loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Bialorus

Białoruś - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: Extraliga, Playoff

Hokej na Lodzie Białoruś Extraliga Najwyższe kursy
13 września 2016 1 X 2
18:00 Yunost Mińsk - Neman Grodno 1.57 4.80 4.70
18:00 Shakhter Soligorsk - Vitebsk 1.05 15.00 26.00
15 września 2016 1 X 2
18:00 Lida - Gomel 7.50 7.60 1.26
18:00 Neman Grodno - Zhlobin 1.44 6.00 6.20
18:00 Belarus U20 - Mogilev 2.50 4.30 2.25
18:00 Dinamo Molodechno - Brześć 1.09 14.00 14.50
18:00 Vitebsk - Shakhter Soligorsk 16.75 11.50 1.07
18:00 Novopolotsk - Yunost Mińsk 20.04 14.00 1.03
17 września 2016 1 X 2
12:00 Vitebsk - Yunost Mińsk 22.00 15.00 1.01
12:00 Lida - Zhlobin 4.45 5.10 1.60
12:00 Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 21.66 14.50 1.01
12:00 Belarus U20 - Brześć 1.20 7.75 10.00
12:00 Neman Grodno - Gomel 2.12 4.30 2.83
12:00 Dinamo Molodechno - Mogilev 1.25 7.50 8.50
22 września 2016 1 X 2
18:00 Mogilev - Neman Grodno 13.50 9.80 1.15
18:00 Novopolotsk - Belarus U20 7.25 7.25 1.22
18:00 Brześć - Lida 6.30 5.90 1.38
18:00 Yunost Mińsk - Gomel 1.50 4.85 5.70
18:00 Shakhter Soligorsk - Zhlobin 1.25 7.90 8.40
18:00 Vitebsk - Dinamo Molodechno 11.50 8.50 1.27
24 września 2016 1 X 2
12:00 Vitebsk - Belarus U20 3.55 4.55 1.67
12:00 Mogilev - Lida 5.25 5.05 1.53
12:00 Brześć - Neman Grodno 13.75 11.00 1.13
12:00 Yunost Mińsk - Zhlobin 1.25 7.80 8.90
12:00 Shakhter Soligorsk - Gomel 1.68 4.50 4.15
12:00 Novopolotsk - Dinamo Molodechno 10.50 8.60 1.18
29 września 2016 1 X 2
18:00 Brześć - Yunost Mińsk 20.00 16.00 1.01
18:00 Gomel - Novopolotsk 1.01 16.00 20.00
18:00 Dinamo Molodechno - Lida 1.35 6.50 6.90
18:00 Mogilev - Shakhter Soligorsk 26.00 19.50 1.03
18:00 Belarus U20 - Neman Grodno 11.00 7.75 1.15
18:00 Zhlobin - Vitebsk 1.15 8.70 12.50
1 października 2016 1 X 2
12:00 Mogilev - Yunost Mińsk 23.00 15.00 1.01
12:00 Belarus U20 - Lida 2.05 4.40 2.60
12:00 Brześć - Shakhter Soligorsk 26.00 15.00 1.01
12:00 Dinamo Molodechno - Neman Grodno 3.00 4.45 2.04
12:00 Zhlobin - Novopolotsk 1.17 10.50 13.50
12:00 Gomel - Vitebsk 1.03 17.50 31.00
6 października 2016 1 X 2
18:00 Lida - Novopolotsk 1.42 5.70 6.30
18:00 Gomel - Mogilev 1.06 16.50 23.00
18:00 Zhlobin - Brześć 1.13 9.45 11.50
18:00 Neman Grodno - Vitebsk 1.10 12.00 15.00
18:00 Yunost Mińsk - Belarus U20 1.20 6.05 9.00
18:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo Molodechno 1.76 4.30 3.88
8 października 2016 1 X 2
12:00 Zhlobin - Mogilev 1.02 17.00 18.50
12:00 Gomel - Brześć 1.03 17.00 18.50
12:00 Lida - Vitebsk 1.20 8.00 10.00
12:00 Yunost Mińsk - Dinamo Molodechno 1.33 6.10 6.90
12:00 Neman Grodno - Novopolotsk 1.02 15.50 20.82
12:00 Shakhter Soligorsk - Belarus U20 1.32 5.55 6.25
13 października 2016 1 X 2
18:00 Neman Grodno - Lida 1.08 13.50 18.50
18:00 Novopolotsk - Vitebsk 3.60 4.95 1.85
18:00 Mogilev - Brześć 1.63 5.30 4.20
18:00 Dinamo Molodechno - Belarus U20 1.27 6.25 7.00
18:00 Gomel - Zhlobin 1.38 6.70 7.20
15 października 2016 1 X 2
12:00 Vitebsk - Novopolotsk 1.40 5.90 5.70
12:00 Brześć - Mogilev 3.30 5.20 1.79
12:00 Lida - Neman Grodno 9.20 7.30 1.23
12:00 Zhlobin - Gomel 4.05 4.70 1.67
12:00 Belarus U20 - Dinamo Molodechno 4.00 4.70 1.70
12:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Mińsk 2.25 4.45 2.57
20 października 2016 1 X 2
18:00 Belarus U20 - Shakhter Soligorsk 6.50 7.30 1.22
18:00 Mogilev - Gomel 19.50 15.00 1.03
18:00 Brześć - Zhlobin 13.00 12.25 1.10
18:00 Novopolotsk - Lida 5.71 7.40 1.35
18:00 Dinamo Molodechno - Yunost Mińsk 5.70 6.40 1.40
18:00 Vitebsk - Neman Grodno 15.25 12.50 1.07
22 października 2016 1 X 2
12:00 Vitebsk - Lida 3.94 4.30 1.75
12:00 Brześć - Gomel 26.00 20.00 1.02
12:00 Novopolotsk - Neman Grodno 23.22 20.00 1.02
12:00 Mogilev - Zhlobin 15.00 12.00 1.06
12:00 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 3.78 4.50 1.75
12:00 Belarus U20 - Yunost Mińsk 7.50 6.75 1.22
27 października 2016 1 X 2
18:00 Novopolotsk - Gomel 20.15 15.00 1.03
18:00 Lida - Dinamo Molodechno 6.00 7.00 1.40
18:00 Neman Grodno - Belarus U20 1.18 7.50 8.50
18:00 Yunost Mińsk - Brześć 1.01 15.00 21.00
18:00 Vitebsk - Zhlobin 9.50 8.70 1.19
18:00 Shakhter Soligorsk - Mogilev 1.01 16.00 21.00
29 października 2016 1 X 2
12:00 Neman Grodno - Dinamo Molodechno 1.50 5.30 4.95
12:00 Yunost Mińsk - Mogilev 1.01 18.00 22.00
12:00 Lida - Belarus U20 1.70 4.80 3.60
12:00 Shakhter Soligorsk - Brześć 1.01 18.00 22.00
12:00 Novopolotsk - Zhlobin 10.50 10.50 1.15
12:00 Vitebsk - Gomel 17.50 19.50 1.05
3 listopada 2016 1 X 2
17:00 Yunost Mińsk - Novopolotsk 1.01 18.00 18.67
5 listopada 2016 1 X 2
11:00 Yunost Mińsk - Vitebsk 1.04 16.00 22.00
7 listopada 2016 1 X 2
15:00 Shakhter Soligorsk - Novopolotsk 1.01 26.00 41.00
10 listopada 2016 1 X 2
17:00 Neman Grodno - Mogilev 1.04 16.00 26.50
17:00 Lida - Brześć 1.13 10.50 12.75
17:00 Dinamo Molodechno - Vitebsk 1.04 17.00 31.00
17:00 Belarus U20 - Novopolotsk 1.20 8.00 6.76
11 listopada 2016 1 X 2
17:00 Gomel - Shakhter Soligorsk 2.39 4.50 2.45
17:00 Zhlobin - Yunost Mińsk 8.90 6.30 1.37
12 listopada 2016 1 X 2
11:00 Dinamo Molodechno - Novopolotsk 1.08 13.50 18.50
11:00 Belarus U20 - Vitebsk 1.45 6.10 4.75
11:00 Lida - Mogilev 1.17 9.70 14.50
11:00 Neman Grodno - Brześć 1.01 15.00 21.00
13 listopada 2016 1 X 2
11:00 Gomel - Yunost Mińsk 3.94 4.80 1.77
11:00 Zhlobin - Shakhter Soligorsk 5.95 6.00 1.46
17 listopada 2016 1 X 2
17:00 Mogilev - Belarus U20 4.85 5.80 1.48
17:00 Zhlobin - Neman Grodno 7.50 6.20 1.35
17:00 Gomel - Lida 1.10 11.00 17.00
17:00 Brześć - Dinamo Molodechno 19.50 12.75 1.04
19 listopada 2016 1 X 2
11:00 Gomel - Neman Grodno 2.75 4.25 2.45
11:00 Mogilev - Dinamo Molodechno 13.50 9.75 1.14
11:00 Zhlobin - Lida 1.51 5.00 5.50
11:00 Brześć - Belarus U20 10.25 9.50 1.16
21 listopada 2016 1 X 2
17:00 Gomel - Dinamo Molodechno 1.50 4.85 5.60
17:00 Yunost Mińsk - Lida 1.03 16.00 17.75
24 listopada 2016 1 X 2
17:00 Novopolotsk - Mogilev 2.60 4.90 2.20
17:00 Vitebsk - Brześć 1.69 5.50 3.64
17:00 Dinamo Molodechno - Zhlobin 1.46 5.65 5.50
17:00 Belarus U20 - Gomel 6.50 6.75 1.29
17:00 Neman Grodno - Yunost Mińsk 2.39 4.50 2.45
17:00 Lida - Shakhter Soligorsk 9.90 8.50 1.19
26 listopada 2016 1 X 2
11:00 Novopolotsk - Brześć 1.67 5.40 3.64
11:00 Vitebsk - Mogilev 2.10 4.75 2.80
11:00 Dinamo Molodechno - Gomel 2.45 5.20 2.25
11:00 Lida - Yunost Mińsk 13.50 11.75 1.12
11:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 1.73 5.30 4.10
11:00 Belarus U20 - Zhlobin 3.75 4.55 1.74
Hokej na Lodzie Białoruś Playoff Najwyższe kursy
3 grudnia 2016 1 X 2
15:00 Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 3.40 5.20 2.00
15:00 Gomel - Yunost Mińsk 4.33 5.50 1.62
15:00 Vitebsk - Lida 4.50 5.90 1.56
15:00 Mogilev - Brześć 1.61 6.00 4.55
15:00 Zhlobin - Neman Grodno 6.50 6.50 1.36