loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Austria

Austria - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, I liga, Puchar, Regionalliga Wschód, Regionalliga Centrum, Regionalliga Zachód.

Piłka Nożna Austria Bundesliga Najwyższe kursy
22 lipca 2017 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Mattersburg 1.69 4.50 7.50
18:30 Wolfsberger - Red Bull Salzburg 8.13 4.51 1.65
18:30 LASK Linz - Admira Wacker Modling 2.05 3.62 4.26
23 lipca 2017 1 X 2
16:30 Rheindorf Altach - Austria Wiedeń 3.20 3.43 2.60
19:00 Sturm Graz - St. Polten 1.98 3.84 5.70
29 lipca 2017 1 X 2
16:00 Red Bull Salzburg - LASK Linz 1.59 4.60 8.50
18:30 St. Polten - Rapid Wiedeń 4.70 3.92 2.00
18:30 Mattersburg - Wolfsberger 2.05 3.50 4.22
30 lipca 2017 1 X 2
16:00 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2.11 3.72 4.00
18:30 Admira Wacker Modling - Rheindorf Altach 2.45 3.37 3.50
5 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 LASK Linz - St. Polten 1.74 4.16 5.75
18:30 Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1.40 5.40 9.36
6 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń 2.02 3.88 4.10
16:30 Wolfsberger - Rheindorf Altach 2.80 3.25 3.10
19:00 Mattersburg - Sturm Graz 2.63 3.46 3.50
12 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg 7.58 4.38 1.62
18:30 St. Polten - Mattersburg 2.90 3.50 2.72
18:30 Sturm Graz - Wolfsberger 1.75 3.95 6.10
18:30 Austria Wiedeń - LASK Linz 2.24 3.72 3.50
13 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Admira Wacker Modling - Rapid Wiedeń 4.23 4.00 2.05
19 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Sturm Graz 2.15 3.95 3.92
18:30 Wolfsberger - Admira Wacker Modling 2.68 3.38 3.00
20 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - St. Polten 1.33 6.06 11.45
16:30 LASK Linz - Rheindorf Altach 2.03 3.62 4.47
19:00 Mattersburg - Austria Wiedeń 2.56 3.60 2.90
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Wolfsberger - St. Polten 2.26 3.44 3.80
18:30 Rapid Wiedeń - LASK Linz 2.05 3.90 4.93
27 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Red Bull Salzburg 4.50 3.83 2.00
16:30 Rheindorf Altach - Mattersburg 2.27 3.40 4.00
19:00 Admira Wacker Modling - Austria Wiedeń 3.40 3.77 2.31
9 września 2017 1 X 2
16:00 LASK Linz - Sturm Graz 2.82 3.35 2.81
18:30 St. Polten - Rheindorf Altach 2.74 3.36 2.92
18:30 Mattersburg - Admira Wacker Modling 2.13 3.65 3.87
18:30 Austria Wiedeń - Wolfsberger 1.87 3.92 5.50
10 września 2017 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1.68 4.12 5.95
16 września 2017 1 X 2
16:00 Rheindorf Altach - Rapid Wiedeń 3.52 3.40 2.40
18:30 Admira Wacker Modling - Sturm Graz 3.32 3.70 2.38
18:30 Wolfsberger - LASK Linz 2.85 3.30 2.94
17 września 2017 1 X 2
16:30 Mattersburg - Red Bull Salzburg 6.00 4.20 1.65
19:00 Austria Wiedeń - St. Polten 1.69 4.50 5.20
23 września 2017 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Wolfsberger 1.52 4.72 7.11
18:30 LASK Linz - Mattersburg 1.92 3.60 4.75
18:30 St. Polten - Admira Wacker Modling 3.02 3.50 2.51
18:30 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.83 4.21 6.50
24 września 2017 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1.44 6.46 11.42
30 września 2017 1 X 2
16:00 St. Polten - Sturm Graz 4.02 3.68 2.01
18:30 Admira Wacker Modling - LASK Linz 3.51 3.50 2.95
18:30 Mattersburg - Rapid Wiedeń 4.44 3.78 2.30
1 października 2017 1 X 2
16:30 Austria Wiedeń - Rheindorf Altach 2.35 3.85 4.00
19:00 Red Bull Salzburg - Wolfsberger 1.27 6.44 13.82
14 października 2017 1 X 2
16:00 LASK Linz - Red Bull Salzburg 5.37 3.98 1.80
18:30 Wolfsberger - Mattersburg 2.51 3.40 3.29
18:30 Rapid Wiedeń - St. Polten 1.40 5.71 9.50
18:30 Rheindorf Altach - Admira Wacker Modling 2.09 3.84 3.83
15 października 2017 1 X 2
16:30 Sturm Graz - Austria Wiedeń 1.91 4.19 4.61
21 października 2017 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Mattersburg 1.71 4.09 6.00
18:30 Rheindorf Altach - Wolfsberger 2.04 3.65 4.49
18:30 St. Polten - LASK Linz 3.46 3.50 2.30
22 października 2017 1 X 2
14:00 Admira Wacker Modling - Red Bull Salzburg 7.08 5.32 1.55
16:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 4.20 4.05 2.00
28 października 2017 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń - Admira Wacker Modling 1.60 4.60 7.00
18:30 Red Bull Salzburg - Rheindorf Altach 1.28 6.47 13.82
18:30 LASK Linz - Austria Wiedeń 2.04 3.83 3.88
18:30 Mattersburg - St. Polten 2.00 3.70 4.29
29 października 2017 1 X 2
16:30 Wolfsberger - Sturm Graz 4.77 3.80 2.00
4 listopada 2017 1 X 2
16:00 Sturm Graz - Rapid Wiedeń 2.70 3.55 2.80
18:30 Rheindorf Altach - LASK Linz 2.63 3.39 3.00
18:30 Admira Wacker Modling - Wolfsberger 1.95 3.95 4.20
5 listopada 2017 1 X 2
14:00 Austria Wiedeń - Mattersburg 2.06 3.94 3.86
16:30 St. Polten - Red Bull Salzburg 10.36 5.53 1.39
18 listopada 2017 1 X 2
16:00 LASK Linz - Rapid Wiedeń 3.10 3.35 2.67
18:30 Austria Wiedeń - Admira Wacker Modling 2.24 3.86 3.40
18:30 St. Polten - Wolfsberger 2.93 3.32 3.00
18:30 Mattersburg - Rheindorf Altach 2.29 3.38 3.60
19 listopada 2017 1 X 2
16:30 Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1.62 4.26 6.35
Piłka Nożna Austria I liga Najwyższe kursy
21 lipca 2017 1 X 2
18:30 Kapfenberg - Liefering 3.85 4.00 2.20
18:30 FAC Team Fur Vienna - Austria Lustenau 4.95 3.84 2.13
18:30 Wattens - Hartberg 2.45 3.61 3.10
18:30 Blau Weiss Linz - Wacker Innsbruck 2.75 3.48 2.83
20:30 SV Ried - Magna Neustadt 1.67 4.65 7.00
28 lipca 2017 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Kapfenberg 1.63 4.45 6.14
18:30 Magna Neustadt - Blau Weiss Linz 2.90 3.44 2.62
18:30 Hartberg - FAC Team Fur Vienna 1.62 4.57 6.35
18:30 Liefering - Wattens 1.62 4.43 7.62
20:30 Austria Lustenau - SV Ried 2.25 3.51 3.46
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 SV Ried - FAC Team Fur Vienna 1.25 6.77 15.00
18:30 Wattens - Kapfenberg 1.94 3.82 4.33
18:30 Blau Weiss Linz - Liefering 3.00 3.50 2.78
18:30 Austria Lustenau - Magna Neustadt 1.89 3.93 4.25
7 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Liefering - SV Ried 3.32 3.68 2.60
8 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 2.35 3.67 3.10
18:30 Magna Neustadt - Hartberg 2.45 3.72 3.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wattens 4.70 4.00 1.89
18:30 Kapfenberg - Blau Weiss Linz 2.97 3.60 2.60
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Hartberg - Liefering 3.03 3.64 2.50
18:30 Austria Lustenau - Kapfenberg 1.60 4.40 6.10
18:30 FAC Team Fur Vienna - Magna Neustadt 3.98 3.72 2.04
18:30 Blau Weiss Linz - SV Ried 4.95 3.78 2.00
20:30 Wattens - Wacker Innsbruck 2.90 3.61 2.54
14 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 SV Ried - Wacker Innsbruck 1.94 4.50 4.27
15 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Wattens - Austria Lustenau 2.70 3.75 2.70
18:30 Liefering - FAC Team Fur Vienna 1.35 5.80 10.50
18:30 Kapfenberg - Magna Neustadt 4.00 3.74 2.15
18:30 Blau Weiss Linz - Hartberg 3.01 3.52 2.88
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Austria Lustenau - Blau Weiss Linz 1.88 3.95 4.70
18:30 Hartberg - SV Ried 3.45 3.60 2.40
18:30 Magna Neustadt - Wattens 2.21 3.67 4.00
18:30 FAC Team Fur Vienna - Kapfenberg 3.46 3.58 2.40
20:30 Wacker Innsbruck - Liefering 2.62 3.66 2.78
21 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Hartberg - Wacker Innsbruck 2.60 3.72 2.82
25 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Liefering - Austria Lustenau 1.82 4.23 4.46
18:30 SV Ried - Wattens 1.61 4.46 6.50
18:30 Wacker Innsbruck - Magna Neustadt 2.24 3.63 3.38
18:30 Blau Weiss Linz - FAC Team Fur Vienna 1.59 4.20 6.50
20:30 Hartberg - Kapfenberg 1.81 4.11 4.50
8 września 2017 1 X 2
18:30 Wattens - Blau Weiss Linz 2.50 3.50 3.18
18:30 Magna Neustadt - Liefering 2.88 3.51 2.72
18:30 Austria Lustenau - Hartberg 2.21 3.72 3.44
18:30 FAC Team Fur Vienna - Wacker Innsbruck 7.00 4.50 1.56
20:30 Kapfenberg - SV Ried 5.80 4.20 1.68
11 września 2017 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - SV Ried 2.97 3.42 2.67
12 września 2017 1 X 2
18:30 Hartberg - Wattens 1.83 4.35 5.38
18:30 Wacker Innsbruck - Blau Weiss Linz 2.04 3.76 3.90
18:30 Austria Lustenau - FAC Team Fur Vienna 1.47 4.95 7.40
18:30 Liefering - Kapfenberg 1.62 4.68 7.00
15 września 2017 1 X 2
18:30 Wattens - Liefering 3.26 3.65 2.33
18:30 SV Ried - Austria Lustenau 1.65 4.56 5.87
18:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck 3.84 3.90 2.15
18:30 FAC Team Fur Vienna - Hartberg 6.70 4.65 1.53
20:30 Blau Weiss Linz - Magna Neustadt 3.01 3.49 2.51
22 września 2017 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Austria Lustenau 2.17 3.78 3.76
18:30 Kapfenberg - Wattens 2.64 3.72 3.02
18:30 Wacker Innsbruck - Hartberg 2.28 3.75 3.31
18:30 Liefering - Blau Weiss Linz 1.71 4.18 5.32
20:30 FAC Team Fur Vienna - SV Ried 8.50 5.10 1.43
29 września 2017 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Kapfenberg 2.19 3.64 3.61
18:30 SV Ried - Liefering 1.80 4.28 5.25
18:30 Wattens - FAC Team Fur Vienna 1.65 4.45 5.70
18:30 Hartberg - Magna Neustadt 2.30 3.75 3.95
20:30 Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2.49 3.68 3.00
13 października 2017 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - FAC Team Fur Vienna 1.43 5.60 9.45
18:30 Liefering - Hartberg 2.33 3.69 3.22
18:30 Kapfenberg - Austria Lustenau 2.90 3.67 2.80
18:30 SV Ried - Blau Weiss Linz 1.46 5.67 10.00
20:30 Wacker Innsbruck - Wattens 1.97 4.01 4.59
20 października 2017 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Kapfenberg 1.90 3.84 4.89
18:30 Austria Lustenau - Wattens 1.95 3.92 3.97
18:30 Hartberg - Blau Weiss Linz 1.73 4.11 5.40
18:30 FAC Team Fur Vienna - Liefering 5.00 4.40 1.71
20:30 Wacker Innsbruck - SV Ried 3.26 3.72 2.33
30 października 2017 1 X 2
18:30 Liefering - Wacker Innsbruck 2.45 3.79 2.90
31 października 2017 1 X 2
18:30 Blau Weiss Linz - Austria Lustenau 2.96 3.65 2.48
18:30 SV Ried - Hartberg 1.77 4.20 5.00
18:30 Kapfenberg - FAC Team Fur Vienna 1.82 3.87 4.70
18:30 Wattens - Magna Neustadt 2.97 3.52 2.50
3 listopada 2017 1 X 2
18:30 Magna Neustadt - Wacker Innsbruck 2.70 3.54 2.92
18:30 Kapfenberg - Hartberg 3.27 3.71 2.45
18:30 Austria Lustenau - Liefering 2.35 3.85 3.13
18:30 FAC Team Fur Vienna - Blau Weiss Linz 3.65 3.72 2.50
20:30 Wattens - SV Ried 6.20 4.56 1.75
17 listopada 2017 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck - FAC Team Fur Vienna 1.34 6.20 11.00
18:30 SV Ried - Kapfenberg 1.67 5.70 8.03
18:30 Hartberg - Austria Lustenau 1.91 4.16 4.77
18:30 Blau Weiss Linz - Wattens 2.82 3.31 2.80
20:30 Liefering - Magna Neustadt 2.15 3.84 4.13
Piłka Nożna Austria Puchar Najwyższe kursy
14 lipca 2017 1 X 2
17:30 Ebreichsdorf - Austria Wiedeń 15.20 11.00 1.33
18:00 Union Vocklamarkt - Worgl SV 1.70 4.00 5.40
18:55 Vorwarts Steyr - Wacker Innsbruck 5.00 4.20 1.70
19:00 St. Johann - Kapfenberg 3.65 3.58 2.26
19:00 Parndorf - First Vienna 2.10 4.40 5.74
19:00 Seekirchen - Grodig 8.19 5.20 1.75
19:00 Kalsdorf - Neusiedl 2.31 3.50 3.40
19:00 Weiz - Lafnitz 6.50 4.85 1.67
19:30 Amstetten SKU - Magna Neustadt 4.36 3.74 2.10
19:30 Horn - FAC Team Fur Vienna 2.70 3.56 3.06
15 lipca 2017 1 X 2
17:00 Pinzgau Saalfelden - Mattersburg 8.25 6.00 1.32
17:00 Lendorf - Admira Wacker Modling 12.00 8.50 1.22
17:00 Kitzbuhel - LASK Linz 12.00 6.30 1.33
17:00 Deutschlandsberger - Red Bull Salzburg 40.00 15.00 1.05
17:00 Wiener SC - SV Ried 7.25 5.50 1.48
17:30 Stadlau - Wimpassing 1.46 5.30 6.00
17:30 Anif / Salzburg II - Kufstein 1.36 5.50 7.70
18:00 Hohenems - Union Gurten 2.66 3.62 3.00
19:00 Mannsdorf - Wolfsberger 8.03 5.50 1.42
16 lipca 2017 1 X 2
11:00 Dornbirn - Rheindorf Altach 11.00 5.40 1.42
15:30 Hard - Sturm Graz 18.10 8.65 1.14
16:00 Schwaz - Rapid Wiedeń 19.00 11.00 1.20
18:30 SAK Klagenfurt - Hartberg 12.00 6.35 1.29
18 lipca 2017 1 X 2
18:30 Austria Klagenfurt - St. Polten 8.36 5.13 1.44
18 września 2017 1 X 2
18:00 Wimpassing - Blau Weiss Linz 8.50 6.20 1.37
19 września 2017 1 X 2
19:00 Grodig - LASK Linz 5.60 4.75 1.55
19:00 Austria Klagenfurt - Kapfenberg 3.75 4.00 2.00
19:00 Gleisdorf - Wolfsberger 6.75 5.10 1.52
19:00 Neusiedl - SV Ried 9.20 5.70 1.40
19:00 Union St Florian - Weiz 3.10 3.65 2.45
19:30 Amstetten SKU - Wacker Innsbruck 3.50 4.00 2.10
19:30 Horn - Hartberg 4.15 4.10 1.90
20 września 2017 1 X 2
18:00 Anif / Salzburg II - Sturm Graz 18.50 10.50 1.25
18:30 Union Vocklamarkt - Austria Wiedeń 16.50 9.60 1.20
19:00 Parndorf - Mattersburg 17.00 9.00 1.15
19:00 Union Gurten - Rheindorf Altach 8.50 6.05 1.35
21 września 2017 1 X 2
19:00 Bruck Leitha - Red Bull Salzburg 31.00 15.00 1.06
26 września 2017 1 X 2
19:00 Austria Klagenfurt - Kapfenberg 3.40 4.20 2.17
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Admira Wacker Modling 17.50 9.25 1.21
19:00 Parndorf - Mattersburg 17.00 10.00 1.21
24 października 2017 1 X 2
19:00 Union St Florian - Hartberg 21.00 8.70 1.21
19:12 SV Ried - LASK Linz 2.80 3.60 2.92
25 października 2017 1 X 2
18:00 Sturm Graz - Rheindorf Altach 1.65 4.36 6.00
18:30 Wimpassing - Wolfsberger 23.00 12.00 1.16
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Red Bull Salzburg 30.00 15.50 1.11
20:00 Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 5.00 4.35 1.80
20:30 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 3.64 3.92 2.05
Piłka Nożna Austria Regionalliga Wschód Najwyższe kursy
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Neusiedl - Parndorf 2.43 3.98 2.57
19:00 Austria II - Admira Wacker II 1.45 4.75 7.50
19:30 Amstetten SKU - Karabakh Wiedeń 1.92 3.01 3.62
19:30 Ebreichsdorf - Schwechat 1.35 6.30 8.50
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - Horn 4.15 4.85 1.82
18:00 Bruck Leitha - Traiskirchen 2.08 3.78 3.25
8 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 St. Polten II - Rapid Wiedeń II 3.75 4.00 1.80
19:00 Mannsdorf - First Vienna 1.75 5.60 3.50
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń II - Bruck Leitha 1.33 5.00 6.00
19:00 Parndorf - Amstetten SKU 2.32 3.60 2.91
19:30 Wiener SC - Ebreichsdorf 2.88 3.58 2.47
19:30 Schwechat - Austria II 5.10 4.40 1.60
19:30 Horn - Neusiedl 1.43 5.10 7.00
20:00 Traiskirchen - Mannsdorf 3.00 4.00 2.30
12 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Karabakh Wiedeń - St. Polten II 1.53 4.50 4.75
19:00 Admira Wacker II - Stadlau 2.45 3.55 2.50
15 sierpnia 2017 1 X 2
17:30 Stadlau - Schwechat 1.82 3.94 4.20
17:30 Bruck Leitha - Karabakh Wiedeń 2.00 3.75 3.10
17:30 St. Polten II - Parndorf 3.40 4.00 2.40
19:00 Traiskirchen - First Vienna 3.10 3.70 2.75
19:00 Austria II - Wiener SC 1.90 3.80 4.60
19:00 Neusiedl - Admira Wacker II 2.25 3.75 2.90
19:30 Amstetten SKU - Horn 2.70 3.78 2.49
19:30 Mannsdorf - Rapid Wiedeń II 1.73 4.00 5.00
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - Bruck Leitha 2.14 3.86 3.06
19:30 Horn - St. Polten II 1.22 7.30 14.50
19:30 Schwechat - Neusiedl 2.91 3.86 2.50
19:30 Wiener SC - Stadlau 2.30 3.54 3.46
19:30 Ebreichsdorf - Austria II 2.22 3.75 3.00
19 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Karabakh Wiedeń - Mannsdorf 2.35 3.90 2.50
20 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Rapid Wiedeń II - First Vienna 2.63 3.80 2.30
17:30 Admira Wacker II - Amstetten SKU 2.50 3.75 2.38
25 sierpnia 2017 1 X 2
17:30 St. Polten II - Admira Wacker II 1.95 3.75 3.25
19:00 Bruck Leitha - Horn 2.92 4.05 2.16
19:00 Neusiedl - Wiener SC 2.38 3.70 2.76
19:30 Traiskirchen - Rapid Wiedeń II 1.95 3.85 3.15
19:30 Amstetten SKU - Schwechat 1.24 8.95 11.50
19:30 Mannsdorf - Parndorf 1.67 4.55 4.85
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - Ebreichsdorf 3.38 3.92 2.38
17:00 Karabakh Wiedeń - First Vienna 1.40 4.60 5.50
1 września 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - First Vienna 1.66 4.45 4.45
19:00 Admira Wacker II - Bruck Leitha 2.40 3.60 2.50
19:00 Austria II - Stadlau 1.73 4.05 4.65
19:30 Wiener SC - Amstetten SKU 4.04 4.61 1.77
19:30 Horn - Mannsdorf 1.88 4.10 3.70
19:30 Schwechat - St. Polten II 2.64 4.45 2.75
19:30 Ebreichsdorf - Neusiedl 1.42 5.20 7.46
2 września 2017 1 X 2
16:00 Karabakh Wiedeń - Traiskirchen 1.60 4.33 4.40
8 września 2017 1 X 2
19:00 Neusiedl - Austria II 3.00 3.60 2.27
19:00 Rapid Wiedeń II - Karabakh Wiedeń 3.20 3.60 2.30
19:00 Bruck Leitha - Schwechat 1.36 5.40 8.00
19:30 Mannsdorf - Admira Wacker II 1.62 4.00 4.33
19:30 Amstetten SKU - Ebreichsdorf 2.12 3.78 3.16
20:00 Traiskirchen - Parndorf 2.07 3.86 3.22
9 września 2017 1 X 2
16:00 First Vienna - Horn 6.30 4.70 1.48
10 września 2017 1 X 2
11:00 St. Polten II - Wiener SC 2.13 3.80 3.13
15 września 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - Rapid Wiedeń II 1.95 3.80 3.15
19:00 Austria II - Amstetten SKU 2.49 3.92 3.00
19:30 Schwechat - Mannsdorf 4.85 4.10 1.73
19:30 Wiener SC - Bruck Leitha 2.66 3.92 2.45
19:30 Horn - Traiskirchen 1.42 5.40 6.40
19:30 Ebreichsdorf - St. Polten II 1.37 6.10 7.20
16 września 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - Neusiedl 1.90 3.96 3.65
17 września 2017 1 X 2
16:15 Admira Wacker II - First Vienna 2.20 3.65 3.00
22 września 2017 1 X 2
17:00 St. Polten II - Austria II 3.25 3.86 2.09
19:00 Rapid Wiedeń II - Horn 3.50 3.45 2.00
19:00 First Vienna - Schwechat 1.50 4.70 6.25
19:30 Amstetten SKU - Stadlau 1.55 4.40 6.10
19:30 Traiskirchen - Admira Wacker II 1.80 3.55 3.90
19:30 Mannsdorf - Wiener SC 1.45 5.30 11.50
23 września 2017 1 X 2
16:00 Karabakh Wiedeń - Parndorf 1.52 4.10 5.00
24 września 2017 1 X 2
17:30 Bruck Leitha - Ebreichsdorf 4.30 4.20 1.80
29 września 2017 1 X 2
19:00 Austria II - Bruck Leitha 1.95 3.86 3.56
19:00 Neusiedl - Amstetten SKU 3.38 4.05 1.96
19:30 Schwechat - Traiskirchen 4.05 3.86 1.95
19:30 Horn - Karabakh Wiedeń 1.67 4.00 4.33
19:30 Ebreichsdorf - Mannsdorf 1.90 4.05 3.58
20:00 Wiener SC - First Vienna 2.70 3.82 2.38
30 września 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - St. Polten II 1.95 3.96 4.00
1 października 2017 1 X 2
16:15 Admira Wacker II - Rapid Wiedeń II 3.10 3.75 2.30
6 października 2017 1 X 2
18:30 Bruck Leitha - Stadlau 1.35 5.90 8.30
18:30 Rapid Wiedeń II - Schwechat 1.40 5.75 13.00
18:30 Parndorf - Horn 3.47 3.85 2.27
7 października 2017 1 X 2
16:00 Karabakh Wiedeń - Admira Wacker II 1.45 5.25 5.50
16:00 First Vienna - Ebreichsdorf 4.25 4.65 2.00
16:00 Traiskirchen - Wiener SC 1.65 4.50 4.50
17:00 Mannsdorf - Austria II 2.24 4.10 3.00
8 października 2017 1 X 2
16:00 St. Polten II - Neusiedl 2.09 3.58 3.60
13 października 2017 1 X 2
19:00 Austria II - First Vienna 1.73 4.65 5.20
19:00 Neusiedl - Bruck Leitha 3.70 3.90 2.00
19:30 Schwechat - Karabakh Wiedeń 8.75 6.00 1.35
19:30 Wiener SC - Rapid Wiedeń II 4.35 4.20 2.00
19:30 Ebreichsdorf - Traiskirchen 1.65 4.05 5.10
19:30 Amstetten SKU - St. Polten II 1.43 5.40 6.00
14 października 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - Mannsdorf 3.35 4.05 2.10
15 października 2017 1 X 2
16:00 Admira Wacker II - Parndorf 2.19 3.75 2.90
20 października 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - Schwechat 2.70 5.20 6.50
19:00 First Vienna - Stadlau 1.80 3.76 4.33
19:00 Rapid Wiedeń II - Ebreichsdorf 2.30 3.70 2.65
19:00 Bruck Leitha - Amstetten SKU 2.38 3.70 2.77
19:30 Traiskirchen - Austria II 2.74 3.60 2.44
19:30 Mannsdorf - Neusiedl 2.70 5.30 7.20
21 października 2017 1 X 2
15:30 Karabakh Wiedeń - Wiener SC 1.30 6.70 9.60
22 października 2017 1 X 2
15:30 Horn - Admira Wacker II 1.36 4.85 8.50
24 października 2017 1 X 2
19:00 Austria II - Rapid Wiedeń II 2.40 3.79 2.65
19:30 Amstetten SKU - Mannsdorf 1.92 3.90 3.70
19:30 Ebreichsdorf - Karabakh Wiedeń 2.65 3.82 2.49
25 października 2017 1 X 2
19:00 Neusiedl - First Vienna 2.44 3.60 2.77
19:30 Wiener SC - Parndorf 2.68 3.55 2.55
26 października 2017 1 X 2
15:30 St. Polten II - Bruck Leitha 2.86 3.75 2.29
15:30 Stadlau - Traiskirchen 3.57 3.59 2.08
19:30 Schwechat - Horn 12.00 9.17 1.22
28 października 2017 1 X 2
15:00 First Vienna - Amstetten SKU 2.78 3.58 2.42
15:30 Karabakh Wiedeń - Austria II 1.87 4.20 4.33
29 października 2017 1 X 2
14:30 Admira Wacker II - Schwechat 1.36 4.85 6.75
16:00 Rapid Wiedeń II - Stadlau 1.45 4.40 6.00
31 października 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - Ebreichsdorf 4.85 4.55 1.70
19:30 Traiskirchen - Neusiedl 1.64 3.94 5.30
19:30 Mannsdorf - St. Polten II 1.45 4.80 7.40
20:00 Horn - Wiener SC 1.28 6.60 11.00
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 Austria II - Parndorf 1.56 4.75 5.70
19:00 Bruck Leitha - Mannsdorf 2.27 3.70 2.93
19:00 Rapid Wiedeń II - Neusiedl 1.45 4.60 6.00
19:30 Amstetten SKU - Traiskirchen 1.83 4.10 4.10
19:30 Ebreichsdorf - Horn 2.46 3.60 2.71
19:30 Wiener SC - Admira Wacker II 2.74 3.60 2.45
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 Stadlau - Karabakh Wiedeń 4.85 5.30 1.56
14:00 St. Polten II - First Vienna 2.43 3.74 2.68
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Parndorf - Stadlau 1.70 4.00 4.95
19:00 First Vienna - Bruck Leitha 2.60 3.94 2.45
19:30 Traiskirchen - St. Polten II 1.91 3.94 4.00
20:00 Schwechat - Wiener SC 3.00 3.98 2.15
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Admira Wacker II - Ebreichsdorf 3.30 3.65 2.01
14:00 Karabakh Wiedeń - Neusiedl 1.36 5.20 8.10
12 listopada 2017 1 X 2
14:00 Rapid Wiedeń II - Amstetten SKU 2.10 3.70 3.00
15:30 Horn - Austria II 1.60 4.25 5.20
17 listopada 2017 1 X 2
19:00 First Vienna - Mannsdorf 2.30 3.96 3.72
19:00 Rapid Wiedeń II - St. Polten II 1.34 5.00 8.00
19:30 Schwechat - Ebreichsdorf 8.40 5.20 1.35
19:30 Traiskirchen - Bruck Leitha 3.34 3.48 2.70
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 Karabakh Wiedeń - Amstetten SKU 2.12 3.80 3.15
15:00 Parndorf - Neusiedl 2.01 3.84 3.40
19 listopada 2017 1 X 2
14:00 Admira Wacker II - Austria II 2.85 3.40 2.25
15:30 Horn - Stadlau 1.13 12.50 32.00
Piłka Nożna Austria Regionalliga Centrum Najwyższe kursy
22 lipca 2017 1 X 2
18:00 Sturm Graz II - Lafnitz 3.40 4.15 1.93
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Pasching 2.67 3.94 2.36
23 lipca 2017 1 X 2
18:00 Wolfsberger II - Allerheiligen 2.85 3.98 2.30
28 lipca 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - Wolfsberger II 1.40 5.30 6.70
19:00 Sturm Graz II - Deutschlandsberger 2.43 3.90 2.70
19:00 Weiz - Union Vocklamarkt 2.21 3.80 2.97
19:00 Allerheiligen - Gleisdorf 3.00 3.70 2.50
19:00 ATSV Stadl-Paura - Kalsdorf 1.80 3.85 3.80
29 lipca 2017 1 X 2
10:30 Pasching - Union St Florian 1.35 5.90 9.60
18:00 Union Gurten - Tus Bad Gleichenberg 1.99 4.05 3.30
19:00 Lafnitz - Austria Klagenfurt 1.73 4.00 4.55
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Wolfsberger II - Pasching 2.95 3.60 2.00
19:00 Gleisdorf - Vorwarts Steyr 1.60 4.45 5.00
19:00 Austria Klagenfurt - Weiz 1.90 4.25 3.74
19:00 Kalsdorf - Sturm Graz II 2.73 3.55 2.88
19:00 Tus Bad Gleichenberg - ATSV Stadl-Paura 2.65 3.80 2.25
19:00 Union Vocklamarkt - Allerheiligen 2.75 3.58 2.44
19:00 Union St Florian - Union Gurten 2.35 3.72 3.10
5 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Lafnitz - Deutschlandsberger 1.48 4.75 7.50
8 sierpnia 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - Union Vocklamarkt 1.82 4.20 3.78
19:00 Union Gurten - Wolfsberger II 2.15 4.15 2.89
19:00 Pasching - Gleisdorf 2.20 3.75 2.63
19:00 ATSV Stadl-Paura - Union St Florian 1.25 7.50 15.00
19:00 Sturm Graz II - Tus Bad Gleichenberg 1.93 4.05 3.48
19:00 Allerheiligen - Austria Klagenfurt 1.91 4.80 4.40
19:00 Lafnitz - Weiz 1.31 5.70 8.70
19:00 Deutschlandsberger - Kalsdorf 2.00 4.33 3.70
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Gleisdorf - Union Gurten 1.61 4.25 5.10
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Deutschlandsberger 2.22 3.70 3.02
19:00 Kalsdorf - Lafnitz 3.52 4.00 1.93
19:00 Weiz - Allerheiligen 2.55 3.72 2.55
19:00 Union Vocklamarkt - Pasching 2.75 3.45 2.26
19:00 Union St Florian - Sturm Graz II 3.50 3.98 1.94
19:00 Austria Klagenfurt - Vorwarts Steyr 2.22 3.70 3.02
13 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Wolfsberger II - ATSV Stadl-Paura 2.21 3.35 2.70
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - Weiz 1.69 4.60 4.75
19:00 Sturm Graz II - Wolfsberger II 1.87 4.05 3.70
19:00 Deutschlandsberger - Union St Florian 1.65 4.50 4.60
19:00 Kalsdorf - Tus Bad Gleichenberg 1.56 4.50 5.50
19:00 Pasching - Austria Klagenfurt 1.57 4.40 5.00
19 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 ATSV Stadl-Paura - Gleisdorf 2.00 3.85 3.20
18:00 Union Gurten - Union Vocklamarkt 1.95 4.05 3.48
19:00 Lafnitz - Allerheiligen 1.40 5.10 9.20
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Union Vocklamarkt - ATSV Stadl-Paura 2.20 3.85 2.65
19:00 Union St Florian - Kalsdorf 2.27 3.80 2.86
19:00 Weiz - Pasching 2.10 3.60 2.80
19:00 Gleisdorf - Sturm Graz II 1.92 3.82 4.50
26 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Tus Bad Gleichenberg - Lafnitz 3.24 4.33 1.95
18:00 Allerheiligen - Vorwarts Steyr 1.95 4.25 3.30
18:00 Union Gurten - Austria Klagenfurt 1.94 4.10 3.80
27 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Wolfsberger II - Deutschlandsberger 2.16 4.00 2.94
1 września 2017 1 X 2
18:00 ATSV Stadl-Paura - Austria Klagenfurt 1.60 4.55 4.10
19:00 Deutschlandsberger - Gleisdorf 2.47 4.10 2.55
19:00 Pasching - Allerheiligen 1.95 3.75 3.20
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Union St Florian 1.76 4.40 3.88
2 września 2017 1 X 2
16:00 Union Gurten - Weiz 1.82 4.20 3.78
18:00 Kalsdorf - Wolfsberger II 1.80 4.00 4.05
18:00 Lafnitz - Vorwarts Steyr 1.43 5.20 6.40
8 września 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - Pasching 2.25 3.60 2.70
19:00 Allerheiligen - Union Gurten 1.95 4.00 3.55
19:00 Union Vocklamarkt - Deutschlandsberger 2.11 3.80 3.18
19:00 Austria Klagenfurt - Sturm Graz II 2.83 3.86 2.27
19:00 Gleisdorf - Kalsdorf 1.68 4.25 4.50
19:00 Union St Florian - Lafnitz 7.20 5.00 1.59
19:00 Weiz - ATSV Stadl-Paura 2.15 3.70 2.85
10 września 2017 1 X 2
16:00 Wolfsberger II - Tus Bad Gleichenberg 2.11 3.90 3.10
12 września 2017 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Union Vocklamarkt 1.52 4.33 6.10
15 września 2017 1 X 2
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Gleisdorf 2.84 3.96 2.23
19:00 Kalsdorf - Union Vocklamarkt 1.67 4.00 5.30
19:00 Deutschlandsberger - Austria Klagenfurt 1.91 3.98 3.64
19:00 Lafnitz - Pasching 1.57 4.26 5.32
19:00 Union St Florian - Wolfsberger II 2.43 3.95 2.58
19:00 Sturm Graz II - Weiz 1.41 6.00 8.10
16 września 2017 1 X 2
16:00 ATSV Stadl-Paura - Allerheiligen 1.70 3.95 4.00
16:00 Union Gurten - Vorwarts Steyr 2.13 3.95 3.15
22 września 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - ATSV Stadl-Paura 1.87 3.70 3.80
19:00 Weiz - Deutschlandsberger 2.40 3.68 2.75
19:00 Allerheiligen - Sturm Graz II 2.58 3.70 2.55
19:00 Gleisdorf - Union St Florian 1.23 7.10 14.00
23 września 2017 1 X 2
16:00 Union Vocklamarkt - Tus Bad Gleichenberg 2.03 3.70 3.45
16:00 Austria Klagenfurt - Kalsdorf 2.20 3.82 2.97
24 września 2017 1 X 2
16:00 Wolfsberger II - Lafnitz 5.60 4.10 1.59
17:00 Pasching - Union Gurten 1.74 3.80 3.85
27 września 2017 1 X 2
19:00 Sturm Graz II - Vorwarts Steyr 2.16 4.00 3.40
29 września 2017 1 X 2
19:00 Kalsdorf - Weiz 1.95 3.98 3.46
19:00 Union St Florian - Union Vocklamarkt 2.65 3.88 2.50
19:00 Wolfsberger II - Gleisdorf 4.30 4.20 1.72
19:00 Deutschlandsberger - Allerheiligen 2.23 3.96 2.90
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Austria Klagenfurt 2.01 3.98 3.30
30 września 2017 1 X 2
19:00 Lafnitz - Union Gurten 1.50 4.55 6.00
6 października 2017 1 X 2
18:25 Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger 2.21 3.94 3.45
18:30 Austria Klagenfurt - Union St Florian 1.22 8.90 17.50
18:45 Allerheiligen - Kalsdorf 1.60 4.90 4.90
18:45 Union Vocklamarkt - Wolfsberger II 1.75 4.40 4.30
18:45 Weiz - Tus Bad Gleichenberg 2.17 3.98 3.00
18:45 Gleisdorf - Lafnitz 2.47 3.62 2.69
7 października 2017 1 X 2
16:00 Union Gurten - ATSV Stadl-Paura 2.00 3.70 3.05
11 października 2017 1 X 2
19:00 ATSV Stadl-Paura - Pasching 2.01 3.75 3.15
13 października 2017 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Pasching 1.85 3.85 3.25
19:00 Gleisdorf - Union Vocklamarkt 1.52 4.55 5.75
19:00 Lafnitz - ATSV Stadl-Paura 1.20 6.50 12.00
19:00 Kalsdorf - Vorwarts Steyr 2.30 4.00 3.00
19:00 Union St Florian - Weiz 3.02 4.33 2.20
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Allerheiligen 2.20 4.25 2.76
14 października 2017 1 X 2
14:30 Sturm Graz II - Union Gurten 1.67 4.80 4.33
15 października 2017 1 X 2
17:30 Wolfsberger II - Austria Klagenfurt 2.46 4.00 2.52
17 października 2017 1 X 2
19:00 Pasching - Sturm Graz II 2.10 3.79 2.75
20 października 2017 1 X 2
19:00 Austria Klagenfurt - Gleisdorf 2.66 3.80 2.42
19:00 Union Vocklamarkt - Lafnitz 4.05 4.00 2.70
19:00 Weiz - Wolfsberger II 1.47 4.75 6.50
21 października 2017 1 X 2
15:55 Vorwarts Steyr - Tus Bad Gleichenberg 1.95 4.10 3.54
16:00 Union Gurten - Deutschlandsberger 2.22 3.50 3.16
16:00 ATSV Stadl-Paura - Sturm Graz II 2.60 3.65 2.35
17:00 Allerheiligen - Union St Florian 1.42 6.60 10.50
22 października 2017 1 X 2
16:00 Pasching - Kalsdorf 1.75 3.55 4.20
26 października 2017 1 X 2
15:00 Weiz - Gleisdorf 2.82 3.92 2.34
27 października 2017 1 X 2
18:55 Vorwarts Steyr - Union St Florian 1.20 8.60 14.50
19:00 Lafnitz - Sturm Graz II 2.30 3.76 2.97
28 października 2017 1 X 2
16:00 ATSV Stadl-Paura - Deutschlandsberger 1.95 3.70 3.30
16:00 Union Gurten - Kalsdorf 2.00 3.64 3.60
29 października 2017 1 X 2
14:00 Austria Klagenfurt - Union Vocklamarkt 1.90 4.00 3.62
31 października 2017 1 X 2
19:00 Allerheiligen - Wolfsberger II 1.36 5.90 7.90
19:30 Pasching - Tus Bad Gleichenberg 1.77 4.00 3.41
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 Wolfsberger II - Vorwarts Steyr 3.13 4.45 1.97
19:00 Kalsdorf - ATSV Stadl-Paura 2.21 3.70 3.20
19:00 Gleisdorf - Allerheiligen 1.99 4.10 3.45
19:00 Deutschlandsberger - Sturm Graz II 1.87 4.15 3.80
19:00 Union St Florian - Pasching 3.80 4.00 1.70
19:00 Austria Klagenfurt - Lafnitz 3.55 3.96 1.93
19:00 Tus Bad Gleichenberg - Union Gurten 2.22 3.96 2.86
19:00 Union Vocklamarkt - Weiz 1.98 3.98 3.38
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Deutschlandsberger - Lafnitz 3.22 3.65 2.20
19:00 Allerheiligen - Union Vocklamarkt 2.30 3.85 3.85
19:00 Sturm Graz II - Kalsdorf 1.51 5.10 5.40
19:00 Pasching - Wolfsberger II 1.44 4.75 5.50
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Union Gurten - Union St Florian 1.40 4.90 7.50
15:00 Weiz - Austria Klagenfurt 2.70 3.88 2.65
15:00 ATSV Stadl-Paura - Tus Bad Gleichenberg 1.91 3.95 3.40
15:55 Vorwarts Steyr - Gleisdorf 2.08 4.05 3.08
Piłka Nożna Austria Regionalliga Zachód Najwyższe kursy
22 lipca 2017 1 X 2
17:00 Altach II - Hohenems 1.98 4.05 3.35
18:00 Pinzgau Saalfelden - Grodig 10.50 7.50 1.30
18:00 Anif / Salzburg II - Seekirchen 1.21 7.30 13.00
18:00 Dornbirn - Worgl SV 1.95 4.15 4.50
18:00 Hard - Alberschwende 2.40 3.80 2.68
19:00 Wals-Grunau - St. Johann 2.55 3.72 2.55
28 lipca 2017 1 X 2
19:00 Seekirchen - Schwaz 2.81 3.68 2.75
29 lipca 2017 1 X 2
16:00 Alberschwende - Dornbirn 2.40 3.62 2.78
17:00 St. Johann - Worgl SV 1.66 4.30 4.60
17:00 Wacker Innsbruck II - Pinzgau Saalfelden 1.75 4.05 4.45
17:00 Grodig - Hard 1.24 6.60 11.00
17:00 Hohenems - Anif / Salzburg II 7.80 5.60 1.40
17:30 Kufstein - Altach II 2.01 3.82 3.40
19:00 Wals-Grunau - Kitzbuhel 1.80 4.40 4.30
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Pinzgau Saalfelden - Seekirchen 2.24 3.78 2.93
19:00 Schwaz - Hohenems 1.83 4.20 5.30
19:30 Kitzbuhel - St. Johann 2.22 4.00 2.86
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Altach II - Wals-Grunau 2.21 3.70 3.10
18:00 Anif / Salzburg II - Kufstein 1.17 9.30 19.00
18:00 Dornbirn - Grodig 5.60 4.35 1.55
18:30 Worgl SV - Alberschwende 2.35 3.75 2.77
6 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Hard - Wacker Innsbruck II 2.47 3.80 2.70
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Kufstein - Schwaz 2.65 3.80 2.43
19:30 Wals-Grunau - Anif / Salzburg II 4.75 4.80 1.58
12 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Kitzbuhel - Altach II 2.05 3.90 3.24
17:00 Grodig - Worgl SV 1.18 9.30 16.50
17:00 Hohenems - Pinzgau Saalfelden 1.82 4.25 3.80
17:00 St. Johann - Alberschwende 1.90 4.05 3.65
17:00 Wacker Innsbruck II - Dornbirn 1.92 4.00 3.55
18:00 Seekirchen - Hard 2.02 3.95 3.28
15 sierpnia 2017 1 X 2
10:30 Worgl SV - Wacker Innsbruck II 2.95 3.88 2.60
11:00 Hard - Hohenems 2.19 3.60 3.35
15:30 Alberschwende - Grodig 8.50 5.80 1.33
16:00 Altach II - St. Johann 2.07 3.80 3.48
17:30 Anif / Salzburg II - Kitzbuhel 1.22 7.00 11.00
18:00 Pinzgau Saalfelden - Kufstein 2.43 3.80 2.65
18:00 Dornbirn - Seekirchen 1.83 3.75 4.50
18:00 Schwaz - Wals-Grunau 1.82 4.10 5.00
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Seekirchen - Worgl SV 1.85 4.25 3.65
16:00 Altach II - Anif / Salzburg II 4.95 4.65 1.57
16:30 Kitzbuhel - Schwaz 2.54 3.88 2.49
17:00 Wacker Innsbruck II - Alberschwende 1.78 4.65 4.20
17:00 St. Johann - Grodig 4.33 4.30 1.70
17:00 Hohenems - Dornbirn 2.45 3.98 2.65
18:00 Kufstein - Hard 2.23 3.75 3.04
19:00 Wals-Grunau - Pinzgau Saalfelden 1.50 4.85 6.60
25 sierpnia 2017 1 X 2
17:30 Anif / Salzburg II - St. Johann 1.18 8.20 12.50
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Hard - Wals-Grunau 2.47 3.88 2.56
16:00 Dornbirn - Kufstein 2.07 4.00 3.13
16:00 Alberschwende - Seekirchen 2.19 4.45 2.88
17:00 Grodig - Wacker Innsbruck II 1.23 6.70 11.00
17:00 Pinzgau Saalfelden - Kitzbuhel 3.82 4.25 2.00
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Worgl SV - Hohenems 2.33 4.00 3.66
1 września 2017 1 X 2
19:00 Seekirchen - Grodig 4.90 4.61 1.61
2 września 2017 1 X 2
17:00 Wals-Grunau - Dornbirn 1.81 4.00 4.00
17:00 Altach II - Pinzgau Saalfelden 1.22 7.00 11.00
17:00 Anif / Salzburg II - Schwaz 1.35 5.90 8.80
3 września 2017 1 X 2
16:00 Kufstein - Worgl SV 1.55 5.10 6.20
5 września 2017 1 X 2
18:00 St. Johann - Wacker Innsbruck II 1.92 4.20 3.40
18:00 Kitzbuhel - Hard 1.91 4.23 4.15
18:30 Hohenems - Alberschwende 1.53 5.90 4.35
8 września 2017 1 X 2
19:30 Schwaz - St. Johann 1.92 4.00 3.55
9 września 2017 1 X 2
15:30 Alberschwende - Kufstein 4.65 4.55 1.83
16:00 Worgl SV - Wals-Grunau 2.28 3.90 2.80
16:00 Wacker Innsbruck II - Seekirchen 1.88 3.65 4.05
16:00 Hard - Altach II 2.38 3.94 2.64
16:00 Grodig - Hohenems 1.15 8.80 18.00
16:00 Dornbirn - Kitzbuhel 2.38 3.80 2.75
17:00 Pinzgau Saalfelden - Anif / Salzburg II 21.90 9.90 1.13
12 września 2017 1 X 2
19:30 Schwaz - Altach II 1.86 4.00 3.78
13 września 2017 1 X 2
19:30 Kitzbuhel - Worgl SV 1.81 4.13 4.33
15 września 2017 1 X 2
19:00 Kufstein - Grodig 6.30 5.46 1.53
16 września 2017 1 X 2
16:00 Anif / Salzburg II - Hard 1.21 7.10 12.50
16:00 Hohenems - Wacker Innsbruck II 2.22 3.92 2.88
17:00 St. Johann - Seekirchen 1.65 4.20 4.80
17:00 Schwaz - Pinzgau Saalfelden 1.48 4.90 5.80
19:00 Wals-Grunau - Alberschwende 1.60 4.55 5.00
17 września 2017 1 X 2
15:30 Altach II - Dornbirn 1.86 3.90 3.86
23 września 2017 1 X 2
15:00 Alberschwende - Kitzbuhel 4.05 4.20 1.81
16:00 Pinzgau Saalfelden - St. Johann 3.38 4.05 1.96
16:00 Dornbirn - Anif / Salzburg II 7.20 5.30 1.38
16:00 Grodig - Wals-Grunau 1.30 6.45 10.00
16:00 Hard - Schwaz 3.40 4.10 2.00
16:00 Wacker Innsbruck II - Kufstein 2.18 4.10 2.95
16:30 Worgl SV - Altach II 2.23 3.96 3.30
18:00 Seekirchen - Hohenems 1.80 4.40 3.75
29 września 2017 1 X 2
19:00 Kufstein - Seekirchen 2.01 4.33 3.80
30 września 2017 1 X 2
14:00 Wals-Grunau - Wacker Innsbruck II 2.03 3.82 3.35
15:30 St. Johann - Hohenems 1.61 4.75 4.55
15:30 Anif / Salzburg II - Worgl SV 1.13 9.05 24.00
16:00 Pinzgau Saalfelden - Hard 2.46 4.05 2.50
16:30 Kitzbuhel - Grodig 5.80 4.80 1.49
1 października 2017 1 X 2
15:30 Altach II - Alberschwende 1.36 5.70 8.70
16:00 Schwaz - Dornbirn 1.72 4.10 4.40
6 października 2017 1 X 2
18:30 Hohenems - Kufstein 2.25 3.90 2.97
18:45 Wacker Innsbruck II - Kitzbuhel 2.33 3.90 2.88
18:45 Seekirchen - Wals-Grunau 2.06 3.90 3.22
7 października 2017 1 X 2
15:30 Alberschwende - Anif / Salzburg II 18.00 8.80 1.15
16:00 Grodig - Altach II 1.65 4.60 4.35
16:00 Hard - St. Johann 2.41 3.65 2.76
16:00 Dornbirn - Pinzgau Saalfelden 1.51 4.75 6.03
8 października 2017 1 X 2
14:00 Worgl SV - Schwaz 2.93 4.05 2.22
13 października 2017 1 X 2
19:00 St. Johann - Kufstein 2.00 4.15 3.20
14 października 2017 1 X 2
15:00 Hard - Dornbirn 2.19 3.70 3.06
15:00 Pinzgau Saalfelden - Worgl SV 2.25 4.05 2.77
16:00 Schwaz - Alberschwende 1.55 4.50 5.50
16:00 Wals-Grunau - Hohenems 1.67 4.50 4.85
16:30 Kitzbuhel - Seekirchen 1.89 4.33 3.70
15 października 2017 1 X 2
14:00 Anif / Salzburg II - Grodig 3.02 3.95 2.45
15:30 Altach II - Wacker Innsbruck II 1.62 5.10 7.00
20 października 2017 1 X 2
19:30 Kufstein - Wals-Grunau 2.15 4.13 2.97
21 października 2017 1 X 2
15:00 Dornbirn - St. Johann 2.44 3.60 2.74
15:00 Wacker Innsbruck II - Anif / Salzburg II 6.50 5.00 1.43
15:30 Alberschwende - Pinzgau Saalfelden 2.42 3.48 2.84
15:30 Seekirchen - Altach II 2.75 4.05 2.26
16:00 Hohenems - Kitzbuhel 2.40 3.58 2.80
16:00 Grodig - Schwaz 1.57 4.25 5.50
22 października 2017 1 X 2
13:30 Worgl SV - Hard 2.10 4.16 3.51
25 października 2017 1 X 2
18:30 Wacker Innsbruck II - Schwaz 3.04 3.56 2.26
19:00 Seekirchen - Anif / Salzburg II 6.80 4.80 1.48
19:00 Kufstein - Kitzbuhel 2.41 3.85 2.90
19:00 St. Johann - Wals-Grunau 2.13 3.60 3.28
19:30 Worgl SV - Dornbirn 2.22 3.50 3.18
19:30 Grodig - Pinzgau Saalfelden 1.18 9.17 13.50
26 października 2017 1 X 2
11:00 Alberschwende - Hard 3.20 3.75 2.15
15:00 Hohenems - Altach II 2.30 4.30 2.94
28 października 2017 1 X 2
14:00 Hard - Grodig 6.50 4.85 1.52
14:00 Anif / Salzburg II - Hohenems 1.33 6.90 9.80
14:00 Pinzgau Saalfelden - Wacker Innsbruck II 2.63 3.80 2.44
15:00 Dornbirn - Alberschwende 1.71 4.05 4.60
29 października 2017 1 X 2
14:00 Schwaz - Seekirchen 1.65 4.55 4.75
14:00 Altach II - Kufstein 1.60 5.40 6.40
31 października 2017 1 X 2
19:00 Kitzbuhel - Wals-Grunau 2.41 3.70 2.72
19:30 Worgl SV - St. Johann 2.45 3.80 2.63
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 St. Johann - Kitzbuhel 2.08 4.05 3.08
19:00 Seekirchen - Pinzgau Saalfelden 1.70 4.35 5.50
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 Wacker Innsbruck II - Hard 1.90 3.94 3.66
14:00 Alberschwende - Worgl SV 2.47 3.82 2.59
15:00 Hohenems - Schwaz 3.20 3.92 2.10
15:00 Wals-Grunau - Altach II 2.09 3.98 3.10
16:00 Kufstein - Anif / Salzburg II 8.90 6.80 1.30
16:00 Grodig - Dornbirn 1.43 5.00 7.75
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Schwaz - Kufstein 1.95 3.94 4.00
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Pinzgau Saalfelden - Hohenems 2.60 3.75 2.51
14:00 Anif / Salzburg II - Wals-Grunau 1.35 5.75 7.70
14:00 Hard - Seekirchen 2.00 4.05 3.42
14:00 Alberschwende - St. Johann 3.65 4.05 1.88
14:30 Altach II - Kitzbuhel 1.57 4.85 4.75
15:30 Worgl SV - Grodig 6.00 4.75 1.65
17:30 Dornbirn - Wacker Innsbruck II 2.09 3.85 3.25