loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2010

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2010

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
12 marca 2010 1 X 2
17:00 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.52 4.05 8.26
13 marca 2010 1 X 2
11:00 Krylya Sovetov - Zenit St Petersburg 8.18 4.50 1.55
13:15 Anzhi Makhachkala - Spartak Nalczyk 2.89 3.02 3.15
15:30 Rostov - Tom Tomsk 2.24 3.11 3.82
14 marca 2010 1 X 2
09:30 Sibir Novosibirsk - Terek Grozny 2.50 3.05 3.40
12:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.10 3.20 3.80
14:15 Spartak Vladikavkaz - Saturn Moskwa 3.18 2.85 2.86
17:00 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 2.25 3.24 3.85
19 marca 2010 1 X 2
16:30 Spartak Nalczyk - Spartak Vladikavkaz 2.03 3.21 4.52
20 marca 2010 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 1.72 3.55 5.75
12:15 Terek Grozny - Rostov 2.07 3.32 4.25
14:30 Saturn Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.81 3.55 5.70
17:00 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov 1.25 6.10 18.10
21 marca 2010 1 X 2
12:00 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 2.20 3.26 4.12
14:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.20 3.20 4.21
22 marca 2010 1 X 2
13:00 Tom Tomsk - Rubin Kazan 3.60 3.14 2.45
26 marca 2010 1 X 2
15:00 Spartak Vladikavkaz - Amkar Perm 2.50 3.00 3.40
17:15 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 6.00 3.75 1.62
27 marca 2010 1 X 2
09:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Nalczyk 2.58 3.12 3.40
11:30 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 3.25 3.00 2.65
16:30 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 2.95 3.23 2.75
28 marca 2010 1 X 2
12:00 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.53 3.18 3.30
14:30 Rubin Kazan - Terek Grozny 1.45 4.56 10.74
17:00 Rostov - Saturn Moskwa 2.46 3.13 3.34
3 kwietnia 2010 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Sibir Novosibirsk 1.80 3.50 5.98
14:15 Anzhi Makhachkala - Spartak Vladikavkaz 2.10 3.25 4.42
16:30 Spartak Nalczyk - Rostov 2.20 3.18 4.32
4 kwietnia 2010 1 X 2
09:30 Tom Tomsk - Spartak Moskwa 4.00 3.27 2.20
12:00 Terek Grozny - Krylya Sovetov 1.50 4.18 8.16
14:30 Saturn Moskwa - Rubin Kazan 4.68 3.35 1.95
17:00 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 2.45 3.17 3.32
10 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Saturn Moskwa 3.22 3.25 2.50
14:15 Spartak Moskwa - Terek Grozny 1.55 4.48 7.80
16:30 Dynamo Moskwa - Tom Tomsk 1.75 3.75 6.00
11 kwietnia 2010 1 X 2
09:30 Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala 2.11 3.20 4.20
12:00 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.95 3.50 4.70
14:15 Spartak Vladikavkaz - CSKA Moskwa 7.42 3.85 1.60
16:30 Rostov - Amkar Perm 5.80 1.50 3.85
12 kwietnia 2010 1 X 2
16:30 Rubin Kazan - Spartak Nalczyk 1.52 4.09 8.30
17 kwietnia 2010 1 X 2
09:30 Tom Tomsk - Zenit St Petersburg 4.20 3.44 2.02
12:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.32 3.15 4.00
14:15 Amkar Perm - Rubin Kazan 4.00 3.31 2.12
16:30 Spartak Vladikavkaz - Sibir Novosibirsk 1.90 3.32 5.31
18 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Dynamo Moskwa 2.90 3.15 2.84
14:15 Saturn Moskwa - Spartak Moskwa 5.06 3.40 1.95
16:30 Spartak Nalczyk - Krylya Sovetov 1.60 4.12 7.83
19 kwietnia 2010 1 X 2
15:00 Anzhi Makhachkala - Rostov 2.35 3.14 3.65
24 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskwa 8.25 4.46 1.46
14:15 Dynamo Moskwa - Saturn Moskwa 1.71 3.65 6.20
16:30 Lokomotiv Moskwa - Tom Tomsk 1.75 3.67 5.88
25 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk 1.60 3.96 6.75
14:15 Zenit St Petersburg - Terek Grozny 1.40 4.78 10.47
16:30 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 1.36 4.82 11.90
18:45 Rostov - Spartak Vladikavkaz 1.67 3.66 6.53
26 kwietnia 2010 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Amkar Perm 3.01 3.04 2.75
28 kwietnia 2010 1 X 2
18:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.20 3.17 3.91
30 kwietnia 2010 1 X 2
15:00 Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov 2.10 3.32 5.00
1 maja 2010 1 X 2
14:15 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 3.00 3.19 2.75
16:30 Spartak Nalczyk - Dynamo Moskwa 2.62 3.05 3.20
5 maja 2010 1 X 2
14:30 Krylya Sovetov - Spartak Vladikavkaz 2.26 3.25 3.95
16:45 Lokomotiv Moskwa - Saturn Moskwa 1.45 4.00 8.00
19:00 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 1.75 3.52 6.70
6 maja 2010 1 X 2
10:00 Tom Tomsk - Terek Grozny 2.10 3.31 4.00
12:15 Rubin Kazan - Sibir Novosibirsk 1.30 5.73 16.85
14:30 Rostov - CSKA Moskwa 5.75 3.50 1.84
16:45 Zenit St Petersburg - Spartak Nalczyk 1.57 3.75 7.50
19:00 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.33 5.03 13.78
10 maja 2010 1 X 2
09:30 Sibir Novosibirsk - Krylya Sovetov 2.25 3.16 4.20
12:00 Spartak Vladikavkaz - Spartak Moskwa 5.50 3.50 1.83
12:00 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.40 4.44 11.57
14:15 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 5.75 3.50 1.80
16:30 Rostov - Rubin Kazan 4.36 3.27 2.04
11 maja 2010 1 X 2
14:00 Saturn Moskwa - Tom Tomsk 2.33 3.02 3.78
16:15 Spartak Nalczyk - Lokomotiv Moskwa 2.72 3.07 3.00
18:30 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 4.00 3.18 2.25
14 maja 2010 1 X 2
14:00 Terek Grozny - Saturn Moskwa 1.95 3.30 4.87
16:15 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 2.40 3.12 3.62
18:30 Krylya Sovetov - Rostov 2.59 3.05 3.20
15 maja 2010 1 X 2
12:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.60 3.79 7.41
14:15 Tom Tomsk - Spartak Nalczyk 2.47 3.10 3.53
16:30 Dynamo Moskwa - Spartak Vladikavkaz 1.52 4.05 8.40
4 lipca 2010 1 X 2
17:00 Zenit St Petersburg - Anzhi Makhachkala 1.29 5.50 13.60
8 lipca 2010 1 X 2
17:00 Spartak Nalczyk - Terek Grozny 1.62 3.97 6.50
9 lipca 2010 1 X 2
12:15 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 4.10 3.40 2.08
14:30 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.25 6.17 16.72
16:45 Spartak Vladikavkaz - Zenit St Petersburg 7.50 4.20 1.55
19:00 Rostov - Spartak Moskwa 3.99 3.38 2.10
10 lipca 2010 1 X 2
14:00 CSKA Moskwa - Saturn Moskwa 1.29 5.78 14.05
16:15 Amkar Perm - Tom Tomsk 2.65 3.12 3.20
18:30 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.50 4.26 7.98
19 lipca 2010 1 X 2
18:00 Krylya Sovetov - CSKA Moskwa 11.80 4.79 1.45
18:45 Saturn Moskwa - Spartak Nalczyk 2.38 3.27 3.46
24 lipca 2010 1 X 2
16:45 Spartak Vladikavkaz - Tom Tomsk 2.50 3.25 3.33
18:30 Rostov - Zenit St Petersburg 5.15 3.60 1.81
19:00 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 1.82 3.53 5.36
25 lipca 2010 1 X 2
12:15 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Moskwa 5.15 3.71 1.85
14:30 Amkar Perm - Saturn Moskwa 2.49 3.16 3.40
16:45 Anzhi Makhachkala - Terek Grozny 2.53 3.20 3.25
18:30 Krylya Sovetov - Spartak Moskwa 6.50 3.85 1.67
19:00 CSKA Moskwa - Spartak Nalczyk 1.43 4.80 10.00
30 lipca 2010 1 X 2
16:45 Saturn Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.85 3.43 5.23
19:00 Spartak Nalczyk - Amkar Perm 1.70 3.68 6.40
31 lipca 2010 1 X 2
14:00 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 2.30 3.15 3.80
16:45 Terek Grozny - Spartak Vladikavkaz 1.58 3.80 7.30
19:00 Dynamo Moskwa - Krylya Sovetov 1.38 5.20 11.00
1 sierpnia 2010 1 X 2
17:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 3.05 3.30 2.75
19:00 Lokomotiv Moskwa - Rostov 1.55 4.26 8.09
2 sierpnia 2010 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk 1.83 3.54 5.50
6 sierpnia 2010 1 X 2
19:00 Rostov - Terek Grozny 2.11 3.25 4.50
14 sierpnia 2010 1 X 2
11:45 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 1.80 3.68 5.50
14:00 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.65 3.92 7.17
17:30 Saturn Moskwa - Rostov 2.25 3.26 4.21
18:45 Spartak Nalczyk - Sibir Novosibirsk 1.55 4.34 9.50
15 sierpnia 2010 1 X 2
15:45 Amkar Perm - Spartak Vladikavkaz 1.91 3.45 5.10
18:30 CSKA Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.31 5.50 13.51
18:45 Terek Grozny - Rubin Kazan 4.00 3.21 2.19
19:20 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 2.80 3.20 2.83
20 sierpnia 2010 1 X 2
19:00 Rostov - Spartak Nalczyk 2.51 3.00 3.85
28 sierpnia 2010 1 X 2
14:00 Terek Grozny - Spartak Moskwa 3.40 3.38 2.38
14:15 Amkar Perm - Rostov 1.35 5.50 11.00
16:30 Saturn Moskwa - Krylya Sovetov 1.85 3.57 5.61
18:45 Spartak Nalczyk - Rubin Kazan 3.30 3.14 2.60
29 sierpnia 2010 1 X 2
11:45 Tom Tomsk - Dynamo Moskwa 3.60 3.25 2.40
14:00 Lokomotiv Moskwa - Zenit St Petersburg 4.08 3.58 2.00
16:30 CSKA Moskwa - Spartak Vladikavkaz 1.20 7.35 18.60
11 września 2010 1 X 2
11:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Vladikavkaz 2.04 3.40 4.22
13:15 Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1.32 6.00 15.40
15:30 Spartak Moskwa - Saturn Moskwa 1.55 4.10 8.00
17:45 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.40 4.75 11.00
12 września 2010 1 X 2
13:00 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 4.45 3.58 2.05
13:15 Krylya Sovetov - Spartak Nalczyk 2.95 3.23 2.70
15:30 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 1.74 3.70 7.00
17:45 Rostov - Anzhi Makhachkala 1.80 3.68 5.40
18 września 2010 1 X 2
17:30 Saturn Moskwa - Dynamo Moskwa 3.21 3.10 2.57
19 września 2010 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Lokomotiv Moskwa 3.04 3.20 2.64
14:15 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 6.59 3.80 1.66
20 września 2010 1 X 2
14:00 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 5.25 3.50 1.98
17:15 Spartak Nalczyk - Spartak Moskwa 2.90 3.20 2.76
18:00 CSKA Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.18 8.07 22.60
26 września 2010 1 X 2
11:30 Tom Tomsk - CSKA Moskwa 5.25 3.76 1.78
13:45 Dynamo Moskwa - Spartak Nalczyk 1.95 3.50 5.25
16:00 Rostov - Sibir Novosibirsk 1.65 4.00 7.50
18:15 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 1.80 3.58 5.25
27 września 2010 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 2.21 3.25 4.30
2 października 2010 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 3.20 3.20 2.76
14:15 Spartak Vladikavkaz - Krylya Sovetov 2.12 3.32 4.22
16:30 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.70 3.88 6.95
3 października 2010 1 X 2
09:45 Sibir Novosibirsk - Rubin Kazan 6.75 4.00 1.69
13:00 CSKA Moskwa - Rostov 1.43 4.83 10.00
14:15 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 6.25 3.90 1.70
16:30 Spartak Nalczyk - Zenit St Petersburg 4.28 3.72 1.95
18:45 Saturn Moskwa - Lokomotiv Moskwa 3.10 3.27 2.66
15 października 2010 1 X 2
17:00 Spartak Moskwa - Spartak Vladikavkaz 1.34 5.33 12.50
16 października 2010 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Saturn Moskwa 2.30 3.30 3.59
14:15 Zenit St Petersburg - Amkar Perm 1.25 6.64 19.41
16:30 Rubin Kazan - Rostov 1.45 4.61 10.80
17 października 2010 1 X 2
12:00 Terek Grozny - CSKA Moskwa 7.00 4.57 1.60
14:15 Dynamo Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.42 4.50 9.78
16:30 Krylya Sovetov - Sibir Novosibirsk 2.01 3.42 4.75
18:45 Lokomotiv Moskwa - Spartak Nalczyk 1.87 3.69 5.00
23 października 2010 1 X 2
09:45 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa 8.50 4.58 1.48
12:00 Spartak Vladikavkaz - Dynamo Moskwa 3.62 3.36 2.20
14:15 Spartak Nalczyk - Tom Tomsk 1.53 8.00 14.50
16:30 Saturn Moskwa - Terek Grozny 2.30 3.27 3.59
24 października 2010 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 3.40 3.24 2.50
12:10 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 2.00 3.30 4.60
14:30 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 8.50 4.34 1.47
16:45 Rostov - Krylya Sovetov 2.08 3.49 4.00
27 października 2010 1 X 2
16:15 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 4.93 3.71 1.91
18:30 Spartak Moskwa - Zenit St Petersburg 3.31 3.31 2.38
29 października 2010 1 X 2
16:45 Krylya Sovetov - Rubin Kazan 6.00 3.70 1.75
30 października 2010 1 X 2
15:00 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.65 4.52 6.50
17:30 Spartak Moskwa - Rostov 1.40 5.10 11.51
31 października 2010 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Amkar Perm 2.25 3.20 3.70
12:00 Terek Grozny - Spartak Nalczyk 1.55 7.00 11.00
12:00 Zenit St Petersburg - Spartak Vladikavkaz 1.18 8.01 21.01
14:15 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskwa 3.50 3.30 2.40
16:30 Saturn Moskwa - CSKA Moskwa 8.93 4.05 1.55
5 listopada 2010 1 X 2
14:00 Spartak Nalczyk - Saturn Moskwa 1.72 3.75 5.67
8 listopada 2010 1 X 2
17:00 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.02 3.40 4.50
10 listopada 2010 1 X 2
17:00 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 2.06 3.35 4.33
13 listopada 2010 1 X 2
14:45 Terek Grozny - Anzhi Makhachkala 7.00 8.92 1.20
17:00 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 3.52 3.25 2.32
14 listopada 2010 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - CSKA Moskwa 7.36 4.50 1.60
13:00 Zenit St Petersburg - Rostov 1.17 8.00 18.50
14:15 Lokomotiv Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.25 6.00 14.95
17:00 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.43 4.65 9.00
20 listopada 2010 1 X 2
12:00 Anzhi Makhachkala - Saturn Moskwa 4.00 2.90 9.00
12:00 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 1.60 6.00 6.50
12:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1.85 3.90 5.00
12:00 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 1.63 4.40 6.20
12:00 Rostov - Lokomotiv Moskwa 5.55 3.90 1.65
12:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 3.00 3.30 2.45
12:00 Spartak Vladikavkaz - Terek Grozny 1.23 8.75 11.00
12:00 Amkar Perm - Spartak Nalczyk 1.85 3.75 5.00
28 listopada 2010 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Sibir Novosibirsk 1.48 4.50 6.50
12:00 Saturn Moskwa - Spartak Vladikavkaz 4.40 5.30 1.85
12:00 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 3.60 3.50 2.21
12:00 Spartak Nalczyk - Anzhi Makhachkala 8.50 10.00 1.27
12:00 Zenit St Petersburg - Krylya Sovetov 1.80 5.90 4.10
12:00 Amkar Perm - CSKA Moskwa 1.85 4.80 4.45
12:00 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 2.06 3.80 3.85
12:00 Tom Tomsk - Rostov 1.95 3.61 4.20
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
27 marca 2010 1 X 2
12:00 Irtysh Omsk - Nischni Novgorod 2.55 2.80 3.25
13:00 Ural Ekaterinburg - Mordovia Saransk 1.62 3.60 6.70
14:00 Yaroslavl Shinnik - Dynamo Bryansk 1.50 3.70 7.50
14:00 Volga Novgorod - Rotor Wołgograd 1.35 5.00 10.00
14:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 2.95 2.70 2.70
15:00 Kamaz Nab Chelny - Volgar Astrakhan 1.60 3.40 7.00
17:00 Baltika Kaliningrad - Zhemchuzhina Sochi 1.91 3.00 4.10
28 marca 2010 1 X 2
14:00 Kuban Krasnodar - Avangard Kursk 1.35 5.00 9.50
15:00 Khimki FK - Salut Belgorod 2.60 3.10 2.90
30 marca 2010 1 X 2
13:30 Irtysh Omsk - Mordovia Saransk 2.55 2.88 2.88
14:00 Volga Novgorod - Volgar Astrakhan 1.33 4.60 10.50
15:00 Ural Ekaterinburg - Nischni Novgorod 1.57 3.60 6.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Rotor Wołgograd 1.65 3.30 6.00
18:00 Baltika Kaliningrad - Krasnodar 2.30 2.90 3.50
31 marca 2010 1 X 2
16:30 Khimki FK - Avangard Kursk 1.62 3.50 6.25
17:00 Kuban Krasnodar - Salut Belgorod 1.50 3.75 7.50
7 kwietnia 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Khimki FK 2.25 3.00 3.20
15:00 Volgar Astrakhan - Ural Ekaterinburg 5.25 3.50 1.80
15:00 Nischni Novgorod - Dinamo St. Petersburg 1.85 3.10 4.80
15:00 Rotor Wołgograd - Irtysh Omsk 1.70 3.45 5.50
16:30 Zhemchuzhina Sochi - Yaroslavl Shinnik 2.35 2.80 2.85
16:30 Avangard Kursk - Volga Novgorod 5.60 3.35 1.70
16:30 Salut Belgorod - Kamaz Nab Chelny 2.10 3.10 3.60
17:00 Krasnodar - Dynamo Bryansk 1.50 3.75 7.00
10 kwietnia 2010 1 X 2
08:00 Luch Energiya - Khimki FK 2.20 3.00 3.00
10:00 Energia Khabarovsk - Kuban Krasnodar 3.50 2.85 2.20
15:00 Nischni Novgorod - Baltika Kaliningrad 2.50 2.90 2.90
15:00 Rotor Wołgograd - Ural Ekaterinburg 3.70 3.00 2.10
15:00 Volgar Astrakhan - Irtysh Omsk 1.60 3.60 5.50
15:00 Krasnodar - Yaroslavl Shinnik 2.15 3.00 3.50
16:00 Mordovia Saransk - Dinamo St. Petersburg 1.65 3.50 5.00
16:30 Zhemchuzhina Sochi - Dynamo Bryansk 1.35 4.00 7.80
16:30 Avangard Kursk - Kamaz Nab Chelny 3.10 3.00 2.40
16:30 Salut Belgorod - Volga Novgorod 2.40 2.85 3.15
13 kwietnia 2010 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Kuban Krasnodar 2.80 2.80 2.65
16:00 Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad 2.40 2.75 3.25
18 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Irtysh Omsk - Avangard Kursk 2.10 3.00 3.50
13:00 Ural Ekaterinburg - Salut Belgorod 1.70 3.30 5.00
14:00 Dynamo Bryansk - Nischni Novgorod 2.40 2.95 3.05
14:00 Dinamo St. Petersburg - Rotor Wołgograd 2.50 2.80 2.80
15:00 Yaroslavl Shinnik - Mordovia Saransk 1.53 3.55 6.25
16:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 1.80 3.25 5.75
16:00 Volga Novgorod - Luch Energiya 1.60 3.60 7.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Energia Khabarovsk 1.55 3.60 6.50
21 kwietnia 2010 1 X 2
14:00 Irtysh Omsk - Salut Belgorod 3.10 3.10 2.40
15:00 Ural Ekaterinburg - Avangard Kursk 1.38 4.33 8.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Luch Energiya 1.80 3.30 4.75
16:30 Yaroslavl Shinnik - Nischni Novgorod 1.60 3.60 7.00
16:30 Dinamo St. Petersburg - Volgar Astrakhan 2.50 2.80 2.80
16:30 Zhemchuzhina Sochi - Krasnodar 2.05 3.20 4.00
16:30 Dynamo Bryansk - Mordovia Saransk 2.45 3.10 2.90
17:00 Volga Novgorod - Energia Khabarovsk 1.55 3.80 7.00
17:00 Khimki FK - Kuban Krasnodar 2.95 3.10 2.60
18:00 Baltika Kaliningrad - Rotor Wołgograd 1.60 3.60 6.75
29 kwietnia 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Ural Ekaterinburg 3.10 2.85 2.50
10:00 Luch Energiya - Irtysh Omsk 1.57 3.60 6.50
15:00 Nischni Novgorod - Krasnodar 2.60 2.95 2.90
16:30 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 2.80 2.95 2.60
16:30 Avangard Kursk - Dinamo St. Petersburg 1.75 3.50 6.25
16:30 Salut Belgorod - Baltika Kaliningrad 1.65 3.50 6.25
17:00 Khimki FK - Kamaz Nab Chelny 2.25 3.10 3.50
17:00 Mordovia Saransk - Zhemchuzhina Sochi 2.60 2.75 2.75
17:00 Rotor Wołgograd - Dynamo Bryansk 2.10 3.00 3.60
17:00 Kuban Krasnodar - Volga Novgorod 1.95 3.20 4.50
10 maja 2010 1 X 2
12:00 Irtysh Omsk - Kuban Krasnodar 6.00 3.50 1.75
13:00 Ural Ekaterinburg - Khimki FK 1.85 3.10 5.00
14:00 Dinamo St. Petersburg - Luch Energiya 2.40 2.90 2.90
15:00 Yaroslavl Shinnik - Salut Belgorod 1.95 3.20 4.75
16:00 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk 2.25 3.10 3.75
16:30 Zhemchuzhina Sochi - Volgar Astrakhan 1.40 3.85 8.25
16:30 Dynamo Bryansk - Avangard Kursk 2.10 3.00 3.60
17:00 Krasnodar - Rotor Wołgograd 1.40 4.33 9.00
13 maja 2010 1 X 2
13:30 Irtysh Omsk - Khimki FK 3.30 3.00 2.20
15:00 Ural Ekaterinburg - Kuban Krasnodar 2.50 3.00 2.95
16:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 2.50 3.00 3.20
16:00 Kamaz Nab Chelny - Volga Novgorod 2.00 3.20 5.00
16:30 Dinamo St. Petersburg - Energia Khabarovsk 2.40 2.90 2.90
16:30 Zhemchuzhina Sochi - Rotor Wołgograd 1.25 5.45 11.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Avangard Kursk 1.45 4.00 8.00
17:00 Krasnodar - Volgar Astrakhan 1.57 4.00 6.55
21 maja 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Dynamo Bryansk 1.55 3.80 6.50
10:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 2.30 3.00 3.60
16:00 Kamaz Nab Chelny - Ural Ekaterinburg 2.30 3.00 3.60
16:30 Avangard Kursk - Krasnodar 3.40 2.90 2.45
16:30 Salut Belgorod - Zhemchuzhina Sochi 3.00 2.90 2.80
17:00 Volga Novgorod - Irtysh Omsk 1.30 4.90 11.00
17:00 Khimki FK - Baltika Kaliningrad 1.85 3.20 4.50
17:00 Rotor Wołgograd - Nischni Novgorod 2.35 3.00 3.50
17:00 Volgar Astrakhan - Mordovia Saransk 2.25 2.90 3.60
18:00 Kuban Krasnodar - Dinamo St. Petersburg 1.30 5.00 10.00
24 maja 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 2.60 2.90 2.90
10:00 Energia Khabarovsk - Dynamo Bryansk 1.75 3.40 5.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Irtysh Omsk 1.25 5.25 13.00
16:30 Avangard Kursk - Zhemchuzhina Sochi 4.00 3.30 1.95
16:30 Salut Belgorod - Krasnodar 2.50 2.90 3.35
17:00 Volgar Astrakhan - Nischni Novgorod 2.40 2.90 3.20
17:00 Volga Novgorod - Ural Ekaterinburg 1.95 3.30 4.00
17:00 Khimki FK - Dinamo St. Petersburg 1.55 4.00 7.00
17:00 Rotor Wołgograd - Mordovia Saransk 2.88 2.90 2.78
18:00 Kuban Krasnodar - Baltika Kaliningrad 1.36 4.33 9.00
4 czerwca 2010 1 X 2
16:00 Nischni Novgorod - Salut Belgorod 2.55 2.95 3.30
16:00 Mordovia Saransk - Avangard Kursk 1.50 3.65 6.75
16:30 Yaroslavl Shinnik - Kuban Krasnodar 3.00 2.90 2.50
17:00 Dynamo Bryansk - Khimki FK 3.60 3.10 2.45
17:00 Dinamo St. Petersburg - Kamaz Nab Chelny 3.20 3.10 2.10
18:00 Baltika Kaliningrad - Volga Novgorod 3.20 3.00 2.40
18:00 Krasnodar - Energia Khabarovsk 1.40 4.75 11.00
18:00 Zhemchuzhina Sochi - Luch Energiya 1.38 4.50 8.00
12 czerwca 2010 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Nischni Novgorod 1.73 3.50 7.00
10:00 Energia Khabarovsk - Mordovia Saransk 2.10 3.00 3.80
12:00 Irtysh Omsk - Dinamo St. Petersburg 2.00 3.20 3.85
13:00 Ural Ekaterinburg - Baltika Kaliningrad 1.65 3.60 6.00
15:00 Volga Novgorod - Dynamo Bryansk 1.40 4.50 9.00
16:30 Kamaz Nab Chelny - Yaroslavl Shinnik 1.90 3.20 4.05
16:30 Avangard Kursk - Rotor Wołgograd 1.80 3.40 5.00
17:00 Salut Belgorod - Volgar Astrakhan 1.76 3.40 5.70
17:00 Khimki FK - Zhemchuzhina Sochi 2.38 3.00 3.00
18:00 Kuban Krasnodar - Krasnodar 2.20 3.00 3.60
15 czerwca 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Nischni Novgorod 2.00 3.10 4.20
10:00 Luch Energiya - Mordovia Saransk 1.85 3.40 5.00
13:30 Irtysh Omsk - Baltika Kaliningrad 2.70 3.00 2.95
15:00 Ural Ekaterinburg - Dinamo St. Petersburg 1.45 4.25 8.30
16:30 Avangard Kursk - Volgar Astrakhan 2.20 3.40 3.25
16:30 Kamaz Nab Chelny - Dynamo Bryansk 1.40 4.70 9.00
17:00 Volga Novgorod - Yaroslavl Shinnik 1.90 3.10 4.20
17:00 Salut Belgorod - Rotor Wołgograd 1.70 3.60 5.60
18:00 Kuban Krasnodar - Zhemchuzhina Sochi 1.67 3.50 5.50
18:00 Khimki FK - Krasnodar 2.25 3.10 3.60
23 czerwca 2010 1 X 2
16:00 Nischni Novgorod - Kuban Krasnodar 3.50 3.10 2.20
16:00 Mordovia Saransk - Khimki FK 2.55 2.95 2.75
16:30 Yaroslavl Shinnik - Ural Ekaterinburg 2.50 2.95 3.10
17:00 Salut Belgorod - Avangard Kursk 1.85 3.30 4.65
17:00 Dynamo Bryansk - Irtysh Omsk 1.90 3.50 6.75
17:00 Rotor Wołgograd - Luch Energiya 2.85 3.20 2.80
17:00 Volgar Astrakhan - Energia Khabarovsk 2.25 3.10 3.47
17:30 Baltika Kaliningrad - Dinamo St. Petersburg 2.00 3.20 3.90
18:00 Zhemchuzhina Sochi - Kamaz Nab Chelny 2.05 3.10 4.10
18:00 Krasnodar - Volga Novgorod 1.95 3.20 4.30
26 czerwca 2010 1 X 2
16:00 Dynamo Bryansk - Ural Ekaterinburg 3.30 3.10 2.40
16:00 Nischni Novgorod - Khimki FK 2.30 3.10 3.20
16:00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 4.40 3.30 1.91
17:00 Rotor Wołgograd - Energia Khabarovsk 2.05 3.30 3.60
17:00 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 2.25 3.10 3.20
17:00 Yaroslavl Shinnik - Irtysh Omsk 1.55 3.75 7.50
18:00 Krasnodar - Kamaz Nab Chelny 1.95 3.50 4.00
18:00 Zhemchuzhina Sochi - Volga Novgorod 2.00 3.20 4.00
6 lipca 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Avangard Kursk 1.70 4.00 7.00
10:00 Energia Khabarovsk - Salut Belgorod 2.20 3.10 3.45
13:30 Irtysh Omsk - Krasnodar 5.00 3.55 1.86
15:00 Ural Ekaterinburg - Zhemchuzhina Sochi 2.10 3.15 3.75
16:00 Kamaz Nab Chelny - Mordovia Saransk 1.96 3.25 4.00
16:30 Dinamo St. Petersburg - Dynamo Bryansk 2.15 3.10 3.18
17:00 Volga Novgorod - Nischni Novgorod 1.50 4.30 7.75
17:00 Khimki FK - Volgar Astrakhan 1.65 3.75 5.75
17:30 Baltika Kaliningrad - Yaroslavl Shinnik 2.35 3.10 3.05
18:00 Kuban Krasnodar - Rotor Wołgograd 1.20 6.45 13.00
9 lipca 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Salut Belgorod 1.85 3.40 4.40
10:00 Energia Khabarovsk - Avangard Kursk 1.65 3.60 5.35
13:30 Irtysh Omsk - Zhemchuzhina Sochi 4.05 3.30 1.99
15:00 Ural Ekaterinburg - Krasnodar 2.30 3.00 3.60
16:00 Kamaz Nab Chelny - Nischni Novgorod 1.92 3.15 4.40
16:30 Dinamo St. Petersburg - Yaroslavl Shinnik 2.70 3.00 2.50
17:00 Volga Novgorod - Mordovia Saransk 1.52 3.70 6.25
17:00 Khimki FK - Rotor Wołgograd 1.40 4.00 8.50
17:30 Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad 2.20 3.15 3.60
18:00 Kuban Krasnodar - Volgar Astrakhan 1.36 4.50 8.70
30 lipca 2010 1 X 2
17:00 Rotor Wołgograd - Volga Novgorod 10.00 5.00 1.33
17:00 Volgar Astrakhan - Kamaz Nab Chelny 2.70 3.10 2.72
17:00 Salut Belgorod - Khimki FK 2.38 3.15 3.30
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Baltika Kaliningrad 1.55 3.75 7.50
17:00 Nischni Novgorod - Irtysh Omsk 1.50 4.20 8.00
17:00 Mordovia Saransk - Ural Ekaterinburg 2.70 3.00 2.70
17:30 Avangard Kursk - Kuban Krasnodar 6.00 3.70 1.68
18:30 Krasnodar - Dinamo St. Petersburg 1.29 5.25 13.00
2 sierpnia 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 1.85 3.50 5.75
16:00 Mordovia Saransk - Irtysh Omsk 1.45 4.20 7.50
17:00 Nischni Novgorod - Ural Ekaterinburg 2.80 3.10 2.85
17:00 Volgar Astrakhan - Volga Novgorod 6.25 3.60 1.73
17:00 Rotor Wołgograd - Kamaz Nab Chelny 3.60 3.30 2.10
17:00 Salut Belgorod - Kuban Krasnodar 4.00 3.45 2.00
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Dinamo St. Petersburg 1.45 4.33 9.00
17:30 Avangard Kursk - Khimki FK 2.85 3.20 2.60
17:30 Dynamo Bryansk - Yaroslavl Shinnik 2.75 3.10 2.80
18:30 Krasnodar - Baltika Kaliningrad 1.45 4.00 7.50
10 sierpnia 2010 1 X 2
13:30 Irtysh Omsk - Rotor Wołgograd 2.40 3.20 3.45
15:00 Ural Ekaterinburg - Volgar Astrakhan 1.55 3.75 7.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Salut Belgorod 1.96 3.40 5.00
16:30 Dinamo St. Petersburg - Nischni Novgorod 3.07 3.10 2.35
17:00 Yaroslavl Shinnik - Zhemchuzhina Sochi 2.30 3.20 3.50
17:00 Volga Novgorod - Avangard Kursk 1.20 6.20 17.00
17:30 Khimki FK - Energia Khabarovsk 1.75 3.55 5.00
18:00 Dynamo Bryansk - Krasnodar 5.00 3.50 1.80
18:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk 1.85 3.50 4.85
18:30 Kuban Krasnodar - Luch Energiya 1.37 4.75 10.00
13 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Dinamo St. Petersburg - Mordovia Saransk 2.60 3.20 2.54
13:30 Irtysh Omsk - Volgar Astrakhan 2.50 3.15 3.00
15:00 Ural Ekaterinburg - Rotor Wołgograd 1.40 4.25 9.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Avangard Kursk 1.50 4.20 7.00
17:00 Yaroslavl Shinnik - Krasnodar 2.55 3.15 3.00
17:00 Volga Novgorod - Salut Belgorod 1.30 5.50 10.24
17:30 Khimki FK - Luch Energiya 1.85 3.50 4.65
18:00 Dynamo Bryansk - Zhemchuzhina Sochi 3.75 3.20 2.45
18:00 Baltika Kaliningrad - Nischni Novgorod 3.00 3.20 2.80
18:30 Kuban Krasnodar - Energia Khabarovsk 1.15 7.00 17.00
21 sierpnia 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Volga Novgorod 4.55 3.25 1.85
10:00 Energia Khabarovsk - Kamaz Nab Chelny 2.40 3.10 3.40
24 sierpnia 2010 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Kamaz Nab Chelny 2.40 3.20 3.55
10:00 Energia Khabarovsk - Volga Novgorod 12.00 6.25 1.30
16:00 Mordovia Saransk - Dynamo Bryansk 1.90 3.40 5.10
16:00 Nischni Novgorod - Yaroslavl Shinnik 2.25 3.20 3.40
17:00 Salut Belgorod - Irtysh Omsk 1.45 4.40 8.75
17:00 Avangard Kursk - Ural Ekaterinburg 4.50 3.40 2.02
17:00 Volgar Astrakhan - Dinamo St. Petersburg 1.65 3.65 6.30
17:00 Rotor Wołgograd - Baltika Kaliningrad 2.60 3.25 2.85
18:00 Krasnodar - Zhemchuzhina Sochi 2.05 3.30 3.75
3 września 2010 1 X 2
13:00 Irtysh Omsk - Energia Khabarovsk 3.80 3.20 2.30
14:00 Kamaz Nab Chelny - Kuban Krasnodar 2.90 3.00 2.65
15:00 Ural Ekaterinburg - Luch Energiya 1.53 3.75 7.01
16:00 Volga Novgorod - Khimki FK 1.48 4.00 7.53
16:30 Yaroslavl Shinnik - Rotor Wołgograd 1.60 4.05 6.25
16:30 Dinamo St. Petersburg - Salut Belgorod 2.55 3.10 2.60
17:00 Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan 1.91 3.40 4.75
17:30 Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk 1.55 3.75 7.87
17:30 Zhemchuzhina Sochi - Nischni Novgorod 1.85 3.50 4.50
18:00 Krasnodar - Mordovia Saransk 1.65 3.60 5.84
11 września 2010 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Dinamo St. Petersburg 1.65 3.65 6.00
10:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 2.40 3.15 3.15
15:00 Khimki FK - Ural Ekaterinburg 2.70 3.10 2.55
15:00 Volga Novgorod - Kamaz Nab Chelny 1.45 4.00 7.71
16:30 Salut Belgorod - Yaroslavl Shinnik 2.70 3.20 2.80
17:00 Rotor Wołgograd - Krasnodar 3.90 3.35 2.10
17:00 Volgar Astrakhan - Zhemchuzhina Sochi 2.60 3.25 2.63
17:00 Kuban Krasnodar - Irtysh Omsk 1.08 9.25 22.40
14 września 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Dinamo St. Petersburg 2.05 3.25 4.15
10:00 Luch Energiya - Baltika Kaliningrad 1.83 3.45 5.50
15:00 Nischni Novgorod - Mordovia Saransk 1.75 3.70 6.11
16:30 Salut Belgorod - Dynamo Bryansk 2.30 3.15 3.40
16:30 Avangard Kursk - Yaroslavl Shinnik 3.35 3.25 2.40
17:00 Kuban Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.72 3.75 5.50
17:00 Volgar Astrakhan - Krasnodar 3.30 3.30 2.20
17:00 Rotor Wołgograd - Zhemchuzhina Sochi 3.50 3.25 2.15
17:00 Khimki FK - Irtysh Omsk 1.35 4.50 9.50
22 września 2010 1 X 2
15:00 Nischni Novgorod - Rotor Wołgograd 1.75 3.80 5.75
15:00 Ural Ekaterinburg - Kamaz Nab Chelny 2.05 3.30 3.75
15:30 Dinamo St. Petersburg - Kuban Krasnodar 5.30 3.45 1.65
16:30 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 1.53 3.80 6.00
17:00 Krasnodar - Avangard Kursk 1.30 5.75 11.00
17:30 Baltika Kaliningrad - Khimki FK 2.05 3.10 4.30
18:00 Zhemchuzhina Sochi - Salut Belgorod 1.57 3.70 6.50
26 września 2010 1 X 2
14:00 Dinamo St. Petersburg - Khimki FK 2.10 3.10 3.20
3 października 2010 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Zhemchuzhina Sochi 2.80 3.10 2.40
07:00 Luch Energiya - Krasnodar 2.88 3.20 2.40
15:00 Avangard Kursk - Nischni Novgorod 3.50 3.40 2.40
15:00 Volga Novgorod - Dinamo St. Petersburg 1.20 6.00 12.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Baltika Kaliningrad 1.80 3.40 5.00
16:30 Kuban Krasnodar - Dynamo Bryansk 1.40 4.50 8.50
16:30 Salut Belgorod - Mordovia Saransk 1.83 3.50 5.00
17:00 Khimki FK - Yaroslavl Shinnik 2.80 3.20 2.65
6 października 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Krasnodar 3.50 3.30 2.20
10:00 Luch Energiya - Zhemchuzhina Sochi 2.25 3.30 3.30
11:00 Irtysh Omsk - Ural Ekaterinburg 6.25 3.75 1.65
16:00 Avangard Kursk - Mordovia Saransk 3.35 3.25 2.25
16:00 Kamaz Nab Chelny - Dinamo St. Petersburg 1.65 3.80 6.00
16:30 Salut Belgorod - Nischni Novgorod 2.15 3.40 3.60
16:30 Kuban Krasnodar - Yaroslavl Shinnik 1.65 3.60 6.00
17:00 Khimki FK - Dynamo Bryansk 2.35 3.20 3.60
17:00 Rotor Wołgograd - Volgar Astrakhan 1.70 3.75 5.00
17:00 Volga Novgorod - Baltika Kaliningrad 1.28 5.50 13.00
14 października 2010 1 X 2
14:00 Nischni Novgorod - Luch Energiya 1.33 5.75 11.00
14:30 Dinamo St. Petersburg - Irtysh Omsk 1.60 3.60 5.58
16:00 Mordovia Saransk - Energia Khabarovsk 1.70 3.70 5.80
16:30 Yaroslavl Shinnik - Kamaz Nab Chelny 2.05 3.30 3.90
16:30 Volgar Astrakhan - Salut Belgorod 2.00 3.30 4.00
16:30 Dynamo Bryansk - Volga Novgorod 3.80 3.40 2.00
17:00 Rotor Wołgograd - Avangard Kursk 1.55 4.10 7.00
17:00 Krasnodar - Kuban Krasnodar 2.90 3.20 2.40
17:30 Baltika Kaliningrad - Ural Ekaterinburg 2.60 3.20 2.95
17:30 Zhemchuzhina Sochi - Khimki FK 1.80 3.40 4.75
17 października 2010 1 X 2
14:00 Dinamo St. Petersburg - Ural Ekaterinburg 2.75 3.15 2.35
14:00 Dynamo Bryansk - Kamaz Nab Chelny 2.15 3.20 3.80
14:00 Zhemchuzhina Sochi - Kuban Krasnodar 2.90 3.10 2.63
14:00 Nischni Novgorod - Energia Khabarovsk 1.55 3.75 6.00
15:00 Yaroslavl Shinnik - Volga Novgorod 4.75 3.40 1.85
15:00 Volgar Astrakhan - Avangard Kursk 1.36 4.80 8.25
16:00 Rotor Wołgograd - Salut Belgorod 2.05 3.40 4.10
16:00 Baltika Kaliningrad - Irtysh Omsk 1.30 4.75 10.00
16:00 Krasnodar - Khimki FK 1.57 3.60 5.95
16:00 Mordovia Saransk - Luch Energiya 2.50 3.10 2.75
23 października 2010 1 X 2
14:00 Khimki FK - Mordovia Saransk 2.00 3.25 4.33
24 października 2010 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 2.10 3.50 4.05
07:00 Luch Energiya - Rotor Wołgograd 2.00 3.60 4.12
12:00 Irtysh Omsk - Dynamo Bryansk 7.50 4.50 1.47
13:00 Ural Ekaterinburg - Yaroslavl Shinnik 2.10 3.10 3.70
15:00 Volga Novgorod - Krasnodar 1.50 4.00 7.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Zhemchuzhina Sochi 1.90 3.30 4.10
16:00 Kuban Krasnodar - Nischni Novgorod 1.80 3.60 5.50
27 października 2010 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Rotor Wołgograd 2.38 3.30 3.00
10:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 1.80 3.65 5.10
11:00 Khimki FK - Nischni Novgorod 3.50 3.30 2.25
14:00 Irtysh Omsk - Yaroslavl Shinnik 4.80 3.50 1.83
14:00 Dinamo St. Petersburg - Baltika Kaliningrad 2.15 3.15 3.14
15:00 Ural Ekaterinburg - Dynamo Bryansk 2.90 3.50 2.88
16:00 Kamaz Nab Chelny - Krasnodar 2.00 3.40 3.90
16:00 Avangard Kursk - Salut Belgorod 7.25 4.20 1.50
17:00 Volga Novgorod - Zhemchuzhina Sochi 1.25 5.50 14.67
17:00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1.52 4.00 7.00
3 listopada 2010 1 X 2
12:00 Salut Belgorod - Energia Khabarovsk 1.55 4.00 6.45
14:00 Yaroslavl Shinnik - Dinamo St. Petersburg 1.67 3.60 5.00
15:30 Baltika Kaliningrad - Dynamo Bryansk 6.25 4.10 1.60
16:00 Avangard Kursk - Luch Energiya 2.60 3.30 3.00
16:00 Krasnodar - Irtysh Omsk 1.25 5.25 11.50
16:00 Zhemchuzhina Sochi - Ural Ekaterinburg 2.20 3.40 3.40
16:00 Mordovia Saransk - Kamaz Nab Chelny 2.25 3.25 3.20
16:00 Rotor Wołgograd - Kuban Krasnodar 2.95 3.40 2.60
16:30 Volgar Astrakhan - Khimki FK 1.85 3.50 4.20