loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Bialorus

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga.

Piłka Nożna Białoruś I liga Najwyższe kursy
1 kwietnia 2017 1 X 2
13:00 Minsk FC - Dinamo Brest 3.55 3.25 2.55
13:30 Naftan Novopol - Slutsksakhar 3.43 3.01 2.60
14:00 Gorodeya - Shakhter Soligorsk 5.84 3.60 1.80
15:00 Torpedo Zhodino - Isloch Mińsk 1.77 3.66 5.60
16:00 Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk 5.25 3.60 1.84
18:30 Gomel - Bate Borisov 10.50 5.00 1.39
2 kwietnia 2017 1 X 2
15:00 Neman Grodno - Slavia Mozyr 2.30 3.20 4.70
18:30 Krumkachy - Vitebsk 2.76 3.20 3.50
8 kwietnia 2017 1 X 2
13:00 Isloch Mińsk - Neman Grodno 2.90 3.30 2.75
15:00 Slavia Mozyr - Gorodeya 3.15 3.25 2.50
17:00 Vitebsk - Dnepr Mogilev 2.08 3.20 4.56
9 kwietnia 2017 1 X 2
14:00 Dinamo Minsk - Naftan Novopol 1.33 7.00 22.00
15:30 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.54 4.30 7.65
16:00 Bate Borisov - Minsk FC 1.43 4.80 13.00
17:00 Krumkachy - Dinamo Brest 5.62 3.52 1.84
10 kwietnia 2017 1 X 2
16:30 Slutsksakhar - Torpedo Zhodino 4.23 3.10 2.30
14 kwietnia 2017 1 X 2
16:30 Naftan Novopol - Vitebsk 4.23 3.10 2.20
18:00 Dnepr Mogilev - Krumkachy 2.32 3.12 3.60
15 kwietnia 2017 1 X 2
14:30 Torpedo Zhodino - Dinamo Minsk 3.20 3.00 2.78
15:00 Neman Grodno - Slutsksakhar 2.38 3.10 3.81
16:00 Minsk FC - Shakhter Soligorsk 4.41 3.25 2.10
17:00 Gomel - Slavia Mozyr 2.01 3.26 4.80
17:30 Gorodeya - Isloch Mińsk 2.39 3.11 3.45
19:00 Dinamo Brest - Bate Borisov 3.30 3.33 2.62
21 kwietnia 2017 1 X 2
17:30 Vitebsk - Torpedo Zhodino 4.42 3.15 2.21
18:30 Krumkachy - Bate Borisov 11.24 4.75 1.40
22 kwietnia 2017 1 X 2
15:00 Dinamo Minsk - Neman Grodno 1.75 3.55 6.81
16:00 Dnepr Mogilev - Naftan Novopol 1.72 3.69 6.32
17:00 Slutsksakhar - Gorodeya 2.33 3.15 3.80
18:30 Shakhter Soligorsk - Dinamo Brest 2.48 3.26 3.89
23 kwietnia 2017 1 X 2
16:00 Slavia Mozyr - Minsk FC 3.94 3.38 2.62
18:00 Isloch Mińsk - Gomel 2.70 3.14 3.02
29 kwietnia 2017 1 X 2
15:00 Naftan Novopol - Krumkachy 3.64 3.23 2.30
17:00 Minsk FC - Isloch Mińsk 1.92 3.48 4.80
18:00 Neman Grodno - Vitebsk 2.68 3.10 3.16
30 kwietnia 2017 1 X 2
15:30 Torpedo Zhodino - Dnepr Mogilev 2.47 3.50 4.50
16:30 Dinamo Brest - Slavia Mozyr 1.44 4.42 9.00
17:30 Bate Borisov - Shakhter Soligorsk 2.00 3.40 4.96
18:00 Gorodeya - Dinamo Minsk 4.32 3.40 2.09
18:30 Gomel - Slutsksakhar 2.38 3.10 4.06
5 maja 2017 1 X 2
17:00 Isloch Mińsk - Dinamo Brest 6.10 3.60 1.77
18:00 Vitebsk - Gorodeya 2.31 3.05 3.67
6 maja 2017 1 X 2
16:00 Slavia Mozyr - Bate Borisov 11.00 5.22 1.38
16:30 Slutsksakhar - Minsk FC 2.37 3.20 3.78
17:00 Dinamo Minsk - Gomel 2.27 3.10 4.53
7 maja 2017 1 X 2
14:30 Krumkachy - Shakhter Soligorsk 6.63 3.63 1.66
16:00 Naftan Novopol - Torpedo Zhodino 11.00 4.62 1.45
17:00 Dnepr Mogilev - Neman Grodno 2.12 3.40 5.04
10 maja 2017 1 X 2
17:30 Gomel - Vitebsk 2.39 3.12 3.64
18:00 Dinamo Brest - Slutsksakhar 1.89 3.50 5.20
18:30 Minsk FC - Dinamo Minsk 5.75 3.60 1.81
19:00 Bate Borisov - Isloch Mińsk 1.20 9.00 101.00
11 maja 2017 1 X 2
17:00 Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr 1.21 6.89 20.00
17:30 Torpedo Zhodino - Krumkachy 2.00 3.93 7.96
18:00 Neman Grodno - Naftan Novopol 1.44 4.79 11.84
18:30 Gorodeya - Dnepr Mogilev 2.34 3.16 3.61
14 maja 2017 1 X 2
14:00 Dinamo Minsk - Dinamo Brest 2.15 3.30 4.23
16:00 Slutsksakhar - Bate Borisov 7.20 4.20 1.53
18:00 Vitebsk - Minsk FC 2.21 3.44 3.90
15 maja 2017 1 X 2
17:00 Naftan Novopol - Gorodeya 5.10 3.50 1.89
17:30 Dnepr Mogilev - Gomel 2.43 3.37 3.38
18:00 Torpedo Zhodino - Neman Grodno 1.95 3.59 5.85
18:30 Isloch Mińsk - Shakhter Soligorsk 7.80 4.00 1.58
16 maja 2017 1 X 2
18:00 Krumkachy - Slavia Mozyr 2.05 3.32 4.45
20 maja 2017 1 X 2
15:00 Minsk FC - Dnepr Mogilev 2.45 3.25 3.17
17:00 Shakhter Soligorsk - Slutsksakhar 1.56 3.81 8.30
18:00 Bate Borisov - Dinamo Minsk 1.73 3.61 5.65
18:30 Gomel - Naftan Novopol 1.46 4.32 9.50
19:00 Dinamo Brest - Vitebsk 2.07 3.32 4.46
21 maja 2017 1 X 2
14:00 Neman Grodno - Krumkachy 1.99 3.40 4.75
16:00 Slavia Mozyr - Isloch Mińsk 2.93 3.35 3.90
18:00 Gorodeya - Torpedo Zhodino 3.70 3.33 2.34
24 maja 2017 1 X 2
17:15 Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk 2.92 3.03 3.07
18:00 Dnepr Mogilev - Dinamo Brest 2.57 3.27 3.37
26 maja 2017 1 X 2
17:00 Gorodeya - Neman Grodno 2.35 3.42 4.20
18:00 Krumkachy - Isloch Mińsk 3.05 3.11 2.65
19:00 Vitebsk - Bate Borisov 6.90 4.15 1.64
27 maja 2017 1 X 2
15:00 Naftan Novopol - Minsk FC 3.42 3.22 2.38
16:00 Slutsksakhar - Slavia Mozyr 1.68 4.05 5.94
17:00 Torpedo Zhodino - Gomel 1.80 3.54 5.00
3 czerwca 2017 1 X 2
13:30 Isloch Mińsk - Slutsksakhar 3.30 3.21 2.56
17:00 Gorodeya - Krumkachy 1.95 3.46 4.90
17:30 Gomel - Neman Grodno 2.86 3.20 3.02
4 czerwca 2017 1 X 2
16:00 Minsk FC - Torpedo Zhodino 4.50 3.59 1.94
16:30 Slavia Mozyr - Dinamo Minsk 8.84 4.25 1.48
17:00 Shakhter Soligorsk - Vitebsk 1.56 4.17 8.31
17:30 Dinamo Brest - Naftan Novopol 1.31 6.65 15.79
18:00 Bate Borisov - Dnepr Mogilev 1.25 6.60 16.67
15 czerwca 2017 1 X 2
17:30 Neman Grodno - Minsk FC 1.64 4.20 7.00
18:00 Gorodeya - Gomel 2.60 3.25 4.00
19:00 Krumkachy - Slutsksakhar 3.30 3.28 2.51
16 czerwca 2017 1 X 2
17:00 Naftan Novopol - Bate Borisov 19.29 7.84 1.20
17:30 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest 2.69 3.32 4.80
18:00 Dinamo Minsk - Isloch Mińsk 1.21 7.46 18.10
19:00 Dnepr Mogilev - Shakhter Soligorsk 6.51 3.80 1.71
17 czerwca 2017 1 X 2
18:00 Vitebsk - Slavia Mozyr 1.85 3.64 5.60
20 czerwca 2017 1 X 2
17:00 Shakhter Soligorsk - Naftan Novopol 1.42 10.00 29.00
17:30 Slutsksakhar - Dinamo Minsk 4.45 3.30 2.03
18:00 Bate Borisov - Torpedo Zhodino 1.40 5.30 9.55
18:30 Minsk FC - Gorodeya 2.94 3.16 2.77
19:45 Gomel - Krumkachy 1.97 3.52 4.62
21 czerwca 2017 1 X 2
18:00 Slavia Mozyr - Dnepr Mogilev 3.15 3.20 2.75
18:30 Isloch Mińsk - Vitebsk 4.00 3.32 2.15
19:00 Dinamo Brest - Neman Grodno 2.37 3.32 3.55
24 czerwca 2017 1 X 2
16:00 Krumkachy - Dinamo Minsk 8.90 4.15 1.49
17:00 Torpedo Zhodino - Shakhter Soligorsk 3.30 3.13 2.51
18:00 Gomel - Minsk FC 1.73 3.76 6.09
25 czerwca 2017 1 X 2
17:00 Vitebsk - Slutsksakhar 2.36 3.20 3.95
18:00 Gorodeya - Dinamo Brest 3.14 3.14 2.66
19:00 Neman Grodno - Bate Borisov 5.55 3.85 1.76
26 czerwca 2017 1 X 2
17:30 Naftan Novopol - Slavia Mozyr 5.18 3.61 2.50
30 czerwca 2017 1 X 2
18:00 Minsk FC - Krumkachy 3.19 3.20 2.71
1 lipca 2017 1 X 2
15:30 Slutsksakhar - Dnepr Mogilev 1.99 3.80 4.50
17:00 Isloch Mińsk - Naftan Novopol 1.62 5.06 15.00
17:30 Dinamo Brest - Gomel 1.98 3.60 4.91
18:30 Bate Borisov - Gorodeya 1.20 6.99 22.66
2 lipca 2017 1 X 2
16:00 Dinamo Minsk - Vitebsk 1.75 3.75 6.48
17:00 Slavia Mozyr - Torpedo Zhodino 4.23 3.53 2.40
3 lipca 2017 1 X 2
18:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1.81 3.88 5.50