loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Macedonia

Macedonia - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: MFL.

Piłka Nożna Macedonia MFL Najwyższe kursy
12 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Shkendija Tetowo - Vardar Skopje 2.44 3.70 2.53
17:00 Rabotnicki Skopje - Renova 1.78 3.75 4.30
13 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Sileks Kratovo - FK Skopje 1.62 4.05 8.00
17:00 Shkupi Skopje - Akademija Pandev 1.96 3.36 4.00
17:00 Pobeda Prilep - Pelister 5.00 3.90 1.73
19 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Renova - Sileks Kratovo 1.86 3.50 3.98
20 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Vardar Skopje - Pobeda Prilep 1.30 6.75 10.50
17:00 Akademija Pandev - FK Skopje 1.73 4.33 7.25
17:00 Pelister - Rabotnicki Skopje 2.30 4.20 6.40
21 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Shkupi Skopje - Shkendija Tetowo 5.70 3.80 1.60
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 FK Skopje - Renova 2.05 3.30 3.40
16:30 Pobeda Prilep - Shkupi Skopje 2.01 3.52 4.41
16:30 Sileks Kratovo - Pelister 2.39 2.99 3.10
27 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Shkendija Tetowo - Akademija Pandev 1.26 5.75 10.50
9 września 2017 1 X 2
16:00 Vardar Skopje - Sileks Kratovo 1.36 4.85 7.50
10 września 2017 1 X 2
16:00 Akademija Pandev - Renova 1.67 3.86 4.75
16:00 Shkupi Skopje - Rabotnicki Skopje 2.75 3.25 2.63
16:00 Pelister - FK Skopje 1.50 4.80 21.00
16:00 Shkendija Tetowo - Pobeda Prilep 1.27 5.75 11.50
16 września 2017 1 X 2
15:30 Renova - Pelister 2.38 3.56 2.94
17 września 2017 1 X 2
15:30 Pobeda Prilep - Akademija Pandev 1.95 3.48 4.10
15:30 Rabotnicki Skopje - Shkendija Tetowo 4.20 3.68 1.91
15:30 FK Skopje - Vardar Skopje 9.00 4.75 1.40
15:30 Sileks Kratovo - Shkupi Skopje 1.67 3.65 6.25
20 września 2017 1 X 2
15:30 Pobeda Prilep - Rabotnicki Skopje 2.42 3.64 2.58
15:30 Shkendija Tetowo - Sileks Kratovo 1.25 6.90 14.50
15:30 Shkupi Skopje - FK Skopje 1.67 3.60 6.50
15:30 Akademija Pandev - Pelister 2.35 3.32 2.88
15:30 Vardar Skopje - Renova 1.25 6.10 12.00
23 września 2017 1 X 2
15:30 Renova - Shkupi Skopje 1.65 3.96 7.00
24 września 2017 1 X 2
15:30 Pelister - Vardar Skopje 5.09 3.62 1.87
15:30 Sileks Kratovo - Pobeda Prilep 1.60 3.88 5.40
15:30 FK Skopje - Shkendija Tetowo 10.50 5.25 1.30
15:30 Rabotnicki Skopje - Akademija Pandev 1.88 3.40 4.25
27 września 2017 1 X 2
15:30 Shkupi Skopje - Pelister 2.60 3.24 2.76
15:30 Rabotnicki Skopje - Sileks Kratovo 1.44 4.05 8.50
15:30 Pobeda Prilep - FK Skopje 1.50 3.80 6.29
15:30 Shkendija Tetowo - Renova 1.25 5.35 11.50
30 września 2017 1 X 2
15:00 Renova - Pobeda Prilep 1.75 3.54 4.80
15:00 FK Skopje - Rabotnicki Skopje 3.02 3.20 2.20
15:00 Sileks Kratovo - Akademija Pandev 1.69 3.58 5.50
15:00 Pelister - Shkendija Tetowo 4.10 3.62 1.85
1 października 2017 1 X 2
15:00 Vardar Skopje - Shkupi Skopje 1.22 6.50 21.00
14 października 2017 1 X 2
14:30 Renova - Rabotnicki Skopje 2.54 3.15 2.75
14:30 FK Skopje - Sileks Kratovo 2.82 3.00 2.50
14:30 Akademija Pandev - Shkupi Skopje 1.75 3.58 4.65
14:30 Vardar Skopje - Shkendija Tetowo 1.83 3.56 4.55
14:30 Pelister - Pobeda Prilep 1.60 3.86 6.00
22 października 2017 1 X 2
14:30 FK Skopje - Akademija Pandev 3.25 3.30 2.20
14:30 Sileks Kratovo - Renova 1.97 3.40 3.90
14:30 Shkendija Tetowo - Shkupi Skopje 1.22 5.90 12.50
14:30 Pobeda Prilep - Vardar Skopje 6.50 4.45 1.46
14:30 Rabotnicki Skopje - Pelister 2.05 3.52 3.50
25 października 2017 1 X 2
14:30 Shkupi Skopje - Pobeda Prilep 1.82 3.48 4.20
14:30 Renova - FK Skopje 1.75 3.60 5.00
14:30 Pelister - Sileks Kratovo 1.72 3.62 5.20
14:30 Akademija Pandev - Shkendija Tetowo 3.86 3.80 1.87
14:30 Rabotnicki Skopje - Vardar Skopje 5.60 3.84 1.57
28 października 2017 1 X 2
13:30 Renova - Akademija Pandev 1.80 3.56 4.65
29 października 2017 1 X 2
13:30 Sileks Kratovo - Vardar Skopje 5.50 3.88 1.59
13:30 FK Skopje - Pelister 2.75 3.25 2.87
13:30 Pobeda Prilep - Shkendija Tetowo 6.50 5.20 1.37
13:30 Rabotnicki Skopje - Shkupi Skopje 1.57 3.72 6.20
5 listopada 2017 1 X 2
13:30 Pelister - Renova 1.95 3.28 4.25
13:30 Vardar Skopje - FK Skopje 1.15 7.25 16.25
13:30 Shkupi Skopje - Sileks Kratovo 1.95 3.38 4.65
13:30 Shkendija Tetowo - Rabotnicki Skopje 1.26 5.50 11.00
13:30 Akademija Pandev - Pobeda Prilep 1.53 4.50 5.50
16 listopada 2017 1 X 2
13:00 Renova - Vardar Skopje 4.60 3.92 1.78
13:00 Pelister - Akademija Pandev 2.07 3.75 4.18
13:00 Sileks Kratovo - Shkendija Tetowo 6.50 4.15 1.87
13:00 Rabotnicki Skopje - Pobeda Prilep 1.67 8.90 15.00