loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Niemcy

Niemcy - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, 2. Bundesliga, III liga, Puchar, Superpuchar, Regionalliga Nord, Regionalliga Nordost, Regionalliga West, Regionalliga Sudwest, Regionalliga Bavaria.

Piłka Nożna Niemcy Bundesliga Najwyższe kursy
26 sierpnia 2016 1 X 2
20:30 Bayern Monachium - Werder Brema 1.11 15.50 37.63
27 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 1. FC Koln - Darmstadt 1.75 4.35 7.53
15:30 Augsburg - Wolfsburg 3.01 3.47 2.61
15:30 Eintracht Frankfurt - Schalke 04 3.66 3.65 2.31
15:30 Hamburger SV - Ingolstadt 2.46 3.29 3.70
15:30 Borussia Dortmund - Mainz 05 1.36 6.60 12.00
18:30 Monchengladbach - Bayer Leverkusen 2.60 3.60 3.20
28 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Hertha BSC - Freiburg 2.04 3.60 4.30
17:30 Hoffenheim - RB Lipsk 2.51 3.54 3.10
9 września 2016 1 X 2
20:30 Schalke 04 - Bayern Monachium 11.50 6.10 1.33
10 września 2016 1 X 2
15:30 Bayer Leverkusen - Hamburger SV 1.58 4.65 7.50
15:30 Wolfsburg - 1. FC Koln 1.95 3.90 4.79
15:30 Darmstadt - Eintracht Frankfurt 3.67 3.45 2.60
15:30 Ingolstadt - Hertha BSC 2.47 3.25 3.52
15:30 Freiburg - Monchengladbach 3.84 3.82 2.20
18:30 RB Lipsk - Borussia Dortmund 6.14 4.50 1.63
11 września 2016 1 X 2
15:30 Werder Brema - Augsburg 2.49 3.60 3.10
17:30 Mainz 05 - Hoffenheim 2.10 3.76 3.95
16 września 2016 1 X 2
20:30 1. FC Koln - Freiburg 1.85 4.05 5.40
17 września 2016 1 X 2
15:30 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 4.01 3.80 2.05
15:30 Borussia Dortmund - Darmstadt 1.19 9.55 23.07
15:30 Bayern Monachium - Ingolstadt 1.18 12.00 46.00
15:30 Hoffenheim - Wolfsburg 3.00 3.77 2.56
15:30 Hamburger SV - RB Lipsk 2.80 3.48 2.95
18:30 Monchengladbach - Werder Brema 1.47 5.25 7.80
18 września 2016 1 X 2
15:30 Augsburg - Mainz 05 2.46 3.52 3.24
17:30 Hertha BSC - Schalke 04 2.87 3.52 2.91
20 września 2016 1 X 2
20:00 Ingolstadt - Eintracht Frankfurt 2.30 3.57 4.24
20:00 Freiburg - Hamburger SV 2.23 3.61 3.74
20:00 Darmstadt - Hoffenheim 3.90 3.94 2.10
20:00 Wolfsburg - Borussia Dortmund 4.85 4.26 1.80
21 września 2016 1 X 2
20:00 Werder Brema - Mainz 05 3.25 3.82 2.45
20:00 Bayer Leverkusen - Augsburg 1.50 4.94 7.70
20:00 Bayern Monachium - Hertha BSC 1.17 10.40 26.74
20:00 Schalke 04 - 1. FC Koln 2.30 3.60 3.65
20:00 RB Lipsk - Monchengladbach 2.40 3.70 3.46
23 września 2016 1 X 2
20:30 Borussia Dortmund - Freiburg 1.22 8.12 17.00
24 września 2016 1 X 2
15:30 Monchengladbach - Ingolstadt 2.03 4.00 5.25
15:30 Mainz 05 - Bayer Leverkusen 3.38 3.72 2.38
15:30 Hamburger SV - Bayern Monachium 18.00 7.73 1.26
15:30 Augsburg - Darmstadt 1.70 4.00 6.30
15:30 Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 2.45 3.32 3.50
18:30 Werder Brema - Wolfsburg 4.32 4.20 2.05
25 września 2016 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Schalke 04 2.95 3.89 2.55
30 września 2016 1 X 2
20:30 RB Lipsk - Augsburg 1.78 3.85 5.55
1 października 2016 1 X 2
15:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt 2.50 3.56 3.24
15:30 Ingolstadt - Hoffenheim 2.22 3.57 3.82
15:30 Darmstadt - Werder Brema 3.17 3.57 2.60
15:30 Hertha BSC - Hamburger SV 2.12 3.48 4.26
15:30 Bayern Monachium - 1. FC Koln 1.25 8.00 19.00
18:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 3.62 3.92 2.16
2 października 2016 1 X 2
15:30 Wolfsburg - Mainz 05 1.94 3.95 4.56
17:30 Schalke 04 - Monchengladbach 2.44 3.57 3.12
14 października 2016 1 X 2
20:30 Borussia Dortmund - Hertha BSC 1.45 5.75 11.00
15 października 2016 1 X 2
15:30 Monchengladbach - Hamburger SV 1.73 4.25 5.45
15:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 13.87 6.14 1.31
15:30 Hoffenheim - Freiburg 2.15 3.78 3.82
15:30 1. FC Koln - Ingolstadt 2.00 3.58 5.10
15:30 Augsburg - Schalke 04 3.77 3.63 2.30
18:30 Werder Brema - Bayer Leverkusen 5.50 4.75 1.72
16 października 2016 1 X 2
15:30 Mainz 05 - Darmstadt 1.64 4.30 6.75
17:30 Wolfsburg - RB Lipsk 2.48 3.47 3.24
21 października 2016 1 X 2
20:30 Hamburger SV - Eintracht Frankfurt 2.61 3.52 3.12
22 października 2016 1 X 2
15:30 Ingolstadt - Borussia Dortmund 6.00 4.60 1.65
15:30 Bayer Leverkusen - Hoffenheim 1.64 4.56 6.50
15:30 Hertha BSC - 1. FC Koln 2.81 3.29 2.96
15:30 Darmstadt - Wolfsburg 5.00 3.88 1.84
15:30 Freiburg - Augsburg 2.25 3.52 3.85
18:30 Bayern Monachium - Monchengladbach 1.21 8.50 17.83
23 października 2016 1 X 2
15:30 RB Lipsk - Werder Brema 1.62 4.50 6.54
17:30 Schalke 04 - Mainz 05 2.04 3.82 4.45
28 października 2016 1 X 2
20:30 Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 2.01 3.60 4.61
29 października 2016 1 X 2
15:30 Darmstadt - RB Lipsk 6.11 4.05 1.73
15:30 Augsburg - Bayern Monachium 19.00 7.50 1.25
15:30 Werder Brema - Freiburg 2.34 3.72 3.35
15:30 Mainz 05 - Ingolstadt 2.24 3.50 3.85
15:30 Wolfsburg - Bayer Leverkusen 2.89 3.60 2.82
18:30 Borussia Dortmund - Schalke 04 1.65 4.60 6.14
30 października 2016 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Hertha BSC 2.16 3.75 3.94
17:30 1. FC Koln - Hamburger SV 1.70 4.20 6.00
4 listopada 2016 1 X 2
20:30 Hertha BSC - Monchengladbach 3.05 3.27 3.00
5 listopada 2016 1 X 2
15:30 Freiburg - Wolfsburg 2.85 3.45 3.00
15:30 Ingolstadt - Augsburg 2.51 3.30 3.90
15:30 Bayern Monachium - Hoffenheim 1.22 9.40 19.00
15:30 Bayer Leverkusen - Darmstadt 1.43 5.80 12.00
15:30 Hamburger SV - Borussia Dortmund 7.50 4.80 1.52
18:30 Eintracht Frankfurt - 1. FC Koln 2.68 3.40 3.00
6 listopada 2016 1 X 2
15:30 RB Lipsk - Mainz 05 1.70 4.16 6.52
17:30 Schalke 04 - Werder Brema 1.61 4.50 6.20
18 listopada 2016 1 X 2
20:30 Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2.38 3.50 3.65
19 listopada 2016 1 X 2
15:30 Augsburg - Hertha BSC 2.75 3.26 3.13
15:30 Monchengladbach - 1. FC Koln 2.25 3.62 4.16
15:30 Mainz 05 - Freiburg 2.13 3.62 3.95
15:30 Wolfsburg - Schalke 04 2.56 3.47 3.12
15:30 Darmstadt - Ingolstadt 3.10 3.22 2.74
18:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium 3.66 3.57 2.26
20 listopada 2016 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Hamburger SV 1.65 4.77 7.25
17:30 Werder Brema - Eintracht Frankfurt 2.85 3.57 2.88
25 listopada 2016 1 X 2
20:30 Freiburg - RB Lipsk 4.15 3.68 2.05
26 listopada 2016 1 X 2
15:30 Ingolstadt - Wolfsburg 3.08 3.35 2.60
15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 5.75 4.34 1.75
15:30 1. FC Koln - Augsburg 1.91 3.90 5.20
15:30 Monchengladbach - Hoffenheim 2.10 4.05 4.26
15:30 Hamburger SV - Werder Brema 2.46 3.63 3.12
18:30 Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1.34 6.34 12.88
27 listopada 2016 1 X 2
15:30 Schalke 04 - Darmstadt 1.41 5.10 10.50
17:30 Hertha BSC - Mainz 05 2.00 3.56 4.48
2 grudnia 2016 1 X 2
20:30 Mainz 05 - Bayern Monachium 13.00 6.81 1.30
Piłka Nożna Niemcy 2. Bundesliga Najwyższe kursy
5 sierpnia 2016 1 X 2
20:30 Kaiserslautern - Hannover 96 2.63 3.40 3.07
6 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Bochum - Union Berlin 2.27 3.64 3.50
15:30 Sandhausen - Fortuna Dusseldorf 2.66 3.18 3.27
15:30 Dynamo Drezno - Norymberga 3.08 3.40 2.72
7 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Greuther Furth - 1860 Monachium 2.51 3.45 3.32
15:30 Arminia Bielefeld - Karlsruhe 2.56 3.20 3.39
15:30 Heidenheim - Erzgebirge Aue 2.27 3.30 3.73
15:30 Eintracht Braunschweig - Wurzburger Kickers 2.37 3.35 4.06
8 sierpnia 2016 1 X 2
20:15 Stuttgart - St. Pauli 1.91 3.80 4.97
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Erzgebirge Aue - Sandhausen 2.35 3.35 3.68
18:30 Norymberga - Heidenheim 2.00 3.60 4.50
20:30 Fortuna Dusseldorf - Stuttgart 3.50 3.67 2.30
13 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Karlsruhe - Bochum 2.57 3.40 3.08
15:30 St. Pauli - Eintracht Braunschweig 2.55 3.35 3.22
14 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Hannover 96 - Greuther Furth 1.96 3.80 4.70
15:30 1860 Monachium - Arminia Bielefeld 2.42 3.32 3.35
15:30 Wurzburger Kickers - Kaiserslautern 3.12 3.19 2.90
15 sierpnia 2016 1 X 2
20:15 Union Berlin - Dynamo Drezno 2.28 3.54 3.57
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Bochum - Hannover 96 2.68 3.67 2.80
18:30 Sandhausen - Stuttgart 3.95 3.58 2.12
18:30 Heidenheim - Wurzburger Kickers 2.36 3.25 3.80
27 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Karlsruhe - 1860 Monachium 2.33 3.28 3.67
13:00 Greuther Furth - Erzgebirge Aue 2.20 3.44 4.00
28 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Arminia Bielefeld - Union Berlin 2.35 3.41 3.56
13:30 Eintracht Braunschweig - Norymberga 2.35 3.38 3.48
13:30 Dynamo Drezno - St. Pauli 2.34 3.46 3.52
29 sierpnia 2016 1 X 2
20:15 Kaiserslautern - Fortuna Dusseldorf 2.17 3.50 4.00
9 września 2016 1 X 2
18:30 Wurzburger Kickers - Bochum 2.60 3.39 3.25
18:30 Stuttgart - Heidenheim 1.95 3.82 4.60
18:30 Erzgebirge Aue - Eintracht Braunschweig 3.51 3.30 2.50
10 września 2016 1 X 2
13:00 Union Berlin - Karlsruhe 2.15 3.52 3.84
13:00 St. Pauli - Arminia Bielefeld 2.68 3.35 3.20
11 września 2016 1 X 2
13:30 Hannover 96 - Dynamo Drezno 1.75 4.10 5.40
13:30 Sandhausen - Kaiserslautern 3.23 3.42 2.50
13:30 Fortuna Dusseldorf - Greuther Furth 2.49 3.42 3.22
12 września 2016 1 X 2
20:15 Norymberga - 1860 Monachium 2.31 3.45 3.64
16 września 2016 1 X 2
18:30 1860 Monachium - Union Berlin 2.55 3.47 3.10
18:30 Bochum - Norymberga 2.20 3.77 3.97
18:30 Greuther Furth - Wurzburger Kickers 2.75 3.28 3.40
17 września 2016 1 X 2
13:00 Kaiserslautern - Stuttgart 3.16 3.67 2.55
13:00 Heidenheim - Fortuna Dusseldorf 2.40 3.30 3.57
13:00 Eintracht Braunschweig - Sandhausen 1.80 3.74 5.50
18 września 2016 1 X 2
13:30 Karlsruhe - St. Pauli 2.75 3.30 3.30
13:30 Arminia Bielefeld - Hannover 96 2.95 3.56 2.60
13:30 Dynamo Drezno - Erzgebirge Aue 2.20 3.50 3.75
20 września 2016 1 X 2
17:30 Norymberga - Greuther Furth 2.30 3.70 3.40
17:30 Fortuna Dusseldorf - Bochum 2.65 3.52 3.18
17:30 Stuttgart - Eintracht Braunschweig 2.15 3.58 3.77
17:30 Sandhausen - Heidenheim 2.84 3.20 3.37
21 września 2016 1 X 2
17:30 Hannover 96 - Karlsruhe 1.99 4.00 5.00
17:30 Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld 2.40 3.30 3.59
17:30 Wurzburger Kickers - Union Berlin 2.57 3.40 3.25
17:30 Kaiserslautern - Dynamo Drezno 2.50 3.50 3.14
22 września 2016 1 X 2
20:15 St. Pauli - 1860 Monachium 2.25 3.56 3.75
23 września 2016 1 X 2
18:30 Bochum - Stuttgart 3.40 3.93 2.25
18:30 Eintracht Braunschweig - Fortuna Dusseldorf 2.04 3.52 4.30
18:30 Greuther Furth - Sandhausen 2.42 3.35 3.62
24 września 2016 1 X 2
13:00 Karlsruhe - Erzgebirge Aue 2.43 3.32 3.90
13:00 Heidenheim - Kaiserslautern 2.34 3.27 3.57
25 września 2016 1 X 2
13:30 Dynamo Drezno - Wurzburger Kickers 2.56 3.46 3.22
13:30 Arminia Bielefeld - Norymberga 2.41 3.54 3.24
13:30 1860 Monachium - Hannover 96 2.76 3.40 2.89
26 września 2016 1 X 2
20:15 Union Berlin - St. Pauli 2.30 3.60 3.67
30 września 2016 1 X 2
18:30 Norymberga - Union Berlin 2.35 3.82 3.21
18:30 Erzgebirge Aue - Bochum 2.54 3.47 3.10
18:30 Sandhausen - Dynamo Drezno 2.40 3.40 3.61
1 października 2016 1 X 2
13:00 Fortuna Dusseldorf - Karlsruhe 2.14 3.32 4.20
13:00 Hannover 96 - St. Pauli 1.94 3.84 4.90
2 października 2016 1 X 2
13:30 Wurzburger Kickers - 1860 Monachium 2.38 3.28 3.52
13:30 Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 2.20 3.47 3.92
13:30 Heidenheim - Eintracht Braunschweig 3.03 3.20 2.78
3 października 2016 1 X 2
20:15 Stuttgart - Greuther Furth 1.86 4.10 4.80
14 października 2016 1 X 2
18:30 Arminia Bielefeld - Wurzburger Kickers 2.56 3.30 3.26
18:30 Bochum - Sandhausen 2.17 3.57 3.75
18:30 St. Pauli - Erzgebirge Aue 2.10 3.87 5.09
15 października 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Drezno - Stuttgart 3.74 3.75 2.38
13:00 Greuther Furth - Heidenheim 2.44 3.37 3.37
16 października 2016 1 X 2
13:30 1860 Monachium - Fortuna Dusseldorf 2.53 3.22 3.44
13:30 Karlsruhe - Norymberga 2.86 3.30 2.80
13:30 Union Berlin - Hannover 96 2.55 3.52 3.13
17 października 2016 1 X 2
20:15 Eintracht Braunschweig - Kaiserslautern 1.84 3.90 5.55
21 października 2016 1 X 2
18:30 Fortuna Dusseldorf - Arminia Bielefeld 2.11 3.42 4.26
18:30 Stuttgart - 1860 Monachium 1.65 4.30 6.17
18:30 Wurzburger Kickers - Karlsruhe 2.14 3.40 4.43
22 października 2016 1 X 2
13:00 Sandhausen - St. Pauli 2.35 3.29 3.68
13:00 Heidenheim - Dynamo Drezno 2.14 3.53 3.87
23 października 2016 1 X 2
13:30 Norymberga - Hannover 96 2.50 3.72 3.05
13:30 Eintracht Braunschweig - Greuther Furth 1.84 3.89 5.05
13:30 Erzgebirge Aue - Union Berlin 3.12 3.67 2.43
24 października 2016 1 X 2
20:15 Kaiserslautern - Bochum 2.80 3.42 2.90
28 października 2016 1 X 2
18:30 1860 Monachium - Erzgebirge Aue 2.33 3.52 3.50
18:30 Arminia Bielefeld - Sandhausen 2.70 3.25 3.04
29 października 2016 1 X 2
13:00 Union Berlin - Fortuna Dusseldorf 2.05 3.67 3.97
13:00 Greuther Furth - Kaiserslautern 2.40 3.42 3.37
30 października 2016 1 X 2
13:30 Bochum - Heidenheim 2.34 3.40 3.43
13:30 Hannover 96 - Wurzburger Kickers 1.81 3.80 5.15
13:30 Karlsruhe - Stuttgart 3.40 3.31 2.56
31 października 2016 1 X 2
20:15 St. Pauli - Norymberga 3.16 3.52 2.62
4 listopada 2016 1 X 2
18:30 Heidenheim - Karlsruhe 2.31 3.30 4.05
18:30 Fortuna Dusseldorf - Dynamo Drezno 2.33 3.44 3.52
18:30 Erzgebirge Aue - Norymberga 3.20 3.70 2.37
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Kaiserslautern - Union Berlin 2.66 3.42 2.96
13:00 Greuther Furth - Bochum 2.52 3.55 3.02
6 listopada 2016 1 X 2
13:30 Stuttgart - Arminia Bielefeld 1.65 4.16 6.20
13:30 Eintracht Braunschweig - Hannover 96 2.52 3.40 3.25
13:30 Sandhausen - 1860 Monachium 2.30 3.30 3.65
7 listopada 2016 1 X 2
20:15 Wurzburger Kickers - St. Pauli 2.26 3.30 3.82
18 listopada 2016 1 X 2
18:30 Norymberga - Wurzburger Kickers 2.13 3.42 3.92
18:30 Bochum - Eintracht Braunschweig 2.90 3.57 2.70
18:30 Arminia Bielefeld - Heidenheim 2.79 3.25 3.13
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Hannover 96 - Erzgebirge Aue 1.57 4.76 6.85
13:00 Karlsruhe - Sandhausen 2.55 3.25 3.50
20 listopada 2016 1 X 2
13:30 Union Berlin - Stuttgart 2.74 3.60 2.78
13:30 St. Pauli - Fortuna Dusseldorf 2.64 3.30 3.40
13:30 Dynamo Drezno - Greuther Furth 2.13 3.60 3.90
21 listopada 2016 1 X 2
20:15 1860 Monachium - Kaiserslautern 2.66 3.32 3.20
25 listopada 2016 1 X 2
18:30 Greuther Furth - Arminia Bielefeld 2.58 3.42 3.04
18:30 Fortuna Dusseldorf - Hannover 96 2.90 3.47 2.65
18:30 Wurzburger Kickers - Erzgebirge Aue 2.20 3.40 4.45
26 listopada 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Drezno - Bochum 1.93 3.98 4.50
13:00 Heidenheim - St. Pauli 1.99 3.45 4.80
27 listopada 2016 1 X 2
13:30 Kaiserslautern - Karlsruhe 2.17 3.34 4.50
13:30 Sandhausen - Union Berlin 2.68 3.42 2.96
13:30 Eintracht Braunschweig - 1860 Monachium 1.84 3.94 5.10
28 listopada 2016 1 X 2
20:15 Stuttgart - Norymberga 1.83 4.10 5.24
2 grudnia 2016 1 X 2
18:30 Hannover 96 - Heidenheim 1.86 3.75 5.06
18:30 Karlsruhe - Greuther Furth 2.46 3.27 3.49
18:30 St. Pauli - Kaiserslautern 3.10 3.20 2.88
Piłka Nożna Niemcy III liga Najwyższe kursy
29 lipca 2016 1 X 2
20:30 Duisburg - Paderborn 2.18 3.41 3.87
30 lipca 2016 1 X 2
14:00 Chemnitzer - Sonnenhof Grossaspach 1.82 3.72 4.77
14:00 Holstein Kiel - FSV Frankfurt 2.00 3.60 4.85
14:00 Wehen Wiesbaden - Aalen 2.13 3.50 3.98
14:00 Mainz 05 II - Zwickau 2.65 3.37 3.12
14:00 Jahn Regensburg - Hansa Rostock 2.48 3.30 3.38
14:00 Rot Weiss Erfurt - Hallescher FC 2.30 3.40 3.52
31 lipca 2016 1 X 2
14:00 Werder Brema II - Sportfreunde Lotte 3.36 3.40 2.76
14:00 Magdeburg - Fortuna Kolonia 1.85 3.80 5.25
14:00 Preussen Munster - Osnabruck 2.25 3.43 3.70
5 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Fortuna Kolonia - Werder Brema II 1.93 3.84 4.55
19:00 Hansa Rostock - Preussen Munster 2.34 3.39 3.59
6 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Paderborn - Mainz 05 II 1.96 3.68 4.37
14:00 Aalen - Holstein Kiel 3.20 3.25 2.82
14:00 Sportfreunde Lotte - Wehen Wiesbaden 2.50 3.30 3.44
14:00 FSV Frankfurt - Rot Weiss Erfurt 2.24 3.60 3.92
14:00 Hallescher FC - Chemnitzer 2.56 3.37 3.02
7 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Jahn Regensburg 2.40 3.44 3.30
14:00 Osnabruck - Duisburg 2.66 3.50 2.96
9 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Rot Weiss Erfurt - Aalen 2.25 3.32 3.72
19:00 Magdeburg - Paderborn 2.70 3.31 2.90
19:00 Holstein Kiel - Sportfreunde Lotte 2.04 3.51 4.93
19:00 Wehen Wiesbaden - Fortuna Kolonia 2.36 3.50 3.35
10 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Werder Brema II - Zwickau 3.07 3.43 2.71
19:00 Hansa Rostock - Sonnenhof Grossaspach 2.15 3.51 3.78
19:00 Mainz 05 II - Osnabruck 2.75 3.39 3.00
19:00 Jahn Regensburg - Hallescher FC 2.50 3.44 3.03
19:00 Preussen Munster - Duisburg 3.10 3.17 2.84
19:00 Chemnitzer - FSV Frankfurt 2.03 3.67 4.26
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Sportfreunde Lotte - Rot Weiss Erfurt 2.20 3.50 4.25
13 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Paderborn - Werder Brema II 1.73 4.20 5.82
14:00 Osnabruck - Magdeburg 2.46 3.30 3.55
14:00 Fortuna Kolonia - Holstein Kiel 2.75 3.34 2.80
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Preussen Munster 2.35 3.50 3.90
14:00 Zwickau - Wehen Wiesbaden 2.45 3.40 3.20
14:00 FSV Frankfurt - Jahn Regensburg 2.45 3.45 3.20
14:00 Duisburg - Mainz 05 II 1.75 3.85 5.68
14:00 Hallescher FC - Hansa Rostock 2.22 3.40 3.68
14 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Aalen - Chemnitzer 2.90 3.30 2.78
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Magdeburg - Duisburg 2.66 3.30 3.04
19:00 Werder Brema II - Osnabruck 3.12 3.37 2.61
27 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Rot Weiss Erfurt - Fortuna Kolonia 2.37 3.47 3.40
14:00 Wehen Wiesbaden - Paderborn 2.70 3.25 3.03
14:00 Preussen Munster - Mainz 05 II 2.26 3.37 3.52
14:00 Jahn Regensburg - Aalen 2.15 3.31 4.01
14:00 Chemnitzer - Sportfreunde Lotte 2.05 3.57 4.69
14:00 Holstein Kiel - Zwickau 1.91 3.57 4.75
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 2.50 3.35 3.25
14:00 Hansa Rostock - FSV Frankfurt 2.35 3.35 3.67
1 września 2016 1 X 2
19:00 Zwickau - Magdeburg 2.63 3.40 3.12
9 września 2016 1 X 2
18:00 Aalen - Hansa Rostock 2.22 3.37 4.10
18:30 Hallescher FC - Preussen Munster 2.13 3.51 4.56
19:00 Osnabruck - Wehen Wiesbaden 2.25 3.43 3.66
10 września 2016 1 X 2
14:00 Duisburg - Werder Brema II 1.68 4.01 6.42
14:00 Fortuna Kolonia - Chemnitzer 3.30 3.32 2.55
14:00 FSV Frankfurt - Sonnenhof Grossaspach 2.36 3.34 3.30
14:00 Sportfreunde Lotte - Jahn Regensburg 2.20 3.39 3.82
14:00 Mainz 05 II - Magdeburg 3.10 3.37 2.69
11 września 2016 1 X 2
14:00 Zwickau - Rot Weiss Erfurt 2.45 3.30 3.22
14:00 Paderborn - Holstein Kiel 2.52 3.30 3.28
16 września 2016 1 X 2
19:00 Holstein Kiel - Osnabruck 2.00 3.60 4.39
19:00 Chemnitzer - Zwickau 1.85 3.77 5.15
19:00 Wehen Wiesbaden - Duisburg 3.35 3.42 2.45
17 września 2016 1 X 2
14:00 Rot Weiss Erfurt - Paderborn 2.66 3.40 3.04
14:00 Jahn Regensburg - Fortuna Kolonia 2.10 3.57 4.30
14:00 Preussen Munster - Magdeburg 2.75 3.20 2.89
14:00 Hallescher FC - FSV Frankfurt 2.20 3.50 3.82
14:00 Werder Brema II - Mainz 05 II 2.59 3.32 3.10
14:00 Hansa Rostock - Sportfreunde Lotte 2.54 3.30 3.22
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Aalen 2.20 3.43 4.25
20 września 2016 1 X 2
18:30 Aalen - Hallescher FC 2.48 3.40 3.25
18:30 Osnabruck - Rot Weiss Erfurt 2.02 3.56 4.38
18:30 Zwickau - Jahn Regensburg 2.64 3.42 2.94
19:00 Duisburg - Holstein Kiel 2.01 3.60 4.56
21 września 2016 1 X 2
18:30 Paderborn - Chemnitzer 2.40 3.42 3.34
18:30 Magdeburg - Werder Brema II 2.03 3.64 4.80
19:00 Mainz 05 II - Wehen Wiesbaden 3.03 3.30 2.83
19:00 FSV Frankfurt - Preussen Munster 2.16 3.50 3.91
19:00 Fortuna Kolonia - Hansa Rostock 2.30 3.40 3.62
19:00 Sportfreunde Lotte - Sonnenhof Grossaspach 2.30 3.40 3.46
24 września 2016 1 X 2
14:00 FSV Frankfurt - Aalen 2.32 3.32 3.52
14:00 Holstein Kiel - Mainz 05 II 1.70 4.04 6.94
14:00 Preussen Munster - Werder Brema II 2.12 3.50 4.21
14:00 Hallescher FC - Sportfreunde Lotte 2.37 3.35 3.42
14:00 Jahn Regensburg - Paderborn 2.72 3.52 2.81
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Kolonia 2.09 3.85 5.15
14:00 Chemnitzer - Osnabruck 2.14 3.40 4.00
25 września 2016 1 X 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Magdeburg 2.61 3.25 3.08
14:00 Rot Weiss Erfurt - Duisburg 3.40 3.30 2.35
14:00 Hansa Rostock - Zwickau 2.33 3.35 3.87
30 września 2016 1 X 2
19:00 Paderborn - Hansa Rostock 2.02 3.60 4.37
20:30 Zwickau - Sonnenhof Grossaspach 2.76 3.29 2.84
1 października 2016 1 X 2
14:00 Werder Brema II - Wehen Wiesbaden 2.78 3.30 3.03
14:00 Magdeburg - Holstein Kiel 2.62 3.25 3.52
14:00 Duisburg - Chemnitzer 1.91 3.80 4.67
14:00 Osnabruck - Jahn Regensburg 2.05 3.62 4.00
14:00 Fortuna Kolonia - Hallescher FC 3.00 3.28 2.76
14:00 Aalen - Preussen Munster 2.25 3.41 4.17
14:00 Sportfreunde Lotte - FSV Frankfurt 2.27 3.37 3.60
2 października 2016 1 X 2
14:00 Mainz 05 II - Rot Weiss Erfurt 2.72 3.28 2.98
14 października 2016 1 X 2
19:00 Sonnenhof Grossaspach - Paderborn 2.17 3.57 3.96
15 października 2016 1 X 2
14:00 Hansa Rostock - Osnabruck 2.25 3.40 3.74
14:00 Hallescher FC - Zwickau 1.82 3.78 5.30
14:00 Jahn Regensburg - Duisburg 2.86 3.35 2.85
14:00 Aalen - Sportfreunde Lotte 2.38 3.37 3.57
14:00 Holstein Kiel - Werder Brema II 1.63 4.00 6.71
14:00 Preussen Munster - Wehen Wiesbaden 2.63 3.22 3.22
14:00 Rot Weiss Erfurt - Magdeburg 3.00 3.27 2.68
16 października 2016 1 X 2
14:00 Chemnitzer - Mainz 05 II 1.62 4.02 6.50
14:00 FSV Frankfurt - Fortuna Kolonia 1.88 3.92 4.36
22 października 2016 1 X 2
14:00 Fortuna Kolonia - Aalen 2.85 3.23 3.01
14:00 Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel 2.92 3.15 2.92
14:00 Osnabruck - Sonnenhof Grossaspach 2.39 3.46 3.76
14:00 Paderborn - Hallescher FC 2.40 3.38 3.35
14:00 Duisburg - Hansa Rostock 1.74 3.73 5.65
14:00 Sportfreunde Lotte - Preussen Munster 2.11 3.60 3.95
14:00 Magdeburg - Chemnitzer 2.47 3.32 3.65
14:00 Zwickau - FSV Frankfurt 3.10 3.33 2.67
23 października 2016 1 X 2
14:00 Werder Brema II - Rot Weiss Erfurt 2.55 3.32 3.60
14:00 Mainz 05 II - Jahn Regensburg 3.20 3.51 2.48
28 października 2016 1 X 2
19:00 Aalen - Zwickau 1.92 3.60 4.85
29 października 2016 1 X 2
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Duisburg 3.00 3.30 2.74
14:00 Hallescher FC - Osnabruck 2.35 3.40 3.58
14:00 Preussen Munster - Holstein Kiel 3.45 3.27 2.45
14:00 Jahn Regensburg - Magdeburg 2.41 3.52 3.52
14:00 Rot Weiss Erfurt - Wehen Wiesbaden 2.74 3.25 3.12
14:00 Hansa Rostock - Mainz 05 II 1.81 3.80 5.40
14:00 Sportfreunde Lotte - Fortuna Kolonia 1.86 3.82 5.00
14:00 Chemnitzer - Werder Brema II 1.72 3.97 5.75
14:00 FSV Frankfurt - Paderborn 2.26 3.54 3.50
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Magdeburg - Hansa Rostock 2.19 3.30 3.89
14:00 Paderborn - Aalen 2.29 3.50 3.45
14:00 Mainz 05 II - Sonnenhof Grossaspach 2.78 3.48 2.65
14:00 Holstein Kiel - Rot Weiss Erfurt 1.72 3.75 6.00
14:00 Osnabruck - FSV Frankfurt 2.32 3.35 3.40
14:00 Fortuna Kolonia - Preussen Munster 2.46 3.38 3.12
14:00 Duisburg - Hallescher FC 2.11 3.30 4.20
14:00 Zwickau - Sportfreunde Lotte 2.73 3.40 2.80
14:00 Werder Brema II - Jahn Regensburg 2.93 3.42 2.66
14:00 Wehen Wiesbaden - Chemnitzer 2.50 3.30 3.29
18 listopada 2016 1 X 2
19:00 Aalen - Osnabruck 2.66 3.12 3.21
19:00 Fortuna Kolonia - Zwickau 2.27 3.39 3.55
19:00 Preussen Munster - Rot Weiss Erfurt 2.25 3.33 4.00
19 listopada 2016 1 X 2
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Magdeburg 2.18 3.60 4.05
14:00 Chemnitzer - Holstein Kiel 2.54 3.32 3.10
14:00 Jahn Regensburg - Wehen Wiesbaden 2.15 3.57 4.00
14:00 FSV Frankfurt - Duisburg 2.44 3.40 3.30
14:00 Hansa Rostock - Werder Brema II 2.11 3.60 4.28
14:00 Sportfreunde Lotte - Paderborn 2.23 3.40 3.75
14:00 Hallescher FC - Mainz 05 II 1.57 4.15 7.28
25 listopada 2016 1 X 2
19:00 Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock 2.56 3.22 3.26
26 listopada 2016 1 X 2
14:00 Duisburg - Aalen 1.94 3.50 5.00
14:00 Paderborn - Fortuna Kolonia 1.99 3.61 4.16
14:00 Werder Brema II - Sonnenhof Grossaspach 2.70 3.36 2.88
14:00 Rot Weiss Erfurt - Chemnitzer 3.06 3.30 2.65
14:00 Holstein Kiel - Jahn Regensburg 1.87 3.85 5.50
14:00 Osnabruck - Sportfreunde Lotte 2.39 3.25 3.37
14:00 Magdeburg - Hallescher FC 2.90 3.10 2.98
27 listopada 2016 1 X 2
14:00 Zwickau - Preussen Munster 2.84 3.20 2.97
14:00 Mainz 05 II - FSV Frankfurt 3.29 3.39 2.40
2 grudnia 2016 1 X 2
18:30 Jahn Regensburg - Rot Weiss Erfurt 1.97 3.53 4.40
19:00 Sonnenhof Grossaspach - Wehen Wiesbaden 2.04 3.60 4.10
19:00 Preussen Munster - Chemnitzer 2.81 3.37 2.86
Piłka Nożna Niemcy Puchar Najwyższe kursy
19 sierpnia 2016 1 X 2
20:45 Lubeck - St. Pauli 6.12 4.16 1.75
20:45 Ravensburg - Augsburg 49.51 17.33 1.08
20:45 Carl Zeiss Jena - Bayern Monachium 51.00 18.50 1.05
20 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Babelsberg - Freiburg 10.40 5.75 1.35
15:30 Drochtersen - Monchengladbach 34.00 13.37 1.11
15:30 Viktoria Koln - Norymberga 4.36 3.80 1.91
15:30 Hallescher FC - Kaiserslautern 3.50 3.42 2.32
15:30 Dynamo Drezno - RB Lipsk 4.57 4.00 2.00
15:30 Villingen - Schalke 04 81.00 31.03 1.02
15:30 Rot-Weiss Essen - Arminia Bielefeld 3.80 3.60 2.15
15:30 Preussen Munster - 1. FC Koln 38.00 16.00 1.02
15:30 Wurzburger Kickers - Eintracht Braunschweig 3.11 3.30 2.63
18:30 Hansa Rostock - Fortuna Dusseldorf 3.11 3.40 2.59
18:30 1860 Monachium - Karlsruhe 2.48 3.42 3.27
18:30 Homburg - Stuttgart 11.00 5.70 1.60
20:45 FSV Frankfurt - Wolfsburg 8.00 5.30 1.44
21 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Hauenstein - Bayer Leverkusen 62.00 29.00 1.03
15:30 Magdeburg - Eintracht Frankfurt 4.33 3.66 2.03
15:30 Norderstedt - Greuther Furth 11.00 6.00 1.36
15:30 Bremer SV - Darmstadt 34.00 11.89 1.10
15:30 Duisburg - Union Berlin 2.80 3.46 2.68
15:30 Sportfreunde Lotte - Werder Brema 5.50 4.33 1.70
15:30 Unterhaching - Mainz 05 6.51 4.65 1.64
15:30 Astoria Walldorf - Bochum 8.34 5.11 1.47
15:30 Germania Egestorf - Hoffenheim 81.00 23.00 1.02
18:30 Jahn Regensburg - Hertha BSC 6.34 4.20 1.67
18:30 Wattenscheid - Heidenheim 6.00 4.23 1.65
18:30 Erzgebirge Aue - Ingolstadt 3.97 3.25 2.30
22 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Paderborn - Sandhausen 2.63 3.42 3.16
18:30 Zwickau - Hamburger SV 6.25 4.18 1.67
18:30 Offenbach - Hannover 96 7.70 4.76 1.55
20:45 Eintracht Trier - Borussia Dortmund 36.00 16.50 1.08
25 października 2016 1 X 2
18:30 Sportfreunde Lotte - Bayer Leverkusen 10.00 6.00 1.36
18:30 Freiburg - Sandhausen 1.82 3.90 5.50
18:30 Wurzburger Kickers - 1860 Monachium 2.20 3.40 4.15
18:30 Dynamo Drezno - Arminia Bielefeld 1.96 3.66 4.75
20:45 Hallescher FC - Hamburger SV 4.75 3.60 2.21
20:45 Monchengladbach - Stuttgart 1.60 4.65 7.00
20:45 St. Pauli - Hertha BSC 5.25 3.78 1.95
20:45 Eintracht Frankfurt - Ingolstadt 2.20 3.60 4.20
26 października 2016 1 X 2
18:30 Astoria Walldorf - Darmstadt 7.29 4.96 1.55
18:30 Heidenheim - Wolfsburg 4.25 3.68 2.01
18:30 Hannover 96 - Fortuna Dusseldorf 2.17 3.72 4.00
18:30 Greuther Furth - Mainz 05 4.15 3.82 2.11
20:45 1. FC Koln - Hoffenheim 2.10 3.96 3.90
20:45 Bayern Monachium - Augsburg 1.17 9.91 23.77
20:45 Borussia Dortmund - Union Berlin 1.25 8.00 19.00
20:45 Norymberga - Schalke 04 4.20 3.77 2.01
Piłka Nożna Niemcy Superpuchar Najwyższe kursy
14 sierpnia 2016 1 X 2
20:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium 3.70 3.66 2.34
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Nord Najwyższe kursy
29 lipca 2016 1 X 2
19:30 Drochtersen - Rehden 2.57 3.25 3.05
19:30 Meppen - Braunschweig II 1.41 5.35 11.39
30 lipca 2016 1 X 2
12:00 Wolfsburg II - Weiche Flensburg 2.10 3.67 3.92
16:00 Luneburger Hansa - Lupo-Martini Wolfsburg 2.12 3.52 3.80
31 lipca 2016 1 X 2
14:00 Havelse - Hamburger SV II 2.08 3.76 3.89
14:00 St. Pauli II - Germania Egestorf 1.88 3.80 4.18
14:00 Norderstedt - Hannover 96 II 2.08 3.70 3.68
14:00 Lubeck - Hildesheim 1.95 3.75 4.20
15:00 Oldenburg - Eichede 1.50 4.90 9.30
5 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Oldenburg - Hannover 96 II 1.77 4.00 5.40
6 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Rehden 1.63 4.45 5.58
14:00 Lubeck - Germania Egestorf 1.39 4.94 8.92
16:00 Meppen - Weiche Flensburg 2.51 3.54 3.00
7 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Eichede 1.75 4.35 6.10
14:00 Norderstedt - Lupo-Martini Wolfsburg 1.86 3.80 4.59
15:00 Drochtersen - Hildesheim 1.95 3.80 5.15
15:00 Luneburger Hansa - Braunschweig II 2.05 3.75 3.82
10 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Germania Egestorf - Wolfsburg II 11.00 7.02 1.26
19:30 Drochtersen - St. Pauli II 2.05 3.60 4.00
19:30 Havelse - Lubeck 1.91 3.91 4.50
19:30 Norderstedt - Weiche Flensburg 2.73 3.52 2.66
13 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Hamburger SV II 2.10 3.97 4.75
14:00 Braunschweig II - Norderstedt 3.39 3.66 2.20
14:00 Hildesheim - Wolfsburg II 4.85 3.86 1.79
15:00 Rehden - Meppen 2.96 3.57 2.50
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Oldenburg 3.10 3.46 3.22
14 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Weiche Flensburg - Luneburger Hansa 1.86 4.10 5.90
14:00 St. Pauli II - Lubeck 2.79 3.70 2.52
14:00 Eichede - Havelse 3.40 3.77 2.25
15:00 Germania Egestorf - Drochtersen 3.97 3.54 2.01
20 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Lupo-Martini Wolfsburg 1.87 3.91 4.67
15:00 Oldenburg - Braunschweig II 1.57 4.40 7.00
17:00 Luneburger Hansa - Rehden 2.56 3.62 3.10
18:00 Meppen - Hildesheim 1.57 4.35 6.50
21 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Eichede - Hannover 96 II 3.97 3.75 2.00
14:00 Havelse - St. Pauli II 2.05 3.80 4.14
27 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Havelse 2.60 3.78 2.75
14:00 St. Pauli II - Wolfsburg II 4.90 4.05 1.78
14:00 Braunschweig II - Hamburger SV II 3.20 3.62 2.38
14:00 Lubeck - Drochtersen 2.20 3.50 4.19
14:00 Germania Egestorf - Meppen 9.38 4.98 1.42
15:00 Rehden - Norderstedt 2.38 3.67 3.13
28 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Weiche Flensburg - Oldenburg 2.11 3.45 3.84
15:00 Hildesheim - Luneburger Hansa 2.40 3.60 3.11
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Eichede 2.07 3.65 4.01
3 września 2016 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Lubeck 1.80 3.97 4.90
13:00 Hannover 96 II - Lupo-Martini Wolfsburg 1.65 4.32 5.75
4 września 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Weiche Flensburg 3.13 3.51 2.52
14:00 Norderstedt - Hildesheim 2.26 3.55 3.65
14:00 Eichede - Braunschweig II 2.76 3.82 2.75
15:00 Oldenburg - Rehden 2.26 3.67 3.55
15:00 Meppen - St. Pauli II 1.41 5.12 9.17
15:00 Germania Egestorf - Luneburger Hansa 3.97 3.90 1.97
9 września 2016 1 X 2
19:00 Drochtersen - Wolfsburg II 3.60 3.42 2.26
19:30 Rehden - Hamburger SV II 2.18 3.70 3.38
10 września 2016 1 X 2
15:00 Hildesheim - Oldenburg 3.00 3.60 2.48
11 września 2016 1 X 2
13:05 Lubeck - Meppen 2.90 3.51 2.57
14:00 Weiche Flensburg - Eichede 1.36 5.81 10.89
14:00 Braunschweig II - Hannover 96 II 4.20 3.72 2.04
14:00 St. Pauli II - Luneburger Hansa 2.52 3.65 2.90
15:00 Germania Egestorf - Norderstedt 4.00 3.75 1.99
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Havelse 3.10 3.64 2.29
16 września 2016 1 X 2
17:30 Hannover 96 II - Weiche Flensburg 2.96 3.50 2.64
19:00 Havelse - Wolfsburg II 2.95 3.67 2.50
19:30 Meppen - Drochtersen 1.58 4.30 7.13
17 września 2016 1 X 2
13:30 Luneburger Hansa - Lubeck 2.18 3.70 4.20
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Braunschweig II 2.15 3.70 3.50
18 września 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Hildesheim 1.94 3.89 4.33
14:00 Norderstedt - St. Pauli II 1.92 3.85 4.05
14:00 Eichede - Rehden 4.06 3.80 1.98
15:00 Oldenburg - Germania Egestorf 1.46 4.76 8.26
21 września 2016 1 X 2
19:30 Meppen - Luneburger Hansa 1.57 4.45 6.83
23 września 2016 1 X 2
19:30 Lubeck - Norderstedt 2.00 3.68 4.02
24 września 2016 1 X 2
12:00 Braunschweig II - Havelse 3.10 3.63 2.32
13:00 Wolfsburg II - Meppen 2.55 3.58 2.90
15:00 Rehden - Hannover 96 II 2.79 3.82 2.60
25 września 2016 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Oldenburg 3.30 3.55 2.46
14:00 Weiche Flensburg - Lupo-Martini Wolfsburg 1.48 4.76 7.20
15:00 Hildesheim - Eichede 1.52 4.60 7.50
15:00 Germania Egestorf - Hamburger SV II 4.75 4.00 1.83
15:00 Drochtersen - Luneburger Hansa 2.61 3.40 3.29
1 października 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - St. Pauli II 1.84 3.87 4.58
13:00 Hannover 96 II - Hildesheim 1.68 4.11 5.66
13:30 Luneburger Hansa - Wolfsburg II 4.65 4.10 1.99
14:00 Braunschweig II - Weiche Flensburg 4.56 3.81 1.90
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Rehden 2.75 3.48 2.79
2 października 2016 1 X 2
14:00 Eichede - Germania Egestorf 2.39 3.71 2.90
14:00 Norderstedt - Drochtersen 2.24 3.50 3.64
14:00 Havelse - Meppen 2.80 3.67 2.68
15:00 Oldenburg - Lubeck 2.70 3.50 2.78
8 października 2016 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Norderstedt 1.47 5.05 8.00
14:00 St. Pauli II - Eichede 1.61 4.37 6.74
14:00 Lubeck - Hamburger SV II 1.78 4.02 5.21
15:00 Rehden - Braunschweig II 2.05 3.72 4.10
9 października 2016 1 X 2
14:00 Weiche Flensburg - Havelse 1.74 4.30 5.50
15:00 Drochtersen - Oldenburg 2.71 3.25 3.10
15:00 Hildesheim - Lupo-Martini Wolfsburg 2.23 3.50 3.75
15:00 Germania Egestorf - Hannover 96 II 4.13 3.88 1.89
14 października 2016 1 X 2
16:00 Hannover 96 II - St. Pauli II 1.58 4.30 6.50
18:30 Braunschweig II - Hildesheim 2.54 3.50 3.02
15 października 2016 1 X 2
15:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Germania Egestorf 1.83 3.80 4.40
16 października 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Drochtersen 2.15 3.40 4.01
14:00 Weiche Flensburg - Rehden 1.53 4.65 7.30
14:00 Norderstedt - Meppen 3.50 3.55 2.26
14:00 Havelse - Luneburger Hansa 2.18 3.61 3.67
14:00 Eichede - Lubeck 6.74 4.75 1.50
15:00 Oldenburg - Wolfsburg II 3.10 3.50 2.45
22 października 2016 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Hamburger SV II 1.70 4.46 6.50
15:00 Rehden - Havelse 3.00 3.87 2.49
23 października 2016 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Lupo-Martini Wolfsburg 2.20 3.54 3.50
14:00 Meppen - Oldenburg 1.91 3.73 4.30
14:00 Lubeck - Hannover 96 II 2.15 3.55 3.50
15:00 Germania Egestorf - Braunschweig II 2.51 3.52 2.88
15:00 Hildesheim - Weiche Flensburg 3.57 3.61 2.21
15:00 Drochtersen - Eichede 1.50 4.53 9.35
15:00 Luneburger Hansa - Norderstedt 2.45 3.45 3.60
29 października 2016 1 X 2
13:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Lubeck 3.80 3.50 2.10
13:00 Havelse - Norderstedt 2.24 4.10 3.36
13:00 Hannover 96 II - Drochtersen 2.30 3.40 4.41
15:00 Rehden - Hildesheim 2.24 3.30 3.60
30 października 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Meppen 3.88 3.75 2.05
14:00 Weiche Flensburg - Germania Egestorf 1.33 5.98 11.78
14:00 Eichede - Wolfsburg II 11.35 5.86 1.35
14:00 Oldenburg - Luneburger Hansa 2.02 3.65 4.24
31 października 2016 1 X 2
16:00 Braunschweig II - St. Pauli II 2.38 3.67 3.50
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Weiche Flensburg 4.12 3.70 2.04
14:30 Hildesheim - Havelse 2.50 3.48 3.07
16:00 Meppen - Eichede 1.20 8.30 15.00
6 listopada 2016 1 X 2
13:00 Lubeck - Braunschweig II 1.55 4.38 6.50
14:00 Luneburger Hansa - Hamburger SV II 2.55 3.55 2.91
14:00 Drochtersen - Lupo-Martini Wolfsburg 1.81 3.80 5.00
14:00 Norderstedt - Oldenburg 2.94 3.50 2.58
15:00 Germania Egestorf - Rehden 3.52 3.69 2.30
7 listopada 2016 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Hannover 96 II 1.98 3.75 4.20
11 listopada 2016 1 X 2
19:30 Braunschweig II - Drochtersen 3.77 3.30 2.22
12 listopada 2016 1 X 2
14:00 Hamburger SV II - Norderstedt 2.63 3.57 2.95
14:00 Hildesheim - Germania Egestorf 1.70 4.13 5.19
15:00 Rehden - St. Pauli II 2.30 3.58 4.00
16:00 Hannover 96 II - Meppen 3.80 3.64 2.10
13 listopada 2016 1 X 2
14:00 Weiche Flensburg - Lubeck 2.41 3.25 4.00
14:00 Havelse - Oldenburg 2.65 3.30 2.95
14:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Wolfsburg II 5.75 4.05 1.83
18 listopada 2016 1 X 2
17:00 Wolfsburg II - Braunschweig II 1.50 4.40 8.12
19:30 Havelse - Germania Egestorf 1.59 4.38 6.14
19 listopada 2016 1 X 2
14:00 Lubeck - Rehden 1.58 4.40 6.30
16:00 Meppen - Lupo-Martini Wolfsburg 1.33 6.00 9.90
20 listopada 2016 1 X 2
14:00 Oldenburg - Hamburger SV II 1.70 4.04 5.80
14:00 Norderstedt - Eichede 1.47 4.98 8.30
14:00 Drochtersen - Weiche Flensburg 3.05 3.30 2.66
14:00 Luneburger Hansa - Hannover 96 II 2.44 3.48 3.10
25 listopada 2016 1 X 2
19:00 Braunschweig II - Meppen 6.90 4.65 1.58
26 listopada 2016 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Norderstedt 2.01 3.72 3.83
13:00 Germania Egestorf - St. Pauli II 3.40 3.50 2.42
15:00 Rehden - Drochtersen 3.02 3.30 2.58
27 listopada 2016 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Havelse 2.64 3.40 2.92
14:00 Weiche Flensburg - Wolfsburg II 3.23 3.30 2.59
14:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Luneburger Hansa 3.06 3.40 2.53
14:00 Eichede - Oldenburg 8.45 4.65 1.46
14:00 Hildesheim - Lubeck 3.54 3.38 2.31
2 grudnia 2016 1 X 2
18:30 Hannover 96 II - Oldenburg 3.10 3.52 2.40
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Nordost Najwyższe kursy
29 lipca 2016 1 X 2
18:30 Meuselwitz - Carl Zeiss Jena 3.41 3.44 2.32
19:00 Babelsberg - Wacker Nordhausen 4.46 3.84 2.00
31 lipca 2016 1 X 2
13:00 Schonberg - Berliner AK 07 6.40 4.40 1.60
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Luckenwalde 1.64 4.16 6.00
13:00 RP Lipsk II - Hertha BSC II 2.34 3.82 3.10
13:30 Auerbach - Budissa Bautzen 1.90 3.67 4.50
13:30 Viktoria Berlin - Neustrelitz 1.75 4.50 6.80
14:05 Lokomotive Lipsk - Energie Cottbus 3.35 3.55 2.26
5 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Wacker Nordhausen - Oberlausitz Neugersdorf 1.43 5.07 9.19
6 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Berliner AK 07 - Viktoria Berlin 2.32 3.71 3.30
13:30 Energie Cottbus - RP Lipsk II 2.29 3.60 3.40
7 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Furstenwalde - Meuselwitz 3.42 3.65 2.20
13:30 Neustrelitz - BFC Dynamo 6.00 4.70 1.62
13:30 Hertha BSC II - Schonberg 1.95 3.76 4.10
13:30 Luckenwalde - Lokomotive Lipsk 5.10 3.96 1.81
13:30 Carl Zeiss Jena - Auerbach 1.75 4.00 5.45
13:30 Budissa Bautzen - Babelsberg 2.78 3.50 2.80
10 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 RP Lipsk II - Luckenwalde 1.27 7.70 16.96
18:30 Meuselwitz - Neustrelitz 1.65 4.32 5.80
19:00 Lokomotive Lipsk - Wacker Nordhausen 4.30 3.83 1.99
19:00 Auerbach - Furstenwalde 1.50 4.70 8.19
19:00 Budissa Bautzen - Carl Zeiss Jena 4.20 3.56 2.00
19:00 Babelsberg - Oberlausitz Neugersdorf 2.38 3.58 3.02
19:00 BFC Dynamo - Berliner AK 07 3.10 3.85 2.38
13 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Lokomotive Lipsk 2.67 3.60 2.88
13:00 Berliner AK 07 - Meuselwitz 1.53 4.75 7.53
13:30 Furstenwalde - Budissa Bautzen 2.68 3.40 2.79
14 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Wacker Nordhausen - RP Lipsk II 1.80 3.99 5.22
13:30 Hertha BSC II - BFC Dynamo 2.89 3.72 2.45
13:30 Luckenwalde - Schonberg 3.95 3.78 2.02
13:30 Neustrelitz - Auerbach 3.05 3.61 2.36
14:05 Carl Zeiss Jena - Babelsberg 2.08 3.55 3.82
14:05 Energie Cottbus - Viktoria Berlin 2.12 3.62 4.08
21 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Viktoria Berlin - Hertha BSC II 2.17 3.71 3.77
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Meuselwitz - Hertha BSC II 2.76 3.40 3.15
19:00 BFC Dynamo - Energie Cottbus 2.10 3.50 3.97
27 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Carl Zeiss Jena - Furstenwalde 1.30 6.25 12.75
14:05 Babelsberg - Lokomotive Lipsk 2.55 3.50 2.99
28 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Schonberg - Wacker Nordhausen 6.00 4.25 1.65
13:30 Auerbach - Berliner AK 07 3.10 3.68 2.42
13:30 RP Lipsk II - Oberlausitz Neugersdorf 2.02 3.98 3.75
13:30 Viktoria Berlin - Luckenwalde 1.26 6.50 12.00
13:30 Budissa Bautzen - Neustrelitz 2.15 3.70 3.90
4 września 2016 1 X 2
13:30 Schonberg - Energie Cottbus 3.79 3.76 2.10
9 września 2016 1 X 2
18:00 Luckenwalde - BFC Dynamo 8.50 5.30 1.40
19:00 Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin 1.62 4.30 6.30
10 września 2016 1 X 2
13:00 Berliner AK 07 - Budissa Bautzen 1.35 5.30 12.47
13:30 Hertha BSC II - Auerbach 1.87 4.06 5.35
14:05 Energie Cottbus - Meuselwitz 1.50 4.65 8.50
11 września 2016 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Schonberg 1.95 4.04 5.00
13:30 Neustrelitz - Carl Zeiss Jena 9.37 5.21 1.39
13:30 Furstenwalde - Babelsberg 5.50 4.07 1.70
14:05 Lokomotive Lipsk - RP Lipsk II 2.54 3.56 3.00
16 września 2016 1 X 2
19:00 Babelsberg - RP Lipsk II 2.86 3.45 2.75
19:00 BFC Dynamo - Wacker Nordhausen 2.86 3.46 2.70
17 września 2016 1 X 2
15:00 Auerbach - Energie Cottbus 4.10 3.61 2.29
18 września 2016 1 X 2
13:00 Schonberg - Lokomotive Lipsk 2.75 3.41 2.88
13:30 Furstenwalde - Neustrelitz 2.19 3.70 3.45
13:30 Budissa Bautzen - Hertha BSC II 3.34 3.66 2.22
13:30 Viktoria Berlin - Oberlausitz Neugersdorf 1.75 4.18 5.22
13:30 Meuselwitz - Luckenwalde 1.48 4.70 8.31
14:05 Carl Zeiss Jena - Berliner AK 07 2.22 3.50 3.60
23 września 2016 1 X 2
18:00 Hertha BSC II - Carl Zeiss Jena 3.32 3.47 2.34
19:00 Lokomotive Lipsk - Viktoria Berlin 2.34 3.48 3.27
19:00 Neustrelitz - Babelsberg 4.59 3.86 1.96
19:00 Wacker Nordhausen - Meuselwitz 1.55 5.10 10.02
24 września 2016 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - BFC Dynamo 2.85 3.67 2.52
13:30 RP Lipsk II - Schonberg 1.44 5.22 9.75
13:30 Luckenwalde - Auerbach 3.16 3.52 2.55
25 września 2016 1 X 2
13:00 Berliner AK 07 - Furstenwalde 1.30 6.10 11.00
14:05 Energie Cottbus - Budissa Bautzen 1.29 5.85 12.55
29 września 2016 1 X 2
17:00 Carl Zeiss Jena - Energie Cottbus 2.29 3.40 3.75
30 września 2016 1 X 2
18:30 Neustrelitz - Berliner AK 07 8.20 5.00 1.45
19:00 Babelsberg - Schonberg 1.65 4.60 7.65
19:00 Auerbach - Wacker Nordhausen 3.72 3.72 2.14
2 października 2016 1 X 2
13:00 Budissa Bautzen - Luckenwalde 1.82 4.06 5.66
13:30 Viktoria Berlin - RP Lipsk II 2.71 3.53 2.74
13:30 Meuselwitz - Oberlausitz Neugersdorf 2.84 3.47 2.78
13:30 Furstenwalde - Hertha BSC II 5.47 4.16 1.70
14:05 BFC Dynamo - Lokomotive Lipsk 2.34 3.56 3.35
14 października 2016 1 X 2
19:00 Wacker Nordhausen - Budissa Bautzen 1.36 5.50 10.50
15 października 2016 1 X 2
13:30 Luckenwalde - Carl Zeiss Jena 9.93 6.54 1.42
16 października 2016 1 X 2
13:00 Schonberg - Viktoria Berlin 4.10 3.78 1.99
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Auerbach 1.91 3.90 4.46
13:30 Hertha BSC II - Neustrelitz 1.26 7.00 15.00
13:30 Berliner AK 07 - Babelsberg 1.93 3.75 4.42
14:05 Lokomotive Lipsk - Meuselwitz 1.61 4.36 6.90
14:05 Energie Cottbus - Furstenwalde 1.22 6.60 15.00
21 października 2016 1 X 2
19:00 Budissa Bautzen - Oberlausitz Neugersdorf 2.91 3.52 2.61
22 października 2016 1 X 2
13:30 Auerbach - Lokomotive Lipsk 2.85 3.42 2.59
23 października 2016 1 X 2
13:30 Berliner AK 07 - Hertha BSC II 1.92 3.87 4.26
13:30 Furstenwalde - Luckenwalde 2.35 3.58 3.30
13:30 BFC Dynamo - Schonberg 1.48 4.66 7.53
13:30 Meuselwitz - RP Lipsk II 4.22 3.54 2.00
13:30 Neustrelitz - Energie Cottbus 10.87 5.50 1.36
14:05 Carl Zeiss Jena - Wacker Nordhausen 2.25 3.44 3.60
14:05 Babelsberg - Viktoria Berlin 2.80 3.30 2.70
28 października 2016 1 X 2
19:00 Viktoria Berlin - BFC Dynamo 2.41 3.60 3.13
19:00 RP Lipsk II - Auerbach 2.05 3.82 4.02
19:00 Luckenwalde - Neustrelitz 1.74 4.10 5.55
29 października 2016 1 X 2
13:30 Wacker Nordhausen - Furstenwalde 1.29 6.92 16.26
14:05 Energie Cottbus - Berliner AK 07 2.30 3.58 3.50
30 października 2016 1 X 2
13:00 Schonberg - Meuselwitz 3.33 3.40 2.52
13:30 Hertha BSC II - Babelsberg 2.80 3.48 3.25
14:05 Oberlausitz Neugersdorf - Carl Zeiss Jena 4.80 3.66 1.87
14:05 Lokomotive Lipsk - Budissa Bautzen 1.76 3.82 5.50
4 listopada 2016 1 X 2
19:00 Meuselwitz - Viktoria Berlin 3.45 3.60 2.21
6 listopada 2016 1 X 2
13:30 Auerbach - Schonberg 1.60 4.53 6.68
13:30 Budissa Bautzen - RP Lipsk II 3.90 3.77 2.14
13:30 Furstenwalde - Oberlausitz Neugersdorf 3.92 3.58 2.18
13:30 Berliner AK 07 - Luckenwalde 1.28 6.40 13.03
13:30 Neustrelitz - Wacker Nordhausen 16.76 6.94 1.25
14:05 Hertha BSC II - Energie Cottbus 3.78 3.63 2.12
14:05 Babelsberg - BFC Dynamo 3.62 3.58 2.68
14:05 Carl Zeiss Jena - Lokomotive Lipsk 1.55 4.25 7.40
12 listopada 2016 1 X 2
14:00 RP Lipsk II - BFC Dynamo 2.40 3.50 3.13
18 listopada 2016 1 X 2
19:00 Wacker Nordhausen - Berliner AK 07 2.46 3.55 2.98
19:00 Luckenwalde - Hertha BSC II 6.53 4.10 1.69
19:00 BFC Dynamo - Meuselwitz 1.73 3.88 5.70
19 listopada 2016 1 X 2
13:30 Schonberg - Budissa Bautzen 2.77 3.40 2.77
14:05 Energie Cottbus - Babelsberg 1.86 3.75 4.75
20 listopada 2016 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Neustrelitz 1.40 5.50 8.61
13:30 Lokomotive Lipsk - Furstenwalde 1.48 4.35 9.71
13:30 Viktoria Berlin - Auerbach 1.81 3.87 4.76
14:05 RP Lipsk II - Carl Zeiss Jena 2.98 3.40 2.51
25 listopada 2016 1 X 2
19:00 Hertha BSC II - Wacker Nordhausen 3.66 3.75 2.10
26 listopada 2016 1 X 2
13:30 Babelsberg - Meuselwitz 2.15 3.54 3.60
13:30 Energie Cottbus - Luckenwalde 1.24 6.50 14.86
27 listopada 2016 1 X 2
13:30 Berliner AK 07 - Oberlausitz Neugersdorf 1.77 3.94 5.40
13:30 Carl Zeiss Jena - Schonberg 1.30 5.82 10.53
13:30 Budissa Bautzen - Viktoria Berlin 3.40 3.53 2.25
13:30 Neustrelitz - Lokomotive Lipsk 6.60 4.60 1.57
13:30 Furstenwalde - RP Lipsk II 6.34 4.20 1.62
14:00 Auerbach - BFC Dynamo 3.42 3.77 2.17
2 grudnia 2016 1 X 2
19:00 Babelsberg - Luckenwalde 1.64 4.35 5.80
19:00 Viktoria Berlin - Carl Zeiss Jena 3.06 3.40 2.48
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga West Najwyższe kursy
29 lipca 2016 1 X 2
19:00 Wuppertaler SV - Viktoria Koln 4.20 3.75 1.94
30 lipca 2016 1 X 2
14:00 Wattenscheid - Verl 2.83 3.49 2.70
14:00 Oberhausen - Ahlen 1.38 5.20 10.40
14:00 1. FC Koln II - Borussia Dortmund II 3.62 3.79 2.07
14:00 Sportfreunde Siegen - Aachen 3.90 3.50 2.10
31 lipca 2016 1 X 2
14:00 Wiedenbruck - Rot-Weiss Essen 4.60 4.02 1.85
5 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Schalke 04 II - 1. FC Koln II 2.19 3.62 4.05
19:30 Rodinghausen - Wiedenbruck 1.90 5.00 9.11
6 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Verl - Oberhausen 2.40 3.60 3.00
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Wuppertaler SV 3.10 3.74 2.44
14:00 Viktoria Koln - Monchengladbach II 1.80 4.70 9.00
14:00 Aachen - Wattenscheid 1.66 4.50 6.40
14:00 Borussia Dortmund II - Sportfreunde Siegen 1.42 5.50 10.10
9 sierpnia 2016 1 X 2
19:30 Wattenscheid - Borussia Dortmund II 4.75 3.95 1.82
19:30 Wuppertaler SV - Rot-Weiss Essen 4.00 3.84 1.97
19:30 Viktoria Koln - Fortuna Dusseldorf II 1.34 5.50 10.36
19:30 Sprockhövel - Verl 5.61 4.20 1.63
19:30 Sportfreunde Siegen - Schalke 04 II 3.87 3.50 2.12
19:30 Wiedenbruck - Ahlen 2.60 3.57 2.78
19:30 Oberhausen - Aachen 3.50 3.50 2.58
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Verl - Wiedenbruck 2.08 3.72 4.09
19:00 Borussia Dortmund II - Oberhausen 1.64 4.40 6.94
13 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Schalke 04 II - Wattenscheid 2.38 3.56 3.25
14:00 Aachen - Sprockhövel 1.27 6.25 11.81
14:00 Rodinghausen - Wuppertaler SV 2.40 3.45 3.44
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Monchengladbach II 3.10 4.06 2.35
14:00 Rot-Weiss Essen - Viktoria Koln 2.40 3.48 3.10
14 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 1. FC Koln II - Sportfreunde Siegen 1.95 3.68 4.45
20 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Sprockhövel - Borussia Dortmund II 11.79 5.92 1.29
14:00 Wiedenbruck - Aachen 3.40 3.60 2.27
14:00 Wuppertaler SV - Ahlen 1.87 4.00 4.47
14:00 Oberhausen - Schalke 04 II 2.00 3.65 4.10
14:00 Monchengladbach II - Sportfreunde Siegen 1.46 4.90 8.52
26 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Borussia Dortmund II - Wiedenbruck 1.52 4.75 7.50
19:30 1. FC Koln II - Oberhausen 3.12 3.41 2.50
27 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Fortuna Dusseldorf II 1.80 4.06 5.35
14:00 Rot-Weiss Essen - Monchengladbach II 2.10 3.70 3.82
14:00 Schalke 04 II - Sprockhövel 1.49 4.69 7.07
14:00 Verl - Wuppertaler SV 2.76 3.49 2.81
14:00 Ahlen - Viktoria Koln 10.00 6.00 1.35
30 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Monchengladbach II - Schalke 04 II 2.28 3.70 3.76
20:15 Sportfreunde Siegen - Wattenscheid 3.32 3.45 2.41
2 września 2016 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Rodinghausen 1.73 4.00 5.50
3 września 2016 1 X 2
14:00 Wiedenbruck - Schalke 04 II 2.43 3.42 3.32
14:00 Monchengladbach II - Wattenscheid 2.08 3.97 3.67
14:00 Viktoria Koln - Verl 1.44 4.90 8.50
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Ahlen 2.23 3.81 3.30
14:00 Oberhausen - Sportfreunde Siegen 1.50 4.65 8.12
5 września 2016 1 X 2
20:15 Wuppertaler SV - Aachen 2.92 3.37 2.70
10 września 2016 1 X 2
14:00 Verl - Fortuna Dusseldorf II 1.76 4.14 5.53
14:00 Sportfreunde Siegen - Sprockhövel 2.12 3.73 3.58
14:00 1. FC Koln II - Wiedenbruck 2.73 3.32 2.90
14:00 Ahlen - Rot-Weiss Essen 6.50 4.55 1.80
14:00 Borussia Dortmund II - Wuppertaler SV 1.66 4.20 5.25
14:00 Rodinghausen - Monchengladbach II 3.09 3.48 2.39
14:00 Aachen - Viktoria Koln 3.25 3.50 2.32
11 września 2016 1 X 2
14:00 Wattenscheid - Oberhausen 3.20 3.63 2.31
16 września 2016 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Verl 1.69 4.05 5.70
17 września 2016 1 X 2
14:00 Viktoria Koln - Borussia Dortmund II 2.19 3.58 3.58
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Aachen 4.10 3.91 1.92
14:00 Sprockhövel - Wattenscheid 6.19 4.79 1.51
14:00 Wiedenbruck - Sportfreunde Siegen 1.77 4.20 5.20
14:00 Wuppertaler SV - Schalke 04 II 2.05 3.63 4.00
18 września 2016 1 X 2
14:00 Monchengladbach II - Oberhausen 1.87 4.25 4.79
20 września 2016 1 X 2
19:30 Viktoria Koln - Rodinghausen 1.66 4.44 7.96
21 września 2016 1 X 2
19:30 Wattenscheid - 1. FC Koln II 1.90 4.00 4.55
24 września 2016 1 X 2
14:00 Verl - Rodinghausen 3.00 3.45 2.63
14:00 Oberhausen - Sprockhövel 1.27 7.24 16.72
14:00 Schalke 04 II - Viktoria Koln 4.55 3.75 1.96
14:00 1. FC Koln II - Wuppertaler SV 2.56 3.65 2.95
14:00 Wattenscheid - Wiedenbruck 2.35 3.60 3.20
14:00 Borussia Dortmund II - Fortuna Dusseldorf II 1.30 6.54 12.51
25 września 2016 1 X 2
14:00 Aachen - Rot-Weiss Essen 2.52 3.40 3.16
30 września 2016 1 X 2
19:30 Wiedenbruck - Oberhausen 2.62 3.45 2.88
1 października 2016 1 X 2
14:00 Wuppertaler SV - Sportfreunde Siegen 1.61 4.40 6.30
14:00 Rodinghausen - Aachen 2.96 3.50 2.76
14:00 Monchengladbach II - Sprockhövel 1.15 9.32 22.00
14:00 Viktoria Koln - 1. FC Koln II 1.45 4.85 7.93
14:00 Ahlen - Verl 3.70 3.65 2.20
15:30 Rot-Weiss Essen - Borussia Dortmund II 2.71 3.40 2.78
2 października 2016 1 X 2
14:30 Fortuna Dusseldorf II - Schalke 04 II 2.85 3.40 2.60
7 października 2016 1 X 2
14:00 1. FC Koln II - Fortuna Dusseldorf II 2.25 3.67 3.42
19:00 Verl - Monchengladbach II 5.75 3.91 1.75
20:00 Sportfreunde Siegen - Viktoria Koln 13.87 6.94 1.26
8 października 2016 1 X 2
14:00 Wattenscheid - Wuppertaler SV 2.49 3.65 2.88
14:00 Aachen - Ahlen 1.33 5.51 11.39
14:00 Sprockhövel - Wiedenbruck 7.00 4.54 1.52
14 października 2016 1 X 2
19:00 Verl - Aachen 3.86 3.42 2.14
19:30 Monchengladbach II - Wiedenbruck 1.50 4.56 7.50
19:30 Ahlen - Borussia Dortmund II 13.37 6.74 1.29
15 października 2016 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Schalke 04 II 2.10 3.55 3.92
14:00 Wuppertaler SV - Oberhausen 2.88 3.50 2.63
14:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Koln II 1.71 4.00 5.86
14:00 Viktoria Koln - Wattenscheid 1.50 4.69 7.26
16 października 2016 1 X 2
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Sportfreunde Siegen 1.90 4.17 4.64
21 października 2016 1 X 2
19:30 Sportfreunde Siegen - Rot-Weiss Essen 5.70 4.40 1.65
19:30 Wattenscheid - Fortuna Dusseldorf II 2.21 3.57 3.48
22 października 2016 1 X 2
14:00 Borussia Dortmund II - Verl 1.49 4.56 7.53
14:00 Aachen - Monchengladbach II 2.79 3.28 2.83
14:00 Sprockhövel - Wuppertaler SV 5.83 4.50 1.57
14:00 1. FC Koln II - Rodinghausen 2.82 3.50 2.77
14:00 Oberhausen - Viktoria Koln 3.08 3.57 2.57
23 października 2016 1 X 2
15:00 Schalke 04 II - Ahlen 1.60 4.25 6.60
26 października 2016 1 X 2
19:30 Sprockhövel - 1. FC Koln II 3.65 3.49 2.11
28 października 2016 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Wattenscheid 1.71 4.21 5.64
29 października 2016 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Sportfreunde Siegen 1.48 4.65 7.50
14:00 Wuppertaler SV - Wiedenbruck 2.22 3.50 3.62
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Oberhausen 4.26 3.84 1.95
14:00 Verl - Schalke 04 II 2.41 3.30 3.35
14:00 Viktoria Koln - Sprockhövel 1.15 9.27 21.00
15:30 Aachen - Borussia Dortmund II 3.00 3.25 2.63
30 października 2016 1 X 2
14:30 Ahlen - 1. FC Koln II 3.52 3.72 2.16
4 listopada 2016 1 X 2
19:00 Monchengladbach II - Borussia Dortmund II 2.55 3.48 2.94
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Bonn - Wuppertaler SV 2.60 3.40 2.60
14:00 1. FC Koln II - Verl 2.35 3.50 3.42
14:00 Wiedenbruck - Viktoria Koln 6.03 3.96 1.68
14:00 Wattenscheid - Rodinghausen 2.56 3.65 2.90
14:00 Sprockhövel - Fortuna Dusseldorf II 3.20 3.73 2.24
6 listopada 2016 1 X 2
14:30 Sportfreunde Siegen - Ahlen 2.63 3.62 2.75
14:30 Schalke 04 II - Aachen 3.17 3.40 2.52
15:30 Oberhausen - Rot-Weiss Essen 3.02 3.47 2.50
11 listopada 2016 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Sprockhövel 1.18 7.92 18.90
12 listopada 2016 1 X 2
14:00 Viktoria Koln - Bonn 1.36 5.25 7.00
14:00 Verl - Sportfreunde Siegen 1.69 4.00 6.35
14:00 Rodinghausen - Oberhausen 2.30 3.46 3.29
14:00 Aachen - 1. FC Koln II 2.05 3.65 4.10
14:00 Ahlen - Wattenscheid 4.00 3.82 1.99
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Wiedenbruck 2.90 3.50 3.22
14:00 Wuppertaler SV - Monchengladbach II 5.20 4.06 1.95
19 listopada 2016 1 X 2
14:00 Schalke 04 II - Rot-Weiss Essen 3.52 3.57 2.16
14:00 Rodinghausen - Ahlen 1.52 4.50 6.98
14:00 1. FC Koln II - Monchengladbach II 4.00 3.92 2.00
23 listopada 2016 1 X 2
19:30 Borussia Dortmund II - Rodinghausen 1.52 4.36 7.30
25 listopada 2016 1 X 2
18:30 Fortuna Dusseldorf II - Bonn 2.05 3.40 3.30
19:30 Rot-Weiss Essen - Wiedenbruck 1.93 3.80 4.46
26 listopada 2016 1 X 2
14:00 Verl - Wattenscheid 2.63 3.57 2.79
14:00 Rodinghausen - Sprockhövel 1.41 5.75 7.95
14:00 Viktoria Koln - Wuppertaler SV 1.42 5.01 8.36
14:00 Borussia Dortmund II - 1. FC Koln II 1.53 4.60 7.50
14:00 Schalke 04 II - Monchengladbach II 3.92 3.82 2.07
14:00 Ahlen - Oberhausen 4.00 3.94 1.94
29 listopada 2016 1 X 2
20:15 Aachen - Sportfreunde Siegen 1.35 5.55 10.00
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Sudwest Najwyższe kursy
5 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Homburg 3.94 4.00 2.04
19:00 Hoffenheim II - Stuttgart II 2.53 4.06 2.85
19:30 Wormatia Worms - Offenbach 2.10 3.74 3.90
19:30 Astoria Walldorf - Koblenz 2.40 3.50 3.25
19:30 Stuttgarter Kickers - Waldhof Mannheim 2.94 3.52 2.60
6 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Pirmasens - Hessen Kassel 2.30 3.55 3.75
14:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Steinbach 3.70 3.75 2.10
14:00 Saarbrucken - Ulm 1.48 4.80 8.43
14:00 Eintracht Trier - Elversberg 4.26 3.60 2.02
9 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Astoria Walldorf - Stuttgart II 3.26 3.64 2.32
10 sierpnia 2016 1 X 2
19:30 Eintracht Trier - Homburg 2.19 3.47 4.36
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:30 Waldhof Mannheim - Hoffenheim II 1.83 3.95 4.60
19:30 Offenbach - Astoria Walldorf 2.12 3.77 3.88
13 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Stuttgart II - Wormatia Worms 2.88 3.72 2.58
14:00 Steinbach - Nottingen 1.71 4.45 7.50
14:00 Elversberg - Stuttgarter Kickers 1.65 4.34 6.52
14:00 Ulm - Pirmasens 2.05 4.00 5.05
14:00 Hessen Kassel - Teutonia Watzenborn-Steinberg 2.35 3.50 3.40
14 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Koblenz - Saarbrucken 3.91 3.45 2.76
14:00 Kaiserslautern II - Eintracht Trier 3.67 3.54 2.25
16 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Wormatia Worms 2.16 3.84 3.44
19:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Ulm 2.86 3.30 2.65
19:30 Waldhof Mannheim - Elversberg 2.86 3.37 2.68
17 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Hessen Kassel 2.46 3.75 3.41
19:00 Saarbrucken - Offenbach 1.91 3.90 4.60
19:00 Stuttgarter Kickers - Kaiserslautern II 1.89 3.80 4.45
19:00 Pirmasens - Koblenz 2.36 3.48 3.48
20 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Elversberg - Hoffenheim II 2.14 3.75 4.01
14:00 Koblenz - Teutonia Watzenborn-Steinberg 2.38 3.52 3.46
15:30 Kaiserslautern II - Waldhof Mannheim 4.56 3.95 1.95
21 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Ulm - Nottingen 2.00 3.75 4.12
14:00 Stuttgart II - Saarbrucken 3.33 3.64 2.30
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Saarbrucken - Wormatia Worms 1.75 4.30 5.55
19:00 Eintracht Trier - Hessen Kassel 1.75 4.30 5.63
19:00 Stuttgarter Kickers - Steinbach 2.40 3.62 3.12
19:00 Hoffenheim II - Astoria Walldorf 1.73 4.35 5.03
19:00 Nottingen - Koblenz 3.02 3.46 2.56
19:30 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Offenbach 4.36 4.35 1.87
27 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Elversberg - Kaiserslautern II 1.46 4.90 8.54
14:00 Waldhof Mannheim - Homburg 1.57 4.50 6.64
14:00 Pirmasens - Stuttgart II 2.75 3.92 2.85
30 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Hessen Kassel - Stuttgarter Kickers 3.13 3.50 2.42
19:00 Ulm - Eintracht Trier 2.73 3.32 2.97
19:00 Wormatia Worms - Pirmasens 1.95 3.82 4.68
19:00 Astoria Walldorf - Saarbrucken 3.75 3.72 2.16
19:00 Kaiserslautern II - Hoffenheim II 3.34 3.77 2.29
19:30 Homburg - Elversberg 4.16 3.78 2.01
19:30 Offenbach - Nottingen 1.56 4.89 7.55
31 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Stuttgart II - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.77 4.00 5.20
19:30 Steinbach - Waldhof Mannheim 3.37 3.38 2.40
2 września 2016 1 X 2
19:00 Kaiserslautern II - Homburg 3.22 3.66 2.44
19:00 Stuttgarter Kickers - Ulm 2.30 3.67 3.48
19:30 Pirmasens - Astoria Walldorf 3.14 3.52 2.66
3 września 2016 1 X 2
14:00 Hoffenheim II - Saarbrucken 3.22 3.60 2.60
14:00 Eintracht Trier - Koblenz 1.95 3.60 4.36
14:00 Elversberg - Steinbach 1.67 4.15 5.70
14:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Wormatia Worms 2.88 3.60 2.55
4 września 2016 1 X 2
14:00 Waldhof Mannheim - Hessen Kassel 1.52 4.70 8.12
5 września 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Stuttgart II 3.05 3.69 2.64
6 września 2016 1 X 2
19:30 Offenbach - Pirmasens 1.95 4.40 5.90
19:30 Homburg - Stuttgarter Kickers 2.52 3.57 3.03
7 września 2016 1 X 2
19:00 Wormatia Worms - Astoria Walldorf 2.32 3.66 3.60
19:00 Steinbach - Eintracht Trier 2.49 3.45 3.20
10 września 2016 1 X 2
14:00 Hessen Kassel - Elversberg 6.34 4.16 1.74
14:00 Steinbach - Kaiserslautern II 2.00 3.80 4.20
14:00 Astoria Walldorf - Teutonia Watzenborn-Steinberg 2.07 3.62 3.68
14:00 Saarbrucken - Pirmasens 1.44 5.31 10.23
14:00 Koblenz - Stuttgarter Kickers 2.47 3.58 3.10
14:00 Homburg - Hoffenheim II 2.48 3.55 2.98
14:00 Ulm - Waldhof Mannheim 3.35 3.59 2.30
11 września 2016 1 X 2
14:00 Offenbach - Eintracht Trier 1.94 3.90 4.85
14:00 Wormatia Worms - Nottingen 1.84 4.20 4.85
15 września 2016 1 X 2
19:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Saarbrucken 5.30 4.15 1.95
19:30 Stuttgarter Kickers - Offenbach 2.35 3.77 3.37
16 września 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Astoria Walldorf 3.00 3.77 2.45
19:00 Homburg - Steinbach 2.74 3.60 2.90
19:30 Hoffenheim II - Pirmasens 1.88 3.92 4.26
19:30 Waldhof Mannheim - Koblenz 1.56 4.80 7.33
17 września 2016 1 X 2
14:00 Elversberg - Ulm 1.67 4.06 5.75
14:00 Eintracht Trier - Stuttgart II 2.18 3.64 3.80
20 września 2016 1 X 2
17:30 Stuttgart II - Stuttgarter Kickers 2.55 3.62 2.88
19:00 Wormatia Worms - Eintracht Trier 2.32 3.46 3.37
19:00 Steinbach - Hoffenheim II 2.73 3.67 2.73
19:30 Offenbach - Waldhof Mannheim 2.82 3.40 2.81
21 września 2016 1 X 2
19:00 Hessen Kassel - Homburg 2.42 3.58 3.50
19:00 Ulm - Kaiserslautern II 1.78 4.10 5.38
19:00 Koblenz - Elversberg 4.96 4.20 2.00
19:00 Saarbrucken - Nottingen 1.38 5.95 9.13
19:00 Pirmasens - Teutonia Watzenborn-Steinberg 2.37 3.52 3.50
23 września 2016 1 X 2
19:30 Waldhof Mannheim - Stuttgart II 1.64 4.30 6.14
24 września 2016 1 X 2
14:00 Steinbach - Hessen Kassel 1.53 4.35 8.12
14:00 Kaiserslautern II - Koblenz 2.93 3.53 3.12
14:00 Stuttgarter Kickers - Wormatia Worms 2.09 3.78 3.88
14:00 Nottingen - Pirmasens 2.33 3.67 3.26
14:00 Elversberg - Offenbach 1.78 4.05 5.48
14:00 Eintracht Trier - Astoria Walldorf 2.28 3.68 3.45
14:00 Hoffenheim II - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.61 4.35 5.75
25 września 2016 1 X 2
14:00 Homburg - Ulm 2.53 3.50 3.02
30 września 2016 1 X 2
19:00 Koblenz - Homburg 2.58 3.60 2.98
19:00 Ulm - Steinbach 2.55 3.55 3.10
19:00 Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers 2.80 3.58 2.65
1 października 2016 1 X 2
14:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Nottingen 2.29 3.60 3.20
14:00 Stuttgart II - Elversberg 4.56 3.90 1.90
14:00 Saarbrucken - Eintracht Trier 2.00 3.78 4.56
14:00 Wormatia Worms - Waldhof Mannheim 3.26 3.50 2.43
14:00 Hessen Kassel - Hoffenheim II 4.46 4.25 1.93
2 października 2016 1 X 2
14:00 Offenbach - Kaiserslautern II 1.85 4.25 4.56
4 października 2016 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Nottingen 1.28 7.00 10.90
19:00 Stuttgarter Kickers - Saarbrucken 3.36 3.62 2.34
19:00 Hessen Kassel - Ulm 2.71 3.40 2.97
5 października 2016 1 X 2
19:00 Kaiserslautern II - Stuttgart II 2.62 3.70 2.90
19:00 Steinbach - Koblenz 1.80 3.85 5.18
19:00 Eintracht Trier - Pirmasens 1.77 4.16 6.10
19:00 Elversberg - Wormatia Worms 1.46 5.00 9.71
19:30 Homburg - Offenbach 3.48 3.42 2.50
19:30 Waldhof Mannheim - Astoria Walldorf 1.45 4.85 8.72
8 października 2016 1 X 2
14:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Eintracht Trier 2.95 3.65 2.65
14:00 Pirmasens - Stuttgarter Kickers 4.00 3.70 2.26
14:00 Wormatia Worms - Kaiserslautern II 2.01 3.70 3.85
14:00 Stuttgart II - Homburg 2.45 3.48 3.07
14:00 Astoria Walldorf - Elversberg 6.16 4.00 1.69
14:00 Ulm - Hoffenheim II 4.50 4.26 1.83
14:00 Saarbrucken - Waldhof Mannheim 2.26 3.54 3.94
14:00 Koblenz - Hessen Kassel 2.13 3.50 4.34
14 października 2016 1 X 2
19:00 Kaiserslautern II - Astoria Walldorf 2.55 3.50 3.02
19:00 Eintracht Trier - Nottingen 1.44 5.30 8.12
15 października 2016 1 X 2
14:00 Ulm - Koblenz 2.21 3.46 3.82
14:00 Steinbach - Stuttgart II 2.10 3.90 4.50
14:00 Hessen Kassel - Offenbach 4.00 3.36 2.19
14:00 Waldhof Mannheim - Pirmasens 1.40 4.85 11.00
14:00 Stuttgarter Kickers - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.62 4.50 6.70
14:00 Elversberg - Saarbrucken 2.62 3.50 3.60
16 października 2016 1 X 2
14:00 Homburg - Wormatia Worms 2.41 3.45 3.30
18 października 2016 1 X 2
19:00 Kaiserslautern II - Hessen Kassel 2.48 3.50 3.34
19:30 Offenbach - Steinbach 2.36 3.60 3.47
21 października 2016 1 X 2
19:00 Wormatia Worms - Steinbach 2.92 3.40 2.57
19:00 Nottingen - Stuttgarter Kickers 6.50 4.86 1.69
19:00 Astoria Walldorf - Homburg 2.92 3.33 2.82
22 października 2016 1 X 2
14:00 Pirmasens - Elversberg 8.00 4.50 1.48
14:00 Offenbach - Ulm 1.81 4.00 4.96
14:00 Koblenz - Hoffenheim II 5.25 4.10 1.85
14:00 Stuttgart II - Hessen Kassel 2.12 3.59 4.17
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Waldhof Mannheim 3.82 3.85 2.06
24 października 2016 1 X 2
19:00 Saarbrucken - Kaiserslautern II 1.37 5.65 10.94
28 października 2016 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Eintracht Trier 2.01 3.90 3.88
19:00 Kaiserslautern II - Pirmasens 2.13 3.66 4.12
29 października 2016 1 X 2
14:00 Waldhof Mannheim - Nottingen 1.24 7.90 14.22
14:00 Hessen Kassel - Wormatia Worms 2.49 3.45 3.30
14:00 Homburg - Saarbrucken 3.62 3.40 2.30
14:00 Ulm - Stuttgart II 2.30 3.66 3.53
14:00 Koblenz - Offenbach 3.75 3.55 2.15
14:00 Steinbach - Astoria Walldorf 1.67 4.12 6.44
14:00 Elversberg - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.35 5.50 10.33
1 listopada 2016 1 X 2
14:00 Wormatia Worms - Ulm 2.24 3.63 3.47
14:00 Saarbrucken - Steinbach 2.10 3.72 4.00
14:00 Stuttgart II - Koblenz 2.10 3.76 3.97
16:00 Eintracht Trier - Stuttgarter Kickers 2.23 3.58 3.48
18:00 Pirmasens - Homburg 3.12 3.57 2.40
19:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Kaiserslautern II 2.54 3.44 3.15
19:00 Hoffenheim II - Offenbach 1.78 4.35 4.53
2 listopada 2016 1 X 2
19:00 Astoria Walldorf - Hessen Kassel 2.25 3.52 3.62
19:00 Nottingen - Elversberg 10.80 5.58 1.37
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Waldhof Mannheim - Eintracht Trier 1.74 4.33 5.25
14:00 Steinbach - Pirmasens 1.41 5.30 9.56
14:00 Homburg - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.62 4.85 6.10
14:00 Ulm - Astoria Walldorf 2.05 3.71 3.75
14:00 Hessen Kassel - Saarbrucken 3.90 3.62 2.12
14:00 Stuttgarter Kickers - Hoffenheim II 2.81 3.58 2.74
6 listopada 2016 1 X 2
14:00 Kaiserslautern II - Nottingen 1.54 4.66 6.50
14:00 Offenbach - Stuttgart II 1.96 3.75 4.20
14:00 Koblenz - Wormatia Worms 2.64 3.30 3.04
11 listopada 2016 1 X 2
19:00 Stuttgart II - Hoffenheim II 2.90 3.50 2.55
19:00 Elversberg - Eintracht Trier 1.45 4.90 8.00
19:00 Steinbach - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.39 5.00 11.00
19:00 Homburg - Nottingen 1.30 6.15 12.15
12 listopada 2016 1 X 2
14:00 Hessen Kassel - Pirmasens 2.00 3.65 4.44
14:00 Ulm - Saarbrucken 3.40 3.35 2.56
14:00 Offenbach - Wormatia Worms 1.83 3.90 4.80
14:00 Koblenz - Astoria Walldorf 2.25 3.66 3.50
18 listopada 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Steinbach 7.13 4.65 1.55
19:30 Astoria Walldorf - Offenbach 3.13 3.62 2.43
19 listopada 2016 1 X 2
14:00 Saarbrucken - Koblenz 1.56 4.45 7.75
14:00 Stuttgarter Kickers - Elversberg 3.53 3.40 2.23
14:00 Wormatia Worms - Stuttgart II 2.30 3.60 3.24
14:00 Hoffenheim II - Waldhof Mannheim 2.52 3.42 3.40
25 listopada 2016 1 X 2
19:00 Elversberg - Waldhof Mannheim 2.18 3.25 3.97
26 listopada 2016 1 X 2
14:00 Hessen Kassel - Nottingen 1.54 4.75 6.63
14:00 Ulm - Teutonia Watzenborn-Steinberg 1.90 3.80 4.40
14:00 Stuttgart II - Astoria Walldorf 2.22 3.63 3.58
14:00 Koblenz - Pirmasens 2.11 3.68 4.36
14:00 Wormatia Worms - Hoffenheim II 3.50 3.52 2.19
27 listopada 2016 1 X 2
14:00 Offenbach - Saarbrucken 2.88 3.40 2.63
28 listopada 2016 1 X 2
19:00 Kaiserslautern II - Stuttgarter Kickers 2.94 3.50 2.76
29 listopada 2016 1 X 2
19:00 Pirmasens - Ulm 2.44 3.47 3.10
2 grudnia 2016 1 X 2
19:00 Nottingen - Ulm 3.75 3.92 2.14
19:00 Astoria Walldorf - Wormatia Worms 2.54 3.60 3.00
19:00 Waldhof Mannheim - Kaiserslautern II 1.39 5.20 10.50
19:30 Pirmasens - Offenbach 3.70 3.59 2.15
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Bavaria Najwyższe kursy
14 lipca 2016 1 X 2
18:30 Schalding-Heining - Schweinfurt 3.50 4.01 2.12
15 lipca 2016 1 X 2
18:30 Bayern Hof - Bayreuth 2.87 3.74 2.56
18:30 Greuther Furth II - Seligenporten 2.76 3.75 2.77
19:30 Memmingen - Burghausen 4.80 3.90 1.92
16 lipca 2016 1 X 2
14:00 Augsburg II - Norymberga II 2.74 3.55 2.70
14:00 Garching - Buchbach 2.86 3.40 2.70
17 lipca 2016 1 X 2
14:00 1860 Rosenheim - Unterhaching 7.20 4.80 1.53
14:00 Bayern Monachium II - Illertissen 1.88 4.00 4.37
18 lipca 2016 1 X 2
18:00 1860 Monachium II - Ingolstadt II 2.22 3.79 3.92
22 lipca 2016 1 X 2
18:30 Illertissen - Augsburg II 1.91 4.05 4.52
18:30 Bayreuth - 1860 Monachium II 2.74 3.80 2.70
19:00 Buchbach - Memmingen 2.21 3.65 3.58
19:00 Ingolstadt II - 1860 Rosenheim 1.83 3.80 4.69
23 lipca 2016 1 X 2
14:00 Norymberga II - Schalding-Heining 1.91 3.94 4.50
14:00 Unterhaching - Garching 1.33 5.85 10.90
14:00 Burghausen - Greuther Furth II 1.57 4.60 6.46
14:00 Schweinfurt - Bayern Hof 1.69 4.20 5.40
17:00 Seligenporten - Bayern Monachium II 4.72 4.03 1.82
29 lipca 2016 1 X 2
18:30 Schalding-Heining - Illertissen 2.90 3.63 2.60
19:00 Schweinfurt - Norymberga II 1.73 5.10 7.90
19:00 1860 Rosenheim - Bayreuth 3.30 3.60 2.36
19:30 Memmingen - Unterhaching 4.60 4.33 1.80
30 lipca 2016 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - Buchbach 2.50 3.52 3.00
14:00 Augsburg II - Seligenporten 2.26 3.69 3.90
14:00 Garching - Ingolstadt II 3.44 3.69 2.15
17:00 Bayern Hof - 1860 Monachium II 2.76 3.77 2.56
2 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 1860 Monachium II - 1860 Rosenheim 1.54 4.55 7.50
18:30 Bayreuth - Garching 2.01 4.05 4.00
18:30 Norymberga II - Bayern Hof 1.85 4.07 4.65
19:00 Seligenporten - Schalding-Heining 3.30 3.67 2.27
19:00 Illertissen - Schweinfurt 3.60 3.91 2.18
19:00 Burghausen - Augsburg II 2.14 3.72 3.50
19:00 Ingolstadt II - Memmingen 3.00 3.70 3.20
19:00 Unterhaching - Greuther Furth II 1.30 6.06 14.00
5 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Bayern Hof - 1860 Rosenheim 2.28 3.80 3.75
18:30 Norymberga II - Illertissen 2.42 3.90 3.60
18:30 Schalding-Heining - Burghausen 3.15 3.67 2.35
19:00 Schweinfurt - Seligenporten 1.21 8.52 14.36
19:00 Augsburg II - Buchbach 2.23 3.88 3.38
19:30 Memmingen - Bayreuth 2.45 3.74 2.86
6 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - Ingolstadt II 2.23 4.00 3.60
17:00 Garching - 1860 Monachium II 3.22 3.82 2.32
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Illertissen - Bayern Hof 1.84 4.20 5.22
18:30 Bayreuth - Greuther Furth II 1.91 4.16 4.50
19:00 Unterhaching - Augsburg II 1.53 4.83 6.60
19:00 Ingolstadt II - Bayern Monachium II 5.25 4.46 1.91
19:00 1860 Rosenheim - Garching 2.54 3.50 2.93
19:00 Buchbach - Schalding-Heining 2.25 3.60 3.45
13 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Burghausen - Schweinfurt 2.35 3.52 3.32
14:00 Seligenporten - Norymberga II 6.34 4.73 1.57
14:00 1860 Monachium II - Memmingen 2.11 3.82 3.70
15 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Buchbach - Bayern Monachium II 3.70 3.69 2.12
16 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Schalding-Heining - Unterhaching 6.54 4.56 1.58
19 sierpnia 2016 1 X 2
18:15 Bayern Hof - Garching 3.10 3.76 2.98
18:30 Illertissen - Seligenporten 1.23 8.20 14.36
19:30 Memmingen - 1860 Rosenheim 1.80 4.30 5.90
20 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Schweinfurt - Buchbach 1.55 4.85 7.40
14:00 Bayreuth - Bayern Monachium II 4.36 4.10 1.95
14:00 Norymberga II - Burghausen 2.35 3.84 3.18
14:00 Augsburg II - Ingolstadt II 1.85 4.26 4.51
21 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - 1860 Monachium II 2.97 3.58 2.50
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Bayreuth - Augsburg II 2.61 3.85 3.10
19:00 1860 Rosenheim - Greuther Furth II 2.84 3.38 2.83
27 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Garching - Memmingen 2.41 3.86 2.92
14:00 Unterhaching - Schweinfurt 1.98 4.00 4.66
14:00 Seligenporten - Bayern Hof 2.99 3.72 2.66
14:00 Burghausen - Illertissen 2.10 3.94 3.61
14:00 Ingolstadt II - Schalding-Heining 2.61 3.78 3.10
28 sierpnia 2016 1 X 2
13:00 Buchbach - Norymberga II 2.60 3.42 2.93
15:00 1860 Monachium II - Bayern Monachium II 3.47 3.62 2.22
2 września 2016 1 X 2
18:00 Bayern Hof - Memmingen 3.33 3.83 2.38
18:30 Illertissen - Buchbach 1.57 4.72 7.34
19:00 Seligenporten - Burghausen 5.20 4.55 1.68
19:00 Bayern Monachium II - 1860 Rosenheim 1.43 5.20 8.88
19:00 Schweinfurt - Ingolstadt II 1.45 5.05 8.50
3 września 2016 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - Garching 2.39 3.65 3.17
14:00 Norymberga II - Unterhaching 7.00 4.57 1.58
14:00 Schalding-Heining - Bayreuth 2.40 3.66 3.08
6 września 2016 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Burghausen 1.67 4.45 5.75
9 września 2016 1 X 2
19:00 1860 Monachium II - Schalding-Heining 1.54 4.41 7.50
19:00 1860 Rosenheim - Augsburg II 3.16 3.53 2.46
19:30 Memmingen - Greuther Furth II 2.09 3.84 3.82
10 września 2016 1 X 2
13:00 Garching - Bayern Monachium II 6.13 4.40 1.71
14:00 Unterhaching - Illertissen 1.48 5.00 7.41
14:00 Burghausen - Bayern Hof 1.50 4.67 7.46
14:00 Bayreuth - Schweinfurt 3.20 3.70 2.40
17:00 Buchbach - Seligenporten 1.80 4.28 5.00
11 września 2016 1 X 2
14:00 Ingolstadt II - Norymberga II 2.92 3.97 2.50
16 września 2016 1 X 2
18:30 Norymberga II - Bayreuth 1.98 3.88 4.00
19:00 Bayern Monachium II - Memmingen 1.62 4.56 6.50
19:00 Seligenporten - Unterhaching 14.00 7.73 1.26
17 września 2016 1 X 2
14:00 Schalding-Heining - 1860 Rosenheim 2.24 3.60 3.83
14:00 Burghausen - Buchbach 1.76 4.40 6.24
14:00 Augsburg II - Garching 2.06 3.80 3.80
14:00 Bayern Hof - Greuther Furth II 3.62 3.87 2.24
14:00 Illertissen - Ingolstadt II 1.79 4.17 5.00
19:00 Schweinfurt - 1860 Monachium II 2.27 3.63 3.30
20 września 2016 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Unterhaching 3.75 3.81 2.05
23 września 2016 1 X 2
19:00 1860 Rosenheim - Schweinfurt 4.21 3.70 1.95
19:00 Buchbach - Bayern Hof 2.00 4.06 4.53
19:30 Memmingen - Augsburg II 2.58 3.68 3.02
24 września 2016 1 X 2
13:00 Garching - Schalding-Heining 2.37 3.67 3.34
14:00 Bayreuth - Illertissen 2.24 3.72 3.40
14:00 Unterhaching - Burghausen 1.49 5.10 8.50
14:00 Greuther Furth II - Bayern Monachium II 4.38 3.91 2.28
14:00 1860 Monachium II - Norymberga II 1.93 3.70 4.30
15:30 Ingolstadt II - Seligenporten 1.92 4.30 5.10
30 września 2016 1 X 2
19:00 Buchbach - Unterhaching 8.20 5.00 1.47
1 października 2016 1 X 2
14:00 Seligenporten - Bayreuth 4.04 3.98 1.91
14:00 Illertissen - 1860 Monachium II 2.74 3.62 2.70
14:00 Schalding-Heining - Memmingen 2.49 3.72 2.92
14:00 Schweinfurt - Garching 1.96 3.84 4.82
14:00 Burghausen - Ingolstadt II 1.78 4.06 4.90
14:00 Norymberga II - 1860 Rosenheim 1.80 4.20 5.25
14:00 Augsburg II - Greuther Furth II 2.26 3.78 3.78
2 października 2016 1 X 2
14:00 Bayern Hof - Bayern Monachium II 7.98 5.05 1.45
7 października 2016 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Augsburg II 1.68 4.80 5.24
19:30 Memmingen - Schweinfurt 2.83 3.62 2.65
8 października 2016 1 X 2
13:00 Garching - Norymberga II 2.91 3.65 2.55
14:00 Bayreuth - Burghausen 2.37 3.68 3.30
14:00 Ingolstadt II - Buchbach 1.80 4.15 5.02
14:00 Greuther Furth II - Schalding-Heining 1.74 5.00 8.90
14:00 1860 Monachium II - Seligenporten 1.44 5.46 8.50
14:00 1860 Rosenheim - Illertissen 2.97 3.47 2.53
14:00 Unterhaching - Bayern Hof 1.15 11.00 23.77
14 października 2016 1 X 2
19:00 Buchbach - Bayreuth 2.32 3.77 3.25
15 października 2016 1 X 2
14:00 Schalding-Heining - Bayern Monachium II 4.20 3.88 2.01
14:00 Bayern Hof - Augsburg II 3.80 3.82 2.35
14:00 Schweinfurt - Greuther Furth II 1.86 4.05 4.79
14:00 Burghausen - 1860 Monachium II 2.47 3.58 3.07
14:00 Norymberga II - Memmingen 1.91 4.35 5.05
14:00 Unterhaching - Ingolstadt II 1.29 6.90 12.00
14:00 Seligenporten - 1860 Rosenheim 2.45 3.60 3.25
14:00 Illertissen - Garching 2.11 3.83 4.06
19 października 2016 1 X 2
18:00 Augsburg II - 1860 Monachium II 2.66 3.54 2.81
21 października 2016 1 X 2
19:00 Bayreuth - Unterhaching 6.14 4.85 1.55
19:00 Bayern Monachium II - Schweinfurt 2.36 3.65 3.22
19:30 Memmingen - Illertissen 2.62 3.77 2.80
22 października 2016 1 X 2
13:00 Garching - Seligenporten 1.89 4.30 5.14
14:00 Bayern Hof - Ingolstadt II 3.75 3.87 2.32
14:00 Augsburg II - Schalding-Heining 2.13 3.89 3.70
14:00 1860 Monachium II - Buchbach 1.78 3.98 5.10
23 października 2016 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - Norymberga II 2.95 3.86 2.44
14:00 1860 Rosenheim - Burghausen 3.82 3.65 2.25
28 października 2016 1 X 2
19:00 Buchbach - 1860 Rosenheim 1.98 3.70 4.30
29 października 2016 1 X 2
14:00 Burghausen - Garching 2.06 3.72 3.92
14:00 Unterhaching - 1860 Monachium II 1.52 4.95 7.99
14:00 Ingolstadt II - Bayreuth 2.47 3.93 2.90
14:00 Illertissen - Greuther Furth II 2.18 3.72 3.76
14:00 Schalding-Heining - Bayern Hof 1.86 3.95 4.50
14:00 Seligenporten - Memmingen 3.25 3.87 2.43
14:00 Schweinfurt - Augsburg II 1.93 3.94 4.54
30 października 2016 1 X 2
14:00 Norymberga II - Bayern Monachium II 2.76 3.55 2.60
4 listopada 2016 1 X 2
19:00 Buchbach - Garching 2.45 3.70 2.97
19:00 Ingolstadt II - 1860 Monachium II 2.85 3.50 2.85
5 listopada 2016 1 X 2
14:00 Seligenporten - Greuther Furth II 3.46 3.74 2.25
14:00 Bayreuth - Bayern Hof 1.72 4.33 4.70
14:00 Unterhaching - 1860 Rosenheim 1.20 8.60 16.34
14:00 Burghausen - Memmingen 1.98 3.79 3.76
14:00 Illertissen - Bayern Monachium II 2.71 3.63 2.57
14:00 Schweinfurt - Schalding-Heining 1.51 4.70 6.80
14:00 Norymberga II - Augsburg II 1.94 4.00 4.00
11 listopada 2016 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Seligenporten 1.36 5.35 10.90
12 listopada 2016 1 X 2
14:00 1860 Rosenheim - Ingolstadt II 2.79 3.52 2.64
14:00 Memmingen - Buchbach 2.22 3.82 3.30
14:00 Schalding-Heining - Norymberga II 3.96 4.06 1.97
14:00 1860 Monachium II - Bayreuth 1.96 3.97 4.05
14:00 Greuther Furth II - Burghausen 3.30 3.60 2.30
14:00 Augsburg II - Illertissen 2.20 3.82 3.42
13 listopada 2016 1 X 2
14:00 Garching - Unterhaching 8.00 5.60 1.42
18 listopada 2016 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Buchbach 1.39 5.70 9.60
19:00 Augsburg II - Burghausen 3.32 3.53 2.50
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Garching - Bayreuth 2.75 3.66 2.60
14:00 Memmingen - Ingolstadt II 2.42 4.06 3.00
14:00 Greuther Furth II - Unterhaching 11.30 5.75 1.36
14:00 Schweinfurt - Illertissen 1.72 4.47 6.50
14:00 Bayern Hof - Norymberga II 6.00 4.60 1.65
14:00 1860 Rosenheim - 1860 Monachium II 3.40 3.50 2.34
25 listopada 2016 1 X 2
19:00 1860 Monachium II - Garching 1.75 4.20 5.20
19:00 Bayreuth - Memmingen 2.61 3.65 3.35
26 listopada 2016 1 X 2
14:00 Illertissen - Norymberga II 2.82 3.56 2.69
14:00 Seligenporten - Schweinfurt 4.75 4.15 1.81
14:00 Burghausen - Schalding-Heining 1.49 4.95 6.97
14:00 Buchbach - Augsburg II 2.80 3.50 2.71
14:00 1860 Rosenheim - Bayern Hof 1.80 3.93 5.33
27 listopada 2016 1 X 2
14:00 Ingolstadt II - Greuther Furth II 2.14 3.77 3.64
14:00 Unterhaching - Bayern Monachium II 1.51 4.65 7.50