loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2015/2016

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL, Puchar, Premier League Baraże, PFL Centrum, PFL Południe, PFL Uralsko-Nadwołżańska, PFL Wschód, PFL Zachód.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
17 lipca 2015 1 X 2
18:00 Spartak Moskwa - Ufa 1.52 5.10 8.70
18 lipca 2015 1 X 2
17:30 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 1.62 4.33 8.10
20:00 Rostov - Terek Grozny 2.63 3.30 3.62
19 lipca 2015 1 X 2
12:30 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.70 4.10 5.90
17:00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskwa 4.85 3.48 2.08
20:00 Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov 2.02 3.50 5.25
20 lipca 2015 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Krasnodar 4.30 3.50 2.06
19:00 Kuban Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.79 3.92 6.50
24 lipca 2015 1 X 2
18:00 Krylya Sovetov - CSKA Moskwa 7.67 4.33 1.60
25 lipca 2015 1 X 2
15:00 Ufa - Rostov 3.42 3.28 2.60
17:30 Dynamo Moskwa - Mordovia Saransk 1.40 5.80 14.50
20:00 Terek Grozny - Kuban Krasnodar 2.20 3.30 4.45
26 lipca 2015 1 X 2
12:30 Ural Ekaterinburg - Zenit St Petersburg 7.00 4.35 1.64
16:00 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.74 3.80 6.80
19:00 Krasnodar - Spartak Moskwa 2.06 3.94 4.06
27 lipca 2015 1 X 2
19:00 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskwa 3.17 3.20 2.79
31 lipca 2015 1 X 2
19:00 Kuban Krasnodar - Ufa 2.00 3.60 4.90
1 sierpnia 2015 1 X 2
13:00 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.18 3.30 4.00
16:00 Zenit St Petersburg - Terek Grozny 1.40 5.80 11.70
18:30 CSKA Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.40 5.20 10.62
2 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 2.61 3.45 3.20
16:00 Mordovia Saransk - Ural Ekaterinburg 2.80 3.15 3.03
19:00 Rostov - Krasnodar 3.64 3.35 2.40
3 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 1.79 4.33 5.70
7 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Terek Grozny - Mordovia Saransk 1.71 3.82 7.33
8 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Lokomotiv Moskwa 3.55 3.25 2.46
19:00 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 3.42 3.40 2.37
9 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.38 5.40 13.40
15:00 Ufa - Zenit St Petersburg 9.80 5.30 1.45
18:00 Krylya Sovetov - Spartak Moskwa 4.95 3.64 2.00
10 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Rubin Kazan - Rostov 2.25 3.30 3.86
19:15 Krasnodar - Kuban Krasnodar 2.02 3.70 5.10
14 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 2.52 3.27 3.50
20:30 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 3.36 3.42 2.45
15 sierpnia 2015 1 X 2
15:30 Zenit St Petersburg - Krasnodar 1.57 4.33 7.90
20:30 Kuban Krasnodar - Rubin Kazan 2.39 3.40 3.73
16 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 1.74 3.75 6.50
16:00 Dynamo Moskwa - Ural Ekaterinburg 2.08 3.73 5.27
19:00 Rostov - Krylya Sovetov 1.81 3.90 5.70
17 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Mordovia Saransk - Ufa 3.53 3.10 2.60
21 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Terek Grozny - Dynamo Moskwa 2.55 3.35 3.24
22 sierpnia 2015 1 X 2
14:00 Amkar Perm - Spartak Moskwa 5.60 3.60 1.95
17:00 CSKA Moskwa - Rostov 1.56 4.37 7.20
19:30 Anzhi Makhachkala - Ural Ekaterinburg 2.38 3.22 3.74
23 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Ufa - Lokomotiv Moskwa 4.50 3.40 2.09
19:00 Krasnodar - Mordovia Saransk 1.44 4.80 11.50
24 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Krylya Sovetov - Kuban Krasnodar 2.87 3.30 2.86
18:00 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 6.90 4.05 1.70
28 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Terek Grozny 6.34 3.71 2.15
19:00 Rostov - Amkar Perm 2.00 3.40 5.00
29 sierpnia 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa - Ufa 1.83 3.81 6.00
16:00 Zenit St Petersburg - Krylya Sovetov 1.25 6.50 17.00
18:30 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.52 4.70 7.60
30 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Lokomotiv Moskwa - Krasnodar 2.35 3.24 4.00
16:00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 4.15 3.24 2.25
19:00 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 6.10 3.72 1.82
12 września 2015 1 X 2
13:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.43 3.44 3.31
15:30 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 2.95 3.10 2.97
18:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 3.92 3.34 2.21
13 września 2015 1 X 2
12:30 Spartak Moskwa - Rostov 1.78 3.84 5.70
15:30 Krasnodar - Dynamo Moskwa 2.06 3.65 4.40
18:00 Anzhi Makhachkala - Terek Grozny 2.80 3.15 3.00
14 września 2015 1 X 2
15:00 Ufa - Ural Ekaterinburg 2.80 3.13 3.20
17:30 Krylya Sovetov - Mordovia Saransk 2.10 3.55 4.55
18 września 2015 1 X 2
18:00 Rostov - Anzhi Makhachkala 2.02 3.58 4.65
19 września 2015 1 X 2
15:00 Terek Grozny - Ufa 1.67 3.90 8.10
18:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 3.92 3.48 2.29
20 września 2015 1 X 2
12:30 Mordovia Saransk - CSKA Moskwa 9.00 4.40 1.51
16:00 Zenit St Petersburg - Amkar Perm 1.26 6.60 20.00
18:30 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov 1.73 3.88 6.06
21 września 2015 1 X 2
15:30 Ural Ekaterinburg - Krasnodar 3.74 3.35 2.35
18:00 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 2.23 3.55 4.62
26 września 2015 1 X 2
13:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.92 3.46 4.80
15:30 Anzhi Makhachkala - Ufa 1.90 3.80 7.65
18:00 Spartak Moskwa - Zenit St Petersburg 3.62 3.55 2.35
27 września 2015 1 X 2
12:30 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 3.32 3.28 2.46
15:30 Krasnodar - Terek Grozny 1.99 3.60 4.70
18:00 Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg 2.06 3.45 4.45
28 września 2015 1 X 2
15:30 Amkar Perm - Mordovia Saransk 2.38 3.20 3.75
18:00 Rostov - Kuban Krasnodar 2.34 3.30 3.72
2 października 2015 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Krylya Sovetov 2.33 3.30 3.73
3 października 2015 1 X 2
13:30 Mordovia Saransk - Spartak Moskwa 5.30 3.85 1.86
16:00 Zenit St Petersburg - Rostov 1.50 4.65 8.99
18:30 Kuban Krasnodar - Anzhi Makhachkala 2.46 3.24 3.90
4 października 2015 1 X 2
12:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.88 3.48 2.21
15:00 Ufa - Krasnodar 5.20 3.66 1.95
15:00 Terek Grozny - Rubin Kazan 2.00 3.45 5.30
18:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.60 4.00 8.60
17 października 2015 1 X 2
13:00 CSKA Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.48 4.82 9.30
15:30 Kuban Krasnodar - Zenit St Petersburg 5.30 3.85 1.84
15:30 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 3.70 3.30 2.50
18:00 Rubin Kazan - Ufa 1.77 3.80 5.75
18 października 2015 1 X 2
12:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.58 3.40 3.25
15:00 Krylya Sovetov - Terek Grozny 2.85 3.30 3.06
17:30 Anzhi Makhachkala - Krasnodar 3.58 3.45 2.44
19 października 2015 1 X 2
18:00 Rostov - Mordovia Saransk 1.85 3.86 6.90
23 października 2015 1 X 2
16:00 Ufa - Krylya Sovetov 3.52 3.25 2.53
24 października 2015 1 X 2
11:00 Ural Ekaterinburg - Amkar Perm 2.10 3.45 4.60
13:30 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 3.37 3.27 2.75
16:00 Zenit St Petersburg - Anzhi Makhachkala 1.41 5.30 10.50
25 października 2015 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 3.50 3.40 2.62
14:30 Krasnodar - Rubin Kazan 1.92 3.75 5.63
17:00 Terek Grozny - CSKA Moskwa 3.72 3.40 2.32
26 października 2015 1 X 2
17:30 Lokomotiv Moskwa - Rostov 2.00 3.55 5.53
31 października 2015 1 X 2
12:30 CSKA Moskwa - Ufa 1.30 6.50 17.15
15:00 Zenit St Petersburg - Mordovia Saransk 1.26 6.50 18.50
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 3.52 3.32 2.47
14:30 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 2.63 3.32 3.42
17:00 Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 3.56 3.30 2.38
17:30 Spartak Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.72 3.94 6.20
2 listopada 2015 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Terek Grozny 3.60 3.10 2.45
17:30 Rostov - Dynamo Moskwa 2.38 3.45 3.52
6 listopada 2015 1 X 2
17:00 Mordovia Saransk - Anzhi Makhachkala 2.67 3.20 3.25
7 listopada 2015 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg - Rostov 2.82 3.20 3.06
14:15 Ufa - Amkar Perm 2.78 3.20 3.13
16:30 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 2.10 3.40 4.45
17:30 Terek Grozny - Spartak Moskwa 2.35 3.45 3.60
8 listopada 2015 1 X 2
12:30 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 2.11 3.45 4.00
15:00 Krasnodar - CSKA Moskwa 2.90 3.35 2.78
17:30 Lokomotiv Moskwa - Zenit St Petersburg 4.25 3.50 2.20
21 listopada 2015 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Rubin Kazan 3.25 3.20 2.64
12:00 CSKA Moskwa - Krylya Sovetov 1.43 4.71 10.60
14:30 Zenit St Petersburg - Ural Ekaterinburg 1.45 5.10 9.50
17:00 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.65 4.10 6.80
22 listopada 2015 1 X 2
12:30 Mordovia Saransk - Dynamo Moskwa 3.34 3.25 2.57
15:00 Kuban Krasnodar - Terek Grozny 2.60 3.20 3.44
17:30 Spartak Moskwa - Krasnodar 2.82 3.42 2.82
23 listopada 2015 1 X 2
17:00 Rostov - Ufa 1.68 4.10 7.53
27 listopada 2015 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Mordovia Saransk 2.00 3.55 4.50
28 listopada 2015 1 X 2
10:30 Ufa - Kuban Krasnodar 3.05 3.32 2.80
13:00 Krylya Sovetov - Amkar Perm 2.10 3.40 4.60
15:30 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 3.98 3.50 2.16
29 listopada 2015 1 X 2
13:00 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 4.45 3.70 2.03
30 listopada 2015 1 X 2
17:00 Krasnodar - Rostov 1.93 3.72 4.80
17:00 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 3.08 3.25 2.77
17:15 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 3.22 3.48 2.78
3 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Amkar Perm - CSKA Moskwa 5.40 3.65 1.85
17:00 Mordovia Saransk - Terek Grozny 3.88 3.27 2.32
17:00 Zenit St Petersburg - Ufa 1.32 6.30 18.00
4 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Kuban Krasnodar - Krasnodar 4.40 3.62 1.99
17:00 Dynamo Moskwa - Anzhi Makhachkala 2.31 3.43 3.60
17:00 Rostov - Rubin Kazan 2.27 3.44 3.60
17:00 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.67 4.50 7.90
17:00 Lokomotiv Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.83 3.64 5.60
5 marca 2016 1 X 2
12:30 Krylya Sovetov - Rostov 3.84 3.10 2.36
15:00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 2.04 3.50 4.68
17:30 Krasnodar - Zenit St Petersburg 3.22 3.45 2.63
6 marca 2016 1 X 2
12:30 Ufa - Mordovia Saransk 2.69 3.10 3.45
15:00 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 2.56 3.24 3.42
17:30 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1.90 4.30 4.65
7 marca 2016 1 X 2
12:30 Ural Ekaterinburg - Dynamo Moskwa 2.50 3.23 3.45
15:00 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 2.30 3.20 3.88
11 marca 2016 1 X 2
17:00 Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov 2.40 3.15 3.85
12 marca 2016 1 X 2
12:30 Ural Ekaterinburg - Anzhi Makhachkala 2.25 3.25 4.08
15:00 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.83 3.80 6.00
17:30 Rostov - CSKA Moskwa 3.85 3.20 2.36
13 marca 2016 1 X 2
12:30 Mordovia Saransk - Krasnodar 5.10 3.55 2.12
15:00 Lokomotiv Moskwa - Ufa 1.66 3.90 7.20
17:30 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 1.55 4.75 8.30
14 marca 2016 1 X 2
17:00 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 2.65 3.10 3.41
18 marca 2016 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Rostov 3.82 3.00 2.77
17:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 4.60 3.54 2.25
19 marca 2016 1 X 2
12:30 Ufa - Dynamo Moskwa 3.48 3.16 2.56
15:00 Terek Grozny - Ural Ekaterinburg 1.62 6.80 13.37
17:30 CSKA Moskwa - Kuban Krasnodar 1.47 4.80 10.50
20 marca 2016 1 X 2
12:30 Krylya Sovetov - Zenit St Petersburg 10.00 4.85 1.52
15:00 Rubin Kazan - Mordovia Saransk 1.79 3.65 6.10
17:30 Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 2.37 3.30 3.64
2 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Ural Ekaterinburg - Ufa 2.15 3.36 4.50
13:30 Terek Grozny - Anzhi Makhachkala 1.67 4.20 8.00
16:00 Kuban Krasnodar - Amkar Perm 2.75 3.04 3.22
18:30 Rostov - Spartak Moskwa 2.80 3.26 2.93
3 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 1.96 3.50 4.80
18:30 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 2.06 3.55 4.40
4 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Mordovia Saransk - Krylya Sovetov 2.38 3.10 3.82
18:30 Dynamo Moskwa - Krasnodar 3.82 3.40 2.51
8 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Rostov 4.55 3.38 2.21
9 kwietnia 2016 1 X 2
12:30 CSKA Moskwa - Mordovia Saransk 1.40 5.80 16.50
13:30 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 7.20 4.15 1.77
18:30 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 2.22 3.30 4.13
10 kwietnia 2016 1 X 2
13:30 Ufa - Terek Grozny 4.60 3.35 2.11
16:00 Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.56 4.42 8.35
18:30 Spartak Moskwa - Kuban Krasnodar 1.48 4.80 8.20
11 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 3.82 3.25 2.38
15 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Mordovia Saransk - Amkar Perm 3.06 3.18 2.75
16 kwietnia 2016 1 X 2
13:30 Terek Grozny - Krasnodar 3.12 3.25 2.74
16:00 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.70 3.25 2.47
18:30 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 1.65 4.56 7.00
17 kwietnia 2016 1 X 2
13:30 Ufa - Anzhi Makhachkala 2.30 3.20 4.00
16:00 Dynamo Moskwa - Krylya Sovetov 2.10 3.38 4.55
18:30 Kuban Krasnodar - Rostov 4.00 3.26 2.25
18 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Rubin Kazan 3.25 3.31 2.85
23 kwietnia 2016 1 X 2
13:30 Krylya Sovetov - Ural Ekaterinburg 2.24 3.26 4.30
16:00 Spartak Moskwa - Mordovia Saransk 1.52 5.40 8.80
18:30 Rubin Kazan - Terek Grozny 2.70 3.23 3.25
24 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 4.00 3.20 2.40
13:30 Krasnodar - Ufa 1.43 4.80 11.57
16:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.49 5.30 10.50
18:30 Rostov - Zenit St Petersburg 4.00 3.45 2.29
18:30 Anzhi Makhachkala - Kuban Krasnodar 2.53 3.33 3.22
28 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - CSKA Moskwa 7.80 4.70 1.55
18:30 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.27 8.10 17.00
29 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 2.16 3.30 4.35
30 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 2.22 3.60 3.89
1 maja 2016 1 X 2
11:00 Ufa - Rubin Kazan 3.25 3.20 2.60
13:30 Mordovia Saransk - Rostov 7.20 3.90 1.69
16:00 Terek Grozny - Krylya Sovetov 1.77 3.82 7.10
18:30 Krasnodar - Anzhi Makhachkala 1.35 6.40 14.00
6 maja 2016 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Ufa 2.00 3.30 4.95
18:30 Rostov - Lokomotiv Moskwa 2.37 3.20 4.17
7 maja 2016 1 X 2
13:30 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.46 5.20 10.00
16:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 14.50 6.10 1.33
16:00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 2.21 3.40 4.60
18:30 Rubin Kazan - Krasnodar 4.50 3.76 2.05
8 maja 2016 1 X 2
13:30 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 1.72 3.78 6.54
18:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 1.73 4.05 5.40
11 maja 2016 1 X 2
16:00 Ufa - CSKA Moskwa 12.00 5.40 1.41
18:00 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 2.31 3.62 3.74
18:30 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 1.51 4.70 8.50
18:30 Mordovia Saransk - Zenit St Petersburg 12.00 5.80 1.45
18:30 Krasnodar - Krylya Sovetov 1.35 5.70 13.50
12 maja 2016 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Moskwa 5.65 4.40 1.85
18:00 Terek Grozny - Amkar Perm 2.25 3.44 4.69
18:30 Dynamo Moskwa - Rostov 4.00 3.40 2.22
15 maja 2016 1 X 2
13:30 Krylya Sovetov - Rubin Kazan 2.79 3.25 2.90
16:00 Anzhi Makhachkala - Mordovia Saransk 2.30 3.50 3.74
18:00 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.43 5.20 12.00
16 maja 2016 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Ufa 1.98 3.37 5.25
18:30 CSKA Moskwa - Krasnodar 1.79 4.00 5.75
18:30 Rostov - Ural Ekaterinburg 1.26 6.89 18.57
18:30 Kuban Krasnodar - Dynamo Moskwa 2.62 3.58 3.06
18:30 Spartak Moskwa - Terek Grozny 1.76 4.10 6.00
21 maja 2016 1 X 2
12:30 Terek Grozny - Rostov 6.10 4.15 1.69
12:30 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 5.55 4.10 1.82
12:30 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 13.00 6.20 1.34
12:30 Ural Ekaterinburg - Kuban Krasnodar 6.50 4.50 1.70
12:30 Ufa - Spartak Moskwa 2.75 4.00 2.67
12:30 Krasnodar - Amkar Perm 1.32 6.30 16.00
12:30 Lokomotiv Moskwa - Mordovia Saransk 2.36 4.05 3.14
12:30 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 2.86 3.90 2.60
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
11 lipca 2015 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 2.25 3.40 3.50
13:00 Tosno - Fakel Voronezh 1.62 4.45 7.00
13:00 Tom Tomsk - Spartak Moskwa II 1.37 5.60 8.50
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Volga Novgorod 2.30 3.40 3.40
15:00 Tiumeń - Sokol Saratov 2.20 3.38 3.30
15:00 Arsenal Tula - Radian Baikal 1.29 6.40 12.00
16:00 Gazovik Orenburg - Kamaz Nab Chelny 1.50 5.30 8.10
17:30 Yaroslavl Shinnik - Baltika Kaliningrad 1.61 4.00 8.00
18:00 Volgar Astrakhan - Sibir Novosibirsk 2.35 3.85 3.22
12 lipca 2015 1 X 2
11:00 Zenit St. Petersburg II - Torpedo Armavir 1.88 3.65 4.05
15 lipca 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Torpedo Armavir 1.95 3.82 4.50
14:30 Sibir Novosibirsk - Yenisey Krasnojarsk 2.10 3.40 4.05
16:00 Kamaz Nab Chelny - Yaroslavl Shinnik 3.00 3.54 2.45
17:00 Zenit St. Petersburg II - Arsenal Tula 5.30 3.90 1.65
18:00 Volga Novgorod - Tiumeń 1.77 4.00 5.60
18:00 Spartak Moskwa II - Gazovik Orenburg 3.84 3.65 1.95
18:00 Fakel Voronezh - Tom Tomsk 2.90 3.40 2.50
18:00 Sokol Saratov - Luch Energiya 2.15 3.55 3.70
19:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 2.66 3.30 3.20
16 lipca 2015 1 X 2
15:00 Tosno - Radian Baikal 1.45 6.00 10.50
20 lipca 2015 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Volga Novgorod 2.25 3.25 3.77
11:00 Energia Khabarovsk - Sokol Saratov 2.25 3.25 3.88
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad 2.50 3.30 3.45
15:00 Tom Tomsk - Radian Baikal 1.27 6.50 13.95
16:00 Gazovik Orenburg - Fakel Voronezh 1.67 3.70 6.00
16:00 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 2.55 3.30 3.22
17:30 Yaroslavl Shinnik - Spartak Moskwa II 1.73 3.95 5.25
18:00 Arsenal Tula - Torpedo Armavir 1.35 4.95 10.00
18:00 Tosno - Zenit St. Petersburg II 1.67 3.95 5.50
19:30 Volgar Astrakhan - Kamaz Nab Chelny 1.72 4.15 6.50
27 lipca 2015 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Gazovik Orenburg 3.50 3.32 2.40
15:00 Sibir Novosibirsk - Luch Energiya 2.25 3.30 3.52
15:45 Tom Tomsk - Zenit St. Petersburg II 1.40 5.00 11.00
16:00 Kamaz Nab Chelny - Yenisey Krasnojarsk 3.25 3.44 2.46
17:00 Torpedo Armavir - Sokol Saratov 2.45 3.30 3.30
17:00 Spartak Moskwa II - Volgar Astrakhan 2.60 3.20 3.05
18:00 Volga Novgorod - Energia Khabarovsk 1.62 4.05 7.20
18:00 Fakel Voronezh - Yaroslavl Shinnik 2.92 3.20 2.75
19:00 Baltika Kaliningrad - Tiumeń 1.85 3.70 5.50
19:00 Arsenal Tula - Tosno 1.90 3.50 4.79
3 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 3.28 3.30 2.39
11:00 Luch Energiya - Baltika Kaliningrad 2.01 3.56 4.50
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Spartak Moskwa II 2.71 3.35 3.00
15:45 Tom Tomsk - Arsenal Tula 2.25 3.40 3.35
16:00 Gazovik Orenburg - Zenit St. Petersburg II 2.03 3.55 4.64
16:00 Tiumeń - Kamaz Nab Chelny 2.02 3.40 4.45
17:00 Torpedo Armavir - Tosno 3.22 3.35 2.50
17:30 Yaroslavl Shinnik - Radian Baikal 1.42 4.85 8.80
18:00 Sokol Saratov - Volga Novgorod 2.60 3.35 3.00
19:00 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 2.30 3.40 3.75
10 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Volgar Astrakhan 3.51 3.25 2.31
15:00 Tom Tomsk - Tosno 1.76 3.60 5.50
15:00 Sibir Novosibirsk - Sokol Saratov 2.25 3.38 4.05
16:00 Tiumeń - Spartak Moskwa II 3.30 3.65 2.63
16:00 Kamaz Nab Chelny - Luch Energiya 4.44 3.70 2.03
17:00 Zenit St. Petersburg II - Yaroslavl Shinnik 2.38 3.40 3.31
18:00 Volga Novgorod - Torpedo Armavir 2.21 3.30 4.00
18:00 Fakel Voronezh - Yenisey Krasnojarsk 2.15 3.66 4.40
18:00 Arsenal Tula - Gazovik Orenburg 2.17 3.25 4.05
19:00 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk 1.85 3.80 5.20
17 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Spartak Moskwa II 2.32 3.28 3.55
11:00 Energia Khabarovsk - Kamaz Nab Chelny 1.72 3.70 6.40
12:30 Radian Baikal - Yenisey Krasnojarsk 2.70 3.15 2.88
15:00 Tom Tomsk - Torpedo Armavir 1.48 4.85 9.50
16:00 Gazovik Orenburg - Tosno 2.10 3.50 4.23
16:00 Tiumeń - Fakel Voronezh 2.82 3.25 3.13
17:30 Yaroslavl Shinnik - Arsenal Tula 3.10 3.28 2.50
18:00 Sokol Saratov - Baltika Kaliningrad 2.12 3.30 4.60
18:00 Volga Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.61 3.25 3.20
19:30 Volgar Astrakhan - Zenit St. Petersburg II 2.20 3.40 3.50
23 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Radian Baikal - Tiumeń 2.30 3.32 3.36
14:30 Tom Tomsk - Gazovik Orenburg 2.13 3.45 3.65
16:00 Yaroslavl Shinnik - Tosno 2.68 3.30 2.86
16:00 Kamaz Nab Chelny - Sokol Saratov 5.34 3.90 1.82
16:30 Spartak Moskwa II - Energia Khabarovsk 1.90 3.60 5.40
16:30 Torpedo Armavir - Sibir Novosibirsk 3.50 3.14 2.40
17:00 Baltika Kaliningrad - Volga Novgorod 2.41 3.20 3.45
18:00 Arsenal Tula - Volgar Astrakhan 1.40 4.90 9.50
18:00 Zenit St. Petersburg II - Yenisey Krasnojarsk 1.94 3.50 4.85
18:00 Fakel Voronezh - Luch Energiya 2.60 3.25 3.00
30 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Tiumeń - Zenit St. Petersburg II 3.10 3.20 2.62
16:00 Sokol Saratov - Spartak Moskwa II 2.33 3.35 3.41
31 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Fakel Voronezh 2.47 3.26 3.58
11:00 Luch Energiya - Radian Baikal 1.62 4.25 6.25
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Arsenal Tula 4.07 3.45 2.09
15:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 2.02 3.36 4.35
16:00 Gazovik Orenburg - Torpedo Armavir 1.65 4.05 7.20
17:30 Volgar Astrakhan - Tosno 2.40 3.25 3.53
18:00 Volga Novgorod - Kamaz Nab Chelny 1.42 4.60 9.37
19:30 Yaroslavl Shinnik - Tom Tomsk 4.15 3.50 2.08
6 września 2015 1 X 2
15:00 Tosno - Yenisey Krasnojarsk 1.81 3.55 5.20
7 września 2015 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Energia Khabarovsk 2.54 3.18 3.55
15:00 Tom Tomsk - Volgar Astrakhan 1.75 3.90 5.90
15:00 Gazovik Orenburg - Yaroslavl Shinnik 1.49 4.23 10.00
15:00 Kamaz Nab Chelny - Sibir Novosibirsk 4.75 3.30 2.48
15:30 Torpedo Armavir - Baltika Kaliningrad 2.39 3.15 3.82
16:30 Spartak Moskwa II - Volga Novgorod 2.78 3.40 3.27
18:00 Zenit St. Petersburg II - Luch Energiya 2.47 3.28 3.42
18:00 Fakel Voronezh - Sokol Saratov 2.11 3.40 3.99
18:00 Arsenal Tula - Tiumeń 1.47 5.00 10.71
14 września 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II 2.55 3.30 3.00
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Tom Tomsk 4.33 3.46 2.20
15:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa II 2.31 3.45 3.63
16:00 Tiumeń - Tosno 3.22 3.35 2.63
17:00 Volga Novgorod - Fakel Voronezh 2.43 3.35 3.34
17:00 Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg 4.33 3.50 2.06
17:30 Yaroslavl Shinnik - Torpedo Armavir 2.05 3.44 4.49
18:00 Sokol Saratov - Radian Baikal 1.80 3.60 5.72
19:00 Arsenal Tula - Luch Energiya 1.70 3.95 5.60
19:00 Baltika Kaliningrad - Kamaz Nab Chelny 2.12 3.44 4.50
19 września 2015 1 X 2
18:00 Zenit St. Petersburg II - Sokol Saratov 2.33 3.27 3.44
20 września 2015 1 X 2
11:00 Radian Baikal - Volga Novgorod 3.56 3.44 2.27
12:00 Yaroslavl Shinnik - Volgar Astrakhan 2.20 3.35 4.04
12:00 Tom Tomsk - Tiumeń 1.47 4.45 8.35
13:00 Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnojarsk 1.62 3.89 7.90
14:00 Spartak Moskwa II - Baltika Kaliningrad 1.86 3.60 5.30
15:00 Torpedo Armavir - Kamaz Nab Chelny 1.97 3.45 4.65
15:00 Arsenal Tula - Energia Khabarovsk 1.83 3.90 5.50
17:00 Fakel Voronezh - Sibir Novosibirsk 2.50 3.20 3.40
21 września 2015 1 X 2
18:00 Tosno - Luch Energiya 2.19 3.32 3.84
28 września 2015 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Tom Tomsk 3.38 3.30 2.43
11:00 Energia Khabarovsk - Tosno 2.01 3.50 4.62
13:00 Kamaz Nab Chelny - Spartak Moskwa II 3.42 3.40 2.38
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Yaroslavl Shinnik 2.60 3.21 3.11
15:00 Sibir Novosibirsk - Radian Baikal 1.60 4.05 6.65
16:00 Tiumeń - Gazovik Orenburg 4.40 3.35 2.07
17:00 Volga Novgorod - Zenit St. Petersburg II 2.15 3.45 3.93
18:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Armavir 2.08 3.41 4.60
18:00 Sokol Saratov - Arsenal Tula 3.15 3.36 2.49
19:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 2.58 3.20 3.25
4 października 2015 1 X 2
11:00 Radian Baikal - Baltika Kaliningrad 2.97 3.20 2.70
12:00 Tosno - Sokol Saratov 2.15 3.35 4.00
13:00 Gazovik Orenburg - Luch Energiya 1.59 3.86 6.99
13:00 Tom Tomsk - Energia Khabarovsk 1.53 4.15 7.96
15:00 Torpedo Armavir - Spartak Moskwa II 3.15 3.10 2.80
15:00 Arsenal Tula - Volga Novgorod 1.80 3.60 5.40
16:00 Volgar Astrakhan - Yenisey Krasnojarsk 2.43 3.26 3.30
16:00 Yaroslavl Shinnik - Tiumeń 2.00 3.40 4.23
17:00 Fakel Voronezh - Kamaz Nab Chelny 1.63 4.00 6.34
18:00 Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk 2.33 3.30 3.40
11 października 2015 1 X 2
08:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 2.36 3.22 3.50
09:00 Energia Khabarovsk - Gazovik Orenburg 5.20 3.44 1.98
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Torpedo Armavir 1.95 3.42 5.80
13:00 Spartak Moskwa II - Fakel Voronezh 2.40 3.25 3.63
13:00 Kamaz Nab Chelny - Radian Baikal 2.47 3.25 3.24
14:00 Sokol Saratov - Tom Tomsk 3.66 3.36 2.21
14:00 Tiumeń - Volgar Astrakhan 2.59 3.25 3.12
15:00 Sibir Novosibirsk - Arsenal Tula 3.11 3.25 2.53
15:00 Volga Novgorod - Tosno 2.26 3.30 3.90
16:00 Baltika Kaliningrad - Zenit St. Petersburg II 2.48 3.31 3.25
15 października 2015 1 X 2
12:00 Tosno - Sibir Novosibirsk 2.65 3.40 3.70
14:00 Radian Baikal - Spartak Moskwa II 7.25 4.10 1.67
14:00 Gazovik Orenburg - Sokol Saratov 1.50 4.70 8.50
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Tiumeń 2.49 3.22 3.28
14:45 Torpedo Armavir - Fakel Voronezh 3.95 3.35 2.41
15:00 Tom Tomsk - Volga Novgorod 1.45 5.20 13.00
17:00 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 2.14 3.40 4.09
17:30 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 2.06 3.55 4.43
18:00 Zenit St. Petersburg II - Kamaz Nab Chelny 1.70 4.12 6.40
18:00 Arsenal Tula - Baltika Kaliningrad 1.56 4.20 8.00
19 października 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 2.74 3.28 3.08
11:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnojarsk 2.50 3.18 3.30
13:00 Kamaz Nab Chelny - Arsenal Tula 4.84 3.76 1.87
14:00 Spartak Moskwa II - Zenit St. Petersburg II 1.58 4.35 6.71
15:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 3.38 3.30 2.42
16:00 Tiumeń - Torpedo Armavir 1.81 3.50 5.64
18:00 Sokol Saratov - Yaroslavl Shinnik 2.85 3.59 3.30
18:00 Fakel Voronezh - Radian Baikal 1.41 5.40 10.50
18:00 Volga Novgorod - Gazovik Orenburg 6.40 3.55 1.85
19:00 Baltika Kaliningrad - Tosno 2.80 3.52 2.87
25 października 2015 1 X 2
10:00 Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad 1.40 4.70 11.80
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Energia Khabarovsk 2.45 3.25 3.41
12:00 Gazovik Orenburg - Sibir Novosibirsk 1.67 3.90 7.70
12:00 Yaroslavl Shinnik - Volga Novgorod 1.88 3.50 5.60
12:00 Torpedo Armavir - Radian Baikal 2.27 3.30 3.79
13:00 Tiumeń - Luch Energiya 2.40 3.28 3.41
14:00 Tosno - Kamaz Nab Chelny 1.63 4.00 7.30
14:00 Volgar Astrakhan - Sokol Saratov 1.98 3.38 4.80
26 października 2015 1 X 2
17:00 Zenit St. Petersburg II - Fakel Voronezh 3.35 3.72 2.28
17:00 Arsenal Tula - Spartak Moskwa II 1.80 3.70 5.80
1 listopada 2015 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Torpedo Armavir 1.64 3.62 7.00
08:00 Energia Khabarovsk - Tiumeń 2.40 3.32 3.48
11:00 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 1.99 3.55 4.75
12:00 Kamaz Nab Chelny - Tom Tomsk 9.40 4.85 1.50
12:00 Spartak Moskwa II - Tosno 2.23 3.40 3.75
13:00 Volga Novgorod - Volgar Astrakhan 2.73 3.25 3.00
13:00 Sokol Saratov - Yenisey Krasnojarsk 2.54 3.22 3.04
15:00 Baltika Kaliningrad - Gazovik Orenburg 5.70 3.40 1.83
16:00 Fakel Voronezh - Arsenal Tula 2.52 3.35 3.24
8 listopada 2015 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Sokol Saratov 1.80 3.55 5.00
07:00 Radian Baikal - Tosno 2.55 3.30 3.09
10:00 Tom Tomsk - Fakel Voronezh 2.06 3.53 3.86
11:00 Gazovik Orenburg - Spartak Moskwa II 1.48 4.50 8.60
12:00 Torpedo Armavir - Energia Khabarovsk 3.50 3.40 2.67
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Sibir Novosibirsk 2.56 3.26 3.17
12:00 Yaroslavl Shinnik - Kamaz Nab Chelny 1.57 4.23 7.80
13:00 Tiumeń - Volga Novgorod 2.03 3.40 4.60
14:00 Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad 1.87 3.50 4.91
16:00 Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg II 1.40 5.28 10.80
15 listopada 2015 1 X 2
07:00 Radian Baikal - Tom Tomsk 7.30 3.86 1.62
10:00 Sibir Novosibirsk - Tiumeń 1.80 3.63 5.76
12:00 Kamaz Nab Chelny - Volgar Astrakhan 3.92 3.40 2.32
12:00 Sokol Saratov - Energia Khabarovsk 2.19 3.30 4.20
12:00 Spartak Moskwa II - Yaroslavl Shinnik 2.42 3.50 3.60
12:00 Torpedo Armavir - Arsenal Tula 8.40 4.20 1.60
15:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 2.56 3.14 3.15
15:00 Zenit St. Petersburg II - Tosno 2.58 3.50 3.20
16:00 Fakel Voronezh - Gazovik Orenburg 2.67 3.15 3.06
17:00 Volga Novgorod - Luch Energiya 2.51 3.20 3.22
20 listopada 2015 1 X 2
14:00 Tosno - Arsenal Tula 4.70 3.70 2.10
21 listopada 2015 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Sibir Novosibirsk 2.62 3.32 2.94
08:00 Energia Khabarovsk - Volga Novgorod 1.93 3.69 5.80
09:30 Zenit St. Petersburg II - Tom Tomsk 4.70 3.86 1.86
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Kamaz Nab Chelny 1.65 3.94 6.32
12:00 Yaroslavl Shinnik - Fakel Voronezh 3.74 3.48 2.30
14:00 Volgar Astrakhan - Spartak Moskwa II 2.00 3.90 5.20
25 listopada 2015 1 X 2
11:00 Tosno - Torpedo Armavir 1.79 3.60 6.00
12:00 Spartak Moskwa II - Yenisey Krasnojarsk 2.22 3.60 4.27
12:00 Kamaz Nab Chelny - Tiumeń 3.85 3.45 2.14
14:00 Sibir Novosibirsk - Energia Khabarovsk 1.70 3.67 5.99
15:00 Zenit St. Petersburg II - Gazovik Orenburg 5.60 4.10 1.80
16:30 Radian Baikal - Yaroslavl Shinnik 9.00 4.40 2.25
17:00 Volga Novgorod - Sokol Saratov 2.47 3.22 3.35
17:00 Fakel Voronezh - Volgar Astrakhan 1.90 3.73 4.60
17:00 Arsenal Tula - Tom Tomsk 2.40 3.35 3.27
18:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 1.88 3.60 6.35
29 listopada 2015 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Kamaz Nab Chelny 2.00 3.40 4.90
06:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 2.20 3.40 4.00
11:00 Gazovik Orenburg - Arsenal Tula 1.80 3.80 6.40
11:00 Spartak Moskwa II - Tiumeń 2.09 3.58 4.35
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Fakel Voronezh 4.00 3.40 2.37
12:00 Tosno - Tom Tomsk 6.90 3.82 1.67
12:00 Torpedo Armavir - Volga Novgorod 4.45 3.50 2.03
12:00 Yaroslavl Shinnik - Zenit St. Petersburg II 2.09 3.67 3.75
12:00 Sokol Saratov - Sibir Novosibirsk 2.31 3.44 3.40
13:00 Volgar Astrakhan - Radian Baikal 1.36 5.01 12.00
11 marca 2016 1 X 2
12:00 Spartak Moskwa II - Luch Energiya 1.93 3.86 4.98
12 marca 2016 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Radian Baikal 1.17 8.60 23.00
11:00 Kamaz Nab Chelny - Energia Khabarovsk 4.00 3.64 2.13
11:00 Tosno - Gazovik Orenburg 4.13 3.88 2.00
12:00 Sibir Novosibirsk - Volga Novgorod 1.75 3.58 5.80
15:00 Arsenal Tula - Yaroslavl Shinnik 1.69 3.82 6.29
15:00 Baltika Kaliningrad - Sokol Saratov 2.41 3.25 3.40
15:00 Torpedo Armavir - Tom Tomsk 6.34 3.75 1.89
16:00 Fakel Voronezh - Tiumeń 1.78 3.70 5.47
17:00 Zenit St. Petersburg II - Volgar Astrakhan 4.33 3.64 2.03
16 marca 2016 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Spartak Moskwa II 2.05 3.60 4.80
10:00 Luch Energiya - Fakel Voronezh 3.80 3.60 2.23
13:00 Gazovik Orenburg - Tom Tomsk 2.13 3.40 4.00
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Zenit St. Petersburg II 1.92 3.78 5.30
13:00 Tiumeń - Radian Baikal 1.12 12.50 29.00
14:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Armavir 2.32 3.42 3.80
14:00 Tosno - Yaroslavl Shinnik 1.65 4.05 7.29
16:30 Volga Novgorod - Baltika Kaliningrad 2.25 3.20 4.60
16:30 Volgar Astrakhan - Arsenal Tula 3.18 3.40 2.55
17:00 Sokol Saratov - Kamaz Nab Chelny 1.40 5.30 13.47
20 marca 2016 1 X 2
07:00 Radian Baikal - Luch Energiya 17.00 7.50 1.19
10:00 Tom Tomsk - Yaroslavl Shinnik 1.32 5.70 13.19
11:00 Tosno - Volgar Astrakhan 2.30 3.30 3.63
12:00 Kamaz Nab Chelny - Volga Novgorod 4.95 3.75 1.91
12:00 Spartak Moskwa II - Sokol Saratov 1.90 3.74 5.64
12:00 Arsenal Tula - Yenisey Krasnojarsk 1.56 4.45 8.70
15:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 2.22 3.15 3.83
15:00 Torpedo Armavir - Gazovik Orenburg 4.20 3.55 2.40
16:00 Fakel Voronezh - Energia Khabarovsk 1.81 3.65 5.50
17:00 Zenit St. Petersburg II - Tiumeń 1.90 3.87 4.70
27 marca 2016 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Zenit St. Petersburg II 2.32 3.53 3.30
09:00 Energia Khabarovsk - Radian Baikal 1.17 8.50 21.00
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Tosno 2.69 3.26 2.88
13:00 Sibir Novosibirsk - Kamaz Nab Chelny 1.55 4.80 7.85
15:00 Yaroslavl Shinnik - Gazovik Orenburg 5.50 3.55 1.93
15:00 Tiumeń - Arsenal Tula 5.75 3.85 1.75
15:00 Volga Novgorod - Spartak Moskwa II 3.25 3.50 2.86
15:00 Sokol Saratov - Fakel Voronezh 3.13 3.21 2.61
16:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Armavir 5.51 3.85 1.88
17:00 Volgar Astrakhan - Tom Tomsk 2.70 3.26 3.00
2 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Tosno - Tiumeń 1.56 4.52 9.67
3 kwietnia 2016 1 X 2
08:00 Radian Baikal - Sokol Saratov 10.80 4.80 1.46
09:00 Luch Energiya - Arsenal Tula 6.00 3.74 2.05
12:00 Tom Tomsk - Yenisey Krasnojarsk 1.57 5.00 8.00
12:00 Zenit St. Petersburg II - Energia Khabarovsk 2.25 3.55 3.70
13:00 Kamaz Nab Chelny - Baltika Kaliningrad 3.60 3.50 2.36
13:00 Spartak Moskwa II - Sibir Novosibirsk 2.05 3.70 5.97
14:00 Gazovik Orenburg - Volgar Astrakhan 1.88 3.65 5.73
16:00 Torpedo Armavir - Yaroslavl Shinnik 1.46 5.50 10.80
17:00 Fakel Voronezh - Volga Novgorod 1.72 3.80 6.25
7 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Arsenal Tula 4.05 3.60 2.14
11:00 Luch Energiya - Tosno 2.55 3.32 2.96
14:00 Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh 2.65 3.34 2.90
14:00 Tiumeń - Tom Tomsk 6.20 4.05 1.90
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Gazovik Orenburg 4.60 3.44 1.96
16:30 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 1.55 4.17 7.60
17:00 Kamaz Nab Chelny - Torpedo Armavir 8.60 4.60 1.68
17:00 Volga Novgorod - Radian Baikal 1.18 7.84 23.00
18:00 Sokol Saratov - Zenit St. Petersburg II 2.25 3.41 4.09
19:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskwa II 3.34 3.32 2.51
11 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Gazovik Orenburg - Tiumeń 1.33 5.10 12.36
15:00 Spartak Moskwa II - Kamaz Nab Chelny 1.33 5.70 11.38
15:00 Radian Baikal - Sibir Novosibirsk 15.33 7.50 1.23
15:00 Tom Tomsk - Luch Energiya 1.49 4.55 9.10
17:00 Tosno - Energia Khabarovsk 2.00 4.70 11.63
17:30 Yaroslavl Shinnik - Yenisey Krasnojarsk 2.81 3.35 3.32
18:00 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 1.80 3.65 5.33
18:00 Arsenal Tula - Sokol Saratov 1.55 4.55 8.30
18:00 Torpedo Armavir - Volgar Astrakhan 2.90 3.32 3.09
19:00 Zenit St. Petersburg II - Volga Novgorod 2.15 3.35 4.04
17 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Tiumeń - Yaroslavl Shinnik 2.05 3.32 4.18
16:00 Baltika Kaliningrad - Radian Baikal 1.15 9.54 27.55
18 kwietnia 2016 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Gazovik Orenburg 5.01 3.40 1.94
11:00 Energia Khabarovsk - Tom Tomsk 4.49 3.54 2.10
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Volgar Astrakhan 2.99 3.26 3.04
14:00 Sibir Novosibirsk - Zenit St. Petersburg II 2.25 3.40 3.64
15:00 Spartak Moskwa II - Torpedo Armavir 2.45 3.70 3.56
17:00 Volga Novgorod - Arsenal Tula 5.81 3.75 1.97
17:00 Kamaz Nab Chelny - Fakel Voronezh 4.50 3.85 1.95
18:00 Sokol Saratov - Tosno 3.04 3.20 2.73
21 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Tiumeń - Baltika Kaliningrad 2.17 3.30 4.20
25 kwietnia 2016 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Kamaz Nab Chelny 8.50 4.33 1.75
15:00 Tom Tomsk - Sokol Saratov 1.55 4.85 9.55
15:00 Gazovik Orenburg - Energia Khabarovsk 1.63 4.10 7.52
16:30 Volgar Astrakhan - Tiumeń 2.40 3.60 3.69
17:30 Tosno - Volga Novgorod 1.98 3.36 4.85
17:30 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 3.50 3.06 2.72
18:00 Arsenal Tula - Sibir Novosibirsk 1.51 4.70 9.09
18:00 Torpedo Armavir - Yenisey Krasnojarsk 2.11 3.42 4.55
18:00 Fakel Voronezh - Spartak Moskwa II 2.38 3.30 3.50
18:00 Zenit St. Petersburg II - Baltika Kaliningrad 2.27 3.34 3.74
2 maja 2016 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 2.88 3.30 3.10
09:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 2.00 3.50 4.55
12:00 Sibir Novosibirsk - Tosno 2.35 3.35 3.38
13:00 Kamaz Nab Chelny - Zenit St. Petersburg II 5.70 3.94 1.80
14:00 Tiumeń - Yenisey Krasnojarsk 2.28 3.20 3.68
15:00 Spartak Moskwa II - Radian Baikal 1.14 9.80 26.90
16:00 Volga Novgorod - Tom Tomsk 4.42 3.30 2.15
16:00 Baltika Kaliningrad - Arsenal Tula 17.00 6.00 1.63
16:00 Sokol Saratov - Gazovik Orenburg 3.38 3.16 2.57
17:00 Fakel Voronezh - Torpedo Armavir 2.10 3.56 3.94
6 maja 2016 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Fakel Voronezh 15.00 6.40 1.29
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Luch Energiya 2.70 3.10 3.25
14:30 Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk 1.67 3.94 5.74
15:00 Gazovik Orenburg - Volga Novgorod 1.56 4.00 7.50
16:30 Volgar Astrakhan - Energia Khabarovsk 2.22 3.40 3.90
17:00 Yaroslavl Shinnik - Sokol Saratov 2.53 3.20 3.13
18:00 Arsenal Tula - Kamaz Nab Chelny 1.13 10.25 33.37
18:00 Torpedo Armavir - Tiumeń 3.20 3.22 3.10
18:00 Zenit St. Petersburg II - Spartak Moskwa II 3.06 3.50 2.55
18:00 Tosno - Baltika Kaliningrad 1.60 5.34 14.41
10 maja 2016 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Tiumeń 1.93 3.60 5.00
11:00 Energia Khabarovsk - Yenisey Krasnojarsk 1.97 3.50 6.50
12:00 Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg 4.00 3.40 2.23
12:30 Radian Baikal - Torpedo Armavir 8.35 4.80 1.50
15:00 Spartak Moskwa II - Arsenal Tula 4.13 3.56 2.16
17:00 Kamaz Nab Chelny - Tosno 9.50 5.60 1.40
17:30 Volga Novgorod - Yaroslavl Shinnik 2.38 3.25 3.62
18:00 Fakel Voronezh - Zenit St. Petersburg II 2.12 3.67 3.57
18:00 Sokol Saratov - Volgar Astrakhan 3.30 3.35 2.45
19:00 Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk 4.17 3.50 2.35
15 maja 2016 1 X 2
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Sokol Saratov 1.67 3.90 6.28
12:00 Zenit St. Petersburg II - Radian Baikal 1.14 10.00 26.00
14:00 Tiumeń - Energia Khabarovsk 4.50 3.50 2.40
14:00 Gazovik Orenburg - Baltika Kaliningrad 1.45 4.33 10.44
14:00 Tom Tomsk - Kamaz Nab Chelny 1.33 5.80 11.50
15:00 Arsenal Tula - Fakel Voronezh 1.95 3.63 4.14
16:00 Torpedo Armavir - Luch Energiya 6.89 3.80 1.70
16:00 Tosno - Spartak Moskwa II 2.06 3.60 4.02
17:00 Volgar Astrakhan - Volga Novgorod 1.60 3.96 7.00
17:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir Novosibirsk 1.79 3.78 5.52
21 maja 2016 1 X 2
07:00 Radian Baikal - Arsenal Tula 14.52 6.82 1.31
12:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 2.30 3.31 3.70
12:00 Sibir Novosibirsk - Volgar Astrakhan 2.31 3.44 4.01
12:00 Baltika Kaliningrad - Yaroslavl Shinnik 2.75 3.41 2.81
12:00 Volga Novgorod - Yenisey Krasnojarsk 6.70 3.95 1.70
13:00 Kamaz Nab Chelny - Gazovik Orenburg 9.73 4.58 1.47
15:00 Sokol Saratov - Tiumeń 2.10 3.73 4.20
16:00 Torpedo Armavir - Zenit St. Petersburg II 1.87 4.15 4.39
16:30 Spartak Moskwa II - Tom Tomsk 1.95 3.70 4.07
17:00 Fakel Voronezh - Tosno 2.48 3.42 3.24
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
15 lipca 2015 1 X 2
16:00 Alania Vladikavkaz - Dinamo Stavropol 3.35 3.35 2.05
16 lipca 2015 1 X 2
18:00 Vityaz Podolsk - Torpedo Moskwa 7.50 4.50 1.45
24 lipca 2015 1 X 2
15:30 Czelabińsk - Nosta Novotroitsk 1.80 3.60 4.65
16:00 Zenit Izhevsk - Dinamo Kirov 1.22 7.00 10.00
16:30 Biolog Nowokubańsk - Rostov Na Donu 2.92 3.50 2.30
17:00 Syzran - Lada Togliatti 1.42 4.55 6.60
17:00 Torpedo Vladimir - Domodedovo 1.77 3.72 4.50
17:00 Volga Tver - Spartak Kostroma 2.20 3.66 3.25
17:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 1.80 4.00 5.50
17:00 Metallurg Lipetsk - Chertanovo 1.67 3.90 5.50
17:00 Neftekhimik - Volga Ulyanovsk 1.85 3.75 4.20
17:30 Spartak Nalczyk - Angusht Nazran 1.67 3.90 5.20
17:30 Avangard Kursk - Lokomotiv Liski 2.10 3.40 3.56
17:30 Pskow 747 - Karelia Petrozavodsk 1.51 3.94 6.30
17:30 Dinamo Stavropol - Astrachań 1.60 3.90 5.20
18:00 Afips - Chernomorets 2.69 3.60 2.50
26 lipca 2015 1 X 2
13:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 1.70 3.60 5.20
31 lipca 2015 1 X 2
17:30 Dolgoprudny - Khimki FK 2.54 3.60 2.70
7 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Zenit Izhevsk - Neftekhimik 2.00 3.80 4.34
16:30 Lada Togliatti - Nosta Novotroitsk 3.00 3.20 3.00
17:00 Lokomotiv Liski - Tambov 4.25 3.50 1.93
17:30 Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk 1.80 3.50 4.30
8 sierpnia 2015 1 X 2
15:30 Rostov Na Donu - Afips 3.52 3.30 2.05
16:00 Volga Tver - Pskow 747 2.45 3.45 3.15
16:00 Dinamo Stavropol - Spartak Nalczyk 2.55 3.25 2.89
18:00 Domodedovo - Khimki FK 3.15 3.30 2.25
14 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Dynamo Bryansk - Lokomotiv Liski 1.95 3.50 3.62
15 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Pskow 747 - Domodedovo 2.03 3.60 3.50
26 sierpnia 2015 1 X 2
08:00 Sachalin - Luch Energiya 3.70 3.40 2.05
14:30 Dynamo Barnaul - Yenisey Krasnojarsk 5.70 3.55 1.85
16:00 Volga Tver - Baltika Kaliningrad 2.75 3.30 2.64
16:00 Zenit Izhevsk - Kamaz Nab Chelny 2.91 3.49 2.76
16:00 Tambov - Arsenal Tula 6.50 3.62 1.70
17:00 Lokomotiv Liski - Fakel Voronezh 3.95 3.36 2.17
17:30 Spartak Nalczyk - Volgar Astrakhan 2.88 3.30 2.50
18:00 Sokol Saratov - Gazovik Orenburg 3.51 3.50 2.16
27 sierpnia 2015 1 X 2
12:30 Radian Baikal - Tom Tomsk 6.00 3.80 1.70
15:30 Rostov Na Donu - Torpedo Armavir 4.35 3.40 2.01
17:00 Metallurg Lipetsk - Volga Novgorod 3.45 3.25 2.20
18:00 Khimki FK - Tiumeń 2.30 3.30 3.52
23 września 2015 1 X 2
10:30 Sachalin - Ufa 4.55 3.75 1.92
12:30 Radian Baikal - CSKA Moskwa 6.42 4.30 1.66
14:00 Volga Tver - Zenit St Petersburg 18.00 6.20 1.33
14:00 Tambov - Krylya Sovetov 5.60 3.90 1.80
14:30 Torpedo Armavir - Lokomotiv Moskwa 9.18 4.50 1.48
15:00 Nosta Novotroitsk - Terek Grozny 7.10 4.35 1.55
17:00 Volga Novgorod - Spartak Moskwa 9.47 4.30 1.53
17:30 Yaroslavl Shinnik - Kuban Krasnodar 1.91 4.50 6.96
18:00 Sokol Saratov - Anzhi Makhachkala 5.25 3.66 2.00
24 września 2015 1 X 2
11:00 Energia Khabarovsk - Rubin Kazan 2.57 3.70 3.50
14:00 Zenit Izhevsk - Krasnodar 11.50 6.70 1.31
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Ural Ekaterinburg 5.20 3.68 1.93
17:00 Lokomotiv Liski - Dynamo Moskwa 15.00 6.40 1.36
17:30 Spartak Nalczyk - Amkar Perm 4.35 3.64 1.95
18:00 Khimki FK - Mordovia Saransk 3.60 3.66 2.15
18:00 Tosno - Rostov 3.80 3.94 4.05
28 października 2015 1 X 2
15:00 Ufa - Energia Khabarovsk 1.67 4.10 7.00
16:00 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 2.98 3.25 2.70
18:00 Zenit St Petersburg - Tosno 1.20 9.30 19.76
18:00 Terek Grozny - Khimki FK 1.40 5.70 11.50
18:30 CSKA Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.75 4.05 5.80
19:30 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 4.00 3.60 2.05
29 października 2015 1 X 2
17:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.61 4.30 7.10
17:00 Krasnodar - Anzhi Makhachkala 1.80 3.85 5.25
28 lutego 2016 1 X 2
18:00 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.35 5.30 11.50
1 marca 2016 1 X 2
15:00 Ufa - CSKA Moskwa 5.80 3.90 1.74
17:15 Krasnodar - Terek Grozny 2.25 3.36 4.40
2 marca 2016 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 3.18 3.10 2.69
20 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 5.10 3.62 1.90
17:30 CSKA Moskwa - Krasnodar 2.15 3.60 4.75
2 maja 2016 1 X 2
14:00 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 3.00 3.28 3.42
15:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 3.02 3.25 2.59
Piłka Nożna Rosja Premier League Baraże Najwyższe kursy
24 maja 2016 1 X 2
16:00 Volgar Astrakhan - Anzhi Makhachkala 3.38 3.22 2.53
17:45 Kuban Krasnodar - Tom Tomsk 2.37 3.28 3.65
27 maja 2016 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Kuban Krasnodar 2.35 3.30 3.58
17:00 Anzhi Makhachkala - Volgar Astrakhan 1.52 4.85 8.33
Piłka Nożna Rosja PFL Centrum Najwyższe kursy
28 lipca 2015 1 X 2
17:00 Torpedo Moskwa - Tambov 2.35 3.40 2.81
17:00 Lokomotiv Liski - Avangard Kursk 1.87 3.60 4.40
17:00 Metallurg Lipetsk - Kaługa 1.60 3.90 5.20
17:30 Zvezda Riazań - Zenit Penza 1.67 3.80 4.26
17:30 Rusichi Orel - Chertanovo 2.20 3.60 2.80
18:00 Energomash Belgorod - Dynamo Bryansk 2.75 3.40 2.20
3 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Chertanovo - Zvezda Riazań 2.45 3.40 2.50
17:00 Zenit Penza - Torpedo Moskwa 3.55 3.50 2.00
17:30 Avangard Kursk - Rusichi Orel 1.50 3.90 5.35
17:30 Kaługa - Lokomotiv Liski 2.75 3.25 2.55
18:00 Vityaz Podolsk - Metallurg Lipetsk 2.55 3.35 2.85
11 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Tambov - Zenit Penza 1.65 3.80 5.40
17:00 Torpedo Moskwa - Chertanovo 1.52 4.60 6.25
17:00 Metallurg Lipetsk - Dynamo Bryansk 2.15 3.25 3.30
17:00 Lokomotiv Liski - Vityaz Podolsk 2.30 3.35 3.00
17:00 Rusichi Orel - Kaługa 4.75 3.80 1.85
17:30 Zvezda Riazań - Avangard Kursk 1.82 3.60 4.50
18:00 Energomash Belgorod - Arsenal Tula II 2.30 3.64 3.45
17 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Chertanovo - Tambov 4.25 3.91 2.10
16:30 Arsenal Tula II - Metallurg Lipetsk 4.25 3.42 1.92
17:00 Zenit Penza - Energomash Belgorod 1.67 4.10 5.40
17:00 Kaługa - Zvezda Riazań 3.00 3.30 2.40
17:30 Avangard Kursk - Torpedo Moskwa 2.53 3.35 2.68
17:30 Dynamo Bryansk - Lokomotiv Liski 2.58 3.40 2.85
18:00 Vityaz Podolsk - Rusichi Orel 1.62 4.10 5.40
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Lokomotiv Liski - Arsenal Tula II 1.55 3.95 5.70
16:00 Metallurg Lipetsk - Energomash Belgorod 1.55 3.95 5.70
16:00 Tambov - Avangard Kursk 1.62 3.70 5.60
24 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Rusichi Orel - Dynamo Bryansk 2.75 3.15 2.55
17:00 Torpedo Moskwa - Kaługa 1.95 3.65 3.80
17:00 Zenit Penza - Chertanovo 1.50 4.20 5.90
17:30 Zvezda Riazań - Vityaz Podolsk 2.05 3.25 3.80
31 sierpnia 2015 1 X 2
13:00 Arsenal Tula II - Rusichi Orel 2.30 3.50 3.11
16:00 Chertanovo - Energomash Belgorod 2.17 3.40 3.75
17:00 Metallurg Lipetsk - Lokomotiv Liski 2.30 3.30 3.00
17:00 Kaługa - Tambov 3.26 3.42 2.30
17:00 Dynamo Bryansk - Zvezda Riazań 2.97 3.20 2.35
17:30 Avangard Kursk - Zenit Penza 2.49 3.30 2.85
18:00 Vityaz Podolsk - Torpedo Moskwa 2.15 3.45 3.35
7 września 2015 1 X 2
15:00 Rusichi Orel - Metallurg Lipetsk 3.75 3.60 2.00
15:00 Tambov - Vityaz Podolsk 1.52 4.10 6.10
16:00 Chertanovo - Avangard Kursk 3.70 3.45 2.00
17:00 Zenit Penza - Kaługa 1.78 3.80 5.40
17:30 Zvezda Riazań - Arsenal Tula II 1.50 4.60 7.80
18:00 Energomash Belgorod - Lokomotiv Liski 2.85 3.40 2.40
8 września 2015 1 X 2
16:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 1.87 3.50 3.98
14 września 2015 1 X 2
13:00 Arsenal Tula II - Torpedo Moskwa 3.28 3.40 2.20
17:00 Metallurg Lipetsk - Zvezda Riazań 2.42 3.25 2.82
17:00 Avangard Kursk - Energomash Belgorod 1.57 4.00 8.20
17:00 Dynamo Bryansk - Tambov 3.15 3.30 2.20
17:00 Kaługa - Chertanovo 1.53 4.20 6.30
17:00 Lokomotiv Liski - Rusichi Orel 1.69 4.00 5.00
18:00 Vityaz Podolsk - Zenit Penza 2.71 3.50 2.40
19 września 2015 1 X 2
14:00 Tambov - Arsenal Tula II 1.35 5.30 10.00
17:30 Zvezda Riazań - Lokomotiv Liski 1.60 3.90 5.40
21 września 2015 1 X 2
13:00 Chertanovo - Vityaz Podolsk 2.65 3.26 2.60
16:00 Torpedo Moskwa - Metallurg Lipetsk 2.65 3.13 2.70
17:00 Zenit Penza - Dynamo Bryansk 1.73 3.65 4.70
17:00 Energomash Belgorod - Rusichi Orel 1.85 3.90 4.70
17:30 Avangard Kursk - Kaługa 2.25 3.45 3.50
27 września 2015 1 X 2
13:00 Arsenal Tula II - Zenit Penza 4.50 3.35 1.80
13:00 Dynamo Bryansk - Chertanovo 2.25 3.25 3.10
14:00 Rusichi Orel - Zvezda Riazań 4.30 3.30 1.85
15:00 Kaługa - Energomash Belgorod 2.00 3.20 3.80
16:00 Metallurg Lipetsk - Tambov 3.70 3.15 2.05
16:00 Lokomotiv Liski - Torpedo Moskwa 2.30 3.20 3.05
16:00 Vityaz Podolsk - Avangard Kursk 2.80 3.28 2.50
4 października 2015 1 X 2
13:30 Zenit Penza - Metallurg Lipetsk 2.15 3.30 3.40
14:00 Energomash Belgorod - Zvezda Riazań 2.66 3.20 2.66
14:00 Tambov - Lokomotiv Liski 1.45 4.00 7.40
15:00 Kaługa - Vityaz Podolsk 2.20 3.15 3.30
15:00 Chertanovo - Arsenal Tula II 1.95 3.50 4.30
15:00 Avangard Kursk - Dynamo Bryansk 2.05 3.30 3.92
15:00 Torpedo Moskwa - Rusichi Orel 1.83 3.50 4.30
11 października 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Bryansk - Kaługa 2.05 3.05 3.85
13:00 Arsenal Tula II - Avangard Kursk 3.85 3.30 1.95
14:00 Energomash Belgorod - Vityaz Podolsk 2.59 3.40 3.10
14:00 Rusichi Orel - Tambov 9.90 5.10 1.29
15:00 Metallurg Lipetsk - Chertanovo 1.60 3.55 5.90
16:00 Zvezda Riazań - Torpedo Moskwa 2.10 3.05 3.68
16:00 Lokomotiv Liski - Zenit Penza 3.12 3.30 2.35
18 października 2015 1 X 2
13:00 Chertanovo - Rusichi Orel 1.80 3.60 4.80
13:00 Dynamo Bryansk - Energomash Belgorod 2.30 3.20 3.10
13:30 Zenit Penza - Zvezda Riazań 2.05 3.30 3.80
14:00 Tambov - Torpedo Moskwa 1.50 4.00 6.30
14:00 Kaługa - Metallurg Lipetsk 2.96 2.96 2.50
14:00 Vityaz Podolsk - Arsenal Tula II 1.55 3.75 6.10
15:00 Avangard Kursk - Lokomotiv Liski 2.30 3.10 3.25
25 października 2015 1 X 2
12:00 Rusichi Orel - Avangard Kursk 5.90 3.85 1.55
12:00 Arsenal Tula II - Dynamo Bryansk 3.68 3.30 2.00
13:00 Metallurg Lipetsk - Vityaz Podolsk 1.85 3.35 4.25
13:00 Energomash Belgorod - Tambov 4.10 3.10 2.05
14:00 Torpedo Moskwa - Zenit Penza 3.30 3.20 2.40
15:00 Zvezda Riazań - Chertanovo 1.75 3.60 5.20
15:00 Lokomotiv Liski - Kaługa 1.52 4.45 6.80
1 listopada 2015 1 X 2
11:00 Kaługa - Rusichi Orel 1.80 3.50 4.30
12:00 Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk 2.50 2.96 2.96
12:00 Avangard Kursk - Zvezda Riazań 2.38 3.25 3.20
12:00 Arsenal Tula II - Energomash Belgorod 4.30 3.50 2.00
12:30 Zenit Penza - Tambov 3.44 3.30 2.20
13:00 Vityaz Podolsk - Lokomotiv Liski 2.75 3.20 2.50
2 listopada 2015 1 X 2
12:00 Chertanovo - Torpedo Moskwa 2.64 3.36 2.60
8 listopada 2015 1 X 2
11:00 Rusichi Orel - Vityaz Podolsk 4.80 3.60 1.70
12:00 Torpedo Moskwa - Avangard Kursk 2.90 3.20 2.50
12:00 Tambov - Chertanovo 1.33 4.95 8.60
13:00 Metallurg Lipetsk - Arsenal Tula II 1.30 4.95 9.60
13:00 Zvezda Riazań - Kaługa 1.55 3.95 6.05
13:00 Energomash Belgorod - Zenit Penza 2.50 3.25 3.25
14:00 Lokomotiv Liski - Dynamo Bryansk 2.00 3.20 3.80
10 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Chertanovo - Zenit Penza 3.58 3.60 2.00
13:00 Arsenal Tula II - Lokomotiv Liski 4.85 3.80 1.91
13:00 Kaługa - Torpedo Moskwa 2.25 3.20 3.20
14:00 Energomash Belgorod - Metallurg Lipetsk 2.55 3.50 2.74
15:00 Dynamo Bryansk - Rusichi Orel 1.85 3.45 4.10
15:00 Avangard Kursk - Tambov 3.50 3.40 2.30
17 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Torpedo Moskwa - Vityaz Podolsk 3.10 3.35 2.70
13:00 Tambov - Kaługa 1.28 5.60 10.50
14:00 Energomash Belgorod - Chertanovo 1.85 4.00 5.60
14:00 Zenit Penza - Avangard Kursk 2.50 3.32 2.75
16:00 Zvezda Riazań - Dynamo Bryansk 1.85 4.20 5.90
16:00 Lokomotiv Liski - Metallurg Lipetsk 2.40 3.70 3.58
16:00 Rusichi Orel - Arsenal Tula II 1.80 3.70 4.15
23 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Arsenal Tula II - Zvezda Riazań 4.25 3.50 1.80
13:00 Kaługa - Zenit Penza 3.15 3.30 2.25
14:00 Vityaz Podolsk - Tambov 3.66 3.60 2.10
14:00 Metallurg Lipetsk - Rusichi Orel 1.53 4.20 8.10
15:00 Avangard Kursk - Chertanovo 1.84 3.75 4.90
15:00 Dynamo Bryansk - Torpedo Moskwa 2.10 3.32 3.35
16:00 Lokomotiv Liski - Energomash Belgorod 2.50 2.78 3.15
28 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Chertanovo - Kaługa 2.25 3.45 3.66
16:00 Rusichi Orel - Lokomotiv Liski 3.66 3.36 2.20
16:00 Tambov - Dynamo Bryansk 1.26 5.60 11.00
16:00 Torpedo Moskwa - Arsenal Tula II 1.75 3.70 4.35
16:00 Zenit Penza - Vityaz Podolsk 2.35 3.30 2.88
17:00 Energomash Belgorod - Avangard Kursk 2.25 3.35 3.55
17:30 Zvezda Riazań - Metallurg Lipetsk 2.25 3.10 3.24
4 maja 2016 1 X 2
16:00 Arsenal Tula II - Tambov 9.00 5.80 1.35
17:00 Rusichi Orel - Energomash Belgorod 4.15 3.40 2.15
17:00 Lokomotiv Liski - Zvezda Riazań 2.10 3.15 3.60
17:00 Metallurg Lipetsk - Torpedo Moskwa 1.82 3.45 6.25
17:00 Kaługa - Avangard Kursk 2.40 3.20 3.00
17:30 Dynamo Bryansk - Zenit Penza 3.25 3.20 2.46
18:00 Vityaz Podolsk - Chertanovo 1.53 4.60 7.80
10 maja 2016 1 X 2
14:00 Zenit Penza - Arsenal Tula II 1.50 4.35 7.50
14:00 Chertanovo - Dynamo Bryansk 2.40 3.25 2.92
16:00 Tambov - Metallurg Lipetsk 1.52 4.00 6.20
17:00 Energomash Belgorod - Kaługa 1.85 3.80 4.90
17:00 Avangard Kursk - Vityaz Podolsk 2.25 3.20 3.14
17:30 Zvezda Riazań - Rusichi Orel 1.73 3.85 5.75
11 maja 2016 1 X 2
16:00 Torpedo Moskwa - Lokomotiv Liski 2.20 3.30 3.40
16 maja 2016 1 X 2
16:00 Arsenal Tula II - Chertanovo 2.45 3.38 2.88
17:00 Lokomotiv Liski - Tambov 2.25 3.65 3.08
17:00 Rusichi Orel - Torpedo Moskwa 3.20 3.15 2.50
17:00 Metallurg Lipetsk - Zenit Penza 2.35 3.00 3.60
17:30 Dynamo Bryansk - Avangard Kursk 2.54 3.13 3.50
17:30 Zvezda Riazań - Energomash Belgorod 2.60 2.89 3.00
18:00 Vityaz Podolsk - Kaługa 1.91 3.45 4.25
23 maja 2016 1 X 2
14:00 Chertanovo - Metallurg Lipetsk 7.00 5.25 2.50
15:00 Torpedo Moskwa - Zvezda Riazań 2.00 3.40 3.56
16:00 Tambov - Rusichi Orel 1.26 5.70 12.00
17:00 Kaługa - Dynamo Bryansk 2.00 3.50 4.00
17:00 Avangard Kursk - Arsenal Tula II 1.42 4.90 7.00
17:00 Zenit Penza - Lokomotiv Liski 2.28 3.45 3.40
18:00 Vityaz Podolsk - Energomash Belgorod 5.25 4.00 2.25
30 maja 2016 1 X 2
16:00 Arsenal Tula II - Kaługa 4.05 3.86 1.95
17:00 Rusichi Orel - Zenit Penza 3.25 3.26 2.55
17:00 Lokomotiv Liski - Chertanovo 1.45 4.95 11.00
17:00 Zvezda Riazań - Tambov 2.55 3.50 3.25
17:00 Metallurg Lipetsk - Avangard Kursk 1.75 3.95 6.40
17:00 Torpedo Moskwa - Energomash Belgorod 4.51 3.71 1.85
17:30 Dynamo Bryansk - Vityaz Podolsk 2.09 3.50 3.80
Piłka Nożna Rosja PFL Południe Najwyższe kursy
28 lipca 2015 1 X 2
16:00 Angusht Nazran - Afips 3.30 3.65 2.45
16:30 Nowoczerkask - Mashuk Pyatigorsk 1.67 3.80 4.33
17:00 Biolog Nowokubańsk - Astrachań 2.50 3.40 2.51
17:00 Rostov Na Donu - Krasnodar II 1.73 3.75 3.75
17:00 Alania Vladikavkaz - Chernomorets 5.40 3.80 1.55
17:30 Dinamo Stavropol - Terek Grozny II 1.67 3.55 4.50
17:30 Spartak Nalczyk - Druzhba Maykop 1.45 4.10 6.30
4 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Astrachań - Alania Vladikavkaz 1.83 3.60 4.60
16:00 Terek Grozny II - Angusht Nazran 2.20 3.20 2.90
16:30 Druzhba Maykop - Nowoczerkask 2.90 3.80 2.20
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Dinamo Stavropol 2.75 3.30 2.50
18:00 Afips - Rostov Na Donu 1.62 4.25 6.00
18:00 Chernomorets - Spartak Nalczyk 1.83 3.60 3.95
11 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Nowoczerkask - Chernomorets 4.10 3.60 2.10
12 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Angusht Nazran - Mashuk Pyatigorsk 2.06 3.50 3.50
16:00 Astrachań - Krasnodar II 2.27 3.46 2.93
16:00 Biolog Nowokubańsk - Afips 6.80 4.30 1.40
16:30 Rostov Na Donu - Terek Grozny II 1.91 3.40 3.40
17:00 Alania Vladikavkaz - Spartak Nalczyk 7.40 4.40 1.60
17:30 Dinamo Stavropol - Druzhba Maykop 1.40 4.33 6.80
18 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Druzhba Maykop - Angusht Nazran 3.15 3.50 2.30
16:00 Terek Grozny II - Biolog Nowokubańsk 2.05 3.10 3.15
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Rostov Na Donu 2.15 3.35 3.10
17:30 Spartak Nalczyk - Nowoczerkask 1.91 3.80 4.90
18:00 Krasnodar II - Alania Vladikavkaz 1.80 3.90 4.16
18:00 Afips - Astrachań 1.55 4.40 7.13
18:00 Chernomorets - Dinamo Stavropol 1.48 4.20 6.50
22 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Dinamo Stavropol - Spartak Nalczyk 2.85 3.15 2.35
16:00 Rostov Na Donu - Druzhba Maykop 1.75 3.70 4.40
25 sierpnia 2015 1 X 2
15:30 Astrachań - Terek Grozny II 1.91 3.58 3.90
16:00 Krasnodar II - Afips 3.75 3.65 2.10
16:00 Biolog Nowokubańsk - Mashuk Pyatigorsk 3.08 3.40 2.40
17:00 Alania Vladikavkaz - Nowoczerkask 2.50 3.40 2.90
1 września 2015 1 X 2
15:30 Terek Grozny II - Krasnodar II 3.15 3.60 2.05
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Astrachań 1.83 3.60 3.85
16:00 Nowoczerkask - Dinamo Stavropol 2.45 3.50 2.80
17:00 Afips - Alania Vladikavkaz 1.53 4.30 7.70
17:30 Spartak Nalczyk - Angusht Nazran 1.50 4.70 6.75
18:00 Chernomorets - Rostov Na Donu 1.35 5.10 9.10
7 września 2015 1 X 2
15:00 Angusht Nazran - Nowoczerkask 2.50 3.30 2.85
15:00 Astrachań - Druzhba Maykop 2.15 3.55 3.70
15:30 Rostov Na Donu - Spartak Nalczyk 3.85 3.50 1.95
15:30 Biolog Nowokubańsk - Chernomorets 9.90 5.20 1.25
16:00 Krasnodar II - Mashuk Pyatigorsk 2.50 3.30 2.65
17:00 Alania Vladikavkaz - Dinamo Stavropol 2.55 3.25 2.71
17:00 Afips - Terek Grozny II 1.50 3.80 5.50
14 września 2015 1 X 2
15:00 Nowoczerkask - Rostov Na Donu 2.82 3.40 2.30
15:00 Druzhba Maykop - Krasnodar II 2.65 3.75 2.75
15:30 Terek Grozny II - Alania Vladikavkaz 1.85 3.40 5.00
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Afips 1.62 4.50 7.25
17:30 Spartak Nalczyk - Biolog Nowokubańsk 1.43 4.75 8.00
18 września 2015 1 X 2
14:30 Astrachań - Spartak Nalczyk 4.40 3.96 1.77
21 września 2015 1 X 2
13:00 Krasnodar II - Chernomorets 3.00 3.60 2.60
13:00 Alania Vladikavkaz - Angusht Nazran 2.30 3.35 2.85
15:00 Rostov Na Donu - Dinamo Stavropol 2.38 3.50 2.75
15:30 Biolog Nowokubańsk - Nowoczerkask 2.30 3.40 2.82
15:30 Terek Grozny II - Mashuk Pyatigorsk 2.00 3.60 3.10
17:00 Afips - Druzhba Maykop 1.40 4.95 8.80
28 września 2015 1 X 2
14:00 Druzhba Maykop - Terek Grozny II 3.75 3.40 1.80
14:00 Nowoczerkask - Astrachań 2.05 3.50 3.75
14:30 Angusht Nazran - Rostov Na Donu 2.30 3.40 2.85
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Alania Vladikavkaz 1.85 3.35 3.94
17:00 Dinamo Stavropol - Biolog Nowokubańsk 1.60 3.60 5.30
17:00 Chernomorets - Afips 2.40 3.40 3.25
17:30 Spartak Nalczyk - Krasnodar II 1.91 3.75 4.95
4 października 2015 1 X 2
14:00 Biolog Nowokubańsk - Angusht Nazran 2.75 3.20 2.40
16:00 Alania Vladikavkaz - Rostov Na Donu 2.27 3.30 3.25
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Druzhba Maykop 1.57 3.85 5.50
17:00 Afips - Spartak Nalczyk 3.02 3.25 2.50
17:30 Terek Grozny II - Chernomorets 2.75 3.25 2.25
5 października 2015 1 X 2
14:00 Astrachań - Dinamo Stavropol 2.60 3.70 2.65
16:00 Krasnodar II - Nowoczerkask 1.50 4.75 7.50
8 października 2015 1 X 2
14:00 Druzhba Maykop - Biolog Nowokubańsk 2.55 3.50 2.55
11 października 2015 1 X 2
14:00 Angusht Nazran - Astrachań 2.15 3.35 3.25
14:00 Rostov Na Donu - Biolog Nowokubańsk 1.60 3.60 5.50
15:00 Chernomorets - Mashuk Pyatigorsk 1.50 3.90 5.90
15:00 Dinamo Stavropol - Krasnodar II 2.68 3.20 2.55
16:00 Spartak Nalczyk - Terek Grozny II 1.57 4.00 4.33
16:00 Afips - Nowoczerkask 1.53 4.40 7.40
16:00 Alania Vladikavkaz - Druzhba Maykop 2.05 3.35 3.55
18 października 2015 1 X 2
13:00 Astrachań - Biolog Nowokubańsk 1.91 3.50 3.75
13:30 Druzhba Maykop - Spartak Nalczyk 6.70 3.95 1.45
15:00 Mashuk Pyatigorsk - Nowoczerkask 1.85 3.35 4.40
15:00 Chernomorets - Alania Vladikavkaz 1.40 4.70 9.00
16:00 Afips - Angusht Nazran 1.70 3.65 5.20
19 października 2015 1 X 2
16:00 Krasnodar II - Rostov Na Donu 1.67 3.90 4.70
25 października 2015 1 X 2
12:00 Dinamo Stavropol - Mashuk Pyatigorsk 1.58 3.85 5.30
12:00 Biolog Nowokubańsk - Krasnodar II 5.80 3.95 1.50
13:00 Angusht Nazran - Terek Grozny II 2.20 3.20 2.88
13:00 Rostov Na Donu - Afips 3.45 3.30 2.38
13:00 Spartak Nalczyk - Chernomorets 1.85 3.70 4.33
14:00 Alania Vladikavkaz - Astrachań 2.55 3.26 2.80
26 października 2015 1 X 2
13:00 Nowoczerkask - Druzhba Maykop 1.80 3.75 4.95
1 listopada 2015 1 X 2
12:30 Druzhba Maykop - Dinamo Stavropol 3.98 3.50 1.80
13:00 Spartak Nalczyk - Alania Vladikavkaz 1.33 5.60 10.00
13:00 Mashuk Pyatigorsk - Angusht Nazran 2.25 3.10 3.06
14:00 Krasnodar II - Astrachań 1.78 3.80 4.90
14:00 Chernomorets - Nowoczerkask 1.30 4.65 9.20
15:00 Afips - Biolog Nowokubańsk 1.44 4.75 8.80
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Alania Vladikavkaz - Krasnodar II 3.75 3.50 2.00
12:00 Rostov Na Donu - Mashuk Pyatigorsk 2.15 3.50 2.92
12:00 Dinamo Stavropol - Chernomorets 2.55 3.24 2.55
12:00 Angusht Nazran - Druzhba Maykop 1.67 4.05 6.80
9 listopada 2015 1 X 2
12:00 Astrachań - Afips 4.90 4.50 1.83
27 marca 2016 1 X 2
13:00 Nowoczerkask - Spartak Nalczyk 15.00 5.00 1.23
3 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Nowoczerkask - Alania Vladikavkaz 1.83 3.80 4.15
14:00 Chernomorets - Angusht Nazran 1.42 4.20 6.60
14:00 Druzhba Maykop - Rostov Na Donu 2.88 3.40 2.45
14:00 Mashuk Pyatigorsk - Biolog Nowokubańsk 1.60 3.80 5.00
14:00 Spartak Nalczyk - Dinamo Stavropol 1.40 4.25 6.90
15:00 Afips - Krasnodar II 1.95 3.50 3.60
4 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Terek Grozny II - Astrachań 1.90 3.60 3.55
11 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Angusht Nazran - Spartak Nalczyk 7.00 4.50 1.44
14:00 Astrachań - Mashuk Pyatigorsk 2.66 3.30 2.90
15:00 Biolog Nowokubańsk - Druzhba Maykop 1.75 3.50 4.20
15:00 Alania Vladikavkaz - Afips 5.00 3.70 1.73
15:00 Krasnodar II - Terek Grozny II 1.70 4.00 3.85
15:30 Rostov Na Donu - Chernomorets 3.20 3.50 2.38
17:30 Dinamo Stavropol - Nowoczerkask 1.83 4.00 5.60
18 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Nowoczerkask - Angusht Nazran 4.51 3.50 2.25
14:00 Terek Grozny II - Afips 2.63 3.20 2.40
15:00 Druzhba Maykop - Astrachań 2.20 3.40 3.60
16:00 Chernomorets - Biolog Nowokubańsk 1.40 4.70 8.90
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Krasnodar II 4.35 3.62 1.91
17:30 Spartak Nalczyk - Rostov Na Donu 1.30 4.95 13.00
18:00 Dinamo Stavropol - Alania Vladikavkaz 1.40 4.20 8.50
25 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Krasnodar II - Druzhba Maykop 1.40 5.30 10.00
15:00 Angusht Nazran - Dinamo Stavropol 2.15 3.25 3.35
16:00 Rostov Na Donu - Nowoczerkask 2.00 3.62 3.95
16:00 Chernomorets - Astrachań 1.25 5.30 10.00
16:00 Biolog Nowokubańsk - Spartak Nalczyk 6.50 3.78 1.52
17:00 Alania Vladikavkaz - Terek Grozny II 2.30 3.60 4.20
17:00 Afips - Mashuk Pyatigorsk 1.62 4.40 7.90
29 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Angusht Nazran - Alania Vladikavkaz 1.65 3.60 5.50
3 maja 2016 1 X 2
14:00 Druzhba Maykop - Afips 4.05 3.62 2.00
14:00 Dinamo Stavropol - Rostov Na Donu 2.35 3.20 3.20
16:00 Nowoczerkask - Biolog Nowokubańsk 2.63 3.60 3.40
16:00 Spartak Nalczyk - Astrachań 1.30 6.30 14.87
16:00 Chernomorets - Krasnodar II 2.50 3.70 2.63
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Terek Grozny II 1.91 3.60 3.40
10 maja 2016 1 X 2
15:00 Terek Grozny II - Druzhba Maykop 2.20 3.25 2.95
15:00 Krasnodar II - Spartak Nalczyk 4.10 4.00 2.00
15:30 Astrachań - Nowoczerkask 5.16 4.85 2.65
16:00 Afips - Chernomorets 1.95 3.60 3.75
16:00 Biolog Nowokubańsk - Dinamo Stavropol 2.02 3.32 3.60
16:30 Rostov Na Donu - Angusht Nazran 2.25 3.20 3.56
17:00 Alania Vladikavkaz - Mashuk Pyatigorsk 1.65 4.33 5.30
17 maja 2016 1 X 2
12:00 Nowoczerkask - Krasnodar II 4.60 3.90 1.73
16:00 Druzhba Maykop - Mashuk Pyatigorsk 1.60 4.70 5.75
16:30 Spartak Nalczyk - Afips 1.71 3.90 5.60
16:30 Rostov Na Donu - Alania Vladikavkaz 1.60 6.00 12.50
17:00 Chernomorets - Terek Grozny II 1.57 3.75 5.50
18:00 Dinamo Stavropol - Astrachań 1.72 4.70 6.00
18 maja 2016 1 X 2
14:00 Angusht Nazran - Biolog Nowokubańsk 2.40 3.80 2.71
23 maja 2016 1 X 2
15:00 Astrachań - Angusht Nazran 7.00 4.20 1.53
24 maja 2016 1 X 2
12:00 Nowoczerkask - Afips 5.53 3.77 1.67
15:00 Terek Grozny II - Spartak Nalczyk 4.50 3.35 1.80
16:00 Druzhba Maykop - Alania Vladikavkaz 1.35 5.20 10.00
16:00 Krasnodar II - Dinamo Stavropol 1.45 4.95 8.10
16:00 Biolog Nowokubańsk - Rostov Na Donu 2.80 3.25 2.50
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Chernomorets 6.25 3.85 2.05
30 maja 2016 1 X 2
12:00 Nowoczerkask - Terek Grozny II 5.50 4.15 3.70
14:30 Spartak Nalczyk - Mashuk Pyatigorsk 1.29 5.50 10.00
17:00 Rostov Na Donu - Astrachań 1.41 5.00 8.00
17:00 Alania Vladikavkaz - Biolog Nowokubańsk 4.60 3.67 2.96
17:00 Chernomorets - Druzhba Maykop 1.75 4.79 7.30
17:00 Dinamo Stavropol - Afips 6.73 4.45 2.80
17:00 Angusht Nazran - Krasnodar II 2.98 3.50 2.50
Piłka Nożna Rosja PFL Uralsko-Nadwołżańska Najwyższe kursy
28 lipca 2015 1 X 2
15:30 Czelabińsk - Dinamo Kirov 1.44 4.50 8.90
17:00 Syzran - Neftekhimik 2.10 3.45 3.24
3 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Zenit Izhevsk 3.66 3.45 1.95
17:00 Khimik Dzierżyńsk - Syzran 3.80 3.50 1.99
17:00 Neftekhimik - Czelabińsk 2.20 3.70 3.58
17:00 Dinamo Kirov - Nosta Novotroitsk 3.13 3.40 2.27
10 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Neftekhimik 3.00 3.30 2.30
15:30 Czelabińsk - Khimik Dzierżyńsk 1.45 4.85 7.99
16:30 Lada Togliatti - Dinamo Kirov 1.91 3.80 4.85
17:00 Syzran - Olimpiets 1.50 4.00 6.30
16 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Dinamo Kirov - Zenit Izhevsk 7.80 4.30 1.44
15:00 Olimpiets - Czelabińsk 3.56 3.40 2.00
17:00 Khimik Dzierżyńsk - Nosta Novotroitsk 3.15 3.30 2.20
17:00 Neftekhimik - Lada Togliatti 1.50 4.80 6.60
21 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Dinamo Kirov - Neftekhimik 5.80 4.25 1.67
15:00 Nosta Novotroitsk - Olimpiets 2.63 3.30 2.55
16:00 Zenit Izhevsk - Syzran 1.62 3.90 5.20
16:30 Lada Togliatti - Khimik Dzierżyńsk 2.15 3.40 3.40
28 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Olimpiets - Lada Togliatti 2.20 3.40 3.06
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Dinamo Kirov 1.84 3.60 3.94
17:00 Syzran - Czelabińsk 2.80 3.50 2.74
30 sierpnia 2015 1 X 2
13:00 Neftekhimik - Zenit Izhevsk 2.60 3.30 2.96
2 września 2015 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Syzran 3.28 3.40 2.10
3 września 2015 1 X 2
15:00 Dinamo Kirov - Olimpiets 4.15 3.60 1.80
15:30 Lada Togliatti - Wolga Uljanovsk 2.44 3.17 2.47
16:00 Zenit Izhevsk - Czelabińsk 1.95 3.90 4.70
17:00 Neftekhimik - Khimik Dzierżyńsk 1.34 5.70 10.00
9 września 2015 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Czelabińsk 4.00 3.50 1.85
15:00 Olimpiets - Neftekhimik 4.55 4.00 1.78
16:00 Zenit Izhevsk - Khimik Dzierżyńsk 1.40 4.90 11.00
17:00 Syzran - Lada Togliatti 1.73 4.00 5.60
17:00 Wolga Uljanovsk - Dinamo Kirov 1.24 4.56 9.33
15 września 2015 1 X 2
14:00 Dinamo Kirov - Czelabińsk 4.33 3.90 1.80
15:00 Olimpiets - Zenit Izhevsk 3.06 3.40 2.30
15:00 Neftekhimik - Syzran 1.70 3.80 4.45
15:30 Lada Togliatti - Nosta Novotroitsk 2.07 3.60 3.68
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Wolga Uljanovsk 3.00 3.19 2.07
19 września 2015 1 X 2
13:00 Zenit Izhevsk - Lada Togliatti 1.50 4.00 7.50
15:00 Nosta Novotroitsk - Dinamo Kirov 1.65 3.90 4.70
21 września 2015 1 X 2
14:00 Czelabińsk - Neftekhimik 2.40 3.30 2.95
17:00 Syzran - Khimik Dzierżyńsk 1.45 4.30 6.50
27 września 2015 1 X 2
13:00 Dinamo Kirov - Lada Togliatti 3.06 3.40 2.20
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Czelabińsk 3.06 3.45 2.20
14:00 Neftekhimik - Nosta Novotroitsk 1.30 5.50 8.10
15:00 Olimpiets - Syzran 2.40 3.40 2.75
3 października 2015 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Olimpiets 2.38 3.40 3.06
13:00 Zenit Izhevsk - Dinamo Kirov 1.22 6.00 11.50
14:00 Nosta Novotroitsk - Khimik Dzierżyńsk 2.40 3.40 2.74
15:30 Lada Togliatti - Neftekhimik 3.74 3.75 1.95
8 października 2015 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Wolga Uljanovsk 2.06 3.15 3.05
14:00 Olimpiets - Nosta Novotroitsk 1.30 5.80 8.85
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Lada Togliatti 2.09 3.85 4.40
17:00 Neftekhimik - Dinamo Kirov 1.20 6.55 14.50
17:00 Syzran - Zenit Izhevsk 2.74 3.40 2.45
14 października 2015 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Syzran 1.91 3.60 3.90
13:00 Dinamo Kirov - Khimik Dzierżyńsk 3.80 3.90 2.00
15:30 Lada Togliatti - Olimpiets 3.62 3.40 1.98
16:00 Zenit Izhevsk - Neftekhimik 2.60 3.30 2.75
20 października 2015 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Zenit Izhevsk 2.30 3.50 2.98
13:00 Olimpiets - Dinamo Kirov 1.20 7.00 12.00
17:00 Syzran - Nosta Novotroitsk 1.55 4.00 5.60
17:00 Khimik Dzierżyńsk - Neftekhimik 5.00 4.15 1.73
17:00 Wolga Uljanovsk - Lada Togliatti 1.30 4.57 7.15
26 października 2015 1 X 2
11:00 Dinamo Kirov - Wolga Uljanovsk 5.11 3.60 1.52
11:00 Czelabińsk - Nosta Novotroitsk 1.40 4.70 7.90
14:30 Lada Togliatti - Syzran 2.97 3.40 2.25
15:00 Neftekhimik - Olimpiets 1.80 3.45 4.60
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Zenit Izhevsk 3.56 3.46 1.98
31 października 2015 1 X 2
12:00 Olimpiets - Khimik Dzierżyńsk 2.00 3.50 3.45
1 listopada 2015 1 X 2
11:00 Czelabińsk - Lada Togliatti 1.45 4.80 9.10
12:00 Zenit Izhevsk - Nosta Novotroitsk 1.50 4.30 5.70
14:00 Syzran - Dinamo Kirov 1.30 5.50 8.10
14 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk 5.60 3.90 1.74
15:00 Neftekhimik - Wolga Uljanovsk 1.19 5.22 10.01
15:00 Dinamo Kirov - Syzran 12.00 6.90 1.25
16:00 Lada Togliatti - Czelabińsk 8.00 5.30 1.40
17:00 Khimik Dzierżyńsk - Olimpiets 6.45 5.20 1.42
20 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Nosta Novotroitsk - Lada Togliatti 2.25 3.40 3.05
14:30 Czelabińsk - Dinamo Kirov 1.20 6.00 12.00
15:00 Zenit Izhevsk - Olimpiets 2.88 3.50 2.40
16:00 Wolga Uljanovsk - Khimik Dzierżyńsk 1.88 3.27 3.42
17:00 Syzran - Neftekhimik 3.80 3.50 1.91
26 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 Dinamo Kirov - Nosta Novotroitsk 4.00 4.33 1.76
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Syzran 4.50 3.60 1.80
16:00 Lada Togliatti - Zenit Izhevsk 6.10 4.10 1.59
17:00 Neftekhimik - Czelabińsk 1.81 3.98 5.00
2 maja 2016 1 X 2
13:00 Lada Togliatti - Dinamo Kirov 2.10 3.70 2.90
13:00 Zenit Izhevsk - Wolga Uljanovsk 1.32 4.38 6.87
14:00 Czelabińsk - Khimik Dzierżyńsk 1.40 5.00 10.00
17:00 Syzran - Olimpiets 3.50 3.45 2.00
7 maja 2016 1 X 2
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Nosta Novotroitsk 2.05 3.50 3.56
13:00 Neftekhimik - Lada Togliatti 1.15 8.00 13.00
15:00 Dinamo Kirov - Zenit Izhevsk 6.60 4.80 1.40
15:00 Olimpiets - Czelabińsk 2.19 3.30 3.38
16:00 Wolga Uljanovsk - Syzran 2.39 3.13 2.55
13 maja 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Olimpiets 4.90 4.05 1.60
15:30 Czelabińsk - Wolga Uljanovsk 1.54 3.66 4.88
16:00 Zenit Izhevsk - Syzran 1.95 3.50 3.76
16:00 Lada Togliatti - Khimik Dzierżyńsk 2.30 3.40 3.15
17:00 Dinamo Kirov - Neftekhimik 17.50 8.00 1.12
19 maja 2016 1 X 2
15:00 Olimpiets - Lada Togliatti 1.30 5.50 8.10
16:30 Khimik Dzierżyńsk - Dinamo Kirov 1.82 3.70 4.30
17:00 Neftekhimik - Zenit Izhevsk 1.91 3.60 3.96
17:00 Syzran - Czelabińsk 2.45 3.25 2.78
25 maja 2016 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Syzran 2.53 3.50 2.65
16:00 Lada Togliatti - Wolga Uljanovsk 2.93 3.24 2.08
16:00 Zenit Izhevsk - Czelabińsk 1.69 4.60 5.20
17:00 Dinamo Kirov - Olimpiets 10.50 6.30 1.25
17:00 Neftekhimik - Khimik Dzierżyńsk 1.18 8.10 14.50
31 maja 2016 1 X 2
15:30 Czelabińsk - Nosta Novotroitsk 2.11 3.65 3.68
16:00 Olimpiets - Neftekhimik 2.36 3.40 2.81
16:00 Wolga Uljanovsk - Dinamo Kirov 1.24 4.76 8.95
16:00 Zenit Izhevsk - Khimik Dzierżyńsk 1.25 6.90 15.00
17:00 Syzran - Lada Togliatti 1.40 5.00 7.36
Piłka Nożna Rosja PFL Wschód Najwyższe kursy
30 lipca 2015 1 X 2
10:30 Smena Komsomolsk - Yakutiya 1.65 3.55 4.33
2 sierpnia 2015 1 X 2
14:00 Dynamo Barnaul - Chita FK 2.20 3.60 2.80
10 sierpnia 2015 1 X 2
14:30 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 2.05 3.32 3.85
11 sierpnia 2015 1 X 2
11:30 Chita FK - Smena Komsomolsk 4.55 3.78 1.69
15:00 Sibir Novosibirsk II - Sachalin 5.10 3.96 2.32
13 sierpnia 2015 1 X 2
12:00 Tom Tomsk II - Dynamo Barnaul 2.15 3.50 3.70
14:30 Irtysh Omsk - Metallurg Kuzbass 2.20 3.05 2.87
14 sierpnia 2015 1 X 2
11:30 Chita FK - Sachalin 4.19 3.65 1.85
14:00 Sibir Novosibirsk II - Smena Komsomolsk 2.50 3.15 2.79
20 sierpnia 2015 1 X 2
09:00 Sachalin - Irtysh Omsk 1.91 3.95 4.75
09:30 Smena Komsomolsk - Tom Tomsk II 1.85 3.45 4.10
10:30 Yakutiya - Chita FK 2.15 3.40 3.16
23 sierpnia 2015 1 X 2
08:00 Sachalin - Tom Tomsk II 1.42 4.20 8.00
09:30 Smena Komsomolsk - Irtysh Omsk 1.36 5.00 7.00
10:30 Yakutiya - Sibir Novosibirsk II 1.80 3.45 4.35
12:00 Metallurg Kuzbass - Dynamo Barnaul 1.93 3.24 3.30
30 sierpnia 2015 1 X 2
11:00 Chita FK - Sibir Novosibirsk II 1.41 4.15 8.10
12:00 Tom Tomsk II - Yakutiya 2.40 3.45 2.80
14:30 Dynamo Barnaul - Smena Komsomolsk 3.22 3.60 2.05
2 września 2015 1 X 2
13:00 Irtysh Omsk - Yakutiya 1.67 4.33 5.80
14:30 Dynamo Barnaul - Sachalin 5.65 4.40 1.65
9 września 2015 1 X 2
08:00 Sachalin - Metallurg Kuzbass 1.31 4.28 7.37
10:30 Yakutiya - Tom Tomsk II 2.30 3.20 3.05
14:00 Sibir Novosibirsk II - Chita FK 2.90 3.40 2.35
12 września 2015 1 X 2
07:00 Sachalin - Dynamo Barnaul 1.20 6.00 13.50
10:30 Yakutiya - Irtysh Omsk 2.97 3.20 2.62
16 września 2015 1 X 2
11:00 Tom Tomsk II - Sachalin 3.50 3.60 2.10
19 września 2015 1 X 2
10:00 Chita FK - Yakutiya 1.88 3.40 4.65
11:00 Tom Tomsk II - Smena Komsomolsk 4.05 3.68 2.00
12:00 Irtysh Omsk - Sachalin 4.30 3.50 1.95
14:30 Dynamo Barnaul - Metallurg Kuzbass 3.07 3.14 2.06
22 września 2015 1 X 2
12:00 Irtysh Omsk - Smena Komsomolsk 3.52 3.50 2.15
29 września 2015 1 X 2
08:00 Smena Komsomolsk - Chita FK 1.80 3.30 4.60
10:30 Sachalin - Sibir Novosibirsk II 1.33 5.40 12.00
11:00 Metallurg Kuzbass - Tom Tomsk II 2.01 3.09 3.23
14:30 Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk 2.60 3.20 2.64
2 października 2015 1 X 2
10:30 Sachalin - Chita FK 1.70 3.50 5.50
12:00 Metallurg Kuzbass - Irtysh Omsk 2.11 2.96 3.13
14:30 Dynamo Barnaul - Tom Tomsk II 2.50 3.45 3.30
9 października 2015 1 X 2
09:00 Chita FK - Metallurg Kuzbass 1.87 3.06 3.73
14:00 Sibir Novosibirsk II - Dynamo Barnaul 2.50 3.30 2.71
12 października 2015 1 X 2
09:00 Chita FK - Dynamo Barnaul 2.25 3.05 3.30
11:00 Yakutiya - Sachalin 7.00 3.75 1.50
12:00 Irtysh Omsk - Tom Tomsk II 1.44 4.25 7.40
19 października 2015 1 X 2
09:00 Tom Tomsk II - Chita FK 2.35 3.20 3.05
10:30 Sachalin - Smena Komsomolsk 1.73 3.40 5.60
12:00 Irtysh Omsk - Sibir Novosibirsk II 1.62 3.75 5.60
22 października 2015 1 X 2
10:00 Tom Tomsk II - Sibir Novosibirsk II 1.87 3.50 3.92
11:00 Yakutiya - Dynamo Barnaul 2.89 3.20 2.80
25 października 2015 1 X 2
07:00 Sachalin - Yakutiya 1.30 5.00 9.30
3 maja 2016 1 X 2
07:00 Sachalin - Irtysh Omsk 1.28 6.00 10.20
10:30 Yakutiya - Sibir Novosibirsk II 2.79 3.50 2.32
11:00 Chita FK - Dynamo Barnaul 1.67 4.15 6.10
6 maja 2016 1 X 2
10:00 Sachalin - Tom Tomsk II 1.29 6.20 13.50
10:00 Smena Komsomolsk - Irtysh Omsk 1.55 3.85 5.90
10:30 Yakutiya - Dynamo Barnaul 2.18 3.30 3.60
11:00 Chita FK - Sibir Novosibirsk II 1.40 4.75 7.50
14 maja 2016 1 X 2
12:00 Irtysh Omsk - Chita FK 2.63 3.15 2.80
13:00 Tom Tomsk II - Yakutiya 2.10 3.40 3.56
15 maja 2016 1 X 2
07:00 Sachalin - Smena Komsomolsk 1.62 4.10 5.60
13:00 Sibir Novosibirsk II - Dynamo Barnaul 2.10 3.45 3.30
17 maja 2016 1 X 2
14:00 Tom Tomsk II - Chita FK 3.00 3.35 2.60
14:00 Irtysh Omsk - Yakutiya 1.80 3.60 4.90
25 maja 2016 1 X 2
12:00 Chita FK - Sachalin 4.65 3.60 1.80
13:30 Dynamo Barnaul - Tom Tomsk II 2.00 3.54 3.92
14:00 Sibir Novosibirsk II - Irtysh Omsk 2.45 4.50 6.50
26 maja 2016 1 X 2
15:00 Smena Komsomolsk - Yakutiya 1.35 5.00 8.00
28 maja 2016 1 X 2
13:30 Dynamo Barnaul - Irtysh Omsk 2.07 4.78 13.00
29 maja 2016 1 X 2
08:00 Smena Komsomolsk - Chita FK 1.80 3.50 4.30
Piłka Nożna Rosja PFL Zachód Najwyższe kursy
28 lipca 2015 1 X 2
17:00 Torpedo Vladimir - Khimki FK 3.24 3.48 2.30
17:00 Kolomna - Domodedovo 3.75 3.50 2.03
17:00 Dnepr Smoleńsk - Volga Tver 2.78 3.34 2.40
17:30 Pskow 747 - Dolgoprudny 2.74 3.52 2.75
4 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Volga Tver - Strogino Moskwa 1.85 3.40 3.70
17:00 Znamya Truda - Pskow 747 3.90 3.30 2.10
17:30 Dolgoprudny - Karelia Petrozavodsk 1.56 4.85 6.50
18:00 Torpedo Vladimir - Dinamo St. Petersburg 1.48 4.00 6.70
18:00 Khimki FK - Spartak Kostroma 1.57 4.60 6.50
18:00 Domodedovo - Dnepr Smoleńsk 1.62 4.10 6.40
12 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Karelia Petrozavodsk - Znamya Truda 3.32 3.50 2.16
17:00 Spartak Kostroma - Dinamo St. Petersburg 2.10 3.50 3.80
17:00 Solaris - Dolgoprudny 2.00 3.30 3.25
17:00 Kolomna - Khimki FK 12.00 6.30 1.32
17:30 Pskow 747 - Volga Tver 1.90 3.60 4.40
18 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Dinamo St. Petersburg - Kolomna 1.96 3.98 3.90
16:30 Volga Tver - Karelia Petrozavodsk 1.36 4.90 7.70
17:00 Znamya Truda - Solaris 3.45 3.65 2.25
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Strogino Moskwa 1.70 3.75 6.10
17:30 Pskow 747 - Domodedovo 2.25 3.30 3.05
18:00 Khimki FK - Dnepr Smoleńsk 1.45 4.40 7.50
18:00 Torpedo Vladimir - Spartak Kostroma 1.91 3.50 3.93
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Volga Tver - Solaris 2.10 3.70 3.30
23 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Khimki FK - Strogino Moskwa 1.67 3.75 5.50
17:00 Pskow 747 - Tekstilshchik Iwanowo 2.60 3.26 2.65
25 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Kolomna - Torpedo Vladimir 6.00 4.75 1.50
17:00 Karelia Petrozavodsk - Domodedovo 3.25 3.45 2.10
17:30 Dolgoprudny - Znamya Truda 1.33 5.50 9.40
17:30 Dnepr Smoleńsk - Dinamo St. Petersburg 1.85 3.50 4.00
1 września 2015 1 X 2
16:00 Volga Tver - Dolgoprudny 1.95 3.60 3.75
17:00 Spartak Kostroma - Kolomna 1.44 4.73 8.00
17:00 Torpedo Vladimir - Dnepr Smoleńsk 1.81 3.90 4.75
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Karelia Petrozavodsk 1.29 5.70 12.00
18:00 Domodedovo - Solaris 1.99 3.60 3.59
18:00 Dinamo St. Petersburg - Strogino Moskwa 2.50 3.62 2.82
18:00 Khimki FK - Pskow 747 1.78 3.90 5.07
8 września 2015 1 X 2
15:00 Karelia Petrozavodsk - Khimki FK 36.00 11.50 1.04
16:00 Volga Tver - Znamya Truda 1.67 4.00 5.80
16:00 Solaris - Tekstilshchik Iwanowo 3.58 3.52 2.10
17:00 Pskow 747 - Dinamo St. Petersburg 2.25 3.40 4.10
17:30 Dnepr Smoleńsk - Spartak Kostroma 2.67 3.36 2.48
17:30 Dolgoprudny - Domodedovo 2.00 3.52 3.95
18:00 Strogino Moskwa - Torpedo Vladimir 2.06 3.40 3.48
15 września 2015 1 X 2
15:00 Kolomna - Dnepr Smoleńsk 6.50 4.95 1.39
17:00 Spartak Kostroma - Strogino Moskwa 2.14 3.52 3.25
17:00 Torpedo Vladimir - Pskow 747 1.71 3.60 4.70
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dolgoprudny 1.61 4.00 4.90
18:00 Domodedovo - Znamya Truda 1.80 4.10 6.80
18:00 Khimki FK - Solaris 1.70 4.00 5.40
18:00 Dinamo St. Petersburg - Karelia Petrozavodsk 1.33 5.80 9.70
19 września 2015 1 X 2
14:00 Volga Tver - Domodedovo 2.00 3.55 3.40
17:00 Dolgoprudny - Khimki FK 3.00 3.70 2.40
21 września 2015 1 X 2
15:00 Znamya Truda - Tekstilshchik Iwanowo 6.00 4.30 1.48
15:00 Karelia Petrozavodsk - Torpedo Vladimir 10.50 6.00 1.23
16:00 Solaris - Dinamo St. Petersburg 1.75 3.66 6.70
17:00 Strogino Moskwa - Kolomna 1.44 4.55 8.70
27 września 2015 1 X 2
13:00 Dinamo St. Petersburg - Dolgoprudny 2.66 3.26 2.70
15:00 Khimki FK - Znamya Truda 1.33 5.80 10.00
15:00 Kolomna - Pskow 747 6.10 4.50 1.45
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Volga Tver 1.82 3.50 4.15
16:00 Spartak Kostroma - Karelia Petrozavodsk 1.22 5.90 11.50
17:00 Torpedo Vladimir - Solaris 2.31 3.25 2.99
28 września 2015 1 X 2
18:00 Dnepr Smoleńsk - Strogino Moskwa 2.50 3.25 2.85
1 października 2015 1 X 2
14:00 Volga Tver - Khimki FK 4.45 3.70 2.00
15:00 Znamya Truda - Dinamo St. Petersburg 2.22 3.13 3.28
15:00 Karelia Petrozavodsk - Kolomna 1.71 3.52 4.85
16:00 Solaris - Spartak Kostroma 2.25 3.50 3.55
16:00 Pskow 747 - Dnepr Smoleńsk 1.33 4.70 8.90
17:00 Dolgoprudny - Torpedo Vladimir 2.10 3.45 3.65
18:00 Domodedovo - Tekstilshchik Iwanowo 3.60 3.30 2.02
5 października 2015 1 X 2
14:00 Kolomna - Solaris 9.40 4.60 1.40
17:00 Dinamo St. Petersburg - Volga Tver 2.90 3.70 2.45
17:00 Torpedo Vladimir - Znamya Truda 1.55 3.72 6.20
17:00 Spartak Kostroma - Dolgoprudny 1.80 3.70 4.33
18:00 Khimki FK - Domodedovo 1.29 7.70 13.00
18:00 Strogino Moskwa - Pskow 747 2.52 3.56 2.52
18:00 Dnepr Smoleńsk - Karelia Petrozavodsk 1.58 3.80 5.60
11 października 2015 1 X 2
13:00 Karelia Petrozavodsk - Strogino Moskwa 3.32 3.65 2.00
13:00 Znamya Truda - Spartak Kostroma 2.85 3.25 2.40
14:00 Volga Tver - Torpedo Vladimir 2.65 3.25 2.56
14:00 Domodedovo - Dinamo St. Petersburg 2.40 3.20 2.89
15:00 Dolgoprudny - Kolomna 1.23 5.70 11.50
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Khimki FK 2.85 3.48 2.36
12 października 2015 1 X 2
16:00 Solaris - Dnepr Smoleńsk 1.40 4.90 8.30
16 października 2015 1 X 2
15:00 Pskow 747 - Karelia Petrozavodsk 1.36 5.60 11.00
17 października 2015 1 X 2
13:00 Kolomna - Znamya Truda 5.30 4.45 1.51
14:00 Dinamo St. Petersburg - Tekstilshchik Iwanowo 3.80 3.56 2.00
16:00 Strogino Moskwa - Solaris 3.25 3.65 2.03
16:00 Dnepr Smoleńsk - Dolgoprudny 3.56 3.54 1.95
16:00 Spartak Kostroma - Volga Tver 1.91 3.55 3.70
17:00 Torpedo Vladimir - Domodedovo 1.50 4.25 6.80
21 października 2015 1 X 2
13:00 Karelia Petrozavodsk - Solaris 7.50 4.60 1.38
13:00 Znamya Truda - Strogino Moskwa 3.90 3.80 2.25
14:00 Volga Tver - Dnepr Smoleńsk 1.90 3.36 3.98
17:00 Dolgoprudny - Pskow 747 2.10 3.70 3.45
17:00 Domodedovo - Kolomna 1.53 4.33 6.20
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Spartak Kostroma 1.63 5.10 8.60
22 października 2015 1 X 2
18:00 Khimki FK - Torpedo Vladimir 1.50 4.60 8.40
26 października 2015 1 X 2
12:00 Karelia Petrozavodsk - Dolgoprudny 4.40 3.95 1.68
12:00 Kolomna - Tekstilshchik Iwanowo 13.00 6.60 1.18
14:00 Pskow 747 - Znamya Truda 1.45 4.30 6.50
17:00 Strogino Moskwa - Volga Tver 2.25 3.25 3.20
17:00 Dnepr Smoleńsk - Domodedovo 2.35 3.20 2.97
27 października 2015 1 X 2
15:00 Dinamo St. Petersburg - Torpedo Vladimir 2.39 3.80 2.82
1 listopada 2015 1 X 2
12:00 Volga Tver - Pskow 747 2.19 3.40 3.20
12:00 Znamya Truda - Karelia Petrozavodsk 1.83 3.52 4.10
13:00 Dinamo St. Petersburg - Spartak Kostroma 1.99 3.50 3.54
14:00 Dolgoprudny - Solaris 2.95 3.50 2.22
15:00 Tekstilshchik Iwanowo - Dnepr Smoleńsk 1.40 4.33 8.00
16:00 Khimki FK - Kolomna 1.10 7.80 29.00
17:00 Strogino Moskwa - Domodedovo 1.62 3.66 5.90
6 listopada 2015 1 X 2
16:00 Dnepr Smoleńsk - Khimki FK 7.70 3.88 1.48
8 listopada 2015 1 X 2
12:00 Kolomna - Dinamo St. Petersburg 5.50 4.40 1.50
12:00 Solaris - Znamya Truda 1.55 4.50 9.00
12:00 Karelia Petrozavodsk - Volga Tver 2.84 3.30 2.38
13:00 Domodedovo - Pskow 747 3.38 3.42 2.05
15:00 Spartak Kostroma - Torpedo Vladimir 2.50 3.50 2.63
17:00 Strogino Moskwa - Tekstilshchik Iwanowo 2.98 3.50 2.50
10 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Znamya Truda - Dolgoprudny 5.20 4.15 1.63
14:00 Dinamo St. Petersburg - Dnepr Smoleńsk 1.58 4.00 6.10
15:00 Torpedo Vladimir - Kolomna 1.14 7.60 16.50
15:00 Domodedovo - Karelia Petrozavodsk 2.01 4.33 3.60
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Pskow 747 1.65 4.55 6.10
18:00 Strogino Moskwa - Khimki FK 3.65 3.84 2.00
11 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Solaris - Volga Tver 1.30 6.40 11.50
16 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Karelia Petrozavodsk - Tekstilshchik Iwanowo 8.75 4.85 5.50
14:00 Solaris - Domodedovo 1.24 6.00 14.50
15:00 Dolgoprudny - Volga Tver 1.45 5.30 9.50
15:00 Pskow 747 - Khimki FK 12.00 4.50 1.30
16:00 Strogino Moskwa - Dinamo St. Petersburg 3.16 3.30 2.80
16:00 Dnepr Smoleńsk - Torpedo Vladimir 3.16 3.30 2.20
20 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Znamya Truda - Volga Tver 2.05 3.60 3.22
15:30 Khimki FK - Karelia Petrozavodsk 1.20 6.00 10.57
17:00 Torpedo Vladimir - Strogino Moskwa 2.15 3.60 3.30
17:00 Spartak Kostroma - Dnepr Smoleńsk 1.91 3.58 4.45
17:30 Domodedovo - Dolgoprudny 5.70 4.00 1.63
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Solaris 2.95 3.42 2.60
18:00 Dinamo St. Petersburg - Pskow 747 1.85 4.40 6.70
24 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Karelia Petrozavodsk - Dinamo St. Petersburg 6.80 4.10 1.46
14:00 Znamya Truda - Domodedovo 2.14 3.30 3.80
15:00 Pskow 747 - Torpedo Vladimir 2.60 3.26 2.60
15:00 Dolgoprudny - Tekstilshchik Iwanowo 2.41 3.25 2.85
16:00 Strogino Moskwa - Spartak Kostroma 2.45 3.32 2.93
16:00 Dnepr Smoleńsk - Kolomna 1.29 5.20 9.50
25 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Solaris - Khimki FK 2.35 3.70 2.82
30 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Dinamo St. Petersburg - Solaris 2.71 3.54 2.55
14:00 Domodedovo - Volga Tver 1.87 3.60 3.85
15:00 Torpedo Vladimir - Karelia Petrozavodsk 1.36 5.00 9.40
16:00 Spartak Kostroma - Pskow 747 2.00 3.38 3.64
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Znamya Truda 1.36 6.20 10.70
16:00 Khimki FK - Dolgoprudny 1.66 3.75 5.50
5 maja 2016 1 X 2
16:00 Karelia Petrozavodsk - Spartak Kostroma 3.62 3.64 1.91
16:00 Znamya Truda - Khimki FK 12.50 6.20 1.25
16:00 Strogino Moskwa - Dnepr Smoleńsk 1.85 3.62 3.90
16:00 Solaris - Torpedo Vladimir 1.91 3.98 4.10
17:00 Dolgoprudny - Dinamo St. Petersburg 1.87 3.75 4.30
17:00 Volga Tver - Tekstilshchik Iwanowo 6.30 4.10 1.57
17:30 Pskow 747 - Kolomna 1.35 4.75 8.00
11 maja 2016 1 X 2
17:00 Kolomna - Karelia Petrozavodsk 2.60 3.65 2.40
17:00 Torpedo Vladimir - Dolgoprudny 2.60 3.44 2.88
17:00 Spartak Kostroma - Solaris 2.78 3.56 2.62
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Domodedovo 1.30 6.20 8.80
17:30 Dnepr Smoleńsk - Pskow 747 2.05 3.70 3.35
18:00 Khimki FK - Volga Tver 1.22 7.60 26.00
18:00 Dinamo St. Petersburg - Znamya Truda 1.32 5.50 13.50
16 maja 2016 1 X 2
16:00 Karelia Petrozavodsk - Dnepr Smoleńsk 4.40 3.75 1.75
16:00 Znamya Truda - Torpedo Vladimir 10.00 5.25 1.83
16:30 Volga Tver - Dinamo St. Petersburg 11.00 4.70 1.69
17:00 Dolgoprudny - Spartak Kostroma 1.73 3.85 5.30
17:00 Solaris - Kolomna 1.13 9.00 15.50
17:30 Pskow 747 - Strogino Moskwa 2.21 3.55 2.97
17:30 Domodedovo - Khimki FK 9.30 5.20 1.50
20 maja 2016 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Karelia Petrozavodsk 1.70 3.84 5.60
17:00 Kolomna - Dolgoprudny 11.00 6.70 1.24
17:00 Spartak Kostroma - Znamya Truda 1.44 5.60 8.50
17:00 Torpedo Vladimir - Volga Tver 1.26 7.50 15.50
17:30 Dnepr Smoleńsk - Solaris 4.70 3.54 1.95
18:00 Khimki FK - Tekstilshchik Iwanowo 1.63 4.30 4.40
18:00 Dinamo St. Petersburg - Domodedovo 1.33 5.10 15.00
23 maja 2016 1 X 2
17:00 Spartak Kostroma - Khimki FK 3.86 3.75 2.05
26 maja 2016 1 X 2
16:00 Karelia Petrozavodsk - Pskow 747 6.00 4.15 1.83
17:00 Solaris - Strogino Moskwa 1.35 5.50 11.00
17:00 Znamya Truda - Kolomna 4.20 3.82 3.98
17:00 Volga Tver - Spartak Kostroma 3.92 3.66 1.90
17:00 Dolgoprudny - Dnepr Smoleńsk 1.36 4.45 7.50
17:30 Domodedovo - Torpedo Vladimir 5.30 3.88 1.75
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dinamo St. Petersburg 1.87 3.64 4.35
31 maja 2016 1 X 2
16:30 Dinamo St. Petersburg - Khimki FK 3.17 3.54 2.15
17:00 Torpedo Vladimir - Tekstilshchik Iwanowo 2.15 3.62 3.70
17:00 Strogino Moskwa - Dolgoprudny 5.40 4.60 1.62
17:00 Pskow 747 - Solaris 8.50 4.95 1.45
17:00 Kolomna - Volga Tver 2.60 3.46 2.50
17:00 Spartak Kostroma - Domodedovo 1.70 4.50 6.70
17:30 Dnepr Smoleńsk - Znamya Truda 1.57 4.55 6.40