loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Liga Europejska 2010/2011

Liga Europejska - archiwalne kursy bukmacherskie 2010/2011

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D, Grupa E, Grupa F, Grupa G, Grupa H, Grupa I, Grupa J, Grupa K, Grupa L, Kwalifikacje.

Piłka Nożna Liga Europejska Grupa A Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Juventus - Lech Poznań 1.31 6.00 13.67
19:00 Red Bull Salzburg - Manchester City 5.30 3.77 1.76
30 września 2010 1 X 2
21:05 Manchester City - Juventus 1.70 4.00 6.15
21:05 Lech Poznań - Red Bull Salzburg 2.20 3.42 3.77
21 października 2010 1 X 2
21:05 Manchester City - Lech Poznań 1.22 7.09 18.00
21:05 Red Bull Salzburg - Juventus 5.01 3.89 1.80
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 Juventus - Red Bull Salzburg 1.43 5.00 10.50
19:00 Lech Poznań - Manchester City 5.90 3.88 1.70
1 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Lech Poznań - Juventus 3.85 3.49 2.20
21:05 Manchester City - Red Bull Salzburg 1.26 6.50 16.50
16 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Red Bull Salzburg - Lech Poznań 2.05 3.60 4.47
19:00 Juventus - Manchester City 2.50 3.46 3.38
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa B Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Bayer Leverkusen - Rosenborg 1.52 4.60 9.00
19:00 Aris Saloniki - Atletico Madryt 4.52 3.61 1.91
30 września 2010 1 X 2
21:05 Atletico Madryt - Bayer Leverkusen 1.91 3.91 4.31
21:05 Rosenborg - Aris Saloniki 1.83 3.90 5.28
21 października 2010 1 X 2
21:05 Aris Saloniki - Bayer Leverkusen 4.32 3.63 2.10
21:05 Atletico Madryt - Rosenborg 1.36 5.48 9.93
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 Bayer Leverkusen - Aris Saloniki 1.36 5.60 13.43
19:00 Rosenborg - Atletico Madryt 3.60 3.40 2.40
1 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Atletico Madryt - Aris Saloniki 1.25 7.17 16.69
21:05 Rosenborg - Bayer Leverkusen 3.10 3.40 2.64
16 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 3.20 3.65 2.45
19:00 Aris Saloniki - Rosenborg 1.73 4.33 8.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa C Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Levski Sofia - KAA Gent 2.11 3.44 4.00
19:00 Lille - Sporting Lizbona 1.90 3.74 4.91
30 września 2010 1 X 2
21:05 Sporting Lizbona - Levski Sofia 1.48 4.49 8.00
21:05 KAA Gent - Lille 4.00 3.51 2.40
21 października 2010 1 X 2
21:05 Lille - Levski Sofia 1.44 5.15 9.80
21:05 Sporting Lizbona - KAA Gent 1.40 5.05 10.27
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 Levski Sofia - Lille 4.08 3.60 2.00
19:00 KAA Gent - Sporting Lizbona 3.40 3.60 2.40
1 grudnia 2010 1 X 2
21:05 KAA Gent - Levski Sofia 1.68 4.33 5.75
21:05 Sporting Lizbona - Lille 2.27 3.43 3.60
16 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Levski Sofia - Sporting Lizbona 3.10 3.35 2.53
19:00 Lille - KAA Gent 1.36 5.36 9.69
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa D Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Dinamo Zagrzeb - Villarreal 3.75 3.35 2.38
19:00 Club Brugge - PAOK Saloniki 2.33 3.39 3.46
30 września 2010 1 X 2
21:05 Villarreal - Club Brugge 1.35 5.43 11.35
21:05 PAOK Saloniki - Dinamo Zagrzeb 2.27 3.40 4.00
21 października 2010 1 X 2
21:05 Dinamo Zagrzeb - Club Brugge 1.85 3.79 4.84
21:05 Villarreal - PAOK Saloniki 1.36 5.29 10.60
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 PAOK Saloniki - Villarreal 3.73 3.40 2.21
2 grudnia 2010 1 X 2
21:05 PAOK Saloniki - Club Brugge 1.67 4.27 6.50
21:05 Villarreal - Dinamo Zagrzeb 1.40 5.25 10.00
15 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Club Brugge - Villarreal 5.62 4.16 2.00
19:00 Dinamo Zagrzeb - PAOK Saloniki 1.85 3.65 5.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa E Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Alkmaar AZ - Sheriff Tiraspol 1.55 4.05 7.00
19:00 Dynamo Kijów - Bate Borisov 1.75 4.20 7.50
30 września 2010 1 X 2
21:05 Sheriff Tiraspol - Dynamo Kijów 4.48 3.55 2.10
21:05 Bate Borisov - Alkmaar AZ 2.53 3.30 3.30
21 października 2010 1 X 2
21:05 Alkmaar AZ - Dynamo Kijów 2.65 3.31 2.89
21:05 Sheriff Tiraspol - Bate Borisov 3.03 3.30 3.00
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 Dynamo Kijów - Alkmaar AZ 1.57 4.57 7.80
19:00 Bate Borisov - Sheriff Tiraspol 1.67 3.98 6.76
2 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Bate Borisov - Dynamo Kijów 3.17 3.40 2.44
21:05 Sheriff Tiraspol - Alkmaar AZ 2.67 3.40 2.98
15 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Alkmaar AZ - Bate Borisov 1.80 4.03 5.05
19:00 Dynamo Kijów - Sheriff Tiraspol 1.34 5.75 12.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa F Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
19:00 Lausanne-Sports - CSKA Moskwa 7.50 4.62 1.53
19:00 Sparta Praga - Palermo 2.69 3.26 3.00
30 września 2010 1 X 2
19:00 CSKA Moskwa - Sparta Praga 1.60 4.33 8.50
21:05 Palermo - Lausanne-Sports 1.22 7.59 17.78
21 października 2010 1 X 2
21:05 Palermo - CSKA Moskwa 2.51 3.32 3.10
21:05 Sparta Praga - Lausanne-Sports 1.35 5.34 12.00
4 listopada 2010 1 X 2
19:00 Lausanne-Sports - Sparta Praga 4.00 3.75 2.00
19:00 CSKA Moskwa - Palermo 1.67 4.50 7.86
2 grudnia 2010 1 X 2
19:00 CSKA Moskwa - Lausanne-Sports 1.18 8.92 20.64
21:05 Palermo - Sparta Praga 1.93 3.75 5.20
15 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Lausanne-Sports - Palermo 3.55 3.61 2.25
19:00 Sparta Praga - CSKA Moskwa 2.45 3.50 3.32
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa G Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
21:05 AEK Ateny - Hajduk Split 1.83 3.62 5.70
21:05 Anderlecht - Zenit St Petersburg 2.80 3.37 3.02
30 września 2010 1 X 2
19:00 Zenit St Petersburg - AEK Ateny 1.33 5.70 13.14
19:00 Hajduk Split - Anderlecht 3.16 3.40 2.80
21 października 2010 1 X 2
19:00 Anderlecht - AEK Ateny 1.83 4.09 5.40
19:00 Zenit St Petersburg - Hajduk Split 1.25 6.40 15.39
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 AEK Ateny - Anderlecht 2.97 3.32 2.80
21:05 Hajduk Split - Zenit St Petersburg 4.00 3.40 2.33
1 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Zenit St Petersburg - Anderlecht 1.90 4.04 5.57
19:00 Hajduk Split - AEK Ateny 2.30 3.62 3.50
16 grudnia 2010 1 X 2
21:05 AEK Ateny - Zenit St Petersburg 3.26 3.10 2.75
21:05 Anderlecht - Hajduk Split 1.33 6.00 12.13
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa H Najwyższe kursy
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 Getafe - Stuttgart 1.95 3.82 4.38
21:05 Odense BK - Young Boys Bern 2.70 3.60 3.23
1 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Odense BK - Getafe 3.35 3.64 2.50
16 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Getafe - Young Boys Bern 1.60 4.23 6.30
21:05 Stuttgart - Odense BK 1.51 5.00 8.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa I Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
21:05 Eindhoven FC - Sampdoria 1.90 3.40 3.80
21:05 Debreczyn - Metalist Charków 4.09 3.55 2.10
30 września 2010 1 X 2
19:00 Metalist Charków - Eindhoven FC 2.71 3.33 2.99
19:00 Sampdoria - Debreczyn 1.20 7.82 19.90
21 października 2010 1 X 2
19:00 Debreczyn - Eindhoven FC 9.00 5.06 1.53
19:00 Metalist Charków - Sampdoria 2.40 3.34 3.42
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 PSV Eindhoven - Debreczyn 1.17 9.75 28.35
21:05 Sampdoria - Metalist Charków 2.06 3.50 4.75
1 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Sampdoria - Eindhoven FC 2.69 3.40 3.00
19:00 Metalist Charków - Debreczyn 1.18 9.36 19.90
16 grudnia 2010 1 X 2
21:05 PSV Eindhoven - Metalist Charków 1.60 4.21 6.60
21:05 Debreczyn - Sampdoria 3.25 3.30 2.62
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa J Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
21:05 Karpaty Lwów - Borussia Dortmund 4.50 3.60 1.95
21:05 Sevilla - Paris Saint-Germain 1.57 4.54 7.90
30 września 2010 1 X 2
19:00 Borussia Dortmund - Sevilla 2.07 3.70 4.00
19:00 Paris Saint-Germain - Karpaty Lwów 1.45 4.70 9.02
21 października 2010 1 X 2
19:00 Karpaty Lwów - Sevilla 5.95 4.00 1.91
19:00 Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain 1.70 4.03 5.75
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund 3.10 3.39 2.75
21:05 Sevilla - Karpaty Lwów 1.22 7.10 18.26
2 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Paris Saint-Germain - Sevilla 2.40 3.44 3.34
19:00 Borussia Dortmund - Karpaty Lwów 1.14 10.45 27.10
15 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Sevilla - Borussia Dortmund 2.60 3.75 2.80
21:05 Karpaty Lwów - Paris Saint-Germain 4.52 3.52 2.10
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa K Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
21:05 Liverpool - Steaua Bukareszt 1.40 5.26 10.86
21:05 Napoli - Utrecht 1.50 4.44 8.44
30 września 2010 1 X 2
19:00 Steaua Bukareszt - Napoli 3.00 3.30 2.57
19:00 Utrecht - Liverpool 4.14 3.52 2.10
21 października 2010 1 X 2
19:00 Napoli - Liverpool 2.10 3.54 4.40
19:00 Utrecht - Steaua Bukareszt 1.83 3.89 4.89
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 Liverpool - Napoli 2.10 3.50 4.75
21:05 Steaua Bukareszt - Utrecht 2.36 3.40 4.50
2 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Steaua Bukareszt - Liverpool 3.20 3.30 2.64
19:00 Utrecht - Napoli 3.35 3.41 2.36
15 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Liverpool - Utrecht 1.50 4.50 8.00
21:05 Napoli - Steaua Bukareszt 2.80 4.81 8.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa L Najwyższe kursy
16 września 2010 1 X 2
21:05 Porto FC - Rapid Wiedeń 1.33 6.60 14.94
21:05 Besiktas - CSKA Sofia 1.44 5.00 11.00
30 września 2010 1 X 2
19:00 CSKA Sofia - Porto FC 7.00 4.26 1.55
19:00 Rapid Wiedeń - Besiktas 3.57 3.41 2.63
21 października 2010 1 X 2
19:00 Besiktas - Porto FC 3.48 3.35 2.38
19:00 CSKA Sofia - Rapid Wiedeń 2.35 3.40 3.40
4 listopada 2010 1 X 2
21:05 Rapid Wiedeń - CSKA Sofia 1.70 3.92 5.75
21:05 Porto FC - Besiktas 1.44 5.20 9.70
2 grudnia 2010 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń - Porto FC 5.51 4.24 2.20
19:00 CSKA Sofia - Besiktas 3.80 3.40 2.34
15 grudnia 2010 1 X 2
21:05 Porto FC - CSKA Sofia 1.22 7.48 18.33
21:05 Besiktas - Rapid Wiedeń 1.57 4.60 6.85
Piłka Nożna Liga Europejska Kwalifikacje Najwyższe kursy
1 lipca 2010 1 X 2
16:00 Dinamo Tbilisi - Flora Tallinn 1.53 4.50 8.10
16:00 Ulisses Erewan - Bnei Yehuda 3.50 3.40 2.10
16:00 Toboł Kostanaj - Zrinjski Mostar 1.58 3.75 6.50
16:30 Laci - Dnepr Mogilev 3.20 3.30 2.40
17:00 Rabotnicki Skopje - Lusitanos 1.16 6.80 18.00
17:00 Trans Narva - MyPa 3.80 3.63 2.10
17:30 Torpedo Zhodino - Fylkir Reykjavik 2.10 3.50 4.55
17:30 Zeta Golubovci - Dacia Kiszyniów 2.00 3.40 3.85
17:30 Tirana - Zalaegerszegi 4.36 3.30 2.10
18:00 Nitra - Gyori ETO 2.36 3.30 3.50
18:00 Karabakh Agdam - Metalurg Skopje 1.75 3.75 5.10
18:00 Olimpia Balti - Khazar Lankaran 2.71 3.25 3.20
18:00 TPS - Port Talbot 1.30 5.50 11.18
18:00 Zestafoni - Faetano 1.05 13.00 23.15
18:30 Sibenik - Sliema Wanderers 1.09 11.00 21.00
19:00 Anorthosis - Banants Erewan 1.22 7.00 15.00
19:00 UE Santa Coloma - Mogren Budva 9.00 5.00 1.35
19:00 Randers - Dudelange 1.06 10.00 26.00
19:30 Portadown - Skonto Ryga 6.51 4.35 1.62
19:30 Grevenmacher - Dundalk 7.55 4.70 1.50
20:00 Runavik - Gefle 13.00 6.50 1.29
20:05 Llanelli - Tauras Taurage 2.50 3.60 3.75
20:45 Olimpija Ljubljana - Siroki Brijeg 2.01 3.50 3.94
21:00 Kalmar - Eb/Streymur 1.06 11.00 29.00
21:15 KR Reykjavik - Glentoran 1.55 4.75 8.00
15 lipca 2010 1 X 2
16:00 Atyrau - Gyori ETO 3.45 3.20 2.90
16:00 Wit Georgia - Banik Ostrava 4.59 3.30 2.10
17:00 Tauras Taurage - Apoel Nicosia 8.00 4.45 1.49
17:00 Rabotnicki Skopje - Mika 1.51 4.24 7.75
17:00 Valletta - Ruch Chorzów 8.00 4.22 1.55
17:30 OFK Belgrad - Torpedo Zhodino 1.45 4.55 8.92
18:00 Dinamo Minsk - Sillamae Kalev 1.25 6.80 16.68
18:00 FK Baku - Buducnost Podgorica 1.72 4.10 6.50
18:00 ND Gorica - Randers 3.13 3.35 2.60
18:00 Austria Wiedeń - Siroki Brijeg 1.36 5.10 12.00
18:00 Elfsborg - Iskra Stali Ribnita 1.19 7.30 19.94
18:00 Olimpia Balti - Dinamo Bukareszt 8.02 4.43 1.53
18:00 Ventspils - Teteks Tetovo 1.36 4.94 9.70
18:00 Zestafoni - Banska Bystrica 1.95 3.45 4.79
18:00 MyPa - Sant Julia 1.08 11.50 28.00
18:00 Honka - Bangor City 1.19 8.50 16.30
19:00 Anorthosis - Sibenik 1.40 4.89 10.00
19:00 Molde - FK Jelgava 1.24 7.60 14.95
19:00 Gefle - Dinamo Tbilisi 2.02 3.65 5.25
19:00 Stabaek - Dnepr Mogilev 1.40 5.05 9.93
19:30 Differdange - Spartak Subotica 9.74 5.00 1.41
19:30 Kalmar - Dacia Kiszyniów 1.40 5.04 10.29
19:30 Luzern - Borac Banja Luka 1.82 4.00 6.50
19:45 Cercle Brugge - TPS 1.75 3.81 5.50
19:45 Levski Sofia - Dundalk 1.20 6.86 17.71
20:00 Maccabi Tel Aviv - Mogren Budva 1.14 9.39 19.12
20:00 Besiktas - Vikingur Reykjavik 1.02 13.00 30.00
20:00 Utrecht - Tirana 1.16 9.46 19.90
20:00 Brondby - Vaduz FC 1.16 8.38 18.46
20:00 Siauliai - Wisła Kraków 8.30 4.60 1.50
20:00 Zrinjski Mostar - Tre Penne 1.06 13.00 28.00
20:15 Suduva Marij - Rapid Wiedeń 7.50 4.50 1.60
20:30 Besa Kavaje - Olympiakos Volos 11.15 5.60 1.31
20:30 Videoton Fehervar - Maribor 2.08 3.40 4.00
20:45 Motherwell - Breidablik 1.44 4.82 8.56
20:45 Maritimo Funchal - Sporting Fingal 1.28 6.25 17.00
20:45 Cliftonville - Cibalia Vinkovci 5.65 4.07 1.70
21:00 Shamrock Rovers - Bnei Yehuda 2.66 3.25 3.10
21:15 KR Reykjavik - Karpaty Lwów 4.70 3.78 1.85
27 lipca 2010 1 X 2
18:00 CSKA Sofia - Cliftonville 1.18 9.41 20.80
29 lipca 2010 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Apollon Limassol 1.67 3.94 5.62
17:30 Spartak Subotica - Dnipro Dniepropietrowsk 7.60 4.11 1.62
18:00 Inter Turku - Racing Genk 3.40 3.26 2.33
18:00 MyPa - Politehnica Timisoara 3.88 3.30 2.20
18:00 Ruch Chorzów - Austria Wiedeń 3.90 3.40 2.31
18:00 Beroe Stara Zagora - Rapid Wiedeń 6.11 4.10 1.62
18:00 Dnepr Mogilev - Banik Ostrava 4.23 3.36 2.11
18:30 Elfsborg - Teteks Tetovo 1.30 5.80 13.96
18:30 Molde - Stuttgart 7.00 4.20 1.58
18:45 Utrecht - Luzern 1.83 3.80 5.75
19:00 Aalesund - Motherwell 1.92 3.54 4.65
19:00 Randers - Lausanne-Sports 1.50 4.44 7.64
19:00 Apoel Nicosia - Baumit Jablonec 1.65 3.93 6.17
19:30 Kalmar - Levski Sofia 2.60 3.20 3.20
19:45 Maccabi Haifa - Dinamo Minsk 1.45 4.59 8.89
20:00 Galatasaray - OFK Belgrad 1.16 8.20 21.00
20:00 Dinamo Bukareszt - Hajduk Split 1.85 3.60 4.60
20:00 Wisła Kraków - Karabakh Agdam 1.34 5.37 11.98
20:30 Gyori ETO - Montpellier 4.03 3.45 2.05
20:30 Sturm Graz - Dinamo Tbilisi 1.43 4.75 9.00
20:30 Viktoria Pilzno - Besiktas 5.50 3.65 1.91
20:30 Crvena Zvezda - Slovan Bratysława 1.56 4.23 7.30
20:30 Olympiakos Pireus - Maccabi Tel Aviv 1.36 5.12 11.80
20:30 Maribor - Hibernian 1.92 3.45 4.70
20:30 Nordsjaelland - Sporting Lizbona 6.22 3.80 1.67
20:45 Shamrock Rovers - Juventus 15.40 5.50 1.30
20:45 Maritimo Funchal - Bangor City 1.16 8.50 19.00
20:45 Jagiellonia - Aris Saloniki 3.16 3.20 2.60
20:45 Rabotnicki Skopje - Liverpool 11.12 5.50 1.34
20:45 Alkmaar AZ - IFK Goteborg 1.44 4.61 8.50
21:00 Buducnost Podgorica - Brondby 6.00 4.05 1.67
17 sierpnia 2010 1 X 2
18:00 Besiktas - HJK Helsinki 1.24 6.76 18.10
18:00 Aris Saloniki - Austria Wiedeń 2.24 3.30 3.67
19 sierpnia 2010 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - PSV Eindhoven 6.25 4.11 1.67
18:00 Bate Borisov - Maritimo Funchal 2.05 3.45 4.34
18:30 Bayer Leverkusen - Tavria 1.18 7.62 18.90
18:30 CSKA Moskwa - Anorthosis 1.40 5.50 11.80
18:30 Paris Saint-Germain - Maccabi Tel Aviv 1.55 4.60 8.50
18:45 Rapid Wiedeń - Aston Villa 2.80 3.40 2.94
18:45 Slovan Bratysława - Stuttgart 4.75 3.70 1.88
19:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Lech Poznań 1.44 4.50 9.00
19:00 Debreczyn - Liteks Lovetch 2.37 3.31 3.40
19:00 AIK Solna - Levski Sofia 3.44 3.25 2.40
19:00 Vaslui - Lille 4.00 3.43 2.17
19:00 Omonia Nicosia - Metalist Charków 2.69 3.25 3.20
19:05 Odense BK - Motherwell 1.67 4.60 7.87
19:15 Feyenoord Rotterdam - KAA Gent 1.85 3.75 5.50
19:45 Steaua Bukareszt - Grasshoppers Zurych 1.93 3.60 5.25
20:00 Galatasaray - Karpaty Lwów 1.41 5.25 10.45
20:30 Club Brugge - Dinamo Minsk 1.62 4.02 6.50
20:30 CSKA Sofia - The New Saints 1.31 6.50 16.00
20:30 PAOK Saloniki - Fenerbahce 2.50 3.30 3.20
20:30 Racing Genk - Porto FC 4.60 3.40 2.02
20:30 Palermo - Maribor 1.34 5.57 12.40
20:30 Lausanne-Sports - Lokomotiv Moskwa 5.50 3.88 1.73
20:30 Hajduk Split - Unirea Urziceni 1.73 3.80 5.50
20:45 Celtic Glasgow - Utrecht 1.73 3.77 5.14
20:45 Liverpool - Trabzonspor 1.35 5.50 14.05
21:00 Politehnica Timisoara - Manchester City 6.50 4.15 1.64
21:00 Gyori ETO - Dinamo Zagrzeb 3.20 3.39 2.50
21:00 Napoli - Elfsborg 1.37 5.25 10.19
21:00 Getafe - Apoel Nicosia 1.55 4.11 6.94
21:00 Dundee United - AEK Ateny 3.28 3.30 2.40
21:00 Alkmaar AZ - Aktobe 1.27 6.50 16.30
21:05 Borussia Dortmund - Karabakh Agdam 1.17 8.96 21.34
21:05 Sturm Graz - Juventus 5.00 3.60 1.82
21:30 Sporting Lizbona - Brondby 1.44 4.75 9.10
22:00 Villarreal - Dnepr Mogilev 1.22 9.50 21.70