loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Ukraina 2013/2014

Ukraina - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga, Persha Liga, Puchar, Superpuchar.

Piłka Nożna Ukraina Premier Liga Najwyższe kursy
12 lipca 2013 1 X 2
19:00 Tavria - Zorya 2.87 3.30 2.80
13 lipca 2013 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Illichivec Mariupol 3.70 3.40 2.35
18:30 Dnipro - Arsenał Kijów 1.41 4.88 11.00
14 lipca 2013 1 X 2
16:30 Karpaty - Vorskla Połtawa 2.45 3.40 3.26
18:00 Shakhtar Donetsk - Goverla Uzhgorod 1.08 12.95 34.70
18:30 Dynamo Kijów - Wołyń Łuck 1.15 8.50 40.00
20:30 Sevastopol - Chernomorets 2.81 3.30 2.81
15 lipca 2013 1 X 2
19:00 Metalist Charków - Met. Donetsk 1.44 5.30 8.68
19 lipca 2013 1 X 2
19:45 Illichivec Mariupol - Dnipro 6.30 4.10 1.72
20 lipca 2013 1 X 2
18:00 Goverla Uzhgorod - Dynamo Kijów 13.93 7.10 1.29
18:30 Arsenał Kijów - Metalist Charków 7.74 4.65 1.48
20:30 Met. Donetsk - Karpaty 1.45 4.60 8.95
21 lipca 2013 1 X 2
18:00 Sevastopol - Shakhtar Donetsk 18.11 7.10 1.24
18:30 Wołyń Łuck - Tavria 1.68 4.00 6.96
20:30 Chernomorets - Vorskla Połtawa 1.99 3.42 4.85
22 lipca 2013 1 X 2
18:00 Zorya - Metalurg Zaporoże 1.65 4.33 6.75
26 lipca 2013 1 X 2
18:00 Metalist Charków - Illichivec Mariupol 1.26 7.80 15.31
27 lipca 2013 1 X 2
16:00 Karpaty - Arsenał Kijów 2.74 3.40 2.81
18:00 Vorskla Połtawa - Met. Donetsk 2.83 3.30 2.75
18:30 Dnipro - Zorya 1.31 6.50 14.58
20:30 Metalurg Zaporoże - Wołyń Łuck 3.27 3.45 2.41
28 lipca 2013 1 X 2
15:30 Tavria - Goverla Uzhgorod 2.55 3.40 3.10
18:00 Shakhtar Donetsk - Chernomorets 1.20 8.80 23.00
18:30 Dynamo Kijów - Sevastopol 1.22 7.54 26.36
2 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Illichivec Mariupol - Karpaty 1.98 3.40 4.75
3 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Goverla Uzhgorod - Metalurg Zaporoże 2.02 3.45 4.50
16:00 Arsenał Kijów - Vorskla Połtawa 2.11 3.50 3.92
18:00 Zorya - Metalist Charków 9.90 5.50 1.45
18:30 Wołyń Łuck - Dnipro 8.50 4.56 1.48
20:30 Sevastopol - Tavria 1.80 3.91 5.40
4 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 1.93 3.90 4.42
20:30 Chernomorets - Met. Donetsk 2.34 3.40 3.55
9 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Sevastopol 2.90 3.30 2.99
10 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 2.30 3.35 3.54
18:00 Karpaty - Zorya 3.10 3.31 2.60
18:30 Tavria - Shakhtar Donetsk 28.25 9.80 1.14
20:00 Metalist Charków - Wołyń Łuck 1.18 8.00 23.65
11 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Dnipro - Goverla Uzhgorod 1.25 6.73 16.72
18:00 Met. Donetsk - Arsenał Kijów 2.10 3.41 4.05
18:30 Dynamo Kijów - Chernomorets 1.25 6.80 22.71
16 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Chernomorets - Arsenał Kijów 1.69 3.80 6.40
17 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Illichivec Mariupol - Met. Donetsk 2.66 3.25 3.09
18:00 Sevastopol - Dnipro 7.20 4.12 1.62
20:30 Goverla Uzhgorod - Metalist Charków 8.60 4.60 1.50
18 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Zorya - Vorskla Połtawa 2.38 3.25 3.50
18:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Zaporoże 1.11 13.11 39.32
18:30 Dynamo Kijów - Tavria 1.11 12.00 35.00
19 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Karpaty 2.54 3.50 3.20
23 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Met. Donetsk - Zorya 2.00 3.53 4.50
24 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Vorskla Połtawa - Wołyń Łuck 1.78 3.60 5.66
16:00 Arsenał Kijów - Illichivec Mariupol 2.24 3.30 3.75
18:30 Metalist Charków - Sevastopol 1.25 6.40 17.97
25 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Karpaty - Goverla Uzhgorod 2.13 3.50 3.80
18:00 Metalurg Zaporoże - Dynamo Kijów 12.00 5.44 1.35
18:30 Dnipro - Shakhtar Donetsk 5.00 3.85 1.85
20:30 Tavria - Chernomorets 4.80 3.50 1.90
30 sierpnia 2013 1 X 2
18:30 Tavria - Metalurg Zaporoże 2.95 3.25 2.75
31 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Goverla Uzhgorod - Vorskla Połtawa 2.64 3.30 3.10
18:30 Shakhtar Donetsk - Metalist Charków 1.72 4.20 6.24
20:30 Sevastopol - Karpaty 2.20 3.40 3.95
1 września 2013 1 X 2
15:30 Zorya - Arsenał Kijów 2.10 3.50 4.29
16:00 Wołyń Łuck - Met. Donetsk 2.94 3.30 2.70
18:00 Chernomorets - Illichivec Mariupol 2.04 3.40 4.75
18:30 Dynamo Kijów - Dnipro 1.92 3.55 4.50
13 września 2013 1 X 2
18:00 Karpaty - Shakhtar Donetsk 15.00 7.10 1.26
19:30 Metalurg Zaporoże - Chernomorets 3.95 3.30 2.21
14 września 2013 1 X 2
15:00 Illichivec Mariupol - Zorya 2.10 3.50 4.65
16:00 Arsenał Kijów - Wołyń Łuck 2.98 3.38 2.75
17:30 Vorskla Połtawa - Sevastopol 2.11 3.50 4.30
15 września 2013 1 X 2
15:00 Met. Donetsk - Goverla Uzhgorod 1.61 4.00 7.30
16:00 Dnipro - Tavria 1.18 8.70 27.00
18:30 Metalist Charków - Dynamo Kijów 2.20 3.40 3.67
20 września 2013 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Illichivec Mariupol 2.68 3.20 3.13
18:30 Sevastopol - Met. Donetsk 2.55 3.30 3.60
21 września 2013 1 X 2
12:30 Goverla Uzhgorod - Arsenał Kijów 2.40 3.50 3.70
15:00 Tavria - Metalist Charków 20.40 8.00 1.19
17:30 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 1.23 8.70 20.00
22 września 2013 1 X 2
15:00 Metalurg Zaporoże - Dnipro 9.56 4.65 1.46
18:00 Chernomorets - Zorya 2.00 3.50 4.80
18:30 Dynamo Kijów - Karpaty 1.30 6.70 14.08
28 września 2013 1 X 2
15:00 Zorya - Wołyń Łuck 1.90 3.50 4.94
17:30 Met. Donetsk - Shakhtar Donetsk 14.55 6.50 1.29
18:30 Dnipro - Chernomorets 1.65 4.00 6.70
29 września 2013 1 X 2
15:00 Illichivec Mariupol - Goverla Uzhgorod 1.68 3.77 6.76
16:00 Karpaty - Tavria 1.63 3.90 7.80
18:00 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 6.50 4.20 1.62
18:30 Metalist Charków - Metalurg Zaporoże 1.16 9.14 25.93
30 września 2013 1 X 2
16:00 Arsenał Kijów - Sevastopol 3.20 3.30 2.50
4 października 2013 1 X 2
18:30 Tavria - Vorskla Połtawa 5.76 3.74 1.72
5 października 2013 1 X 2
12:30 Goverla Uzhgorod - Zorya 3.00 3.30 2.75
15:00 Metalurg Zaporoże - Karpaty 2.55 3.45 3.40
18 października 2013 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Goverla Uzhgorod 2.18 3.40 4.20
19 października 2013 1 X 2
15:00 Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk 21.00 10.50 1.17
16:00 Karpaty - Dnipro 6.25 4.25 1.67
17:30 Vorskla Połtawa - Metalurg Zaporoże 1.59 4.00 7.55
20 października 2013 1 X 2
15:00 Zorya - Sevastopol 2.03 3.49 4.15
16:00 Arsenał Kijów - Dynamo Kijów 16.73 8.50 1.20
18:00 Met. Donetsk - Tavria 1.40 4.87 13.39
18:30 Metalist Charków - Chernomorets 1.35 5.60 12.56
26 października 2013 1 X 2
12:30 Metalurg Zaporoże - Met. Donetsk 3.22 3.40 2.54
15:00 Shakhtar Donetsk - Zorya 1.10 10.00 23.50
18:30 Metalist Charków - Karpaty 1.23 8.20 18.57
27 października 2013 1 X 2
15:00 Sevastopol - Wołyń Łuck 2.13 3.40 4.00
16:00 Dynamo Kijów - Illichivec Mariupol 1.32 5.80 14.20
18:00 Chernomorets - Goverla Uzhgorod 1.73 3.90 5.90
18:30 Dnipro - Vorskla Połtawa 1.46 4.85 10.00
1 listopada 2013 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Shakhtar Donetsk 15.85 8.02 1.22
2 listopada 2013 1 X 2
12:30 Goverla Uzhgorod - Sevastopol 2.40 3.30 3.86
15:00 Illichivec Mariupol - Tavria 1.58 4.08 7.66
3 listopada 2013 1 X 2
12:30 Vorskla Połtawa - Metalist Charków 6.60 4.25 1.65
15:00 Met. Donetsk - Dnipro 5.50 3.75 1.85
18:00 Zorya - Dynamo Kijów 7.40 4.50 1.61
18:30 Karpaty - Chernomorets 3.17 3.25 2.60
8 listopada 2013 1 X 2
18:00 Illichivec Mariupol - Metalurg Zaporoże 1.85 3.50 5.70
9 listopada 2013 1 X 2
12:30 Zorya - Tavria 1.50 4.42 8.68
15:00 Vorskla Połtawa - Karpaty 1.87 3.60 5.30
17:30 Goverla Uzhgorod - Shakhtar Donetsk 20.00 8.70 1.21
10 listopada 2013 1 X 2
15:00 Met. Donetsk - Metalist Charków 7.00 3.92 1.69
18:00 Chernomorets - Sevastopol 1.75 3.75 5.80
18:30 Wołyń Łuck - Dynamo Kijów 10.50 5.10 1.40
22 listopada 2013 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Zorya 3.26 3.45 2.45
23 listopada 2013 1 X 2
12:30 Vorskla Połtawa - Chernomorets 2.60 3.40 3.40
15:00 Shakhtar Donetsk - Sevastopol 1.09 13.35 37.45
16:00 Karpaty - Met. Donetsk 2.60 3.40 2.92
18:30 Dnipro - Illichivec Mariupol 1.41 4.70 10.50
24 listopada 2013 1 X 2
12:30 Tavria - Wołyń Łuck 2.98 3.40 3.17
16:00 Dynamo Kijów - Goverla Uzhgorod 1.18 8.26 23.00
29 listopada 2013 1 X 2
18:00 Met. Donetsk - Vorskla Połtawa 2.11 3.41 4.00
30 listopada 2013 1 X 2
15:00 Goverla Uzhgorod - Tavria 1.80 3.57 5.60
17:30 Illichivec Mariupol - Metalist Charków 9.00 4.35 1.53
1 grudnia 2013 1 X 2
12:30 Zorya - Dnipro 5.68 3.86 1.77
16:00 Wołyń Łuck - Metalurg Zaporoże 1.96 3.41 5.10
2 grudnia 2013 1 X 2
17:00 Sevastopol - Dynamo Kijów 10.50 6.00 1.35
3 grudnia 2013 1 X 2
18:00 Chernomorets - Shakhtar Donetsk 8.95 5.30 1.45
15 marca 2014 1 X 2
16:00 Karpaty - Wołyń Łuck 2.10 3.50 4.24
16:00 Met. Donetsk - Illichivec Mariupol 1.92 3.52 5.07
18:30 Dnipro - Sevastopol 1.24 6.50 16.26
16 marca 2014 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Zorya 2.26 3.40 3.54
16:00 Metalurg Zaporoże - Shakhtar Donetsk 16.00 7.40 1.23
18:30 Tavria - Dynamo Kijów 20.42 7.44 1.20
18:30 Metalist Charków - Goverla Uzhgorod 1.56 4.54 7.60
22 marca 2014 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Dnipro 1.60 4.15 6.59
18:30 Dynamo Kijów - Metalurg Zaporoże 1.18 7.80 25.80
18:30 Chernomorets - Tavria 1.83 4.00 5.05
23 marca 2014 1 X 2
13:00 Zorya - Met. Donetsk 2.65 3.30 3.13
14:00 Wołyń Łuck - Vorskla Połtawa 2.63 3.30 3.10
16:00 Goverla Uzhgorod - Karpaty 2.50 3.31 3.25
28 marca 2014 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Tavria 2.25 3.40 3.70
29 marca 2014 1 X 2
13:00 Met. Donetsk - Wołyń Łuck 1.69 4.00 8.40
16:00 Karpaty - Sevastopol 1.85 3.75 5.27
16:00 Vorskla Połtawa - Goverla Uzhgorod 1.95 3.41 4.55
30 marca 2014 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Chernomorets 2.60 3.45 3.20
16:00 Dnipro - Dynamo Kijów 2.40 3.65 3.32
18:30 Metalist Charków - Shakhtar Donetsk 6.50 4.15 1.68
4 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Sevastopol - Vorskla Połtawa 3.30 3.40 2.60
5 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Tavria - Dnipro 12.53 5.60 1.40
16:00 Shakhtar Donetsk - Karpaty 1.17 9.20 24.12
18:30 Goverla Uzhgorod - Met. Donetsk 3.65 3.26 2.50
6 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Chernomorets - Metalurg Zaporoże 1.83 3.70 5.16
16:00 Zorya - Illichivec Mariupol 2.25 3.40 3.65
18:30 Dynamo Kijów - Metalist Charków 1.63 4.14 6.00
11 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Wołyń Łuck 2.20 3.33 3.85
18:30 Met. Donetsk - Sevastopol 1.45 5.10 9.56
12 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 14.20 6.30 1.30
16:00 Karpaty - Dynamo Kijów 9.07 5.00 1.47
16:00 Zorya - Chernomorets 2.38 3.20 3.55
18:30 Dnipro - Metalurg Zaporoże 1.22 9.40 24.00
13 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Metalist Charków - Tavria 1.22 7.50 18.00
15 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Dnipro - Wołyń Łuck 1.28 8.92 24.12
16 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Met. Donetsk - Chernomorets 2.00 3.80 4.95
15:00 Metalurg Zaporoże - Goverla Uzhgorod 2.88 3.10 3.03
17:00 Karpaty - Illichivec Mariupol 2.30 3.25 3.55
19:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 3.85 3.64 2.25
17 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Tavria - Sevastopol 3.10 3.35 2.75
19:00 Metalist Charków - Zorya 1.65 4.51 7.79
19 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Illichivec Mariupol 2.58 3.30 3.20
16:00 Shakhtar Donetsk - Met. Donetsk 1.18 12.79 30.62
20 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Tavria - Karpaty 3.10 3.25 2.69
14:00 Wołyń Łuck - Zorya 2.55 3.34 3.20
16:00 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.33 6.00 14.62
16:00 Metalurg Zaporoże - Metalist Charków 6.60 4.33 1.65
18:30 Chernomorets - Dnipro 7.50 4.90 1.60
23 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Sevastopol - Metalurg Zaporoże 1.85 3.85 6.00
16:00 Zorya - Karpaty 1.85 4.20 6.50
18:00 Shakhtar Donetsk - Tavria 1.07 15.00 51.00
24 kwietnia 2014 1 X 2
14:00 Illichivec Mariupol - Vorskla Połtawa 2.18 3.30 3.80
16:00 Goverla Uzhgorod - Dnipro 13.48 5.70 1.42
18:30 Wołyń Łuck - Metalist Charków 6.50 4.33 1.85
18:30 Chernomorets - Dynamo Kijów 6.56 3.93 1.69
27 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Sevastopol 1.91 4.20 6.80
16:00 Karpaty - Metalurg Zaporoże 1.52 4.90 8.20
16:00 Zorya - Goverla Uzhgorod 1.60 4.33 7.49
18:30 Metalist Charków - Dnipro 3.36 3.50 2.43
18:30 Met. Donetsk - Dynamo Kijów 4.55 3.77 1.92
28 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Tavria 1.40 5.30 10.31
18:00 Wołyń Łuck - Chernomorets 3.60 3.45 2.25
2 maja 2014 1 X 2
13:00 Sevastopol - Zorya 3.30 3.45 2.50
16:00 Chernomorets - Metalist Charków 3.22 3.40 2.35
18:30 Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol 1.08 11.64 41.00
3 maja 2014 1 X 2
16:00 Metalurg Zaporoże - Vorskla Połtawa 4.60 3.80 1.95
4 maja 2014 1 X 2
13:00 Tavria - Met. Donetsk 6.40 4.03 1.69
16:00 Goverla Uzhgorod - Wołyń Łuck 2.41 3.30 3.35
18:30 Dnipro - Karpaty 1.22 7.60 16.72
Piłka Nożna Ukraina Persha Liga Najwyższe kursy
14 lipca 2013 1 X 2
17:00 Desna Chernihiv - Dynamo Kijów II 2.55 3.30 2.60
17:00 Sumy - Gelios 2.40 3.25 2.90
17:00 Połtawa - Nyva Ternopil 2.45 3.30 2.85
17:00 Zirka Kirovohrad - Mykolaiv 2.15 3.30 3.50
17:30 Bukovina - Avanhard Kramatorsk 1.75 3.60 5.30
18:00 Oleksandria - Naftovyk-Ukrnafta 1.73 3.50 5.20
18:00 Stal Alchevsk - Tytan 1.50 4.10 6.25
19 lipca 2013 1 X 2
17:00 Nyva Ternopil - Mykolaiv 2.03 3.50 4.00
20 lipca 2013 1 X 2
16:00 Dynamo Kijów II - Oleksandria 4.60 3.60 1.85
17:00 Ukrahrokom Priyntivka - Sumy 2.70 3.40 2.56
17:00 Avanhard Kramatorsk - Desna Chernihiv 1.83 3.60 5.20
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Kirovohrad 2.30 3.30 3.25
17:00 Połtawa - Olimpik Donetsk 2.65 3.40 2.56
18:00 Gelios - Stal Alchevsk 2.80 3.40 2.45
18:00 Tytan - Bukovina 3.00 3.25 2.45
26 lipca 2013 1 X 2
16:00 Bukovina - Gelios 1.80 3.75 4.75
27 lipca 2013 1 X 2
16:30 Olimpik Donetsk - Nyva Ternopil 2.10 3.50 3.40
17:00 Desna Chernihiv - Tytan 2.56 3.40 2.70
17:00 Sumy - Połtawa 1.70 3.80 5.60
17:00 Mykolaiv - Naftovyk-Ukrnafta 2.50 3.40 2.95
17:00 Zirka Kirovohrad - Dynamo Kijów II 1.95 3.30 4.25
18:00 Oleksandria - Avanhard Kramatorsk 1.75 3.75 5.00
18:00 Stal Alchevsk - Ukrahrokom Priyntivka 1.30 5.25 11.50
2 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Naftovyk-Ukrnafta 2.35 3.50 3.00
3 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Połtawa - Stal Alchevsk 5.80 3.70 1.70
16:30 Tytan - Oleksandria 5.35 4.00 1.60
16:30 Avanhard Kramatorsk - Zirka Kirovohrad 2.15 3.20 3.20
16:30 Olimpik Donetsk - Sumy 2.50 3.25 2.75
17:00 Ukrahrokom Priyntivka - Bukovina 3.95 3.50 1.91
17:00 Gelios - Desna Chernihiv 2.25 3.40 3.35
4 sierpnia 2013 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Mykolaiv 2.60 3.20 2.52
11 sierpnia 2013 1 X 2
15:00 Zirka Kirovohrad - Tytan 1.90 3.40 4.25
17:00 Bukovina - Połtawa 1.80 3.40 4.60
17:00 Stal Alchevsk - Olimpik Donetsk 1.62 3.80 5.40
17:00 Sumy - Nyva Ternopil 2.15 3.25 3.50
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kijów II 1.80 3.40 5.20
17:00 Mykolaiv - Avanhard Kramatorsk 2.20 3.30 3.20
17:00 Desna Chernihiv - Ukrahrokom Priyntivka 1.95 3.50 4.50
18:00 Oleksandria - Gelios 1.45 4.20 7.00
16 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Sumy - Stal Alchevsk 2.80 3.30 3.20
24 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Zirka Kirovohrad - Ukrahrokom Priyntivka 1.63 3.70 5.10
16:00 Dynamo Kijów II - Avanhard Kramatorsk 2.75 3.20 2.40
16:00 Mykolaiv - Gelios 1.85 3.50 4.20
17:00 Bukovina - Sumy 2.10 4.00 5.70
17:00 Desna Chernihiv - Olimpik Donetsk 2.75 3.30 2.60
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Tytan 2.05 3.40 3.75
17:00 Stal Alchevsk - Nyva Ternopil 1.60 4.00 6.50
18:00 Oleksandria - Połtawa 1.50 4.20 7.00
30 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Avanhard Kramatorsk 2.60 3.25 3.05
31 sierpnia 2013 1 X 2
15:00 Połtawa - Zirka Kirovohrad 2.35 3.30 3.80
16:00 Tytan - Dynamo Kijów II 2.10 3.20 3.75
17:00 Ukrahrokom Priyntivka - Mykolaiv 2.90 3.20 2.30
17:00 Gelios - Naftovyk-Ukrnafta 2.75 3.20 2.75
18:00 Sumy - Desna Chernihiv 1.91 5.30 7.40
1 września 2013 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Oleksandria 2.75 3.20 2.50
7 września 2013 1 X 2
17:30 Oleksandria - Sumy 1.50 4.50 6.50
8 września 2013 1 X 2
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Ukrahrokom Priyntivka 1.71 3.90 5.90
13 września 2013 1 X 2
16:00 Stal Alchevsk - Oleksandria 2.20 3.40 3.15
14 września 2013 1 X 2
15:00 Gelios - Avanhard Kramatorsk 3.05 3.20 2.40
15:00 Olimpik Donetsk - Mykolaiv 2.10 3.50 3.60
15:00 Połtawa - Naftovyk-Ukrnafta 2.20 3.25 3.25
16:00 Bukovina - Desna Chernihiv 4.20 3.40 1.91
16:00 Ukrahrokom Priyntivka - Dynamo Kijów II 2.40 3.20 3.30
18:00 Sumy - Zirka Kirovohrad 1.78 3.50 4.50
15 września 2013 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Tytan 2.15 3.30 3.30
20 września 2013 1 X 2
16:00 Desna Chernihiv - Nyva Ternopil 2.20 3.50 3.10
16:00 Dynamo Kijów II - Połtawa 2.70 3.50 2.63
21 września 2013 1 X 2
15:00 Mykolaiv - Sumy 2.30 3.20 3.10
15:00 Zirka Kirovohrad - Stal Alchevsk 3.45 3.30 2.20
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Olimpik Donetsk 2.50 3.30 2.75
17:00 Oleksandria - Bukovina 1.17 7.00 17.00
22 września 2013 1 X 2
14:00 Tytan - Gelios 2.00 3.60 4.10
15:00 Avanhard Kramatorsk - Ukrahrokom Priyntivka 1.65 3.65 5.50
29 września 2013 1 X 2
12:30 Stal Alchevsk - Mykolaiv 1.65 3.65 4.70
14:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów II 1.55 4.00 6.00
15:00 Bukovina - Zirka Kirovohrad 2.90 3.20 2.30
15:00 Połtawa - Avanhard Kramatorsk 2.10 3.40 3.65
16:00 Desna Chernihiv - Oleksandria 5.50 4.10 1.83
16:00 Sumy - Naftovyk-Ukrnafta 2.10 3.25 3.30
18:00 Nyva Ternopil - Gelios 2.21 3.90 4.75
30 września 2013 1 X 2
15:00 Ukrahrokom Priyntivka - Tytan 2.56 3.20 2.56
4 października 2013 1 X 2
16:00 Oleksandria - Nyva Ternopil 1.44 4.40 6.60
5 października 2013 1 X 2
12:00 Dynamo Kijów II - Sumy 2.75 3.20 2.40
14:00 Gelios - Ukrahrokom Priyntivka 1.90 3.40 3.65
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Stal Alchevsk 2.56 3.20 2.56
14:00 Avanhard Kramatorsk - Olimpik Donetsk 2.40 3.20 2.75
14:00 Zirka Kirovohrad - Desna Chernihiv 1.80 3.40 4.10
14:00 Tytan - Połtawa 2.20 3.20 3.05
11 października 2013 1 X 2
15:00 Bukovina - Naftovyk-Ukrnafta 2.56 3.40 2.70
12 października 2013 1 X 2
14:00 Olimpik Donetsk - Tytan 1.50 3.80 5.50
14:00 Połtawa - Gelios 1.82 3.25 4.00
15:00 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 1.57 3.60 5.00
16:00 Desna Chernihiv - Mykolaiv 2.12 3.30 3.60
17:00 Sumy - Avanhard Kramatorsk 2.00 3.25 3.63
13 października 2013 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Ukrahrokom Priyntivka 2.00 3.30 3.80
18 października 2013 1 X 2
13:30 Gelios - Olimpik Donetsk 3.00 3.30 2.50
19 października 2013 1 X 2
12:30 Dynamo Kijów II - Bukovina 2.75 3.20 2.68
13:00 Tytan - Sumy 2.00 4.50 6.40
14:00 Mykolaiv - Oleksandria 3.25 3.30 2.15
14:00 Avanhard Kramatorsk - Stal Alchevsk 2.56 3.20 2.56
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Desna Chernihiv 1.70 3.60 4.50
16:00 Ukrahrokom Priyntivka - Połtawa 2.56 3.20 2.80
20 października 2013 1 X 2
12:30 Zirka Kirovohrad - Nyva Ternopil 1.70 3.90 5.20
23 października 2013 1 X 2
12:30 Dynamo Kijów II - Gelios 3.10 3.20 2.35
25 października 2013 1 X 2
14:00 Mykolaiv - Zirka Kirovohrad 2.50 3.25 2.80
26 października 2013 1 X 2
13:00 Tytan - Stal Alchevsk 2.70 3.20 2.45
13:00 Avanhard Kramatorsk - Bukovina 1.85 3.40 4.75
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Oleksandria 2.45 3.25 2.88
15:00 Ukrahrokom Priyntivka - Olimpik Donetsk 3.30 3.25 2.10
27 października 2013 1 X 2
12:30 Dynamo Kijów II - Desna Chernihiv 2.60 3.20 3.05
13:00 Gelios - Sumy 2.25 3.25 2.98
1 listopada 2013 1 X 2
16:00 Stal Alchevsk - Gelios 1.65 3.70 5.62
2 listopada 2013 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Naftovyk-Ukrnafta 2.56 3.20 2.56
13:00 Bukovina - Tytan 2.30 3.20 2.98
14:00 Oleksandria - Dynamo Kijów II 1.42 4.50 7.50
3 listopada 2013 1 X 2
12:30 Olimpik Donetsk - Połtawa 1.50 3.90 5.90
13:00 Mykolaiv - Nyva Ternopil 2.10 3.25 3.30
14:00 Desna Chernihiv - Avanhard Kramatorsk 2.40 3.25 2.75
15:00 Sumy - Ukrahrokom Priyntivka 1.80 3.50 4.10
9 listopada 2013 1 X 2
12:30 Avanhard Kramatorsk - Oleksandria 4.10 3.40 2.25
12:30 Ukrahrokom Priyntivka - Stal Alchevsk 3.05 3.20 2.30
12:30 Tytan - Desna Chernihiv 1.95 3.50 4.00
12:30 Dynamo Kijów II - Zirka Kirovohrad 3.25 3.40 2.20
12:30 Połtawa - Sumy 1.80 3.65 4.50
13:00 Gelios - Bukovina 1.91 3.60 4.80
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Mykolaiv 1.60 4.00 5.30
10 listopada 2013 1 X 2
12:30 Nyva Ternopil - Olimpik Donetsk 3.30 3.30 2.10
16 listopada 2013 1 X 2
12:30 Sumy - Olimpik Donetsk 5.90 3.90 1.62
12:30 Desna Chernihiv - Gelios 1.85 3.40 4.10
13:00 Bukovina - Ukrahrokom Priyntivka 2.00 3.30 3.45
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Nyva Ternopil 1.55 3.80 6.50
15:00 Stal Alchevsk - Połtawa 1.50 4.50 5.90
17 listopada 2013 1 X 2
12:30 Zirka Kirovohrad - Avanhard Kramatorsk 1.75 3.45 4.50
15:00 Oleksandria - Tytan 1.45 4.33 7.00
20 listopada 2013 1 X 2
13:00 Bukovina - Nyva Ternopil 1.86 3.50 4.33
23 listopada 2013 1 X 2
12:00 Tytan - Zirka Kirovohrad 2.50 3.20 2.65
12:30 Gelios - Oleksandria 4.20 3.30 2.00
12:30 Dynamo Kijów II - Naftovyk-Ukrnafta 3.05 3.30 2.20
12:30 Olimpik Donetsk - Stal Alchevsk 1.70 3.75 5.00
13:00 Ukrahrokom Priyntivka - Desna Chernihiv 2.45 3.20 2.68
14:00 Avanhard Kramatorsk - Mykolaiv 2.10 3.30 3.20
24 listopada 2013 1 X 2
12:30 Połtawa - Bukovina 2.65 3.49 3.40
25 listopada 2013 1 X 2
17:00 Nyva Ternopil - Sumy 1.80 6.00 12.00
30 listopada 2013 1 X 2
12:00 Mykolaiv - Dynamo Kijów II 2.10 3.30 3.45
28 marca 2014 1 X 2
16:00 Oleksandria - Ukrahrokom Priyntivka 1.57 4.00 6.00
29 marca 2014 1 X 2
14:00 Zirka Kirovohrad - Gelios 1.80 3.50 4.25
14:00 Desna Chernihiv - Połtawa 1.75 3.75 5.00
14:00 Mykolaiv - Tytan 2.75 3.60 2.50
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Avanhard Kramatorsk 2.10 3.20 3.30
15:00 Bukovina - Olimpik Donetsk 5.10 3.70 1.60
15:00 Stal Alchevsk - Sumy 1.40 4.50 8.00
30 marca 2014 1 X 2
12:00 Dynamo Kijów II - Nyva Ternopil 2.75 3.25 2.90
4 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Stal Alchevsk 3.30 3.77 2.15
5 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Sumy - Bukovina 1.25 5.60 8.70
13:00 Tytan - Naftovyk-Ukrnafta 2.20 3.20 3.10
13:00 Olimpik Donetsk - Desna Chernihiv 1.38 5.20 7.60
14:00 Gelios - Mykolaiv 2.15 6.50 14.41
14:00 Połtawa - Oleksandria 3.30 3.20 2.15
15:00 Avanhard Kramatorsk - Dynamo Kijów II 1.65 3.60 5.30
16:00 Ukrahrokom Priyntivka - Zirka Kirovohrad 2.40 3.20 2.75
12 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Tytan 1.80 3.40 4.10
14:00 Mykolaiv - Ukrahrokom Priyntivka 4.10 3.60 2.10
15:00 Bukovina - Stal Alchevsk 2.90 3.20 2.30
15:00 Zirka Kirovohrad - Połtawa 1.95 3.30 3.60
15:00 Avanhard Kramatorsk - Nyva Ternopil 1.44 4.95 6.70
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Gelios 1.90 3.30 3.80
16:00 Desna Chernihiv - Sumy 1.73 4.80 8.70
13 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Oleksandria - Olimpik Donetsk 2.56 3.20 2.56
17 kwietnia 2014 1 X 2
18:00 Nyva Ternopil - Bukovina 2.20 3.70 3.55
18 kwietnia 2014 1 X 2
14:00 Połtawa - Mykolaiv 1.80 3.90 5.20
15:00 Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohrad 1.55 4.33 6.00
16:00 Sumy - Oleksandria 4.00 3.68 2.20
16:00 Ukrahrokom Priyntivka - Naftovyk-Ukrnafta 2.56 3.50 2.60
16:00 Stal Alchevsk - Desna Chernihiv 2.00 3.90 3.95
16:00 Gelios - Dynamo Kijów II 2.10 3.63 4.55
25 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Ukrahrokom Priyntivka 2.20 3.75 3.05
15:00 Mykolaiv - Olimpik Donetsk 3.60 4.00 1.91
17:30 Oleksandria - Stal Alchevsk 2.03 3.60 3.70
26 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Tytan - Nyva Ternopil 2.68 3.30 2.45
15:00 Zirka Kirovohrad - Sumy 1.75 4.33 5.10
16:00 Desna Chernihiv - Bukovina 2.00 4.20 7.10
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Połtawa 2.38 3.20 2.90
30 kwietnia 2014 1 X 2
14:00 Stal Alchevsk - Dynamo Kijów II 1.33 5.16 8.00
3 maja 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Naftovyk-Ukrnafta 1.55 4.50 5.25
16:00 Bukovina - Oleksandria 3.15 3.20 2.15
16:00 Gelios - Tytan 1.70 3.60 4.40
16:00 Sumy - Mykolaiv 1.65 3.80 4.45
16:00 Ukrahrokom Priyntivka - Avanhard Kramatorsk 1.80 3.45 4.05
4 maja 2014 1 X 2
15:30 Połtawa - Dynamo Kijów II 1.60 3.70 5.75
16:00 Nyva Ternopil - Desna Chernihiv 2.45 3.60 3.20
16:00 Stal Alchevsk - Zirka Kirovohrad 1.73 3.80 4.75
9 maja 2014 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Olimpik Donetsk 4.10 4.00 1.83
11 maja 2014 1 X 2
15:00 Tytan - Ukrahrokom Priyntivka 2.00 3.20 3.55
16:00 Zirka Kirovohrad - Bukovina 1.85 3.75 5.50
16:30 Naftovyk-Ukrnafta - Sumy 2.30 3.20 2.90
17:30 Oleksandria - Desna Chernihiv 1.85 3.45 3.80
12 maja 2014 1 X 2
15:00 Gelios - Nyva Ternopil 1.80 4.90 8.00
16 maja 2014 1 X 2
16:00 Sumy - Dynamo Kijów II 2.30 5.44 4.30
17 maja 2014 1 X 2
16:00 Połtawa - Tytan 1.60 4.00 7.00
17:00 Desna Chernihiv - Zirka Kirovohrad 1.80 3.75 3.95
18 maja 2014 1 X 2
11:00 Stal Alchevsk - Naftovyk-Ukrnafta 1.60 3.80 5.10
14:00 Olimpik Donetsk - Avanhard Kramatorsk 5.32 5.00 5.50
16:00 Bukovina - Mykolaiv 2.20 3.77 3.49
16:00 Nyva Ternopil - Oleksandria 5.00 4.50 2.40
17:00 Ukrahrokom Priyntivka - Gelios 2.06 3.60 4.00
22 maja 2014 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Stal Alchevsk 2.10 3.90 4.05
16:00 Mykolaiv - Desna Chernihiv 2.30 3.70 3.20
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Bukovina 1.25 5.75 13.02
16:00 Gelios - Połtawa 2.40 3.68 2.85
18:00 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 4.10 4.10 2.11
23 maja 2014 1 X 2
17:00 Ukrahrokom Priyntivka - Nyva Ternopil 1.36 5.20 9.00
27 maja 2014 1 X 2
16:00 Mykolaiv - Stal Alchevsk 2.62 5.62 5.40
29 maja 2014 1 X 2
18:00 Nyva Ternopil - Zirka Kirovohrad 5.25 4.70 1.85
30 maja 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Gelios 1.91 4.23 3.68
17:00 Bukovina - Dynamo Kijów II 3.70 4.50 1.69
31 maja 2014 1 X 2
15:00 Oleksandria - Mykolaiv 1.13 10.71 17.00
15:00 Połtawa - Ukrahrokom Priyntivka 1.65 3.90 4.60
15:00 Sumy - Tytan 2.10 3.60 3.22
17:00 Desna Chernihiv - Naftovyk-Ukrnafta 1.83 3.80 3.95
Piłka Nożna Ukraina Puchar Najwyższe kursy
25 września 2013 1 X 2
14:00 Shakhtar Sverdlovsk - Myr Hornostayivka 2.15 3.50 3.55
14:30 Mykolaiv - Zirka Kirovohrad 2.20 3.50 3.50
14:30 Hirnyk Krzywy Róg - Desna Chernihiv 2.70 3.30 2.65
15:00 Goverla Uzhgorod - Arsenał Kijów 2.05 3.51 4.20
15:00 Bukovina - Dnipro 20.00 8.50 1.15
15:00 Avanhard Kramatorsk - Zorya 5.35 3.70 1.70
15:00 Energia Mykolaiv - Chernomorets 15.00 8.60 1.22
15:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Metalurg Zaporoże 8.50 4.97 1.40
16:00 Ternopil FK - Połtawa 2.88 3.50 2.45
16:00 Slavutych Cherkasy - Tavria 3.00 4.00 4.55
17:00 Oleksandria - Metalist Charków 16.00 7.70 1.25
17:30 Vorskla Połtawa - Wołyń Łuck 2.00 3.55 4.50
18:00 Dynamo Kijów - Met. Donetsk 1.42 4.75 8.95
19:30 Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk 18.00 7.50 1.17
20:00 Karpaty - Sevastopol 2.25 3.50 3.47
26 września 2013 1 X 2
18:00 Nyva Ternopil - Ukrahrokom Priyntivka 2.03 4.15 4.25
29 października 2013 1 X 2
13:00 Mykolaiv - Shakhtar Donetsk 34.00 14.00 1.08
14:00 Mykolaiv - Shakhtar Donetsk 72.10 13.15 1.10
30 października 2013 1 X 2
13:00 Shakhtar Sverdlovsk - Dynamo Kijów 23.00 10.00 1.06
14:00 Shakhtar Sverdlovsk - Dynamo Kijów 61.00 16.00 1.06
16:00 Desna Chernihiv - Metalurg Zaporoże 6.80 4.60 1.82
17:00 Desna Chernihiv - Metalurg Zaporoże 4.95 3.97 1.90
17:00 Slavutych Cherkasy - Avanhard Kramatorsk 3.86 3.40 2.18
17:30 Ternopil FK - Vorskla Połtawa 9.10 5.20 1.40
18:00 Slavutych Cherkasy - Avanhard Kramatorsk 3.95 3.30 2.10
18:30 Ternopil FK - Vorskla Połtawa 9.10 5.10 1.38
18:45 Chernomorets - Dnipro 3.59 3.50 2.35
19:00 Karpaty - Metalist Charków 6.70 4.21 1.65
19:45 Chernomorets - Dnipro 3.70 3.35 2.35
20:00 Karpaty - Metalist Charków 5.90 3.90 1.65
26 marca 2014 1 X 2
13:00 Desna Chernihiv - Shakhtar Donetsk 31.00 11.00 1.10
17:00 Slavutych Cherkasy - Nyva Ternopil 1.80 4.95 8.70
18:00 Ternopil FK - Chernomorets 7.80 5.30 1.44
19:00 Metalist Charków - Dynamo Kijów 3.85 3.40 2.26
7 maja 2014 1 X 2
15:00 Slavutych Cherkasy - Shakhtar Donetsk 36.00 16.00 1.08
17:00 Dynamo Kijów - Chernomorets 1.65 4.40 7.00
15 maja 2014 1 X 2
19:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 4.61 4.17 1.92
Piłka Nożna Ukraina Superpuchar Najwyższe kursy
10 lipca 2013 1 X 2
20:00 Chernomorets - Shakhtar Donetsk 13.00 6.51 1.26