 3.64 4.79
30 września 2016 1 X 2
20:45 Real Sociedad - Real Betis 1.87 3.70 5.10
1 października 2016 1 X 2
13:00 Granada CF - Leganes 2.56 3.35 3.30
16:15 Sevilla - Alaves 1.46 4.90 10.50
18:30 Osasuna - Las Palmas 2.83 3.52 2.76
20:45 Deportivo La Coruna - Sporting Gijon 1.90 3.53 5.00
2 października 2016 1 X 2
12:00 Valencia - Atletico Madryt 5.00 3.65 1.92
16:15 Real Madryt - Eibar 1.12 12.50 29.00
18:30 Malaga - Athletic Bilbao 2.76 3.20 3.10
18:30 Espanyol - Villarreal 3.25 3.22 2.60
20:45 Celta Vigo - Barcelona 8.52 5.20 1.48
14 października 2016 1 X 2
20:45 Las Palmas - Espanyol 2.05 3.82 4.60
15 października 2016 1 X 2
13:00 Leganes - Sevilla 3.77 3.57 2.21
16:15 Barcelona - Deportivo La Coruna 1.14 11.00 26.74
18:30 Atletico Madryt - Granada CF 1.13 11.50 36.00
20:45 Real Betis - Real Madryt 11.50 6.50 1.36
16 października 2016 1 X 2
12:00 Alaves - Malaga 3.00 3.13 3.12
16:15 Athletic Bilbao - Real Sociedad 1.91 3.62 4.97
18:30 Sporting Gijon - Valencia 3.70 3.55 2.30
20:45 Villarreal - Celta Vigo 2.10 3.47 4.75
17 października 2016 1 X 2
20:45 Eibar - Osasuna 1.77 4.16 6.30
21 października 2016 1 X 2
20:45 Osasuna - Real Betis 2.70 3.34 3.13
22 października 2016 1 X 2
13:00 Espanyol - Eibar 2.25 3.40 4.00
16:15 Valencia - Barcelona 9.30 5.90 1.41
18:30 Real Sociedad - Alaves 1.75 3.98 6.34
20:45 Granada CF - Sporting Gijon 2.50 3.42 3.77
23 października 2016 1 X 2
12:00 Celta Vigo - Deportivo La Coruna 1.80 3.80 5.50
16:15 Sevilla - Atletico Madryt 4.20 3.75 2.10
18:30 Villarreal - Las Palmas 1.68 4.10 6.50
18:30 Malaga - Leganes 2.22 3.40 5.00
20:45 Real Madryt - Athletic Bilbao 1.25 8.40 17.00
28 października 2016 1 X 2
20:45 Leganes - Real Sociedad 2.83 3.30 3.05
29 października 2016 1 X 2
13:00 Sporting Gijon - Sevilla 4.75 3.82 1.95
16:15 Alaves - Real Madryt 17.00 8.90 1.25
18:30 Atletico Madryt - Malaga 1.25 6.90 16.50
20:45 Barcelona - Granada CF 1.06 24.76 67.00
30 października 2016 1 X 2
12:00 Eibar - Villarreal 3.25 3.25 2.64
16:15 Athletic Bilbao - Osasuna 1.45 5.00 10.00
18:30 Real Betis - Espanyol 2.27 3.42 3.78
20:45 Las Palmas - Celta Vigo 2.42 3.72 3.30
31 października 2016 1 X 2
20:45 Deportivo La Coruna - Valencia 3.16 3.41 2.60
4 listopada 2016 1 X 2
20:45 Malaga - Sporting Gijon 1.75 3.87 6.20
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Granada CF - Deportivo La Coruna 2.80 3.23 3.00
16:15 Real Sociedad - Atletico Madryt 6.10 4.00 1.80
18:30 Osasuna - Alaves 2.64 3.20 3.30
20:45 Las Palmas - Eibar 2.08 3.85 4.25
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Real Madryt - Leganes 1.10 14.00 30.00
16:15 Celta Vigo - Valencia 2.43 3.60 3.32
16:15 Espanyol - Athletic Bilbao 2.90 3.32 3.03
18:30 Villarreal - Real Betis 1.66 4.20 7.00
20:45 Sevilla - Barcelona 5.50 4.56 1.73
18 listopada 2016 1 X 2
20:45 Real Betis - Las Palmas 2.40 3.59 3.22
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Deportivo La Coruna - Sevilla 3.44 3.50 2.38
16:15 Barcelona - Malaga 1.22 10.00 26.00
18:30 Eibar - Celta Vigo 2.30 3.40 3.86
20:45 Atletico Madryt - Real Madryt 2.48 3.50 3.27
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Alaves - Espanyol 2.85 3.15 3.12
16:15 Valencia - Granada CF 1.43 5.30 9.50
18:30 Sporting Gijon - Real Sociedad 3.87 3.52 2.20
20:45 Athletic Bilbao - Villarreal 2.25 3.40 4.33
21 listopada 2016 1 X 2
20:45 Leganes - Osasuna 2.02 3.50 4.96
25 listopada 2016 1 X 2
20:45 Eibar - Real Betis 2.16 3.50 4.50
26 listopada 2016 1 X 2
13:00 Malaga - Deportivo La Coruna 2.01 3.76 4.75
16:15 Real Madryt - Sporting Gijon 1.11 16.00 46.00
18:30 Espanyol - Leganes 2.02 3.30 4.90
20:45 Sevilla - Valencia 1.83 4.10 5.10
27 listopada 2016 1 X 2
12:00 Villarreal - Alaves 1.57 4.00 8.30
16:15 Osasuna - Atletico Madryt 13.00 5.50 1.35
18:30 Celta Vigo - Granada CF 1.66 4.50 7.50
20:45 Real Sociedad - Barcelona 7.00 5.50 1.54
28 listopada 2016 1 X 2
20:45 Las Palmas - Athletic Bilbao 3.00 3.37 2.90
3 grudnia 2016 1 X 2
13:00 Granada CF - Sevilla 5.51 4.10 1.83
16:15 Barcelona - Real Madryt 1.85 4.55 4.76
18:30 Leganes - Villarreal 3.50 3.10 2.74
20:45 Atletico Madryt - Espanyol 1.29 6.20 17.50
Piłka Nożna Hiszpania Segunda Najwyższe kursy
19 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Mirandes - Getafe 2.87 3.17 3.02
22:00 Almeria - Cadiz 2.28 3.42 4.12
20 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Mallorca - Reus Deportiu 2.05 3.42 4.60
19:00 Elche - Rayo Vallecano 3.60 3.24 2.65
19:00 Alcorcon - Huesca 2.31 3.21 3.94
21:00 Cordoba - Tenerife 2.28 3.26 4.08
21 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Gimnastic Tarragona - Lugo 2.24 3.30 4.02
19:00 Numancia - Levante 2.67 3.17 3.16
21:00 Sevilla B - Girona FC 3.47 3.20 2.50
22:30 Valladolid - Real Oviedo 2.27 3.30 3.82
22 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Real Saragossa - Ucam Murcia 2.13 3.50 5.05
26 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Getafe - Numancia 1.84 3.45 6.00
22:00 Tenerife - Sevilla B 1.83 3.75 5.39
27 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Real Oviedo - Almeria 2.16 3.29 4.10
19:00 Reus Deportiu - Mirandes 2.52 3.20 3.38
19:00 Girona FC - Elche 1.92 3.48 5.10
21:00 Lugo - Real Saragossa 2.70 3.21 3.05
28 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Huesca - Gimnastic Tarragona 2.25 3.25 3.96
19:00 Ucam Murcia - Cordoba 2.85 3.07 3.11
19:00 Levante - Alcorcon 2.02 3.30 4.81
21:00 Rayo Vallecano - Valladolid 1.86 3.77 4.96
22:30 Cadiz - Mallorca 2.54 3.05 3.38
2 września 2016 1 X 2
20:00 Sevilla B - Ucam Murcia 2.27 3.25 4.00
21:00 Cordoba - Lugo 2.04 3.50 4.96
3 września 2016 1 X 2
16:00 Mirandes - Cadiz 2.13 3.20 4.46
18:00 Almeria - Rayo Vallecano 3.20 3.22 2.72
18:00 Getafe - Reus Deportiu 1.78 3.70 6.33
18:00 Valladolid - Girona FC 2.46 3.20 3.48
20:00 Elche - Tenerife 2.17 3.25 4.41
4 września 2016 1 X 2
16:00 Numancia - Alcorcon 2.60 3.10 3.42
18:00 Gimnastic Tarragona - Levante 3.13 3.23 2.81
20:00 Mallorca - Real Oviedo 2.30 3.20 3.95
20:30 Real Saragossa - Huesca 1.91 3.56 5.00
10 września 2016 1 X 2
16:00 Lugo - Sevilla B 2.19 3.60 4.00
18:00 Reus Deportiu - Numancia 2.60 3.11 3.40
18:00 Tenerife - Valladolid 2.54 3.25 3.32
20:00 Levante - Real Saragossa 1.85 3.67 5.30
11 września 2016 1 X 2
12:00 Rayo Vallecano - Mallorca 2.00 3.60 4.50
16:00 Real Oviedo - Mirandes 2.09 3.42 4.45
18:00 Huesca - Cordoba 2.33 3.27 3.80
18:00 Cadiz - Getafe 2.80 3.11 3.06
18:00 Ucam Murcia - Elche 2.71 3.05 3.25
18:00 Alcorcon - Gimnastic Tarragona 2.08 3.27 4.50
20:00 Girona FC - Almeria 1.90 3.61 5.15
17 września 2016 1 X 2
16:00 Numancia - Gimnastic Tarragona 2.18 3.23 4.50
18:00 Reus Deportiu - Cadiz 2.29 3.25 3.97
18:00 Elche - Lugo 2.02 3.45 4.38
18:00 Cordoba - Levante 3.10 3.20 2.70
18:00 Valladolid - Ucam Murcia 2.05 3.40 5.74
20:00 Real Saragossa - Alcorcon 2.17 3.30 4.14
18 września 2016 1 X 2
12:00 Almeria - Tenerife 2.24 3.30 4.10
16:00 Mirandes - Rayo Vallecano 3.10 3.31 2.74
18:00 Sevilla B - Huesca 2.80 3.25 2.99
18:00 Getafe - Real Oviedo 2.00 3.45 4.89
20:00 Mallorca - Girona FC 2.31 3.13 4.11
20 września 2016 1 X 2
20:00 Lugo - Valladolid 2.70 3.30 2.99
20:00 Alcorcon - Cordoba 2.49 3.20 4.26
22:00 Cadiz - Numancia 2.48 3.20 4.28
22:00 Gimnastic Tarragona - Real Saragossa 2.70 3.12 3.12
21 września 2016 1 X 2
20:00 Levante - Sevilla B 1.61 4.04 7.40
20:00 Huesca - Elche 2.22 3.32 4.45
22:00 Ucam Murcia - Almeria 2.50 3.15 3.80
22 września 2016 1 X 2
20:00 Girona FC - Mirandes 1.80 3.97 6.23
20:00 Real Oviedo - Reus Deportiu 1.93 3.40 5.20
20:00 Rayo Vallecano - Getafe 2.15 3.50 5.00
22:00 Tenerife - Mallorca 2.60 3.07 3.57
24 września 2016 1 X 2
16:00 Sevilla B - Alcorcon 2.54 3.07 3.53
18:00 Cordoba - Gimnastic Tarragona 2.04 3.45 4.72
18:00 Almeria - Lugo 2.26 3.50 4.27
18:00 Valladolid - Huesca 1.80 3.60 6.00
20:00 Elche - Levante 2.90 3.30 2.91
25 września 2016 1 X 2
12:00 Cadiz - Real Oviedo 2.25 3.25 3.87
16:00 Mirandes - Tenerife 2.64 3.32 3.10
18:00 Getafe - Girona FC 2.50 3.20 3.60
18:00 Mallorca - Ucam Murcia 1.99 3.24 5.04
18:00 Numancia - Real Saragossa 2.40 3.30 3.72
20:00 Reus Deportiu - Rayo Vallecano 3.03 3.30 2.78
1 października 2016 1 X 2
16:00 Huesca - Almeria 2.18 3.25 4.00
18:00 Gimnastic Tarragona - Sevilla B 2.10 3.41 4.60
18:00 Alcorcon - Elche 2.24 3.20 4.26
18:00 Lugo - Mallorca 2.47 3.20 3.50
19:30 Real Saragossa - Cordoba 2.42 3.32 3.83
2 października 2016 1 X 2
12:00 Ucam Murcia - Mirandes 2.27 3.33 4.30
16:00 Girona FC - Reus Deportiu 2.05 3.72 5.50
17:45 Levante - Valladolid 2.01 3.40 4.90
18:00 Real Oviedo - Numancia 2.41 3.22 3.99
18:00 Tenerife - Getafe 2.20 3.30 4.30
20:00 Rayo Vallecano - Cadiz 1.75 3.78 6.20
8 października 2016 1 X 2
16:00 Reus Deportiu - Tenerife 2.36 3.12 3.92
18:00 Valladolid - Alcorcon 2.35 3.20 4.56
18:00 Elche - Gimnastic Tarragona 2.47 3.16 4.16
18:00 Getafe - Ucam Murcia 2.43 3.10 3.90
18:00 Numancia - Cordoba 2.34 3.25 3.73
20:00 Sevilla B - Real Saragossa 2.82 3.07 3.30
9 października 2016 1 X 2
12:00 Real Oviedo - Rayo Vallecano 3.10 3.21 3.14
16:00 Mirandes - Lugo 2.38 3.57 3.83
18:00 Almeria - Levante 3.38 3.24 2.58
18:00 Cadiz - Girona FC 3.10 3.12 2.88
18:00 Mallorca - Huesca 1.97 3.50 5.31
15 października 2016 1 X 2
16:00 Lugo - Getafe 2.36 3.32 3.60
18:00 Huesca - Mirandes 2.15 3.50 4.44
18:00 Girona FC - Real Oviedo 2.02 3.40 5.20
18:00 Alcorcon - Almeria 2.22 3.20 4.33
20:00 Levante - Mallorca 1.96 3.50 5.50
16 października 2016 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Elche 2.09 3.37 5.00
16:00 Cordoba - Sevilla B 2.01 3.40 4.85
18:00 Ucam Murcia - Reus Deportiu 2.24 3.12 4.60
18:00 Gimnastic Tarragona - Valladolid 2.60 3.21 3.32
18:00 Rayo Vallecano - Numancia 1.85 3.68 5.30
20:00 Tenerife - Cadiz 1.98 3.50 5.50
22 października 2016 1 X 2
16:00 Elche - Cordoba 2.42 3.25 3.81
18:00 Numancia - Sevilla B 2.04 3.50 5.40
18:00 Getafe - Huesca 2.08 3.41 5.16
18:00 Reus Deportiu - Lugo 2.42 3.18 3.94
20:00 Rayo Vallecano - Girona FC 2.21 3.32 4.00
23 października 2016 1 X 2
12:00 Mallorca - Alcorcon 2.12 3.10 4.70
12:00 Valladolid - Real Saragossa 2.13 3.32 4.40
16:00 Almeria - Gimnastic Tarragona 2.34 3.30 3.87
18:00 Mirandes - Levante 3.34 3.37 2.44
18:00 Cadiz - Ucam Murcia 2.48 3.02 3.80
20:00 Real Oviedo - Tenerife 2.28 3.21 3.91
29 października 2016 1 X 2
16:00 Huesca - Reus Deportiu 2.27 3.23 3.91
18:00 Tenerife - Rayo Vallecano 2.33 3.32 3.90
18:00 Real Saragossa - Almeria 2.18 3.60 4.50
20:00 Cordoba - Valladolid 2.44 3.15 3.75
30 października 2016 1 X 2
12:00 Girona FC - Numancia 1.95 3.40 5.30
12:00 Sevilla B - Elche 2.53 3.36 3.46
16:00 Lugo - Cadiz 2.02 3.52 4.30
18:00 Gimnastic Tarragona - Mallorca 2.90 3.17 2.84
18:00 Alcorcon - Mirandes 1.94 3.58 5.00
18:00 Ucam Murcia - Real Oviedo 2.45 3.10 3.67
20:00 Levante - Getafe 2.02 3.42 5.30
5 listopada 2016 1 X 2
16:00 Cadiz - Huesca 2.26 3.18 3.92
18:00 Girona FC - Tenerife 2.00 3.45 5.40
18:00 Rayo Vallecano - Ucam Murcia 2.30 3.33 4.60
18:00 Valladolid - Sevilla B 1.95 3.52 5.15
20:00 Mallorca - Real Saragossa 2.15 3.34 4.70
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Mirandes - Gimnastic Tarragona 2.27 3.47 3.80
16:00 Numancia - Elche 2.10 3.52 4.33
18:00 Almeria - Cordoba 2.42 3.25 3.47
18:00 Real Oviedo - Lugo 2.28 3.32 3.92
18:00 Getafe - Alcorcon 2.05 3.30 5.20
20:00 Reus Deportiu - Levante 3.04 3.10 2.96
11 listopada 2016 1 X 2
20:00 Cordoba - Mallorca 2.48 3.22 3.50
12 listopada 2016 1 X 2
13:00 Elche - Valladolid 2.63 3.17 3.31
16:00 Huesca - Real Oviedo 2.60 3.10 3.50
16:00 Gimnastic Tarragona - Getafe 2.94 3.13 2.87
18:00 Tenerife - Numancia 2.19 3.29 4.20
18:00 Alcorcon - Reus Deportiu 2.27 3.00 4.26
18:30 Levante - Cadiz 1.77 3.64 6.70
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Lugo - Rayo Vallecano 2.77 3.33 3.00
16:00 Sevilla B - Almeria 2.51 3.32 3.62
18:00 Ucam Murcia - Girona FC 2.70 3.10 3.72
20:00 Real Saragossa - Mirandes 1.97 3.60 4.65
18 listopada 2016 1 X 2
20:00 Almeria - Elche 2.02 3.50 4.50
19 listopada 2016 1 X 2
16:00 Numancia - Valladolid 2.50 3.30 3.50
18:00 Mallorca - Sevilla B 1.87 3.50 5.20
18:00 Real Oviedo - Levante 2.98 3.06 2.90
20:00 Girona FC - Lugo 1.84 3.70 5.60
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Reus Deportiu - Gimnastic Tarragona 2.43 3.20 3.95
16:00 Getafe - Real Saragossa 2.02 3.37 4.70
18:00 Rayo Vallecano - Huesca 1.85 3.75 5.30
18:00 Tenerife - Ucam Murcia 2.20 3.17 4.40
18:00 Cadiz - Alcorcon 2.70 3.06 3.40
20:00 Mirandes - Cordoba 2.70 3.30 3.06
25 listopada 2016 1 X 2
20:00 Gimnastic Tarragona - Cadiz 2.46 3.11 3.90
26 listopada 2016 1 X 2
16:00 Lugo - Tenerife 2.38 3.21 3.70
18:00 Valladolid - Almeria 1.95 3.48 5.10
18:00 Alcorcon - Real Oviedo 2.27 3.10 4.29
18:00 Ucam Murcia - Numancia 2.40 3.20 4.00
20:00 Real Saragossa - Reus Deportiu 2.34 3.22 4.03
27 listopada 2016 1 X 2
12:00 Elche - Mallorca 2.68 3.04 3.25
16:00 Huesca - Girona FC 2.84 3.02 3.07
18:00 Sevilla B - Mirandes 2.03 3.48 4.50
18:00 Cordoba - Getafe 2.60 3.01 3.52
2 grudnia 2016 1 X 2
20:00 Getafe - Sevilla B 1.91 3.66 6.50
3 grudnia 2016 1 X 2
18:15 Numancia - Almeria 2.15 3.40 4.20
18:15 Ucam Murcia - Lugo 2.16 3.28 4.11
18:15 Mirandes - Elche 2.47 3.30 3.45
20:00 Cadiz - Real Saragossa 2.41 3.10 3.70
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 1 Najwyższe kursy
20 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Union Mutilvera - Celta Vigo B 2.90 3.10 2.86
18:30 Caudal Deportivo - Racing Ferrol 3.20 3.25 2.51
19:30 Coruxo - Valladolid B 2.15 3.29 4.06
21 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Cultural Leonesa - Tudelano 2.06 3.25 4.36
18:00 Izarra - Ponferradina 2.94 3.20 2.75
18:00 Boiro - Lealtad 2.20 3.32 4.26
18:00 Somozas - Osasuna B 2.21 3.25 3.69
18:00 Guijuelo - Pontevedra CF 2.34 3.18 3.67
19:00 Racing Santander - Palencia 1.44 4.25 9.50
26 sierpnia 2016 1 X 2
21:00 Ponferradina - Cultural Leonesa 1.99 3.65 4.93
27 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Lealtad - Arandina 2.00 3.50 4.23
20:00 Palencia - Izarra 2.74 3.25 2.88
20:15 Burgos CF - Caudal Deportivo 1.96 3.62 5.45
28 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 Celta Vigo B - Racing Santander 2.90 3.12 2.78
12:00 Osasuna B - Coruxo 2.25 3.33 3.90
12:00 Valladolid B - Boiro 2.08 3.42 3.93
18:00 Tudelano - Somozas 1.58 4.00 7.00
18:00 Pontevedra CF - Union Mutilvera 1.55 4.24 7.65
18:30 Racing Ferrol - Guijuelo 2.01 3.50 5.50
3 września 2016 1 X 2
18:00 Union Mutilvera - Racing Ferrol 4.50 3.27 2.07
18:30 Arandina - Valladolid B 2.38 3.27 3.30
19:00 Coruxo - Tudelano 2.44 3.20 4.00
4 września 2016 1 X 2
18:00 Izarra - Cultural Leonesa 3.00 3.09 2.90
18:00 Guijuelo - Burgos CF 2.69 3.11 3.00
18:00 Boiro - Osasuna B 2.44 3.27 3.34
18:30 Caudal Deportivo - Lealtad 2.51 3.20 3.46
18:30 Somozas - Ponferradina 3.33 3.05 2.45
19:00 Racing Santander - Pontevedra CF 2.00 3.50 4.66
19:00 Palencia - Celta Vigo B 4.05 3.48 2.05
11 września 2016 1 X 2
12:00 Celta Vigo B - Izarra 1.98 3.35 4.28
12:00 Valladolid B - Caudal Deportivo 2.21 3.32 3.75
12:00 Osasuna B - Arandina 2.07 3.30 4.30
17:00 Racing Ferrol - Racing Santander 3.46 3.20 2.44
18:00 Lealtad - Guijuelo 2.48 3.16 3.50
18:00 Tudelano - Boiro 1.74 3.75 5.95
18:00 Burgos CF - Union Mutilvera 1.62 4.10 7.33
18:00 Cultural Leonesa - Somozas 1.55 4.10 8.00
18:00 Ponferradina - Coruxo 1.61 4.40 7.00
18:00 Pontevedra CF - Palencia 1.40 4.75 11.00
17 września 2016 1 X 2
16:30 Celta Vigo B - Pontevedra CF 2.49 3.20 3.16
17:00 Union Mutilvera - Lealtad 2.94 3.20 2.68
19:00 Coruxo - Cultural Leonesa 2.99 3.20 2.71
18 września 2016 1 X 2
17:00 Boiro - Ponferradina 3.32 3.10 2.50
17:00 Izarra - Somozas 1.90 3.45 5.16
17:00 Palencia - Racing Ferrol 4.53 3.46 1.99
17:30 Guijuelo - Valladolid B 2.25 3.49 3.53
18:00 Arandina - Tudelano 2.67 3.10 3.10
18:00 Caudal Deportivo - Osasuna B 2.40 3.14 3.42
18:00 Racing Santander - Burgos CF 1.55 4.15 7.73
24 września 2016 1 X 2
18:00 Somozas - Coruxo 2.23 3.30 3.78
25 września 2016 1 X 2
12:00 Valladolid B - Union Mutilvera 1.90 3.50 4.58
12:00 Osasuna B - Guijuelo 2.63 3.10 3.10
17:00 Racing Ferrol - Celta Vigo B 1.89 3.65 5.37
17:00 Pontevedra CF - Izarra 2.07 3.25 4.67
17:30 Tudelano - Caudal Deportivo 1.67 3.76 7.78
17:45 Lealtad - Racing Santander 3.45 3.04 2.50
18:00 Burgos CF - Palencia 1.63 3.86 7.70
18:00 Cultural Leonesa - Boiro 1.38 4.75 11.40
18:00 Ponferradina - Arandina 1.44 4.60 11.39
1 października 2016 1 X 2
17:00 Boiro - Somozas 1.91 3.42 5.25
17:30 Guijuelo - Tudelano 2.46 3.07 3.82
18:00 Caudal Deportivo - Ponferradina 3.49 3.22 2.35
2 października 2016 1 X 2
12:00 Celta Vigo B - Burgos CF 1.97 3.60 4.20
17:00 Izarra - Coruxo 2.02 3.28 4.25
17:00 Union Mutilvera - Osasuna B 3.13 3.00 2.62
17:00 Racing Santander - Valladolid B 1.40 4.67 11.03
17:00 Pontevedra CF - Racing Ferrol 2.38 3.15 3.42
18:00 Arandina - Cultural Leonesa 4.76 3.47 2.00
18:30 Palencia - Lealtad 3.02 3.07 2.71
8 października 2016 1 X 2
17:00 Cultural Leonesa - Caudal Deportivo 1.58 4.05 8.41
17:00 Tudelano - Union Mutilvera 1.62 3.97 7.45
17:30 Osasuna B - Racing Santander 3.25 3.20 2.60
18:00 Ponferradina - Guijuelo 1.55 4.53 10.07
9 października 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Celta Vigo B 3.23 3.20 2.76
12:00 Valladolid B - Palencia 2.10 3.50 4.25
16:45 Coruxo - Boiro 2.12 3.25 4.22
17:00 Racing Ferrol - Izarra 1.69 3.90 6.14
17:00 Burgos CF - Pontevedra CF 2.58 3.07 3.50
17:00 Somozas - Arandina 2.45 3.30 3.58
15 października 2016 1 X 2
16:30 Union Mutilvera - Ponferradina 4.05 3.15 2.25
16:30 Celta Vigo B - Valladolid B 1.57 4.15 7.00
16 października 2016 1 X 2
17:00 Palencia - Osasuna B 2.45 3.20 3.63
17:00 Izarra - Boiro 1.86 3.55 5.25
17:00 Arandina - Coruxo 2.60 3.20 3.16
17:00 Racing Santander - Tudelano 1.41 4.50 13.37
17:00 Guijuelo - Cultural Leonesa 3.70 3.25 2.33
17:00 Racing Ferrol - Burgos CF 1.61 4.00 6.74
17:00 Pontevedra CF - Lealtad 1.65 3.55 7.38
17:45 Caudal Deportivo - Somozas 1.95 3.45 4.54
22 października 2016 1 X 2
16:30 Somozas - Guijuelo 2.55 3.10 3.54
17:00 Cultural Leonesa - Union Mutilvera 1.55 5.00 9.00
23 października 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Racing Ferrol 3.29 3.10 2.95
12:00 Osasuna B - Celta Vigo B 2.72 3.35 2.81
16:00 Valladolid B - Pontevedra CF 2.87 3.00 2.91
16:30 Tudelano - Palencia 1.94 3.50 4.60
17:00 Coruxo - Caudal Deportivo 2.14 3.30 4.32
17:00 Boiro - Arandina 2.05 3.45 3.93
17:00 Ponferradina - Racing Santander 3.37 3.20 2.51
17:00 Burgos CF - Izarra 1.89 3.48 5.15
29 października 2016 1 X 2
12:00 Celta Vigo B - Tudelano 2.10 3.55 5.75
16:30 Union Mutilvera - Somozas 2.15 3.26 4.25
17:00 Izarra - Arandina 1.90 3.52 5.05
17:00 Racing Ferrol - Valladolid B 1.75 4.37 9.19
18:00 Guijuelo - Coruxo 2.11 3.30 4.65
18:00 Palencia - Ponferradina 4.86 3.42 1.95
20:45 Racing Santander - Cultural Leonesa 2.17 3.15 4.58
30 października 2016 1 X 2
12:00 Caudal Deportivo - Boiro 2.27 3.30 3.94
17:00 Burgos CF - Lealtad 1.75 3.40 6.09
17:00 Pontevedra CF - Osasuna B 1.89 3.51 4.92
1 listopada 2016 1 X 2
17:00 Boiro - Guijuelo 2.26 3.10 4.10
17:00 Coruxo - Union Mutilvera 1.80 3.65 6.00
2 listopada 2016 1 X 2
15:45 Tudelano - Pontevedra CF 2.72 2.94 3.46
16:00 Valladolid B - Burgos CF 2.99 3.10 3.30
16:00 Lealtad - Izarra 2.42 3.15 3.47
16:00 Osasuna B - Racing Ferrol 2.57 3.20 3.15
20:00 Somozas - Racing Santander 7.93 3.98 1.65
20:00 Ponferradina - Celta Vigo B 1.90 3.48 5.05
20:30 Arandina - Caudal Deportivo 2.06 3.42 4.03
21:00 Cultural Leonesa - Palencia 1.40 4.69 10.40
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Valladolid B 2.38 3.18 3.57
12:00 Celta Vigo B - Cultural Leonesa 3.30 3.49 2.50
16:30 Izarra - Caudal Deportivo 1.75 3.70 6.90
16:30 Union Mutilvera - Boiro 2.56 3.10 3.28
17:00 Racing Ferrol - Tudelano 1.60 4.00 7.73
17:00 Racing Santander - Coruxo 1.40 4.75 11.00
17:00 Guijuelo - Arandina 1.80 3.78 5.80
17:00 Burgos CF - Osasuna B 2.03 3.40 4.05
17:00 Palencia - Somozas 2.39 3.15 3.49
17:00 Pontevedra CF - Ponferradina 2.50 3.16 3.16
12 listopada 2016 1 X 2
16:30 Boiro - Racing Santander 6.47 3.72 1.75
17:00 Osasuna B - Lealtad 2.15 3.25 3.96
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Tudelano - Burgos CF 2.66 3.10 4.00
12:00 Valladolid B - Izarra 2.06 3.35 4.85
16:30 Somozas - Celta Vigo B 4.36 3.32 2.05
17:00 Ponferradina - Racing Ferrol 1.72 3.52 6.50
17:00 Coruxo - Palencia 1.63 3.90 7.05
17:00 Cultural Leonesa - Pontevedra CF 1.65 3.76 7.00
17:00 Arandina - Union Mutilvera 1.88 3.40 5.42
18:30 Caudal Deportivo - Guijuelo 2.10 3.40 4.18
19 listopada 2016 1 X 2
16:30 Union Mutilvera - Caudal Deportivo 2.75 3.00 3.13
18:00 Racing Ferrol - Cultural Leonesa 4.90 3.62 2.05
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Tudelano 2.82 3.10 3.16
12:00 Valladolid B - Osasuna B 2.04 3.44 4.05
12:00 Celta Vigo B - Coruxo 1.80 3.55 5.35
16:30 Izarra - Guijuelo 1.99 3.31 4.46
17:00 Racing Santander - Arandina 1.38 4.85 10.93
17:00 Palencia - Boiro 2.56 3.10 3.22
17:00 Pontevedra CF - Somozas 1.40 4.85 11.36
17:00 Burgos CF - Ponferradina 2.99 3.06 2.64
26 listopada 2016 1 X 2
16:30 Coruxo - Pontevedra CF 2.50 3.20 3.90
18:15 Guijuelo - Union Mutilvera 1.63 3.80 7.57
27 listopada 2016 1 X 2
11:30 Osasuna B - Izarra 2.53 3.30 3.23
12:00 Tudelano - Valladolid B 2.44 3.05 3.88
16:30 Boiro - Celta Vigo B 4.05 3.20 2.16
17:00 Cultural Leonesa - Burgos CF 1.44 5.75 13.50
17:00 Arandina - Palencia 1.91 3.47 4.75
17:00 Ponferradina - Lealtad 1.43 4.35 10.47
17:00 Somozas - Racing Ferrol 3.98 3.32 2.09
18:00 Caudal Deportivo - Racing Santander 3.65 3.17 2.33
3 grudnia 2016 1 X 2
16:15 Celta Vigo B - Arandina 1.41 5.20 11.00
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 2 Najwyższe kursy
20 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Arenas Club Getxo - Fuenlabrada 2.58 3.32 4.00
19:15 Sestao River - Rayo Majadahonda 2.10 3.45 4.90
21 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 San Sebastian Reyes - Gernika 2.40 3.20 3.20
12:15 Athletic Bilbao B - Socuellamos 2.02 3.60 4.75
13:00 Mensajero - Real Union de Irun 2.55 3.20 2.80
18:00 Navalcarnero - Amorebieta 2.50 3.20 3.00
19:00 Barakaldo - Toledo 1.90 3.38 4.96
19:00 Logrones UD - Leioa 1.95 3.20 5.00
21:00 Albacete - Zamudio 1.44 5.00 10.24
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Zamudio - Athletic Bilbao B 3.92 3.39 2.12
18:00 Toledo - Sestao River 1.95 3.57 4.93
18:00 Socuellamos - Barakaldo 2.62 3.20 3.25
18:00 Gernika - Navalcarnero 2.20 3.40 4.08
19:00 Leioa - San Sebastian Reyes 2.30 3.30 3.72
20:00 Real Union de Irun - Real Madryt Castilla 2.39 3.25 3.28
28 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Logrones UD 2.20 3.20 3.87
12:00 Rayo Majadahonda - Arenas Club Getxo 2.74 3.31 2.97
12:00 Amorebieta - Mensajero 2.10 3.40 4.14
18:00 Real Sociedad B - Albacete 2.80 3.52 2.90
3 września 2016 1 X 2
16:00 Arenas Club Getxo - Toledo 2.15 3.42 3.81
19:00 Sestao River - Socuellamos 2.32 3.24 3.92
20:00 Real Madryt Castilla - Amorebieta 1.51 4.54 7.02
4 września 2016 1 X 2
12:00 Mensajero - Gernika 2.09 3.20 4.36
12:00 San Sebastian Reyes - Fuenlabrada 3.52 3.24 2.32
17:00 Navalcarnero - Leioa 2.30 3.30 3.40
18:00 Real Sociedad B - Real Union de Irun 2.40 3.25 3.28
19:00 Barakaldo - Zamudio 1.23 7.13 17.51
19:00 Logrones UD - Rayo Majadahonda 1.82 3.40 5.30
20:00 Albacete - Athletic Bilbao B 2.20 3.59 3.70
10 września 2016 1 X 2
16:00 Athletic Bilbao B - Barakaldo 2.32 3.24 3.76
18:00 Zamudio - Sestao River 3.42 3.27 2.30
18:00 Gernika - Real Madryt Castilla 3.55 3.51 2.12
11 września 2016 1 X 2
11:30 Leioa - Mensajero 2.00 3.53 4.26
12:00 Amorebieta - Real Sociedad B 2.36 4.20 8.50
12:00 Rayo Majadahonda - San Sebastian Reyes 2.16 3.58 4.10
12:00 Fuenlabrada - Navalcarnero 1.53 4.50 9.32
12:15 Socuellamos - Arenas Club Getxo 2.10 3.74 4.10
16:00 Real Union de Irun - Albacete 2.34 3.25 3.46
19:00 Toledo - Logrones UD 2.11 3.25 3.84
17 września 2016 1 X 2
16:00 Real Union de Irun - Amorebieta 1.99 3.43 4.75
18:00 Real Sociedad B - Gernika 1.88 3.50 4.60
18:00 Arenas Club Getxo - Zamudio 1.34 5.75 11.00
18 września 2016 1 X 2
12:00 San Sebastian Reyes - Toledo 3.22 3.10 2.69
12:15 Logrones UD - Socuellamos 2.00 3.34 4.36
12:30 Mensajero - Fuenlabrada 2.47 3.25 3.42
17:00 Navalcarnero - Rayo Majadahonda 2.77 3.38 2.81
17:00 Real Madryt Castilla - Leioa 1.54 4.51 6.34
19:00 Sestao River - Athletic Bilbao B 3.03 3.22 2.54
19:00 Albacete - Barakaldo 2.30 3.30 3.62
24 września 2016 1 X 2
16:00 Zamudio - Logrones UD 4.20 3.34 2.10
16:00 Leioa - Real Sociedad B 2.55 3.37 2.92
25 września 2016 1 X 2
11:30 Rayo Majadahonda - Mensajero 1.91 3.49 4.86
12:00 Fuenlabrada - Real Madryt Castilla 2.82 3.57 2.63
12:15 Amorebieta - Albacete 3.45 3.15 2.44
17:00 Athletic Bilbao B - Arenas Club Getxo 1.98 3.62 4.50
18:00 Barakaldo - Sestao River 1.64 3.70 6.91
18:00 Socuellamos - San Sebastian Reyes 1.78 3.60 5.25
18:00 Gernika - Real Union de Irun 3.32 3.12 2.56
18:00 Toledo - Navalcarnero 1.55 4.25 9.40
1 października 2016 1 X 2
16:00 Arenas Club Getxo - Barakaldo 2.63 3.06 3.32
17:00 Amorebieta - Gernika 1.91 3.62 4.66
18:00 Real Sociedad B - Fuenlabrada 2.50 3.35 3.08
19:00 Real Madryt Castilla - Rayo Majadahonda 1.63 4.54 5.50
2 października 2016 1 X 2
12:00 San Sebastian Reyes - Zamudio 1.70 4.03 6.00
12:30 Mensajero - Toledo 2.59 3.03 3.12
16:30 Navalcarnero - Socuellamos 2.91 3.21 2.85
17:00 Real Union de Irun - Leioa 1.87 3.49 5.35
18:00 Albacete - Sestao River 1.44 4.32 11.06
18:00 Logrones UD - Athletic Bilbao B 2.38 3.10 3.25
8 października 2016 1 X 2
16:00 Leioa - Amorebieta 2.26 3.30 3.69
19:00 Toledo - Real Madryt Castilla 2.50 3.30 3.17
9 października 2016 1 X 2
11:30 Athletic Bilbao B - San Sebastian Reyes 1.65 3.97 6.61
12:00 Rayo Majadahonda - Real Sociedad B 2.06 3.54 4.26
12:00 Fuenlabrada - Real Union de Irun 2.30 3.30 3.58
12:15 Socuellamos - Mensajero 1.79 3.70 5.54
18:00 Gernika - Albacete 3.46 3.38 2.30
18:00 Zamudio - Navalcarnero 2.90 3.25 2.75
18:00 Barakaldo - Logrones UD 1.91 3.50 4.75
18:00 Sestao River - Arenas Club Getxo 1.85 3.46 5.75
15 października 2016 1 X 2
16:00 Gernika - Leioa 2.30 3.38 3.40
17:00 Real Madryt Castilla - Socuellamos 1.55 4.45 7.40
18:00 Real Sociedad B - Toledo 2.68 3.10 3.26
16 października 2016 1 X 2
11:30 Amorebieta - Fuenlabrada 2.87 3.10 2.81
12:00 San Sebastian Reyes - Barakaldo 3.72 3.40 2.26
16:30 Navalcarnero - Athletic Bilbao B 3.82 3.42 2.30
17:00 Real Union de Irun - Rayo Majadahonda 1.86 3.65 5.10
17:00 Albacete - Arenas Club Getxo 1.58 4.00 7.25
18:00 Logrones UD - Sestao River 1.76 3.55 5.55
22 października 2016 1 X 2
16:00 Zamudio - Real Madryt Castilla 5.37 3.86 1.73
18:00 Arenas Club Getxo - Logrones UD 2.24 3.15 3.58
18:00 Leioa - Albacete 3.14 3.20 2.50
23 października 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Gernika 1.60 4.01 6.70
12:00 Rayo Majadahonda - Amorebieta 2.13 3.36 3.80
12:00 Athletic Bilbao B - Mensajero 1.34 5.27 13.70
12:15 Socuellamos - Real Sociedad B 2.20 3.38 3.62
17:30 Sestao River - San Sebastian Reyes 2.13 3.36 3.96
18:00 Barakaldo - Navalcarnero 1.52 4.35 7.86
18:00 Toledo - Real Union de Irun 2.00 3.25 4.95
29 października 2016 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Zamudio 1.65 4.20 7.15
17:00 Leioa - Fuenlabrada 2.80 3.11 2.86
18:00 Gernika - Rayo Majadahonda 2.80 3.10 3.00
19:30 Real Union de Irun - Socuellamos 1.62 3.60 7.58
19:30 Real Madryt Castilla - Athletic Bilbao B 2.02 3.58 4.00
20:00 Albacete - Logrones UD 1.75 3.42 5.80
30 października 2016 1 X 2
11:30 Mensajero - Barakaldo 3.10 3.19 2.54
12:00 San Sebastian Reyes - Arenas Club Getxo 2.23 3.71 3.60
12:15 Amorebieta - Toledo 2.92 3.10 2.80
16:30 Navalcarnero - Sestao River 2.21 3.25 3.79
1 listopada 2016 1 X 2
17:00 Zamudio - Real Union de Irun 7.00 3.87 1.80
18:00 Athletic Bilbao B - Real Sociedad B 1.96 3.45 4.33
2 listopada 2016 1 X 2
18:30 Rayo Majadahonda - Leioa 1.83 3.55 5.50
19:00 Fuenlabrada - Albacete 2.58 3.10 3.20
20:00 Sestao River - Mensajero 2.38 3.32 3.66
20:00 Arenas Club Getxo - Navalcarnero 2.00 3.48 4.23
20:00 Toledo - Gernika 1.41 4.75 9.91
20:30 Barakaldo - Real Madryt Castilla 2.00 3.72 6.14
20:30 Socuellamos - Amorebieta 2.04 3.37 4.10
20:40 Logrones UD - San Sebastian Reyes 1.95 3.55 5.06
5 listopada 2016 1 X 2
16:00 Real Union de Irun - Athletic Bilbao B 2.15 3.33 3.82
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Amorebieta - Zamudio 1.62 4.35 6.00
12:30 Mensajero - Arenas Club Getxo 2.38 3.20 3.39
16:30 Navalcarnero - Logrones UD 2.72 3.10 3.01
16:30 Fuenlabrada - Rayo Majadahonda 1.83 3.95 5.50
17:00 Leioa - Toledo 3.22 3.08 2.51
17:00 Gernika - Socuellamos 2.43 3.28 3.32
17:00 Real Madryt Castilla - Sestao River 1.37 4.80 12.00
17:00 Albacete - San Sebastian Reyes 1.42 5.00 10.75
12 listopada 2016 1 X 2
16:00 Sestao River - Real Sociedad B 2.43 3.20 3.52
17:00 Athletic Bilbao B - Amorebieta 1.63 4.11 6.40
17:00 Arenas Club Getxo - Real Madryt Castilla 2.68 3.30 2.96
17:30 Rayo Majadahonda - Albacete 2.78 3.10 2.94
19:00 Zamudio - Gernika 2.45 3.22 3.15
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 San Sebastian Reyes - Navalcarnero 2.19 3.30 3.74
12:00 Logrones UD - Mensajero 1.62 3.75 6.70
12:15 Socuellamos - Leioa 2.07 3.27 3.99
17:00 Toledo - Fuenlabrada 1.90 3.50 5.50
18:00 Barakaldo - Real Union de Irun 2.02 3.40 4.75
19 listopada 2016 1 X 2
16:00 Gernika - Athletic Bilbao B 3.11 3.21 2.61
17:00 Real Madryt Castilla - Logrones UD 1.77 3.88 5.20
17:00 Amorebieta - Barakaldo 2.95 3.00 3.03
17:00 Leioa - Zamudio 1.88 3.72 4.80
18:00 Real Sociedad B - Arenas Club Getxo 2.22 3.56 3.50
18:00 Real Union de Irun - Sestao River 1.65 3.80 6.60
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Socuellamos 1.57 3.77 7.34
12:15 Rayo Majadahonda - Toledo 3.10 3.06 2.84
12:30 Mensajero - San Sebastian Reyes 1.88 3.56 4.64
17:00 Albacete - Navalcarnero 1.43 4.60 9.91
26 listopada 2016 1 X 2
17:00 Arenas Club Getxo - Real Union de Irun 2.60 3.10 3.13
18:00 Toledo - Albacete 2.69 2.90 3.38
27 listopada 2016 1 X 2
11:30 Navalcarnero - Mensajero 1.88 3.47 4.76
11:30 Zamudio - Fuenlabrada 3.40 3.42 2.30
12:00 Athletic Bilbao B - Leioa 1.58 3.91 9.50
12:00 San Sebastian Reyes - Real Madryt Castilla 3.14 3.32 2.43
12:15 Socuellamos - Rayo Majadahonda 2.14 3.30 3.95
17:00 Logrones UD - Real Sociedad B 2.02 3.52 4.10
17:30 Sestao River - Amorebieta 2.29 3.17 3.63
18:00 Barakaldo - Gernika 1.47 4.26 8.63
3 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Amorebieta - Arenas Club Getxo 2.36 3.36 3.33
17:00 Leioa - Barakaldo 3.46 3.20 2.90
18:00 Gernika - Sestao River 2.56 3.25 4.00
19:30 Real Madryt Castilla - Navalcarnero 1.60 4.46 8.50
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 3 Najwyższe kursy
20 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Gava - Hercules Alicante 3.56 3.20 2.50
19:00 Valencia B - Prat 2.10 3.42 4.08
19:00 Levante B - Atletico Baleares 2.69 3.13 3.05
20:15 Llagostera - Espanyol B 1.85 3.77 5.50
20:45 Barcelona B - Atletico Saguntino 1.50 4.20 8.22
20:45 Eldense - Hospitalet 2.03 3.46 4.35
21 sierpnia 2016 1 X 2
11:00 Mallorca B - Alcoyano 2.98 3.19 2.75
18:30 Badalona - Lleida 2.60 3.30 3.12
18:30 Sabadell - CD Ebro 2.50 3.30 3.65
20:00 Cornella - Villarreal B 2.60 3.40 3.67
27 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Atletico Saguntino - Sabadell 2.78 3.24 3.00
18:30 Atletico Baleares - Mallorca B 1.73 3.98 5.75
19:30 Prat - Eldense 1.97 3.40 5.00
20:00 Hercules Alicante - Barcelona B 2.54 3.20 3.34
28 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 CD Ebro - Llagostera 2.74 3.25 3.30
17:30 Villarreal B - Gava 1.57 4.48 6.50
19:00 Espanyol B - Valencia B 2.56 3.40 2.96
20:00 Alcoyano - Cornella 2.10 3.35 4.17
20:00 Hospitalet - Badalona 2.68 3.30 3.08
3 września 2016 1 X 2
18:00 Sabadell - Hercules Alicante 3.08 3.17 2.75
18:30 Llagostera - Atletico Saguntino 1.44 4.80 13.00
19:00 Barcelona B - Villarreal B 1.67 4.60 5.50
19:00 Valencia B - CD Ebro 1.93 3.25 4.90
4 września 2016 1 X 2
11:30 Levante B - Mallorca B 2.18 3.22 3.94
12:00 Gava - Alcoyano 3.22 3.10 2.57
12:00 Cornella - Atletico Baleares 2.53 3.10 3.22
18:00 Badalona - Prat 2.21 3.15 4.35
19:00 Eldense - Espanyol B 2.30 3.30 3.64
10 września 2016 1 X 2
18:00 Prat - Lleida 2.71 3.10 3.19
18:00 Atletico Saguntino - Valencia B 2.92 3.15 2.70
18:30 Espanyol B - Badalona 2.44 3.20 3.36
11 września 2016 1 X 2
12:00 Atletico Baleares - Gava 1.35 6.31 12.04
12:00 CD Ebro - Eldense 1.66 4.05 6.34
12:00 Villarreal B - Sabadell 1.67 3.83 7.13
16:15 Mallorca B - Cornella 2.45 3.31 3.42
19:00 Alcoyano - Barcelona B 2.50 3.27 3.13
19:00 Hospitalet - Levante B 2.17 3.28 3.72
19:30 Hercules Alicante - Llagostera 2.20 3.31 3.69
17 września 2016 1 X 2
17:30 Lleida - Espanyol B 1.99 3.44 4.00
17:45 Badalona - CD Ebro 2.55 3.10 3.20
18:30 Barcelona B - Atletico Baleares 2.00 3.62 4.00
19:00 Valencia B - Hercules Alicante 3.27 3.21 2.55
19:00 Sabadell - Alcoyano 2.95 3.17 2.80
18 września 2016 1 X 2
11:30 Levante B - Cornella 3.16 3.20 2.56
12:00 Gava - Mallorca B 2.36 3.30 3.20
17:00 Llagostera - Villarreal B 2.10 3.25 4.02
17:30 Hospitalet - Prat 2.32 3.13 3.67
18:00 Eldense - Atletico Saguntino 1.92 3.60 4.60
24 września 2016 1 X 2
18:00 Atletico Baleares - Sabadell 1.90 3.49 4.96
18:00 Espanyol B - Hospitalet 2.19 3.29 3.82
18:00 Atletico Saguntino - Badalona 2.72 3.04 3.09
19:15 Cornella - Gava 1.60 4.56 8.50
25 września 2016 1 X 2
12:00 CD Ebro - Lleida 2.29 3.13 3.73
12:00 Villarreal B - Valencia B 2.40 3.73 3.20
12:00 Prat - Levante B 1.93 3.38 4.72
12:00 Mallorca B - Barcelona B 3.72 3.72 2.13
18:00 Hercules Alicante - Eldense 1.43 4.65 10.40
18:00 Alcoyano - Llagostera 2.45 3.26 3.90
28 września 2016 1 X 2
20:30 Lleida - Hospitalet 1.92 3.40 5.05
1 października 2016 1 X 2
17:30 Barcelona B - Cornella 1.69 4.03 5.30
18:00 Levante B - Gava 2.24 3.48 3.40
19:00 Sabadell - Mallorca B 1.89 3.61 4.45
19:00 Valencia B - Alcoyano 2.81 3.14 2.83
2 października 2016 1 X 2
12:00 Hospitalet - CD Ebro 2.52 3.10 3.40
12:00 Llagostera - Atletico Baleares 2.06 3.27 4.01
12:00 Prat - Espanyol B 2.46 3.23 3.42
17:00 Badalona - Hercules Alicante 3.54 3.00 2.64
18:30 Eldense - Villarreal B 4.96 3.62 1.90
18:30 Lleida - Atletico Saguntino 1.62 4.10 6.94
8 października 2016 1 X 2
18:00 Atletico Saguntino - Hospitalet 2.17 3.05 4.27
18:00 Espanyol B - Levante B 1.94 3.60 4.51
18:00 Villarreal B - Badalona 1.88 3.60 5.00
19:30 Cornella - Sabadell 2.24 3.20 4.26
20:00 Hercules Alicante - Lleida 2.05 3.40 4.50
9 października 2016 1 X 2
12:00 CD Ebro - Prat 1.86 3.40 6.10
12:00 Atletico Baleares - Valencia B 2.33 3.20 3.44
12:00 Mallorca B - Llagostera 2.95 3.30 2.90
18:00 Gava - Barcelona B 4.65 3.63 1.90
18:00 Alcoyano - Eldense 1.40 4.62 10.50
12 października 2016 1 X 2
18:00 Lleida - Levante B 1.80 4.05 6.04
15 października 2016 1 X 2
12:00 Valencia B - Mallorca B 1.78 4.05 5.18
18:30 Llagostera - Cornella 2.08 3.38 4.35
19:15 Espanyol B - CD Ebro 2.64 3.20 3.09
16 października 2016 1 X 2
12:00 Eldense - Atletico Baleares 5.00 3.50 1.95
12:00 Hospitalet - Hercules Alicante 3.32 3.00 2.68
12:00 Prat - Atletico Saguntino 2.24 3.10 4.09
17:00 Levante B - Barcelona B 4.35 3.72 2.01
17:00 Sabadell - Gava 2.14 3.25 4.11
17:00 Badalona - Alcoyano 2.69 3.15 3.22
18:00 Lleida - Villarreal B 2.36 3.20 3.45
22 października 2016 1 X 2
18:00 Villarreal B - Hospitalet 1.68 3.90 6.45
20:30 Barcelona B - Sabadell 1.75 4.10 5.54
23 października 2016 1 X 2
12:00 Gava - Llagostera 3.35 3.10 2.50
12:00 Mallorca B - Eldense 1.40 5.25 10.10
12:00 Atletico Baleares - Badalona 1.95 3.43 4.74
12:00 CD Ebro - Levante B 1.65 3.80 6.54
17:00 Alcoyano - Lleida 2.01 3.47 4.56
17:00 Cornella - Valencia B 2.40 3.09 3.54
18:00 Atletico Saguntino - Espanyol B 2.47 3.20 3.26
18:00 Hercules Alicante - Prat 1.50 4.35 9.69
29 października 2016 1 X 2
17:00 Levante B - Sabadell 2.38 3.23 3.64
17:00 Valencia B - Gava 1.55 4.75 10.50
18:00 Hospitalet - Alcoyano 2.78 3.10 2.86
18:00 Espanyol B - Hercules Alicante 3.30 3.12 2.50
18:30 Llagostera - Barcelona B 2.11 3.45 3.88
18:30 Prat - Villarreal B 2.67 3.10 3.10
30 października 2016 1 X 2
11:00 Lleida - Atletico Baleares 2.27 3.25 3.53
12:00 CD Ebro - Atletico Saguntino 1.74 3.80 5.65
12:00 Eldense - Cornella 3.53 3.28 2.25
12:00 Badalona - Mallorca B 2.29 3.20 4.20
2 listopada 2016 1 X 2
18:00 Barcelona B - Valencia B 2.16 3.47 3.77
18:00 Villarreal B - Espanyol B 1.90 3.77 5.76
18:15 Sabadell - Llagostera 2.63 3.10 3.29
19:00 Atletico Baleares - Hospitalet 1.71 3.50 6.47
20:00 Gava - Eldense 2.51 3.32 3.03
20:00 Mallorca B - Lleida 2.71 3.10 3.10
20:00 Atletico Saguntino - Levante B 2.59 3.10 3.32
20:30 Alcoyano - Prat 1.83 4.05 7.73
20:45 Hercules Alicante - CD Ebro 1.80 4.85 6.14
20:45 Cornella - Badalona 2.58 3.00 3.42
5 listopada 2016 1 X 2
17:00 Valencia B - Sabadell 1.83 3.50 4.98
20:30 Espanyol B - Alcoyano 3.00 3.15 2.59
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Levante B - Llagostera 3.25 3.10 2.66
12:00 CD Ebro - Villarreal B 2.38 3.16 3.39
12:00 Hospitalet - Mallorca B 2.31 3.12 3.62
12:00 Prat - Atletico Baleares 2.76 3.00 2.97
12:00 Badalona - Gava 1.55 3.92 8.31
17:00 Eldense - Barcelona B 6.42 4.23 1.65
17:00 Lleida - Cornella 2.09 3.35 4.00
18:00 Atletico Saguntino - Hercules Alicante 3.77 3.26 2.26
12 listopada 2016 1 X 2
17:00 Villarreal B - Atletico Saguntino 1.62 4.03 8.23
17:30 Llagostera - Valencia B 2.23 3.20 3.80
18:00 Barcelona B - Badalona 1.87 3.50 5.22
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Gava - Lleida 3.21 3.07 3.10
12:00 Atletico Baleares - Espanyol B 1.62 3.84 6.59
12:00 Mallorca B - Prat 2.45 3.06 3.75
17:00 Sabadell - Eldense 1.50 4.38 8.00
17:00 Cornella - Hospitalet 1.85 3.52 5.75
17:00 Alcoyano - CD Ebro 1.62 3.92 7.93
18:00 Hercules Alicante - Levante B 1.57 4.05 8.72
19 listopada 2016 1 X 2
17:00 Atletico Saguntino - Alcoyano 3.10 3.20 2.44
20 listopada 2016 1 X 2
11:00 Lleida - Barcelona B 2.96 3.15 2.66
12:00 CD Ebro - Atletico Baleares 2.70 3.13 2.95
12:00 Espanyol B - Mallorca B 2.32 3.50 3.27
12:00 Badalona - Sabadell 2.08 3.30 4.75
12:00 Hospitalet - Gava 2.04 3.32 4.48
12:00 Prat - Cornella 2.76 2.96 3.02
16:00 Levante B - Valencia B 2.84 3.10 2.80
17:00 Eldense - Llagostera 3.74 3.40 2.16
26 listopada 2016 1 X 2
17:00 Villarreal B - Levante B 1.62 3.85 6.68
17:00 Valencia B - Eldense 1.46 4.51 8.50
18:00 Barcelona B - Hospitalet 1.45 4.85 8.92
27 listopada 2016 1 X 2
11:00 Mallorca B - CD Ebro 2.09 3.24 4.32
12:00 Llagostera - Badalona 2.05 3.35 4.46
12:00 Atletico Baleares - Atletico Saguntino 1.76 3.52 5.55
12:00 Gava - Prat 2.75 3.00 3.00
17:00 Alcoyano - Hercules Alicante 2.05 3.38 4.25
17:00 Sabadell - Lleida 2.61 3.25 3.02
18:00 Cornella - Espanyol B 1.95 3.50 4.70
2 grudnia 2016 1 X 2
20:00 Lleida - Llagostera 2.34 3.44 3.49
3 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Levante B - Eldense 2.07 3.30 4.36
18:30 Espanyol B - Gava 2.00 3.75 4.96
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 4 Najwyższe kursy
20 sierpnia 2016 1 X 2
20:30 Melilla - Ejido 1.60 3.75 6.50
20:30 Real Jaen - Linense 2.40 3.20 3.56
20:30 Extremadura - Villanovense 2.37 3.20 3.42
20:30 Marbella - Recreativo Huelva 1.57 5.50 9.25
21:00 San Fernando - Cordoba B 2.21 3.50 3.60
21:30 Sanluqueno - Jumilla 2.50 3.52 3.17
21 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Real Murcia - Merida UD 1.83 3.61 5.49
19:30 La Hoya Lorca - La Roda 1.44 4.45 9.31
20:00 Granada CF B - Atletico Mancha Real 1.80 3.90 5.10
27 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Jumilla - Extremadura 1.85 3.66 5.95
19:00 Linense - Sanluqueno 1.92 3.72 4.80
20:00 Cordoba B - Cartagena 3.36 3.20 2.35
20:00 Recreativo Huelva - Real Jaen 3.46 3.22 2.65
21:30 Villanovense - Real Murcia 2.90 3.08 2.70
28 sierpnia 2016 1 X 2
12:15 La Roda - Melilla 3.00 3.37 2.63
18:00 Ejido - Granada CF B 3.59 3.42 2.30
19:00 Merida UD - La Hoya Lorca 2.46 3.20 3.20
20:00 Atletico Mancha Real - San Fernando 2.45 3.25 3.25
21:45 Linares - Marbella 2.70 3.14 3.10
3 września 2016 1 X 2
20:30 Marbella - Cordoba B 1.82 3.74 4.71
21:00 Cartagena - Atletico Mancha Real 1.40 4.87 11.89
4 września 2016 1 X 2
12:00 Melilla - Merida UD 2.16 3.30 4.51
18:00 Real Murcia - La Hoya Lorca 2.20 3.20 4.00
18:00 Extremadura - Linense 2.79 3.20 2.95
18:30 Real Jaen - Linares 1.90 3.64 4.80
19:00 Villanovense - Jumilla 2.11 3.31 3.98
20:00 Sanluqueno - Recreativo Huelva 2.27 3.09 3.98
20:00 San Fernando - Ejido 1.85 3.50 5.30
20:00 Granada CF B - La Roda 1.45 4.56 9.31
11 września 2016 1 X 2
11:30 La Hoya Lorca - Melilla 2.51 3.25 3.22
18:00 Ejido - Cartagena 3.47 3.31 2.30
18:30 Jumilla - Real Murcia 2.66 3.05 3.06
18:30 Linense - Villanovense 1.99 3.48 4.20
19:00 Merida UD - Granada CF B 2.34 3.50 3.09
19:00 Atletico Mancha Real - Marbella 3.46 3.15 2.41
19:00 La Roda - San Fernando 2.22 3.30 3.90
19:30 Recreativo Huelva - Extremadura 1.60 3.87 8.12
17 września 2016 1 X 2
17:30 Granada CF B - La Hoya Lorca 2.06 3.45 3.85
20:00 Real Jaen - Atletico Mancha Real 1.65 4.55 6.54
20:00 Sanluqueno - Cordoba B 2.05 3.50 4.20
18 września 2016 1 X 2
11:30 Real Murcia - Melilla 2.44 3.05 3.57
18:30 Jumilla - Linense 2.05 3.54 4.20
18:30 Villanovense - Recreativo Huelva 1.94 3.74 4.76
18:30 San Fernando - Merida UD 3.02 3.33 2.55
19:00 Extremadura - Linares 2.50 3.10 3.42
19:00 Marbella - Ejido 1.45 5.20 9.00
19:30 Cartagena - La Roda 1.36 5.40 11.93
24 września 2016 1 X 2
20:00 Melilla - Granada CF B 1.85 3.50 5.05
25 września 2016 1 X 2
11:30 La Hoya Lorca - San Fernando 1.62 4.00 7.73
11:30 Recreativo Huelva - Jumilla 2.54 3.02 3.27
12:00 Cordoba B - Extremadura 1.73 3.87 5.63
17:00 La Roda - Marbella 3.52 3.47 2.20
18:00 Ejido - Real Jaen 3.87 3.42 2.20
18:00 Linares - Villanovense 2.52 3.12 3.24
18:00 Linense - Real Murcia 2.62 3.12 3.05
18:00 Merida UD - Cartagena 3.13 3.45 2.52
19:00 Atletico Mancha Real - Sanluqueno 2.00 3.46 4.36
1 października 2016 1 X 2
17:00 Jumilla - Linares 2.05 3.22 4.27
18:00 Real Murcia - Granada CF B 1.90 3.57 4.88
18:00 Linense - Recreativo Huelva 1.99 3.37 4.33
19:00 Sanluqueno - Ejido 2.36 3.22 3.36
2 października 2016 1 X 2
12:00 San Fernando - Melilla 3.37 3.16 2.55
18:00 Real Jaen - La Roda 1.55 4.30 6.56
18:30 Extremadura - Atletico Mancha Real 2.05 3.60 4.04
18:30 Cartagena - La Hoya Lorca 1.88 3.72 4.33
18:30 Villanovense - Cordoba B 1.76 3.96 5.15
18:30 Marbella - Merida UD 1.71 3.80 6.20
8 października 2016 1 X 2
17:30 Granada CF B - San Fernando 1.81 3.62 5.08
20:30 Melilla - Cartagena 2.42 3.22 3.76
9 października 2016 1 X 2
12:00 Atletico Mancha Real - Villanovense 2.66 3.20 3.06
17:00 La Roda - Sanluqueno 2.05 3.31 4.32
17:00 Ejido - Extremadura 2.35 3.11 3.63
17:30 La Hoya Lorca - Marbella 2.22 3.25 3.75
18:00 Merida UD - Real Jaen 2.62 3.15 3.51
18:00 Linares - Linense 2.24 3.20 3.67
19:00 Recreativo Huelva - Real Murcia 2.45 3.00 3.87
19:00 Cordoba B - Jumilla 3.25 3.07 2.60
15 października 2016 1 X 2
17:00 Real Murcia - San Fernando 1.80 3.66 5.00
19:30 Marbella - Melilla 2.38 3.10 3.42
16 października 2016 1 X 2
12:00 Jumilla - Atletico Mancha Real 1.66 3.94 6.50
12:15 Real Jaen - La Hoya Lorca 3.75 3.10 2.48
17:30 Linense - Cordoba B 1.96 3.76 4.50
17:30 Villanovense - Ejido 1.48 4.40 9.14
18:00 Cartagena - Granada CF B 1.82 3.78 6.15
18:00 Recreativo Huelva - Linares 1.97 3.40 4.56
18:30 Sanluqueno - Merida UD 4.06 3.20 2.20
18:30 Extremadura - La Roda 1.92 3.55 4.83
23 października 2016 1 X 2
12:00 Atletico Mancha Real - Linense 2.40 3.57 3.00
12:00 Cordoba B - Recreativo Huelva 2.60 3.00 3.18
12:00 Granada CF B - Marbella 2.78 3.15 2.94
12:00 Melilla - Real Jaen 1.67 3.96 7.53
12:15 La Roda - Villanovense 3.10 3.27 2.48
17:00 Linares - Real Murcia 2.56 3.20 3.32
17:00 Ejido - Jumilla 3.77 3.10 2.35
17:30 La Hoya Lorca - Sanluqueno 1.36 5.08 12.83
17:30 Merida UD - Extremadura 1.81 3.98 6.00
18:00 San Fernando - Cartagena 3.58 3.32 2.28
29 października 2016 1 X 2
16:00 Jumilla - La Roda 1.40 5.00 12.50
18:30 Extremadura - La Hoya Lorca 7.53 4.16 1.65
18:30 Recreativo Huelva - Atletico Mancha Real 1.57 4.60 13.55
18:30 Marbella - San Fernando 1.55 4.45 7.00
19:00 Villanovense - Merida UD 2.36 3.54 3.40
30 października 2016 1 X 2
12:00 Linense - Ejido 1.91 3.42 5.07
12:00 Sanluqueno - Melilla 4.00 3.40 2.30
16:45 Real Jaen - Granada CF B 2.67 3.10 3.08
17:00 Linares - Cordoba B 2.02 3.43 4.50
17:00 Real Murcia - Cartagena 2.80 3.05 3.00
2 listopada 2016 1 X 2
16:00 Granada CF B - Sanluqueno 1.50 4.51 8.50
20:00 Cordoba B - Real Murcia 3.19 3.00 2.61
20:30 La Roda - Linense 2.92 3.05 2.76
20:45 San Fernando - Real Jaen 2.35 3.15 3.61
20:45 Atletico Mancha Real - Linares 3.09 3.20 2.70
20:45 Cartagena - Marbella 2.25 3.31 4.16
20:45 Ejido - Recreativo Huelva 2.59 3.10 3.37
20:45 Merida UD - Jumilla 2.05 3.30 4.76
21:00 Melilla - Extremadura 1.39 4.80 12.00
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Cordoba B - Atletico Mancha Real 1.87 3.78 5.15
12:00 Jumilla - La Hoya Lorca 3.80 3.25 2.50
12:00 Villanovense - Melilla 2.25 3.22 3.82
16:00 Real Jaen - Cartagena 4.50 3.25 2.08
17:00 Recreativo Huelva - La Roda 1.98 3.42 4.46
17:00 Linares - Ejido 1.95 3.30 4.84
17:00 Extremadura - Granada CF B 2.92 3.19 2.68
17:00 Linense - Merida UD 2.85 3.10 3.16
17:30 Sanluqueno - San Fernando 2.24 3.34 3.50
18:00 Real Murcia - Marbella 2.58 3.10 3.49
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Atletico Mancha Real - Real Murcia 3.10 3.30 2.53
12:00 Melilla - Jumilla 2.05 3.26 4.58
12:00 San Fernando - Extremadura 2.16 3.66 4.50
12:00 Granada CF B - Villanovense 3.05 3.44 2.40
17:00 Ejido - Cordoba B 2.18 3.45 4.50
17:00 La Roda - Linares 3.02 3.00 2.73
17:00 Merida UD - Recreativo Huelva 1.44 4.70 9.50
17:00 Marbella - Real Jaen 1.75 3.44 5.63
17:00 La Hoya Lorca - Linense 1.58 4.07 7.35
18:00 Cartagena - Sanluqueno 1.20 6.98 21.10
19 listopada 2016 1 X 2
16:00 Jumilla - Granada CF B 1.98 3.47 4.35
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Atletico Mancha Real - Ejido 2.20 3.65 3.64
12:00 Cordoba B - La Roda 2.10 3.29 4.19
12:00 Real Murcia - Real Jaen 1.81 3.60 5.75
12:00 Recreativo Huelva - La Hoya Lorca 3.30 3.20 2.34
12:00 Extremadura - Cartagena 4.00 3.39 2.05
12:00 Linense - Melilla 2.46 3.32 3.13
17:00 Sanluqueno - Marbella 3.55 3.42 2.28
27 listopada 2016 1 X 2
12:00 Melilla - Recreativo Huelva 1.60 3.70 8.15
12:00 Real Jaen - Sanluqueno 1.58 4.15 6.80
12:00 Granada CF B - Linense 2.16 3.52 3.80
12:15 La Roda - Atletico Mancha Real 1.95 3.48 4.57
17:00 Cartagena - Villanovense 1.67 3.85 6.92
17:00 La Hoya Lorca - Linares 1.67 3.68 6.54
17:00 Ejido - Real Murcia 2.73 3.00 3.10
17:00 San Fernando - Jumilla 3.20 3.00 2.72
17:00 Merida UD - Cordoba B 1.55 4.06 8.00
18:00 Marbella - Extremadura 1.50 4.36 8.60
Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla Najwyższe kursy
31 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Caudal Deportivo - Burgos CF 2.50 3.35 3.32
18:00 Andorra - Hercules Alicante 19.31 6.14 1.26
19:00 Cirbonero - Ponferradina 6.54 3.65 1.72
20:00 Sestao River - Santa Brigida 1.44 4.55 10.90
20:00 Amorebieta - Socuellamos 2.48 3.37 3.38
20:00 Boiro - Guijuelo 2.80 3.30 3.07
20:00 Atletico Saguntino - Formentera 2.10 3.30 4.76
20:30 Barakaldo - Zamudio 1.43 4.90 10.00
20:30 Lleida - Prat 2.02 3.48 4.46
20:30 Deportivo Laredo - Cultural Leonesa 5.40 3.75 1.85
20:30 Calahorra - Logrones UD 4.69 3.50 1.95
20:45 Cornella - San Sebastian Reyes 1.62 4.20 7.33
20:45 Lorca Deportiva - La Hoya Lorca 7.93 4.20 1.57
21:00 Albacete - Real Union de Irun 2.27 3.26 4.00
21:00 Extremadura - Atletico Mancha Real 2.07 3.35 4.46
21:00 Racing Ferrol - Zamora CF 1.40 5.20 12.00
21:30 Toledo - Conquense Cuenca 1.60 4.80 12.00
21:30 Sanluqueno - Real Murcia 5.05 3.42 2.00
6 września 2016 1 X 2
19:00 Mirandes - Elche 2.08 3.45 4.40
20:00 Lugo - Tenerife 2.20 3.39 3.97
22:00 Almeria - Rayo Vallecano 3.10 3.33 2.56
7 września 2016 1 X 2
17:00 Tudelano - Sanluqueno 1.62 3.98 7.20
17:00 Albacete - Arenas Club Getxo 1.94 3.60 5.10
17:45 Caudal Deportivo - Lleida 2.92 3.36 3.02
19:00 Gimnastic Tarragona - Numancia 2.64 3.20 3.32
20:00 Guijuelo - Sestao River 1.80 3.72 5.65
20:00 Formentera - La Hoya Lorca 4.40 3.84 1.99
20:00 Cadiz - Levante 3.80 3.25 2.53
20:30 Racing Ferrol - Cirbonero 1.29 5.85 15.85
20:30 Barakaldo - Amorebieta 1.40 4.73 12.00
20:30 Toledo - Alcoyano 2.32 3.40 3.80
20:30 Cultural Leonesa - Calahorra 1.36 5.46 13.87
20:30 Racing Santander - Llagostera 2.30 3.52 5.50
20:45 Cornella - Extremadura 1.65 3.84 6.80
21:30 Cartagena - Hercules Alicante 2.46 3.32 3.28
22:00 Real Saragossa - Valladolid 2.76 3.37 3.30
22:00 Mallorca - Reus Deportiu 2.28 3.30 4.39
8 września 2016 1 X 2
19:00 Huesca - Girona FC 3.50 3.12 2.72
20:00 Ucam Murcia - Real Oviedo 2.73 3.12 3.20
22:00 Alcorcon - Getafe 3.50 3.07 2.57
11 października 2016 1 X 2
21:00 Elche - Alcorcon 2.70 3.08 3.56
12 października 2016 1 X 2
12:00 Mallorca - Ucam Murcia 2.27 3.17 4.60
12:00 Tudelano - Formentera 1.44 4.75 11.00
17:00 Rayo Vallecano - Gimnastic Tarragona 1.62 4.80 7.73
17:00 Cirbonero - Guijuelo 3.45 3.10 2.54
18:00 Hercules Alicante - Cornella 2.05 3.30 5.20
18:00 Cultural Leonesa - Albacete 2.38 3.17 3.75
18:00 Racing Santander - Amorebieta 1.35 5.65 19.00
19:00 Toledo - Caudal Deportivo 1.55 4.26 9.71
19:00 Cadiz - Cordoba 2.84 3.12 3.15
21:00 Valladolid - Tenerife 2.78 3.17 3.40
26 października 2016 1 X 2
21:00 Cultural Leonesa - Real Madryt 29.71 10.50 1.16
29 listopada 2016 1 X 2
20:00 Leganes - Valencia 4.10 3.52 2.26
21:00 Sporting Gijon - Eibar 2.89 3.27 3.25
21:00 Alcorcon - Espanyol 3.25 3.25 2.73
22:00 Real Betis - Deportivo La Coruna 2.46 3.32 3.32
30 listopada 2016 1 X 2
19:00 Formentera - Sevilla 140.00 13.50 1.22
19:00 Toledo - Villarreal 7.00 4.42 1.60
19:00 Real Madryt - Cultural Leonesa 1.07 17.00 45.00
21:00 Guijuelo - Atletico Madryt 67.00 15.85 1.15
21:00 Ucam Murcia - Celta Vigo 3.50 3.36 2.52
21:00 Granada CF - Osasuna 2.15 3.40 4.33
21:00 Cordoba - Malaga 3.26 3.35 2.48
22:00 Hercules Alicante - Barcelona 20.80 9.11 1.20
1 grudnia 2016 1 X 2
20:00 Valladolid - Real Sociedad 6.74 4.26 2.00
21:00 Huesca - Las Palmas 3.20 3.40 2.48
21:00 Gimnastic Tarragona - Alaves 3.30 3.12 2.63
22:00 Racing Santander - Athletic Bilbao 9.71 5.05 1.60
Piłka Nożna Hiszpania Superpuchar Najwyższe kursy
12 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Sevilla - Barcelona 5.39 4.32 1.72
14 sierpnia 2016 1 X 2
22:00 Sevilla - Barcelona 5.46 4.33 1.73
17 sierpnia 2016 1 X 2
23:00 Barcelona - Sevilla 1.42 6.44 11.01
Piłka Nożna Hiszpania Tercera Division Najwyższe kursy
3 grudnia 2016 1 X 2
12:00 Recreativo Huelva B - Real Betis B 5.50 4.00 1.57
12:00 Ontinyent CF - Villarreal C 2.40 3.10 3.20
12:00 Iruna - Idoya 1.33 4.33 8.00
16:30 AD San Juan - Valle Egues 2.40 3.20 2.60
17:00 Bermeo - Zalla Union Club 1.49 4.00 6.00
17:00 Deportivo B - Alondras 1.53 3.75 5.00
17:30 Balmaseda - Beasain 2.75 3.10 2.69
18:00 Ibarra - Santa Brigida 2.33 3.30 3.05
18:00 Lagun Onak - Cultural Durango 2.45 2.90 2.90
18:15 Negreira - Pontes 1.67 4.45 6.90
18:30 Atletico Tordesillas - Villaralbo 1.57 4.00 4.75
18:30 Alzira - Crevillente 1.82 3.50 5.80