loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Bialorus

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga.

Piłka Nożna Białoruś I liga Najwyższe kursy
5 kwietnia 2018 1 X 2
15:30 Dinamo Brest - Luch Mińsk 1.24 6.13 20.00
17:30 Slutsksakhar - Neman Grodno 3.00 2.79 2.94
6 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Minsk FC - Bate Borisov 12.00 5.00 1.35
18:00 Torpedo Zhodino - Smolevichi 1.57 4.00 8.70
19:45 Dnepr Mogilev - Gomel 2.50 3.00 3.60
7 kwietnia 2018 1 X 2
11:00 Tarpeda Mińsk - Gorodeya 3.44 3.05 2.45
15:00 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 4.24 3.23 2.06
17:00 Dinamo Minsk - Isloch Mińsk 1.39 4.70 10.02
13 kwietnia 2018 1 X 2
16:45 Luch Mińsk - Vitebsk 4.66 3.35 2.30
18:45 Shakhter Soligorsk - Slutsksakhar 1.51 4.20 9.24
14 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Dnepr Mogilev 2.06 3.24 4.27
17:00 Bate Borisov - Dinamo Brest 2.01 3.38 4.62
18:45 Isloch Mińsk - Torpedo Zhodino 3.70 3.22 2.22
15 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Smolevichi - Minsk FC 3.38 3.00 2.70
15:00 Gomel - Tarpeda Mińsk 2.03 3.75 5.00
17:00 Gorodeya - Dinamo Minsk 4.35 3.30 2.19
21 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Luch Mińsk - Slutsksakhar 4.10 3.10 2.05
15:00 Dinamo Minsk - Gomel 1.45 4.33 12.40
17:00 Torpedo Zhodino - Minsk FC 1.73 3.50 7.20
22 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Tarpeda Mińsk - Neman Grodno 3.75 2.96 2.34
16:00 Isloch Mińsk - Gorodeya 2.19 3.15 4.05
18:00 Dinamo Brest - Smolevichi 1.38 5.00 11.50
23 kwietnia 2018 1 X 2
17:45 Dnepr Mogilev - Shakhter Soligorsk 5.20 3.30 1.93
19:45 Vitebsk - Bate Borisov 6.05 3.73 1.68
27 kwietnia 2018 1 X 2
16:30 Minsk FC - Dinamo Brest 6.50 3.80 1.88
18:45 Gomel - Isloch Mińsk 2.90 2.90 3.28
28 kwietnia 2018 1 X 2
14:00 Shakhter Soligorsk - Tarpeda Mińsk 1.34 4.81 13.85
16:00 Bate Borisov - Slutsksakhar 1.34 5.00 13.89
18:00 Neman Grodno - Dinamo Minsk 4.25 3.20 2.14
19:45 Luch Mińsk - Dnepr Mogilev 3.94 3.30 2.08
29 kwietnia 2018 1 X 2
16:30 Smolevichi - Vitebsk 4.77 3.25 2.07
18:30 Gorodeya - Torpedo Zhodino 4.49 3.10 2.10
4 maja 2018 1 X 2
17:30 Slutsksakhar - Smolevichi 2.01 3.50 5.40
5 maja 2018 1 X 2
14:30 Vitebsk - Minsk FC 2.29 3.40 4.33
16:30 Tarpeda Mińsk - Luch Mińsk 2.64 3.00 3.12
18:30 Gorodeya - Gomel 2.86 2.88 3.30
6 maja 2018 1 X 2
14:30 Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk 2.45 3.20 4.00
16:30 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest 2.96 3.20 2.78
18:30 Isloch Mińsk - Neman Grodno 2.52 3.02 3.51
7 maja 2018 1 X 2
18:30 Dnepr Mogilev - Bate Borisov 10.20 4.80 1.45
11 maja 2018 1 X 2
18:30 Minsk FC - Slutsksakhar 2.93 3.00 2.92
12 maja 2018 1 X 2
14:30 Smolevichi - Dnepr Mogilev 3.09 2.90 2.78
16:30 Gomel - Torpedo Zhodino 3.59 2.90 2.54
18:30 Dinamo Brest - Vitebsk 1.76 3.80 5.38
13 maja 2018 1 X 2
14:00 Shakhter Soligorsk - Isloch Mińsk 1.78 3.40 5.95
16:15 Neman Grodno - Gorodeya 1.91 3.32 4.80
18:30 Bate Borisov - Tarpeda Mińsk 1.20 7.10 17.00
14 maja 2018 1 X 2
18:30 Luch Mińsk - Dinamo Minsk 10.50 4.32 1.44
20 maja 2018 1 X 2
16:15 Dnepr Mogilev - Minsk FC 2.72 2.88 3.08
18:15 Tarpeda Mińsk - Smolevichi 2.86 2.85 3.08
21 maja 2018 1 X 2
17:45 Vitebsk - Torpedo Zhodino 2.99 3.07 2.80
19:45 Gomel - Neman Grodno 2.92 2.96 2.95
22 maja 2018 1 X 2
17:45 Gorodeya - Shakhter Soligorsk 5.55 3.35 1.85
19:45 Isloch Mińsk - Luch Mińsk 2.10 3.30 4.13
23 maja 2018 1 X 2
16:15 Slutsksakhar - Dinamo Brest 3.30 3.38 2.48
18:15 Dinamo Minsk - Bate Borisov 3.26 3.18 2.63
26 maja 2018 1 X 2
16:30 Minsk FC - Tarpeda Mińsk 1.95 3.42 4.76
27 maja 2018 1 X 2
15:00 Smolevichi - Dinamo Minsk 9.25 4.05 1.55
17:00 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.58 4.50 11.00
18:45 Luch Mińsk - Gorodeya 4.04 3.24 2.40
28 maja 2018 1 X 2
17:45 Bate Borisov - Isloch Mińsk 1.25 6.32 19.05
19:45 Neman Grodno - Torpedo Zhodino 3.00 2.90 3.04
29 maja 2018 1 X 2
17:45 Vitebsk - Slutsksakhar 2.40 3.04 3.66
19:45 Dinamo Brest - Dnepr Mogilev 1.46 5.00 9.00
1 czerwca 2018 1 X 2
17:45 Dinamo Minsk - Minsk FC 1.56 4.50 9.50
19:45 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 3.14 2.93 2.86
2 czerwca 2018 1 X 2
13:45 Tarpeda Mińsk - Dinamo Brest 10.50 5.00 1.47
15:45 Dnepr Mogilev - Vitebsk 4.00 2.94 2.51
17:45 Gomel - Luch Mińsk 1.95 3.55 5.50
19:45 Gorodeya - Bate Borisov 11.45 5.00 1.36
3 czerwca 2018 1 X 2
15:00 Isloch Mińsk - Smolevichi 2.00 3.66 5.16
17:00 Torpedo Zhodino - Slutsksakhar 2.07 3.07 4.25
11 czerwca 2018 1 X 2
16:45 Smolevichi - Gorodeya 3.42 2.92 2.70
18:45 Luch Mińsk - Neman Grodno 4.61 3.18 1.99
12 czerwca 2018 1 X 2
16:00 Slutsksakhar - Dnepr Mogilev 2.05 3.00 4.66
17:45 Minsk FC - Isloch Mińsk 3.02 2.99 2.70
19:45 Vitebsk - Tarpeda Mińsk 1.36 7.20 23.00
13 czerwca 2018 1 X 2
16:00 Shakhter Soligorsk - Torpedo Zhodino 1.78 3.40 6.45
17:45 Bate Borisov - Gomel 1.21 6.51 20.95
19:45 Dinamo Brest - Dinamo Minsk 3.00 3.15 2.90
16 czerwca 2018 1 X 2
16:45 Tarpeda Mińsk - Slutsksakhar 5.00 3.44 2.00
18:45 Gorodeya - Minsk FC 2.77 2.92 3.20
17 czerwca 2018 1 X 2
15:45 Shakhter Soligorsk - Luch Mińsk 1.27 5.56 19.05
17:45 Torpedo Zhodino - Dnepr Mogilev 1.60 3.86 8.00
19:45 Neman Grodno - Bate Borisov 7.50 3.80 1.66
18 czerwca 2018 1 X 2
16:00 Dinamo Minsk - Vitebsk 1.94 3.30 4.96
17:45 Gomel - Smolevichi 2.00 3.12 5.60
19:45 Isloch Mińsk - Dinamo Brest 5.50 3.23 2.17
22 czerwca 2018 1 X 2
18:00 Dnepr Mogilev - Tarpeda Mińsk 2.04 3.30 5.50
23 czerwca 2018 1 X 2
15:45 Smolevichi - Neman Grodno 4.20 3.10 2.27
17:45 Minsk FC - Gomel 2.41 3.00 3.83
24 czerwca 2018 1 X 2
15:45 Slutsksakhar - Dinamo Minsk 5.75 3.50 1.75
17:45 Bate Borisov - Shakhter Soligorsk 1.65 3.75 6.32
19:45 Luch Mińsk - Torpedo Zhodino 5.85 3.45 1.91