loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Ukraina

Ukraina - archiwalne kursy bukmacherskie 2017/2018

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga, Persha Liga, Puchar.

Piłka Nożna Ukraina Premier Liga Najwyższe kursy
16 lipca 2017 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Zirka Kirovohrad 1.75 3.90 6.94
16:00 Illichivec Mariupol - Weres Równe 1.81 3.60 4.75
18:30 Zorya Ługańsk - Stal Kamianske 1.19 8.98 23.00
18:30 Oleksandria - Olimpik Donetsk 1.85 3.74 5.60
18 lipca 2017 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Chernomorets Odessa 1.21 8.80 20.00
18:00 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 14.00 6.10 1.32
22 lipca 2017 1 X 2
16:00 Chernomorets Odessa - Stal Kamianske 1.75 3.98 6.90
16:00 Weres Równe - Oleksandria 3.56 3.25 2.26
18:30 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 1.62 4.55 6.80
23 lipca 2017 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Vorskla Połtawa 2.29 3.44 3.94
18:30 Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk 3.14 3.20 2.70
18:30 Zorya Ługańsk - Illichivec Mariupol 1.63 4.20 7.50
29 lipca 2017 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Shakhtar Donetsk 26.00 11.50 1.15
18:30 Dynamo Kijów - Karpaty Lwów 1.22 8.00 18.10
18:30 Vorskla Połtawa - Zirka Kirovohrad 2.03 3.40 5.25
30 lipca 2017 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Chernomorets Odessa 2.65 3.12 3.13
18:30 Oleksandria - Zorya Ługańsk 3.50 3.30 2.37
18:30 Olimpik Donetsk - Weres Równe 2.21 3.50 4.50
5 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Stal Kamianske 1.94 3.60 4.70
18:30 Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol 1.15 10.50 24.75
6 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Chernomorets Odessa - Oleksandria 3.30 3.10 2.50
16:00 Zirka Kirovohrad - Weres Równe 2.73 3.10 3.25
18:30 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 8.50 4.60 1.54
18:30 Zorya Ługańsk - Olimpik Donetsk 1.61 3.90 7.40
11 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Zirka Kirovohrad 1.13 12.50 29.00
12 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Weres Równe - Zorya Ługańsk 3.65 3.35 2.35
16:00 Stal Kamianske - Vorskla Połtawa 4.55 3.42 2.01
18:30 Oleksandria - Shakhtar Donetsk 11.00 5.50 1.38
13 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Karpaty Lwów 2.70 3.22 3.42
18:30 Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa 1.95 3.45 5.30
19 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Chernomorets Odessa - Weres Równe 2.66 3.00 3.13
18:30 Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk 1.20 8.79 18.50
20 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Oleksandria 2.20 3.30 4.50
16:00 Zirka Kirovohrad - Zorya Ługańsk 4.60 3.50 1.98
18:30 Dynamo Kijów - Stal Kamianske 1.16 9.00 21.00
18:30 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 1.93 3.55 4.89
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Zirka Kirovohrad 2.77 3.05 2.98
18:30 Olimpik Donetsk - Karpaty Lwów 2.05 3.40 5.06
27 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Weres Równe - Shakhtar Donetsk 15.00 6.20 1.25
18:30 Zorya Ługańsk - Chernomorets Odessa 1.61 3.95 7.31
18:30 Oleksandria - Vorskla Połtawa 3.20 3.20 2.67
9 września 2017 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Zorya Ługańsk 1.30 6.20 14.00
18:30 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 2.39 3.20 3.75
10 września 2017 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Chernomorets Odessa 2.41 3.25 4.00
16:00 Karpaty Lwów - Weres Równe 2.37 3.20 3.50
16:00 Stal Kamianske - Illichivec Mariupol 10.00 4.20 1.69
18:30 Dynamo Kijów - Oleksandria 1.22 6.90 20.00
16 września 2017 1 X 2
13:00 Oleksandria - Stal Kamianske 1.60 5.00 11.20
16:00 Illichivec Mariupol - Zirka Kirovohrad 2.00 4.07 7.42
16:00 Weres Równe - Vorskla Połtawa 3.25 3.05 3.55
17 września 2017 1 X 2
16:00 Zorya Ługańsk - Karpaty Lwów 1.85 3.84 5.00
18:30 Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk 19.50 8.10 1.21
18:30 Olimpik Donetsk - Dynamo Kijów 9.36 5.20 1.40
23 września 2017 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Shakhtar Donetsk 18.89 8.00 1.20
18:30 Dynamo Kijów - Weres Równe 1.29 6.13 13.04
24 września 2017 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Olimpik Donetsk 11.00 5.20 1.70
16:00 Illichivec Mariupol - Oleksandria 2.52 3.10 3.20
18:30 Vorskla Połtawa - Zorya Ługańsk 2.70 3.10 3.04
18:30 Karpaty Lwów - Chernomorets Odessa 2.12 3.24 4.08
30 września 2017 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Illichivec Mariupol 2.94 3.25 3.50
16:00 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 1.80 4.00 7.20
1 października 2017 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Vorskla Połtawa 3.04 3.00 2.85
16:00 Weres Równe - Stal Kamianske 1.41 4.85 12.50
16:00 Shakhtar Donetsk - Karpaty Lwów 1.11 12.50 23.00
18:30 Zorya Ługańsk - Dynamo Kijów 6.50 4.60 1.64
13 października 2017 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 1.21 7.46 18.57
14 października 2017 1 X 2
16:00 Stal Kamianske - Zorya Ługańsk 10.50 4.90 1.42
16:00 Weres Równe - Illichivec Mariupol 2.25 3.41 3.75
15 października 2017 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Karpaty Lwów 3.44 3.10 3.10
16:00 Olimpik Donetsk - Oleksandria 2.25 3.10 3.96
18:30 Chernomorets Odessa - Dynamo Kijów 11.00 5.60 1.42
21 października 2017 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohrad 1.85 3.60 6.00
16:00 Oleksandria - Weres Równe 2.03 3.26 4.75
18:30 Vorskla Połtawa - Karpaty Lwów 1.91 3.48 5.20
22 października 2017 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Chernomorets Odessa 4.50 3.15 2.21
16:00 Illichivec Mariupol - Zorya Ługańsk 3.11 3.13 2.57
18:30 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 8.50 4.35 1.91
28 października 2017 1 X 2
16:00 Shakhtar Donetsk - Stal Kamianske 1.14 9.75 29.00
29 października 2017 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Vorskla Połtawa 3.72 3.20 2.46
16:00 Weres Równe - Olimpik Donetsk 2.50 3.15 3.33
16:00 Zorya Ługańsk - Oleksandria 1.95 3.45 5.00
18:30 Karpaty Lwów - Dynamo Kijów 12.50 6.50 1.40
30 października 2017 1 X 2
18:00 Chernomorets Odessa - Illichivec Mariupol 3.28 3.16 2.44
4 listopada 2017 1 X 2
13:00 Weres Równe - Zirka Kirovohrad 1.78 3.52 6.20
16:00 Oleksandria - Chernomorets Odessa 1.95 3.55 5.08
5 listopada 2017 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk 17.15 6.33 1.25
16:00 Stal Kamianske - Karpaty Lwów 4.10 3.06 2.22
18:30 Olimpik Donetsk - Zorya Ługańsk 3.53 3.20 2.39
18:30 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.40 5.50 10.00
17 listopada 2017 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Oleksandria 1.24 7.60 21.00
18 listopada 2017 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Weres Równe 1.75 3.96 5.55
13:00 Zirka Kirovohrad - Dynamo Kijów 21.00 6.00 1.34
16:00 Karpaty Lwów - Illichivec Mariupol 2.79 3.10 3.10
19 listopada 2017 1 X 2
13:00 Vorskla Połtawa - Stal Kamianske 1.42 4.50 13.00
18:30 Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 3.13 3.00 2.81
25 listopada 2017 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Vorskla Połtawa 2.77 3.20 2.95
16:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk 17.50 6.33 1.33
26 listopada 2017 1 X 2
13:00 Weres Równe - Chernomorets Odessa 1.96 3.25 4.85
16:00 Oleksandria - Karpaty Lwów 1.97 3.25 4.75
18:30 Stal Kamianske - Dynamo Kijów 19.50 7.50 1.20
18:30 Zorya Ługańsk - Zirka Kirovohrad 1.53 4.20 8.50
2 grudnia 2017 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Zorya Ługańsk 4.61 3.32 2.14
16:00 Shakhtar Donetsk - Weres Równe 1.24 7.14 18.57
3 grudnia 2017 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Stal Kamianske 2.03 3.10 4.60
16:00 Vorskla Połtawa - Oleksandria 2.40 3.00 3.96
18:30 Dynamo Kijów - Illichivec Mariupol 1.29 6.20 17.50
9 grudnia 2017 1 X 2
13:00 Weres Równe - Karpaty Lwów 2.75 3.45 6.92
13:00 Chernomorets Odessa - Zirka Kirovohrad 2.30 3.02 4.35
13:00 Illichivec Mariupol - Stal Kamianske 1.53 3.95 7.50
16:00 Olimpik Donetsk - Vorskla Połtawa 2.75 3.20 3.07
10 grudnia 2017 1 X 2
13:00 Oleksandria - Dynamo Kijów 7.00 4.80 1.65
18:30 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 10.76 5.32 1.40
16 lutego 2018 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Chernomorets Odessa 1.11 11.45 34.25
17 lutego 2018 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Oleksandria 5.08 3.34 1.90
16:00 Vorskla Połtawa - Weres Równe 2.00 3.20 5.30
18 lutego 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Illichivec Mariupol 4.59 3.27 2.45
13:00 Karpaty Lwów - Zorya Ługańsk 4.85 3.33 1.99
16:00 Dynamo Kijów - Olimpik Donetsk 1.26 6.50 16.00
24 lutego 2018 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Karpaty Lwów 3.49 3.00 2.88
13:00 Oleksandria - Illichivec Mariupol 2.45 3.10 3.45
25 lutego 2018 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Stal Kamianske 1.52 4.07 8.20
13:00 Zorya Ługańsk - Vorskla Połtawa 2.15 3.35 5.30
16:00 Shakhtar Donetsk - Zirka Kirovohrad 1.09 12.00 30.00
16:00 Weres Równe - Dynamo Kijów 8.20 4.80 1.50
3 marca 2018 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Chernomorets Odessa 1.45 4.33 11.01
4 marca 2018 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Weres Równe 6.00 3.30 1.98
13:00 Illichivec Mariupol - Olimpik Donetsk 1.81 3.66 5.20
16:00 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.81 4.20 5.70
18:30 Karpaty Lwów - Shakhtar Donetsk 10.90 5.90 1.35
6 marca 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 3.85 3.28 2.25
9 marca 2018 1 X 2
18:00 Vorskla Połtawa - Shakhtar Donetsk 10.97 5.41 1.35
10 marca 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Stal Kamianske 2.25 3.10 4.20
16:00 Oleksandria - Chernomorets Odessa 1.90 3.40 5.37
11 marca 2018 1 X 2
13:00 Karpaty Lwów - Olimpik Donetsk 2.62 3.05 3.38
16:00 Illichivec Mariupol - Zorya Ługańsk 3.05 3.23 2.57
18:30 Dynamo Kijów - Weres Równe 1.31 5.60 14.50
17 marca 2018 1 X 2
13:00 Chernomorets Odessa - Stal Kamianske 2.15 3.20 4.51
16:00 Olimpik Donetsk - Zirka Kirovohrad 1.73 3.81 7.08
18 marca 2018 1 X 2
13:00 Weres Równe - Zorya Ługańsk 3.48 3.20 2.40
13:00 Oleksandria - Karpaty Lwów 2.16 3.13 4.32
16:00 Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol 1.12 10.02 26.00
18:30 Dynamo Kijów - Vorskla Połtawa 1.37 5.25 12.38
31 marca 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Oleksandria 3.44 2.96 2.47
13:00 Karpaty Lwów - Chernomorets Odessa 2.27 3.10 4.10
16:00 Vorskla Połtawa - Weres Równe 2.13 3.35 4.75
1 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Dynamo Kijów 10.25 4.80 1.48
18:30 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 9.00 4.80 1.63
18:30 Stal Kamianske - Olimpik Donetsk 4.23 3.24 2.08
7 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Dynamo Kijów - Zorya Ługańsk 1.42 4.75 8.79
13:00 Weres Równe - Shakhtar Donetsk 15.00 6.20 1.26
16:00 Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 3.10 3.10 2.79
16:00 Oleksandria - Stal Kamianske 1.90 3.42 4.95
18:30 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 2.42 3.15 3.41
9 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Karpaty Lwów - Zirka Kirovohrad 2.00 3.26 5.30
14 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Illichivec Mariupol - Weres Równe 2.38 3.10 3.65
16:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kijów 1.63 4.50 6.20
15 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Oleksandria 3.25 3.20 3.50
16:00 Zirka Kirovohrad - Chernomorets Odessa 2.91 2.88 2.97
18:30 Stal Kamianske - Karpaty Lwów 4.75 3.13 2.51
18:30 Zorya Ługańsk - Vorskla Połtawa 1.84 3.55 5.40
21 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Stal Kamianske - Zirka Kirovohrad 2.78 3.10 2.97
13:00 Chernomorets Odessa - Oleksandria 3.55 3.00 2.40
16:00 Shakhtar Donetsk - Vorskla Połtawa 1.15 9.20 24.00
22 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lwów 3.06 3.00 3.25
13:00 Zorya Ługańsk - Illichivec Mariupol 1.84 3.60 4.80
16:00 Weres Równe - Dynamo Kijów 11.50 5.40 1.38
27 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Illichivec Mariupol - Shakhtar Donetsk 60.00 15.00 1.08
28 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk 2.80 3.01 3.07
13:00 Karpaty Lwów - Oleksandria 2.16 3.10 4.55
16:00 Stal Kamianske - Chernomorets Odessa 2.80 3.00 2.88
29 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Zorya Ługańsk - Weres Równe 1.70 3.86 6.70
18:30 Vorskla Połtawa - Dynamo Kijów 11.50 5.20 1.39
4 maja 2018 1 X 2
18:00 Dynamo Kijów - Illichivec Mariupol 1.17 8.41 23.38
5 maja 2018 1 X 2
13:00 Weres Równe - Vorskla Połtawa 3.20 3.00 2.72
16:00 Chernomorets Odessa - Karpaty Lwów 3.75 3.05 2.39
18:30 Shakhtar Donetsk - Zorya Ługańsk 1.20 8.79 25.83
6 maja 2018 1 X 2
13:00 Olimpik Donetsk - Stal Kamianske 1.76 3.60 5.50
18:30 Oleksandria - Zirka Kirovohrad 2.09 3.25 4.62
12 maja 2018 1 X 2
13:00 Zirka Kirovohrad - Karpaty Lwów 4.25 3.25 2.20
16:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets Odessa 2.28 3.13 3.82
16:00 Stal Kamianske - Oleksandria 4.40 3.20 2.56
13 maja 2018 1 X 2
18:30 Illichivec Mariupol - Vorskla Połtawa 2.89 3.28 3.02
18:30 Zorya Ługańsk - Dynamo Kijów 7.15 4.50 1.65
18:30 Shakhtar Donetsk - Weres Równe 1.09 18.50 50.00
19 maja 2018 1 X 2
16:00 Karpaty Lwów - Stal Kamianske 1.84 3.50 5.46
16:00 Oleksandria - Olimpik Donetsk 1.55 4.65 8.41
16:00 Chernomorets Odessa - Zirka Kirovohrad 2.20 3.46 4.80
18:30 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 3.30 3.88 2.24
20 maja 2018 1 X 2
16:00 Weres Równe - Illichivec Mariupol 2.66 3.10 3.04
16:00 Vorskla Połtawa - Zorya Ługańsk 2.90 3.78 2.85
Piłka Nożna Ukraina Persha Liga Najwyższe kursy
14 lipca 2017 1 X 2
17:00 Zhemchuzhyna Odesa - Mykolaiv 2.45 3.20 2.84
15 lipca 2017 1 X 2
15:30 Arsenał Kijów - Obolon-Brovar 1.85 3.45 4.80
16:00 Balkany Zorya - Gelios 2.45 3.70 2.45
16:00 Naftovyk-Ukrnafta - Sumy 1.58 4.80 7.90
16:00 Ruch Winniki - Kolos Kovalivka 5.75 3.40 1.53
17:00 Avanhard Kramatorsk - Inhulets Petrove 1.73 3.50 4.30
18:00 Desna Chernihiv - Wołyń Łuck 1.45 5.00 7.80
16 lipca 2017 1 X 2
17:00 Girnik-Sport - Połtawa 1.80 3.45 4.55
22 lipca 2017 1 X 2
15:30 Gelios - Avanhard Kramatorsk 1.48 4.40 7.00
17:00 Kolos Kovalivka - Sumy 1.60 3.80 5.50
17:00 Kremin Kreminchuh - Naftovyk-Ukrnafta 3.60 3.20 1.95
17:00 Mykolaiv - Arsenał Kijów 3.10 3.35 2.25
17:00 Połtawa - Desna Chernihiv 5.25 3.60 1.74
18:00 Inhulets Petrove - Zhemchuzhyna Odesa 1.60 3.60 5.50
30 lipca 2017 1 X 2
16:00 Avanhard Kramatorsk - Wołyń Łuck 1.95 3.84 5.90
16:00 Arsenał Kijów - Inhulets Petrove 2.25 3.50 4.00
16:00 Girnik-Sport - Kolos Kovalivka 2.20 3.20 3.10
16:00 Sumy - Kremin Kreminchuh 1.70 3.50 5.00
17:00 Balkany Zorya - Połtawa 3.35 3.20 2.15
17:00 Slavutych Cherkasy - Mykolaiv 1.93 3.03 3.43
17:00 Zhemchuzhyna Odesa - Gelios 5.25 3.40 1.76
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Obolon-Brovar 2.03 3.22 4.00
18:00 Desna Chernihiv - Ruch Winniki 1.66 3.52 6.70
4 sierpnia 2017 1 X 2
18:00 Wołyń Łuck - Zhemchuzhyna Odesa 3.51 3.32 2.30
5 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Ruch Winniki - Balkany Zorya 1.80 3.50 3.75
16:00 Girnik-Sport - Desna Chernihiv 5.70 3.50 2.38
16:00 Gelios - Arsenał Kijów 1.95 3.50 4.60
17:00 Połtawa - Avanhard Kramatorsk 1.90 3.62 4.40
17:00 Kolos Kovalivka - Kremin Kreminchuh 1.52 4.00 6.00
18:00 Inhulets Petrove - Slavutych Cherkasy 1.59 3.33 4.78
18:00 Mykolaiv - Naftovyk-Ukrnafta 4.00 5.27 2.00
18:30 Obolon-Brovar - Sumy 1.92 3.40 4.10
9 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Kremin Kreminchuh - Obolon-Brovar 2.60 2.90 2.65
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Inhulets Petrove 2.49 3.25 2.90
17:00 Avanhard Kramatorsk - Ruch Winniki 1.89 3.40 4.70
17:00 Zhemchuzhyna Odesa - Połtawa 2.48 3.20 2.90
17:00 Slavutych Cherkasy - Gelios 4.84 3.28 1.59
17:00 Sumy - Mykolaiv 3.02 4.90 5.10
17:00 Balkany Zorya - Girnik-Sport 2.78 3.18 3.00
17:30 Arsenał Kijów - Wołyń Łuck 1.40 5.90 10.50
18:00 Desna Chernihiv - Kolos Kovalivka 2.00 3.25 4.00
13 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Avanhard Kramatorsk 2.40 3.24 3.08
16:00 Gelios - Naftovyk-Ukrnafta 1.80 3.62 5.50
17:00 Kolos Kovalivka - Obolon-Brovar 1.80 3.35 4.45
17:00 Ruch Winniki - Zhemchuzhyna Odesa 2.20 3.25 4.40
18:00 Inhulets Petrove - Sumy 1.70 3.40 5.25
18:00 Desna Chernihiv - Balkany Zorya 1.38 4.42 8.75
14 sierpnia 2017 1 X 2
17:00 Połtawa - Arsenał Kijów 2.78 3.20 2.99
18:00 Mykolaiv - Kremin Kreminchuh 1.65 3.80 5.00
18:00 Wołyń Łuck - Slavutych Cherkasy 3.00 3.25 2.17
19 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Avanhard Kramatorsk - Desna Chernihiv 4.15 3.40 2.03
16:00 Sumy - Gelios 5.20 3.50 1.80
16:00 Zhemchuzhyna Odesa - Girnik-Sport 2.20 3.30 3.00
17:00 Balkany Zorya - Kolos Kovalivka 5.25 3.75 1.65
17:00 Slavutych Cherkasy - Połtawa 4.10 3.25 1.86
17:00 Kremin Kreminchuh - Inhulets Petrove 3.30 3.50 2.00
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Wołyń Łuck 2.15 3.20 3.80
19:00 Obolon-Brovar - Mykolaiv 1.98 3.35 4.75
20 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Arsenał Kijów - Ruch Winniki 1.50 4.55 7.40
25 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Balkany Zorya - Avanhard Kramatorsk 2.31 3.25 3.09
16:30 Gelios - Kremin Kreminchuh 1.22 6.50 10.50
17:00 Wołyń Łuck - Sumy 3.10 3.22 2.60
26 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Girnik-Sport - Arsenał Kijów 3.40 3.35 2.15
16:00 Ruch Winniki - Slavutych Cherkasy 1.57 3.45 4.60
16:30 Połtawa - Naftovyk-Ukrnafta 1.80 3.45 4.75
17:00 Inhulets Petrove - Obolon-Brovar 2.00 3.30 3.30
17:00 Kolos Kovalivka - Mykolaiv 1.65 3.50 6.70
17:00 Desna Chernihiv - Zhemchuzhyna Odesa 1.38 4.50 7.00
30 sierpnia 2017 1 X 2
16:00 Kremin Kreminchuh - Wołyń Łuck 2.08 3.40 3.20
16:00 Zhemchuzhyna Odesa - Balkany Zorya 2.21 3.37 3.28
16:00 Arsenał Kijów - Desna Chernihiv 2.90 3.32 2.73
16:30 Slavutych Cherkasy - Girnik-Sport 2.15 3.07 2.86
17:00 Avanhard Kramatorsk - Kolos Kovalivka 3.50 3.51 2.21
17:00 Sumy - Połtawa 7.60 4.04 1.61
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Ruch Winniki 1.97 3.42 4.05
18:00 Mykolaiv - Inhulets Petrove 1.80 3.94 4.40
31 sierpnia 2017 1 X 2
18:30 Obolon-Brovar - Gelios 2.32 3.42 3.30
3 września 2017 1 X 2
16:00 Połtawa - Kremin Kreminchuh 1.30 5.05 8.00
16:00 Kolos Kovalivka - Inhulets Petrove 2.20 3.30 4.00
16:00 Ruch Winniki - Sumy 1.80 4.70 4.40
16:00 Avanhard Kramatorsk - Zhemchuzhyna Odesa 1.83 3.50 4.23
17:00 Desna Chernihiv - Slavutych Cherkasy 1.26 4.48 8.01
4 września 2017 1 X 2
15:30 Gelios - Mykolaiv 1.73 4.25 6.32
17:00 Wołyń Łuck - Obolon-Brovar 3.28 3.50 2.41
9 września 2017 1 X 2
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Desna Chernihiv 6.70 4.80 1.55
15:00 Slavutych Cherkasy - Balkany Zorya 3.35 3.45 1.90
15:00 Sumy - Girnik-Sport 2.19 3.30 3.60
15:30 Arsenał Kijów - Avanhard Kramatorsk 1.50 4.65 7.70
16:00 Zhemchuzhyna Odesa - Kolos Kovalivka 4.90 4.10 1.67
16:00 Kremin Kreminchuh - Ruch Winniki 2.20 3.50 2.75
17:00 Obolon-Brovar - Połtawa 3.45 3.54 2.15
10 września 2017 1 X 2
17:00 Inhulets Petrove - Gelios 2.38 3.20 3.90
17:00 Mykolaiv - Wołyń Łuck 2.00 3.76 4.90
15 września 2017 1 X 2
17:00 Wołyń Łuck - Inhulets Petrove 3.25 3.51 2.19
18:00 Desna Chernihiv - Sumy 1.30 6.80 13.20
16 września 2017 1 X 2
15:00 Ruch Winniki - Obolon-Brovar 2.10 3.30 3.85
15:00 Balkany Zorya - Naftovyk-Ukrnafta 2.28 3.00 3.30
15:00 Girnik-Sport - Kremin Kreminchuh 1.73 3.50 4.20
15:00 Kolos Kovalivka - Gelios 2.20 3.10 3.20
15:00 Połtawa - Mykolaiv 1.44 4.55 8.03
16:00 Avanhard Kramatorsk - Slavutych Cherkasy 1.37 4.50 6.50
16:00 Zhemchuzhyna Odesa - Arsenał Kijów 8.00 3.70 1.45
24 września 2017 1 X 2
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Avanhard Kramatorsk 2.35 3.72 2.91
14:00 Sumy - Balkany Zorya 2.50 3.50 2.55
14:00 Kremin Kreminchuh - Desna Chernihiv 11.00 5.15 1.31
16:00 Mykolaiv - Ruch Winniki 1.99 3.68 3.70
17:00 Inhulets Petrove - Połtawa 2.20 3.15 3.15
25 września 2017 1 X 2
15:00 Gelios - Wołyń Łuck 1.48 4.55 9.40
15:00 Arsenał Kijów - Kolos Kovalivka 1.83 3.85 6.00
18:00 Obolon-Brovar - Girnik-Sport 2.40 3.25 3.50
29 września 2017 1 X 2
15:00 Ruch Winniki - Inhulets Petrove 2.38 3.42 3.18
30 września 2017 1 X 2
14:00 Balkany Zorya - Kremin Kreminchuh 1.75 3.40 4.33
15:00 Kolos Kovalivka - Wołyń Łuck 1.40 4.00 7.50
15:00 Połtawa - Gelios 2.07 3.40 3.94
15:00 Zhemchuzhyna Odesa - Naftovyk-Ukrnafta 2.28 2.90 2.85
15:00 Girnik-Sport - Mykolaiv 1.90 3.40 4.40
16:00 Avanhard Kramatorsk - Sumy 1.46 4.30 8.00
16:00 Desna Chernihiv - Obolon-Brovar 1.38 4.55 8.35
1 października 2017 1 X 2
14:00 Arsenał Kijów - Slavutych Cherkasy 1.22 5.50 10.13
6 października 2017 1 X 2
14:00 Gelios - Ruch Winniki 1.80 3.98 6.00
15:00 Sumy - Zhemchuzhyna Odesa 1.86 3.40 5.08
17:00 Wołyń Łuck - Połtawa 4.55 3.25 2.05
17:00 Inhulets Petrove - Girnik-Sport 1.71 4.70 9.00
7 października 2017 1 X 2
14:00 Slavutych Cherkasy - Kolos Kovalivka 4.28 3.11 1.71
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Arsenał Kijów 5.40 3.78 1.60
14:00 Kremin Kreminchuh - Avanhard Kramatorsk 3.20 3.20 2.15
16:00 Obolon-Brovar - Balkany Zorya 2.03 3.00 4.10
17:00 Mykolaiv - Desna Chernihiv 4.65 3.54 2.00
11 października 2017 1 X 2
13:00 Slavutych Cherkasy - Naftovyk-Ukrnafta 2.32 3.00 2.85
13:30 Arsenał Kijów - Sumy 1.27 6.50 15.00
14:00 Ruch Winniki - Wołyń Łuck 2.00 3.32 4.80
14:00 Kolos Kovalivka - Połtawa 2.58 3.25 2.95
14:00 Girnik-Sport - Gelios 3.47 3.20 2.25
14:00 Balkany Zorya - Mykolaiv 2.31 3.28 3.45
15:00 Desna Chernihiv - Inhulets Petrove 1.53 4.00 6.00
15:00 Zhemchuzhyna Odesa - Kremin Kreminchuh 2.00 3.30 3.45
16:30 Avanhard Kramatorsk - Obolon-Brovar 1.82 3.75 5.25
15 października 2017 1 X 2
14:00 Kremin Kreminchuh - Arsenał Kijów 5.00 3.80 1.57
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Kolos Kovalivka 4.40 3.60 1.90
14:00 Połtawa - Ruch Winniki 1.62 3.70 6.40
14:30 Mykolaiv - Avanhard Kramatorsk 3.05 3.60 2.45
15:00 Obolon-Brovar - Zhemchuzhyna Odesa 1.80 3.00 4.85
15:00 Inhulets Petrove - Balkany Zorya 1.50 3.65 6.50
16 października 2017 1 X 2
13:00 Sumy - Slavutych Cherkasy 2.00 3.30 4.69
14:00 Gelios - Desna Chernihiv 4.95 3.64 2.50
17:00 Wołyń Łuck - Girnik-Sport 2.20 3.40 3.45
20 października 2017 1 X 2
16:00 Inhulets Petrove - Avanhard Kramatorsk 1.71 3.61 5.50
17:00 Wołyń Łuck - Desna Chernihiv 7.50 4.33 1.63
21 października 2017 1 X 2
13:00 Sumy - Naftovyk-Ukrnafta 2.00 3.25 3.75
14:00 Połtawa - Girnik-Sport 1.75 3.35 5.60
14:00 Kolos Kovalivka - Ruch Winniki 1.57 3.40 5.50
14:30 Mykolaiv - Zhemchuzhyna Odesa 1.90 3.25 3.70
15:00 Obolon-Brovar - Arsenał Kijów 4.30 3.22 1.93
22 października 2017 1 X 2
13:00 Gelios - Balkany Zorya 1.55 3.55 6.75
25 października 2017 1 X 2
15:00 Inhulets Petrove - Naftovyk-Ukrnafta 1.55 3.75 7.50
29 października 2017 1 X 2
13:00 Slavutych Cherkasy - Obolon-Brovar 2.52 2.88 2.52
13:00 Girnik-Sport - Ruch Winniki 2.14 3.56 3.38
13:00 Balkany Zorya - Wołyń Łuck 1.72 3.75 6.00
13:00 Sumy - Kolos Kovalivka 3.85 3.29 1.93
13:00 Naftovyk-Ukrnafta - Kremin Kreminchuh 2.25 3.20 2.87
14:00 Avanhard Kramatorsk - Gelios 2.95 3.05 2.45
30 października 2017 1 X 2
13:00 Arsenał Kijów - Mykolaiv 1.36 5.30 12.50
14:00 Desna Chernihiv - Połtawa 2.05 3.51 4.20
3 listopada 2017 1 X 2
13:00 Ruch Winniki - Desna Chernihiv 3.39 3.20 2.25
15:00 Wołyń Łuck - Avanhard Kramatorsk 2.90 3.20 2.69
16:00 Inhulets Petrove - Arsenał Kijów 2.68 3.20 2.90
4 listopada 2017 1 X 2
13:00 Kremin Kreminchuh - Sumy 2.20 3.10 3.25
13:00 Kolos Kovalivka - Girnik-Sport 1.40 4.50 6.55
13:00 Gelios - Zhemchuzhyna Odesa 1.25 6.15 15.00
13:00 Obolon-Brovar - Naftovyk-Ukrnafta 1.70 3.10 6.40
5 listopada 2017 1 X 2
12:00 Połtawa - Balkany Zorya 1.45 4.13 7.50
16:00 Mykolaiv - Slavutych Cherkasy 1.50 3.60 6.35
10 listopada 2017 1 X 2
13:00 Slavutych Cherkasy - Inhulets Petrove 10.07 4.53 1.22
13:00 Zhemchuzhyna Odesa - Wołyń Łuck 1.95 3.39 4.13
11 listopada 2017 1 X 2
12:00 Arsenał Kijów - Gelios 2.19 3.25 3.80
12:00 Kremin Kreminchuh - Kolos Kovalivka 6.00 3.75 1.64
12:00 Balkany Zorya - Ruch Winniki 2.66 3.25 2.88
13:00 Sumy - Obolon-Brovar 2.47 3.18 3.00
13:00 Naftovyk-Ukrnafta - Mykolaiv 2.46 4.00 3.40
13:00 Avanhard Kramatorsk - Połtawa 3.28 3.29 2.30
14:00 Desna Chernihiv - Girnik-Sport 1.45 4.20 7.60
14 listopada 2017 1 X 2
13:00 Zhemchuzhyna Odesa - Inhulets Petrove 8.60 3.90 1.63
16 listopada 2017 1 X 2
12:00 Girnik-Sport - Balkany Zorya 2.35 3.42 3.25
17 listopada 2017 1 X 2
13:00 Ruch Winniki - Avanhard Kramatorsk 2.42 3.30 3.35
15:00 Wołyń Łuck - Arsenał Kijów 12.00 5.75 1.42
18 listopada 2017 1 X 2
12:00 Kolos Kovalivka - Desna Chernihiv 2.65 3.35 2.45
12:00 Połtawa - Zhemchuzhyna Odesa 1.20 6.85 10.50
12:00 Gelios - Slavutych Cherkasy 1.14 5.37 13.62
13:00 Obolon-Brovar - Kremin Kreminchuh 1.93 3.26 3.65
15:00 Mykolaiv - Sumy 1.91 3.40 4.55
17 marca 2018 1 X 2
14:00 Kremin Kreminchuh - Mykolaiv 3.34 3.29 1.86
18 marca 2018 1 X 2
13:00 Naftovyk-Ukrnafta - Gelios 10.50 4.05 1.49
13:00 Balkany Zorya - Desna Chernihiv 3.61 3.35 1.98
14:00 Zhemchuzhyna Odesa - Ruch Winniki 2.41 3.10 2.75
15:00 Obolon-Brovar - Kolos Kovalivka 3.65 3.35 2.06
19 marca 2018 1 X 2
14:00 Arsenał Kijów - Połtawa 1.85 3.88 5.10
24 marca 2018 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Naftovyk-Ukrnafta 1.96 3.46 4.40
25 marca 2018 1 X 2
12:00 Girnik-Sport - Zhemchuzhyna Odesa 1.82 3.37 4.32
13:00 Inhulets Petrove - Kremin Kreminchuh 1.40 3.95 7.52
13:00 Ruch Winniki - Arsenał Kijów 4.05 3.38 1.98
14:00 Kolos Kovalivka - Balkany Zorya 1.59 3.80 5.75
14:00 Połtawa - Slavutych Cherkasy 1.15 4.93 14.28
15:00 Mykolaiv - Obolon-Brovar 2.23 3.32 3.30
26 marca 2018 1 X 2
14:00 Gelios - Sumy 1.70 4.33 5.37
15:00 Desna Chernihiv - Avanhard Kramatorsk 1.35 8.00 21.00
28 marca 2018 1 X 2
15:00 Slavutych Cherkasy - Wołyń Łuck 2.40 3.20 2.65
30 marca 2018 1 X 2
16:00 Obolon-Brovar - Inhulets Petrove 5.18 4.04 1.65
31 marca 2018 1 X 2
14:00 Zhemchuzhyna Odesa - Desna Chernihiv 6.00 3.80 1.52
1 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Sumy - Wołyń Łuck 2.69 3.20 3.10
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Połtawa 9.55 4.25 1.40
14:00 Kremin Kreminchuh - Gelios 4.34 3.27 1.70
15:00 Mykolaiv - Kolos Kovalivka 3.75 3.15 2.55
15:00 Arsenał Kijów - Girnik-Sport 1.35 5.46 10.50
2 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Avanhard Kramatorsk - Balkany Zorya 2.09 3.15 4.04
5 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Inhulets Petrove - Mykolaiv 1.30 5.37 13.00
6 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Kremin Kreminchuh 1.94 3.25 3.86
14:00 Balkany Zorya - Zhemchuzhyna Odesa 1.96 3.32 3.90
15:00 Kolos Kovalivka - Avanhard Kramatorsk 1.79 3.75 6.25
15:00 Girnik-Sport - Slavutych Cherkasy 1.78 3.15 3.84
15:00 Połtawa - Sumy 1.81 3.90 4.40
7 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Ruch Winniki - Naftovyk-Ukrnafta 1.50 4.15 8.22
14:00 Gelios - Obolon-Brovar 2.07 3.35 3.75
15:00 Desna Chernihiv - Arsenał Kijów 1.99 3.25 4.57
10 kwietnia 2018 1 X 2
14:00 Sumy - Inhulets Petrove 3.66 4.00 2.01
16:00 Avanhard Kramatorsk - Girnik-Sport 2.60 3.45 3.00
13 kwietnia 2018 1 X 2
15:30 Mykolaiv - Gelios 2.63 3.32 2.80
16:00 Obolon-Brovar - Wołyń Łuck 2.09 3.45 3.85
14 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Sumy - Ruch Winniki 1.80 3.94 5.08
14:00 Zhemchuzhyna Odesa - Avanhard Kramatorsk 2.11 3.61 2.90
14:00 Arsenał Kijów - Balkany Zorya 1.48 4.61 6.61
14:00 Naftovyk-Ukrnafta - Girnik-Sport 2.42 3.10 3.00
14:00 Kremin Kreminchuh - Połtawa 8.26 5.00 1.26
15:00 Slavutych Cherkasy - Desna Chernihiv 12.21 4.61 1.19
17:00 Inhulets Petrove - Kolos Kovalivka 1.83 3.98 4.70
18 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Wołyń Łuck - Mykolaiv 2.25 3.37 4.05
13:00 Ruch Winniki - Kremin Kreminchuh 1.48 4.25 6.50
15:00 Balkany Zorya - Slavutych Cherkasy 1.77 3.30 3.85
15:00 Gelios - Inhulets Petrove 4.41 3.44 2.10
15:00 Połtawa - Obolon-Brovar 1.35 4.49 12.87
16:00 Girnik-Sport - Sumy 5.50 3.48 2.80
16:00 Kolos Kovalivka - Zhemchuzhyna Odesa 1.49 4.13 6.89
16:00 Avanhard Kramatorsk - Arsenał Kijów 4.10 3.62 2.04
17:00 Desna Chernihiv - Naftovyk-Ukrnafta 1.20 6.70 23.00
22 kwietnia 2018 1 X 2
13:00 Sumy - Desna Chernihiv 6.60 4.75 1.62
15:00 Arsenał Kijów - Zhemchuzhyna Odesa 1.31 5.50 13.00
15:00 Slavutych Cherkasy - Avanhard Kramatorsk 2.58 3.19 2.28
15:00 Kremin Kreminchuh - Girnik-Sport 2.38 3.10 3.05
15:30 Naftovyk-Ukrnafta - Balkany Zorya 2.85 4.05 3.09
17:00 Inhulets Petrove - Wołyń Łuck 1.40 4.59 10.72
23 kwietnia 2018 1 X 2
16:00 Gelios - Kolos Kovalivka 4.80 3.87 2.73
16:30 Mykolaiv - Połtawa 3.90 3.99 1.95
17:00 Obolon-Brovar - Ruch Winniki 2.05 3.54 4.60
27 kwietnia 2018 1 X 2
17:00 Wołyń Łuck - Gelios 1.23 6.30 19.00
28 kwietnia 2018 1 X 2
15:00 Girnik-Sport - Obolon-Brovar 3.05 3.24 2.28
15:00 Połtawa - Inhulets Petrove 2.43 3.15 2.90
15:00 Balkany Zorya - Sumy 2.50 3.20 2.65
16:00 Ruch Winniki - Mykolaiv 2.05 3.32 4.20
16:00 Desna Chernihiv - Kremin Kreminchuh 1.20 5.70 11.50
16:00 Kolos Kovalivka - Arsenał Kijów 2.33 3.45 3.27
16:00 Avanhard Kramatorsk - Naftovyk-Ukrnafta 2.78 3.15 3.05
2 maja 2018 1 X 2
13:00 Sumy - Avanhard Kramatorsk 2.43 3.65 4.20
15:00 Kremin Kreminchuh - Balkany Zorya 3.50 3.10 2.23
15:00 Slavutych Cherkasy - Arsenał Kijów 5.60 4.12 1.39
16:00 Gelios - Połtawa 6.00 4.04 1.55
16:30 Mykolaiv - Girnik-Sport 2.47 4.33 4.75
17:00 Inhulets Petrove - Ruch Winniki 1.45 4.42 8.41
17:00 Naftovyk-Ukrnafta - Zhemchuzhyna Odesa 2.68 3.04 2.66
17:00 Wołyń Łuck - Kolos Kovalivka 2.36 3.18 3.01
18:00 Obolon-Brovar - Desna Chernihiv 6.00 4.32 1.56
6 maja 2018 1 X 2
16:00 Avanhard Kramatorsk - Kremin Kreminchuh 2.00 3.39 3.63
16:00 Balkany Zorya - Obolon-Brovar 2.52 3.06 2.88
16:00 Girnik-Sport - Inhulets Petrove 5.25 4.32 1.62
16:00 Połtawa - Wołyń Łuck 1.27 5.68 17.04
16:00 Kolos Kovalivka - Slavutych Cherkasy 1.43 3.69 5.83
17:00 Desna Chernihiv - Mykolaiv 1.11 8.77 27.00
7 maja 2018 1 X 2
15:00 Arsenał Kijów - Naftovyk-Ukrnafta 1.27 6.10 13.35
11 maja 2018 1 X 2
16:30 Obolon-Brovar - Avanhard Kramatorsk 1.93 3.75 4.05
12 maja 2018 1 X 2
16:30 Gelios - Girnik-Sport 5.00 4.45 1.82
16:30 Wołyń Łuck - Ruch Winniki 1.65 3.80 7.00
16:30 Połtawa - Kolos Kovalivka 2.21 3.30 4.15
16:30 Naftovyk-Ukrnafta - Slavutych Cherkasy 2.19 2.96 2.90
16:30 Sumy - Arsenał Kijów 5.75 5.54 1.55
16:30 Mykolaiv - Balkany Zorya 1.81 3.56 4.25
16:30 Inhulets Petrove - Desna Chernihiv 2.68 3.13 2.75
19 maja 2018 1 X 2
16:30 Desna Chernihiv - Gelios 1.10 11.92 36.15
16:30 Balkany Zorya - Inhulets Petrove 7.65 3.96 1.48
16:30 Avanhard Kramatorsk - Mykolaiv 1.38 4.89 8.40
16:30 Ruch Winniki - Połtawa 6.40 3.50 1.62
16:30 Kolos Kovalivka - Naftovyk-Ukrnafta 2.13 4.20 4.04
16:30 Arsenał Kijów - Kremin Kreminchuh 1.15 9.16 21.91
16:30 Girnik-Sport - Wołyń Łuck 2.80 3.13 2.85
Piłka Nożna Ukraina Puchar Najwyższe kursy
26 lipca 2017 1 X 2
16:00 Ruch Winniki - Girnik-Sport 2.35 3.60 3.85
16:00 Gelios - Obolon-Brovar 1.55 3.68 5.70
16:00 Gelios - Obolon Kijów 1.70 3.50 5.00
17:00 Inhulets Petrove - Połtawa 2.47 3.20 3.30
17:00 Avanhard Kramatorsk - Mykolaiv 1.78 3.88 5.45
17:00 Desna Chernihiv - Balkany Zorya 1.35 4.98 11.31
18:00 FK LVIV - Wołyń Łuck 2.65 3.62 2.40
20 września 2017 1 X 2
14:00 Gelios - Desna Chernihiv 2.99 3.15 2.62
15:00 Zhemchuzhyna Odesa - Stal Kamianske 3.23 3.50 2.21
15:00 Kolos Kovalivka - Illichivec Mariupol 4.23 3.60 1.85
15:00 Tavria - Zirka Kirovohrad 9.25 5.10 1.34
16:30 Inhulets Petrove - Arsenał Kijów 2.25 3.20 3.20
17:00 Avanhard Kramatorsk - Vorskla Połtawa 6.10 4.05 1.67
25 października 2017 1 X 2
12:00 Arsenał Kijów - Weres Równe 3.90 3.30 2.12
13:00 Tavria - Illichivec Mariupol 11.00 5.75 1.38
16:00 Vorskla Połtawa - Olimpik Donetsk 2.10 3.20 4.90
18:00 Zorya Ługańsk - Shakhtar Donetsk 9.90 5.02 1.42
18:00 FK LVIV - Stal Kamianske 6.80 4.33 1.57
18:30 Oleksandria - Dynamo Kijów 6.50 4.50 1.60
29 listopada 2017 1 X 2
16:00 Vorskla Połtawa - Illichivec Mariupol 2.11 3.27 3.85
19:00 Desna Chernihiv - Dynamo Kijów 16.67 7.70 1.22
19:30 Shakhtar Donetsk - Weres Równe 1.13 11.00 27.00
18 kwietnia 2018 1 X 2
18:00 Shakhtar Donetsk - Illichivec Mariupol 1.07 11.75 30.52
9 maja 2018 1 X 2
18:30 Dynamo Kijów - Shakhtar Donetsk 4.40 3.80 1.96