loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Bialorus

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: Extraliga

Hokej na Lodzie Białoruś Extraliga Najwyższe kursy
14 września 2017 1 X 2
18:00 Lida - Gomel 7.40 6.50 1.30
18:00 Belarus U20 - Mogilev 1.23 8.00 6.75
18:00 Dinamo Molodechno - Brześć 1.10 16.50 29.00
18:00 Neman Grodno - Zhlobin 1.24 8.00 7.90
18:00 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 16.50 16.00 1.07
18:00 Novopolotsk - Yunost Mińsk 16.79 13.10 1.02
16 września 2017 1 X 2
12:00 Dinamo Molodechno - Mogilev 1.05 17.00 23.00
12:00 Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 12.54 12.51 1.04
12:00 Vitebsk - Yunost Mińsk 23.00 23.00 1.03
12:00 Belarus U20 - Brześć 1.06 13.25 14.50
12:00 Lida - Zhlobin 4.15 4.65 1.68
18:00 Neman Grodno - Gomel 1.71 4.45 4.10
21 września 2017 1 X 2
18:00 Yunost Mińsk - Gomel 1.38 6.50 5.60
18:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.33 6.50 6.60
18:00 Mogilev - Neman Grodno 26.00 17.50 1.04
18:00 Vitebsk - Dinamo Molodechno 11.00 9.10 1.17
18:00 Brześć - Lida 6.40 6.40 1.35
23 września 2017 1 X 2
12:00 Yunost Mińsk - Zhlobin 1.15 12.00 9.75
12:00 Brześć - Neman Grodno 26.00 34.00 1.01
12:00 Mogilev - Lida 7.50 8.00 1.29
12:00 Vitebsk - Belarus U20 5.65 6.30 1.33
12:00 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.91 4.33 3.55
12:00 Novopolotsk - Dinamo Molodechno 9.19 8.43 1.12
28 września 2017 1 X 2
18:00 Zhlobin - Novopolotsk 1.10 8.93 10.55
18:00 Dinamo Molodechno - Lida 1.20 8.70 9.10
18:00 Gomel - Vitebsk 1.07 17.00 18.00
18:00 Mogilev - Shakhter Soligorsk 41.00 26.00 1.01
18:00 Belarus U20 - Neman Grodno 6.05 6.15 1.32
18:00 Brześć - Yunost Mińsk 34.00 26.00 1.01
30 września 2017 1 X 2
12:00 Mogilev - Yunost Mińsk 29.00 36.00 1.01
12:00 Zhlobin - Vitebsk 1.10 14.50 12.50
12:00 Gomel - Novopolotsk 1.07 10.73 10.72
12:00 Belarus U20 - Lida 2.15 4.40 2.55
12:00 Brześć - Shakhter Soligorsk 23.00 23.00 1.03
5 października 2017 1 X 2
18:00 Lida - Shakhter Soligorsk 6.30 6.30 1.35
18:00 Novopolotsk - Brześć 1.46 4.89 4.36
18:00 Vitebsk - Mogilev 2.25 4.85 2.45
18:00 Gomel - Dinamo Molodechno 1.87 4.55 3.42
18:00 Zhlobin - Belarus U20 2.05 4.20 2.75
7 października 2017 1 X 2
12:00 Gomel - Belarus U20 1.16 8.50 9.00
12:00 Zhlobin - Dinamo Molodechno 3.13 4.80 1.95
12:00 Lida - Yunost Mińsk 10.50 10.50 1.16
12:00 Vitebsk - Brześć 2.05 4.50 2.88
12:00 Novopolotsk - Mogilev 1.97 4.20 2.66
13:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2.40 4.20 2.53
12 października 2017 1 X 2
17:15 Yunost Mińsk - Shakhter Soligorsk 1.91 4.50 3.28
18:00 Dinamo Molodechno - Belarus U20 1.33 6.20 5.70
18:00 Vitebsk - Novopolotsk 2.39 4.36 2.11
18:00 Mogilev - Brześć 1.95 5.00 3.20
18:00 Gomel - Zhlobin 1.29 7.50 6.80
14 października 2017 1 X 2
12:00 Novopolotsk - Vitebsk 1.59 4.75 3.58
12:00 Zhlobin - Gomel 3.25 4.45 1.90
12:00 Brześć - Mogilev 2.66 4.85 2.15
12:00 Neman Grodno - Lida 1.17 10.50 13.00
12:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.15 4.45 2.71
16 października 2017 1 X 2
18:00 Belarus U20 - Dinamo Molodechno 3.15 4.55 1.83
19 października 2017 1 X 2
18:00 Shakhter Soligorsk - Lida 1.13 13.50 10.50
18:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 1.74 4.70 4.05
18:00 Belarus U20 - Gomel 4.95 5.65 1.42
18:00 Mogilev - Vitebsk 1.50 6.30 4.75
18:00 Brześć - Novopolotsk 2.88 4.49 1.82
18:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 2.00 4.70 3.13
21 października 2017 1 X 2
12:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.95 4.35 3.18
12:00 Belarus U20 - Zhlobin 2.70 4.35 2.05
12:00 Dinamo Molodechno - Gomel 2.35 4.35 2.48
12:00 Brześć - Vitebsk 2.15 4.35 2.75
12:00 Yunost Mińsk - Lida 1.10 13.00 14.50
30 października 2017 1 X 2
17:00 Belarus U20 - Vitebsk 1.15 9.00 9.00
2 listopada 2017 1 X 2
17:00 Lida - Belarus U20 2.05 4.45 2.65
17:00 Novopolotsk - Zhlobin 4.88 5.18 1.39
4 listopada 2017 1 X 2
17:00 Novopolotsk - Gomel 8.99 9.01 1.11
8 listopada 2017 1 X 2
16:00 Yunost Mińsk - Novopolotsk 1.01 12.99 20.79
16 listopada 2017 1 X 2
17:00 Mogilev - Belarus U20 4.10 4.80 1.57
18 listopada 2017 1 X 2
11:00 Shakhter Soligorsk - Novopolotsk 1.02 11.95 17.31
11:00 Brześć - Belarus U20 6.30 7.50 1.25
12:00 Mogilev - Dinamo Molodechno 12.50 14.50 1.10
12:00 Gomel - Lida 1.18 10.00 9.00