loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Copa Argentina.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
9 września 2017 1 X 2
00:05 Velez Sarsfield - Atletico Tucuman 2.30 3.65 5.10
00:05 Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe 2.69 3.20 3.05
02:15 Olimpo Bahia Blanca - Independiente 3.28 3.22 2.52
19:05 Belgrano Cordoba - San Martin San Juan 2.06 3.30 4.43
21:05 Estudiantes La Plata - Defensa y Justicia 2.28 3.20 3.95
23:05 Patronato Parana - Argentinos Juniors 2.64 3.10 3.21
10 września 2017 1 X 2
01:05 Racing Club - Temperley 1.55 4.56 7.50
16:05 Chacarita - Tigre Victoria 2.52 3.22 3.45
19:05 Godoy Cruz - Talleres Cordoba 3.03 3.33 2.75
21:05 Rosario Central - San Lorenzo 1.95 3.60 5.30
23:05 River Plate - Banfield 1.93 3.68 5.75
11 września 2017 1 X 2
01:05 Lanus - Boca Juniors 5.29 3.87 1.95
12 września 2017 1 X 2
00:05 Union Santa Fe - Gimnasia La Plata 2.35 3.24 3.85
02:05 Huracan TA - Newells Old Boys 2.31 3.10 4.50
16 września 2017 1 X 2
00:05 Tigre Victoria - Patronato Parana 1.84 3.66 5.00
02:05 Colon Santa Fe - Estudiantes La Plata 2.90 3.05 3.10
19:05 Defensa y Justicia - Union Santa Fe 1.81 3.55 5.56
19:05 Argentinos Juniors - Belgrano Cordoba 2.34 3.11 3.72
21:15 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 2.21 3.28 3.93
23:05 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2.01 3.56 5.37
17 września 2017 1 X 2
01:05 Independiente - Lanus 1.76 3.60 6.00
16:05 Talleres Cordoba - Velez Sarsfield 2.05 3.42 4.30
19:05 Atletico Tucuman - Chacarita 2.00 3.59 5.50
21:05 Banfield - Racing Club 2.11 3.48 4.15
23:05 Boca Juniors - Godoy Cruz 1.36 5.70 11.97
18 września 2017 1 X 2
01:05 San Martin San Juan - River Plate 2.90 3.20 2.86
19 września 2017 1 X 2
00:05 Gimnasia La Plata - Huracan TA 2.33 3.08 3.80
02:05 Temperley - Rosario Central 4.51 3.26 2.12
23 września 2017 1 X 2
00:05 Belgrano Cordoba - Tigre Victoria 2.05 3.32 4.53
02:05 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.44 3.30 3.44
19:05 Arsenal Sarandi - Temperley 2.15 3.47 4.05
19:05 Huracan TA - Union Santa Fe 2.27 3.14 4.00
21:15 Chacarita - Talleres Cordoba 3.91 3.30 2.50
23:05 Velez Sarsfield - Boca Juniors 4.39 3.50 2.05
24 września 2017 1 X 2
01:05 Godoy Cruz - Independiente 3.45 3.26 2.47
16:05 Colon Santa Fe - Defensa y Justicia 2.69 3.20 3.10
19:05 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia La Plata 2.30 3.26 3.80
21:05 Rosario Central - Banfield 2.00 3.42 4.80
23:05 River Plate - Argentinos Juniors 1.44 5.09 9.71
25 września 2017 1 X 2
01:05 Racing Club - San Martin San Juan 1.76 3.85 6.00
26 września 2017 1 X 2
00:05 Lanus - Newells Old Boys 2.23 3.15 4.40
02:05 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 2.63 2.99 3.29
30 września 2017 1 X 2
00:05 Defensa y Justicia - Huracan TA 2.03 3.30 4.75
00:05 Union Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 2.05 3.80 5.80
02:05 Atletico Tucuman - Belgrano Cordoba 2.33 3.20 3.75
19:05 San Lorenzo - Colon Santa Fe 1.87 3.48 5.30
21:05 Temperley - Estudiantes La Plata 4.00 3.24 2.22
23:05 Gimnasia La Plata - Lanus 2.72 3.11 3.07
1 października 2017 1 X 2
01:05 Argentinos Juniors - Racing Club 3.25 3.35 2.48
16:05 Talleres Cordoba - Patronato Parana 1.73 3.96 8.00
19:05 San Martin San Juan - Rosario Central 2.91 3.13 2.84
21:05 Independiente - Velez Sarsfield 1.87 3.53 5.50
23:05 Boca Juniors - Chacarita 1.29 6.70 16.00
2 października 2017 1 X 2
01:05 Tigre Victoria - River Plate 5.00 3.85 1.95
3 października 2017 1 X 2
00:05 Banfield - Arsenal Sarandi 1.63 4.15 7.40
02:05 Newells Old Boys - Godoy Cruz 2.28 3.22 4.20
8 października 2017 1 X 2
21:00 Argentinos Juniors - Chacarita 1.92 3.54 4.89
14 października 2017 1 X 2
00:05 Lanus - Union Santa Fe 2.19 3.28 4.20
02:05 San Lorenzo - Defensa y Justicia 2.27 3.15 4.33
19:05 Rosario Central - Argentinos Juniors 1.74 3.68 6.50
19:05 Colon Santa Fe - Temperley 1.75 3.94 7.00
21:15 Estudiantes La Plata - Banfield 2.15 3.31 4.34
23:05 Velez Sarsfield - Newells Old Boys 2.11 3.14 4.71
15 października 2017 1 X 2
01:05 Racing Club - Tigre Victoria 1.89 3.66 5.00
16:05 Chacarita - Independiente 5.65 3.50 1.80
19:05 Godoy Cruz - Gimnasia La Plata 2.25 3.35 3.79
21:05 Belgrano Cordoba - Talleres Cordoba 3.18 3.00 2.70
23:05 River Plate - Atletico Tucuman 1.50 4.70 7.65
16 października 2017 1 X 2
01:05 Patronato Parana - Boca Juniors 6.60 4.00 1.67
17 października 2017 1 X 2
00:05 Olimpo Bahia Blanca - Huracan TA 2.81 3.30 2.85
02:05 Arsenal Sarandi - San Martin San Juan 2.63 3.23 3.01
28 października 2017 1 X 2
00:05 Banfield - Colon Santa Fe 2.32 3.30 4.20
02:05 Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi 1.98 3.56 4.41
19:00 Union Santa Fe - Godoy Cruz 2.05 3.40 4.20
19:00 Huracan TA - Lanus 1.92 3.36 5.50
21:10 San Martin San Juan - Estudiantes La Plata 2.92 3.08 2.84
23:20 Atletico Tucuman - Racing Club 2.56 3.34 3.40
29 października 2017 1 X 2
01:20 Talleres Cordoba - River Plate 1.91 3.85 5.30
15:05 Newells Old Boys - Chacarita 1.85 3.50 5.37
18:05 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 2.53 3.23 3.13
20:05 Temperley - San Lorenzo 4.80 3.47 1.95
22:05 Boca Juniors - Belgrano Cordoba 1.44 4.75 11.00
30 października 2017 1 X 2
00:05 Independiente - Patronato Parana 1.40 5.10 11.50
23:05 Defensa y Justicia - Olimpo Bahia Blanca 1.57 4.20 7.08
31 października 2017 1 X 2
01:05 Tigre Victoria - Rosario Central 3.10 3.38 2.70
3 listopada 2017 1 X 2
23:05 Chacarita - Gimnasia La Plata 3.20 3.18 2.55
4 listopada 2017 1 X 2
01:05 Godoy Cruz - Huracan TA 2.38 3.36 3.53
18:05 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 1.81 3.55 5.80
18:05 Colon Santa Fe - San Martin San Juan 2.20 3.38 4.62
20:15 San Lorenzo - Banfield 1.96 3.38 4.65
22:05 Rosario Central - Atletico Tucuman 1.85 4.10 6.41
5 listopada 2017 1 X 2
01:30 Racing Club - Talleres Cordoba 2.71 3.28 3.04
15:05 Temperley - Defensa y Justicia 4.42 3.36 2.01
18:05 Estudiantes La Plata - Argentinos Juniors 2.06 3.25 5.00
18:05 Belgrano Cordoba - Independiente 3.75 3.10 2.62
22:05 River Plate - Boca Juniors 2.80 3.35 3.05
6 listopada 2017 1 X 2
21:05 Arsenal Sarandi - Tigre Victoria 2.83 3.24 2.87
23:05 Patronato Parana - Newells Old Boys 3.00 3.12 2.78
7 listopada 2017 1 X 2
01:05 Velez Sarsfield - Union Santa Fe 2.63 3.06 3.40
17 listopada 2017 1 X 2
21:00 Argentinos Juniors - Colon Santa Fe 2.50 3.26 3.39
23:15 Atletico Tucuman - Arsenal Sarandi 1.76 3.86 5.30
18 listopada 2017 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Belgrano Cordoba 2.31 3.10 3.79
21:00 Defensa y Justicia - Lanus 1.90 3.75 6.55
21:00 Banfield - Temperley 1.66 3.96 6.50
23:15 San Martin San Juan - San Lorenzo 3.00 3.22 2.80
19 listopada 2017 1 X 2
01:30 Independiente - River Plate 4.20 3.27 3.27
21:00 Union Santa Fe - Chacarita 1.58 4.17 8.20
21:00 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 2.87 3.06 2.91
23:15 Boca Juniors - Racing Club 1.59 4.40 7.60
20 listopada 2017 1 X 2
01:30 Talleres Cordoba - Rosario Central 2.00 3.36 4.85
21:00 Gimnasia La Plata - Patronato Parana 1.80 3.68 5.76
23:15 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 2.72 3.25 3.00
21 listopada 2017 1 X 2
01:30 Huracan TA - Velez Sarsfield 2.20 3.30 3.95
22 listopada 2017 1 X 2
23:15 River Plate - Union Santa Fe 1.75 3.78 5.90
23 listopada 2017 1 X 2
23:15 Velez Sarsfield - Godoy Cruz 2.25 3.30 3.82
24 listopada 2017 1 X 2
21:00 Banfield - Defensa y Justicia 3.38 3.10 2.70
23:15 Chacarita - Huracan TA 3.52 3.02 2.60
25 listopada 2017 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - Tigre Victoria 2.05 3.35 4.33
21:00 Patronato Parana - Union Santa Fe 4.20 3.32 2.25
21:00 Belgrano Cordoba - Gimnasia La Plata 2.22 3.12 4.03
23:15 San Lorenzo - Argentinos Juniors 1.81 3.80 5.50
26 listopada 2017 1 X 2
01:30 Racing Club - Independiente 2.38 3.29 4.50
21:00 Estudiantes La Plata - Atletico Tucuman 1.95 3.55 5.86
23:15 River Plate - Newells Old Boys 1.57 4.95 11.22
27 listopada 2017 1 X 2
01:30 Rosario Central - Boca Juniors 3.20 3.35 2.62
21:00 Arsenal Sarandi - Talleres Cordoba 4.20 3.24 2.17
23:15 Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 1.91 3.44 5.26
28 listopada 2017 1 X 2
01:30 Temperley - San Martin San Juan 3.02 3.25 2.80
30 listopada 2017 1 X 2
23:15 San Lorenzo - Atletico Tucuman 1.65 4.15 6.32
1 grudnia 2017 1 X 2
21:00 Union Santa Fe - Belgrano Cordoba 2.09 3.21 4.50
23:15 Defensa y Justicia - Godoy Cruz 1.79 3.60 5.75
2 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Huracan TA - Patronato Parana 1.56 4.00 8.50
21:00 Argentinos Juniors - Temperley 1.80 3.45 5.90
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Chacarita 2.22 3.15 4.00
3 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Racing Club 2.70 3.01 3.39
21:00 Tigre Victoria - San Lorenzo 3.00 3.18 2.70
4 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Gimnasia La Plata - River Plate 4.45 3.50 2.25
21:00 Lanus - Velez Sarsfield 2.16 3.20 4.40
23:15 Atletico Tucuman - Colon Santa Fe 2.90 3.18 2.94
5 grudnia 2017 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Banfield 2.43 3.10 3.47
8 grudnia 2017 1 X 2
21:00 Temperley - Tigre Victoria 3.50 3.25 2.62
23:15 Patronato Parana - Olimpo Bahia Blanca 2.27 3.23 3.80
9 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Belgrano Cordoba - Huracan TA 2.52 3.05 3.52
21:00 Banfield - Argentinos Juniors 2.88 3.17 3.40
10 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Arsenal Sarandi - Independiente 3.80 3.26 2.40
21:00 Rosario Central - Newells Old Boys 2.00 3.26 5.00
23:15 Colon Santa Fe - Talleres Cordoba 3.32 3.10 3.00
23:15 Racing Club - Gimnasia La Plata 1.94 3.55 4.90
11 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Boca Juniors 3.68 3.07 2.45
23:15 San Martin San Juan - Defensa y Justicia 3.42 3.08 2.60
12 grudnia 2017 1 X 2
01:30 Chacarita - Lanus 3.60 3.00 2.60
25 stycznia 2018 1 X 2
01:10 Independiente - Rosario Central 2.09 3.25 4.40
26 stycznia 2018 1 X 2
23:00 Tigre Victoria - Banfield 2.54 3.20 3.60
23:00 Godoy Cruz - Chacarita 1.82 3.62 5.39
27 stycznia 2018 1 X 2
01:15 Talleres Cordoba - San Lorenzo 2.43 3.18 3.87
21:00 Defensa y Justicia - Velez Sarsfield 2.14 3.29 4.20
21:00 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 1.89 3.50 5.01
23:15 Lanus - Patronato Parana 1.78 3.60 5.62
28 stycznia 2018 1 X 2
01:30 Boca Juniors - Colon Santa Fe 1.50 4.33 8.47
21:00 Argentinos Juniors - San Martin San Juan 1.95 3.57 5.39
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Belgrano Cordoba 3.53 3.10 2.62
29 stycznia 2018 1 X 2
01:30 Union Santa Fe - Racing Club 2.32 3.27 3.87
23:00 Atletico Tucuman - Temperley 1.80 3.74 6.25
23:00 Gimnasia La Plata - Rosario Central 2.70 3.25 3.39
30 stycznia 2018 1 X 2
01:15 Independiente - Estudiantes La Plata 2.14 3.10 5.00
2 lutego 2018 1 X 2
23:00 Patronato Parana - Godoy Cruz 2.69 3.26 2.94
23:00 Argentinos Juniors - Defensa y Justicia 3.04 3.18 3.25
3 lutego 2018 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Lanus 2.30 3.46 5.14
21:00 Banfield - Atletico Tucuman 3.32 3.24 2.90
21:00 Rosario Central - Union Santa Fe 2.58 3.30 3.60
23:15 Colon Santa Fe - Independiente 3.02 3.23 2.74
4 lutego 2018 1 X 2
01:30 River Plate - Olimpo Bahia Blanca 1.33 7.00 18.00
21:00 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 2.93 3.26 2.88
21:00 Estudiantes La Plata - Newells Old Boys 2.05 3.49 5.94
23:15 San Lorenzo - Boca Juniors 3.57 3.25 2.45
5 lutego 2018 1 X 2
01:30 Racing Club - Huracan TA 2.14 3.44 4.45
23:00 Chacarita - Velez Sarsfield 3.72 3.00 2.38
23:00 Temperley - Talleres Cordoba 4.29 3.25 2.15
6 lutego 2018 1 X 2
01:15 San Martin San Juan - Tigre Victoria 2.88 3.16 2.86
8 lutego 2018 1 X 2
01:30 Godoy Cruz - Lanus 1.95 3.36 5.01
9 lutego 2018 1 X 2
23:00 Defensa y Justicia - Chacarita 1.51 4.30 8.12
23:00 Union Santa Fe - Arsenal Sarandi 1.57 4.15 7.60
10 lutego 2018 1 X 2
01:15 Newells Old Boys - Colon Santa Fe 2.25 3.25 3.75
21:00 Velez Sarsfield - Patronato Parana 1.65 3.75 6.90
21:00 Gimnasia La Plata - Estudiantes La Plata 3.50 2.92 2.69
23:15 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 4.25 3.49 2.01
11 lutego 2018 1 X 2
21:00 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 2.10 3.35 4.22
21:00 Talleres Cordoba - Banfield 1.43 4.61 10.50
23:15 Boca Juniors - Temperley 1.26 6.25 16.20
12 lutego 2018 1 X 2
01:30 Lanus - River Plate 6.54 3.96 1.66
23:00 Atletico Tucuman - San Martin San Juan 1.79 3.56 5.55
23:00 Tigre Victoria - Argentinos Juniors 2.51 3.35 3.22
13 lutego 2018 1 X 2
01:15 Huracan TA - Rosario Central 2.55 3.03 3.41
16 lutego 2018 1 X 2
23:00 Racing Club - Lanus 1.70 3.92 5.76
23:00 Estudiantes La Plata - Union Santa Fe 2.25 3.16 4.14
17 lutego 2018 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Velez Sarsfield 2.54 2.95 3.61
21:00 Argentinos Juniors - Atletico Tucuman 2.15 3.32 4.09
21:00 San Lorenzo - Newells Old Boys 1.82 3.55 5.56
23:15 Temperley - Independiente 3.80 3.20 2.27
18 lutego 2018 1 X 2
01:30 Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca 1.47 4.60 8.95
21:00 Arsenal Sarandi - Huracan TA 3.05 3.13 2.72
21:00 San Martin San Juan - Talleres Cordoba 3.38 3.10 2.52
23:15 River Plate - Godoy Cruz 1.55 4.32 7.40
19 lutego 2018 1 X 2
01:30 Banfield - Boca Juniors 8.90 4.20 1.51
23:00 Patronato Parana - Chacarita 2.21 3.18 4.10
23:00 Tigre Victoria - Defensa y Justicia 2.88 3.24 2.77
20 lutego 2018 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Gimnasia La Plata 2.05 3.45 4.57
23 lutego 2018 1 X 2
23:00 Olimpo Bahia Blanca - Arsenal Sarandi 2.86 3.10 3.20
23:00 Huracan TA - Estudiantes La Plata 2.46 3.00 3.61
24 lutego 2018 1 X 2
01:15 Godoy Cruz - Racing Club 2.75 3.41 3.00
21:00 Defensa y Justicia - Patronato Parana 1.73 4.31 8.03
21:00 Lanus - Rosario Central 4.67 3.50 2.30
23:15 Velez Sarsfield - River Plate 3.30 3.40 2.40
25 lutego 2018 1 X 2
01:30 Atletico Tucuman - Tigre Victoria 2.43 3.40 3.80
21:00 Chacarita - Belgrano Cordoba 3.00 3.06 2.87
21:00 Independiente - Banfield 1.98 3.40 4.63
23:15 Boca Juniors - San Martin San Juan 1.29 6.00 13.83
23:15 Union Santa Fe - Colon Santa Fe 2.17 3.20 4.10
26 lutego 2018 1 X 2
23:00 Newells Old Boys - Temperley 1.83 3.60 6.51
23:00 Talleres Cordoba - Argentinos Juniors 1.79 3.55 6.00
27 lutego 2018 1 X 2
01:15 Gimnasia La Plata - San Lorenzo 2.90 3.10 3.37
2 marca 2018 1 X 2
23:00 Belgrano Cordoba - Patronato Parana 1.80 3.58 6.30
23:00 Arsenal Sarandi - Lanus 2.42 3.31 3.30
3 marca 2018 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Huracan TA 2.23 3.20 3.84
21:00 San Lorenzo - Union Santa Fe 2.33 3.16 3.70
21:00 Tigre Victoria - Talleres Cordoba 2.70 3.16 3.20
23:15 Rosario Central - Godoy Cruz 1.81 3.68 5.40
4 marca 2018 1 X 2
01:30 Temperley - Gimnasia La Plata 3.41 3.05 2.60
21:00 Atletico Tucuman - Defensa y Justicia 2.53 3.34 3.10
21:00 Banfield - Newells Old Boys 2.39 3.10 3.73
23:15 River Plate - Chacarita 1.40 5.17 9.55
5 marca 2018 1 X 2
01:30 Racing Club - Velez Sarsfield 1.82 3.98 5.20
23:00 Estudiantes La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.43 4.65 9.61
23:00 San Martin San Juan - Independiente 4.80 3.66 2.40
6 marca 2018 1 X 2
01:15 Argentinos Juniors - Boca Juniors 4.10 3.44 2.09
9 marca 2018 1 X 2
23:00 Gimnasia La Plata - Banfield 2.59 3.15 3.40
23:00 Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 1.71 3.92 5.64
10 marca 2018 1 X 2
01:15 Talleres Cordoba - Atletico Tucuman 1.60 4.00 7.72
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Colon Santa Fe 3.60 3.26 2.95
21:00 Chacarita - Racing Club 4.50 3.72 1.96
23:15 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.50 4.80 10.00
11 marca 2018 1 X 2
01:30 Patronato Parana - River Plate 4.50 3.42 2.00
21:00 Huracan TA - San Lorenzo 2.75 3.00 3.20
21:00 Lanus - Estudiantes La Plata 4.42 3.03 2.60
23:15 Velez Sarsfield - Rosario Central 2.40 3.30 3.57
12 marca 2018 1 X 2
01:30 Independiente - Argentinos Juniors 1.65 4.18 7.40
23:00 Union Santa Fe - Temperley 1.62 3.82 7.98
23:00 Defensa y Justicia - Belgrano Cordoba 1.77 3.75 5.65
13 marca 2018 1 X 2
01:15 Newells Old Boys - San Martin San Juan 1.74 3.86 5.72
16 marca 2018 1 X 2
23:00 Rosario Central - Chacarita 1.59 4.12 7.08
17 marca 2018 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Lanus 1.98 3.30 5.50
17:15 Temperley - Huracan TA 3.53 2.97 2.70
17:15 Argentinos Juniors - Newells Old Boys 2.15 3.35 4.00
19:30 San Martin San Juan - Gimnasia La Plata 2.68 3.19 3.10
21:45 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca 1.40 5.10 11.50
18 marca 2018 1 X 2
00:00 Talleres Cordoba - Defensa y Justicia 2.20 3.19 3.96
15:00 Racing Club - Patronato Parana 1.40 5.26 10.09
17:15 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 4.07 3.36 2.70
19:30 Estudiantes La Plata - Godoy Cruz 1.82 3.41 5.77
21:45 Atletico Tucuman - Boca Juniors 4.90 3.58 1.91
19 marca 2018 1 X 2
00:00 River Plate - Belgrano Cordoba 1.62 4.15 7.27
23:00 Banfield - Union Santa Fe 2.64 2.98 3.32
20 marca 2018 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - Independiente 3.28 3.42 2.45
31 marca 2018 1 X 2
00:00 Huracan TA - Banfield 2.49 3.06 3.50
02:15 Belgrano Cordoba - Racing Club 3.42 3.38 3.20
18:15 Newells Old Boys - Tigre Victoria 2.36 3.25 4.00
18:15 Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata 2.61 3.05 3.73
20:30 Gimnasia La Plata - Argentinos Juniors 3.19 3.10 3.30
22:45 Union Santa Fe - San Martin San Juan 1.53 4.41 7.65
1 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Independiente - Atletico Tucuman 1.43 4.97 9.97
16:00 Defensa y Justicia - River Plate 3.34 3.47 2.40
18:15 Chacarita - Arsenal Sarandi 2.62 3.32 3.65
20:30 Patronato Parana - Rosario Central 3.50 3.25 2.88
22:45 Boca Juniors - Talleres Cordoba 1.88 3.80 6.50
2 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Lanus - San Lorenzo 4.00 3.11 2.45
3 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - Temperley 2.44 3.15 3.57
02:15 Godoy Cruz - Colon Santa Fe 2.08 3.35 4.20
5 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Independiente - San Lorenzo 2.06 3.26 4.50
7 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Tigre Victoria - Gimnasia La Plata 1.90 3.53 5.00
02:15 Argentinos Juniors - Union Santa Fe 2.54 3.06 3.35
18:15 Temperley - Lanus 2.77 3.01 3.06
18:15 Rosario Central - Belgrano Cordoba 2.35 3.30 3.74
22:45 Banfield - Olimpo Bahia Blanca 1.68 3.90 6.03
8 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Boca Juniors - Defensa y Justicia 1.65 4.01 6.82
16:00 San Lorenzo - Godoy Cruz 1.99 3.51 4.43
18:15 San Martin San Juan - Huracan TA 2.97 3.15 2.82
20:30 Atletico Tucuman - Newells Old Boys 2.37 3.34 4.15
22:45 Talleres Cordoba - Independiente 2.27 3.15 4.20
9 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Racing Club - River Plate 2.69 3.40 2.91
10 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Arsenal Sarandi - Patronato Parana 2.89 3.18 2.83
02:15 Estudiantes La Plata - Chacarita 1.55 4.08 8.54
14 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Gimnasia La Plata - Atletico Tucuman 2.39 3.18 3.80
02:15 Huracan TA - Argentinos Juniors 3.09 3.13 3.50
18:15 Olimpo Bahia Blanca - San Martin San Juan 2.94 3.35 3.30
18:15 Godoy Cruz - Temperley 1.50 4.35 9.23
20:30 Lanus - Banfield 2.73 3.10 3.30
22:45 Belgrano Cordoba - Arsenal Sarandi 1.60 4.12 8.98
15 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Defensa y Justicia - Racing Club 2.70 3.53 3.00
16:00 Union Santa Fe - Tigre Victoria 1.95 3.37 4.93
18:15 Patronato Parana - Estudiantes La Plata 4.10 3.05 2.45
20:30 Chacarita - Colon Santa Fe 2.95 3.20 2.72
22:45 River Plate - Rosario Central 1.75 4.34 7.11
16 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Independiente - Boca Juniors 3.69 3.13 2.41
17 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Newells Old Boys - Talleres Cordoba 3.40 3.09 2.70
02:15 Velez Sarsfield - San Lorenzo 2.88 3.24 3.49
21 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.36 5.25 11.45
02:15 Estudiantes La Plata - Belgrano Cordoba 2.48 3.13 3.50
18:15 Temperley - Velez Sarsfield 4.85 3.48 2.00
18:15 San Martin San Juan - Lanus 2.59 3.15 3.23
20:30 Talleres Cordoba - Gimnasia La Plata 1.49 4.25 9.55
22:45 Banfield - Godoy Cruz 2.83 3.18 2.95
22 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 San Lorenzo - Chacarita 1.49 4.33 8.60
16:00 Tigre Victoria - Huracan TA 2.48 3.20 3.33
18:15 Rosario Central - Racing Club 2.43 3.41 3.37
20:30 Atletico Tucuman - Union Santa Fe 3.13 3.25 2.62
22:45 Arsenal Sarandi - River Plate 7.69 4.85 1.53
23 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Boca Juniors - Newells Old Boys 1.39 4.89 11.00
24 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Colon Santa Fe - Patronato Parana 1.72 3.69 6.32
02:15 Independiente - Defensa y Justicia 2.17 3.34 4.04
28 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 Chacarita - Temperley 2.15 3.38 4.25
02:15 Godoy Cruz - San Martin San Juan 1.62 4.08 6.70
18:15 Defensa y Justicia - Rosario Central 1.89 3.78 5.10
18:15 Velez Sarsfield - Banfield 2.17 3.40 3.94
20:30 Newells Old Boys - Independiente 3.46 3.22 2.56
22:45 Lanus - Argentinos Juniors 2.93 3.17 2.79
29 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Huracan TA - Atletico Tucuman 1.63 3.85 7.04
18:15 Patronato Parana - San Lorenzo 3.63 3.20 2.33
20:30 Belgrano Cordoba - Colon Santa Fe 2.20 3.22 3.94
1 maja 2018 1 X 2
00:00 Union Santa Fe - Talleres Cordoba 2.48 3.11 3.62
02:15 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 5.00 3.94 1.88
5 maja 2018 1 X 2
00:00 San Martin San Juan - Velez Sarsfield 3.68 3.42 2.90
02:15 San Lorenzo - Belgrano Cordoba 2.48 3.23 4.80
18:15 Arsenal Sarandi - Rosario Central 4.00 3.51 2.50
18:15 Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2.45 3.25 3.87
20:30 Newells Old Boys - Defensa y Justicia 3.18 3.20 2.64
22:45 Talleres Cordoba - Huracan TA 2.15 3.49 5.70
6 maja 2018 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Olimpo Bahia Blanca 1.30 6.50 13.00
16:00 Temperley - Patronato Parana 2.92 3.13 2.82
18:15 Independiente - Gimnasia La Plata 1.44 4.55 9.59
20:30 Tigre Victoria - Lanus 2.50 3.65 4.05
22:45 Boca Juniors - Union Santa Fe 1.70 4.33 8.50
7 maja 2018 1 X 2
01:00 Estudiantes La Plata - Racing Club 2.70 3.21 3.27
8 maja 2018 1 X 2
00:00 Banfield - Chacarita 1.67 3.86 6.93
02:15 Colon Santa Fe - River Plate 3.75 3.34 2.15
9 maja 2018 1 X 2
22:00 Racing Club - Arsenal Sarandi 1.22 8.50 19.75
10 maja 2018 1 X 2
00:15 Gimnasia La Plata - Boca Juniors 6.50 3.48 1.73
11 maja 2018 1 X 2
21:45 River Plate - Estudiantes La Plata 1.56 4.39 8.89
12 maja 2018 1 X 2
00:00 Chacarita - San Martin San Juan 3.50 3.39 2.62
02:15 Lanus - Atletico Tucuman 1.85 3.64 5.36
16:00 Huracan TA - Boca Juniors 1.83 4.00 6.00
18:15 Patronato Parana - Banfield 2.75 3.10 3.00
20:30 Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi 1.36 5.39 14.75
20:30 Olimpo Bahia Blanca - Talleres Cordoba 9.50 5.03 1.57
22:45 Union Santa Fe - Independiente 2.62 3.28 3.15
13 maja 2018 1 X 2
01:00 Belgrano Cordoba - Temperley 1.50 5.00 13.50
22:45 Godoy Cruz - Tigre Victoria 1.90 3.70 4.88
14 maja 2018 1 X 2
01:00 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors 2.60 3.77 3.70
15 maja 2018 1 X 2
00:00 Racing Club - Colon Santa Fe 1.64 4.38 6.70
00:00 Rosario Central - Estudiantes La Plata 2.72 3.72 3.75
02:15 River Plate - San Lorenzo 1.73 5.08 8.25
02:15 Gimnasia La Plata - Newells Old Boys 2.82 3.15 3.10
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
16 września 2017 1 X 2
02:05 Atletico Los Andes - Deportivo Moron 2.30 3.06 3.87
02:30 Gimnasia Jujuy - Atletico Rafaela 2.80 3.14 2.84
20:05 San Martin Tucuman - Ferro Carril Oeste 2.25 3.20 4.52
20:30 Villa Dalmine - Boca Unidos 2.36 3.00 3.52
20:30 Almagro - Brown de Adrogue 2.38 3.05 3.48
22:00 Estudiantes San Luis - All Boys 2.54 3.00 3.23
17 września 2017 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Aldosivi 3.32 3.00 2.55
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Flandria 2.48 3.00 3.40
20:35 Nueva Chicago - Independiente Rivadavia 2.39 3.00 3.64
21:00 Instituto AC Cordoba - Guillermo Brown 2.04 3.20 4.74
19 września 2017 1 X 2
02:05 Sarmiento Resistencia - Quilmes 2.34 3.25 3.50
23 września 2017 1 X 2
02:00 Atletico Rafaela - Atletico Los Andes 1.75 3.52 5.80
02:05 Deportivo Moron - Deportivo Riestra 1.93 3.19 4.83
02:30 Independiente Rivadavia - San Martin Tucuman 2.81 3.00 3.00
18:05 Brown de Adrogue - Instituto AC Cordoba 2.18 3.20 4.00
21:00 Ferro Carril Oeste - Almagro 2.18 3.10 4.20
23:05 Quilmes - Villa Dalmine 1.93 3.50 4.75
24 września 2017 1 X 2
20:00 Flandria - Agropecuario 2.13 3.12 4.20
20:35 All Boys - Santamarina Tandil 2.47 3.02 3.40
21:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.49 3.07 3.42
21:00 Guillermo Brown - Juventud Unida Gualeguaychu 1.99 3.15 4.55
21:30 Club Atletico Mitre - Estudiantes San Luis 2.47 3.00 3.20
26 września 2017 1 X 2
02:05 Aldosivi - Nueva Chicago 1.77 3.55 5.52
29 września 2017 1 X 2
20:30 Deportivo Riestra - Atletico Rafaela 3.42 3.00 2.43
30 września 2017 1 X 2
02:00 Atletico Los Andes - Boca Unidos 2.11 3.11 4.08
02:05 Villa Dalmine - Sarmiento Resistencia 3.06 3.00 2.66
20:30 Almagro - Independiente Rivadavia 2.74 2.98 3.14
21:00 Agropecuario - Guillermo Brown 2.68 2.90 3.11
22:00 Estudiantes San Luis - Deportivo Moron 2.21 3.13 3.94
22:05 Instituto AC Cordoba - Ferro Carril Oeste 2.25 3.18 4.55
1 października 2017 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Club Atletico Mitre 2.14 3.00 4.75
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Brown de Adrogue 2.42 3.00 3.40
22:00 Gimnasia Jujuy - Quilmes 2.90 3.00 3.10
22:00 San Martin Tucuman - Aldosivi 2.78 3.09 3.30
2 października 2017 1 X 2
20:35 Nueva Chicago - All Boys 2.29 3.09 4.00
7 października 2017 1 X 2
02:00 Boca Unidos - Deportivo Riestra 2.10 3.24 3.91
02:30 Independiente Rivadavia - Instituto AC Cordoba 2.52 3.00 3.37
20:05 Quilmes - Atletico Los Andes 2.28 3.05 4.00
20:30 Brown de Adrogue - Agropecuario 2.27 3.00 4.01
21:00 Aldosivi - Almagro 1.75 3.35 6.50
23:00 All Boys - San Martin Tucuman 2.69 2.95 3.23
8 października 2017 1 X 2
20:30 Guillermo Brown - Flandria 1.83 3.25 5.84
21:00 Club Atletico Mitre - Nueva Chicago 2.38 3.00 3.50
9 października 2017 1 X 2
00:05 Deportivo Moron - Santamarina Tandil 2.26 3.00 3.96
10 października 2017 1 X 2
02:00 Atletico Rafaela - Estudiantes San Luis 1.91 3.22 5.61
02:05 Sarmiento Resistencia - Gimnasia Jujuy 2.70 3.00 3.40
14 października 2017 1 X 2
21:00 Agropecuario - Ferro Carril Oeste 2.34 3.00 3.50
22:05 Deportivo Riestra - Quilmes 2.80 3.10 2.88
23:00 Instituto AC Cordoba - Aldosivi 2.39 3.00 3.56
15 października 2017 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Atletico Rafaela 3.22 3.04 2.56
19:35 Nueva Chicago - Deportivo Moron 2.60 2.87 3.40
20:30 Flandria - Brown de Adrogue 3.12 2.95 2.72
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Independiente Rivadavia 2.38 2.90 3.60
22:00 Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 2.15 3.15 4.20
22:00 Estudiantes San Luis - Boca Unidos 2.23 3.20 4.05
23:00 Almagro - All Boys 2.62 2.91 3.60
16 października 2017 1 X 2
22:00 San Martin Tucuman - Club Atletico Mitre 1.75 3.40 6.25
17 października 2017 1 X 2
02:05 Atletico Los Andes - Sarmiento Resistencia 2.32 3.10 3.80
20 października 2017 1 X 2
20:30 Deportivo Riestra - Club Atletico Mitre 2.75 2.88 2.95
28 października 2017 1 X 2
01:00 Ferro Carril Oeste - Flandria 2.30 2.89 4.02
02:00 Sarmiento Resistencia - Deportivo Riestra 2.38 3.16 3.54
02:05 Atletico Rafaela - Nueva Chicago 1.75 3.49 6.49
02:30 Independiente Rivadavia - Agropecuario 2.44 3.00 3.50
03:00 Club Atletico Mitre - Almagro 2.50 2.95 3.54
20:05 Quilmes - Estudiantes San Luis 1.93 3.29 5.11
20:30 Villa Dalmine - Atletico Los Andes 2.40 3.05 3.48
20:30 Brown de Adrogue - Guillermo Brown 2.07 3.10 4.50
20:30 All Boys - Instituto AC Cordoba 2.18 3.20 4.20
23:00 Deportivo Moron - San Martin Tucuman 2.43 2.89 3.72
29 października 2017 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Santamarina Tandil 2.17 3.07 4.25
31 października 2017 1 X 2
01:05 Aldosivi - Juventud Unida Gualeguaychu 1.80 3.46 5.50
4 listopada 2017 1 X 2
01:00 Atletico Los Andes - Gimnasia Jujuy 2.15 2.94 4.72
01:45 San Martin Tucuman - Atletico Rafaela 2.40 3.05 4.10
20:05 Nueva Chicago - Boca Unidos 2.30 3.10 3.80
21:00 Agropecuario - Aldosivi 2.60 2.97 3.39
23:00 Instituto AC Cordoba - Club Atletico Mitre 2.19 3.10 4.60
23:00 Santamarina Tandil - Quilmes 2.62 3.00 4.04
23:00 Estudiantes San Luis - Sarmiento Resistencia 2.38 3.00 3.64
5 listopada 2017 1 X 2
19:00 Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 2.33 3.00 4.54
19:30 Almagro - Deportivo Moron 2.54 2.92 3.40
19:30 Flandria - Independiente Rivadavia 2.62 3.00 3.63
6 listopada 2017 1 X 2
19:30 Deportivo Riestra - Villa Dalmine 2.91 3.00 3.00
7 listopada 2017 1 X 2
01:05 Juventud Unida Gualeguaychu - All Boys 2.50 3.00 3.50
11 listopada 2017 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - Almagro 1.81 3.40 6.01
01:30 Independiente Rivadavia - Guillermo Brown 2.70 3.00 3.36
21:00 Aldosivi - Flandria 1.90 3.40 6.50
21:05 Quilmes - Nueva Chicago 2.25 3.10 5.00
22:00 Sarmiento Resistencia - Santamarina Tandil 1.98 3.13 4.90
12 listopada 2017 1 X 2
19:05 All Boys - Agropecuario 3.14 2.88 2.88
19:05 Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 2.00 3.18 4.80
21:00 Gimnasia Jujuy - Deportivo Riestra 1.79 3.40 6.00
21:00 Boca Unidos - San Martin Tucuman 2.71 3.00 3.10
21:05 Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 2.56 3.05 3.28
23:00 Club Atletico Mitre - Juventud Unida Gualeguaychu 2.00 3.10 4.50
17 listopada 2017 1 X 2
01:00 Deportivo Moron - Instituto AC Cordoba 2.43 2.94 3.85
18 listopada 2017 1 X 2
21:00 Agropecuario - Club Atletico Mitre 1.68 3.31 6.25
21:05 Nueva Chicago - Sarmiento Resistencia 2.23 3.00 4.01
19 listopada 2017 1 X 2
21:00 Flandria - All Boys 2.55 2.88 3.50
21:00 Guillermo Brown - Aldosivi 2.22 3.10 4.05
21:00 Almagro - Boca Unidos 2.15 3.12 4.15
21:00 Brown de Adrogue - Independiente Rivadavia 2.00 3.25 4.80
22:00 San Martin Tucuman - Quilmes 2.15 3.25 4.75
23:00 Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 2.48 2.87 3.82
20 listopada 2017 1 X 2
21:00 Deportivo Riestra - Atletico Los Andes 3.50 3.10 2.61
23:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Rafaela 2.75 3.00 3.14
21 listopada 2017 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Villa Dalmine 2.53 3.00 3.61
01:05 Juventud Unida Gualeguaychu - Deportivo Moron 2.48 2.94 3.60
25 listopada 2017 1 X 2
01:00 Sarmiento Resistencia - San Martin Tucuman 2.41 3.00 4.05
01:30 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste 2.30 2.88 4.42
21:05 Quilmes - Almagro 2.55 2.97 3.93
23:00 Atletico Rafaela - Juventud Unida Gualeguaychu 1.84 3.30 5.30
26 listopada 2017 1 X 2
01:30 All Boys - Guillermo Brown 2.72 3.00 3.46
21:00 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 2.58 2.90 3.54
21:00 Aldosivi - Brown de Adrogue 2.30 3.00 3.90
21:00 Atletico Los Andes - Estudiantes San Luis 2.06 3.07 4.61
21:00 Gimnasia Jujuy - Santamarina Tandil 2.10 2.89 5.40
27 listopada 2017 1 X 2
00:15 Villa Dalmine - Nueva Chicago 2.33 3.06 4.05
01:00 Club Atletico Mitre - Flandria 2.25 2.85 4.00
28 listopada 2017 1 X 2
01:05 Deportivo Moron - Agropecuario 3.13 2.88 2.70
2 grudnia 2017 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Aldosivi 2.90 2.87 3.18
21:00 Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 2.31 2.89 4.08
21:00 Brown de Adrogue - All Boys 2.15 3.00 4.40
23:05 Instituto AC Cordoba - Quilmes 2.10 3.10 4.95
3 grudnia 2017 1 X 2
01:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Boca Unidos 2.19 3.04 4.10
21:00 Guillermo Brown - Club Atletico Mitre 1.75 3.30 5.75
21:00 Estudiantes San Luis - Deportivo Riestra 2.11 3.15 4.37
21:00 Flandria - Deportivo Moron 2.61 2.90 3.49
22:00 San Martin Tucuman - Villa Dalmine 2.25 3.20 4.50
22:05 Agropecuario - Atletico Rafaela 2.47 2.92 3.50
5 grudnia 2017 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Atletico Los Andes 2.56 2.94 3.50
01:05 Almagro - Sarmiento Resistencia 2.19 3.05 4.20
9 grudnia 2017 1 X 2
00:05 Quilmes - Juventud Unida Gualeguaychu 2.50 3.00 3.60
21:00 Aldosivi - Independiente Rivadavia 1.85 3.29 5.71
10 grudnia 2017 1 X 2
21:00 Deportivo Moron - Guillermo Brown 2.63 3.01 3.14
21:00 Gimnasia Jujuy - San Martin Tucuman 2.85 2.88 3.25
21:00 Atletico Los Andes - Nueva Chicago 2.06 3.10 4.42
21:00 Boca Unidos - Agropecuario 2.70 2.92 3.26
23:30 Villa Dalmine - Almagro 2.45 3.05 3.51
11 grudnia 2017 1 X 2
00:00 Atletico Rafaela - Flandria 1.77 3.46 6.10
01:00 Club Atletico Mitre - Brown de Adrogue 2.76 2.89 2.88
21:00 Deportivo Riestra - Santamarina Tandil 2.38 3.05 3.60
12 grudnia 2017 1 X 2
01:05 Sarmiento Resistencia - Instituto AC Cordoba 2.35 3.00 4.10
3 lutego 2018 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Club Atletico Mitre 2.23 3.00 3.75
01:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Sarmiento Resistencia 2.44 3.00 3.50
01:00 Instituto AC Cordoba - Villa Dalmine 2.46 2.95 3.50
01:30 Independiente Rivadavia - All Boys 2.20 2.96 4.33
21:00 Brown de Adrogue - Deportivo Moron 2.42 3.05 3.61
21:00 Flandria - Boca Unidos 2.43 3.10 4.06
21:05 Nueva Chicago - Deportivo Riestra 2.17 3.20 4.10
23:00 Almagro - Gimnasia Jujuy 2.27 2.90 4.51
4 lutego 2018 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Estudiantes San Luis 2.45 2.96 3.98
21:00 Guillermo Brown - Atletico Rafaela 2.57 2.96 3.70
22:00 San Martin Tucuman - Atletico Los Andes 2.19 3.00 4.95
6 lutego 2018 1 X 2
01:05 Agropecuario - Quilmes 2.05 3.20 4.70
8 lutego 2018 1 X 2
00:00 All Boys - Ferro Carril Oeste 2.23 3.09 4.34
10 lutego 2018 1 X 2
00:05 Villa Dalmine - Juventud Unida Gualeguaychu 2.00 3.17 4.55
01:30 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 2.10 2.98 4.44
02:00 Club Atletico Mitre - Independiente Rivadavia 2.21 2.95 4.15
23:05 Sarmiento Resistencia - Agropecuario 2.44 3.00 3.44
11 lutego 2018 1 X 2
00:00 Atletico Rafaela - Brown de Adrogue 1.89 3.40 5.00
21:00 Quilmes - Flandria 2.23 3.07 3.94
21:00 All Boys - Aldosivi 2.66 2.95 3.13
21:00 Atletico Los Andes - Almagro 2.57 2.96 3.35
21:00 Deportivo Moron - Ferro Carril Oeste 2.08 3.09 4.60
22:00 Estudiantes San Luis - Nueva Chicago 2.22 3.00 4.04
12 lutego 2018 1 X 2
21:00 Deportivo Riestra - San Martin Tucuman 3.57 3.03 2.75
15 lutego 2018 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Guillermo Brown 2.45 3.00 4.00
17 lutego 2018 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Los Andes 2.52 2.93 3.46
01:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 2.51 2.95 3.45
01:30 Independiente Rivadavia - Deportivo Moron 2.45 2.95 3.55
21:00 Almagro - Deportivo Riestra 1.74 3.75 7.00
21:00 Flandria - Sarmiento Resistencia 2.54 3.02 3.36
23:05 Agropecuario - Villa Dalmine 2.37 3.15 3.47
18 lutego 2018 1 X 2
21:00 Brown de Adrogue - Boca Unidos 1.81 3.34 5.64
21:00 Guillermo Brown - Quilmes 1.91 3.21 5.10
22:00 San Martin Tucuman - Estudiantes San Luis 2.14 3.05 4.23
23:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Rafaela 3.00 3.04 2.84
19 lutego 2018 1 X 2
21:00 Nueva Chicago - Santamarina Tandil 2.09 3.17 4.61
20 lutego 2018 1 X 2
01:05 Aldosivi - Club Atletico Mitre 1.76 3.37 6.10
24 lutego 2018 1 X 2
01:00 Sarmiento Resistencia - Guillermo Brown 2.05 3.27 4.10
21:00 Deportivo Moron - Aldosivi 2.41 2.88 3.76
21:00 Atletico Los Andes - Juventud Unida Gualeguaychu 2.02 3.20 4.45
22:00 Estudiantes San Luis - Almagro 2.78 2.81 3.27
23:00 Villa Dalmine - Flandria 1.84 3.39 5.22
23:05 Atletico Rafaela - Independiente Rivadavia 1.75 3.53 6.13
25 lutego 2018 1 X 2
23:00 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2.05 3.20 4.49
26 lutego 2018 1 X 2
02:00 Club Atletico Mitre - All Boys 2.15 3.00 4.87
21:00 Deportivo Riestra - Instituto AC Cordoba 2.39 2.95 3.60
27 lutego 2018 1 X 2
00:00 Quilmes - Brown de Adrogue 2.62 2.89 3.25
00:30 Santamarina Tandil - San Martin Tucuman 2.81 2.95 3.10
01:30 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 2.39 3.05 3.80
3 marca 2018 1 X 2
21:00 Flandria - Gimnasia Jujuy 2.55 2.80 3.56
21:00 Brown de Adrogue - Sarmiento Resistencia 2.12 3.15 4.30
21:05 All Boys - Deportivo Moron 2.25 3.05 3.82
23:00 Almagro - Santamarina Tandil 1.82 3.25 6.02
23:30 San Martin Tucuman - Nueva Chicago 1.84 3.30 5.40
23:35 Aldosivi - Atletico Rafaela 2.56 3.00 3.20
4 marca 2018 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Estudiantes San Luis 2.22 3.20 4.01
21:00 Guillermo Brown - Villa Dalmine 2.05 3.20 4.61
23:30 Juventud Unida Gualeguaychu - Deportivo Riestra 2.20 3.20 4.14
5 marca 2018 1 X 2
00:00 Agropecuario - Atletico Los Andes 1.96 3.25 5.20
6 marca 2018 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Quilmes 2.70 2.88 3.19
7 marca 2018 1 X 2
01:30 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 2.20 3.00 4.30
10 marca 2018 1 X 2
01:00 Atletico Rafaela - All Boys 1.65 3.80 6.51
21:00 Deportivo Moron - Club Atletico Mitre 2.02 3.30 5.00
21:00 Nueva Chicago - Almagro 2.59 3.02 3.22
21:00 Deportivo Riestra - Agropecuario 2.90 2.95 3.20
21:00 Atletico Los Andes - Flandria 2.28 3.08 3.93
23:00 Villa Dalmine - Brown de Adrogue 2.11 3.15 4.33
23:00 Sarmiento Resistencia - Ferro Carril Oeste 1.85 3.70 6.00
11 marca 2018 1 X 2
21:00 Estudiantes San Luis - Juventud Unida Gualeguaychu 1.95 3.40 4.75
21:00 Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 2.03 3.10 4.88
23:00 Quilmes - Independiente Rivadavia 1.91 3.18 5.34
13 marca 2018 1 X 2
00:30 Santamarina Tandil - Instituto AC Cordoba 2.85 2.82 3.10
01:05 Boca Unidos - Aldosivi 2.96 3.00 2.86
17 marca 2018 1 X 2
15:05 Flandria - Deportivo Riestra 2.35 3.10 3.70
19:30 Brown de Adrogue - Gimnasia Jujuy 2.38 2.90 3.80
21:00 Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 2.76 3.00 3.09
21:05 Almagro - San Martin Tucuman 2.36 3.10 3.65
23:00 Agropecuario - Estudiantes San Luis 2.10 3.01 5.02
18 marca 2018 1 X 2
19:30 Guillermo Brown - Atletico Los Andes 2.06 3.10 4.67
20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Santamarina Tandil 2.24 3.10 4.06
21:00 Club Atletico Mitre - Atletico Rafaela 2.99 3.00 2.77
22:00 Instituto AC Cordoba - Nueva Chicago 2.19 3.15 3.88
23:00 All Boys - Boca Unidos 2.00 3.20 4.70
23:30 Independiente Rivadavia - Sarmiento Resistencia 2.71 3.10 3.00
20 marca 2018 1 X 2
01:05 Aldosivi - Quilmes 1.91 3.30 5.50
23 marca 2018 1 X 2
18:00 Deportivo Riestra - Guillermo Brown 2.20 3.25 4.15
24 marca 2018 1 X 2
20:00 Villa Dalmine - Independiente Rivadavia 2.24 2.93 4.09
21:05 Atletico Los Andes - Brown de Adrogue 2.63 2.90 3.36
23:05 Sarmiento Resistencia - Aldosivi 2.70 3.30 3.70
25 marca 2018 1 X 2
20:30 Nueva Chicago - Juventud Unida Gualeguaychu 2.02 3.20 4.70
20:30 Estudiantes San Luis - Flandria 1.99 3.10 4.80
22:00 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 1.80 3.60 8.03
26 marca 2018 1 X 2
00:00 San Martin Tucuman - Instituto AC Cordoba 2.10 3.25 5.20
00:00 Boca Unidos - Club Atletico Mitre 2.09 3.02 4.53
00:05 Atletico Rafaela - Deportivo Moron 1.85 3.40 5.64
27 marca 2018 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Agropecuario 3.50 2.88 3.00
02:05 Quilmes - All Boys 2.16 3.05 4.35
31 marca 2018 1 X 2
20:30 Brown de Adrogue - Deportivo Riestra 1.83 3.37 5.58
22:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Los Andes 2.86 2.88 3.00
1 kwietnia 2018 1 X 2
19:35 Agropecuario - Nueva Chicago 1.99 3.20 4.98
20:30 All Boys - Sarmiento Resistencia 2.61 3.20 3.05
20:30 Flandria - Santamarina Tandil 2.15 3.24 5.59
20:30 Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 2.15 3.10 4.32
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - San Martin Tucuman 3.15 3.00 3.00
22:00 Club Atletico Mitre - Quilmes 2.50 2.92 3.36
2 kwietnia 2018 1 X 2
00:30 Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy 3.00 2.75 3.05
3 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Instituto AC Cordoba - Almagro 2.23 3.00 3.91
02:05 Aldosivi - Villa Dalmine 1.85 3.44 6.20
4 kwietnia 2018 1 X 2
02:05 Deportivo Moron - Boca Unidos 2.27 3.05 3.80
6 kwietnia 2018 1 X 2
20:30 Deportivo Riestra - Ferro Carril Oeste 2.56 3.10 3.30
7 kwietnia 2018 1 X 2
20:00 Sarmiento Resistencia - Club Atletico Mitre 1.93 3.20 5.14
20:30 Nueva Chicago - Flandria 2.15 3.10 4.50
8 kwietnia 2018 1 X 2
00:00 San Martin Tucuman - Agropecuario 2.24 3.10 3.92
17:00 Atletico Los Andes - Independiente Rivadavia 2.15 3.17 4.13
20:30 Villa Dalmine - All Boys 2.38 3.15 3.80
21:00 Estudiantes San Luis - Brown de Adrogue 2.31 3.00 3.85
22:00 Gimnasia Jujuy - Aldosivi 2.33 3.00 3.82
10 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Almagro - Juventud Unida Gualeguaychu 1.89 3.30 5.64
01:30 Santamarina Tandil - Guillermo Brown 2.59 2.95 3.40
02:05 Boca Unidos - Atletico Rafaela 3.70 3.18 2.30
11 kwietnia 2018 1 X 2
02:05 Quilmes - Deportivo Moron 2.38 3.09 4.36
14 kwietnia 2018 1 X 2
18:05 All Boys - Gimnasia Jujuy 2.68 2.89 3.42
21:30 Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis 2.25 3.25 3.82
22:05 Aldosivi - Atletico Los Andes 1.91 3.35 5.10
15 kwietnia 2018 1 X 2
19:35 Flandria - San Martin Tucuman 3.19 3.00 2.62
20:30 Guillermo Brown - Nueva Chicago 2.13 3.20 4.23
20:30 Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 1.83 3.25 5.56
21:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Instituto AC Cordoba 2.31 3.00 4.07
22:00 Club Atletico Mitre - Villa Dalmine 2.26 3.00 4.01
22:45 Independiente Rivadavia - Deportivo Riestra 2.00 3.20 4.65
17 kwietnia 2018 1 X 2
01:00 Deportivo Moron - Sarmiento Resistencia 2.59 3.00 3.35
01:00 Agropecuario - Almagro 2.24 3.03 4.55
02:05 Atletico Rafaela - Quilmes 1.90 3.35 4.82
21 kwietnia 2018 1 X 2
20:05 San Martin Tucuman - Guillermo Brown 2.00 3.20 4.83
20:30 Nueva Chicago - Brown de Adrogue 2.55 3.10 3.36
22 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Atletico Los Andes - All Boys 2.45 3.05 3.56
19:35 Almagro - Flandria 1.91 3.20 5.25
20:30 Villa Dalmine - Deportivo Moron 2.29 3.00 3.95
22:00 Quilmes - Boca Unidos 1.85 3.50 5.30
22:00 Gimnasia Jujuy - Club Atletico Mitre 1.97 3.15 5.31
23:30 Instituto AC Cordoba - Agropecuario 2.62 3.05 3.16
23 kwietnia 2018 1 X 2
20:35 Deportivo Riestra - Aldosivi 4.22 3.20 2.15
24 kwietnia 2018 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 2.34 3.08 3.62
02:05 Sarmiento Resistencia - Atletico Rafaela 3.00 3.08 2.80
30 kwietnia 2018 1 X 2
20:30 All Boys - Deportivo Riestra 1.78 3.56 5.40
20:35 Brown de Adrogue - San Martin Tucuman 3.54 3.10 2.33
20:35 Aldosivi - Estudiantes San Luis 1.59 3.80 7.78
20:35 Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 3.10 3.09 2.80
20:35 Agropecuario - Juventud Unida Gualeguaychu 1.82 3.39 5.22
20:35 Boca Unidos - Sarmiento Resistencia 2.32 3.25 3.63
20:35 Flandria - Instituto AC Cordoba 3.30 3.15 2.50
20:35 Atletico Rafaela - Villa Dalmine 1.94 3.25 4.93
20:35 Club Atletico Mitre - Atletico Los Andes 1.66 3.50 6.99
20:35 Guillermo Brown - Almagro 5.05 3.25 1.91
20:35 Independiente Rivadavia - Santamarina Tandil 1.67 3.66 7.50
Piłka Nożna Argentyna Copa Argentina Najwyższe kursy
14 września 2017 1 X 2
01:15 Guillermo Brown - Boca Juniors 19.65 6.60 1.25
20 września 2017 1 X 2
02:10 Independiente - Atletico Tucuman 1.65 3.85 7.40
28 września 2017 1 X 2
02:10 Rosario Central - Boca Juniors 6.97 3.85 1.80
22:00 Godoy Cruz - Banfield 3.40 3.47 2.38
4 października 2017 1 X 2
20:40 Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia Mendoza 1.84 3.52 5.27
23:00 Union Santa Fe - Deportivo Moron 1.70 3.70 7.06
5 października 2017 1 X 2
02:10 Atletico Tucuman - Sarmiento Resistencia 1.97 3.60 4.85
7 października 2017 1 X 2
01:30 Huracan TA - Velez Sarsfield 2.92 3.10 3.00
8 października 2017 1 X 2
00:00 River Plate - Defensa y Justicia 2.15 3.60 5.50
9 października 2017 1 X 2
23:00 Belgrano Cordoba - Atletico Atlanta 1.75 3.55 6.50
19 października 2017 1 X 2
02:10 River Plate - Atletico Atlanta 1.33 5.60 12.87
23 października 2017 1 X 2
23:00 Godoy Cruz - Rosario Central 3.30 3.16 2.80
24 października 2017 1 X 2
02:10 Olimpo Bahia Blanca - Deportivo Moron 2.90 3.17 3.09
25 października 2017 1 X 2
02:10 Atletico Tucuman - Velez Sarsfield 3.32 3.24 2.50
11 listopada 2017 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Rosario Central 4.30 3.37 2.39
13 listopada 2017 1 X 2
01:30 River Plate - Deportivo Moron 1.50 14.00 12.50
10 grudnia 2017 1 X 2
00:15 River Plate - Atletico Tucuman 2.02 4.10 5.80
19 stycznia 2018 1 X 2
22:00 Juventud Unida Universitario - Gimnasia Mendoza 2.70 3.00 2.88
20 stycznia 2018 1 X 2
01:30 Union Villa Krause - Desamparados 2.87 3.20 2.29
24 stycznia 2018 1 X 2
01:30 Gimnasia Mendoza - Juventud Unida Universitario 1.67 3.60 5.75
01:45 Desamparados - Union Villa Krause 1.66 2.89 6.50
15 maja 2018 1 X 2
22:00 Chacarita - Deportivo Maipu 1.79 4.20 5.70
17 maja 2018 1 X 2
21:00 Union Santa Fe - Juventud Unida Gualeguaychu 1.43 4.40 10.00
18 maja 2018 1 X 2
01:10 Racing Club - Sarmiento Resistencia 1.21 7.66 22.05
21 maja 2018 1 X 2
00:10 Belgrano Cordoba - Platense 1.95 3.35 5.92
26 maja 2018 1 X 2
17:30 Arsenal Sarandi - Cipolletti 1.86 3.48 4.80