loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
22 lipca 2017 1 X 2
18:30 Nitra - Zilina 6.60 4.40 1.55
19:00 Spartak Trnava - Zemplin Michalovce 1.45 5.10 8.81
20:30 Dunajska Streda - Podbrezova 1.57 4.13 7.60
23 lipca 2017 1 X 2
18:30 Senica - Trencin 8.50 4.90 1.57
19:00 Tatran Presov - Slovan Bratysława 9.16 5.48 1.45
19:00 Zlate Moravce - Ruzomberok 2.80 3.45 3.13
28 lipca 2017 1 X 2
18:30 Podbrezova - Spartak Trnava 3.13 3.25 2.65
29 lipca 2017 1 X 2
18:30 Trencin - Dunajska Streda 1.89 3.93 6.00
19:00 Nitra - Zemplin Michalovce 2.31 3.52 3.45
19:00 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.27 6.80 13.33
19:00 Zilina - Tatran Presov 1.18 9.50 20.75
30 lipca 2017 1 X 2
19:00 Ruzomberok - Senica 1.44 4.60 8.60
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Senica - Slovan Bratysława 17.00 6.32 1.45
19:00 Tatran Presov - Nitra 2.60 3.30 3.20
5 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Spartak Trnava - Trencin 2.56 3.47 3.30
19:00 Zlate Moravce - Zilina 4.33 3.75 2.11
19:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 2.23 3.36 4.20
6 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Dunajska Streda - Ruzomberok 2.03 3.52 4.39
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Nitra - Zlate Moravce 2.63 3.37 3.45
12 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Zemplin Michalovce - Tatran Presov 1.92 3.86 4.45
19:00 Trencin - Podbrezova 1.70 4.57 7.75
19:00 Zilina - Senica 1.36 6.90 15.00
19:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.25 3.58 4.06
13 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 2.07 3.58 4.50
18 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Podbrezova - Ruzomberok 3.35 3.30 2.70
19 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 2.82 3.33 2.70
19:00 Senica - Nitra 4.56 3.55 2.40
19:00 Trencin - Zemplin Michalovce 1.33 5.96 11.45
19:00 Zlate Moravce - Tatran Presov 1.91 4.10 5.75
20 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Dunajska Streda - Zilina 3.02 3.57 2.50
25 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Zilina - Spartak Trnava 1.73 4.45 6.10
26 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Ruzomberok - Trencin 2.29 3.61 3.30
19:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 2.70 3.35 2.90
19:00 Nitra - Dunajska Streda 3.58 3.31 2.80
19:00 Tatran Presov - Senica 1.95 3.88 5.39
27 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Slovan Bratysława - Podbrezova 1.31 5.76 14.30
9 września 2017 1 X 2
17:00 Trencin - Slovan Bratysława 2.97 3.75 2.55
19:00 Senica - Zlate Moravce 3.37 3.29 2.40
19:00 Dunajska Streda - Tatran Presov 1.24 7.50 17.50
19:00 Podbrezova - Zilina 4.26 4.09 1.95
19:00 Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1.45 4.70 8.00
10 września 2017 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Nitra 1.85 3.64 5.84
16 września 2017 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.74 4.20 5.25
19:00 Nitra - Podbrezova 1.95 3.67 4.75
19:00 Tatran Presov - Spartak Trnava 4.75 3.86 2.15
19:00 Zemplin Michalovce - Senica 1.70 4.15 6.50
19:30 Zilina - Trencin 1.92 4.59 4.20
17 września 2017 1 X 2
19:00 Zlate Moravce - Dunajska Streda 3.33 3.50 2.50
19 września 2017 1 X 2
18:30 Ruzomberok - Zilina 3.13 3.81 2.45
19:00 Podbrezova - Tatran Presov 1.85 3.83 4.99
20:30 Slovan Bratysława - Zemplin Michalovce 1.27 7.08 12.40
20 września 2017 1 X 2
18:30 Trencin - Nitra 1.65 5.10 6.60
19:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.66 4.33 7.00
19:00 Dunajska Streda - Senica 1.22 6.89 18.57
23 września 2017 1 X 2
17:00 Nitra - Ruzomberok 2.56 3.37 3.00
19:00 Zlate Moravce - Podbrezova 1.98 3.53 4.10
19:00 Senica - Spartak Trnava 6.00 4.05 1.66
24 września 2017 1 X 2
19:00 Tatran Presov - Trencin 7.60 5.00 1.70
19:00 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 3.60 3.47 2.32
19:00 Zilina - Slovan Bratysława 2.48 3.65 2.90
30 września 2017 1 X 2
17:15 Spartak Trnava - Dunajska Streda 2.50 3.40 3.50
19:00 Podbrezova - Senica 1.57 4.27 8.35
19:00 Slovan Bratysława - Nitra 1.36 5.40 9.60
19:00 Zilina - Zemplin Michalovce 1.26 6.80 14.50
20:00 Trencin - Zlate Moravce 1.41 5.65 8.96
1 października 2017 1 X 2
19:00 Ruzomberok - Tatran Presov 1.30 6.32 13.50
14 października 2017 1 X 2
15:00 Zemplin Michalovce - Spartak Trnava 4.00 3.45 2.23
17:00 Trencin - Senica 1.22 8.70 15.50
17:00 Podbrezova - Dunajska Streda 3.90 3.40 2.31
17:00 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.18 9.50 17.00
18:00 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.68 4.15 5.50
15 października 2017 1 X 2
17:00 Zilina - Nitra 1.41 5.17 8.03
21 października 2017 1 X 2
15:00 Dunajska Streda - Trencin 2.20 3.75 3.60
17:00 Zemplin Michalovce - Nitra 2.55 3.43 2.82
17:00 Spartak Trnava - Podbrezova 1.40 5.00 9.60
17:00 Senica - Ruzomberok 5.75 4.32 1.62
17:00 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 4.51 3.88 2.00
22 października 2017 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Zilina 8.50 5.80 1.40
28 października 2017 1 X 2
15:00 Zilina - Zlate Moravce 1.29 7.00 12.00
17:00 Slovan Bratysława - Senica 1.20 8.70 17.00
17:00 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.30 3.45 4.25
17:00 Nitra - Tatran Presov 1.61 4.20 6.60
18:00 Ruzomberok - Dunajska Streda 2.25 3.56 3.63
29 października 2017 1 X 2
17:00 Trencin - Spartak Trnava 2.30 3.93 4.20
3 listopada 2017 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Zemplin Michalovce 2.90 3.44 2.63
17:00 Podbrezova - Trencin 5.26 4.29 1.73
18:00 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 2.60 3.53 2.93
5 listopada 2017 1 X 2
17:00 Senica - Zilina 10.00 5.90 1.34
17:00 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.10 3.75 4.50
17:00 Zlate Moravce - Nitra 2.25 3.75 4.12
18 listopada 2017 1 X 2
14:00 Ruzomberok - Podbrezova 1.44 4.92 8.50
14:00 Tatran Presov - Zlate Moravce 2.90 3.38 2.64
14:00 Nitra - Senica 1.45 4.50 8.60
15:00 Zilina - Dunajska Streda 1.70 4.30 4.90
19 listopada 2017 1 X 2
14:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.92 3.79 4.25
25 listopada 2017 1 X 2
14:00 Podbrezova - Slovan Bratysława 7.00 4.90 1.50
14:00 Trencin - Ruzomberok 1.65 4.85 6.00
14:00 Senica - Tatran Presov 2.35 3.60 3.24
14:00 Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 1.87 4.00 4.80
15:00 Spartak Trnava - Zilina 2.47 3.75 2.95
26 listopada 2017 1 X 2
14:00 Dunajska Streda - Nitra 1.62 4.02 6.89
28 listopada 2017 1 X 2
16:00 Zemplin Michalovce - Trencin 5.32 4.25 1.66
2 grudnia 2017 1 X 2
14:00 Zemplin Michalovce - Ruzomberok 3.30 3.64 2.67
14:00 Zlate Moravce - Senica 1.61 4.00 6.59
14:00 Tatran Presov - Dunajska Streda 5.24 3.75 1.80
14:00 Zilina - Podbrezova 1.21 7.00 13.50
15:00 Slovan Bratysława - Trencin 2.28 3.96 3.40
5 grudnia 2017 1 X 2
17:00 Nitra - Spartak Trnava 3.40 3.21 2.35
9 grudnia 2017 1 X 2
14:00 Dunajska Streda - Zlate Moravce 1.60 4.25 6.96
14:00 Podbrezova - Nitra 2.70 3.25 2.99
14:00 Senica - Zemplin Michalovce 2.68 3.30 3.10
14:00 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.33 6.40 12.50
15:00 Trencin - Zilina 2.23 3.98 3.20
10 grudnia 2017 1 X 2
14:00 Ruzomberok - Slovan Bratysława 2.74 3.38 2.80
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
29 lipca 2017 1 X 2
17:00 Senkvice - Bahon 5.93 5.62 1.29
8 sierpnia 2017 1 X 2
17:30 Nove Zamky - Slovan Bratysława 12.00 6.75 1.19
9 sierpnia 2017 1 X 2
16:30 Namestovo - Nove Mesto 6.75 4.85 1.35
17:00 Spartak Myjava - Tatran Krasno 1.78 3.90 3.60
12 września 2017 1 X 2
16:00 Odeva Lipany - Slavoj Trebisov 3.35 3.85 1.90
16:00 Dubnica - Tatran Presov 6.70 4.40 1.48
13 września 2017 1 X 2
16:00 Iskra Borcice - Samorin 1.85 3.70 3.70
16:00 Velke Ludince - Inter Bratysława 4.33 3.75 1.62
16:00 Spartak Myjava - Puchov 2.70 3.75 2.10
27 września 2017 1 X 2
15:30 Iskra Borcice - Lokomotiva Kosice 3.50 4.55 1.80
15:30 Odeva Lipany - Zilina 26.00 10.50 1.08
15:30 Namestovo - Spartak Trnava 30.00 11.00 1.07
15:30 Dubnica - Liptovsky Mikulas 4.80 4.55 1.65
16:00 Petrzalka - Aquacity Poprad 4.00 3.85 2.00
19:00 Spartak Myjava - Slovan Bratysława 26.00 21.00 1.02
17 października 2017 1 X 2
16:00 Aquacity Poprad - Inter Bratysława 1.75 4.00 4.45
18 października 2017 1 X 2
14:30 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Zvolen 1.60 4.80 6.00
14:30 Iskra Borcice - Zemplin Michalovce 4.95 4.42 2.06
17:00 Spartak Trnava - Spisska Nova Ves 1.16 9.90 13.50
17:00 Zilina - Podbrezova 1.36 6.14 12.86
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.40 5.13 9.22
19:00 Skalica - Ruzomberok 3.96 3.70 1.97
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
29 lipca 2017 1 X 2
17:00 Skalica - Komarno 1.22 5.65 12.50
17:00 Liptovsky Mikulas - Pohronie 2.10 3.35 3.20
17:00 Bardejov - Spisska Nova Ves 1.40 4.55 6.50
30 lipca 2017 1 X 2
17:00 Zilina B - Inter Bratysława 1.30 5.27 11.00
17:00 Samorin - Slavoj Trebisov 1.36 4.70 7.00
17:00 Sered - Aquacity Poprad 1.90 3.60 3.75
5 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Inter Bratysława - Sered 2.55 3.20 2.55
17:00 Nove Mesto - Skalica 4.50 4.00 1.65
17:00 Komarno - Samorin 4.35 3.75 1.70
17:00 Lokomotiva Zvolen - Bardejov 2.45 3.30 2.65
17:00 Liptovsky Mikulas - Spisska Nova Ves 1.30 5.25 8.00
19:00 Aquacity Poprad - Lokomotiva Kosice 1.36 4.75 7.25
6 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Slavoj Trebisov - Zilina B 2.90 3.75 2.25
12 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Zvolen 1.75 3.65 4.00
17:00 Bardejov - Aquacity Poprad 2.30 3.45 2.70
17:00 Lokomotiva Kosice - Inter Bratysława 1.51 4.00 5.00
17:00 Samorin - Nove Mesto 1.41 4.40 7.00
19:00 Pohronie - Spisska Nova Ves 1.40 4.50 6.75
13 sierpnia 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Komarno 1.13 8.25 15.50
17:00 Sered - Slavoj Trebisov 1.45 4.40 6.25
19 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Nove Mesto - Zilina B 2.65 3.60 2.30
17:00 Lokomotiva Zvolen - Pohronie 2.75 3.30 2.55
17:00 Komarno - Sered 4.20 4.10 1.65
17:00 Inter Bratysława - Bardejov 2.55 3.40 2.40
17:00 Skalica - Samorin 1.53 4.20 6.00
19:00 Aquacity Poprad - Liptovsky Mikulas 1.56 3.85 5.50
20 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Slavoj Trebisov - Lokomotiva Kosice 2.85 3.75 2.20
25 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Bardejov - Slavoj Trebisov 1.49 4.50 7.25
17:00 Lokomotiva Kosice - Komarno 1.18 7.00 11.20
18:00 Pohronie - Aquacity Poprad 2.80 3.25 2.35
26 sierpnia 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Skalica 1.75 4.00 5.25
17:00 Liptovsky Mikulas - Inter Bratysława 1.62 4.00 4.20
17:00 Lokomotiva Zvolen - Spisska Nova Ves 1.65 3.90 4.50
27 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Sered - Nove Mesto 1.52 4.35 6.00
1 września 2017 1 X 2
16:00 Skalica - Sered 1.55 4.10 5.00
2 września 2017 1 X 2
17:00 Komarno - Bardejov 7.75 5.20 1.33
17:00 Inter Bratysława - Pohronie 1.74 3.75 4.50
17:00 Samorin - Zilina B 3.10 3.75 2.10
17:00 Nove Mesto - Lokomotiva Kosice 3.10 3.55 2.05
19:00 Aquacity Poprad - Spisska Nova Ves 1.35 5.00 7.75
3 września 2017 1 X 2
17:00 Slavoj Trebisov - Liptovsky Mikulas 3.15 3.40 2.10
8 września 2017 1 X 2
16:30 Lokomotiva Kosice - Skalica 2.25 3.30 2.95
17:30 Pohronie - Slavoj Trebisov 1.75 3.80 4.75
9 września 2017 1 X 2
16:30 Lokomotiva Zvolen - Aquacity Poprad 3.25 3.75 2.00
16:30 Liptovsky Mikulas - Komarno 1.26 6.15 9.20
16:30 Spisska Nova Ves - Inter Bratysława 2.85 3.36 2.25
16:30 Bardejov - Nove Mesto 1.40 4.85 6.50
10 września 2017 1 X 2
16:30 Sered - Samorin 1.53 4.35 5.75
15 września 2017 1 X 2
16:00 Samorin - Lokomotiva Kosice 4.50 3.75 1.83
16 września 2017 1 X 2
16:00 Komarno - Pohronie 5.00 4.10 1.55
16:00 Nove Mesto - Liptovsky Mikulas 3.15 3.60 2.05
16:00 Skalica - Bardejov 1.60 3.95 4.95
16:00 Inter Bratysława - Lokomotiva Zvolen 1.65 3.90 5.50
17 września 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Sered 1.40 5.25 9.00
16:00 Slavoj Trebisov - Spisska Nova Ves 2.20 3.50 3.30
22 września 2017 1 X 2
16:00 Lokomotiva Kosice - Zilina B 1.53 5.00 10.00
17:00 Pohronie - Nove Mesto 1.55 4.20 5.56
23 września 2017 1 X 2
16:00 Lokomotiva Zvolen - Slavoj Trebisov 1.47 4.65 5.25
16:00 Bardejov - Samorin 1.36 5.00 7.00
16:00 Liptovsky Mikulas - Skalica 2.25 3.60 2.70
16:00 Spisska Nova Ves - Komarno 1.50 4.60 5.00
19:00 Aquacity Poprad - Inter Bratysława 1.48 4.65 5.25
30 września 2017 1 X 2
15:30 Nove Mesto - Spisska Nova Ves 2.09 3.35 3.30
15:30 Skalica - Pohronie 1.41 4.65 6.30
15:30 Samorin - Liptovsky Mikulas 2.15 3.40 3.05
15:30 Komarno - Lokomotiva Zvolen 2.50 3.30 2.69
1 października 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Bardejov 1.60 4.75 6.50
15:30 Sered - Lokomotiva Kosice 2.35 3.35 2.75
15:30 Slavoj Trebisov - Aquacity Poprad 4.75 3.90 1.60
6 października 2017 1 X 2
16:30 Pohronie - Samorin 2.30 3.42 3.25
7 października 2017 1 X 2
15:00 Spisska Nova Ves - Skalica 3.90 3.60 1.83
15:00 Liptovsky Mikulas - Zilina B 3.55 3.35 1.95
15:00 Bardejov - Sered 3.60 3.50 2.10
15:30 Lokomotiva Zvolen - Nove Mesto 1.40 4.60 6.75
15:30 Inter Bratysława - Slavoj Trebisov 1.25 5.75 8.00
13 października 2017 1 X 2
14:30 Lokomotiva Kosice - Bardejov 1.41 4.99 8.79
15:00 Zilina B - Pohronie 1.49 5.18 8.50
19:00 Skalica - Lokomotiva Zvolen 1.35 5.00 7.00
14 października 2017 1 X 2
15:00 Samorin - Spisska Nova Ves 1.80 3.60 4.20
15:00 Nove Mesto - Aquacity Poprad 4.15 3.65 1.75
15:00 Komarno - Inter Bratysława 2.90 3.60 2.15
15 października 2017 1 X 2
15:00 Sered - Liptovsky Mikulas 1.45 4.10 6.70
20 października 2017 1 X 2
18:00 Pohronie - Sered 3.10 3.45 2.31
21 października 2017 1 X 2
14:30 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Kosice 2.95 3.40 2.15
14:30 Spisska Nova Ves - Zilina B 2.70 3.45 2.35
15:00 Lokomotiva Zvolen - Samorin 2.75 3.50 2.25
15:00 Aquacity Poprad - Skalica 2.10 3.45 3.15
15:00 Inter Bratysława - Nove Mesto 1.38 5.25 6.50
22 października 2017 1 X 2
14:30 Slavoj Trebisov - Komarno 1.50 4.33 5.75
27 października 2017 1 X 2
14:00 Lokomotiva Kosice - Pohronie 1.31 5.50 10.02
14:00 Nove Mesto - Slavoj Trebisov 1.94 3.79 3.75
18:00 Skalica - Inter Bratysława 1.35 5.00 8.00
28 października 2017 1 X 2
14:00 Samorin - Aquacity Poprad 3.79 3.80 1.80
14:00 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.91 3.50 3.60
29 października 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Lokomotiva Zvolen 1.18 8.70 14.50
14:00 Sered - Spisska Nova Ves 1.73 3.75 4.20
3 listopada 2017 1 X 2
17:00 Pohronie - Bardejov 2.00 4.61 4.00
4 listopada 2017 1 X 2
13:30 Spisska Nova Ves - Lokomotiva Kosice 2.85 3.35 2.25
13:30 Inter Bratysława - Samorin 1.62 3.80 4.80
13:30 Lokomotiva Zvolen - Sered 3.15 3.35 2.10
13:30 Aquacity Poprad - Zilina B 1.77 3.65 4.20
13:30 Komarno - Nove Mesto 1.74 3.75 4.33
5 listopada 2017 1 X 2
13:30 Slavoj Trebisov - Skalica 5.00 4.33 1.55
10 listopada 2017 1 X 2
17:00 Pohronie - Liptovsky Mikulas 1.77 3.95 4.50
11 listopada 2017 1 X 2
13:30 Spisska Nova Ves - Bardejov 2.05 3.46 3.30
13:30 Lokomotiva Zvolen - Lokomotiva Kosice 3.55 3.50 1.90
13:30 Aquacity Poprad - Sered 1.80 3.65 3.90
13:30 Inter Bratysława - Zilina B 2.87 3.48 2.38
13:30 Komarno - Skalica 5.25 4.05 1.55
12 listopada 2017 1 X 2
13:30 Slavoj Trebisov - Samorin 2.43 3.80 2.75
17 listopada 2017 1 X 2
13:00 Lokomotiva Kosice - Aquacity Poprad 1.95 3.65 4.33
18 listopada 2017 1 X 2
13:00 Bardejov - Lokomotiva Zvolen 1.69 3.80 4.80
13:00 Spisska Nova Ves - Liptovsky Mikulas 1.95 3.45 3.50
13:00 Samorin - Komarno 1.55 4.20 5.25
17:00 Skalica - Nove Mesto 1.20 6.25 12.00
19 listopada 2017 1 X 2
10:30 Zilina B - Slavoj Trebisov 1.25 5.75 11.00
13:00 Sered - Inter Bratysława 1.40 4.42 7.00