loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Ukraina 2014/2015

Ukraina - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga, Persha Liga, Puchar, Superpuchar.

Piłka Nożna Ukraina Premier Liga Najwyższe kursy
25 lipca 2014 1 X 2
18:00 Metalurg Donieck - Dnipro Dniepropietrowsk 7.10 4.40 1.60
26 lipca 2014 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Wołyń Łuck 3.20 3.30 3.10
18:00 Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 1.36 5.66 13.00
27 lipca 2014 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Karpaty Lwów 4.90 3.70 2.05
18:00 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.36 5.70 10.90
18:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Zaporoże 1.21 9.50 26.00
20:00 Zorya Ługańsk - Metalist Charków 4.32 3.60 1.98
1 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 9.40 5.00 1.43
2 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Metalist Charków - Dynamo Kijów 3.36 3.55 2.33
18:30 Wołyń Łuck - Dnipro Dniepropietrowsk 7.50 4.45 1.55
20:30 Metalurg Zaporoże - Goverla Uzhgorod 2.00 3.35 4.95
3 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Zorya Ługańsk 8.25 4.60 1.52
18:30 Karpaty Lwów - Metalurg Donieck 3.44 3.32 2.35
4 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Illichivec Mariupol - Chernomorets Odessa 6.00 3.70 1.75
8 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Goverla Uzhgorod - Vorskla Połtawa 4.20 3.40 2.20
9 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Metalurg Donieck - Metalurg Zaporoże 1.65 3.87 6.94
18:30 Dynamo Kijów - Olimpik Donetsk 1.14 10.00 30.70
18:30 Shakhtar Donetsk - Metalist Charków 1.56 4.60 7.00
10 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Karpaty Lwów 1.35 5.61 12.00
11 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Chernomorets Odessa - Wołyń Łuck 1.82 3.68 5.13
20:00 Zorya Ługańsk - Illichivec Mariupol 2.29 3.35 3.60
15 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk 31.00 10.05 1.17
20:00 Metalurg Zaporoże - Dnipro Dniepropietrowsk 9.80 4.90 1.45
16 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Vorskla Połtawa - Metalurg Donieck 2.50 3.40 3.05
18:30 Chernomorets Odessa - Zorya Ługańsk 1.99 3.50 4.39
20:30 Metalist Charków - Goverla Uzhgorod 1.39 5.07 10.28
17 sierpnia 2014 1 X 2
18:30 Wołyń Łuck - Karpaty Lwów 2.31 3.40 3.60
18:30 Illichivec Mariupol - Dynamo Kijów 13.02 6.80 1.29
29 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol 1.10 14.00 29.00
30 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Olimpik Donetsk 1.95 3.45 4.93
18:30 Dynamo Kijów - Chernomorets Odessa 1.50 4.60 9.39
31 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Metalurg Zaporoże 2.35 3.23 3.78
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Vorskla Połtawa 1.50 4.60 8.60
18:30 Metalurg Donieck - Metalist Charków 3.52 3.36 2.35
18:30 Zorya Ługańsk - Wołyń Łuck 2.26 3.32 3.69
13 września 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Metalurg Donieck 8.95 4.18 1.67
16:00 Metalist Charków - Dnipro Dniepropietrowsk 3.20 3.50 2.48
18:30 Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk 8.86 4.60 1.50
18:30 Zorya Ługańsk - Dynamo Kijów 7.80 4.25 1.55
14 września 2014 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Metalurg Zaporoże 2.12 3.40 4.09
16:00 Illichivec Mariupol - Goverla Uzhgorod 3.80 3.45 2.18
18:30 Vorskla Połtawa - Karpaty Lwów 1.73 3.90 6.03
20 września 2014 1 X 2
13:00 Metalurg Donieck - Illichivec Mariupol 1.65 4.50 7.50
16:00 Metalurg Zaporoże - Vorskla Połtawa 3.81 3.40 2.45
21 września 2014 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Zorya Ługańsk 1.16 8.70 24.00
18:30 Goverla Uzhgorod - Chernomorets Odessa 4.11 3.45 2.20
18:30 Karpaty Lwów - Metalist Charków 4.09 3.50 2.12
22 września 2014 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Wołyń Łuck 1.22 7.70 19.00
20:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Olimpik Donetsk 1.20 7.30 19.00
3 października 2014 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Vorskla Połtawa 3.18 3.40 2.55
4 października 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lwów 3.02 3.55 2.65
16:00 Zorya Ługańsk - Goverla Uzhgorod 1.78 3.67 5.51
18:30 Chernomorets Odessa - Metalurg Donieck 2.20 3.30 3.96
5 października 2014 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Dnipro Dniepropietrowsk 16.00 7.50 1.42
16:00 Metalist Charków - Metalurg Zaporoże 1.55 4.43 6.69
18:30 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 2.75 3.50 2.83
17 października 2014 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Wołyń Łuck 1.18 8.03 22.27
18 października 2014 1 X 2
13:00 Metalurg Zaporoże - Olimpik Donetsk 2.25 3.20 3.49
16:00 Vorskla Połtawa - Metalist Charków 2.37 3.45 3.22
18:30 Goverla Uzhgorod - Dynamo Kijów 13.02 6.92 1.30
19 października 2014 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Illichivec Mariupol 1.73 3.94 5.65
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Chernomorets Odessa 1.44 4.78 9.94
18:30 Metalurg Donieck - Zorya Ługańsk 2.60 3.34 3.35
31 października 2014 1 X 2
18:00 Metalurg Donieck - Shakhtar Donetsk 14.95 7.70 1.28
1 listopada 2014 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 1.50 5.30 8.50
18:30 Metalurg Zaporoże - Chernomorets Odessa 3.95 3.40 2.22
2 listopada 2014 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Zorya Ługańsk 3.94 3.30 2.50
18:30 Metalist Charków - Olimpik Donetsk 1.70 4.15 6.00
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Dynamo Kijów 2.72 3.60 2.83
3 listopada 2014 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Wołyń Łuck 3.00 3.30 2.70
8 listopada 2014 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Metalurg Donieck 3.80 3.35 2.26
16:00 Zorya Ługańsk - Metalurg Zaporoże 1.76 3.90 5.75
18:30 Chernomorets Odessa - Vorskla Połtawa 2.51 3.35 3.45
9 listopada 2014 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Olimpik Donetsk 2.40 3.50 3.90
16:00 Shakhtar Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 1.70 4.00 6.00
18:30 Illichivec Mariupol - Metalist Charków 6.25 4.00 1.69
18:30 Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 1.19 8.00 21.00
21 listopada 2014 1 X 2
18:00 Karpaty Lwów - Shakhtar Donetsk 12.70 6.80 1.33
22 listopada 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Illichivec Mariupol 1.80 3.80 6.20
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Goverla Uzhgorod 1.25 7.80 21.00
23 listopada 2014 1 X 2
13:00 Metalurg Donieck - Wołyń Łuck 1.92 3.63 6.10
16:00 Vorskla Połtawa - Zorya Ługańsk 2.38 3.40 3.40
18:30 Metalurg Zaporoże - Dynamo Kijów 27.00 8.50 1.27
29 listopada 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa 3.85 3.60 2.19
30 listopada 2014 1 X 2
13:00 Metalurg Zaporoże - Shakhtar Donetsk 16.78 7.40 1.22
16:00 Metalist Charków - Zorya Ługańsk 2.40 3.35 3.36
18:30 Karpaty Lwów - Goverla Uzhgorod 2.10 3.55 4.75
18:30 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 6.20 3.90 1.70
1 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Metalurg Donieck 1.34 6.50 10.71
5 grudnia 2014 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Goverla Uzhgorod 1.13 10.50 26.00
18:00 Dynamo Kijów - Metalurg Donieck 1.30 6.50 13.48
6 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Vorskla Połtawa 4.02 3.65 2.10
16:00 Zorya Ługańsk - Dnipro Dniepropietrowsk 5.40 4.00 1.75
7 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Metalurg Zaporoże 5.00 4.75 2.55
16:00 Chernomorets Odessa - Karpaty Lwów 1.83 3.75 5.05
27 lutego 2015 1 X 2
18:00 Chernomorets Odessa - Illichivec Mariupol 2.30 3.30 3.75
28 lutego 2015 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Olimpik Donetsk 2.15 3.61 4.90
16:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 1.29 6.50 14.00
1 marca 2015 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Metalurg Zaporoże 2.35 3.40 3.68
16:00 Metalurg Donieck - Karpaty Lwów 1.93 3.60 5.96
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Wołyń Łuck 1.17 9.00 26.00
18:30 Dynamo Kijów - Metalist Charków 1.13 11.00 31.00
7 marca 2015 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Zorya Ługańsk 6.60 4.50 1.64
16:00 Metalist Charków - Shakhtar Donetsk 26.00 12.00 1.17
18:30 Metalurg Zaporoże - Metalurg Donieck 3.09 3.38 2.70
8 marca 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów 22.27 8.90 1.22
13:00 Wołyń Łuck - Chernomorets Odessa 1.80 4.00 7.00
16:00 Vorskla Połtawa - Goverla Uzhgorod 1.62 4.00 6.93
18:30 Karpaty Lwów - Dnipro Dniepropietrowsk 10.23 5.70 1.42
13 marca 2015 1 X 2
18:00 Karpaty Lwów - Wołyń Łuck 2.45 3.30 3.60
14 marca 2015 1 X 2
13:00 Metalurg Donieck - Vorskla Połtawa 2.92 3.22 2.78
16:00 Goverla Uzhgorod - Metalist Charków 2.90 3.40 2.79
15 marca 2015 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Chernomorets Odessa 1.65 3.80 6.50
16:00 Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk 1.13 13.42 31.00
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Metalurg Zaporoże 1.22 7.90 15.09
18:30 Dynamo Kijów - Illichivec Mariupol 1.17 9.87 32.00
3 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Goverla Uzhgorod 2.15 3.66 5.10
4 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Metalurg Donieck 2.53 3.35 3.10
16:00 Vorskla Połtawa - Dnipro Dniepropietrowsk 5.01 3.62 1.97
16:00 Chernomorets Odessa - Dynamo Kijów 23.00 9.70 1.17
5 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Zorya Ługańsk 3.10 3.40 2.90
16:00 Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk 51.00 15.00 1.08
18:30 Metalurg Zaporoże - Karpaty Lwów 2.38 3.30 3.40
10 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Illichivec Mariupol 1.99 3.50 4.65
18:00 Metalurg Zaporoże - Wołyń Łuck 3.36 3.35 2.65
11 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Metalurg Donieck - Olimpik Donetsk 2.09 4.16 5.33
16:00 Shakhtar Donetsk - Chernomorets Odessa 1.13 14.55 31.66
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Metalist Charków 1.29 6.70 14.63
12 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.24 6.70 17.18
13 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Karpaty Lwów - Vorskla Połtawa 3.53 3.30 2.40
18 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Karpaty Lwów 1.83 3.60 5.60
16:00 Illichivec Mariupol - Metalurg Donieck 4.25 3.55 2.06
18:30 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 26.00 10.34 1.15
19 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 7.85 5.20 1.47
16:00 Chernomorets Odessa - Goverla Uzhgorod 3.06 3.30 2.57
16:00 Vorskla Połtawa - Metalurg Zaporoże 1.68 3.86 7.08
18:30 Wołyń Łuck - Dynamo Kijów 12.00 5.81 1.36
25 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Zorya Ługańsk 4.75 3.58 2.10
16:00 Vorskla Połtawa - Wołyń Łuck 2.13 3.70 4.50
18:30 Metalurg Donieck - Chernomorets Odessa 1.90 3.50 5.50
26 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Metalurg Zaporoże - Metalist Charków 4.50 3.43 2.00
13:00 Karpaty Lwów - Olimpik Donetsk 1.97 3.65 4.60
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Illichivec Mariupol 1.18 8.80 22.52
18:30 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 2.00 3.85 4.33
2 maja 2015 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Karpaty Lwów 3.80 3.50 2.45
16:00 Zorya Ługańsk - Metalurg Donieck 2.05 3.62 4.33
3 maja 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Vorskla Połtawa 2.91 3.30 3.50
18:30 Chernomorets Odessa - Dnipro Dniepropietrowsk 15.57 6.90 1.30
4 maja 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Metalurg Zaporoże 2.80 3.76 2.89
16:00 Dynamo Kijów - Goverla Uzhgorod 1.08 18.38 65.00
18:00 Wołyń Łuck - Shakhtar Donetsk 27.82 10.49 1.18
9 maja 2015 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Shakhtar Donetsk 26.00 10.00 1.14
16:00 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 1.45 4.60 8.55
10 maja 2015 1 X 2
13:00 Metalurg Zaporoże - Illichivec Mariupol 2.42 3.41 3.58
16:00 Karpaty Lwów - Chernomorets Odessa 1.73 3.82 5.80
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Zorya Ługańsk 1.79 4.00 5.73
18:30 Metalurg Donieck - Dynamo Kijów 17.79 6.70 1.29
11 maja 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Wołyń Łuck 2.50 3.50 3.88
15 maja 2015 1 X 2
18:00 Chernomorets Odessa - Metalurg Zaporoże 3.25 3.26 2.45
16 maja 2015 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Vorskla Połtawa 10.00 5.00 1.52
16:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Donieck 1.08 14.00 34.00
18:30 Zorya Ługańsk - Karpaty Lwów 1.57 4.33 8.00
17 maja 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Metalist Charków 5.40 4.20 2.25
16:00 Wołyń Łuck - Goverla Uzhgorod 1.70 4.20 5.50
18:30 Dynamo Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk 1.36 6.00 11.63
20 maja 2015 1 X 2
16:00 Metalist Charków - Chernomorets Odessa 1.66 4.15 8.00
23 maja 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Wołyń Łuck 3.75 4.06 2.15
16:00 Metalurg Donieck - Goverla Uzhgorod 1.69 4.33 6.90
17:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Shakhtar Donetsk 5.52 4.00 1.85
24 maja 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Illichivec Mariupol 2.08 3.96 4.75
18:30 Karpaty Lwów - Dynamo Kijów 8.23 4.54 1.49
18:30 Vorskla Połtawa - Chernomorets Odessa 1.32 5.70 14.32
18:30 Metalurg Zaporoże - Zorya Ługańsk 6.78 4.41 1.75
29 maja 2015 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Metalurg Donieck 1.65 4.80 5.60
18:00 Zorya Ługańsk - Vorskla Połtawa 2.55 3.50 3.11
30 maja 2015 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Olimpik Donetsk 2.50 4.60 4.75
16:00 Dynamo Kijów - Metalurg Zaporoże 1.25 8.50 15.00
18:30 Goverla Uzhgorod - Dnipro Dniepropietrowsk 15.00 6.50 1.30
18:30 Shakhtar Donetsk - Karpaty Lwów 1.18 9.50 19.00
Piłka Nożna Ukraina Persha Liga Najwyższe kursy
26 lipca 2014 1 X 2
16:00 Połtawa - Girnik-Sport 1.74 3.72 4.45
16:00 Mykolaiv - Dynamo Kijów II 2.53 3.45 2.60
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Ternopil FK 2.05 3.25 3.10
17:00 Stal Alchevsk - Zirka Kirovohrad 2.62 3.22 2.50
17:00 Sumy - Stal Dnieprodzierżyńsk 14.87 5.00 2.70
17:00 Gelios - Naftovyk-Ukrnafta 2.30 3.20 2.80
18:00 Oleksandria - Desna Chernihiv 1.50 3.86 7.00
1 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Gelios - Oleksandria 2.80 3.20 2.46
2 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Zirka Kirovohrad - Połtawa 2.00 3.30 3.80
17:00 Desna Chernihiv - Sumy 1.43 6.18 7.50
17:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Hirnyk Krzywy Róg 1.85 3.60 3.85
17:30 Naftovyk-Ukrnafta - Girnik-Sport 2.20 3.50 3.50
18:00 Dynamo Kijów II - Stal Alchevsk 2.60 3.20 2.75
9 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Połtawa - Dynamo Kijów II 1.91 3.40 3.85
17:00 Sumy - Gelios 3.85 3.40 1.85
18:00 Oleksandria - Naftovyk-Ukrnafta 1.30 5.50 7.50
10 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Zirka Kirovohrad 2.56 3.20 2.56
16:00 Mykolaiv - Ternopil FK 2.07 3.45 3.45
17:00 Hirnyk Krzywy Róg - Desna Chernihiv 2.56 3.20 2.56
11 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Nyva Ternopil - Stal Dnieprodzierżyńsk 7.00 4.80 1.40
12 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Bukovina - Stal Alchevsk 9.32 4.80 1.45
15 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Stal Alchevsk 2.25 3.20 3.30
17:00 Dynamo Kijów II - Girnik-Sport 2.27 3.40 3.05
18:00 Gelios - Hirnyk Krzywy Róg 2.00 3.65 4.33
16 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Mykolaiv 1.57 4.90 6.30
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Kirovohrad 2.56 3.20 2.56
17:00 Bukovina - Połtawa 6.60 5.00 1.50
18:00 Oleksandria - Sumy 1.17 8.10 17.00
27 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Bukovina 1.35 4.75 9.50
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Oleksandria 3.95 3.50 1.91
16:00 Mykolaiv - Desna Chernihiv 2.64 3.20 2.63
16:30 Połtawa - Ternopil FK 2.35 3.30 3.49
17:00 Zirka Kirovohrad - Dynamo Kijów II 2.00 3.40 3.96
18:00 Nyva Ternopil - Gelios 6.00 4.33 1.50
28 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Sumy - Naftovyk-Ukrnafta 4.70 3.75 1.91
31 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Połtawa 2.45 3.25 3.05
16:00 Bukovina - Zirka Kirovohrad 3.80 3.40 2.25
16:00 Ternopil FK - Girnik-Sport 2.25 3.25 3.13
16:00 Desna Chernihiv - Stal Alchevsk 2.00 3.35 3.75
18:00 Oleksandria - Nyva Ternopil 1.08 10.00 26.00
1 września 2014 1 X 2
17:00 Gelios - Mykolaiv 1.68 3.86 5.25
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kijów II 2.15 3.30 3.30
18:00 Sumy - Hirnyk Krzywy Róg 3.20 3.20 2.20
6 września 2014 1 X 2
14:00 Dynamo Kijów II - Bukovina 1.53 5.20 8.80
14:00 Girnik-Sport - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.55 3.25 3.25
16:00 Mykolaiv - Oleksandria 5.50 4.20 1.55
16:00 Połtawa - Desna Chernihiv 1.90 3.35 4.50
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Naftovyk-Ukrnafta 2.40 3.25 3.00
16:00 Nyva Ternopil - Sumy 4.00 3.40 1.90
16:00 Zirka Kirovohrad - Ternopil FK 2.00 3.40 4.00
7 września 2014 1 X 2
16:00 Stal Alchevsk - Gelios 8.58 6.00 3.50
10 września 2014 1 X 2
17:30 Ternopil FK - Nyva Ternopil 4.33 4.60 3.00
12 września 2014 1 X 2
16:00 Sumy - Mykolaiv 2.00 3.43 4.00
13 września 2014 1 X 2
15:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Zirka Kirovohrad 2.15 3.30 2.90
16:00 Desna Chernihiv - Girnik-Sport 2.50 3.25 2.84
16:30 Naftovyk-Ukrnafta - Bukovina 1.30 5.50 9.00
17:00 Oleksandria - Stal Alchevsk 1.20 7.00 15.00
14 września 2014 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Dynamo Kijów II 2.20 3.31 3.25
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Nyva Ternopil 1.86 3.50 4.26
16:00 Gelios - Połtawa 2.10 3.30 3.50
20 września 2014 1 X 2
14:00 Dynamo Kijów II - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.30 3.40 3.50
15:00 Girnik-Sport - Gelios 2.64 3.15 2.64
15:00 Połtawa - Oleksandria 3.90 3.40 1.90
15:00 Mykolaiv - Hirnyk Krzywy Róg 2.50 3.15 2.80
16:00 Bukovina - Ternopil FK 3.90 3.40 2.00
16:00 Zirka Kirovohrad - Desna Chernihiv 1.83 3.55 4.50
21 września 2014 1 X 2
15:30 Stal Alchevsk - Sumy 1.86 3.47 4.33
16:00 Nyva Ternopil - Naftovyk-Ukrnafta 3.25 3.30 2.20
25 września 2014 1 X 2
16:00 Bukovina - Mykolaiv 2.80 3.70 2.50
27 września 2014 1 X 2
15:00 Gelios - Zirka Kirovohrad 2.25 3.25 3.45
15:00 Desna Chernihiv - Dynamo Kijów II 2.00 3.40 3.80
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Stal Alchevsk 1.65 3.80 5.60
28 września 2014 1 X 2
16:30 Naftovyk-Ukrnafta - Ternopil FK 2.25 3.25 3.15
30 września 2014 1 X 2
15:00 Połtawa - Sumy 1.68 4.00 6.00
17:30 Nyva Ternopil - Mykolaiv 2.75 3.30 2.96
1 października 2014 1 X 2
17:00 Oleksandria - Girnik-Sport 1.44 4.69 8.20
3 października 2014 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Gelios 2.88 3.30 2.45
4 października 2014 1 X 2
14:00 Bukovina - Desna Chernihiv 6.60 3.90 1.50
5 października 2014 1 X 2
14:00 Połtawa - Hirnyk Krzywy Róg 1.70 3.60 4.80
15:00 Stal Alchevsk - Nyva Ternopil 2.04 3.40 4.00
15:00 Girnik-Sport - Sumy 2.00 3.45 3.85
16:00 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 6.50 4.33 1.60
16:00 Ternopil FK - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.63 3.20 2.63
6 października 2014 1 X 2
15:00 Mykolaiv - Naftovyk-Ukrnafta 2.62 3.45 2.63
11 października 2014 1 X 2
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Girnik-Sport 2.35 3.20 2.80
14:00 Mykolaiv - Stal Alchevsk 2.00 3.50 3.59
15:00 Nyva Ternopil - Połtawa 2.90 3.20 2.20
15:00 Desna Chernihiv - Ternopil FK 1.93 3.45 3.72
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.00 3.31 3.40
16:00 Sumy - Zirka Kirovohrad 3.48 3.30 2.30
18 października 2014 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Sumy 2.40 3.45 2.75
13:00 Girnik-Sport - Nyva Ternopil 1.38 5.00 7.53
14:00 Połtawa - Mykolaiv 1.80 3.60 3.90
14:00 Zirka Kirovohrad - Hirnyk Krzywy Róg 1.75 3.41 4.58
14:00 Bukovina - Oleksandria 13.61 5.68 1.12
19 października 2014 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Desna Chernihiv 2.21 3.20 3.00
14:00 Stal Alchevsk - Naftovyk-Ukrnafta 2.85 3.40 2.40
15:00 Ternopil FK - Gelios 2.26 3.30 2.81
22 października 2014 1 X 2
17:30 Nyva Ternopil - Bukovina 1.60 4.00 5.62
23 października 2014 1 X 2
14:00 Stal Alchevsk - Połtawa 3.25 3.75 2.20
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Dynamo Kijów II 1.91 4.05 4.30
14:00 Gelios - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.30 3.40 3.30
16:00 Oleksandria - Ternopil FK 1.50 4.10 6.80
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Desna Chernihiv 2.10 3.40 3.75
27 października 2014 1 X 2
13:00 Mykolaiv - Girnik-Sport 2.96 3.40 2.47
17:00 Sumy - Bukovina 1.55 5.60 11.00
17:30 Nyva Ternopil - Zirka Kirovohrad 2.40 3.60 3.00
1 listopada 2014 1 X 2
13:00 Desna Chernihiv - Gelios 2.10 3.30 3.40
2 listopada 2014 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Nyva Ternopil 1.80 4.33 5.50
13:00 Połtawa - Naftovyk-Ukrnafta 2.30 3.40 2.96
13:00 Girnik-Sport - Stal Alchevsk 1.67 4.05 6.20
13:00 Zirka Kirovohrad - Mykolaiv 1.91 3.55 4.50
15:00 Ternopil FK - Sumy 1.80 3.55 4.50
3 listopada 2014 1 X 2
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Oleksandria 3.40 3.30 2.25
8 listopada 2014 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Sumy 1.65 3.95 6.40
13:00 Zirka Kirovohrad - Stal Alchevsk 1.67 3.75 5.40
13:00 Desna Chernihiv - Oleksandria 3.55 3.40 2.00
13:00 Bukovina - Nyva Ternopil 8.00 5.50 1.75
13:00 Girnik-Sport - Połtawa 1.95 3.50 4.00
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Gelios 2.15 3.30 3.25
9 listopada 2014 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Mykolaiv 1.73 3.75 4.95
14:00 Ternopil FK - Hirnyk Krzywy Róg 1.70 3.60 4.80
12 listopada 2014 1 X 2
17:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Bukovina 1.20 6.50 11.00
15 listopada 2014 1 X 2
12:00 Mykolaiv - Bukovina 4.00 4.80 4.58
13:00 Połtawa - Zirka Kirovohrad 1.80 3.60 4.15
14:00 Sumy - Desna Chernihiv 2.88 3.60 2.40
16 listopada 2014 1 X 2
12:00 Hirnyk Krzywy Róg - Stal Dnieprodzierżyńsk 7.00 5.50 2.05
13:00 Girnik-Sport - Naftovyk-Ukrnafta 2.00 3.30 3.65
13:00 Oleksandria - Gelios 1.35 4.90 7.70
14:00 Nyva Ternopil - Ternopil FK 5.50 3.20 3.20
17 listopada 2014 1 X 2
12:00 Stal Alchevsk - Dynamo Kijów II 12.00 5.81 1.33
20 marca 2015 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Mykolaiv 1.40 5.80 9.32
21 marca 2015 1 X 2
13:00 Desna Chernihiv - Hirnyk Krzywy Róg 1.95 3.35 3.80
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Nyva Ternopil 1.36 4.60 8.50
13:00 Dynamo Kijów II - Połtawa 2.00 3.35 3.60
14:00 Gelios - Sumy 1.67 4.20 6.80
14:00 Zirka Kirovohrad - Girnik-Sport 2.35 3.15 3.00
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Oleksandria 5.50 3.75 1.60
28 marca 2015 1 X 2
14:00 Sumy - Oleksandria 9.00 5.00 1.44
14:00 Zirka Kirovohrad - Naftovyk-Ukrnafta 2.00 3.35 3.60
14:00 Połtawa - Bukovina 1.36 4.85 9.00
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Gelios 2.20 3.20 3.75
15:00 Mykolaiv - Stal Dnieprodzierżyńsk 8.50 5.62 1.42
29 marca 2015 1 X 2
14:00 Nyva Ternopil - Desna Chernihiv 3.90 3.35 2.15
3 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Połtawa 2.10 3.24 3.60
4 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Sumy 1.65 3.70 5.00
16:00 Oleksandria - Hirnyk Krzywy Róg 1.30 5.20 8.80
5 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Zirka Kirovohrad 2.10 3.25 3.80
14:00 Gelios - Nyva Ternopil 1.62 5.07 10.00
15:00 Bukovina - Girnik-Sport 4.50 3.80 1.67
9 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Oleksandria - Dynamo Kijów II 1.49 4.00 6.70
11 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Sumy 1.85 3.40 4.15
15:00 Girnik-Sport - Ternopil FK 1.90 3.30 4.05
13 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Połtawa - Stal Dnieprodzierżyńsk 4.32 3.34 1.95
14:00 Zirka Kirovohrad - Bukovina 1.29 5.00 14.93
14 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Naftovyk-Ukrnafta 1.95 3.45 4.00
16:00 Nyva Ternopil - Oleksandria 10.50 5.81 1.33
17 kwietnia 2015 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Zirka Kirovohrad 3.60 3.36 2.38
18 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Hirnyk Krzywy Róg 2.05 3.24 3.75
15:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Girnik-Sport 1.80 3.45 4.35
16:00 Desna Chernihiv - Połtawa 2.00 3.30 3.68
19 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Bukovina - Dynamo Kijów II 4.10 3.25 1.75
15:00 Sumy - Nyva Ternopil 1.62 3.40 4.80
25 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Połtawa - Gelios 1.85 3.50 4.30
15:00 Girnik-Sport - Desna Chernihiv 2.05 3.26 3.72
15:00 Dynamo Kijów II - Ternopil FK 1.40 4.60 7.00
16:00 Zirka Kirovohrad - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.60 4.90 7.70
26 kwietnia 2015 1 X 2
15:00 Bukovina - Naftovyk-Ukrnafta 3.75 3.20 1.90
1 maja 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Dynamo Kijów II 1.70 3.65 4.70
15:00 Gelios - Girnik-Sport 2.89 3.20 2.40
15:30 Naftovyk-Ukrnafta - Nyva Ternopil 2.38 3.10 2.70
16:00 Desna Chernihiv - Zirka Kirovohrad 3.44 3.25 2.10
17:00 Oleksandria - Połtawa 1.30 5.00 10.00
5 maja 2015 1 X 2
16:00 Zirka Kirovohrad - Gelios 1.40 4.40 7.50
6 maja 2015 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Desna Chernihiv 1.80 3.55 4.20
15:00 Girnik-Sport - Oleksandria 3.62 3.35 2.00
16:00 Mykolaiv - Nyva Ternopil 3.50 3.30 1.87
16:30 Sumy - Połtawa 2.30 3.00 2.80
17:00 Ternopil FK - Naftovyk-Ukrnafta 2.55 3.25 2.40
10 maja 2015 1 X 2
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Połtawa 1.85 3.40 4.15
16:00 Gelios - Dynamo Kijów II 1.75 4.30 5.70
17:00 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 1.90 3.35 4.00
11 maja 2015 1 X 2
16:00 Sumy - Girnik-Sport 2.89 3.20 2.62
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Ternopil FK 1.50 4.50 7.20
15 maja 2015 1 X 2
16:00 Dynamo Kijów II - Oleksandria 4.75 3.50 1.76
16 maja 2015 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Hirnyk Krzywy Róg 1.65 3.70 5.00
17:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Naftovyk-Ukrnafta 1.65 3.70 5.00
17 maja 2015 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Desna Chernihiv 2.50 3.20 2.76
16:00 Zirka Kirovohrad - Sumy 1.45 4.35 7.60
20 maja 2015 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Dynamo Kijów II 1.40 4.60 7.00
23 maja 2015 1 X 2
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Zirka Kirovohrad 2.92 3.25 2.40
17:00 Gelios - Ternopil FK 2.15 3.40 3.92
17:00 Desna Chernihiv - Stal Dnieprodzierżyńsk 3.15 3.30 2.20
24 maja 2015 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Girnik-Sport 4.87 3.60 1.62
17:00 Sumy - Dynamo Kijów II 2.43 3.15 2.89
29 maja 2015 1 X 2
16:30 Dynamo Kijów II - Hirnyk Krzywy Róg 1.75 4.23 4.85
30 maja 2015 1 X 2
17:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Gelios 1.57 4.05 5.70
17:00 Desna Chernihiv - Naftovyk-Ukrnafta 1.85 3.45 4.40
3 czerwca 2015 1 X 2
17:00 Sumy - Ternopil FK 2.15 3.30 3.26
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Połtawa 2.10 3.30 3.38
17:00 Oleksandria - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.60 3.90 5.20
17:00 Nyva Ternopil - Dynamo Kijów II 2.90 3.25 2.40
17:00 Gelios - Desna Chernihiv 2.20 3.30 3.15
Piłka Nożna Ukraina Puchar Najwyższe kursy
6 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Kremin Kreminchuh - Girnik-Sport 3.50 4.00 2.00
7 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Krystal Kherson - Stal Dnieprodzierżyńsk 3.70 3.80 1.87
22 sierpnia 2014 1 X 2
17:30 Ternopil FK - Oleksandria 3.15 3.75 2.48
23 sierpnia 2014 1 X 2
15:00 Mykolaiv - Illichivec Mariupol 6.40 4.50 1.51
15:30 Połtawa - Metalurg Donieck 4.70 3.75 1.80
16:00 Bukovina - Chernomorets Odessa 17.00 8.00 1.17
16:00 Desna Chernihiv - Dnipro Dniepropietrowsk 14.00 7.20 1.24
17:00 Gelios - Metalurg Zaporoże 3.95 3.60 1.96
17:00 Zirka Kirovohrad - Dynamo Kijów 22.27 9.50 1.13
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Wołyń Łuck 4.00 3.60 1.83
18:00 Slavutych Cherkasy - Goverla Uzhgorod 3.65 3.55 1.94
24 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Kremin Kreminchuh - Zorya Ługańsk 5.50 4.10 1.60
18:30 Sumy - Metalist Charków 13.00 7.10 1.22
25 września 2014 1 X 2
15:00 Połtawa - Shakhtar Donetsk 17.00 8.60 1.17
26 września 2014 1 X 2
17:30 Oleksandria - Zorya Ługańsk 3.05 3.60 2.60
27 września 2014 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Vorskla Połtawa 6.90 4.15 1.57
16:00 Wołyń Łuck - Dnipro Dniepropietrowsk 6.40 4.15 1.62
16:00 Goverla Uzhgorod - Metalist Charków 4.40 3.67 1.90
18:30 Karpaty Lwów - Dynamo Kijów 6.50 4.40 1.60
28 września 2014 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Chernomorets Odessa 5.20 3.75 1.91
15:00 Olimpik Donetsk - Metalurg Zaporoże 3.13 3.40 2.75
27 października 2014 1 X 2
14:00 Shakhtar Donetsk - Połtawa 1.11 12.00 26.00
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Wołyń Łuck 1.24 7.10 15.85
28 października 2014 1 X 2
16:00 Metalurg Zaporoże - Olimpik Donetsk 2.48 4.04 3.06
18:00 Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 1.20 8.35 17.00
29 października 2014 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 1.30 6.30 12.56
18:00 Chernomorets Odessa - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.27 7.50 17.18
18:30 Metalist Charków - Goverla Uzhgorod 1.60 4.33 7.25
30 października 2014 1 X 2
16:00 Zorya Ługańsk - Oleksandria 1.50 5.07 7.62
4 marca 2015 1 X 2
14:00 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 1.57 4.33 7.00
16:00 Zorya Ługańsk - Dynamo Kijów 8.58 5.00 1.45
18:00 Metalist Charków - Shakhtar Donetsk 29.00 11.00 1.13
1 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Chernomorets Odessa - Dnipro Dniepropietrowsk 11.00 5.30 1.50
8 kwietnia 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Vorskla Połtawa 3.40 3.35 2.30
17:30 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.27 6.92 17.65
18:00 Shakhtar Donetsk - Metalist Charków 1.12 14.87 41.00
19:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Chernomorets Odessa 1.40 6.00 13.66
29 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Shakhtar Donetsk 3.51 3.37 2.45
19:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów 23.20 9.22 1.16
20 maja 2015 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Olimpik Donetsk 1.14 10.00 24.12
18:30 Shakhtar Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 1.68 4.20 7.00
4 czerwca 2015 1 X 2
20:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 2.36 3.58 3.30
Piłka Nożna Ukraina Superpuchar Najwyższe kursy
22 lipca 2014 1 X 2
20:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 3.75 3.40 2.00