loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Niemcy

Niemcy - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Bundesliga, 2. Bundesliga, III liga, Puchar, Regionalliga Nord, Regionalliga Nordost, Regionalliga West, Regionalliga Sudwest, Regionalliga Bavaria.

Piłka Nożna Niemcy Bundesliga Najwyższe kursy
18 sierpnia 2017 1 X 2
20:30 Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 1.30 6.68 13.00
19 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Hertha BSC - Stuttgart 2.15 3.64 4.07
15:30 Mainz 05 - Hannover 96 2.10 3.80 4.70
15:30 Hoffenheim - Werder Brema 1.85 4.20 4.54
15:30 Wolfsburg - Borussia Dortmund 4.20 4.06 1.97
15:30 Hamburger SV - Augsburg 2.33 3.35 3.75
18:30 Schalke 04 - RB Lipsk 2.93 3.50 2.62
20 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt 2.94 3.22 2.90
18:00 Monchengladbach - 1. FC Koln 1.91 3.87 5.10
25 sierpnia 2017 1 X 2
20:30 1. FC Koln - Hamburger SV 2.09 3.55 4.33
26 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Bayer Leverkusen - Hoffenheim 2.30 4.10 4.00
15:30 Augsburg - Monchengladbach 3.46 3.56 2.35
15:30 Eintracht Frankfurt - Wolfsburg 2.50 3.41 3.75
15:30 Stuttgart - Mainz 05 2.50 3.56 3.10
15:30 Werder Brema - Bayern Monachium 14.30 7.55 1.29
18:30 Borussia Dortmund - Hertha BSC 1.45 5.30 8.75
27 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 RB Lipsk - Freiburg 1.42 5.20 9.82
18:00 Hannover 96 - Schalke 04 3.45 3.47 2.53
8 września 2017 1 X 2
20:30 Hamburger SV - RB Lipsk 4.25 3.98 1.97
9 września 2017 1 X 2
15:30 Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 1.99 3.75 4.25
15:30 Mainz 05 - Bayer Leverkusen 3.51 3.69 2.45
15:30 Freiburg - Borussia Dortmund 10.50 6.15 1.44
15:30 Augsburg - 1. FC Koln 2.45 3.47 3.52
15:30 Wolfsburg - Hannover 96 1.93 3.76 4.64
18:30 Hoffenheim - Bayern Monachium 7.01 5.30 1.50
10 września 2017 1 X 2
15:30 Hertha BSC - Werder Brema 2.16 3.58 3.90
18:00 Schalke 04 - Stuttgart 1.82 4.02 5.20
15 września 2017 1 X 2
20:30 Hannover 96 - Hamburger SV 2.45 3.63 4.33
16 września 2017 1 X 2
15:30 Bayern Monachium - Mainz 05 1.18 8.98 20.00
15:30 Stuttgart - Wolfsburg 2.45 3.70 3.36
15:30 Werder Brema - Schalke 04 2.88 3.46 2.75
15:30 Eintracht Frankfurt - Augsburg 2.08 3.65 4.65
18:30 RB Lipsk - Monchengladbach 1.75 4.22 5.30
17 września 2017 1 X 2
13:30 Hoffenheim - Hertha BSC 1.88 3.90 5.10
15:30 Bayer Leverkusen - Freiburg 1.44 5.40 8.54
18:00 Borussia Dortmund - 1. FC Koln 1.36 6.10 9.75
19 września 2017 1 X 2
18:30 Monchengladbach - Stuttgart 1.75 4.20 5.50
20:30 Wolfsburg - Werder Brema 2.05 3.77 4.33
20:30 Schalke 04 - Bayern Monachium 8.00 4.69 1.61
20:30 Augsburg - RB Lipsk 3.60 3.62 2.32
20 września 2017 1 X 2
18:30 1. FC Koln - Eintracht Frankfurt 3.10 3.38 2.70
20:30 Freiburg - Hannover 96 3.09 3.40 2.61
20:30 Hertha BSC - Bayer Leverkusen 3.24 3.58 2.65
20:30 Mainz 05 - Hoffenheim 2.64 3.63 2.90
20:30 Hamburger SV - Borussia Dortmund 9.00 5.70 1.50
22 września 2017 1 X 2
20:30 Bayern Monachium - Wolfsburg 1.17 11.05 25.00
23 września 2017 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Schalke 04 2.20 3.80 3.69
15:30 Werder Brema - Freiburg 1.82 4.05 4.71
15:30 RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1.81 4.50 8.00
15:30 Stuttgart - Augsburg 2.25 3.50 3.62
15:30 Mainz 05 - Hertha BSC 2.26 3.35 3.68
18:30 Borussia Dortmund - Monchengladbach 1.44 5.59 8.10
24 września 2017 1 X 2
15:30 Hannover 96 - 1. FC Koln 2.10 3.67 3.90
18:00 Bayer Leverkusen - Hamburger SV 1.42 5.55 10.00
29 września 2017 1 X 2
20:30 Schalke 04 - Bayer Leverkusen 2.79 3.68 2.88
30 września 2017 1 X 2
15:30 Eintracht Frankfurt - Stuttgart 2.30 3.60 4.20
15:30 Monchengladbach - Hannover 96 1.80 4.12 5.30
15:30 Wolfsburg - Mainz 05 2.26 3.45 4.20
15:30 Augsburg - Borussia Dortmund 6.75 4.60 1.65
18:30 Hamburger SV - Werder Brema 2.71 3.44 2.92
1 października 2017 1 X 2
13:30 Freiburg - Hoffenheim 3.50 3.63 2.30
15:30 Hertha BSC - Bayern Monachium 13.00 6.50 1.40
18:00 1. FC Koln - RB Lipsk 3.96 3.60 2.16
13 października 2017 1 X 2
20:30 Stuttgart - 1. FC Koln 2.00 3.73 4.84
14 października 2017 1 X 2
15:30 Mainz 05 - Hamburger SV 1.84 3.80 5.50
15:30 Bayern Monachium - Freiburg 1.10 14.00 36.00
15:30 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 2.75 3.40 3.10
15:30 Hoffenheim - Augsburg 1.89 4.00 4.86
15:30 Hertha BSC - Schalke 04 2.75 3.30 2.96
18:30 Borussia Dortmund - RB Lipsk 1.56 4.77 6.40
15 października 2017 1 X 2
15:30 Bayer Leverkusen - Wolfsburg 1.58 4.66 6.52
18:00 Werder Brema - Monchengladbach 2.91 3.61 2.60
20 października 2017 1 X 2
20:30 Schalke 04 - Mainz 05 1.80 4.00 5.70
21 października 2017 1 X 2
15:30 RB Lipsk - Stuttgart 1.70 5.20 7.60
15:30 Augsburg - Hannover 96 2.01 3.75 4.20
15:30 Monchengladbach - Bayer Leverkusen 2.95 3.85 2.60
15:30 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 4.60 3.80 2.05
18:30 Hamburger SV - Bayern Monachium 17.00 7.66 1.24
22 października 2017 1 X 2
13:30 1. FC Koln - Werder Brema 2.59 3.54 3.09
15:30 Freiburg - Hertha BSC 3.10 3.26 2.71
18:00 Wolfsburg - Hoffenheim 2.63 3.64 2.88
27 października 2017 1 X 2
20:30 Mainz 05 - Eintracht Frankfurt 3.10 3.46 2.88
28 października 2017 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Monchengladbach 2.35 3.85 3.40
15:30 Hannover 96 - Borussia Dortmund 7.60 5.28 1.50
15:30 Hertha BSC - Hamburger SV 2.26 3.50 4.90
15:30 Bayer Leverkusen - 1. FC Koln 1.45 5.50 9.00
15:30 Schalke 04 - Wolfsburg 1.95 3.69 5.00
18:30 Bayern Monachium - RB Lipsk 1.42 5.70 8.50
29 października 2017 1 X 2
15:30 Werder Brema - Augsburg 2.38 3.59 3.82
18:00 Stuttgart - Freiburg 1.90 3.88 4.41
3 listopada 2017 1 X 2
20:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1.86 3.99 5.00
4 listopada 2017 1 X 2
15:30 Augsburg - Bayer Leverkusen 3.40 3.76 2.21
15:30 Monchengladbach - Mainz 05 1.82 4.45 5.92
15:30 RB Lipsk - Hannover 96 1.55 4.80 7.20
15:30 Freiburg - Schalke 04 4.12 3.56 2.25
15:30 Hamburger SV - Stuttgart 2.90 3.40 2.80
18:30 Borussia Dortmund - Bayern Monachium 3.84 4.20 2.00
5 listopada 2017 1 X 2
15:30 1. FC Koln - Hoffenheim 2.80 3.68 2.76
18:00 Wolfsburg - Hertha BSC 2.03 3.52 4.40
17 listopada 2017 1 X 2
20:30 Stuttgart - Borussia Dortmund 5.00 4.50 1.82
18 listopada 2017 1 X 2
15:30 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 2.36 3.74 4.10
15:30 Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2.46 3.80 3.00
15:30 Bayern Monachium - Augsburg 1.20 8.90 19.00
15:30 Mainz 05 - 1. FC Koln 2.10 3.70 4.45
15:30 Wolfsburg - Freiburg 1.68 4.10 6.03
18:30 Hertha BSC - Monchengladbach 3.15 3.54 2.45
19 listopada 2017 1 X 2
15:30 Schalke 04 - Hamburger SV 1.79 4.00 6.00
18:00 Werder Brema - Hannover 96 2.28 3.70 3.45
Piłka Nożna Niemcy 2. Bundesliga Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
20:30 Bochum - St. Pauli 2.54 3.37 3.44
29 lipca 2017 1 X 2
13:00 Ingolstadt - Union Berlin 2.15 3.47 3.90
15:30 Darmstadt - Greuther Furth 2.21 3.40 3.83
15:30 Arminia Bielefeld - Jahn Regensburg 2.10 3.60 4.32
30 lipca 2017 1 X 2
13:30 Norymberga - Kaiserslautern 2.25 3.41 3.92
15:30 Holstein Kiel - Sandhausen 2.26 3.30 4.10
15:30 Dynamo Drezno - Duisburg 2.26 3.47 3.60
31 lipca 2017 1 X 2
20:30 Fortuna Dusseldorf - Eintracht Braunschweig 2.60 3.40 3.76
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Sandhausen - Ingolstadt 3.80 3.30 2.35
18:30 Union Berlin - Holstein Kiel 1.98 3.79 5.50
20:30 Kaiserslautern - Darmstadt 2.81 3.22 3.01
5 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Duisburg - Bochum 2.78 3.41 2.88
15:30 Eintracht Braunschweig - Heidenheim 2.26 3.36 3.64
6 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Jahn Regensburg - Norymberga 3.00 3.52 2.63
15:30 Greuther Furth - Arminia Bielefeld 2.31 3.32 3.86
15:30 Erzgebirge Aue - Fortuna Dusseldorf 2.74 3.22 2.90
7 sierpnia 2017 1 X 2
20:30 St. Pauli - Dynamo Drezno 1.95 3.86 5.43
9 sierpnia 2017 1 X 2
20:00 Heidenheim - Erzgebirge Aue 2.11 3.42 4.08
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Eintracht Braunschweig - Erzgebirge Aue 1.84 3.78 5.03
18:30 Darmstadt - St. Pauli 2.68 3.30 3.09
19 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Heidenheim - Duisburg 2.13 3.36 4.02
13:00 Fortuna Dusseldorf - Kaiserslautern 2.06 3.41 4.23
13:00 Dynamo Drezno - Sandhausen 2.15 3.52 4.00
20 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Holstein Kiel - Greuther Furth 2.14 3.42 4.23
13:30 Ingolstadt - Jahn Regensburg 1.67 4.11 6.50
13:30 Norymberga - Union Berlin 2.59 3.53 2.95
21 sierpnia 2017 1 X 2
20:30 Arminia Bielefeld - Bochum 2.49 3.50 3.20
25 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Duisburg - Darmstadt 2.88 3.30 3.42
18:30 Greuther Furth - Ingolstadt 3.00 3.35 2.61
26 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Erzgebirge Aue - Norymberga 2.90 3.30 2.74
13:00 St. Pauli - Heidenheim 2.10 3.50 4.30
13:00 Jahn Regensburg - Holstein Kiel 3.00 3.61 2.90
27 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Sandhausen - Fortuna Dusseldorf 2.50 3.22 3.26
13:30 Union Berlin - Arminia Bielefeld 1.77 4.09 5.75
13:30 Bochum - Dynamo Drezno 1.91 4.06 4.85
28 sierpnia 2017 1 X 2
20:30 Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig 2.62 3.25 3.20
8 września 2017 1 X 2
18:30 Heidenheim - Jahn Regensburg 2.05 3.63 3.97
18:30 Dynamo Drezno - Greuther Furth 2.42 3.44 3.22
9 września 2017 1 X 2
13:00 Arminia Bielefeld - Duisburg 2.32 3.49 3.61
13:00 Holstein Kiel - Kaiserslautern 1.82 3.80 5.42
13:00 Ingolstadt - Erzgebirge Aue 1.85 3.64 5.08
10 września 2017 1 X 2
13:30 Fortuna Dusseldorf - Union Berlin 2.60 3.44 3.14
13:30 Darmstadt - Bochum 2.30 3.58 3.50
13:30 Eintracht Braunschweig - Sandhausen 2.13 3.60 4.05
11 września 2017 1 X 2
20:30 Norymberga - St. Pauli 2.20 3.66 4.04
15 września 2017 1 X 2
18:30 Union Berlin - Eintracht Braunschweig 2.00 3.77 4.68
18:30 Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 2.93 3.39 2.67
16 września 2017 1 X 2
13:00 Duisburg - Norymberga 2.50 3.44 3.38
13:00 Sandhausen - Kaiserslautern 2.30 3.29 3.81
13:00 St. Pauli - Ingolstadt 2.84 3.30 3.00
17 września 2017 1 X 2
13:30 Bochum - Heidenheim 2.03 3.63 4.07
13:30 Jahn Regensburg - Dynamo Drezno 2.50 3.82 2.90
13:30 Greuther Furth - Fortuna Dusseldorf 3.00 3.38 2.64
13:30 Darmstadt - Arminia Bielefeld 2.21 3.49 3.87
19 września 2017 1 X 2
18:30 Kaiserslautern - Erzgebirge Aue 2.52 3.10 3.66
18:30 Ingolstadt - Duisburg 1.70 4.12 6.50
18:30 Holstein Kiel - St. Pauli 1.91 3.80 5.00
18:30 Sandhausen - Union Berlin 2.84 3.50 2.98
20 września 2017 1 X 2
18:30 Heidenheim - Darmstadt 2.45 3.30 3.32
18:30 Dynamo Drezno - Arminia Bielefeld 2.16 3.72 3.84
18:30 Fortuna Dusseldorf - Jahn Regensburg 1.79 4.00 4.91
18:30 Eintracht Braunschweig - Greuther Furth 2.27 3.53 3.60
21 września 2017 1 X 2
20:30 Norymberga - Bochum 2.35 3.60 3.40
22 września 2017 1 X 2
18:30 Erzgebirge Aue - Sandhausen 2.74 3.25 3.06
18:30 Duisburg - Holstein Kiel 3.05 3.65 2.53
23 września 2017 1 X 2
13:00 Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig 3.00 3.55 2.72
13:00 St. Pauli - Fortuna Dusseldorf 2.50 3.30 3.25
13:00 Arminia Bielefeld - Heidenheim 2.38 3.50 3.30
24 września 2017 1 X 2
13:30 Bochum - Ingolstadt 2.92 3.50 2.60
13:30 Greuther Furth - Norymberga 2.56 3.45 2.95
13:30 Darmstadt - Dynamo Drezno 2.23 3.64 4.10
25 września 2017 1 X 2
20:30 Union Berlin - Kaiserslautern 1.73 4.00 5.90
29 września 2017 1 X 2
18:30 Ingolstadt - Darmstadt 2.00 3.94 4.75
18:30 Kaiserslautern - Greuther Furth 2.89 3.35 3.05
30 września 2017 1 X 2
13:00 Norymberga - Arminia Bielefeld 2.09 3.80 4.00
13:00 Erzgebirge Aue - Union Berlin 3.47 3.46 2.70
13:00 Holstein Kiel - Bochum 2.02 3.81 4.16
1 października 2017 1 X 2
13:30 Sandhausen - Jahn Regensburg 2.03 3.55 4.60
13:30 Heidenheim - Dynamo Drezno 2.44 3.61 3.20
13:30 Eintracht Braunschweig - St. Pauli 2.71 3.38 3.00
2 października 2017 1 X 2
20:30 Fortuna Dusseldorf - Duisburg 2.13 3.75 5.25
13 października 2017 1 X 2
18:30 Duisburg - Eintracht Braunschweig 2.45 3.74 3.62
18:30 St. Pauli - Kaiserslautern 1.86 3.52 5.30
14 października 2017 1 X 2
13:00 Bochum - Sandhausen 2.35 3.40 3.36
13:00 Dynamo Drezno - Ingolstadt 3.50 3.59 2.55
13:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Dusseldorf 2.56 3.50 2.95
15 października 2017 1 X 2
13:30 Jahn Regensburg - Union Berlin 3.53 3.79 2.24
13:30 Heidenheim - Holstein Kiel 3.40 3.62 2.40
13:30 Greuther Furth - Erzgebirge Aue 2.35 3.40 3.53
16 października 2017 1 X 2
20:30 Darmstadt - Norymberga 2.79 3.65 2.80
20 października 2017 1 X 2
18:30 Ingolstadt - Heidenheim 1.78 4.38 6.40
18:30 Fortuna Dusseldorf - Darmstadt 2.00 4.10 5.08
21 października 2017 1 X 2
13:00 Union Berlin - Greuther Furth 1.75 4.06 5.72
13:00 Eintracht Braunschweig - Bochum 2.41 3.47 3.32
13:00 Holstein Kiel - Arminia Bielefeld 1.62 4.75 6.21
22 października 2017 1 X 2
13:30 Kaiserslautern - Duisburg 2.64 3.32 3.00
13:30 Erzgebirge Aue - Jahn Regensburg 2.23 3.57 3.53
13:30 Norymberga - Dynamo Drezno 2.01 3.90 3.97
23 października 2017 1 X 2
20:30 Sandhausen - St. Pauli 2.92 3.11 3.10
27 października 2017 1 X 2
18:30 St. Pauli - Erzgebirge Aue 2.07 3.32 4.45
18:30 Arminia Bielefeld - Ingolstadt 4.25 3.75 2.05
28 października 2017 1 X 2
13:00 Jahn Regensburg - Kaiserslautern 2.20 3.52 3.66
13:00 Greuther Furth - Sandhausen 2.60 3.24 3.13
13:00 Darmstadt - Holstein Kiel 3.75 3.92 2.18
29 października 2017 1 X 2
13:30 Duisburg - Union Berlin 3.10 3.78 2.40
13:30 Heidenheim - Norymberga 3.10 3.70 2.39
30 października 2017 1 X 2
20:30 Bochum - Fortuna Dusseldorf 2.78 3.47 2.80
3 listopada 2017 1 X 2
18:30 Kaiserslautern - Bochum 3.25 3.30 2.60
18:30 Sandhausen - Duisburg 2.51 3.35 3.30
4 listopada 2017 1 X 2
13:00 Jahn Regensburg - Greuther Furth 2.45 3.51 3.14
13:00 Union Berlin - St. Pauli 1.91 3.87 4.54
13:00 Eintracht Braunschweig - Darmstadt 2.14 3.52 3.86
5 listopada 2017 1 X 2
13:30 Fortuna Dusseldorf - Heidenheim 1.86 3.71 5.50
13:30 Holstein Kiel - Dynamo Drezno 1.65 4.81 6.20
13:30 Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld 2.41 3.31 3.40
6 listopada 2017 1 X 2
20:30 Norymberga - Ingolstadt 3.05 3.64 2.47
17 listopada 2017 1 X 2
18:30 Arminia Bielefeld - Eintracht Braunschweig 2.66 3.47 3.10
18:30 Darmstadt - Sandhausen 2.93 3.25 3.10
18 listopada 2017 1 X 2
13:00 Bochum - Greuther Furth 1.97 3.72 4.10
13:00 Heidenheim - Union Berlin 3.17 3.48 2.39
13:00 Norymberga - Holstein Kiel 3.50 3.83 2.20
19 listopada 2017 1 X 2
13:30 Ingolstadt - Fortuna Dusseldorf 1.74 3.94 5.50
13:30 St. Pauli - Jahn Regensburg 1.99 3.65 4.45
13:30 Duisburg - Erzgebirge Aue 2.20 3.40 3.72
20 listopada 2017 1 X 2
20:30 Dynamo Drezno - Kaiserslautern 2.07 3.50 4.32
Piłka Nożna Niemcy III liga Najwyższe kursy
21 lipca 2017 1 X 2
20:30 Karlsruhe - Osnabruck 1.80 4.02 7.23
22 lipca 2017 1 X 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Carl Zeiss Jena 1.85 3.75 5.70
14:00 Sportfreunde Lotte - Hansa Rostock 2.45 3.38 3.90
14:00 Fortuna Kolonia - Aalen 3.17 3.21 3.02
14:00 Rot Weiss Erfurt - Preussen Munster 2.84 3.20 3.30
14:00 Werder Brema II - Unterhaching 3.45 3.48 2.38
14:00 Hallescher FC - Paderborn 2.13 3.35 3.81
14:00 Meppen - Wurzburger Kickers 3.27 3.27 2.45
23 lipca 2017 1 X 2
14:00 Chemnitzer - Zwickau 2.16 3.50 3.64
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Magdeburg 2.92 3.24 2.75
28 lipca 2017 1 X 2
19:00 Osnabruck - Wehen Wiesbaden 2.83 3.31 2.88
19:00 Unterhaching - Karlsruhe 2.84 3.50 2.62
29 lipca 2017 1 X 2
14:00 Preussen Munster - Meppen 2.00 3.75 4.79
14:00 Paderborn - Chemnitzer 2.25 3.45 3.69
14:00 Magdeburg - Rot Weiss Erfurt 1.75 3.75 6.00
14:00 Aalen - Hallescher FC 2.24 3.34 3.60
14:00 Zwickau - Sportfreunde Lotte 1.95 3.55 4.45
14:00 Carl Zeiss Jena - Fortuna Kolonia 2.38 3.60 3.22
14:00 Hansa Rostock - Sonnenhof Grossaspach 2.28 3.36 3.60
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Wurzburger Kickers - Werder Brema II 1.83 3.70 4.75
1 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Sonnenhof Grossaspach - Zwickau 2.42 3.40 3.30
19:00 Rot Weiss Erfurt - Hansa Rostock 3.06 3.18 2.65
19:00 Wehen Wiesbaden - Unterhaching 2.01 3.72 4.85
19:00 Sportfreunde Lotte - Paderborn 2.51 3.47 3.10
19:00 Hallescher FC - Carl Zeiss Jena 1.77 3.74 5.50
2 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Fortuna Kolonia - Osnabruck 2.19 3.42 3.66
19:00 Werder Brema II - Karlsruhe 3.52 3.34 2.56
19:00 Meppen - Magdeburg 3.16 3.42 2.38
19:00 Wurzburger Kickers - Preussen Munster 2.22 3.40 3.80
19:00 Chemnitzer - Aalen 2.39 3.40 3.30
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Zwickau - Rot Weiss Erfurt 1.91 3.35 4.98
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Unterhaching - Fortuna Kolonia 2.16 3.56 3.90
14:00 Hansa Rostock - Meppen 1.91 3.58 4.61
14:00 Karlsruhe - Wehen Wiesbaden 2.23 3.34 3.61
14:00 Aalen - Sportfreunde Lotte 2.00 3.40 4.45
14:00 Preussen Munster - Werder Brema II 2.03 3.48 4.20
14:00 Carl Zeiss Jena - Chemnitzer 2.60 3.31 3.25
14:00 Paderborn - Sonnenhof Grossaspach 2.01 3.53 4.28
6 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Osnabruck - Hallescher FC 2.74 3.29 2.82
14:00 Magdeburg - Wurzburger Kickers 2.45 3.25 3.60
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Fortuna Kolonia - Karlsruhe 2.70 3.40 2.90
19:00 Meppen - Zwickau 2.60 3.43 3.09
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Werder Brema II - Wehen Wiesbaden 3.02 3.26 2.70
14:00 Preussen Munster - Magdeburg 2.64 3.40 2.92
14:00 Chemnitzer - Osnabruck 2.33 3.41 3.80
14:00 Hallescher FC - Unterhaching 2.20 3.52 3.60
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Aalen 2.66 3.30 2.88
14:00 Rot Weiss Erfurt - Paderborn 3.37 3.30 2.41
20 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Wurzburger Kickers - Hansa Rostock 2.15 3.57 5.50
14:00 Sportfreunde Lotte - Carl Zeiss Jena 2.06 3.46 4.01
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Paderborn - Meppen 1.83 3.92 4.75
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Fortuna Kolonia 1.99 3.58 4.78
14:00 Aalen - Rot Weiss Erfurt 1.80 3.75 5.56
14:00 Carl Zeiss Jena - Sonnenhof Grossaspach 2.40 3.39 3.40
14:00 Magdeburg - Werder Brema II 1.91 3.81 5.40
14:00 Karlsruhe - Hallescher FC 1.94 4.10 4.53
14:00 Unterhaching - Chemnitzer 1.91 4.01 5.50
14:00 Osnabruck - Sportfreunde Lotte 2.25 3.51 3.73
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Hansa Rostock - Preussen Munster 2.61 3.25 3.00
14:00 Zwickau - Wurzburger Kickers 3.05 3.15 2.71
8 września 2017 1 X 2
19:00 Preussen Munster - Zwickau 2.05 3.62 4.10
19:00 Werder Brema II - Fortuna Kolonia 2.70 3.41 2.94
9 września 2017 1 X 2
14:00 Hallescher FC - Wehen Wiesbaden 2.81 3.40 2.72
14:00 Chemnitzer - Karlsruhe 3.00 3.40 2.55
14:00 Sportfreunde Lotte - Unterhaching 2.64 3.45 2.79
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Osnabruck 2.50 3.33 3.13
14:00 Wurzburger Kickers - Paderborn 2.35 3.40 3.50
14:00 Rot Weiss Erfurt - Carl Zeiss Jena 2.62 3.18 3.45
14:00 Magdeburg - Hansa Rostock 1.75 3.69 5.69
10 września 2017 1 X 2
14:00 Meppen - Aalen 2.76 3.40 2.88
15 września 2017 1 X 2
19:00 Wehen Wiesbaden - Chemnitzer 1.70 4.15 6.50
19:00 Zwickau - Magdeburg 3.33 3.32 2.35
19:00 Osnabruck - Rot Weiss Erfurt 1.91 3.62 5.10
16 września 2017 1 X 2
14:00 Fortuna Kolonia - Hallescher FC 2.03 3.56 4.35
14:00 Hansa Rostock - Werder Brema II 2.10 3.44 4.16
14:00 Paderborn - Preussen Munster 2.11 3.50 4.46
14:00 Aalen - Wurzburger Kickers 2.74 3.30 3.10
14:00 Unterhaching - Sonnenhof Grossaspach 1.75 3.96 5.10
14:00 Carl Zeiss Jena - Meppen 2.20 3.49 4.00
14:00 Karlsruhe - Sportfreunde Lotte 1.93 3.59 4.60
19 września 2017 1 X 2
19:00 Sportfreunde Lotte - Wehen Wiesbaden 3.07 3.28 2.53
19:00 Sonnenhof Grossaspach - Karlsruhe 3.36 3.30 2.52
19:00 Hansa Rostock - Zwickau 2.33 3.47 3.58
19:00 Magdeburg - Paderborn 2.19 3.54 4.20
19:00 Werder Brema II - Hallescher FC 2.37 3.48 3.46
20 września 2017 1 X 2
18:30 Meppen - Osnabruck 2.86 3.42 2.81
19:00 Preussen Munster - Aalen 2.25 3.40 3.51
19:00 Rot Weiss Erfurt - Unterhaching 3.13 3.38 2.50
19:00 Chemnitzer - Fortuna Kolonia 2.67 3.54 2.90
19:00 Wurzburger Kickers - Carl Zeiss Jena 1.86 3.65 5.01
22 września 2017 1 X 2
19:00 Paderborn - Hansa Rostock 1.74 3.84 5.44
23 września 2017 1 X 2
14:00 Fortuna Kolonia - Sportfreunde Lotte 2.23 3.52 3.75
14:00 Unterhaching - Meppen 1.80 4.07 4.90
14:00 Osnabruck - Wurzburger Kickers 2.74 3.22 2.99
14:00 Hallescher FC - Chemnitzer 2.19 3.65 3.70
14:00 Carl Zeiss Jena - Preussen Munster 2.68 3.20 3.08
14:00 Zwickau - Werder Brema II 2.08 3.55 3.94
14:00 Wehen Wiesbaden - Sonnenhof Grossaspach 1.75 4.00 5.56
24 września 2017 1 X 2
14:00 Aalen - Magdeburg 2.84 3.38 2.76
14:00 Karlsruhe - Rot Weiss Erfurt 1.67 3.86 6.50
29 września 2017 1 X 2
19:00 Sportfreunde Lotte - Hallescher FC 2.25 3.65 3.56
30 września 2017 1 X 2
14:00 Werder Brema II - Chemnitzer 2.33 3.50 3.30
14:00 Preussen Munster - Osnabruck 2.17 3.43 3.80
14:00 Wurzburger Kickers - Unterhaching 2.10 3.68 3.98
14:00 Hansa Rostock - Aalen 2.50 3.32 3.60
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Kolonia 2.65 3.38 2.83
14:00 Rot Weiss Erfurt - Wehen Wiesbaden 4.37 3.44 2.05
1 października 2017 1 X 2
14:00 Meppen - Karlsruhe 3.13 3.39 2.49
14:00 Magdeburg - Carl Zeiss Jena 1.70 4.11 5.90
14:00 Zwickau - Paderborn 3.02 3.44 2.63
13 października 2017 1 X 2
19:00 Fortuna Kolonia - Rot Weiss Erfurt 1.80 3.80 5.00
19:00 Hallescher FC - Sonnenhof Grossaspach 2.18 3.52 3.76
19:00 Osnabruck - Magdeburg 3.14 3.31 2.55
14 października 2017 1 X 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Meppen 1.61 4.38 7.05
14:00 Carl Zeiss Jena - Hansa Rostock 2.52 3.41 3.20
14:00 Aalen - Zwickau 2.10 3.46 4.12
14:00 Chemnitzer - Sportfreunde Lotte 2.39 3.50 3.20
14:00 Unterhaching - Preussen Munster 2.56 3.65 3.80
14:00 Paderborn - Werder Brema II 1.71 3.94 5.50
14:00 Karlsruhe - Wurzburger Kickers 2.50 3.28 3.37
20 października 2017 1 X 2
19:00 Sonnenhof Grossaspach - Chemnitzer 2.67 3.52 2.88
19:00 Hansa Rostock - Osnabruck 2.23 3.30 3.64
21 października 2017 1 X 2
14:00 Preussen Munster - Karlsruhe 2.49 3.30 3.40
14:00 Rot Weiss Erfurt - Hallescher FC 2.99 3.26 2.80
14:00 Werder Brema II - Sportfreunde Lotte 2.52 3.34 3.08
14:00 Meppen - Fortuna Kolonia 2.58 3.45 2.90
14:00 Paderborn - Aalen 1.68 4.20 6.11
14:00 Wurzburger Kickers - Wehen Wiesbaden 2.78 3.22 2.87
14:00 Magdeburg - Unterhaching 1.81 3.89 4.75
22 października 2017 1 X 2
14:00 Zwickau - Carl Zeiss Jena 2.27 3.36 3.60
27 października 2017 1 X 2
19:00 Chemnitzer - Rot Weiss Erfurt 1.84 4.08 5.50
19:00 Unterhaching - Hansa Rostock 2.05 4.01 5.33
28 października 2017 1 X 2
14:00 Hallescher FC - Meppen 2.30 3.66 3.84
14:00 Sportfreunde Lotte - Sonnenhof Grossaspach 2.08 3.50 3.88
14:00 Osnabruck - Zwickau 2.39 3.42 3.74
14:00 Carl Zeiss Jena - Paderborn 3.55 3.59 2.27
14:00 Aalen - Werder Brema II 2.13 3.42 3.90
14:00 Fortuna Kolonia - Wurzburger Kickers 2.70 3.36 3.40
29 października 2017 1 X 2
14:00 Wehen Wiesbaden - Preussen Munster 1.77 3.70 5.44
14:00 Karlsruhe - Magdeburg 2.66 3.34 3.01
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 Preussen Munster - Fortuna Kolonia 2.15 3.68 3.83
19:00 Werder Brema II - Sonnenhof Grossaspach 2.36 3.35 3.32
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 Meppen - Chemnitzer 2.63 3.60 3.40
14:00 Magdeburg - Wehen Wiesbaden 2.23 3.33 3.68
14:00 Paderborn - Osnabruck 1.80 3.94 4.95
14:00 Aalen - Carl Zeiss Jena 2.10 3.45 3.94
14:00 Zwickau - Unterhaching 2.62 3.53 2.80
14:00 Wurzburger Kickers - Hallescher FC 2.10 3.63 4.40
5 listopada 2017 1 X 2
14:00 Rot Weiss Erfurt - Sportfreunde Lotte 2.86 3.20 2.78
14:00 Hansa Rostock - Karlsruhe 2.68 3.28 2.89
17 listopada 2017 1 X 2
19:00 Osnabruck - Aalen 2.25 3.40 3.90
19:00 Wehen Wiesbaden - Hansa Rostock 1.62 4.22 6.27
19:00 Hallescher FC - Preussen Munster 2.46 3.40 3.30
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 Sonnenhof Grossaspach - Rot Weiss Erfurt 2.01 3.52 4.60
14:00 Carl Zeiss Jena - Werder Brema II 2.04 3.47 4.07
14:00 Unterhaching - Paderborn 2.70 3.67 2.90
14:00 Fortuna Kolonia - Magdeburg 3.10 3.44 2.50
14:00 Chemnitzer - Wurzburger Kickers 3.00 3.34 2.70
14:00 Sportfreunde Lotte - Meppen 2.09 3.60 4.00
Piłka Nożna Niemcy Puchar Najwyższe kursy
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Koblenz - Dynamo Drezno 13.00 6.03 1.36
20:45 Holstein Kiel - Eintracht Braunschweig 2.39 3.43 3.40
20:45 Rot-Weiss Essen - Monchengladbach 12.50 6.89 1.27
20:45 Karlsruhe - Bayer Leverkusen 8.00 5.40 1.45
12 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Germania Halberstadt - Freiburg 15.69 7.39 1.26
15:30 Eichede - Kaiserslautern 41.00 13.50 1.11
15:30 Unterhaching - Heidenheim 3.00 3.40 2.70
15:30 Luneburger Hansa - Mainz 05 20.00 7.50 1.22
15:30 Erndtebruck - Eintracht Frankfurt 21.00 8.60 1.20
15:30 Chemnitzer - Bayern Monachium 38.00 21.00 1.07
18:30 Rot Weiss Erfurt - Hoffenheim 13.00 6.22 1.34
18:30 Arminia Bielefeld - Fortuna Dusseldorf 2.45 3.40 3.49
18:30 Jahn Regensburg - Darmstadt 2.63 3.36 3.00
20:45 Wurzburger Kickers - Werder Brema 6.10 4.20 1.68
13 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 1860 Monachium - Ingolstadt 4.76 3.75 1.95
15:30 Bonn - Hannover 96 11.00 5.75 1.25
15:30 Osnabruck - Hamburger SV 6.12 4.10 1.73
15:30 Norderstedt - Wolfsburg 19.05 8.03 1.19
15:30 Saarbrucken - Union Berlin 4.40 3.76 2.00
15:30 Nottingen - Bochum 26.00 10.02 1.15
15:30 Schweinfurt - Sandhausen 4.75 3.75 1.91
18:30 Magdeburg - Augsburg 4.05 3.50 2.06
18:30 Wehen Wiesbaden - Erzgebirge Aue 2.50 3.28 3.25
18:30 Energie Cottbus - Stuttgart 8.50 5.01 1.46
14 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Paderborn - St. Pauli 3.48 3.56 2.27
18:30 Duisburg - Norymberga 2.88 3.48 2.72
18:30 BFC Dynamo - Schalke 04 18.50 8.79 1.18
20:45 Hansa Rostock - Hertha BSC 7.50 4.47 1.65
24 października 2017 1 X 2
18:30 Wehen Wiesbaden - Schalke 04 7.25 4.50 1.65
18:30 Paderborn - Bochum 2.86 3.55 2.60
18:30 Fortuna Dusseldorf - Monchengladbach 3.88 3.94 2.05
18:30 Bayer Leverkusen - Union Berlin 1.30 6.60 10.97
20:45 Schweinfurt - Eintracht Frankfurt 12.40 6.80 1.27
20:45 Greuther Furth - Ingolstadt 3.68 3.44 2.16
20:45 Magdeburg - Borussia Dortmund 13.00 6.50 1.35
20:45 Mainz 05 - Holstein Kiel 2.25 3.80 5.50
25 października 2017 1 X 2
18:30 Wolfsburg - Hannover 96 2.00 3.70 4.30
18:30 Kaiserslautern - Stuttgart 6.00 4.20 1.80
18:30 Osnabruck - Norymberga 5.50 4.17 1.75
18:30 Hertha BSC - 1. FC Koln 1.85 3.70 5.25
20:45 Werder Brema - Hoffenheim 2.80 3.73 2.70
20:45 Freiburg - Dynamo Drezno 1.96 3.82 4.33
20:45 RB Lipsk - Bayern Monachium 5.00 4.53 1.80
20:45 Jahn Regensburg - Heidenheim 2.40 3.55 3.50
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Nord Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
18:00 Lubeck - Oldenburg 1.80 3.80 4.85
29 lipca 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - St. Pauli II 1.42 5.30 8.57
16:00 Rehden - Luneburger Hansa 2.64 3.35 3.03
16:00 Jeddeloh - Drochtersen 2.80 3.50 2.64
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Altona - Havelse 3.00 3.48 2.90
14:00 Norderstedt - Hamburger SV II 2.20 3.66 3.40
15:00 Germania Egestorf - Eutin 08 1.85 3.85 4.94
2 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Hildesheim - Wolfsburg II 4.08 3.80 1.96
19:00 Braunschweig II - Luneburger Hansa 2.38 3.50 3.16
19:30 Norderstedt - Hannover 96 II 1.91 3.76 4.12
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Drochtersen - Lubeck 3.70 3.65 2.19
5 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Weiche Flensburg 3.70 3.57 2.20
13:00 Hamburger SV II - Germania Egestorf 2.09 3.68 3.60
13:00 Wolfsburg II - Jeddeloh 1.62 4.53 6.64
15:00 Eutin 08 - Hildesheim 3.00 3.40 2.48
15:30 Havelse - Braunschweig II 1.85 3.68 4.66
6 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Norderstedt 2.91 3.37 2.54
15:00 Oldenburg - Rehden 1.83 3.95 5.50
15:00 Luneburger Hansa - Altona 2.00 3.84 4.60
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Drochtersen - Wolfsburg II 3.01 3.35 2.47
12 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Havelse 1.81 3.82 4.83
16:00 Jeddeloh - Eutin 08 1.95 3.89 4.25
13 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Altona - Oldenburg 2.63 3.46 2.93
15:00 Hildesheim - Hamburger SV II 3.20 3.62 2.38
15:30 Braunschweig II - Hannover 96 II 2.64 3.40 2.90
17:00 Lubeck - Rehden 1.60 4.33 7.80
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Oldenburg - Braunschweig II 1.87 4.06 4.80
19 sierpnia 2017 1 X 2
12:00 Wolfsburg II - Lubeck 2.16 3.75 3.51
16:00 Rehden - Altona 2.42 3.45 3.11
20 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Jeddeloh 2.16 4.04 4.00
13:00 Hannover 96 II - Germania Egestorf 2.00 3.75 3.86
14:00 Havelse - Norderstedt 2.11 3.59 3.57
14:00 St. Pauli II - Hildesheim 2.00 3.76 4.65
15:00 Luneburger Hansa - Weiche Flensburg 3.40 3.50 2.22
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Drochtersen - Hamburger SV II 2.30 3.73 3.70
26 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Oldenburg 1.65 4.33 6.16
14:00 Braunschweig II - Rehden 2.13 3.58 3.72
15:00 Eutin 08 - Wolfsburg II 5.42 4.20 1.80
16:00 Jeddeloh - St. Pauli II 2.41 3.68 3.05
17:00 Germania Egestorf - Havelse 2.35 3.46 3.10
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Norderstedt - Luneburger Hansa 1.73 3.89 5.36
28 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Hildesheim - Hannover 96 II 4.45 3.78 2.38
20:15 Lubeck - Altona 1.65 4.75 7.31
2 września 2017 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Jeddeloh 2.07 4.00 4.19
15:00 Eutin 08 - Lubeck 7.03 4.50 1.51
16:00 Rehden - Weiche Flensburg 6.61 4.10 1.65
3 września 2017 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Drochtersen 2.55 3.56 3.30
14:00 Havelse - Hildesheim 1.60 4.75 8.30
15:00 Luneburger Hansa - Germania Egestorf 2.49 3.50 3.10
15:00 Oldenburg - Norderstedt 2.90 3.45 2.59
8 września 2017 1 X 2
19:30 Drochtersen - Hannover 96 II 2.17 3.48 3.70
9 września 2017 1 X 2
12:00 Wolfsburg II - St. Pauli II 1.80 4.30 5.30
13:00 Hamburger SV II - Eutin 08 1.45 5.40 8.00
13:30 Weiche Flensburg - Altona 1.45 4.90 8.10
16:00 Jeddeloh - Havelse 2.40 3.76 2.89
10 września 2017 1 X 2
13:30 Lubeck - Braunschweig II 1.56 4.25 6.50
14:00 Norderstedt - Rehden 1.65 4.20 5.75
15:00 Germania Egestorf - Oldenburg 2.70 3.63 3.20
15:00 Hildesheim - Luneburger Hansa 2.70 3.42 2.81
16 września 2017 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Lubeck 3.00 3.55 2.54
13:00 Hannover 96 II - Wolfsburg II 3.04 3.64 2.50
14:00 Braunschweig II - Weiche Flensburg 4.60 3.72 1.93
16:00 Rehden - Germania Egestorf 2.76 3.55 2.79
17 września 2017 1 X 2
14:00 Altona - Norderstedt 3.76 3.65 2.15
14:00 St. Pauli II - Eutin 08 1.41 5.95 7.65
14:00 Havelse - Drochtersen 2.31 3.52 3.20
15:00 Oldenburg - Hildesheim 1.51 4.45 7.10
15:00 Luneburger Hansa - Jeddeloh 2.47 3.69 3.10
19 września 2017 1 X 2
18:00 Hamburger SV II - Wolfsburg II 2.69 3.58 2.70
20 września 2017 1 X 2
19:00 Altona - Braunschweig II 2.50 3.55 3.00
19:30 St. Pauli II - Hannover 96 II 2.66 3.46 2.85
22 września 2017 1 X 2
19:30 Lubeck - Weiche Flensburg 2.60 3.50 2.79
20:00 Drochtersen - Luneburger Hansa 1.86 3.82 5.21
23 września 2017 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - St. Pauli II 2.09 3.78 3.90
13:00 Wolfsburg II - Havelse 1.75 4.31 6.14
15:00 Hildesheim - Rehden 2.51 3.42 2.98
15:00 Eutin 08 - Hannover 96 II 4.91 4.50 1.76
24 września 2017 1 X 2
14:00 Norderstedt - Braunschweig II 1.71 3.96 5.25
15:00 Jeddeloh - Oldenburg 2.88 3.75 2.41
15:00 Germania Egestorf - Altona 1.83 4.17 4.49
29 września 2017 1 X 2
19:30 Rehden - Jeddeloh 3.60 3.75 2.27
30 września 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Norderstedt 2.00 3.84 4.90
14:00 Braunschweig II - Germania Egestorf 2.53 3.55 2.87
1 października 2017 1 X 2
14:00 Altona - Hildesheim 2.27 3.45 3.80
14:00 St. Pauli II - Lubeck 3.27 3.49 2.35
14:00 Havelse - Eutin 08 1.69 4.20 5.50
15:00 Oldenburg - Drochtersen 2.75 3.35 2.90
15:00 Luneburger Hansa - Wolfsburg II 5.90 4.10 1.71
2 października 2017 1 X 2
20:15 Hannover 96 II - Hamburger SV II 2.45 3.52 3.16
7 października 2017 1 X 2
13:00 Wolfsburg II - Oldenburg 1.60 4.45 7.23
13:00 Hamburger SV II - Havelse 1.73 4.40 5.20
16:00 Jeddeloh - Altona 1.65 4.63 5.40
8 października 2017 1 X 2
15:00 Drochtersen - Rehden 1.67 4.00 5.61
9 października 2017 1 X 2
19:00 Braunschweig II - Hildesheim 1.95 4.05 4.05
14 października 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Hildesheim 1.35 5.40 9.70
14:00 Braunschweig II - Jeddeloh 2.49 3.82 2.96
16:00 Rehden - Wolfsburg II 5.00 4.03 1.74
15 października 2017 1 X 2
14:00 Altona - Drochtersen 3.83 3.59 2.07
14:00 Norderstedt - Germania Egestorf 1.86 3.91 4.48
14:00 Havelse - St. Pauli II 2.89 3.69 3.25
15:00 Oldenburg - Eutin 08 1.72 4.30 5.29
15:00 Luneburger Hansa - Hamburger SV II 3.70 3.78 2.10
20 października 2017 1 X 2
19:30 Hannover 96 II - Havelse 1.85 4.10 4.44
19:30 Drochtersen - Braunschweig II 1.95 3.64 4.40
21 października 2017 1 X 2
14:00 Lubeck - Germania Egestorf 1.85 3.75 4.47
15:00 Eutin 08 - Rehden 2.46 3.70 2.88
16:00 Jeddeloh - Weiche Flensburg 3.38 3.82 2.19
22 października 2017 1 X 2
13:00 Hamburger SV II - Oldenburg 1.71 4.15 5.71
14:00 St. Pauli II - Luneburger Hansa 1.98 3.65 4.34
14:00 Wolfsburg II - Altona 1.25 7.20 17.00
15:00 Hildesheim - Norderstedt 4.00 3.68 2.06
25 października 2017 1 X 2
18:00 Hannover 96 II - Lubeck 2.50 3.50 2.99
27 października 2017 1 X 2
19:00 Rehden - Hamburger SV II 7.63 4.65 1.73
28 października 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Drochtersen 1.78 3.75 5.70
14:00 Braunschweig II - Wolfsburg II 4.85 3.86 1.80
18:30 Germania Egestorf - Hildesheim 1.94 3.87 4.33
29 października 2017 1 X 2
14:00 Havelse - Lubeck 2.88 3.58 2.51
31 października 2017 1 X 2
14:00 Eutin 08 - Luneburger Hansa 3.38 3.60 2.28
4 listopada 2017 1 X 2
12:00 Hamburger SV II - Altona 1.23 7.70 13.84
13:00 Hannover 96 II - Oldenburg 1.85 3.92 5.00
14:00 Lubeck - Hildesheim 1.69 4.00 6.00
15:00 Eutin 08 - Braunschweig II 3.28 3.80 2.35
16:00 Jeddeloh - Germania Egestorf 2.30 3.89 3.25
17:00 Drochtersen - Norderstedt 2.60 3.25 3.10
5 listopada 2017 1 X 2
14:00 St. Pauli II - Rehden 1.83 3.85 4.75
14:00 Wolfsburg II - Weiche Flensburg 2.13 3.58 3.75
8 listopada 2017 1 X 2
18:00 Germania Egestorf - St. Pauli II 2.17 3.75 3.46
10 listopada 2017 1 X 2
20:00 Lubeck - Luneburger Hansa 1.77 3.74 5.30
11 listopada 2017 1 X 2
13:30 Weiche Flensburg - Eutin 08 1.33 5.70 9.93
14:00 Braunschweig II - Hamburger SV II 3.75 4.05 2.18
16:00 Rehden - Hannover 96 II 3.10 3.45 3.05
12 listopada 2017 1 X 2
14:00 Altona - St. Pauli II 4.75 4.23 1.75
14:00 Norderstedt - Wolfsburg II 2.80 3.47 3.02
14:00 Germania Egestorf - Drochtersen 2.45 3.56 3.24
15 listopada 2017 1 X 2
19:30 Lubeck - Norderstedt 2.41 3.38 3.25
17 listopada 2017 1 X 2
19:00 St. Pauli II - Braunschweig II 2.30 3.75 3.15
18 listopada 2017 1 X 2
13:00 Hannover 96 II - Altona 1.50 4.73 9.50
13:00 Hamburger SV II - Weiche Flensburg 2.20 3.57 3.53
14:00 Germania Egestorf - Wolfsburg II 3.00 3.65 2.45
15:00 Eutin 08 - Norderstedt 3.30 3.80 2.15
19 listopada 2017 1 X 2
14:00 Havelse - Rehden 2.39 3.39 3.24
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Nordost Najwyższe kursy
29 lipca 2017 1 X 2
12:00 Chemie Leipzig - Lokomotive Lipsk 3.50 3.65 2.15
30 lipca 2017 1 X 2
11:15 Oberlausitz Neugersdorf - Budissa Bautzen 2.07 3.55 4.00
13:00 Altglienicke - Auerbach 2.90 3.50 2.56
13:30 Neustrelitz - Energie Cottbus 20.01 7.90 1.29
13:30 Furstenwalde - Berliner AK 07 3.64 3.60 2.10
13:30 Babelsberg - Hertha BSC II 2.22 3.57 3.42
13:30 Wacker Nordhausen - Germania Halberstadt 1.53 4.60 7.56
13:30 Luckenwalde - BFC Dynamo 7.50 4.70 1.50
2 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Auerbach - Oberlausitz Neugersdorf 2.42 3.46 3.10
18:00 Hertha BSC II - Furstenwalde 1.93 4.00 3.99
18:00 Meuselwitz - Altglienicke 2.75 3.30 3.16
18:00 Germania Halberstadt - Viktoria Berlin 2.41 3.76 2.93
18:30 Berliner AK 07 - Luckenwalde 1.36 5.46 10.47
18:30 Budissa Bautzen - Neustrelitz 1.62 4.50 6.03
19:30 Energie Cottbus - Chemie Leipzig 1.23 7.30 16.44
3 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Lokomotive Lipsk - Babelsberg 2.07 3.80 3.59
5 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Meuselwitz 2.36 3.49 4.01
13:00 Neustrelitz - Auerbach 3.75 3.68 2.19
13:30 Wacker Nordhausen - Berliner AK 07 1.69 3.98 5.50
13:30 Energie Cottbus - Budissa Bautzen 1.19 7.80 18.50
13:30 Luckenwalde - Hertha BSC II 3.56 3.83 2.12
6 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Altglienicke - Germania Halberstadt 2.55 3.45 3.00
13:30 Furstenwalde - Lokomotive Lipsk 3.30 3.74 2.20
13:30 Chemie Leipzig - Babelsberg 4.02 3.74 2.01
9 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Viktoria Berlin - Meuselwitz 1.79 3.94 5.21
19:00 BFC Dynamo - Wacker Nordhausen 2.37 3.60 3.40
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Germania Halberstadt - Oberlausitz Neugersdorf 2.82 3.50 2.60
19:00 Babelsberg - Furstenwalde 1.77 4.15 4.70
19 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Lokomotive Lipsk - Luckenwalde 1.30 6.00 10.77
20 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 BFC Dynamo - Altglienicke 1.55 4.61 7.50
13:30 Hertha BSC II - Wacker Nordhausen 2.94 3.64 2.47
13:30 Auerbach - Energie Cottbus 5.50 4.15 1.72
13:30 Budissa Bautzen - Chemie Leipzig 2.41 3.49 3.40
13:30 Meuselwitz - Neustrelitz 1.55 4.40 7.20
13:30 Berliner AK 07 - Viktoria Berlin 3.02 3.62 2.55
23 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Viktoria Berlin - BFC Dynamo 2.51 3.59 3.00
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Wacker Nordhausen - Lokomotive Lipsk 1.95 3.82 4.48
19:00 Neustrelitz - Germania Halberstadt 3.64 3.72 2.09
26 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Viktoria Berlin - Hertha BSC II 1.89 3.92 4.10
13:30 Altglienicke - Berliner AK 07 2.60 3.61 3.36
13:30 Chemie Leipzig - Furstenwalde 2.07 3.56 3.69
27 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - BFC Dynamo 2.99 3.65 2.40
13:30 Energie Cottbus - Meuselwitz 1.26 6.70 12.50
13:30 Luckenwalde - Babelsberg 4.77 3.91 1.88
13:30 Budissa Bautzen - Auerbach 2.32 3.55 3.20
8 września 2017 1 X 2
19:00 BFC Dynamo - Neustrelitz 1.23 7.65 13.50
19:00 Hertha BSC II - Altglienicke 2.29 3.58 3.26
9 września 2017 1 X 2
13:30 Lokomotive Lipsk - Viktoria Berlin 2.82 3.78 2.43
10 września 2017 1 X 2
13:30 Berliner AK 07 - Oberlausitz Neugersdorf 2.52 3.54 3.07
13:30 Germania Halberstadt - Energie Cottbus 6.11 4.27 1.59
13:30 Babelsberg - Wacker Nordhausen 3.10 3.50 3.00
13:30 Furstenwalde - Luckenwalde 1.76 4.25 4.55
13:30 Auerbach - Chemie Leipzig 2.00 3.78 4.33
13:30 Meuselwitz - Budissa Bautzen 1.80 3.79 4.89
15 września 2017 1 X 2
19:00 Budissa Bautzen - Germania Halberstadt 2.70 3.50 2.79
19:00 Neustrelitz - Berliner AK 07 4.33 4.05 1.88
16 września 2017 1 X 2
13:30 Chemie Leipzig - Luckenwalde 1.84 4.01 4.38
13:30 Viktoria Berlin - Babelsberg 1.83 4.05 5.27
17 września 2017 1 X 2
13:00 Altglienicke - Lokomotive Lipsk 2.60 3.45 2.85
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Hertha BSC II 2.05 3.72 3.93
13:30 Wacker Nordhausen - Furstenwalde 1.50 4.91 9.00
13:30 Energie Cottbus - BFC Dynamo 1.84 4.00 5.50
13:30 Auerbach - Meuselwitz 2.50 3.42 3.40
22 września 2017 1 X 2
19:00 Hertha BSC II - Neustrelitz 1.42 5.12 7.47
19:00 Babelsberg - Altglienicke 2.27 3.59 3.42
19:00 Lokomotive Lipsk - Oberlausitz Neugersdorf 2.19 3.73 3.75
19:00 BFC Dynamo - Budissa Bautzen 1.40 5.30 8.50
19:30 Luckenwalde - Wacker Nordhausen 8.55 5.30 1.40
23 września 2017 1 X 2
13:30 Berliner AK 07 - Energie Cottbus 4.90 4.15 1.81
24 września 2017 1 X 2
13:30 Germania Halberstadt - Auerbach 2.15 3.68 3.68
13:30 Furstenwalde - Viktoria Berlin 4.37 4.15 1.78
13:30 Meuselwitz - Chemie Leipzig 1.88 3.62 4.95
29 września 2017 1 X 2
19:00 Energie Cottbus - Hertha BSC II 1.38 6.00 10.70
19:00 Neustrelitz - Lokomotive Lipsk 4.86 4.16 1.72
19:00 Auerbach - BFC Dynamo 4.61 3.82 1.87
30 września 2017 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Babelsberg 2.23 3.57 3.51
13:30 Chemie Leipzig - Wacker Nordhausen 5.84 4.01 1.69
13:30 Altglienicke - Furstenwalde 1.93 3.72 4.06
13:30 Meuselwitz - Germania Halberstadt 2.56 3.55 2.95
13:30 Budissa Bautzen - Berliner AK 07 3.00 3.47 2.50
13:30 Viktoria Berlin - Luckenwalde 1.36 5.70 8.79
3 października 2017 1 X 2
13:30 Wacker Nordhausen - Viktoria Berlin 1.62 4.30 5.76
13:30 Germania Halberstadt - Chemie Leipzig 1.82 4.00 4.90
13:30 BFC Dynamo - Meuselwitz 1.35 5.60 10.00
13:30 Berliner AK 07 - Auerbach 2.01 4.00 4.00
13:30 Furstenwalde - Oberlausitz Neugersdorf 2.03 3.92 3.66
13:30 Hertha BSC II - Budissa Bautzen 1.81 3.98 5.60
13:30 Luckenwalde - Altglienicke 3.80 3.81 2.28
14:35 Lokomotive Lipsk - Energie Cottbus 5.39 3.91 1.73
4 października 2017 1 X 2
19:00 Babelsberg - Neustrelitz 1.36 6.05 10.50
13 października 2017 1 X 2
19:00 Germania Halberstadt - BFC Dynamo 4.11 4.05 1.90
14 października 2017 1 X 2
13:00 Altglienicke - Wacker Nordhausen 5.85 3.94 1.69
13:30 Auerbach - Hertha BSC II 2.23 3.65 3.40
15 października 2017 1 X 2
13:00 Oberlausitz Neugersdorf - Luckenwalde 1.52 5.13 6.50
13:30 Budissa Bautzen - Lokomotive Lipsk 3.88 3.70 1.99
13:30 Chemie Leipzig - Viktoria Berlin 3.24 3.71 2.19
13:30 Meuselwitz - Berliner AK 07 2.86 3.55 2.60
13:30 Energie Cottbus - Babelsberg 1.40 5.20 14.00
13:30 Neustrelitz - Furstenwalde 3.75 4.25 1.96
20 października 2017 1 X 2
19:00 Wacker Nordhausen - Oberlausitz Neugersdorf 1.61 4.40 6.13
19:30 Luckenwalde - Neustrelitz 2.23 3.96 3.25
21 października 2017 1 X 2
13:30 Berliner AK 07 - Germania Halberstadt 2.01 3.94 4.00
13:30 Hertha BSC II - Meuselwitz 2.07 3.73 4.20
22 października 2017 1 X 2
13:30 Furstenwalde - Energie Cottbus 8.77 5.10 1.42
13:30 Viktoria Berlin - Altglienicke 2.11 3.84 3.75
13:30 BFC Dynamo - Chemie Leipzig 1.31 6.18 12.26
13:30 Babelsberg - Budissa Bautzen 1.71 4.05 5.25
13:30 Lokomotive Lipsk - Auerbach 1.71 3.95 5.23
27 października 2017 1 X 2
19:00 Germania Halberstadt - Hertha BSC II 2.38 3.83 3.13
19:00 BFC Dynamo - Berliner AK 07 1.57 4.60 6.43
28 października 2017 1 X 2
13:30 Chemie Leipzig - Altglienicke 2.61 3.30 2.96
13:30 Auerbach - Babelsberg 2.50 3.58 3.30
13:30 Energie Cottbus - Luckenwalde 1.14 11.00 23.80
13:30 Oberlausitz Neugersdorf - Viktoria Berlin 2.46 3.80 3.20
29 października 2017 1 X 2
13:30 Budissa Bautzen - Furstenwalde 2.41 3.55 3.02
13:30 Neustrelitz - Wacker Nordhausen 7.50 4.60 1.48
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 Hertha BSC II - BFC Dynamo 4.20 4.05 1.91
19:00 Babelsberg - Meuselwitz 2.47 3.31 3.13
4 listopada 2017 1 X 2
13:00 Altglienicke - Oberlausitz Neugersdorf 2.39 3.54 3.13
13:30 Luckenwalde - Budissa Bautzen 3.10 3.64 2.36
13:30 Wacker Nordhausen - Energie Cottbus 2.88 3.45 2.60
13:30 Viktoria Berlin - Neustrelitz 1.42 5.30 7.31
5 listopada 2017 1 X 2
13:30 Lokomotive Lipsk - Germania Halberstadt 2.07 3.78 3.69
13:30 Furstenwalde - Auerbach 2.36 3.80 2.95
13:30 Berliner AK 07 - Chemie Leipzig 1.79 4.20 6.00
17 listopada 2017 1 X 2
19:00 Meuselwitz - Furstenwalde 2.28 3.65 3.20
18 listopada 2017 1 X 2
13:30 Germania Halberstadt - Babelsberg 2.40 3.54 3.02
13:30 Energie Cottbus - Viktoria Berlin 1.47 4.98 7.00
19 listopada 2017 1 X 2
13:30 Neustrelitz - Altglienicke 3.55 3.62 2.15
13:30 Budissa Bautzen - Wacker Nordhausen 5.25 3.70 2.00
13:30 BFC Dynamo - Lokomotive Lipsk 1.78 4.30 4.78
13:30 Chemie Leipzig - Oberlausitz Neugersdorf 2.51 3.45 3.20
13:30 Berliner AK 07 - Hertha BSC II 1.76 4.00 4.90
13:30 Auerbach - Luckenwalde 1.55 4.75 6.11
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga West Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
19:30 Aachen - Monchengladbach II 2.55 3.51 3.00
29 lipca 2017 1 X 2
14:00 Erndtebruck - Wattenscheid 3.00 3.50 2.48
14:00 Oberhausen - Westfalia Rhynern 1.25 6.50 13.50
14:00 Wuppertaler SV - Bonn 2.00 3.40 3.75
14:00 Uerdingen - 1. FC Koln II 1.37 5.60 12.00
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Wegberg-Beeck 1.46 5.02 8.22
14:00 Viktoria Koln - Verl 1.33 6.40 14.30
14:00 Wiedenbruck - Rodinghausen 2.72 3.48 2.70
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Borussia Dortmund II - Rot-Weiss Essen 2.23 3.41 3.56
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Monchengladbach II - Oberhausen 2.31 3.66 3.22
19:30 Bonn - Uerdingen 4.75 3.75 1.70
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Verl - Aachen 3.01 3.40 2.54
14:00 Westfalia Rhynern - Erndtebruck 2.48 3.56 3.09
14:00 1. FC Koln II - Wiedenbruck 2.29 3.50 3.25
14:00 Rodinghausen - Viktoria Koln 3.72 3.88 2.09
6 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Rot-Weiss Essen - Wuppertaler SV 1.75 4.20 6.50
14:00 Wattenscheid - Fortuna Dusseldorf II 2.39 3.62 3.20
12 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Wiedenbruck - Viktoria Koln 4.82 3.88 1.81
14:00 Borussia Dortmund II - Wattenscheid 1.74 4.15 5.08
14:00 Oberhausen - Verl 1.56 4.65 7.40
14:00 Aachen - Rodinghausen 2.51 3.65 3.16
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Westfalia Rhynern 1.36 5.57 10.97
14:00 Wuppertaler SV - Wegberg-Beeck 1.29 6.30 13.00
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Wegberg-Beeck - Uerdingen 12.33 6.08 1.44
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Bonn - Wiedenbruck 2.30 3.40 2.63
14:00 Viktoria Koln - Aachen 1.50 4.70 6.82
14:00 Westfalia Rhynern - Borussia Dortmund II 5.34 4.05 1.91
14:00 Monchengladbach II - Fortuna Dusseldorf II 1.83 4.20 4.80
14:00 Rodinghausen - Oberhausen 2.62 3.60 3.30
14:00 Verl - Erndtebruck 2.40 3.76 4.05
20 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Koln II 1.57 4.55 6.70
21 sierpnia 2017 1 X 2
20:15 Wattenscheid - Wuppertaler SV 2.85 3.66 2.75
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Oberhausen - Viktoria Koln 3.00 3.77 2.39
19:30 Wuppertaler SV - Westfalia Rhynern 1.35 5.40 9.60
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Bonn - Rot-Weiss Essen 2.55 3.60 2.55
14:00 1. FC Koln II - Wegberg-Beeck 1.50 5.00 7.35
14:00 Erndtebruck - Rodinghausen 3.16 3.80 2.22
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Verl 2.29 3.54 4.00
14:00 Uerdingen - Wattenscheid 1.46 4.85 8.21
14:00 Wiedenbruck - Aachen 2.44 3.60 2.94
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Borussia Dortmund II - Monchengladbach II 2.17 3.65 3.60
29 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Uerdingen - Rot-Weiss Essen 3.00 3.68 2.83
19:30 1. FC Koln II - Bonn 2.80 3.50 2.38
1 września 2017 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Wiedenbruck 1.55 4.26 7.02
2 września 2017 1 X 2
14:00 Wattenscheid - 1. FC Koln II 2.10 3.68 3.61
14:00 Wegberg-Beeck - Bonn 4.20 3.50 1.75
14:00 Viktoria Koln - Erndtebruck 1.25 7.20 14.10
14:00 Rodinghausen - Fortuna Dusseldorf II 1.85 4.33 5.04
14:00 Westfalia Rhynern - Uerdingen 7.29 4.60 1.50
14:00 Aachen - Oberhausen 2.38 3.70 3.10
8 września 2017 1 X 2
19:30 Bonn - Wattenscheid 2.05 3.50 3.40
9 września 2017 1 X 2
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Viktoria Koln 4.10 4.20 1.85
14:00 Borussia Dortmund II - Rodinghausen 1.95 4.06 4.80
14:00 Wuppertaler SV - Verl 1.85 3.75 4.92
14:00 Uerdingen - Monchengladbach II 1.95 3.80 4.24
14:00 Wiedenbruck - Oberhausen 2.89 3.55 2.54
14:00 1. FC Koln II - Westfalia Rhynern 1.66 4.33 5.70
14:00 Rot-Weiss Essen - Wegberg-Beeck 1.28 6.28 11.74
14:00 Erndtebruck - Aachen 4.32 3.83 2.02
15 września 2017 1 X 2
19:30 Wattenscheid - Rot-Weiss Essen 3.00 3.55 2.89
19:30 Wuppertaler SV - Rodinghausen 3.36 3.62 3.10
16 września 2017 1 X 2
14:00 Verl - Uerdingen 4.50 3.72 1.91
14:00 Oberhausen - Erndtebruck 1.53 4.75 7.71
14:00 Wegberg-Beeck - Wiedenbruck 4.20 4.00 1.89
17 września 2017 1 X 2
14:00 Aachen - Fortuna Dusseldorf II 1.75 4.01 5.25
15:00 Viktoria Koln - Borussia Dortmund II 1.89 3.87 4.20
15:00 Monchengladbach II - 1. FC Koln II 1.75 4.30 5.40
19 września 2017 1 X 2
19:30 Wiedenbruck - Erndtebruck 1.84 3.85 4.75
19:30 Uerdingen - Rodinghausen 2.34 3.75 3.40
19:30 Rot-Weiss Essen - Westfalia Rhynern 1.34 6.06 10.49
20 września 2017 1 X 2
18:30 Fortuna Dusseldorf II - Oberhausen 3.30 3.64 2.34
19:30 Wuppertaler SV - Viktoria Koln 3.48 3.66 2.20
19:30 Bonn - Monchengladbach II 2.45 3.75 2.63
19:30 1. FC Koln II - Verl 2.19 3.60 3.54
19:30 Borussia Dortmund II - Aachen 1.99 3.65 4.64
19:30 Wegberg-Beeck - Wattenscheid 3.40 3.71 2.35
23 września 2017 1 X 2
14:00 Viktoria Koln - Uerdingen 2.30 3.64 3.40
14:00 Erndtebruck - Fortuna Dusseldorf II 2.79 3.66 2.50
14:00 Wattenscheid - Wiedenbruck 2.43 3.55 2.99
14:00 Westfalia Rhynern - Wegberg-Beeck 2.17 3.76 3.42
14:00 Rodinghausen - 1. FC Koln II 1.62 4.80 8.00
14:00 Verl - Bonn 1.91 3.40 4.00
15:00 Monchengladbach II - Rot-Weiss Essen 2.43 3.65 3.12
24 września 2017 1 X 2
15:00 Aachen - Wuppertaler SV 2.41 3.50 3.40
26 września 2017 1 X 2
19:00 Oberhausen - Borussia Dortmund II 2.60 3.60 3.16
29 września 2017 1 X 2
19:30 Wegberg-Beeck - Monchengladbach II 4.50 4.06 1.83
30 września 2017 1 X 2
14:00 Rot-Weiss Essen - Verl 1.67 4.04 5.50
14:00 Wattenscheid - Westfalia Rhynern 1.50 4.70 7.46
14:00 Borussia Dortmund II - Erndtebruck 1.49 5.00 8.50
14:00 Wuppertaler SV - Oberhausen 2.66 3.40 2.80
14:00 Wiedenbruck - Fortuna Dusseldorf II 2.02 3.74 3.74
14:00 1. FC Koln II - Viktoria Koln 6.00 4.45 1.65
1 października 2017 1 X 2
14:00 Uerdingen - Aachen 1.98 3.60 4.27
3 października 2017 1 X 2
14:00 Erndtebruck - Monchengladbach II 3.72 3.94 2.04
15:00 Westfalia Rhynern - Bonn 2.90 3.40 2.20
6 października 2017 1 X 2
19:00 Viktoria Koln - Bonn 1.25 6.00 10.00
19:15 Verl - Wegberg-Beeck 1.65 4.25 5.74
7 października 2017 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Rot-Weiss Essen 2.50 3.80 2.84
14:00 Erndtebruck - Wuppertaler SV 3.70 3.94 2.06
14:00 Monchengladbach II - Wattenscheid 1.83 4.00 4.45
8 października 2017 1 X 2
13:45 Oberhausen - Uerdingen 2.82 3.48 2.64
10 października 2017 1 X 2
19:30 Wegberg-Beeck - Borussia Dortmund II 5.00 4.05 1.73
13 października 2017 1 X 2
19:00 1. FC Koln II - Oberhausen 3.75 3.88 2.06
19:30 Wegberg-Beeck - Rodinghausen 4.47 4.20 1.78
19:30 Rot-Weiss Essen - Viktoria Koln 3.02 4.00 2.38
14 października 2017 1 X 2
14:00 Wuppertaler SV - Fortuna Dusseldorf II 1.83 4.10 4.80
14:00 Uerdingen - Erndtebruck 1.42 5.22 9.30
14:00 Wattenscheid - Verl 2.09 3.52 3.70
15:00 Wiedenbruck - Borussia Dortmund II 2.94 3.47 2.58
15 października 2017 1 X 2
15:00 Westfalia Rhynern - Monchengladbach II 4.33 4.80 1.75
16 października 2017 1 X 2
20:15 Bonn - Aachen 4.00 3.75 1.83
17 października 2017 1 X 2
19:30 Fortuna Dusseldorf II - Borussia Dortmund II 3.80 3.96 2.03
20 października 2017 1 X 2
18:30 Fortuna Dusseldorf II - Uerdingen 6.50 4.50 1.70
19:00 Verl - Westfalia Rhynern 1.64 4.48 6.03
20:00 Monchengladbach II - Wiedenbruck 2.16 3.66 3.60
21 października 2017 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Wattenscheid 1.82 4.00 4.40
14:00 Viktoria Koln - Wegberg-Beeck 1.36 6.00 10.02
14:00 Erndtebruck - 1. FC Koln II 2.63 3.68 2.75
14:00 Borussia Dortmund II - Wuppertaler SV 2.65 3.45 3.23
22 października 2017 1 X 2
17:00 Aachen - Rot-Weiss Essen 2.21 3.70 3.42
23 października 2017 1 X 2
20:15 Oberhausen - Bonn 1.50 4.50 5.75
25 października 2017 1 X 2
19:30 1. FC Koln II - Wuppertaler SV 4.65 4.25 1.89
28 października 2017 1 X 2
14:00 Westfalia Rhynern - Rodinghausen 4.75 4.33 1.73
14:00 Uerdingen - Borussia Dortmund II 1.81 3.64 5.10
14:00 Monchengladbach II - Verl 2.08 3.60 3.80
14:00 Wiedenbruck - Wuppertaler SV 2.54 3.45 2.89
14:00 Rot-Weiss Essen - Oberhausen 2.23 3.68 3.50
14:00 Wattenscheid - Viktoria Koln 4.37 4.10 1.88
14:00 Bonn - Erndtebruck 1.64 3.79 5.00
14:00 Wegberg-Beeck - Aachen 3.79 3.74 2.01
14:00 1. FC Koln II - Fortuna Dusseldorf II 2.42 3.75 3.10
3 listopada 2017 1 X 2
19:30 Oberhausen - Wegberg-Beeck 1.50 4.72 7.20
19:30 Wiedenbruck - Verl 2.52 3.35 3.35
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 Rodinghausen - Monchengladbach II 1.75 4.35 4.75
14:00 Wuppertaler SV - Uerdingen 3.39 3.58 2.28
14:00 Erndtebruck - Rot-Weiss Essen 4.37 3.98 1.88
14:00 Fortuna Dusseldorf II - Bonn 2.20 3.75 2.89
14:00 Viktoria Koln - Westfalia Rhynern 1.19 8.00 16.00
14:00 Aachen - Wattenscheid 1.99 3.66 4.01
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Monchengladbach II - Viktoria Koln 4.75 4.60 1.70
19:00 Verl - Rodinghausen 2.85 3.82 2.54
19:30 Uerdingen - Wiedenbruck 1.70 3.79 6.06
19:30 Wegberg-Beeck - Erndtebruck 1.75 4.18 5.00
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Wattenscheid - Oberhausen 2.80 3.41 2.72
12 listopada 2017 1 X 2
14:00 Rot-Weiss Essen - Fortuna Dusseldorf II 1.65 4.50 7.20
18:00 Bonn - Borussia Dortmund II 4.09 3.79 1.80
14 listopada 2017 1 X 2
19:30 Monchengladbach II - Wuppertaler SV 2.45 3.68 2.86
17 listopada 2017 1 X 2
19:30 Rot-Weiss Essen - Borussia Dortmund II 2.03 3.48 4.00
19:30 Rodinghausen - Wiedenbruck 2.07 3.58 3.88
18 listopada 2017 1 X 2
13:00 1. FC Koln II - Uerdingen 4.25 3.80 1.88
14:00 Westfalia Rhynern - Oberhausen 4.75 4.20 1.75
14:00 Wegberg-Beeck - Fortuna Dusseldorf II 2.63 3.60 2.85
14:00 Monchengladbach II - Aachen 2.43 3.39 3.06
14:00 Verl - Viktoria Koln 3.82 3.75 2.01
14:00 Wattenscheid - Erndtebruck 1.61 4.21 6.50
19 listopada 2017 1 X 2
14:00 Bonn - Wuppertaler SV 3.00 3.50 2.25
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Sudwest Najwyższe kursy
28 lipca 2017 1 X 2
19:30 Ulm - Saarbrucken 4.41 3.75 1.90
29 lipca 2017 1 X 2
14:00 Stuttgarter Kickers - Wormatia Worms 1.98 3.65 4.45
14:00 Hessen Kassel - Waldhof Mannheim 5.20 3.75 1.80
14:00 Hoffenheim II - Offenbach 2.35 3.60 3.19
14:00 Steinbach - Stuttgart II 1.92 3.83 4.70
14:00 Rochling Volklingen - Koblenz 3.10 3.39 2.43
14:00 Freiburg II - Astoria Walldorf 2.63 3.50 2.82
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Mainz 05 II - FSV Frankfurt 1.91 4.05 6.73
2 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Stuttgarter Kickers - Koblenz 1.65 4.00 6.53
19:00 Elversberg - Saarbrucken 3.40 3.52 2.36
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Offenbach - Steinbach 2.20 3.67 4.23
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Stadtallendorf - Rochling Volklingen 2.36 3.30 3.40
14:00 Wormatia Worms - Mainz 05 II 4.16 3.66 2.03
14:00 Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers 2.72 3.51 2.64
14:00 Schott Mainz - Hoffenheim II 4.50 3.95 1.85
6 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Koblenz - Freiburg II 2.26 3.52 3.58
14:00 Stuttgart II - Ulm 2.60 3.58 4.00
14:00 Saarbrucken - Hessen Kassel 1.70 4.70 8.16
7 sierpnia 2017 1 X 2
20:15 Waldhof Mannheim - Elversberg 2.64 3.21 3.30
11 sierpnia 2017 1 X 2
19:30 Steinbach - Schott Mainz 1.55 4.35 6.90
12 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 FSV Frankfurt - Wormatia Worms 2.39 3.50 3.40
14:00 Ulm - Offenbach 3.05 3.71 2.55
14:00 Hessen Kassel - Stuttgart II 3.04 3.56 2.52
14:00 Mainz 05 II - Astoria Walldorf 1.49 4.67 7.08
14:00 Freiburg II - Stadtallendorf 1.91 4.05 4.33
16 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Rochling Volklingen - Waldhof Mannheim 7.02 4.75 1.51
18 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Steinbach 2.46 3.65 3.20
19:00 Stuttgart II - Elversberg 4.05 3.78 2.00
19:00 Astoria Walldorf - FSV Frankfurt 2.00 3.92 5.10
19:00 Koblenz - Mainz 05 II 4.25 3.68 1.98
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Schott Mainz - Ulm 3.47 3.69 2.30
14:00 Saarbrucken - Rochling Volklingen 1.53 6.70 16.34
14:00 Stadtallendorf - Stuttgarter Kickers 3.23 3.75 2.80
20 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Offenbach - Hessen Kassel 1.57 4.30 6.30
14:00 Waldhof Mannheim - Freiburg II 1.60 4.21 5.95
22 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Ulm - Hoffenheim II 3.30 3.95 2.36
19:00 Mainz 05 II - Stadtallendorf 1.57 4.75 8.00
19:30 Wormatia Worms - Astoria Walldorf 2.65 3.60 2.88
23 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Freiburg II - Saarbrucken 5.46 3.99 1.72
18:30 Rochling Volklingen - Stuttgart II 3.82 3.80 2.04
19:00 Elversberg - Offenbach 2.27 3.60 4.20
19:00 FSV Frankfurt - Koblenz 3.06 3.45 2.63
19:30 Stuttgarter Kickers - Waldhof Mannheim 3.00 3.40 2.60
19:30 Hessen Kassel - Schott Mainz 2.20 3.90 4.75
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Stadtallendorf - FSV Frankfurt 2.03 3.75 3.64
14:00 Koblenz - Wormatia Worms 2.65 3.34 2.95
14:00 Steinbach - Ulm 1.73 4.07 5.24
14:00 Waldhof Mannheim - Mainz 05 II 2.15 3.65 3.85
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Offenbach - Rochling Volklingen 1.29 6.30 11.36
14:00 Stuttgart II - Freiburg II 2.27 3.60 3.37
14:00 Saarbrucken - Stuttgarter Kickers 1.67 4.10 5.70
14:00 Hoffenheim II - Hessen Kassel 1.82 3.91 4.63
14:00 Schott Mainz - Elversberg 6.70 4.30 2.00
1 września 2017 1 X 2
19:00 Astoria Walldorf - Koblenz 1.77 4.00 5.00
19:00 Elversberg - Hoffenheim II 1.91 3.89 4.21
2 września 2017 1 X 2
14:00 Rochling Volklingen - Schott Mainz 2.12 3.82 3.38
14:00 Hessen Kassel - Steinbach 3.00 3.52 2.52
14:00 Wormatia Worms - Stadtallendorf 2.08 3.63 3.65
14:00 FSV Frankfurt - Waldhof Mannheim 6.01 4.00 1.65
14:00 Freiburg II - Offenbach 3.75 3.79 2.01
15:30 Stuttgarter Kickers - Stuttgart II 2.27 3.69 3.30
3 września 2017 1 X 2
14:00 Mainz 05 II - Saarbrucken 3.20 3.63 2.45
8 września 2017 1 X 2
19:30 Waldhof Mannheim - Wormatia Worms 1.55 4.20 6.73
9 września 2017 1 X 2
14:00 Steinbach - Elversberg 2.95 3.40 2.88
14:00 Offenbach - Stuttgarter Kickers 1.62 4.45 5.90
14:00 Stuttgart II - Mainz 05 II 2.45 3.81 2.96
14:00 Stadtallendorf - Astoria Walldorf 2.60 3.71 2.70
14:00 Schott Mainz - Freiburg II 4.64 4.00 1.85
14:00 Ulm - Hessen Kassel 2.49 3.60 3.04
10 września 2017 1 X 2
14:00 Hoffenheim II - Rochling Volklingen 1.57 4.71 6.28
14:00 Saarbrucken - FSV Frankfurt 1.31 6.15 11.60
13 września 2017 1 X 2
19:30 Wormatia Worms - Offenbach 4.60 4.25 1.77
15 września 2017 1 X 2
19:30 Astoria Walldorf - Waldhof Mannheim 4.20 3.92 2.05
16 września 2017 1 X 2
14:00 FSV Frankfurt - Stuttgart II 4.33 3.92 1.89
14:00 Mainz 05 II - Offenbach 2.82 3.73 2.75
14:00 Stuttgarter Kickers - Schott Mainz 1.72 4.25 5.62
14:00 Rochling Volklingen - Steinbach 4.40 3.98 1.83
14:00 Koblenz - Stadtallendorf 2.31 3.55 3.21
14:00 Elversberg - Ulm 1.45 4.74 8.19
17 września 2017 1 X 2
14:00 Freiburg II - Hoffenheim II 2.25 3.77 3.75
18 września 2017 1 X 2
20:15 Wormatia Worms - Saarbrucken 6.80 4.51 1.53
22 września 2017 1 X 2
19:00 Schott Mainz - Mainz 05 II 4.21 4.30 1.87
23 września 2017 1 X 2
14:00 Hessen Kassel - Elversberg 3.10 3.25 2.50
14:00 Steinbach - Freiburg II 2.11 3.75 3.68
14:00 Ulm - Rochling Volklingen 1.66 4.25 5.75
14:00 Saarbrucken - Astoria Walldorf 1.34 6.50 15.89
24 września 2017 1 X 2
14:00 Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers 1.91 4.20 5.41
14:00 Stuttgart II - Wormatia Worms 2.01 3.90 4.00
25 września 2017 1 X 2
18:15 Offenbach - FSV Frankfurt 1.30 6.30 13.00
20:15 Waldhof Mannheim - Koblenz 1.52 4.45 7.87
28 września 2017 1 X 2
18:00 Mainz 05 II - Hoffenheim II 1.97 3.95 4.00
19:00 Koblenz - Saarbrucken 6.20 4.31 1.60
29 września 2017 1 X 2
19:00 Stuttgarter Kickers - Steinbach 3.26 3.52 2.70
19:00 Astoria Walldorf - Stuttgart II 2.64 3.81 2.66
19:30 FSV Frankfurt - Schott Mainz 2.09 3.73 4.06
30 września 2017 1 X 2
14:00 Stadtallendorf - Waldhof Mannheim 5.65 4.33 1.67
14:00 Rochling Volklingen - Hessen Kassel 5.36 4.02 2.15
15:30 Freiburg II - Ulm 2.07 3.75 4.00
3 października 2017 1 X 2
14:00 Elversberg - Rochling Volklingen 1.23 6.90 14.51
14:00 Saarbrucken - Stadtallendorf 1.36 5.84 10.64
14:00 Stuttgart II - Koblenz 2.39 3.64 3.26
14:00 Hoffenheim II - FSV Frankfurt 1.55 4.80 6.33
14:00 Offenbach - Astoria Walldorf 1.53 4.85 7.04
14:00 Steinbach - Mainz 05 II 2.50 3.70 3.17
14:00 Hessen Kassel - Freiburg II 2.10 3.82 3.80
15:00 Ulm - Stuttgarter Kickers 2.32 3.78 3.20
4 października 2017 1 X 2
19:00 Schott Mainz - Wormatia Worms 3.00 3.74 2.70
6 października 2017 1 X 2
19:00 FSV Frankfurt - Steinbach 5.00 3.90 1.83
7 października 2017 1 X 2
14:00 Mainz 05 II - Ulm 2.05 3.66 4.00
14:00 Astoria Walldorf - Schott Mainz 1.79 4.30 4.68
14:00 Stadtallendorf - Stuttgart II 3.00 3.76 2.52
8 października 2017 1 X 2
14:00 Waldhof Mannheim - Saarbrucken 3.10 3.53 2.47
14:00 Freiburg II - Elversberg 4.18 3.76 2.09
14:00 Wormatia Worms - Hoffenheim II 3.21 3.69 2.37
14:00 Koblenz - Offenbach 4.00 3.73 2.13
9 października 2017 1 X 2
20:15 Stuttgarter Kickers - Hessen Kassel 3.10 3.73 2.88
13 października 2017 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Astoria Walldorf 1.83 4.40 4.55
19:00 Schott Mainz - Koblenz 2.90 3.42 2.62
19:30 Offenbach - Stadtallendorf 1.56 4.95 7.00
14 października 2017 1 X 2
14:00 Steinbach - Wormatia Worms 1.70 4.15 5.00
14:00 Ulm - FSV Frankfurt 2.01 3.81 4.60
14:00 Elversberg - Stuttgarter Kickers 1.52 4.61 6.50
14:00 Rochling Volklingen - Freiburg II 5.50 4.02 1.92
15 października 2017 1 X 2
14:00 Hessen Kassel - Mainz 05 II 2.46 3.60 2.85
14:00 Stuttgart II - Waldhof Mannheim 3.30 3.84 2.16
21 października 2017 1 X 2
13:00 FSV Frankfurt - Hessen Kassel 3.50 3.67 2.20
14:00 Astoria Walldorf - Steinbach 3.10 3.74 2.30
14:00 Mainz 05 II - Elversberg 3.40 3.48 2.40
14:00 Stuttgarter Kickers - Rochling Volklingen 1.65 4.50 5.31
14:00 Saarbrucken - Stuttgart II 1.54 4.70 6.24
14:00 Stadtallendorf - Schott Mainz 2.02 4.08 3.80
14:00 Koblenz - Hoffenheim II 3.40 3.66 2.37
22 października 2017 1 X 2
14:00 Wormatia Worms - Ulm 3.29 3.70 2.40
14:00 Waldhof Mannheim - Offenbach 2.39 3.54 3.20
25 października 2017 1 X 2
14:00 Mainz 05 II - Freiburg II 2.24 3.68 3.32
27 października 2017 1 X 2
19:00 Hoffenheim II - Stadtallendorf 1.83 4.40 4.52
19:00 Steinbach - Koblenz 1.50 4.28 8.03
19:00 Hessen Kassel - Wormatia Worms 2.11 3.79 3.62
19:30 Elversberg - FSV Frankfurt 1.39 5.36 9.50
28 października 2017 1 X 2
14:00 Offenbach - Saarbrucken 3.10 3.50 2.60
14:00 Rochling Volklingen - Mainz 05 II 5.48 4.31 1.68
14:00 Ulm - Astoria Walldorf 2.07 3.76 3.80
29 października 2017 1 X 2
14:00 Schott Mainz - Waldhof Mannheim 6.54 4.65 1.52
15:00 Freiburg II - Stuttgarter Kickers 2.02 3.90 4.00
30 października 2017 1 X 2
20:15 Wormatia Worms - Elversberg 5.50 4.20 1.74
31 października 2017 1 X 2
14:00 Stadtallendorf - Steinbach 4.30 3.74 1.94
14:00 Stuttgart II - Offenbach 2.90 3.74 2.43
14:00 Astoria Walldorf - Hessen Kassel 2.80 3.78 2.60
14:00 FSV Frankfurt - Rochling Volklingen 1.96 3.61 4.15
14:00 Koblenz - Ulm 2.65 3.48 3.17
1 listopada 2017 1 X 2
14:00 Saarbrucken - Schott Mainz 1.21 7.65 16.67
14:00 Waldhof Mannheim - Hoffenheim II 1.80 3.93 4.80
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 Stuttgarter Kickers - Mainz 05 II 3.45 3.80 2.13
14:00 Ulm - Stadtallendorf 1.98 3.72 3.95
14:00 Elversberg - Astoria Walldorf 1.36 5.64 9.82
14:00 Rochling Volklingen - Wormatia Worms 3.60 3.76 2.15
14:00 Steinbach - Waldhof Mannheim 2.45 3.39 3.23
14:00 Hoffenheim II - Saarbrucken 5.31 4.18 1.69
14:00 Schott Mainz - Stuttgart II 3.65 4.05 2.04
5 listopada 2017 1 X 2
14:00 Freiburg II - FSV Frankfurt 1.79 4.00 4.80
14:00 Hessen Kassel - Koblenz 2.37 3.62 3.25
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Stadtallendorf - Hessen Kassel 2.34 3.60 3.13
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Saarbrucken - Steinbach 1.57 4.46 7.50
14:00 Wormatia Worms - Freiburg II 2.70 3.57 2.64
14:00 Stuttgart II - Hoffenheim II 3.50 4.15 2.60
14:00 Astoria Walldorf - Rochling Volklingen 1.60 4.59 5.90
14:00 Koblenz - Elversberg 4.20 3.55 2.07
14:00 Offenbach - Schott Mainz 1.31 6.50 13.37
14:00 Waldhof Mannheim - Ulm 1.63 4.33 6.75
12 listopada 2017 1 X 2
14:00 FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers 2.25 3.79 3.70
17 listopada 2017 1 X 2
19:00 Astoria Walldorf - Freiburg II 2.54 3.55 2.89
19:00 FSV Frankfurt - Mainz 05 II 4.20 3.92 1.98
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 Waldhof Mannheim - Hessen Kassel 1.50 4.75 9.40
14:00 Wormatia Worms - Stuttgarter Kickers 2.63 3.60 2.72
14:00 Stadtallendorf - Elversberg 4.75 3.91 2.05
14:00 Stuttgart II - Steinbach 2.92 3.66 2.45
14:00 Saarbrucken - Ulm 1.32 5.50 10.58
19 listopada 2017 1 X 2
14:00 Koblenz - Rochling Volklingen 1.73 3.98 5.75
14:00 Offenbach - Hoffenheim II 1.88 3.84 4.40
Piłka Nożna Niemcy Regionalliga Bavaria Najwyższe kursy
14 lipca 2017 1 X 2
18:30 Bayreuth - Illertissen 2.29 3.60 3.44
19:00 Buchbach - 1860 Rosenheim 2.20 3.64 3.52
19:00 Bayern Monachium II - Ingolstadt II 1.42 5.40 9.04
15 lipca 2017 1 X 2
14:00 Eichstatt - Unterfohring 2.07 3.72 3.85
14:00 Norymberga II - Schweinfurt 3.60 3.98 2.26
18 lipca 2017 1 X 2
19:30 Augsburg II - Garching 2.06 4.00 4.33
21 lipca 2017 1 X 2
18:30 Bayreuth - Ingolstadt II 1.59 4.50 6.00
18:30 Schalding-Heining - Buchbach 2.80 3.69 3.05
19:00 1860 Monachium - Burghausen 1.31 5.81 11.47
19:00 Illertissen - Memmingen 2.42 3.65 3.27
19:00 Schweinfurt - Eichstatt 1.44 5.58 10.45
22 lipca 2017 1 X 2
14:00 1860 Rosenheim - Norymberga II 2.31 3.85 3.20
25 lipca 2017 1 X 2
19:00 Norymberga II - Eichstatt 1.81 4.50 4.62
19:00 Memmingen - Seligenporten 1.50 4.79 7.10
19:00 Pipinsried - Schweinfurt 7.10 4.72 1.52
19:00 Augsburg II - Unterfohring 1.45 5.56 7.98
19:00 Burghausen - Illertissen 2.05 3.72 4.06
19:00 1860 Rosenheim - Schalding-Heining 2.10 3.83 3.72
26 lipca 2017 1 X 2
19:00 Buchbach - 1860 Monachium 11.17 6.38 1.31
28 lipca 2017 1 X 2
19:00 Ingolstadt II - Memmingen 3.74 3.93 1.97
29 lipca 2017 1 X 2
13:00 Garching - Bayreuth 2.64 3.57 2.68
14:00 Schalding-Heining - Norymberga II 2.74 3.70 2.63
14:00 1860 Monachium - 1860 Rosenheim 1.29 6.00 12.87
14:00 Illertissen - Buchbach 1.99 3.76 4.38
14:00 Seligenporten - Burghausen 3.87 3.88 2.20
14:00 Schweinfurt - Augsburg II 1.57 4.62 6.00
16:00 Eichstatt - Pipinsried 2.06 3.77 4.00
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Unterfohring - Bayern Monachium II 9.42 5.50 1.44
1 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 1860 Monachium - Norymberga II 1.62 5.56 8.98
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Eichstatt - Augsburg II 3.32 3.60 2.27
18:30 Bayreuth - Greuther Furth II 1.70 4.10 5.61
19:00 Buchbach - Seligenporten 1.54 4.50 6.89
19:00 Burghausen - Ingolstadt II 2.31 3.95 4.04
19:00 1860 Rosenheim - Illertissen 2.20 3.46 3.50
19:00 Bayern Monachium II - Schweinfurt 2.80 3.81 2.52
19:30 Memmingen - Garching 1.71 4.32 5.00
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Norymberga II - Pipinsried 1.85 4.30 4.90
14:00 Schalding-Heining - 1860 Monachium 6.00 4.46 1.59
8 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Greuther Furth II - Augsburg II 2.69 3.60 3.20
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Eichstatt - Bayern Monachium II 5.00 5.04 1.65
18:30 Unterfohring - Bayreuth 3.67 4.20 1.93
19:00 Ingolstadt II - Buchbach 2.55 3.75 2.92
12 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Seligenporten - 1860 Rosenheim 3.75 3.86 2.03
14:00 Greuther Furth II - Memmingen 3.13 3.62 2.60
14:00 Garching - Burghausen 2.50 3.88 3.21
14:00 Illertissen - Schalding-Heining 2.01 4.20 4.65
16:00 Pipinsried - Augsburg II 3.79 3.78 2.05
15 sierpnia 2017 1 X 2
11:00 Unterfohring - Pipinsried 2.33 4.00 3.00
14:00 Burghausen - Schalding-Heining 2.36 3.88 3.50
14:00 Garching - Bayern Monachium II 5.78 4.75 1.70
18:30 Seligenporten - Bayreuth 5.60 4.31 1.66
17 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 1860 Monachium - Illertissen 1.42 5.06 8.64
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Schalding-Heining - Seligenporten 1.63 4.85 5.20
19:00 1860 Rosenheim - Ingolstadt II 2.19 3.66 3.59
19:00 Buchbach - Garching 2.01 3.82 3.68
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Burghausen - Greuther Furth II 2.19 3.80 4.00
14:00 Norymberga II - Augsburg II 3.25 3.88 2.85
14:00 Bayreuth - Schweinfurt 3.88 4.05 2.08
14:00 Bayern Monachium II - Pipinsried 1.33 7.20 14.00
22 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Greuther Furth II 1.49 5.00 6.95
25 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Augsburg II - Bayern Monachium II 3.20 3.80 2.38
19:00 Illertissen - Norymberga II 1.93 4.20 3.95
19:00 Ingolstadt II - Schalding-Heining 1.87 4.33 4.75
19:00 Schweinfurt - Memmingen 1.52 4.75 6.72
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Eichstatt - Bayreuth 2.65 3.86 2.72
14:00 Garching - 1860 Rosenheim 2.08 3.73 3.60
14:00 Unterfohring - Burghausen 3.06 3.69 2.33
14:00 Greuther Furth II - Buchbach 2.38 3.50 3.40
16:00 Seligenporten - 1860 Monachium 13.10 6.42 1.26
1 września 2017 1 X 2
18:00 Bayreuth - Pipinsried 1.63 4.31 5.75
19:00 Buchbach - Unterfohring 1.66 4.30 5.50
19:00 Burghausen - Schweinfurt 3.87 3.89 2.01
19:00 1860 Monachium - Ingolstadt II 1.33 6.04 9.76
19:30 Memmingen - Eichstatt 1.91 4.27 4.55
2 września 2017 1 X 2
14:00 Illertissen - Seligenporten 1.49 4.75 7.10
14:00 Schalding-Heining - Garching 2.40 4.00 3.40
8 września 2017 1 X 2
18:30 Unterfohring - 1860 Rosenheim 2.95 3.55 2.80
19:00 Ingolstadt II - Illertissen 2.09 3.70 3.66
19:00 Schweinfurt - Buchbach 1.53 4.88 8.32
19:30 Burghausen - Eichstatt 1.75 4.13 4.75
19:30 Augsburg II - Bayreuth 2.29 3.83 3.30
9 września 2017 1 X 2
14:00 Greuther Furth II - Schalding-Heining 1.75 4.00 5.00
14:00 Pipinsried - Memmingen 2.62 3.70 2.78
14:00 Garching - 1860 Monachium 6.90 4.55 1.57
14:00 Seligenporten - Norymberga II 3.75 3.82 2.00
13 września 2017 1 X 2
18:00 Norymberga II - Bayern Monachium II 3.10 4.05 2.38
15 września 2017 1 X 2
19:00 Burghausen - Pipinsried 1.72 4.01 4.96
19:00 1860 Rosenheim - Schweinfurt 3.89 3.84 1.97
19:00 1860 Monachium - Greuther Furth II 1.35 5.90 9.75
19:00 Buchbach - Eichstatt 2.26 3.83 3.20
19:30 Memmingen - Augsburg II 2.92 3.86 2.42
16 września 2017 1 X 2
14:00 Schalding-Heining - Unterfohring 1.88 3.98 4.26
14:00 Illertissen - Garching 2.02 3.84 3.58
14:00 Seligenporten - Ingolstadt II 3.28 3.75 2.31
14:00 Bayreuth - Bayern Monachium II 2.60 3.86 2.65
19 września 2017 1 X 2
19:00 1860 Rosenheim - Greuther Furth II 2.29 3.60 3.54
19:00 Schweinfurt - Illertissen 1.59 4.45 5.70
22 września 2017 1 X 2
19:00 Schweinfurt - Schalding-Heining 1.30 6.32 10.50
23 września 2017 1 X 2
13:00 Pipinsried - Buchbach 2.64 3.62 3.00
14:00 Unterfohring - 1860 Monachium 9.30 5.60 1.38
14:00 Bayern Monachium II - Memmingen 1.50 5.80 9.09
14:00 Garching - Seligenporten 1.79 4.32 4.82
14:00 Eichstatt - 1860 Rosenheim 2.53 3.65 2.80
14:00 Augsburg II - Burghausen 1.99 3.88 3.80
14:00 Ingolstadt II - Norymberga II 2.19 4.15 3.84
25 września 2017 1 X 2
19:00 Greuther Furth II - Illertissen 2.51 3.52 3.10
27 września 2017 1 X 2
19:00 Memmingen - Unterfohring 1.79 4.05 4.80
29 września 2017 1 X 2
17:00 Norymberga II - Bayreuth 2.40 3.89 3.24
19:00 1860 Rosenheim - Pipinsried 2.04 3.80 4.12
19:00 Burghausen - Bayern Monachium II 3.66 3.92 2.04
30 września 2017 1 X 2
14:00 Illertissen - Unterfohring 1.60 4.53 6.00
14:00 Seligenporten - Greuther Furth II 3.80 3.68 2.38
14:00 Schalding-Heining - Eichstatt 2.11 3.83 3.39
14:00 1860 Monachium - Schweinfurt 1.80 3.96 4.45
15:00 Ingolstadt II - Garching 1.97 4.15 4.75
16:00 Buchbach - Augsburg II 3.90 3.75 2.35
3 października 2017 1 X 2
14:00 Eichstatt - 1860 Monachium 10.31 5.18 1.40
14:00 Greuther Furth II - Ingolstadt II 2.35 3.71 3.22
14:00 Garching - Norymberga II 2.50 4.05 2.75
14:00 Bayreuth - Memmingen 2.19 4.00 3.39
14:00 Unterfohring - Seligenporten 2.28 3.78 3.25
14:00 Pipinsried - Schalding-Heining 2.20 3.88 3.40
6 października 2017 1 X 2
19:00 1860 Monachium - Pipinsried 1.28 6.70 11.50
7 października 2017 1 X 2
14:00 Illertissen - Eichstatt 1.78 4.12 4.52
14:00 Seligenporten - Schweinfurt 5.46 4.92 1.60
14:00 Ingolstadt II - Unterfohring 1.39 5.82 9.00
14:00 Garching - Greuther Furth II 2.20 3.98 3.18
14:00 Norymberga II - Memmingen 2.35 4.20 3.25
14:00 Schalding-Heining - Augsburg II 3.60 4.45 2.30
14:05 Burghausen - Bayreuth 1.97 4.01 4.00
11 października 2017 1 X 2
19:00 Augsburg II - 1860 Rosenheim 1.66 4.42 5.75
13 października 2017 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Schalding-Heining 1.41 5.60 8.94
19:30 Memmingen - Burghausen 2.65 3.60 3.10
14 października 2017 1 X 2
14:00 Eichstatt - Seligenporten 2.34 3.94 3.75
14:00 Pipinsried - Illertissen 2.80 3.50 2.98
14:00 Bayreuth - Buchbach 2.30 3.50 3.45
14:00 Schweinfurt - Ingolstadt II 1.70 4.55 4.71
14:00 Unterfohring - Garching 3.20 3.92 2.60
15 października 2017 1 X 2
15:00 Augsburg II - 1860 Monachium 3.94 3.75 2.24
16 października 2017 1 X 2
18:00 Greuther Furth II - Norymberga II 2.60 3.92 2.83
17 października 2017 1 X 2
19:00 1860 Rosenheim - Bayern Monachium II 3.29 3.90 2.24
20 października 2017 1 X 2
19:00 Buchbach - Memmingen 2.13 3.84 3.75
19:00 Illertissen - Augsburg II 3.10 3.86 2.62
19:00 Schweinfurt - Garching 1.72 4.60 5.00
21 października 2017 1 X 2
14:00 Norymberga II - Burghausen 2.15 3.79 3.36
14:00 1860 Rosenheim - Bayreuth 2.17 3.87 3.75
14:00 Seligenporten - Pipinsried 2.47 3.57 2.90
14:00 Ingolstadt II - Eichstatt 1.60 4.71 6.01
14:00 Greuther Furth II - Unterfohring 1.60 4.50 6.58
22 października 2017 1 X 2
15:00 1860 Monachium - Bayern Monachium II 1.79 4.28 4.35
27 października 2017 1 X 2
19:00 Bayern Monachium II - Illertissen 1.69 4.40 5.10
19:30 Memmingen - 1860 Rosenheim 2.02 3.79 3.82
28 października 2017 1 X 2
14:00 Schweinfurt - Greuther Furth II 1.57 4.39 6.33
14:00 Eichstatt - Garching 2.45 3.90 3.20
14:00 Bayreuth - Schalding-Heining 2.04 4.54 3.90
14:00 Pipinsried - Ingolstadt II 4.55 4.25 2.00
14:00 Norymberga II - Unterfohring 1.44 5.45 8.37
14:00 Burghausen - Buchbach 2.31 3.52 3.40
14:00 Augsburg II - Seligenporten 1.42 5.50 7.58
31 października 2017 1 X 2
14:00 Garching - Pipinsried 1.99 3.92 3.66
14:00 1860 Monachium - Bayreuth 1.35 6.90 10.50
14:00 Ingolstadt II - Augsburg II 2.11 3.94 3.40
14:00 Seligenporten - Bayern Monachium II 5.50 4.33 1.73
14:00 1860 Rosenheim - Burghausen 2.32 3.50 3.18
14:00 Unterfohring - Schweinfurt 7.00 5.60 1.48
14:00 Schalding-Heining - Memmingen 2.27 4.22 2.99
14:00 Greuther Furth II - Eichstatt 2.07 4.02 3.50
16:30 Buchbach - Norymberga II 2.42 3.99 2.91
3 listopada 2017 1 X 2
19:00 Ingolstadt II - Bayern Monachium II 2.71 3.75 2.64
19:00 1860 Monachium - Memmingen 1.34 5.80 10.50
4 listopada 2017 1 X 2
14:00 1860 Rosenheim - Buchbach 2.37 3.44 3.17
14:00 Unterfohring - Eichstatt 3.27 3.86 2.14
14:00 Greuther Furth II - Pipinsried 2.31 3.62 4.00
14:00 Garching - Augsburg II 3.60 3.98 2.01
14:00 Illertissen - Bayreuth 1.87 4.03 4.20
14:00 Schalding-Heining - Burghausen 2.79 3.82 2.60
6 listopada 2017 1 X 2
20:15 Schweinfurt - Norymberga II 1.76 4.42 4.80
10 listopada 2017 1 X 2
19:00 Buchbach - Schalding-Heining 2.08 4.00 3.50
19:00 Memmingen - Illertissen 2.25 3.78 3.60
11 listopada 2017 1 X 2
14:00 Bayreuth - Seligenporten 2.19 3.97 3.40
14:00 Augsburg II - Greuther Furth II 1.78 4.10 5.00
14:00 Pipinsried - Unterfohring 1.76 4.20 4.55
14:00 Eichstatt - Schweinfurt 3.75 3.88 2.16
14:00 Norymberga II - 1860 Rosenheim 2.03 4.02 4.00
14:00 Burghausen - 1860 Monachium 6.00 4.60 1.60
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 Schalding-Heining - 1860 Rosenheim 2.48 3.66 2.87
14:00 Illertissen - Burghausen 2.11 3.64 3.62
14:00 Unterfohring - Augsburg II 5.79 4.55 1.62
14:00 Ingolstadt II - Bayreuth 1.82 4.20 4.16
14:00 Greuther Furth II - Bayern Monachium II 4.25 3.88 1.95
14:00 Seligenporten - Memmingen 2.77 3.68 2.53
14:00 Schweinfurt - Pipinsried 1.42 5.00 8.00
14:00 Eichstatt - Norymberga II 2.76 3.91 2.41
20 listopada 2017 1 X 2
20:00 1860 Monachium - Buchbach 1.33 5.84 10.76