loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL, Puchar, Superpuchar, PFL Centrum, PFL Południe, PFL Uralsko-Nadwołżańska, PFL Wschód, PFL Zachód.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
15 lipca 2017 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - Rostov 3.07 3.01 3.40
16:30 Tosno - Ufa 2.60 3.00 3.60
19:00 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 10.32 4.34 1.53
16 lipca 2017 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Zenit St Petersburg 11.00 5.00 1.40
16:30 Rubin Kazan - Krasnodar 2.72 3.10 3.40
20:30 Akhmat Grozny - Amkar Perm 1.92 3.54 5.90
18 lipca 2017 1 X 2
18:30 Lokomotiv Moskwa - Arsenal Tula 1.49 4.35 10.00
18:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 4.35 3.56 2.11
21 lipca 2017 1 X 2
18:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.88 4.11 7.70
18:30 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 2.36 3.13 4.20
22 lipca 2017 1 X 2
16:30 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 1.50 4.75 9.50
19:00 Krasnodar - Tosno 1.49 5.00 11.50
23 lipca 2017 1 X 2
14:00 Ufa - Spartak Moskwa 5.52 3.68 2.00
16:30 Dynamo Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.75 4.17 7.50
19:00 Rostov - Akhmat Grozny 2.58 3.20 3.42
24 lipca 2017 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - Energia Khabarovsk 1.96 3.52 6.89
29 lipca 2017 1 X 2
14:00 CSKA Moskwa - Energia Khabarovsk 1.20 7.46 23.00
14:00 Ural Ekaterinburg - Ufa 2.71 3.00 3.39
16:30 Rubin Kazan - Arsenal Tula 1.72 3.74 7.40
19:00 Akhmat Grozny - Dynamo Moskwa 2.17 3.20 4.50
30 lipca 2017 1 X 2
14:00 Amkar Perm - Rostov 2.93 2.80 3.36
16:30 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.59 4.00 8.33
19:00 Tosno - Zenit St Petersburg 22.38 7.20 1.33
31 lipca 2017 1 X 2
18:30 Spartak Moskwa - Krasnodar 1.91 4.06 5.60
4 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Anzhi Makhachkala - Rostov 3.43 2.89 2.80
5 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Ufa - Akhmat Grozny 3.39 2.95 2.90
16:30 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 1.78 3.50 6.20
19:00 Lokomotiv Moskwa - Energia Khabarovsk 1.27 5.70 19.05
6 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Arsenal Tula - Tosno 2.31 3.10 5.00
16:30 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 1.55 4.30 8.23
19:00 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 2.15 3.62 4.11
19:00 Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.44 4.97 13.50
8 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Anzhi Makhachkala 2.82 2.93 3.40
16:30 Amkar Perm - Ufa 2.75 2.88 3.40
9 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Ural Ekaterinburg - Zenit St Petersburg 9.50 4.50 1.57
18:30 Spartak Moskwa - Arsenal Tula 1.35 6.00 15.00
19:00 Rostov - Dynamo Moskwa 2.25 3.26 5.00
19:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.68 3.13 3.25
19:00 Tosno - CSKA Moskwa 8.50 4.29 1.59
10 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Akhmat Grozny - Krasnodar 3.00 3.15 2.99
12 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Ufa - Rostov 3.08 2.90 3.02
16:30 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2.38 3.70 3.87
19:00 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 3.10 3.00 2.90
13 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Rubin Kazan 4.85 3.38 2.10
16:30 Lokomotiv Moskwa - Tosno 1.40 4.69 11.50
19:00 Zenit St Petersburg - Akhmat Grozny 1.49 4.73 8.90
19:00 Krasnodar - Amkar Perm 1.50 4.50 9.50
14 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - Ural Ekaterinburg 2.63 3.17 3.50
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Tosno - Energia Khabarovsk 1.80 3.80 8.08
19 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - CSKA Moskwa 5.75 3.81 1.78
16:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.91 3.54 5.10
19:00 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 1.68 3.78 7.40
20 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 7.30 3.70 1.76
16:30 Dynamo Moskwa - Ufa 1.97 3.41 5.27
19:00 Rostov - Krasnodar 2.46 3.24 3.64
21 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Akhmat Grozny - Arsenal Tula 1.62 4.40 8.20
25 sierpnia 2017 1 X 2
19:00 Anzhi Makhachkala - Ufa 2.97 3.10 3.12
26 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Arsenal Tula - Amkar Perm 2.50 2.97 3.74
16:30 Rubin Kazan - Tosno 1.72 3.84 7.10
19:00 Lokomotiv Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.53 4.22 8.20
27 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Spartak Moskwa 8.20 4.50 1.55
16:30 CSKA Moskwa - Akhmat Grozny 1.50 5.20 9.00
19:00 Zenit St Petersburg - Rostov 1.70 4.35 7.50
19:00 Krasnodar - Dynamo Moskwa 1.80 3.91 5.61
8 września 2017 1 X 2
16:30 Amkar Perm - CSKA Moskwa 6.50 3.78 1.75
9 września 2017 1 X 2
13:00 Tosno - Anzhi Makhachkala 2.15 3.39 4.65
15:30 Rostov - Arsenal Tula 1.56 3.94 9.20
18:00 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 1.75 4.10 5.60
10 września 2017 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 5.90 4.10 1.85
15:30 Ufa - Krasnodar 4.25 3.28 2.25
18:00 Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskwa 2.72 3.15 3.09
11 września 2017 1 X 2
16:30 Ural Ekaterinburg - Energia Khabarovsk 1.61 3.81 7.70
15 września 2017 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - Dynamo Moskwa 3.14 3.02 3.04
16 września 2017 1 X 2
15:30 CSKA Moskwa - Rostov 1.72 3.70 6.50
18:00 Anzhi Makhachkala - Krasnodar 5.75 4.00 1.91
17 września 2017 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Akhmat Grozny 5.10 4.50 2.00
12:00 Tosno - Spartak Moskwa 5.10 3.72 1.90
15:30 Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg 1.73 4.00 7.10
18 września 2017 1 X 2
18:30 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.54 3.88 9.80
19:00 Zenit St Petersburg - Ufa 1.34 6.00 15.00
23 września 2017 1 X 2
15:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 5.90 3.70 1.80
18:00 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.33 6.10 11.50
24 września 2017 1 X 2
13:00 Ural Ekaterinburg - Tosno 2.43 3.26 3.50
15:30 Ufa - Arsenal Tula 2.38 3.05 3.94
15:30 Rostov - Lokomotiv Moskwa 2.60 3.02 3.81
18:00 Krasnodar - Zenit St Petersburg 2.90 3.38 2.90
25 września 2017 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Energia Khabarovsk 1.71 3.46 7.70
18:30 Akhmat Grozny - Rubin Kazan 2.66 3.16 3.34
29 września 2017 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - Krasnodar 5.80 4.00 1.90
30 września 2017 1 X 2
10:30 Energia Khabarovsk - Rostov 6.32 3.40 1.84
13:00 Tosno - Akhmat Grozny 3.17 3.15 2.77
15:30 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.84 3.50 7.00
18:00 Spartak Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.53 5.10 8.75
1 października 2017 1 X 2
13:00 CSKA Moskwa - Ufa 1.34 5.29 13.54
15:30 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 1.81 3.62 5.69
18:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 11.50 4.80 1.47
13 października 2017 1 X 2
18:30 Akhmat Grozny - Spartak Moskwa 3.34 3.45 2.47
14 października 2017 1 X 2
13:00 Dynamo Moskwa - Energia Khabarovsk 1.53 4.65 10.56
15:30 Ural Ekaterinburg - Anzhi Makhachkala 2.07 3.44 4.50
18:00 Krasnodar - CSKA Moskwa 2.25 3.40 3.80
15 października 2017 1 X 2
13:00 Ufa - Lokomotiv Moskwa 3.95 3.03 2.35
15:30 Rostov - Rubin Kazan 2.68 2.93 3.81
18:00 Zenit St Petersburg - Arsenal Tula 1.29 6.20 17.00
16 października 2017 1 X 2
16:30 Amkar Perm - Tosno 2.38 2.96 4.00
21 października 2017 1 X 2
10:30 Energia Khabarovsk - Ufa 3.60 2.86 2.67
13:00 Tosno - Rostov 3.43 2.96 2.60
15:30 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 1.93 3.42 5.10
18:00 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.47 4.65 10.25
22 października 2017 1 X 2
13:00 Ural Ekaterinburg - Akhmat Grozny 3.16 3.21 2.75
15:30 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 3.16 3.28 2.84
18:00 Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula 2.67 3.15 3.15
23 października 2017 1 X 2
18:30 Lokomotiv Moskwa - Krasnodar 2.70 3.31 3.10
27 października 2017 1 X 2
18:30 Arsenal Tula - CSKA Moskwa 5.47 3.45 1.83
28 października 2017 1 X 2
18:00 Rostov - Spartak Moskwa 3.35 3.13 2.72
29 października 2017 1 X 2
09:30 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 2.35 3.00 4.13
12:00 Dynamo Moskwa - Tosno 2.32 3.22 3.90
14:30 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.73 3.68 6.50
17:00 Krasnodar - Energia Khabarovsk 1.25 7.46 23.00
30 października 2017 1 X 2
15:00 Ufa - Rubin Kazan 3.72 3.02 2.70
17:30 Akhmat Grozny - Anzhi Makhachkala 1.65 4.00 7.50
3 listopada 2017 1 X 2
15:30 Ural Ekaterinburg - Dynamo Moskwa 2.34 3.28 3.84
4 listopada 2017 1 X 2
14:30 Tosno - Krasnodar 4.20 3.43 2.10
17:00 Akhmat Grozny - Rostov 2.55 3.00 3.44
5 listopada 2017 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Arsenal Tula 3.22 3.15 2.70
12:00 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 1.88 3.24 5.80
14:30 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.48 3.24 2.60
17:00 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 3.86 3.14 2.35
17:00 Spartak Moskwa - Ufa 1.51 4.69 9.50
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
8 lipca 2017 1 X 2
14:00 Yaroslavl Shinnik - Zenit St. Petersburg II 1.90 3.52 4.80
14:00 Dinamo St. Petersburg - Yenisey Krasnojarsk 3.80 3.31 2.21
14:00 Tiumeń - Baltika Kaliningrad 3.49 3.15 2.45
15:00 Khimki FK - Rotor Wołgograd 2.03 3.38 4.40
15:00 Olimpiets - Avangard Kursk 2.25 3.20 3.75
16:00 Gazovik Orenburg - Tambov 1.90 3.40 5.03
17:00 Krylya Sovetov - Luch Energiya 1.66 4.53 11.13
17:00 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 1.75 3.70 6.08
15 lipca 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Tom Tomsk 2.11 3.25 4.20
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Tiumeń 1.58 4.10 8.00
15:00 Olimpiets - Krylya Sovetov 8.00 4.20 1.48
16:00 Spartak Moskwa II - Gazovik Orenburg 2.95 3.16 2.86
16:00 Avangard Kursk - Tambov 3.40 3.11 2.54
16:30 Rotor Wołgograd - Volgar Astrakhan 4.09 3.45 2.25
17:00 Fakel Voronezh - Yaroslavl Shinnik 2.63 3.13 3.20
17:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 1.73 3.72 6.36
18:00 Kuban Krasnodar - Khimki FK 1.93 3.56 5.00
16 lipca 2017 1 X 2
17:00 Zenit St. Petersburg II - Dinamo St. Petersburg 2.92 3.31 2.64
22 lipca 2017 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Yenisey Krasnojarsk 3.37 3.13 2.48
12:00 Dinamo St. Petersburg - Fakel Voronezh 2.90 3.14 3.10
13:00 Tiumeń - Zenit St. Petersburg II 1.96 3.50 4.51
14:00 Tom Tomsk - Olimpiets 3.72 3.30 2.25
15:00 Tambov - Spartak Moskwa II 2.18 3.32 3.89
15:00 Khimki FK - Luch Energiya 2.11 3.58 4.14
15:00 Yaroslavl Shinnik - Rotor Wołgograd 1.82 3.88 6.13
16:00 Gazovik Orenburg - Baltika Kaliningrad 1.83 3.60 6.32
17:00 Krylya Sovetov - Avangard Kursk 1.46 4.75 9.90
17:00 Volgar Astrakhan - Kuban Krasnodar 3.15 3.15 2.78
26 lipca 2017 1 X 2
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Gazovik Orenburg 2.50 3.06 3.35
16:00 Dinamo St. Petersburg - Rotor Wołgograd 1.82 4.05 5.95
17:00 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 1.80 4.00 7.47
17:00 Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk 2.40 3.39 3.60
17:00 Olimpiets - Khimki FK 2.50 3.10 3.50
17:00 Avangard Kursk - Spartak Moskwa II 2.66 3.20 3.25
17:00 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 1.24 8.10 17.86
18:00 Fakel Voronezh - Tiumeń 2.38 3.28 4.33
19:00 Baltika Kaliningrad - Tambov 2.79 3.15 3.60
19:00 Kuban Krasnodar - Yaroslavl Shinnik 2.38 3.25 3.75
30 lipca 2017 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh 2.27 3.20 4.15
14:00 Tom Tomsk - Avangard Kursk 3.46 3.25 2.50
14:00 Tiumeń - Rotor Wołgograd 2.29 3.35 3.51
15:00 Tambov - Yenisey Krasnojarsk 3.00 3.23 2.72
15:00 Khimki FK - Krylya Sovetov 4.09 3.22 2.20
15:00 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 1.70 3.82 8.25
15:00 Dinamo St. Petersburg - Kuban Krasnodar 3.04 3.20 2.90
16:00 Gazovik Orenburg - Zenit St. Petersburg II 1.58 3.98 7.06
17:00 Volgar Astrakhan - Olimpiets 1.88 3.48 4.50
1 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Spartak Moskwa II - Baltika Kaliningrad 2.99 3.19 2.76
5 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Dinamo St. Petersburg 2.41 3.10 3.74
14:00 Tom Tomsk - Khimki FK 2.54 3.16 3.26
15:00 Tiumeń - Kuban Krasnodar 3.00 3.20 2.80
15:00 Olimpiets - Yaroslavl Shinnik 2.64 3.00 3.10
16:00 Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad 3.79 3.15 2.41
16:00 Spartak Moskwa II - Yenisey Krasnojarsk 2.87 3.20 2.86
17:00 Rotor Wołgograd - Sibir Novosibirsk 2.55 3.18 3.30
17:00 Zenit St. Petersburg II - Tambov 4.20 3.40 2.20
17:00 Krylya Sovetov - Volgar Astrakhan 1.76 3.75 7.00
17:00 Fakel Voronezh - Gazovik Orenburg 3.60 3.20 2.31
9 sierpnia 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg - Olimpiets 2.25 3.24 3.70
14:00 Tom Tomsk - Volgar Astrakhan 2.63 3.20 3.12
14:00 Sibir Novosibirsk - Kuban Krasnodar 2.62 3.27 3.00
15:00 Yaroslavl Shinnik - Krylya Sovetov 3.85 3.18 2.22
16:00 Tambov - Fakel Voronezh 1.50 4.25 9.05
16:00 Tiumeń - Luch Energiya 2.09 3.38 4.20
16:00 Gazovik Orenburg - Rotor Wołgograd 1.59 3.93 8.00
18:00 Khimki FK - Avangard Kursk 2.75 3.20 3.45
19:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 2.33 3.13 3.60
10 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Spartak Moskwa II - Zenit St. Petersburg II 1.60 4.07 6.55
13 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Yaroslavl Shinnik 2.63 3.31 3.40
15:00 Olimpiets - Tiumeń 2.10 3.30 3.75
16:00 Avangard Kursk - Yenisey Krasnojarsk 4.24 3.20 2.15
16:00 Tambov - Rotor Wołgograd 1.65 4.27 8.00
17:00 Zenit St. Petersburg II - Baltika Kaliningrad 3.80 3.40 2.25
17:00 Krylya Sovetov - Dinamo St. Petersburg 1.60 4.41 8.66
17:00 Fakel Voronezh - Spartak Moskwa II 3.00 3.21 2.87
18:00 Khimki FK - Volgar Astrakhan 2.50 3.17 3.50
19:00 Kuban Krasnodar - Gazovik Orenburg 4.14 3.38 2.90
14 sierpnia 2017 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Sibir Novosibirsk 3.10 3.04 3.47
19 sierpnia 2017 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Olimpiets 1.95 3.50 6.50
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Zenit St. Petersburg II 1.54 4.15 7.27
14:00 Dinamo St. Petersburg - Tom Tomsk 2.05 3.60 4.40
14:00 Tiumeń - Krylya Sovetov 4.59 3.45 2.00
15:00 Gazovik Orenburg - Luch Energiya 1.57 3.94 8.01
15:00 Khimki FK - Yaroslavl Shinnik 2.63 3.30 3.05
16:00 Tambov - Kuban Krasnodar 1.95 3.68 5.25
17:00 Volgar Astrakhan - Avangard Kursk 2.10 3.44 4.45
19:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 1.50 4.35 12.00
20 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Spartak Moskwa II - Rotor Wołgograd 1.67 4.35 6.25
27 sierpnia 2017 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Tambov 4.03 3.30 2.13
14:00 Khimki FK - Dinamo St. Petersburg 2.56 3.22 3.64
14:00 Tom Tomsk - Tiumeń 2.70 3.39 3.40
15:00 Rotor Wołgograd - Baltika Kaliningrad 3.20 3.28 2.66
15:00 Olimpiets - Gazovik Orenburg 3.00 3.16 2.55
16:00 Avangard Kursk - Zenit St. Petersburg II 2.10 3.50 4.20
17:00 Fakel Voronezh - Yenisey Krasnojarsk 4.50 3.48 2.19
17:00 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.37 4.10
17:00 Krylya Sovetov - Sibir Novosibirsk 1.50 4.17 8.87
19:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa II 2.41 3.45 3.24
2 września 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg - Volgar Astrakhan 2.60 3.32 3.60
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Rotor Wołgograd 1.51 4.95 7.90
12:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 2.10 3.35 4.40
13:00 Tiumeń - Khimki FK 2.34 3.25 3.60
14:00 Yaroslavl Shinnik - Avangard Kursk 2.33 3.45 4.20
15:00 Gazovik Orenburg - Krylya Sovetov 3.34 3.00 2.63
15:00 Tambov - Olimpiets 1.60 3.95 6.50
16:00 Spartak Moskwa II - Luch Energiya 1.68 3.84 6.69
17:00 Zenit St. Petersburg II - Fakel Voronezh 2.17 3.40 3.88
17:00 Baltika Kaliningrad - Kuban Krasnodar 2.10 3.34 4.51
6 września 2017 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Gazovik Orenburg 4.00 3.35 2.42
15:00 Yaroslavl Shinnik - Dinamo St. Petersburg 2.02 3.62 4.75
15:00 Rotor Wołgograd - Zenit St. Petersburg II 2.64 3.36 3.10
16:00 Avangard Kursk - Fakel Voronezh 1.76 3.66 7.00
17:00 Olimpiets - Spartak Moskwa II 2.66 3.32 2.90
17:00 Volgar Astrakhan - Tiumeń 1.90 3.63 5.25
17:00 Krylya Sovetov - Tambov 1.55 4.00 7.60
18:00 Khimki FK - Sibir Novosibirsk 2.58 3.10 3.32
19:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 1.51 4.20 9.60
19:00 Kuban Krasnodar - Yenisey Krasnojarsk 4.33 3.64 2.10
10 września 2017 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Volgar Astrakhan 2.35 3.13 3.80
12:00 Zenit St. Petersburg II - Kuban Krasnodar 2.55 3.45 3.10
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Luch Energiya 1.47 5.40 13.00
13:00 Tiumeń - Yaroslavl Shinnik 2.92 3.24 2.75
15:00 Gazovik Orenburg - Khimki FK 1.67 4.10 7.90
15:00 Tambov - Tom Tomsk 1.67 3.95 6.13
17:00 Fakel Voronezh - Rotor Wołgograd 2.82 3.14 3.00
17:00 Baltika Kaliningrad - Olimpiets 1.55 3.70 8.00
18:00 Dinamo St. Petersburg - Avangard Kursk 2.44 3.20 3.75
11 września 2017 1 X 2
15:00 Spartak Moskwa II - Krylya Sovetov 4.75 3.80 1.89
16 września 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Zenit St. Petersburg II 2.38 3.30 3.78
13:00 Tom Tomsk - Spartak Moskwa II 2.76 3.30 3.00
14:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir Novosibirsk 2.13 3.30 4.14
14:00 Olimpiets - Yenisey Krasnojarsk 4.50 3.55 1.87
15:00 Khimki FK - Tambov 4.00 3.46 2.33
15:00 Avangard Kursk - Rotor Wołgograd 1.91 3.59 5.00
16:00 Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg 2.82 3.10 3.00
17:00 Dinamo St. Petersburg - Tiumeń 2.10 3.54 4.09
17:00 Krylya Sovetov - Baltika Kaliningrad 1.67 3.90 9.28
17:00 Kuban Krasnodar - Fakel Voronezh 1.80 3.70 5.59
24 września 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Fakel Voronezh 1.94 3.80 6.75
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Krylya Sovetov 2.40 3.20 3.57
12:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo St. Petersburg 2.05 3.54 4.89
13:00 Rotor Wołgograd - Kuban Krasnodar 2.50 3.46 3.50
14:00 Gazovik Orenburg - Yaroslavl Shinnik 1.90 3.43 5.99
14:00 Tiumeń - Avangard Kursk 2.41 3.24 3.34
14:00 Tambov - Volgar Astrakhan 1.90 3.75 5.65
15:00 Spartak Moskwa II - Khimki FK 1.88 3.84 4.75
16:00 Zenit St. Petersburg II - Olimpiets 2.10 3.50 3.50
17:00 Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk 1.73 3.65 5.85
30 września 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Rotor Wołgograd 2.29 3.30 4.00
12:00 Tom Tomsk - Yenisey Krasnojarsk 5.75 3.80 1.87
13:00 Krylya Sovetov - Zenit St. Petersburg II 1.40 6.27 15.25
14:00 Olimpiets - Fakel Voronezh 1.94 3.40 5.25
14:00 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 2.57 3.13 3.51
14:00 Yaroslavl Shinnik - Tambov 2.86 3.08 2.95
15:00 Khimki FK - Baltika Kaliningrad 3.50 3.12 2.66
16:00 Avangard Kursk - Kuban Krasnodar 2.25 3.43 3.75
16:00 Volgar Astrakhan - Spartak Moskwa II 2.25 3.52 5.25
19:00 Dinamo St. Petersburg - Gazovik Orenburg 3.20 3.11 2.51
7 października 2017 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk 1.91 3.40 5.09
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Khimki FK 1.44 5.04 10.00
13:00 Tambov - Dinamo St. Petersburg 1.89 3.40 5.19
13:00 Rotor Wołgograd - Olimpiets 2.02 3.50 4.33
14:00 Gazovik Orenburg - Tiumeń 1.46 4.20 9.08
15:00 Spartak Moskwa II - Yaroslavl Shinnik 2.70 3.40 2.84
16:00 Kuban Krasnodar - Luch Energiya 1.98 3.57 4.75
16:00 Zenit St. Petersburg II - Tom Tomsk 2.31 3.40 3.49
17:00 Fakel Voronezh - Krylya Sovetov 10.53 5.00 1.38
17:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 1.94 3.30 4.83
14 października 2017 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Fakel Voronezh 2.00 3.30 5.08
12:00 Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg 3.70 3.12 2.32
13:00 Krylya Sovetov - Rotor Wołgograd 1.35 5.25 13.00
13:00 Olimpiets - Kuban Krasnodar 2.23 3.18 3.50
13:00 Tiumeń - Tambov 3.50 3.24 2.33
13:00 Dinamo St. Petersburg - Spartak Moskwa II 2.17 3.47 3.75
13:00 Yaroslavl Shinnik - Baltika Kaliningrad 2.47 3.10 3.36
14:00 Avangard Kursk - Luch Energiya 1.87 3.25 5.66
15:00 Volgar Astrakhan - Yenisey Krasnojarsk 3.80 3.30 2.42
17:00 Khimki FK - Zenit St. Petersburg II 2.39 3.26 3.48
21 października 2017 1 X 2
07:00 Luch Energiya - Olimpiets 2.85 3.28 2.65
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Yaroslavl Shinnik 1.57 4.05 7.50
12:30 Tambov - Sibir Novosibirsk 1.79 3.67 5.50
13:00 Rotor Wołgograd - Tom Tomsk 1.78 3.70 5.50
13:00 Gazovik Orenburg - Avangard Kursk 1.53 4.12 7.53
15:00 Baltika Kaliningrad - Dinamo St. Petersburg 2.08 3.39 4.05
16:00 Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov 5.05 3.41 1.94
16:00 Fakel Voronezh - Khimki FK 2.38 3.20 3.42
18:00 Zenit St. Petersburg II - Volgar Astrakhan 2.56 3.34 3.09
22 października 2017 1 X 2
14:00 Spartak Moskwa II - Tiumeń 1.91 3.91 5.50
28 października 2017 1 X 2
14:00 Khimki FK - Kuban Krasnodar 2.75 3.24 2.92
29 października 2017 1 X 2
10:00 Tom Tomsk - Luch Energiya 2.09 3.36 4.31
11:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 3.52 3.05 2.80
11:30 Tambov - Avangard Kursk 1.98 3.65 5.50
12:00 Gazovik Orenburg - Spartak Moskwa II 1.70 3.98 6.60
12:00 Tiumeń - Yenisey Krasnojarsk 5.00 3.78 1.88
12:00 Krylya Sovetov - Olimpiets 1.20 7.45 22.21
14:00 Volgar Astrakhan - Rotor Wołgograd 3.14 3.30 4.20
14:30 Dinamo St. Petersburg - Zenit St. Petersburg II 1.95 4.05 4.41
4 listopada 2017 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Khimki FK 2.42 3.00 3.64
09:30 Zenit St. Petersburg II - Tiumeń 2.25 3.42 4.04
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Sibir Novosibirsk 1.67 4.12 7.50
12:00 Olimpiets - Tom Tomsk 2.14 3.16 4.15
12:00 Avangard Kursk - Krylya Sovetov 5.20 3.50 1.91
12:00 Rotor Wołgograd - Yaroslavl Shinnik 2.51 3.20 3.16
12:00 Spartak Moskwa II - Tambov 3.39 3.42 2.40
14:00 Baltika Kaliningrad - Gazovik Orenburg 2.79 3.00 3.06
14:00 Fakel Voronezh - Dinamo St. Petersburg 3.00 3.22 2.66
15:00 Kuban Krasnodar - Volgar Astrakhan 2.05 3.39 4.33
8 listopada 2017 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 2.55 3.00 3.60
11:00 Tambov - Baltika Kaliningrad 2.03 3.55 7.50
12:00 Yaroslavl Shinnik - Kuban Krasnodar 2.10 3.40 4.20
12:00 Rotor Wołgograd - Dinamo St. Petersburg 2.17 3.50 3.79
12:00 Spartak Moskwa II - Avangard Kursk 2.29 3.72 3.90
12:30 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 7.00 3.80 1.70
13:00 Sibir Novosibirsk - Zenit St. Petersburg II 1.85 3.66 5.04
15:00 Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnojarsk 2.51 3.13 3.50
15:00 Tiumeń - Fakel Voronezh 1.80 3.60 5.76
17:00 Khimki FK - Olimpiets 2.10 3.26 3.80
12 listopada 2017 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 3.90 3.10 2.66
11:00 Olimpiets - Volgar Astrakhan 3.39 3.10 2.50
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Tambov 1.80 3.92 6.19
12:00 Rotor Wołgograd - Tiumeń 2.37 3.30 3.75
12:00 Avangard Kursk - Tom Tomsk 2.01 3.20 4.81
12:00 Krylya Sovetov - Khimki FK 1.35 5.00 13.71
13:00 Kuban Krasnodar - Dinamo St. Petersburg 2.26 3.50 3.60
14:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskwa II 1.60 4.02 7.50
15:00 Zenit St. Petersburg II - Gazovik Orenburg 7.10 3.75 1.62
16:00 Fakel Voronezh - Sibir Novosibirsk 2.79 3.00 3.13
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
15 lipca 2017 1 X 2
14:00 Mordovia Saransk - Syzran 1.57 4.33 6.30
15:00 Kamaz Nab Chelny - Neftekhimik 2.56 3.35 2.90
15:00 Sokol Saratov - Zenit Penza 1.77 3.64 5.00
16:00 Biolog Nowokubańsk - Druzhba Maykop 2.06 3.45 3.50
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Spartak Vladikavkaz 2.45 3.30 2.85
23 lipca 2017 1 X 2
13:00 Znamya Truda - Murom 8.30 4.75 1.40
14:00 Zorkij Krasnogorsk - Zvezda Riazań 2.45 3.30 2.60
15:00 Spartak Kostroma - Tekstilshchik Iwanowo 2.92 3.50 2.55
15:00 Kamaz Nab Chelny - Volga Ulyanovsk 2.04 3.16 4.33
15:00 Dolgoprudny - Ararat Moskwa 6.70 4.55 1.68
16:00 Veles Moskwa - Torpedo Moskwa 3.75 3.40 2.02
16:00 Kolomna - Saturn Moskwa 3.90 3.40 1.97
16:00 Khimik Novomoskovsk - Kaługa 3.40 3.55 2.20
16:00 Chertanovo - Strogino Moskwa 1.44 4.55 6.75
16:30 Lada Togliatti - Sokol Saratov 3.38 3.75 2.35
18:00 Energomash Belgorod - Metallurg Lipetsk 1.66 3.75 5.75
24 lipca 2017 1 X 2
16:00 Chayka Peschanokopskoye - Afips 2.25 3.40 2.85
16:00 Rostov Na Donu - Torpedo Armavir 17.00 6.13 1.32
16:00 Angusht Nazran - Legion-Dynamo 2.06 3.50 3.75
16:30 Rotor Wołgograd II - Dinamo Stavropol 2.10 3.30 3.15
17:00 Druzhba Maykop - Chernomorets 2.96 3.40 2.33
17:30 Spartak Nalczyk - Mashuk Pyatigorsk 1.40 4.70 9.36
1 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Smena Komsomolsk - Sachalin 2.85 3.05 2.60
12:00 Zenit Irkutsk - Chita FK 6.00 4.40 1.64
14:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 10.50 6.00 1.49
7 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Znamya Truda - Zorkij Krasnogorsk 5.00 4.00 1.53
16:00 Volga Ulyanovsk - Syzran 2.34 3.40 3.59
17:00 Kaługa - Energomash Belgorod 3.00 3.28 2.63
17:00 Sokol Saratov - Zenit Izhevsk 1.96 3.67 4.84
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Torpedo Vladimir 1.69 3.94 6.06
17:30 Dynamo Bryansk - Pskow 747 1.65 3.82 6.40
17:30 Torpedo Moskwa - Chertanovo 1.84 3.85 5.50
18:00 Ararat Moskwa - Saturn Moskwa 1.53 4.05 6.00
8 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Angusht Nazran - Spartak Nalczyk 9.00 4.00 2.10
18:00 Chernomorets - Afips 2.50 3.30 3.12
18:00 Torpedo Armavir - Dinamo Stavropol 1.30 6.30 13.00
23 sierpnia 2017 1 X 2
11:30 Chita FK - Yenisey Krasnojarsk 8.55 6.00 1.46
13:30 Irtysh Omsk - Tom Tomsk 7.75 5.20 1.44
15:30 Znamya Truda - Fakel Voronezh 19.00 7.55 1.21
16:00 Chertanovo - Dinamo St. Petersburg 3.04 3.30 2.40
16:00 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 2.80 3.20 3.61
17:00 Rotor Wołgograd - Volgar Astrakhan 4.33 3.49 1.97
17:00 Sokol Saratov - Gazovik Orenburg 5.50 3.65 1.70
17:00 Syzran - Krylya Sovetov 8.10 4.20 1.45
17:30 Torpedo Vladimir - Olimpiets 3.38 3.30 2.30
17:30 Dynamo Bryansk - Avangard Kursk 4.80 3.58 1.90
17:30 Spartak Nalczyk - Chernomorets 2.13 3.25 3.94
18:00 Ararat Moskwa - Baltika Kaliningrad 2.37 3.40 3.05
18:00 Energomash Belgorod - Tambov 4.51 3.56 1.86
18:00 Khimki FK - Yaroslavl Shinnik 2.35 3.45 4.00
18:00 Torpedo Armavir - Kuban Krasnodar 3.00 4.25 8.80
24 sierpnia 2017 1 X 2
09:00 Smena Komsomolsk - Luch Energiya 4.42 3.72 1.82
20 września 2017 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Anzhi Makhachkala 3.10 3.34 4.20
14:00 Yaroslavl Shinnik - Ural Ekaterinburg 3.30 3.17 2.58
14:00 Tom Tomsk - Krasnodar 10.89 5.28 1.43
14:00 Gazovik Orenburg - Rubin Kazan 5.30 3.54 2.30
14:00 Tambov - Arsenal Tula 2.72 3.10 3.17
16:00 Tiumeń - Tosno 4.01 3.28 2.17
16:00 Avangard Kursk - CSKA Moskwa 6.50 3.85 1.91
17:00 Volgar Astrakhan - Rostov 6.00 3.42 1.91
17:30 Spartak Nalczyk - Dynamo Moskwa 8.22 4.25 1.52
18:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 9.50 4.95 1.73
21 września 2017 1 X 2
14:00 Yenisey Krasnojarsk - Akhmat Grozny 3.77 3.42 2.38
17:00 Olimpiets - Ufa 6.50 3.90 1.62
17:30 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 3.51 3.14 2.41
18:00 Fakel Voronezh - Amkar Perm 5.30 3.18 2.00
18:00 Ararat Moskwa - Energia Khabarovsk 2.75 3.20 3.23
19:00 Dinamo St. Petersburg - Zenit St Petersburg 13.00 7.30 1.29
25 października 2017 1 X 2
10:30 Energia Khabarovsk - Dinamo St. Petersburg 2.00 3.34 5.00
11:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnojarsk 5.50 3.48 1.83
13:00 Tambov - Avangard Kursk 1.73 3.82 6.95
14:00 Yaroslavl Shinnik - Olimpiets 1.84 3.52 5.00
17:30 Rostov - Amkar Perm 2.00 3.28 5.08
18:00 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.79 3.55 6.50
18:00 Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk 1.12 10.50 25.70
18:00 Tosno - Tom Tomsk 1.53 4.95 11.00
Piłka Nożna Rosja Superpuchar Najwyższe kursy
14 lipca 2017 1 X 2
20:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.40 3.45 3.68
Piłka Nożna Rosja PFL Centrum Najwyższe kursy
19 lipca 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Khimik Novomoskovsk 1.97 3.60 3.70
17:00 Sokol Saratov - Zenit Penza 1.73 3.86 4.60
17:00 Metallurg Lipetsk - Zvezda Riazań 2.41 3.40 3.10
17:30 Kaługa - Rotor Wołgograd II 2.20 3.50 3.15
18:00 Saturn Moskwa - Dynamo Bryansk 1.75 3.50 5.00
18:00 Energomash Belgorod - Torpedo Moskwa 2.55 3.40 3.15
18:00 Zorkij Krasnogorsk - Ararat Moskwa 7.00 4.50 1.42
3 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Zvezda Riazań 2.30 3.50 3.13
16:00 Rotor Wołgograd II - Zenit Penza 2.13 3.25 3.60
17:00 Sokol Saratov - Torpedo Moskwa 2.92 3.26 2.60
17:00 Metallurg Lipetsk - Dynamo Bryansk 1.99 3.40 4.61
17:30 Kaługa - Khimik Novomoskovsk 1.35 4.80 8.60
18:00 Saturn Moskwa - Ararat Moskwa 4.05 3.35 1.95
18:00 Energomash Belgorod - Zorkij Krasnogorsk 1.50 4.00 6.50
11 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Zenit Penza - Kaługa 3.80 3.50 2.08
17:30 Dynamo Bryansk - Sokol Saratov 2.40 3.20 3.06
17:30 Zvezda Riazań - Rotor Wołgograd II 1.97 3.40 4.33
17:30 Torpedo Moskwa - Strogino Moskwa 1.48 7.30 14.50
18:00 Ararat Moskwa - Khimik Novomoskovsk 1.14 9.20 15.00
18:00 Saturn Moskwa - Energomash Belgorod 2.30 3.30 2.85
18:00 Zorkij Krasnogorsk - Metallurg Lipetsk 2.70 3.20 2.55
18 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Rotor Wołgograd II - Torpedo Moskwa 4.75 3.50 2.05
17:00 Sokol Saratov - Zorkij Krasnogorsk 2.20 3.30 3.25
17:00 Khimik Novomoskovsk - Zenit Penza 1.83 3.64 4.20
17:30 Kaługa - Zvezda Riazań 2.00 3.55 3.70
18:00 Energomash Belgorod - Ararat Moskwa 4.75 3.80 1.84
19 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Metallurg Lipetsk - Saturn Moskwa 2.55 3.60 2.60
25 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Torpedo Moskwa - Kaługa 1.75 4.32 4.95
17:30 Zvezda Riazań - Khimik Novomoskovsk 1.37 5.20 8.75
18:00 Zorkij Krasnogorsk - Strogino Moskwa 1.65 3.85 5.05
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Saturn Moskwa - Sokol Saratov 1.80 3.50 4.60
16:00 Ararat Moskwa - Zenit Penza 1.09 10.50 18.50
17:00 Dynamo Bryansk - Rotor Wołgograd II 1.80 3.55 4.75
18:00 Energomash Belgorod - Metallurg Lipetsk 1.80 3.84 4.55
1 września 2017 1 X 2
15:00 Rotor Wołgograd II - Zorkij Krasnogorsk 3.00 3.30 2.25
16:00 Khimik Novomoskovsk - Torpedo Moskwa 5.50 4.00 1.57
17:00 Sokol Saratov - Energomash Belgorod 2.65 3.30 2.70
17:00 Zenit Penza - Zvezda Riazań 4.60 3.86 1.67
2 września 2017 1 X 2
15:00 Metallurg Lipetsk - Ararat Moskwa 6.10 4.33 1.47
16:00 Kaługa - Dynamo Bryansk 2.02 3.40 3.50
7 września 2017 1 X 2
17:00 Energomash Belgorod - Strogino Moskwa 1.50 4.60 6.50
18:00 Ararat Moskwa - Zvezda Riazań 2.95 5.30 5.50
8 września 2017 1 X 2
17:00 Dynamo Bryansk - Khimik Novomoskovsk 1.29 6.50 11.50
18:00 Torpedo Moskwa - Zenit Penza 1.17 7.90 15.50
18:00 Saturn Moskwa - Rotor Wołgograd II 1.35 4.80 8.50
18:00 Zorkij Krasnogorsk - Kaługa 2.15 3.40 3.00
9 września 2017 1 X 2
14:00 Metallurg Lipetsk - Sokol Saratov 2.05 3.60 4.60
15 września 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Metallurg Lipetsk 2.75 3.30 2.88
16 września 2017 1 X 2
14:00 Khimik Novomoskovsk - Zorkij Krasnogorsk 5.75 3.80 1.50
14:00 Rotor Wołgograd II - Energomash Belgorod 4.50 3.65 1.70
15:00 Zenit Penza - Dynamo Bryansk 7.30 4.85 1.37
15:00 Kaługa - Saturn Moskwa 2.60 3.20 2.55
16:00 Zvezda Riazań - Torpedo Moskwa 3.00 3.10 2.50
23 września 2017 1 X 2
14:00 Saturn Moskwa - Khimik Novomoskovsk 1.20 6.05 11.50
15:00 Sokol Saratov - Strogino Moskwa 1.72 3.85 4.40
15:00 Dynamo Bryansk - Zvezda Riazań 2.00 3.35 3.65
17:00 Energomash Belgorod - Kaługa 1.78 3.58 4.60
18:00 Zorkij Krasnogorsk - Zenit Penza 1.22 7.70 11.50
24 września 2017 1 X 2
13:00 Metallurg Lipetsk - Rotor Wołgograd II 1.40 4.60 7.50
25 września 2017 1 X 2
18:00 Ararat Moskwa - Torpedo Moskwa 1.98 3.75 4.00
30 września 2017 1 X 2
13:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Bryansk 1.87 3.40 4.25
14:00 Rotor Wołgograd II - Sokol Saratov 4.20 3.55 1.91
14:00 Khimik Novomoskovsk - Energomash Belgorod 7.60 4.75 1.36
15:00 Kaługa - Metallurg Lipetsk 2.80 3.25 2.55
15:00 Zenit Penza - Saturn Moskwa 8.00 5.25 1.30
16:00 Zvezda Riazań - Zorkij Krasnogorsk 2.55 3.20 2.65
1 października 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Ararat Moskwa 13.50 6.50 1.20
4 października 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Dynamo Bryansk 5.80 4.33 1.60
7 października 2017 1 X 2
14:00 Energomash Belgorod - Zenit Penza 1.30 5.80 11.00
14:00 Saturn Moskwa - Zvezda Riazań 1.91 3.40 3.75
14:00 Sokol Saratov - Kaługa 1.72 3.80 5.16
15:00 Zorkij Krasnogorsk - Torpedo Moskwa 4.10 3.50 1.75
16:00 Strogino Moskwa - Rotor Wołgograd II 1.60 4.10 5.90
17:00 Ararat Moskwa - Dynamo Bryansk 1.46 4.75 7.40
8 października 2017 1 X 2
13:00 Metallurg Lipetsk - Khimik Novomoskovsk 1.22 6.00 16.00
14 października 2017 1 X 2
13:00 Torpedo Moskwa - Saturn Moskwa 1.63 3.85 5.25
13:00 Khimik Novomoskovsk - Sokol Saratov 4.40 3.62 1.77
13:00 Kaługa - Strogino Moskwa 2.30 3.36 2.92
14:00 Dynamo Bryansk - Zorkij Krasnogorsk 2.10 3.20 3.20
14:00 Zenit Penza - Metallurg Lipetsk 4.50 3.75 1.75
16:00 Zvezda Riazań - Energomash Belgorod 2.40 3.30 2.93
16:00 Ararat Moskwa - Rotor Wołgograd II 1.13 8.10 19.50
17 października 2017 1 X 2
16:00 Strogino Moskwa - Saturn Moskwa 3.20 3.40 2.30
21 października 2017 1 X 2
13:00 Sokol Saratov - Zvezda Riazań 2.52 3.40 2.61
13:00 Kaługa - Ararat Moskwa 11.00 6.75 1.25
14:00 Saturn Moskwa - Zorkij Krasnogorsk 1.91 3.60 3.40
14:00 Energomash Belgorod - Dynamo Bryansk 2.20 3.29 3.60
22 października 2017 1 X 2
13:00 Metallurg Lipetsk - Torpedo Moskwa 2.92 3.35 2.70
13:00 Rotor Wołgograd II - Khimik Novomoskovsk 2.40 3.25 3.00
16:00 Strogino Moskwa - Zenit Penza 1.64 3.90 5.25
27 października 2017 1 X 2
18:00 Torpedo Moskwa - Sokol Saratov 1.55 4.40 7.00
28 października 2017 1 X 2
12:00 Zorkij Krasnogorsk - Energomash Belgorod 2.45 3.20 2.70
13:00 Khimik Novomoskovsk - Kaługa 3.36 3.44 2.05
14:00 Dynamo Bryansk - Metallurg Lipetsk 2.15 3.30 3.26
14:00 Ararat Moskwa - Saturn Moskwa 1.29 5.25 10.20
14:00 Zenit Penza - Rotor Wołgograd II 1.87 3.55 4.05
15:00 Zvezda Riazań - Strogino Moskwa 1.70 3.65 4.70
4 listopada 2017 1 X 2
11:00 Rotor Wołgograd II - Zvezda Riazań 7.10 4.15 1.45
12:00 Kaługa - Zenit Penza 1.65 4.05 4.60
12:00 Khimik Novomoskovsk - Ararat Moskwa 11.00 5.25 1.28
12:00 Sokol Saratov - Dynamo Bryansk 2.90 3.30 2.50
13:00 Energomash Belgorod - Saturn Moskwa 1.83 3.40 4.10
15:00 Strogino Moskwa - Torpedo Moskwa 3.52 3.60 2.15
5 listopada 2017 1 X 2
12:00 Metallurg Lipetsk - Zorkij Krasnogorsk 2.10 3.30 3.15
11 listopada 2017 1 X 2
11:00 Zvezda Riazań - Kaługa 1.80 3.80 5.40
12:00 Zenit Penza - Khimik Novomoskovsk 2.50 3.30 2.78
12:00 Dynamo Bryansk - Strogino Moskwa 1.75 4.00 5.00
13:00 Zorkij Krasnogorsk - Sokol Saratov 1.60 3.80 5.00
13:00 Ararat Moskwa - Energomash Belgorod 1.55 4.10 6.50
12 listopada 2017 1 X 2
12:00 Torpedo Moskwa - Rotor Wołgograd II 1.15 6.70 23.00
Piłka Nożna Rosja PFL Południe Najwyższe kursy
19 lipca 2017 1 X 2
16:00 Anzhi Makhachkala II - Chernomorets 3.80 3.60 1.88
20 lipca 2017 1 X 2
16:00 Academy Ponedelnik - Rostov Na Donu 8.50 3.80 1.40
16:00 Kuban Krasnodar II - Spartak Nalczyk 3.50 3.40 2.35
16:00 Dinamo Stavropol - Angusht Nazran 1.85 3.75 4.60
17:00 Afips - Mashuk Pyatigorsk 1.40 5.75 9.50
17:00 Biolog Nowokubańsk - Legion-Dynamo 2.40 3.40 2.90
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Spartak Vladikavkaz 1.25 5.30 14.00
18:00 Torpedo Armavir - Krasnodar II 1.75 4.05 5.60
4 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Academy Ponedelnik - Druzhba Maykop 4.10 3.75 1.75
16:00 Biolog Nowokubańsk - Angusht Nazran 2.37 3.37 3.25
16:00 Dinamo Stavropol - Rostov Na Donu 2.94 3.40 2.50
16:00 Legion-Dynamo - Spartak Vladikavkaz 2.25 3.40 3.50
17:00 Afips - Chernomorets 2.38 3.16 3.50
18:00 Torpedo Armavir - Mashuk Pyatigorsk 1.25 6.80 14.00
12 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Angusht Nazran - Legion-Dynamo 1.80 3.45 4.05
16:30 Rostov Na Donu - Chayka Peschanokopskoye 2.25 3.30 3.00
17:00 Mashuk Pyatigorsk - Academy Ponedelnik 1.30 5.50 9.75
17:30 Spartak Nalczyk - Biolog Nowokubańsk 1.40 5.70 9.00
17:30 Krasnodar II - Dinamo Stavropol 1.40 4.60 8.40
18:00 Druzhba Maykop - Kuban Krasnodar II 1.40 4.45 8.00
18:00 Chernomorets - Spartak Vladikavkaz 1.60 4.20 6.60
13 sierpnia 2017 1 X 2
15:45 Anzhi Makhachkala II - Torpedo Armavir 9.00 4.40 1.45
18 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Biolog Nowokubańsk - Rostov Na Donu 2.30 3.40 3.55
19 sierpnia 2017 1 X 2
12:00 Academy Ponedelnik - Anzhi Makhachkala II 4.10 3.50 1.75
16:00 Spartak Vladikavkaz - Angusht Nazran 2.25 3.35 3.00
16:00 Kuban Krasnodar II - Mashuk Pyatigorsk 2.75 3.60 2.35
16:00 Dinamo Stavropol - Druzhba Maykop 2.45 3.25 2.70
16:00 Legion-Dynamo - Spartak Nalczyk 5.90 3.98 1.50
18:00 Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar II 2.10 3.60 3.20
18:00 Torpedo Armavir - Afips 1.45 4.05 7.60
25 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Krasnodar II - Biolog Nowokubańsk 1.56 4.05 6.30
26 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Anzhi Makhachkala II - Kuban Krasnodar II 1.80 3.60 4.80
16:00 Mashuk Pyatigorsk - Dinamo Stavropol 2.20 3.30 3.10
17:00 Afips - Academy Ponedelnik 1.25 5.50 10.50
17:30 Druzhba Maykop - Chayka Peschanokopskoye 2.65 3.25 2.60
27 sierpnia 2017 1 X 2
14:00 Rostov Na Donu - Legion-Dynamo 1.50 3.85 6.40
16:00 Spartak Nalczyk - Spartak Vladikavkaz 1.50 4.05 6.50
18:00 Chernomorets - Angusht Nazran 1.60 3.75 6.00
2 września 2017 1 X 2
15:00 Legion-Dynamo - Krasnodar II 4.40 3.60 1.91
15:30 Angusht Nazran - Spartak Nalczyk 3.10 3.20 2.46
16:00 Kuban Krasnodar II - Afips 9.75 5.25 1.27
16:00 Biolog Nowokubańsk - Druzhba Maykop 2.43 3.35 3.00
16:00 Spartak Vladikavkaz - Rostov Na Donu 2.32 3.15 3.20
18:00 Chayka Peschanokopskoye - Mashuk Pyatigorsk 1.45 4.40 6.75
18:00 Torpedo Armavir - Chernomorets 1.45 5.00 10.00
8 września 2017 1 X 2
15:00 Rostov Na Donu - Angusht Nazran 2.19 3.15 3.75
17:00 Chernomorets - Spartak Nalczyk 3.30 3.02 2.58
17:00 Torpedo Armavir - Academy Ponedelnik 1.25 6.25 13.00
18:00 Afips - Dinamo Stavropol 1.23 5.75 10.50
9 września 2017 1 X 2
15:00 Mashuk Pyatigorsk - Biolog Nowokubańsk 2.50 3.30 3.18
15:00 Anzhi Makhachkala II - Chayka Peschanokopskoye 2.60 3.00 2.70
15:30 Krasnodar II - Spartak Vladikavkaz 1.28 5.30 9.60
16:00 Druzhba Maykop - Legion-Dynamo 2.00 3.45 3.40
16 września 2017 1 X 2
14:30 Legion-Dynamo - Mashuk Pyatigorsk 2.15 3.30 3.25
15:00 Angusht Nazran - Krasnodar II 3.56 3.50 1.90
15:00 Academy Ponedelnik - Chernomorets 4.75 3.80 1.70
15:00 Biolog Nowokubańsk - Anzhi Makhachkala II 1.85 3.40 3.75
15:30 Spartak Vladikavkaz - Druzhba Maykop 2.10 3.30 3.20
17:00 Spartak Nalczyk - Rostov Na Donu 1.90 3.40 3.85
17 września 2017 1 X 2
16:00 Kuban Krasnodar II - Torpedo Armavir 24.00 10.00 1.07
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Afips 2.60 3.10 2.65
23 września 2017 1 X 2
12:00 Academy Ponedelnik - Kuban Krasnodar II 1.90 3.75 4.00
15:00 Mashuk Pyatigorsk - Spartak Vladikavkaz 2.39 3.35 2.85
16:00 Druzhba Maykop - Angusht Nazran 2.52 3.45 2.70
16:00 Afips - Biolog Nowokubańsk 1.67 4.20 6.20
17:00 Chernomorets - Rostov Na Donu 2.15 3.35 3.20
24 września 2017 1 X 2
17:00 Torpedo Armavir - Dinamo Stavropol 1.09 10.50 20.00
25 września 2017 1 X 2
14:30 Anzhi Makhachkala II - Legion-Dynamo 1.95 3.60 3.40
16:00 Krasnodar II - Spartak Nalczyk 2.20 3.44 3.62
30 września 2017 1 X 2
14:00 Angusht Nazran - Mashuk Pyatigorsk 1.47 4.00 6.50
14:00 Legion-Dynamo - Afips 3.88 3.40 1.91
15:00 Dinamo Stavropol - Academy Ponedelnik 1.95 3.50 3.50
15:00 Rostov Na Donu - Krasnodar II 4.00 3.70 1.98
16:00 Chernomorets - Kuban Krasnodar II 1.18 6.25 12.50
16:00 Spartak Nalczyk - Druzhba Maykop 1.51 4.10 7.60
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Armavir 4.80 3.55 1.70
3 października 2017 1 X 2
14:00 Dinamo Stavropol - Anzhi Makhachkala II 3.10 3.50 2.20
15:00 Kuban Krasnodar II - Krasnodar II 15.50 8.50 1.13
6 października 2017 1 X 2
14:30 Kuban Krasnodar II - Dinamo Stavropol 2.94 3.76 2.30
16:00 Torpedo Armavir - Biolog Nowokubańsk 1.19 7.10 19.00
16:00 Afips - Spartak Vladikavkaz 1.53 4.25 7.97
7 października 2017 1 X 2
14:00 Academy Ponedelnik - Chayka Peschanokopskoye 4.70 3.50 1.78
14:00 Anzhi Makhachkala II - Angusht Nazran 2.50 3.30 2.65
14:00 Mashuk Pyatigorsk - Spartak Nalczyk 3.92 3.38 2.06
15:00 Chernomorets - Krasnodar II 2.70 3.50 2.54
15:00 Druzhba Maykop - Rostov Na Donu 2.40 3.42 3.11
11 października 2017 1 X 2
13:00 Biolog Nowokubańsk - Academy Ponedelnik 1.62 3.55 5.50
13:30 Legion-Dynamo - Torpedo Armavir 9.00 4.70 1.48
14:00 Rostov Na Donu - Mashuk Pyatigorsk 1.62 4.05 6.40
14:00 Dinamo Stavropol - Chernomorets 4.70 3.55 1.85
14:00 Angusht Nazran - Afips 4.50 3.50 1.75
15:00 Spartak Nalczyk - Anzhi Makhachkala II 1.92 3.60 4.20
15:00 Krasnodar II - Druzhba Maykop 1.30 5.50 11.00
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Kuban Krasnodar II 1.17 6.75 21.00
15 października 2017 1 X 2
13:00 Biolog Nowokubańsk - Kuban Krasnodar II 1.20 6.25 13.00
13:30 Anzhi Makhachkala II - Rostov Na Donu 2.50 3.60 2.55
14:00 Dinamo Stavropol - Chayka Peschanokopskoye 4.60 3.90 1.65
14:00 Mashuk Pyatigorsk - Krasnodar II 4.25 3.80 1.85
14:00 Academy Ponedelnik - Legion-Dynamo 2.25 3.40 3.20
15:00 Chernomorets - Druzhba Maykop 1.30 4.80 10.00
16:00 Afips - Spartak Nalczyk 1.78 3.50 5.54
16:00 Torpedo Armavir - Spartak Vladikavkaz 1.10 9.30 30.00
21 października 2017 1 X 2
13:00 Biolog Nowokubańsk - Dinamo Stavropol 1.30 5.25 10.00
13:30 Angusht Nazran - Torpedo Armavir 7.10 4.10 1.64
13:30 Rostov Na Donu - Afips 3.56 3.50 2.27
13:30 Legion-Dynamo - Kuban Krasnodar II 1.36 5.00 7.75
14:00 Spartak Vladikavkaz - Academy Ponedelnik 1.91 3.50 3.60
14:00 Krasnodar II - Anzhi Makhachkala II 1.25 5.25 9.25
15:00 Druzhba Maykop - Mashuk Pyatigorsk 2.05 3.45 3.25
16:00 Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets 2.35 3.35 2.75
27 października 2017 1 X 2
16:00 Chayka Peschanokopskoye - Biolog Nowokubańsk 1.50 3.90 8.00
28 października 2017 1 X 2
13:00 Academy Ponedelnik - Angusht Nazran 2.30 4.05 4.85
13:30 Anzhi Makhachkala II - Druzhba Maykop 2.25 3.40 2.75
14:00 Dinamo Stavropol - Legion-Dynamo 3.00 3.50 2.25
14:00 Kuban Krasnodar II - Spartak Vladikavkaz 3.25 3.40 2.28
15:00 Chernomorets - Mashuk Pyatigorsk 1.36 4.45 8.00
16:00 Afips - Krasnodar II 2.05 3.50 3.26
29 października 2017 1 X 2
15:00 Torpedo Armavir - Spartak Nalczyk 1.33 4.50 10.50
3 listopada 2017 1 X 2
12:30 Rostov Na Donu - Torpedo Armavir 8.00 4.33 1.49
4 listopada 2017 1 X 2
12:00 Legion-Dynamo - Chayka Peschanokopskoye 4.00 3.50 1.85
13:00 Druzhba Maykop - Afips 7.00 4.10 1.45
13:00 Spartak Nalczyk - Academy Ponedelnik 1.61 3.60 5.75
13:00 Mashuk Pyatigorsk - Anzhi Makhachkala II 2.15 3.25 3.10
13:00 Spartak Vladikavkaz - Dinamo Stavropol 1.80 3.65 3.82
14:00 Chernomorets - Biolog Nowokubańsk 1.45 4.10 6.60
7 listopada 2017 1 X 2
12:00 Academy Ponedelnik - Krasnodar II 4.45 3.85 1.72
8 listopada 2017 1 X 2
12:00 Biolog Nowokubańsk - Spartak Vladikavkaz 2.11 3.92 5.00
12:00 Legion-Dynamo - Chernomorets 3.50 3.48 2.25
12:00 Dinamo Stavropol - Spartak Nalczyk 5.10 4.00 1.67
12:00 Rostov Na Donu - Kuban Krasnodar II 1.12 7.25 26.00
15:00 Chayka Peschanokopskoye - Angusht Nazran 1.18 7.60 19.00
15:00 Afips - Anzhi Makhachkala II 1.13 7.00 29.00
16:00 Torpedo Armavir - Druzhba Maykop 1.14 8.20 20.00
12 listopada 2017 1 X 2
12:00 Angusht Nazran - Biolog Nowokubańsk 2.35 3.20 2.98
12:00 Mashuk Pyatigorsk - Torpedo Armavir 7.50 4.25 1.45
12:00 Rostov Na Donu - Dinamo Stavropol 1.22 6.70 13.00
12:00 Spartak Vladikavkaz - Legion-Dynamo 2.70 3.20 2.61
13:00 Spartak Nalczyk - Chayka Peschanokopskoye 2.18 3.10 3.50
13:00 Druzhba Maykop - Academy Ponedelnik 2.40 3.25 2.90
13:00 Chernomorets - Afips 2.75 3.15 2.61
Piłka Nożna Rosja PFL Uralsko-Nadwołżańska Najwyższe kursy
19 lipca 2017 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg II - Mordovia Saransk 7.00 4.50 1.55
16:00 Zenit Izhevsk - Neftekhimik 2.53 3.40 2.75
17:00 Syzran - Czelabińsk 2.25 3.65 3.84
17:30 Kamaz Nab Chelny - Wolga Uljanovsk 1.80 3.10 3.96
3 sierpnia 2017 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg II - Czelabińsk 4.10 3.60 1.75
15:00 Nosta Novotroitsk - Neftekhimik 4.33 3.65 1.76
15:00 Gazovik Orenburg II - Lada Togliatti 2.25 3.30 2.90
16:00 Anzhi Junior Zelenodolsk - Krylya Sovetov II 1.80 3.50 4.40
17:00 Syzran - Wolga Uljanovsk 2.13 2.92 3.14
17:30 Kamaz Nab Chelny - Zenit Izhevsk 1.72 3.78 4.75
11 sierpnia 2017 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Kamaz Nab Chelny 3.44 3.34 2.25
15:30 Czelabińsk - Mordovia Saransk 2.30 3.45 3.47
16:00 Anzhi Junior Zelenodolsk - Syzran 3.60 3.80 2.03
16:00 Zenit Izhevsk - Krylya Sovetov II 1.27 6.25 12.00
16:30 Lada Togliatti - Ural Ekaterinburg II 2.30 3.20 2.90
18 sierpnia 2017 1 X 2
15:00 Gazovik Orenburg II - Anzhi Junior Zelenodolsk 3.80 3.60 1.80
15:00 Krylya Sovetov II - Nosta Novotroitsk 5.00 3.85 1.62
16:00 Zenit Izhevsk - Syzran 3.75 3.65 2.03
17:00 Mordovia Saransk - Lada Togliatti 1.35 5.40 8.00
17:30 Kamaz Nab Chelny - Neftekhimik 2.15 3.35 4.25
25 sierpnia 2017 1 X 2
15:30 Anzhi Junior Zelenodolsk - Ural Ekaterinburg II 1.67 3.50 4.75
16:00 Zenit Izhevsk - Gazovik Orenburg II 1.25 5.05 10.00
17:00 Neftekhimik - Czelabińsk 2.00 3.70 4.75
17:30 Kamaz Nab Chelny - Krylya Sovetov II 1.38 5.00 7.00
27 sierpnia 2017 1 X 2
15:00 Nosta Novotroitsk - Syzran 2.40 3.44 2.79
1 września 2017 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg II - Zenit Izhevsk 3.50 3.25 2.00
14:30 Czelabińsk - Lada Togliatti 1.50 4.45 7.10
15:00 Gazovik Orenburg II - Nosta Novotroitsk 9.00 5.05 1.25
15:00 Krylya Sovetov II - Neftekhimik 5.25 3.30 2.30
17:00 Mordovia Saransk - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.35 4.65 8.00
17:00 Syzran - Kamaz Nab Chelny 2.25 3.30 3.05
5 września 2017 1 X 2
15:00 Krylya Sovetov II - Lada Togliatti 2.05 3.60 3.25
8 września 2017 1 X 2
15:00 Krylya Sovetov II - Syzran 7.25 4.70 1.48
16:00 Neftekhimik - Lada Togliatti 1.57 4.00 6.40
16:00 Wolga Uljanovsk - Czelabińsk 2.41 3.04 2.60
16:00 Zenit Izhevsk - Mordovia Saransk 3.25 3.26 2.75
17:30 Kamaz Nab Chelny - Gazovik Orenburg II 1.28 5.00 10.00
13 września 2017 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg II - Kamaz Nab Chelny 5.50 3.80 1.53
14:00 Czelabińsk - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.44 4.50 7.50
15:00 Gazovik Orenburg II - Krylya Sovetov II 2.15 3.25 3.10
16:30 Lada Togliatti - Wolga Uljanovsk 4.82 3.24 1.63
17:00 Mordovia Saransk - Nosta Novotroitsk 1.82 4.05 7.60
17:00 Syzran - Neftekhimik 1.85 3.40 4.65
17 września 2017 1 X 2
13:00 Zenit Izhevsk - Czelabińsk 2.95 3.25 2.45
13:00 Krylya Sovetov II - Ural Ekaterinburg II 3.10 3.10 2.15
14:00 Anzhi Junior Zelenodolsk - Lada Togliatti 1.95 3.35 3.60
15:00 Neftekhimik - Wolga Uljanovsk 1.88 3.20 3.49
15:00 Syzran - Gazovik Orenburg II 1.13 7.25 10.50
15:00 Kamaz Nab Chelny - Mordovia Saransk 2.61 3.28 2.90
24 września 2017 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Nosta Novotroitsk 1.83 3.55 4.20
15:00 Lada Togliatti - Zenit Izhevsk 6.00 3.50 1.67
15:00 Mordovia Saransk - Krylya Sovetov II 1.17 7.60 15.00
16:00 Wolga Uljanovsk - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.27 4.59 8.11
25 września 2017 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg II - Syzran 6.50 4.00 1.44
1 października 2017 1 X 2
14:00 Neftekhimik - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.67 3.75 4.95
15:00 Syzran - Mordovia Saransk 2.92 3.10 2.50
15:00 Kamaz Nab Chelny - Czelabińsk 2.25 3.25 3.24
15:00 Nosta Novotroitsk - Lada Togliatti 1.35 4.55 8.70
6 października 2017 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Kamaz Nab Chelny 3.76 3.60 2.25
7 października 2017 1 X 2
12:00 Czelabińsk - Krylya Sovetov II 1.25 6.50 11.50
13:00 Anzhi Junior Zelenodolsk - Zenit Izhevsk 2.55 3.20 2.60
15:00 Mordovia Saransk - Gazovik Orenburg II 1.15 6.15 12.25
13 października 2017 1 X 2
13:00 Krylya Sovetov II - Wolga Uljanovsk 6.79 4.01 1.36
14 października 2017 1 X 2
10:00 Gazovik Orenburg II - Czelabińsk 5.60 4.20 1.44
13:00 Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk 2.05 3.40 3.40
15:00 Lada Togliatti - Syzran 9.10 4.45 1.36
15:00 Kamaz Nab Chelny - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.60 3.70 6.00
15:00 Mordovia Saransk - Neftekhimik 1.60 3.74 7.75
20 października 2017 1 X 2
16:30 Lada Togliatti - Gazovik Orenburg II 2.60 3.20 2.45
21 października 2017 1 X 2
13:00 Neftekhimik - Nosta Novotroitsk 1.91 3.35 4.45
13:00 Krylya Sovetov II - Anzhi Junior Zelenodolsk 2.40 3.55 3.25
16:00 Wolga Uljanovsk - Syzran 2.04 3.00 3.27
28 października 2017 1 X 2
13:00 Krylya Sovetov II - Zenit Izhevsk 5.50 4.00 1.62
15:00 Kamaz Nab Chelny - Nosta Novotroitsk 2.25 3.25 3.24
15:00 Syzran - Anzhi Junior Zelenodolsk 1.40 4.33 7.50
15:00 Mordovia Saransk - Czelabińsk 1.62 3.62 7.30
3 listopada 2017 1 X 2
15:30 Lada Togliatti - Mordovia Saransk 14.30 5.94 1.29
4 listopada 2017 1 X 2
12:00 Nosta Novotroitsk - Krylya Sovetov II 1.25 5.90 11.50
12:00 Neftekhimik - Kamaz Nab Chelny 2.05 3.35 3.50
14:00 Syzran - Zenit Izhevsk 2.20 3.35 3.40
15:00 Wolga Uljanovsk - Ural Ekaterinburg II 1.14 5.63 13.14
Piłka Nożna Rosja PFL Wschód Najwyższe kursy
16 sierpnia 2017 1 X 2
13:30 Dynamo Barnaul - Sachalin 2.15 3.44 3.60
14:00 Irtysh Omsk - Smena Komsomolsk 3.10 3.38 2.28
19 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Chita FK - Zenit Irkutsk 1.40 4.65 9.00
13:00 Irtysh Omsk - Sachalin 6.70 4.20 1.67
13:30 Dynamo Barnaul - Smena Komsomolsk 1.80 3.75 4.75
27 sierpnia 2017 1 X 2
10:00 Chita FK - Dynamo Barnaul 3.70 3.50 2.50
30 sierpnia 2017 1 X 2
11:30 Chita FK - Irtysh Omsk 1.35 4.55 10.00
12:00 Zenit Irkutsk - Dynamo Barnaul 2.73 3.30 2.55
7 września 2017 1 X 2
14:00 Irtysh Omsk - Chita FK 4.25 3.40 2.03
10 września 2017 1 X 2
12:00 Dynamo Barnaul - Chita FK 1.87 3.50 4.00
13:00 Irtysh Omsk - Zenit Irkutsk 2.85 3.30 2.83
17 września 2017 1 X 2
08:00 Smena Komsomolsk - Dynamo Barnaul 2.50 3.10 2.84
20 września 2017 1 X 2
07:00 Sachalin - Dynamo Barnaul 2.55 3.15 2.77
08:00 Smena Komsomolsk - Irtysh Omsk 1.35 4.55 9.20
11:00 Zenit Irkutsk - Chita FK 3.60 3.50 2.15
28 września 2017 1 X 2
10:00 Chita FK - Smena Komsomolsk 1.40 4.40 8.80
11:00 Zenit Irkutsk - Sachalin 3.66 3.75 2.05
1 października 2017 1 X 2
08:00 Chita FK - Sachalin 1.72 3.60 4.70
10:00 Zenit Irkutsk - Smena Komsomolsk 1.95 3.50 8.00
13:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 3.80 3.40 2.03
4 października 2017 1 X 2
14:00 Irtysh Omsk - Dynamo Barnaul 4.40 3.25 1.85
9 października 2017 1 X 2
07:00 Sachalin - Chita FK 2.30 3.35 3.28
07:00 Smena Komsomolsk - Zenit Irkutsk 2.01 3.16 3.82
12 października 2017 1 X 2
07:00 Smena Komsomolsk - Chita FK 2.94 3.25 2.46
07:00 Sachalin - Zenit Irkutsk 1.91 3.65 4.55
Piłka Nożna Rosja PFL Zachód Najwyższe kursy
19 lipca 2017 1 X 2
15:00 Znamya Truda - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 5.25 4.05 1.55
16:00 Veles Moskwa - Spartak Kostroma 2.65 3.30 2.50
17:00 Kolomna - Dnepr Smoleńsk 2.90 3.25 2.25
17:00 Chertanovo - Tekstilshchik Iwanowo 3.52 3.52 2.38
17:30 Pskow 747 - Murom 2.03 3.50 3.60
18:00 Luki-Energiya - Dolgoprudny 4.90 3.58 1.69
27 lipca 2017 1 X 2
13:00 Spartak Kostroma - Murom 1.62 3.80 5.20
16:00 Veles Moskwa - Znamya Truda 1.33 5.25 9.25
16:30 Dinamo St. Petersburg II - Kolomna 1.58 3.70 4.90
17:00 Dolgoprudny - Torpedo Vladimir 1.53 4.00 7.40
17:30 Dnepr Smoleńsk - Chertanovo 2.55 3.30 2.50
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Pskow 747 1.25 7.10 13.00
3 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Kolomna - Dolgoprudny 5.20 3.88 2.10
17:00 Znamya Truda - Spartak Kostroma 7.25 4.65 1.51
17:00 Torpedo Vladimir - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 2.30 3.25 3.05
17:00 Chertanovo - Dinamo St. Petersburg II 1.65 3.30 5.00
17:30 Pskow 747 - Dnepr Smoleńsk 3.00 3.10 2.30
11 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Znamya Truda - Luki-Energiya 3.62 3.70 1.89
16:00 Veles Moskwa - Torpedo Vladimir 3.25 3.60 2.11
16:30 Dinamo St. Petersburg II - Pskow 747 2.25 2.90 3.15
17:00 Dolgoprudny - Chertanovo 2.90 3.60 2.41
17:00 Spartak Kostroma - Tekstilshchik Iwanowo 3.42 3.26 2.20
18:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Kolomna 1.30 5.10 8.75
18 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Kolomna - Veles Moskwa 3.90 3.50 2.30
16:30 Murom - Dinamo St. Petersburg II 1.83 3.50 3.60
17:00 Chertanovo - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 2.20 3.45 3.10
17:00 Torpedo Vladimir - Znamya Truda 1.33 5.60 11.00
17:30 Pskow 747 - Dolgoprudny 3.38 3.40 2.30
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dnepr Smoleńsk 1.30 4.80 8.25
18:00 Luki-Energiya - Spartak Kostroma 2.74 3.28 2.50
24 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Dolgoprudny - Murom 1.85 3.50 4.00
25 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Spartak Kostroma - Dnepr Smoleńsk 1.75 3.35 4.40
17:00 Dinamo St. Petersburg II - Tekstilshchik Iwanowo 6.00 4.50 1.42
18:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Pskow 747 1.80 3.85 5.25
27 sierpnia 2017 1 X 2
13:00 Veles Moskwa - Chertanovo 3.40 3.30 2.15
15:30 Znamya Truda - Kolomna 2.50 3.35 2.89
18:00 Luki-Energiya - Torpedo Vladimir 2.58 3.15 2.70
1 września 2017 1 X 2
16:00 Kolomna - Luki-Energiya 6.70 4.30 1.46
17:00 Torpedo Vladimir - Spartak Kostroma 2.10 3.34 3.44
17:00 Chertanovo - Znamya Truda 1.22 7.10 13.00
17:30 Pskow 747 - Veles Moskwa 3.40 3.50 1.91
17:30 Tekstilshchik Iwanowo - Dolgoprudny 2.00 3.40 3.86
2 września 2017 1 X 2
14:00 Murom - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 2.40 3.10 2.40
8 września 2017 1 X 2
14:00 Veles Moskwa - Murom 1.86 3.40 4.20
15:00 Znamya Truda - Pskow 747 2.94 3.42 2.26
17:00 Spartak Kostroma - Dinamo St. Petersburg II 1.80 3.40 3.75
17:00 Dolgoprudny - Dnepr Smoleńsk 1.50 4.45 5.75
17:00 Torpedo Vladimir - Kolomna 1.25 6.45 14.00
17:30 Luki-Energiya - Chertanovo 4.45 3.70 1.91
18:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Tekstilshchik Iwanowo 2.85 3.30 2.40
15 września 2017 1 X 2
14:00 Murom - Znamya Truda 1.42 6.00 9.00
17:30 Dnepr Smoleńsk - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 3.65 3.45 1.90
16 września 2017 1 X 2
13:00 Kolomna - Spartak Kostroma 8.05 5.65 1.33
15:00 Pskow 747 - Luki-Energiya 2.81 3.30 2.40
15:00 Chertanovo - Torpedo Vladimir 1.74 3.78 5.40
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Veles Moskwa 1.33 4.80 7.75
17 września 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg II - Dolgoprudny 4.20 3.60 1.88
22 września 2017 1 X 2
17:00 Torpedo Vladimir - Pskow 747 1.61 3.80 5.50
23 września 2017 1 X 2
13:00 Znamya Truda - Tekstilshchik Iwanowo 10.50 6.10 1.25
15:00 Luki-Energiya - Murom 2.50 3.30 2.69
16:00 Spartak Kostroma - Dolgoprudny 2.36 3.42 3.00
16:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Dinamo St. Petersburg II 1.33 4.90 7.50
25 września 2017 1 X 2
14:00 Kolomna - Chertanovo 12.50 6.60 1.30
29 września 2017 1 X 2
17:00 Dnepr Smoleńsk - Znamya Truda 1.50 3.75 6.50
30 września 2017 1 X 2
14:00 Pskow 747 - Kolomna 1.60 3.88 5.80
14:00 Chertanovo - Spartak Kostroma 1.58 3.98 7.00
14:00 Murom - Torpedo Vladimir 1.68 3.60 5.80
15:00 Dolgoprudny - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 2.80 3.35 2.30
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Luki-Energiya 1.20 6.10 13.00
1 października 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg II - Veles Moskwa 2.95 3.20 2.25
6 października 2017 1 X 2
17:00 Torpedo Vladimir - Tekstilshchik Iwanowo 2.25 4.70 5.27
7 października 2017 1 X 2
13:00 Kolomna - Murom 4.80 3.78 1.66
13:00 Znamya Truda - Dinamo St. Petersburg II 3.10 3.30 2.10
14:00 Chertanovo - Pskow 747 1.40 5.10 13.32
14:00 Veles Moskwa - Dolgoprudny 2.10 3.30 3.10
15:00 Spartak Kostroma - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 2.55 3.20 2.55
13 października 2017 1 X 2
17:00 Dnepr Smoleńsk - Torpedo Vladimir 3.80 3.35 2.20
18:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Veles Moskwa 1.50 4.10 5.75
14 października 2017 1 X 2
13:00 Murom - Chertanovo 3.92 3.38 1.95
15:00 Dolgoprudny - Znamya Truda 1.14 7.50 16.50
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Kolomna 1.11 10.00 22.00
15 października 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg II - Luki-Energiya 2.26 3.05 2.65
15:00 Spartak Kostroma - Pskow 747 1.73 3.68 6.00
20 października 2017 1 X 2
13:00 Murom - Spartak Kostroma 2.05 3.44 4.10
17:00 Torpedo Vladimir - Dolgoprudny 2.15 3.44 3.52
21 października 2017 1 X 2
12:00 Znamya Truda - Veles Moskwa 8.00 4.75 1.33
13:00 Kolomna - Dinamo St. Petersburg II 2.95 3.60 2.20
13:00 Pskow 747 - Tekstilshchik Iwanowo 5.80 3.80 2.10
14:00 Chertanovo - Dnepr Smoleńsk 1.25 5.00 9.75
16:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Luki-Energiya 1.32 4.45 6.55
27 października 2017 1 X 2
17:00 Dnepr Smoleńsk - Pskow 747 2.35 3.05 2.95
18:00 Lokomotiv-Kazanka Moskwa - Torpedo Vladimir 1.63 3.79 5.00
28 października 2017 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg II - Chertanovo 7.25 4.05 1.50
13:00 Spartak Kostroma - Znamya Truda 1.20 6.70 16.50
14:00 Veles Moskwa - Luki-Energiya 1.50 3.65 5.10
15:00 Dolgoprudny - Kolomna 1.22 6.00 12.50
16:00 Tekstilshchik Iwanowo - Murom 2.25 3.30 3.68
4 listopada 2017 1 X 2
11:00 Murom - Dnepr Smoleńsk 1.50 3.75 6.25
12:00 Pskow 747 - Dinamo St. Petersburg II 1.62 3.75 5.25
12:00 Kolomna - Lokomotiv-Kazanka Moskwa 8.00 4.55 1.35
13:00 Tekstilshchik Iwanowo - Spartak Kostroma 1.83 3.80 4.60
13:00 Luki-Energiya - Znamya Truda 1.36 4.15 9.50
13:00 Torpedo Vladimir - Veles Moskwa 2.35 3.30 2.70
10 listopada 2017 1 X 2
11:00 Znamya Truda - Torpedo Vladimir 14.50 8.10 1.25
11 listopada 2017 1 X 2
11:00 Dinamo St. Petersburg II - Murom 5.00 3.75 1.65
12:00 Veles Moskwa - Kolomna 1.23 5.35 11.00
12:00 Spartak Kostroma - Luki-Energiya 1.41 4.15 8.00
14:00 Dolgoprudny - Pskow 747 1.58 4.20 7.50