loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2011/2012

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2011/2012

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL, Puchar, Premier League Baraże.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
13 marca 2011 1 X 2
12:00 Kuban Krasnodar - Rubin Kazan 4.06 3.29 2.25
14:15 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.36 4.75 13.28
16:30 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 4.20 3.29 2.17
14 marca 2011 1 X 2
16:45 Volga Novgorod - Tom Tomsk 2.35 3.15 3.85
17:30 Rostov - Spartak Moskwa 3.90 3.25 2.20
19 marca 2011 1 X 2
12:00 Krasnodar - Spartak Nalczyk 2.45 3.20 3.76
14:15 Dynamo Moskwa - Rostov 1.72 3.71 5.66
20 marca 2011 1 X 2
10:00 Tom Tomsk - Kuban Krasnodar 2.19 3.17 4.14
12:15 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 3.60 3.20 2.40
14:30 Rubin Kazan - Terek Grozny 1.60 3.80 7.53
21 marca 2011 1 X 2
18:45 Spartak Moskwa - Volga Novgorod 1.51 4.34 9.00
2 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.48 3.10 4.00
14:15 Volga Novgorod - Dynamo Moskwa 3.30 3.12 2.48
16:30 Lokomotiv Moskwa - Rostov 1.78 3.75 5.75
18:45 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 3.34 3.15 2.48
3 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - Zenit St Petersburg 6.00 3.86 1.77
14:15 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 3.92 3.19 2.33
16:30 CSKA Moskwa - Krasnodar 1.35 5.07 13.27
4 kwietnia 2011 1 X 2
16:00 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.65 4.05 7.00
9 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 3.40 3.19 2.51
14:15 Krasnodar - Amkar Perm 2.10 3.16 4.41
16:30 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1.75 3.60 6.20
10 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Rostov - Volga Novgorod 2.30 3.20 4.21
14:15 Rubin Kazan - Spartak Nalczyk 1.48 4.12 9.00
18:45 Spartak Moskwa - Terek Grozny 1.60 4.05 7.31
11 kwietnia 2011 1 X 2
13:00 Tom Tomsk - Anzhi Makhachkala 3.83 3.25 2.85
16 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 2.35 3.10 3.85
14:15 Kuban Krasnodar - Rostov 2.15 3.20 4.10
16:30 Terek Grozny - Dynamo Moskwa 2.92 3.10 2.88
17 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 7.12 4.02 1.60
12:30 Lokomotiv Moskwa - Volga Novgorod 1.84 3.53 5.25
14:45 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 2.00 3.24 4.75
17:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 3.66 3.05 2.79
18 kwietnia 2011 1 X 2
15:00 Spartak Nalczyk - Tom Tomsk 1.65 3.74 6.60
23 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 Volga Novgorod - Kuban Krasnodar 2.33 3.20 3.78
14:15 Rostov - Terek Grozny 2.31 3.10 3.65
16:30 Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 3.25 3.14 2.60
24 kwietnia 2011 1 X 2
10:15 Tom Tomsk - CSKA Moskwa 8.11 4.00 1.60
12:30 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.42 4.65 11.60
17:00 Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk 1.65 3.77 6.95
25 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Dynamo Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.75 3.65 5.65
30 kwietnia 2011 1 X 2
12:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1.85 3.66 5.22
14:15 Terek Grozny - Volga Novgorod 2.14 3.45 5.00
16:30 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 1.80 3.48 5.59
1 maja 2011 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Tom Tomsk 2.35 3.13 4.00
12:15 Anzhi Makhachkala - Rostov 2.03 3.35 4.75
14:30 Krasnodar - Zenit St Petersburg 6.86 4.05 1.58
17:00 Krylya Sovetov - Rubin Kazan 4.73 3.20 2.15
2 maja 2011 1 X 2
14:00 Spartak Nalczyk - Dynamo Moskwa 3.15 3.36 2.55
7 maja 2011 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 2.26 3.41 4.19
12:00 Kuban Krasnodar - Terek Grozny 2.01 3.29 4.52
14:15 Volga Novgorod - Anzhi Makhachkala 2.80 3.60 3.10
16:30 Rostov - Spartak Nalczyk 2.20 3.25 3.90
8 maja 2011 1 X 2
12:00 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 4.30 3.33 2.21
14:15 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.51 4.40 9.25
16:30 Rubin Kazan - Krasnodar 1.53 4.20 8.65
14 maja 2011 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - Volga Novgorod 2.10 3.46 4.00
14:15 Krasnodar - Tom Tomsk 2.20 3.25 3.92
16:30 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 2.23 3.30 4.25
18:45 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 1.57 4.10 8.00
15 maja 2011 1 X 2
11:30 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 3.40 3.24 2.42
16:15 Krylya Sovetov - Spartak Moskwa 3.30 3.25 2.53
18:30 CSKA Moskwa - Rostov 1.40 4.90 11.35
20 maja 2011 1 X 2
14:00 Terek Grozny - Anzhi Makhachkala 1.87 3.75 6.50
16:15 Kuban Krasnodar - Spartak Nalczyk 1.79 3.71 5.60
18:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.15 3.32 4.20
21 maja 2011 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Zenit St Petersburg 6.52 3.98 1.70
12:00 Rostov - Amkar Perm 2.06 3.20 4.30
14:15 Dynamo Moskwa - Krylya Sovetov 1.62 4.00 7.50
16:30 Spartak Moskwa - Krasnodar 1.55 4.00 8.50
25 maja 2011 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - CSKA Moskwa 6.25 4.04 1.68
27 maja 2011 1 X 2
15:00 Spartak Nalczyk - Terek Grozny 2.47 3.40 4.70
16:45 Rubin Kazan - Tom Tomsk 1.48 4.55 8.80
17:15 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.67 4.10 6.75
29 maja 2011 1 X 2
16:15 Krylya Sovetov - Rostov 2.02 3.62 5.00
17:00 CSKA Moskwa - Kuban Krasnodar 1.44 4.68 10.68
18:30 Krasnodar - Dynamo Moskwa 3.60 3.21 2.48
30 maja 2011 1 X 2
15:30 Amkar Perm - Volga Novgorod 3.37 3.10 3.30
10 czerwca 2011 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Lokomotiv Moskwa 3.25 3.27 2.43
15:45 Anzhi Makhachkala - Spartak Nalczyk 1.70 3.83 5.84
16:45 Kuban Krasnodar - Amkar Perm 1.79 3.81 5.91
16:45 Terek Grozny - CSKA Moskwa 5.00 3.57 1.85
17:30 Volga Novgorod - Krylya Sovetov 1.93 3.55 5.26
18:00 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 3.00 3.25 2.70
19:00 Rostov - Krasnodar 2.07 3.45 4.21
19:00 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 3.18 3.32 2.50
14 czerwca 2011 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Spartak Moskwa 2.85 3.30 2.78
15:45 Amkar Perm - Terek Grozny 2.21 3.35 3.75
16:45 Lokomotiv Moskwa - Spartak Nalczyk 1.41 4.75 10.50
17:30 Krylya Sovetov - Kuban Krasnodar 3.57 3.41 2.45
18:00 CSKA Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.46 4.63 8.25
19:00 Krasnodar - Volga Novgorod 2.52 3.20 3.50
19:00 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 1.95 3.61 5.10
18 czerwca 2011 1 X 2
14:30 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 2.25 3.15 3.55
14:30 Dynamo Moskwa - Tom Tomsk 1.50 4.33 8.40
16:45 Terek Grozny - Krylya Sovetov 1.78 3.75 6.00
16:45 Volga Novgorod - Zenit St Petersburg 7.25 4.33 1.65
16:45 Spartak Nalczyk - CSKA Moskwa 8.74 4.50 1.56
18:00 Kuban Krasnodar - Krasnodar 2.08 3.40 4.33
19:00 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 2.25 3.45 3.93
19:00 Rostov - Rubin Kazan 6.00 3.71 1.86
22 czerwca 2011 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Rostov 1.78 3.80 5.76
15:45 Amkar Perm - Spartak Nalczyk 2.20 3.30 4.33
16:45 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 2.82 3.30 2.80
16:45 Rubin Kazan - Volga Novgorod 1.20 8.90 23.00
17:30 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 3.60 3.20 2.41
18:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.65 4.05 6.89
19:00 Krasnodar - Terek Grozny 2.24 3.30 3.76
19:00 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.29 5.91 14.50
26 czerwca 2011 1 X 2
12:15 Tom Tomsk - Volga Novgorod 2.06 3.40 4.80
14:30 Amkar Perm - CSKA Moskwa 8.05 4.10 1.55
16:45 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1.47 4.50 10.00
16:45 Krylya Sovetov - Spartak Nalczyk 2.56 3.20 3.40
16:45 Zenit St Petersburg - Terek Grozny 1.22 7.20 19.95
19:00 Krasnodar - Anzhi Makhachkala 2.89 3.05 3.26
19:00 Spartak Moskwa - Rostov 1.42 4.70 9.00
19:00 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.06 3.54 4.04
21 lipca 2011 1 X 2
17:30 Volga Novgorod - CSKA Moskwa 11.32 5.00 1.44
22 lipca 2011 1 X 2
17:45 Terek Grozny - Rubin Kazan 3.35 3.24 2.42
23 lipca 2011 1 X 2
18:00 Kuban Krasnodar - Tom Tomsk 1.78 4.14 7.22
24 lipca 2011 1 X 2
14:30 Volga Novgorod - Spartak Moskwa 4.20 3.30 2.28
16:45 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.57 4.33 8.09
17:15 Spartak Nalczyk - Krasnodar 2.26 3.30 4.37
18:00 Rostov - Dynamo Moskwa 4.50 3.60 2.02
19:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 5.16 3.67 2.26
25 lipca 2011 1 X 2
17:30 CSKA Moskwa - Krylya Sovetov 1.16 9.00 26.00
30 lipca 2011 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Terek Grozny 2.51 3.30 3.78
15:45 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 1.86 3.71 6.16
18:00 Spartak Moskwa - Kuban Krasnodar 1.70 3.65 6.25
31 lipca 2011 1 X 2
14:30 Zenit St Petersburg - Spartak Nalczyk 1.20 7.27 20.80
16:45 Dynamo Moskwa - Volga Novgorod 1.26 6.00 14.05
18:00 Krasnodar - CSKA Moskwa 7.30 3.80 1.61
19:00 Rostov - Lokomotiv Moskwa 3.98 3.44 2.20
1 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Amkar Perm 2.25 3.40 3.79
6 sierpnia 2011 1 X 2
16:45 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.47 3.39 3.30
16:45 Anzhi Makhachkala - Tom Tomsk 1.45 4.90 13.40
19:00 Volga Novgorod - Rostov 2.45 3.20 3.51
19:00 Kuban Krasnodar - Dynamo Moskwa 3.50 3.20 2.45
7 sierpnia 2011 1 X 2
13:30 Amkar Perm - Krasnodar 2.51 3.31 3.20
15:45 Spartak Nalczyk - Rubin Kazan 4.58 3.40 2.04
17:15 Terek Grozny - Spartak Moskwa 3.00 3.20 2.79
18:00 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov 1.30 6.00 15.25
13 sierpnia 2011 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Spartak Nalczyk 2.40 3.36 3.37
14:15 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 1.55 4.20 8.65
16:30 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 2.93 3.20 2.85
19:00 Rostov - Kuban Krasnodar 2.89 3.15 2.78
14 sierpnia 2011 1 X 2
15:00 Volga Novgorod - Lokomotiv Moskwa 5.36 3.50 1.85
15:45 Zenit St Petersburg - Amkar Perm 1.18 7.50 24.50
17:15 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 2.15 3.93 4.24
18:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 2.76 3.95 3.20
20 sierpnia 2011 1 X 2
14:00 Amkar Perm - Rubin Kazan 3.68 3.45 2.57
16:00 CSKA Moskwa - Tom Tomsk 1.19 7.00 20.93
16:15 Krylya Sovetov - Zenit St Petersburg 10.62 4.90 1.38
18:30 Terek Grozny - Rostov 1.83 3.60 5.25
21 sierpnia 2011 1 X 2
16:45 Spartak Nalczyk - Spartak Moskwa 4.12 3.40 2.10
18:00 Kuban Krasnodar - Volga Novgorod 3.10 5.90 4.85
18:45 Lokomotiv Moskwa - Krasnodar 1.67 4.23 6.48
19:00 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 3.23 3.20 2.71
27 sierpnia 2011 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Amkar Perm 3.55 4.50 2.75
15:45 Volga Novgorod - Terek Grozny 2.80 3.45 4.90
18:00 Rostov - Anzhi Makhachkala 5.00 3.50 2.00
28 sierpnia 2011 1 X 2
14:30 Dynamo Moskwa - Spartak Nalczyk 1.37 5.60 9.50
14:45 Zenit St Petersburg - Krasnodar 1.25 6.62 18.12
16:45 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.29 5.95 12.99
17:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 3.61 3.36 2.21
19:00 Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 2.90 3.18 2.75
10 września 2011 1 X 2
12:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.20 3.34 3.82
14:30 Lokomotiv Moskwa - Zenit St Petersburg 3.90 3.26 2.35
17:00 Krasnodar - Rubin Kazan 4.57 3.40 1.95
11 września 2011 1 X 2
11:45 Amkar Perm - Spartak Moskwa 4.33 3.51 2.05
14:00 Spartak Nalczyk - Rostov 2.27 3.34 3.80
16:15 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 1.95 3.43 4.79
18:30 Anzhi Makhachkala - Volga Novgorod 1.20 8.75 21.08
12 września 2011 1 X 2
16:30 Terek Grozny - Kuban Krasnodar 2.74 3.21 3.00
17 września 2011 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Krasnodar 2.65 3.24 2.96
14:30 Volga Novgorod - Spartak Nalczyk 2.22 3.30 3.96
18 września 2011 1 X 2
12:00 Rostov - CSKA Moskwa 6.50 3.70 1.70
14:15 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 1.29 6.00 19.50
15:00 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 2.97 3.36 2.75
16:30 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.35 5.33 11.50
17:30 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 3.83 3.25 2.40
18:45 Kuban Krasnodar - Anzhi Makhachkala 3.15 3.20 2.65
24 września 2011 1 X 2
14:00 Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1.15 9.31 26.29
16:15 CSKA Moskwa - Volga Novgorod 1.25 6.50 18.44
25 września 2011 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - Kuban Krasnodar 3.48 3.50 2.39
12:00 Krasnodar - Spartak Moskwa 3.54 3.30 2.34
14:15 Amkar Perm - Rostov 2.75 3.15 3.25
16:30 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 2.40 3.21 3.53
16:30 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 6.16 3.83 1.77
26 września 2011 1 X 2
16:30 Anzhi Makhachkala - Terek Grozny 1.30 6.30 15.17
1 października 2011 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Spartak Nalczyk 1.75 3.90 5.96
13:30 Rostov - Krylya Sovetov 2.09 3.40 4.20
14:15 Volga Novgorod - Amkar Perm 2.20 3.29 4.00
16:30 Dynamo Moskwa - Krasnodar 1.33 5.00 13.25
2 października 2011 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Rubin Kazan 7.75 4.34 1.57
14:15 Spartak Moskwa - Zenit St Petersburg 3.30 3.32 2.50
15:00 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 3.40 3.25 2.55
17:15 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskwa 2.50 3.26 3.16
15 października 2011 1 X 2
12:00 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.25 6.04 18.10
14:15 Krasnodar - Rostov 2.13 3.40 3.97
16:30 Krylya Sovetov - Volga Novgorod 2.25 3.35 4.05
16:30 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.98 3.62 4.51
16 października 2011 1 X 2
10:30 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 3.62 3.20 2.43
12:45 Spartak Nalczyk - Anzhi Makhachkala 4.50 3.40 2.05
15:00 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.40 3.20 3.69
17:15 Lokomotiv Moskwa - Tom Tomsk 1.20 7.88 27.34
22 października 2011 1 X 2
12:00 Volga Novgorod - Krasnodar 2.68 3.20 3.01
14:15 Terek Grozny - Amkar Perm 2.06 3.34 4.79
16:30 Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov 1.65 3.99 6.97
23 października 2011 1 X 2
13:00 Rostov - Zenit St Petersburg 7.65 4.16 1.55
15:15 Spartak Moskwa - Tom Tomsk 1.15 8.00 20.00
17:30 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 2.80 3.20 2.93
24 października 2011 1 X 2
14:00 Spartak Nalczyk - Lokomotiv Moskwa 5.75 3.60 1.79
18:00 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 2.26 3.38 3.60
27 października 2011 1 X 2
17:00 Zenit St Petersburg - Volga Novgorod 1.16 8.00 21.00
28 października 2011 1 X 2
15:00 Rubin Kazan - Rostov 1.35 5.70 14.35
17:15 CSKA Moskwa - Spartak Nalczyk 1.25 6.76 21.70
29 października 2011 1 X 2
13:00 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 9.48 4.39 1.57
15:15 Krasnodar - Kuban Krasnodar 3.07 3.32 2.52
17:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.65 3.30 3.00
30 października 2011 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Dynamo Moskwa 11.85 5.47 1.37
13:30 Krylya Sovetov - Terek Grozny 2.63 3.25 3.20
5 listopada 2011 1 X 2
11:00 Rostov - Tom Tomsk 1.55 4.20 7.50
13:15 Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov 1.50 4.38 8.92
15:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 2.46 3.38 3.20
15:30 Terek Grozny - Krasnodar 2.28 3.40 3.50
6 listopada 2011 1 X 2
11:00 Spartak Nalczyk - Amkar Perm 2.25 3.30 3.75
13:15 Kuban Krasnodar - Zenit St Petersburg 5.86 3.60 1.88
15:30 Volga Novgorod - Rubin Kazan 7.25 3.90 1.61
17:45 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.05 3.30 2.60
18 listopada 2011 1 X 2
16:30 Zenit St Petersburg - Anzhi Makhachkala 1.43 4.50 10.28
17:15 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 2.21 3.40 4.00
19 listopada 2011 1 X 2
11:00 Volga Novgorod - Amkar Perm 2.25 3.24 4.29
13:15 Terek Grozny - Krylya Sovetov 1.88 3.56 5.25
15:30 Krasnodar - Spartak Nalczyk 1.78 3.62 5.50
20 listopada 2011 1 X 2
11:00 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1.67 3.80 6.75
13:15 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.35 3.41 3.43
15:30 Rostov - Tom Tomsk 1.46 4.51 9.00
26 listopada 2011 1 X 2
11:00 Spartak Nalczyk - Terek Grozny 2.58 3.33 3.10
13:15 Krylya Sovetov - Volga Novgorod 2.02 4.69 9.55
14:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 3.05 3.20 2.68
15:30 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 2.33 3.30 3.48
27 listopada 2011 1 X 2
09:00 Tom Tomsk - Krasnodar 5.00 3.50 1.96
11:15 Rostov - Amkar Perm 2.12 3.30 4.40
13:30 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.74 5.50 16.30
16:30 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 2.90 3.34 2.84
3 marca 2012 1 X 2
11:00 Volga Novgorod - Spartak Nalczyk 2.65 3.10 3.50
11:00 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.49 4.35 9.00
13:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 3.07 3.20 2.88
15:30 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 1.78 6.04 11.80
5 marca 2012 1 X 2
15:30 Krasnodar - Rostov 2.28 3.27 4.14
16:30 Dynamo Moskwa - Anzhi Makhachkala 2.12 3.53 4.00
16:45 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.30 3.40 3.82
6 marca 2012 1 X 2
14:00 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.21 3.20 4.25
9 marca 2012 1 X 2
11:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.17 3.31 3.88
10 marca 2012 1 X 2
12:00 Krasnodar - Terek Grozny 2.16 3.30 4.34
11 marca 2012 1 X 2
13:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.35 3.21 3.60
15:30 Rostov - Krylya Sovetov 2.05 3.30 4.59
16:30 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.40 4.88 10.00
12 marca 2012 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Volga Novgorod 2.93 3.18 2.77
13:30 Spartak Nalczyk - Amkar Perm 2.40 3.29 3.55
16:00 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 2.20 3.45 3.93
16 marca 2012 1 X 2
16:00 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 3.61 3.24 2.50
17 marca 2012 1 X 2
11:00 Volga Novgorod - Krasnodar 2.84 3.14 3.00
13:30 Terek Grozny - Rostov 2.18 3.25 4.18
18 marca 2012 1 X 2
09:00 Amkar Perm - Tom Tomsk 1.82 3.52 6.08
11:15 Kuban Krasnodar - Rubin Kazan 3.08 3.10 2.74
13:30 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 2.41 3.20 3.60
15:45 Krylya Sovetov - Spartak Nalczyk 2.49 3.10 3.42
19 marca 2012 1 X 2
16:30 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 3.50 3.36 2.54
24 marca 2012 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 2.98 3.05 3.00
13:15 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.00 3.54 4.56
15:30 Krasnodar - Amkar Perm 2.12 3.25 4.25
25 marca 2012 1 X 2
12:00 Rostov - Spartak Nalczyk 2.18 3.20 4.20
13:00 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 2.70 3.20 3.28
14:15 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 1.85 3.61 5.59
16:30 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 2.05 3.60 5.88
26 marca 2012 1 X 2
16:00 Terek Grozny - Volga Novgorod 1.95 3.40 5.25
30 marca 2012 1 X 2
14:30 Spartak Nalczyk - Tom Tomsk 2.01 3.47 5.23
31 marca 2012 1 X 2
12:00 Volga Novgorod - Rostov 2.68 3.10 3.34
14:15 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 3.82 3.25 2.39
16:00 Spartak Moskwa - Zenit St Petersburg 3.40 3.39 2.45
16:30 Krylya Sovetov - Krasnodar 2.58 3.20 3.19
1 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Terek Grozny 2.35 3.15 4.22
16:30 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 2.38 3.30 3.75
6 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Volga Novgorod - Krylya Sovetov 2.50 3.20 3.76
14:15 Terek Grozny - Spartak Nalczyk 2.06 4.00 6.00
7 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Rostov 2.12 3.20 4.56
13:00 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 2.77 3.10 3.25
14:15 Lokomotiv Moskwa - Zenit St Petersburg 3.24 3.30 2.52
8 kwietnia 2012 1 X 2
14:30 Krasnodar - Tom Tomsk 1.77 3.75 6.00
16:45 Spartak Moskwa - Kuban Krasnodar 1.79 3.78 5.72
14 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Terek Grozny 2.42 3.16 3.50
14:15 Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 3.15 3.20 2.70
16:30 Krylya Sovetov - Amkar Perm 2.38 3.10 3.94
17:00 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 2.05 3.50 4.60
15 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - Volga Novgorod 3.82 3.35 2.63
14:15 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 2.64 3.24 3.10
16:30 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 2.15 3.25 4.33
16 kwietnia 2012 1 X 2
17:00 Rostov - Krasnodar 2.40 3.25 3.44
21 kwietnia 2012 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Spartak Nalczyk 1.72 3.60 6.04
12:15 Volga Novgorod - Tom Tomsk 1.94 3.40 5.14
14:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.09 3.24 2.55
16:45 Kuban Krasnodar - Zenit St Petersburg 4.24 3.51 2.00
22 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Krasnodar 2.10 3.30 4.36
14:30 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 2.07 3.33 4.29
15:15 Krylya Sovetov - Rostov 2.30 3.20 3.98
27 kwietnia 2012 1 X 2
13:00 Tom Tomsk - Amkar Perm 2.79 3.20 3.10
15:15 Spartak Nalczyk - Krylya Sovetov 4.02 3.32 2.36
17:30 Rostov - Terek Grozny 2.10 3.30 4.18
17:30 Krasnodar - Volga Novgorod 2.15 3.32 4.00
28 kwietnia 2012 1 X 2
13:45 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskwa 2.25 3.25 4.06
16:00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1.65 3.88 7.85
17:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2.50 3.47 3.30
18:15 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.85 3.70 5.45
2 maja 2012 1 X 2
14:15 Spartak Nalczyk - Rostov 3.47 3.30 2.50
15:00 Amkar Perm - Krasnodar 2.31 3.17 3.70
16:30 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 2.37 3.35 4.05
16:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 2.99 3.40 2.75
17:15 Volga Novgorod - Terek Grozny 2.27 3.20 3.76
18:45 Kuban Krasnodar - Anzhi Makhachkala 4.02 3.45 2.15
18:45 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.00 3.33 2.62
3 maja 2012 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 1.65 4.10 6.54
6 maja 2012 1 X 2
12:00 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.40 3.35 3.47
14:00 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 2.03 3.68 4.33
16:15 Rostov - Volga Novgorod 1.85 3.62 5.76
16:30 Terek Grozny - Amkar Perm 2.01 3.85 5.79
16:30 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 1.90 3.50 4.75
7 maja 2012 1 X 2
09:00 Tom Tomsk - Spartak Nalczyk 1.92 3.50 4.69
17:30 Krasnodar - Krylya Sovetov 2.53 3.25 3.35
8 maja 2012 1 X 2
15:00 CSKA Moskwa - Kuban Krasnodar 1.40 5.20 9.99
13 maja 2012 1 X 2
13:30 Krylya Sovetov - Terek Grozny 1.53 4.50 7.00
13:30 Tom Tomsk - Rostov 3.65 3.50 2.25
13:30 Spartak Nalczyk - Krasnodar 3.53 3.58 2.28
13:30 Amkar Perm - Volga Novgorod 1.55 4.40 7.27
16:30 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 5.12 3.73 1.83
16:30 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 4.00 3.71 2.05
16:30 Kuban Krasnodar - Dynamo Moskwa 3.58 3.40 2.38
16:30 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 1.80 3.85 5.19
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
7 kwietnia 2011 1 X 2
11:00 Torpedo Vladimir - Volgar Astrakhan 3.00 3.20 2.80
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Torpedo Moskwa 2.00 3.07 4.40
14:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 1.47 4.50 7.50
15:00 Fakel Voronezh - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.16 3.20
15:00 Ural Ekaterinburg - Chernomorets 1.45 4.15 7.75
15:00 Nischni Novgorod - Spartak Vladikavkaz 4.45 3.15 1.98
15:30 Gazovik Orenburg - Zhemchuzhina Sochi 4.00 3.25 2.05
16:00 Kamaz Nab Chelny - Energia Khabarovsk 1.60 3.88 6.00
16:00 Mordovia Saransk - Luch Energiya 2.20 3.05 3.60
17:00 Dynamo Bryansk - Khimki FK 1.89 3.45 4.60
15 kwietnia 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Zhemchuzhina Sochi 4.10 3.25 1.91
10:00 Luch Energiya - Chernomorets 1.70 3.70 5.50
15:00 Khimki FK - Ural Ekaterinburg 3.60 3.00 2.40
16:00 Mordovia Saransk - Torpedo Vladimir 1.53 4.15 6.75
16:00 Kamaz Nab Chelny - Nischni Novgorod 1.85 3.29 5.05
16:00 Spartak Vladikavkaz - Yenisey Krasnojarsk 1.20 7.84 17.65
17:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 3.15 3.10 2.70
17:00 Fakel Voronezh - Gazovik Orenburg 1.85 3.38 4.50
17:00 Volgar Astrakhan - Sibir Novosibirsk 4.00 3.30 1.96
17:30 Baltika Kaliningrad - Yaroslavl Shinnik 2.25 3.88 4.96
18 kwietnia 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Chernomorets 1.73 4.00 8.20
10:00 Luch Energiya - Zhemchuzhina Sochi 2.90 3.11 2.60
16:00 Spartak Vladikavkaz - Sibir Novosibirsk 1.65 3.79 6.30
16:00 Mordovia Saransk - Nischni Novgorod 1.99 3.40 4.40
16:00 Kamaz Nab Chelny - Torpedo Vladimir 1.44 4.50 8.20
16:30 Volgar Astrakhan - Yenisey Krasnojarsk 1.65 3.60 5.75
17:00 Torpedo Moskwa - Yaroslavl Shinnik 3.15 3.02 2.45
17:00 Khimki FK - Gazovik Orenburg 1.72 3.70 5.25
17:00 Fakel Voronezh - Ural Ekaterinburg 2.75 3.10 2.75
17:30 Baltika Kaliningrad - Dynamo Bryansk 2.40 3.10 3.25
25 kwietnia 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Mordovia Saransk 3.10 3.02 2.40
14:00 Sibir Novosibirsk - Kamaz Nab Chelny 1.75 3.50 5.50
15:00 Ural Ekaterinburg - Baltika Kaliningrad 1.75 3.40 5.00
15:00 Nischni Novgorod - Luch Energiya 1.95 3.25 4.33
15:30 Gazovik Orenburg - Torpedo Moskwa 2.63 3.00 3.00
16:00 Chernomorets - Fakel Voronezh 2.70 3.00 2.80
16:30 Yaroslavl Shinnik - Spartak Vladikavkaz 3.50 3.20 2.25
16:30 Torpedo Vladimir - Energia Khabarovsk 2.60 3.00 2.80
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Khimki FK 1.62 3.75 5.86
17:00 Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan 2.25 3.10 3.70
28 kwietnia 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Kamaz Nab Chelny 3.10 3.25 2.40
14:00 Sibir Novosibirsk - Mordovia Saransk 1.60 3.88 6.40
15:00 Ural Ekaterinburg - Torpedo Moskwa 1.81 3.70 4.75
15:00 Nischni Novgorod - Energia Khabarovsk 1.62 4.60 6.50
15:30 Gazovik Orenburg - Baltika Kaliningrad 2.00 3.47 3.75
16:00 Chernomorets - Khimki FK 2.85 3.02 2.50
16:30 Yaroslavl Shinnik - Volgar Astrakhan 1.70 3.50 5.05
16:30 Torpedo Vladimir - Luch Energiya 2.35 3.10 3.15
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Fakel Voronezh 1.39 5.05 10.45
17:00 Dynamo Bryansk - Spartak Vladikavkaz 6.04 3.60 1.70
3 maja 2011 1 X 2
16:00 Nischni Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.40 3.29 3.10
16:30 Torpedo Vladimir - Yenisey Krasnojarsk 1.96 3.30 4.50
4 maja 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Khimki FK 2.15 3.25 3.35
10:00 Luch Energiya - Fakel Voronezh 1.65 3.60 5.50
14:00 Spartak Vladikavkaz - Ural Ekaterinburg 1.57 4.10 7.00
16:00 Mordovia Saransk - Yaroslavl Shinnik 2.30 3.45 3.30
16:00 Kamaz Nab Chelny - Dynamo Bryansk 1.75 3.80 4.80
16:30 Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg 1.87 3.70 4.33
17:00 Torpedo Moskwa - Chernomorets 1.70 3.65 5.68
17:30 Baltika Kaliningrad - Zhemchuzhina Sochi 4.33 3.30 2.02
6 maja 2011 1 X 2
16:00 Nischni Novgorod - Yenisey Krasnojarsk 1.55 3.97 6.50
16:30 Torpedo Vladimir - Sibir Novosibirsk 4.25 3.40 2.00
7 maja 2011 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Khimki FK 2.30 3.25 3.40
08:00 Energia Khabarovsk - Fakel Voronezh 1.72 3.75 5.50
15:00 Spartak Vladikavkaz - Gazovik Orenburg 1.25 5.70 10.00
16:00 Baltika Kaliningrad - Chernomorets 2.00 3.30 4.00
16:00 Mordovia Saransk - Dynamo Bryansk 1.88 3.25 4.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Yaroslavl Shinnik 2.30 3.10 3.20
16:30 Volgar Astrakhan - Ural Ekaterinburg 2.88 3.00 2.55
17:00 Torpedo Moskwa - Zhemchuzhina Sochi 3.20 3.20 2.30
14 maja 2011 1 X 2
16:00 Khimki FK - Baltika Kaliningrad 1.70 3.40 5.50
17:00 Fakel Voronezh - Torpedo Moskwa 2.25 3.11 3.60
15 maja 2011 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Energia Khabarovsk 2.10 3.16 4.00
13:00 Ural Ekaterinburg - Mordovia Saransk 1.85 3.30 4.80
13:00 Gazovik Orenburg - Kamaz Nab Chelny 2.70 3.00 3.02
14:00 Chernomorets - Volgar Astrakhan 2.02 3.30 4.25
14:00 Sibir Novosibirsk - Luch Energiya 1.50 4.24 7.00
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Spartak Vladikavkaz 2.38 3.10 3.15
16 maja 2011 1 X 2
14:00 Dynamo Bryansk - Nischni Novgorod 2.70 3.00 2.75
16:30 Yaroslavl Shinnik - Torpedo Vladimir 1.45 4.51 8.00
17 maja 2011 1 X 2
16:00 Khimki FK - Torpedo Moskwa 2.20 3.20 3.56
17:00 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 2.12 3.20 4.33
18 maja 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Luch Energiya 2.90 3.60 2.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Energia Khabarovsk 1.50 4.24 7.84
15:30 Gazovik Orenburg - Mordovia Saransk 2.45 3.34 3.00
16:00 Ural Ekaterinburg - Kamaz Nab Chelny 1.95 3.52 4.33
17:00 Chernomorets - Spartak Vladikavkaz 8.50 4.80 1.62
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Volgar Astrakhan 1.35 4.96 10.00
19 maja 2011 1 X 2
16:00 Nischni Novgorod - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.11 3.10
17:00 Dynamo Bryansk - Torpedo Vladimir 1.65 3.60 6.50
24 maja 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 1.73 3.65 5.50
10:00 Luch Energiya - Torpedo Moskwa 1.70 3.65 5.35
16:00 Kamaz Nab Chelny - Chernomorets 1.53 4.42 7.25
17:00 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 2.00 3.40 4.00
18:00 Mordovia Saransk - Zhemchuzhina Sochi 2.48 3.20 3.00
25 maja 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Yaroslavl Shinnik 2.81 3.20 2.62
14:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Bryansk 1.55 4.33 6.76
16:00 Nischni Novgorod - Gazovik Orenburg 1.56 4.24 6.50
16:30 Torpedo Vladimir - Ural Ekaterinburg 3.30 3.25 2.28
27 maja 2011 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Torpedo Moskwa 1.95 3.40 4.45
10:00 Luch Energiya - Baltika Kaliningrad 1.91 3.45 5.45
16:00 Mordovia Saransk - Chernomorets 1.40 4.96 8.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Zhemchuzhina Sochi 2.20 3.35 3.75
17:00 Volgar Astrakhan - Khimki FK 2.70 3.30 2.74
17:00 Spartak Vladikavkaz - Fakel Voronezh 1.22 7.12 15.00
28 maja 2011 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Dynamo Bryansk 1.67 4.24 5.30
14:00 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 2.10 3.61 3.75
16:00 Nischni Novgorod - Ural Ekaterinburg 1.90 3.50 4.35
16:30 Torpedo Vladimir - Gazovik Orenburg 2.22 3.25 3.60
30 maja 2011 1 X 2
17:00 Spartak Vladikavkaz - Khimki FK 1.40 5.05 8.75
4 czerwca 2011 1 X 2
13:00 Ural Ekaterinburg - Yenisey Krasnojarsk 1.85 3.80 5.00
13:00 Gazovik Orenburg - Sibir Novosibirsk 3.25 3.29 2.40
13:00 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 1.57 4.06 7.00
14:00 Torpedo Moskwa - Volgar Astrakhan 1.65 4.24 5.75
14:00 Fakel Voronezh - Kamaz Nab Chelny 4.20 3.35 2.00
14:00 Zhemchuzhina Sochi - Torpedo Vladimir 1.45 3.95 8.00
14:00 Chernomorets - Nischni Novgorod 3.00 3.10 2.63
14:00 Dynamo Bryansk - Luch Energiya 1.95 3.43 4.50
14:30 Khimki FK - Mordovia Saransk 2.80 3.02 3.60
15:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Vladikavkaz 6.25 3.60 1.62
7 czerwca 2011 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Sibir Novosibirsk 2.40 3.43 3.10
15:30 Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnojarsk 2.38 3.25 3.20
16:30 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 1.74 3.75 6.00
17:00 Dynamo Bryansk - Energia Khabarovsk 2.00 3.50 4.90
17:00 Torpedo Moskwa - Spartak Vladikavkaz 4.00 3.30 2.00
17:00 Khimki FK - Kamaz Nab Chelny 3.90 3.30 2.08
17:00 Fakel Voronezh - Mordovia Saransk 4.20 3.30 1.96
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Nischni Novgorod 2.40 3.05 3.35
17:00 Chernomorets - Torpedo Vladimir 2.25 3.15 3.45
18:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 1.91 3.55 5.14
14 czerwca 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Spartak Vladikavkaz 3.90 3.43 2.00
10:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 1.80 3.60 5.70
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Zhemchuzhina Sochi 2.30 3.20 3.20
14:00 Sibir Novosibirsk - Chernomorets 1.40 5.05 8.74
16:00 Nischni Novgorod - Fakel Voronezh 1.47 4.50 8.00
16:00 Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad 1.50 4.00 7.48
16:00 Kamaz Nab Chelny - Torpedo Moskwa 2.06 3.30 4.40
16:30 Yaroslavl Shinnik - Ural Ekaterinburg 2.60 3.13 2.98
16:30 Torpedo Vladimir - Khimki FK 1.95 3.40 4.06
17:00 Dynamo Bryansk - Gazovik Orenburg 2.01 3.25 4.15
17 czerwca 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 1.62 3.61 5.86
10:00 Luch Energiya - Spartak Vladikavkaz 7.00 4.45 1.50
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Chernomorets 1.40 4.96 9.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Zhemchuzhina Sochi 1.95 3.41 4.25
16:00 Kamaz Nab Chelny - Baltika Kaliningrad 1.50 4.00 7.30
16:00 Nischni Novgorod - Khimki FK 1.48 4.51 7.00
16:00 Mordovia Saransk - Torpedo Moskwa 1.75 3.70 5.32
16:30 Yaroslavl Shinnik - Gazovik Orenburg 1.83 3.65 5.00
16:30 Torpedo Vladimir - Fakel Voronezh 1.70 3.50 5.25
17:00 Dynamo Bryansk - Ural Ekaterinburg 2.93 3.30 2.55
24 czerwca 2011 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Energia Khabarovsk 1.75 3.65 4.75
15:30 Gazovik Orenburg - Luch Energiya 1.73 3.70 5.50
17:00 Khimki FK - Yenisey Krasnojarsk 2.85 3.30 2.50
17:00 Fakel Voronezh - Sibir Novosibirsk 3.65 3.25 2.15
17:00 Zhemchuzhina Sochi - Yaroslavl Shinnik 2.10 3.40 4.00
17:00 Chernomorets - Dynamo Bryansk 2.40 3.15 3.40
17:00 Spartak Vladikavkaz - Mordovia Saransk 1.33 5.68 11.00
17:00 Volgar Astrakhan - Kamaz Nab Chelny 3.20 3.10 2.55
17:30 Torpedo Moskwa - Nischni Novgorod 2.30 3.15 3.15
18:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Vladimir 1.67 3.70 5.39
27 czerwca 2011 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Luch Energiya 1.45 4.00 8.00
15:30 Gazovik Orenburg - Energia Khabarovsk 2.37 3.20 3.30
17:00 Torpedo Moskwa - Torpedo Vladimir 1.90 3.65 4.10
17:00 Khimki FK - Sibir Novosibirsk 3.20 3.30 2.25
17:00 Fakel Voronezh - Yenisey Krasnojarsk 3.38 3.20 2.20
17:00 Chernomorets - Yaroslavl Shinnik 3.40 3.30 2.50
17:00 Spartak Vladikavkaz - Kamaz Nab Chelny 1.51 4.25 7.00
17:00 Volgar Astrakhan - Mordovia Saransk 3.16 3.25 2.30
18:00 Baltika Kaliningrad - Nischni Novgorod 3.15 3.20 2.53
28 czerwca 2011 1 X 2
16:00 Zhemchuzhina Sochi - Dynamo Bryansk 1.60 3.85 6.22
11 lipca 2011 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 1.83 3.97 4.45
14:00 Sibir Novosibirsk - Yenisey Krasnojarsk 1.70 3.75 5.25
15:30 Gazovik Orenburg - Ural Ekaterinburg 3.50 3.25 2.30
17:00 Torpedo Vladimir - Nischni Novgorod 3.29 3.10 2.50
17:00 Volgar Astrakhan - Spartak Vladikavkaz 7.00 4.69 1.43
17:00 Torpedo Moskwa - Baltika Kaliningrad 1.70 3.79 6.00
17:00 Dynamo Bryansk - Yaroslavl Shinnik 3.00 3.52 2.50
17:30 Chernomorets - Zhemchuzhina Sochi 2.50 3.20 3.00
18:00 Fakel Voronezh - Khimki FK 2.45 3.20 3.00
12 lipca 2011 1 X 2
16:00 Kamaz Nab Chelny - Mordovia Saransk 2.30 3.25 3.35
9 sierpnia 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Mordovia Saransk 3.61 3.20 2.30
10:00 Luch Energiya - Kamaz Nab Chelny 2.98 3.20 2.55
16:00 Yaroslavl Shinnik - Khimki FK 1.60 3.75 6.50
17:00 Volgar Astrakhan - Nischni Novgorod 3.51 3.25 2.20
17:30 Chernomorets - Gazovik Orenburg 1.95 3.52 4.75
17:30 Fakel Voronezh - Dynamo Bryansk 2.69 3.20 2.80
18:00 Torpedo Moskwa - Sibir Novosibirsk 2.55 3.29 2.90
18:00 Spartak Vladikavkaz - Torpedo Vladimir 1.26 6.22 10.00
18:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 3.47 3.20 2.20
12 sierpnia 2011 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Mordovia Saransk 3.71 3.20 2.15
10:00 Energia Khabarovsk - Kamaz Nab Chelny 2.75 3.10 2.65
16:30 Yaroslavl Shinnik - Fakel Voronezh 1.33 5.68 10.00
17:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Vladimir 2.20 3.20 3.65
17:00 Khimki FK - Dynamo Bryansk 2.40 3.35 3.10
17:00 Torpedo Moskwa - Yenisey Krasnojarsk 2.25 3.25 3.16
17:30 Chernomorets - Ural Ekaterinburg 3.10 3.20 2.30
18:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 3.25 3.20 2.40
18:00 Spartak Vladikavkaz - Nischni Novgorod 1.57 3.80 6.50
19 sierpnia 2011 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Volgar Astrakhan 1.45 4.42 6.95
15:30 Gazovik Orenburg - Fakel Voronezh 2.00 3.25 4.30
16:00 Nischni Novgorod - Kamaz Nab Chelny 1.85 3.56 4.45
16:00 Ural Ekaterinburg - Khimki FK 1.45 4.20 7.48
16:30 Yaroslavl Shinnik - Baltika Kaliningrad 1.45 4.33 8.38
16:30 Torpedo Vladimir - Mordovia Saransk 8.00 5.05 1.39
17:00 Dynamo Bryansk - Torpedo Moskwa 2.42 3.20 3.40
17:30 Chernomorets - Luch Energiya 1.99 3.25 4.50
22 sierpnia 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Volgar Astrakhan 1.70 3.70 5.55
14:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Vladikavkaz 2.45 3.25 2.90
15:00 Ural Ekaterinburg - Fakel Voronezh 1.35 5.00 9.42
15:30 Gazovik Orenburg - Khimki FK 1.91 3.40 4.55
16:00 Nischni Novgorod - Mordovia Saransk 2.28 3.35 3.30
16:30 Yaroslavl Shinnik - Torpedo Moskwa 1.73 3.60 4.96
17:00 Dynamo Bryansk - Baltika Kaliningrad 2.00 3.35 4.40
17:30 Chernomorets - Energia Khabarovsk 1.97 5.50 7.75
18:00 Torpedo Vladimir - Kamaz Nab Chelny 3.53 3.35 2.05
29 sierpnia 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Torpedo Vladimir 1.87 3.40 4.40
10:00 Luch Energiya - Nischni Novgorod 3.00 3.25 2.56
16:00 Spartak Vladikavkaz - Yaroslavl Shinnik 1.31 5.32 11.35
16:00 Mordovia Saransk - Yenisey Krasnojarsk 1.67 3.80 5.41
16:00 Kamaz Nab Chelny - Sibir Novosibirsk 2.38 3.25 2.90
17:00 Torpedo Moskwa - Gazovik Orenburg 1.75 3.52 4.70
17:00 Volgar Astrakhan - Dynamo Bryansk 2.20 3.20 3.20
17:30 Fakel Voronezh - Chernomorets 2.75 3.20 2.65
18:00 Baltika Kaliningrad - Ural Ekaterinburg 3.75 3.43 2.05
1 września 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Nischni Novgorod 3.75 3.40 2.60
10:00 Luch Energiya - Torpedo Vladimir 1.60 4.20 7.50
15:00 Khimki FK - Chernomorets 1.90 3.56 4.06
16:00 Mordovia Saransk - Sibir Novosibirsk 2.33 3.25 3.15
16:00 Kamaz Nab Chelny - Yenisey Krasnojarsk 1.94 3.52 4.00
17:00 Torpedo Moskwa - Ural Ekaterinburg 3.00 3.20 2.50
17:00 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 3.50 3.30 2.20
17:00 Spartak Vladikavkaz - Dynamo Bryansk 1.29 6.04 11.00
18:00 Baltika Kaliningrad - Gazovik Orenburg 2.15 3.25 3.55
6 września 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 2.23 3.20 3.81
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Sibir Novosibirsk 2.45 3.25 2.90
14:00 Khimki FK - Fakel Voronezh 1.85 3.70 4.75
14:00 Ural Ekaterinburg - Gazovik Orenburg 1.50 4.24 7.75
16:00 Mordovia Saransk - Kamaz Nab Chelny 2.05 3.40 3.90
16:30 Nischni Novgorod - Torpedo Vladimir 1.38 4.80 7.75
17:00 Spartak Vladikavkaz - Volgar Astrakhan 1.30 5.85 13.15
18:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskwa 2.45 3.16 2.90
12 września 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Torpedo Vladimir 1.62 4.15 6.25
14:00 Sibir Novosibirsk - Nischni Novgorod 2.10 3.43 3.80
14:00 Chernomorets - Torpedo Moskwa 2.90 3.20 2.42
14:30 Gazovik Orenburg - Volgar Astrakhan 2.38 3.29 3.60
15:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Vladikavkaz 2.75 3.20 2.88
16:30 Yaroslavl Shinnik - Mordovia Saransk 2.65 3.20 2.90
16:30 Dynamo Bryansk - Kamaz Nab Chelny 3.25 3.25 2.40
16:30 Fakel Voronezh - Luch Energiya 3.07 3.20 2.45
17:00 Khimki FK - Energia Khabarovsk 2.00 3.52 3.79
15 września 2011 1 X 2
13:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Vladimir 1.45 4.60 7.50
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Nischni Novgorod 3.50 3.10 2.60
14:00 Chernomorets - Baltika Kaliningrad 2.20 3.43 4.00
14:30 Gazovik Orenburg - Spartak Vladikavkaz 5.50 3.70 1.65
15:30 Ural Ekaterinburg - Volgar Astrakhan 1.50 4.00 7.50
16:30 Dynamo Bryansk - Mordovia Saransk 4.00 3.47 2.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Kamaz Nab Chelny 2.30 3.20 3.25
16:30 Fakel Voronezh - Energia Khabarovsk 2.70 3.20 2.65
17:00 Khimki FK - Luch Energiya 2.35 3.15 3.30
22 września 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Yenisey Krasnojarsk 2.90 3.20 2.75
16:00 Mordovia Saransk - Ural Ekaterinburg 2.01 3.40 4.20
16:30 Kamaz Nab Chelny - Gazovik Orenburg 1.50 4.25 7.50
18:00 Baltika Kaliningrad - Khimki FK 2.53 3.25 2.90
25 września 2011 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 2.70 3.20 2.55
09:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnojarsk 2.15 3.50 3.80
15:00 Yaroslavl Shinnik - Nischni Novgorod 2.25 3.30 3.15
16:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 1.75 3.50 5.00
16:00 Spartak Vladikavkaz - Chernomorets 1.20 6.00 15.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Ural Ekaterinburg 2.48 3.47 2.90
16:00 Mordovia Saransk - Gazovik Orenburg 1.45 4.50 7.00
16:30 Torpedo Vladimir - Dynamo Bryansk 2.60 3.20 2.69
17:00 Torpedo Moskwa - Khimki FK 2.12 3.25 3.55
28 września 2011 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Sibir Novosibirsk 3.05 3.34 2.40
15:00 Nischni Novgorod - Dynamo Bryansk 1.70 3.60 5.25
16:00 Volgar Astrakhan - Chernomorets 1.85 3.40 4.75
16:30 Torpedo Vladimir - Yaroslavl Shinnik 3.25 3.30 2.30
17:00 Torpedo Moskwa - Fakel Voronezh 1.60 4.33 6.40
3 października 2011 1 X 2
14:00 Gazovik Orenburg - Nischni Novgorod 2.80 3.30 2.50
15:30 Ural Ekaterinburg - Torpedo Vladimir 1.40 4.50 8.56
15:45 Fakel Voronezh - Volgar Astrakhan 2.60 3.38 2.65
16:00 Chernomorets - Kamaz Nab Chelny 2.80 3.29 2.50
16:30 Dynamo Bryansk - Sibir Novosibirsk 2.50 3.25 3.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Yenisey Krasnojarsk 1.95 3.70 4.35
17:00 Khimki FK - Spartak Vladikavkaz 4.75 3.75 1.70
17:00 Torpedo Moskwa - Luch Energiya 1.85 3.50 4.69
18:00 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk 2.10 3.30 3.50
6 października 2011 1 X 2
14:00 Gazovik Orenburg - Torpedo Vladimir 2.00 3.47 4.10
15:30 Ural Ekaterinburg - Nischni Novgorod 2.05 3.45 3.75
16:00 Chernomorets - Mordovia Saransk 8.74 4.33 1.53
16:30 Dynamo Bryansk - Yenisey Krasnojarsk 1.91 3.52 4.00
17:00 Khimki FK - Volgar Astrakhan 2.05 3.30 4.60
17:00 Torpedo Moskwa - Energia Khabarovsk 1.67 3.70 5.25
17:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir Novosibirsk 1.95 3.47 4.00
18:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 2.53 3.20 3.10
10 października 2011 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Spartak Vladikavkaz 5.00 3.75 1.85
14 października 2011 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 3.25 3.25 2.40
10:00 Luch Energiya - Dynamo Bryansk 2.80 3.10 2.80
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Ural Ekaterinburg 2.65 3.20 2.65
13:00 Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg 1.45 4.33 7.00
14:00 Nischni Novgorod - Chernomorets 1.68 3.65 5.35
16:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Moskwa 2.71 3.20 2.65
16:00 Mordovia Saransk - Khimki FK 1.28 5.14 12.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Fakel Voronezh 1.62 3.85 6.25
17:00 Spartak Vladikavkaz - Baltika Kaliningrad 1.33 5.30 12.00
17 października 2011 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 3.50 3.43 2.20
10:00 Energia Khabarovsk - Dynamo Bryansk 9.25 4.70 1.70
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Gazovik Orenburg 1.83 3.50 5.23
14:00 Sibir Novosibirsk - Ural Ekaterinburg 2.25 3.20 3.38
16:00 Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad 2.00 3.30 3.90
16:00 Kamaz Nab Chelny - Khimki FK 1.90 3.50 4.20
16:00 Mordovia Saransk - Fakel Voronezh 1.20 6.25 15.00
16:00 Torpedo Vladimir - Chernomorets 2.31 3.20 3.30
17:00 Spartak Vladikavkaz - Torpedo Moskwa 1.50 4.00 7.50
24 października 2011 1 X 2
13:00 Khimki FK - Torpedo Vladimir 1.97 3.50 4.50
13:00 Gazovik Orenburg - Dynamo Bryansk 3.16 3.30 2.26
15:30 Ural Ekaterinburg - Yaroslavl Shinnik 2.00 3.50 4.33
16:00 Spartak Vladikavkaz - Energia Khabarovsk 1.18 8.25 17.20
16:00 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 2.30 3.20 3.30
16:30 Fakel Voronezh - Nischni Novgorod 3.85 3.34 2.25
16:30 Chernomorets - Sibir Novosibirsk 3.40 3.25 2.38
17:00 Torpedo Moskwa - Kamaz Nab Chelny 1.91 3.50 4.33
18:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk 4.00 3.40 2.04
27 października 2011 1 X 2
13:00 Gazovik Orenburg - Yaroslavl Shinnik 3.70 3.40 2.25
15:30 Ural Ekaterinburg - Dynamo Bryansk 1.95 3.25 4.33
16:00 Volgar Astrakhan - Energia Khabarovsk 2.15 3.43 3.60
16:00 Spartak Vladikavkaz - Luch Energiya 1.27 6.22 11.83
16:30 Chernomorets - Yenisey Krasnojarsk 2.35 3.30 3.20
16:30 Fakel Voronezh - Torpedo Vladimir 2.60 3.30 2.90
17:00 Torpedo Moskwa - Mordovia Saransk 2.65 3.30 2.67
17:00 Khimki FK - Nischni Novgorod 2.54 3.30 3.10
18:00 Baltika Kaliningrad - Kamaz Nab Chelny 2.65 3.30 2.85
1 listopada 2011 1 X 2
16:00 Yaroslavl Shinnik - Dynamo Bryansk 1.70 3.50 5.39
4 listopada 2011 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Ural Ekaterinburg 3.52 3.25 2.30
08:00 Yenisey Krasnojarsk - Khimki FK 1.85 3.52 4.33
09:00 Luch Energiya - Gazovik Orenburg 1.91 3.47 4.24
11:00 Nischni Novgorod - Torpedo Moskwa 2.30 3.61 3.10
12:00 Kamaz Nab Chelny - Volgar Astrakhan 1.70 3.88 5.15
13:00 Mordovia Saransk - Spartak Vladikavkaz 1.75 3.75 5.00
13:00 Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh 1.30 5.50 13.00
14:00 Dynamo Bryansk - Chernomorets 1.36 7.00 13.00
15:00 Torpedo Vladimir - Baltika Kaliningrad 2.25 3.30 3.30
7 listopada 2011 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Gazovik Orenburg 1.91 3.43 4.00
10:00 Kamaz Nab Chelny - Spartak Vladikavkaz 4.33 3.45 1.91
10:00 Sibir Novosibirsk - Khimki FK 1.55 4.69 6.00
10:00 Yenisey Krasnojarsk - Fakel Voronezh 1.75 3.88 6.00
10:00 Luch Energiya - Ural Ekaterinburg 3.30 3.30 2.30
11:00 Nischni Novgorod - Baltika Kaliningrad 1.65 4.06 6.35
15:00 Mordovia Saransk - Volgar Astrakhan 1.26 6.00 11.35
15:00 Torpedo Vladimir - Torpedo Moskwa 3.75 3.40 2.13
15:30 Yaroslavl Shinnik - Chernomorets 1.35 5.75 12.00
12 marca 2012 1 X 2
13:00 Sibir Novosibirsk - Nischni Novgorod 1.64 3.88 7.00
14:00 Ural Ekaterinburg - Mordovia Saransk 2.20 3.20 3.75
15:00 Dynamo Bryansk - Yaroslavl Shinnik 2.88 3.10 2.47
16:00 Torpedo Moskwa - Spartak Vladikavkaz 3.20 3.10 2.50
16 marca 2012 1 X 2
13:00 Nischni Novgorod - Yaroslavl Shinnik 2.90 3.30 2.50
15:00 Spartak Vladikavkaz - Sibir Novosibirsk 1.52 3.97 7.84
15:00 Dynamo Bryansk - Ural Ekaterinburg 2.80 3.10 2.65
15:00 Mordovia Saransk - Torpedo Moskwa 1.75 3.60 5.05
20 marca 2012 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Mordovia Saransk 2.45 3.25 3.00
13:00 Nischni Novgorod - Spartak Vladikavkaz 4.20 3.40 2.20
13:30 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 2.25 3.25 3.61
14:00 Ural Ekaterinburg - Yaroslavl Shinnik 2.50 3.30 3.30
26 marca 2012 1 X 2
09:30 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 1.91 3.40 4.60
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Volgar Astrakhan 2.30 3.20 3.90
14:30 Gazovik Orenburg - Chernomorets 2.15 3.25 4.45
16:00 Kamaz Nab Chelny - Baltika Kaliningrad 2.41 3.10 3.61
17:00 Khimki FK - Fakel Voronezh 2.00 3.25 5.32
27 marca 2012 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Torpedo Moskwa 1.90 3.35 4.50
16:00 Mordovia Saransk - Nischni Novgorod 1.87 3.60 4.33
16:00 Yaroslavl Shinnik - Spartak Vladikavkaz 2.70 3.25 2.70
16:30 Dynamo Bryansk - Sibir Novosibirsk 2.47 3.25 3.00
31 marca 2012 1 X 2
11:00 Torpedo Moskwa - Yaroslavl Shinnik 3.34 3.30 2.25
14:00 Nischni Novgorod - Dynamo Bryansk 2.40 3.30 3.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Ural Ekaterinburg 2.30 3.20 3.10
15:00 Spartak Vladikavkaz - Mordovia Saransk 1.94 3.40 4.50
1 kwietnia 2012 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Khimki FK 1.83 3.30 5.00
14:00 Torpedo Vladimir - Gazovik Orenburg 3.05 3.25 2.75
14:30 Fakel Voronezh - Yenisey Krasnojarsk 2.60 3.20 2.65
15:00 Chernomorets - Kamaz Nab Chelny 2.25 3.30 3.60
16:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 1.90 3.60 4.20
4 kwietnia 2012 1 X 2
16:30 Dynamo Bryansk - Spartak Vladikavkaz 3.95 3.30 2.15
16:30 Yaroslavl Shinnik - Mordovia Saransk 2.80 3.25 2.90
17:00 Torpedo Moskwa - Sibir Novosibirsk 2.40 3.25 2.98
5 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Nischni Novgorod 2.15 3.47 3.65
7 kwietnia 2012 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Chernomorets 1.87 3.25 4.96
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Energia Khabarovsk 2.40 3.25 3.50
12:00 Khimki FK - Baltika Kaliningrad 2.30 3.25 3.10
14:00 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 2.42 3.25 2.90
16:00 Kamaz Nab Chelny - Torpedo Vladimir 2.05 3.40 3.90
11 kwietnia 2012 1 X 2
13:45 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.25 3.11
15:00 Nischni Novgorod - Torpedo Moskwa 1.55 4.06 7.00
16:00 Mordovia Saransk - Dynamo Bryansk 1.60 3.79 6.94
16:00 Spartak Vladikavkaz - Ural Ekaterinburg 1.70 3.60 5.50
13 kwietnia 2012 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 2.00 3.30 4.87
15:00 Gazovik Orenburg - Kamaz Nab Chelny 1.90 6.94 7.00
15:00 Torpedo Vladimir - Luch Energiya 2.37 3.25 3.30
16:00 Chernomorets - Khimki FK 2.30 3.43 3.40
18:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 2.30 3.25 3.75
15 kwietnia 2012 1 X 2
14:00 Spartak Vladikavkaz - Torpedo Moskwa 1.45 4.50 8.20
14:00 Nischni Novgorod - Sibir Novosibirsk 1.95 3.40 4.50
15:00 Yaroslavl Shinnik - Dynamo Bryansk 1.82 3.75 5.25
16:00 Mordovia Saransk - Ural Ekaterinburg 1.62 4.33 7.50
19 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Torpedo Moskwa - Mordovia Saransk 6.00 4.00 1.65
13:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Vladikavkaz 3.00 3.61 2.40
15:00 Ural Ekaterinburg - Dynamo Bryansk 1.95 3.55 4.20
16:30 Yaroslavl Shinnik - Nischni Novgorod 2.33 3.43 3.00
20 kwietnia 2012 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Gazovik Orenburg 2.10 3.40 4.20
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Chernomorets 2.00 3.50 4.50
16:00 Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad 2.00 3.38 4.25
16:30 Fakel Voronezh - Energia Khabarovsk 2.05 3.70 4.75
17:00 Khimki FK - Torpedo Vladimir 2.10 3.34 3.80
25 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Spartak Vladikavkaz - Nischni Novgorod 1.38 5.00 8.75
16:00 Mordovia Saransk - Sibir Novosibirsk 1.73 4.25 7.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Ural Ekaterinburg 2.30 3.25 3.30
17:30 Dynamo Bryansk - Torpedo Moskwa 1.64 3.95 7.00
26 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Gazovik Orenburg - Khimki FK 1.72 3.85 5.50
16:00 Kamaz Nab Chelny - Luch Energiya 2.90 3.30 2.42
16:00 Torpedo Vladimir - Yenisey Krasnojarsk 2.40 3.40 2.88
16:00 Chernomorets - Volgar Astrakhan 2.15 3.30 3.75
18:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 2.25 3.50 4.05
29 kwietnia 2012 1 X 2
12:00 Torpedo Moskwa - Ural Ekaterinburg 3.10 3.20 2.37
12:30 Nischni Novgorod - Mordovia Saransk 2.80 3.30 2.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Bryansk 2.20 3.20 3.25
15:00 Spartak Vladikavkaz - Yaroslavl Shinnik 1.40 5.00 8.50
2 maja 2012 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 2.40 3.30 3.47
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Gazovik Orenburg 2.63 3.25 2.75
16:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Vladimir 2.30 3.25 3.79
16:30 Fakel Voronezh - Chernomorets 2.35 3.30 3.20
17:00 Khimki FK - Kamaz Nab Chelny 1.55 4.70 7.00
3 maja 2012 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Sibir Novosibirsk 1.95 3.52 4.33
16:00 Mordovia Saransk - Spartak Vladikavkaz 2.40 3.25 3.02
16:30 Dynamo Bryansk - Nischni Novgorod 2.10 3.40 3.90
16:30 Yaroslavl Shinnik - Torpedo Moskwa 1.52 4.50 7.00
8 maja 2012 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Khimki FK 2.25 3.20 3.45
13:00 Mordovia Saransk - Yaroslavl Shinnik 1.45 4.60 8.00
14:00 Nischni Novgorod - Ural Ekaterinburg 2.00 3.75 3.65
14:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Moskwa 1.62 3.75 6.22
15:00 Gazovik Orenburg - Volgar Astrakhan 1.40 5.86 9.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Yenisey Krasnojarsk 3.10 3.25 2.42
16:00 Torpedo Vladimir - Fakel Voronezh 1.87 3.65 4.75
16:00 Chernomorets - Energia Khabarovsk 2.00 3.30 4.33
17:00 Spartak Vladikavkaz - Dynamo Bryansk 1.23 6.95 16.00
12 maja 2012 1 X 2
16:00 Dynamo Bryansk - Mordovia Saransk 1.75 3.70 4.60
16:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Vladikavkaz 5.75 3.75 1.67
16:00 Torpedo Moskwa - Nischni Novgorod 5.40 3.97 1.75
16:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir Novosibirsk 2.10 3.30 3.75
15 maja 2012 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Torpedo Vladimir 2.05 3.50 4.50
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Luch Energiya 2.30 3.25 3.29
16:30 Volgar Astrakhan - Kamaz Nab Chelny 1.55 4.65 6.94
17:00 Fakel Voronezh - Gazovik Orenburg 5.00 3.60 1.85
18:00 Baltika Kaliningrad - Chernomorets 1.45 4.55 7.66
21 maja 2012 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 3.75 3.50 2.30
15:00 Gazovik Orenburg - Energia Khabarovsk 1.40 5.00 9.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Fakel Voronezh 1.83 3.61 5.00
16:00 Torpedo Vladimir - Baltika Kaliningrad 3.30 3.20 2.40
17:00 Khimki FK - Yenisey Krasnojarsk 1.50 4.70 7.00
27 maja 2012 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Kamaz Nab Chelny 1.90 3.60 4.75
15:00 Fakel Voronezh - Luch Energiya 2.37 3.13 3.20
16:00 Baltika Kaliningrad - Gazovik Orenburg 2.25 2.85 3.79
16:00 Volgar Astrakhan - Khimki FK 3.60 3.52 2.25
16:30 Chernomorets - Torpedo Vladimir 2.63 3.30 2.80
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
21 marca 2012 1 X 2
15:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.96 3.20 2.92
17:30 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.70 4.30 6.66
22 marca 2012 1 X 2
11:00 Volga Novgorod - Terek Grozny 3.85 3.40 2.44
16:30 Rostov - Fakel Voronezh 1.39 4.83 9.25
11 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Rubin Kazan - Rostov 1.41 5.00 10.99
18:00 Dynamo Moskwa - Volga Novgorod 1.43 4.67 9.55
9 maja 2012 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 3.26 3.15 2.60
Piłka Nożna Rosja Premier League Baraże Najwyższe kursy
18 maja 2012 1 X 2
16:00 Rostov - Yaroslavl Shinnik 1.58 4.00 8.04
18:00 Volga Novgorod - Nischni Novgorod 1.88 3.63 5.25
22 maja 2012 1 X 2
15:00 Nischni Novgorod - Volga Novgorod 3.50 3.49 2.32
18:00 Yaroslavl Shinnik - Rostov 3.40 3.47 2.40