loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Macedonia

Macedonia - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: MFL.

Piłka Nożna Macedonia MFL Najwyższe kursy
7 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Bregalnica Stip - Renova 2.65 3.40 2.81
17:30 Pobeda Prilep - Pelister 3.60 3.60 2.10
20:00 Vardar Skopje - Shkupi Skopje 1.44 4.45 10.00
8 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Shkendija Tetowo - Sileks Kratovo 1.25 6.80 15.00
10 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Gjorce Petrov - Rabotnicki Skopje 8.75 4.75 1.45
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Shkupi Skopje - Rabotnicki Skopje 2.62 3.38 2.80
17:30 Pelister - Bregalnica Stip 1.71 4.00 5.60
17:30 Renova - Gjorce Petrov 1.50 4.33 7.75
17:30 Sileks Kratovo - Pobeda Prilep 1.50 5.00 9.00
17:30 Vardar Skopje - Shkendija Tetowo 2.05 3.62 3.60
21 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Rabotnicki Skopje - Renova 1.75 3.78 5.25
16:30 Bregalnica Stip - Sileks Kratovo 2.43 3.60 2.90
16:30 Pobeda Prilep - Vardar Skopje 15.00 8.25 1.18
16:30 Gjorce Petrov - Pelister 6.00 3.66 1.72
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Vardar Skopje - Bregalnica Stip 1.18 6.70 26.74
16:30 Shkupi Skopje - Renova 1.97 3.30 4.50
16:30 Sileks Kratovo - Gjorce Petrov 1.40 4.60 9.50
16:30 Pelister - Rabotnicki Skopje 3.60 3.80 2.63
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Shkendija Tetowo - Pobeda Prilep 1.22 8.25 23.00
10 września 2016 1 X 2
16:00 Rabotnicki Skopje - Sileks Kratovo 1.69 4.00 6.25
11 września 2016 1 X 2
16:00 Pobeda Prilep - Shkupi Skopje 2.28 5.00 8.00
16:00 Gjorce Petrov - Vardar Skopje 11.00 6.40 1.30
16:00 Bregalnica Stip - Shkendija Tetowo 18.05 8.25 1.18
16:00 Renova - Pelister 2.89 3.50 2.80
18 września 2016 1 X 2
15:30 Shkendija Tetowo - Gjorce Petrov 1.14 9.50 29.00
15:30 Pobeda Prilep - Bregalnica Stip 2.40 3.25 3.40
15:30 Sileks Kratovo - Renova 2.05 3.75 4.00
15:30 Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1.64 3.92 6.00
24 września 2016 1 X 2
15:30 Rabotnicki Skopje - Shkendija Tetowo 4.55 3.75 1.70
25 września 2016 1 X 2
15:30 Renova - Vardar Skopje 13.00 5.25 1.44
15:30 Pelister - Sileks Kratovo 1.80 4.40 6.05
15:30 Bregalnica Stip - Shkupi Skopje 2.15 3.40 3.75
15:30 Gjorce Petrov - Pobeda Prilep 3.40 4.00 2.10
28 września 2016 1 X 2
15:00 Shkupi Skopje - Sileks Kratovo 1.95 3.50 4.45
15:00 Shkendija Tetowo - Renova 1.33 5.50 10.00
15:00 Pobeda Prilep - Rabotnicki Skopje 5.50 3.88 1.78
15:00 Bregalnica Stip - Gjorce Petrov 1.57 4.20 6.00
15:00 Vardar Skopje - Pelister 1.25 6.50 15.00
1 października 2016 1 X 2
15:00 Rabotnicki Skopje - Bregalnica Stip 1.36 4.75 12.00
2 października 2016 1 X 2
15:00 Renova - Pobeda Prilep 1.67 3.80 5.25
15:00 Pelister - Shkendija Tetowo 3.80 3.66 1.95
15:00 Sileks Kratovo - Vardar Skopje 17.00 6.25 1.40
15:00 Gjorce Petrov - Shkupi Skopje 3.10 3.30 2.40
15 października 2016 1 X 2
14:30 Rabotnicki Skopje - Gjorce Petrov 1.22 7.00 13.00
16 października 2016 1 X 2
14:30 Sileks Kratovo - Shkendija Tetowo 9.54 5.10 1.44
14:30 Pelister - Pobeda Prilep 1.50 4.40 8.75
14:30 Shkupi Skopje - Vardar Skopje 4.40 4.20 2.25
14:30 Renova - Bregalnica Stip 1.75 4.00 5.10
23 października 2016 1 X 2
14:30 Gjorce Petrov - Renova 2.70 6.25 14.50
14:30 Rabotnicki Skopje - Shkupi Skopje 1.53 4.20 9.00
14:30 Bregalnica Stip - Pelister 3.00 3.60 2.80
14:30 Pobeda Prilep - Sileks Kratovo 2.09 3.40 3.80
14:30 Shkendija Tetowo - Vardar Skopje 2.25 3.60 3.60
26 października 2016 1 X 2
14:30 Shkendija Tetowo - Shkupi Skopje 1.33 5.70 10.00
30 października 2016 1 X 2
13:30 Shkupi Skopje - Shkendija Tetowo 7.00 4.40 1.50
13:30 Sileks Kratovo - Bregalnica Stip 1.95 3.82 3.95
13:30 Pelister - Gjorce Petrov 1.42 5.25 10.00
13:30 Renova - Rabotnicki Skopje 2.70 3.50 2.83
17:30 Vardar Skopje - Pobeda Prilep 1.18 7.50 19.00
5 listopada 2016 1 X 2
13:30 Bregalnica Stip - Vardar Skopje 23.00 6.70 1.30
13:30 Gjorce Petrov - Sileks Kratovo 2.30 3.25 3.80
13:30 Renova - Shkupi Skopje 2.17 3.25 4.00
13:30 Pobeda Prilep - Shkendija Tetowo 34.00 7.50 1.30
13:30 Rabotnicki Skopje - Pelister 2.14 3.42 3.60
16 listopada 2016 1 X 2
13:00 Shkendija Tetowo - Bregalnica Stip 1.18 8.75 17.00
13:00 Vardar Skopje - Gjorce Petrov 1.10 12.00 19.50
13:00 Sileks Kratovo - Rabotnicki Skopje 2.90 3.37 2.65
13:00 Pelister - Renova 1.70 3.92 5.75
13:00 Shkupi Skopje - Pobeda Prilep 1.62 4.30 6.50
20 listopada 2016 1 X 2
13:00 Renova - Sileks Kratovo 2.00 3.40 4.07
13:00 Rabotnicki Skopje - Vardar Skopje 5.75 3.55 2.20
13:00 Pelister - Shkupi Skopje 1.45 4.00 13.91
13:00 Gjorce Petrov - Shkendija Tetowo 14.00 6.00 1.26
13:00 Bregalnica Stip - Pobeda Prilep 2.25 3.22 3.35
27 listopada 2016 1 X 2
13:00 Sileks Kratovo - Pelister 2.95 3.00 2.79
13:00 Shkendija Tetowo - Rabotnicki Skopje 1.45 4.75 10.00
13:00 Shkupi Skopje - Bregalnica Stip 1.55 3.96 7.25
13:00 Pobeda Prilep - Gjorce Petrov 1.66 3.80 6.00
13:00 Vardar Skopje - Renova 1.20 7.60 15.00
30 listopada 2016 1 X 2
13:00 Gjorce Petrov - Bregalnica Stip 1.80 3.70 5.00
13:00 Sileks Kratovo - Shkupi Skopje 1.57 4.40 9.00
13:00 Renova - Shkendija Tetowo 7.75 4.25 1.50
13:00 Pelister - Vardar Skopje 4.25 3.50 1.93
13:00 Rabotnicki Skopje - Pobeda Prilep 1.52 4.00 7.25
4 grudnia 2016 1 X 2
13:00 Vardar Skopje - Sileks Kratovo 1.14 11.00 18.75
13:00 Bregalnica Stip - Rabotnicki Skopje 3.82 3.50 2.05
13:00 Shkendija Tetowo - Pelister 1.45 4.45 7.00
13:00 Pobeda Prilep - Renova 2.20 3.20 3.40
13:00 Shkupi Skopje - Gjorce Petrov 1.77 4.15 5.50