loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja 2015/2016

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
18 lipca 2015 1 X 2
19:00 Ruzomberok - Skalica 1.75 4.50 7.00
19:00 Dunajska Streda - Senica 2.11 3.40 3.81
19:00 Zemplin Michalovce - Trencin 7.50 4.00 1.70
19 lipca 2015 1 X 2
19:00 Spartak Myjava - Spartak Trnava 2.80 3.40 3.17
19:00 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 8.90 5.00 1.58
24 lipca 2015 1 X 2
19:00 Senica - Ruzomberok 2.30 3.60 3.82
25 lipca 2015 1 X 2
17:00 Podbrezova - Trencin 4.80 3.80 1.89
19:00 Skalica - Zemplin Michalovce 2.35 3.50 4.00
26 lipca 2015 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.58 5.40 7.72
19:00 Dunajska Streda - Spartak Trnava 2.27 3.50 4.70
19:00 Zilina - Zlate Moravce 1.26 7.00 15.00
1 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.94 3.72 5.75
19:00 Zlate Moravce - Trencin 10.00 5.00 1.51
19:00 Senica - Skalica 2.25 3.50 3.83
2 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 2.72 3.42 3.25
19:00 Spartak Myjava - Zilina 3.90 3.87 2.08
7 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Skalica - Podbrezova 2.70 3.40 3.41
8 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 2.70 3.50 3.45
19:00 Spartak Myjava - Trencin 4.62 3.78 2.01
9 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Senica - Spartak Trnava 2.52 3.30 3.10
19:00 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.65 4.50 7.00
19:00 Zilina - Dunajska Streda 1.64 5.50 8.50
15 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Senica - Slovan Bratysława 4.30 3.90 2.30
19:00 Dunajska Streda - Trencin 3.42 3.35 2.45
19:00 Spartak Myjava - Zemplin Michalovce 1.73 4.46 7.50
16 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Ruzomberok - Zilina 5.70 4.07 1.85
16:30 Skalica - Spartak Trnava 2.80 3.30 2.88
19 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.30 3.60 3.50
22 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Skalica - Zlate Moravce 1.90 3.80 5.10
19:00 Podbrezova - Spartak Myjava 2.37 3.60 4.00
19:00 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 2.78 3.30 3.02
23 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Trencin - Ruzomberok 1.32 6.50 17.93
19:00 Zilina - Senica 1.53 4.80 9.20
25 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.70 4.00 7.00
29 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Skalica 1.26 6.59 18.64
19:00 Senica - Trencin 6.80 4.00 1.70
19:00 Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1.50 4.46 8.86
19:00 Spartak Myjava - Zlate Moravce 1.57 4.51 8.00
19:00 Dunajska Streda - Podbrezova 1.62 4.05 7.80
30 sierpnia 2015 1 X 2
20:15 Spartak Trnava - Zilina 4.20 3.45 2.37
12 września 2015 1 X 2
15:30 Skalica - Spartak Myjava 3.18 3.65 2.60
18:20 Zilina - Slovan Bratysława 2.47 3.55 3.30
19:00 Podbrezova - Ruzomberok 2.35 3.57 3.40
19:00 Zemplin Michalovce - Senica 2.25 3.69 4.65
13 września 2015 1 X 2
16:30 Trencin - Spartak Trnava 1.44 5.50 12.11
20:00 Zlate Moravce - Dunajska Streda 4.52 3.80 1.97
15 września 2015 1 X 2
20:00 Podbrezova - Zilina 7.25 4.33 1.62
19 września 2015 1 X 2
18:20 Spartak Trnava - Zemplin Michalovce 1.42 4.95 9.10
19:00 Dunajska Streda - Spartak Myjava 1.85 3.80 5.00
19:00 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.70 4.30 7.50
19:00 Zilina - Skalica 1.18 8.50 19.52
19:00 Senica - Podbrezova 2.07 3.65 3.88
20 września 2015 1 X 2
14:00 Slovan Bratysława - Trencin 3.03 3.50 2.75
22 września 2015 1 X 2
15:00 Skalica - Dunajska Streda 3.31 3.26 2.42
19:00 Zlate Moravce - Senica 2.40 3.50 3.16
19:00 Podbrezova - Spartak Trnava 3.15 3.40 3.00
19:00 Spartak Myjava - Ruzomberok 2.00 3.70 4.20
23 września 2015 1 X 2
18:20 Trencin - Zilina 2.13 3.69 4.15
20:00 Zemplin Michalovce - Slovan Bratysława 6.20 4.68 1.75
25 września 2015 1 X 2
20:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.55 4.60 7.19
26 września 2015 1 X 2
18:20 Senica - Spartak Myjava 3.13 3.50 2.43
19:00 Trencin - Skalica 1.18 8.00 19.00
19:00 Ruzomberok - Dunajska Streda 2.48 3.40 3.25
27 września 2015 1 X 2
14:00 Zilina - Zemplin Michalovce 1.17 9.00 21.70
17:00 Slovan Bratysława - Podbrezova 1.20 8.00 24.12
2 października 2015 1 X 2
18:00 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.23 7.09 16.62
3 października 2015 1 X 2
14:30 Skalica - Ruzomberok 2.45 3.50 3.30
17:00 Spartak Trnava - Spartak Myjava 2.35 3.64 4.00
17:00 Zilina - Podbrezova 1.21 7.90 18.57
18:20 Trencin - Zemplin Michalovce 1.18 8.77 23.20
4 października 2015 1 X 2
14:00 Senica - Dunajska Streda 3.46 3.30 2.85
16 października 2015 1 X 2
18:00 Zlate Moravce - Zilina 9.10 4.80 1.60
17 października 2015 1 X 2
17:00 Spartak Trnava - Dunajska Streda 2.45 3.40 3.75
17:00 Ruzomberok - Senica 1.80 3.90 6.40
17:00 Trencin - Podbrezova 1.24 7.50 19.00
18:20 Spartak Myjava - Slovan Bratysława 3.18 3.40 2.60
18 października 2015 1 X 2
14:00 Zemplin Michalovce - Skalica 1.90 3.70 5.13
23 października 2015 1 X 2
18:00 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.02 3.75 4.85
24 października 2015 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.53 3.50 3.75
17:00 Trencin - Zlate Moravce 1.25 7.00 16.00
18:20 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.60 4.59 7.98
25 października 2015 1 X 2
14:00 Zilina - Spartak Myjava 1.61 4.40 6.25
14:00 Skalica - Senica 2.55 3.40 3.25
30 października 2015 1 X 2
18:00 Trencin - Spartak Myjava 1.36 6.00 13.50
31 października 2015 1 X 2
17:00 Spartak Trnava - Senica 1.80 3.85 5.10
17:00 Podbrezova - Skalica 2.45 3.48 3.75
17:00 Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 1.91 3.85 5.60
18:20 Dunajska Streda - Zilina 4.25 3.75 2.15
1 listopada 2015 1 X 2
14:00 Ruzomberok - Slovan Bratysława 4.55 3.86 2.10
6 listopada 2015 1 X 2
18:00 Spartak Trnava - Skalica 1.44 5.00 9.50
7 listopada 2015 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Spartak Myjava 3.00 3.40 2.70
17:00 Podbrezova - Zlate Moravce 2.05 3.68 4.02
17:00 Slovan Bratysława - Senica 1.35 5.50 10.63
18:20 Zilina - Ruzomberok 1.47 4.85 8.00
8 listopada 2015 1 X 2
16:30 Trencin - Dunajska Streda 1.40 5.50 11.50
20 listopada 2015 1 X 2
18:00 Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 1.56 4.60 9.48
21 listopada 2015 1 X 2
16:00 Ruzomberok - Trencin 5.10 4.05 1.89
17:00 Spartak Myjava - Podbrezova 1.63 4.21 6.00
17:00 Zlate Moravce - Skalica 1.94 4.06 6.79
17:00 Senica - Zilina 6.10 3.90 1.85
22 listopada 2015 1 X 2
14:00 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.37 3.47 2.58
27 listopada 2015 1 X 2
18:00 Podbrezova - Dunajska Streda 3.03 3.33 2.60
28 listopada 2015 1 X 2
13:00 Skalica - Slovan Bratysława 10.50 4.96 1.48
17:00 Zemplin Michalovce - Ruzomberok 2.95 3.40 2.66
17:00 Zlate Moravce - Spartak Myjava 2.45 3.50 3.44
18:20 Zilina - Spartak Trnava 1.70 3.91 6.07
29 listopada 2015 1 X 2
14:00 Trencin - Senica 1.31 7.70 17.00
4 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Spartak Myjava - Skalica 1.50 4.75 7.60
5 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Dunajska Streda - Zlate Moravce 1.67 4.75 8.50
17:00 Ruzomberok - Podbrezova 1.83 3.80 5.29
17:00 Senica - Zemplin Michalovce 1.65 4.00 7.10
18:20 Spartak Trnava - Trencin 4.20 3.65 1.95
6 grudnia 2015 1 X 2
14:00 Slovan Bratysława - Zilina 2.35 3.49 3.40
26 lutego 2016 1 X 2
18:00 Skalica - Zilina 4.60 3.95 1.90
27 lutego 2016 1 X 2
15:45 Trencin - Slovan Bratysława 1.95 4.33 7.90
17:00 Zemplin Michalovce - Spartak Trnava 2.49 3.40 3.75
17:00 Podbrezova - Senica 2.19 3.48 3.60
17:00 Zlate Moravce - Ruzomberok 2.50 3.72 3.20
28 lutego 2016 1 X 2
14:00 Dunajska Streda - Spartak Myjava 1.93 3.75 5.94
1 marca 2016 1 X 2
17:00 Senica - Zlate Moravce 2.45 3.45 4.22
2 marca 2016 1 X 2
17:00 Ruzomberok - Spartak Myjava 2.20 3.48 3.78
17:00 Dunajska Streda - Skalica 1.77 3.85 6.90
18:20 Spartak Trnava - Podbrezova 1.50 4.33 8.20
4 marca 2016 1 X 2
18:00 Zilina - Zemplin Michalovce 1.45 5.10 8.50
5 marca 2016 1 X 2
17:00 Podbrezova - Slovan Bratysława 7.09 4.40 1.67
17:00 Skalica - Trencin 8.00 4.95 1.50
18:20 Dunajska Streda - Ruzomberok 1.95 3.45 4.75
6 marca 2016 1 X 2
17:00 Zlate Moravce - Spartak Trnava 2.97 3.32 2.55
18:00 Spartak Myjava - Senica 1.67 4.00 7.15
8 marca 2016 1 X 2
17:00 Zilina - Trencin 5.15 3.69 1.91
9 marca 2016 1 X 2
16:00 Slovan Bratysława - Zemplin Michalovce 1.22 7.40 19.50
11 marca 2016 1 X 2
18:00 Dunajska Streda - Senica 1.67 3.75 6.30
12 marca 2016 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Skalica 1.82 3.77 5.20
17:00 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 7.30 4.20 1.67
17:00 Podbrezova - Zilina 3.20 3.52 2.66
18:20 Spartak Myjava - Spartak Trnava 2.48 3.55 3.24
13 marca 2016 1 X 2
14:30 Zemplin Michalovce - Trencin 8.00 4.50 1.50
18 marca 2016 1 X 2
18:00 Zilina - Zlate Moravce 1.64 4.33 6.50
19 marca 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Podbrezova 1.30 6.90 14.94
17:00 Senica - Ruzomberok 3.15 3.35 2.90
18:20 Spartak Trnava - Dunajska Streda 2.08 3.80 3.98
20 marca 2016 1 X 2
14:30 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.49 4.50 8.50
17:00 Skalica - Zemplin Michalovce 2.28 3.35 3.75
1 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.46 3.44 3.75
2 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.95 3.65 5.49
17:00 Senica - Skalica 2.01 3.65 5.09
17:00 Spartak Myjava - Zilina 2.81 3.41 2.85
18:20 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 3.08 3.39 2.80
3 kwietnia 2016 1 X 2
14:30 Zlate Moravce - Trencin 8.54 4.88 1.49
8 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Zilina - Dunajska Streda 1.84 3.97 5.01
9 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 2.10 4.00 6.42
17:00 Skalica - Podbrezova 2.71 3.30 3.25
17:00 Spartak Trnava - Senica 1.73 4.00 5.60
18:20 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.70 4.15 7.00
10 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Spartak Myjava 1.30 6.70 19.68
15 kwietnia 2016 1 X 2
20:00 Zlate Moravce - Podbrezova 2.85 3.30 3.20
16 kwietnia 2016 1 X 2
18:20 Dunajska Streda - Trencin 5.25 3.80 1.88
19:00 Spartak Myjava - Zemplin Michalovce 1.80 4.05 7.00
19:00 Ruzomberok - Zilina 2.50 3.48 3.70
19:00 Spartak Trnava - Skalica 1.90 4.05 7.00
17 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Senica - Slovan Bratysława 7.50 4.15 1.70
19 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Ruzomberok 1.23 7.29 17.49
19:00 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 3.11 3.35 2.69
19:00 Podbrezova - Spartak Myjava 2.63 3.49 3.09
19:00 Skalica - Zlate Moravce 1.73 4.13 5.86
20 kwietnia 2016 1 X 2
17:55 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.48 4.67 8.00
20:00 Zilina - Senica 1.48 5.75 10.58
23 kwietnia 2016 1 X 2
18:20 Senica - Trencin 10.71 5.00 1.43
19:00 Spartak Myjava - Zlate Moravce 1.30 6.01 14.66
19:00 Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1.57 4.34 7.02
19:00 Dunajska Streda - Podbrezova 1.73 3.84 6.08
24 kwietnia 2016 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Zilina 3.02 3.53 2.60
20:00 Slovan Bratysława - Skalica 1.23 7.10 16.72
30 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Podbrezova - Ruzomberok 2.45 3.39 3.38
19:00 Zemplin Michalovce - Senica 1.90 4.00 6.66
20:00 Zlate Moravce - Dunajska Streda 3.51 3.42 2.40
1 maja 2016 1 X 2
16:30 Skalica - Spartak Myjava 2.70 3.30 3.01
2 maja 2016 1 X 2
19:00 Trencin - Spartak Trnava 1.26 6.73 15.00
20:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.60 3.40 2.87
6 maja 2016 1 X 2
20:00 Zilina - Skalica 1.53 5.00 8.09
7 maja 2016 1 X 2
18:20 Spartak Myjava - Dunajska Streda 2.25 3.30 4.14
19:00 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.46 4.79 10.12
19:00 Senica - Podbrezova 2.40 3.50 3.20
19:00 Spartak Trnava - Zemplin Michalovce 1.62 4.25 6.00
8 maja 2016 1 X 2
17:00 Slovan Bratysława - Trencin 2.91 3.61 2.93
13 maja 2016 1 X 2
20:30 Skalica - Dunajska Streda 2.55 3.41 3.30
20:30 Podbrezova - Spartak Trnava 3.00 3.46 2.54
20:30 Trencin - Zilina 2.13 4.22 4.20
20:30 Zlate Moravce - Senica 2.30 3.35 3.80
20:30 Spartak Myjava - Ruzomberok 1.76 4.05 5.50
20:30 Zemplin Michalovce - Slovan Bratysława 4.50 3.70 2.75
20 maja 2016 1 X 2
20:30 Slovan Bratysława - Podbrezova 1.58 4.80 7.50
20:30 Trencin - Skalica 1.26 7.18 12.56
20:30 Zemplin Michalovce - Zilina 2.51 3.45 3.10
20:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.81 3.97 4.85
20:30 Senica - Spartak Myjava 2.71 3.60 2.70
20:30 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.26 6.93 16.02
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
11 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Tatran Krasno - Skalica 17.00 9.50 1.14
17:00 Nemsova - Gabcikovo 2.86 3.25 2.46
17:00 Komarno - Thermal Velky Meder 5.50 3.95 1.67
17:30 Samorin - Dunajska Luzna 3.30 3.32 2.18
17:30 Lamac Bratysława - Senec 13.00 7.60 1.17
17:30 Senkvice - Podbrezova 26.00 13.00 1.06
19 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Bahon - Banska Bystrica 3.25 3.60 1.95
1 września 2015 1 X 2
16:30 Nove Zamky - Spartak Trnava 11.00 7.50 1.13
16:30 Senec - Iskra Borcice 3.10 3.60 2.60
16:30 Teplicka nad Vahom - Zemplin Michalovce 15.00 7.53 1.20
16:30 Haniska - Tatran Presov 3.50 3.75 2.15
17:00 Nemsova - Spartak Myjava 12.00 6.00 1.22
8 września 2015 1 X 2
16:30 Nove Zamky - Spartak Trnava 19.00 13.00 1.06
30 września 2015 1 X 2
16:00 Liptovsky Mikulas - Zilina 13.00 6.50 1.18
13 października 2015 1 X 2
15:00 Lokomotiva Zvolen - Senica 4.75 4.00 1.61
15:30 Sered - Spartak Myjava 5.62 4.25 1.50
14 października 2015 1 X 2
15:00 Nove Mesto - Podbrezova 6.50 4.45 1.51
15:30 Dunajska Luzna - Ruzomberok 8.63 5.43 1.45
20 października 2015 1 X 2
17:30 Nitra - Slovan Bratysława 8.00 5.60 1.36
28 października 2015 1 X 2
15:00 Iskra Borcice - Zilina 8.00 5.90 1.36
3 listopada 2015 1 X 2
17:00 Zlate Moravce - Spartak Myjava 2.15 3.54 3.50
4 listopada 2015 1 X 2
13:30 Dolny Kubin - Trencin 19.00 9.20 1.13
13:30 Nove Mesto - Senica 6.00 4.25 1.50
17:00 Dunajska Streda - Tatran Presov 1.40 4.85 8.00
17:00 Slovan Bratysława - Pohronie 1.14 9.50 23.00
15 marca 2016 1 X 2
17:00 Zlate Moravce - Ruzomberok 3.00 3.43 2.50
17:30 Senica - Slovan Bratysława 8.26 4.20 1.58
18:00 Zilina - Dunajska Streda 2.91 3.47 2.65
16 marca 2016 1 X 2
14:00 Kosice - Trencin 11.00 5.75 1.33
5 kwietnia 2016 1 X 2
18:30 Slovan Bratysława - Zilina 1.90 3.80 4.36
6 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Ruzomberok 1.40 5.25 12.03
12 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Zilina - Slovan Bratysława 2.65 3.41 2.82
13 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Ruzomberok - Trencin 3.93 3.81 2.16
29 kwietnia 2016 1 X 2
20:30 Slovan Bratysława - Trencin 3.62 3.39 2.30
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
1 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Sered - Slovan Duslo 1.36 4.75 6.50
17:00 Tatran Presov - Lokomotiva Kosice 1.59 3.75 4.75
17:00 Nove Mesto - Spartak Trnava B 2.70 3.40 2.26
17:00 Bardejov - Aquacity Poprad 1.71 3.60 4.33
17:00 Lokomotiva Zvolen - Spisska Nova Ves 1.69 3.80 5.50
18:30 Nitra - Senec 1.73 4.00 4.00
2 sierpnia 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Pohronie 3.40 3.80 2.17
17:00 Dolny Kubin - Teplicka nad Vahom 1.53 3.60 5.25
17:00 Kosice - Haniska 1.12 8.00 13.50
8 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Liptovsky Mikulas - Teplicka nad Vahom 1.28 5.25 7.13
17:00 Slovan Duslo - Nove Mesto 1.65 3.80 4.33
17:00 Banska Bystrica - Zilina B 3.00 3.60 2.00
17:00 Senec - Pohronie 2.59 3.20 2.35
17:00 Rimavska Sobota - Tatran Presov 3.40 3.45 1.90
18:30 Nitra - Sered 1.69 3.75 4.20
19:00 Aquacity Poprad - Kosice 3.30 3.40 1.90
9 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Lokomotiva Kosice - Lokomotiva Zvolen 2.30 3.30 2.75
16 sierpnia 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Banska Bystrica 1.91 3.60 4.20
17:00 Pohronie - Dunajska Luzna 1.45 4.00 5.75
17:30 Dolny Kubin - Aquacity Poprad 2.63 3.20 2.40
17:30 Sered - Senec 1.95 3.25 3.50
17:30 Kosice - Spisska Nova Ves 1.33 4.33 7.00
17 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Spartak Trnava B - Zilina B 3.50 3.60 2.38
22 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Nitra - Iskra Borcice 1.65 4.00 4.00
19:00 Aquacity Poprad - Teplicka nad Vahom 1.30 4.50 7.00
23 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Sered - Nove Mesto 1.60 4.50 4.50
24 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Spartak Trnava B - Slovan Bratysława B 1.69 3.80 4.33
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Iskra Borcice - Sered 1.75 3.40 3.75
16:30 Haniska - Aquacity Poprad 3.50 4.00 1.73
16:30 Bardejov - Tatran Presov 2.25 3.20 2.65
16:30 Lokomotiva Zvolen - Liptovsky Mikulas 2.00 3.75 2.85
16:30 Teplicka nad Vahom - Spisska Nova Ves 2.20 3.20 2.75
16:30 Nove Mesto - Senec 2.00 3.25 3.10
30 sierpnia 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Slovan Duslo 2.60 3.75 2.25
16:30 Dunajska Luzna - Banska Bystrica 1.71 4.00 4.00
16:30 Kosice - Rimavska Sobota 1.17 5.60 11.00
5 września 2015 1 X 2
16:00 Tatran Presov - Kosice 1.83 3.50 3.80
16:00 Liptovsky Mikulas - Aquacity Poprad 1.51 3.75 6.00
16:00 Sered - Zilina B 2.55 3.20 2.90
16:00 Lokomotiva Zvolen - Bardejov 1.77 3.35 3.90
16:00 Slovan Duslo - Pohronie 2.88 3.20 2.50
16:00 Nove Mesto - Iskra Borcice 2.25 3.25 2.70
16:00 Rimavska Sobota - Dolny Kubin 2.80 3.20 2.60
16:00 Senec - Banska Bystrica 1.67 3.50 4.50
17:30 Nitra - Slovan Bratysława B 1.54 4.00 5.00
6 września 2015 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Dunajska Luzna 1.95 3.40 3.80
16:00 Lokomotiva Kosice - Teplicka nad Vahom 2.10 3.50 3.75
11 września 2015 1 X 2
16:30 Dunajska Luzna - Slovan Duslo 2.40 3.60 2.45
12 września 2015 1 X 2
16:00 Haniska - Lokomotiva Kosice 2.25 3.00 2.80
16:00 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.87 3.30 3.40
16:00 Pohronie - Nitra 2.30 3.20 2.60
16:00 Banska Bystrica - Spartak Trnava B 3.10 3.10 2.05
16:00 Teplicka nad Vahom - Rimavska Sobota 2.05 3.10 3.10
19:00 Aquacity Poprad - Spisska Nova Ves 1.33 4.33 6.75
13 września 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Sered 1.80 4.33 4.33
10:30 Zilina B - Nove Mesto 1.59 4.50 5.00
16:00 Kosice - Lokomotiva Zvolen 1.83 3.75 3.60
16:00 Dolny Kubin - Tatran Presov 2.63 3.60 2.20
16:00 Iskra Borcice - Senec 1.61 4.33 4.50
15 września 2015 1 X 2
15:00 Nitra - Dunajska Luzna 1.71 3.75 4.00
16:00 Slovan Duslo - Banska Bystrica 1.59 4.50 4.00
16:00 Liptovsky Mikulas - Spisska Nova Ves 1.67 3.50 4.40
16:00 Lokomotiva Kosice - Aquacity Poprad 3.00 3.60 2.03
16:00 Rimavska Sobota - Haniska 2.40 3.75 2.40
16:00 Sered - Pohronie 2.75 3.30 2.25
16 września 2015 1 X 2
16:00 Tatran Presov - Teplicka nad Vahom 1.25 5.50 7.50
16:00 Iskra Borcice - Zilina B 1.58 4.50 4.12
16:00 Nove Mesto - Slovan Bratysława B 1.91 4.00 3.35
16:00 Lokomotiva Zvolen - Dolny Kubin 1.83 3.60 3.59
16:30 Senec - Spartak Trnava B 2.25 3.60 2.70
17:00 Bardejov - Kosice 2.10 3.45 2.87
19 września 2015 1 X 2
15:30 Spisska Nova Ves - Lokomotiva Kosice 2.05 3.20 3.00
15:30 Haniska - Tatran Presov 3.75 3.75 1.85
15:30 Teplicka nad Vahom - Lokomotiva Zvolen 3.91 3.50 1.70
15:30 Banska Bystrica - Nitra 8.25 4.50 1.43
19:00 Aquacity Poprad - Rimavska Sobota 1.54 3.90 5.00
20 września 2015 1 X 2
10:30 Zilina B - Senec 1.95 3.70 5.75
10:30 Spartak Trnava B - Slovan Duslo 2.90 3.50 2.88
15:30 Dolny Kubin - Bardejov 2.68 3.20 2.25
15:30 Kosice - Liptovsky Mikulas 1.59 4.00 5.75
15:30 Dunajska Luzna - Sered 2.40 3.40 2.53
15:30 Pohronie - Nove Mesto 1.55 3.80 4.75
21 września 2015 1 X 2
16:00 Slovan Bratysława B - Iskra Borcice 2.88 3.75 2.15
26 września 2015 1 X 2
15:30 Iskra Borcice - Pohronie 1.80 3.40 3.80
15:30 Lokomotiva Zvolen - Haniska 1.70 3.50 4.20
15:30 Bardejov - Teplicka nad Vahom 1.22 5.75 8.50
15:30 Sered - Banska Bystrica 1.90 3.50 3.40
15:30 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Kosice 1.62 3.70 4.50
15:30 Rimavska Sobota - Spisska Nova Ves 1.95 3.50 3.20
15:30 Senec - Slovan Duslo 2.60 3.25 2.63
15:30 Tatran Presov - Aquacity Poprad 1.78 3.50 3.80
15:30 Nove Mesto - Dunajska Luzna 1.95 3.50 3.20
17:30 Nitra - Spartak Trnava B 1.50 5.00 10.00
3 października 2015 1 X 2
15:00 Teplicka nad Vahom - Kosice 5.36 3.70 1.50
15:00 Banska Bystrica - Nove Mesto 2.25 3.20 2.73
15:00 Slovan Duslo - Nitra 3.25 3.30 1.95
15:00 Haniska - Bardejov 3.59 3.45 1.80
17:00 Aquacity Poprad - Lokomotiva Zvolen 1.83 3.35 3.90
4 października 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Senec 2.10 3.60 3.05
10:30 Spartak Trnava B - Sered 2.20 3.60 3.10
15:00 Lokomotiva Kosice - Rimavska Sobota 1.57 4.00 8.50
15:00 Pohronie - Zilina B 1.72 3.40 4.40
15:00 Dunajska Luzna - Iskra Borcice 3.75 4.00 2.00
15:00 Dolny Kubin - Liptovsky Mikulas 2.10 3.50 2.80
10 października 2015 1 X 2
14:30 Spartak Trnava B - Nove Mesto 1.91 3.25 3.50
15:00 Haniska - Kosice 3.60 3.55 1.83
15:00 Liptovsky Mikulas - Rimavska Sobota 1.40 4.40 6.25
15:00 Teplicka nad Vahom - Dolny Kubin 2.25 3.40 2.66
15:00 Spisska Nova Ves - Lokomotiva Zvolen 4.00 3.40 1.70
15:00 Slovan Duslo - Sered 1.95 3.30 3.50
15:00 Senec - Nitra 6.00 5.00 1.50
15:00 Banska Bystrica - Iskra Borcice 5.00 4.20 1.50
15:00 Dunajska Luzna - Zilina B 4.00 3.50 1.90
17:00 Aquacity Poprad - Bardejov 2.50 3.20 2.50
11 października 2015 1 X 2
15:00 Pohronie - Slovan Bratysława B 1.62 3.80 4.11
15:00 Lokomotiva Kosice - Tatran Presov 3.25 3.30 2.20
17 października 2015 1 X 2
10:30 Zilina B - Banska Bystrica 1.60 4.30 4.80
14:30 Sered - Nitra 2.62 3.60 2.40
14:30 Teplicka nad Vahom - Liptovsky Mikulas 4.15 3.46 1.70
14:30 Nove Mesto - Slovan Duslo 2.30 3.60 3.40
14:30 Tatran Presov - Rimavska Sobota 1.34 5.50 9.50
14:30 Bardejov - Spisska Nova Ves 1.18 5.64 7.85
18 października 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Dunajska Luzna 2.05 3.50 3.20
14:30 Pohronie - Senec 1.65 3.62 4.31
14:30 Haniska - Dolny Kubin 1.67 3.50 4.50
14:30 Iskra Borcice - Spartak Trnava B 1.43 4.00 7.00
14:30 Kosice - Aquacity Poprad 1.38 4.30 6.01
24 października 2015 1 X 2
10:30 Zilina B - Spartak Trnava B 1.57 4.20 4.75
13:30 Slovan Duslo - Iskra Borcice 4.33 3.80 1.91
13:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława B 1.75 4.00 3.75
13:30 Senec - Sered 2.10 3.60 3.10
13:30 Rimavska Sobota - Lokomotiva Zvolen 2.90 3.75 2.25
13:30 Liptovsky Mikulas - Tatran Presov 3.20 3.60 2.20
13:30 Haniska - Teplicka nad Vahom 1.40 4.75 6.50
13:30 Spisska Nova Ves - Kosice 6.00 4.00 1.40
14:30 Nitra - Nove Mesto 1.44 4.50 5.25
17:00 Aquacity Poprad - Dolny Kubin 1.60 4.20 5.00
25 października 2015 1 X 2
13:30 Dunajska Luzna - Pohronie 2.55 3.75 2.30
13:30 Lokomotiva Kosice - Bardejov 2.45 3.60 2.40
31 października 2015 1 X 2
13:00 Nove Mesto - Sered 1.95 4.00 3.28
13:00 Lokomotiva Zvolen - Tatran Presov 2.70 3.15 2.40
13:00 Kosice - Lokomotiva Kosice 1.30 5.40 7.00
13:00 Dolny Kubin - Spisska Nova Ves 1.67 4.00 3.85
13:00 Bardejov - Rimavska Sobota 1.19 6.50 10.00
13:00 Iskra Borcice - Nitra 1.50 4.75 6.00
13:00 Haniska - Liptovsky Mikulas 2.20 4.00 2.70
1 listopada 2015 1 X 2
10:30 Zilina B - Slovan Duslo 1.63 4.00 5.75
13:00 Teplicka nad Vahom - Aquacity Poprad 3.15 3.25 2.05
13:00 Dunajska Luzna - Senec 1.95 3.50 3.31
13:00 Pohronie - Banska Bystrica 1.65 3.50 4.75
2 listopada 2015 1 X 2
14:00 Slovan Bratysława B - Spartak Trnava B 2.05 3.50 3.57
6 listopada 2015 1 X 2
17:30 Nitra - Zilina B 2.35 3.50 2.90
7 listopada 2015 1 X 2
13:00 Aquacity Poprad - Haniska 1.65 3.55 5.08
13:00 Spisska Nova Ves - Teplicka nad Vahom 1.77 3.55 4.01
13:00 Senec - Nove Mesto 2.55 3.60 2.53
13:00 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Zvolen 2.05 3.25 3.20
13:00 Banska Bystrica - Dunajska Luzna 1.77 3.50 4.10
13:00 Sered - Iskra Borcice 3.60 3.60 1.85
13:00 Slovan Duslo - Slovan Bratysława B 2.75 3.80 2.45
13:00 Tatran Presov - Bardejov 1.67 3.80 4.42
13:00 Rimavska Sobota - Kosice 11.00 5.50 1.33
8 listopada 2015 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Pohronie 2.85 3.25 2.60
13:00 Lokomotiva Kosice - Dolny Kubin 1.57 3.80 5.00
13 listopada 2015 1 X 2
13:30 Zilina B - Sered 1.63 4.20 5.50
14 listopada 2015 1 X 2
13:00 Aquacity Poprad - Liptovsky Mikulas 2.10 3.25 3.17
13:00 Iskra Borcice - Nove Mesto 1.36 5.00 8.50
13:00 Banska Bystrica - Senec 1.56 3.75 5.10
13:00 Teplicka nad Vahom - Lokomotiva Kosice 2.50 3.25 2.40
13:00 Bardejov - Lokomotiva Zvolen 1.85 3.60 5.25
13:00 Haniska - Spisska Nova Ves 1.60 3.60 4.79
15 listopada 2015 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Nitra 3.00 3.75 2.40
13:00 Dunajska Luzna - Spartak Trnava B 1.85 3.60 3.60
13:00 Kosice - Tatran Presov 1.55 3.75 5.75
13:00 Dolny Kubin - Rimavska Sobota 1.51 3.80 5.75
13:00 Pohronie - Slovan Duslo 1.32 5.25 12.00
17 listopada 2015 1 X 2
13:00 Lokomotiva Zvolen - Lokomotiva Kosice 1.69 3.80 4.00
21 listopada 2015 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Banska Bystrica 2.30 3.25 2.75
13:00 Rimavska Sobota - Teplicka nad Vahom 2.00 3.40 3.60
13:00 Spisska Nova Ves - Aquacity Poprad 3.40 3.40 1.91
13:00 Liptovsky Mikulas - Bardejov 1.83 3.75 4.50
13:00 Slovan Duslo - Dunajska Luzna 2.00 3.40 3.60
13:00 Lokomotiva Zvolen - Kosice 3.54 3.50 1.80
13:00 Senec - Iskra Borcice 6.50 4.00 1.57
13:00 Sered - Slovan Bratysława B 1.65 3.80 4.75
14:30 Nitra - Pohronie 2.40 3.25 2.70
22 listopada 2015 1 X 2
13:00 Tatran Presov - Dolny Kubin 1.33 5.50 8.50
13:00 Lokomotiva Kosice - Haniska 2.00 3.50 3.60
13:00 Nove Mesto - Zilina B 2.60 3.30 2.77
5 marca 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Iskra Borcice 8.50 5.00 1.74
14:30 Spartak Trnava B - Senec 1.30 4.30 6.68
14:30 Banska Bystrica - Slovan Duslo 1.26 4.43 7.80
14:30 Haniska - Rimavska Sobota 1.16 5.11 10.47
17:30 Aquacity Poprad - Lokomotiva Kosice 1.65 3.70 4.39
6 marca 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Nove Mesto 2.70 3.50 2.56
14:30 Teplicka nad Vahom - Tatran Presov 4.90 4.10 1.48
14:30 Kosice - Bardejov 1.42 4.33 6.00
14:30 Dunajska Luzna - Nitra 2.00 3.60 3.00
9 marca 2016 1 X 2
14:30 Senec - Zilina B 6.00 5.00 1.75
12 marca 2016 1 X 2
14:30 Nove Mesto - Pohronie 2.34 3.26 2.41
14:30 Tatran Presov - Haniska 1.23 4.90 7.58
15:00 Nitra - Banska Bystrica 1.91 3.40 3.40
15:00 Lokomotiva Zvolen - Teplicka nad Vahom 1.26 4.75 6.97
13 marca 2016 1 X 2
14:30 Slovan Duslo - Spartak Trnava B 2.30 3.75 2.65
14:30 Lokomotiva Kosice - Spisska Nova Ves 1.33 4.90 6.04
14:30 Sered - Dunajska Luzna 1.75 4.20 4.20
16:00 Iskra Borcice - Slovan Bratysława B 1.33 5.50 8.00
16 marca 2016 1 X 2
15:00 Pohronie - Sered 1.72 3.50 3.96
15:00 Spisska Nova Ves - Liptovsky Mikulas 4.33 3.80 1.73
17 marca 2016 1 X 2
15:00 Rimavska Sobota - Aquacity Poprad 6.00 4.20 1.70
19 marca 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Zilina B 2.20 3.60 2.63
20 marca 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Nitra 3.19 3.25 2.00
15:00 Aquacity Poprad - Tatran Presov 2.86 3.20 2.25
15:00 Slovan Duslo - Senec 1.35 4.30 6.89
15:00 Haniska - Lokomotiva Zvolen 2.80 3.30 2.20
15:00 Pohronie - Iskra Borcice 3.35 3.55 1.85
15:00 Teplicka nad Vahom - Bardejov 3.32 3.25 1.98
15:00 Lokomotiva Kosice - Liptovsky Mikulas 2.30 3.30 3.30
15:00 Spisska Nova Ves - Rimavska Sobota 1.50 3.70 5.38
15:00 Dunajska Luzna - Nove Mesto 1.83 3.30 3.77
15:00 Banska Bystrica - Sered 1.38 4.10 6.61
26 marca 2016 1 X 2
15:00 Zilina B - Pohronie 2.19 4.00 6.28
15:00 Lokomotiva Zvolen - Aquacity Poprad 3.00 3.45 3.44
15:00 Senec - Slovan Bratysława B 5.54 3.90 1.48
15:00 Rimavska Sobota - Lokomotiva Kosice 13.00 7.50 1.30
15:00 Nitra - Slovan Duslo 1.29 5.50 11.00
15:00 Tatran Presov - Spisska Nova Ves 1.08 8.30 12.96
15:00 Bardejov - Haniska 1.26 5.25 7.50
15:00 Iskra Borcice - Dunajska Luzna 1.18 6.50 10.00
15:00 Kosice - Teplicka nad Vahom 1.11 9.00 17.00
15:00 Sered - Spartak Trnava B 1.51 3.80 5.75
2 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 Spisska Nova Ves - Teplicka nad Vahom 1.67 3.43 3.85
15:30 Haniska - Rimavska Sobota 1.15 6.06 8.87
15:30 Nove Mesto - Spartak Trnava B 1.90 3.18 3.23
15:30 Banska Bystrica - Senec 1.18 5.34 8.51
15:30 Bardejov - Iskra Borcice 4.70 4.11 1.44
3 kwietnia 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Liptovsky Mikulas 2.95 3.40 2.50
10:30 Zilina B - Tatran Presov 3.60 3.60 2.05
15:30 Dunajska Luzna - Slovan Duslo 1.80 3.45 3.59
15:30 Sered - Kosice 4.33 3.60 1.67
15:30 Lokomotiva Kosice - Pohronie 2.45 3.40 2.50
4 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiva Zvolen - Nitra 2.45 3.20 2.48
9 kwietnia 2016 1 X 2
15:30 Rimavska Sobota - Spisska Nova Ves 1.85 3.41 3.15
15:30 Banska Bystrica - Nove Mesto 1.47 4.20 5.55
15:30 Bardejov - Sered 1.55 3.36 4.80
15:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława B 1.26 4.12 9.01
10 kwietnia 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Dunajska Luzna 2.25 3.30 3.00
15:30 Senec - Slovan Duslo 2.45 3.40 3.00
15:30 Iskra Borcice - Lokomotiva Kosice 1.40 3.80 8.05
15:30 Kosice - Zilina B 1.33 4.20 8.26
15:30 Pohronie - Lokomotiva Zvolen 1.95 3.20 3.50
16 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiva Zvolen - Iskra Borcice 3.72 3.18 1.76
16:00 Nove Mesto - Senec 1.40 4.40 6.25
16:00 Liptovsky Mikulas - Pohronie 1.91 3.40 3.40
17 kwietnia 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Kosice 5.50 3.75 1.67
10:30 Zilina B - Bardejov 1.95 3.60 3.80
16:00 Dunajska Luzna - Banska Bystrica 3.10 3.25 2.50
16:00 Lokomotiva Kosice - Sered 1.63 3.75 4.60
16:00 Slovan Duslo - Spartak Trnava B 2.20 3.25 2.88
22 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiva Kosice - Zilina B 1.74 3.40 5.00
23 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Senec - Spartak Trnava B 3.74 3.40 1.70
16:00 Banska Bystrica - Slovan Duslo 1.21 4.85 8.50
16:00 Nove Mesto - Dunajska Luzna 1.81 3.15 3.58
16:00 Haniska - Spisska Nova Ves 1.27 4.50 6.98
16:00 Bardejov - Slovan Bratysława B 1.39 3.59 6.48
19:30 Aquacity Poprad - Teplicka nad Vahom 1.27 4.50 6.98
24 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Sered - Lokomotiva Zvolen 2.25 3.20 2.82
16:00 Kosice - Nitra 1.36 4.75 7.50
16:30 Pohronie - Tatran Presov 3.50 3.25 1.91
29 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Nitra - Bardejov 2.30 3.50 2.62
1 maja 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Lokomotiva Kosice 3.25 3.40 2.20
10:30 Spartak Trnava B - Banska Bystrica 2.70 3.30 2.62
16:00 Dunajska Luzna - Senec 1.50 4.00 7.50
16:00 Pohronie - Kosice 4.05 3.75 1.70
7 maja 2016 1 X 2
16:30 Slovan Duslo - Dunajska Luzna 2.25 3.25 2.75
16:30 Bardejov - Pohronie 1.73 3.50 4.40
16:30 Senec - Banska Bystrica 5.50 3.75 1.51
16:30 Rimavska Sobota - Haniska 1.57 3.75 4.75
16:30 Teplicka nad Vahom - Spisska Nova Ves 1.99 3.23 2.96
8 maja 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Nove Mesto 1.60 3.80 5.00
10:30 Zilina B - Liptovsky Mikulas 2.50 3.50 2.50
16:30 Lokomotiva Zvolen - Slovan Bratysława B 1.41 4.50 7.00
16:30 Lokomotiva Kosice - Nitra 1.56 4.50 7.00
11 maja 2016 1 X 2
16:30 Liptovsky Mikulas - Slovan Bratysława B 1.41 4.50 5.60
16:30 Pohronie - Lokomotiva Kosice 2.40 3.20 2.62
16:30 Tatran Presov - Zilina B 1.40 4.40 6.50
16:30 Kosice - Sered 1.33 5.00 7.50
18:00 Nitra - Lokomotiva Zvolen 2.00 3.30 3.25
13 maja 2016 1 X 2
17:00 Slovan Duslo - Senec 1.56 4.00 4.75
14 maja 2016 1 X 2
16:30 Liptovsky Mikulas - Nitra 1.47 3.83 4.77
16:30 Nove Mesto - Banska Bystrica 2.25 3.75 2.50
16:30 Lokomotiva Zvolen - Pohronie 2.13 3.11 2.79
19:30 Aquacity Poprad - Haniska 1.21 6.50 8.50
15 maja 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Kosice 4.00 3.50 1.73
16:30 Sered - Bardejov 3.30 3.25 2.00
16 maja 2016 1 X 2
17:00 Slovan Bratysława B - Tatran Presov 5.00 4.00 1.69
21 maja 2016 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Nitra 1.37 4.40 6.50
17:00 Rimavska Sobota - Teplicka nad Vahom 1.55 5.00 9.78
17:00 Senec - Nove Mesto 4.75 3.75 1.59
22 maja 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Slovan Duslo 1.50 4.20 6.50
17:00 Sered - Lokomotiva Kosice 2.80 3.30 2.25
17:00 Pohronie - Liptovsky Mikulas 2.30 3.40 2.70
17:00 Kosice - Slovan Bratysława B 1.21 5.60 10.00
27 maja 2016 1 X 2
18:00 Nitra - Kosice 4.35 3.80 1.63
28 maja 2016 1 X 2
17:00 Lokomotiva Zvolen - Sered 2.07 3.22 2.82
17:00 Teplicka nad Vahom - Aquacity Poprad 3.40 3.40 1.95
17:00 Dunajska Luzna - Nove Mesto 2.50 2.63 3.20
17:00 Slovan Duslo - Banska Bystrica 3.30 3.50 2.15
17:00 Spartak Trnava B - Senec 1.26 6.00 11.00
17:00 Tatran Presov - Pohronie 1.30 5.25 8.50
29 maja 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Bardejov 3.80 4.00 1.67
10:30 Zilina B - Lokomotiva Kosice 2.50 3.75 2.25
1 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Pohronie - Bardejov 2.59 3.60 2.40
17:00 Slovan Bratysława B - Lokomotiva Zvolen 2.40 3.20 2.80
2 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Nove Mesto - Slovan Duslo 1.48 3.70 5.50
4 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Kosice - Pohronie 1.34 4.50 7.00
17:00 Lokomotiva Kosice - Slovan Bratysława B 1.30 4.75 9.32
17:00 Sered - Liptovsky Mikulas 2.60 3.20 2.53
17:00 Bardejov - Nitra 1.87 3.50 3.50
5 czerwca 2016 1 X 2
13:00 Teplicka nad Vahom - Haniska 1.83 3.60 3.55
17:00 Banska Bystrica - Spartak Trnava B 1.83 3.60 3.60
17:00 Aquacity Poprad - Rimavska Sobota 1.18 6.00 11.00
17:00 Senec - Dunajska Luzna 3.40 3.60 1.95
10 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Sered 1.31 5.25 9.78
17:00 Nitra - Lokomotiva Kosice 3.31 3.75 2.10