loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Rosja

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: KHL, VHL

Hokej na Lodzie Rosja KHL Najwyższe kursy
22 sierpnia 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa 2.16 4.20 3.40
15:00 Avangard Omsk - Dinamo Riga 1.43 6.80 7.00
16:00 Yugra - Severstal Cherepovec 2.43 4.00 2.71
16:00 Salavat Ufa - Admirał Władywostok 1.64 4.85 4.85
18:00 Niznekamsk - Amur Chabarovsk 1.83 4.25 4.15
18:30 Sochi - Kunlun Red Star 2.46 3.94 2.80
23 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.63 4.90 4.70
17:00 Lada Togliatti - Traktor Cheljabinsk 2.99 4.00 2.35
18:30 Dynamo Moskwa - Vityaz Podolsk 1.95 4.50 3.85
18:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.25 9.10 14.50
18:30 Dinamo Minsk - Jokerit 2.91 4.20 2.35
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 3.45 4.10 2.20
24 sierpnia 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 1.85 4.25 4.10
15:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovec 1.53 5.20 5.75
15:30 Barys Astana - Spartak Moskwa 2.05 4.45 3.15
16:00 Yugra - Niznyj Novgorod 3.42 4.20 2.05
18:00 Niznekamsk - Admirał Władywostok 2.23 4.20 2.97
18:00 Ak Bars Kazan - Kunlun Red Star 1.75 4.55 4.20
18:30 Sochi - Amur Chabarovsk 1.91 4.33 3.85
25 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.87 4.40 3.90
17:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 3.22 4.20 2.25
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 1.48 6.00 6.50
18:30 Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk 2.36 4.30 2.80
18:30 St Petersburg - Jokerit 1.42 6.00 6.10
18:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 4.70 4.40 1.77
26 sierpnia 2017 1 X 2
12:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 2.08 4.35 3.50
13:00 Barys Astana - Dinamo Riga 1.77 4.50 4.00
13:00 Avangard Omsk - Niznyj Novgorod 2.25 4.00 3.10
13:30 Yugra - Spartak Moskwa 2.49 4.00 2.65
13:30 Salavat Ufa - Amur Chabarovsk 1.53 5.40 6.10
16:00 Niznekamsk - Kunlun Red Star 2.46 3.90 2.70
16:00 Ak Bars Kazan - Admirał Władywostok 1.71 4.80 4.95
27 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Traktor Cheljabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.02 4.10 3.45
15:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 3.75 4.65 1.83
16:00 Dinamo Minsk - CSKA Moskwa 6.30 5.80 1.53
16:00 St Petersburg - Vityaz Podolsk 1.31 7.50 9.00
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 1.95 4.25 3.55
16:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.73 4.85 4.25
28 sierpnia 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Niznyj Novgorod 3.06 4.15 2.20
15:00 Avangard Omsk - Spartak Moskwa 1.63 5.00 5.50
15:30 Barys Astana - Severstal Cherepovec 2.10 4.30 3.20
16:00 Salavat Ufa - Kunlun Red Star 1.85 4.50 3.65
16:00 Yugra - Dinamo Riga 2.50 4.15 2.65
18:00 Ak Bars Kazan - Amur Chabarovsk 1.54 5.00 6.10
18:30 Sochi - Admirał Władywostok 2.32 4.15 3.05
29 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 2.86 4.05 2.45
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 1.59 5.30 5.30
18:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 2.85 4.25 2.50
18:30 Niznekamsk - Lada Togliatti 1.77 4.95 4.20
30 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Barys Astana - Niznyj Novgorod 3.02 4.20 2.15
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 2.40 4.20 2.63
31 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Sochi 1.80 4.45 4.50
18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskwa 2.43 4.00 2.88
18:30 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.54 5.40 5.90
1 września 2017 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Kunlun Red Star 2.25 4.33 2.80
16:00 Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 1.54 5.50 5.80
16:00 Traktor Cheljabinsk - Admirał Władywostok 1.95 4.10 4.10
17:00 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2.35 4.30 2.95
18:30 Vityaz Podolsk - Yugra 1.71 4.50 4.90
18:30 CSKA Moskwa - Avangard Omsk 1.62 4.70 5.40
2 września 2017 1 X 2
16:00 Dinamo Riga - Dynamo Moskwa 2.80 4.00 2.42
16:00 Spartak Moskwa - Dinamo Minsk 2.25 4.20 3.26
16:00 Ak Bars Kazan - Sochi 1.59 6.00 6.10
16:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 4.20 4.40 1.83
16:00 Niznyj Novgorod - St Petersburg 3.62 4.55 1.91
3 września 2017 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Niznekamsk 1.80 4.55 4.00
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admirał Władywostok 2.10 4.33 3.35
14:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1.61 5.40 4.75
14:00 Traktor Cheljabinsk - Kunlun Red Star 2.25 3.88 3.00
15:00 Lada Togliatti - Amur Chabarovsk 2.25 4.00 2.95
16:00 CSKA Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.34 6.80 8.30
16:30 Vityaz Podolsk - Avangard Omsk 3.30 4.30 2.05
17:00 Slovan Bratislava - Yugra 1.93 4.45 3.80
4 września 2017 1 X 2
18:00 Niznyj Novgorod - Dynamo Moskwa 1.87 4.15 4.05
18:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 2.45 4.20 2.65
18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 5.25 4.65 1.65
18:30 Spartak Moskwa - St Petersburg 6.40 6.20 1.45
5 września 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Barys Astana 1.62 5.40 5.10
16:00 Magnitogorsk - Admirał Władywostok 1.67 4.80 4.95
16:00 Traktor Cheljabinsk - Amur Chabarovsk 1.91 4.10 4.20
17:00 Lada Togliatti - Kunlun Red Star 3.26 3.90 2.15
18:30 Sochi - Niznekamsk 2.25 4.20 3.10
18:30 CSKA Moskwa - Yugra 1.25 8.50 12.00
18:30 Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk 2.25 4.20 3.20
19:30 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 3.30 4.20 2.15
6 września 2017 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 2.77 4.25 2.35
18:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 2.95 3.95 2.36
18:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.58 4.00 2.62
18:30 Dinamo Riga - St Petersburg 9.00 7.00 1.31
18:30 Spartak Moskwa - Jokerit 3.70 4.45 1.85
18:30 Sochi - Dinamo Minsk 2.25 4.25 2.95
8 września 2017 1 X 2
16:00 Yugra - Ak Bars Kazan 4.40 4.55 1.83
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Chabarovsk 1.91 4.30 3.76
17:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 4.20 4.60 1.85
18:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Minsk 1.83 4.55 3.82
18:00 Severstal Cherepovec - St Petersburg 7.00 6.50 1.43
18:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.45 6.00 6.25
18:30 Vityaz Podolsk - Salavat Ufa 3.80 4.75 1.85
18:30 Dinamo Riga - Barys Astana 2.70 4.25 2.40
19:00 Slovan Bratislava - Niznekamsk 2.59 4.25 2.75
9 września 2017 1 X 2
11:30 Kunlun Red Star - Jokerit 2.38 4.05 2.88
10 września 2017 1 X 2
12:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 3.26 3.90 2.20
16:00 Vityaz Podolsk - Barys Astana 2.50 4.40 2.50
11 września 2017 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Jokerit 3.48 4.20 1.96
11:30 Admirał Władywostok - Slovan Bratislava 1.77 5.30 4.40
13:30 Kunlun Red Star - CSKA Moskwa 5.00 4.75 1.65
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1.67 4.80 4.50
18:00 Severstal Cherepovec - Sochi 2.55 4.15 2.60
18:30 Dinamo Minsk - Traktor Cheljabinsk 2.50 4.15 2.75
18:30 Dynamo Moskwa - Magnitogorsk 2.55 4.25 2.50
18:30 St Petersburg - Lada Togliatti 1.17 11.50 17.00
12 września 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Dinamo Riga 1.39 6.50 7.00
16:00 Yugra - Avangard Omsk 4.35 4.50 1.80
18:30 Ak Bars Kazan - Spartak Moskwa 1.56 5.30 5.50
18:30 Niznekamsk - Niznyj Novgorod 2.55 3.96 2.55
13 września 2017 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Jokerit 2.88 4.25 2.35
11:30 Amur Chabarovsk - CSKA Moskwa 6.25 6.20 1.45
13:00 Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk 2.21 4.05 3.20
13:30 Kunlun Red Star - Slovan Bratislava 1.55 5.70 5.40
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk 2.23 4.30 2.88
18:30 Dinamo Minsk - Lada Togliatti 1.80 4.55 4.55
18:30 Dynamo Moskwa - Traktor Cheljabinsk 2.00 4.40 3.68
18:30 St Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1.34 7.10 9.00
14 września 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Niznyj Novgorod 2.10 4.33 3.20
18:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovec 1.53 5.40 5.90
18:30 Niznekamsk - Spartak Moskwa 1.85 4.75 4.05
18:30 Sochi - Dinamo Riga 1.80 4.40 4.25
15 września 2017 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava 2.10 4.40 3.25
11:30 Admirał Władywostok - CSKA Moskwa 5.30 5.20 1.62
13:30 Kunlun Red Star - Vityaz Podolsk 1.82 4.60 3.72
15:30 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 1.85 4.90 3.98
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Cheljabinsk 1.77 4.20 4.55
18:30 St Petersburg - Magnitogorsk 1.53 5.50 5.70
18:30 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.55 4.30 2.80
18:30 Dynamo Moskwa - Lada Togliatti 1.57 5.30 5.40
16 września 2017 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Spartak Moskwa 1.45 6.40 5.75
15:00 Jokerit - Dinamo Riga 1.39 6.50 7.60
16:00 Niznekamsk - Severstal Cherepovec 1.90 4.33 3.86
16:00 Sochi - Niznyj Novgorod 2.72 4.00 2.55
17 września 2017 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Vityaz Podolsk 1.91 4.40 3.58
13:00 Avangard Omsk - Yugra 1.42 6.20 7.40
13:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 1.80 4.85 4.25
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 1.47 6.00 6.50
16:00 St Petersburg - Traktor Cheljabinsk 1.36 7.20 8.50
16:00 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 3.35 4.60 2.05
16:00 Dynamo Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 2.13 4.20 3.30
18 września 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Severstal Cherepovec 1.51 5.30 5.80
18:30 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1.49 5.90 6.00
19 września 2017 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Vityaz Podolsk 2.25 4.10 2.95
18:00 Niznyj Novgorod - Kunlun Red Star 2.13 3.80 3.40
20 września 2017 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Sochi 2.05 4.45 3.34
18:30 Niznekamsk - Dinamo Riga 1.67 4.70 4.80
19:00 Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 3.35 4.45 2.00
21 września 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 2.65 4.00 2.60
15:00 Avangard Omsk - St Petersburg 3.80 4.60 1.90
15:30 Barys Astana - Dinamo Minsk 2.00 4.50 3.26
16:00 Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 4.50 4.65 1.71
17:30 Jokerit - CSKA Moskwa 3.40 4.10 2.15
18:00 Severstal Cherepovec - Kunlun Red Star 2.85 3.90 2.33
18:30 Spartak Moskwa - Admirał Władywostok 2.50 4.05 2.60
22 września 2017 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Sochi 2.00 4.50 3.50
16:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa 2.10 4.55 3.20
16:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 2.25 4.20 3.20
17:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 3.90 4.55 1.83
23 września 2017 1 X 2
12:00 Spartak Moskwa - Kunlun Red Star 3.06 3.94 2.20
12:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 2.20 3.90 3.15
13:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.30 3.95 2.94
13:00 Barys Astana - Dynamo Moskwa 2.46 4.25 2.70
13:30 Yugra - St Petersburg 10.00 8.90 1.28
16:00 Niznyj Novgorod - Amur Chabarovsk 1.69 4.80 4.80
16:00 Vityaz Podolsk - Slovan Bratislava 2.05 4.40 3.65
16:00 Severstal Cherepovec - Admirał Władywostok 2.45 4.10 2.67
24 września 2017 1 X 2
13:30 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 3.06 4.10 2.35
14:00 Magnitogorsk - Sochi 1.65 5.00 4.90
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ufa 2.69 4.30 2.50
15:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 2.85 4.30 2.50
25 września 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.22 3.96 2.15
15:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 2.10 4.00 3.40
15:30 Barys Astana - St Petersburg 6.00 7.10 1.45
16:00 Yugra - Dinamo Minsk 3.20 4.30 2.15
17:30 Jokerit - Vityaz Podolsk 1.56 5.30 5.00
18:00 Niznyj Novgorod - Admirał Władywostok 1.80 4.35 4.10
18:30 CSKA Moskwa - Slovan Bratislava 1.25 9.10 11.00
18:30 Spartak Moskwa - Amur Chabarovsk 2.15 4.40 3.08
18:30 Dinamo Riga - Kunlun Red Star 3.25 4.15 2.05
26 września 2017 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 2.15 4.10 3.20
16:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.26 4.20 2.85
16:00 Traktor Cheljabinsk - Salavat Ufa 2.90 4.20 2.30
17:00 Lada Togliatti - Sochi 3.46 4.30 2.10
27 września 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - St Petersburg 6.25 6.00 1.50
15:00 Avangard Omsk - Dinamo Minsk 1.65 5.10 4.80
15:30 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 2.90 4.35 2.28
16:00 Yugra - Dynamo Moskwa 4.40 4.60 1.74
18:00 Severstal Cherepovec - Amur Chabarovsk 2.05 4.25 3.84
18:30 Dinamo Riga - Admirał Władywostok 2.90 4.25 2.43
19:00 Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk 2.45 4.55 2.55
28 września 2017 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.77 4.80 4.10
17:00 Lada Togliatti - Salavat Ufa 4.20 5.10 1.80
29 września 2017 1 X 2
17:30 Jokerit - Spartak Moskwa 1.49 6.20 6.00
18:30 Vityaz Podolsk - Niznyj Novgorod 2.90 4.25 2.35
18:30 Dynamo Moskwa - Amur Chabarovsk 1.57 5.40 5.90
30 września 2017 1 X 2
11:30 Kunlun Red Star - Avtomobilist Yekaterinburg 2.34 4.25 2.70
13:30 Traktor Cheljabinsk - Barys Astana 2.45 4.20 2.76
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 2.32 4.20 2.90
16:00 Sochi - Yugra 1.59 4.90 5.30
1 października 2017 1 X 2
14:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.49 6.30 6.10
15:00 Jokerit - Severstal Cherepovec 1.56 4.90 5.50
16:30 CSKA Moskwa - Niznyj Novgorod 1.62 4.75 5.05
17:30 Slovan Bratislava - Spartak Moskwa 2.30 4.50 2.80
2 października 2017 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Avtomobilist Yekaterinburg 2.44 4.10 2.70
16:00 Salavat Ufa - Yugra 1.49 6.00 6.50
18:00 Niznekamsk - Barys Astana 2.10 4.35 3.35
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - St Petersburg 5.10 5.10 1.60
18:30 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.67 4.65 4.75
18:30 Dinamo Minsk - Dynamo Moskwa 2.76 4.05 2.45
18:30 Sochi - Avangard Omsk 2.80 4.25 2.30
3 października 2017 1 X 2
17:30 Jokerit - Niznyj Novgorod 1.80 4.40 4.45
18:30 CSKA Moskwa - Dinamo Riga 1.25 7.90 13.00
18:30 Vityaz Podolsk - Spartak Moskwa 2.10 4.40 3.10
19:00 Slovan Bratislava - Severstal Cherepovec 2.55 4.15 2.60
4 października 2017 1 X 2
09:30 Kunlun Red Star - Lada Togliatti 1.73 5.00 4.20
11:30 Amur Chabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3.08 3.95 2.25
11:30 Admirał Władywostok - Traktor Cheljabinsk 2.22 4.40 3.05
16:00 Salavat Ufa - St Petersburg 6.50 6.50 1.49
18:00 Niznekamsk - Avangard Omsk 3.00 4.05 2.25
18:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.41 6.60 6.60
18:30 Dinamo Minsk - Barys Astana 2.25 4.25 2.82
18:30 Sochi - Sibir Novosibirsk 2.20 4.10 2.96
18:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.61 3.96 2.70
5 października 2017 1 X 2
18:30 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.32 7.70 9.50
18:30 Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 1.69 4.95 4.33
19:00 Slovan Bratislava - Niznyj Novgorod 3.30 4.20 2.11
6 października 2017 1 X 2
11:30 Kunlun Red Star - Magnitogorsk 2.65 4.20 2.43
11:30 Admirał Władywostok - Lada Togliatti 1.80 4.90 4.10
11:30 Amur Chabarovsk - Traktor Cheljabinsk 2.40 3.90 2.99
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.40 4.33 2.93
18:00 Niznekamsk - Yugra 1.60 5.10 5.30
18:30 Sochi - Barys Astana 2.19 4.55 2.90
18:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Minsk 1.95 4.20 3.98
18:30 St Petersburg - Sibir Novosibirsk 1.21 11.00 15.00
7 października 2017 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1.33 7.10 9.00
16:00 Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 2.17 4.20 3.10
17:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2.00 4.20 3.42
8 października 2017 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Lada Togliatti 2.05 4.10 3.60
09:00 Admirał Władywostok - Magnitogorsk 3.00 4.50 2.20
13:30 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 1.77 4.95 4.05
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit 3.06 4.05 2.25
9 października 2017 1 X 2
18:00 Niznyj Novgorod - Ak Bars Kazan 2.59 3.94 2.60
18:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.72 4.40 4.75
18:30 Spartak Moskwa - St Petersburg 11.00 9.90 1.26
19:00 Slovan Bratislava - Sochi 2.70 4.35 2.40
10 października 2017 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Magnitogorsk 3.25 4.15 2.10
15:00 Avangard Omsk - Barys Astana 1.65 4.85 4.45
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk 1.91 4.35 3.60
16:00 Traktor Cheljabinsk - Jokerit 3.62 4.10 1.95
16:00 Yugra - Kunlun Red Star 3.25 4.15 2.05
11 października 2017 1 X 2
18:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Riga 1.54 5.40 6.20
18:00 Niznekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.57 4.05 2.57
18:00 Severstal Cherepovec - Spartak Moskwa 2.05 4.45 3.30
18:30 St Petersburg - Sochi 1.19 11.50 15.00
18:30 Dinamo Minsk - Salavat Ufa 2.65 4.30 2.60
18:30 Dynamo Moskwa - Ak Bars Kazan 2.84 4.05 2.50
12 października 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Admirał Władywostok 2.05 4.10 3.30
15:00 Avangard Omsk - Kunlun Red Star 1.67 4.40 4.75
16:00 Yugra - Barys Astana 3.30 4.50 2.00
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Slovan Bratislava 1.72 4.70 4.60
16:00 Traktor Cheljabinsk - Vityaz Podolsk 2.15 4.30 3.05
17:00 Lada Togliatti - Jokerit 5.30 5.10 1.61
13 października 2017 1 X 2
18:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 1.75 4.55 4.33
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2.63 4.00 2.60
18:00 Niznyj Novgorod - Spartak Moskwa 1.65 4.65 5.00
18:30 Dynamo Moskwa - Sochi 2.00 4.35 3.40
18:30 Dinamo Minsk - Niznekamsk 2.32 4.20 2.85
18:30 St Petersburg - Salavat Ufa 1.31 7.80 9.00
14 października 2017 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 1.48 6.20 6.50
13:00 Barys Astana - Kunlun Red Star 2.16 4.25 2.96
13:30 Traktor Cheljabinsk - Slovan Bratislava 1.91 4.35 4.15
13:30 Yugra - Admirał Władywostok 2.70 4.20 2.50
14:00 Magnitogorsk - Vityaz Podolsk 1.63 5.30 4.85
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskwa 4.70 4.70 1.75
15 października 2017 1 X 2
15:00 Jokerit - Salavat Ufa 1.72 5.00 4.45
16:00 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 4.15 4.15 1.87
16:00 Dynamo Moskwa - Niznekamsk 2.05 4.20 3.30
16:00 St Petersburg - Ak Bars Kazan 1.45 6.00 6.25
16:00 Dinamo Minsk - Sochi 2.05 4.20 3.30
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.55 5.40 5.75
16 października 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Kunlun Red Star 2.43 4.05 2.65
15:00 Avangard Omsk - Admirał Władywostok 1.53 5.30 5.70
15:30 Barys Astana - Amur Chabarovsk 1.72 4.70 4.20
16:00 Traktor Cheljabinsk - CSKA Moskwa 4.95 4.55 1.67
16:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava 1.45 6.00 6.10
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 1.48 5.70 6.00
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Podolsk 3.06 4.25 2.20
17 października 2017 1 X 2
17:30 Jokerit - Ak Bars Kazan 1.99 4.45 3.65
18:30 Dynamo Moskwa - Salavat Ufa 2.50 4.20 2.65
18:30 St Petersburg - Niznekamsk 1.25 9.70 12.00
18:30 Dinamo Minsk - Niznyj Novgorod 2.53 3.85 2.70
18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovec 3.00 4.25 2.30
18 października 2017 1 X 2
15:30 Barys Astana - Admirał Władywostok 1.91 4.55 3.55
16:00 Kunlun Red Star - Traktor Cheljabinsk 2.49 3.90 2.64
16:00 Magnitogorsk - CSKA Moskwa 3.28 4.25 2.05
16:00 Yugra - Amur Chabarovsk 2.70 4.00 2.48
17:00 Lada Togliatti - Slovan Bratislava 2.40 4.05 2.75
19 października 2017 1 X 2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznekamsk 1.75 5.20 4.65
18:30 Spartak Moskwa - Avangard Omsk 3.86 4.85 1.85
20 października 2017 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk 2.13 4.33 3.35
16:00 Salavat Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.90 4.45 3.75
18:00 Ak Bars Kazan - Traktor Cheljabinsk 1.57 5.20 5.50
21 października 2017 1 X 2
11:30 Kunlun Red Star - Admirał Władywostok 1.95 4.25 3.55
12:00 Spartak Moskwa - Yugra 1.80 4.50 3.95
16:00 Niznyj Novgorod - Barys Astana 2.02 4.25 3.55
16:00 Vityaz Podolsk - Dynamo Moskwa 2.40 4.20 2.66
16:00 St Petersburg - Jokerit 1.65 5.00 4.75
16:00 Severstal Cherepovec - Avangard Omsk 3.15 4.20 2.13
16:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.54 5.10 5.80
22 października 2017 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Traktor Cheljabinsk 1.70 4.75 4.33
16:00 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.32 4.20 2.95
16:00 Sochi - Lada Togliatti 1.70 5.00 4.80
16:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 1.95 4.30 3.54
23 października 2017 1 X 2
13:30 Kunlun Red Star - Admirał Władywostok 1.80 4.45 3.95
17:30 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 1.71 4.75 4.70
18:00 Niznyj Novgorod - Avangard Omsk 2.77 3.95 2.55
18:00 Severstal Cherepovec - Yugra 1.75 4.70 4.55
18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 3.00 4.15 2.22
18:30 Spartak Moskwa - Barys Astana 2.57 4.33 2.50
18:30 Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk 2.46 4.20 2.62
18:30 CSKA Moskwa - St Petersburg 2.70 4.25 2.40
19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskwa 3.05 4.45 2.11
24 października 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Lada Togliatti 1.50 5.60 5.80
18:00 Niznekamsk - Magnitogorsk 2.52 4.30 2.50
18:30 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.71 4.70 4.50
18:30 Sochi - Traktor Cheljabinsk 2.05 4.30 3.30
25 października 2017 1 X 2
17:30 Jokerit - Barys Astana 1.62 5.10 5.30
18:00 Niznyj Novgorod - Yugra 1.36 6.60 8.50
18:30 CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 1.33 7.20 8.75
18:30 Spartak Moskwa - Sibir Novosibirsk 2.30 4.00 2.85
18:30 Vityaz Podolsk - St Petersburg 7.00 6.70 1.36
19:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 3.95 4.45 1.80
26 października 2017 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Magnitogorsk 2.22 4.25 2.85
18:30 Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.32 4.25 2.70
18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk 4.30 4.45 1.73
27 października 2017 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Niznekamsk 2.04 4.45 3.13
13:30 Kunlun Red Star - Ak Bars Kazan 2.84 4.05 2.29
17:00 Lada Togliatti - Yugra 2.06 4.20 3.20
17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 1.42 6.00 6.50
18:00 Severstal Cherepovec - Barys Astana 2.36 4.15 2.69
18:00 Niznyj Novgorod - Sibir Novosibirsk 1.70 4.40 4.55
18:30 Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.75 4.20 1.90
19:00 Slovan Bratislava - St Petersburg 8.60 8.30 1.25
28 października 2017 1 X 2
16:00 Sochi - Magnitogorsk 2.79 4.35 2.25
20 listopada 2017 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Dinamo Minsk 2.35 4.20 6.50
11:30 Admirał Władywostok - Lokomotiv Yaroslavl 3.10 4.15 2.35
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 2.88 4.35 2.50
18:00 Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 1.85 10.00 23.00
18:00 Niznyj Novgorod - Magnitogorsk 4.75 4.05 2.95
18:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 5.00 4.30 3.02
Hokej na Lodzie Rosja VHL Najwyższe kursy
11 września 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.15 4.75 3.00
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Gornyak Uchaly 1.22 9.70 8.90
16:30 Izhstal - Sarov 2.00 3.90 3.50
17:30 Khimik Voskresensk - Ryazan 2.88 4.45 2.53
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Dizel Penza 1.90 4.20 3.60
17:30 Zvezda Chekhov - Buran Voronezh 1.40 7.00 6.70
12 września 2017 1 X 2
15:00 Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 1.90 3.98 3.90
13 września 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Gornyak Uchaly 1.55 5.40 4.75
14:00 Novokuzneck - Yuzhny Ural Orsk 2.23 4.70 3.10
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 1.40 7.00 6.71
16:00 Molot Perm - Sarov 1.95 4.05 3.55
16:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 1.60 4.75 4.95
17:30 Khimik Voskresensk - SKA Karelia 4.10 4.40 1.75
17:30 Zvezda Chekhov - Dinamo St Petersburg 2.80 4.00 2.05
14 września 2017 1 X 2
12:30 KRS Heilongjiang - Buran Voronezh 1.60 4.60 3.90
13:00 Ceng Tou - Ryazan 3.55 4.33 1.80
16:30 Izhstal - CSK WWS Samara 1.31 6.25 8.50
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan 1.53 5.10 5.30
15 września 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 1.90 4.35 3.50
14:00 Novokuzneck - Gornyak Uchaly 1.40 6.10 6.10
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.60 5.30 4.80
16:00 Molot Perm - Dizel Penza 2.15 4.33 3.05
16:00 Toros Neftekamsk - Sarov 1.70 4.75 4.20
17:30 Khimik Voskresensk - Dinamo St Petersburg 2.77 3.73 2.00
17:30 Zvezda Chekhov - SKA Karelia 4.05 4.55 1.74
16 września 2017 1 X 2
10:30 KRS Heilongjiang - Ryazan 2.45 4.10 2.38
13:00 Ceng Tou - Buran Voronezh 1.91 4.20 2.95
13:00 Kazzinc-Torpedo - Saryarka Karaganda 1.95 4.10 3.20
15:00 Izhstal - Bars Kazan 1.60 4.60 5.40
16:00 Neftyanik Almetyevsk - CSK WWS Samara 1.29 6.50 8.50
17 września 2017 1 X 2
11:00 Ermak Angarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.73 4.55 4.20
12:00 Novokuzneck - Chelmet Chelyabinsk 1.82 4.50 3.70
14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 2.20 4.10 2.91
18 września 2017 1 X 2
12:30 KRS Heilongjiang - SKA Karelia 5.00 5.25 1.40
13:00 Ceng Tou - Dinamo St Petersburg 6.75 6.00 1.28
16:00 Molot Perm - Bars Kazan 1.76 4.80 4.00
16:00 Toros Neftekamsk - CSK WWS Samara 1.22 7.25 11.00
19 września 2017 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.60 4.70 5.70
14:30 Kazzinc-Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 1.80 3.90 3.70
15:30 Gornyak Uchaly - Khimik Voskresensk 3.20 4.35 2.00
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov 1.73 4.33 4.50
20 września 2017 1 X 2
12:30 KRS Heilongjiang - Dinamo St Petersburg 5.00 5.00 1.44
13:00 Ceng Tou - SKA Karelia 5.75 5.50 1.35
16:00 Molot Perm - CSK WWS Samara 1.36 6.00 6.50
16:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan 1.50 6.30 6.70
18:00 Buran Voronezh - Neftyanik Almetyevsk 6.90 6.00 1.44
18:00 Ryazan - Izhstal 2.81 4.00 2.31
21 września 2017 1 X 2
15:00 Kazzinc-Torpedo - Ermak Angarsk 1.62 4.60 4.33
15:00 Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 1.79 4.33 4.00
15:30 Gornyak Uchaly - Zvezda Chekhov 6.00 6.40 1.39
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 1.55 5.20 5.00
22 września 2017 1 X 2
18:00 Buran Voronezh - Izhstal 3.80 5.20 1.75
18:00 Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 2.80 4.25 2.33
23 września 2017 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 2.20 4.00 3.35
13:00 Saryarka Karaganda - Ermak Angarsk 1.77 4.25 4.40
13:00 Kazzinc-Torpedo - Novokuzneck 1.95 4.00 3.20
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zvezda Chekhov 6.90 5.50 1.65
14:00 Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk 2.25 4.05 3.20
24 września 2017 1 X 2
12:00 Gornyak Uchaly - KRS Heilongjiang 2.35 4.20 2.30
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Ceng Tou 1.48 4.75 5.50
15:00 CSK WWS Samara - Sarov 4.20 4.33 1.73
16:00 Dinamo St Petersburg - Izhstal 1.83 3.90 3.40
16:00 Buran Voronezh - Molot Perm 3.80 4.80 2.05
16:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 3.16 4.30 2.30
16:00 SKA Karelia - Neftyanik Almetyevsk 2.00 4.35 3.20
16:00 Bars Kazan - Dizel Penza 2.53 3.98 2.53
25 września 2017 1 X 2
15:00 Saryarka Karaganda - Novokuzneck 1.85 4.60 3.75
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Zvezda Chekhov 9.30 12.50 1.25
15:30 Zauralie Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 2.29 3.88 2.88
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Khimik Voskresensk 2.53 4.45 2.50
16:00 Rubin Tyumen - Ermak Angarsk 1.85 4.60 3.75
26 września 2017 1 X 2
15:30 Gornyak Uchaly - Ceng Tou 1.95 4.20 2.85
15:30 Yuzhny Ural Orsk - KRS Heilongjiang 1.40 5.25 6.00
18:00 CSK WWS Samara - Dizel Penza 3.85 4.40 1.62
18:00 Bars Kazan - Sarov 2.75 3.92 2.38
18:00 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 6.90 6.90 1.33
18:00 SKA Karelia - Izhstal 1.44 5.90 6.30
18:00 Ryazan - Molot Perm 2.00 4.30 3.50
18:30 Dinamo St Petersburg - Neftyanik Almetyevsk 1.70 4.10 3.75
27 września 2017 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Ermak Angarsk 2.01 4.15 3.30
16:00 Rubin Tyumen - Novokuzneck 2.15 4.10 3.00
28 września 2017 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - KRS Heilongjiang 2.10 4.00 2.70
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ceng Tou 1.85 4.00 3.50
18:00 SKA Karelia - Molot Perm 1.44 6.00 5.60
18:30 Dinamo St Petersburg - Toros Neftekamsk 1.75 4.20 3.50
29 września 2017 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Novokuzneck 2.20 4.40 2.90
30 września 2017 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Ceng Tou 2.25 4.00 2.45
12:00 Zvezda Chekhov - Kazzinc-Torpedo 3.95 4.50 1.70
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - KRS Heilongjiang 2.25 4.10 2.63
16:00 Khimik Voskresensk - Saryarka Karaganda 3.70 4.40 1.85
16:00 Sarov - Ryazan 2.40 3.90 2.97
16:00 Dinamo St Petersburg - Molot Perm 1.44 4.75 5.25
16:00 Dizel Penza - Buran Voronezh 1.70 5.00 4.00
16:00 SKA Karelia - Toros Neftekamsk 1.90 4.40 3.50
1 października 2017 1 X 2
15:00 Izhstal - Yuzhny Ural Orsk 2.79 4.20 2.60
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Gornyak Uchaly 1.36 7.50 6.90
2 października 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 2.35 4.10 2.75
17:30 Zvezda Chekhov - Saryarka Karaganda 3.52 4.50 1.87
17:30 Khimik Voskresensk - Kazzinc-Torpedo 3.37 4.02 1.71
17:30 Sarov - Buran Voronezh 1.62 5.25 4.45
18:00 Dizel Penza - Ryazan 2.25 4.10 2.91
3 października 2017 1 X 2
16:30 Izhstal - Gornyak Uchaly 1.57 5.00 5.00
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Yuzhny Ural Orsk 2.22 3.88 2.99
4 października 2017 1 X 2
16:00 Bars Kazan - Buran Voronezh 1.83 5.00 3.95
17:30 Sarov - Dinamo St Petersburg 3.65 4.20 1.70
17:30 Khimik Voskresensk - Zauralie Kurgan 2.90 4.05 2.25
17:30 Zvezda Chekhov - Rubin Tyumen 2.65 3.94 2.43
18:00 CSK WWS Samara - Ryazan 3.30 3.90 1.95
18:00 Dizel Penza - SKA Karelia 3.85 4.75 1.75
5 października 2017 1 X 2
10:30 KRS Heilongjiang - Saryarka Karaganda 4.00 4.75 1.70
13:00 Ceng Tou - Kazzinc-Torpedo 3.35 4.20 1.90
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Novokuzneck 1.83 4.80 3.60
16:00 Molot Perm - Gornyak Uchaly 1.55 5.50 4.65
16:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 2.22 4.30 3.10
16:30 Izhstal - Chelmet Chelyabinsk 1.60 5.30 4.40
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.50 5.60 5.75
6 października 2017 1 X 2
12:00 Zvezda Chekhov - Zauralie Kurgan 2.84 4.25 2.30
17:30 Khimik Voskresensk - Rubin Tyumen 3.05 4.10 2.15
17:30 Sarov - SKA Karelia 3.94 5.00 1.75
18:00 Bars Kazan - Ryazan 2.35 4.05 2.89
18:00 Dizel Penza - Dinamo St Petersburg 5.00 4.50 1.50
18:00 CSK WWS Samara - Buran Voronezh 2.55 4.00 2.30
7 października 2017 1 X 2
10:30 KRS Heilongjiang - Kazzinc-Torpedo 3.85 4.40 1.73
13:00 Ceng Tou - Saryarka Karaganda 5.50 5.00 1.48
14:00 Molot Perm - Yuzhny Ural Orsk 2.51 4.10 2.51
14:00 Toros Neftekamsk - Gornyak Uchaly 1.40 6.90 6.90
15:00 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.57 5.10 5.00
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Chelmet Chelyabinsk 1.57 5.20 4.80
8 października 2017 1 X 2
12:00 Novokuzneck - Ermak Angarsk 2.25 4.10 2.90
15:00 CSK WWS Samara - Dinamo St Petersburg 8.00 5.75 1.25
16:00 Bars Kazan - SKA Karelia 4.80 5.30 1.55
9 października 2017 1 X 2
12:30 KRS Heilongjiang - Zauralie Kurgan 2.63 4.10 2.30
13:00 Ceng Tou - Rubin Tyumen 3.00 4.10 2.05
16:00 Molot Perm - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.48 6.30 5.90
16:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 1.45 6.20 5.50
10 października 2017 1 X 2
18:00 CSK WWS Samara - SKA Karelia 6.75 6.50 1.25
18:00 Bars Kazan - Dinamo St Petersburg 5.00 4.60 1.45
11 października 2017 1 X 2
12:00 Gornyak Uchaly - Dizel Penza 2.97 4.70 2.05
12:30 KRS Heilongjiang - Rubin Tyumen 2.70 4.10 2.20
13:00 Ceng Tou - Zauralie Kurgan 3.40 4.10 1.85
14:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.35 8.50 9.00
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Zvezda Chekhov 1.83 4.45 3.70
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Sarov 1.75 4.85 4.05
16:00 Molot Perm - Chelmet Chelyabinsk 1.90 5.00 3.26
12 października 2017 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Izhstal 1.53 4.60 5.00
15:00 Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 1.73 4.30 4.40
13 października 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Zvezda Chekhov 2.49 4.30 2.80
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk 2.30 3.95 2.91
15:30 Gornyak Uchaly - Sarov 2.99 4.55 2.05
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 1.90 4.33 3.52
14 października 2017 1 X 2
13:00 Kazzinc-Torpedo - Neftyanik Almetyevsk 1.83 4.00 3.55
13:00 Saryarka Karaganda - Izhstal 1.65 5.20 4.70
16:00 Dinamo St Petersburg - Ryazan 1.22 6.50 8.00
16:00 SKA Karelia - Buran Voronezh 1.25 8.30 8.20
15 października 2017 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 3.05 4.00 2.35
11:00 Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk 2.05 4.45 3.54
12:00 Gornyak Uchaly - Bars Kazan 1.90 4.70 4.35
12:00 Novokuzneck - Zvezda Chekhov 2.38 4.00 2.70
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Ceng Tou 1.45 5.25 5.75
14:00 Yuzhny Ural Orsk - CSK WWS Samara 1.25 6.50 10.00
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sarov 3.70 5.00 1.85
16 października 2017 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Toros Neftekamsk 2.00 4.00 3.00
15:00 Saryarka Karaganda - Molot Perm 1.57 4.90 4.95
15:30 Zauralie Kurgan - Izhstal 2.05 4.30 3.30
16:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetyevsk 2.18 4.30 3.00
18:00 SKA Karelia - Ryazan 1.18 9.70 11.00
18:30 Dinamo St Petersburg - Buran Voronezh 1.12 8.50 11.00
17 października 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Ceng Tou 1.48 4.75 5.50
14:00 Sokol Krasnoyarsk - KRS Heilongjiang 1.80 4.40 3.60
14:00 Novokuzneck - Khimik Voskresensk 1.88 4.10 3.76
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan 1.50 5.50 5.30
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Sarov 2.60 4.20 2.63
15:30 Gornyak Uchaly - CSK WWS Samara 1.90 4.33 2.95
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Dizel Penza 3.00 4.10 2.15
18 października 2017 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Molot Perm 1.60 4.75 4.50
15:00 Saryarka Karaganda - Toros Neftekamsk 1.91 4.50 3.50
15:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetyevsk 2.16 4.15 2.96
16:00 Rubin Tyumen - Izhstal 1.75 5.30 4.30
19 października 2017 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - KRS Heilongjiang 1.91 4.33 3.25
14:00 Novokuzneck - Ceng Tou 1.57 4.75 4.75
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Bars Kazan 2.30 4.25 2.76
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - CSK WWS Samara 1.77 4.33 3.80
20 października 2017 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 2.36 3.90 2.78
16:00 Rubin Tyumen - Molot Perm 1.82 4.33 3.90
18:30 Dinamo St Petersburg - SKA Karelia 2.30 3.90 2.45
21 października 2017 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - CSK WWS Samara 1.70 4.33 3.50
12:00 Novokuzneck - KRS Heilongjiang 1.95 4.33 3.20
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Bars Kazan 2.31 4.25 2.75
22 października 2017 1 X 2
14:00 Zauralie Kurgan - Molot Perm 1.90 4.35 3.50
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2.35 4.00 2.73
15:00 Izhstal - Sokol Krasnoyarsk 2.39 4.40 2.70
16:00 Buran Voronezh - Gornyak Uchaly 2.75 4.70 2.15
16:00 Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 2.80 4.25 2.33
23 października 2017 1 X 2
17:30 Sarov - Kazzinc-Torpedo 3.00 4.00 2.05
18:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 3.18 4.15 2.06
24 października 2017 1 X 2
13:00 Ceng Tou - Zvezda Chekhov 3.90 4.33 1.73
16:30 Izhstal - Ermak Angarsk 2.10 4.00 3.16
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Sokol Krasnoyarsk 2.11 3.86 3.24
18:00 Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 4.45 5.10 1.61
18:00 Ryazan - Gornyak Uchaly 1.86 4.65 3.46
25 października 2017 1 X 2
17:30 Sarov - Saryarka Karaganda 3.50 4.35 1.90
18:00 Dizel Penza - Kazzinc-Torpedo 3.07 3.97 1.81
30 października 2017 1 X 2
17:30 Dinamo St Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 1.22 6.50 7.50
31 października 2017 1 X 2
17:00 CSK WWS Samara - Rubin Tyumen 7.00 6.00 1.36
1 listopada 2017 1 X 2
17:30 Dinamo St Petersburg - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.08 10.00 13.00
2 listopada 2017 1 X 2
11:30 KRS Heilongjiang - Ceng Tou 1.67 4.50 3.95
17:00 CSK WWS Samara - Zauralie Kurgan 7.00 5.50 1.33
3 listopada 2017 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Ryazan 1.20 6.75 11.00
5 listopada 2017 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Buran Voronezh 1.22 6.75 7.50
6 listopada 2017 1 X 2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - CSK WWS Samara 1.18 7.50 12.00
11:30 KRS Heilongjiang - Neftyanik Almetyevsk 2.50 4.20 2.38
11:30 Ceng Tou - Izhstal 3.10 3.90 2.00
7 listopada 2017 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Dinamo St Petersburg 2.35 3.90 2.40
8 listopada 2017 1 X 2
10:30 KRS Heilongjiang - Izhstal 2.20 4.00 2.95
11:30 Ceng Tou - Neftyanik Almetyevsk 4.00 4.00 1.73
12:00 Ermak Angarsk - CSK WWS Samara 1.28 6.25 9.00
9 listopada 2017 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - SKA Karelia 2.20 3.90 2.55
14:00 Saryarka Karaganda - Dinamo St Petersburg 2.70 3.65 2.20
10 listopada 2017 1 X 2
11:30 KRS Heilongjiang - Molot Perm 2.10 4.33 3.00
11:30 Ceng Tou - Toros Neftekamsk 3.35 4.00 1.90
13:00 Novokuzneck - CSK WWS Samara 1.30 6.50 10.00
11 listopada 2017 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Dinamo St Petersburg 2.70 3.85 2.15
12 listopada 2017 1 X 2
06:00 Ceng Tou - Molot Perm 2.88 3.90 2.10
09:30 KRS Heilongjiang - Toros Neftekamsk 2.75 4.20 2.15
13 listopada 2017 1 X 2
15:00 Rubin Tyumen - Dinamo St Petersburg 3.75 4.00 1.70
16 listopada 2017 1 X 2
16:30 Sarov - Ceng Tou 1.62 4.20 4.50
17:00 Dizel Penza - KRS Heilongjiang 1.60 4.33 4.00
17 listopada 2017 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc-Torpedo 2.55 3.80 2.35
17:30 Dinamo St Petersburg - Ermak Angarsk 1.45 4.75 5.25
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 CSK WWS Samara - Khimik Voskresensk 6.16 5.11 1.35
15:00 Sarov - KRS Heilongjiang 1.70 4.75 3.90
15:00 Dizel Penza - Ceng Tou 1.65 4.00 4.00
19 listopada 2017 1 X 2
11:00 Gornyak Uchaly - Kazzinc-Torpedo 4.10 4.75 1.55
15:00 Dinamo St Petersburg - Sokol Krasnoyarsk 1.55 4.33 4.40
20 listopada 2017 1 X 2
15:00 Bars Kazan - KRS Heilongjiang 1.95 4.25 3.20
16:00 CSK WWS Samara - Ceng Tou 4.00 4.33 1.70