loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rumunia

Rumunia - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Liga I, Puchar, Liga II.

Piłka Nożna Rumunia Liga I Najwyższe kursy
22 lipca 2016 1 X 2
17:30 Voluntari - Viitorul 3.47 3.46 2.40
20:00 Pandurii Targu - Universitatea Craiova 2.66 3.20 3.15
23 lipca 2016 1 X 2
17:30 Gaz Medias - Targu Mures 1.89 3.55 6.10
20:00 Astra Giurgiu - Dinamo Bukareszt 2.18 3.50 3.98
24 lipca 2016 1 X 2
20:00 Cluj - Concordia Chiajna 1.74 3.84 6.50
29 lipca 2016 1 X 2
20:00 CSMS Iasi - Gaz Medias 2.10 3.26 5.20
30 lipca 2016 1 X 2
17:30 Botosani - Cluj 2.75 3.21 3.25
20:00 Dinamo Bukareszt - ACS Poli Timisoara 1.21 7.50 21.79
31 lipca 2016 1 X 2
16:30 Pandurii Targu - Astra Giurgiu 2.82 3.02 3.25
19:30 Viitorul - Steaua Bukareszt 4.36 3.47 2.34
1 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Universitatea Craiova - Targu Mures 1.52 4.32 7.93
20:00 Concordia Chiajna - Voluntari 2.40 3.27 3.64
5 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Voluntari - Botosani 3.42 3.42 2.41
20:00 Targu Mures - CSMS Iasi 5.10 3.43 2.00
6 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Astra Giurgiu - Universitatea Craiova 2.45 3.20 3.50
20:30 Steaua Bukareszt - Concordia Chiajna 1.30 6.20 16.34
7 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Gaz Medias - Viitorul 3.88 3.38 2.40
20:00 ACS Poli Timisoara - Pandurii Targu 6.52 3.87 1.67
8 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Cluj - Dinamo Bukareszt 3.10 3.20 2.98
12 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Botosani - Steaua Bukareszt 3.98 3.54 2.32
13 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Concordia Chiajna - Gaz Medias 2.70 3.24 3.33
20:00 Astra Giurgiu - ACS Poli Timisoara 1.45 5.00 9.00
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Pandurii Targu - Cluj 2.61 3.20 3.30
20:00 Viitorul - Targu Mures 1.45 4.76 9.10
15 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Universitatea Craiova - CSMS Iasi 2.11 3.32 4.10
20:00 Dinamo Bukareszt - Voluntari 1.64 4.36 6.10
18 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 ACS Poli Timisoara - Botosani 4.18 3.62 2.04
19 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 CSMS Iasi - Viitorul 2.85 3.20 2.93
20 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Targu Mures - Concordia Chiajna 2.98 3.20 2.76
20:00 Steaua Bukareszt - Dinamo Bukareszt 1.86 3.69 5.01
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Voluntari - Pandurii Targu 3.25 3.35 2.50
19:30 Cluj - Astra Giurgiu 2.36 3.25 3.60
22 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Gaz Medias - Botosani 3.20 3.17 2.63
20:00 ACS Poli Timisoara - Universitatea Craiova 10.00 4.85 1.46
26 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Concordia Chiajna - CSMS Iasi 3.51 3.20 2.61
20:00 Dinamo Bukareszt - Gaz Medias 1.62 4.10 7.30
27 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 ACS Poli Timisoara - Cluj 7.00 4.50 1.62
20:00 Pandurii Targu - Steaua Bukareszt 4.33 3.50 2.07
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Universitatea Craiova - Viitorul 2.40 3.40 3.45
20:00 Astra Giurgiu - Voluntari 1.79 3.99 5.20
29 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Botosani - Targu Mures 1.47 5.05 8.92
31 sierpnia 2016 1 X 2
20:00 Steaua Bukareszt - CSMS Iasi 1.96 4.10 8.25
9 września 2016 1 X 2
19:30 Gaz Medias - Pandurii Targu 3.04 3.10 2.82
10 września 2016 1 X 2
16:30 Voluntari - ACS Poli Timisoara 1.61 4.36 6.50
19:30 Cluj - Universitatea Craiova 2.99 3.20 2.75
11 września 2016 1 X 2
17:00 CSMS Iasi - Botosani 2.48 3.30 3.50
19:30 Steaua Bukareszt - Astra Giurgiu 1.71 3.92 6.00
12 września 2016 1 X 2
17:00 Viitorul - Concordia Chiajna 1.57 4.26 7.00
19:30 Targu Mures - Dinamo Bukareszt 5.50 4.16 1.79
16 września 2016 1 X 2
17:00 Botosani - Viitorul 2.25 3.64 3.58
19:30 Pandurii Targu - Targu Mures 1.61 4.12 7.00
17 września 2016 1 X 2
17:00 Cluj - Voluntari 1.87 3.65 5.25
19:30 Dinamo Bukareszt - CSMS Iasi 1.74 3.62 6.75
18 września 2016 1 X 2
16:00 Universitatea Craiova - Concordia Chiajna 1.56 4.12 8.30
19:00 ACS Poli Timisoara - Steaua Bukareszt 9.31 5.10 1.44
19 września 2016 1 X 2
19:30 Astra Giurgiu - Gaz Medias 1.78 3.87 6.54
20 września 2016 1 X 2
17:00 CSMS Iasi - Pandurii Targu 2.98 3.17 2.76
19:30 Viitorul - Dinamo Bukareszt 2.73 3.40 2.90
21 września 2016 1 X 2
16:00 Voluntari - Universitatea Craiova 3.69 3.44 2.24
19:30 Concordia Chiajna - Botosani 3.67 3.42 2.27
22 września 2016 1 X 2
15:00 Gaz Medias - ACS Poli Timisoara 1.68 3.87 6.20
17:30 Targu Mures - Astra Giurgiu 5.00 3.72 2.00
20:00 Steaua Bukareszt - Cluj 1.70 4.30 6.83
23 września 2016 1 X 2
19:30 Pandurii Targu - Viitorul 2.43 3.32 3.40
24 września 2016 1 X 2
14:00 Universitatea Craiova - Botosani 2.05 3.47 4.30
19:30 Dinamo Bukareszt - Concordia Chiajna 1.49 4.75 8.40
25 września 2016 1 X 2
17:00 ACS Poli Timisoara - Targu Mures 2.69 3.27 2.91
19:30 Voluntari - Steaua Bukareszt 7.80 4.33 1.53
26 września 2016 1 X 2
17:00 Cluj - Gaz Medias 1.73 3.72 6.20
19:30 Astra Giurgiu - CSMS Iasi 1.63 4.00 6.90
30 września 2016 1 X 2
17:00 CSMS Iasi - ACS Poli Timisoara 1.55 4.30 8.50
19:30 Targu Mures - Cluj 4.99 3.54 1.91
1 października 2016 1 X 2
17:00 Gaz Medias - Voluntari 2.35 3.26 3.62
19:30 Botosani - Dinamo Bukareszt 2.90 3.27 2.91
2 października 2016 1 X 2
17:00 Viitorul - Astra Giurgiu 2.15 3.51 4.00
19:30 Steaua Bukareszt - Universitatea Craiova 1.95 3.40 4.90
3 października 2016 1 X 2
19:30 Concordia Chiajna - Pandurii Targu 3.65 3.20 2.45
14 października 2016 1 X 2
19:30 Cluj - CSMS Iasi 1.77 3.80 6.39
15 października 2016 1 X 2
17:00 Pandurii Targu - Botosani 2.64 3.27 3.04
19:30 Astra Giurgiu - Concordia Chiajna 1.95 3.72 4.87
16 października 2016 1 X 2
14:30 Voluntari - Targu Mures 1.85 3.65 4.95
19:30 Steaua Bukareszt - Gaz Medias 1.41 4.75 10.40
17 października 2016 1 X 2
17:00 ACS Poli Timisoara - Viitorul 6.20 4.14 1.66
19:30 Universitatea Craiova - Dinamo Bukareszt 2.40 3.33 3.43
21 października 2016 1 X 2
17:00 Concordia Chiajna - ACS Poli Timisoara 1.80 3.90 5.75
19:30 Viitorul - Cluj 2.47 3.33 3.30
22 października 2016 1 X 2
17:00 Gaz Medias - Universitatea Craiova 4.20 3.32 2.30
19:30 Dinamo Bukareszt - Pandurii Targu 2.05 3.45 4.57
23 października 2016 1 X 2
17:00 CSMS Iasi - Voluntari 2.10 3.40 4.15
19:30 Targu Mures - Steaua Bukareszt 11.39 5.20 1.38
24 października 2016 1 X 2
19:30 Botosani - Astra Giurgiu 2.36 3.42 3.42
28 października 2016 1 X 2
19:30 Concordia Chiajna - Cluj 4.33 3.37 2.20
29 października 2016 1 X 2
13:00 Universitatea Craiova - Pandurii Targu 1.54 4.33 8.10
19:30 Dinamo Bukareszt - Astra Giurgiu 2.12 3.65 4.56
30 października 2016 1 X 2
17:00 Targu Mures - Gaz Medias 3.72 3.17 2.41
19:30 CSMS Iasi - Steaua Bukareszt 7.13 3.90 1.62
31 października 2016 1 X 2
17:00 Viitorul - Voluntari 1.56 4.46 7.50
19:30 Botosani - ACS Poli Timisoara 1.38 5.35 10.50
4 listopada 2016 1 X 2
16:30 Gaz Medias - CSMS Iasi 2.18 3.20 4.42
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Voluntari - Concordia Chiajna 3.15 3.32 3.12
17:00 Targu Mures - Universitatea Craiova 7.13 4.20 1.59
19:30 ACS Poli Timisoara - Dinamo Bukareszt 6.90 4.20 1.60
6 listopada 2016 1 X 2
17:00 Astra Giurgiu - Pandurii Targu 1.61 3.97 7.74
19:30 Steaua Bukareszt - Viitorul 1.57 4.26 8.70
7 listopada 2016 1 X 2
19:30 Cluj - Botosani 2.05 3.75 6.29
18 listopada 2016 1 X 2
17:00 Botosani - Voluntari 1.83 4.11 5.75
19:30 Pandurii Targu - ACS Poli Timisoara 3.62 3.35 2.67
19 listopada 2016 1 X 2
15:30 CSMS Iasi - Targu Mures 1.74 3.75 6.00
18:00 Concordia Chiajna - Steaua Bukareszt 8.50 4.30 1.57
20 listopada 2016 1 X 2
16:30 Universitatea Craiova - Astra Giurgiu 1.97 3.50 5.00
21 listopada 2016 1 X 2
17:00 Viitorul - Gaz Medias 1.95 3.57 4.75
19:30 Dinamo Bukareszt - Cluj 2.42 3.30 3.40
25 listopada 2016 1 X 2
17:00 Targu Mures - Viitorul 5.00 3.70 1.91
19:30 CSMS Iasi - Universitatea Craiova 5.95 4.05 1.73
26 listopada 2016 1 X 2
17:00 Gaz Medias - Concordia Chiajna 1.90 3.42 4.88
19:30 Voluntari - Dinamo Bukareszt 4.50 3.59 1.95
27 listopada 2016 1 X 2
17:00 ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu 5.25 3.70 1.84
19:30 Steaua Bukareszt - Botosani 1.68 3.98 6.40
28 listopada 2016 1 X 2
19:30 Cluj - Pandurii Targu 1.48 4.44 9.00
29 listopada 2016 1 X 2
17:00 Concordia Chiajna - Targu Mures 1.81 3.52 5.45
19:30 Viitorul - CSMS Iasi 1.75 3.90 5.80
30 listopada 2016 1 X 2
13:00 Universitatea Craiova - ACS Poli Timisoara 1.47 5.05 10.00
16:30 Botosani - Gaz Medias 2.40 3.29 3.82
19:30 Dinamo Bukareszt - Steaua Bukareszt 3.45 3.23 2.46
1 grudnia 2016 1 X 2
17:00 Pandurii Targu - Voluntari 2.88 3.37 2.90
19:30 Astra Giurgiu - Cluj 2.56 3.20 3.21
2 grudnia 2016 1 X 2
19:30 CSMS Iasi - Concordia Chiajna 2.58 3.10 3.70
3 grudnia 2016 1 X 2
19:30 Viitorul - Universitatea Craiova 2.80 3.30 2.94
Piłka Nożna Rumunia Puchar Najwyższe kursy
14 września 2016 1 X 2
15:30 Unirea Slobozia - Afumati 3.75 3.75 1.74
4 października 2016 1 X 2
12:00 Dinamo Bukareszt II - Dunarea Calarasi 2.88 4.00 2.05
5 października 2016 1 X 2
13:30 Afumati - Berceni 1.22 8.25 12.00
13:30 Argesul Pitesti - Chindia Targoviste 3.75 3.80 1.95
25 października 2016 1 X 2
13:30 Ramnicu-Valcea - Cluj 6.80 4.37 1.56
26 października 2016 1 X 2
12:00 Unirea Tarlungeni - Targu Mures 5.60 4.40 1.85
13:30 Braila - Concordia Chiajna 3.30 3.15 2.40
13:30 Olimpia Satu Mare - CS Mioveni 2.30 3.30 3.55
17:00 Chindia Targoviste - ACS Poli Timisoara 3.20 3.20 2.45
20:00 Dinamo Bukareszt II - Dinamo Bukareszt 17.00 11.00 1.06
27 października 2016 1 X 2
13:30 Afumati - Botosani 7.00 4.50 1.57
17:45 Balotesti - Viitorul 14.50 6.20 1.25
Piłka Nożna Rumunia Liga II Najwyższe kursy
3 września 2016 1 X 2
10:00 Berceni - Foresta Suceava 7.00 5.00 1.35
10:00 Olimpia Satu Mare - Luceafarul Oradea 1.95 3.67 3.97
11:30 Uta Arad - CS Mioveni 1.67 3.87 6.75
15:30 Chindia Targoviste - Ramnicu-Valcea 1.75 3.80 6.00
16:00 Juventus Bukareszt - Afumati 1.65 4.50 8.75
17:00 Politehnica Timisoara - Metalul Resita 1.48 4.06 5.75
4 września 2016 1 X 2
11:30 Unirea Tarlungeni - Brasov FC 3.02 3.47 2.40
9 września 2016 1 X 2
16:30 Brasov FC - Uta Arad 3.50 3.30 2.31
10 września 2016 1 X 2
10:00 Foresta Suceava - Chindia Targoviste 2.55 3.50 3.70
10:00 Afumati - Olimpia Satu Mare 2.00 4.56 5.05
10:00 Metalul Resita - Balotesti 4.75 3.75 1.72
10:00 CS Mioveni - Politehnica Timisoara 1.42 4.26 6.14
11:30 Braila - Berceni 1.20 6.00 14.50
11 września 2016 1 X 2
14:00 Clinceni FC - Ramnicu-Valcea 1.95 3.40 3.60
16 września 2016 1 X 2
16:00 Juventus Bukareszt - Clinceni FC 1.40 4.05 8.25
17 września 2016 1 X 2
10:00 Unirea Tarlungeni - Luceafarul Oradea 2.20 3.80 4.33
10:00 Balotesti - CS Mioveni 3.75 3.80 1.87
11:00 Ramnicu-Valcea - Foresta Suceava 2.85 3.40 2.40
18 września 2016 1 X 2
11:00 Chindia Targoviste - Braila 1.90 3.45 3.80
20 września 2016 1 X 2
14:30 Luceafarul Oradea - Uta Arad 3.67 3.40 2.00
16:00 Juventus Bukareszt - Olimpia Satu Mare 1.33 5.55 12.38
21 września 2016 1 X 2
12:00 Clinceni FC - Foresta Suceava 2.65 3.60 2.30
14:00 Braila - Ramnicu-Valcea 1.55 3.95 4.95
16:00 CS Mioveni - Berceni 1.17 7.30 15.00
16:00 Brasov FC - Balotesti 1.35 5.50 9.50
16:00 Afumati - Unirea Tarlungeni 2.00 4.36 6.80
24 września 2016 1 X 2
10:00 Ramnicu-Valcea - Metalul Resita 1.30 5.50 7.75
10:00 Foresta Suceava - Braila 1.65 3.85 4.55
10:00 Uta Arad - Afumati 1.47 4.10 6.25
10:00 Olimpia Satu Mare - Clinceni FC 1.80 3.60 3.90
11:00 Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea 2.98 3.30 2.22
25 września 2016 1 X 2
10:00 Berceni - Brasov FC 5.95 5.05 1.57
12:00 Dunarea Calarasi - Juventus Bukareszt 2.40 3.20 3.07
14:00 Chindia Targoviste - CS Mioveni 2.10 3.40 3.60
30 września 2016 1 X 2
15:00 Juventus Bukareszt - Unirea Tarlungeni 1.30 6.15 9.50
1 października 2016 1 X 2
10:00 Luceafarul Oradea - Balotesti 1.53 4.50 7.50
10:00 Afumati - Politehnica Timisoara 1.40 4.56 9.51
10:00 Olimpia Satu Mare - Dunarea Calarasi 1.92 3.50 3.80
10:00 Metalul Resita - Foresta Suceava 6.50 4.75 1.55
14:00 Clinceni FC - Braila 2.00 3.50 3.25
2 października 2016 1 X 2
14:00 Brasov FC - Chindia Targoviste 1.99 3.40 3.80
3 października 2016 1 X 2
17:00 CS Mioveni - Ramnicu-Valcea 1.80 3.97 4.76
8 października 2016 1 X 2
10:00 Braila - Metalul Resita 1.25 5.25 10.00
10:00 Chindia Targoviste - Soimii Pancota 1.10 11.39 21.79
10:00 Balotesti - Afumati 2.20 3.40 3.40
10:00 Unirea Tarlungeni - Olimpia Satu Mare 2.50 3.42 3.30
12:00 Berceni - Luceafarul Oradea 5.45 4.26 1.70
14:30 Uta Arad - Juventus Bukareszt 2.46 3.40 2.70
9 października 2016 1 X 2
10:00 Foresta Suceava - CS Mioveni 2.20 3.35 3.50
13:45 Ramnicu-Valcea - Brasov FC 2.90 3.20 2.72
14 października 2016 1 X 2
16:30 Brasov FC - Foresta Suceava 3.40 3.40 2.35
15 października 2016 1 X 2
10:00 Clinceni FC - Metalul Resita 1.30 5.00 8.00
10:00 Afumati - Berceni 1.20 7.50 14.00
10:00 Dunarea Calarasi - Unirea Tarlungeni 1.85 3.80 4.50
10:00 Juventus Bukareszt - Politehnica Timisoara 1.13 7.13 15.85
10:00 Luceafarul Oradea - Chindia Targoviste 3.30 3.50 2.30
11:00 CS Mioveni - Braila 1.60 3.80 5.50
16 października 2016 1 X 2
10:30 Olimpia Satu Mare - Uta Arad 2.60 3.62 2.75
21 października 2016 1 X 2
13:00 Unirea Tarlungeni - Clinceni FC 2.35 3.40 2.70
22 października 2016 1 X 2
10:00 Braila - Brasov FC 2.88 3.60 2.30
10:00 Ramnicu-Valcea - Luceafarul Oradea 2.00 3.67 4.33
10:00 Metalul Resita - CS Mioveni 5.25 3.97 1.63
10:30 Balotesti - Juventus Bukareszt 7.00 5.00 1.68
14:00 Uta Arad - Dunarea Calarasi 1.55 4.00 5.40
14:00 Politehnica Timisoara - Olimpia Satu Mare 4.00 3.80 1.75
23 października 2016 1 X 2
10:00 Chindia Targoviste - Afumati 1.70 4.36 5.55
28 października 2016 1 X 2
14:00 Juventus Bukareszt - Berceni 1.08 16.84 18.82
29 października 2016 1 X 2
10:00 Dunarea Calarasi - Politehnica Timisoara 1.50 3.80 6.00
10:00 Clinceni FC - CS Mioveni 2.75 3.25 2.40
10:00 Brasov FC - Metalul Resita 1.19 7.00 13.87
30 października 2016 1 X 2
10:00 Unirea Tarlungeni - Uta Arad 4.45 4.16 1.91
10:00 Olimpia Satu Mare - Balotesti 1.45 4.75 12.00
10:00 Afumati - Ramnicu-Valcea 2.34 3.45 2.92
31 października 2016 1 X 2
13:00 Luceafarul Oradea - Foresta Suceava 2.85 3.30 2.25
5 listopada 2016 1 X 2
10:00 Berceni - Olimpia Satu Mare 9.50 6.54 1.30
10:00 Foresta Suceava - Afumati 1.53 4.55 6.50
10:00 Balotesti - Dunarea Calarasi 2.50 3.25 2.80
10:30 Chindia Targoviste - Juventus Bukareszt 2.88 3.40 2.75
13:00 Politehnica Timisoara - Unirea Tarlungeni 1.70 3.65 4.30
6 listopada 2016 1 X 2
10:00 Braila - Luceafarul Oradea 1.77 3.50 4.75
10:00 Uta Arad - Clinceni FC 1.40 4.65 6.00
7 listopada 2016 1 X 2
17:00 CS Mioveni - Brasov FC 2.06 3.57 3.75
12 listopada 2016 1 X 2
10:00 Afumati - Braila 1.60 4.05 5.25
10:00 Clinceni FC - Brasov FC 3.70 3.75 1.80
10:00 Luceafarul Oradea - Metalul Resita 1.60 4.20 5.75
10:00 Unirea Tarlungeni - Balotesti 2.50 3.50 3.40
11:00 Juventus Bukareszt - Ramnicu-Valcea 1.30 6.00 14.00
11:30 Olimpia Satu Mare - Chindia Targoviste 1.78 3.80 5.00
13 listopada 2016 1 X 2
13:00 Uta Arad - Politehnica Timisoara 1.33 5.00 10.00
19 listopada 2016 1 X 2
10:00 Metalul Resita - Afumati 4.75 4.06 2.10
10:00 Ramnicu-Valcea - Olimpia Satu Mare 2.00 3.50 4.26
10:00 Balotesti - Uta Arad 4.50 3.80 1.70
10:30 Chindia Targoviste - Dunarea Calarasi 1.91 3.97 5.65
13:00 CS Mioveni - Luceafarul Oradea 1.91 4.00 5.25
20 listopada 2016 1 X 2
12:00 Foresta Suceava - Juventus Bukareszt 2.70 3.40 2.35
22 listopada 2016 1 X 2
13:00 Luceafarul Oradea - Brasov FC 2.80 3.42 2.68
23 listopada 2016 1 X 2
11:00 Afumati - CS Mioveni 2.32 3.25 3.50
13:00 Olimpia Satu Mare - Foresta Suceava 1.30 5.50 9.50
13:00 Juventus Bukareszt - Braila 1.18 6.50 13.00
13:00 Sepsi Sfantu Gheorghe - Metalul Resita 1.20 6.50 11.00
13:00 Unirea Tarlungeni - Chindia Targoviste 7.53 5.25 1.57
13:00 Dunarea Calarasi - Ramnicu-Valcea 2.35 3.40 2.85
13:00 Politehnica Timisoara - Balotesti 1.55 4.20 6.25
26 listopada 2016 1 X 2
10:00 Metalul Resita - Juventus Bukareszt 7.53 5.25 1.35
10:00 Ramnicu-Valcea - Unirea Tarlungeni 1.80 4.75 7.13
10:00 CS Mioveni - Sepsi Sfantu Gheorghe 2.55 3.40 2.70
10:00 Braila - Olimpia Satu Mare 1.85 3.60 4.20
11:00 Foresta Suceava - Dunarea Calarasi 1.55 4.33 6.75
27 listopada 2016 1 X 2
10:00 Chindia Targoviste - Uta Arad 2.28 3.50 3.32
28 listopada 2016 1 X 2
17:00 Brasov FC - Afumati 1.55 4.56 5.95
2 grudnia 2016 1 X 2
17:00 CS Mioveni - Juventus Bukareszt 2.42 3.60 3.17
3 grudnia 2016 1 X 2
10:00 Braila - Dunarea Calarasi 1.95 3.60 4.75
10:00 Metalul Resita - Olimpia Satu Mare 5.25 4.36 1.67
10:00 Foresta Suceava - Unirea Tarlungeni 1.48 4.70 7.00
11:00 Ramnicu-Valcea - Uta Arad 3.22 3.37 2.35
12:00 Clinceni FC - Luceafarul Oradea 2.10 3.50 3.75
13:30 Brasov FC - Sepsi Sfantu Gheorghe 1.48 4.00 6.50