loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Ukraina 2015/2016

Ukraina - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga, Persha Liga, Puchar, Superpuchar.

Piłka Nożna Ukraina Premier Liga Najwyższe kursy
17 lipca 2015 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Zorya Ługańsk 8.90 4.20 1.62
18 lipca 2015 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa 2.25 3.60 4.40
16:00 Metalist Charków - Karpaty Lwów 2.19 3.60 4.75
18:30 Vorskla Połtawa - Wołyń Łuck 1.67 4.60 7.50
19 lipca 2015 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Oleksandria 1.13 14.00 30.00
18:30 Goverla Uzhgorod - Dnipro Dniepropietrowsk 22.00 8.80 1.20
18:30 Stal Dnieprodzierżyńsk - Dynamo Kijów 15.84 7.90 1.22
23 lipca 2015 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Shakhtar Donetsk 20.00 8.84 1.34
25 lipca 2015 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.87 3.75 5.53
16:00 Goverla Uzhgorod - Vorskla Połtawa 6.51 4.00 1.75
18:30 Zorya Ługańsk - Metalist Charków 1.70 4.20 6.50
18:30 Dynamo Kijów - Olimpik Donetsk 1.15 12.91 26.53
26 lipca 2015 1 X 2
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Chernomorets Odessa 1.19 8.00 23.50
18:30 Oleksandria - Metalurg Zaporoże 1.59 4.60 8.40
1 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lwów 2.71 3.60 3.20
18:30 Shakhtar Donetsk - Goverla Uzhgorod 1.11 15.00 34.00
2 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Metalurg Zaporoże - Wołyń Łuck 9.50 4.98 1.55
16:00 Metalist Charków - Oleksandria 1.96 3.75 5.50
18:30 Vorskla Połtawa - Dnipro Dniepropietrowsk 5.61 3.67 1.85
18:30 Chernomorets Odessa - Dynamo Kijów 26.00 8.10 1.20
18:30 Stal Dnieprodzierżyńsk - Zorya Ługańsk 3.42 3.31 2.50
7 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Metalist Charków 2.25 3.55 3.90
8 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Metalurg Zaporoże 1.77 3.90 6.10
18:30 Oleksandria - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.13 3.40 4.25
18:30 Karpaty Lwów - Chernomorets Odessa 1.83 3.54 6.29
9 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Dynamo Kijów 3.80 3.44 2.25
18:30 Zorya Ługańsk - Olimpik Donetsk 1.56 4.33 7.90
18:30 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 11.00 5.30 1.41
14 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 1.50 4.91 7.80
15 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Olimpik Donetsk - Oleksandria 3.02 3.25 2.66
16:00 Metalurg Zaporoże - Vorskla Połtawa 13.00 4.95 1.39
18:30 Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 1.33 6.50 13.00
16 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Wołyń Łuck 3.05 3.25 2.60
18:30 Chernomorets Odessa - Zorya Ługańsk 7.40 4.00 1.86
18:30 Metalist Charków - Goverla Uzhgorod 1.59 4.30 8.27
28 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Zaporoże 1.08 15.00 34.00
29 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Goverla Uzhgorod - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.82 3.30 2.79
18:30 Wołyń Łuck - Olimpik Donetsk 1.48 4.70 9.78
18:30 Vorskla Połtawa - Metalist Charków 1.83 3.64 5.16
30 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Oleksandria - Chernomorets Odessa 1.93 3.50 4.99
18:30 Zorya Ługańsk - Dynamo Kijów 6.60 4.27 1.63
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Karpaty Lwów 1.44 5.73 10.00
11 września 2015 1 X 2
18:00 Metalist Charków - Shakhtar Donetsk 16.43 6.50 1.27
12 września 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Goverla Uzhgorod 2.21 3.42 3.86
16:00 Dynamo Kijów - Oleksandria 1.17 9.96 26.00
18:30 Metalurg Zaporoże - Dnipro Dniepropietrowsk 18.91 7.65 1.25
13 września 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Vorskla Połtawa 3.05 3.20 2.82
16:00 Chernomorets Odessa - Wołyń Łuck 4.05 3.45 2.14
18:30 Karpaty Lwów - Zorya Ługańsk 2.95 3.25 2.68
19 września 2015 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.12 15.00 34.00
18:30 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 1.50 4.25 8.00
18:30 Metalurg Zaporoże - Metalist Charków 4.90 3.75 1.83
20 września 2015 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Chernomorets Odessa 2.16 3.40 4.25
16:00 Oleksandria - Karpaty Lwów 5.25 3.50 2.55
16:00 Wołyń Łuck - Dynamo Kijów 9.50 5.44 1.41
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Zorya Ługańsk 2.05 3.76 5.25
26 września 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk 51.00 15.00 1.10
18:30 Dynamo Kijów - Goverla Uzhgorod 1.11 14.50 29.00
27 września 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Metalurg Zaporoże 1.49 4.33 11.00
16:00 Zorya Ługańsk - Oleksandria 1.50 4.50 9.40
16:00 Chernomorets Odessa - Vorskla Połtawa 6.25 3.80 1.75
18:30 Karpaty Lwów - Wołyń Łuck 2.38 3.40 3.32
18:30 Metalist Charków - Dnipro Dniepropietrowsk 7.10 4.40 1.55
3 października 2015 1 X 2
13:00 Metalist Charków - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.73 3.26 3.60
16:00 Shakhtar Donetsk - Chernomorets Odessa 1.12 15.50 26.00
18:30 Metalurg Zaporoże - Olimpik Donetsk 7.40 4.20 1.80
4 października 2015 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Karpaty Lwów 3.62 3.23 2.65
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Oleksandria 1.43 5.14 10.00
18:30 Wołyń Łuck - Zorya Ługańsk 3.85 3.70 2.05
18:30 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 9.72 4.63 1.53
16 października 2015 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 2.30 3.58 3.60
17 października 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Dnipro Dniepropietrowsk 13.02 5.60 1.40
18 października 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Metalist Charków 2.55 3.32 4.85
16:00 Oleksandria - Wołyń Łuck 4.22 3.67 2.30
16:00 Chernomorets Odessa - Metalurg Zaporoże 1.67 5.20 16.50
18:30 Karpaty Lwów - Vorskla Połtawa 2.44 3.25 3.58
18:30 Zorya Ługańsk - Goverla Uzhgorod 1.30 7.60 23.00
30 października 2015 1 X 2
18:00 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 10.50 5.53 1.35
31 października 2015 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 15.00 6.00 1.44
16:00 Dynamo Kijów - Metalist Charków 1.11 13.00 31.00
18:30 Karpaty Lwów - Metalurg Zaporoże 1.19 9.00 19.00
1 listopada 2015 1 X 2
16:00 Chernomorets Odessa - Stal Dnieprodzierżyńsk 3.42 3.30 2.45
18:30 Oleksandria - Vorskla Połtawa 3.98 3.31 2.20
18:30 Wołyń Łuck - Goverla Uzhgorod 1.56 4.44 7.00
7 listopada 2015 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 3.20 3.40 2.57
13:00 Zorya Ługańsk - Metalurg Zaporoże 1.11 12.00 34.00
16:00 Karpaty Lwów - Metalist Charków 1.78 3.80 5.50
16:00 Oleksandria - Shakhtar Donetsk 15.97 6.84 1.30
8 listopada 2015 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Vorskla Połtawa 2.46 3.48 3.50
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Goverla Uzhgorod 1.23 7.50 16.26
18:30 Dynamo Kijów - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.18 9.50 20.42
20 listopada 2015 1 X 2
18:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów 15.80 7.00 1.25
21 listopada 2015 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Dnipro Dniepropietrowsk 9.90 5.00 1.40
13:00 Vorskla Połtawa - Goverla Uzhgorod 1.57 4.30 8.00
16:00 Shakhtar Donetsk - Wołyń Łuck 1.17 10.00 19.37
22 listopada 2015 1 X 2
13:00 Metalurg Zaporoże - Oleksandria 12.50 6.00 1.33
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Karpaty Lwów 2.65 3.25 3.06
18:30 Metalist Charków - Zorya Ługańsk 6.73 4.18 1.67
28 listopada 2015 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.50 5.00 9.90
13:00 Karpaty Lwów - Olimpik Donetsk 2.22 3.35 3.80
29 listopada 2015 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Metalurg Zaporoże 1.10 16.00 36.41
13:00 Goverla Uzhgorod - Shakhtar Donetsk 35.81 13.09 1.13
16:00 Dynamo Kijów - Chernomorets Odessa 1.12 14.77 37.60
30 listopada 2015 1 X 2
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Vorskla Połtawa 1.68 4.20 6.00
3 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Karpaty Lwów 1.14 11.21 29.00
4 grudnia 2015 1 X 2
18:00 Metalurg Zaporoże - Dynamo Kijów 67.00 29.00 1.05
5 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Zorya Ługańsk 2.85 3.40 2.98
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Wołyń Łuck 1.36 6.00 13.75
16:00 Goverla Uzhgorod - Oleksandria 2.93 3.25 2.79
6 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Olimpik Donetsk 1.85 3.75 5.50
16:00 Metalist Charków - Chernomorets Odessa 3.25 3.20 2.65
5 marca 2016 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Oleksandria 3.18 3.16 2.59
13:00 Chernomorets Odessa - Karpaty Lwów 4.33 3.50 2.05
16:00 Dynamo Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk 1.62 4.30 6.34
6 marca 2016 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Zorya Ługańsk 7.25 4.30 1.55
16:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 1.25 7.70 18.50
18:30 Metalist Charków - Wołyń Łuck 2.89 3.10 3.05
11 marca 2016 1 X 2
19:00 Karpaty Lwów - Dynamo Kijów 12.00 5.30 1.36
12 marca 2016 1 X 2
13:00 Oleksandria - Olimpik Donetsk 2.54 3.26 3.72
16:00 Zorya Ługańsk - Chernomorets Odessa 1.47 5.00 9.20
13 marca 2016 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.71 3.40 3.30
13:00 Goverla Uzhgorod - Metalist Charków 4.20 3.40 2.30
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Shakhtar Donetsk 6.50 4.25 1.70
19 marca 2016 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Oleksandria 3.18 3.20 2.60
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Goverla Uzhgorod 1.65 4.95 11.50
18:30 Metalist Charków - Vorskla Połtawa 4.58 3.35 2.00
20 marca 2016 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Wołyń Łuck 1.87 3.60 4.95
16:00 Karpaty Lwów - Dnipro Dniepropietrowsk 5.30 3.75 1.82
18:30 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.40 4.98 9.52
1 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Metalist Charków 1.11 11.00 23.00
2 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.67 4.00 8.50
16:00 Zorya Ługańsk - Karpaty Lwów 1.53 4.50 7.90
18:30 Oleksandria - Dynamo Kijów 20.42 7.66 1.20
3 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Chernomorets Odessa 2.25 3.39 3.72
16:00 Goverla Uzhgorod - Olimpik Donetsk 8.20 4.55 2.15
9 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Goverla Uzhgorod 1.90 4.00 7.20
13:00 Olimpik Donetsk - Vorskla Połtawa 5.18 3.40 1.97
10 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Oleksandria 2.64 3.25 3.80
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Shakhtar Donetsk 17.00 7.80 1.25
18:30 Zorya Ługańsk - Dnipro Dniepropietrowsk 2.92 3.40 2.70
18:30 Dynamo Kijów - Wołyń Łuck 1.09 15.00 42.00
16 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Oleksandria - Zorya Ługańsk 4.17 3.59 2.05
16:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Metalist Charków 1.12 11.00 27.82
16:00 Goverla Uzhgorod - Dynamo Kijów 51.00 23.00 1.05
17 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Karpaty Lwów 3.72 3.43 2.27
16:00 Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk 1.10 12.56 27.82
18:30 Vorskla Połtawa - Chernomorets Odessa 1.35 5.34 11.13
23 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Karpaty Lwów - Goverla Uzhgorod 1.36 5.75 16.50
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Metalist Charków 1.21 7.97 18.38
18:30 Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk 21.00 8.77 1.17
24 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Wołyń Łuck 1.25 6.31 14.50
18:30 Oleksandria - Dnipro Dniepropietrowsk 5.15 3.75 1.81
18:30 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.34 6.50 15.04
29 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Wołyń Łuck - Oleksandria 2.89 3.36 2.63
30 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Zorya Ługańsk 15.81 7.00 1.29
16:00 Vorskla Połtawa - Karpaty Lwów 1.60 4.04 6.50
18:30 Metalist Charków - Olimpik Donetsk 5.61 4.00 1.75
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.18 9.50 26.00
1 maja 2016 1 X 2
18:30 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 3.76 3.84 2.12
7 maja 2016 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Metalist Charków 1.82 4.00 6.16
16:00 Wołyń Łuck - Dnipro Dniepropietrowsk 16.50 6.50 1.29
16:00 Zorya Ługańsk - Vorskla Połtawa 1.90 3.69 4.40
16:00 Oleksandria - Goverla Uzhgorod 1.24 6.50 19.00
8 maja 2016 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Stal Dnieprodzierżyńsk 2.80 3.20 3.10
18:30 Karpaty Lwów - Shakhtar Donetsk 5.39 4.19 1.70
14 maja 2016 1 X 2
13:00 Goverla Uzhgorod - Wołyń Łuck 8.00 4.71 1.75
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Chernomorets Odessa 1.71 3.75 5.75
18:30 Metalist Charków - Dynamo Kijów 17.00 6.40 1.31
15 maja 2016 1 X 2
18:30 Vorskla Połtawa - Oleksandria 1.80 4.00 5.49
18:30 Shakhtar Donetsk - Zorya Ługańsk 1.49 5.10 7.16
18:30 Dnipro Dniepropietrowsk - Olimpik Donetsk 1.40 7.24 17.00
Piłka Nożna Ukraina Persha Liga Najwyższe kursy
26 lipca 2015 1 X 2
16:00 Połtawa - Sumy 2.10 3.30 3.38
16:30 Illichivec Mariupol - Hirnyk Krzywy Róg 1.70 3.60 4.80
17:00 Mykolaiv - Avanhard Kramatorsk 2.76 3.20 2.50
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Desna Chernihiv 2.10 3.30 3.38
17:00 Nyva Ternopil - Girnik-Sport 2.30 3.80 2.65
17:00 Zirka Kirovohrad - Obolon-Brovar 2.54 3.50 2.54
17:00 Dynamo Kijów II - Ternopil FK 1.80 3.50 4.30
1 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Avanhard Kramatorsk - Hirnyk Krzywy Róg 2.05 3.25 4.00
17:00 Sumy - Gelios 2.30 3.20 3.10
17:00 Desna Chernihiv - Dynamo Kijów II 2.15 3.30 3.26
17:00 Mykolaiv - Naftovyk-Ukrnafta 2.59 3.30 2.59
17:00 Girnik-Sport - Zirka Kirovohrad 2.65 3.25 2.56
17:00 Slavutych Cherkasy - Nyva Ternopil 1.80 3.20 4.30
18:00 Obolon-Brovar - Illichivec Mariupol 2.10 3.50 3.20
2 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Połtawa 2.10 3.30 3.38
8 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Illichivec Mariupol - Girnik-Sport 1.49 3.98 6.50
17:00 Dynamo Kijów II - Mykolaiv 1.64 3.65 5.20
17:00 Połtawa - Desna Chernihiv 2.40 3.10 2.98
17:00 Nyva Ternopil - Sumy 2.89 3.04 2.50
17:00 Hirnyk Krzywy Róg - Obolon-Brovar 3.06 3.18 2.30
17:30 Naftovyk-Ukrnafta - Avanhard Kramatorsk 1.55 3.90 5.80
18:00 Gelios - Ternopil FK 1.73 3.78 5.40
15 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Avanhard Kramatorsk - Obolon-Brovar 4.45 3.50 1.77
17:00 Sumy - Zirka Kirovohrad 2.70 3.00 2.70
17:00 Desna Chernihiv - Gelios 2.20 3.65 3.22
17:00 Mykolaiv - Połtawa 2.75 3.30 2.50
17:00 Slavutych Cherkasy - Illichivec Mariupol 3.40 3.75 2.00
17:30 Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kijów II 1.95 3.30 3.85
16 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Ternopil FK - Nyva Ternopil 2.00 3.50 4.33
26 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Dynamo Kijów II - Avanhard Kramatorsk 1.91 3.89 5.50
16:00 Połtawa - Naftovyk-Ukrnafta 2.30 3.40 3.72
16:00 Zirka Kirovohrad - Ternopil FK 1.52 5.10 7.25
16:30 Hirnyk Krzywy Róg - Slavutych Cherkasy 1.87 3.40 3.80
17:00 Nyva Ternopil - Desna Chernihiv 2.98 3.75 2.25
18:00 Gelios - Mykolaiv 1.67 3.80 4.85
18:00 Obolon-Brovar - Girnik-Sport 2.30 3.60 2.76
30 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Mykolaiv - Nyva Ternopil 2.15 3.30 3.38
16:00 Dynamo Kijów II - Połtawa 1.95 3.45 3.80
16:00 Ternopil FK - Illichivec Mariupol 3.26 3.30 2.25
16:00 Avanhard Kramatorsk - Girnik-Sport 5.00 3.70 1.75
16:00 Sumy - Hirnyk Krzywy Róg 2.25 3.30 3.38
17:00 Desna Chernihiv - Zirka Kirovohrad 3.00 3.50 3.56
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Gelios 2.35 3.30 2.88
5 września 2015 1 X 2
16:00 Obolon-Brovar - Sumy 1.40 4.40 7.50
16:00 Girnik-Sport - Slavutych Cherkasy 3.80 3.50 1.80
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Ternopil FK 1.44 4.50 8.10
16:00 Połtawa - Avanhard Kramatorsk 1.65 3.70 5.00
16:00 Zirka Kirovohrad - Mykolaiv 1.44 4.50 9.40
6 września 2015 1 X 2
16:00 Nyva Ternopil - Naftovyk-Ukrnafta 4.05 3.68 2.05
18:00 Gelios - Dynamo Kijów II 2.30 3.49 2.93
12 września 2015 1 X 2
16:00 Sumy - Girnik-Sport 1.80 3.50 4.30
16:00 Desna Chernihiv - Hirnyk Krzywy Róg 2.10 3.30 3.38
16:00 Połtawa - Gelios 2.82 3.60 2.30
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Kirovohrad 2.89 3.40 2.50
13 września 2015 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Nyva Ternopil 1.30 6.00 10.50
16:00 Ternopil FK - Obolon-Brovar 3.10 3.54 2.13
14 września 2015 1 X 2
15:30 Mykolaiv - Illichivec Mariupol 3.08 3.50 2.27
18 września 2015 1 X 2
15:00 Zirka Kirovohrad - Dynamo Kijów II 2.05 3.85 3.85
17:00 Gelios - Avanhard Kramatorsk 1.77 4.14 4.80
19 września 2015 1 X 2
15:00 Girnik-Sport - Ternopil FK 1.50 4.05 6.20
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Mykolaiv 1.85 3.60 3.90
15:00 Slavutych Cherkasy - Sumy 1.92 3.75 3.42
15:00 Nyva Ternopil - Połtawa 2.90 3.70 2.30
16:00 Obolon-Brovar - Desna Chernihiv 1.49 4.60 5.40
16:00 Illichivec Mariupol - Naftovyk-Ukrnafta 2.20 3.30 3.25
23 września 2015 1 X 2
16:30 Illichivec Mariupol - Desna Chernihiv 2.03 3.50 3.55
27 września 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Illichivec Mariupol 1.89 3.60 4.15
15:00 Połtawa - Zirka Kirovohrad 3.38 3.30 2.20
15:00 Avanhard Kramatorsk - Sumy 1.90 3.30 4.05
15:00 Desna Chernihiv - Girnik-Sport 2.25 3.45 4.75
15:30 Naftovyk-Ukrnafta - Hirnyk Krzywy Róg 2.30 3.40 2.89
15:30 Mykolaiv - Obolon-Brovar 2.84 3.50 2.33
16:00 Ternopil FK - Slavutych Cherkasy 3.25 3.40 2.10
30 września 2015 1 X 2
16:30 Illichivec Mariupol - Sumy 2.29 3.30 3.26
3 października 2015 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Połtawa 3.15 3.30 2.20
14:00 Obolon-Brovar - Naftovyk-Ukrnafta 2.10 3.30 3.60
14:00 Slavutych Cherkasy - Desna Chernihiv 1.73 3.50 4.70
14:00 Girnik-Sport - Mykolaiv 2.30 3.30 3.00
15:00 Zirka Kirovohrad - Gelios 2.10 3.15 3.80
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Dynamo Kijów II 2.20 3.30 3.15
15:00 Nyva Ternopil - Avanhard Kramatorsk 3.06 3.40 2.25
4 października 2015 1 X 2
15:00 Sumy - Ternopil FK 2.07 3.60 3.84
10 października 2015 1 X 2
14:00 Połtawa - Hirnyk Krzywy Róg 3.00 3.30 2.38
14:30 Mykolaiv - Slavutych Cherkasy 2.70 3.70 2.25
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Girnik-Sport 2.50 3.30 2.88
15:00 Nyva Ternopil - Zirka Kirovohrad 6.70 4.33 1.53
15:00 Desna Chernihiv - Sumy 2.10 3.25 3.59
15:00 Avanhard Kramatorsk - Ternopil FK 1.80 3.60 4.15
11 października 2015 1 X 2
14:00 Dynamo Kijów II - Obolon-Brovar 2.13 3.40 3.50
14 października 2015 1 X 2
14:00 Girnik-Sport - Hirnyk Krzywy Róg 3.00 3.60 2.38
17 października 2015 1 X 2
14:00 Zirka Kirovohrad - Avanhard Kramatorsk 1.50 4.33 7.00
14:00 Slavutych Cherkasy - Naftovyk-Ukrnafta 1.58 4.20 4.80
14:30 Sumy - Mykolaiv 2.89 3.20 2.40
15:00 Ternopil FK - Desna Chernihiv 3.00 3.60 2.47
16:00 Obolon-Brovar - Połtawa 1.75 3.68 6.30
17:00 Illichivec Mariupol - Nyva Ternopil 1.50 4.75 6.90
18 października 2015 1 X 2
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Gelios 2.25 3.50 3.00
14:00 Girnik-Sport - Dynamo Kijów II 1.85 3.60 3.95
22 października 2015 1 X 2
14:00 Mykolaiv - Ternopil FK 1.77 3.60 4.45
14:00 Połtawa - Girnik-Sport 2.60 3.40 2.70
15:00 Nyva Ternopil - Hirnyk Krzywy Róg 6.80 4.45 1.53
15:00 Gelios - Obolon-Brovar 2.72 3.15 2.88
15:00 Naftovyk-Ukrnafta - Sumy 2.10 3.50 3.80
16:30 Avanhard Kramatorsk - Desna Chernihiv 2.25 3.40 2.97
17:00 Zirka Kirovohrad - Illichivec Mariupol 1.37 5.50 11.00
23 października 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Slavutych Cherkasy 1.95 3.30 3.48
31 października 2015 1 X 2
13:00 Slavutych Cherkasy - Połtawa 1.57 3.75 4.75
14:00 Sumy - Dynamo Kijów II 2.88 3.40 2.35
1 listopada 2015 1 X 2
13:00 Hirnyk Krzywy Róg - Zirka Kirovohrad 2.40 3.30 2.88
13:00 Illichivec Mariupol - Avanhard Kramatorsk 1.95 3.50 3.75
13:00 Girnik-Sport - Gelios 2.20 3.40 3.20
13:00 Desna Chernihiv - Mykolaiv 1.91 3.52 4.20
14:00 Obolon-Brovar - Nyva Ternopil 1.17 7.00 16.00
14:00 Ternopil FK - Naftovyk-Ukrnafta 2.52 3.40 2.72
7 listopada 2015 1 X 2
13:00 Desna Chernihiv - Naftovyk-Ukrnafta 1.69 3.88 5.80
13:00 Sumy - Połtawa 2.30 3.60 2.85
13:00 Avanhard Kramatorsk - Mykolaiv 2.71 3.20 2.54
13:00 Girnik-Sport - Nyva Ternopil 1.42 4.65 9.20
13:00 Slavutych Cherkasy - Gelios 1.44 4.50 5.80
13:00 Hirnyk Krzywy Róg - Illichivec Mariupol 1.83 4.00 5.00
13:00 Obolon-Brovar - Zirka Kirovohrad 2.63 3.60 2.54
14:00 Ternopil FK - Dynamo Kijów II 6.40 3.96 1.69
11 listopada 2015 1 X 2
14:00 Gelios - Illichivec Mariupol 2.40 3.60 2.80
13 listopada 2015 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Desna Chernihiv 2.15 3.50 3.50
14 listopada 2015 1 X 2
12:00 Hirnyk Krzywy Róg - Avanhard Kramatorsk 1.70 3.86 5.44
12:00 Połtawa - Ternopil FK 1.60 4.25 8.00
13:00 Naftovyk-Ukrnafta - Mykolaiv 2.70 3.50 2.61
13:00 Zirka Kirovohrad - Girnik-Sport 1.29 5.00 13.50
15 listopada 2015 1 X 2
13:00 Nyva Ternopil - Slavutych Cherkasy 5.00 3.75 1.55
14:00 Gelios - Sumy 1.80 3.40 4.75
16 listopada 2015 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Obolon-Brovar 2.40 3.50 2.98
20 listopada 2015 1 X 2
13:00 Desna Chernihiv - Połtawa 2.30 4.33 9.50
21 listopada 2015 1 X 2
12:00 Girnik-Sport - Illichivec Mariupol 2.10 3.40 3.28
12:00 Avanhard Kramatorsk - Naftovyk-Ukrnafta 2.00 3.30 3.85
12:30 Sumy - Nyva Ternopil 2.00 3.35 4.00
12:30 Mykolaiv - Dynamo Kijów II 2.10 3.35 3.32
13:00 Ternopil FK - Gelios 7.00 4.14 1.73
13:00 Slavutych Cherkasy - Zirka Kirovohrad 2.50 3.20 2.50
22 listopada 2015 1 X 2
12:00 Obolon-Brovar - Hirnyk Krzywy Róg 2.25 3.36 3.25
26 marca 2016 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów II - Naftovyk-Ukrnafta 1.84 3.75 3.95
14:00 Zirka Kirovohrad - Sumy 1.42 4.55 9.40
14:00 Illichivec Mariupol - Slavutych Cherkasy 2.25 3.00 3.03
14:00 Połtawa - Mykolaiv 2.15 3.20 3.36
14:00 Obolon-Brovar - Avanhard Kramatorsk 1.77 3.70 5.60
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Girnik-Sport 2.04 3.34 3.50
14:00 Gelios - Desna Chernihiv 1.84 3.40 4.75
2 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Avanhard Kramatorsk - Dynamo Kijów II 2.55 3.10 2.80
13:00 Sumy - Illichivec Mariupol 2.88 3.10 2.65
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Połtawa 2.55 3.10 2.77
14:00 Slavutych Cherkasy - Hirnyk Krzywy Róg 1.80 3.40 4.58
15:00 Girnik-Sport - Obolon-Brovar 3.54 3.05 3.04
15:00 Mykolaiv - Gelios 2.05 3.10 3.78
3 kwietnia 2016 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Zirka Kirovohrad 8.00 3.98 1.62
9 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Ternopil FK 1.38 4.85 7.00
14:00 Hirnyk Krzywy Róg - Sumy 1.47 3.90 7.20
14:00 Obolon-Brovar - Slavutych Cherkasy 2.34 3.20 2.75
14:00 Połtawa - Dynamo Kijów II 2.00 3.36 4.20
15:00 Gelios - Naftovyk-Ukrnafta 1.91 3.44 3.96
15:00 Girnik-Sport - Avanhard Kramatorsk 2.20 3.40 3.16
15:00 Zirka Kirovohrad - Desna Chernihiv 1.53 4.60 5.80
16 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Dynamo Kijów II - Gelios 2.05 3.20 3.64
15:00 Sumy - Obolon-Brovar 11.50 5.50 1.24
15:00 Avanhard Kramatorsk - Połtawa 2.40 3.10 2.98
16:00 Desna Chernihiv - Illichivec Mariupol 2.35 3.22 3.22
16:00 Mykolaiv - Zirka Kirovohrad 7.40 3.98 1.45
17 kwietnia 2016 1 X 2
13:00 Ternopil FK - Hirnyk Krzywy Róg 3.35 3.20 2.20
23 kwietnia 2016 1 X 2
14:00 Slavutych Cherkasy - Avanhard Kramatorsk 1.40 4.25 9.00
14:00 Obolon-Brovar - Ternopil FK 1.48 3.90 7.70
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Desna Chernihiv 1.62 3.55 5.90
15:30 Girnik-Sport - Sumy 2.30 3.20 3.05
16:00 Illichivec Mariupol - Mykolaiv 1.80 3.26 4.70
16:00 Gelios - Połtawa 2.40 3.10 2.98
16:00 Zirka Kirovohrad - Naftovyk-Ukrnafta 1.25 5.40 11.00
29 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Zirka Kirovohrad 5.40 3.55 1.73
16:00 Ternopil FK - Girnik-Sport 3.05 3.20 2.40
16:00 Mykolaiv - Hirnyk Krzywy Róg 3.35 3.40 2.15
16:00 Desna Chernihiv - Obolon-Brovar 2.93 3.50 2.36
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Illichivec Mariupol 2.35 3.10 3.20
16:30 Sumy - Slavutych Cherkasy 4.60 3.60 1.62
30 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Avanhard Kramatorsk - Gelios 2.60 3.50 2.55
6 maja 2016 1 X 2
15:00 Illichivec Mariupol - Dynamo Kijów II 1.95 3.45 4.10
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Naftovyk-Ukrnafta 1.62 3.70 6.20
16:30 Sumy - Avanhard Kramatorsk 2.40 3.40 2.75
16:30 Zirka Kirovohrad - Połtawa 1.44 4.55 7.60
18:00 Obolon-Brovar - Mykolaiv 1.75 3.70 5.50
7 maja 2016 1 X 2
14:00 Slavutych Cherkasy - Ternopil FK 1.24 4.53 8.64
15:30 Girnik-Sport - Desna Chernihiv 2.35 3.25 3.00
10 maja 2016 1 X 2
17:00 Gelios - Zirka Kirovohrad 2.81 3.40 2.40
11 maja 2016 1 X 2
16:00 Dynamo Kijów II - Hirnyk Krzywy Róg 3.36 3.25 2.15
16:00 Połtawa - Illichivec Mariupol 2.30 3.20 3.10
16:30 Naftovyk-Ukrnafta - Obolon-Brovar 2.68 3.10 2.73
16:30 Mykolaiv - Girnik-Sport 2.20 3.20 3.48
17:00 Desna Chernihiv - Slavutych Cherkasy 3.63 2.85 1.95
18:00 Ternopil FK - Sumy 2.45 3.00 3.00
15 maja 2016 1 X 2
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Połtawa 1.55 3.80 6.00
15:00 Ternopil FK - Avanhard Kramatorsk 2.60 3.26 2.60
15:30 Girnik-Sport - Naftovyk-Ukrnafta 3.05 3.20 2.30
16:00 Sumy - Desna Chernihiv 2.25 3.60 2.90
16:00 Illichivec Mariupol - Gelios 2.10 3.20 3.48
18:00 Obolon-Brovar - Dynamo Kijów II 1.90 2.90 4.90
20 maja 2016 1 X 2
16:00 Połtawa - Obolon-Brovar 8.58 4.60 1.40
17:00 Mykolaiv - Sumy 2.30 3.25 3.28
17:00 Avanhard Kramatorsk - Zirka Kirovohrad 6.70 4.70 1.40
21 maja 2016 1 X 2
15:00 Dynamo Kijów II - Girnik-Sport 2.30 3.40 3.00
17:00 Desna Chernihiv - Ternopil FK 1.73 4.50 7.50
17:30 Gelios - Hirnyk Krzywy Róg 2.38 3.15 3.10
27 maja 2016 1 X 2
16:00 Ternopil FK - Mykolaiv 4.60 3.50 2.20
16:00 Illichivec Mariupol - Zirka Kirovohrad 1.80 3.26 5.50
16:00 Slavutych Cherkasy - Dynamo Kijów II 1.27 4.39 7.97
16:00 Desna Chernihiv - Avanhard Kramatorsk 1.49 3.95 6.60
16:00 Sumy - Naftovyk-Ukrnafta 3.64 3.08 2.10
16:00 Girnik-Sport - Połtawa 2.00 3.20 3.80
16:00 Obolon-Brovar - Gelios 1.50 3.70 7.20
1 czerwca 2016 1 X 2
17:00 Avanhard Kramatorsk - Illichivec Mariupol 4.80 3.60 1.70
17:00 Zirka Kirovohrad - Hirnyk Krzywy Róg 1.90 3.50 3.80
17:00 Gelios - Girnik-Sport 1.75 3.50 4.75
17:00 Dynamo Kijów II - Sumy 2.20 3.50 3.45
17:00 Mykolaiv - Desna Chernihiv 1.90 3.35 4.00
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Ternopil FK 1.30 4.40 13.00
Piłka Nożna Ukraina Puchar Najwyższe kursy
22 lipca 2015 1 X 2
16:30 Avanhard Kramatorsk - Połtawa 2.75 3.40 2.80
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Nyva Ternopil 1.67 3.67 5.50
17:00 Bukovina - Mykolaiv 2.45 3.50 2.89
21 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Slavutych Cherkasy - Stal Dnieprodzierżyńsk 4.20 3.60 1.73
22 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Zirka Kirovohrad - Karpaty Lwów 9.60 5.50 1.36
16:00 Girnik-Sport - Dynamo Kijów 26.00 19.00 1.05
16:00 Mykolaiv - Metalist Charków 15.00 6.25 1.22
16:00 Hirnyk Krzywy Róg - Illichivec Mariupol 2.69 3.33 2.65
16:00 Arsenał Kijów - Shakhtar Donetsk 29.00 15.00 1.02
16:00 Desna Chernihiv - Vorskla Połtawa 6.50 5.70 1.42
16:30 Avanhard Kramatorsk - Oleksandria 8.90 5.00 1.44
17:00 Ternopil FK - Metalurg Zaporoże 7.70 4.80 1.49
17:30 Naftovyk-Ukrnafta - Olimpik Donetsk 4.65 3.60 1.80
18:00 Gelios - Goverla Uzhgorod 2.50 3.30 2.86
23 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Krystal Kherson - Zorya Ługańsk 12.00 10.00 1.17
23 września 2015 1 X 2
15:00 Mykolaiv - Wołyń Łuck 8.90 4.90 1.43
15:00 Hirnyk Krzywy Róg - Stal Dnieprodzierżyńsk 3.68 3.54 2.10
16:00 Olimpik Donetsk - Dnipro Dniepropietrowsk 8.00 5.10 1.50
17:00 Ternopil FK - Shakhtar Donetsk 23.00 13.00 1.10
17:00 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 2.80 3.30 3.00
18:00 Chernomorets Odessa - Vorskla Połtawa 6.01 3.73 1.72
18:00 Gelios - Zorya Ługańsk 7.25 4.55 1.50
18:30 Obolon-Brovar - Dynamo Kijów 29.00 12.00 1.11
27 października 2015 1 X 2
13:00 Shakhtar Donetsk - Ternopil FK 1.07 19.00 41.00
16:00 Zorya Ługańsk - Gelios 1.22 6.55 15.00
18:00 Dynamo Kijów - Obolon-Brovar 1.15 10.71 23.00
18:30 Vorskla Połtawa - Chernomorets Odessa 1.29 7.25 19.50
28 października 2015 1 X 2
13:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Hirnyk Krzywy Róg 1.40 4.50 8.50
16:00 Wołyń Łuck - Mykolaiv 1.21 10.00 15.00
16:00 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 2.00 3.72 4.50
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Olimpik Donetsk 1.16 9.00 18.78
1 marca 2016 1 X 2
16:00 Stal Dnieprodzierżyńsk - Dnipro Dniepropietrowsk 6.21 4.50 1.62
18:00 Oleksandria - Dynamo Kijów 19.70 8.50 1.20
2 marca 2016 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Zorya Ługańsk 9.20 5.20 1.50
18:30 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 9.50 5.00 1.55
27 marca 2016 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 2.09 3.67 4.51
6 kwietnia 2016 1 X 2
12:00 Zorya Ługańsk - Wołyń Łuck 1.26 6.74 21.81
15:00 Dynamo Kijów - Oleksandria 1.15 8.60 26.00
16:00 Oleksandria - Dynamo Kijów 23.31 8.14 1.16
17:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Stal Dnieprodzierżyńsk 1.45 5.10 9.50
20 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Oleksandria - Shakhtar Donetsk 12.00 6.50 1.30
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Zorya Ługańsk 1.62 4.33 6.00
11 maja 2016 1 X 2
16:00 Zorya Ługańsk - Dnipro Dniepropietrowsk 3.90 3.56 2.10
18:30 Shakhtar Donetsk - Oleksandria 1.16 8.80 21.00
21 maja 2016 1 X 2
15:00 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 10.50 5.20 1.41
Piłka Nożna Ukraina Superpuchar Najwyższe kursy
14 lipca 2015 1 X 2
20:00 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 2.65 3.38 3.14