loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Polska 2014/2015

Polska - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Ekstraklasa, I liga, Puchar Polski, Superpuchar, II liga, I liga Baraż.

Piłka Nożna Polska Ekstraklasa Najwyższe kursy
18 lipca 2014 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Pogoń Szczecin 2.39 3.25 3.50
20:30 Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3.10 3.25 2.70
19 lipca 2014 1 X 2
18:00 Jagiellonia - Lechia Gdańsk 3.50 3.35 2.46
20:30 Legia Warszawa - Bełchatów 1.75 4.18 7.06
20 lipca 2014 1 X 2
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 2.27 3.37 3.75
15:30 Lech Poznań - Piast Gliwice 1.60 4.31 6.75
18:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2.28 3.46 4.19
21 lipca 2014 1 X 2
18:00 Górnik Zabrze - Cracovia 2.41 3.42 3.35
25 lipca 2014 1 X 2
18:00 Bełchatów - Korona Kielce 1.98 3.45 4.60
20:30 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie 1.70 4.20 6.20
26 lipca 2014 1 X 2
18:00 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2.88 3.20 3.03
20:30 Cracovia - Legia Warszawa 4.33 3.60 2.22
27 lipca 2014 1 X 2
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia 2.05 3.48 4.50
15:30 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 2.44 3.32 3.85
18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 4.40 3.54 2.13
28 lipca 2014 1 X 2
18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2.02 3.79 5.15
1 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Jagiellonia - Cracovia 2.16 3.60 4.20
20:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 4.17 3.42 2.12
2 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 3.16 3.25 2.62
20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1.70 4.00 5.90
3 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 2.26 3.40 4.07
15:30 Podbeskidzie - Ruch Chorzów 2.27 3.40 3.81
18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków 1.71 4.04 6.36
4 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Bełchatów 3.05 3.20 2.77
8 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Cracovia - Korona Kielce 2.20 3.50 4.18
20:30 Górnik Zabrze - Jagiellonia 2.30 3.40 3.56
9 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Bełchatów - Śląsk Wrocław 2.64 3.30 3.05
20:30 Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1.47 4.74 9.63
10 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2.25 3.40 3.76
15:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2.55 3.40 3.25
18:00 Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1.75 3.90 5.86
11 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1.75 4.10 6.60
15 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Górnik Zabrze 3.10 3.29 2.80
20:30 Jagiellonia - Legia Warszawa 7.10 4.20 1.68
16 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Zawisza Bydgoszcz 2.73 3.20 3.06
18:00 Piast Gliwice - Ruch Chorzów 3.19 3.30 2.65
20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1.85 3.85 5.18
17 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Śląsk Wrocław - Cracovia 2.00 3.50 4.40
18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2.76 3.31 2.96
18 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Bełchatów 2.56 3.25 3.25
22 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 3.40 3.40 2.37
20:30 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2.38 3.43 3.53
23 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Cracovia - Podbeskidzie 2.32 3.31 3.60
18:00 Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 2.17 3.69 5.18
20:30 Jagiellonia - Śląsk Wrocław 2.90 3.30 3.02
24 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Legia Warszawa - Korona Kielce 1.50 5.60 13.00
18:00 Ruch Chorzów - Lech Poznań 4.29 3.52 2.14
25 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Bełchatów - Piast Gliwice 1.95 3.56 5.14
29 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 2.72 3.30 3.13
20:30 Wisła Kraków - Bełchatów 2.03 3.61 5.03
30 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2.72 3.27 3.05
18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2.38 3.47 3.59
20:30 Korona Kielce - Jagiellonia 2.68 3.40 3.05
31 sierpnia 2014 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1.60 4.15 7.39
15:30 Podbeskidzie - Legia Warszawa 6.57 4.08 1.79
18:00 Lech Poznań - Cracovia 1.52 4.50 8.00
12 września 2014 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 3.26 3.60 2.50
20:30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2.20 3.61 4.00
13 września 2014 1 X 2
15:30 Cracovia - Górnik Łęczna 2.44 3.32 3.30
18:00 Jagiellonia - Lech Poznań 3.87 3.50 2.20
20:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1.65 5.00 9.00
14 września 2014 1 X 2
15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1.85 3.80 5.30
18:00 Bełchatów - Lechia Gdańsk 2.88 3.25 2.84
15 września 2014 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Podbeskidzie 2.75 3.47 2.75
19 września 2014 1 X 2
18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1.67 4.10 6.68
20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 2.18 3.56 3.90
20 września 2014 1 X 2
15:30 Piast Gliwice - Cracovia 2.50 3.35 3.84
18:00 Podbeskidzie - Górnik Zabrze 2.50 3.30 3.45
20:30 Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 1.53 4.52 8.00
21 września 2014 1 X 2
15:30 Ruch Chorzów - Bełchatów 2.55 3.30 3.45
18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 3.15 3.33 2.65
22 września 2014 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Jagiellonia 2.20 3.40 4.00
26 września 2014 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2.42 3.30 3.50
20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 1.88 3.76 4.90
27 września 2014 1 X 2
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2.58 3.40 3.23
18:00 Bełchatów - Pogoń Szczecin 2.65 3.25 3.30
20:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1.76 4.13 5.90
28 września 2014 1 X 2
15:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2.62 3.30 3.15
18:00 Cracovia - Wisła Kraków 3.68 3.40 2.40
29 września 2014 1 X 2
18:00 Jagiellonia - Podbeskidzie 2.46 3.40 3.30
3 października 2014 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 2.80 3.35 2.98
20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia 1.82 3.83 5.50
4 października 2014 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Korona Kielce 2.20 3.70 4.35
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1.80 3.83 5.54
20:30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 2.64 3.25 3.10
5 października 2014 1 X 2
15:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1.90 3.83 5.25
15:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 5.30 3.85 1.82
18:00 Lech Poznań - Bełchatów 1.70 3.90 6.78
17 października 2014 1 X 2
18:00 Cracovia - Ruch Chorzów 2.25 3.40 3.70
20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1.63 4.51 6.43
18 października 2014 1 X 2
15:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1.85 3.96 6.31
15:30 Podbeskidzie - Górnik Łęczna 2.63 3.52 3.66
18:00 Jagiellonia - Pogoń Szczecin 2.42 3.48 3.30
19 października 2014 1 X 2
15:30 Korona Kielce - Lech Poznań 5.75 3.62 1.77
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2.64 3.30 3.04
20 października 2014 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Bełchatów 2.62 3.26 3.37
24 października 2014 1 X 2
18:00 Bełchatów - Górnik Zabrze 2.46 3.25 3.46
20:30 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1.81 4.00 5.30
25 października 2014 1 X 2
15:30 Piast Gliwice - Jagiellonia 3.18 3.40 2.65
15:30 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2.36 3.60 3.87
18:00 Pogoń Szczecin - Cracovia 2.15 3.57 4.17
26 października 2014 1 X 2
15:30 Lech Poznań - Górnik Łęczna 1.52 4.50 8.40
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 5.89 4.33 1.70
27 października 2014 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2.20 3.35 4.23
31 października 2014 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk 2.60 3.25 3.29
20:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 3.40 3.40 2.47
2 listopada 2014 1 X 2
13:00 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2.34 3.36 3.55
15:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3.12 3.42 2.90
15:30 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 2.19 3.50 3.88
18:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1.57 5.38 11.73
3 listopada 2014 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Piast Gliwice 2.28 3.50 3.75
20:30 Jagiellonia - Bełchatów 2.01 3.65 4.30
7 listopada 2014 1 X 2
18:00 Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2.60 3.35 3.20
20:30 Lech Poznań - Podbeskidzie 1.46 4.83 8.75
8 listopada 2014 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1.75 3.80 5.70
18:00 Bełchatów - Cracovia 2.29 3.25 4.10
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2.52 3.45 3.15
9 listopada 2014 1 X 2
15:30 Ruch Chorzów - Jagiellonia 2.65 3.25 3.22
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze 2.55 3.53 3.10
18:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 4.10 3.65 2.00
21 listopada 2014 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 3.09 3.30 2.68
20:30 Bełchatów - Legia Warszawa 4.80 3.67 1.91
22 listopada 2014 1 X 2
15:30 Wisła Kraków - Górnik Łęczna 2.07 3.70 5.00
15:30 Pogoń Szczecin - Podbeskidzie 2.20 3.51 4.33
18:00 Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 2.32 3.45 4.05
23 listopada 2014 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2.10 3.85 5.10
18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 4.64 3.60 1.96
24 listopada 2014 1 X 2
18:00 Cracovia - Górnik Zabrze 2.30 3.44 3.80
28 listopada 2014 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 2.27 3.30 3.75
20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 3.25 3.56 2.42
29 listopada 2014 1 X 2
15:30 Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 2.70 3.41 2.88
15:30 Jagiellonia - Zawisza Bydgoszcz 2.11 3.80 4.45
18:00 Korona Kielce - Bełchatów 2.43 3.28 3.35
30 listopada 2014 1 X 2
15:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1.53 4.80 10.00
18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1.99 3.70 4.50
1 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Legia Warszawa - Cracovia 1.40 5.30 10.50
5 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 3.20 3.37 2.67
20:30 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 5.90 4.15 1.75
6 grudnia 2014 1 X 2
15:30 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2.20 3.51 4.16
15:30 Bełchatów - Górnik Łęczna 2.58 3.20 3.30
18:00 Cracovia - Jagiellonia 2.18 3.52 4.00
7 grudnia 2014 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1.89 3.90 5.50
18:00 Wisła Kraków - Lech Poznań 3.10 3.29 2.56
8 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie 2.60 3.32 3.10
12 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Cracovia 2.47 3.30 3.40
20:30 Śląsk Wrocław - Bełchatów 1.71 3.90 6.10
13 grudnia 2014 1 X 2
15:30 Jagiellonia - Górnik Zabrze 2.22 3.80 4.08
15:30 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3.05 3.31 2.65
18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1.65 4.20 6.50
14 grudnia 2014 1 X 2
15:30 Podbeskidzie - Zawisza Bydgoszcz 2.05 3.70 4.42
18:00 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 5.00 3.74 1.90
15 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2.50 3.30 3.35
13 lutego 2015 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna 3.16 3.31 2.63
20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2.33 3.52 3.80
14 lutego 2015 1 X 2
15:30 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2.43 3.20 3.50
15:30 Bełchatów - Podbeskidzie 2.25 3.40 4.00
18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3.80 3.41 2.20
15 lutego 2015 1 X 2
15:30 Cracovia - Śląsk Wrocław 3.15 3.39 2.72
18:00 Legia Warszawa - Jagiellonia 1.60 4.37 6.50
16 lutego 2015 1 X 2
18:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2.32 3.36 3.75
20 lutego 2015 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Cracovia 3.05 3.30 2.73
20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2.15 3.50 4.20
21 lutego 2015 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1.59 4.40 8.00
15:30 Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 2.19 3.60 4.20
18:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia 2.07 3.65 4.38
22 lutego 2015 1 X 2
15:30 Lech Poznań - Ruch Chorzów 1.55 4.53 8.66
18:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 3.91 3.50 2.20
23 lutego 2015 1 X 2
18:00 Piast Gliwice - Bełchatów 2.53 3.26 3.35
27 lutego 2015 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 3.65 3.25 2.49
20:30 Cracovia - Lech Poznań 4.14 3.40 2.15
28 lutego 2015 1 X 2
15:30 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 2.85 3.23 2.90
15:30 Bełchatów - Wisła Kraków 3.04 3.15 2.70
18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3.15 3.40 2.56
1 marca 2015 1 X 2
15:30 Jagiellonia - Korona Kielce 2.33 3.45 4.30
18:00 Legia Warszawa - Podbeskidzie 1.53 4.61 8.50
2 marca 2015 1 X 2
18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 2.23 3.42 3.96
6 marca 2015 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2.75 3.20 3.05
20:30 Lech Poznań - Jagiellonia 1.51 4.83 11.00
7 marca 2015 1 X 2
15:30 Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1.84 3.76 5.30
15:30 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2.64 3.26 3.02
18:00 Lechia Gdańsk - Bełchatów 1.76 3.90 6.25
8 marca 2015 1 X 2
15:30 Podbeskidzie - Korona Kielce 2.40 3.31 3.85
18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 3.20 3.38 2.47
9 marca 2015 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Cracovia 2.46 3.20 3.50
13 marca 2015 1 X 2
18:00 Cracovia - Piast Gliwice 2.15 3.41 4.33
20:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3.10 3.25 2.70
14 marca 2015 1 X 2
15:30 Jagiellonia - Górnik Łęczna 2.45 3.36 3.53
15:30 Górnik Zabrze - Podbeskidzie 2.33 3.48 3.60
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 4.75 3.60 1.92
15 marca 2015 1 X 2
15:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3.23 3.33 2.50
18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1.58 4.40 7.60
16 marca 2015 1 X 2
18:00 Bełchatów - Ruch Chorzów 2.74 3.22 3.20
20 marca 2015 1 X 2
18:00 Pogoń Szczecin - Bełchatów 2.08 3.40 4.20
20:30 Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 2.75 3.40 3.20
21 marca 2015 1 X 2
15:30 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2.44 3.40 3.40
18:00 Wisła Kraków - Cracovia 2.19 3.43 3.90
20:30 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1.77 3.75 5.82
22 marca 2015 1 X 2
15:30 Piast Gliwice - Korona Kielce 2.48 3.36 3.25
15:30 Podbeskidzie - Jagiellonia 2.50 3.48 3.90
18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2.68 3.40 2.97
4 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Cracovia - Lechia Gdańsk 3.43 3.20 2.63
15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1.91 3.75 5.10
18:00 Bełchatów - Lech Poznań 4.51 3.60 2.10
20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1.33 5.61 13.41
6 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Korona Kielce - Górnik Łęczna 2.31 3.29 3.70
15:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2.46 3.25 3.50
18:00 Jagiellonia - Wisła Kraków 2.75 3.40 2.88
7 kwietnia 2015 1 X 2
20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 2.54 3.24 3.30
10 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Cracovia 2.80 3.30 3.10
20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2.03 3.63 4.59
11 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3.14 3.35 2.57
18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 3.56 3.50 2.46
20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia 2.25 3.60 3.60
12 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2.80 3.27 2.90
18:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1.56 4.35 7.70
13 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Górnik Łęczna - Podbeskidzie 2.27 3.51 4.15
17 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów 2.25 3.40 3.92
20:30 Podbeskidzie - Wisła Kraków 3.10 3.36 2.56
18 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2.64 3.34 3.10
18:00 Jagiellonia - Piast Gliwice 2.42 3.51 3.35
20:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 2.38 3.35 3.50
19 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Lech Poznań 5.00 3.70 1.97
18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1.45 4.82 9.00
20 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Górnik Zabrze - Bełchatów 2.01 3.80 4.55
24 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 2.37 3.40 3.70
20:30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa 4.70 3.70 1.90
25 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2.25 3.30 3.71
18:00 Bełchatów - Jagiellonia 2.42 3.36 3.54
20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1.83 4.00 5.58
26 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie 2.54 3.36 3.18
15:30 Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 1.79 3.70 6.20
18:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2.11 3.50 4.00
29 kwietnia 2015 1 X 2
20:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2.35 3.34 3.60
20:30 Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2.30 3.20 3.75
20:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1.44 5.00 9.00
20:30 Cracovia - Bełchatów 2.00 3.52 4.55
20:30 Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz 2.25 3.43 3.54
20:30 Podbeskidzie - Lech Poznań 4.20 3.72 2.03
20:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 3.33 3.32 2.39
20:30 Jagiellonia - Ruch Chorzów 2.18 3.51 3.82
8 maja 2015 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Ruch Chorzów 2.17 3.45 4.31
20:30 Jagiellonia - Śląsk Wrocław 2.90 3.41 2.70
9 maja 2015 1 X 2
15:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2.07 3.60 4.30
18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3.64 3.20 2.59
20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2.15 3.75 4.16
10 maja 2015 1 X 2
15:30 Podbeskidzie - Zawisza Bydgoszcz 2.29 3.40 3.80
18:00 Cracovia - Bełchatów 1.84 3.70 5.09
11 maja 2015 1 X 2
18:00 Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2.38 3.50 3.80
15 maja 2015 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 2.60 3.21 3.64
20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1.86 3.75 5.00
16 maja 2015 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Cracovia 2.56 3.25 3.25
18:00 Bełchatów - Podbeskidzie 2.80 3.20 2.89
20:30 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 3.05 3.22 3.02
17 maja 2015 1 X 2
15:30 Lech Poznań - Jagiellonia 1.40 4.95 10.94
15:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2.50 3.30 3.35
18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 4.15 3.58 2.10
19 maja 2015 1 X 2
18:00 Korona Kielce - Górnik Łęczna 2.35 3.50 3.83
18:00 Podbeskidzie - Ruch Chorzów 2.27 3.50 4.10
20:30 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 2.00 3.80 4.40
20:30 Piast Gliwice - Bełchatów 1.82 3.85 5.40
20 maja 2015 1 X 2
18:00 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1.68 4.10 6.25
18:00 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3.68 3.62 2.35
20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia 1.42 5.40 9.36
20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1.76 4.50 7.30
22 maja 2015 1 X 2
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna 2.24 3.50 3.64
20:30 Cracovia - Korona Kielce 1.76 3.98 5.60
23 maja 2015 1 X 2
15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1.85 4.06 5.30
18:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 6.30 4.26 1.65
20:30 Jagiellonia - Wisła Kraków 2.62 3.47 2.94
24 maja 2015 1 X 2
15:30 Piast Gliwice - Podbeskidzie 2.60 3.30 3.35
18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2.78 3.40 2.78
25 maja 2015 1 X 2
18:00 Ruch Chorzów - Bełchatów 1.85 3.82 5.10
29 maja 2015 1 X 2
18:00 Podbeskidzie - Cracovia 2.56 3.42 3.10
20:30 Korona Kielce - Piast Gliwice 2.10 3.60 4.00
30 maja 2015 1 X 2
15:30 Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 2.45 3.30 3.62
18:00 Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2.93 3.57 2.68
20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2.52 3.43 3.20
31 maja 2015 1 X 2
15:30 Jagiellonia - Górnik Zabrze 1.96 3.75 4.55
15:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1.60 4.47 7.25
18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1.33 5.70 12.66
2 czerwca 2015 1 X 2
20:30 Podbeskidzie - Górnik Łęczna 2.20 3.45 3.82
20:30 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 1.74 4.10 5.80
20:30 Bełchatów - Korona Kielce 3.03 3.50 2.70
20:30 Cracovia - Ruch Chorzów 2.14 3.60 4.50
3 czerwca 2015 1 X 2
20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3.12 3.50 2.55
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2.11 3.64 3.85
20:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań 6.56 4.28 1.63
20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia 2.65 3.40 3.00
5 czerwca 2015 1 X 2
20:30 Górnik Łęczna - Bełchatów 1.56 4.83 8.16
20:30 Korona Kielce - Podbeskidzie 1.80 4.30 5.25
20:30 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 3.45 3.60 2.60
20:30 Piast Gliwice - Cracovia 2.70 3.60 3.00
7 czerwca 2015 1 X 2
18:00 Jagiellonia - Lechia Gdańsk 3.33 3.60 2.60
18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1.24 7.14 15.00
18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1.69 4.16 5.70
18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków 1.44 5.20 9.80
Piłka Nożna Polska I liga Najwyższe kursy
1 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście 1.75 3.90 5.62
19:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy 2.56 3.18 3.08
2 sierpnia 2014 1 X 2
14:45 GKS Katowice - Widzew Łódź 2.38 3.32 3.40
17:00 Bytovia Bytów - Wisła Płock 2.81 3.20 2.82
17:30 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 2.21 3.35 3.59
19:00 Chrobry Głogów - Nieciecza 2.93 3.27 2.60
3 sierpnia 2014 1 X 2
12:15 Dolcan Ząbki - Arka Gdynia 2.54 3.33 3.10
12:30 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2.34 3.34 3.50
17:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka 2.59 3.32 2.98
8 sierpnia 2014 1 X 2
20:00 Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 2.60 3.30 3.20
9 sierpnia 2014 1 X 2
14:45 Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 1.65 4.10 7.26
17:00 Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2.50 3.24 3.10
17:00 Nieciecza - Olimpia Grudziądz 2.20 3.32 3.63
18:00 Chojniczanka - Zagłębie Lubin 3.61 3.45 2.20
18:00 Widzew Łódź - Dolcan Ząbki 2.20 3.44 3.54
18:00 Flota Świnoujście - Chrobry Głogów 2.00 3.45 4.33
10 sierpnia 2014 1 X 2
12:15 Wisła Płock - Pogoń Siedlce 1.80 3.68 5.79
12:30 Miedź Legnica - GKS Katowice 2.12 3.44 3.80
16 sierpnia 2014 1 X 2
14:45 Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 2.86 3.20 2.98
17:00 GKS Tychy - Arka Gdynia 2.90 3.27 2.70
17:00 Dolcan Ząbki - Miedź Legnica 2.45 3.37 3.20
17:00 Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście 1.83 3.68 5.71
17:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 2.10 3.36 4.00
19:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka 2.42 3.30 3.18
17 sierpnia 2014 1 X 2
12:15 Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 2.19 3.29 3.65
12:30 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1.62 4.00 6.90
18:00 GKS Katowice - Nieciecza 2.60 3.25 2.97
22 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Chojniczanka - Olimpia Grudziądz 2.77 3.10 3.00
19:00 Widzew Łódź - GKS Tychy 2.10 3.30 3.91
23 sierpnia 2014 1 X 2
14:45 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 3.27 3.25 2.40
17:00 Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 2.26 3.24 3.54
18:00 Wisła Płock - Chrobry Głogów 1.60 4.00 6.50
20:00 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 1.87 3.73 5.25
20:00 Wigry Suwałki - Zagłębie Lubin 4.45 3.46 2.00
24 sierpnia 2014 1 X 2
12:15 Nieciecza - Dolcan Ząbki 2.10 3.41 4.02
12:30 Flota Świnoujście - GKS Katowice 2.51 3.25 3.10
26 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Arka Gdynia - Widzew Łódź 1.73 3.88 6.58
27 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 1.85 3.60 5.00
17:00 Olimpia Grudziądz - Wisła Płock 2.55 3.32 3.10
17:00 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 2.30 3.33 3.39
17:00 GKS Tychy - Miedź Legnica 2.57 3.29 2.97
19:00 GKS Katowice - Chojniczanka 1.96 3.47 4.23
19:00 Sandecja Nowy Sącz - Nieciecza 3.22 3.26 2.40
19:00 Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 2.65 3.29 2.87
30 sierpnia 2014 1 X 2
14:45 Wisła Płock - GKS Katowice 2.08 3.54 4.37
16:00 Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 2.05 3.43 4.00
17:00 Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin 3.79 3.44 2.18
20:00 Miedź Legnica - Arka Gdynia 2.70 3.39 3.00
31 sierpnia 2014 1 X 2
12:15 Nieciecza - GKS Tychy 1.77 3.96 5.56
12:30 Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2.19 3.40 4.00
17:00 Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 2.39 3.29 3.31
17:00 Chojniczanka - Dolcan Ząbki 2.72 3.20 2.89
19:46 Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 2.75 3.25 2.82
6 września 2014 1 X 2
14:45 Arka Gdynia - Nieciecza 2.62 3.33 2.90
16:00 Widzew Łódź - Miedź Legnica 2.40 3.35 3.50
17:00 Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 1.80 3.66 5.50
17:00 GKS Tychy - Flota Świnoujście 2.33 3.30 3.55
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka 2.26 3.30 3.60
18:00 GKS Katowice - Wigry Suwałki 1.76 3.88 6.00
18:00 Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 2.12 3.64 4.52
7 września 2014 1 X 2
12:15 Dolcan Ząbki - Wisła Płock 2.41 3.33 3.45
12:30 Zagłębie Lubin - Stomil Olsztyn 1.77 3.80 6.20
12 września 2014 1 X 2
19:00 Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1.60 4.08 7.68
13 września 2014 1 X 2
14:45 Flota Świnoujście - Arka Gdynia 2.85 3.28 2.64
16:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 3.10 3.39 2.50
16:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2.60 3.34 3.06
18:00 Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 1.75 3.80 6.27
19:00 Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki 2.77 3.40 2.85
14 września 2014 1 X 2
12:15 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3.13 3.30 2.57
12:30 Nieciecza - Widzew Łódź 1.84 3.75 5.17
16:00 Chojniczanka - GKS Tychy 2.65 3.30 2.96
20 września 2014 1 X 2
14:45 Miedź Legnica - Nieciecza 3.10 3.38 2.60
15:30 Dolcan Ząbki - Bytovia Bytów 1.87 3.71 5.54
16:00 Widzew Łódź - Flota Świnoujście 2.30 3.30 3.65
16:30 GKS Tychy - Wisła Płock 3.00 3.20 2.81
17:30 Arka Gdynia - Chojniczanka 2.00 3.60 4.55
18:00 GKS Katowice - Pogoń Siedlce 1.75 3.71 5.50
21 września 2014 1 X 2
12:15 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2.36 3.30 3.40
12:30 Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2.60 3.45 3.25
15:30 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Lubin 3.35 3.30 2.50
27 września 2014 1 X 2
15:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 2.60 3.30 3.02
16:00 Wigry Suwałki - GKS Tychy 2.35 3.30 3.45
16:00 Chojniczanka - Widzew Łódź 2.55 3.20 3.08
28 września 2014 1 X 2
12:15 Wisła Płock - Arka Gdynia 2.20 3.30 3.80
12:30 Stomil Olsztyn - Nieciecza 3.40 3.30 2.45
15:00 Flota Świnoujście - Miedź Legnica 2.44 3.40 3.13
16:00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 2.94 3.30 2.61
16:00 Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 3.05 3.20 2.58
19:46 Zagłębie Lubin - GKS Katowice 1.86 3.79 5.25
3 października 2014 1 X 2
18:00 Miedź Legnica - Chojniczanka 2.05 3.50 4.22
4 października 2014 1 X 2
14:45 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 2.15 3.40 4.22
15:00 GKS Tychy - Bytovia Bytów 2.35 3.30 3.47
16:00 Widzew Łódź - Wisła Płock 2.75 3.20 2.95
16:00 GKS Katowice - Chrobry Głogów 1.80 3.76 5.50
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2.10 3.40 3.95
17:30 Arka Gdynia - Wigry Suwałki 1.85 3.60 5.24
5 października 2014 1 X 2
12:15 Nieciecza - Flota Świnoujście 1.75 3.77 6.07
12:30 Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin 3.20 3.30 2.57
10 października 2014 1 X 2
18:00 Wigry Suwałki - Widzew Łódź 2.45 3.30 3.95
18:00 Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1.45 4.80 8.95
11 października 2014 1 X 2
14:45 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 2.20 3.31 4.00
15:00 Chojniczanka - Nieciecza 3.95 3.30 2.20
15:00 Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 2.55 3.20 3.30
16:00 Wisła Płock - Miedź Legnica 2.08 3.50 4.75
17:00 Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki 3.14 3.22 2.60
12 października 2014 1 X 2
12:15 Pogoń Siedlce - GKS Tychy 2.70 3.26 3.13
12:30 Bytovia Bytów - Arka Gdynia 2.76 3.20 2.91
18 października 2014 1 X 2
14:00 Widzew Łódź - Bytovia Bytów 2.22 3.25 3.83
14:30 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2.50 3.35 3.51
14:45 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2.17 3.30 4.12
15:00 Flota Świnoujście - Chojniczanka 2.22 3.30 4.20
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 2.34 3.32 3.30
17:30 Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 1.87 3.60 4.63
18:00 Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2.10 3.40 4.12
19 października 2014 1 X 2
12:15 Nieciecza - Wisła Płock 2.15 3.32 4.03
12:30 GKS Tychy - Zagłębie Lubin 3.84 3.43 2.10
24 października 2014 1 X 2
18:00 Chrobry Głogów - GKS Tychy 2.63 3.40 3.05
25 października 2014 1 X 2
14:00 Bytovia Bytów - Miedź Legnica 2.99 3.25 2.94
15:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 1.72 4.10 7.00
16:00 Wigry Suwałki - Nieciecza 4.20 3.35 2.25
17:00 GKS Katowice - Dolcan Ząbki 2.45 3.30 3.40
17:45 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1.80 3.74 5.20
18:00 Wisła Płock - Flota Świnoujście 2.10 3.30 4.06
26 października 2014 1 X 2
12:15 Stomil Olsztyn - Chojniczanka 2.60 3.20 3.13
12:30 Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 2.74 3.20 2.98
31 października 2014 1 X 2
13:45 Flota Świnoujście - Wigry Suwałki 2.00 3.47 4.98
17:00 Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 1.91 3.55 5.02
18:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 3.61 3.40 2.40
18:30 Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1.85 3.75 4.95
19:45 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 6.60 3.85 1.70
2 listopada 2014 1 X 2
12:15 Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn 2.02 3.60 4.40
12:30 Chojniczanka - Wisła Płock 2.88 3.30 2.71
13:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 3.20 3.30 2.40
13:30 Nieciecza - Bytovia Bytów 1.70 3.90 6.70
8 listopada 2014 1 X 2
13:00 Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz 1.60 4.06 7.50
13:00 Bytovia Bytów - Flota Świnoujście 3.05 3.21 2.63
13:30 Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 2.20 3.40 3.81
15:00 Wigry Suwałki - Chojniczanka 2.50 3.20 3.24
16:00 Chrobry Głogów - Widzew Łódź 2.00 3.50 4.43
17:45 GKS Katowice - GKS Tychy 1.81 3.65 5.30
9 listopada 2014 1 X 2
12:15 Pogoń Siedlce - Nieciecza 4.26 3.33 2.10
12:30 Stomil Olsztyn - Wisła Płock 3.06 3.20 2.60
14:00 Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1.62 4.05 6.30
15 listopada 2014 1 X 2
12:00 Flota Świnoujście - Pogoń Siedlce 1.70 4.01 7.20
13:00 GKS Tychy - Dolcan Ząbki 3.34 3.25 2.50
13:30 Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 4.75 3.40 2.00
16:00 Wisła Płock - Wigry Suwałki 1.73 3.90 6.70
16:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 2.65 3.20 3.08
17:00 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1.85 3.60 5.10
16 listopada 2014 1 X 2
12:15 Chojniczanka - Bytovia Bytów 2.20 3.40 3.78
12:30 Nieciecza - Zagłębie Lubin 2.89 3.27 2.80
16:45 Arka Gdynia - GKS Katowice 2.15 3.42 3.95
22 listopada 2014 1 X 2
12:00 Flota Świnoujście - Zagłębie Lubin 3.04 3.20 2.65
13:00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2.20 3.40 3.69
13:00 Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 2.40 3.30 3.40
14:45 Widzew Łódź - GKS Katowice 4.00 3.40 2.50
16:00 Wisła Płock - Bytovia Bytów 1.65 3.82 7.00
17:30 Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 2.20 3.40 4.22
23 listopada 2014 1 X 2
11:30 Nieciecza - Chrobry Głogów 1.63 3.93 7.00
12:15 Chojniczanka - Pogoń Siedlce 1.85 3.62 5.32
12:30 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2.68 3.23 3.00
28 listopada 2014 1 X 2
17:00 Zagłębie Lubin - Chojniczanka 1.56 4.10 8.49
17:00 Chrobry Głogów - Flota Świnoujście 3.06 3.25 2.62
29 listopada 2014 1 X 2
12:00 Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2.50 3.20 3.18
12:45 Olimpia Grudziądz - Nieciecza 2.69 3.22 3.10
13:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn 2.80 3.25 2.87
17:00 GKS Katowice - Miedź Legnica 2.50 3.32 3.18
30 listopada 2014 1 X 2
12:30 Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 3.69 3.40 2.31
13:00 Pogoń Siedlce - Wisła Płock 4.80 3.56 1.95
7 marca 2015 1 X 2
13:00 Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 2.88 3.30 2.77
15:00 Miedź Legnica - Dolcan Ząbki 2.38 3.30 3.30
15:00 Chojniczanka - Chrobry Głogów 1.95 3.50 5.05
15:00 Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 4.45 3.60 2.05
17:45 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2.70 3.30 2.85
8 marca 2015 1 X 2
11:30 Nieciecza - GKS Katowice 1.84 3.50 5.20
12:30 Arka Gdynia - GKS Tychy 2.01 3.45 4.30
17:00 Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 2.10 3.35 4.20
13 marca 2015 1 X 2
18:00 Chrobry Głogów - Wisła Płock 6.20 3.80 1.73
19:00 Zagłębie Lubin - Wigry Suwałki 1.63 4.03 7.23
14 marca 2015 1 X 2
13:00 GKS Tychy - Widzew Łódź 2.65 3.20 3.25
15:00 Dolcan Ząbki - Nieciecza 3.15 3.32 2.50
16:00 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 3.20 3.32 2.80
17:00 GKS Katowice - Flota Świnoujście 1.95 3.52 4.64
17:45 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 1.92 3.53 4.89
15 marca 2015 1 X 2
12:30 Olimpia Grudziądz - Chojniczanka 1.90 3.48 5.00
15:00 Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2.83 3.30 2.75
18 marca 2015 1 X 2
15:30 Dolcan Ząbki - Widzew Łódź 1.77 3.90 5.20
21 marca 2015 1 X 2
13:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 1.91 3.55 4.57
13:00 Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 1.90 3.45 5.11
14:00 Widzew Łódź - Arka Gdynia 4.00 3.31 2.10
15:00 Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 3.40 3.32 2.45
15:00 Chojniczanka - GKS Katowice 2.35 3.33 3.82
17:00 Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 2.00 3.40 4.64
17:45 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 2.00 3.42 4.65
22 marca 2015 1 X 2
12:30 Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1.50 4.31 8.59
13:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin 4.97 3.60 1.88
28 marca 2015 1 X 2
13:00 GKS Tychy - Nieciecza 4.33 3.47 2.02
15:00 Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 2.00 3.40 4.75
16:00 Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 2.55 3.20 3.15
16:00 Dolcan Ząbki - Chojniczanka 2.01 3.45 5.00
17:30 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2.03 3.46 4.65
17:45 GKS Katowice - Wisła Płock 2.98 3.30 2.77
18:00 Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2.50 3.20 3.25
19:00 Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 2.15 3.45 4.15
29 marca 2015 1 X 2
12:30 Zagłębie Lubin - Pogoń Siedlce 1.23 7.10 15.33
4 kwietnia 2015 1 X 2
11:45 Nieciecza - Arka Gdynia 2.31 3.33 3.72
13:00 Wisła Płock - Dolcan Ząbki 2.20 3.40 3.95
14:00 Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 2.96 3.22 2.80
14:30 Stomil Olsztyn - Zagłębie Lubin 5.76 3.67 1.78
15:00 Miedź Legnica - Widzew Łódź 2.11 3.60 4.70
15:00 Flota Świnoujście - GKS Tychy 2.43 3.30 3.75
16:00 Chojniczanka - Sandecja Nowy Sącz 1.87 3.86 7.30
16:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 2.25 3.45 4.16
17:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2.50 3.24 3.32
11 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 GKS Tychy - Chojniczanka 3.32 3.40 2.46
14:00 Widzew Łódź - Nieciecza 4.80 3.70 1.91
16:30 Dolcan Ząbki - Wigry Suwałki 1.88 3.70 4.97
17:00 GKS Katowice - Bytovia Bytów 2.15 3.42 4.05
17:00 Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 1.60 4.09 7.10
17:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1.57 4.45 7.50
17:30 Arka Gdynia - Flota Świnoujście 1.77 3.60 5.80
17:45 Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 7.60 4.50 1.52
12 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 4.55 3.50 1.97
18 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki 2.63 3.30 3.24
16:00 Wisła Płock - GKS Tychy 1.63 4.10 9.50
16:00 Flota Świnoujście - Widzew Łódź 2.50 3.30 3.25
17:45 Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz 1.70 3.91 7.50
19:00 Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz 2.00 3.40 4.69
19 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Chojniczanka - Arka Gdynia 2.77 3.25 2.86
16:00 Pogoń Siedlce - GKS Katowice 3.25 3.24 2.45
16:30 Nieciecza - Miedź Legnica 2.15 3.41 4.00
17:00 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 2.80 3.26 2.91
25 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 2.42 3.30 3.98
14:00 Widzew Łódź - Chojniczanka 3.22 3.30 2.50
17:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 1.67 3.85 6.10
17:00 Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 1.85 3.56 5.20
17:00 Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1.92 3.48 4.76
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 3.60 3.36 2.50
17:45 GKS Katowice - Zagłębie Lubin 4.75 3.41 2.05
26 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Arka Gdynia - Wisła Płock 2.24 3.38 3.70
16:30 Nieciecza - Stomil Olsztyn 1.47 4.47 8.64
1 maja 2015 1 X 2
17:00 Bytovia Bytów - GKS Tychy 2.15 3.35 3.84
18:45 Wisła Płock - Widzew Łódź 1.85 3.66 5.40
19:00 Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki 1.77 3.85 5.75
19:00 Chrobry Głogów - GKS Katowice 2.49 3.29 3.18
2 maja 2015 1 X 2
13:00 Flota Świnoujście - Nieciecza 5.08 3.53 1.85
13:00 Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 4.15 3.35 2.15
3 maja 2015 1 X 2
12:30 Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz 2.50 3.21 3.32
17:00 Chojniczanka - Miedź Legnica 2.60 3.20 3.20
19:00 Wigry Suwałki - Arka Gdynia 3.16 3.15 2.60
9 maja 2015 1 X 2
16:00 Dolcan Ząbki - Chrobry Głogów 1.75 3.65 5.99
16:00 GKS Tychy - Pogoń Siedlce 1.90 3.71 5.00
17:00 Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2.84 3.18 2.94
17:30 Arka Gdynia - Bytovia Bytów 2.17 3.50 3.76
17:45 Miedź Legnica - Wisła Płock 2.50 3.28 3.20
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 6.70 3.96 1.65
10 maja 2015 1 X 2
12:30 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 2.46 3.44 3.35
16:30 Nieciecza - Chojniczanka 1.73 3.85 6.00
15 maja 2015 1 X 2
19:00 Zagłębie Lubin - GKS Tychy 1.37 5.30 12.20
16 maja 2015 1 X 2
16:00 Bytovia Bytów - Widzew Łódź 1.93 3.65 4.90
17:00 Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 2.61 3.33 3.10
17:45 Wisła Płock - Nieciecza 2.60 3.24 3.16
19:00 Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 2.18 3.30 3.90
19:00 Wigry Suwałki - Miedź Legnica 2.80 3.26 2.88
17 maja 2015 1 X 2
12:30 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 3.80 3.39 2.24
17:00 Pogoń Siedlce - Arka Gdynia 3.84 3.40 2.15
20 maja 2015 1 X 2
16:00 GKS Tychy - Chrobry Głogów 2.45 3.20 3.35
17:00 Nieciecza - Wigry Suwałki 1.56 4.50 8.00
17:00 Chojniczanka - Stomil Olsztyn 1.68 4.40 9.50
17:00 Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 2.00 3.72 4.07
17:30 Dolcan Ząbki - GKS Katowice 2.46 3.40 3.20
18:00 Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2.10 3.52 4.05
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 2.63 3.35 2.92
18:30 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 5.17 3.63 1.83
23 maja 2015 1 X 2
17:00 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 1.80 3.70 5.06
17:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia 3.06 3.38 2.60
17:00 Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 4.05 3.40 2.17
17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2.25 3.40 3.62
24 maja 2015 1 X 2
12:30 Bytovia Bytów - Nieciecza 5.10 3.60 1.95
17:00 Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 3.16 3.50 2.46
18:00 Wisła Płock - Chojniczanka 1.68 3.95 6.62
30 maja 2015 1 X 2
16:00 Chojniczanka - Wigry Suwałki 2.10 3.50 3.84
16:00 Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 5.70 4.50 1.89
16:00 Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki 3.60 3.40 2.34
16:00 Widzew Łódź - Chrobry Głogów 2.86 3.48 2.60
16:00 Nieciecza - Pogoń Siedlce 1.34 5.50 11.17
16:00 GKS Tychy - GKS Katowice 2.44 3.40 3.52
16:00 Wisła Płock - Stomil Olsztyn 1.35 5.20 11.00
16:00 Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1.97 3.75 4.33
6 czerwca 2015 1 X 2
16:00 Chrobry Głogów - Miedź Legnica 3.36 3.40 3.20
16:00 Zagłębie Lubin - Nieciecza 1.95 3.75 4.80
16:00 Wigry Suwałki - Wisła Płock 2.75 3.42 2.84
16:00 Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 1.42 5.40 9.61
16:00 Bytovia Bytów - Chojniczanka 2.50 3.60 3.17
16:00 Dolcan Ząbki - GKS Tychy 5.60 4.80 1.72
16:00 Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 2.35 3.51 3.67
16:00 GKS Katowice - Arka Gdynia 2.10 3.62 3.86
Piłka Nożna Polska Puchar Polski Najwyższe kursy
26 lipca 2014 1 X 2
17:00 Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2.80 3.30 2.40
18:00 Polonia Bytom - Pelikan Łowicz 2.15 3.40 3.65
18:00 Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1.95 3.50 3.70
27 lipca 2014 1 X 2
17:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Górnik Wałbrzych 2.70 3.25 2.60
12 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 2.20 3.30 3.40
17:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 3.20 3.26 2.35
18:30 Znicz Pruszków - Nieciecza 3.75 3.40 2.09
13 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Polonia Bytom - Wisła Płock 3.90 3.45 2.10
17:00 Gryf Wejherowo - Arka Gdynia 4.00 3.40 2.05
17:00 Rozwój Katowice - GKS Tychy 3.03 3.22 2.45
17:00 Radomiak Radom - Dolcan Ząbki 3.70 3.30 2.00
17:00 Sokół Kleczew - Miedź Legnica 4.80 3.75 1.70
17:00 Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 5.90 3.80 1.70
17:00 Okocimski Brzesko - Stomil Olsztyn 2.95 3.35 2.40
17:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Puszcza Niepołomice 3.10 3.30 2.30
17:30 Błękitni Stargard - Chojniczanka 2.60 3.20 2.60
18:00 Flota Świnoujście - Wigry Suwałki 2.30 3.31 3.30
19:00 Sandecja Nowy Sącz - Bełchatów 5.21 3.60 1.82
19:00 GKS Katowice - Chrobry Głogów 1.90 3.64 4.75
23 września 2014 1 X 2
18:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce 2.02 3.70 5.35
19:00 Wisła Puławy - Piast Gliwice 7.75 4.60 1.55
20:00 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 5.43 3.90 1.73
24 września 2014 1 X 2
15:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 3.40 3.28 2.40
15:30 Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2.85 3.25 2.75
16:00 Okocimski Brzesko - Cracovia 4.75 3.80 1.83
16:00 Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 6.75 4.33 1.57
16:00 Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 2.70 3.15 2.92
16:00 Flota Świnoujście - Bełchatów 3.76 3.25 2.24
16:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Ruch Chorzów 7.50 4.60 1.53
17:45 Miedź Legnica - Legia Warszawa 8.67 4.60 1.50
18:00 Wisła Płock - GKS Tychy 1.97 3.48 4.50
18:00 Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie 2.65 3.40 3.64
18:30 ROW Rybnik - Zagłębie Lubin 3.30 3.25 2.25
20:45 Lech Poznań - Wisła Kraków 1.85 5.10 8.50
25 września 2014 1 X 2
18:00 Chrobry Głogów - Jagiellonia 4.00 3.80 2.08
15 października 2014 1 X 2
14:00 Błękitni Stargard - GKS Tychy 2.50 3.30 2.85
17:45 Znicz Pruszków - Zagłębie Lubin 4.00 3.54 2.00
28 października 2014 1 X 2
13:00 Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław 8.00 4.70 1.50
20:45 Górnik Zabrze - Podbeskidzie 2.52 3.40 4.42
29 października 2014 1 X 2
12:00 Ostrovia Ostrów Wlkp. - Cracovia 8.75 4.60 1.45
20:45 Piast Gliwice - Bełchatów 2.89 3.20 2.80
30 października 2014 1 X 2
17:45 Lech Poznań - Jagiellonia 1.51 4.75 7.77
20:45 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1.35 6.00 12.21
12 lutego 2015 1 X 2
20:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 3.43 3.35 2.50
3 marca 2015 1 X 2
18:00 Znicz Pruszków - Lech Poznań 9.01 5.25 1.45
4 marca 2015 1 X 2
14:00 Błękitni Stargard - Cracovia 6.00 4.00 1.67
18:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie 2.25 3.34 3.79
5 marca 2015 1 X 2
20:00 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1.77 3.85 6.80
17 marca 2015 1 X 2
17:45 Cracovia - Błękitni Stargard 1.31 6.00 12.00
18 marca 2015 1 X 2
17:45 Lech Poznań - Znicz Pruszków 1.26 6.50 15.80
19 marca 2015 1 X 2
16:00 Podbeskidzie - Piast Gliwice 2.35 3.33 3.55
1 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Błękitni Stargard - Lech Poznań 8.10 4.70 1.51
20:00 Podbeskidzie - Legia Warszawa 4.70 3.60 2.06
8 kwietnia 2015 1 X 2
20:45 Legia Warszawa - Podbeskidzie 1.52 4.62 7.50
9 kwietnia 2015 1 X 2
20:45 Lech Poznań - Błękitni Stargard 1.18 9.20 20.88
2 maja 2015 1 X 2
16:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 3.16 3.25 2.46
16:00 Legia Warszawa - Lech Poznań 2.52 3.26 3.30
Piłka Nożna Polska Superpuchar Najwyższe kursy
9 lipca 2014 1 X 2
19:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1.96 3.80 5.32
Piłka Nożna Polska II liga Najwyższe kursy
1 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard 2.38 3.20 2.80
19:00 Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1.85 3.50 4.00
19:00 ROW Rybnik - Raków Częstochowa 2.00 3.30 3.40
2 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Kluczbork - Legionovia Legionowo 2.10 3.30 3.13
17:00 Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków 4.50 3.60 1.75
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 2.10 3.30 3.20
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 2.25 3.20 2.90
18:00 Wisła Puławy - Okocimski Brzesko 2.25 3.25 2.95
3 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola 2.40 3.13 2.75
8 sierpnia 2014 1 X 2
19:00 Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 2.00 3.47 4.14
9 sierpnia 2014 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Wisła Puławy 2.05 3.35 3.30
16:00 Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 3.10 3.25 2.20
17:00 Rozwój Katowice - ROW Rybnik 2.38 3.20 2.85
17:00 Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 2.20 3.20 3.00
17:00 Nadwiślan Góra - Siarka Tarnobrzeg 5.20 3.75 1.65
17:00 Okocimski Brzesko - Kluczbork 2.30 3.20 2.90
18:15 Stal Mielec - Kotwica Kołobrzeg 2.25 3.20 2.95
10 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Limanovia Limanowa - Górnik Wałbrzych 2.10 3.25 3.40
16 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Kluczbork - Błękitni Stargard 2.25 3.20 3.15
17:00 Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 2.20 3.20 3.15
17:00 Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 2.30 3.25 2.95
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Okocimski Brzesko 1.80 3.40 4.25
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Legionovia Legionowo 2.30 3.13 3.05
18:00 Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2.40 3.20 2.95
18:00 Wisła Puławy - Limanovia Limanowa 2.38 3.20 2.90
19:00 ROW Rybnik - Nadwiślan Góra 1.55 3.75 6.00
17 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2.10 3.40 3.50
22 sierpnia 2014 1 X 2
19:00 Znicz Pruszków - Stal Mielec 1.83 3.35 4.30
23 sierpnia 2014 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Zagłębie Sosnowiec 2.38 3.13 3.00
17:00 Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych 2.25 3.20 3.10
17:00 Limanovia Limanowa - Kluczbork 2.45 3.10 2.75
17:00 Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola 4.45 3.30 1.75
17:00 Raków Częstochowa - Wisła Puławy 1.78 3.45 4.65
17:00 Okocimski Brzesko - Kotwica Kołobrzeg 1.85 3.30 4.05
17:00 Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik 2.40 3.20 2.70
17:00 Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 2.40 3.20 2.75
27 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Kluczbork - Raków Częstochowa 2.00 3.40 3.30
17:00 Górnik Wałbrzych - Nadwiślan Góra 2.00 3.40 3.50
17:00 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 3.40 3.30 2.16
17:00 Okocimski Brzesko - Puszcza Niepołomice 2.25 3.30 2.90
17:30 Stal Mielec - Legionovia Legionowo 2.40 3.25 2.75
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Limanovia Limanowa 1.95 3.40 3.45
18:00 Wisła Puławy - Rozwój Katowice 2.50 3.25 2.70
19:00 ROW Rybnik - Znicz Pruszków 2.25 3.25 2.87
20:00 Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2.38 3.20 2.75
30 sierpnia 2014 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Puszcza Niepołomice 2.50 3.10 2.70
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Górnik Wałbrzych 1.85 3.60 3.90
17:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2.38 3.25 2.75
19:00 ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 2.05 3.31 3.30
31 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Nadwiślan Góra - Wisła Puławy 2.25 3.20 3.45
17:00 Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg 1.87 3.40 3.75
17:00 Rozwój Katowice - Kluczbork 2.50 3.10 2.70
17:00 Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 2.05 3.25 3.40
17:00 Okocimski Brzesko - Stal Mielec 2.15 3.25 3.10
3 września 2014 1 X 2
17:00 Górnik Wałbrzych - ROW Rybnik 2.90 3.40 2.30
6 września 2014 1 X 2
16:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2.55 3.20 2.60
16:00 Kluczbork - Nadwiślan Góra 1.75 3.60 4.50
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 2.00 3.25 3.90
17:00 Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 2.90 3.40 2.25
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa 2.40 3.20 2.75
7 września 2014 1 X 2
16:00 Legionovia Legionowo - Okocimski Brzesko 2.40 3.20 2.80
16:00 Stal Mielec - Błękitni Stargard 2.38 3.25 2.75
17:00 Limanovia Limanowa - Puszcza Niepołomice 2.50 3.30 2.70
12 września 2014 1 X 2
18:30 ROW Rybnik - Wisła Puławy 1.67 3.88 5.00
19:00 Znicz Pruszków - Okocimski Brzesko 1.95 3.30 3.90
13 września 2014 1 X 2
15:00 Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg 1.85 3.40 4.05
15:00 Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 2.20 3.25 3.20
16:00 Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2.25 3.40 3.10
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Kluczbork 2.55 3.20 2.55
16:00 Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 1.80 3.60 4.15
14 września 2014 1 X 2
16:00 Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec 2.45 3.30 2.88
19 września 2014 1 X 2
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg 2.35 3.25 3.00
20 września 2014 1 X 2
15:00 Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice 2.10 3.30 3.25
16:00 Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 3.65 3.40 1.95
16:00 Kluczbork - ROW Rybnik 2.40 3.13 2.95
16:00 Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa 2.10 3.25 3.40
16:00 Okocimski Brzesko - Błękitni Stargard 2.35 3.25 2.95
16:00 Górnik Wałbrzych - Znicz Pruszków 4.10 3.50 1.83
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra 2.15 3.25 3.25
21 września 2014 1 X 2
16:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa 2.63 3.13 2.55
27 września 2014 1 X 2
15:00 Rozwój Katowice - Stal Mielec 1.91 3.30 3.95
16:00 Górnik Wałbrzych - Wisła Puławy 2.35 3.30 2.95
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2.00 3.30 3.60
16:00 Stal Stalowa Wola - Kluczbork 2.30 3.10 3.10
16:00 Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo 1.95 3.30 3.65
28 września 2014 1 X 2
12:00 Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 2.30 3.25 3.05
15:00 Limanovia Limanowa - Okocimski Brzesko 2.60 3.25 2.65
15:00 Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice 2.45 3.13 2.90
30 września 2014 1 X 2
18:00 ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2.20 3.25 3.30
4 października 2014 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Limanovia Limanowa 1.75 3.40 4.90
15:00 Kluczbork - Górnik Wałbrzych 1.50 3.80 6.25
16:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków 3.20 3.20 2.25
16:00 Okocimski Brzesko - Raków Częstochowa 2.30 3.20 3.10
17:00 Stal Mielec - Nadwiślan Góra 2.10 3.20 3.45
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola 2.35 3.10 3.05
18:00 Kotwica Kołobrzeg - ROW Rybnik 3.30 3.25 2.25
5 października 2014 1 X 2
15:00 Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 2.37 3.15 3.05
15:00 Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg 2.38 3.15 3.00
10 października 2014 1 X 2
15:00 Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 4.35 3.70 1.83
18:00 ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 1.60 3.96 6.73
19:00 Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa 1.75 3.60 4.55
11 października 2014 1 X 2
12:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 2.10 3.30 3.50
15:00 Rozwój Katowice - Okocimski Brzesko 1.90 3.40 4.00
15:00 Raków Częstochowa - Błękitni Stargard 2.35 3.10 3.00
15:00 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1.62 3.75 5.15
16:00 Wisła Puławy - Kluczbork 3.70 3.30 2.00
12 października 2014 1 X 2
15:00 Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo 2.30 3.25 3.17
17 października 2014 1 X 2
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy 1.73 3.60 4.60
18 października 2014 1 X 2
14:00 Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 1.83 3.60 4.15
14:00 Okocimski Brzesko - Nadwiślan Góra 2.15 3.25 3.25
14:00 Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 2.45 3.40 2.70
15:00 Kluczbork - Znicz Pruszków 2.00 3.35 3.50
16:00 Stal Mielec - ROW Rybnik 2.85 3.15 2.40
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych 1.87 3.30 4.05
19 października 2014 1 X 2
14:00 Limanovia Limanowa - Raków Częstochowa 2.90 3.20 2.38
14:00 Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 2.00 3.30 3.60
24 października 2014 1 X 2
18:00 ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 1.85 3.54 4.15
25 października 2014 1 X 2
13:00 Siarka Tarnobrzeg - Okocimski Brzesko 2.00 3.30 3.70
14:00 Stal Stalowa Wola - Stal Mielec 1.83 3.50 4.30
14:00 Górnik Wałbrzych - Puszcza Niepołomice 3.35 3.30 2.10
15:00 Rozwój Katowice - Limanovia Limanowa 1.61 3.75 5.30
15:00 Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 2.00 3.30 3.60
16:00 Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg 2.40 3.20 2.75
18:00 Znicz Pruszków - Raków Częstochowa 2.15 3.30 3.20
26 października 2014 1 X 2
14:00 Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard 3.05 3.25 2.30
30 października 2014 1 X 2
18:00 Kotwica Kołobrzeg - Kluczbork 3.35 3.30 2.38
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków 2.20 3.35 3.65
31 października 2014 1 X 2
13:00 Okocimski Brzesko - ROW Rybnik 4.33 3.25 2.15
13:00 Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 2.50 3.35 2.94
17:00 Stal Mielec - Górnik Wałbrzych 1.62 3.86 5.99
2 listopada 2014 1 X 2
12:00 Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy 2.05 3.30 3.40
13:00 Limanovia Limanowa - Nadwiślan Góra 2.40 3.20 2.90
13:00 Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 2.15 3.25 3.25
14:00 Raków Częstochowa - Rozwój Katowice 2.55 3.40 2.70
7 listopada 2014 1 X 2
17:00 ROW Rybnik - Błękitni Stargard 2.05 3.45 3.50
19:00 Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 3.12 3.30 2.40
8 listopada 2014 1 X 2
12:00 Siarka Tarnobrzeg - Limanovia Limanowa 1.53 3.90 6.25
13:00 Kluczbork - Puszcza Niepołomice 1.55 3.75 6.30
13:00 Stal Stalowa Wola - Okocimski Brzesko 1.75 3.60 4.70
14:00 Górnik Wałbrzych - Legionovia Legionowo 3.10 3.35 2.20
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Kotwica Kołobrzeg 1.60 3.75 5.65
16:00 Wisła Puławy - Stal Mielec 2.95 3.30 2.30
9 listopada 2014 1 X 2
13:00 Nadwiślan Góra - Raków Częstochowa 2.40 3.30 2.75
15 listopada 2014 1 X 2
12:00 Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 3.10 3.25 2.25
12:00 Okocimski Brzesko - Górnik Wałbrzych 1.91 3.30 4.40
13:00 Legionovia Legionowo - Wisła Puławy 2.00 3.50 3.85
13:00 Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 2.30 3.20 3.15
13:00 Limanovia Limanowa - ROW Rybnik 3.50 3.25 2.10
13:00 Rozwój Katowice - Nadwiślan Góra 1.75 3.50 4.85
17:00 Stal Mielec - Kluczbork 2.45 3.20 2.85
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków 2.63 3.10 2.55
16 listopada 2014 1 X 2
13:00 Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 2.38 3.25 2.75
22 listopada 2014 1 X 2
11:00 Legionovia Legionowo - Kluczbork 2.88 3.30 2.35
12:00 Okocimski Brzesko - Wisła Puławy 2.30 3.30 3.00
13:00 Błękitni Stargard - Górnik Wałbrzych 1.53 3.90 5.75
13:00 Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 2.00 3.40 3.95
13:00 Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa 1.53 3.85 5.85
18:00 Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra 1.91 3.40 3.90
23 listopada 2014 1 X 2
12:00 Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2.15 3.59 3.30
13:00 Raków Częstochowa - ROW Rybnik 2.50 3.30 2.60
16:00 Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2.30 3.26 3.10
28 listopada 2014 1 X 2
17:00 ROW Rybnik - Rozwój Katowice 2.35 3.26 3.00
29 listopada 2014 1 X 2
12:00 Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra 2.05 3.40 3.70
13:00 Górnik Wałbrzych - Limanovia Limanowa 2.50 3.20 2.95
13:00 Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa 1.99 3.40 3.85
13:00 Kluczbork - Okocimski Brzesko 1.70 3.97 5.45
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo 1.67 3.80 5.10
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec 2.90 3.20 2.38
30 listopada 2014 1 X 2
12:00 Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków 2.48 3.26 2.75
7 marca 2015 1 X 2
13:00 Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 2.60 3.40 2.50
13:00 Okocimski Brzesko - Zagłębie Sosnowiec 3.15 3.25 2.25
14:00 Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych 1.65 3.90 4.80
15:00 Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 2.15 3.30 3.80
15:00 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2.10 3.30 3.40
8 marca 2015 1 X 2
13:00 Błękitni Stargard - Kluczbork 2.38 3.30 2.95
14:00 Nadwiślan Góra - ROW Rybnik 3.35 3.35 2.15
16:00 Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2.05 3.30 3.70
14 marca 2015 1 X 2
13:00 Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo 2.40 3.40 2.90
13:00 Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice 3.40 3.59 2.10
14:00 Stal Stalowa Wola - Nadwiślan Góra 1.67 3.80 4.80
15:00 Kluczbork - Limanovia Limanowa 1.42 4.40 7.50
15:00 Wisła Puławy - Raków Częstochowa 2.70 3.25 2.40
15:00 ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1.83 3.55 4.10
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard 2.07 3.40 3.70
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Okocimski Brzesko 2.25 3.25 3.10
17:00 Stal Mielec - Znicz Pruszków 2.25 3.25 3.05
21 marca 2015 1 X 2
14:00 Limanovia Limanowa - Zagłębie Sosnowiec 2.55 3.30 2.90
14:00 Raków Częstochowa - Kluczbork 2.45 3.30 2.70
15:00 Rozwój Katowice - Wisła Puławy 1.67 3.60 4.90
15:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 2.40 3.30 2.70
15:00 Legionovia Legionowo - Stal Mielec 2.38 3.40 2.65
22 marca 2015 1 X 2
13:00 Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1.91 3.40 3.85
14:00 Puszcza Niepołomice - Okocimski Brzesko 2.38 3.25 2.90
15:00 Nadwiślan Góra - Górnik Wałbrzych 1.88 3.40 4.10
16:00 Znicz Pruszków - ROW Rybnik 2.30 3.25 2.95
28 marca 2015 1 X 2
14:00 Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg 3.05 3.30 2.30
14:30 Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard 2.75 3.25 2.50
15:00 Wisła Puławy - Nadwiślan Góra 2.45 3.20 2.65
15:00 Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik 2.39 3.25 2.90
15:00 Kluczbork - Rozwój Katowice 2.25 3.25 3.65
16:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 2.45 3.25 2.70
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 1.97 3.40 3.90
29 marca 2015 1 X 2
17:00 Stal Mielec - Okocimski Brzesko 1.84 3.60 4.15
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Limanovia Limanowa 2.38 3.30 3.00
2 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Okocimski Brzesko - Legionovia Legionowo 2.70 3.20 2.50
3 kwietnia 2015 1 X 2
19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 2.20 3.30 3.26
4 kwietnia 2015 1 X 2
12:00 Błękitni Stargard - Stal Mielec 2.80 3.25 2.55
12:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1.75 3.50 4.60
15:00 Puszcza Niepołomice - Limanovia Limanowa 1.95 3.40 3.80
15:00 Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 1.90 3.40 4.10
15:00 Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2.30 3.25 3.05
15:00 Nadwiślan Góra - Kluczbork 3.05 3.25 2.30
16:00 ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 1.55 3.90 6.15
8 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Limanovia Limanowa - Wisła Puławy 2.80 3.40 2.40
10 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Nadwiślan Góra 1.70 4.05 5.35
11 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Wisła Puławy - ROW Rybnik 3.00 3.25 2.30
15:00 Okocimski Brzesko - Znicz Pruszków 2.80 3.20 2.40
15:30 Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 2.37 3.20 3.05
16:00 Limanovia Limanowa - Stal Mielec 2.85 3.30 2.50
16:00 Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg 1.73 3.60 4.80
16:00 Górnik Wałbrzych - Stal Stalowa Wola 3.20 3.30 2.23
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 3.15 3.25 2.30
12 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 2.10 3.30 4.10
18 kwietnia 2015 1 X 2
12:00 Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie Sosnowiec 2.50 3.25 2.65
15:00 Błękitni Stargard - Okocimski Brzesko 1.78 3.50 4.40
15:30 Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice 3.35 3.30 2.15
16:00 Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 1.60 3.85 5.25
16:00 Limanovia Limanowa - Legionovia Legionowo 2.90 3.30 2.38
16:00 Raków Częstochowa - Stal Mielec 2.25 3.30 3.05
19:00 Znicz Pruszków - Górnik Wałbrzych 1.60 3.80 6.10
19:00 ROW Rybnik - Kluczbork 2.30 3.50 2.95
19 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Nadwiślan Góra - Kotwica Kołobrzeg 1.98 3.60 4.00
22 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Wisła Puławy - Błękitni Stargard 2.30 3.50 3.03
25 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Wisła Puławy - Górnik Wałbrzych 1.60 3.75 5.70
16:00 Okocimski Brzesko - Limanovia Limanowa 1.95 3.40 3.60
16:00 Puszcza Niepołomice - Nadwiślan Góra 2.35 3.25 2.90
16:00 Kluczbork - Stal Stalowa Wola 2.35 3.25 2.90
17:00 Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa 2.40 3.20 2.75
17:00 Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 2.50 3.30 2.62
18:00 Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik 2.15 3.30 3.25
18:00 Stal Mielec - Rozwój Katowice 2.60 3.25 2.55
26 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 2.25 3.25 3.00
30 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo 1.68 3.70 5.50
1 maja 2015 1 X 2
15:00 Limanovia Limanowa - Błękitni Stargard 3.35 3.40 2.15
17:00 Raków Częstochowa - Okocimski Brzesko 1.70 4.00 4.80
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice 1.95 3.40 3.85
17:00 ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 1.60 3.75 5.65
17:00 Nadwiślan Góra - Stal Mielec 2.60 3.35 2.80
2 maja 2015 1 X 2
13:00 Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 2.50 3.13 2.80
19:00 Znicz Pruszków - Wisła Puławy 1.95 3.30 3.85
3 maja 2015 1 X 2
17:00 Górnik Wałbrzych - Kluczbork 3.40 3.30 2.12
8 maja 2015 1 X 2
19:00 Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg 2.00 3.25 3.75
9 maja 2015 1 X 2
15:00 Błękitni Stargard - Raków Częstochowa 2.20 3.20 3.15
16:00 Okocimski Brzesko - Rozwój Katowice 3.25 3.30 2.15
17:00 Kluczbork - Wisła Puławy 1.80 3.50 4.15
17:00 Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków 3.60 3.30 2.00
17:00 Legionovia Legionowo - Nadwiślan Góra 2.15 3.30 3.30
17:00 Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik 3.20 3.30 2.15
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Wałbrzych 1.42 4.50 8.25
19:00 Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 2.74 3.25 2.38
15 maja 2015 1 X 2
19:00 Znicz Pruszków - Kluczbork 2.70 3.25 2.42
16 maja 2015 1 X 2
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo 1.95 3.35 3.90
17:00 Raków Częstochowa - Limanovia Limanowa 1.36 4.50 8.00
17:00 Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg 2.25 3.30 3.05
17:00 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 2.30 3.25 3.00
17:00 Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 3.05 3.25 2.30
17:00 Nadwiślan Góra - Okocimski Brzesko 2.15 3.30 3.25
19:00 ROW Rybnik - Stal Mielec 1.95 3.40 3.85
20:00 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 3.00 3.30 2.30
20 maja 2015 1 X 2
17:00 Limanovia Limanowa - Rozwój Katowice 4.40 3.50 1.75
17:00 Raków Częstochowa - Znicz Pruszków 1.80 3.30 4.50
17:00 Puszcza Niepołomice - Górnik Wałbrzych 2.15 3.54 3.30
17:00 Okocimski Brzesko - Siarka Tarnobrzeg 2.05 3.25 3.60
17:30 Błękitni Stargard - Nadwiślan Góra 1.85 3.30 4.35
17:30 Legionovia Legionowo - ROW Rybnik 3.10 3.30 2.20
19:00 Zagłębie Sosnowiec - Kluczbork 2.00 3.25 3.50
19:00 Stal Mielec - Stal Stalowa Wola 2.22 3.30 3.30
19:00 Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 2.25 3.30 3.20
23 maja 2015 1 X 2
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 2.70 3.20 2.40
17:00 Kluczbork - Kotwica Kołobrzeg 1.67 3.60 5.10
17:00 Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1.80 3.50 4.35
19:00 ROW Rybnik - Okocimski Brzesko 1.57 3.80 5.85
20:00 Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 2.25 3.20 3.05
24 maja 2015 1 X 2
12:00 Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec 3.05 3.30 2.40
17:00 Nadwiślan Góra - Limanovia Limanowa 1.75 3.50 4.50
17:00 Górnik Wałbrzych - Stal Mielec 2.30 3.30 2.95
17:00 Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 2.30 3.30 2.95
31 maja 2015 1 X 2
16:00 Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1.75 3.50 4.45
16:00 Legionovia Legionowo - Górnik Wałbrzych 1.70 3.60 4.75
16:00 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Sosnowiec 4.25 3.60 1.98
16:00 Puszcza Niepołomice - Kluczbork 2.55 3.20 2.55
16:00 Błękitni Stargard - ROW Rybnik 2.30 3.30 2.95
16:00 Raków Częstochowa - Nadwiślan Góra 1.59 3.80 6.00
16:00 Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 3.30 3.25 2.20
16:00 Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg 3.00 3.10 2.40
16:00 Stal Mielec - Wisła Puławy 1.85 3.45 4.00
7 czerwca 2015 1 X 2
16:00 Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 2.15 3.50 3.70
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 1.95 3.20 7.00
16:00 Górnik Wałbrzych - Okocimski Brzesko 2.40 3.40 2.70
16:00 Nadwiślan Góra - Rozwój Katowice 3.60 3.60 2.05
16:00 Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg 2.60 3.60 2.50
16:00 ROW Rybnik - Limanovia Limanowa 1.26 6.00 9.50
16:00 Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 2.25 3.40 3.00
16:00 Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 4.00 3.75 1.95
16:00 Kluczbork - Stal Mielec 1.83 3.80 3.80
Piłka Nożna Polska I liga Baraż Najwyższe kursy
14 czerwca 2015 1 X 2
17:00 Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa 1.70 5.00 7.20
20 czerwca 2015 1 X 2
17:00 Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 2.55 3.30 2.98