loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja 2012/2013

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2012/2013

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
13 lipca 2012 1 X 2
19:30 Zilina - Spartak Myjava 1.39 4.97 10.79
14 lipca 2012 1 X 2
17:30 Trencin - Nitra 2.10 3.50 4.33
19:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 2.63 3.25 3.28
19:30 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.30 5.60 18.10
19:30 Spartak Trnava - Kosice 1.50 4.11 7.96
15 lipca 2012 1 X 2
19:30 Senica - Banska Bystrica 1.83 3.98 7.05
21 lipca 2012 1 X 2
17:00 Spartak Myjava - Zlate Moravce 2.41 3.30 3.30
19:30 Banska Bystrica - Trencin 2.10 3.68 3.60
19:30 Nitra - Ruzomberok 2.30 3.31 3.58
22 lipca 2012 1 X 2
17:30 Kosice - Slovan Bratysława 3.90 3.36 2.27
17:30 Tatran Presov - Senica 3.30 3.20 2.62
28 lipca 2012 1 X 2
17:30 Trencin - Tatran Presov 1.75 4.06 7.00
19:30 Zlate Moravce - Nitra 2.10 3.40 4.15
19:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.66 3.10 3.08
29 lipca 2012 1 X 2
19:30 Slovan Bratysława - Zilina 2.38 3.30 3.41
19:30 Spartak Trnava - Spartak Myjava 1.63 4.00 7.50
19:30 Senica - Kosice 1.80 3.63 5.49
4 sierpnia 2012 1 X 2
16:30 Spartak Myjava - Nitra 2.38 3.25 3.30
17:30 Zilina - Senica 1.80 3.76 5.35
17:30 Kosice - Trencin 2.58 3.25 3.30
17:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.50 3.18 3.19
19:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 1.85 3.56 5.00
5 sierpnia 2012 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.05 3.18 2.75
11 sierpnia 2012 1 X 2
17:30 Trencin - Zilina 3.56 3.40 2.18
19:30 Ruzomberok - Kosice 1.94 3.40 4.50
19:30 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.33 5.75 12.00
19:30 Nitra - Banska Bystrica 2.40 3.35 3.60
19:30 Zlate Moravce - Tatran Presov 1.96 3.40 4.50
12 sierpnia 2012 1 X 2
17:30 Senica - Spartak Trnava 2.25 3.26 3.45
18 sierpnia 2012 1 X 2
16:00 Spartak Myjava - Banska Bystrica 2.88 3.38 2.67
17:30 Kosice - Zlate Moravce 2.18 3.40 3.60
17:30 Tatran Presov - Nitra 2.45 3.25 3.25
17:30 Zilina - Ruzomberok 1.45 4.62 9.55
19:30 Spartak Trnava - Trencin 1.80 3.71 4.86
19 sierpnia 2012 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Senica 1.80 3.80 5.40
21 sierpnia 2012 1 X 2
17:30 Zilina - Spartak Trnava 1.62 4.20 7.78
24 sierpnia 2012 1 X 2
20:00 Senica - Spartak Myjava 1.48 4.34 8.00
25 sierpnia 2012 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.45 3.25 3.35
17:30 Trencin - Slovan Bratysława 3.30 3.39 2.35
19:30 Banska Bystrica - Tatran Presov 1.73 3.75 5.78
19:30 Nitra - Kosice 2.25 3.30 3.53
19:30 Zlate Moravce - Zilina 3.95 3.47 2.20
1 września 2012 1 X 2
15:30 Spartak Myjava - Tatran Presov 2.27 3.30 3.60
17:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.53 4.33 8.00
17:30 Zilina - Nitra 1.43 4.39 8.98
17:30 Kosice - Banska Bystrica 2.41 3.27 3.77
19:30 Senica - Trencin 1.83 3.96 5.08
2 września 2012 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.80 3.74 5.51
14 września 2012 1 X 2
17:30 Nitra - Spartak Trnava 2.29 3.40 3.41
15 września 2012 1 X 2
14:30 Tatran Presov - Kosice 2.62 3.26 3.00
17:30 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 4.00 3.57 2.05
17:30 Ruzomberok - Senica 2.10 3.30 4.07
17:30 Trencin - Spartak Myjava 1.65 4.18 6.50
16 września 2012 1 X 2
19:00 Banska Bystrica - Zilina 3.70 3.29 2.35
21 września 2012 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.34 5.50 11.00
22 września 2012 1 X 2
15:00 Spartak Myjava - Kosice 2.56 3.33 2.95
17:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 2.00 3.53 4.28
17:30 Zilina - Tatran Presov 1.29 5.25 13.30
17:30 Trencin - Ruzomberok 1.66 4.11 5.48
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.95 3.51 4.35
29 września 2012 1 X 2
17:30 Kosice - Zilina 3.40 3.36 2.31
17:30 Tatran Presov - Spartak Trnava 2.70 3.23 2.81
17:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.27 3.25 2.40
17:30 Zlate Moravce - Trencin 2.40 3.40 3.20
18:30 Ruzomberok - Spartak Myjava 2.10 3.43 4.20
30 września 2012 1 X 2
19:00 Nitra - Senica 3.10 3.21 2.49
5 października 2012 1 X 2
16:30 Kosice - Spartak Trnava 2.90 3.23 2.90
17:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 1.89 3.64 4.50
6 października 2012 1 X 2
14:30 Spartak Myjava - Zilina 4.17 3.43 2.10
14:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława 3.65 3.45 2.26
17:30 Nitra - Trencin 3.40 3.44 2.60
17:30 Banska Bystrica - Senica 3.00 3.22 2.75
20 października 2012 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Nitra 1.70 3.80 5.92
17:30 Trencin - Banska Bystrica 1.85 3.75 5.62
17:30 Zlate Moravce - Spartak Myjava 1.85 3.89 5.32
17:30 Spartak Trnava - Zilina 3.35 3.40 2.40
17:30 Senica - Tatran Presov 1.55 4.04 7.22
21 października 2012 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Kosice 1.39 5.00 10.55
27 października 2012 1 X 2
14:00 Spartak Myjava - Spartak Trnava 2.80 3.20 2.80
14:30 Kosice - Senica 2.72 3.11 2.85
14:30 Nitra - Zlate Moravce 3.40 3.23 2.38
14:30 Tatran Presov - Trencin 2.77 3.20 3.00
28 października 2012 1 X 2
19:00 Zilina - Slovan Bratysława 2.73 3.22 3.00
2 listopada 2012 1 X 2
18:30 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.44 4.70 9.86
3 listopada 2012 1 X 2
14:30 Nitra - Spartak Myjava 2.55 3.26 2.93
14:30 Ruzomberok - Tatran Presov 1.76 3.60 5.38
14:30 Zlate Moravce - Banska Bystrica 1.81 3.63 5.25
17:30 Senica - Zilina 2.40 3.38 3.43
17:30 Trencin - Kosice 1.72 3.86 5.32
10 listopada 2012 1 X 2
13:30 Spartak Myjava - Slovan Bratysława 4.52 3.60 2.00
14:30 Banska Bystrica - Nitra 1.73 4.30 7.00
14:30 Tatran Presov - Zlate Moravce 2.79 3.20 2.88
14:30 Kosice - Ruzomberok 2.10 3.30 4.22
14:30 Spartak Trnava - Senica 2.67 3.20 2.90
11 listopada 2012 1 X 2
12:30 Zilina - Trencin 1.68 3.82 5.75
16 listopada 2012 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Kosice 1.90 3.69 5.25
17 listopada 2012 1 X 2
14:30 Senica - Slovan Bratysława 2.75 3.24 2.87
14:30 Ruzomberok - Zilina 3.96 3.33 2.10
14:30 Nitra - Tatran Presov 2.05 3.28 4.04
14:30 Banska Bystrica - Spartak Myjava 2.07 3.46 4.11
17:30 Trencin - Spartak Trnava 2.13 3.41 3.67
20 listopada 2012 1 X 2
16:00 Banska Bystrica - Ruzomberok 2.36 3.25 3.40
23 listopada 2012 1 X 2
17:30 Zilina - Zlate Moravce 1.70 3.78 5.73
24 listopada 2012 1 X 2
14:30 Tatran Presov - Banska Bystrica 2.40 3.25 3.30
14:30 Kosice - Nitra 1.60 3.95 7.00
14:30 Spartak Trnava - Ruzomberok 1.85 3.62 4.75
17:30 Slovan Bratysława - Trencin 1.65 4.11 7.00
25 listopada 2012 1 X 2
12:30 Spartak Myjava - Senica 3.10 3.36 2.55
30 listopada 2012 1 X 2
17:30 Nitra - Zilina 4.78 3.40 1.90
1 grudnia 2012 1 X 2
14:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 2.13 3.60 4.60
14:30 Banska Bystrica - Kosice 2.16 3.25 3.75
14:30 Tatran Presov - Spartak Myjava 2.42 3.23 3.60
14:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 3.48 3.25 2.38
2 grudnia 2012 1 X 2
14:30 Trencin - Senica 2.25 3.36 3.63
1 marca 2013 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.46 4.80 8.00
2 marca 2013 1 X 2
14:30 Zilina - Banska Bystrica 1.52 4.10 8.30
14:30 Spartak Trnava - Nitra 1.75 3.70 5.49
14:30 Trencin - Spartak Myjava 1.95 3.80 4.50
14:30 Kosice - Tatran Presov 2.46 3.40 3.60
3 marca 2013 1 X 2
14:30 Senica - Ruzomberok 1.55 4.06 9.50
8 marca 2013 1 X 2
17:00 Banska Bystrica - Spartak Trnava 2.53 3.20 3.30
17:30 Zlate Moravce - Senica 2.80 3.23 2.90
9 marca 2013 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Trencin 2.24 3.32 3.50
14:30 Tatran Presov - Zilina 3.40 3.30 2.50
14:30 Kosice - Spartak Myjava 1.72 4.00 6.78
10 marca 2013 1 X 2
12:30 Nitra - Slovan Bratysława 5.75 4.00 1.68
15 marca 2013 1 X 2
17:30 Senica - Nitra 1.38 4.85 11.00
16 marca 2013 1 X 2
14:30 Spartak Myjava - Ruzomberok 2.26 3.45 3.54
14:30 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.65 3.75 6.79
17:30 Slovan Bratysława - Banska Bystrica 1.30 5.25 15.00
17:30 Trencin - Zlate Moravce 1.76 3.73 5.25
17 marca 2013 1 X 2
12:30 Zilina - Kosice 1.59 4.00 7.00
29 marca 2013 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.22 7.00 20.71
30 marca 2013 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 2.05 3.40 4.20
14:30 Spartak Trnava - Kosice 2.06 3.40 4.02
14:30 Zilina - Spartak Myjava 1.51 4.35 7.90
17:30 Trencin - Nitra 1.45 4.69 9.00
17:30 Senica - Banska Bystrica 1.75 3.65 6.30
2 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Tatran Presov - Senica 3.02 3.20 2.60
16:00 Kosice - Slovan Bratysława 3.40 3.40 2.33
17:30 Zilina - Spartak Trnava 1.83 3.50 5.25
17:30 Banska Bystrica - Trencin 2.68 3.30 2.87
17:30 Nitra - Ruzomberok 2.84 3.30 2.70
6 kwietnia 2013 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Spartak Myjava 1.95 3.58 4.95
14:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.15 3.21 4.20
17:30 Zlate Moravce - Nitra 1.75 3.75 5.40
17:30 Trencin - Tatran Presov 1.60 4.02 7.50
17:30 Senica - Kosice 2.10 3.39 4.10
18:00 Slovan Bratysława - Zilina 1.78 3.70 5.40
13 kwietnia 2013 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.40 3.30 2.35
14:30 Kosice - Trencin 2.04 3.36 4.20
14:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.85 3.25 3.07
17:30 Zilina - Senica 2.10 3.30 4.40
17:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 1.95 3.50 4.75
14 kwietnia 2013 1 X 2
12:30 Spartak Myjava - Nitra 2.01 3.50 4.60
20 kwietnia 2013 1 X 2
16:30 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.30 5.68 17.06
17:30 Nitra - Banska Bystrica 2.52 3.25 3.03
17:30 Zlate Moravce - Tatran Presov 2.10 3.40 4.33
17:30 Ruzomberok - Kosice 2.20 3.40 3.70
17:30 Trencin - Zilina 2.40 3.32 3.25
21 kwietnia 2013 1 X 2
19:00 Senica - Spartak Trnava 1.85 3.50 5.43
23 kwietnia 2013 1 X 2
17:30 Zilina - Nitra 1.65 3.80 6.86
27 kwietnia 2013 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Trencin 2.33 3.47 3.40
14:30 Kosice - Zlate Moravce 1.70 3.83 6.50
14:30 Tatran Presov - Nitra 2.15 3.40 4.20
14:30 Slovan Bratysława - Senica 1.78 3.80 5.40
17:30 Zilina - Ruzomberok 1.75 3.65 5.50
20:00 Spartak Myjava - Banska Bystrica 2.16 3.40 3.75
4 maja 2013 1 X 2
17:00 Banska Bystrica - Tatran Presov 1.80 3.60 5.35
17:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.27 3.40 3.50
17:00 Senica - Spartak Myjava 1.58 3.98 8.50
5 maja 2013 1 X 2
19:00 Trencin - Slovan Bratysława 3.35 3.40 2.39
7 maja 2013 1 X 2
18:30 Spartak Myjava - Zlate Moravce 2.10 3.50 4.18
10 maja 2013 1 X 2
18:30 Senica - Trencin 1.93 3.51 4.50
11 maja 2013 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.37 5.25 10.00
17:30 Kosice - Banska Bystrica 1.81 3.60 5.05
19:30 Spartak Myjava - Tatran Presov 2.13 3.60 4.20
12 maja 2013 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.60 5.00 8.73
14 maja 2013 1 X 2
17:30 Nitra - Kosice 2.55 3.40 3.25
15 maja 2013 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Zilina 2.79 3.15 2.75
18 maja 2013 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Senica 2.45 3.32 3.30
17:30 Spartak Myjava - Trencin 2.34 3.39 3.40
17:30 Tatran Presov - Kosice 2.30 3.45 3.58
17:30 Banska Bystrica - Zilina 1.55 4.50 8.20
17:30 Nitra - Spartak Trnava 4.20 3.55 2.31
19 maja 2013 1 X 2
14:00 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 5.28 3.81 1.85
22 maja 2013 1 X 2
17:30 Trencin - Ruzomberok 1.95 3.60 4.60
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.45 4.50 8.25
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.42 5.30 10.50
17:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.87 3.70 5.00
17:30 Zilina - Tatran Presov 2.00 4.20 3.77
17:30 Spartak Myjava - Kosice 2.35 3.30 3.30
26 maja 2013 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Spartak Trnava 2.36 3.49 3.25
17:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.00 3.43 2.54
17:30 Nitra - Senica 3.10 3.45 2.60
17:30 Zlate Moravce - Trencin 2.69 3.40 2.71
17:30 Ruzomberok - Spartak Myjava 2.12 3.50 3.75
17:30 Kosice - Zilina 2.36 3.50 3.17
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
7 sierpnia 2012 1 X 2
16:30 Petrzalka - Samorin 7.00 4.50 1.62
17:30 Haniska - Bardejov 4.75 3.30 1.90
17:30 Dunajska Luzna - Dubnica 3.00 3.00 2.30
17:30 Lucenec - Zemplin Michalovce 5.19 3.60 1.78
17:30 Rimavska Sobota - Liptovsky Mikulas 1.80 3.25 4.20
19:30 Banik Ruzina - Podbrezova 6.45 3.80 1.56
28 sierpnia 2012 1 X 2
16:00 Podbrezova - Zlate Moravce 3.20 3.40 2.25
16:30 Bardejov - Odeva Lipany 1.40 4.20 7.25
17:00 Nemsova - Trencin 11.00 5.75 1.22
17:00 Petrzalka - Nitra 6.50 4.00 1.65
17:00 Namestovo - Banska Bystrica 11.00 4.85 1.30
17:00 Dunajska Luzna - Spartak Myjava 6.50 4.10 1.45
17:00 Lokomotiva Kosice - Lucenec 1.85 3.10 4.20
17:00 Aquacity Poprad - Kosice 6.32 3.90 1.55
17:30 Zilina - Banik Ruzina 1.15 8.00 21.00
17:30 Senec - Slovan Bratysława 6.50 4.20 1.55
17:30 Ruzomberok - Rimavska Sobota 1.33 4.75 8.50
19:30 Senica - Dunajska Streda 1.25 5.50 10.00
29 sierpnia 2012 1 X 2
17:00 Pohronie - Domino Bratislava 1.40 3.90 7.12
17:00 Moravany nad Vahom - Sered 2.30 3.50 3.25
17:30 Banik Kalinovo - Tatran Presov 14.00 6.50 1.13
17:30 Spartak Trnava - Bove Mesto nad Vahom 1.17 8.00 16.95
25 września 2012 1 X 2
16:00 Spartak Myjava - Nitra 1.85 3.60 4.00
16:30 Sered - Spartak Trnava 9.00 5.00 1.30
16:30 Banska Bystrica - Bardejov 1.35 4.80 8.25
17:00 Lokomotiva Kosice - Kosice 10.00 4.75 1.40
17:30 Zilina - Trencin 1.61 4.25 6.00
18:00 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.36 5.05 8.75
26 września 2012 1 X 2
16:00 Domino Bratislava - Senica 9.00 5.20 1.33
16:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.40 3.25 3.30
23 października 2012 1 X 2
16:30 Senica - Zilina 2.30 3.40 3.33
17:00 Banska Bystrica - Spartak Trnava 2.18 3.41 3.80
24 października 2012 1 X 2
16:00 Kosice - Spartak Myjava 2.00 3.63 4.33
18:00 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.44 4.57 8.50
6 listopada 2012 1 X 2
13:30 Spartak Myjava - Kosice 2.30 3.51 3.38
16:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 3.09 3.30 2.50
17:00 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.75 3.83 5.34
17:30 Zilina - Senica 1.70 3.85 5.78
9 kwietnia 2013 1 X 2
16:30 Kosice - Slovan Bratysława 3.30 3.30 2.42
16:30 Zilina - Spartak Trnava 1.88 3.45 5.00
16 kwietnia 2013 1 X 2
16:30 Spartak Trnava - Zilina 2.89 3.40 2.75
17:30 Slovan Bratysława - Kosice 1.45 4.76 9.18
1 maja 2013 1 X 2
16:00 Zilina - Slovan Bratysława 4.65 3.47 2.06
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
20 lipca 2012 1 X 2
19:30 Senec - Liptovsky Mikulas 1.57 4.25 7.40
21 lipca 2012 1 X 2
17:30 Dolny Kubin - Slovan Duslo 1.60 3.50 5.00
19:30 Zemplin Michalovce - Dubnica 1.53 4.50 8.36
28 lipca 2012 1 X 2
17:30 Liptovsky Mikulas - Rimavska Sobota 2.71 3.15 2.90
17:30 Dunajska Streda - Podbrezova 3.88 3.15 2.15
17:30 Bardejov - Dolny Kubin 2.30 3.00 3.00
31 lipca 2012 1 X 2
17:30 Rimavska Sobota - Banik Ruzina 1.45 3.80 6.75
3 sierpnia 2012 1 X 2
19:30 Senec - Bardejov 1.50 3.50 7.00
4 sierpnia 2012 1 X 2
16:30 Podbrezova - Samorin 1.40 5.25 10.00
16:30 Dubnica - Banik Ruzina 1.60 3.55 7.00
16:30 Rimavska Sobota - Slovan Duslo 1.58 3.50 5.75
16:30 Dolny Kubin - Dunajska Streda 1.80 3.25 4.80
19:30 Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas 1.67 3.75 5.50
11 sierpnia 2012 1 X 2
16:30 Slovan Duslo - Zemplin Michalovce 3.20 3.00 2.20
16:30 Liptovsky Mikulas - Dubnica 2.25 3.10 3.10
16:30 Samorin - Banik Ruzina 2.30 3.00 3.40
16:30 Podbrezova - Dolny Kubin 1.45 4.30 10.98
16:30 Dunajska Streda - Senec 2.45 3.00 3.30
16:30 Bardejov - Rimavska Sobota 2.00 3.20 3.70
18 sierpnia 2012 1 X 2
16:00 Dolny Kubin - Samorin 1.85 3.35 4.25
16:00 Banik Ruzina - Liptovsky Mikulas 2.40 3.05 3.70
16:00 Dubnica - Slovan Duslo 2.05 3.15 3.90
16:00 Rimavska Sobota - Dunajska Streda 2.45 3.00 2.91
17:30 Senec - Podbrezova 2.60 3.00 2.66
19:30 Zemplin Michalovce - Bardejov 1.42 4.00 6.70
25 sierpnia 2012 1 X 2
16:00 Samorin - Liptovsky Mikulas 2.00 3.25 4.09
16:00 Slovan Duslo - Banik Ruzina 1.65 3.10 4.50
16:00 Dolny Kubin - Senec 2.60 3.00 2.64
16:00 Podbrezova - Rimavska Sobota 1.36 4.25 8.50
16:00 Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 2.10 3.05 3.38
16:00 Bardejov - Dubnica 2.00 3.10 3.50
31 sierpnia 2012 1 X 2
19:30 Senec - Samorin 1.31 4.45 8.25
1 września 2012 1 X 2
15:30 Banik Ruzina - Bardejov 2.30 3.05 2.94
15:30 Liptovsky Mikulas - Slovan Duslo 2.32 3.10 2.91
15:30 Dubnica - Dunajska Streda 2.55 3.05 2.65
15:30 Rimavska Sobota - Dolny Kubin 1.95 3.20 3.70
19:30 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.05 3.15 3.50
8 września 2012 1 X 2
15:30 Dolny Kubin - Zemplin Michalovce 3.03 3.10 2.22
15:30 Podbrezova - Dubnica 1.56 3.55 6.50
15:30 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.80 3.25 4.10
15:30 Samorin - Slovan Duslo 2.35 3.20 2.90
15:30 Dunajska Streda - Banik Ruzina 1.33 4.20 8.75
19:30 Senec - Rimavska Sobota 1.60 3.35 5.56
15 września 2012 1 X 2
15:30 Slovan Duslo - Bardejov 1.90 3.00 3.45
15:30 Liptovsky Mikulas - Dunajska Streda 3.38 3.05 2.25
15:30 Dubnica - Dolny Kubin 2.15 3.10 3.60
15:30 Rimavska Sobota - Samorin 2.00 3.30 3.90
15:30 Banik Ruzina - Podbrezova 3.80 3.20 1.91
19:30 Zemplin Michalovce - Senec 2.45 3.10 2.85
21 września 2012 1 X 2
19:30 Senec - Dubnica 1.42 4.25 9.38
22 września 2012 1 X 2
15:00 Dunajska Streda - Slovan Duslo 1.70 3.60 5.31
15:00 Samorin - Bardejov 1.91 3.15 3.74
15:00 Dolny Kubin - Banik Ruzina 1.65 3.60 5.00
15:00 Rimavska Sobota - Zemplin Michalovce 2.40 3.15 3.27
15:00 Podbrezova - Liptovsky Mikulas 1.48 4.00 7.48
29 września 2012 1 X 2
15:00 Slovan Duslo - Podbrezova 2.50 2.95 2.55
15:00 Liptovsky Mikulas - Dolny Kubin 2.30 3.05 3.26
15:00 Dubnica - Rimavska Sobota 1.75 3.35 4.84
15:00 Banik Ruzina - Senec 3.25 3.10 2.55
15:00 Bardejov - Dunajska Streda 1.75 3.75 5.25
19:30 Zemplin Michalovce - Samorin 1.45 3.75 6.50
6 października 2012 1 X 2
14:30 Bardejov - Podbrezova 2.99 3.00 2.50
14:30 Samorin - Dunajska Streda 2.50 3.00 2.80
14:30 Banik Ruzina - Rimavska Sobota 2.10 3.20 3.67
14:30 Dubnica - Zemplin Michalovce 2.91 3.05 2.50
14:30 Liptovsky Mikulas - Senec 3.63 3.10 2.15
14:30 Slovan Duslo - Dolny Kubin 1.75 3.20 4.00
12 października 2012 1 X 2
17:30 Senec - Slovan Duslo 1.67 3.60 5.50
13 października 2012 1 X 2
14:30 Zemplin Michalovce - Banik Ruzina 1.45 4.00 7.00
14:30 Podbrezova - Dunajska Streda 1.69 3.95 6.15
14:30 Dolny Kubin - Bardejov 2.00 3.20 3.60
14:30 Rimavska Sobota - Liptovsky Mikulas 1.70 3.40 5.21
14:30 Dubnica - Samorin 1.91 3.10 4.40
20 października 2012 1 X 2
14:00 Banik Ruzina - Dubnica 1.90 3.30 4.55
14:00 Liptovsky Mikulas - Zemplin Michalovce 3.27 3.15 2.25
14:00 Slovan Duslo - Rimavska Sobota 1.60 3.40 4.70
14:00 Bardejov - Senec 2.40 3.10 2.90
14:00 Dunajska Streda - Dolny Kubin 1.50 3.75 6.61
14:00 Samorin - Podbrezova 4.03 3.25 1.90
26 października 2012 1 X 2
17:30 Senec - Dunajska Streda 1.91 3.25 4.09
27 października 2012 1 X 2
14:00 Dolny Kubin - Podbrezova 2.85 2.95 2.40
14:00 Rimavska Sobota - Bardejov 1.95 3.20 3.70
14:00 Dubnica - Liptovsky Mikulas 1.90 3.20 3.90
17:30 Zemplin Michalovce - Slovan Duslo 1.85 3.25 4.25
3 listopada 2012 1 X 2
13:30 Liptovsky Mikulas - Banik Ruzina 2.40 3.00 2.99
13:30 Slovan Duslo - Dubnica 1.45 3.65 6.00
13:30 Bardejov - Zemplin Michalovce 1.90 3.50 3.94
13:30 Dunajska Streda - Rimavska Sobota 1.80 3.70 3.90
13:30 Podbrezova - Senec 1.65 3.65 5.00
13:30 Samorin - Dolny Kubin 2.10 2.95 3.52
9 listopada 2012 1 X 2
17:30 Senec - Dolny Kubin 1.48 3.85 7.29
10 listopada 2012 1 X 2
13:30 Banik Ruzina - Slovan Duslo 2.84 3.00 2.45
13:30 Rimavska Sobota - Podbrezova 3.25 3.10 2.50
13:30 Dubnica - Bardejov 1.95 3.10 3.70
13:30 Liptovsky Mikulas - Samorin 2.00 3.00 3.70
17:30 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 2.50 3.00 2.93
13 listopada 2012 1 X 2
13:30 Banik Ruzina - Samorin 1.98 3.20 3.87
17 listopada 2012 1 X 2
13:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.60 3.65 5.87
13:00 Dolny Kubin - Rimavska Sobota 2.55 3.20 3.35
13:00 Samorin - Senec 2.80 3.00 2.55
13:00 Bardejov - Banik Ruzina 1.60 3.55 5.90
13:00 Slovan Duslo - Liptovsky Mikulas 1.45 3.50 6.50
13:00 Dunajska Streda - Dubnica 2.15 3.20 3.90
24 listopada 2012 1 X 2
13:00 Liptovsky Mikulas - Bardejov 1.90 3.45 4.45
13:00 Slovan Duslo - Samorin 1.45 3.60 6.00
13:00 Rimavska Sobota - Senec 3.05 3.00 2.35
13:00 Dubnica - Podbrezova 2.87 2.90 2.60
17:30 Zemplin Michalovce - Dolny Kubin 1.70 3.45 5.50
9 marca 2013 1 X 2
14:30 Podbrezova - Banik Ruzina 1.25 5.00 10.00
14:30 Samorin - Rimavska Sobota 1.75 3.40 4.50
17:30 Dunajska Streda - Liptovsky Mikulas 1.33 4.60 7.50
22 marca 2013 1 X 2
17:30 Senec - Banik Ruzina 1.33 5.00 9.00
23 marca 2013 1 X 2
15:00 Rimavska Sobota - Dubnica 1.62 3.55 5.43
15:00 Samorin - Zemplin Michalovce 2.55 3.10 2.85
17:30 Dunajska Streda - Bardejov 1.42 4.70 7.00
28 marca 2013 1 X 2
17:30 Senec - Liptovsky Mikulas 1.40 4.55 9.08
30 marca 2013 1 X 2
15:00 Zemplin Michalovce - Dubnica 1.40 4.50 8.36
17:30 Dunajska Streda - Samorin 1.40 4.20 8.00
6 kwietnia 2013 1 X 2
15:30 Bardejov - Dolny Kubin 1.60 3.50 5.55
15:30 Slovan Duslo - Senec 2.40 3.05 2.95
15:30 Banik Ruzina - Zemplin Michalovce 2.65 3.00 2.77
15:30 Samorin - Dubnica 1.87 3.25 4.75
17:30 Dunajska Streda - Podbrezova 2.45 2.90 3.11
9 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Podbrezova - Slovan Duslo 1.31 5.00 10.00
16:00 Dolny Kubin - Liptovsky Mikulas 1.62 3.55 5.71
12 kwietnia 2013 1 X 2
17:30 Senec - Bardejov 1.80 3.40 4.50
13 kwietnia 2013 1 X 2
14:00 Podbrezova - Samorin 1.25 5.50 12.50
15:30 Dubnica - Banik Ruzina 2.20 3.20 3.40
15:30 Rimavska Sobota - Slovan Duslo 1.95 3.20 3.87
15:30 Dolny Kubin - Dunajska Streda 4.50 3.30 1.80
17:30 Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas 1.44 4.00 6.26
16 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Dolny Kubin - Dubnica 1.91 3.15 3.95
16:00 Bardejov - Slovan Duslo 1.80 3.40 4.75
20 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Bardejov - Rimavska Sobota 1.57 4.00 5.55
16:00 Slovan Duslo - Zemplin Michalovce 2.25 3.10 3.47
16:00 Liptovsky Mikulas - Dubnica 1.90 3.25 4.11
16:00 Samorin - Banik Ruzina 2.73 3.20 3.30
16:00 Podbrezova - Dolny Kubin 1.26 5.50 11.00
16:00 Dunajska Streda - Senec 1.55 4.00 7.50
23 kwietnia 2013 1 X 2
16:30 Banik Ruzina - Dolny Kubin 1.90 3.35 4.46
16:30 Liptovsky Mikulas - Podbrezova 4.23 3.40 1.75
16:30 Slovan Duslo - Dunajska Streda 2.90 3.10 2.55
16:30 Bardejov - Samorin 1.50 3.75 6.34
16:30 Dubnica - Senec 3.30 3.40 2.20
17:30 Zemplin Michalovce - Rimavska Sobota 1.70 3.75 4.75
27 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Dubnica - Slovan Duslo 3.65 3.20 2.05
16:00 Rimavska Sobota - Dunajska Streda 3.05 3.15 2.45
16:00 Dolny Kubin - Samorin 1.72 3.50 5.50
16:00 Zemplin Michalovce - Bardejov 2.25 3.20 3.20
16:00 Banik Ruzina - Liptovsky Mikulas 2.00 3.25 3.89
17:30 Senec - Podbrezova 2.30 3.20 2.91
30 kwietnia 2013 1 X 2
16:00 Bardejov - Dubnica 1.33 5.00 9.50
16:00 Slovan Duslo - Banik Ruzina 1.83 3.80 5.00
16:00 Samorin - Liptovsky Mikulas 2.05 3.40 4.33
16:00 Dolny Kubin - Senec 2.40 3.00 2.90
16:00 Podbrezova - Rimavska Sobota 1.43 4.00 7.50
16:00 Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 1.55 3.75 6.50
4 maja 2013 1 X 2
16:30 Banik Ruzina - Bardejov 2.25 3.00 3.40
16:30 Rimavska Sobota - Dolny Kubin 1.62 3.60 5.60
16:30 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.20 3.10 3.20
16:30 Liptovsky Mikulas - Slovan Duslo 2.20 2.95 3.50
5 maja 2013 1 X 2
16:30 Senec - Samorin 1.73 3.50 5.50
7 maja 2013 1 X 2
16:30 Dolny Kubin - Slovan Duslo 1.75 3.30 5.00
16:30 Podbrezova - Bardejov 1.50 3.80 6.50
16:30 Rimavska Sobota - Banik Ruzina 1.85 3.30 4.60
11 maja 2013 1 X 2
16:30 Dolny Kubin - Zemplin Michalovce 2.20 2.85 3.14
16:30 Dunajska Streda - Banik Ruzina 1.22 5.50 12.00
16:30 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.65 3.60 5.58
16:30 Samorin - Slovan Duslo 2.00 3.20 4.24
12 maja 2013 1 X 2
16:30 Podbrezova - Dubnica 1.25 4.85 10.50
17:30 Senec - Rimavska Sobota 1.50 3.90 6.54
15 maja 2013 1 X 2
16:30 Dubnica - Dunajska Streda 4.35 3.25 2.00
16:30 Liptovsky Mikulas - Rimavska Sobota 1.95 3.00 4.00
18 maja 2013 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Senec 2.00 3.15 3.56
17:00 Rimavska Sobota - Samorin 1.57 3.65 6.01
17:00 Slovan Duslo - Bardejov 1.62 3.35 5.25
17:00 Liptovsky Mikulas - Dunajska Streda 2.00 3.15 3.50
17:00 Banik Ruzina - Podbrezova 2.90 2.90 2.45
17:00 Dubnica - Dolny Kubin 2.40 2.95 2.96
25 maja 2013 1 X 2
17:00 Dunajska Streda - Slovan Duslo 1.85 3.30 4.50
26 maja 2013 1 X 2
17:00 Rimavska Sobota - Zemplin Michalovce 1.65 3.45 5.00
17:00 Senec - Dubnica 1.35 4.30 8.50
17:00 Dolny Kubin - Banik Ruzina 1.15 6.20 16.00
17:00 Podbrezova - Liptovsky Mikulas 2.15 4.20 2.24
17:00 Samorin - Bardejov 2.05 3.00 3.70
1 czerwca 2013 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Samorin 1.44 3.75 7.39
17:00 Bardejov - Dunajska Streda 1.75 3.40 4.25
17:00 Slovan Duslo - Podbrezova 2.30 3.10 2.95
17:00 Liptovsky Mikulas - Dolny Kubin 1.60 3.70 5.75
17:00 Banik Ruzina - Senec 2.45 3.00 2.80
17:00 Dubnica - Rimavska Sobota 3.90 3.40 1.80