loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Hiszpania 2015/2016

Hiszpania - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Segunda, III liga, Gr. 1, III liga, Gr. 2, III liga, Gr. 3, III liga, Gr. 4, Puchar Króla, Segunda B Mistrzostwo, Segunda B Awans, Segunda B Utzymanie, Segunda Playoff, Superpuchar, Tercera Playoffy.

Piłka Nożna Hiszpania Primera Najwyższe kursy
21 sierpnia 2015 1 X 2
20:30 Malaga - Sevilla 3.40 3.58 2.38
22 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Espanyol - Getafe 2.14 3.43 4.62
18:30 Deportivo La Coruna - Real Sociedad 2.50 3.41 3.33
20:30 Atletico Madryt - Las Palmas 1.26 6.50 19.00
22:30 Rayo Vallecano - Valencia 3.00 3.68 2.45
23 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Athletic Bilbao - Barcelona 6.40 4.50 1.62
20:30 Sporting Gijon - Real Madryt 14.38 6.53 1.30
22:00 Levante - Celta Vigo 3.88 3.40 2.21
22:30 Real Betis - Villarreal 3.16 3.48 2.50
24 sierpnia 2015 1 X 2
20:30 Granada CF - Eibar 2.02 3.30 4.86
28 sierpnia 2015 1 X 2
20:30 Villarreal - Espanyol 1.67 4.02 7.00
29 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Real Sociedad - Sporting Gijon 1.90 3.60 5.80
20:30 Barcelona - Malaga 1.13 11.63 29.00
22:00 Celta Vigo - Rayo Vallecano 1.57 4.72 7.28
22:30 Real Madryt - Real Betis 1.13 13.60 34.00
30 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Eibar - Athletic Bilbao 4.01 3.25 2.34
20:30 Sevilla - Atletico Madryt 2.92 3.38 3.02
20:30 Valencia - Deportivo La Coruna 1.52 4.62 8.56
22:30 Las Palmas - Levante 1.91 3.65 5.25
22:30 Getafe - Granada CF 2.19 3.30 4.27
11 września 2015 1 X 2
20:30 Levante - Sevilla 5.00 3.80 2.06
12 września 2015 1 X 2
16:00 Espanyol - Real Madryt 10.00 5.60 1.40
18:15 Sporting Gijon - Valencia 3.59 3.42 2.35
20:30 Atletico Madryt - Barcelona 3.20 3.38 2.59
22:00 Real Betis - Real Sociedad 2.41 3.40 3.30
13 września 2015 1 X 2
12:00 Granada CF - Villarreal 3.55 3.35 2.38
16:00 Athletic Bilbao - Getafe 1.60 4.10 7.66
18:15 Celta Vigo - Las Palmas 1.55 4.45 7.34
20:30 Malaga - Eibar 1.85 3.70 5.38
14 września 2015 1 X 2
20:30 Rayo Vallecano - Deportivo La Coruna 2.31 3.60 3.70
18 września 2015 1 X 2
20:30 Getafe - Malaga 2.80 3.20 3.02
19 września 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Granada CF 1.10 15.73 41.00
18:15 Valencia - Real Betis 1.52 4.86 7.80
20:30 Eibar - Atletico Madryt 6.30 3.60 1.79
22:00 Real Sociedad - Espanyol 1.90 3.85 5.01
20 września 2015 1 X 2
12:00 Sevilla - Celta Vigo 1.91 4.05 4.60
16:00 Deportivo La Coruna - Sporting Gijon 2.00 3.54 5.16
18:15 Villarreal - Athletic Bilbao 1.92 3.80 5.40
20:30 Barcelona - Levante 1.10 15.70 36.00
20:30 Las Palmas - Rayo Vallecano 2.03 3.86 4.18
22 września 2015 1 X 2
20:00 Atletico Madryt - Getafe 1.36 5.50 17.00
20:00 Espanyol - Valencia 3.40 3.48 2.45
22:00 Granada CF - Real Sociedad 2.63 3.29 3.15
23 września 2015 1 X 2
20:00 Levante - Eibar 2.54 3.10 3.66
20:00 Celta Vigo - Barcelona 7.50 5.10 1.54
20:00 Rayo Vallecano - Sporting Gijon 2.25 3.61 3.75
21:00 Athletic Bilbao - Real Madryt 4.96 4.20 1.80
22:00 Las Palmas - Sevilla 4.00 3.56 2.49
22:00 Malaga - Villarreal 3.00 3.42 2.75
24 września 2015 1 X 2
22:05 Real Betis - Deportivo La Coruna 2.36 3.40 3.53
25 września 2015 1 X 2
20:30 Valencia - Granada CF 1.47 4.80 9.60
26 września 2015 1 X 2
16:00 Barcelona - Las Palmas 1.10 16.00 38.92
18:15 Real Madryt - Malaga 1.16 11.50 26.00
20:30 Sevilla - Rayo Vallecano 1.47 5.40 7.60
20:30 Villarreal - Atletico Madryt 2.84 3.24 3.00
22:05 Eibar - Celta Vigo 4.00 3.65 2.12
27 września 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon - Real Betis 2.40 3.42 3.30
16:00 Deportivo La Coruna - Espanyol 2.16 3.47 3.98
18:15 Getafe - Levante 2.30 3.15 4.30
20:30 Real Sociedad - Athletic Bilbao 2.54 3.30 3.38
2 października 2015 1 X 2
20:30 Celta Vigo - Getafe 1.50 4.80 7.90
3 października 2015 1 X 2
16:00 Sevilla - Barcelona 4.82 4.10 2.00
18:15 Granada CF - Deportivo La Coruna 2.61 3.29 3.10
20:30 Espanyol - Sporting Gijon 2.11 3.45 4.25
22:00 Las Palmas - Eibar 2.14 3.48 4.16
22:05 Malaga - Real Sociedad 2.57 3.25 3.20
4 października 2015 1 X 2
12:00 Rayo Vallecano - Real Betis 2.20 3.75 4.19
16:00 Athletic Bilbao - Valencia 2.22 3.46 3.76
18:15 Levante - Villarreal 4.75 3.61 1.96
20:30 Atletico Madryt - Real Madryt 3.44 3.45 2.45
17 października 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Levante 1.12 13.50 34.00
18:15 Eibar - Sevilla 3.67 3.52 2.24
20:30 Barcelona - Rayo Vallecano 1.17 11.00 26.00
22:00 Valencia - Malaga 1.66 4.20 7.48
22:05 Real Betis - Espanyol 2.30 3.43 3.77
18 października 2015 1 X 2
12:00 Villarreal - Celta Vigo 2.14 3.67 4.07
16:00 Real Sociedad - Atletico Madryt 4.50 3.38 2.09
18:15 Getafe - Las Palmas 2.35 3.25 3.75
20:30 Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao 3.12 3.35 2.75
19 października 2015 1 X 2
20:30 Sporting Gijon - Granada CF 2.13 3.55 4.33
23 października 2015 1 X 2
20:30 Rayo Vallecano - Espanyol 2.16 3.74 3.90
24 października 2015 1 X 2
16:00 Celta Vigo - Real Madryt 4.20 4.01 2.18
18:15 Granada CF - Real Betis 2.49 3.40 3.26
20:30 Sevilla - Getafe 1.47 5.10 9.10
22:05 Malaga - Deportivo La Coruna 2.38 3.40 3.50
25 października 2015 1 X 2
12:00 Levante - Real Sociedad 2.93 3.19 2.88
16:00 Las Palmas - Villarreal 3.96 3.55 2.18
18:15 Barcelona - Eibar 1.13 11.50 29.00
20:30 Atletico Madryt - Valencia 1.63 4.12 6.90
26 października 2015 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao - Sporting Gijon 1.51 4.80 8.80
30 października 2015 1 X 2
20:30 Deportivo La Coruna - Atletico Madryt 6.20 3.80 1.76
31 października 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Las Palmas 1.13 12.00 34.00
18:15 Villarreal - Sevilla 2.25 3.63 3.70
18:15 Valencia - Levante 1.56 4.45 8.10
20:30 Getafe - Barcelona 11.00 5.90 1.37
22:05 Real Sociedad - Celta Vigo 2.67 3.45 3.00
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Eibar - Rayo Vallecano 2.44 3.45 3.35
16:00 Espanyol - Granada CF 2.28 3.44 3.84
18:15 Sporting Gijon - Malaga 2.76 3.40 3.00
20:30 Real Betis - Athletic Bilbao 3.60 3.59 2.25
6 listopada 2015 1 X 2
20:30 Las Palmas - Real Sociedad 2.90 3.30 2.94
7 listopada 2015 1 X 2
16:00 Celta Vigo - Valencia 1.95 4.02 4.81
18:15 Levante - Deportivo La Coruna 2.80 3.22 2.95
20:30 Rayo Vallecano - Granada CF 1.91 3.80 4.50
20:30 Eibar - Getafe 2.22 3.38 3.98
22:05 Malaga - Real Betis 1.86 3.80 5.12
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao - Espanyol 1.53 4.80 8.50
16:00 Barcelona - Villarreal 1.33 6.40 11.00
18:15 Atletico Madryt - Sporting Gijon 1.25 6.80 18.50
20:30 Sevilla - Real Madryt 3.66 4.08 2.12
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Real Sociedad - Sevilla 2.77 3.55 2.77
18:15 Real Madryt - Barcelona 2.55 3.85 2.97
20:30 Espanyol - Malaga 2.42 3.26 3.43
22:00 Valencia - Las Palmas 1.56 4.50 7.70
22:05 Deportivo La Coruna - Celta Vigo 3.48 3.60 2.35
22 listopada 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon - Levante 2.26 3.40 3.75
16:00 Villarreal - Eibar 1.63 4.15 7.25
18:15 Granada CF - Athletic Bilbao 4.50 3.62 2.00
20:30 Real Betis - Atletico Madryt 7.11 4.05 1.65
23 listopada 2015 1 X 2
20:30 Getafe - Rayo Vallecano 2.42 3.57 3.35
27 listopada 2015 1 X 2
20:30 Levante - Real Betis 2.13 3.55 4.01
28 listopada 2015 1 X 2
16:00 Barcelona - Real Sociedad 1.10 16.00 36.00
18:15 Atletico Madryt - Espanyol 1.35 5.75 13.48
20:30 Malaga - Granada CF 1.82 3.70 5.65
22:00 Las Palmas - Deportivo La Coruna 2.47 3.36 3.41
22:05 Celta Vigo - Sporting Gijon 1.45 5.04 8.30
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Getafe - Villarreal 3.14 3.35 2.57
16:00 Eibar - Real Madryt 7.70 5.50 1.51
18:15 Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 3.50 3.61 2.36
20:30 Sevilla - Valencia 1.78 4.40 5.14
5 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Getafe 1.13 12.50 31.00
18:15 Granada CF - Atletico Madryt 8.50 4.30 1.57
20:30 Valencia - Barcelona 13.45 7.60 1.45
22:00 Deportivo La Coruna - Sevilla 3.00 3.64 2.55
22:05 Real Betis - Celta Vigo 3.76 3.75 2.15
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Real Sociedad - Eibar 2.05 3.64 4.36
16:00 Villarreal - Rayo Vallecano 1.56 4.75 8.00
18:15 Sporting Gijon - Las Palmas 2.35 3.40 3.50
20:30 Athletic Bilbao - Malaga 1.56 4.50 7.40
7 grudnia 2015 1 X 2
20:30 Espanyol - Levante 2.06 3.50 4.35
11 grudnia 2015 1 X 2
20:30 Getafe - Real Sociedad 3.05 3.30 2.90
12 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Barcelona - Deportivo La Coruna 1.10 14.50 41.00
18:15 Celta Vigo - Espanyol 1.60 4.50 6.50
18:15 Levante - Granada CF 2.20 3.35 4.00
20:30 Sevilla - Sporting Gijon 1.40 5.70 9.20
22:05 Las Palmas - Real Betis 2.35 3.50 3.50
13 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Rayo Vallecano - Malaga 2.44 3.44 3.20
16:00 Eibar - Valencia 2.64 3.40 3.10
18:15 Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1.62 4.05 7.24
20:30 Villarreal - Real Madryt 5.70 4.65 1.75
19 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Valencia - Getafe 1.78 3.90 5.75
18:15 Espanyol - Las Palmas 2.12 3.70 4.20
20:30 Real Betis - Sevilla 4.05 3.90 2.02
22:05 Deportivo La Coruna - Eibar 2.11 3.48 4.40
20 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Rayo Vallecano 1.11 17.00 29.67
18:15 Granada CF - Celta Vigo 2.85 3.42 2.83
18:15 Real Sociedad - Villarreal 2.50 3.48 3.25
18:15 Athletic Bilbao - Levante 1.42 5.10 10.00
20:30 Malaga - Atletico Madryt 6.40 3.84 1.78
30 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Real Madryt - Real Sociedad 1.19 9.71 21.00
16:00 Levante - Malaga 3.50 3.24 2.85
18:15 Sevilla - Espanyol 1.48 5.10 8.00
18:15 Rayo Vallecano - Atletico Madryt 7.30 4.50 1.57
18:30 Eibar - Sporting Gijon 2.00 3.50 4.75
20:30 Getafe - Deportivo La Coruna 2.74 3.32 2.95
20:30 Barcelona - Real Betis 1.07 22.46 46.32
20:30 Celta Vigo - Athletic Bilbao 2.95 3.50 3.40
21:00 Las Palmas - Granada CF 2.08 3.57 4.20
31 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Villarreal - Valencia 1.96 3.60 4.80
2 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Espanyol - Barcelona 19.50 8.60 1.21
20:30 Atletico Madryt - Levante 1.22 7.10 22.00
22:05 Malaga - Celta Vigo 2.29 3.30 3.94
3 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Rayo Vallecano - Real Sociedad 2.69 3.48 2.91
16:00 Real Betis - Eibar 2.50 3.36 3.18
16:00 Granada CF - Sevilla 5.27 3.97 2.00
18:15 Deportivo La Coruna - Villarreal 2.85 3.25 3.10
18:15 Athletic Bilbao - Las Palmas 1.45 5.22 9.10
20:30 Valencia - Real Madryt 6.60 4.85 1.56
4 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Sporting Gijon - Getafe 2.38 3.40 3.50
9 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Barcelona - Granada CF 1.06 24.50 57.07
18:15 Getafe - Real Betis 2.03 3.64 4.35
18:15 Sevilla - Athletic Bilbao 2.22 3.64 3.62
20:30 Real Madryt - Deportivo La Coruna 1.20 9.60 20.00
22:05 Levante - Rayo Vallecano 2.44 3.41 3.32
10 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Villarreal - Sporting Gijon 1.52 4.70 8.80
16:00 Real Sociedad - Valencia 2.29 3.62 3.50
18:15 Eibar - Espanyol 2.11 3.46 4.20
18:15 Las Palmas - Malaga 2.76 3.30 3.00
20:30 Celta Vigo - Atletico Madryt 4.70 3.45 2.07
16 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Sevilla - Malaga 1.82 4.20 6.25
18:15 Celta Vigo - Levante 1.57 4.35 7.60
20:30 Villarreal - Real Betis 1.55 4.55 7.80
22:05 Real Sociedad - Deportivo La Coruna 1.98 3.58 4.65
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Valencia - Rayo Vallecano 1.62 4.60 6.60
16:00 Real Madryt - Sporting Gijon 1.10 15.00 36.00
18:15 Las Palmas - Atletico Madryt 7.90 4.05 1.63
18:15 Getafe - Espanyol 2.26 3.38 3.76
20:30 Barcelona - Athletic Bilbao 1.17 9.05 22.00
18 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Eibar - Granada CF 1.84 3.70 5.25
22 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Sporting Gijon - Real Sociedad 3.34 3.40 2.55
23 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Malaga - Barcelona 7.00 4.50 1.60
18:15 Espanyol - Villarreal 3.08 3.35 2.70
20:30 Granada CF - Getafe 2.62 3.30 3.15
22:05 Rayo Vallecano - Celta Vigo 2.35 3.80 3.70
24 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao - Eibar 1.73 4.00 5.75
16:00 Atletico Madryt - Sevilla 1.62 4.15 8.00
18:15 Deportivo La Coruna - Valencia 2.30 3.44 3.72
20:30 Real Betis - Real Madryt 9.40 6.20 1.40
25 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Levante - Las Palmas 2.30 3.40 3.91
30 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Barcelona - Atletico Madryt 1.60 4.45 7.80
18:15 Eibar - Malaga 2.57 3.26 3.20
18:15 Getafe - Athletic Bilbao 3.84 3.50 2.25
20:30 Villarreal - Granada CF 1.57 4.50 7.90
22:05 Real Sociedad - Real Betis 1.71 4.01 6.36
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Sevilla - Levante 1.40 5.50 11.50
16:00 Valencia - Sporting Gijon 1.72 4.20 6.10
18:15 Las Palmas - Celta Vigo 2.68 3.54 2.95
20:30 Real Madryt - Espanyol 1.12 13.00 34.00
1 lutego 2016 1 X 2
20:30 Deportivo La Coruna - Rayo Vallecano 1.95 3.83 4.50
5 lutego 2016 1 X 2
20:30 Malaga - Getafe 1.70 3.95 6.60
6 lutego 2016 1 X 2
16:00 Atletico Madryt - Eibar 1.43 4.85 12.00
18:15 Rayo Vallecano - Las Palmas 1.81 4.04 4.75
20:30 Athletic Bilbao - Villarreal 1.90 3.57 5.25
22:05 Sporting Gijon - Deportivo La Coruna 2.70 3.45 3.00
7 lutego 2016 1 X 2
12:00 Levante - Barcelona 26.00 10.01 1.17
16:00 Real Betis - Valencia 2.76 3.30 2.90
18:15 Celta Vigo - Sevilla 3.40 3.60 2.41
20:30 Granada CF - Real Madryt 13.00 6.90 1.29
8 lutego 2016 1 X 2
20:30 Espanyol - Real Sociedad 2.75 3.26 3.05
12 lutego 2016 1 X 2
20:30 Sporting Gijon - Rayo Vallecano 2.50 3.45 3.31
13 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt - Athletic Bilbao 1.40 6.50 13.00
18:15 Villarreal - Malaga 2.18 3.30 4.20
20:30 Valencia - Espanyol 1.76 4.00 6.40
22:05 Deportivo La Coruna - Real Betis 1.92 3.52 5.45
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Real Sociedad - Granada CF 1.72 4.00 6.00
16:00 Sevilla - Las Palmas 1.35 6.20 12.00
18:15 Eibar - Levante 2.13 3.55 4.50
18:15 Getafe - Atletico Madryt 9.90 4.50 1.53
20:30 Barcelona - Celta Vigo 1.08 16.50 42.62
17 lutego 2016 1 X 2
18:30 Sporting Gijon - Barcelona 24.00 9.15 1.18
19 lutego 2016 1 X 2
20:30 Levante - Getafe 2.38 3.50 3.85
20 lutego 2016 1 X 2
16:00 Las Palmas - Barcelona 19.50 8.00 1.22
18:15 Espanyol - Deportivo La Coruna 2.50 3.50 3.48
20:30 Real Betis - Sporting Gijon 2.15 3.42 4.30
22:05 Celta Vigo - Eibar 1.95 4.00 5.37
21 lutego 2016 1 X 2
12:00 Rayo Vallecano - Sevilla 3.42 3.85 2.22
16:00 Malaga - Real Madryt 4.90 3.90 1.90
18:15 Athletic Bilbao - Real Sociedad 1.81 3.80 5.47
18:15 Granada CF - Valencia 3.30 3.52 2.55
20:30 Atletico Madryt - Villarreal 1.55 4.25 9.50
26 lutego 2016 1 X 2
20:30 Eibar - Las Palmas 1.83 3.90 5.20
27 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt - Atletico Madryt 2.00 3.65 4.60
18:15 Getafe - Celta Vigo 3.05 3.42 2.59
18:15 Sporting Gijon - Espanyol 2.40 3.40 3.40
20:30 Real Betis - Rayo Vallecano 2.34 3.60 3.40
22:05 Real Sociedad - Malaga 2.12 3.44 4.15
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Villarreal - Levante 1.83 3.70 5.75
16:00 Valencia - Athletic Bilbao 2.25 3.55 3.96
18:15 Deportivo La Coruna - Granada CF 1.88 3.62 5.00
20:30 Barcelona - Sevilla 1.21 8.74 15.54
1 marca 2016 1 X 2
21:00 Atletico Madryt - Real Sociedad 1.48 4.60 11.78
22:00 Las Palmas - Getafe 2.06 3.53 4.25
2 marca 2016 1 X 2
20:00 Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna 1.55 4.75 9.10
20:00 Celta Vigo - Villarreal 2.25 3.45 4.02
20:00 Malaga - Valencia 2.10 3.51 4.16
20:00 Sevilla - Eibar 1.47 5.00 9.00
21:00 Levante - Real Madryt 9.00 5.00 1.52
3 marca 2016 1 X 2
20:00 Granada CF - Sporting Gijon 2.20 3.70 4.78
20:30 Espanyol - Real Betis 2.19 3.50 3.85
21:00 Rayo Vallecano - Barcelona 18.50 9.40 1.21
5 marca 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt - Celta Vigo 1.38 6.50 9.25
18:15 Villarreal - Las Palmas 1.57 4.45 8.10
20:30 Getafe - Sevilla 4.55 3.96 1.95
22:05 Deportivo La Coruna - Malaga 2.50 3.28 3.34
6 marca 2016 1 X 2
12:00 Real Betis - Granada CF 2.12 3.50 4.00
16:00 Eibar - Barcelona 13.50 6.56 1.30
18:15 Real Sociedad - Levante 1.63 4.30 6.70
18:15 Sporting Gijon - Athletic Bilbao 5.40 3.78 1.86
20:30 Valencia - Atletico Madryt 4.60 3.40 2.12
7 marca 2016 1 X 2
20:30 Espanyol - Rayo Vallecano 1.95 3.90 4.48
11 marca 2016 1 X 2
20:30 Malaga - Sporting Gijon 1.70 3.95 7.00
12 marca 2016 1 X 2
16:00 Barcelona - Getafe 1.07 21.00 51.00
18:15 Celta Vigo - Real Sociedad 2.12 3.68 3.98
20:30 Atletico Madryt - Deportivo La Coruna 1.26 7.10 21.00
22:05 Rayo Vallecano - Eibar 2.10 3.71 3.90
13 marca 2016 1 X 2
12:00 Levante - Valencia 3.28 3.50 2.50
16:00 Sevilla - Villarreal 1.82 3.80 5.40
18:15 Athletic Bilbao - Real Betis 1.63 4.15 7.00
20:30 Las Palmas - Real Madryt 8.90 5.90 1.40
14 marca 2016 1 X 2
20:30 Granada CF - Espanyol 2.22 3.40 3.89
18 marca 2016 1 X 2
20:30 Getafe - Eibar 2.25 3.41 3.90
19 marca 2016 1 X 2
16:00 Sporting Gijon - Atletico Madryt 10.00 4.33 1.58
18:15 Real Sociedad - Las Palmas 1.76 3.90 5.69
18:15 Granada CF - Rayo Vallecano 2.16 3.77 3.65
20:30 Deportivo La Coruna - Levante 1.99 3.70 4.33
22:05 Real Betis - Malaga 2.71 3.30 3.05
20 marca 2016 1 X 2
12:00 Espanyol - Athletic Bilbao 3.10 3.40 2.62
16:00 Villarreal - Barcelona 9.00 5.50 1.45
18:15 Valencia - Celta Vigo 2.25 3.60 3.56
20:30 Real Madryt - Sevilla 1.38 6.50 9.20
1 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Rayo Vallecano - Getafe 2.04 3.80 4.20
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Atletico Madryt - Real Betis 1.40 5.40 12.50
18:15 Las Palmas - Valencia 2.50 3.50 3.22
20:30 Barcelona - Real Madryt 1.58 5.19 5.75
22:05 Celta Vigo - Deportivo La Coruna 1.79 4.05 5.25
3 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao - Granada CF 1.46 4.95 9.50
16:00 Malaga - Espanyol 1.98 3.60 4.70
18:15 Eibar - Villarreal 3.20 3.34 2.57
20:30 Sevilla - Real Sociedad 1.61 4.75 6.80
4 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Levante - Sporting Gijon 2.25 3.50 3.78
8 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Granada CF - Malaga 2.50 3.48 3.55
9 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt - Eibar 1.21 9.46 19.00
18:15 Espanyol - Atletico Madryt 5.69 3.62 1.91
20:30 Real Sociedad - Barcelona 6.80 4.65 1.59
22:05 Real Betis - Levante 1.95 3.75 4.64
10 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon - Celta Vigo 3.00 3.50 2.65
16:00 Valencia - Sevilla 2.52 3.75 3.19
18:15 Villarreal - Getafe 1.54 4.70 7.90
20:30 Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1.56 4.85 6.25
11 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Deportivo La Coruna - Las Palmas 2.22 3.59 4.02
15 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Levante - Espanyol 2.53 3.45 3.40
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Getafe - Real Madryt 15.50 7.60 1.30
18:15 Las Palmas - Sporting Gijon 1.95 3.70 4.50
20:30 Eibar - Real Sociedad 2.87 3.32 2.80
22:05 Celta Vigo - Real Betis 1.60 4.52 6.60
17 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Malaga - Athletic Bilbao 2.50 3.28 3.67
16:00 Sevilla - Deportivo La Coruna 1.52 4.95 7.30
18:15 Atletico Madryt - Granada CF 1.30 5.90 17.00
18:15 Rayo Vallecano - Villarreal 2.79 3.65 2.80
20:30 Barcelona - Valencia 1.16 12.70 23.00
19 kwietnia 2016 1 X 2
20:00 Espanyol - Celta Vigo 2.59 3.60 2.99
21:00 Real Betis - Las Palmas 2.22 3.70 4.00
20 kwietnia 2016 1 X 2
20:00 Deportivo La Coruna - Barcelona 15.58 8.50 1.23
20:45 Malaga - Rayo Vallecano 2.07 3.75 4.20
20:45 Sporting Gijon - Sevilla 3.20 3.62 2.62
20:45 Valencia - Eibar 1.66 4.35 6.00
20:45 Athletic Bilbao - Atletico Madryt 4.80 3.46 2.01
22:00 Real Madryt - Villarreal 1.26 7.60 13.00
21 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Real Sociedad - Getafe 1.73 4.10 6.25
21:00 Granada CF - Levante 2.25 3.55 4.50
22 kwietnia 2016 1 X 2
21:00 Las Palmas - Espanyol 2.44 3.46 3.62
23 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Rayo Vallecano - Real Madryt 11.00 6.70 1.38
18:15 Atletico Madryt - Malaga 1.31 6.00 15.50
20:30 Barcelona - Sporting Gijon 1.05 29.00 55.00
22:05 Eibar - Deportivo La Coruna 2.40 3.45 3.45
24 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Levante - Athletic Bilbao 3.74 3.78 2.21
16:00 Sevilla - Real Betis 1.54 5.00 7.32
18:15 Getafe - Valencia 3.23 3.75 2.41
20:30 Villarreal - Real Sociedad 1.84 4.10 5.90
25 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Celta Vigo - Granada CF 1.63 4.40 6.10
29 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Sporting Gijon - Eibar 1.68 4.15 6.10
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Real Sociedad - Real Madryt 6.25 4.75 1.76
18:15 Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1.36 7.10 16.00
20:30 Real Betis - Barcelona 29.00 12.00 1.13
22:05 Granada CF - Las Palmas 1.62 4.35 6.37
1 maja 2016 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao - Celta Vigo 1.97 3.92 4.50
16:00 Espanyol - Sevilla 2.05 3.80 4.26
18:15 Deportivo La Coruna - Getafe 2.20 3.75 3.88
20:30 Valencia - Villarreal 2.10 3.70 4.39
2 maja 2016 1 X 2
20:30 Malaga - Levante 1.98 3.70 4.70
8 maja 2016 1 X 2
17:00 Real Sociedad - Rayo Vallecano 2.80 3.70 2.65
17:00 Getafe - Sporting Gijon 2.15 3.70 4.00
17:00 Real Madryt - Valencia 1.22 9.00 14.50
17:00 Eibar - Real Betis 2.21 3.60 3.61
17:00 Levante - Atletico Madryt 18.50 6.28 1.29
17:00 Villarreal - Deportivo La Coruna 2.55 3.33 3.38
17:00 Celta Vigo - Malaga 1.67 4.33 6.50
17:00 Las Palmas - Athletic Bilbao 4.31 3.84 1.96
17:00 Sevilla - Granada CF 3.20 4.25 2.25
17:00 Barcelona - Espanyol 1.06 26.00 41.75
13 maja 2016 1 X 2
20:30 Valencia - Real Sociedad 2.12 3.80 4.20
14 maja 2016 1 X 2
17:00 Deportivo La Coruna - Real Madryt 15.64 8.95 1.22
17:00 Granada CF - Barcelona 34.00 15.80 1.10
19:30 Athletic Bilbao - Sevilla 1.39 5.84 9.09
19:30 Atletico Madryt - Celta Vigo 1.91 4.30 6.50
15 maja 2016 1 X 2
12:00 Malaga - Las Palmas 1.91 4.20 5.50
19:00 Espanyol - Eibar 2.08 3.78 4.20
19:30 Sporting Gijon - Villarreal 1.53 5.16 7.00
19:30 Rayo Vallecano - Levante 1.40 6.30 8.54
19:30 Real Betis - Getafe 3.88 3.96 2.18
Piłka Nożna Hiszpania Segunda Najwyższe kursy
22 sierpnia 2015 1 X 2
20:30 Huesca - Alaves 2.62 3.20 3.20
20:30 Llagostera - Osasuna 2.44 3.20 3.50
20:30 Alcorcon - Mallorca 2.05 3.34 4.57
22:30 Cordoba - Valladolid 2.77 3.20 3.06
23 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Real Oviedo - Lugo 1.93 3.44 4.70
18:30 Mirandes - Real Saragossa 3.10 3.25 2.70
20:30 Almeria - Leganes 2.12 3.30 4.20
20:30 Gimnastic Tarragona - Albacete 2.55 3.24 3.40
20:30 Numancia - Tenerife 2.67 3.20 3.30
20:30 Ponferradina - Elche 2.05 3.40 4.75
24 sierpnia 2015 1 X 2
21:00 Athletic Bilbao B - Girona FC 2.90 3.40 3.10
29 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Lugo - Llagostera 2.10 3.30 4.69
20:30 Leganes - Cordoba 2.71 3.20 3.26
20:30 Albacete - Huesca 2.04 3.50 4.70
20:30 Girona FC - Numancia 1.91 3.53 5.00
22:30 Real Saragossa - Almeria 2.58 3.40 3.20
30 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Osasuna - Mirandes 1.92 3.50 5.00
18:30 Alaves - Real Oviedo 2.43 3.40 3.35
20:30 Elche - Athletic Bilbao B 2.25 3.30 4.30
20:30 Mallorca - Ponferradina 2.50 3.23 3.30
20:30 Valladolid - Alcorcon 2.16 3.24 4.40
20:30 Tenerife - Gimnastic Tarragona 2.06 3.47 4.33
5 września 2015 1 X 2
18:00 Numancia - Elche 2.20 3.40 3.72
18:00 Huesca - Tenerife 2.33 3.33 4.15
18:00 Mirandes - Lugo 2.48 3.18 3.63
18:00 Gimnastic Tarragona - Girona FC 2.78 3.27 3.00
6 września 2015 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao B - Mallorca 2.25 3.33 4.01
17:00 Llagostera - Alaves 3.30 3.20 2.69
17:00 Ponferradina - Valladolid 2.93 3.20 2.93
17:00 Cordoba - Alcorcon 2.38 3.22 3.75
17:00 Real Oviedo - Albacete 2.00 3.51 4.50
19:15 Almeria - Osasuna 2.06 3.40 4.40
19:15 Leganes - Real Saragossa 2.34 3.28 3.60
12 września 2015 1 X 2
18:00 Osasuna - Leganes 2.70 3.22 3.30
18:00 Valladolid - Athletic Bilbao B 1.85 3.64 5.25
18:00 Elche - Gimnastic Tarragona 2.31 3.39 4.10
18:00 Alaves - Mirandes 1.84 3.50 5.40
20:15 Real Saragossa - Cordoba 2.00 3.55 4.71
13 września 2015 1 X 2
12:00 Girona FC - Huesca 1.98 3.50 4.75
17:00 Albacete - Llagostera 2.00 3.49 4.75
17:00 Alcorcon - Ponferradina 2.10 3.26 4.27
17:00 Mallorca - Numancia 2.60 3.25 3.30
17:00 Lugo - Almeria 2.50 3.31 3.50
19:15 Tenerife - Real Oviedo 2.35 3.34 3.50
19 września 2015 1 X 2
16:00 Real Oviedo - Girona FC 2.50 3.40 3.40
18:15 Leganes - Lugo 2.04 3.41 4.49
18:15 Mirandes - Albacete 2.19 3.35 4.20
18:15 Llagostera - Tenerife 2.58 3.20 3.22
18:15 Athletic Bilbao B - Alcorcon 2.73 3.20 3.31
20 września 2015 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Osasuna 2.06 3.40 4.35
17:00 Gimnastic Tarragona - Mallorca 2.14 3.34 4.10
17:00 Numancia - Valladolid 2.75 3.24 2.95
17:00 Almeria - Alaves 2.07 3.51 4.20
17:00 Huesca - Elche 2.42 3.35 3.41
19:15 Cordoba - Ponferradina 2.22 3.28 3.84
26 września 2015 1 X 2
18:00 Alcorcon - Numancia 2.15 3.32 4.33
18:00 Lugo - Real Saragossa 2.26 3.40 3.71
18:00 Mallorca - Huesca 2.30 3.30 3.90
18:00 Ponferradina - Athletic Bilbao B 2.07 3.40 4.40
20:15 Osasuna - Cordoba 2.33 3.24 3.66
27 września 2015 1 X 2
12:00 Elche - Real Oviedo 2.26 3.33 4.00
17:00 Tenerife - Mirandes 2.11 3.37 4.20
17:00 Alaves - Leganes 2.40 3.25 3.72
17:00 Valladolid - Gimnastic Tarragona 1.98 3.40 4.60
17:00 Girona FC - Llagostera 1.65 3.90 7.28
19:15 Albacete - Almeria 2.33 3.49 3.75
3 października 2015 1 X 2
18:00 Almeria - Tenerife 2.25 3.42 4.27
18:00 Cordoba - Athletic Bilbao B 2.06 3.40 4.54
18:00 Gimnastic Tarragona - Alcorcon 2.56 3.20 3.43
18:00 Numancia - Ponferradina 2.31 3.27 4.15
20:15 Real Saragossa - Alaves 2.20 3.29 3.95
4 października 2015 1 X 2
12:00 Real Oviedo - Mallorca 1.93 3.50 5.07
17:00 Llagostera - Elche 3.20 3.13 2.66
17:00 Leganes - Albacete 2.02 3.40 4.75
17:00 Mirandes - Girona FC 3.30 3.25 2.58
17:00 Osasuna - Lugo 2.01 3.40 4.65
19:15 Huesca - Valladolid 2.50 3.30 3.71
10 października 2015 1 X 2
18:00 Tenerife - Leganes 2.56 3.17 3.37
18:00 Athletic Bilbao B - Numancia 2.43 3.25 3.50
18:00 Elche - Mirandes 2.00 3.50 4.80
18:00 Ponferradina - Gimnastic Tarragona 2.15 3.34 4.20
20:15 Alaves - Osasuna 2.41 3.16 3.63
11 października 2015 1 X 2
12:00 Valladolid - Real Oviedo 2.34 3.40 3.90
17:00 Mallorca - Llagostera 2.36 3.25 4.38
17:00 Albacete - Real Saragossa 2.10 3.56 4.05
17:00 Alcorcon - Huesca 2.25 3.25 4.50
17:00 Lugo - Cordoba 2.45 3.22 3.50
19:15 Girona FC - Almeria 1.78 3.82 5.80
17 października 2015 1 X 2
18:00 Mirandes - Mallorca 2.30 3.40 4.10
18:00 Leganes - Girona FC 2.30 3.32 3.90
18:00 Real Oviedo - Alcorcon 2.44 3.25 3.62
18:00 Gimnastic Tarragona - Athletic Bilbao B 2.13 3.40 4.11
20:15 Osasuna - Albacete 2.25 3.47 4.28
18 października 2015 1 X 2
12:00 Almeria - Elche 2.39 3.40 3.76
17:00 Llagostera - Valladolid 3.10 3.22 2.66
17:00 Lugo - Alaves 2.75 3.18 3.10
17:00 Huesca - Ponferradina 2.05 3.43 4.60
17:00 Cordoba - Numancia 2.15 3.33 4.00
19:15 Real Saragossa - Tenerife 1.97 3.59 4.60
24 października 2015 1 X 2
18:00 Alaves - Cordoba 2.22 3.33 4.20
18:00 Athletic Bilbao B - Huesca 2.55 3.21 3.28
18:00 Elche - Leganes 2.51 3.25 3.40
18:00 Alcorcon - Llagostera 1.70 3.76 6.54
20:15 Girona FC - Real Saragossa 2.30 3.37 3.86
25 października 2015 1 X 2
12:00 Mallorca - Almeria 2.20 3.30 4.33
17:00 Ponferradina - Real Oviedo 2.63 3.38 3.10
17:00 Albacete - Lugo 2.00 3.44 4.75
17:00 Numancia - Gimnastic Tarragona 2.22 3.40 3.90
17:00 Valladolid - Mirandes 2.00 3.48 4.70
19:15 Tenerife - Osasuna 2.49 3.23 3.43
31 października 2015 1 X 2
18:00 Lugo - Tenerife 2.29 3.25 4.10
18:00 Llagostera - Ponferradina 2.56 3.21 3.20
18:00 Cordoba - Gimnastic Tarragona 2.14 3.30 4.40
18:00 Huesca - Numancia 2.12 3.40 4.20
20:15 Mirandes - Alcorcon 3.00 3.24 2.80
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Elche 2.15 3.31 4.20
17:00 Alaves - Albacete 2.03 3.54 4.65
17:00 Leganes - Mallorca 2.06 3.40 5.00
17:00 Osasuna - Girona FC 2.69 3.30 3.60
17:00 Real Oviedo - Athletic Bilbao B 2.13 3.42 4.40
19:15 Almeria - Valladolid 2.65 3.25 3.08
7 listopada 2015 1 X 2
18:00 Ponferradina - Mirandes 2.25 3.30 3.80
18:00 Tenerife - Alaves 2.50 3.23 3.32
18:00 Valladolid - Leganes 2.33 3.31 3.60
20:15 Mallorca - Real Saragossa 2.45 3.20 3.47
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Elche - Osasuna 2.27 3.24 4.20
17:00 Girona FC - Lugo 1.74 3.69 6.01
17:00 Albacete - Cordoba 2.25 3.35 3.91
17:00 Gimnastic Tarragona - Huesca 2.46 3.20 3.67
17:00 Numancia - Real Oviedo 2.25 3.38 3.73
19:15 Alcorcon - Almeria 1.75 3.76 6.66
9 listopada 2015 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao B - Llagostera 1.85 3.62 5.36
14 listopada 2015 1 X 2
18:00 Alaves - Girona FC 2.40 3.26 3.50
18:00 Leganes - Alcorcon 2.22 3.25 3.88
18:00 Albacete - Tenerife 2.07 3.50 4.33
18:00 Mirandes - Athletic Bilbao B 2.45 3.29 3.73
20:15 Lugo - Elche 2.47 3.20 3.44
15 listopada 2015 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Valladolid 2.05 3.50 4.20
17:00 Llagostera - Numancia 3.03 3.25 2.75
17:00 Real Oviedo - Gimnastic Tarragona 2.15 3.49 4.33
17:00 Almeria - Ponferradina 2.60 3.25 3.22
17:00 Cordoba - Huesca 2.64 3.25 3.30
19:15 Osasuna - Mallorca 2.05 3.54 4.65
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Mallorca - Lugo 2.27 3.30 3.90
16:00 Huesca - Real Oviedo 2.43 3.39 3.40
16:00 Athletic Bilbao B - Almeria 2.10 3.50 4.40
16:00 Numancia - Mirandes 2.55 3.30 3.70
20:15 Elche - Alaves 2.30 3.15 3.81
22 listopada 2015 1 X 2
12:00 Valladolid - Osasuna 2.24 3.30 3.75
17:00 Tenerife - Cordoba 2.38 3.25 3.50
17:00 Ponferradina - Leganes 2.78 3.13 3.00
17:00 Gimnastic Tarragona - Llagostera 1.76 3.77 6.00
17:00 Girona FC - Albacete 1.88 3.76 5.20
19:15 Alcorcon - Real Saragossa 2.25 3.30 3.87
28 listopada 2015 1 X 2
18:00 Leganes - Athletic Bilbao B 1.88 3.63 5.95
18:00 Osasuna - Alcorcon 2.55 3.11 3.30
18:00 Llagostera - Huesca 3.05 3.23 2.82
18:00 Almeria - Numancia 2.57 3.30 3.25
20:15 Alaves - Mallorca 1.93 3.40 4.85
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Lugo - Valladolid 2.28 3.40 3.80
17:00 Albacete - Elche 2.25 3.31 3.70
17:00 Mirandes - Gimnastic Tarragona 2.14 3.36 4.04
17:00 Tenerife - Girona FC 2.65 3.19 3.35
17:00 Real Saragossa - Ponferradina 2.00 3.49 4.48
19:15 Cordoba - Real Oviedo 2.43 3.31 3.60
5 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Elche - Tenerife 2.38 3.24 3.60
18:00 Alcorcon - Lugo 1.78 3.60 5.98
18:00 Valladolid - Alaves 2.38 3.31 3.50
20:15 Gimnastic Tarragona - Almeria 1.82 3.66 5.79
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Ponferradina - Osasuna 2.29 3.22 3.67
17:00 Mallorca - Albacete 2.36 3.35 3.63
17:00 Real Oviedo - Llagostera 1.62 4.00 6.73
17:00 Numancia - Leganes 2.78 3.15 3.10
17:00 Huesca - Mirandes 2.49 3.31 3.34
19:15 Girona FC - Cordoba 1.67 3.90 6.63
7 grudnia 2015 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao B - Real Saragossa 2.88 3.16 2.84
12 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Girona FC - Elche 2.00 3.40 4.62
18:00 Alaves - Alcorcon 2.33 3.20 3.90
18:00 Lugo - Ponferradina 2.59 3.20 3.30
18:00 Cordoba - Llagostera 1.62 4.00 7.00
20:15 Tenerife - Mallorca 2.16 3.25 4.20
13 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Numancia 2.02 3.40 4.75
17:00 Albacete - Valladolid 2.33 3.34 3.60
17:00 Osasuna - Athletic Bilbao B 2.00 3.42 5.30
17:00 Leganes - Gimnastic Tarragona 1.80 3.60 6.60
17:00 Almeria - Huesca 2.50 3.25 3.35
19:15 Mirandes - Real Oviedo 2.27 3.40 3.65
18 grudnia 2015 1 X 2
20:30 Elche - Cordoba 2.11 3.43 4.50
19 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Ponferradina - Alaves 2.56 3.17 3.30
18:00 Gimnastic Tarragona - Real Saragossa 2.39 3.17 3.60
18:00 Mallorca - Girona FC 2.78 3.11 3.13
20:15 Numancia - Osasuna 2.29 3.27 3.75
20 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Llagostera - Mirandes 3.20 3.32 2.55
17:00 Huesca - Leganes 2.93 3.10 2.90
17:00 Valladolid - Tenerife 1.93 3.46 4.85
17:00 Alcorcon - Albacete 1.95 3.65 5.30
19:15 Real Oviedo - Almeria 1.88 3.70 5.30
21 grudnia 2015 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao B - Lugo 2.58 3.12 3.45
2 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Osasuna - Gimnastic Tarragona 2.16 3.25 4.60
18:00 Alaves - Athletic Bilbao B 1.73 3.70 6.50
20:15 Elche - Mallorca 2.10 3.40 5.16
3 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Cordoba - Mirandes 2.50 3.20 3.48
17:00 Albacete - Ponferradina 2.00 3.47 4.55
17:00 Leganes - Real Oviedo 2.03 3.30 4.65
17:00 Lugo - Numancia 2.38 3.10 3.76
17:00 Almeria - Llagostera 1.89 3.51 5.40
19:15 Real Saragossa - Huesca 1.95 3.52 4.81
4 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Tenerife - Alcorcon 2.80 3.20 3.10
20:30 Girona FC - Valladolid 2.27 3.20 4.00
9 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Gimnastic Tarragona - Lugo 2.00 3.20 5.50
18:00 Valladolid - Elche 2.29 3.30 4.00
18:00 Mirandes - Almeria 1.95 3.40 4.77
18:00 Alcorcon - Girona FC 2.20 3.10 4.33
20:15 Numancia - Alaves 2.50 3.20 3.46
10 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Real Oviedo - Real Saragossa 2.29 3.36 3.75
17:00 Athletic Bilbao B - Albacete 2.45 3.20 3.40
17:00 Ponferradina - Tenerife 2.24 3.20 4.01
17:00 Llagostera - Leganes 4.10 3.20 2.25
17:00 Huesca - Osasuna 2.70 3.27 3.80
19:15 Cordoba - Mallorca 2.36 3.23 4.00
16 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Albacete - Numancia 2.06 3.50 4.20
18:00 Elche - Alcorcon 2.51 3.10 3.40
18:00 Tenerife - Athletic Bilbao B 1.85 3.45 5.50
18:00 Real Saragossa - Llagostera 1.57 4.10 8.35
20:15 Osasuna - Real Oviedo 2.15 3.20 4.65
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Mallorca - Valladolid 2.38 3.27 3.78
17:00 Girona FC - Ponferradina 1.78 3.65 7.00
17:00 Alaves - Gimnastic Tarragona 1.90 3.50 5.75
17:00 Lugo - Huesca 2.47 3.20 3.70
17:00 Leganes - Mirandes 1.94 3.40 5.45
19:15 Almeria - Cordoba 2.86 3.20 2.85
23 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Girona FC - Athletic Bilbao B 1.55 4.10 8.53
18:00 Lugo - Real Oviedo 2.50 3.30 3.30
18:00 Mallorca - Alcorcon 2.56 3.20 3.31
18:00 Alaves - Huesca 2.09 3.40 4.50
20:15 Leganes - Almeria 1.72 3.82 6.50
24 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Valladolid - Cordoba 2.04 3.43 4.60
17:00 Tenerife - Numancia 2.05 3.35 4.40
17:00 Albacete - Gimnastic Tarragona 2.36 3.35 3.70
17:00 Real Saragossa - Mirandes 2.00 3.45 4.85
17:00 Osasuna - Llagostera 1.53 4.10 8.30
19:15 Elche - Ponferradina 2.00 3.50 4.95
30 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Huesca - Albacete 1.95 3.60 4.80
18:00 Cordoba - Leganes 3.10 3.11 2.87
18:00 Alcorcon - Valladolid 2.28 3.20 4.00
18:00 Llagostera - Lugo 2.82 3.20 3.05
20:15 Real Oviedo - Alaves 2.63 3.25 3.30
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Almeria - Real Saragossa 2.60 3.30 3.50
17:00 Gimnastic Tarragona - Tenerife 2.18 3.30 4.04
17:00 Numancia - Girona FC 2.95 3.20 2.84
17:00 Athletic Bilbao B - Elche 2.78 3.08 3.00
17:00 Ponferradina - Mallorca 2.43 3.19 3.60
19:15 Mirandes - Osasuna 2.55 3.25 3.30
6 lutego 2016 1 X 2
18:00 Real Saragossa - Leganes 2.70 3.15 3.10
18:00 Albacete - Real Oviedo 2.35 3.40 3.42
18:00 Valladolid - Ponferradina 1.70 3.80 6.34
18:00 Tenerife - Huesca 2.29 3.25 4.00
20:15 Elche - Numancia 2.23 3.30 4.10
7 lutego 2016 1 X 2
12:00 Alcorcon - Cordoba 2.06 3.36 4.80
17:00 Alaves - Llagostera 1.42 4.84 11.00
17:00 Lugo - Mirandes 2.40 3.20 4.15
17:00 Girona FC - Gimnastic Tarragona 1.80 3.74 6.00
17:00 Mallorca - Athletic Bilbao B 1.63 4.00 7.50
19:15 Osasuna - Almeria 1.96 3.39 4.80
13 lutego 2016 1 X 2
18:00 Almeria - Lugo 2.15 3.30 4.20
18:00 Ponferradina - Alcorcon 3.14 3.20 2.75
18:00 Gimnastic Tarragona - Elche 2.17 3.15 4.45
18:00 Athletic Bilbao B - Valladolid 3.10 3.20 2.74
20:15 Mirandes - Alaves 2.54 3.10 3.45
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Cordoba - Real Saragossa 2.25 3.36 4.25
17:00 Real Oviedo - Tenerife 2.10 3.40 4.20
17:00 Huesca - Girona FC 2.78 3.10 3.20
17:00 Llagostera - Albacete 3.10 3.23 2.80
17:00 Leganes - Osasuna 1.94 3.35 5.07
19:15 Numancia - Mallorca 2.45 3.30 4.16
20 lutego 2016 1 X 2
18:00 Lugo - Leganes 3.14 3.08 2.78
18:00 Albacete - Mirandes 2.49 3.35 3.30
18:00 Alcorcon - Athletic Bilbao B 1.71 3.90 7.00
18:00 Mallorca - Gimnastic Tarragona 2.15 3.30 4.70
20:15 Ponferradina - Cordoba 2.46 3.15 3.60
21 lutego 2016 1 X 2
12:00 Alaves - Almeria 1.81 3.54 5.90
17:00 Girona FC - Real Oviedo 2.10 3.40 4.75
17:00 Tenerife - Llagostera 1.74 3.70 6.50
17:00 Elche - Huesca 2.01 3.40 4.85
17:00 Valladolid - Numancia 2.07 3.30 4.90
19:15 Osasuna - Real Saragossa 2.55 3.20 3.86
27 lutego 2016 1 X 2
18:00 Athletic Bilbao B - Ponferradina 2.45 3.15 4.00
18:00 Llagostera - Girona FC 3.75 3.35 2.27
18:00 Numancia - Alcorcon 2.55 3.10 3.60
20:15 Cordoba - Osasuna 2.37 3.20 3.70
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Leganes - Alaves 1.91 3.45 5.75
17:00 Mirandes - Tenerife 2.00 3.42 4.53
17:00 Real Saragossa - Lugo 1.99 3.43 4.80
17:00 Gimnastic Tarragona - Valladolid 3.05 3.21 2.80
17:00 Almeria - Albacete 2.12 3.35 4.20
19:15 Real Oviedo - Elche 2.15 3.33 4.19
5 marca 2016 1 X 2
18:00 Girona FC - Mirandes 1.92 3.54 4.77
18:00 Elche - Llagostera 1.60 4.20 8.00
18:00 Mallorca - Real Oviedo 2.63 3.21 3.20
18:00 Athletic Bilbao B - Cordoba 2.20 3.40 4.33
20:15 Lugo - Osasuna 2.67 3.16 3.16
6 marca 2016 1 X 2
12:00 Alaves - Real Saragossa 2.70 3.20 3.50
17:00 Ponferradina - Numancia 3.04 3.16 2.92
17:00 Valladolid - Huesca 1.90 3.65 4.90
17:00 Tenerife - Almeria 2.25 3.40 3.85
17:00 Alcorcon - Gimnastic Tarragona 1.78 3.50 7.05
19:15 Albacete - Leganes 3.60 3.19 2.34
12 marca 2016 1 X 2
18:00 Mirandes - Elche 2.28 3.25 4.10
18:00 Real Saragossa - Albacete 1.72 3.90 6.50
18:00 Numancia - Athletic Bilbao B 1.90 3.50 5.20
18:00 Almeria - Girona FC 2.88 3.13 3.10
20:15 Real Oviedo - Valladolid 2.10 3.40 4.30
13 marca 2016 1 X 2
12:00 Osasuna - Alaves 2.41 3.05 3.70
17:00 Llagostera - Mallorca 2.95 3.25 2.82
17:00 Huesca - Alcorcon 2.60 3.13 3.40
17:00 Cordoba - Lugo 2.25 3.30 4.20
17:00 Gimnastic Tarragona - Ponferradina 1.85 3.70 5.48
19:15 Leganes - Tenerife 1.66 3.77 7.10
16 marca 2016 1 X 2
18:30 Huesca - Mallorca 2.05 3.35 4.40
19 marca 2016 1 X 2
18:00 Alaves - Lugo 2.18 3.45 4.90
18:00 Albacete - Osasuna 2.90 3.16 3.13
18:00 Valladolid - Llagostera 1.66 4.03 6.76
18:00 Alcorcon - Real Oviedo 2.11 3.35 4.33
20:15 Elche - Almeria 2.17 3.28 4.50
20 marca 2016 1 X 2
12:00 Tenerife - Real Saragossa 2.63 3.17 3.60
17:00 Girona FC - Leganes 2.58 3.15 3.40
17:00 Mallorca - Mirandes 2.38 3.30 4.33
17:00 Athletic Bilbao B - Gimnastic Tarragona 2.44 3.20 3.60
17:00 Ponferradina - Huesca 2.68 3.20 3.20
19:15 Numancia - Cordoba 2.09 3.60 4.54
26 marca 2016 1 X 2
18:00 Osasuna - Tenerife 2.20 3.26 3.97
18:00 Gimnastic Tarragona - Numancia 2.12 3.34 4.00
18:00 Leganes - Elche 1.75 3.64 6.00
18:00 Huesca - Athletic Bilbao B 1.83 3.68 5.20
20:15 Real Oviedo - Ponferradina 1.80 3.70 5.40
27 marca 2016 1 X 2
12:00 Cordoba - Alaves 2.92 3.10 3.13
17:00 Lugo - Albacete 2.20 3.36 4.10
17:00 Real Saragossa - Girona FC 2.34 3.20 3.90
17:00 Mirandes - Valladolid 2.75 3.25 2.98
17:00 Llagostera - Alcorcon 3.22 3.15 2.58
17:00 Almeria - Mallorca 2.39 3.20 3.90
2 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Elche - Real Saragossa 2.50 3.10 3.50
18:00 Mallorca - Leganes 2.90 3.10 3.01
18:00 Ponferradina - Llagostera 2.06 3.40 4.20
18:00 Alcorcon - Mirandes 1.94 3.50 4.76
3 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Gimnastic Tarragona - Cordoba 2.20 3.38 3.95
17:00 Valladolid - Almeria 2.10 3.40 4.33
17:00 Girona FC - Osasuna 1.83 3.70 5.28
17:00 Tenerife - Lugo 2.00 3.36 4.50
17:00 Numancia - Huesca 2.24 3.36 4.20
19:15 Albacete - Alaves 2.69 3.13 3.20
4 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao B - Real Oviedo 3.30 3.30 2.49
9 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Almeria - Alcorcon 2.71 3.15 3.80
18:00 Lugo - Girona FC 3.10 3.30 2.70
18:00 Llagostera - Athletic Bilbao B 2.62 3.40 3.20
18:00 Mirandes - Ponferradina 1.89 3.50 4.88
20:15 Leganes - Valladolid 2.11 3.68 5.00
10 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Mallorca 2.04 3.50 4.33
17:00 Huesca - Gimnastic Tarragona 2.67 3.41 3.64
17:00 Cordoba - Albacete 2.06 3.50 4.49
17:00 Alaves - Tenerife 2.24 3.20 4.40
17:00 Real Oviedo - Numancia 1.80 3.74 5.40
19:15 Osasuna - Elche 2.15 3.40 4.10
16 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Athletic Bilbao B - Mirandes 2.49 3.40 3.50
18:00 Elche - Lugo 2.08 3.40 4.50
18:00 Numancia - Llagostera 1.70 3.90 5.91
18:00 Girona FC - Alaves 1.96 3.46 4.63
20:15 Valladolid - Real Saragossa 2.11 3.52 4.00
17 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Gimnastic Tarragona - Real Oviedo 2.26 3.40 3.60
17:00 Alcorcon - Leganes 2.59 3.20 3.40
17:00 Tenerife - Albacete 1.90 3.60 5.00
17:00 Huesca - Cordoba 2.15 3.40 4.00
17:00 Ponferradina - Almeria 2.80 3.12 3.10
19:15 Mallorca - Osasuna 2.26 3.25 4.00
23 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Llagostera - Gimnastic Tarragona 2.76 3.33 3.10
18:00 Real Oviedo - Huesca 2.10 3.60 4.80
18:00 Leganes - Ponferradina 1.53 4.34 8.20
18:00 Albacete - Girona FC 3.10 3.27 2.56
20:15 Alaves - Elche 1.95 3.42 5.10
24 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Osasuna - Valladolid 2.34 3.25 3.60
17:00 Cordoba - Tenerife 2.30 3.38 3.60
17:00 Mirandes - Numancia 2.29 3.40 3.90
17:00 Lugo - Mallorca 2.35 3.27 3.75
17:00 Almeria - Athletic Bilbao B 1.91 3.80 5.10
19:15 Real Saragossa - Alcorcon 2.42 3.25 3.60
30 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Alcorcon - Osasuna 2.44 3.20 4.10
18:00 Numancia - Almeria 2.48 3.20 3.40
18:00 Huesca - Llagostera 1.77 3.90 6.20
20:15 Mallorca - Alaves 2.45 3.03 3.70
1 maja 2016 1 X 2
12:00 Real Oviedo - Cordoba 2.04 3.61 4.45
17:00 Valladolid - Lugo 1.83 3.71 5.60
17:00 Gimnastic Tarragona - Mirandes 2.05 3.50 4.70
17:00 Girona FC - Tenerife 1.86 3.69 5.25
17:00 Elche - Albacete 1.78 4.30 6.20
19:15 Ponferradina - Real Saragossa 3.00 3.17 2.96
2 maja 2016 1 X 2
20:30 Athletic Bilbao B - Leganes 4.00 3.66 2.25
7 maja 2016 1 X 2
18:00 Almeria - Gimnastic Tarragona 2.30 3.36 3.90
18:00 Osasuna - Ponferradina 1.81 3.60 6.20
18:00 Lugo - Alcorcon 2.74 3.15 3.30
18:00 Llagostera - Real Oviedo 3.00 3.39 2.68
20:15 Tenerife - Elche 1.90 3.60 5.00
8 maja 2016 1 X 2
12:00 Alaves - Valladolid 2.22 3.40 4.50
20:00 Cordoba - Girona FC 2.61 3.20 3.17
20:00 Mirandes - Huesca 2.33 3.33 3.52
20:00 Leganes - Numancia 1.75 3.90 7.10
20:00 Real Saragossa - Athletic Bilbao B 1.67 4.20 6.10
20:00 Albacete - Mallorca 2.54 3.50 3.40
14 maja 2016 1 X 2
19:00 Numancia - Real Saragossa 2.58 3.31 3.16
19:00 Real Oviedo - Mirandes 2.02 3.60 4.60
19:00 Mallorca - Tenerife 2.22 3.32 4.20
19:00 Valladolid - Albacete 1.79 3.88 5.20
15 maja 2016 1 X 2
12:00 Gimnastic Tarragona - Leganes 2.67 3.25 3.15
17:00 Alcorcon - Alaves 2.30 3.20 3.92
17:00 Elche - Girona FC 2.85 3.20 2.97
17:00 Ponferradina - Lugo 2.24 3.30 4.00
19:00 Llagostera - Cordoba 3.20 3.40 2.61
19:00 Huesca - Almeria 2.30 3.30 3.70
19:00 Athletic Bilbao B - Osasuna 4.35 3.50 2.04
21 maja 2016 1 X 2
18:00 Albacete - Alcorcon 3.05 3.30 2.64
18:00 Cordoba - Elche 2.07 3.40 4.20
18:00 Tenerife - Valladolid 2.06 3.45 4.80
18:00 Girona FC - Mallorca 1.90 3.60 5.05
20:15 Leganes - Huesca 1.68 4.00 7.10
22 maja 2016 1 X 2
12:00 Real Saragossa - Gimnastic Tarragona 2.20 3.50 3.90
17:00 Mirandes - Llagostera 1.98 3.85 4.75
17:00 Alaves - Ponferradina 1.75 3.80 6.40
17:00 Lugo - Athletic Bilbao B 1.79 4.00 5.60
17:00 Osasuna - Numancia 1.87 3.68 5.80
19:15 Almeria - Real Oviedo 2.15 3.48 4.00
24 maja 2016 1 X 2
20:30 Alcorcon - Tenerife 1.93 3.52 5.40
20:30 Mallorca - Elche 2.17 3.30 4.50
20:30 Valladolid - Girona FC 3.10 3.20 2.66
25 maja 2016 1 X 2
20:30 Llagostera - Almeria 3.10 3.30 2.61
20:30 Mirandes - Cordoba 3.15 3.65 2.40
20:30 Gimnastic Tarragona - Osasuna 2.39 3.30 3.60
20:30 Ponferradina - Albacete 1.65 4.40 7.30
20:30 Numancia - Lugo 2.15 3.62 4.00
26 maja 2016 1 X 2
20:00 Athletic Bilbao B - Alaves 9.90 4.70 1.50
20:00 Huesca - Real Saragossa 3.00 3.33 3.10
21:00 Real Oviedo - Leganes 2.54 3.30 3.22
29 maja 2016 1 X 2
20:00 Elche - Valladolid 2.39 3.20 3.80
20:00 Tenerife - Ponferradina 2.85 3.42 2.66
20:00 Leganes - Llagostera 1.30 6.24 13.00
20:00 Albacete - Athletic Bilbao B 2.29 3.90 3.40
20:00 Lugo - Gimnastic Tarragona 6.00 4.00 1.70
20:00 Mallorca - Cordoba 2.76 3.29 4.90
20:00 Almeria - Mirandes 1.36 5.70 11.00
20:00 Girona FC - Alcorcon 2.15 3.30 4.30
20:00 Real Saragossa - Real Oviedo 1.72 4.10 5.75
20:00 Alaves - Numancia 1.37 5.10 12.00
20:00 Osasuna - Huesca 1.68 3.90 6.40
4 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Athletic Bilbao B - Tenerife 2.83 3.70 2.72
17:30 Huesca - Lugo 1.95 4.02 4.50
17:30 Numancia - Albacete 1.60 5.30 7.50
20:30 Valladolid - Mallorca 5.12 4.30 1.70
20:30 Ponferradina - Girona FC 3.40 2.90 2.65
20:30 Cordoba - Almeria 3.50 3.05 3.63
20:30 Alcorcon - Elche 1.32 5.71 13.00
20:30 Mirandes - Leganes 9.50 5.50 1.41
20:30 Gimnastic Tarragona - Alaves 1.65 4.25 6.61
20:30 Real Oviedo - Osasuna 5.20 4.11 1.81
20:30 Llagostera - Real Saragossa 7.50 4.77 1.53
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 1 Najwyższe kursy
22 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Atletico Astorga - Coruxo 2.29 3.25 3.45
18:30 Arandina - Racing Ferrol 2.90 3.30 2.59
20:00 Pontevedra CF - Guijuelo 2.53 3.26 3.00
23 sierpnia 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Cacereno 2.25 3.30 3.95
18:30 Pena Deportiva - Lealtad 2.46 3.25 3.19
18:30 Somozas - Burgos CF 2.64 3.25 2.94
18:30 Celta Vigo B - Racing Santander 2.51 3.30 3.10
18:30 Izarra - Tudelano 2.88 3.30 2.65
19:00 Valladolid B - Cultural Leonesa 2.50 3.30 3.10
20:00 Logrones UD - Compostela 2.00 3.38 4.66
29 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Guijuelo - Somozas 1.85 3.60 5.00
18:30 Lealtad - Izarra 2.30 3.31 3.50
18:30 Cultural Leonesa - Celta Vigo B 2.30 3.30 3.40
18:30 Tudelano - Sporting Gijon B 2.12 3.24 3.84
20:00 Compostela - Pena Deportiva 1.53 4.44 8.03
30 sierpnia 2015 1 X 2
12:00 Cacereno - Pontevedra CF 2.48 3.25 3.30
18:30 Racing Ferrol - Logrones UD 2.06 3.25 4.06
18:30 Coruxo - Arandina 2.12 3.25 3.96
19:00 Racing Santander - Atletico Astorga 1.62 3.92 6.01
19:00 Burgos CF - Valladolid B 1.75 3.53 5.68
5 września 2015 1 X 2
17:00 Sporting Gijon B - Lealtad 2.13 3.25 4.00
18:00 Somozas - Cacereno 2.20 3.20 3.78
18:00 Celta Vigo B - Atletico Astorga 1.70 3.66 5.99
18:00 Arandina - Racing Santander 3.30 3.40 2.50
18:30 Logrones UD - Coruxo 1.68 4.00 6.15
6 września 2015 1 X 2
12:00 Valladolid B - Guijuelo 2.72 3.20 2.88
17:00 Pontevedra CF - Tudelano 2.32 3.20 3.49
17:30 Pena Deportiva - Racing Ferrol 3.70 3.46 2.15
18:00 Cultural Leonesa - Burgos CF 2.71 3.10 2.97
18:00 Izarra - Compostela 2.44 3.16 3.24
12 września 2015 1 X 2
18:00 Atletico Astorga - Arandina 2.22 3.20 3.66
18:00 Coruxo - Pena Deportiva 1.61 3.82 6.40
13 września 2015 1 X 2
12:00 Cacereno - Valladolid B 2.19 3.13 3.79
17:00 Racing Santander - Logrones UD 2.43 3.13 3.23
17:00 Racing Ferrol - Izarra 1.50 4.26 7.36
17:30 Lealtad - Pontevedra CF 2.30 3.20 3.65
18:00 Guijuelo - Cultural Leonesa 1.76 3.40 5.82
18:00 Compostela - Sporting Gijon B 1.91 3.35 5.05
18:00 Burgos CF - Celta Vigo B 1.93 3.30 4.61
18:00 Tudelano - Somozas 2.24 3.10 3.74
19 września 2015 1 X 2
18:00 Somozas - Lealtad 2.10 3.35 3.78
18:30 Pena Deportiva - Racing Santander 3.50 3.33 2.20
21:00 Logrones UD - Atletico Astorga 1.56 4.69 10.25
20 września 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Racing Ferrol 3.00 3.32 2.51
12:00 Valladolid B - Tudelano 2.28 3.20 3.64
17:00 Celta Vigo B - Arandina 2.30 3.36 3.64
17:00 Pontevedra CF - Compostela 2.35 3.25 3.40
17:00 Cultural Leonesa - Cacereno 1.95 3.30 4.54
18:00 Burgos CF - Guijuelo 2.26 3.24 3.46
18:00 Izarra - Coruxo 2.24 3.34 3.38
26 września 2015 1 X 2
17:30 Atletico Astorga - Pena Deportiva 2.10 3.37 3.80
18:00 Racing Ferrol - Pontevedra CF 1.46 4.20 9.24
27 września 2015 1 X 2
12:00 Cacereno - Burgos CF 3.36 3.10 2.45
17:00 Guijuelo - Celta Vigo B 1.80 3.60 5.42
17:00 Compostela - Somozas 1.80 3.79 5.57
17:00 Lealtad - Valladolid B 2.10 3.26 3.88
17:00 Racing Santander - Izarra 1.62 4.00 8.32
17:30 Tudelano - Cultural Leonesa 2.23 3.20 3.67
18:00 Arandina - Logrones UD 3.26 3.34 2.31
18:00 Coruxo - Sporting Gijon B 2.14 3.30 3.74
3 października 2015 1 X 2
17:00 Valladolid B - Compostela 2.45 3.30 3.30
17:00 Cultural Leonesa - Lealtad 1.91 3.55 4.60
17:00 Somozas - Racing Ferrol 4.18 3.47 2.05
17:00 Celta Vigo B - Logrones UD 3.23 3.25 2.45
4 października 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Racing Santander 3.00 3.33 2.60
17:00 Pena Deportiva - Arandina 2.44 3.39 3.00
17:00 Burgos CF - Tudelano 1.73 3.68 6.27
17:00 Guijuelo - Cacereno 1.50 4.31 9.27
17:00 Pontevedra CF - Coruxo 2.50 3.25 3.15
17:00 Izarra - Atletico Astorga 2.10 3.25 3.93
10 października 2015 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Sporting Gijon B 2.17 3.30 3.77
17:00 Lealtad - Burgos CF 2.10 3.25 3.85
18:00 Racing Ferrol - Valladolid B 1.36 5.40 13.00
19:00 Compostela - Cultural Leonesa 2.60 3.30 3.17
20:30 Logrones UD - Pena Deportiva 1.33 6.07 10.53
11 października 2015 1 X 2
12:00 Cacereno - Celta Vigo B 2.02 3.41 3.97
16:30 Tudelano - Guijuelo 2.44 3.15 3.39
16:45 Coruxo - Somozas 1.91 3.60 4.84
17:00 Arandina - Izarra 2.25 3.20 3.59
17:00 Racing Santander - Pontevedra CF 1.42 4.40 9.92
17 października 2015 1 X 2
16:30 Celta Vigo B - Pena Deportiva 1.70 3.86 5.66
16:45 Valladolid B - Coruxo 2.15 3.44 3.80
18 października 2015 1 X 2
12:00 Cacereno - Tudelano 2.27 3.30 3.70
12:00 Sporting Gijon B - Arandina 1.95 3.45 4.24
16:30 Somozas - Racing Santander 3.50 3.39 2.27
17:00 Burgos CF - Compostela 1.94 3.40 4.73
17:00 Cultural Leonesa - Racing Ferrol 2.51 3.15 3.28
17:00 Guijuelo - Lealtad 1.75 3.68 5.19
17:00 Pontevedra CF - Atletico Astorga 1.81 3.47 5.02
17:00 Izarra - Logrones UD 2.82 3.15 2.85
24 października 2015 1 X 2
16:45 Pena Deportiva - Izarra 2.50 3.24 3.05
17:00 Atletico Astorga - Somozas 2.37 3.20 3.30
17:00 Compostela - Guijuelo 2.62 3.10 3.10
25 października 2015 1 X 2
12:00 Lealtad - Cacereno 2.10 3.25 4.36
16:00 Tudelano - Celta Vigo B 1.85 3.53 4.72
16:30 Coruxo - Cultural Leonesa 2.05 3.41 4.20
17:00 Logrones UD - Sporting Gijon B 1.49 4.35 8.50
17:00 Racing Santander - Valladolid B 1.57 4.10 7.25
17:00 Racing Ferrol - Burgos CF 1.76 3.50 6.18
17:00 Arandina - Pontevedra CF 2.18 3.25 3.80
31 października 2015 1 X 2
16:30 Celta Vigo B - Izarra 2.45 3.20 3.27
17:00 Cultural Leonesa - Racing Santander 2.50 3.20 3.14
18:00 Guijuelo - Racing Ferrol 2.05 3.30 3.75
18:15 Burgos CF - Coruxo 1.75 3.59 6.31
20:30 Pontevedra CF - Logrones UD 2.76 3.20 2.85
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Pena Deportiva 1.67 3.77 6.70
12:00 Cacereno - Compostela 1.90 3.63 5.25
12:00 Valladolid B - Atletico Astorga 2.49 3.21 3.55
16:00 Tudelano - Lealtad 1.73 3.69 6.40
16:30 Somozas - Arandina 2.00 3.89 4.00
7 listopada 2015 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Cultural Leonesa 2.76 3.20 2.80
17:00 Compostela - Tudelano 1.95 3.62 4.58
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Lealtad - Celta Vigo B 2.13 3.50 4.45
16:30 Izarra - Sporting Gijon B 2.39 3.10 3.70
16:30 Coruxo - Guijuelo 2.66 3.20 2.88
16:45 Pena Deportiva - Pontevedra CF 2.59 3.31 2.93
17:00 Racing Santander - Burgos CF 1.71 3.65 5.80
17:00 Logrones UD - Somozas 1.65 4.03 7.02
17:00 Racing Ferrol - Cacereno 1.60 4.01 6.54
17:00 Arandina - Valladolid B 2.40 3.49 3.01
14 listopada 2015 1 X 2
15:45 Valladolid B - Logrones UD 3.20 3.20 2.52
16:30 Somozas - Pena Deportiva 1.67 3.92 6.73
15 listopada 2015 1 X 2
12:00 Lealtad - Compostela 2.71 3.39 4.90
12:00 Cacereno - Coruxo 2.34 3.20 3.47
12:00 Celta Vigo B - Sporting Gijon B 3.20 3.32 3.48
12:00 Tudelano - Racing Ferrol 3.14 3.20 2.67
17:00 Pontevedra CF - Izarra 1.97 3.35 4.52
17:00 Guijuelo - Racing Santander 2.01 3.64 4.79
17:00 Cultural Leonesa - Arandina 1.56 4.60 8.00
17:00 Burgos CF - Atletico Astorga 1.85 3.50 5.11
21 listopada 2015 1 X 2
15:45 Sporting Gijon B - Pontevedra CF 2.85 3.22 2.76
22 listopada 2015 1 X 2
16:30 Izarra - Somozas 2.37 3.20 3.40
16:45 Coruxo - Tudelano 2.40 3.32 3.20
16:45 Pena Deportiva - Valladolid B 2.20 3.47 3.69
17:00 Racing Santander - Cacereno 1.71 4.82 10.50
17:00 Racing Ferrol - Lealtad 1.48 4.96 10.16
17:00 Logrones UD - Cultural Leonesa 2.05 3.24 4.61
17:00 Arandina - Burgos CF 2.58 3.15 3.20
17:00 Atletico Astorga - Guijuelo 3.50 3.16 2.45
19:00 Compostela - Celta Vigo B 2.05 3.60 4.50
28 listopada 2015 1 X 2
15:45 Valladolid B - Izarra 2.34 3.40 3.50
16:15 Celta Vigo B - Pontevedra CF 2.70 3.20 3.08
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Guijuelo - Arandina 1.80 4.22 6.00
12:00 Tudelano - Racing Santander 3.18 3.15 2.63
12:00 Cacereno - Atletico Astorga 2.02 3.50 4.50
12:00 Lealtad - Coruxo 2.38 3.30 4.00
17:00 Cultural Leonesa - Pena Deportiva 1.55 4.20 8.00
17:00 Burgos CF - Logrones UD 2.90 3.10 2.75
17:00 Compostela - Racing Ferrol 3.60 3.30 2.36
17:00 Somozas - Sporting Gijon B 2.07 3.50 4.15
5 grudnia 2015 1 X 2
16:45 Pena Deportiva - Burgos CF 2.71 3.40 3.00
17:00 Atletico Astorga - Tudelano 2.45 3.50 3.20
18:00 Racing Ferrol - Celta Vigo B 1.33 5.80 11.00
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Valladolid B 2.00 3.50 4.12
16:30 Izarra - Cultural Leonesa 2.86 3.20 2.77
16:30 Coruxo - Compostela 2.47 3.40 3.60
17:00 Pontevedra CF - Somozas 1.95 3.43 4.53
17:00 Racing Santander - Lealtad 1.57 4.20 7.00
17:00 Logrones UD - Guijuelo 2.18 3.31 4.19
17:00 Arandina - Cacereno 2.10 3.54 3.90
12 grudnia 2015 1 X 2
15:45 Cacereno - Logrones UD 3.42 3.15 2.50
15:45 Valladolid B - Pontevedra CF 2.44 3.40 3.24
13 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Lealtad - Atletico Astorga 1.76 4.00 5.75
12:00 Tudelano - Arandina 1.68 4.26 6.00
12:00 Celta Vigo B - Somozas 2.54 3.22 2.97
17:00 Guijuelo - Pena Deportiva 1.54 4.20 7.50
17:00 Cultural Leonesa - Sporting Gijon B 1.50 4.14 7.97
17:00 Racing Ferrol - Coruxo 1.50 4.40 7.00
17:00 Compostela - Racing Santander 3.10 3.25 2.66
17:00 Burgos CF - Izarra 1.65 3.70 6.50
19 grudnia 2015 1 X 2
15:45 Sporting Gijon B - Burgos CF 2.33 3.16 3.48
16:30 Izarra - Guijuelo 2.72 3.03 2.92
16:45 Pena Deportiva - Cacereno 2.51 3.27 3.20
17:00 Atletico Astorga - Compostela 2.60 3.30 3.12
17:00 Arandina - Lealtad 2.35 3.41 3.40
17:00 Somozas - Valladolid B 1.72 3.80 6.26
20 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Celta Vigo B - Coruxo 3.75 3.58 2.08
17:00 Pontevedra CF - Cultural Leonesa 2.55 3.15 3.20
17:00 Racing Santander - Racing Ferrol 2.33 3.17 3.40
17:00 Logrones UD - Tudelano 1.73 3.82 6.00
2 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Compostela - Arandina 2.30 3.40 3.65
3 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Logrones UD 2.53 3.10 3.13
12:00 Tudelano - Pena Deportiva 1.70 3.75 6.56
12:00 Valladolid B - Celta Vigo B 2.06 3.34 3.90
12:00 Cacereno - Izarra 2.38 3.30 3.84
16:30 Coruxo - Racing Santander 2.09 3.77 3.85
17:00 Guijuelo - Sporting Gijon B 1.48 4.24 9.79
17:00 Cultural Leonesa - Somozas 1.67 3.80 6.77
17:00 Racing Ferrol - Atletico Astorga 1.40 5.59 8.70
17:00 Burgos CF - Pontevedra CF 2.18 3.31 3.67
9 stycznia 2016 1 X 2
16:30 Coruxo - Atletico Astorga 1.87 3.70 5.25
10 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Sporting Gijon B 2.02 3.35 4.15
12:00 Tudelano - Izarra 1.95 3.50 4.50
12:00 Lealtad - Pena Deportiva 1.75 3.77 5.77
16:30 Compostela - Logrones UD 3.94 3.30 2.15
17:00 Guijuelo - Pontevedra CF 3.00 3.31 2.63
17:00 Burgos CF - Somozas 2.17 3.28 3.89
17:00 Cultural Leonesa - Valladolid B 1.50 4.24 8.32
17:00 Racing Santander - Celta Vigo B 1.36 6.27 10.49
17:15 Racing Ferrol - Arandina 1.53 4.60 6.72
16 stycznia 2016 1 X 2
15:45 Valladolid B - Burgos CF 2.81 3.20 2.80
16:00 Sporting Gijon B - Tudelano 3.28 3.20 2.44
17:00 Atletico Astorga - Racing Santander 4.26 3.58 2.00
17 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Celta Vigo B - Cultural Leonesa 3.10 3.20 2.58
16:30 Somozas - Guijuelo 2.26 3.40 3.80
16:30 Izarra - Lealtad 2.02 3.30 4.35
17:00 Pontevedra CF - Cacereno 1.62 3.80 6.45
17:00 Arandina - Coruxo 2.55 3.46 3.13
17:00 Logrones UD - Racing Ferrol 2.50 3.20 3.40
23 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Celta Vigo B 2.15 3.43 4.50
18:00 Compostela - Izarra 2.03 3.41 4.20
24 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Somozas 2.28 3.27 3.71
12:00 Lealtad - Sporting Gijon B 1.75 3.70 5.69
12:00 Tudelano - Pontevedra CF 2.48 3.10 3.80
16:30 Coruxo - Logrones UD 2.54 3.15 3.09
17:00 Guijuelo - Valladolid B 1.98 3.70 4.75
17:00 Racing Santander - Arandina 1.43 4.99 8.50
17:00 Burgos CF - Cultural Leonesa 2.41 3.20 3.37
17:15 Racing Ferrol - Pena Deportiva 1.33 5.69 12.07
30 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Celta Vigo B - Burgos CF 2.75 3.34 2.70
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Valladolid B - Cacereno 1.95 3.40 4.77
12:00 Sporting Gijon B - Compostela 2.64 3.19 3.00
16:00 Pena Deportiva - Coruxo 2.80 3.25 2.81
16:30 Somozas - Tudelano 2.28 3.20 3.46
17:00 Pontevedra CF - Lealtad 1.82 3.60 5.41
17:00 Cultural Leonesa - Guijuelo 1.62 3.80 8.50
17:00 Izarra - Racing Ferrol 3.77 3.27 2.33
17:00 Arandina - Atletico Astorga 2.24 3.36 3.40
17:00 Logrones UD - Racing Santander 2.66 3.10 3.20
6 lutego 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Logrones UD 4.65 3.44 1.95
18:00 Compostela - Pontevedra CF 2.49 3.18 3.45
7 lutego 2016 1 X 2
12:00 Coruxo - Izarra 1.86 3.57 4.71
12:00 Lealtad - Somozas 2.00 3.35 4.40
12:00 Cacereno - Cultural Leonesa 3.04 3.10 2.90
16:00 Tudelano - Valladolid B 1.90 3.57 4.33
17:00 Arandina - Celta Vigo B 1.84 3.80 4.33
17:00 Racing Santander - Pena Deportiva 1.26 5.89 17.39
17:00 Guijuelo - Burgos CF 2.38 3.27 3.21
17:00 Racing Ferrol - Sporting Gijon B 1.33 5.57 15.78
13 lutego 2016 1 X 2
16:00 Celta Vigo B - Guijuelo 3.10 3.10 2.77
16:30 Pena Deportiva - Atletico Astorga 2.30 3.29 3.48
17:00 Somozas - Compostela 2.62 3.15 3.14
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Coruxo 2.63 3.14 2.95
12:00 Valladolid B - Lealtad 2.38 3.40 4.07
17:00 Logrones UD - Arandina 1.48 4.38 8.04
17:00 Izarra - Racing Santander 3.51 3.09 2.38
17:00 Burgos CF - Cacereno 1.75 3.62 5.40
17:00 Pontevedra CF - Racing Ferrol 2.90 3.25 2.85
17:00 Cultural Leonesa - Tudelano 2.33 3.20 3.57
20 lutego 2016 1 X 2
17:00 Compostela - Valladolid B 2.05 3.41 4.80
17:00 Atletico Astorga - Izarra 2.00 3.52 4.33
17:00 Racing Ferrol - Somozas 1.57 4.05 7.37
21 lutego 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Cultural Leonesa 2.52 3.13 3.14
12:00 Cacereno - Guijuelo 2.58 3.10 3.30
16:30 Tudelano - Burgos CF 2.02 3.40 4.16
17:00 Logrones UD - Celta Vigo B 1.39 5.21 10.72
17:00 Racing Santander - Sporting Gijon B 1.36 4.96 12.94
17:00 Coruxo - Pontevedra CF 2.15 3.45 3.57
17:00 Arandina - Pena Deportiva 1.71 3.96 5.94
27 lutego 2016 1 X 2
17:00 Somozas - Coruxo 2.12 3.32 3.90
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Valladolid B - Racing Ferrol 3.26 3.25 2.41
12:00 Sporting Gijon B - Atletico Astorga 2.60 3.10 3.13
16:00 Celta Vigo B - Cacereno 1.95 3.43 4.88
16:30 Pena Deportiva - Logrones UD 4.58 3.45 1.97
17:00 Izarra - Arandina 2.32 3.11 3.59
17:00 Guijuelo - Tudelano 2.16 3.21 3.89
17:00 Cultural Leonesa - Compostela 2.15 3.25 4.38
17:00 Burgos CF - Lealtad 1.97 4.75 8.50
18:00 Pontevedra CF - Racing Santander 3.70 3.25 2.30
5 marca 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Pontevedra CF 2.42 3.25 3.28
6 marca 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Guijuelo 1.91 3.37 5.20
16:30 Tudelano - Cacereno 1.54 4.20 8.00
16:30 Pena Deportiva - Celta Vigo B 2.59 3.25 3.20
16:30 Compostela - Burgos CF 2.06 3.50 4.21
17:00 Coruxo - Valladolid B 2.08 3.51 3.73
17:00 Racing Santander - Somozas 1.58 4.14 7.30
17:00 Arandina - Sporting Gijon B 1.86 3.50 4.96
17:00 Logrones UD - Izarra 1.37 4.33 13.84
18:00 Racing Ferrol - Cultural Leonesa 1.53 4.02 7.65
13 marca 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Lealtad 2.10 3.25 4.10
12:00 Valladolid B - Racing Santander 5.15 3.43 1.90
12:00 Sporting Gijon B - Logrones UD 6.41 3.80 1.75
16:30 Celta Vigo B - Tudelano 3.10 3.16 2.63
17:00 Burgos CF - Racing Ferrol 3.00 3.24 2.60
17:00 Cultural Leonesa - Coruxo 2.02 3.40 4.30
17:00 Izarra - Pena Deportiva 1.57 3.93 7.50
17:00 Somozas - Atletico Astorga 2.19 3.30 3.64
17:00 Pontevedra CF - Arandina 2.00 3.47 4.16
17:00 Guijuelo - Compostela 2.88 3.10 2.90
19 marca 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Valladolid B 1.85 3.60 4.75
17:00 Compostela - Cacereno 2.16 3.21 4.16
18:00 Coruxo - Burgos CF 2.26 3.15 3.72
20:00 Logrones UD - Pontevedra CF 1.95 3.50 4.80
20 marca 2016 1 X 2
12:00 Lealtad - Tudelano 2.68 3.20 3.10
17:00 Izarra - Celta Vigo B 1.86 3.45 5.25
17:00 Arandina - Somozas 2.45 3.25 3.40
17:00 Racing Santander - Cultural Leonesa 1.52 4.07 7.83
17:00 Racing Ferrol - Guijuelo 1.56 3.80 8.40
17:00 Pena Deportiva - Sporting Gijon B 3.25 3.30 2.54
24 marca 2016 1 X 2
12:00 Guijuelo - Coruxo 2.32 3.25 3.60
16:45 Valladolid B - Arandina 1.94 3.45 4.60
17:00 Pontevedra CF - Pena Deportiva 1.33 5.28 13.00
17:30 Somozas - Logrones UD 3.42 3.25 2.40
25 marca 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Izarra 2.20 3.23 4.18
26 marca 2016 1 X 2
17:00 Tudelano - Compostela 1.71 3.80 6.10
27 marca 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Racing Ferrol 3.63 3.20 2.35
17:00 Burgos CF - Racing Santander 3.22 3.20 2.48
17:00 Cultural Leonesa - Atletico Astorga 2.40 3.40 3.35
17:00 Celta Vigo B - Lealtad 1.80 3.55 6.40
2 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Compostela - Lealtad 1.66 3.75 7.50
17:00 Atletico Astorga - Burgos CF 2.38 3.30 3.61
3 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Celta Vigo B 2.18 3.40 3.70
17:00 Racing Ferrol - Tudelano 1.87 3.50 4.93
17:00 Logrones UD - Valladolid B 1.60 4.01 6.79
17:00 Izarra - Pontevedra CF 2.62 3.10 3.29
17:00 Pena Deportiva - Somozas 5.32 3.50 1.87
17:00 Racing Santander - Guijuelo 1.44 4.70 11.22
17:30 Arandina - Cultural Leonesa 2.40 3.20 3.38
18:00 Coruxo - Cacereno 1.76 3.60 5.42
9 kwietnia 2016 1 X 2
17:30 Lealtad - Racing Ferrol 4.50 3.60 2.00
10 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Racing Santander 4.60 3.44 2.00
12:00 Valladolid B - Pena Deportiva 1.55 4.29 7.12
16:30 Celta Vigo B - Compostela 2.74 3.10 2.90
17:00 Guijuelo - Atletico Astorga 2.50 3.28 3.12
17:00 Tudelano - Coruxo 1.40 4.94 12.58
17:00 Pontevedra CF - Sporting Gijon B 1.95 3.60 4.80
17:00 Cultural Leonesa - Logrones UD 3.37 3.25 2.58
17:00 Burgos CF - Arandina 1.80 3.72 5.02
18:00 Somozas - Izarra 1.72 3.60 6.11
16 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Cacereno 2.23 3.40 3.84
17:00 Izarra - Valladolid B 2.15 3.43 3.88
18:15 Racing Ferrol - Compostela 1.32 6.00 13.00
17 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Racing Santander - Tudelano 1.83 3.48 5.16
17:00 Pena Deportiva - Cultural Leonesa 3.00 3.30 2.68
17:00 Pontevedra CF - Celta Vigo B 1.88 3.58 5.25
17:00 Sporting Gijon B - Somozas 1.56 4.14 8.68
17:30 Arandina - Guijuelo 2.45 3.24 3.20
18:00 Logrones UD - Burgos CF 1.75 3.51 6.30
18:00 Coruxo - Lealtad 1.83 3.83 5.28
23 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Compostela - Coruxo 1.82 3.73 5.14
18:00 Celta Vigo B - Racing Ferrol 3.81 3.27 2.20
24 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Burgos CF - Pena Deportiva 1.36 6.36 16.90
17:00 Cultural Leonesa - Izarra 1.73 3.90 6.50
17:00 Lealtad - Racing Santander 6.55 3.93 1.88
17:00 Guijuelo - Logrones UD 3.62 3.23 2.25
17:00 Tudelano - Atletico Astorga 1.71 4.03 5.52
18:00 Cacereno - Arandina 1.62 3.90 6.50
18:45 Valladolid B - Sporting Gijon B 3.13 3.25 2.74
18:45 Somozas - Pontevedra CF 2.63 3.10 3.00
30 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Pena Deportiva - Guijuelo 4.80 4.06 1.83
18:00 Atletico Astorga - Lealtad 1.40 5.29 9.34
18:30 Coruxo - Racing Ferrol 5.66 4.00 1.67
1 maja 2016 1 X 2
12:00 Sporting Gijon B - Cultural Leonesa 2.30 3.43 3.60
17:00 Racing Santander - Compostela 1.33 5.57 11.61
17:00 Izarra - Burgos CF 3.34 3.25 2.53
17:00 Pontevedra CF - Valladolid B 1.58 4.11 7.00
18:00 Logrones UD - Cacereno 1.78 3.81 5.43
18:00 Arandina - Tudelano 3.54 3.56 2.28
18:00 Somozas - Celta Vigo B 4.02 3.60 2.10
7 maja 2016 1 X 2
18:00 Cultural Leonesa - Pontevedra CF 2.08 3.35 4.52
18:00 Lealtad - Arandina 5.50 3.50 2.10
18:00 Burgos CF - Sporting Gijon B 2.32 3.40 3.40
18:00 Compostela - Atletico Astorga 3.99 3.50 2.02
18:00 Guijuelo - Izarra 1.85 6.28 19.90
18:00 Racing Ferrol - Racing Santander 2.46 3.25 3.18
18:00 Coruxo - Celta Vigo B 6.00 3.50 2.95
18:00 Tudelano - Logrones UD 1.65 3.82 5.94
18:00 Cacereno - Pena Deportiva 1.30 6.60 15.00
18:00 Valladolid B - Somozas 2.39 3.25 3.26
14 maja 2016 1 X 2
18:30 Logrones UD - Lealtad 1.85 3.82 5.00
15 maja 2016 1 X 2
17:00 Atletico Astorga - Racing Ferrol 5.90 5.00 1.75
17:00 Izarra - Cacereno 4.60 4.00 2.00
17:00 Sporting Gijon B - Guijuelo 1.91 3.90 5.20
17:00 Pena Deportiva - Tudelano 21.00 7.50 1.25
17:00 Racing Santander - Coruxo 1.25 8.00 14.50
18:00 Pontevedra CF - Burgos CF 2.00 3.50 4.00
18:00 Somozas - Cultural Leonesa 3.60 3.10 2.30
18:00 Arandina - Compostela 1.85 4.00 4.50
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 2 Najwyższe kursy
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Arenas Club Getxo - Gernika 2.29 3.20 3.75
19:00 Amorebieta - Leioa 1.91 3.34 4.67
19:00 Sestao River - Portugalete 2.31 3.31 3.50
20:00 Real Madryt Castilla - CD Ebro 1.51 4.20 7.82
20:00 Socuellamos - Guadalajara 2.13 3.40 4.08
23 sierpnia 2015 1 X 2
13:00 Mensajero - Rayo Majadahonda 2.80 3.35 3.20
18:30 Getafe B - Fuenlabrada 3.34 3.50 2.64
18:30 Real Sociedad B - La Roda 1.84 3.43 4.87
18:30 Real Union - Talavera CF 1.73 3.71 6.23
19:00 Toledo - Barakaldo 2.44 3.29 3.20
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Leioa - Sestao River 2.54 3.20 3.30
18:30 Portugalete - Arenas Club Getxo 2.20 3.20 3.68
18:30 CD Ebro - Real Sociedad B 2.50 3.56 4.00
18:30 Guadalajara - Getafe B 1.67 4.06 6.70
19:00 Gernika - Toledo 2.43 3.12 3.24
30 sierpnia 2015 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Mensajero 1.45 4.34 11.26
18:30 Talavera CF - Amorebieta 2.39 3.18 3.27
18:30 La Roda - Real Union 3.56 3.25 2.30
19:00 Barakaldo - Socuellamos 1.83 3.52 5.37
19:30 Rayo Majadahonda - Real Madryt Castilla 3.73 3.39 2.20
5 września 2015 1 X 2
16:00 Real Union - CD Ebro 1.62 3.98 6.40
17:00 Amorebieta - La Roda 1.94 3.44 4.24
18:00 Arenas Club Getxo - Leioa 1.80 3.39 5.26
6 września 2015 1 X 2
12:00 Getafe B - Barakaldo 4.03 3.45 2.10
12:00 Fuenlabrada - Guadalajara 1.93 3.70 4.50
12:00 Mensajero - Real Madryt Castilla 3.50 3.39 2.48
12:15 Socuellamos - Gernika 1.80 3.50 5.50
18:00 Real Sociedad B - Rayo Majadahonda 1.98 3.50 4.60
18:30 Sestao River - Talavera CF 1.70 3.69 6.62
19:00 Toledo - Portugalete 1.96 3.58 4.40
12 września 2015 1 X 2
16:00 Portugalete - Socuellamos 2.19 3.33 3.60
18:00 Leioa - Toledo 2.92 3.13 2.80
18:00 Gernika - Getafe B 1.93 3.50 5.02
20:00 Real Madryt Castilla - Real Sociedad B 1.50 4.43 8.33
13 września 2015 1 X 2
12:00 Rayo Majadahonda - Real Union 3.10 3.25 2.50
12:15 Guadalajara - Mensajero 1.53 4.22 10.33
17:00 CD Ebro - Amorebieta 2.48 3.31 3.20
18:00 Talavera CF - Arenas Club Getxo 2.28 3.11 3.58
18:00 La Roda - Sestao River 2.87 3.13 2.70
19:00 Barakaldo - Fuenlabrada 2.34 3.27 3.50
19 września 2015 1 X 2
16:00 Sestao River - CD Ebro 1.71 3.70 5.57
17:00 Amorebieta - Rayo Majadahonda 1.93 3.60 4.45
18:00 Arenas Club Getxo - La Roda 1.60 3.98 6.10
19:00 Guadalajara - Barakaldo 2.33 3.21 3.57
20 września 2015 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Gernika 2.05 3.61 3.82
12:00 Mensajero - Real Sociedad B 2.55 3.10 3.10
12:00 Getafe B - Portugalete 1.95 3.49 4.47
17:00 Real Union - Real Madryt Castilla 2.45 3.47 3.00
18:00 Toledo - Talavera CF 1.67 3.84 6.82
19:00 Socuellamos - Leioa 1.61 3.80 6.39
26 września 2015 1 X 2
16:00 Gernika - Guadalajara 2.39 3.30 3.78
16:30 Real Sociedad B - Real Union 2.50 3.16 3.10
18:00 Leioa - Getafe B 2.33 3.33 3.45
27 września 2015 1 X 2
11:30 Portugalete - Fuenlabrada 2.93 3.20 2.64
12:00 Rayo Majadahonda - Sestao River 2.40 3.33 3.63
12:15 La Roda - Toledo 2.97 3.21 2.54
17:00 CD Ebro - Arenas Club Getxo 2.64 3.27 2.93
17:00 Barakaldo - Mensajero 1.38 4.61 10.38
18:00 Talavera CF - Socuellamos 2.80 3.20 2.88
19:00 Real Madryt Castilla - Amorebieta 1.62 4.19 6.40
3 października 2015 1 X 2
16:00 Amorebieta - Real Sociedad B 2.09 3.40 4.20
18:00 Arenas Club Getxo - Rayo Majadahonda 1.93 3.40 4.50
18:00 Guadalajara - Portugalete 1.75 3.62 6.36
18:30 Sestao River - Real Madryt Castilla 2.87 3.28 2.58
4 października 2015 1 X 2
12:00 Getafe B - Talavera CF 2.21 3.31 3.50
12:00 Mensajero - Real Union 4.10 3.80 2.18
12:00 Fuenlabrada - Leioa 1.60 4.02 8.29
12:15 Socuellamos - La Roda 1.61 3.87 6.17
18:00 Toledo - CD Ebro 1.60 4.02 7.40
18:00 Barakaldo - Gernika 1.66 3.80 6.50
10 października 2015 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Sestao River 2.40 3.50 3.33
16:30 CD Ebro - Socuellamos 2.52 3.25 3.20
18:00 Real Madryt Castilla - Arenas Club Getxo 1.93 3.65 4.05
18:00 Leioa - Guadalajara 2.92 3.20 2.75
11 października 2015 1 X 2
11:30 Portugalete - Barakaldo 3.26 3.20 2.45
12:00 Rayo Majadahonda - Toledo 3.14 3.20 2.49
12:15 Talavera CF - Fuenlabrada 2.84 3.11 2.80
17:00 Gernika - Mensajero 1.73 3.60 5.75
17:00 Real Union - Amorebieta 1.73 3.75 5.60
17:00 La Roda - Getafe B 2.15 3.35 3.75
17 października 2015 1 X 2
16:00 Barakaldo - Leioa 1.56 3.90 7.15
18:00 Arenas Club Getxo - Real Sociedad B 1.95 3.50 4.45
18 października 2015 1 X 2
12:00 Mensajero - Amorebieta 3.00 3.20 2.69
12:00 Getafe B - CD Ebro 2.20 3.43 3.52
12:00 Fuenlabrada - La Roda 1.60 4.00 7.51
12:15 Guadalajara - Talavera CF 1.85 3.53 5.37
12:15 Socuellamos - Rayo Majadahonda 1.75 3.71 5.56
17:00 Gernika - Portugalete 2.02 3.40 4.75
17:30 Sestao River - Real Union 2.42 3.15 3.36
18:00 Toledo - Real Madryt Castilla 2.38 3.40 3.70
24 października 2015 1 X 2
16:00 Amorebieta - Sestao River 2.39 3.20 3.40
16:00 Real Sociedad B - Toledo 2.51 3.20 3.05
18:00 Leioa - Gernika 2.52 3.25 3.12
19:00 Real Madryt Castilla - Socuellamos 1.65 4.00 6.13
25 października 2015 1 X 2
11:30 Portugalete - Mensajero 1.85 3.40 5.21
12:00 Rayo Majadahonda - Getafe B 1.98 3.45 4.50
12:15 La Roda - Guadalajara 2.77 3.15 2.78
16:00 CD Ebro - Fuenlabrada 2.65 3.15 3.00
17:00 Talavera CF - Barakaldo 3.30 3.10 2.60
17:00 Real Union - Arenas Club Getxo 1.83 3.90 5.50
31 października 2015 1 X 2
16:00 Arenas Club Getxo - Amorebieta 2.25 3.30 3.76
18:30 Guadalajara - CD Ebro 1.45 4.20 10.60
1 listopada 2015 1 X 2
11:30 Portugalete - Leioa 2.48 3.22 3.40
12:00 Fuenlabrada - Rayo Majadahonda 1.73 3.79 5.76
12:00 Getafe B - Real Madryt Castilla 4.75 4.01 1.74
12:00 Mensajero - Sestao River 2.89 3.10 2.75
12:15 Toledo - Real Union 1.92 3.50 4.29
12:15 Socuellamos - Real Sociedad B 1.87 3.57 4.66
17:00 Barakaldo - La Roda 1.53 4.50 8.31
17:00 Gernika - Talavera CF 2.15 3.44 4.20
7 listopada 2015 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Getafe B 1.92 3.42 4.64
16:00 Sestao River - Arenas Club Getxo 2.20 3.37 3.75
17:00 Amorebieta - Toledo 2.05 3.50 4.50
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Rayo Majadahonda - Guadalajara 2.57 3.20 3.10
12:00 CD Ebro - Barakaldo 3.15 3.39 2.42
12:15 Talavera CF - Portugalete 2.02 3.40 4.29
16:00 Real Madryt Castilla - Fuenlabrada 2.05 3.65 4.20
17:00 Real Union - Socuellamos 2.16 3.50 4.50
17:00 La Roda - Gernika 2.85 3.27 2.69
17:00 Leioa - Mensajero 1.95 3.50 4.84
14 listopada 2015 1 X 2
16:00 Barakaldo - Rayo Majadahonda 1.45 4.50 8.73
18:00 Leioa - Talavera CF 2.52 3.20 3.10
15 listopada 2015 1 X 2
11:30 Portugalete - La Roda 1.98 3.30 4.80
12:00 Mensajero - Arenas Club Getxo 2.60 3.27 3.10
12:00 Fuenlabrada - Real Sociedad B 2.46 3.29 3.98
12:00 Getafe B - Real Union 2.65 3.15 3.26
12:15 Guadalajara - Real Madryt Castilla 2.47 3.21 3.20
12:15 Socuellamos - Amorebieta 2.65 3.20 3.40
17:00 Toledo - Sestao River 1.75 3.55 5.31
17:00 Gernika - CD Ebro 1.60 4.10 7.06
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Real Union - Fuenlabrada 1.77 3.75 5.20
16:00 Amorebieta - Getafe B 1.53 4.71 8.25
17:00 Arenas Club Getxo - Toledo 2.90 3.20 2.70
19:00 Real Sociedad B - Guadalajara 2.61 3.25 3.00
22 listopada 2015 1 X 2
12:00 CD Ebro - Portugalete 1.91 3.50 4.59
12:15 Talavera CF - Mensajero 1.73 3.68 6.37
16:00 Real Madryt Castilla - Barakaldo 2.43 3.20 3.38
17:00 Sestao River - Socuellamos 2.00 3.30 4.90
17:00 La Roda - Leioa 2.12 3.31 3.95
17:00 Rayo Majadahonda - Gernika 2.40 3.36 3.17
28 listopada 2015 1 X 2
15:45 Getafe B - Sestao River 2.70 3.10 3.03
16:00 Barakaldo - Real Sociedad B 1.68 3.71 6.50
17:00 Guadalajara - Real Union 2.45 3.20 3.32
18:00 Leioa - CD Ebro 2.27 3.27 3.49
18:00 Gernika - Real Madryt Castilla 2.56 3.49 2.80
29 listopada 2015 1 X 2
11:00 Mensajero - Toledo 3.50 3.50 2.39
11:30 Portugalete - Rayo Majadahonda 2.40 3.20 3.54
12:00 Fuenlabrada - Amorebieta 2.60 3.22 3.20
12:15 Socuellamos - Arenas Club Getxo 2.10 3.41 3.86
12:15 Talavera CF - La Roda 1.87 3.60 4.50
5 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Gernika 2.09 3.50 3.80
17:00 Arenas Club Getxo - Getafe B 1.73 3.78 5.24
17:00 Amorebieta - Guadalajara 2.24 3.40 3.50
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 CD Ebro - Talavera CF 2.04 3.50 3.95
12:00 La Roda - Mensajero 1.86 3.60 5.20
12:00 Rayo Majadahonda - Leioa 2.05 3.40 4.32
12:15 Toledo - Socuellamos 1.74 3.60 5.90
16:00 Real Madryt Castilla - Portugalete 1.45 4.64 8.65
17:00 Sestao River - Fuenlabrada 2.20 3.31 3.75
17:00 Real Union - Barakaldo 2.30 3.20 3.84
12 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Gernika - Real Union 3.49 3.26 2.88
17:00 Guadalajara - Sestao River 2.23 3.15 3.94
18:00 Leioa - Real Madryt Castilla 3.80 3.48 2.10
20:30 Barakaldo - Amorebieta 1.84 3.40 5.82
13 grudnia 2015 1 X 2
11:15 Mensajero - Socuellamos 2.45 3.25 3.23
11:30 Portugalete - Real Sociedad B 2.70 3.10 2.99
12:00 Fuenlabrada - Arenas Club Getxo 2.00 3.30 4.68
12:00 Getafe B - Toledo 3.80 3.47 2.28
17:00 Talavera CF - Rayo Majadahonda 2.23 3.30 3.49
17:00 La Roda - CD Ebro 2.16 3.40 4.00
19 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Real Union - Portugalete 1.48 4.50 9.22
16:00 Real Madryt Castilla - Talavera CF 1.40 5.01 9.37
17:00 Socuellamos - Getafe B 1.62 4.10 6.50
17:00 Arenas Club Getxo - Guadalajara 2.20 3.36 3.78
17:00 Amorebieta - Gernika 1.90 3.69 4.31
18:00 Toledo - Fuenlabrada 1.88 3.50 4.65
18:00 Sestao River - Barakaldo 2.75 3.00 3.01
18:30 Real Sociedad B - Leioa 2.04 3.40 4.35
20 grudnia 2015 1 X 2
11:00 Mensajero - CD Ebro 2.40 3.17 3.32
12:00 Rayo Majadahonda - La Roda 2.05 3.54 4.03
2 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Barakaldo - Arenas Club Getxo 1.65 3.88 7.50
18:00 Gernika - Sestao River 2.45 3.25 3.38
18:00 Leioa - Real Union 3.18 3.20 2.53
3 stycznia 2016 1 X 2
11:30 Portugalete - Amorebieta 3.31 3.11 2.55
11:30 Getafe B - Mensajero 2.06 3.50 4.27
12:00 CD Ebro - Rayo Majadahonda 2.10 3.33 4.25
12:00 Fuenlabrada - Socuellamos 2.04 3.30 4.35
12:15 Guadalajara - Toledo 2.52 3.20 3.13
17:00 La Roda - Real Madryt Castilla 3.44 3.14 2.41
17:00 Talavera CF - Real Sociedad B 2.40 3.21 3.31
9 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Gernika - Arenas Club Getxo 2.29 3.38 3.30
18:00 Leioa - Amorebieta 3.11 3.30 2.46
10 stycznia 2016 1 X 2
11:30 Rayo Majadahonda - Mensajero 1.76 3.55 5.31
11:30 Portugalete - Sestao River 3.30 3.10 2.65
12:00 CD Ebro - Real Madryt Castilla 2.85 3.18 2.69
12:00 Fuenlabrada - Getafe B 1.85 3.57 4.75
12:15 Guadalajara - Socuellamos 2.38 3.07 3.46
17:00 Talavera CF - Real Union 3.46 3.34 2.43
17:00 La Roda - Real Sociedad B 2.43 3.20 3.25
18:00 Barakaldo - Toledo 1.89 3.40 5.00
16 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Sestao River - Leioa 1.99 3.50 4.50
17:00 Toledo - Gernika 1.73 3.80 5.66
17:00 Amorebieta - Talavera CF 1.67 4.30 6.22
17:00 Arenas Club Getxo - Portugalete 1.80 3.59 5.25
18:30 Real Madryt Castilla - Rayo Majadahonda 1.46 4.80 8.96
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Getafe B - Guadalajara 2.69 3.20 3.00
12:00 Mensajero - Fuenlabrada 2.75 3.20 2.96
12:15 Socuellamos - Barakaldo 2.90 3.20 2.86
17:00 Real Sociedad B - CD Ebro 2.02 3.32 4.29
17:00 Real Union - La Roda 1.42 7.08 20.90
23 stycznia 2016 1 X 2
15:45 Portugalete - Toledo 3.36 3.16 2.51
16:00 Leioa - Arenas Club Getxo 2.78 3.40 2.74
24 stycznia 2016 1 X 2
11:30 Real Madryt Castilla - Mensajero 1.22 7.03 18.10
12:00 Rayo Majadahonda - Real Sociedad B 2.42 3.29 3.11
12:00 CD Ebro - Real Union 3.39 3.20 2.46
12:15 Talavera CF - Sestao River 2.26 3.27 3.82
12:30 Guadalajara - Fuenlabrada 2.42 3.12 3.32
17:00 Gernika - Socuellamos 1.80 3.91 4.99
17:00 La Roda - Amorebieta 2.85 3.22 2.69
18:00 Barakaldo - Getafe B 1.42 5.26 8.95
30 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Real Madryt Castilla 3.01 3.41 2.47
17:00 Amorebieta - CD Ebro 1.67 3.88 6.39
18:00 Arenas Club Getxo - Talavera CF 1.89 3.54 4.61
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Barakaldo 2.92 3.20 2.75
12:00 Getafe B - Gernika 2.57 3.20 3.00
12:15 Socuellamos - Portugalete 2.02 3.55 4.50
12:15 Mensajero - Guadalajara 2.40 3.20 3.35
17:00 Real Union - Rayo Majadahonda 1.45 5.00 8.18
17:00 Toledo - Leioa 1.67 3.88 6.67
17:30 Sestao River - La Roda 2.10 3.50 4.70
6 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt Castilla - Real Union 2.34 3.38 3.40
17:00 Leioa - Socuellamos 2.54 3.28 3.03
7 lutego 2016 1 X 2
11:30 Portugalete - Getafe B 2.15 3.35 3.70
12:00 Real Sociedad B - Mensajero 1.75 3.60 5.40
12:00 Rayo Majadahonda - Amorebieta 2.78 3.20 2.74
12:00 CD Ebro - Sestao River 2.51 3.10 3.25
16:00 Talavera CF - Toledo 3.01 3.30 2.53
17:00 La Roda - Arenas Club Getxo 2.44 3.20 3.35
17:00 Gernika - Fuenlabrada 2.46 3.20 3.24
18:00 Barakaldo - Guadalajara 1.49 4.27 8.80
13 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Union - Real Sociedad B 1.67 3.96 6.00
17:00 Arenas Club Getxo - CD Ebro 1.89 3.60 4.95
17:00 Sestao River - Rayo Majadahonda 1.77 3.50 6.00
18:00 Toledo - La Roda 1.51 4.40 8.50
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Portugalete 1.67 3.70 6.20
12:00 Getafe B - Leioa 2.76 3.30 2.70
12:00 Amorebieta - Real Madryt Castilla 2.45 3.33 3.10
12:00 Mensajero - Barakaldo 3.75 3.20 2.41
12:30 Guadalajara - Gernika 2.29 3.25 3.52
16:00 Socuellamos - Talavera CF 1.85 3.60 4.94
20 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Madryt Castilla - Sestao River 1.70 3.70 6.12
16:00 Real Sociedad B - Amorebieta 2.35 3.45 3.55
18:00 Gernika - Barakaldo 3.12 3.30 2.49
18:00 Leioa - Fuenlabrada 2.35 3.38 3.34
21 lutego 2016 1 X 2
11:30 Portugalete - Guadalajara 2.46 3.28 3.12
12:00 CD Ebro - Toledo 2.84 3.18 2.82
12:00 Rayo Majadahonda - Arenas Club Getxo 2.60 3.11 3.32
17:00 Real Union - Mensajero 1.25 6.50 19.61
17:00 Talavera CF - Getafe B 2.05 3.46 3.93
18:00 La Roda - Socuellamos 2.54 3.25 3.12
27 lutego 2016 1 X 2
16:00 Barakaldo - Portugalete 1.48 4.46 7.66
17:00 Amorebieta - Real Union 2.91 3.20 2.66
18:00 Arenas Club Getxo - Real Madryt Castilla 2.51 3.37 3.03
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Mensajero - Gernika 2.00 3.43 4.76
12:00 Guadalajara - Leioa 1.68 3.79 6.50
12:00 Getafe B - La Roda 3.10 3.45 2.90
12:00 Fuenlabrada - Talavera CF 2.20 3.46 3.90
12:15 Toledo - Rayo Majadahonda 1.56 4.05 7.17
12:15 Socuellamos - CD Ebro 2.06 3.39 4.37
18:00 Sestao River - Real Sociedad B 2.01 3.40 4.75
5 marca 2016 1 X 2
16:00 Portugalete - Gernika 2.52 3.16 3.20
17:00 Leioa - Barakaldo 4.44 3.50 1.97
17:30 Real Sociedad B - Arenas Club Getxo 2.44 3.20 3.16
19:30 Real Madryt Castilla - Toledo 1.76 3.73 5.00
6 marca 2016 1 X 2
12:00 CD Ebro - Getafe B 1.73 3.80 5.50
12:00 Rayo Majadahonda - Socuellamos 2.27 3.30 3.41
12:00 Amorebieta - Mensajero 1.73 3.80 5.55
12:15 Talavera CF - Guadalajara 2.50 3.22 3.20
17:00 Real Union - Sestao River 1.80 3.40 6.34
17:00 La Roda - Fuenlabrada 2.54 3.10 3.20
12 marca 2016 1 X 2
16:00 Arenas Club Getxo - Real Union 2.22 3.25 3.63
18:00 Gernika - Leioa 1.84 3.65 4.98
18:00 Sestao River - Amorebieta 2.01 3.20 4.43
13 marca 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - CD Ebro 2.10 3.30 4.43
12:00 Barakaldo - Talavera CF 1.44 4.55 9.78
12:00 Mensajero - Portugalete 1.62 3.74 7.85
12:00 Getafe B - Rayo Majadahonda 3.08 3.40 2.45
12:15 Socuellamos - Real Madryt Castilla 2.93 3.42 2.46
12:15 Guadalajara - La Roda 2.10 3.42 3.84
17:00 Toledo - Real Sociedad B 2.29 3.40 3.52
19 marca 2016 1 X 2
16:00 Amorebieta - Arenas Club Getxo 2.25 3.30 3.65
17:00 Leioa - Portugalete 1.94 3.54 4.80
17:00 Real Madryt Castilla - Getafe B 1.20 7.44 21.10
20 marca 2016 1 X 2
12:00 Rayo Majadahonda - Fuenlabrada 2.39 3.20 3.36
12:00 CD Ebro - Guadalajara 2.02 3.40 4.33
17:00 Real Sociedad B - Socuellamos 2.28 3.25 3.55
17:00 La Roda - Barakaldo 4.10 3.30 2.25
17:00 Talavera CF - Gernika 1.91 3.64 4.65
17:00 Real Union - Toledo 2.56 3.20 3.25
18:00 Sestao River - Mensajero 1.75 3.64 6.18
23 marca 2016 1 X 2
18:30 Barakaldo - CD Ebro 1.47 4.25 9.15
24 marca 2016 1 X 2
12:00 Fuenlabrada - Real Madryt Castilla 3.60 3.21 2.35
12:00 Getafe B - Real Sociedad B 3.88 3.64 2.07
12:15 Guadalajara - Rayo Majadahonda 2.00 3.52 4.37
18:30 Gernika - La Roda 1.90 3.54 5.54
25 marca 2016 1 X 2
11:30 Portugalete - Talavera CF 2.52 3.20 3.20
26 marca 2016 1 X 2
17:00 Arenas Club Getxo - Sestao River 2.11 3.20 4.34
17:00 Socuellamos - Real Union 2.39 3.22 3.27
27 marca 2016 1 X 2
11:15 Mensajero - Leioa 1.72 3.70 5.90
12:15 Toledo - Amorebieta 1.67 3.67 6.50
2 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Fuenlabrada 2.46 3.30 3.32
17:00 Amorebieta - Socuellamos 2.29 3.30 3.53
3 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 La Roda - Portugalete 1.77 3.75 6.55
12:00 CD Ebro - Gernika 1.96 3.33 4.78
12:00 Real Madryt Castilla - Guadalajara 1.91 3.86 4.29
12:00 Rayo Majadahonda - Barakaldo 3.89 3.30 2.16
17:00 Real Union - Getafe B 1.20 8.57 21.33
18:00 Sestao River - Toledo 2.52 3.20 3.34
18:00 Talavera CF - Leioa 2.04 3.45 4.15
18:00 Arenas Club Getxo - Mensajero 1.70 3.66 5.76
9 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Leioa - La Roda 1.91 3.60 6.05
20:30 Barakaldo - Real Madryt Castilla 2.01 3.50 4.20
10 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Mensajero - Talavera CF 1.75 3.52 5.56
11:30 Portugalete - CD Ebro 2.50 3.20 3.73
12:00 Fuenlabrada - Real Union 2.72 3.16 2.87
12:00 Getafe B - Amorebieta 4.44 3.68 1.88
12:00 Guadalajara - Real Sociedad B 2.00 3.82 4.33
12:15 Socuellamos - Sestao River 2.27 3.30 3.54
17:00 Gernika - Rayo Majadahonda 1.73 3.91 6.03
17:00 Toledo - Arenas Club Getxo 1.80 3.82 7.84
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Real Sociedad B - Barakaldo 6.00 3.74 1.81
17:00 Amorebieta - Fuenlabrada 2.05 3.52 3.90
18:00 Sestao River - Getafe B 1.50 4.47 7.87
18:00 Arenas Club Getxo - Socuellamos 2.31 3.26 3.38
17 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 CD Ebro - Leioa 2.78 3.20 2.95
12:15 La Roda - Talavera CF 1.40 4.87 9.62
16:30 Rayo Majadahonda - Portugalete 1.91 3.60 4.96
17:00 Real Union - Guadalajara 1.85 3.77 5.52
17:00 Toledo - Mensajero 1.57 3.97 6.86
21:00 Real Madryt Castilla - Gernika 1.25 5.89 19.93
23 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Barakaldo - Real Union 1.95 3.37 4.70
18:00 Leioa - Rayo Majadahonda 2.17 3.40 3.64
18:00 Gernika - Real Sociedad B 2.28 3.46 3.67
18:00 Portugalete - Real Madryt Castilla 5.75 4.04 1.65
24 kwietnia 2016 1 X 2
11:15 Mensajero - La Roda 1.99 3.50 5.00
12:00 Fuenlabrada - Sestao River 2.60 3.10 3.06
12:00 Guadalajara - Amorebieta 2.34 3.35 3.57
12:00 Getafe B - Arenas Club Getxo 2.89 3.45 2.60
16:00 Socuellamos - Toledo 2.18 3.40 3.70
18:00 Talavera CF - CD Ebro 2.32 3.45 3.61
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Amorebieta - Barakaldo 5.47 3.60 1.80
18:00 Toledo - Getafe B 1.35 6.18 10.21
18:00 Arenas Club Getxo - Fuenlabrada 1.83 3.81 5.25
18:00 CD Ebro - La Roda 2.01 3.54 3.98
1 maja 2016 1 X 2
12:00 Real Madryt Castilla - Leioa 1.33 5.52 11.00
12:00 Real Sociedad B - Portugalete 1.68 3.99 5.70
12:00 Rayo Majadahonda - Talavera CF 2.05 3.58 4.33
12:15 Socuellamos - Mensajero 1.69 3.80 5.95
17:00 Real Union - Gernika 2.05 4.28 7.00
18:00 Sestao River - Guadalajara 2.25 3.42 3.87
7 maja 2016 1 X 2
18:00 Gernika - Amorebieta 4.90 3.40 2.25
18:00 Getafe B - Socuellamos 7.30 4.50 1.63
18:00 Barakaldo - Sestao River 1.60 3.82 7.40
18:00 Fuenlabrada - Toledo 4.00 3.70 2.00
18:00 Leioa - Real Sociedad B 1.62 4.00 6.25
18:00 Guadalajara - Arenas Club Getxo 1.67 4.20 6.30
18:00 La Roda - Rayo Majadahonda 2.30 3.20 3.44
18:00 Talavera CF - Real Madryt Castilla 6.04 4.48 1.62
18:00 CD Ebro - Mensajero 2.59 3.40 2.93
18:00 Portugalete - Real Union 6.80 4.60 1.50
15 maja 2016 1 X 2
17:00 Mensajero - Getafe B 1.30 5.25 14.50
18:00 Real Union - Leioa 1.55 5.00 9.00
18:00 Real Sociedad B - Talavera CF 2.95 3.70 2.40
18:00 Amorebieta - Portugalete 1.55 4.60 8.90
18:00 Rayo Majadahonda - CD Ebro 1.82 3.50 6.25
18:00 Sestao River - Gernika 1.57 4.20 7.10
18:00 Real Madryt Castilla - La Roda 1.15 8.00 17.00
18:00 Arenas Club Getxo - Barakaldo 5.80 4.00 1.73
18:00 Socuellamos - Fuenlabrada 1.40 4.75 8.50
18:00 Toledo - Guadalajara 1.91 3.75 5.00
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 3 Najwyższe kursy
22 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Pobla Mafumet - Reus Deportiu 3.00 3.14 2.67
19:00 Olot - Alcoyano 2.42 3.25 3.18
19:00 Cornella - Barcelona B 3.10 3.23 2.45
19:30 Huracan Valencia - Atletico Baleares 1.91 3.33 5.39
20:00 Eldense - Sabadell 2.89 3.29 2.60
21:00 Hercules Alicante - Levante B 1.65 3.96 6.80
23 sierpnia 2015 1 X 2
10:30 Llosetense - Valencia B 2.60 3.30 2.92
19:00 Espanyol B - Lleida 3.38 3.30 2.38
19:00 Olimpic de Xativa - Badalona 2.48 3.14 3.25
19:00 Hospitalet - Villarreal B 2.57 3.20 2.99
29 sierpnia 2015 1 X 2
18:15 Barcelona B - Pobla Mafumet 1.53 4.11 7.48
19:00 Villarreal B - Olot 1.62 3.82 6.46
19:00 Valencia B - Huracan Valencia 2.65 3.15 2.90
30 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Levante B - Llosetense 1.73 3.61 6.64
18:30 Atletico Baleares - Eldense 1.83 3.59 5.54
18:30 Badalona - Cornella 2.18 3.26 3.64
19:00 Reus Deportiu - Espanyol B 1.91 3.43 4.84
19:00 Sabadell - Olimpic de Xativa 1.73 3.94 7.73
20:00 Lleida - Hospitalet 1.62 3.74 6.98
20:00 Alcoyano - Hercules Alicante 2.38 3.20 3.30
5 września 2015 1 X 2
18:00 Espanyol B - Barcelona B 2.89 3.48 2.80
19:00 Olimpic de Xativa - Atletico Baleares 2.93 3.20 2.70
19:00 Levante B - Alcoyano 2.62 3.20 3.10
6 września 2015 1 X 2
10:30 Llosetense - Huracan Valencia 3.62 3.25 2.25
17:30 Olot - Lleida 2.90 3.10 2.70
18:00 Pobla Mafumet - Badalona 2.20 3.20 3.80
19:00 Eldense - Valencia B 2.25 3.30 3.52
19:00 Hospitalet - Reus Deportiu 3.40 3.20 2.44
20:00 Hercules Alicante - Villarreal B 2.20 3.40 3.89
12 września 2015 1 X 2
18:00 Barcelona B - Hospitalet 1.45 4.45 10.81
20:00 Valencia B - Olimpic de Xativa 1.73 3.70 5.75
13 września 2015 1 X 2
11:00 Alcoyano - Llosetense 1.55 3.96 8.25
12:00 Atletico Baleares - Cornella 1.90 3.72 5.14
17:00 Reus Deportiu - Olot 1.57 3.75 7.31
18:00 Huracan Valencia - Eldense 1.60 4.25 7.00
18:00 Badalona - Espanyol B 2.40 3.20 3.39
18:00 Sabadell - Pobla Mafumet 1.85 3.42 4.82
18:00 Villarreal B - Levante B 1.53 4.11 7.71
19:00 Lleida - Hercules Alicante 2.15 3.26 4.10
19 września 2015 1 X 2
17:00 Espanyol B - Sabadell 2.14 3.26 3.76
18:00 Levante B - Lleida 2.71 3.20 2.94
19:00 Olimpic de Xativa - Huracan Valencia 2.80 3.20 2.90
20 września 2015 1 X 2
12:00 Pobla Mafumet - Atletico Baleares 2.43 3.20 3.24
12:00 Llosetense - Eldense 2.39 3.16 3.27
17:00 Olot - Barcelona B 2.93 3.29 2.68
17:00 Hospitalet - Badalona 2.12 3.50 3.69
18:00 Alcoyano - Villarreal B 2.50 3.20 3.19
19:00 Hercules Alicante - Reus Deportiu 2.53 3.18 3.32
19:30 Cornella - Valencia B 1.80 3.60 5.20
26 września 2015 1 X 2
17:30 Huracan Valencia - Cornella 2.00 3.45 4.42
19:00 Valencia B - Pobla Mafumet 2.01 3.30 4.45
27 września 2015 1 X 2
12:00 Reus Deportiu - Levante B 1.61 3.80 7.00
12:00 Atletico Baleares - Espanyol B 1.75 3.60 6.14
12:00 Villarreal B - Llosetense 1.35 5.19 13.75
17:00 Badalona - Olot 1.88 3.50 4.81
17:00 Barcelona B - Hercules Alicante 1.95 3.43 4.25
17:30 Sabadell - Hospitalet 1.83 3.50 5.30
18:00 Lleida - Alcoyano 2.15 3.30 3.97
18:00 Eldense - Olimpic de Xativa 2.20 3.31 3.65
3 października 2015 1 X 2
17:00 Levante B - Barcelona B 2.63 3.41 2.88
18:00 Villarreal B - Lleida 2.20 3.40 4.05
4 października 2015 1 X 2
12:00 Llosetense - Olimpic de Xativa 2.44 3.20 3.30
12:00 Cornella - Eldense 1.85 3.75 5.36
12:00 Espanyol B - Valencia B 1.90 3.59 4.65
12:00 Hospitalet - Atletico Baleares 3.00 3.24 2.74
17:00 Olot - Sabadell 3.00 3.25 2.65
17:00 Pobla Mafumet - Huracan Valencia 3.17 3.20 2.60
18:00 Hercules Alicante - Badalona 1.62 4.00 8.20
18:00 Alcoyano - Reus Deportiu 2.30 3.35 3.46
9 października 2015 1 X 2
18:00 Huracan Valencia - Espanyol B 2.20 3.30 3.80
10 października 2015 1 X 2
17:00 Valencia B - Hospitalet 2.16 3.23 3.74
11 października 2015 1 X 2
12:00 Sabadell - Hercules Alicante 2.51 3.20 3.60
12:00 Lleida - Llosetense 1.53 4.30 8.58
12:00 Atletico Baleares - Olot 1.65 3.96 7.00
12:00 Reus Deportiu - Villarreal B 2.30 3.30 3.53
17:00 Olimpic de Xativa - Cornella 2.45 3.10 3.30
17:00 Barcelona B - Alcoyano 2.55 3.20 3.12
17:00 Badalona - Levante B 2.05 3.20 4.50
18:00 Eldense - Pobla Mafumet 1.80 3.60 5.55
17 października 2015 1 X 2
18:00 Villarreal B - Barcelona B 1.75 3.96 6.50
18:00 Espanyol B - Eldense 2.20 3.30 4.19
18 października 2015 1 X 2
12:00 Hercules Alicante - Atletico Baleares 2.05 3.40 4.58
12:00 Pobla Mafumet - Olimpic de Xativa 2.28 3.20 3.64
12:00 Llosetense - Cornella 3.40 3.30 2.33
12:00 Hospitalet - Huracan Valencia 2.47 3.20 3.35
17:00 Levante B - Sabadell 2.38 3.20 3.37
17:00 Olot - Valencia B 2.10 3.40 4.22
18:00 Alcoyano - Badalona 1.65 3.70 7.00
18:00 Lleida - Reus Deportiu 2.18 3.25 3.71
24 października 2015 1 X 2
17:00 Valencia B - Hercules Alicante 2.95 3.20 2.70
17:30 Huracan Valencia - Olot 1.62 3.78 6.50
18:05 Barcelona B - Lleida 2.10 3.30 4.09
25 października 2015 1 X 2
12:00 Reus Deportiu - Llosetense 1.32 6.35 19.50
12:00 Badalona - Villarreal B 3.42 3.30 2.45
12:00 Atletico Baleares - Levante B 1.82 3.55 5.22
17:00 Olimpic de Xativa - Espanyol B 2.57 3.15 3.45
18:00 Cornella - Pobla Mafumet 1.80 3.75 6.93
18:00 Eldense - Hospitalet 1.89 3.50 4.56
18:15 Sabadell - Alcoyano 2.26 3.20 3.65
31 października 2015 1 X 2
18:15 Espanyol B - Cornella 2.75 3.40 2.81
1 listopada 2015 1 X 2
11:30 Levante B - Valencia B 2.43 3.21 3.16
12:00 Villarreal B - Sabadell 1.82 3.50 4.98
12:00 Llosetense - Pobla Mafumet 3.02 3.20 2.60
12:00 Alcoyano - Atletico Baleares 2.14 3.29 3.87
12:00 Hospitalet - Olimpic de Xativa 2.06 3.40 4.04
17:00 Reus Deportiu - Barcelona B 2.05 3.40 4.51
17:00 Olot - Eldense 2.30 3.30 3.60
17:00 Lleida - Badalona 2.05 3.35 4.72
18:00 Hercules Alicante - Huracan Valencia 2.33 3.25 3.61
7 listopada 2015 1 X 2
17:30 Huracan Valencia - Levante B 2.10 3.30 4.00
18:00 Sabadell - Lleida 2.38 3.30 3.75
18:00 Pobla Mafumet - Espanyol B 2.50 3.20 3.18
18:30 Valencia B - Alcoyano 2.86 3.20 2.75
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Barcelona B - Llosetense 1.42 4.94 8.84
12:00 Badalona - Reus Deportiu 3.00 3.10 3.18
12:00 Atletico Baleares - Villarreal B 2.70 3.25 3.10
12:00 Eldense - Hercules Alicante 3.08 3.20 2.60
17:00 Olimpic de Xativa - Olot 2.35 3.10 3.63
18:00 Cornella - Hospitalet 1.90 3.55 5.12
14 listopada 2015 1 X 2
16:00 Levante B - Eldense 2.30 3.20 3.53
18:00 Villarreal B - Valencia B 1.44 4.51 9.78
15 listopada 2015 1 X 2
12:00 Llosetense - Espanyol B 3.45 3.25 2.26
12:00 Hospitalet - Pobla Mafumet 2.45 3.33 4.40
12:00 Reus Deportiu - Sabadell 1.85 3.87 6.73
12:00 Lleida - Atletico Baleares 2.10 3.40 4.45
16:30 Olot - Cornella 2.22 3.33 4.00
17:00 Alcoyano - Huracan Valencia 1.80 3.46 6.21
17:00 Barcelona B - Badalona 2.00 3.42 4.50
18:00 Hercules Alicante - Olimpic de Xativa 1.55 3.95 8.99
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Huracan Valencia - Villarreal B 3.23 3.30 2.50
22 listopada 2015 1 X 2
12:00 Badalona - Llosetense 1.61 4.00 7.00
12:00 Valencia B - Lleida 3.10 3.27 2.57
12:00 Pobla Mafumet - Olot 2.57 3.10 3.40
12:00 Espanyol B - Hospitalet 1.85 3.55 4.87
12:00 Atletico Baleares - Reus Deportiu 2.72 3.24 2.78
16:00 Sabadell - Barcelona B 2.20 3.31 3.70
17:00 Eldense - Alcoyano 2.65 3.13 3.15
17:00 Olimpic de Xativa - Levante B 2.05 3.18 4.20
18:00 Cornella - Hercules Alicante 2.72 3.10 2.85
28 listopada 2015 1 X 2
16:30 Levante B - Cornella 2.51 3.12 3.13
18:00 Villarreal B - Eldense 1.57 4.46 6.00
19:00 Reus Deportiu - Valencia B 1.44 4.50 9.25
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Lleida - Huracan Valencia 1.91 3.40 6.81
12:00 Llosetense - Hospitalet 2.96 3.12 2.63
12:00 Badalona - Sabadell 2.33 3.15 3.50
12:00 Barcelona B - Atletico Baleares 2.50 3.32 3.37
16:30 Olot - Espanyol B 2.41 3.30 3.18
17:00 Alcoyano - Olimpic de Xativa 1.80 3.35 5.90
18:00 Hercules Alicante - Pobla Mafumet 1.57 3.89 7.45
5 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Valencia B - Barcelona B 3.75 3.53 2.15
18:00 Espanyol B - Hercules Alicante 2.66 3.20 2.90
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Pobla Mafumet - Levante B 2.12 3.40 4.00
12:00 Sabadell - Llosetense 1.45 4.45 9.94
12:00 Atletico Baleares - Badalona 1.84 3.40 5.34
12:00 Hospitalet - Olot 2.35 3.30 3.33
17:00 Olimpic de Xativa - Villarreal B 3.30 3.20 2.51
17:00 Huracan Valencia - Reus Deportiu 2.63 3.20 3.11
17:00 Eldense - Lleida 2.65 3.30 3.20
18:00 Cornella - Alcoyano 2.79 3.20 3.10
12 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Barcelona B - Huracan Valencia 2.00 3.40 4.38
13 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Villarreal B - Cornella 1.62 3.99 7.30
12:00 Reus Deportiu - Eldense 1.62 3.98 6.20
12:00 Llosetense - Olot 3.68 3.15 2.32
12:00 Badalona - Valencia B 2.11 3.30 4.75
12:00 Sabadell - Atletico Baleares 2.40 3.25 3.75
12:00 Lleida - Olimpic de Xativa 1.55 4.40 16.42
16:30 Levante B - Espanyol B 2.38 3.19 3.37
17:00 Hercules Alicante - Hospitalet 1.64 3.74 7.25
17:00 Alcoyano - Pobla Mafumet 1.83 3.45 6.37
19 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Pobla Mafumet - Villarreal B 3.15 3.19 2.50
17:00 Huracan Valencia - Badalona 2.08 3.22 4.50
17:00 Eldense - Barcelona B 2.40 3.45 3.30
20 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Espanyol B - Alcoyano 2.54 3.15 3.13
12:00 Llosetense - Atletico Baleares 4.98 3.62 1.87
12:00 Hospitalet - Levante B 1.93 3.37 4.60
12:00 Valencia B - Sabadell 2.55 3.13 3.25
16:30 Olot - Hercules Alicante 2.75 3.10 2.89
17:00 Olimpic de Xativa - Reus Deportiu 3.93 3.20 2.25
17:00 Cornella - Lleida 2.99 3.10 2.83
2 stycznia 2016 1 X 2
20:00 Barcelona B - Olimpic de Xativa 2.15 3.30 4.50
3 stycznia 2016 1 X 2
11:30 Levante B - Olot 2.47 3.02 3.38
12:00 Badalona - Eldense 2.34 3.17 3.44
12:00 Atletico Baleares - Valencia B 1.80 3.72 6.15
12:00 Hercules Alicante - Llosetense 1.30 7.90 21.98
12:00 Lleida - Pobla Mafumet 1.57 4.05 8.01
12:00 Villarreal B - Espanyol B 1.71 3.87 6.00
17:00 Reus Deportiu - Cornella 1.57 3.92 7.50
17:00 Alcoyano - Hospitalet 1.67 3.71 6.38
9 stycznia 2016 1 X 2
19:00 Barcelona B - Cornella 2.38 3.31 3.29
10 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Sabadell - Eldense 2.27 3.50 3.76
12:00 Badalona - Olimpic de Xativa 2.10 3.10 4.83
12:00 Levante B - Hercules Alicante 3.33 3.20 2.47
12:00 Valencia B - Llosetense 1.75 3.70 5.45
12:00 Reus Deportiu - Pobla Mafumet 1.48 4.30 8.91
16:30 Villarreal B - Hospitalet 1.53 4.30 7.50
17:00 Alcoyano - Olot 1.75 3.55 5.69
17:00 Lleida - Espanyol B 1.72 4.30 9.00
18:00 Atletico Baleares - Huracan Valencia 2.30 3.20 3.70
16 stycznia 2016 1 X 2
18:00 Espanyol B - Reus Deportiu 3.02 3.13 2.70
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Hospitalet - Lleida 3.64 3.10 2.32
12:00 Pobla Mafumet - Barcelona B 3.00 3.11 2.88
12:00 Llosetense - Levante B 2.60 3.20 3.09
12:00 Eldense - Atletico Baleares 2.45 3.20 3.60
16:00 Olot - Villarreal B 3.30 3.20 2.52
17:00 Hercules Alicante - Alcoyano 2.30 3.25 3.70
17:00 Olimpic de Xativa - Sabadell 2.70 3.00 3.37
18:00 Cornella - Badalona 2.16 3.25 4.10
23 stycznia 2016 1 X 2
19:00 Barcelona B - Espanyol B 1.95 3.73 4.21
24 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Atletico Baleares - Olimpic de Xativa 1.78 3.52 5.81
12:00 Valencia B - Eldense 2.09 3.57 3.75
12:00 Badalona - Pobla Mafumet 2.19 3.20 3.94
12:00 Reus Deportiu - Hospitalet 1.60 3.92 7.00
12:00 Villarreal B - Hercules Alicante 1.93 3.55 5.00
17:00 Alcoyano - Levante B 1.70 3.86 6.30
17:00 Sabadell - Cornella 2.00 3.72 4.21
17:00 Lleida - Olot 1.53 3.95 8.89
30 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Levante B - Villarreal B 3.72 3.27 2.15
18:00 Olimpic de Xativa - Valencia B 2.45 3.10 3.63
18:00 Espanyol B - Badalona 2.03 3.29 4.19
19:15 Hospitalet - Barcelona B 3.00 3.13 2.60
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Llosetense - Alcoyano 3.54 3.10 2.40
12:00 Pobla Mafumet - Sabadell 2.55 3.24 3.00
12:00 Cornella - Atletico Baleares 2.43 3.20 3.32
16:00 Olot - Reus Deportiu 2.89 3.10 2.73
17:00 Hercules Alicante - Lleida 2.20 3.20 4.16
6 lutego 2016 1 X 2
18:00 Barcelona B - Olot 1.65 3.82 7.48
7 lutego 2016 1 X 2
12:00 Reus Deportiu - Hercules Alicante 2.07 3.21 4.09
12:00 Villarreal B - Alcoyano 1.96 3.59 4.70
12:00 Badalona - Hospitalet 2.34 3.15 3.86
12:00 Sabadell - Espanyol B 1.90 3.55 4.78
12:00 Atletico Baleares - Pobla Mafumet 1.73 3.74 5.86
12:00 Valencia B - Cornella 2.06 3.36 4.19
12:00 Eldense - Llosetense 1.57 4.00 7.50
17:00 Lleida - Levante B 1.43 4.52 9.78
13 lutego 2016 1 X 2
16:30 Levante B - Reus Deportiu 3.77 3.20 2.23
18:30 Hospitalet - Sabadell 2.75 3.05 3.17
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Llosetense - Villarreal B 5.01 3.49 1.89
12:00 Espanyol B - Atletico Baleares 2.15 3.36 3.85
16:00 Olot - Badalona 2.15 3.30 4.41
17:00 Hercules Alicante - Barcelona B 2.47 3.15 3.50
17:00 Alcoyano - Lleida 2.22 3.10 3.81
17:00 Pobla Mafumet - Valencia B 3.03 3.19 2.85
17:00 Olimpic de Xativa - Eldense 2.89 3.10 2.79
20 lutego 2016 1 X 2
17:00 Valencia B - Espanyol B 1.85 3.76 5.25
20:45 Barcelona B - Levante B 1.37 5.47 10.31
21 lutego 2016 1 X 2
12:00 Olimpic de Xativa - Llosetense 1.80 3.60 5.32
12:00 Sabadell - Olot 1.76 3.74 5.51
12:00 Atletico Baleares - Hospitalet 2.08 3.45 4.40
12:00 Eldense - Cornella 2.12 3.42 3.72
12:00 Lleida - Villarreal B 2.44 3.17 3.50
12:00 Badalona - Hercules Alicante 3.05 3.20 2.80
12:00 Reus Deportiu - Alcoyano 2.00 3.38 4.26
27 lutego 2016 1 X 2
16:00 Pobla Mafumet - Eldense 2.50 3.50 3.08
16:30 Levante B - Badalona 2.34 3.10 3.52
17:00 Villarreal B - Reus Deportiu 1.95 3.46 4.33
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Llosetense - Lleida 5.75 3.40 2.00
12:00 Olot - Atletico Baleares 2.45 3.22 3.17
12:00 Hospitalet - Valencia B 2.35 3.22 3.40
17:00 Hercules Alicante - Sabadell 1.65 3.80 7.43
17:00 Alcoyano - Barcelona B 2.58 3.26 3.00
18:00 Cornella - Olimpic de Xativa 1.90 3.31 4.97
5 marca 2016 1 X 2
17:00 Valencia B - Olot 1.58 4.04 7.02
18:30 Barcelona B - Villarreal B 2.37 3.30 3.20
6 marca 2016 1 X 2
12:00 Badalona - Alcoyano 2.30 3.24 4.31
12:00 Eldense - Espanyol B 1.88 3.64 4.33
12:00 Sabadell - Levante B 1.55 4.16 7.03
12:00 Atletico Baleares - Hercules Alicante 2.70 3.10 3.04
12:00 Olimpic de Xativa - Pobla Mafumet 2.46 3.10 3.34
12:00 Cornella - Llosetense 1.80 3.60 5.82
19:00 Reus Deportiu - Lleida 2.60 3.10 3.35
12 marca 2016 1 X 2
16:30 Levante B - Atletico Baleares 2.65 3.16 3.02
17:00 Villarreal B - Badalona 1.45 4.45 10.62
18:00 Espanyol B - Olimpic de Xativa 1.83 3.31 5.68
13 marca 2016 1 X 2
12:00 Pobla Mafumet - Cornella 3.04 3.21 2.53
12:00 Hospitalet - Eldense 2.30 3.33 3.82
12:00 Llosetense - Reus Deportiu 5.31 3.10 1.97
17:00 Hercules Alicante - Valencia B 1.83 3.45 5.70
17:00 Alcoyano - Sabadell 1.90 3.45 4.89
17:00 Lleida - Barcelona B 3.08 3.00 2.62
18 marca 2016 1 X 2
17:00 Valencia B - Levante B 1.71 3.73 6.50
19 marca 2016 1 X 2
16:15 Cornella - Espanyol B 1.80 3.66 5.48
18:00 Eldense - Olot 1.80 3.57 5.25
19:30 Barcelona B - Reus Deportiu 2.05 3.30 4.16
20 marca 2016 1 X 2
12:00 Sabadell - Villarreal B 3.40 3.15 2.63
12:00 Pobla Mafumet - Llosetense 1.98 3.42 4.55
12:00 Atletico Baleares - Alcoyano 2.69 3.23 3.50
12:00 Badalona - Lleida 2.80 3.00 3.20
17:00 Olimpic de Xativa - Hospitalet 2.32 3.15 3.57
24 marca 2016 1 X 2
20:00 Lleida - Sabadell 1.57 4.14 7.29
26 marca 2016 1 X 2
16:00 Villarreal B - Atletico Baleares 1.80 3.77 5.40
27 marca 2016 1 X 2
12:00 Llosetense - Barcelona B 3.52 3.23 2.25
12:00 Reus Deportiu - Badalona 1.45 4.51 13.81
17:00 Olot - Olimpic de Xativa 2.01 3.30 4.70
17:00 Hospitalet - Cornella 2.77 3.10 2.90
18:00 Hercules Alicante - Eldense 1.84 3.80 4.92
28 marca 2016 1 X 2
19:00 Espanyol B - Pobla Mafumet 2.08 3.39 4.23
30 marca 2016 1 X 2
20:30 Alcoyano - Valencia B 1.73 3.90 6.24
3 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Eldense - Levante B 2.31 3.37 4.00
12:00 Atletico Baleares - Lleida 2.59 3.10 3.23
12:00 Espanyol B - Llosetense 1.80 3.52 5.30
12:00 Valencia B - Villarreal B 4.05 3.62 2.26
17:00 Olimpic de Xativa - Hercules Alicante 3.60 3.10 2.35
17:00 Badalona - Barcelona B 3.40 3.34 2.40
17:00 Sabadell - Reus Deportiu 3.00 3.20 2.70
17:00 Pobla Mafumet - Hospitalet 2.50 3.25 3.25
18:00 Cornella - Olot 1.77 3.50 5.68
9 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Barcelona B - Sabadell 1.75 3.82 5.28
10 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Reus Deportiu - Atletico Baleares 1.40 4.60 11.00
12:00 Hospitalet - Espanyol B 1.90 3.99 5.26
12:00 Levante B - Olimpic de Xativa 1.94 3.40 4.90
12:00 Llosetense - Badalona 2.70 3.15 3.10
17:00 Hercules Alicante - Cornella 1.93 3.35 5.20
17:00 Olot - Pobla Mafumet 1.86 3.53 5.02
17:00 Lleida - Valencia B 1.53 4.01 7.68
18:00 Alcoyano - Eldense 1.72 3.84 5.40
16 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Valencia B - Reus Deportiu 4.12 3.43 2.05
18:00 Espanyol B - Olot 2.50 3.46 3.30
17 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Atletico Baleares - Barcelona B 2.55 3.29 3.20
12:00 Hospitalet - Llosetense 1.53 4.23 8.87
17:00 Pobla Mafumet - Hercules Alicante 3.60 3.29 2.25
17:00 Sabadell - Badalona 1.75 3.74 5.83
18:00 Eldense - Villarreal B 6.63 4.02 1.67
18:00 Cornella - Levante B 1.63 3.96 6.00
18:00 Olimpic de Xativa - Alcoyano 3.90 3.25 2.25
23 kwietnia 2016 1 X 2
17:30 Levante B - Pobla Mafumet 1.80 3.62 5.05
18:15 Barcelona B - Valencia B 2.00 3.58 4.10
24 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Villarreal B - Olimpic de Xativa 1.53 4.44 7.96
12:00 Llosetense - Sabadell 2.15 3.32 3.70
12:00 Badalona - Atletico Baleares 2.06 3.47 4.07
17:00 Olot - Hospitalet 2.30 3.43 3.40
17:00 Lleida - Eldense 1.57 4.38 7.25
18:00 Alcoyano - Cornella 2.25 3.40 3.64
18:00 Hercules Alicante - Espanyol B 1.46 4.62 9.26
30 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Cornella - Villarreal B 2.40 3.40 3.26
17:00 Valencia B - Badalona 2.50 3.30 3.14
1 maja 2016 1 X 2
12:00 Olot - Llosetense 1.70 3.89 5.70
12:00 Atletico Baleares - Sabadell 2.22 3.44 3.40
12:00 Espanyol B - Levante B 2.88 3.51 2.63
12:00 Pobla Mafumet - Alcoyano 2.61 3.37 2.90
17:00 Olimpic de Xativa - Lleida 3.40 3.20 2.34
18:00 Hospitalet - Hercules Alicante 3.80 3.25 2.20
18:00 Eldense - Reus Deportiu 4.15 3.68 2.00
7 maja 2016 1 X 2
18:00 Villarreal B - Pobla Mafumet 1.40 4.50 8.50
18:00 Hercules Alicante - Olot 1.50 4.50 8.50
18:00 Levante B - Hospitalet 2.30 3.32 3.34
18:00 Sabadell - Valencia B 1.80 3.85 5.02
18:00 Alcoyano - Espanyol B 1.62 4.06 6.74
18:00 Barcelona B - Eldense 2.05 3.80 4.33
18:00 Reus Deportiu - Olimpic de Xativa 1.35 5.42 14.08
18:00 Atletico Baleares - Llosetense 1.55 4.00 6.40
18:00 Lleida - Cornella 1.90 3.40 4.60
14 maja 2016 1 X 2
18:00 Valencia B - Atletico Baleares 2.00 3.60 4.15
20:15 Eldense - Badalona 2.25 3.40 3.40
15 maja 2016 1 X 2
18:00 Hospitalet - Alcoyano 3.50 3.05 4.30
18:00 Olimpic de Xativa - Barcelona B 1.80 3.60 5.00
18:00 Espanyol B - Villarreal B 11.50 5.00 1.35
18:00 Llosetense - Hercules Alicante 7.50 5.50 1.53
18:00 Cornella - Reus Deportiu 5.50 4.30 1.75
18:00 Pobla Mafumet - Lleida 1.40 6.00 13.00
18:00 Olot - Levante B 2.10 3.40 4.20
Piłka Nożna Hiszpania III liga, Gr. 4 Najwyższe kursy
22 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Granada CF B - San Roque de Lepe 1.83 3.80 6.35
19:00 Real Betis B - Merida UD 2.34 3.30 3.29
19:00 Ucam Murcia - Sevilla B 1.78 3.54 5.16
19:30 Villanovense - La Hoya Lorca 1.96 3.44 4.50
20:00 Recreativo Huelva - Cadiz 3.00 3.12 2.63
20:30 Real Jaen - Linense 2.30 3.17 3.50
20:30 Cartagena - Linares 1.99 3.32 4.29
21:00 Marbella - Real Murcia 3.35 3.30 2.29
21:30 Algeciras - Melilla 2.26 3.26 3.45
23 sierpnia 2015 1 X 2
19:30 Jumilla - Almeria B 2.80 3.30 3.08
29 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Real Murcia - Villanovense 1.75 3.58 8.65
18:30 San Roque de Lepe - Algeciras 2.31 3.20 3.50
19:30 Linares - Granada CF B 2.15 3.20 3.88
20:00 Cadiz - Cartagena 1.43 4.33 9.40
20:00 Sevilla B - Real Jaen 2.21 3.18 3.66
20:30 Melilla - Marbella 2.39 3.10 3.38
30 sierpnia 2015 1 X 2
19:30 Almeria B - Ucam Murcia 2.45 3.20 3.31
20:00 Merida UD - Jumilla 1.80 3.50 5.00
20:00 La Hoya Lorca - Real Betis B 1.95 3.35 4.90
20:30 Linense - Recreativo Huelva 2.51 3.20 3.40
5 września 2015 1 X 2
18:30 Marbella - San Roque de Lepe 1.80 3.54 5.55
19:00 Ucam Murcia - Merida UD 1.79 3.77 6.15
6 września 2015 1 X 2
12:00 Villanovense - Melilla 2.05 3.40 3.90
18:00 Granada CF B - Cadiz 3.33 3.31 2.40
18:00 Real Betis B - Jumilla 2.10 3.40 4.32
18:15 Real Jaen - Almeria B 1.75 3.65 5.67
18:30 Recreativo Huelva - Sevilla B 1.88 3.40 5.25
19:00 Cartagena - Linense 1.97 3.61 4.55
20:00 La Hoya Lorca - Real Murcia 2.46 3.18 3.20
20:00 Algeciras - Linares 2.11 3.20 4.07
12 września 2015 1 X 2
18:30 San Roque de Lepe - Villanovense 2.31 3.22 3.70
19:00 Sevilla B - Cartagena 2.00 3.46 4.33
13 września 2015 1 X 2
11:30 Almeria B - Recreativo Huelva 3.13 3.15 2.62
12:00 Melilla - La Hoya Lorca 2.50 3.10 3.31
17:00 Jumilla - Ucam Murcia 3.29 3.10 2.50
18:00 Real Murcia - Real Betis B 1.70 3.60 5.92
18:00 Cadiz - Algeciras 1.40 5.00 11.51
19:00 Linares - Marbella 2.38 3.20 3.28
19:00 Linense - Granada CF B 2.50 3.21 3.25
19:00 Merida UD - Real Jaen 2.09 3.25 4.20
20 września 2015 1 X 2
11:30 Real Murcia - Melilla 1.62 3.85 7.48
12:00 La Hoya Lorca - San Roque de Lepe 1.67 3.66 7.21
12:00 Granada CF B - Sevilla B 2.00 3.33 4.34
17:30 Recreativo Huelva - Merida UD 2.15 3.20 4.05
17:30 Real Betis B - Ucam Murcia 3.45 3.19 2.40
17:30 Real Jaen - Jumilla 1.73 3.59 5.93
18:00 Marbella - Cadiz 3.49 3.60 2.20
18:00 Villanovense - Linares 2.18 3.50 3.84
18:00 Cartagena - Almeria B 1.73 3.65 6.19
18:30 Algeciras - Linense 2.34 3.25 3.33
26 września 2015 1 X 2
17:30 Almeria B - Granada CF B 3.30 3.30 2.57
27 września 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - Algeciras 1.93 3.40 4.67
12:00 Jumilla - Recreativo Huelva 5.82 3.60 2.00
12:00 Melilla - Real Betis B 2.00 3.39 4.66
17:00 San Roque de Lepe - Real Murcia 2.87 3.22 2.75
18:00 Cadiz - Villanovense 1.57 3.95 7.25
18:00 Linense - Marbella 2.35 3.24 3.42
18:00 Merida UD - Cartagena 2.21 3.30 4.00
18:00 Ucam Murcia - Real Jaen 1.83 3.40 5.36
18:00 Linares - La Hoya Lorca 2.50 3.15 3.26
3 października 2015 1 X 2
18:00 Real Murcia - Linares 1.57 3.99 7.48
4 października 2015 1 X 2
12:00 Granada CF B - Merida UD 2.10 3.34 4.05
12:00 Recreativo Huelva - Ucam Murcia 3.08 3.10 2.72
12:00 Melilla - San Roque de Lepe 1.95 3.60 5.50
17:30 Real Betis B - Real Jaen 2.71 3.10 3.02
17:30 Marbella - Sevilla B 2.25 3.20 3.80
18:00 Villanovense - Linense 2.30 3.40 4.33
18:00 Cartagena - Jumilla 1.50 4.20 9.38
18:00 Algeciras - Almeria B 2.12 3.20 3.99
18:00 La Hoya Lorca - Cadiz 3.73 3.20 2.25
10 października 2015 1 X 2
17:00 San Roque de Lepe - Real Betis B 1.98 3.58 4.40
18:00 Cadiz - Real Murcia 1.80 3.60 5.40
18:00 Ucam Murcia - Cartagena 2.17 3.30 4.27
18:00 Linense - La Hoya Lorca 3.30 3.10 3.32
11 października 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - Villanovense 1.87 3.40 5.81
11:30 Almeria B - Marbella 2.38 3.10 3.57
12:00 Linares - Melilla 2.38 3.15 3.62
12:30 Real Jaen - Recreativo Huelva 2.15 3.30 5.00
17:00 Jumilla - Granada CF B 3.54 3.30 2.20
18:00 Merida UD - Algeciras 1.77 3.61 5.40
17 października 2015 1 X 2
17:30 Granada CF B - Ucam Murcia 2.01 3.35 4.45
18:30 La Hoya Lorca - Sevilla B 2.40 3.15 3.76
18:30 Marbella - Merida UD 2.20 3.20 3.81
18:30 San Roque de Lepe - Linares 2.50 3.30 4.00
18 października 2015 1 X 2
12:00 Melilla - Cadiz 3.19 3.20 2.56
12:00 Real Betis B - Recreativo Huelva 3.18 3.15 2.60
17:00 Real Murcia - Linense 1.61 3.90 6.88
17:00 Villanovense - Almeria B 2.41 3.10 3.33
18:00 Cartagena - Real Jaen 2.05 3.30 4.43
24 października 2015 1 X 2
20:30 Merida UD - Villanovense 2.03 3.20 4.61
25 października 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - Real Murcia 2.73 3.05 3.12
12:00 Cadiz - San Roque de Lepe 1.44 5.30 11.00
16:15 Recreativo Huelva - Cartagena 2.55 3.15 3.35
16:30 Almeria B - La Hoya Lorca 2.41 3.10 3.60
17:00 Real Jaen - Granada CF B 2.30 3.25 3.59
17:00 Jumilla - Marbella 3.18 3.13 2.65
17:00 Linense - Melilla 1.91 3.35 5.31
17:00 Linares - Real Betis B 1.80 3.40 6.27
17:30 Ucam Murcia - Algeciras 1.70 3.60 6.60
31 października 2015 1 X 2
16:00 Granada CF B - Recreativo Huelva 2.00 3.60 4.65
18:00 Marbella - Ucam Murcia 2.55 3.20 3.05
18:30 La Hoya Lorca - Merida UD 2.43 3.25 3.52
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Real Betis B - Cartagena 3.46 3.28 2.30
12:00 Melilla - Sevilla B 2.80 3.25 3.13
12:30 San Roque de Lepe - Linense 2.47 3.22 3.30
16:30 Real Murcia - Almeria B 1.65 3.72 6.18
17:00 Linares - Cadiz 3.44 3.40 2.35
17:00 Villanovense - Jumilla 1.70 4.11 6.00
17:00 Algeciras - Real Jaen 3.04 3.25 2.80
7 listopada 2015 1 X 2
17:00 Linense - Linares 1.75 3.50 6.62
18:00 Cadiz - Real Betis B 1.29 6.31 15.82
8 listopada 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - San Roque de Lepe 2.00 3.51 4.80
12:00 Almeria B - Melilla 1.90 3.30 5.50
12:00 Recreativo Huelva - Algeciras 2.10 3.45 4.50
17:00 Cartagena - Granada CF B 2.38 3.18 3.55
17:30 Ucam Murcia - Villanovense 1.66 3.60 6.66
18:00 Merida UD - Real Murcia 2.78 3.10 2.87
18:00 Real Jaen - Marbella 1.91 3.65 5.00
14 listopada 2015 1 X 2
16:15 San Roque de Lepe - Almeria B 2.40 3.10 3.45
17:00 Real Murcia - Jumilla 1.38 5.60 15.00
15 listopada 2015 1 X 2
12:00 Real Betis B - Granada CF B 4.00 3.30 2.12
12:00 Melilla - Merida UD 2.62 3.20 3.26
17:00 Villanovense - Real Jaen 2.57 3.10 3.23
17:00 Algeciras - Cartagena 2.94 3.10 3.04
17:00 Linares - Sevilla B 3.22 3.10 2.61
17:00 Cadiz - Linense 1.70 4.10 6.77
17:30 La Hoya Lorca - Ucam Murcia 3.06 3.10 3.00
18:00 Marbella - Recreativo Huelva 2.20 3.51 5.83
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Granada CF B - Algeciras 1.58 3.88 7.50
22 listopada 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - Cadiz 2.94 3.25 2.65
12:00 Almeria B - Linares 2.50 3.01 3.58
12:00 Jumilla - Melilla 2.71 3.15 3.10
12:00 Recreativo Huelva - Villanovense 1.71 3.58 5.94
12:15 Real Jaen - La Hoya Lorca 2.22 3.12 4.10
17:00 Cartagena - Marbella 2.10 3.30 4.21
17:00 Merida UD - San Roque de Lepe 2.20 3.39 3.78
17:00 Ucam Murcia - Real Murcia 2.74 3.10 3.60
18:00 Linense - Real Betis B 1.70 3.79 5.90
28 listopada 2015 1 X 2
18:00 Cadiz - Almeria B 1.45 4.67 10.25
18:00 Villanovense - Cartagena 2.34 3.25 3.50
18:30 Linense - Sevilla B 2.40 3.28 3.54
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Marbella - Granada CF B 2.50 3.19 3.42
12:00 San Roque de Lepe - Jumilla 1.98 3.51 4.75
12:00 Melilla - Ucam Murcia 3.41 3.10 2.43
12:00 Real Murcia - Real Jaen 1.74 3.50 6.33
12:00 Real Betis B - Algeciras 2.45 3.18 3.15
17:00 Linares - Merida UD 2.52 3.10 3.62
18:15 La Hoya Lorca - Recreativo Huelva 1.91 3.44 4.70
5 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Recreativo Huelva - Real Murcia 3.22 3.20 2.55
6 grudnia 2015 1 X 2
11:30 Real Jaen - Melilla 1.80 3.50 5.47
11:30 Almeria B - Linense 2.51 3.24 3.15
11:30 Sevilla B - Real Betis B 1.60 3.90 7.00
12:00 Granada CF B - Villanovense 1.57 4.35 8.38
17:00 Ucam Murcia - San Roque de Lepe 1.60 4.00 7.24
17:00 Algeciras - Marbella 2.49 3.25 3.26
17:00 Jumilla - Linares 2.73 3.20 2.90
17:00 Merida UD - Cadiz 2.50 3.25 3.08
17:00 Cartagena - La Hoya Lorca 2.02 3.20 4.76
12 grudnia 2015 1 X 2
18:00 San Roque de Lepe - Real Jaen 2.67 3.15 2.98
18:00 Cadiz - Jumilla 1.39 4.93 10.28
13 grudnia 2015 1 X 2
11:30 Sevilla B - Almeria B 1.53 4.20 8.21
12:00 Real Betis B - Marbella 2.50 3.21 3.27
12:00 Melilla - Recreativo Huelva 3.30 3.20 2.77
12:00 Real Murcia - Cartagena 1.90 3.60 5.10
12:00 La Hoya Lorca - Granada CF B 2.66 3.00 3.45
17:00 Linares - Ucam Murcia 2.94 3.00 2.86
17:00 Linense - Merida UD 1.80 3.84 7.25
17:00 Villanovense - Algeciras 2.31 3.18 3.43
19 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Marbella - Villanovense 2.05 3.35 4.14
16:30 Recreativo Huelva - San Roque de Lepe 1.91 3.52 4.70
17:00 Algeciras - La Hoya Lorca 2.94 3.00 2.80
18:00 Merida UD - Sevilla B 2.58 3.10 3.06
19:00 Real Jaen - Linares 1.83 3.65 6.00
19:00 Ucam Murcia - Cadiz 2.46 3.10 3.40
20 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Jumilla - Linense 3.50 3.24 2.41
12:00 Cartagena - Melilla 1.71 3.60 6.01
12:00 Real Betis B - Almeria B 2.05 3.40 4.01
3 stycznia 2016 1 X 2
11:00 Melilla - Granada CF B 2.81 3.05 2.88
11:30 Sevilla B - Jumilla 1.48 4.70 11.00
11:30 Almeria B - Merida UD 2.67 3.04 3.02
12:00 Cadiz - Real Jaen 1.97 3.50 4.80
12:00 San Roque de Lepe - Cartagena 2.96 3.25 2.88
12:00 Real Murcia - Algeciras 1.50 4.20 9.33
12:00 La Hoya Lorca - Marbella 2.53 3.10 3.30
17:00 Linares - Recreativo Huelva 2.51 3.10 3.33
17:00 Linense - Ucam Murcia 3.51 3.35 2.30
17:00 Villanovense - Real Betis B 1.85 3.50 5.01
6 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Granada CF B - Real Murcia 2.86 3.25 2.90
10 stycznia 2016 1 X 2
11:30 Sevilla B - Ucam Murcia 2.83 3.00 3.20
11:30 Almeria B - Jumilla 2.06 3.34 3.90
12:00 Real Murcia - Marbella 1.60 3.89 7.05
12:00 La Hoya Lorca - Villanovense 1.93 3.40 5.30
12:00 San Roque de Lepe - Granada CF B 2.75 3.40 3.00
12:00 Melilla - Algeciras 3.20 3.30 4.58
17:00 Linense - Real Jaen 2.69 3.14 2.93
17:00 Merida UD - Real Betis B 1.80 3.40 5.30
17:00 Linares - Cartagena 2.56 3.00 3.22
18:00 Cadiz - Recreativo Huelva 1.40 4.87 12.07
16 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Villanovense - Real Murcia 3.71 3.20 2.24
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Marbella - Melilla 1.70 3.70 6.29
12:00 Real Betis B - La Hoya Lorca 2.32 3.13 3.75
12:00 Recreativo Huelva - Linense 3.00 3.03 2.73
12:00 Granada CF B - Linares 1.67 3.80 7.85
12:00 Jumilla - Merida UD 2.61 3.12 3.10
17:00 Algeciras - San Roque de Lepe 2.16 3.15 3.99
17:00 Cartagena - Cadiz 3.35 3.00 3.10
18:00 Ucam Murcia - Almeria B 1.44 4.35 9.67
18:00 Real Jaen - Sevilla B 2.18 3.20 4.15
23 stycznia 2016 1 X 2
18:15 San Roque de Lepe - Marbella 2.47 3.25 3.48
24 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Jumilla - Real Betis B 2.59 3.10 3.04
12:00 Melilla - Villanovense 2.12 3.33 4.00
12:00 Cadiz - Granada CF B 1.84 3.64 5.25
12:00 Real Murcia - La Hoya Lorca 1.75 3.65 6.25
12:00 Almeria B - Real Jaen 3.47 3.22 2.38
12:30 Sevilla B - Recreativo Huelva 1.48 4.50 10.87
17:00 Linense - Cartagena 2.20 3.33 4.73
17:00 Linares - Algeciras 2.10 3.35 4.20
17:00 Merida UD - Ucam Murcia 3.35 3.10 2.63
31 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Recreativo Huelva - Almeria B 1.76 3.55 5.70
12:00 La Hoya Lorca - Melilla 2.37 3.25 4.25
12:00 Granada CF B - Linense 1.85 3.54 4.99
12:00 Real Jaen - Merida UD 1.81 3.42 5.18
12:30 Real Betis B - Real Murcia 4.70 3.42 1.93
17:00 Algeciras - Cadiz 4.35 3.25 2.30
17:00 Marbella - Linares 2.01 3.25 4.51
17:00 Cartagena - Sevilla B 2.90 3.06 3.60
17:00 Villanovense - San Roque de Lepe 2.17 3.35 3.62
17:30 Ucam Murcia - Jumilla 1.36 5.48 11.29
6 lutego 2016 1 X 2
16:30 San Roque de Lepe - La Hoya Lorca 3.02 3.22 2.77
17:00 Cadiz - Marbella 1.60 3.94 6.92
7 lutego 2016 1 X 2
11:30 Sevilla B - Granada CF B 2.32 3.17 3.49
12:00 Merida UD - Recreativo Huelva 2.02 3.25 4.64
12:00 Melilla - Real Murcia 3.48 3.20 2.38
16:00 Jumilla - Real Jaen 3.40 3.20 2.43
16:30 Almeria B - Cartagena 2.89 3.13 3.00
17:00 Linares - Villanovense 2.28 3.25 3.75
17:00 Linense - Algeciras 1.85 3.42 4.88
17:30 Ucam Murcia - Real Betis B 1.40 4.60 10.14
13 lutego 2016 1 X 2
16:00 Granada CF B - Almeria B 1.40 4.71 9.00
14 lutego 2016 1 X 2
12:00 Villanovense - Cadiz 3.65 3.10 2.49
12:00 Recreativo Huelva - Jumilla 1.91 3.50 5.18
12:00 Real Betis B - Melilla 2.42 3.00 3.47
17:00 Real Murcia - San Roque de Lepe 1.41 4.60 9.50
17:00 Algeciras - Sevilla B 2.83 2.80 3.10
17:00 La Hoya Lorca - Linares 1.89 3.42 5.15
17:00 Cartagena - Merida UD 2.05 3.21 4.70
17:00 Marbella - Linense 2.55 3.10 3.24
18:00 Real Jaen - Ucam Murcia 2.83 3.00 2.96
20 lutego 2016 1 X 2
17:00 Sevilla B - Marbella 1.83 3.44 5.25
17:00 Cadiz - La Hoya Lorca 1.70 3.81 6.08
18:00 Ucam Murcia - Recreativo Huelva 1.40 4.90 15.00
21 lutego 2016 1 X 2
12:00 Linense - Villanovense 1.90 3.51 4.65
12:00 San Roque de Lepe - Melilla 2.56 3.10 3.30
12:00 Jumilla - Cartagena 4.55 3.30 2.25
12:00 Real Jaen - Real Betis B 1.68 3.63 6.19
17:00 Linares - Real Murcia 3.67 3.26 2.20
17:00 Merida UD - Granada CF B 4.09 3.10 2.27
18:00 Almeria B - Algeciras 2.00 3.35 4.47
27 lutego 2016 1 X 2
16:00 Real Betis B - San Roque de Lepe 2.20 3.20 3.82
16:00 Granada CF B - Jumilla 1.50 4.65 10.90
18:15 Marbella - Almeria B 1.80 3.46 5.44
28 lutego 2016 1 X 2
12:00 Real Murcia - Cadiz 2.08 3.40 4.10
12:00 Recreativo Huelva - Real Jaen 3.80 3.37 2.62
17:00 Algeciras - Merida UD 2.57 3.05 3.28
17:00 Villanovense - Sevilla B 2.61 3.21 2.90
17:00 Cartagena - Ucam Murcia 2.88 3.00 2.89
18:00 La Hoya Lorca - Linense 2.70 3.22 3.12
5 marca 2016 1 X 2
18:00 Ucam Murcia - Granada CF B 1.92 3.68 4.53
6 marca 2016 1 X 2
11:30 Almeria B - Villanovense 3.01 3.20 3.00
11:30 Sevilla B - La Hoya Lorca 1.90 3.30 5.14
12:00 Real Jaen - Cartagena 2.24 3.20 3.77
12:00 Cadiz - Melilla 1.33 5.33 15.39
12:00 Jumilla - Algeciras 3.00 3.10 3.10
12:00 Recreativo Huelva - Real Betis B 1.89 3.40 4.97
17:00 Merida UD - Marbella 2.20 3.30 4.16
17:00 Linares - San Roque de Lepe 2.17 3.16 3.86
18:00 Linense - Real Murcia 2.78 3.10 2.79
11 marca 2016 1 X 2
20:00 Granada CF B - Real Jaen 1.91 3.50 5.12
12 marca 2016 1 X 2
18:30 San Roque de Lepe - Cadiz 7.10 3.70 1.66
13 marca 2016 1 X 2
12:00 La Hoya Lorca - Almeria B 1.76 3.45 5.73
12:00 Real Betis B - Linares 2.45 3.16 3.40
12:00 Melilla - Linense 2.45 3.22 3.31
17:00 Villanovense - Merida UD 2.16 3.30 4.02
17:00 Marbella - Jumilla 1.80 3.58 5.30
17:00 Cartagena - Recreativo Huelva 1.76 3.45 5.59
17:00 Real Murcia - Sevilla B 1.80 3.40 5.41
18:00 Algeciras - Ucam Murcia 5.19 3.10 2.03
19 marca 2016 1 X 2
16:30 Recreativo Huelva - Granada CF B 2.45 3.12 3.50
16:30 Real Jaen - Algeciras 2.12 3.40 4.20
17:00 Jumilla - Villanovense 2.96 3.34 2.66
18:00 Cartagena - Real Betis B 1.62 3.60 7.64
18:00 Cadiz - Linares 1.30 5.11 15.01
18:00 Ucam Murcia - Marbella 1.65 3.65 7.51
20 marca 2016 1 X 2
11:30 Almeria B - Real Murcia 4.70 3.41 1.91
11:30 Sevilla B - Melilla 1.57 4.00 8.25
12:00 Merida UD - La Hoya Lorca 2.39 3.20 3.30
12:00 Linense - San Roque de Lepe 1.69 3.89 5.70
24 marca 2016 1 X 2
12:30 Marbella - Real Jaen 2.89 3.10 2.98
25 marca 2016 1 X 2
17:00 Real Murcia - Merida UD 1.65 3.91 6.79
26 marca 2016 1 X 2
16:00 Granada CF B - Cartagena 2.31 3.15 3.86
17:00 Villanovense - Ucam Murcia 3.73 3.20 2.20
20:30 Linares - Linense 2.44 3.30 3.27
27 marca 2016 1 X 2
11:30 San Roque de Lepe - Sevilla B 3.95 3.30 2.34
12:00 Melilla - Almeria B 1.68 3.59 7.55
12:00 Real Betis B - Cadiz 7.28 3.75 1.66
17:00 Algeciras - Recreativo Huelva 2.57 3.10 3.33
18:00 La Hoya Lorca - Jumilla 1.68 3.73 6.72
30 marca 2016 1 X 2
20:30 Melilla - Linares 2.14 3.20 4.00
2 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Granada CF B - Real Betis B 1.89 3.52 4.80
3 kwietnia 2016 1 X 2
11:30 Sevilla B - Linares 1.41 4.50 10.22
11:30 Almeria B - San Roque de Lepe 2.87 3.20 2.69
12:00 Ucam Murcia - La Hoya Lorca 1.82 3.60 5.53
12:00 Merida UD - Melilla 2.54 3.10 3.55
17:00 Linense - Cadiz 4.98 3.56 2.35
17:00 Real Jaen - Villanovense 1.94 3.52 4.75
17:00 Recreativo Huelva - Marbella 1.70 3.65 6.92
18:00 Jumilla - Real Murcia 5.05 3.46 1.85
18:00 Cartagena - Algeciras 1.56 3.74 8.35
9 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Linares - Almeria B 1.53 4.40 9.00
18:00 La Hoya Lorca - Real Jaen 2.25 3.33 3.74
10 kwietnia 2016 1 X 2
11:30 San Roque de Lepe - Merida UD 2.10 3.37 3.86
12:00 Real Betis B - Linense 2.63 3.28 3.24
12:00 Melilla - Jumilla 1.60 4.36 9.16
18:00 Cadiz - Sevilla B 1.60 4.25 7.00
18:00 Algeciras - Granada CF B 2.40 3.46 3.33
18:00 Villanovense - Recreativo Huelva 2.49 3.24 3.20
18:00 Real Murcia - Ucam Murcia 2.24 3.20 4.00
18:00 Marbella - Cartagena 4.60 3.40 2.45
16 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Granada CF B - Marbella 2.11 3.47 3.98
17 kwietnia 2016 1 X 2
11:30 Sevilla B - Linense 2.28 3.40 4.50
12:00 Ucam Murcia - Melilla 1.54 4.00 8.12
12:00 Jumilla - San Roque de Lepe 2.05 3.38 4.40
17:00 Merida UD - Linares 2.42 3.23 3.40
17:30 Real Jaen - Real Murcia 3.64 3.17 2.40
17:30 Recreativo Huelva - La Hoya Lorca 2.38 3.19 3.58
18:00 Almeria B - Cadiz 7.50 4.75 1.55
18:00 Cartagena - Villanovense 2.70 3.41 3.00
18:00 Algeciras - Real Betis B 2.88 3.25 2.73
23 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Cadiz - Merida UD 1.42 5.45 12.05
18:15 San Roque de Lepe - Ucam Murcia 4.98 3.57 1.80
18:30 Real Murcia - Recreativo Huelva 1.60 3.85 8.72
24 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Real Betis B - Sevilla B 2.75 3.25 2.84
12:00 Marbella - Algeciras 2.25 3.40 3.60
12:00 Melilla - Real Jaen 1.75 3.79 5.78
17:30 Linense - Almeria B 1.43 4.57 8.52
18:00 Villanovense - Granada CF B 2.00 3.60 4.39
19:00 La Hoya Lorca - Cartagena 2.37 3.27 3.70
19:00 Linares - Jumilla 1.80 3.70 5.06
30 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Ucam Murcia - Linares 1.73 3.89 5.34
19:00 Cartagena - Real Murcia 3.63 3.28 2.25
1 maja 2016 1 X 2
11:30 Almeria B - Sevilla B 4.42 3.68 2.05
12:00 Merida UD - Linense 2.36 3.33 3.64
12:00 Jumilla - Cadiz 3.66 3.38 2.45
12:00 Recreativo Huelva - Melilla 2.26 3.00 4.22
12:00 Marbella - Real Betis B 2.63 3.32 3.00
17:00 Granada CF B - La Hoya Lorca 3.31 3.42 2.30
18:00 Algeciras - Villanovense 2.30 3.40 3.42
18:00 Real Jaen - San Roque de Lepe 2.67 3.47 2.75
7 maja 2016 1 X 2
18:00 La Hoya Lorca - Algeciras 2.81 3.29 2.80
18:00 Real Murcia - Granada CF B 1.50 4.45 10.00
18:00 Sevilla B - Merida UD 1.53 3.95 7.51
18:00 Linense - Jumilla 2.00 3.44 4.10
18:00 Almeria B - Real Betis B 6.60 4.50 1.67
18:00 Cadiz - Ucam Murcia 3.75 3.30 2.40
18:00 Linares - Real Jaen 1.41 4.75 9.89
18:00 Villanovense - Marbella 3.00 2.95 4.20
18:00 San Roque de Lepe - Recreativo Huelva 2.38 3.34 3.50
8 maja 2016 1 X 2
12:00 Melilla - Cartagena 2.45 3.15 3.10
15 maja 2016 1 X 2
12:00 Real Betis B - Villanovense 2.35 3.70 3.40
18:00 Merida UD - Almeria B 1.25 6.50 19.00
18:00 Jumilla - Sevilla B 2.30 3.60 3.15
18:00 Algeciras - Real Murcia 2.25 3.60 3.20
18:00 Ucam Murcia - Linense 1.70 3.90 7.00
18:00 Marbella - La Hoya Lorca 3.00 2.90 4.65
18:00 Recreativo Huelva - Linares 2.50 3.10 3.00
18:00 Granada CF B - Melilla 1.95 3.60 5.00
18:00 Real Jaen - Cadiz 2.70 3.31 2.70
18:00 Cartagena - San Roque de Lepe 1.40 5.75 13.50
Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla Najwyższe kursy
27 sierpnia 2015 1 X 2
21:00 Merida UD - Pena Deportiva 2.20 3.30 3.30
2 września 2015 1 X 2
17:00 Mensajero - Rayo Majadahonda 2.28 3.25 3.86
17:30 Tudelano - Compostela 2.10 3.50 4.22
18:30 Condal - Arandina 2.85 3.40 2.76
18:30 CD Ebro - Real Union 3.05 3.30 2.75
19:00 Varea - Cultural Leonesa 2.94 3.30 2.81
20:00 Sabadell - Castellon 1.70 4.08 5.80
20:00 Deportivo Laredo - Racing Santander 4.60 3.68 1.95
20:00 Guadalajara - Talavera CF 2.20 3.30 4.25
20:30 Reus Deportiu - Asco FC 1.55 4.70 7.14
20:30 Guijuelo - Pontevedra CF 1.75 3.80 5.92
20:30 Alcoyano - Formentera 1.57 4.77 6.75
21:00 Real Murcia - Cadiz 2.79 3.30 2.90
21:00 Linares - Jumilla 2.33 3.50 3.50
21:00 Lleida - Hercules Alicante 2.54 3.40 3.00
21:00 Socuellamos - Portugalete 1.91 3.75 5.10
21:00 Linense - Recreativo Huelva 2.25 3.50 3.78
21:30 Melilla - Algeciras 2.34 3.43 3.60
9 września 2015 1 X 2
17:00 Mensajero - Cadiz 3.49 3.30 2.32
18:00 CD Ebro - Tudelano 2.43 3.30 3.58
19:30 Huracan Valencia - Socuellamos 1.70 3.75 6.06
20:00 Almeria - Elche 2.51 3.26 3.27
20:00 Deportivo Laredo - Cultural Leonesa 3.00 3.30 2.50
20:15 Barakaldo - Formentera 1.42 4.74 8.78
20:30 Lleida - Guijuelo 2.32 3.30 3.63
20:30 Cordoba - Lugo 2.50 3.28 3.41
20:30 Gimnastic Tarragona - Girona FC 2.59 3.21 3.07
20:30 Alcorcon - Ponferradina 2.30 3.30 3.70
20:30 Arandina - Reus Deportiu 3.10 3.40 2.63
20:30 Mirandes - Osasuna 2.35 3.20 3.65
20:30 Ucam Murcia - Algeciras 1.91 3.70 5.45
20:30 Llagostera - Albacete 2.43 3.25 3.30
20:30 Leganes - Tenerife 2.05 3.52 4.75
20:30 Numancia - Alaves 2.70 3.30 2.90
20:45 Logrones UD - Linares 1.85 3.53 4.90
20:45 Talavera CF - Linense 2.47 3.30 3.25
20:45 Racing Ferrol - Castellon 1.55 4.75 7.00
21:00 Villanovense - Pena Deportiva 2.08 3.42 4.20
22:00 Real Oviedo - Valladolid 2.56 3.20 3.10
10 września 2015 1 X 2
20:00 Mallorca - Huesca 2.55 3.28 3.40
14 października 2015 1 X 2
20:30 Reus Deportiu - Lleida 2.39 3.40 3.40
20:30 Real Oviedo - Mirandes 2.65 3.42 3.65
20:30 Leganes - Alaves 2.49 3.23 3.30
20:30 Cadiz - Deportivo Laredo 1.35 5.11 11.15
20:30 Almeria - Gimnastic Tarragona 2.20 3.51 3.72
20:30 Barakaldo - Huracan Valencia 2.08 3.35 4.33
20:45 Logrones UD - Ucam Murcia 2.31 3.26 3.36
21:00 Linense - CD Ebro 1.83 3.60 5.50
21:00 Villanovense - Racing Ferrol 3.02 3.20 2.54
15 października 2015 1 X 2
20:30 Real Saragossa - Llagostera 1.73 3.95 6.25
20:30 Ponferradina - Lugo 2.35 3.31 3.80
28 października 2015 1 X 2
20:30 Villanovense - Barcelona 15.00 7.50 1.40
1 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Reus Deportiu - Atletico Madryt 11.67 4.56 1.44
21:00 Leganes - Granada CF 2.15 3.48 4.20
2 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Barcelona - Villanovense 1.05 21.82 68.58
21:00 Real Betis - Sporting Gijon 1.97 3.61 4.30
21:00 Rayo Vallecano - Getafe 2.28 3.56 3.50
21:00 Llagostera - Deportivo La Coruna 3.37 3.23 2.50
21:00 Barakaldo - Valencia 5.25 3.60 1.89
21:00 Almeria - Celta Vigo 4.61 3.70 1.88
21:00 Logrones UD - Sevilla 5.70 4.10 1.73
22:00 Cadiz - Real Madryt 9.50 5.60 1.40
3 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Linense - Athletic Bilbao 10.50 5.07 1.48
21:00 Huesca - Villarreal 5.25 3.80 1.95
21:00 Mirandes - Malaga 2.65 3.37 2.92
21:00 Ponferradina - Eibar 2.87 3.20 2.88
21:00 Levante - Espanyol 2.51 3.33 3.20
22:00 Las Palmas - Real Sociedad 2.80 3.34 2.95
15 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Sporting Gijon - Real Betis 2.00 3.75 5.00
20:00 Deportivo La Coruna - Llagostera 1.45 4.90 8.98
21:00 Sevilla - Logrones UD 1.25 7.50 17.40
21:00 Espanyol - Levante 2.00 3.65 4.30
16 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Eibar - Ponferradina 1.67 4.10 6.59
20:00 Athletic Bilbao - Linense 1.13 11.00 34.70
20:00 Getafe - Rayo Vallecano 2.20 3.60 3.69
21:00 Valencia - Barakaldo 1.34 5.80 12.00
21:00 Malaga - Mirandes 1.62 4.30 7.00
21:00 Real Sociedad - Las Palmas 1.63 4.30 6.60
17 grudnia 2015 1 X 2
20:00 Atletico Madryt - Reus Deportiu 1.15 9.40 33.50
20:00 Celta Vigo - Almeria 1.40 6.00 15.00
21:00 Granada CF - Leganes 2.58 3.33 3.57
21:00 Villarreal - Huesca 1.39 6.00 11.50
6 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Athletic Bilbao - Villarreal 1.91 3.74 5.15
16:00 Mirandes - Deportivo La Coruna 2.75 3.20 3.10
16:00 Valencia - Granada CF 1.78 4.00 5.50
18:15 Real Betis - Sevilla 6.50 4.26 1.85
20:30 Barcelona - Espanyol 1.11 15.33 37.07
22:05 Rayo Vallecano - Atletico Madryt 5.75 3.76 1.83
7 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Cadiz - Celta Vigo 6.30 3.88 1.81
20:30 Eibar - Las Palmas 1.83 3.76 5.50
12 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Sevilla - Real Betis 1.46 5.25 10.50
20:30 Deportivo La Coruna - Mirandes 1.85 3.86 5.50
13 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Villarreal - Athletic Bilbao 3.15 3.50 2.60
20:30 Celta Vigo - Cadiz 1.28 6.50 17.50
21:00 Espanyol - Barcelona 8.75 5.50 1.41
21:00 Las Palmas - Eibar 2.75 3.47 2.77
14 stycznia 2016 1 X 2
20:00 Granada CF - Valencia 2.75 3.54 3.11
20:30 Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1.34 5.90 14.00
20 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Celta Vigo - Atletico Madryt 4.27 3.36 2.30
21:00 Athletic Bilbao - Barcelona 3.69 3.40 2.24
21 stycznia 2016 1 X 2
20:00 Valencia - Las Palmas 1.67 4.08 6.04
21:00 Sevilla - Mirandes 1.24 7.22 17.00
27 stycznia 2016 1 X 2
20:30 Atletico Madryt - Celta Vigo 1.41 5.20 11.47
21:30 Barcelona - Athletic Bilbao 1.29 7.07 15.00
28 stycznia 2016 1 X 2
20:00 Mirandes - Sevilla 5.25 3.80 1.93
21:00 Las Palmas - Valencia 3.41 3.55 2.45
3 lutego 2016 1 X 2
21:00 Barcelona - Valencia 1.13 12.56 23.20
4 lutego 2016 1 X 2
20:30 Sevilla - Celta Vigo 1.67 4.22 6.11
10 lutego 2016 1 X 2
21:00 Valencia - Barcelona 3.70 3.70 2.34
11 lutego 2016 1 X 2
20:30 Celta Vigo - Sevilla 2.60 3.67 2.90
22 maja 2016 1 X 2
20:30 Barcelona - Sevilla 1.34 6.25 10.50
Piłka Nożna Hiszpania Segunda B Mistrzostwo Najwyższe kursy
22 maja 2016 1 X 2
17:00 Racing Santander - Reus Deportiu 1.90 3.50 5.53
18:30 Ucam Murcia - Real Madryt Castilla 2.15 3.40 4.10
29 maja 2016 1 X 2
18:00 Reus Deportiu - Racing Santander 3.23 3.33 2.50
30 maja 2016 1 X 2
20:00 Real Madryt Castilla - Ucam Murcia 1.66 4.30 6.20
Piłka Nożna Hiszpania Segunda B Awans Najwyższe kursy
21 maja 2016 1 X 2
18:30 Lleida - Barakaldo 2.50 3.20 3.53
19:00 Sevilla B - Socuellamos 1.95 3.50 5.00
21:00 Cadiz - Racing Ferrol 2.00 3.36 4.90
22 maja 2016 1 X 2
17:30 Toledo - Real Murcia 2.78 3.12 3.13
18:00 Tudelano - Hercules Alicante 2.36 3.00 4.00
18:30 Logrones UD - Villarreal B 2.40 3.25 3.75
28 maja 2016 1 X 2
18:00 Villarreal B - Logrones UD 1.75 3.86 5.38
29 maja 2016 1 X 2
17:00 Racing Ferrol - Cadiz 2.33 3.10 3.60
17:15 Socuellamos - Sevilla B 2.23 3.20 3.71
18:00 Real Murcia - Toledo 1.90 3.50 5.02
19:30 Hercules Alicante - Tudelano 1.94 3.40 5.29
20:00 Barakaldo - Lleida 1.88 3.30 4.90
5 czerwca 2016 1 X 2
17:30 Lleida - Real Madryt Castilla 2.25 3.30 3.55
17:30 Logrones UD - Sevilla B 2.38 3.30 3.32
18:00 Toledo - Hercules Alicante 2.65 3.10 3.26
19:00 Cadiz - Racing Santander 2.14 3.40 4.03
11 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Real Madryt Castilla - Lleida 1.57 4.27 7.00
20:00 Hercules Alicante - Toledo 2.15 3.25 4.20
12 czerwca 2016 1 X 2
10:30 Sevilla B - Logrones UD 1.87 3.40 4.87
18:00 Racing Santander - Cadiz 2.15 3.40 4.35
19 czerwca 2016 1 X 2
19:00 Lleida - Sevilla B 2.38 3.10 3.90
20:00 Cadiz - Hercules Alicante 2.48 3.03 3.53
26 czerwca 2016 1 X 2
11:00 Sevilla B - Lleida 2.10 3.25 4.20
21:00 Hercules Alicante - Cadiz 2.05 3.40 4.17
Piłka Nożna Hiszpania Segunda B Utzymanie Najwyższe kursy
22 maja 2016 1 X 2
12:00 Cacereno - Linares 2.13 3.45 4.30
18:00 Olimpic de Xativa - Leioa 2.10 3.55 4.36
29 maja 2016 1 X 2
18:00 Leioa - Olimpic de Xativa 2.33 3.14 3.70
19:30 Linares - Cacereno 1.82 3.40 5.37
Piłka Nożna Hiszpania Segunda Playoff Najwyższe kursy
8 czerwca 2016 1 X 2
19:00 Osasuna - Gimnastic Tarragona 2.18 3.10 4.25
9 czerwca 2016 1 X 2
19:00 Cordoba - Girona FC 2.70 3.04 3.19
11 czerwca 2016 1 X 2
18:00 Gimnastic Tarragona - Osasuna 2.03 3.44 4.50
12 czerwca 2016 1 X 2
18:00 Girona FC - Cordoba 1.75 3.73 6.23
15 czerwca 2016 1 X 2
19:00 Osasuna - Girona FC 2.30 3.10 3.81
18 czerwca 2016 1 X 2
19:00 Girona FC - Osasuna 2.08 3.40 4.39
Piłka Nożna Hiszpania Superpuchar Najwyższe kursy
14 sierpnia 2015 1 X 2
20:00 Athletic Bilbao - Barcelona 7.84 4.95 1.49
22:00 Athletic Bilbao - Barcelona 7.46 4.81 1.60
17 sierpnia 2015 1 X 2
22:00 Barcelona - Athletic Bilbao 1.17 11.50 21.51
Piłka Nożna Hiszpania Tercera Playoffy Najwyższe kursy
12 czerwca 2016 1 X 2
11:30 Real Saragossa B - Choco 1.75 3.60 5.00
12:00 Malaga B - Castellon 1.95 3.50 3.90
13:00 Santa Brigida - Elche Ilicitano 1.83 3.75 4.33
18:00 Langreo - Haro 1.75 3.55 5.00
18:00 Logrones SD - Palencia 2.40 3.20 2.90
18:00 Ontinyent CF - Tarazona 1.50 3.80 7.50
18:00 Conquense Cuenca - Jerez 2.20 3.50 3.13
18:00 Navalcarnero - Deportivo B 1.91 3.50 4.50
19:00 Zamora CF - Mutilvera 1.60 4.00 6.50
18 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Mutilvera - Conquense Cuenca 2.90 3.25 2.60
19:30 Sanluqueno - Cerceda 1.80 3.40 5.00
19 czerwca 2016 1 X 2
18:00 Tarazona - Navalcarnero 2.25 3.25 3.50
18:00 Elche Ilicitano - Osasuna B 1.95 3.40 4.33
18:00 Haro - Caudal Deportivo 2.70 3.20 3.00
19:00 Palencia - Real Saragossa B 2.05 3.30 4.00
19:00 Castellon - Gava 1.80 3.50 4.75
25 czerwca 2016 1 X 2
18:00 Conquense Cuenca - Mutilvera 1.45 4.00 8.00
18:00 Cerceda - Sanluqueno 2.29 3.10 3.50
18:30 Real Saragossa B - Palencia 1.91 3.25 4.10
18:30 Caudal Deportivo - Haro 1.67 3.60 6.00
26 czerwca 2016 1 X 2
12:00 Osasuna B - Elche Ilicitano 2.06 3.30 3.80
18:00 Navalcarnero - Tarazona 1.85 3.30 4.33
18:30 Gava - Castellon 2.88 3.30 2.50