loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja 2010/2011

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2010/2011

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
24 lipca 2010 1 X 2
19:30 Dunajska Streda - Nitra 3.17 3.21 2.60
19:30 Dubnica - Ruzomberok 2.65 3.28 2.93
19:30 Tatran Presov - Senica 2.46 3.31 3.50
19:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 2.80 3.37 2.92
19:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.25 3.48 3.49
25 lipca 2010 1 X 2
17:30 Kosice - Banska Bystrica 3.14 3.11 2.65
31 lipca 2010 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Zilina 2.67 3.15 2.94
19:30 Senica - Dubnica 1.80 3.67 5.39
19:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.52 4.21 7.50
19:30 Nitra - Kosice 1.67 3.91 5.68
19:30 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.50 4.21 8.00
1 sierpnia 2010 1 X 2
19:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.34 5.01 10.59
8 sierpnia 2010 1 X 2
19:30 Slovan Bratysława - Banska Bystrica 1.45 4.60 8.00
13 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Zilina 3.40 3.42 2.30
14 sierpnia 2010 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 1.65 3.70 6.32
19:30 Tatran Presov - Dubnica 2.05 3.52 4.00
19:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 1.35 5.00 10.60
19:30 Senica - Kosice 1.65 3.94 6.85
19:30 Nitra - Slovan Bratysława 3.55 3.31 2.35
28 sierpnia 2010 1 X 2
19:30 Nitra - Zlate Moravce 1.86 3.60 5.20
19:30 Dubnica - Dunajska Streda 2.09 3.41 4.16
19:30 Tatran Presov - Kosice 1.90 4.02 5.57
19:30 Spartak Trnava - Zilina 2.88 3.26 2.60
19:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.30 3.25 3.66
29 sierpnia 2010 1 X 2
19:30 Senica - Slovan Bratysława 3.70 3.40 2.30
11 września 2010 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Dunajska Streda 1.60 4.17 7.26
17:30 Banska Bystrica - Senica 2.25 3.25 3.59
17:30 Zilina - Tatran Presov 1.26 5.80 14.98
17:30 Kosice - Dubnica 2.15 3.59 4.50
19:30 Nitra - Ruzomberok 2.09 3.40 3.85
12 września 2010 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.70 3.77 5.47
18 września 2010 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława 5.50 3.84 1.74
17:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.80 3.60 5.43
19:30 Dunajska Streda - Kosice 2.05 3.37 4.12
19:30 Dubnica - Zilina 5.59 3.89 1.70
19:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.75 3.75 5.00
26 września 2010 1 X 2
14:30 Banska Bystrica - Tatran Presov 1.65 3.97 5.25
17:30 Slovan Bratysława - Dubnica 1.26 6.30 13.00
17:30 Ruzomberok - Senica 2.30 3.20 3.54
17:30 Zlate Moravce - Kosice 1.76 3.70 4.94
1 października 2010 1 X 2
17:00 Dubnica - Banska Bystrica 2.91 3.20 2.45
2 października 2010 1 X 2
15:30 Kosice - Zilina 6.50 4.13 1.75
17:30 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 6.58 4.33 1.75
17:30 Tatran Presov - Nitra 2.06 3.60 5.20
17:30 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.00 3.44 4.20
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.78 3.75 5.60
15 października 2010 1 X 2
17:00 Zlate Moravce - Zilina 4.25 3.49 2.00
16 października 2010 1 X 2
15:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.50 3.33 3.21
15:30 Kosice - Slovan Bratysława 6.68 4.27 1.67
17:30 Senica - Spartak Trnava 2.45 3.30 3.07
17:30 Dunajska Streda - Banska Bystrica 2.55 3.33 2.94
17:30 Dubnica - Nitra 2.50 3.38 3.15
23 października 2010 1 X 2
15:30 Banska Bystrica - Kosice 1.57 3.90 7.80
15:30 Ruzomberok - Dubnica 1.60 4.21 6.99
17:30 Nitra - Dunajska Streda 1.70 3.83 5.57
17:30 Senica - Tatran Presov 1.75 3.74 6.50
17:30 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.78 3.81 5.81
18:30 Slovan Bratysława - Zilina 2.51 3.27 2.98
29 października 2010 1 X 2
19:30 Zilina - Banska Bystrica 1.36 5.18 10.35
30 października 2010 1 X 2
15:30 Dubnica - Senica 2.55 3.31 2.91
15:30 Kosice - Nitra 2.35 3.33 3.50
17:30 Dunajska Streda - Ruzomberok 2.35 3.31 3.33
17:30 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 3.68 3.49 2.20
17:30 Tatran Presov - Spartak Trnava 2.80 3.32 2.85
5 listopada 2010 1 X 2
17:00 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 2.80 3.25 3.20
13 listopada 2010 1 X 2
15:30 Dubnica - Tatran Presov 2.40 3.20 3.39
15:30 Kosice - Senica 2.74 3.10 2.65
15:30 Zlate Moravce - Banska Bystrica 2.45 3.10 3.00
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.38 5.00 10.11
17:30 Zilina - Ruzomberok 1.30 5.35 13.00
19 listopada 2010 1 X 2
18:00 Senica - Zilina 4.75 3.50 1.88
20 listopada 2010 1 X 2
15:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 3.00 3.23 2.60
15:30 Tatran Presov - Dunajska Streda 2.10 3.35 4.02
15:30 Dubnica - Zlate Moravce 2.50 3.35 3.15
15:30 Nitra - Banska Bystrica 2.55 3.24 3.14
17:30 Spartak Trnava - Kosice 1.38 4.75 10.00
25 lutego 2011 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.36 3.20 2.40
26 lutego 2011 1 X 2
15:30 Tatran Presov - Zilina 6.50 4.00 1.70
15:30 Dubnica - Kosice 1.75 4.24 6.50
15:30 Ruzomberok - Nitra 2.45 3.20 3.30
15:30 Senica - Banska Bystrica 2.23 3.27 3.60
17:30 Dunajska Streda - Zlate Moravce 2.06 3.40 4.05
4 marca 2011 1 X 2
17:30 Nitra - Senica 3.10 3.23 2.55
5 marca 2011 1 X 2
15:30 Banska Bystrica - Spartak Trnava 2.00 3.50 4.80
15:30 Kosice - Dunajska Streda 2.69 3.21 3.10
15:30 Zilina - Dubnica 1.20 7.12 16.30
15:30 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.43 5.00 9.55
17:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 2.04 3.58 5.05
11 marca 2011 1 X 2
17:30 Dunajska Streda - Zilina 4.10 3.54 2.14
12 marca 2011 1 X 2
15:30 Kosice - Zlate Moravce 2.35 3.20 3.11
15:30 Senica - Ruzomberok 1.44 4.50 9.25
15:30 Tatran Presov - Banska Bystrica 2.38 3.10 3.00
15:30 Dubnica - Slovan Bratysława 4.30 3.40 2.10
17:30 Spartak Trnava - Nitra 1.50 4.33 8.70
15 marca 2011 1 X 2
15:30 Ruzomberok - Spartak Trnava 3.90 3.25 2.20
15:30 Zilina - Kosice 1.20 7.12 18.10
15:30 Banska Bystrica - Dubnica 1.87 3.50 5.00
17:30 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.43 4.78 9.00
17:30 Nitra - Tatran Presov 2.58 3.32 3.00
17:30 Zlate Moravce - Senica 3.20 3.27 2.50
18 marca 2011 1 X 2
17:30 Senica - Spartak Trnava 1.99 3.40 4.24
19 marca 2011 1 X 2
15:30 Ruzomberok - Tatran Presov 2.31 3.20 3.69
15:30 Banska Bystrica - Dunajska Streda 1.90 3.50 5.04
15:30 Slovan Bratysława - Kosice 1.23 6.16 15.17
15:30 Zilina - Zlate Moravce 1.45 4.75 9.00
17:30 Nitra - Dubnica 2.20 3.34 4.17
1 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.55 3.20 3.20
2 kwietnia 2011 1 X 2
15:30 Kosice - Banska Bystrica 2.99 3.28 2.55
15:30 Dubnica - Ruzomberok 1.70 3.70 6.77
15:30 Tatran Presov - Senica 3.18 3.27 2.55
17:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 2.50 3.25 3.14
17:30 Dunajska Streda - Nitra 1.80 3.55 5.81
8 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 2.48 3.12 3.50
9 kwietnia 2011 1 X 2
15:30 Banska Bystrica - Zilina 3.10 3.29 2.60
17:30 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.67 3.72 6.00
17:30 Senica - Dubnica 1.45 4.51 8.50
17:30 Nitra - Kosice 1.95 3.25 3.85
17:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.45 4.73 11.42
15 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Dunajska Streda - Senica 3.40 3.40 2.40
16 kwietnia 2011 1 X 2
15:30 Dubnica - Spartak Trnava 2.35 3.60 5.25
17:30 Zilina - Nitra 1.30 5.20 12.00
17:30 Kosice - Ruzomberok 1.94 3.35 4.51
17:30 Zlate Moravce - Tatran Presov 1.85 3.51 5.16
19:30 Slovan Bratysława - Banska Bystrica 1.50 4.45 8.17
22 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Senica - Kosice 1.32 5.41 11.00
23 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Dubnica 2.20 3.27 3.60
17:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 1.76 3.97 6.86
17:30 Ruzomberok - Zilina 5.25 3.75 1.74
17:30 Nitra - Slovan Bratysława 10.30 4.72 1.57
17:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 1.81 3.54 4.87
27 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Kosice - Spartak Trnava 2.40 3.52 3.10
29 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Zilina - Senica 2.11 3.40 4.50
30 kwietnia 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Nitra 1.75 4.00 7.00
17:30 Zlate Moravce - Dubnica 2.26 3.26 3.50
19:30 Dunajska Streda - Tatran Presov 2.30 3.60 5.18
19:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.27 5.68 13.00
4 maja 2011 1 X 2
15:30 Tatran Presov - Kosice 2.12 3.38 4.00
17:30 Dubnica - Dunajska Streda 1.85 3.70 4.80
17:30 Spartak Trnava - Zilina 2.55 3.28 3.05
17:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.42 3.20 3.20
17:30 Nitra - Zlate Moravce 2.30 3.34 3.43
19:30 Senica - Slovan Bratysława 3.30 3.62 2.35
11 maja 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Senica 3.38 3.20 2.55
17:30 Zilina - Tatran Presov 1.42 4.95 9.25
17:30 Kosice - Dubnica 2.10 3.37 4.19
17:30 Zlate Moravce - Dunajska Streda 1.84 3.63 5.69
17:30 Nitra - Ruzomberok 2.20 3.30 3.67
14 maja 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława 8.40 4.45 1.53
17:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.85 3.66 5.55
17:30 Senica - Nitra 1.44 4.90 8.62
17:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 2.15 3.22 3.66
17:30 Dunajska Streda - Kosice 2.00 3.44 4.16
17:30 Dubnica - Zilina 4.33 3.40 2.17
17 maja 2011 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.35 5.20 11.60
21 maja 2011 1 X 2
17:30 Zilina - Dunajska Streda 1.36 5.40 10.28
17:30 Zlate Moravce - Kosice 1.98 3.80 4.60
17:30 Ruzomberok - Senica 3.03 3.20 2.61
17:30 Nitra - Spartak Trnava 2.75 3.20 2.95
17:30 Banska Bystrica - Tatran Presov 1.90 3.54 4.67
17:30 Slovan Bratysława - Dubnica 1.48 5.10 8.00
25 maja 2011 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Ruzomberok 1.81 3.70 4.90
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.88 3.60 4.75
17:30 Kosice - Zilina 3.00 3.20 2.85
17:30 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 3.80 3.60 2.10
17:30 Dubnica - Banska Bystrica 1.90 4.20 4.65
17:30 Tatran Presov - Nitra 2.05 3.50 4.00