loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Ukraina

Ukraina - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga, Persha Liga, Puchar.

Piłka Nożna Ukraina Premier Liga Najwyższe kursy
23 lipca 2016 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Karpaty Lwów 2.30 3.30 3.66
18:30 Dynamo Kijów - Oleksandria 1.25 7.70 19.00
18:30 Vorskla Połtawa - Chernomorets Odessa 1.49 4.50 9.91
24 lipca 2016 1 X 2
16:00 Zorya Ługańsk - Olimpik Donetsk 1.42 5.20 9.60
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Wołyń Łuck 1.95 3.60 4.96
30 lipca 2016 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Olimpik Donetsk 2.12 3.40 4.08
18:30 Zirka Kirovohrad - Zorya Ługańsk 7.00 4.00 1.74
18:30 Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk 14.50 6.90 1.26
31 lipca 2016 1 X 2
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Stal Kamianske 1.68 4.25 6.00
18:30 Oleksandria - Vorskla Połtawa 3.35 3.16 2.54
18:30 Karpaty Lwów - Dynamo Kijów 11.50 5.80 1.38
6 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Wołyń Łuck 2.30 3.37 3.60
18:30 Dynamo Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk 1.22 7.25 13.00
7 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohrad 2.94 3.35 2.73
18:30 Shakhtar Donetsk - Oleksandria 1.17 9.45 23.77
18:30 Zorya Ługańsk - Chernomorets Odessa 1.35 5.50 10.90
18:30 Vorskla Połtawa - Karpaty Lwów 2.03 3.60 4.50
12 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Karpaty Lwów - Shakhtar Donetsk 12.00 6.10 1.41
13 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Zirka Kirovohrad 2.56 3.38 3.48
18:30 Oleksandria - Zorya Ługańsk 3.28 3.41 2.42
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Vorskla Połtawa 2.22 3.42 3.72
14 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 2.40 3.32 3.67
18:30 Stal Kamianske - Dynamo Kijów 11.00 6.16 1.33
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Oleksandria 3.84 3.51 2.50
18:30 Dynamo Kijów - Wołyń Łuck 1.08 19.00 41.00
21 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 1.28 6.74 17.00
18:30 Zirka Kirovohrad - Chernomorets Odessa 2.48 3.20 3.43
18:30 Vorskla Połtawa - Stal Kamianske 1.90 3.50 5.30
18:30 Zorya Ługańsk - Karpaty Lwów 1.79 3.82 5.10
26 sierpnia 2016 1 X 2
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Zorya Ługańsk 3.65 3.27 2.42
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Chernomorets Odessa 2.48 3.25 3.49
18:30 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.25 7.17 19.81
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 1.81 3.57 5.41
16:00 Karpaty Lwów - Olimpik Donetsk 1.75 4.30 7.00
18:30 Stal Kamianske - Shakhtar Donetsk 16.00 7.00 1.25
9 września 2016 1 X 2
20:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 2.25 3.55 4.55
10 września 2016 1 X 2
16:00 Zorya Ługańsk - Stal Kamianske 1.57 4.00 7.13
11 września 2016 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Karpaty Lwów 3.65 3.38 2.28
16:00 Chernomorets Odessa - Oleksandria 3.17 3.25 2.68
16:00 Vorskla Połtawa - Wołyń Łuck 1.44 4.61 10.06
18:30 Olimpik Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 3.80 3.39 2.37
17 września 2016 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Olimpik Donetsk 2.38 3.30 3.50
16:00 Karpaty Lwów - Chernomorets Odessa 2.02 3.32 4.32
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Zirka Kirovohrad 1.64 4.06 5.95
18 września 2016 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Oleksandria 3.98 3.40 2.23
18:30 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.45 5.30 8.32
18:30 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 8.92 5.70 1.44
24 września 2016 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów 13.50 6.10 1.31
16:00 Shakhtar Donetsk - Wołyń Łuck 1.04 21.00 67.00
18:30 Zorya Ługańsk - Vorskla Połtawa 2.04 3.62 4.45
25 września 2016 1 X 2
16:00 Zirka Kirovohrad - Stal Kamianske 3.00 3.15 2.76
18:30 Chernomorets Odessa - Dnipro Dniepropietrowsk 3.45 3.15 2.76
18:30 Oleksandria - Karpaty Lwów 1.99 3.52 4.55
1 października 2016 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Chernomorets Odessa 2.26 3.20 3.72
18:30 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 1.65 4.00 6.03
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Oleksandria 2.22 3.38 3.75
2 października 2016 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Karpaty Lwów 2.63 3.30 2.94
16:00 Shakhtar Donetsk - Zorya Ługańsk 1.23 7.50 19.50
18:30 Dynamo Kijów - Zirka Kirovohrad 1.17 8.92 23.54
15 października 2016 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk 26.00 9.91 1.14
16:00 Zorya Ługańsk - Wołyń Łuck 1.33 8.30 26.00
18:30 Chernomorets Odessa - Dynamo Kijów 11.39 4.79 1.39
16 października 2016 1 X 2
13:00 Oleksandria - Stal Kamianske 1.94 3.75 4.56
16:00 Zirka Kirovohrad - Vorskla Połtawa 3.27 3.20 2.54
18:30 Karpaty Lwów - Dnipro Dniepropietrowsk 2.90 3.30 3.10
22 października 2016 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Stal Kamianske 2.40 3.50 3.42
18:30 Wołyń Łuck - Dnipro Dniepropietrowsk 2.96 3.40 2.68
23 października 2016 1 X 2
13:00 Oleksandria - Dynamo Kijów 9.11 5.00 1.44
16:00 Olimpik Donetsk - Zorya Ługańsk 5.25 3.94 1.75
18:30 Chernomorets Odessa - Vorskla Połtawa 2.59 3.38 3.12
18:30 Zirka Kirovohrad - Shakhtar Donetsk 16.34 7.00 1.25
29 października 2016 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Wołyń Łuck 1.70 4.00 7.13
16:00 Shakhtar Donetsk - Chernomorets Odessa 1.18 8.32 24.76
18:30 Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 1.20 8.80 26.00
30 października 2016 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Zirka Kirovohrad 1.34 5.45 13.00
16:00 Vorskla Połtawa - Oleksandria 2.26 3.26 3.80
18:30 Stal Kamianske - Dnipro Dniepropietrowsk 2.46 3.30 3.58
4 listopada 2016 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Stal Kamianske 2.63 3.27 3.09
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk 3.00 3.35 2.80
16:00 Karpaty Lwów - Vorskla Połtawa 3.70 3.30 2.33
6 listopada 2016 1 X 2
16:00 Chernomorets Odessa - Zorya Ługańsk 4.75 3.47 2.10
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Dynamo Kijów 13.00 5.50 1.36
18:30 Oleksandria - Shakhtar Donetsk 11.50 5.95 1.36
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Oleksandria 1.66 4.10 6.50
13:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa 2.14 3.30 4.58
16:00 Shakhtar Donetsk - Karpaty Lwów 1.13 10.00 25.00
16:00 Dynamo Kijów - Stal Kamianske 1.24 7.40 21.00
20 listopada 2016 1 X 2
16:00 Zirka Kirovohrad - Wołyń Łuck 1.95 4.26 9.04
18:30 Vorskla Połtawa - Dnipro Dniepropietrowsk 1.90 3.52 5.35
26 listopada 2016 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Vorskla Połtawa 3.05 3.10 3.20
13:00 Chernomorets Odessa - Zirka Kirovohrad 2.20 3.50 4.47
18:30 Wołyń Łuck - Dynamo Kijów 41.00 9.75 1.18
27 listopada 2016 1 X 2
13:00 Oleksandria - Olimpik Donetsk 2.19 3.55 4.30
16:00 Karpaty Lwów - Zorya Ługańsk 4.56 3.60 1.96
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Shakhtar Donetsk 16.50 6.90 1.29
3 grudnia 2016 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 13.37 5.60 1.35
13:00 Chernomorets Odessa - Wołyń Łuck 1.67 4.07 9.91
16:00 Zorya Ługańsk - Dnipro Dniepropietrowsk 1.52 4.60 8.00
4 grudnia 2016 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Stal Kamianske 1.17 9.91 22.78
18:30 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 3.45 3.33 2.38
Piłka Nożna Ukraina Persha Liga Najwyższe kursy
24 lipca 2016 1 X 2
15:00 Arsenał Kijów - Sumy 2.15 3.40 3.56
16:00 Bukovina - Weres Równe 5.05 3.50 1.95
17:00 Illichivec Mariupol - Skala Stryi 1.16 7.00 14.00
17:00 Slavutych Cherkasy - Kolos Kovalivka 1.56 3.50 5.50
17:00 Połtawa - Inhulets Petrove 1.88 3.17 3.82
17:00 Mykolaiv - Desna Chernihiv 2.28 3.40 3.50
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Avanhard Kramatorsk 2.28 3.30 3.85
18:00 Obolon-Brovar - Girnik-Sport 2.10 3.40 3.67
18:00 Gelios - Ternopil FK 1.50 4.35 7.75
30 lipca 2016 1 X 2
15:00 Arsenał Kijów - Połtawa 2.63 3.25 3.00
16:00 Skala Stryi - Mykolaiv 2.40 3.20 2.89
17:00 Girnik-Sport - Illichivec Mariupol 3.10 3.30 2.38
17:00 Inhulets Petrove - Obolon-Brovar 3.35 3.12 2.16
17:00 Avanhard Kramatorsk - Slavutych Cherkasy 2.81 3.20 2.38
17:00 Sumy - Weres Równe 8.72 4.25 1.71
17:00 Kolos Kovalivka - Gelios 2.60 3.30 2.65
17:30 Desna Chernihiv - Naftovyk-Ukrnafta 2.40 3.40 3.62
31 lipca 2016 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Bukovina 2.45 3.15 2.97
5 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Połtawa - Sumy 1.30 5.50 12.50
17:00 Weres Równe - Ternopil FK 1.16 8.72 22.78
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Skala Stryi 2.10 3.50 3.45
17:00 Slavutych Cherkasy - Desna Chernihiv 1.80 3.25 4.03
17:00 Mykolaiv - Girnik-Sport 2.22 3.30 3.80
17:00 Illichivec Mariupol - Inhulets Petrove 1.22 5.35 9.95
18:00 Gelios - Avanhard Kramatorsk 1.33 4.55 14.50
18:00 Obolon-Brovar - Arsenał Kijów 1.55 5.15 6.30
6 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Kolos Kovalivka - Bukovina 1.30 5.50 13.00
14 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Avanhard Kramatorsk - Bukovina 2.40 3.30 3.10
16:30 Arsenał Kijów - Illichivec Mariupol 8.00 4.86 1.56
17:00 Desna Chernihiv - Gelios 3.44 3.52 2.20
17:00 Girnik-Sport - Naftovyk-Ukrnafta 2.20 3.42 3.28
17:00 Kolos Kovalivka - Weres Równe 3.25 3.30 2.25
17:00 Sumy - Ternopil FK 1.85 3.60 4.10
17:00 Inhulets Petrove - Mykolaiv 2.50 3.22 2.50
19 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Illichivec Mariupol - Połtawa 1.42 5.30 8.00
17:00 Ternopil FK - Kolos Kovalivka 9.91 4.36 1.67
17:00 Slavutych Cherkasy - Girnik-Sport 1.53 3.60 6.56
17:00 Bukovina - Desna Chernihiv 4.45 3.50 1.80
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Inhulets Petrove 2.08 3.22 3.70
18:00 Obolon-Brovar - Sumy 1.59 4.16 6.14
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Mykolaiv - Arsenał Kijów 2.38 3.20 3.22
17:00 Gelios - Skala Stryi 1.65 3.70 5.40
17:00 Weres Równe - Avanhard Kramatorsk 1.08 6.14 19.31
26 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Połtawa - Mykolaiv 2.48 3.50 3.10
16:00 Arsenał Kijów - Naftovyk-Ukrnafta 2.56 3.50 2.61
16:00 Obolon-Brovar - Illichivec Mariupol 5.95 4.20 1.70
16:00 Sumy - Kolos Kovalivka 3.60 3.42 2.05
16:30 Avanhard Kramatorsk - Ternopil FK 1.73 4.26 5.40
16:30 Girnik-Sport - Gelios 2.50 3.40 3.00
17:00 Desna Chernihiv - Weres Równe 3.20 3.62 2.20
17:00 Inhulets Petrove - Slavutych Cherkasy 3.74 3.18 1.79
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Skala Stryi - Bukovina 2.00 3.30 3.85
2 września 2016 1 X 2
18:00 Gelios - Inhulets Petrove 1.45 4.46 6.74
3 września 2016 1 X 2
16:00 Bukovina - Girnik-Sport 2.55 3.30 2.81
16:00 Slavutych Cherkasy - Arsenał Kijów 1.72 3.40 4.75
16:00 Mykolaiv - Obolon-Brovar 2.45 3.70 3.00
16:00 Illichivec Mariupol - Sumy 1.21 6.94 21.00
16:00 Weres Równe - Skala Stryi 1.30 4.75 9.50
16:00 Kolos Kovalivka - Avanhard Kramatorsk 1.49 4.45 9.71
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Połtawa 2.30 3.50 3.25
4 września 2016 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Desna Chernihiv 6.75 4.20 1.53
8 września 2016 1 X 2
16:00 Skala Stryi - Ternopil FK 1.50 3.86 6.90
16:00 Arsenał Kijów - Gelios 5.95 3.72 1.73
16:00 Girnik-Sport - Weres Równe 8.72 4.46 1.50
16:00 Illichivec Mariupol - Mykolaiv 1.39 6.94 17.00
16:00 Połtawa - Slavutych Cherkasy 4.33 3.50 1.73
16:30 Avanhard Kramatorsk - Sumy 1.65 4.30 7.00
17:00 Inhulets Petrove - Bukovina 2.30 3.37 3.52
17:30 Obolon-Brovar - Naftovyk-Ukrnafta 2.10 3.20 3.88
9 września 2016 1 X 2
16:00 Desna Chernihiv - Kolos Kovalivka 2.10 3.25 3.82
13 września 2016 1 X 2
15:00 Kolos Kovalivka - Skala Stryi 1.25 5.25 9.25
16:00 Bukovina - Arsenał Kijów 1.77 3.75 5.45
16:00 Weres Równe - Inhulets Petrove 1.15 9.31 17.00
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Illichivec Mariupol 5.45 3.80 1.76
16:30 Avanhard Kramatorsk - Desna Chernihiv 3.15 3.44 2.75
16:30 Ternopil FK - Girnik-Sport 3.36 3.67 2.30
17:00 Gelios - Połtawa 1.62 3.75 6.00
17:30 Mykolaiv - Sumy 1.74 3.70 6.20
17:30 Slavutych Cherkasy - Obolon-Brovar 1.82 3.45 4.34
18 września 2016 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Slavutych Cherkasy 1.43 3.55 6.27
15:00 Arsenał Kijów - Weres Równe 4.85 3.80 1.60
15:30 Połtawa - Bukovina 2.50 3.40 2.86
15:30 Girnik-Sport - Kolos Kovalivka 10.90 4.20 1.45
15:30 Sumy - Desna Chernihiv 6.20 3.80 1.60
16:00 Inhulets Petrove - Ternopil FK 1.55 3.72 5.71
16:00 Skala Stryi - Avanhard Kramatorsk 2.06 3.04 3.80
17:00 Obolon-Brovar - Gelios 3.68 3.30 2.03
24 września 2016 1 X 2
14:00 Avanhard Kramatorsk - Girnik-Sport 1.95 3.40 4.10
25 września 2016 1 X 2
14:00 Kolos Kovalivka - Inhulets Petrove 1.47 3.78 6.14
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Sumy 1.37 4.20 10.50
15:30 Desna Chernihiv - Skala Stryi 1.43 4.00 7.90
15:30 Ternopil FK - Arsenał Kijów 5.90 4.05 1.52
15:30 Weres Równe - Połtawa 1.35 4.20 8.00
16:00 Gelios - Illichivec Mariupol 4.75 3.85 1.65
26 września 2016 1 X 2
16:00 Bukovina - Obolon-Brovar 2.54 3.30 3.10
1 października 2016 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Bukovina 1.18 7.80 21.00
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Slavutych Cherkasy 2.05 3.40 3.07
14:30 Girnik-Sport - Desna Chernihiv 7.00 4.33 1.50
15:00 Połtawa - Ternopil FK 1.26 5.60 10.50
15:00 Obolon-Brovar - Weres Równe 5.25 3.65 1.64
15:00 Sumy - Skala Stryi 2.81 3.05 2.57
17:00 Inhulets Petrove - Avanhard Kramatorsk 1.98 3.12 3.40
2 października 2016 1 X 2
14:00 Arsenał Kijów - Kolos Kovalivka 3.02 3.25 2.50
17:00 Mykolaiv - Gelios 2.89 3.20 2.55
8 października 2016 1 X 2
14:00 Slavutych Cherkasy - Sumy 1.20 5.50 10.00
14:00 Kolos Kovalivka - Połtawa 2.60 3.25 2.98
15:00 Weres Równe - Illichivec Mariupol 3.80 3.30 1.90
15:00 Desna Chernihiv - Inhulets Petrove 1.48 4.36 6.34
15:00 Skala Stryi - Girnik-Sport 2.15 3.15 3.55
15:00 Avanhard Kramatorsk - Arsenał Kijów 2.80 3.17 2.92
9 października 2016 1 X 2
15:00 Ternopil FK - Obolon-Brovar 5.00 3.86 1.81
15:00 Gelios - Naftovyk-Ukrnafta 1.94 3.30 4.10
15:00 Bukovina - Mykolaiv 2.70 3.50 2.88
13 października 2016 1 X 2
17:30 Mykolaiv - Naftovyk-Ukrnafta 2.74 3.25 2.83
15 października 2016 1 X 2
14:00 Arsenał Kijów - Desna Chernihiv 2.65 3.70 2.55
15:00 Połtawa - Avanhard Kramatorsk 1.83 3.86 3.80
16 października 2016 1 X 2
14:00 Sumy - Girnik-Sport 1.88 3.50 4.50
16:00 Mykolaiv - Weres Równe 6.50 4.35 1.45
17 października 2016 1 X 2
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Bukovina 1.60 4.00 6.74
21 października 2016 1 X 2
13:00 Kolos Kovalivka - Illichivec Mariupol 5.50 3.87 1.90
16:30 Avanhard Kramatorsk - Obolon-Brovar 2.70 3.25 2.98
22 października 2016 1 X 2
14:00 Desna Chernihiv - Połtawa 1.35 4.75 8.40
14:00 Girnik-Sport - Inhulets Petrove 2.19 3.10 2.77
14:00 Gelios - Sumy 1.45 4.15 8.70
14:00 Skala Stryi - Arsenał Kijów 2.56 3.25 2.90
14:00 Ternopil FK - Mykolaiv 3.20 3.32 2.30
23 października 2016 1 X 2
14:00 Bukovina - Slavutych Cherkasy 2.50 3.00 2.65
29 października 2016 1 X 2
13:00 Arsenał Kijów - Girnik-Sport 1.73 3.70 4.95
14:00 Gelios - Bukovina 1.53 3.75 7.10
30 października 2016 1 X 2
13:00 Slavutych Cherkasy - Weres Równe 3.25 3.00 2.20
13:00 Sumy - Inhulets Petrove 1.76 3.15 3.92
13:00 Połtawa - Skala Stryi 1.50 4.45 7.00
13:00 Illichivec Mariupol - Avanhard Kramatorsk 1.20 7.00 13.50
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Ternopil FK 1.25 6.60 12.50
14:00 Obolon-Brovar - Desna Chernihiv 3.45 3.30 2.11
17:00 Mykolaiv - Kolos Kovalivka 2.66 3.62 2.80
5 listopada 2016 1 X 2
13:00 Kolos Kovalivka - Naftovyk-Ukrnafta 3.05 3.30 2.26
13:00 Inhulets Petrove - Arsenał Kijów 2.61 3.02 2.60
13:00 Girnik-Sport - Połtawa 3.65 3.30 2.03
13:00 Bukovina - Sumy 2.30 3.13 3.38
13:00 Weres Równe - Gelios 1.81 3.25 4.60
13:00 Desna Chernihiv - Illichivec Mariupol 3.24 3.30 2.20
13:30 Skala Stryi - Obolon-Brovar 2.75 3.18 2.54
14:00 Ternopil FK - Slavutych Cherkasy 6.00 3.70 1.50
16:30 Avanhard Kramatorsk - Mykolaiv 2.56 3.20 3.23
9 listopada 2016 1 X 2
13:00 Kolos Kovalivka - Slavutych Cherkasy 2.30 3.10 2.89
13:00 Inhulets Petrove - Połtawa 2.25 3.27 3.27
13:00 Desna Chernihiv - Mykolaiv 1.47 4.36 9.11
13:00 Sumy - Arsenał Kijów 5.55 4.00 2.39
13:00 Girnik-Sport - Obolon-Brovar 2.48 3.40 3.72
13:00 Skala Stryi - Illichivec Mariupol 15.00 6.20 1.22
13:00 Weres Równe - Bukovina 1.21 6.00 15.00
16:00 Ternopil FK - Gelios 6.90 3.82 1.67
16:30 Avanhard Kramatorsk - Naftovyk-Ukrnafta 2.70 3.12 3.10
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Połtawa - Arsenał Kijów 2.10 3.72 3.98
13:00 Slavutych Cherkasy - Avanhard Kramatorsk 1.60 3.70 4.65
13:00 Weres Równe - Sumy 1.18 6.25 15.00
13:00 Naftovyk-Ukrnafta - Desna Chernihiv 2.86 3.60 2.64
13:30 Obolon-Brovar - Inhulets Petrove 1.78 3.30 4.31
14:00 Mykolaiv - Skala Stryi 1.60 3.60 6.00
14 listopada 2016 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Girnik-Sport 1.22 7.90 13.00
13:00 Gelios - Kolos Kovalivka 1.82 3.47 5.05
18 listopada 2016 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Weres Równe 9.00 4.76 1.38
19 listopada 2016 1 X 2
12:00 Skala Stryi - Naftovyk-Ukrnafta 7.50 4.20 1.42
12:00 Girnik-Sport - Mykolaiv 2.91 3.27 2.54
12:00 Desna Chernihiv - Slavutych Cherkasy 1.98 3.40 3.80
13:00 Sumy - Połtawa 4.70 3.72 1.89
13:00 Inhulets Petrove - Illichivec Mariupol 9.91 4.76 1.35
14:00 Avanhard Kramatorsk - Gelios 2.75 2.90 2.74
17:00 Arsenał Kijów - Obolon-Brovar 2.84 3.00 2.90
20 listopada 2016 1 X 2
13:00 Bukovina - Kolos Kovalivka 2.80 3.47 2.68
Piłka Nożna Ukraina Puchar Najwyższe kursy
10 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Myr Hornostayivka - Avanhard Kramatorsk 2.34 3.22 2.96
16:30 Krystal Kherson - Naftovyk-Ukrnafta 3.75 3.36 2.10
16:45 Połtawa - Bukovina 2.25 3.30 3.30
17:00 Kolos Kovalivka - Weres Równe 2.96 3.45 2.34
17:00 Sumy - Illichivec Mariupol 3.80 4.70 5.50
17:00 Ternopil FK - Skala Stryi 2.80 3.32 2.41
17:00 Inhulets Petrove - Mykolaiv 2.54 3.12 2.59
18:00 Gelios - Desna Chernihiv 2.00 3.35 4.20
18:00 Obolon-Brovar - Girnik-Sport 1.83 3.52 5.30
21 września 2016 1 X 2
15:00 Połtawa - Zirka Kirovohrad 4.36 3.52 1.91
16:00 Desna Chernihiv - Arsenał Kijów 1.91 3.76 4.33
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Chernomorets Odessa 4.20 3.60 1.91
17:00 Illichivec Mariupol - Ternopil FK 1.13 8.70 23.00
17:30 Slavutych Cherkasy - Stal Kamianske 3.89 3.24 1.77
18:30 Wołyń Łuck - Olimpik Donetsk 2.64 3.35 2.77
26 października 2016 1 X 2
13:00 Połtawa - Karpaty Lwów 4.75 3.44 2.03
14:00 Weres Równe - Vorskla Połtawa 4.20 3.30 2.10
14:00 Desna Chernihiv - Dnipro Dniepropietrowsk 4.50 3.32 2.25
16:00 Illichivec Mariupol - Stal Kamianske 3.17 3.32 2.70
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Wołyń Łuck 3.90 3.30 2.22
17:30 Mykolaiv - Obolon-Brovar 3.10 3.42 2.62
18:00 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.73 4.33 9.00
18:30 Shakhtar Donetsk - Oleksandria 1.25 7.13 14.69
26 listopada 2016 1 X 2
16:00 Mykolaiv - Illichivec Mariupol 5.50 3.96 1.68
30 listopada 2016 1 X 2
12:00 Połtawa - Shakhtar Donetsk 27.73 11.00 1.12
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kijów 17.00 9.80 1.15
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Vorskla Połtawa 2.28 3.32 3.57