loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, FNL, Puchar.

Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
18:00 Zbrojovka Brno - Banik Ostrava 2.25 3.37 3.97
29 lipca 2017 1 X 2
17:00 Slovacko - Baumit Jablonec 2.87 3.26 2.77
17:00 Karvina - Vysocina Jihlava 2.15 3.58 3.76
17:00 Viktoria Pilzno - Dukla Praga 1.63 4.05 7.00
20:00 Slavia Praga - Teplice 1.49 4.70 8.80
30 lipca 2017 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 1.65 4.17 5.94
17:00 Slovan Liberec - Fastav Zlin 2.28 3.28 3.64
19:00 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.35 5.63 13.37
5 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Zbrojovka Brno 2.09 3.40 4.09
17:00 Bohemians 1905 - Karvina 1.91 3.63 4.75
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 2.45 3.35 3.37
17:00 Teplice - Dukla Praga 2.16 3.40 3.93
6 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Viktoria Pilzno 3.30 3.64 2.47
16:00 Vysocina Jihlava - Slovacko 2.47 3.32 3.40
18:00 Banik Ostrava - Slavia Praga 4.54 3.89 1.91
7 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Sparta Praga 3.10 3.37 2.70
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Vysocina Jihlava 1.19 7.70 23.00
12 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2.51 3.20 3.28
16:00 Slovacko - Banik Ostrava 2.25 3.42 3.58
16:00 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.44 5.05 9.23
13 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Teplice - Baumit Jablonec 2.00 3.75 5.03
17:00 Karvina - Mlada Boleslav 3.11 3.42 2.44
17:00 Dukla Praga - Fastav Zlin 2.04 3.70 4.30
18:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 4.00 3.34 2.27
18 sierpnia 2017 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Slovacko 1.35 5.50 12.40
19 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Teplice 2.75 3.30 2.86
17:00 Fastav Zlin - Karvina 1.80 3.81 5.50
18:00 Bohemians 1905 - Slavia Praga 3.80 3.38 2.36
20:00 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 1.84 3.64 4.94
20 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Zbrojovka Brno 1.93 3.61 4.52
17:00 Baumit Jablonec - Dukla Praga 2.00 3.76 4.93
17:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 5.00 3.90 1.81
25 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Bohemians 1905 2.17 3.42 3.99
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Karvina - Slovan Liberec 2.64 3.36 2.95
17:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praga 4.60 3.83 1.85
19:00 Slovacko - Sigma Ołomuniec 2.60 3.38 3.12
27 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Fastav Zlin 1.91 3.73 5.00
16:30 Slavia Praga - Mlada Boleslav 1.63 4.40 6.50
17:00 Teplice - Vysocina Jihlava 1.44 4.80 9.36
18:30 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.40 5.50 9.17
9 września 2017 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 3.36 3.34 2.49
17:00 Fastav Zlin - Teplice 2.58 3.32 3.07
17:00 Bohemians 1905 - Slovacko 1.93 3.37 4.85
17:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 2.64 3.46 2.90
18:00 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 4.30 3.55 2.10
10 września 2017 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.62 4.27 7.04
18:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 3.10 3.44 2.80
18:00 Sparta Praga - Karvina 1.31 6.30 12.94
15 września 2017 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Banik Ostrava 1.96 3.71 4.60
18:00 Teplice - Bohemians 1905 1.78 3.63 6.09
16 września 2017 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 2.60 3.30 3.10
17:00 Karvina - Sigma Ołomuniec 2.57 3.35 3.10
19:00 Slovacko - Mlada Boleslav 2.75 3.28 2.89
17 września 2017 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Vysocina Jihlava 1.51 4.58 8.46
18:00 Slavia Praga - Sparta Praga 2.20 3.51 4.42
18 września 2017 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Fastav Zlin 1.38 6.00 10.02
23 września 2017 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Slavia Praga 4.59 3.36 2.11
17:00 Sigma Ołomuniec - Dukla Praga 1.91 3.85 4.95
17:00 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 2.85 3.12 3.01
18:00 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 3.28 3.62 2.45
24 września 2017 1 X 2
17:00 Karvina - Zbrojovka Brno 2.25 3.50 4.31
17:00 Vysocina Jihlava - Banik Ostrava 2.76 3.50 2.70
18:00 Sparta Praga - Teplice 1.66 4.04 6.50
25 września 2017 1 X 2
19:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.73 3.90 6.31
29 września 2017 1 X 2
20:15 Teplice - Slovan Liberec 2.25 3.50 4.33
30 września 2017 1 X 2
17:00 Slovacko - Karvina 1.91 3.62 4.63
20:00 Dukla Praga - Sparta Praga 4.93 3.40 2.15
1 października 2017 1 X 2
15:00 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.40 5.37 10.50
17:00 Banik Ostrava - Fastav Zlin 2.44 3.64 3.80
17:00 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 2.15 3.54 3.79
17:00 Vysocina Jihlava - Sigma Ołomuniec 2.98 3.57 2.58
18:00 Slavia Praga - Zbrojovka Brno 1.20 8.03 19.05
13 października 2017 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2.06 3.40 4.17
14 października 2017 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Vysocina Jihlava 1.59 4.15 6.50
17:00 Zbrojovka Brno - Slovacko 2.22 3.23 3.83
17:00 Slovan Liberec - Dukla Praga 1.74 4.00 5.50
17:00 Mlada Boleslav - Teplice 2.00 3.55 4.62
17:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 2.20 3.45 3.60
20:00 Karvina - Slavia Praga 6.50 4.24 1.60
15 października 2017 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2.56 3.47 2.97
19 października 2017 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovacko 2.15 3.45 4.00
20 października 2017 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 2.54 3.31 3.10
20:15 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 3.21 3.47 2.60
21 października 2017 1 X 2
17:00 Teplice - Karvina 1.55 4.30 7.50
18:15 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.88 3.21 2.76
22 października 2017 1 X 2
17:00 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.22 8.10 18.57
18:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 1.44 4.68 9.05
18:00 Fastav Zlin - Mlada Boleslav 2.51 3.42 3.10
27 października 2017 1 X 2
20:15 Karvina - Viktoria Pilzno 5.77 4.00 1.72
28 października 2017 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Fastav Zlin 2.27 3.20 3.75
17:00 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 2.19 3.50 3.60
17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praga 2.28 3.43 3.50
17:00 Sigma Ołomuniec - Teplice 1.91 3.75 4.73
29 października 2017 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Vysocina Jihlava 1.45 5.00 8.25
15:45 Slovacko - Slavia Praga 6.30 3.82 1.72
18:00 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.42 5.00 10.16
4 listopada 2017 1 X 2
15:00 Vysocina Jihlava - Slovan Liberec 3.52 3.38 2.40
15:00 Teplice - Slovacko 1.71 3.95 5.90
15:00 Dukla Praga - Karvina 2.02 3.60 4.15
15:00 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 2.80 3.55 2.64
18:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 3.05 3.26 2.70
5 listopada 2017 1 X 2
14:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.57 4.45 7.00
16:00 Fastav Zlin - Sparta Praga 3.60 3.29 2.44
18:00 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2.34 3.54 3.60
17 listopada 2017 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Vysocina Jihlava 1.29 6.65 17.50
18 listopada 2017 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2.55 3.28 3.10
16:00 Sigma Ołomuniec - Fastav Zlin 1.89 3.70 4.75
16:00 Slovan Liberec - Banik Ostrava 1.70 4.11 5.50
18:00 Slavia Praga - Dukla Praga 1.25 7.24 18.58
20:00 Slovacko - Viktoria Pilzno 5.98 4.13 1.73
19 listopada 2017 1 X 2
15:00 Karvina - Baumit Jablonec 2.64 3.48 2.84
15:00 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.71 3.78 6.20
24 listopada 2017 1 X 2
17:30 Dukla Praga - Mlada Boleslav 3.03 3.35 2.62
18:00 Vysocina Jihlava - Zbrojovka Brno 2.30 3.20 3.67
20:15 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.57 3.30 3.15
25 listopada 2017 1 X 2
18:30 Banik Ostrava - Karvina 2.09 3.56 3.95
26 listopada 2017 1 X 2
15:00 Teplice - Viktoria Pilzno 4.65 3.96 1.93
18:00 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2.75 3.16 2.92
27 listopada 2017 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Slavia Praga 5.14 3.83 1.91
17:30 Fastav Zlin - Slovacko 1.83 3.75 5.03
1 grudnia 2017 1 X 2
19:30 Slavia Praga - Banik Ostrava 1.20 7.84 20.00
2 grudnia 2017 1 X 2
15:00 Slovacko - Vysocina Jihlava 1.85 3.94 6.01
15:00 Zbrojovka Brno - Fastav Zlin 2.45 3.24 3.34
15:00 Dukla Praga - Teplice 2.33 3.42 3.40
15:00 Karvina - Bohemians 1905 2.19 3.36 3.79
15:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 2.38 3.43 3.55
19:00 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 1.44 5.42 9.80
3 grudnia 2017 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.60 4.20 6.70
17 lutego 2018 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Teplice 2.00 3.35 4.38
15:00 Fastav Zlin - Dukla Praga 1.75 3.84 5.75
15:00 Banik Ostrava - Slovacko 2.11 3.40 5.00
15:00 Mlada Boleslav - Karvina 1.84 3.80 5.00
16:30 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 13.00 6.60 1.36
18:30 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2.07 3.20 4.47
18 lutego 2018 1 X 2
16:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 3.40 3.26 2.65
18:00 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.57 4.18 7.70
23 lutego 2018 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Baumit Jablonec 2.84 3.36 2.80
24 lutego 2018 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2.00 3.64 4.15
15:00 Zbrojovka Brno - Sigma Ołomuniec 3.14 3.26 2.56
16:30 Slovacko - Sparta Praga 4.75 3.26 2.03
18:30 Teplice - Banik Ostrava 2.11 3.40 4.14
25 lutego 2018 1 X 2
15:00 Karvina - Fastav Zlin 2.29 3.25 3.67
18:00 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.29 5.75 19.00
26 lutego 2018 1 X 2
17:00 Viktoria Pilzno - Vysocina Jihlava 1.13 9.70 27.70
2 marca 2018 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Dukla Praga 2.00 3.35 4.82
3 marca 2018 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Karvina 1.65 4.00 6.76
15:00 Fastav Zlin - Baumit Jablonec 2.49 3.20 3.23
15:00 Vysocina Jihlava - Teplice 3.03 3.25 2.60
15:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 1.66 3.86 6.50
18:00 Mlada Boleslav - Slavia Praga 5.34 3.68 1.76
4 marca 2018 1 X 2
18:00 Sparta Praga - Zbrojovka Brno 1.29 5.54 17.15
9 marca 2018 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Vysocina Jihlava 1.95 3.63 4.37
10 marca 2018 1 X 2
15:00 Slovacko - Bohemians 1905 2.25 3.14 3.97
15:00 Zbrojovka Brno - Mlada Boleslav 2.83 3.25 2.84
15:00 Karvina - Sparta Praga 4.65 3.56 2.05
19:00 Teplice - Fastav Zlin 1.95 3.44 4.95
11 marca 2018 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1.47 4.50 8.85
15:00 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 1.85 3.82 4.90
17:15 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.61 4.25 7.00
16 marca 2018 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1.48 4.59 8.20
17 marca 2018 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.92 3.52 5.00
15:00 Vysocina Jihlava - Baumit Jablonec 3.66 3.62 2.13
15:00 Banik Ostrava - Dukla Praga 1.72 3.94 6.00
17:30 Sparta Praga - Slavia Praga 3.13 3.14 2.66
20:00 Sigma Ołomuniec - Karvina 1.68 3.96 6.20
18 marca 2018 1 X 2
15:00 Bohemians 1905 - Teplice 2.12 3.01 4.78
17:00 Fastav Zlin - Viktoria Pilzno 4.60 3.74 1.96
30 marca 2018 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 3.28 3.27 2.44
20:15 Banik Ostrava - Vysocina Jihlava 1.82 4.05 5.00
31 marca 2018 1 X 2
15:00 Slovacko - Slovan Liberec 2.82 3.32 2.82
15:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.75 3.60 6.59
15:00 Zbrojovka Brno - Karvina 2.32 3.28 3.75
18:00 Teplice - Sparta Praga 4.60 3.23 2.15
20:15 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.40 5.41 10.50
1 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Fastav Zlin 1.23 7.10 19.05
4 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 4.65 3.70 1.88
7 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 7.30 4.25 1.53
15:00 Sparta Praga - Dukla Praga 1.30 6.00 15.00
17:00 Fastav Zlin - Banik Ostrava 2.42 3.36 3.53
17:00 Sigma Ołomuniec - Vysocina Jihlava 1.42 4.88 8.98
17:00 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 2.66 3.33 2.89
18:00 Slovan Liberec - Teplice 1.62 4.00 6.60
8 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Karvina - Slovacko 2.28 3.42 3.54
18:00 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 3.84 3.20 2.33
13 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Karvina 1.20 7.32 20.00
18:00 Teplice - Mlada Boleslav 2.39 3.31 3.36
18:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 2.52 3.40 3.05
14 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Sigma Ołomuniec 1.97 3.58 4.48
16:30 Banik Ostrava - Bohemians 1905 2.02 3.38 4.63
17:00 Slovacko - Zbrojovka Brno 2.01 3.30 4.63
18:00 Dukla Praga - Slovan Liberec 3.52 3.32 2.30
15 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.08 3.42 4.10
20 kwietnia 2018 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.78 3.74 5.29
21 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 2.19 3.46 3.74
17:00 Slovacko - Dukla Praga 2.10 3.68 5.14
17:00 Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava 1.83 3.91 6.13
18:00 Mlada Boleslav - Fastav Zlin 1.91 3.70 5.10
20:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno 5.30 3.94 1.77
22 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Karvina - Teplice 2.20 3.26 3.75
18:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 3.50 3.30 2.34
27 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Zbrojovka Brno 2.15 3.46 3.75
18:00 Vysocina Jihlava - Mlada Boleslav 3.35 3.42 2.70
28 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Banik Ostrava - Sparta Praga 3.32 3.40 2.37
20:15 Viktoria Pilzno - Karvina 1.31 6.37 11.92
29 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Slovacko 1.39 6.00 11.27
17:00 Teplice - Sigma Ołomuniec 2.64 3.20 3.05
17:00 Fastav Zlin - Bohemians 1905 2.23 3.50 4.33
18:30 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 2.00 3.75 5.84
4 maja 2018 1 X 2
19:15 Sparta Praga - Fastav Zlin 1.40 6.00 12.25
5 maja 2018 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec 4.20 3.45 2.04
16:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 2.16 3.54 3.61
16:00 Slovan Liberec - Vysocina Jihlava 1.62 4.81 7.30
16:00 Karvina - Dukla Praga 1.91 3.91 5.38
16:15 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.67 3.84 6.40
17:00 Slovacko - Teplice 2.00 3.65 5.80
18:30 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 2.29 3.32 3.94
11 maja 2018 1 X 2
17:30 Vysocina Jihlava - Sparta Praga 4.35 3.76 2.00
12 maja 2018 1 X 2
16:15 Banik Ostrava - Slovan Liberec 1.80 4.11 5.40
18:00 Fastav Zlin - Sigma Ołomuniec 3.05 3.28 2.63
18:30 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.37 5.19 10.97
13 maja 2018 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.00 3.20 2.68
17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1.92 3.70 4.75
18:00 Baumit Jablonec - Karvina 1.46 4.80 8.40
14 maja 2018 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slavia Praga 8.60 5.25 1.85
19 maja 2018 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 2.14 3.78 3.50
16:00 Slovacko - Fastav Zlin 3.30 2.48 5.70
16:00 Viktoria Pilzno - Teplice 1.22 8.03 24.75
16:00 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.70 4.26 5.50
16:00 Mlada Boleslav - Dukla Praga 1.75 3.90 5.35
16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.81 3.63 5.00
16:00 Slavia Praga - Baumit Jablonec 1.70 4.25 6.50
16:00 Karvina - Banik Ostrava 3.08 3.44 2.67
26 maja 2018 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.27 5.96 16.53
16:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 1.63 4.35 5.65
16:00 Teplice - Slavia Praga 5.99 4.00 1.68
16:00 Bohemians 1905 - Sparta Praga 5.83 3.90 1.69
16:00 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 3.25 3.98 2.30
16:00 Fastav Zlin - Slovan Liberec 2.30 3.41 3.46
16:00 Banik Ostrava - Zbrojovka Brno 1.25 6.58 17.62
16:00 Vysocina Jihlava - Karvina 2.05 3.66 3.80
Piłka Nożna Czechy FNL Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
18:00 Vitkovice - Usti nad Labem 2.16 3.50 3.95
18:00 Hradec Kralove - MAS Taborsko 1.39 4.80 9.00
29 lipca 2017 1 X 2
17:00 Pribram - Znojmo 1.95 3.95 4.33
17:00 Frydek Mistek - Opava 6.25 4.40 2.05
30 lipca 2017 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Banik Sokolov 2.09 3.48 3.83
17:00 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 1.97 3.50 4.15
31 lipca 2017 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Viktoria Zizkov 1.88 3.60 4.33
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Banik Sokolov 2.30 3.45 3.42
19:30 Znojmo - Hradec Kralove 3.10 3.50 2.38
5 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Frydek Mistek 1.74 3.90 5.08
10:15 Fotbal Trinec - Pribram 2.45 3.30 3.70
14:30 Opava - Vitkovice 1.29 5.94 10.50
17:00 MAS Taborsko - Olympia Praga 1.69 4.23 5.75
6 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Slovan Varnsdorf 1.76 3.88 4.75
17:00 Graffin Vlasim - Ceske Budejovice 2.39 3.45 3.38
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Vitkovice - Znojmo 2.86 3.18 2.67
18:00 Usti nad Labem - Opava 3.94 3.52 2.05
12 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Viktoria Zizkov 3.60 3.40 2.10
17:00 Pribram - Graffin Vlasim 2.00 3.56 4.00
17:00 Frydek Mistek - Fotbal Trinec 2.47 3.42 3.00
13 sierpnia 2017 1 X 2
15:00 Banik Sokolov - MAS Taborsko 2.00 3.86 5.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Ceske Budejovice 2.90 3.20 2.68
14 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Hradec Kralove - Pardubice 1.58 4.10 6.70
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Znojmo - Frydek Mistek 1.57 4.51 8.10
19 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Usti nad Labem 2.07 3.52 3.80
10:15 Fotbal Trinec - Olympia Praga 1.40 4.60 7.00
17:00 MAS Taborsko - Pribram 3.72 3.52 2.50
18:00 Opava - Banik Sokolov 1.45 5.00 7.65
20 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Vitkovice 1.70 4.45 5.27
17:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 3.25 3.40 2.60
17:00 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 1.82 3.65 4.70
22 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Opava - MAS Taborsko 1.30 6.45 13.00
23 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Olympia Praga - Ceske Budejovice 3.45 3.50 2.00
17:00 Frydek Mistek - Graffin Vlasim 2.92 3.55 2.51
17:00 Banik Sokolov - Fotbal Trinec 2.38 3.54 3.00
17:00 Pribram - Slovan Varnsdorf 1.70 4.15 5.50
18:00 Hradec Kralove - Viktoria Zizkov 1.66 4.25 4.80
18:00 Usti nad Labem - Znojmo 2.60 3.40 3.00
18:00 Vitkovice - Pardubice 2.70 3.38 2.84
26 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Banik Sokolov 2.02 3.40 3.94
27 sierpnia 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Pribram 2.94 3.30 2.62
17:00 Fotbal Trinec - Hradec Kralove 2.62 3.30 2.84
17:00 Graffin Vlasim - Olympia Praga 1.40 4.56 7.50
17:00 Ceske Budejovice - Usti nad Labem 1.65 4.10 5.90
17:00 Slovan Varnsdorf - Vitkovice 1.80 4.10 5.40
19:30 Znojmo - Opava 3.18 3.50 2.35
28 sierpnia 2017 1 X 2
17:30 MAS Taborsko - Frydek Mistek 1.85 3.88 4.20
8 września 2017 1 X 2
18:00 Hradec Kralove - Graffin Vlasim 1.74 3.90 5.00
18:00 Usti nad Labem - Fotbal Trinec 2.30 3.51 3.96
9 września 2017 1 X 2
17:00 Frydek Mistek - Viktoria Zizkov 2.50 3.35 3.40
18:00 Opava - Pardubice 1.51 4.50 7.10
10 września 2017 1 X 2
15:00 Banik Sokolov - Znojmo 2.25 3.50 3.94
11 września 2017 1 X 2
16:30 Pribram - Ceske Budejovice 2.40 3.35 3.10
18:00 Vitkovice - MAS Taborsko 2.26 3.44 3.30
15 września 2017 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Vitkovice 1.55 4.89 9.50
16 września 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Znojmo 2.18 3.50 4.33
10:15 Fotbal Trinec - Opava 3.10 3.35 2.40
16:30 MAS Taborsko - Usti nad Labem 1.91 3.60 4.60
16:30 Slovan Varnsdorf - Hradec Kralove 3.10 3.30 2.73
16:30 Pribram - Olympia Praga 1.47 4.50 7.50
17 września 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Banik Sokolov 1.92 3.65 5.25
15:00 Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1.44 5.10 10.00
22 września 2017 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Slovan Varnsdorf 2.30 3.40 3.30
23 września 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Viktoria Zizkov 1.95 3.70 5.00
18:00 Vitkovice - Fotbal Trinec 2.60 3.52 2.88
18:00 Opava - Graffin Vlasim 1.63 4.20 5.80
24 września 2017 1 X 2
15:00 Banik Sokolov - Ceske Budejovice 2.80 3.30 2.80
19:30 Znojmo - MAS Taborsko 1.78 3.80 4.50
25 września 2017 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Pribram 1.88 3.60 4.50
27 września 2017 1 X 2
16:00 Olympia Praga - Slovan Varnsdorf 2.40 3.35 3.08
28 września 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Opava 3.45 3.70 2.17
30 września 2017 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Znojmo 1.95 3.70 4.05
16:00 Pribram - Frydek Mistek 1.44 4.95 8.60
16:00 MAS Taborsko - Pardubice 2.50 3.25 3.10
1 października 2017 1 X 2
16:00 Graffin Vlasim - Usti nad Labem 1.67 3.94 5.40
16:00 Slovan Varnsdorf - Banik Sokolov 2.15 3.37 3.37
17:00 Ceske Budejovice - Vitkovice 1.43 4.85 7.50
9 października 2017 1 X 2
15:30 Frydek Mistek - Olympia Praga 2.25 3.20 3.20
13 października 2017 1 X 2
15:30 Vitkovice - Pribram 3.18 3.54 2.30
18:00 Usti nad Labem - Viktoria Zizkov 2.30 3.42 3.28
14 października 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Graffin Vlasim 2.25 3.48 3.75
15:00 Frydek Mistek - Hradec Kralove 2.76 3.34 2.98
15:30 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 2.30 3.50 3.40
18:00 Opava - Slovan Varnsdorf 1.55 4.80 8.50
15 października 2017 1 X 2
13:00 Znojmo - Ceske Budejovice 2.70 3.25 2.88
15:00 Banik Sokolov - Olympia Praga 1.91 3.75 4.20
18 października 2017 1 X 2
15:30 Olympia Praga - Hradec Kralove 3.50 3.40 2.62
21 października 2017 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Vitkovice 2.28 3.40 3.50
10:15 Fotbal Trinec - Pardubice 2.29 3.40 3.50
15:30 Pribram - Usti nad Labem 1.57 4.33 8.50
16:00 Hradec Kralove - Banik Sokolov 1.67 4.13 5.60
16:15 Ceske Budejovice - Opava 2.45 3.55 3.08
22 października 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Znojmo 2.39 3.58 3.09
15:30 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 1.79 3.74 4.80
15:30 Slovan Varnsdorf - Frydek Mistek 1.83 4.25 5.50
27 października 2017 1 X 2
16:00 Vitkovice - Frydek Mistek 1.73 3.88 5.50
18:00 Usti nad Labem - Hradec Kralove 3.25 3.32 2.50
28 października 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Slovan Varnsdorf 1.67 3.90 6.50
10:15 Fotbal Trinec - Viktoria Zizkov 1.85 3.72 5.50
14:30 MAS Taborsko - Ceske Budejovice 3.76 3.50 2.25
18:00 Opava - Olympia Praga 1.30 5.50 9.50
29 października 2017 1 X 2
14:30 Banik Sokolov - Pribram 2.90 3.40 2.60
31 października 2017 1 X 2
18:00 Znojmo - Graffin Vlasim 2.05 3.70 3.55
4 listopada 2017 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Usti nad Labem 2.40 3.35 3.20
14:00 Hradec Kralove - Vitkovice 1.62 4.00 5.75
14:00 Frydek Mistek - Banik Sokolov 2.73 3.23 2.90
15:15 Pribram - Opava 3.00 3.50 2.60
5 listopada 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - MAS Taborsko 2.10 3.50 3.78
14:00 Graffin Vlasim - Fotbal Trinec 2.20 3.47 3.58
14:00 Slovan Varnsdorf - Znojmo 2.40 3.30 3.70
17:00 Ceske Budejovice - Pardubice 1.98 3.80 4.10
10 listopada 2017 1 X 2
17:00 Vitkovice - Opava 5.50 4.32 2.00
17 listopada 2017 1 X 2
10:15 Pardubice - Pribram 2.45 3.24 3.13
13:00 Opava - Hradec Kralove 2.17 3.66 4.00
18:00 Usti nad Labem - Frydek Mistek 1.80 3.60 5.30
19:30 Znojmo - Olympia Praga 1.70 3.80 4.50
18 listopada 2017 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Ceske Budejovice 3.20 3.18 2.85
13:30 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 2.17 3.48 3.61
19 listopada 2017 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Graffin Vlasim 2.25 3.40 3.28
13:30 Banik Sokolov - Vitkovice 1.86 3.70 4.20
25 listopada 2017 1 X 2
13:30 Frydek Mistek - Pardubice 3.84 3.13 2.25
13:30 Pribram - Fotbal Trinec 1.88 3.64 4.50
14:00 Hradec Kralove - Znojmo 1.86 3.66 4.23
16:15 Ceske Budejovice - Graffin Vlasim 1.68 3.90 6.80
26 listopada 2017 1 X 2
10:15 Olympia Praga - MAS Taborsko 2.75 3.50 2.54
13:30 Slovan Varnsdorf - Viktoria Zizkov 2.00 3.98 4.80
13:30 Banik Sokolov - Usti nad Labem 1.90 3.60 4.51
4 marca 2018 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Olympia Praga 2.20 3.55 3.85
9 marca 2018 1 X 2
17:00 Vitkovice - Viktoria Zizkov 3.20 3.30 2.62
17:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 2.57 3.28 2.80
18:00 Usti nad Labem - Pardubice 2.90 3.25 2.56
10 marca 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Fotbal Trinec 3.60 3.35 2.30
14:30 Pribram - MAS Taborsko 1.53 4.90 8.50
11 marca 2018 1 X 2
11:00 Banik Sokolov - Opava 3.48 3.60 2.25
17 marca 2018 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 2.18 3.30 4.70
15:00 MAS Taborsko - Opava 4.32 3.75 1.83
18 marca 2018 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Hradec Kralove 2.90 3.40 2.63
14:00 Znojmo - Usti nad Labem 2.12 3.80 4.50
17:00 Ceske Budejovice - Olympia Praga 1.48 4.60 8.75
24 marca 2018 1 X 2
10:15 Pardubice - Hradec Kralove 2.83 3.20 2.80
15:00 MAS Taborsko - Banik Sokolov 2.73 3.20 2.94
16:00 Opava - Usti nad Labem 1.31 5.56 10.02
25 marca 2018 1 X 2
15:00 Znojmo - Vitkovice 1.52 4.80 6.40
30 marca 2018 1 X 2
13:15 Usti nad Labem - Ceske Budejovice 3.20 3.30 2.47
14:00 Hradec Kralove - Fotbal Trinec 2.36 3.13 3.36
31 marca 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Graffin Vlasim 2.87 3.35 2.70
15:00 Pribram - Viktoria Zizkov 1.65 4.30 5.30
15:30 Opava - Znojmo 1.45 4.90 7.59
16:00 Frydek Mistek - MAS Taborsko 2.55 3.13 3.26
1 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Banik Sokolov - Pardubice 2.98 3.10 3.09
15:00 Vitkovice - Slovan Varnsdorf 2.64 3.56 2.80
3 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Fotbal Trinec - Frydek Mistek 1.56 4.33 6.32
4 kwietnia 2018 1 X 2
16:30 Graffin Vlasim - Pribram 2.97 3.70 2.33
16:30 Pardubice - Vitkovice 1.50 4.30 6.80
17:00 Ceske Budejovice - Slovan Varnsdorf 1.75 3.90 5.00
7 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Usti nad Labem 1.56 4.10 6.51
16:30 MAS Taborsko - Vitkovice 1.87 3.88 4.33
8 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Pardubice - Opava 3.70 3.66 2.15
10:15 Viktoria Zizkov - Frydek Mistek 1.55 4.35 6.50
15:30 Znojmo - Banik Sokolov 1.95 3.50 4.20
16:30 Graffin Vlasim - Hradec Kralove 2.60 3.50 3.14
16:30 Slovan Varnsdorf - Olympia Praga 1.95 3.60 5.25
17:00 Ceske Budejovice - Pribram 2.70 3.30 2.80
13 kwietnia 2018 1 X 2
16:30 Znojmo - Pardubice 2.28 3.20 3.54
18:00 Usti nad Labem - MAS Taborsko 2.15 3.58 4.32
18:00 Hradec Kralove - Slovan Varnsdorf 1.70 3.90 6.00
14 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Pribram 5.40 3.82 2.00
16:30 Frydek Mistek - Ceske Budejovice 3.38 3.10 2.41
15 kwietnia 2018 1 X 2
13:30 Opava - Fotbal Trinec 1.44 4.80 8.10
15:00 Banik Sokolov - Viktoria Zizkov 2.07 3.60 3.50
17 kwietnia 2018 1 X 2
17:00 Frydek Mistek - Znojmo 2.41 3.65 3.25
17:00 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 2.00 3.88 3.70
20 kwietnia 2018 1 X 2
17:00 Fotbal Trinec - Vitkovice 1.81 3.75 4.70
21 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Frydek Mistek 2.25 3.41 3.40
17:00 Pribram - Hradec Kralove 1.91 3.61 4.04
17:00 MAS Taborsko - Znojmo 2.47 3.45 3.00
22 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Pardubice 2.74 3.35 3.18
17:00 Slovan Varnsdorf - Usti nad Labem 1.88 3.40 4.20
17:00 Ceske Budejovice - Banik Sokolov 1.92 3.61 4.20
17:00 Graffin Vlasim - Opava 4.20 4.20 1.85
24 kwietnia 2018 1 X 2
18:10 Hradec Kralove - Olympia Praga 1.57 4.52 6.90
25 kwietnia 2018 1 X 2
17:00 Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf 2.16 3.40 3.50
17:00 Znojmo - Fotbal Trinec 2.17 3.47 3.52
17:00 Pardubice - MAS Taborsko 1.62 4.75 6.51
17:00 Frydek Mistek - Pribram 4.61 3.99 1.79
17:00 Vitkovice - Ceske Budejovice 3.57 3.60 2.05
18:00 Usti nad Labem - Graffin Vlasim 2.10 3.66 3.95
18:00 Opava - Viktoria Zizkov 1.33 5.75 8.60
28 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Banik Sokolov 2.63 3.40 2.65
10:15 Fotbal Trinec - MAS Taborsko 1.78 3.84 4.61
17:00 Graffin Vlasim - Pardubice 3.10 3.38 2.62
29 kwietnia 2018 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Usti nad Labem 2.07 3.58 3.75
17:00 Hradec Kralove - Frydek Mistek 1.62 4.27 6.00
17:00 Ceske Budejovice - Znojmo 1.91 3.58 4.20
17:00 Slovan Varnsdorf - Opava 3.82 3.83 1.91
17:00 Pribram - Vitkovice 1.38 5.00 8.20
2 maja 2018 1 X 2
17:00 Vitkovice - Graffin Vlasim 2.15 3.66 3.75
4 maja 2018 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Pribram 3.80 3.50 2.11
5 maja 2018 1 X 2
16:00 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 1.79 3.94 4.45
17:00 Frydek Mistek - Slovan Varnsdorf 2.23 3.48 3.65
18:00 Opava - Ceske Budejovice 1.56 4.50 6.13
6 maja 2018 1 X 2
11:30 Pardubice - Fotbal Trinec 1.91 3.70 4.23
15:00 Banik Sokolov - Hradec Kralove 2.90 3.40 2.45
15:00 Vitkovice - Olympia Praga 1.73 4.70 5.70
17:00 Znojmo - Viktoria Zizkov 2.21 3.56 3.50
8 maja 2018 1 X 2
14:00 Slovan Varnsdorf - Pribram 3.28 3.78 2.20
11 maja 2018 1 X 2
18:00 Hradec Kralove - Usti nad Labem 1.61 4.85 7.00
12 maja 2018 1 X 2
10:15 Olympia Praga - Opava 5.65 4.40 1.72
17:00 Pribram - Banik Sokolov 1.30 5.40 10.50
17:00 Frydek Mistek - Vitkovice 2.19 3.45 3.58
13 maja 2018 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Fotbal Trinec 2.33 3.70 3.08
17:00 Ceske Budejovice - MAS Taborsko 1.91 4.00 4.65
17:00 Graffin Vlasim - Znojmo 2.16 3.65 3.35
17:00 Slovan Varnsdorf - Pardubice 3.00 3.45 2.40
16 maja 2018 1 X 2
17:00 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 1.80 3.85 4.60
17:00 MAS Taborsko - Viktoria Zizkov 1.85 3.82 4.50
17:00 Banik Sokolov - Frydek Mistek 2.38 3.40 3.25
17:00 Vitkovice - Hradec Kralove 2.76 3.60 2.92
17:00 Znojmo - Slovan Varnsdorf 2.52 3.40 2.98
17:00 Opava - Pribram 2.05 3.90 3.75
17:00 Pardubice - Ceske Budejovice 2.20 3.40 3.86
18:00 Usti nad Labem - Olympia Praga 1.55 4.60 8.07
20 maja 2018 1 X 2
13:15 Frydek Mistek - Usti nad Labem 2.38 3.40 3.16
13:15 Graffin Vlasim - Viktoria Zizkov 2.48 3.60 2.95
13:15 Olympia Praga - Znojmo 1.89 3.60 4.33
13:15 Ceske Budejovice - Fotbal Trinec 1.91 3.82 4.00
13:15 Vitkovice - Banik Sokolov 1.75 3.95 5.05
13:15 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 4.25 2.80 4.42
13:15 Pribram - Pardubice 1.75 3.95 5.35
13:15 Hradec Kralove - Opava 2.90 3.60 2.90
25 maja 2018 1 X 2
17:00 Opava - Frydek Mistek 1.19 7.65 15.00
17:00 Znojmo - Pribram 6.89 4.60 1.91
17:00 Viktoria Zizkov - Ceske Budejovice 2.60 3.60 2.76
17:00 MAS Taborsko - Hradec Kralove 2.70 3.60 2.66
17:00 Pardubice - Olympia Praga 1.53 5.10 7.20
17:00 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 2.90 3.21 3.25
17:00 Fotbal Trinec - Slovan Varnsdorf 2.00 3.60 4.15
17:00 Usti nad Labem - Vitkovice 2.16 3.60 3.61
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
2 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Vysehrad - Graffin Vlasim 4.70 3.60 1.97
5 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Domazlice - Chrudim 2.05 3.48 3.48
8 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Hlucin - Sigma Ołomuniec 15.00 6.64 1.29
18:00 Ołomuniec HFK - Zbrojovka Brno 8.41 5.30 1.47
9 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Loko Vltavin - Teplice 10.50 5.94 1.36
17:00 Kraluv Dvur - MAS Taborsko 2.90 3.52 3.30
17:00 Pisek - Pardubice 2.89 3.48 2.68
17:00 Zivanice - Slovan Varnsdorf 5.50 3.85 1.61
17:00 Prevysov - Dukla Praga 9.93 6.26 1.36
17:30 Stechovice - Pribram 2.94 3.42 2.55
15 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Prostejov - Opava 5.80 4.42 1.60
19 września 2017 1 X 2
16:00 MAS Taborsko - Teplice 7.25 5.01 1.49
18:00 Bohemians 1905 - Graffin Vlasim 1.41 5.00 10.19
20 września 2017 1 X 2
16:00 Ołomuniec HFK - Hradec Kralove 7.50 4.99 1.45
16:00 Domazlice - Dukla Praga 5.94 4.95 1.50
16:00 Zivanice - Sigma Ołomuniec 11.50 7.30 1.19
17:00 Kromeriz - Karvina 5.00 4.30 1.58
17:00 Vysocina Jihlava - Banik Sokolov 1.72 3.94 4.99
17:00 Baumit Jablonec - Viktoria Zizkov 1.24 7.00 12.00
17:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.33 6.13 10.00
18:15 Znojmo - Sparta Praga 7.50 5.80 1.38
18:30 Slavia Praga - Fotbal Trinec 1.14 11.00 25.00
4 października 2017 1 X 2
16:00 Pisek - Fastav Zlin 12.74 6.64 1.28
18:00 Usti nad Labem - Slovacko 5.72 4.15 1.61
5 października 2017 1 X 2
17:00 Viktoria Pilzno - Opava 1.35 5.75 10.50
24 października 2017 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 2.42 3.44 3.30
18:00 Teplice - Hradec Kralove 1.38 5.40 10.00
25 października 2017 1 X 2
14:30 Domazlice - Mlada Boleslav 7.00 5.40 1.45
15:00 Graffin Vlasim - Fastav Zlin 5.10 3.86 1.80
17:00 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.34 5.90 13.64
18:00 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 7.10 4.33 1.51
1 listopada 2017 1 X 2
17:30 Slovan Liberec - Karvina 2.86 5.20 10.09
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.91 4.90 7.27
28 lutego 2018 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Fastav Zlin 3.88 3.50 2.07
17:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.98 3.64 3.94
7 marca 2018 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.53 4.43 7.32
17:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 1.39 5.10 9.55
14 marca 2018 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Fastav Zlin 3.38 3.53 2.26
17:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.96 3.66 4.43
17 kwietnia 2018 1 X 2
19:00 Slavia Praga - Mlada Boleslav 1.39 5.20 9.50
25 kwietnia 2018 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Baumit Jablonec 3.71 3.54 2.13
9 maja 2018 1 X 2
19:15 Slavia Praga - Baumit Jablonec 2.34 3.20 3.72