loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Spadające kursy Powiadomienia

Powiadomienia o spadkach kursów bukmacherskich

Wykorzystywanie spadających kursów bukmacherskich to popularny i dosyć skuteczny sposób gry. W ramach niego obstawiasz zakłady na te rozstrzygnięcia, dla których wystąpiły najwyższe spadki kursów.

Aktualną listę spadających kursów znajdziesz oczywiście w naszym serwisie, jednak nie zawsze masz czas i możliwości, aby śledzić te zmiany na bieżąco.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nową usługę - powiadomienia e-mail o spadkach kursów bukmacherskich. Dzięki naszym powiadomieniom nie przegapisz już nigdy spadków kursów, które chciałbyś wykorzystać.

Jak to działa?

 1. W pierwszej kolejności musisz zdefiniować swoje kryteria. Są to:
  • Punkt odniesienia Nowość - domyślnie nasz system oblicza spadki porównując kursy aktualne z kursami początkowymi. Możesz to jednak zmienić, aby otrzymywać informacje o spadkach np. tylko z ostatnich 4 godzin.
  • Procentowy zakres spadków kursów (np. 10-20%)
  • Zakres wartości kursów (np. 1,5 - 2,0)
  • Różnica pomiędzy najwyższym a średnim kursem - pomaga w znajdowaniu value bets
  • Bukmacherzy - opcjonalne kryterium, które pozwala Ci na wybranie bukmacherów, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia o spadkach kursów
  • Rodzaje zakładów - możesz wybrać określone rodzaje zakładów, np. tylko zakłady 1x2, under/over.
  • Zakres czasowy, czyli godziny, w których chcesz otrzymywać powiadomienia
  • Zakres czasowy dla meczów
  • Pomijane ligi, czyli ligi dla których nie chcesz otrzymywać alertów
 2. Nasz system na bieżąco monitoruje kursy bukmacherskie w poszukiwaniu pożądanych przez Ciebie spadków kursów.
 3. Natychmiast po odnalezieniu spadku kursów z ustalonego przez Ciebie zakresu otrzymujesz maila z powiadomieniem o meczu i typie kursu, dla którego taka sytuacja wystąpiła.
 4. Przez 7 dni korzystasz z tej usługi zupełnie za darmo. W tym czasie będziesz otrzymywać do 20 powiadomień dziennie. Potem sam decydujesz, czy kontynuować korzystanie z tej usługi bez żadnych limitów w ramach niewielkiego miesięcznego abonamentu.

Twoje ustawienia powiadomień

Zaloguj się, aby czytać dalej

Aby czytać dalej zaloguj się korzystając z formularza powyżej. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, to dołącz do 14223 osób, które już to zrobiły. Zarejestruj się za darmo już teraz!