loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL, Puchar, Superpuchar, PFL Centrum, PFL Południe, PFL Uralsko-Nadwołżańska, PFL Wschód, PFL Zachód.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
30 lipca 2016 1 X 2
16:30 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.83 3.88 5.70
19:00 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 6.00 3.75 1.79
20:30 Rostov - Gazovik Orenburg 2.02 3.55 5.50
31 lipca 2016 1 X 2
14:30 Ural Ekaterinburg - Ufa 2.48 3.15 3.90
17:00 Spartak Moskwa - Arsenal Tula 1.55 4.46 7.60
19:30 Terek Grozny - Krylya Sovetov 2.05 3.37 5.65
1 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.96 3.45 5.70
18:30 Krasnodar - Tom Tomsk 1.41 5.60 13.00
6 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Ufa - Zenit St Petersburg 10.00 4.95 1.54
18:30 Arsenal Tula - Rubin Kazan 4.25 3.30 2.32
7 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Gazovik Orenburg - CSKA Moskwa 10.00 5.00 1.68
15:30 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 2.23 3.26 4.65
18:00 Lokomotiv Moskwa - Tom Tomsk 1.51 4.25 10.00
20:30 Rostov - Ural Ekaterinburg 1.95 3.35 5.94
8 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Krasnodar - Terek Grozny 1.71 3.98 7.40
18:30 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.54 4.70 8.50
12 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Zenit St Petersburg - Rostov 1.51 4.60 9.09
13 sierpnia 2016 1 X 2
14:30 Ural Ekaterinburg - CSKA Moskwa 5.00 3.60 2.08
17:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 7.50 3.70 1.80
19:30 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 3.07 3.41 2.60
14 sierpnia 2016 1 X 2
14:30 Tom Tomsk - Ufa 2.34 3.10 3.86
19:00 Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula 2.36 3.19 3.75
19:30 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 2.62 3.10 3.44
15 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Gazovik Orenburg - Amkar Perm 2.93 2.89 3.17
19 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 1.76 3.80 6.60
20 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Ufa - Terek Grozny 3.34 3.00 2.74
16:00 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 2.40 3.32 3.75
20:30 Rostov - Tom Tomsk 2.12 3.20 4.65
21 sierpnia 2016 1 X 2
14:30 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 2.31 3.10 4.15
17:00 Spartak Moskwa - Krasnodar 2.72 3.64 3.05
19:30 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov 1.68 3.83 7.94
22 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - Gazovik Orenburg 2.88 3.00 3.30
26 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Krylya Sovetov - Ufa 2.23 3.05 4.90
27 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 Gazovik Orenburg - Rubin Kazan 3.10 3.00 2.93
14:30 Tom Tomsk - CSKA Moskwa 6.60 3.90 1.72
17:00 Zenit St Petersburg - Amkar Perm 1.45 4.75 12.50
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Arsenal Tula 2.09 3.18 4.80
18:15 Terek Grozny - Rostov 2.45 3.13 3.72
18:15 Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 2.04 3.49 4.36
20:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 4.76 3.64 1.91
9 września 2016 1 X 2
19:00 Rostov - Krylya Sovetov 1.90 3.47 6.65
10 września 2016 1 X 2
14:30 Amkar Perm - Tom Tomsk 2.10 3.28 5.24
17:00 Gazovik Orenburg - Anzhi Makhachkala 2.83 3.17 3.98
19:30 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.55 4.08 8.50
11 września 2016 1 X 2
13:00 Ufa - Krasnodar 5.90 3.70 1.86
15:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.35 3.47 3.56
18:00 Arsenal Tula - Zenit St Petersburg 8.90 4.65 1.51
12 września 2016 1 X 2
18:30 Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg 1.77 3.62 6.38
16 września 2016 1 X 2
16:00 Gazovik Orenburg - Spartak Moskwa 5.90 3.56 1.89
17 września 2016 1 X 2
13:00 Tom Tomsk - Arsenal Tula 2.10 3.28 4.80
15:30 Ural Ekaterinburg - Anzhi Makhachkala 2.22 3.25 4.40
18:00 Terek Grozny - Amkar Perm 2.07 3.13 5.30
18:00 Lokomotiv Moskwa - Ufa 1.53 4.00 9.60
18 września 2016 1 X 2
16:15 Krylya Sovetov - CSKA Moskwa 6.00 4.15 1.72
19:00 Krasnodar - Rostov 1.87 3.76 5.00
19 września 2016 1 X 2
18:30 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 1.50 4.76 9.11
24 września 2016 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Krasnodar 1.89 3.61 5.40
20:30 Rostov - Lokomotiv Moskwa 2.96 3.05 3.02
25 września 2016 1 X 2
11:00 Gazovik Orenburg - Ural Ekaterinburg 2.45 3.00 4.85
13:30 Arsenal Tula - Terek Grozny 3.32 3.10 2.70
16:00 Spartak Moskwa - Ufa 1.37 5.15 11.39
18:30 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 9.45 4.75 1.51
26 września 2016 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.03 3.20 5.20
18:30 Rubin Kazan - Tom Tomsk 1.69 3.74 7.30
1 października 2016 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Ural Ekaterinburg 2.42 3.10 3.85
13:30 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 2.30 3.25 3.87
16:00 Lokomotiv Moskwa - Arsenal Tula 1.51 4.45 9.68
18:30 Terek Grozny - Gazovik Orenburg 1.96 3.20 5.90
2 października 2016 1 X 2
13:00 Ufa - Amkar Perm 3.07 2.90 3.08
15:30 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 1.73 4.33 5.50
18:00 Krasnodar - Rubin Kazan 2.07 3.62 5.00
18:00 Rostov - CSKA Moskwa 3.37 3.10 2.63
14 października 2016 1 X 2
18:30 CSKA Moskwa - Ufa 1.55 4.51 11.00
15 października 2016 1 X 2
13:30 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 3.35 2.92 2.81
16:00 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.73 3.65 6.60
18:30 Spartak Moskwa - Rostov 1.95 3.74 5.03
16 października 2016 1 X 2
13:00 Ural Ekaterinburg - Zenit St Petersburg 8.90 4.90 1.54
15:30 Gazovik Orenburg - Tom Tomsk 2.20 3.08 4.35
18:00 Arsenal Tula - Krasnodar 5.10 3.65 1.92
17 października 2016 1 X 2
18:30 Anzhi Makhachkala - Terek Grozny 3.17 2.96 2.89
21 października 2016 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Arsenal Tula 2.14 3.27 4.51
22 października 2016 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Anzhi Makhachkala 2.55 3.10 3.50
13:30 Ufa - Rostov 3.17 2.90 3.04
16:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Moskwa 4.65 3.47 2.08
18:30 Terek Grozny - Rubin Kazan 2.79 3.10 3.20
23 października 2016 1 X 2
15:30 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.26 3.10 2.84
18:00 Krasnodar - Amkar Perm 1.80 3.62 6.40
24 października 2016 1 X 2
18:30 Zenit St Petersburg - Gazovik Orenburg 1.25 6.90 19.19
29 października 2016 1 X 2
14:30 Amkar Perm - Rostov 2.50 3.00 4.46
17:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 2.45 3.32 3.74
30 października 2016 1 X 2
10:00 Ural Ekaterinburg - Terek Grozny 4.80 3.28 2.36
12:30 Arsenal Tula - Ufa 2.76 2.90 3.36
15:00 Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1.20 8.20 24.76
17:30 Anzhi Makhachkala - Krasnodar 3.62 3.25 2.43
31 października 2016 1 X 2
15:00 Gazovik Orenburg - Krylya Sovetov 2.49 3.00 3.80
17:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.88 3.07 3.07
5 listopada 2016 1 X 2
09:00 Tom Tomsk - Spartak Moskwa 5.70 3.62 1.80
11:30 Ufa - Rubin Kazan 3.50 2.96 2.85
14:00 Krylya Sovetov - Ural Ekaterinburg 2.40 3.00 3.87
16:30 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.73 3.60 7.54
6 listopada 2016 1 X 2
15:00 Rostov - Arsenal Tula 1.70 3.75 7.60
15:00 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 5.25 3.75 1.80
17:00 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.70 3.70 7.80
17:30 Krasnodar - Gazovik Orenburg 1.59 3.98 8.00
18 listopada 2016 1 X 2
17:00 Arsenal Tula - CSKA Moskwa 7.10 3.77 1.77
17:30 Rubin Kazan - Rostov 2.24 3.19 4.25
19 listopada 2016 1 X 2
12:30 Gazovik Orenburg - Lokomotiv Moskwa 3.85 3.00 2.73
15:00 Anzhi Makhachkala - Ufa 2.20 3.10 4.45
20 listopada 2016 1 X 2
12:30 Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.55 4.74 9.51
15:00 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.62 3.97 8.52
17:30 Zenit St Petersburg - Krylya Sovetov 1.35 6.10 12.00
21 listopada 2016 1 X 2
17:00 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.40 5.20 14.00
25 listopada 2016 1 X 2
15:00 Ufa - Gazovik Orenburg 2.60 2.82 4.05
26 listopada 2016 1 X 2
09:30 Amkar Perm - Arsenal Tula 1.82 3.26 6.34
12:00 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 1.80 3.60 6.20
15:00 Lokomotiv Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.54 4.00 8.92
16:00 Terek Grozny - Spartak Moskwa 3.30 3.22 2.52
27 listopada 2016 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 1.80 3.64 7.60
14:30 Rostov - Anzhi Makhachkala 1.91 3.44 6.20
17:00 Krasnodar - Zenit St Petersburg 3.22 3.35 2.54
30 listopada 2016 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Rostov 3.00 3.70 6.25
17:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula 1.59 4.05 8.00
17:30 CSKA Moskwa - Gazovik Orenburg 1.67 3.66 7.90
17:30 Zenit St Petersburg - Ufa 1.39 5.10 15.00
1 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Terek Grozny - Krasnodar 3.60 3.02 2.90
16:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskwa 5.00 3.40 1.99
17:30 Tom Tomsk - Lokomotiv Moskwa 12.88 5.50 1.47
18:30 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 2.88 2.86 3.18
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
11 lipca 2016 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Mordovia Saransk 3.02 3.40 2.67
14:30 Yenisey Krasnojarsk - Neftekhimik 1.99 3.60 4.55
16:30 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 2.65 3.17 3.22
17:00 Spartak Moskwa II - Sibir Novosibirsk 2.20 3.52 4.96
17:00 Tambov - Energia Khabarovsk 2.60 3.18 3.10
17:30 Spartak Nalczyk - Kuban Krasnodar 5.60 3.82 1.80
18:00 Zenit St. Petersburg II - Sokol Saratov 1.92 3.60 4.80
18:00 Tosno - Khimki FK 1.44 4.86 9.51
18:30 Dynamo Moskwa - Tiumeń 1.34 5.21 13.00
19:00 Baltika Kaliningrad - Yaroslavl Shinnik 2.84 3.22 2.84
16 lipca 2016 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Dynamo Moskwa 5.20 3.88 1.88
13:00 Sibir Novosibirsk - Tosno 2.90 3.30 2.98
17:00 Spartak Moskwa II - Mordovia Saransk 2.88 3.36 2.70
17:00 Khimki FK - Tambov 2.33 3.30 3.48
17:00 Fakel Voronezh - Spartak Nalczyk 1.49 4.55 8.39
17:00 Volgar Astrakhan - Sokol Saratov 1.99 3.68 4.75
17:00 Neftekhimik - Energia Khabarovsk 3.10 3.30 3.55
17:30 Yaroslavl Shinnik - Zenit St. Petersburg II 2.42 3.50 3.40
18:00 Baltika Kaliningrad - Tiumeń 3.00 3.32 2.73
18:00 Kuban Krasnodar - Luch Energiya 1.36 6.10 13.00
23 lipca 2016 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Fakel Voronezh 3.11 3.18 2.72
11:00 Energia Khabarovsk - Khimki FK 2.09 3.30 4.28
15:00 Dynamo Moskwa - Neftekhimik 1.27 7.00 14.87
15:00 Zenit St. Petersburg II - Tiumeń 1.88 3.64 4.66
16:00 Tosno - Mordovia Saransk 2.16 3.40 3.87
16:00 Tambov - Sibir Novosibirsk 2.56 3.30 3.38
17:00 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 1.71 3.88 6.70
17:00 Spartak Moskwa II - Kuban Krasnodar 3.97 3.36 2.46
17:30 Spartak Nalczyk - Sokol Saratov 2.14 3.35 4.52
18:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 3.43 3.28 2.68
27 lipca 2016 1 X 2
13:00 Sibir Novosibirsk - Energia Khabarovsk 2.14 3.30 4.10
14:30 Yenisey Krasnojarsk - Zenit St. Petersburg II 2.67 3.32 3.29
17:00 Neftekhimik - Khimki FK 2.41 3.22 3.47
17:30 Yaroslavl Shinnik - Spartak Nalczyk 2.17 3.45 4.02
17:30 Mordovia Saransk - Tambov 1.80 3.80 5.85
18:00 Sokol Saratov - Luch Energiya 2.27 3.20 3.67
18:00 Fakel Voronezh - Spartak Moskwa II 2.12 3.22 4.50
18:00 Kuban Krasnodar - Tosno 1.90 3.65 4.76
18:30 Dynamo Moskwa - Baltika Kaliningrad 1.27 7.02 17.66
31 lipca 2016 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Mordovia Saransk 3.50 3.20 4.22
13:00 Zenit St. Petersburg II - Dynamo Moskwa 5.25 3.67 1.83
14:00 Khimki FK - Sibir Novosibirsk 2.52 3.25 3.22
15:00 Spartak Nalczyk - Tiumeń 2.08 3.21 4.75
16:00 Tambov - Kuban Krasnodar 4.26 3.46 2.08
16:00 Tosno - Fakel Voronezh 1.95 3.52 5.03
17:00 Volgar Astrakhan - Yenisey Krasnojarsk 2.55 3.20 3.34
17:30 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 2.30 3.20 4.25
18:00 Baltika Kaliningrad - Neftekhimik 2.91 3.05 2.95
1 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Spartak Moskwa II - Sokol Saratov 1.70 3.67 6.80
6 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Spartak Nalczyk 2.14 3.20 4.50
14:00 Tiumeń - Luch Energiya 2.58 3.09 3.26
16:00 Mordovia Saransk - Khimki FK 1.73 3.72 6.00
17:00 Neftekhimik - Sibir Novosibirsk 2.49 3.10 3.58
17:00 Fakel Voronezh - Tambov 2.08 3.40 4.60
18:00 Yaroslavl Shinnik - Spartak Moskwa II 3.62 3.20 2.41
18:00 Baltika Kaliningrad - Zenit St. Petersburg II 3.66 3.15 2.28
18:00 Dynamo Moskwa - Volgar Astrakhan 1.39 4.77 10.90
18:00 Kuban Krasnodar - Energia Khabarovsk 1.59 4.30 7.50
18:00 Sokol Saratov - Tosno 5.36 3.70 1.85
13 sierpnia 2016 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Fakel Voronezh 2.60 3.40 3.56
11:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnojarsk 2.32 3.10 3.77
11:30 Sibir Novosibirsk - Mordovia Saransk 3.65 3.20 2.43
16:00 Tambov - Sokol Saratov 2.12 3.24 4.33
16:00 Khimki FK - Kuban Krasnodar 4.06 3.28 2.14
16:00 Tosno - Yaroslavl Shinnik 1.48 5.26 11.86
17:00 Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad 2.08 3.25 4.75
17:00 Spartak Moskwa II - Tiumeń 1.86 3.44 5.60
17:30 Spartak Nalczyk - Dynamo Moskwa 6.00 3.48 1.79
18:00 Zenit St. Petersburg II - Neftekhimik 1.83 3.60 5.77
17 sierpnia 2016 1 X 2
14:30 Yenisey Krasnojarsk - Spartak Moskwa II 2.63 3.19 3.02
15:00 Tiumeń - Tosno 3.80 3.20 2.42
17:00 Neftekhimik - Mordovia Saransk 3.25 3.30 2.66
18:00 Fakel Voronezh - Khimki FK 1.80 3.80 7.50
18:00 Yaroslavl Shinnik - Tambov 2.06 3.25 4.60
18:00 Sokol Saratov - Energia Khabarovsk 2.68 3.00 3.15
18:00 Kuban Krasnodar - Sibir Novosibirsk 1.80 3.88 7.00
18:00 Zenit St. Petersburg II - Volgar Astrakhan 2.23 3.37 3.78
18:00 Dynamo Moskwa - Luch Energiya 1.17 7.90 23.34
19:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Nalczyk 2.55 3.00 3.82
21 sierpnia 2016 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 2.16 3.36 4.33
11:00 Luch Energiya - Baltika Kaliningrad 2.32 3.05 3.87
12:00 Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh 2.70 3.16 2.97
16:00 Tambov - Tiumeń 2.48 3.12 3.54
16:00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 2.63 3.20 3.00
16:00 Khimki FK - Sokol Saratov 2.21 3.25 3.88
16:00 Tosno - Yenisey Krasnojarsk 1.53 4.66 9.91
17:00 Volgar Astrakhan - Neftekhimik 2.28 3.20 3.72
17:30 Spartak Nalczyk - Zenit St. Petersburg II 2.90 3.25 3.06
22 sierpnia 2016 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa II 1.49 4.70 8.50
28 sierpnia 2016 1 X 2
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Tambov 1.92 3.40 5.35
15:00 Tiumeń - Energia Khabarovsk 2.75 3.00 2.91
16:00 Dynamo Moskwa - Tosno 1.65 4.00 6.30
16:00 Sokol Saratov - Sibir Novosibirsk 2.74 3.15 3.10
17:00 Fakel Voronezh - Mordovia Saransk 2.63 3.20 3.30
17:00 Yaroslavl Shinnik - Khimki FK 2.06 3.45 4.55
17:00 Neftekhimik - Kuban Krasnodar 3.55 3.34 2.43
17:00 Volgar Astrakhan - Spartak Nalczyk 3.10 3.31 2.77
18:00 Zenit St. Petersburg II - Luch Energiya 1.78 3.62 5.60
18:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskwa II 3.45 3.22 2.53
2 września 2016 1 X 2
16:00 Khimki FK - Tiumeń 2.48 3.20 3.55
3 września 2016 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Yenisey Krasnojarsk 2.21 3.25 4.03
11:30 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 2.45 3.10 3.72
14:30 Tambov - Dynamo Moskwa 8.32 4.59 1.57
15:00 Spartak Moskwa II - Zenit St. Petersburg II 1.99 3.75 4.20
15:00 Tosno - Baltika Kaliningrad 1.38 4.86 10.40
16:00 Mordovia Saransk - Sokol Saratov 1.65 3.95 7.30
17:00 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 1.91 3.76 5.00
17:30 Spartak Nalczyk - Neftekhimik 2.68 3.15 3.35
18:00 Kuban Krasnodar - Fakel Voronezh 1.67 4.04 6.80
10 września 2016 1 X 2
11:30 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 3.64 3.15 2.42
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Khimki FK 1.90 3.50 5.16
14:00 Dynamo Moskwa - Energia Khabarovsk 1.35 5.04 10.38
14:00 Neftekhimik - Fakel Voronezh 3.55 3.24 2.37
17:00 Baltika Kaliningrad - Tambov 2.85 3.10 3.35
17:00 Yaroslavl Shinnik - Mordovia Saransk 3.25 3.23 2.65
17:00 Volgar Astrakhan - Spartak Moskwa II 2.79 3.50 2.90
17:30 Spartak Nalczyk - Luch Energiya 1.95 3.30 4.75
18:00 Kuban Krasnodar - Sokol Saratov 1.44 4.40 9.50
18:00 Zenit St. Petersburg II - Tosno 4.50 3.62 1.97
17 września 2016 1 X 2
08:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 1.83 3.76 5.20
10:00 Sibir Novosibirsk - Yenisey Krasnojarsk 2.72 3.02 3.26
11:00 Luch Energiya - Neftekhimik 2.23 3.27 4.00
14:00 Tambov - Zenit St. Petersburg II 2.98 3.20 2.71
15:00 Tosno - Volgar Astrakhan 1.78 3.92 6.17
15:00 Spartak Moskwa II - Spartak Nalczyk 1.80 3.72 5.35
16:00 Mordovia Saransk - Tiumeń 1.97 3.50 4.69
17:00 Fakel Voronezh - Sokol Saratov 1.64 4.25 6.50
18:00 Kuban Krasnodar - Yaroslavl Shinnik 1.85 3.70 5.15
26 września 2016 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Spartak Moskwa II 3.37 3.25 2.43
14:30 Yenisey Krasnojarsk - Mordovia Saransk 2.17 3.27 4.00
16:00 Tiumeń - Kuban Krasnodar 3.60 3.22 2.42
17:00 Neftekhimik - Sokol Saratov 2.25 3.60 5.43
17:00 Volgar Astrakhan - Tambov 1.93 3.98 4.91
17:30 Yaroslavl Shinnik - Fakel Voronezh 2.99 3.22 2.81
17:30 Spartak Nalczyk - Tosno 3.94 3.38 2.19
18:00 Zenit St. Petersburg II - Energia Khabarovsk 2.63 3.15 3.16
18:30 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.28 6.30 15.85
19:00 Baltika Kaliningrad - Khimki FK 2.25 3.15 3.95
1 października 2016 1 X 2
16:00 Kuban Krasnodar - Yenisey Krasnojarsk 2.35 3.17 3.81
2 października 2016 1 X 2
08:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 1.90 3.40 4.90
11:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 2.06 3.20 4.70
13:00 Spartak Moskwa II - Neftekhimik 1.64 4.05 7.93
13:00 Tambov - Spartak Nalczyk 2.32 3.17 4.04
13:00 Khimki FK - Zenit St. Petersburg II 2.92 3.20 3.08
15:00 Fakel Voronezh - Tiumeń 1.70 3.74 6.14
15:00 Sokol Saratov - Yaroslavl Shinnik 3.02 3.07 2.91
15:00 Tosno - Luch Energiya 1.62 4.40 7.25
16:00 Mordovia Saransk - Dynamo Moskwa 5.75 3.74 1.77
8 października 2016 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Tambov 2.30 3.17 4.06
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Fakel Voronezh 2.57 3.10 3.32
13:00 Tiumeń - Sokol Saratov 1.72 3.89 6.14
14:00 Spartak Moskwa II - Tosno 3.20 3.15 2.60
14:00 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1.73 4.25 7.14
16:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk 3.60 3.10 2.45
16:00 Volgar Astrakhan - Khimki FK 2.04 3.35 4.30
16:00 Spartak Nalczyk - Energia Khabarovsk 2.87 2.90 3.09
16:00 Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk 3.66 3.44 3.72
17:00 Neftekhimik - Yaroslavl Shinnik 2.83 3.10 2.93
12 października 2016 1 X 2
17:30 Khimki FK - Dynamo Moskwa 10.00 4.95 1.44
15 października 2016 1 X 2
08:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 1.80 3.60 5.50
11:00 Sibir Novosibirsk - Volgar Astrakhan 2.60 3.00 3.67
12:30 Tambov - Spartak Moskwa II 2.71 3.10 3.21
14:00 Khimki FK - Spartak Nalczyk 2.39 3.10 4.37
14:00 Mordovia Saransk - Zenit St. Petersburg II 2.18 3.27 4.00
15:00 Sokol Saratov - Yenisey Krasnojarsk 3.31 3.10 2.62
15:00 Tosno - Neftekhimik 1.51 4.45 8.72
16:00 Fakel Voronezh - Dynamo Moskwa 4.75 3.42 2.00
16:00 Yaroslavl Shinnik - Tiumeń 2.09 3.35 4.30
17:00 Kuban Krasnodar - Baltika Kaliningrad 1.46 4.36 9.56
22 października 2016 1 X 2
08:00 Luch Energiya - Khimki FK 2.21 3.30 4.10
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Yaroslavl Shinnik 2.37 3.20 3.72
12:00 Zenit St. Petersburg II - Kuban Krasnodar 3.01 3.20 3.35
13:00 Neftekhimik - Tiumeń 2.80 3.20 3.30
13:30 Spartak Moskwa II - Energia Khabarovsk 2.70 3.25 3.20
14:00 Spartak Nalczyk - Sibir Novosibirsk 2.47 3.10 3.72
15:00 Tosno - Tambov 1.51 4.70 11.88
16:00 Volgar Astrakhan - Mordovia Saransk 2.47 3.20 3.29
16:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 4.01 3.44 2.16
18:00 Dynamo Moskwa - Sokol Saratov 1.20 7.50 23.77
30 października 2016 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Tosno 3.20 3.10 2.65
10:00 Tiumeń - Yenisey Krasnojarsk 2.60 3.20 3.60
11:00 Sibir Novosibirsk - Luch Energiya 2.38 3.10 3.92
11:30 Tambov - Neftekhimik 2.60 3.75 3.27
12:00 Yaroslavl Shinnik - Dynamo Moskwa 4.56 3.40 2.00
13:00 Mordovia Saransk - Spartak Nalczyk 1.87 3.25 5.35
14:00 Khimki FK - Spartak Moskwa II 3.35 3.10 2.65
15:00 Sokol Saratov - Baltika Kaliningrad 2.44 3.08 3.56
15:00 Fakel Voronezh - Zenit St. Petersburg II 1.87 3.47 5.04
15:00 Kuban Krasnodar - Volgar Astrakhan 1.59 4.05 7.53
5 listopada 2016 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Neftekhimik 1.76 3.54 5.90
11:00 Tambov - Khimki FK 2.26 3.10 3.84
13:00 Mordovia Saransk - Spartak Moskwa II 2.32 3.30 3.92
13:00 Sokol Saratov - Volgar Astrakhan 4.27 3.35 2.47
13:00 Spartak Nalczyk - Fakel Voronezh 3.57 3.00 2.56
13:00 Tosno - Sibir Novosibirsk 1.56 4.46 10.79
13:00 Tiumeń - Baltika Kaliningrad 1.82 3.40 5.94
14:00 Dynamo Moskwa - Yenisey Krasnojarsk 1.48 4.53 8.18
15:00 Zenit St. Petersburg II - Yaroslavl Shinnik 2.65 3.19 3.17
9 listopada 2016 1 X 2
12:00 Neftekhimik - Dynamo Moskwa 12.09 4.69 1.45
13:00 Sibir Novosibirsk - Tambov 2.92 2.92 3.20
13:30 Yenisey Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad 1.55 4.50 9.11
15:00 Tiumeń - Zenit St. Petersburg II 2.34 3.35 3.96
16:30 Yaroslavl Shinnik - Volgar Astrakhan 1.72 4.00 6.74
16:30 Mordovia Saransk - Tosno 11.39 4.66 1.56
17:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa II 1.97 3.56 4.56
17:00 Khimki FK - Energia Khabarovsk 3.05 3.00 3.08
17:00 Sokol Saratov - Spartak Nalczyk 2.76 2.88 3.46
17:00 Fakel Voronezh - Luch Energiya 1.59 4.70 8.50
12 listopada 2016 1 X 2
15:00 Tambov - Mordovia Saransk 3.10 3.03 2.90
13 listopada 2016 1 X 2
07:00 Luch Energiya - Sokol Saratov 2.08 3.13 4.51
07:00 Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 1.85 3.40 5.90
12:00 Spartak Moskwa II - Fakel Voronezh 3.11 3.17 2.76
13:00 Volgar Astrakhan - Tiumeń 2.20 3.20 4.00
13:00 Tosno - Kuban Krasnodar 2.17 3.35 4.46
13:00 Khimki FK - Neftekhimik 1.92 3.50 6.67
14:00 Spartak Nalczyk - Yaroslavl Shinnik 2.90 3.05 3.12
15:00 Zenit St. Petersburg II - Yenisey Krasnojarsk 2.88 3.30 2.86
15:00 Baltika Kaliningrad - Dynamo Moskwa 13.82 5.00 1.37
19 listopada 2016 1 X 2
07:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 2.55 3.02 3.40
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Volgar Astrakhan 1.90 3.68 5.15
11:00 Sibir Novosibirsk - Khimki FK 2.64 3.00 3.30
12:00 Neftekhimik - Baltika Kaliningrad 2.40 3.01 3.72
13:00 Mordovia Saransk - Energia Khabarovsk 2.97 3.15 3.05
13:00 Sokol Saratov - Spartak Moskwa II 3.42 3.12 2.67
14:00 Dynamo Moskwa - Zenit St. Petersburg II 1.41 5.60 10.21
15:00 Fakel Voronezh - Tosno 5.00 4.00 2.60
16:00 Kuban Krasnodar - Tambov 1.49 7.10 26.00
25 listopada 2016 1 X 2
11:00 Tambov - Fakel Voronezh 3.40 3.00 2.75
26 listopada 2016 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Kuban Krasnodar 2.60 3.10 3.56
07:00 Luch Energiya - Tiumeń 2.32 3.10 3.68
09:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik 2.02 3.35 4.70
11:00 Volgar Astrakhan - Dynamo Moskwa 6.54 3.77 1.70
12:00 Spartak Moskwa II - Yaroslavl Shinnik 2.05 3.50 4.46
12:00 Spartak Nalczyk - Yenisey Krasnojarsk 2.75 3.00 3.50
13:00 Tosno - Sokol Saratov 1.42 5.05 19.31
14:00 Zenit St. Petersburg II - Baltika Kaliningrad 2.14 3.28 4.50
15:00 Khimki FK - Mordovia Saransk 2.51 3.15 3.43
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
15 lipca 2016 1 X 2
16:00 Volga Ulyanovsk - Zenit Penza 2.50 3.38 2.80
16:00 Chertanovo - Kolomna 1.48 4.57 6.50
17:00 Syzran - Lada Togliatti 1.48 4.81 6.00
18:00 Saturn Moskwa - Torpedo Moskwa 2.40 3.60 2.40
24 lipca 2016 1 X 2
13:00 Kaługa - Strogino Moskwa 1.95 3.55 4.50
14:00 Czelabińsk - Zenit Izhevsk 2.35 3.48 2.90
15:00 Dolgoprudny - Chertanovo 1.68 4.15 6.30
16:00 Torpedo Moskwa - Zvezda Riazań 2.20 3.55 3.35
16:00 Nosta Novotroitsk - Syzran 2.69 3.41 2.88
16:00 Druzhba Maykop - Afips 4.33 3.77 1.85
16:00 Vityaz Podolsk - Domodedovo 1.85 3.61 4.15
16:00 Znamya Truda - Torpedo Vladimir 3.70 3.40 1.96
16:30 Rostov Na Donu - Dinamo Stavropol 2.10 3.73 4.10
16:30 Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets 1.93 3.53 3.59
17:00 Tekstilshchik Iwanowo - Spartak Kostroma 1.75 3.75 5.30
17:00 Kamaz Nab Chelny - Dinamo Kirov 1.33 6.20 10.50
17:30 Dynamo Bryansk - Avangard Kursk 2.60 3.02 2.74
17:30 Mashuk Pyatigorsk - Angusht Nazran 2.30 3.26 3.48
18:00 Energomash Belgorod - Rotor Wołgograd 1.58 3.60 5.90
1 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 4.80 3.60 1.74
7 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Legion-Dynamo - Mashuk Pyatigorsk 1.95 3.60 4.45
16:00 Volga Ulyanovsk - Syzran 2.52 3.31 2.90
16:00 Vityaz Podolsk - Kaługa 2.15 3.48 3.50
17:00 Metallurg Lipetsk - Energomash Belgorod 3.40 3.60 2.20
17:00 Kamaz Nab Chelny - Czelabińsk 2.55 3.43 2.90
17:00 Tekstilshchik Iwanowo - Solaris 1.95 3.77 4.00
17:00 Dinamo St. Petersburg - Dolgoprudny 1.95 3.70 4.00
18:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 1.62 3.80 6.00
8 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Biolog Nowokubańsk - Rostov Na Donu 2.00 4.85 7.80
18:00 Chernomorets - Afips 2.00 3.60 4.00
24 sierpnia 2016 1 X 2
09:00 Sachalin - Energia Khabarovsk 7.00 5.00 1.62
10:00 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 2.52 3.11 3.60
13:00 Chita FK - Luch Energiya 3.60 3.30 2.35
13:30 Dynamo Barnaul - Yenisey Krasnojarsk 4.00 3.60 2.20
15:00 Czelabińsk - Neftekhimik 2.92 3.47 2.54
15:00 Legion-Dynamo - Volgar Astrakhan 6.80 4.11 1.63
15:30 Biolog Nowokubańsk - Spartak Nalczyk 3.50 3.32 2.18
16:00 Torpedo Moskwa - Mordovia Saransk 4.65 3.67 1.96
16:00 Volga Ulyanovsk - Sokol Saratov 4.25 3.62 2.16
16:00 Wolga Uljanovsk - Sokol Saratov 3.24 3.20 1.97
17:00 Tekstilshchik Iwanowo - Khimki FK 3.20 3.42 2.50
17:00 Kaługa - Tambov 4.90 3.70 1.85
17:00 Dolgoprudny - Tosno 5.50 4.15 1.80
17:30 Dnepr Smoleńsk - Yaroslavl Shinnik 4.75 3.60 1.85
18:00 Energomash Belgorod - Kuban Krasnodar 2.20 3.80 4.02
18:00 Chernomorets - Fakel Voronezh 4.25 3.77 1.94
25 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Baltika Kaliningrad - Dynamo Moskwa 6.10 4.00 1.74
21 września 2016 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Spartak Moskwa 7.10 4.45 1.65
12:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 3.02 3.20 2.84
13:00 Czelabińsk - Ural Ekaterinburg 6.00 3.50 1.90
13:00 Dynamo Moskwa - Rostov 1.82 4.50 7.40
14:00 Yenisey Krasnojarsk - CSKA Moskwa 4.40 3.60 2.02
16:00 Wolga Uljanovsk - Amkar Perm 5.21 3.57 1.52
16:00 Volga Ulyanovsk - Amkar Perm 6.60 3.95 1.73
16:00 Spartak Nalczyk - Krasnodar 5.50 4.00 1.99
17:00 Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg 3.85 3.25 2.40
17:30 Mordovia Saransk - Anzhi Makhachkala 3.00 3.20 2.94
17:30 Tosno - Arsenal Tula 2.46 3.24 3.80
18:00 Energomash Belgorod - Ufa 6.14 3.60 1.90
18:00 Fakel Voronezh - Terek Grozny 4.45 3.45 2.04
19:00 Khimki FK - Lokomotiv Moskwa 9.20 4.80 1.49
22 września 2016 1 X 2
10:00 Chita FK - Rubin Kazan 8.32 4.30 1.61
13:00 Tambov - Zenit St Petersburg 17.83 7.33 1.25
17:30 Yaroslavl Shinnik - Krylya Sovetov 3.10 3.31 2.58
25 października 2016 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 3.45 3.10 2.54
26 października 2016 1 X 2
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Sibir Novosibirsk 1.92 3.55 6.20
16:00 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 2.29 3.00 4.35
18:00 Tosno - Dynamo Moskwa 3.42 3.12 2.43
18:00 Rubin Kazan - Energia Khabarovsk 1.44 4.85 13.00
18:00 Terek Grozny - Ufa 1.81 3.30 6.55
27 października 2016 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 4.02 3.05 2.30
17:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 7.20 4.36 1.57
18:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 7.20 4.20 1.52
18:00 Krasnodar - Gazovik Orenburg 1.53 3.96 10.00
28 października 2016 1 X 2
13:00 Krasnodar - Gazovik Orenburg 1.52 3.96 8.30
Piłka Nożna Rosja Superpuchar Najwyższe kursy
23 lipca 2016 1 X 2
20:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.90 3.35 2.71
Piłka Nożna Rosja PFL Centrum Najwyższe kursy
28 lipca 2016 1 X 2
17:00 Torpedo Moskwa - Vityaz Podolsk 2.10 3.35 3.78
17:00 Metallurg Lipetsk - Zvezda Riazań 2.15 3.30 3.58
17:00 Zenit Penza - Rusichi Orel 1.95 3.50 4.33
18:00 Saturn Moskwa - Avangard Kursk 2.76 3.25 2.50
18:00 Energomash Belgorod - Dynamo Bryansk 1.83 3.60 5.20
29 lipca 2016 1 X 2
16:30 Kaługa - Chertanovo 1.67 3.91 6.00
4 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Arsenal Tula II - Energomash Belgorod 7.90 4.15 1.57
16:00 Chertanovo - Zenit Penza 2.70 3.35 2.75
17:30 Avangard Kursk - Metallurg Lipetsk 2.00 3.52 4.46
17:30 Dynamo Bryansk - Saturn Moskwa 2.35 3.25 3.10
17:30 Zvezda Riazań - Torpedo Moskwa 2.25 3.30 3.40
18:00 Vityaz Podolsk - Kaługa 2.30 3.35 3.34
11 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Metallurg Lipetsk - Torpedo Moskwa 2.35 3.49 4.00
17:00 Zenit Penza - Vityaz Podolsk 2.59 3.20 3.00
17:30 Avangard Kursk - Dynamo Bryansk 1.80 3.77 5.95
18:00 Energomash Belgorod - Rusichi Orel 1.56 4.00 7.50
18:00 Saturn Moskwa - Arsenal Tula II 1.47 4.20 7.25
12 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Kaługa - Zvezda Riazań 2.15 3.45 3.98
18 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Arsenal Tula II - Avangard Kursk 7.00 4.90 1.42
16:00 Chertanovo - Energomash Belgorod 6.90 4.85 1.59
16:00 Rusichi Orel - Saturn Moskwa 2.50 3.50 2.80
17:00 Torpedo Moskwa - Kaługa 2.10 3.50 4.36
17:30 Zvezda Riazań - Zenit Penza 1.73 3.80 5.00
17:30 Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk 2.65 3.15 2.70
25 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Dynamo Bryansk - Arsenal Tula II 1.62 3.85 5.70
17:30 Avangard Kursk - Rusichi Orel 1.59 3.85 5.75
18:00 Saturn Moskwa - Chertanovo 1.60 3.80 5.75
28 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Metallurg Lipetsk - Kaługa 2.50 3.25 2.85
16:00 Zenit Penza - Torpedo Moskwa 3.94 3.45 2.10
18:00 Energomash Belgorod - Vityaz Podolsk 1.80 3.85 4.95
2 września 2016 1 X 2
13:00 Chertanovo - Avangard Kursk 6.34 4.10 1.62
15:30 Arsenal Tula II - Metallurg Lipetsk 5.40 3.80 1.73
16:00 Rusichi Orel - Dynamo Bryansk 2.60 3.20 3.10
17:30 Zvezda Riazań - Energomash Belgorod 4.08 3.45 2.00
18:00 Vityaz Podolsk - Saturn Moskwa 1.55 3.90 6.00
3 września 2016 1 X 2
13:00 Kaługa - Zenit Penza 1.62 3.80 6.90
9 września 2016 1 X 2
15:00 Arsenal Tula II - Rusichi Orel 4.00 3.40 1.96
10 września 2016 1 X 2
14:00 Energomash Belgorod - Torpedo Moskwa 1.80 3.50 4.65
15:00 Saturn Moskwa - Zvezda Riazań 2.75 2.90 2.55
15:00 Dynamo Bryansk - Chertanovo 1.48 4.00 6.70
16:00 Metallurg Lipetsk - Zenit Penza 1.75 3.40 4.75
11 września 2016 1 X 2
16:00 Avangard Kursk - Vityaz Podolsk 2.11 3.33 3.71
16 września 2016 1 X 2
14:00 Chertanovo - Arsenal Tula II 1.75 3.85 5.70
17 września 2016 1 X 2
13:00 Kaługa - Energomash Belgorod 3.90 3.45 1.93
16:00 Zvezda Riazań - Avangard Kursk 3.25 3.38 2.23
16:00 Vityaz Podolsk - Dynamo Bryansk 1.83 3.50 4.25
16:00 Rusichi Orel - Metallurg Lipetsk 2.92 3.20 2.90
18 września 2016 1 X 2
14:00 Torpedo Moskwa - Saturn Moskwa 1.60 3.80 5.50
25 września 2016 1 X 2
13:00 Saturn Moskwa - Kaługa 2.45 3.15 2.75
14:00 Arsenal Tula II - Vityaz Podolsk 6.40 4.40 1.45
14:00 Dynamo Bryansk - Zvezda Riazań 2.40 3.20 2.89
15:00 Rusichi Orel - Chertanovo 5.50 3.60 3.10
16:00 Avangard Kursk - Torpedo Moskwa 2.05 3.35 3.75
26 września 2016 1 X 2
17:00 Energomash Belgorod - Zenit Penza 1.29 6.00 11.00
1 października 2016 1 X 2
13:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 1.60 3.96 5.75
13:00 Kaługa - Avangard Kursk 3.30 3.40 2.49
2 października 2016 1 X 2
14:00 Vityaz Podolsk - Rusichi Orel 1.48 3.90 7.50
14:00 Zenit Penza - Saturn Moskwa 2.40 3.35 2.85
15:00 Chertanovo - Metallurg Lipetsk 3.00 3.45 2.35
16:00 Zvezda Riazań - Arsenal Tula II 1.41 4.50 8.50
9 października 2016 1 X 2
13:00 Arsenal Tula II - Torpedo Moskwa 7.10 4.00 1.60
13:00 Chertanovo - Vityaz Podolsk 3.40 3.60 2.10
14:00 Rusichi Orel - Zvezda Riazań 3.98 3.30 2.00
14:00 Metallurg Lipetsk - Energomash Belgorod 4.35 3.65 1.90
14:00 Dynamo Bryansk - Kaługa 2.55 3.20 2.88
15:00 Avangard Kursk - Zenit Penza 1.45 4.53 8.50
15 października 2016 1 X 2
13:00 Kaługa - Arsenal Tula II 1.33 4.55 9.50
16 października 2016 1 X 2
13:00 Torpedo Moskwa - Rusichi Orel 1.57 4.60 7.50
14:00 Metallurg Lipetsk - Vityaz Podolsk 2.55 3.25 2.90
14:00 Zenit Penza - Dynamo Bryansk 2.55 3.30 2.97
16:00 Zvezda Riazań - Chertanovo 1.77 3.60 4.85
17:00 Energomash Belgorod - Saturn Moskwa 1.35 4.50 9.25
23 października 2016 1 X 2
13:00 Chertanovo - Kaługa 2.90 3.30 2.42
13:00 Dynamo Bryansk - Energomash Belgorod 4.30 3.40 1.85
14:00 Avangard Kursk - Saturn Moskwa 1.95 3.40 4.00
14:00 Rusichi Orel - Zenit Penza 2.55 3.25 3.00
14:00 Vityaz Podolsk - Torpedo Moskwa 2.50 3.36 2.80
16:00 Zvezda Riazań - Metallurg Lipetsk 2.25 3.25 3.56
29 października 2016 1 X 2
13:00 Kaługa - Vityaz Podolsk 2.40 3.30 3.45
30 października 2016 1 X 2
12:00 Torpedo Moskwa - Zvezda Riazań 1.75 3.50 5.34
13:00 Energomash Belgorod - Arsenal Tula II 1.17 8.20 27.00
13:00 Zenit Penza - Chertanovo 2.70 3.28 2.55
13:00 Metallurg Lipetsk - Avangard Kursk 3.00 3.30 2.63
14:00 Saturn Moskwa - Dynamo Bryansk 2.20 3.35 3.55
6 listopada 2016 1 X 2
11:00 Vityaz Podolsk - Zenit Penza 1.74 3.86 4.85
12:00 Dynamo Bryansk - Avangard Kursk 3.40 3.30 2.46
12:00 Rusichi Orel - Energomash Belgorod 5.30 3.50 1.68
12:00 Torpedo Moskwa - Metallurg Lipetsk 2.02 3.50 4.20
12:00 Arsenal Tula II - Saturn Moskwa 5.10 3.60 1.75
12 listopada 2016 1 X 2
12:00 Saturn Moskwa - Rusichi Orel 1.65 3.60 6.25
13:00 Avangard Kursk - Arsenal Tula II 1.22 6.70 12.50
Piłka Nożna Rosja PFL Południe Najwyższe kursy
28 lipca 2016 1 X 2
16:00 Spartak Vladikavkaz - Kuban Krasnodar II 2.52 3.43 2.55
16:30 Rotor Wołgograd - Mashuk Pyatigorsk 2.40 3.28 3.20
18:00 Afips - Angusht Nazran 2.00 3.58 4.46
18:00 Chernomorets - Dinamo Stavropol 1.75 3.54 4.25
18:00 Druzhba Maykop - Torpedo Armavir 5.16 3.80 1.55
29 lipca 2016 1 X 2
17:00 Krasnodar II - Sochi 2.69 3.54 2.25
4 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Spartak Vladikavkaz - Rotor Wołgograd 3.26 3.39 2.37
16:30 Chayka Peschanokopskoye - Druzhba Maykop 1.55 3.60 5.25
17:00 Angusht Nazran - Biolog Nowokubańsk 2.78 3.25 3.25
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Chernomorets 3.85 3.50 1.85
17:30 Dinamo Stavropol - Rostov Na Donu 2.45 3.20 2.86
18:00 Torpedo Armavir - Krasnodar II 1.60 3.65 5.50
12 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Rotor Wołgograd - Kuban Krasnodar II 1.80 3.62 4.25
16:00 Biolog Nowokubańsk - Legion-Dynamo 1.53 4.20 5.75
16:00 Krasnodar II - Chayka Peschanokopskoye 1.75 4.00 4.33
16:30 Rostov Na Donu - Mashuk Pyatigorsk 1.65 3.80 4.84
17:00 Druzhba Maykop - Angusht Nazran 2.44 3.40 2.93
18:00 Afips - Dinamo Stavropol 1.83 3.73 5.05
18:00 Sochi - Torpedo Armavir 3.63 3.65 1.95
18:00 Chernomorets - Spartak Vladikavkaz 1.50 4.30 7.20
19 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Rotor Wołgograd - Chernomorets 3.30 3.25 2.70
15:30 Legion-Dynamo - Druzhba Maykop 1.80 3.50 4.30
15:30 Kuban Krasnodar II - Torpedo Armavir 4.65 3.75 2.00
16:00 Chayka Peschanokopskoye - Sochi 1.85 3.60 4.30
16:30 Mashuk Pyatigorsk - Afips 3.50 3.35 2.05
17:00 Angusht Nazran - Krasnodar II 3.70 3.41 2.40
17:00 Spartak Vladikavkaz - Rostov Na Donu 2.34 3.30 3.22
17:30 Dinamo Stavropol - Biolog Nowokubańsk 2.40 3.25 2.83
26 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Rostov Na Donu - Rotor Wołgograd 3.40 3.52 2.44
17:00 Afips - Spartak Vladikavkaz 2.05 3.61 4.00
17:00 Druzhba Maykop - Dinamo Stavropol 3.70 3.70 1.96
18:00 Sochi - Angusht Nazran 2.85 3.81 5.40
18:00 Torpedo Armavir - Chayka Peschanokopskoye 1.65 3.75 5.00
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Biolog Nowokubańsk - Mashuk Pyatigorsk 1.60 3.85 5.25
29 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Krasnodar II - Legion-Dynamo 1.40 4.25 7.30
17:30 Chernomorets - Kuban Krasnodar II 1.40 4.25 7.00
2 września 2016 1 X 2
15:30 Legion-Dynamo - Sochi 2.79 3.38 2.85
15:30 Rotor Wołgograd - Afips 1.91 3.71 5.25
15:30 Kuban Krasnodar II - Chayka Peschanokopskoye 2.90 3.40 2.60
16:00 Spartak Vladikavkaz - Biolog Nowokubańsk 3.40 3.30 2.58
16:30 Mashuk Pyatigorsk - Druzhba Maykop 1.78 3.70 4.60
17:30 Chernomorets - Rostov Na Donu 1.42 4.50 9.91
17:30 Dinamo Stavropol - Krasnodar II 2.62 3.36 2.77
3 września 2016 1 X 2
16:00 Angusht Nazran - Torpedo Armavir 4.46 3.50 2.75
9 września 2016 1 X 2
15:00 Rostov Na Donu - Kuban Krasnodar II 2.38 3.32 3.30
15:30 Biolog Nowokubańsk - Rotor Wołgograd 2.77 3.31 2.55
15:30 Chayka Peschanokopskoye - Angusht Nazran 1.80 3.50 5.00
16:00 Krasnodar II - Mashuk Pyatigorsk 1.52 4.00 6.00
16:30 Druzhba Maykop - Spartak Vladikavkaz 2.70 3.26 2.50
16:30 Afips - Chernomorets 2.45 3.20 2.85
18:00 Sochi - Dinamo Stavropol 2.85 3.40 2.69
18:00 Torpedo Armavir - Legion-Dynamo 1.75 4.35 5.90
16 września 2016 1 X 2
17:00 Chernomorets - Biolog Nowokubańsk 2.10 3.65 3.55
17 września 2016 1 X 2
14:00 Spartak Vladikavkaz - Krasnodar II 2.70 3.35 2.67
14:30 Rostov Na Donu - Afips 3.50 3.50 2.14
14:30 Legion-Dynamo - Chayka Peschanokopskoye 3.00 3.25 2.25
15:00 Dinamo Stavropol - Torpedo Armavir 2.95 3.35 2.70
15:00 Rotor Wołgograd - Druzhba Maykop 1.25 5.90 14.00
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Sochi 2.60 3.40 3.50
18 września 2016 1 X 2
15:30 Kuban Krasnodar II - Angusht Nazran 1.95 3.50 3.70
25 września 2016 1 X 2
14:00 Krasnodar II - Rotor Wołgograd 3.30 3.60 2.25
15:00 Biolog Nowokubańsk - Rostov Na Donu 1.95 3.40 3.55
15:00 Chayka Peschanokopskoye - Dinamo Stavropol 1.85 3.40 4.05
16:00 Druzhba Maykop - Chernomorets 5.20 4.00 1.60
17:00 Torpedo Armavir - Mashuk Pyatigorsk 1.20 5.50 12.00
18:00 Sochi - Spartak Vladikavkaz 1.95 3.50 3.96
26 września 2016 1 X 2
14:30 Legion-Dynamo - Angusht Nazran 2.40 3.30 3.18
16:00 Afips - Kuban Krasnodar II 1.75 3.70 4.85
2 października 2016 1 X 2
14:00 Rotor Wołgograd - Sochi 1.62 4.14 5.25
14:30 Rostov Na Donu - Druzhba Maykop 2.10 3.60 4.55
15:00 Afips - Biolog Nowokubańsk 1.83 3.65 5.60
15:00 Dinamo Stavropol - Angusht Nazran 1.75 3.80 6.25
15:00 Mashuk Pyatigorsk - Chayka Peschanokopskoye 4.30 3.90 1.70
15:00 Spartak Vladikavkaz - Torpedo Armavir 3.25 3.60 2.45
15:00 Chernomorets - Krasnodar II 1.62 3.80 5.50
3 października 2016 1 X 2
14:30 Kuban Krasnodar II - Legion-Dynamo 2.00 3.70 3.70
8 października 2016 1 X 2
14:00 Chayka Peschanokopskoye - Spartak Vladikavkaz 1.62 3.75 5.25
15:00 Krasnodar II - Rostov Na Donu 2.30 3.28 3.08
9 października 2016 1 X 2
14:00 Legion-Dynamo - Dinamo Stavropol 2.20 3.95 4.30
14:00 Biolog Nowokubańsk - Kuban Krasnodar II 2.15 3.50 3.30
14:30 Druzhba Maykop - Afips 6.15 3.95 1.55
14:30 Angusht Nazran - Mashuk Pyatigorsk 1.70 3.60 5.40
16:00 Sochi - Chernomorets 4.40 3.50 2.00
17:00 Torpedo Armavir - Rotor Wołgograd 2.40 3.36 3.10
16 października 2016 1 X 2
12:00 Spartak Vladikavkaz - Angusht Nazran 2.30 3.30 3.58
13:00 Rotor Wołgograd - Chayka Peschanokopskoye 1.70 3.70 4.50
14:00 Biolog Nowokubańsk - Druzhba Maykop 1.51 5.25 5.50
14:00 Rostov Na Donu - Sochi 2.32 3.63 3.60
14:00 Kuban Krasnodar II - Dinamo Stavropol 2.35 3.40 2.90
15:00 Afips - Krasnodar II 1.75 3.60 4.95
15:00 Chernomorets - Torpedo Armavir 2.65 3.25 2.70
15:00 Mashuk Pyatigorsk - Legion-Dynamo 2.30 3.60 3.04
23 października 2016 1 X 2
13:30 Legion-Dynamo - Spartak Vladikavkaz 2.45 3.25 2.81
14:00 Angusht Nazran - Rotor Wołgograd 4.83 3.56 1.91
14:00 Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets 2.10 3.35 3.50
14:00 Druzhba Maykop - Kuban Krasnodar II 2.60 3.25 2.77
15:00 Dinamo Stavropol - Mashuk Pyatigorsk 1.60 3.93 6.70
15:00 Afips - Sochi 2.05 3.60 3.90
16:00 Torpedo Armavir - Rostov Na Donu 1.33 4.90 9.40
24 października 2016 1 X 2
15:00 Krasnodar II - Biolog Nowokubańsk 2.60 3.25 2.85
30 października 2016 1 X 2
12:00 Rotor Wołgograd - Legion-Dynamo 1.25 6.25 13.50
12:00 Spartak Vladikavkaz - Dinamo Stavropol 2.63 3.26 3.02
12:00 Rostov Na Donu - Chayka Peschanokopskoye 3.75 3.25 2.05
12:30 Biolog Nowokubańsk - Sochi 2.77 3.38 2.90
12:30 Druzhba Maykop - Krasnodar II 3.30 3.30 2.50
14:00 Afips - Torpedo Armavir 3.00 3.38 2.62
14:00 Chernomorets - Angusht Nazran 1.32 5.00 9.75
31 października 2016 1 X 2
13:00 Kuban Krasnodar II - Mashuk Pyatigorsk 1.85 3.50 3.98
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Angusht Nazran - Rostov Na Donu 2.30 3.24 3.25
12:00 Legion-Dynamo - Chernomorets 4.50 3.70 1.85
12:00 Kuban Krasnodar II - Krasnodar II 2.55 3.25 2.80
12:00 Mashuk Pyatigorsk - Spartak Vladikavkaz 2.60 3.25 2.60
14:00 Afips - Chayka Peschanokopskoye 2.25 3.30 3.20
14:00 Dinamo Stavropol - Rotor Wołgograd 5.10 3.50 1.80
14:00 Torpedo Armavir - Biolog Nowokubańsk 1.55 4.50 8.90
15:00 Sochi - Druzhba Maykop 1.62 4.45 6.50
13 listopada 2016 1 X 2
11:30 Rotor Wołgograd - Spartak Vladikavkaz 1.30 5.45 12.58
11:30 Rostov Na Donu - Dinamo Stavropol 2.04 3.42 3.97
12:00 Druzhba Maykop - Chayka Peschanokopskoye 4.30 3.50 1.80
12:00 Biolog Nowokubańsk - Angusht Nazran 1.67 3.60 5.00
14:00 Chernomorets - Mashuk Pyatigorsk 1.30 5.25 9.70
14:00 Krasnodar II - Torpedo Armavir 4.95 3.68 1.91
14:00 Afips - Legion-Dynamo 2.15 4.50 8.90
15:00 Sochi - Kuban Krasnodar II 1.67 3.85 6.50
20 listopada 2016 1 X 2
11:00 Kuban Krasnodar II - Rotor Wołgograd 6.56 4.05 1.55
11:30 Legion-Dynamo - Biolog Nowokubańsk 3.25 3.40 2.24
12:00 Angusht Nazran - Druzhba Maykop 2.18 3.34 3.68
12:00 Mashuk Pyatigorsk - Rostov Na Donu 3.68 3.34 2.20
12:00 Spartak Vladikavkaz - Chernomorets 3.75 3.34 2.10
13:00 Torpedo Armavir - Sochi 1.60 3.82 6.20
Piłka Nożna Rosja PFL Uralsko-Nadwołżańska Najwyższe kursy
28 lipca 2016 1 X 2
15:30 Czelabińsk - Nosta Novotroitsk 2.05 3.60 3.64
16:00 Wolga Uljanovsk - Kamaz Nab Chelny 2.36 3.13 2.59
16:30 Zenit Izhevsk - Lada Togliatti 1.36 5.00 8.00
17:00 Dinamo Kirov - Olimpiets 8.26 5.05 1.25
3 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Dinamo Kirov 1.73 4.10 5.80
17:00 Syzran - Wolga Uljanovsk 2.20 3.22 2.75
17:00 Kamaz Nab Chelny - Czelabińsk 2.20 3.61 3.50
17:30 Olimpiets - Zenit Izhevsk 1.80 3.40 3.88
11 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Czelabińsk - Syzran 2.25 3.54 3.16
16:00 Lada Togliatti - Olimpiets 5.50 3.75 1.52
16:00 Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk 1.40 5.00 7.52
16:30 Dinamo Kirov - Kamaz Nab Chelny 5.75 4.50 1.65
16 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Lada Togliatti 1.70 3.70 4.90
16:00 Wolga Uljanovsk - Czelabińsk 2.26 3.08 2.76
17:00 Syzran - Dinamo Kirov 1.35 4.70 8.40
17:00 Kamaz Nab Chelny - Zenit Izhevsk 4.56 3.52 1.89
21 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Dinamo Kirov - Wolga Uljanovsk 6.29 3.93 1.40
22 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Zenit Izhevsk - Syzran 1.57 4.24 6.50
16:00 Lada Togliatti - Kamaz Nab Chelny 4.00 3.72 1.98
17:30 Olimpiets - Nosta Novotroitsk 1.50 3.80 5.50
29 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Czelabińsk - Dinamo Kirov 1.20 7.00 13.87
16:00 Wolga Uljanovsk - Zenit Izhevsk 2.44 3.09 2.52
17:00 Syzran - Lada Togliatti 1.70 3.80 5.50
17:00 Kamaz Nab Chelny - Olimpiets 4.85 3.65 1.76
4 września 2016 1 X 2
13:00 Olimpiets - Syzran 1.85 3.40 4.00
15:00 Nosta Novotroitsk - Kamaz Nab Chelny 2.15 3.40 3.63
16:00 Lada Togliatti - Wolga Uljanovsk 3.42 3.14 1.93
16:00 Zenit Izhevsk - Czelabińsk 2.09 3.50 3.70
8 września 2016 1 X 2
15:00 Dinamo Kirov - Zenit Izhevsk 11.70 5.50 1.41
9 września 2016 1 X 2
14:30 Czelabińsk - Lada Togliatti 1.44 4.96 9.30
17:00 Syzran - Nosta Novotroitsk 1.80 3.60 4.40
13 września 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Czelabińsk 3.26 3.50 2.10
16:00 Lada Togliatti - Zenit Izhevsk 6.80 4.33 1.46
17:00 Kamaz Nab Chelny - Wolga Uljanovsk 2.39 3.12 2.55
18:00 Olimpiets - Dinamo Kirov 1.15 7.25 15.00
17 września 2016 1 X 2
16:00 Wolga Uljanovsk - Syzran 1.86 3.21 3.54
18 września 2016 1 X 2
13:00 Czelabińsk - Kamaz Nab Chelny 1.53 4.25 7.40
20 września 2016 1 X 2
14:00 Dinamo Kirov - Nosta Novotroitsk 7.25 4.50 1.50
15:00 Zenit Izhevsk - Olimpiets 2.15 3.35 3.05
26 września 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk 3.60 3.40 2.05
17:00 Syzran - Czelabińsk 3.40 3.40 2.25
17:00 Kamaz Nab Chelny - Dinamo Kirov 1.26 6.00 10.50
18:00 Olimpiets - Lada Togliatti 1.25 5.75 9.45
2 października 2016 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Wolga Uljanovsk 1.75 3.25 3.96
13:00 Dinamo Kirov - Syzran 5.50 3.85 1.65
13:00 Lada Togliatti - Nosta Novotroitsk 3.68 3.75 1.98
13:00 Zenit Izhevsk - Kamaz Nab Chelny 1.37 4.77 8.20
6 października 2016 1 X 2
14:00 Nosta Novotroitsk - Olimpiets 3.10 3.40 2.10
16:00 Wolga Uljanovsk - Dinamo Kirov 1.16 5.28 13.00
17:00 Syzran - Zenit Izhevsk 5.60 3.85 1.68
17:00 Kamaz Nab Chelny - Lada Togliatti 1.91 3.52 4.85
11 października 2016 1 X 2
13:00 Dinamo Kirov - Czelabińsk 8.12 5.40 1.39
13:00 Zenit Izhevsk - Wolga Uljanovsk 1.51 3.66 5.11
15:00 Lada Togliatti - Syzran 3.00 3.20 2.35
17:00 Olimpiets - Kamaz Nab Chelny 1.30 5.00 9.00
17 października 2016 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Zenit Izhevsk 3.00 3.52 2.65
16:00 Wolga Uljanovsk - Lada Togliatti 1.46 3.75 5.63
17:00 Syzran - Olimpiets 4.40 3.35 1.75
17:00 Kamaz Nab Chelny - Nosta Novotroitsk 2.41 3.57 2.90
23 października 2016 1 X 2
13:00 Zenit Izhevsk - Dinamo Kirov 1.10 11.00 28.40
13:00 Lada Togliatti - Czelabińsk 4.55 3.50 1.85
14:00 Nosta Novotroitsk - Syzran 2.30 3.30 3.78
15:00 Olimpiets - Wolga Uljanovsk 1.32 4.15 7.73
29 października 2016 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Olimpiets 3.35 3.20 2.10
13:00 Dinamo Kirov - Lada Togliatti 4.10 3.50 1.85
15:00 Syzran - Kamaz Nab Chelny 2.57 3.25 3.00
16:00 Wolga Uljanovsk - Nosta Novotroitsk 1.96 3.12 3.35
Piłka Nożna Rosja PFL Wschód Najwyższe kursy
7 sierpnia 2016 1 X 2
10:00 Smena Komsomolsk - Zenit Irkutsk 1.36 4.85 7.60
10:00 Sachalin - Chita FK 2.18 3.40 3.30
10 sierpnia 2016 1 X 2
10:00 Smena Komsomolsk - Chita FK 2.49 3.20 3.10
10:00 Sachalin - Zenit Irkutsk 1.22 7.50 11.50
13:30 Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk 1.76 3.76 5.00
17 sierpnia 2016 1 X 2
13:30 Dynamo Barnaul - Sachalin 3.52 3.35 2.22
14:00 Irtysh Omsk - Smena Komsomolsk 2.88 3.42 2.43
20 sierpnia 2016 1 X 2
11:30 Chita FK - Zenit Irkutsk 1.35 5.70 13.50
13:00 Irtysh Omsk - Sachalin 3.36 3.58 2.20
13:30 Dynamo Barnaul - Smena Komsomolsk 2.10 3.58 3.80
29 sierpnia 2016 1 X 2
11:00 Chita FK - Dynamo Barnaul 1.91 3.88 4.50
12:00 Zenit Irkutsk - Irtysh Omsk 3.06 3.60 2.25
1 września 2016 1 X 2
09:00 Sachalin - Smena Komsomolsk 1.50 4.55 5.75
11:00 Chita FK - Irtysh Omsk 1.25 6.00 11.50
12:00 Zenit Irkutsk - Dynamo Barnaul 3.18 3.43 2.30
8 września 2016 1 X 2
08:30 Smena Komsomolsk - Sachalin 3.15 3.20 2.30
13:00 Irtysh Omsk - Chita FK 6.10 3.95 2.25
13:30 Dynamo Barnaul - Zenit Irkutsk 1.47 4.46 8.72
11 września 2016 1 X 2
12:00 Dynamo Barnaul - Chita FK 3.70 3.20 2.45
13:00 Irtysh Omsk - Zenit Irkutsk 1.84 3.40 4.45
15 września 2016 1 X 2
11:30 Zenit Irkutsk - Chita FK 7.25 4.50 1.35
18 września 2016 1 X 2
08:00 Smena Komsomolsk - Dynamo Barnaul 2.64 3.00 2.91
09:00 Sachalin - Irtysh Omsk 1.35 5.30 9.75
21 września 2016 1 X 2
08:00 Smena Komsomolsk - Irtysh Omsk 1.48 4.10 6.40
09:00 Sachalin - Dynamo Barnaul 1.50 4.15 6.50
29 września 2016 1 X 2
10:00 Chita FK - Smena Komsomolsk 1.50 4.80 5.25
11:30 Zenit Irkutsk - Sachalin 5.25 3.80 1.55
2 października 2016 1 X 2
08:00 Chita FK - Sachalin 2.69 3.10 2.84
10:00 Zenit Irkutsk - Smena Komsomolsk 4.75 3.75 1.70
12:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 4.25 3.78 1.85
9 października 2016 1 X 2
07:00 Smena Komsomolsk - Zenit Irkutsk 1.38 5.10 6.50
09:00 Sachalin - Chita FK 2.05 3.46 4.05
11:00 Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk 1.84 3.60 4.70
12 października 2016 1 X 2
07:00 Smena Komsomolsk - Chita FK 2.61 3.28 2.58
09:00 Sachalin - Zenit Irkutsk 1.21 6.50 11.00
Piłka Nożna Rosja PFL Zachód Najwyższe kursy
28 lipca 2016 1 X 2
17:00 Volga Tver - Solaris 3.22 3.48 2.40
17:00 Spartak Kostroma - Strogino Moskwa 1.83 3.65 4.50
17:00 Dynamo Moskwa II - Domodedovo 2.08 3.46 3.25
17:00 Kolomna - Dnepr Smoleńsk 3.10 3.25 2.20
17:00 Dolgoprudny - Znamya Truda 1.25 6.10 13.50
17:30 Pskow 747 - Torpedo Vladimir 2.70 3.60 2.45
18:00 Dinamo St. Petersburg - Tekstilshchik Iwanowo 2.10 3.47 3.94
3 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Dnepr Smoleńsk - Pskow 747 2.15 3.30 3.25
4 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Solaris - Spartak Kostroma 2.35 3.45 3.03
16:30 Znamya Truda - Volga Tver 4.30 3.55 1.80
17:00 Strogino Moskwa - Kolomna 1.46 4.45 6.75
17:00 Torpedo Vladimir - Dynamo Moskwa II 1.71 3.35 4.15
17:30 Domodedovo - Dinamo St. Petersburg 3.55 3.57 2.10
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dolgoprudny 2.25 3.53 3.38
11 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Spartak Kostroma - Znamya Truda 1.30 6.40 12.88
17:00 Kolomna - Solaris 6.05 4.20 1.54
17:00 Dolgoprudny - Domodedovo 1.58 4.75 6.50
17:00 Volga Tver - Tekstilshchik Iwanowo 6.42 4.13 1.52
17:30 Dnepr Smoleńsk - Strogino Moskwa 2.20 3.25 3.20
17:30 Pskow 747 - Dynamo Moskwa II 1.85 3.35 3.85
18:00 Dinamo St. Petersburg - Torpedo Vladimir 1.50 4.70 7.53
18 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Pskow 747 2.34 3.40 3.10
16:00 Solaris - Dnepr Smoleńsk 2.05 3.52 3.74
16:30 Znamya Truda - Kolomna 2.55 3.40 2.68
17:00 Torpedo Vladimir - Dolgoprudny 5.05 3.83 1.80
17:00 Dynamo Moskwa II - Dinamo St. Petersburg 5.25 3.70 1.67
17:30 Domodedovo - Volga Tver 1.75 3.60 4.80
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Spartak Kostroma 2.25 3.40 3.16
25 sierpnia 2016 1 X 2
15:30 Strogino Moskwa - Solaris 2.48 3.40 2.75
17:00 Spartak Kostroma - Domodedovo 1.55 4.10 6.00
17:30 Pskow 747 - Dinamo St. Petersburg 5.50 4.10 1.60
28 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Kolomna - Tekstilshchik Iwanowo 5.20 3.75 1.65
17:00 Dolgoprudny - Dynamo Moskwa II 1.65 3.60 5.00
17:30 Dnepr Smoleńsk - Znamya Truda 1.75 3.50 4.30
1 września 2016 1 X 2
14:00 Dynamo Moskwa II - Volga Tver 1.87 3.50 4.15
2 września 2016 1 X 2
16:00 Solaris - Pskow 747 2.00 3.65 4.10
16:00 Znamya Truda - Strogino Moskwa 3.45 3.62 2.20
17:00 Torpedo Vladimir - Spartak Kostroma 2.62 3.40 2.81
17:30 Domodedovo - Kolomna 1.73 3.88 5.30
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dnepr Smoleńsk 1.62 4.12 6.50
18:00 Dinamo St. Petersburg - Dolgoprudny 2.40 3.46 3.46
9 września 2016 1 X 2
15:00 Pskow 747 - Dolgoprudny 4.25 4.15 1.80
16:00 Solaris - Znamya Truda 1.40 4.75 9.50
10 września 2016 1 X 2
15:00 Kolomna - Torpedo Vladimir 4.40 3.45 1.79
16:00 Spartak Kostroma - Dynamo Moskwa II 1.91 3.30 3.90
16:00 Dnepr Smoleńsk - Domodedovo 2.40 3.20 3.10
11 września 2016 1 X 2
15:30 Strogino Moskwa - Tekstilshchik Iwanowo 2.79 3.36 2.50
16 września 2016 1 X 2
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Solaris 1.95 3.36 4.50
17 września 2016 1 X 2
14:00 Domodedovo - Strogino Moskwa 2.10 3.30 3.48
14:00 Dinamo St. Petersburg - Spartak Kostroma 1.73 3.85 5.60
14:00 Znamya Truda - Pskow 747 2.59 3.30 2.60
15:00 Dolgoprudny - Volga Tver 1.35 5.30 8.60
15:00 Torpedo Vladimir - Dnepr Smoleńsk 1.60 3.85 6.00
18 września 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa II - Kolomna 1.40 4.25 7.25
25 września 2016 1 X 2
13:00 Kolomna - Dinamo St. Petersburg 7.50 4.60 1.44
14:00 Znamya Truda - Tekstilshchik Iwanowo 4.65 3.98 1.65
15:00 Strogino Moskwa - Torpedo Vladimir 2.59 3.35 2.56
16:00 Dnepr Smoleńsk - Dynamo Moskwa II 2.13 3.05 3.00
16:00 Spartak Kostroma - Dolgoprudny 2.45 3.22 2.80
26 września 2016 1 X 2
15:00 Pskow 747 - Volga Tver 1.88 3.70 4.33
16:00 Solaris - Domodedovo 2.25 3.42 3.24
1 października 2016 1 X 2
17:00 Dinamo St. Petersburg - Dnepr Smoleńsk 1.22 5.78 12.00
2 października 2016 1 X 2
14:00 Domodedovo - Znamya Truda 1.25 6.50 17.50
14:00 Volga Tver - Spartak Kostroma 3.88 3.50 1.90
15:00 Dolgoprudny - Kolomna 1.15 7.70 21.00
15:00 Torpedo Vladimir - Solaris 1.91 3.47 3.85
3 października 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa II - Strogino Moskwa 2.30 3.10 4.33
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Pskow 747 1.57 4.25 7.10
9 października 2016 1 X 2
13:00 Kolomna - Volga Tver 2.45 3.15 3.15
13:00 Znamya Truda - Torpedo Vladimir 6.00 3.98 1.55
14:00 Dnepr Smoleńsk - Dolgoprudny 4.45 3.50 1.78
15:00 Strogino Moskwa - Dinamo St. Petersburg 6.40 4.40 1.53
10 października 2016 1 X 2
15:00 Pskow 747 - Spartak Kostroma 2.90 3.39 2.43
15:00 Solaris - Dynamo Moskwa II 2.10 3.50 3.95
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Domodedovo 2.20 4.60 4.35
16 października 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa II - Znamya Truda 1.67 3.70 4.50
13:00 Volga Tver - Dnepr Smoleńsk 2.50 3.20 2.70
14:00 Dinamo St. Petersburg - Solaris 1.75 3.75 5.10
14:00 Spartak Kostroma - Kolomna 1.27 5.40 9.70
15:00 Dolgoprudny - Strogino Moskwa 1.50 4.60 7.20
15:00 Torpedo Vladimir - Tekstilshchik Iwanowo 2.52 3.26 3.00
17 października 2016 1 X 2
15:00 Pskow 747 - Domodedovo 2.61 3.40 3.00
23 października 2016 1 X 2
13:00 Znamya Truda - Dolgoprudny 6.00 4.00 1.60
14:00 Dnepr Smoleńsk - Kolomna 1.80 3.50 4.05
14:00 Domodedovo - Dynamo Moskwa II 1.85 3.30 4.25
15:00 Torpedo Vladimir - Pskow 747 2.00 4.22 5.10
15:00 Strogino Moskwa - Spartak Kostroma 3.80 3.46 1.95
24 października 2016 1 X 2
15:00 Solaris - Volga Tver 1.44 4.50 7.80
17:00 Tekstilshchik Iwanowo - Dinamo St. Petersburg 6.85 4.29 2.20
30 października 2016 1 X 2
12:00 Kolomna - Strogino Moskwa 4.00 3.50 2.55
12:00 Volga Tver - Znamya Truda 2.20 3.36 3.48
13:00 Spartak Kostroma - Solaris 1.96 3.38 3.72
13:00 Dinamo St. Petersburg - Domodedovo 1.40 5.30 10.50
14:00 Dolgoprudny - Tekstilshchik Iwanowo 1.80 4.45 6.80
31 października 2016 1 X 2
13:00 Pskow 747 - Dnepr Smoleńsk 1.84 3.50 4.25
14:00 Dynamo Moskwa II - Torpedo Vladimir 2.20 3.30 3.40
6 listopada 2016 1 X 2
12:00 Dynamo Moskwa II - Pskow 747 2.00 3.50 4.41
13:00 Domodedovo - Dolgoprudny 3.46 3.44 2.05
14:00 Torpedo Vladimir - Dinamo St. Petersburg 4.30 3.70 1.90
15:00 Tekstilshchik Iwanowo - Volga Tver 1.60 3.98 7.40
16:00 Strogino Moskwa - Dnepr Smoleńsk 2.45 3.25 2.90
7 listopada 2016 1 X 2
13:00 Solaris - Kolomna 1.22 7.50 21.00