loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Rosja

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: KHL, VHL

Hokej na Lodzie Rosja KHL Najwyższe kursy
25 sierpnia 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Yugra 2.45 4.33 2.70
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1.90 4.60 3.90
15:00 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.80 4.60 4.25
17:00 Lada Togliatti - Slovan Bratislava 2.85 4.10 2.35
18:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Riga 1.62 4.80 4.95
18:00 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.80 4.40 4.30
18:00 Severstal Cherepovec - Magnitogorsk 3.60 4.55 1.92
18:30 St Petersburg - Salavat Ufa 1.65 5.20 4.55
18:30 CSKA Moskwa - Traktor Cheljabinsk 1.50 5.25 6.30
18:30 Sochi - Jokerit 2.60 4.25 2.50
26 sierpnia 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Lokomotiv Yaroslavl 3.35 4.20 2.02
11:30 Amur Chabarovsk - Dynamo Moskwa 3.75 4.40 1.90
18:00 Ak Bars Kazan - Medvescak Zagreb 1.65 5.00 4.75
27 sierpnia 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Vityaz Podolsk 1.88 4.60 4.15
12:00 Novokuzneck - Avtomobilist Yekaterinburg 4.00 4.45 1.90
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra 1.61 4.85 5.30
13:00 Avangard Omsk - Barys Astana 1.70 4.95 5.30
16:00 Spartak Moskwa - Dinamo Riga 2.20 4.10 3.10
16:00 St Petersburg - Magnitogorsk 1.80 4.60 4.00
16:00 Niznyj Novgorod - Jokerit 2.35 4.20 2.75
16:00 CSKA Moskwa - Salavat Ufa 1.72 4.75 4.70
16:00 Severstal Cherepovec - Traktor Cheljabinsk 2.45 4.20 2.80
28 sierpnia 2016 1 X 2
15:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 2.75 4.00 2.40
29 sierpnia 2016 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Vityaz Podolsk 2.20 4.25 3.22
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk 3.10 4.25 2.30
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 2.12 4.00 3.35
19:00 Medvescak Zagreb - Sochi 2.43 4.25 2.70
19:00 Slovan Bratislava - Niznyj Novgorod 2.86 4.14 2.33
30 sierpnia 2016 1 X 2
16:00 Yugra - Salavat Ufa 3.55 4.55 2.00
18:00 Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 2.25 4.10 3.13
18:30 CSKA Moskwa - Niznekamsk 1.50 6.00 6.70
18:30 St Petersburg - Ak Bars Kazan 1.65 4.80 5.40
31 sierpnia 2016 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 2.90 4.30 2.30
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 2.08 4.15 3.64
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 2.15 4.15 3.15
18:30 Dynamo Moskwa - Novokuzneck 1.32 7.40 9.00
19:00 Slovan Bratislava - Sochi 2.35 4.25 2.77
19:00 Medvescak Zagreb - Niznyj Novgorod 2.77 4.05 2.40
1 września 2016 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Kunlun Red Star 2.00 4.30 3.60
16:00 Yugra - Magnitogorsk 4.40 4.50 1.81
18:00 Severstal Cherepovec - Niznekamsk 2.56 4.00 2.60
18:30 CSKA Moskwa - Ak Bars Kazan 1.80 4.30 4.40
2 września 2016 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ufa 2.40 4.35 2.63
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Novokuzneck 1.25 7.60 11.00
18:30 St Petersburg - Lada Togliatti 1.30 7.80 9.00
18:30 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.85 4.40 4.30
18:30 Vityaz Podolsk - Avangard Omsk 3.85 4.40 1.88
19:00 Medvescak Zagreb - Spartak Moskwa 2.10 4.35 3.20
3 września 2016 1 X 2
13:30 Yugra - Traktor Cheljabinsk 2.85 4.40 2.40
16:00 Severstal Cherepovec - Ak Bars Kazan 3.92 4.25 1.95
4 września 2016 1 X 2
14:00 Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 1.46 6.00 7.40
14:30 Slovan Bratislava - Spartak Moskwa 1.95 4.35 3.66
16:00 Niznyj Novgorod - Sochi 2.02 4.25 3.48
16:00 CSKA Moskwa - Lada Togliatti 1.36 6.40 8.10
16:00 Vityaz Podolsk - Novokuzneck 1.66 4.90 4.70
16:00 Dynamo Moskwa - Avangard Omsk 2.40 4.00 3.20
16:30 St Petersburg - Niznekamsk 1.36 7.00 8.70
5 września 2016 1 X 2
13:30 Kunlun Red Star - Admirał Władywostok 2.95 4.20 2.27
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 1.65 4.90 5.10
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 1.83 4.33 4.55
6 września 2016 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Dinamo Riga 1.62 5.00 5.00
16:00 Traktor Cheljabinsk - Jokerit 3.05 4.05 2.25
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskwa 4.55 4.50 1.75
18:00 Niznekamsk - Medvescak Zagreb 2.15 4.15 3.20
18:30 Spartak Moskwa - Dinamo Minsk 2.40 4.20 2.80
18:30 Sochi - Amur Chabarovsk 1.65 4.85 4.90
18:30 Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 2.15 4.20 3.05
18:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moskwa 3.00 4.00 2.30
8 września 2016 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Jokerit 2.35 4.25 2.75
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1.55 5.40 5.70
17:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 4.85 4.60 1.75
18:00 Niznyj Novgorod - Amur Chabarovsk 1.50 5.50 7.00
18:30 Spartak Moskwa - Admirał Władywostok 2.25 4.25 3.05
18:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2.56 4.00 2.60
18:30 Niznekamsk - Vityaz Podolsk 1.95 4.40 3.62
9 września 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Slovan Bratislava 4.55 4.55 1.75
14:30 Sibir Novosibirsk - Medvescak Zagreb 1.76 4.75 4.60
15:30 Barys Astana - Yugra 1.92 4.60 3.84
18:30 CSKA Moskwa - St Petersburg 2.00 4.40 3.52
10 września 2016 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Dinamo Minsk 1.82 4.60 4.20
14:00 Magnitogorsk - Jokerit 2.10 4.25 3.26
16:00 Niznekamsk - Dynamo Moskwa 3.50 4.05 2.15
16:00 Sochi - Admirał Władywostok 1.77 4.70 4.10
16:00 Spartak Moskwa - Amur Chabarovsk 1.82 4.30 4.35
16:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk 1.62 4.95 5.50
16:30 Niznyj Novgorod - Kunlun Red Star 1.60 4.95 5.30
11 września 2016 1 X 2
12:00 Novokuzneck - Medvescak Zagreb 3.90 4.65 1.85
12:30 Sibir Novosibirsk - Yugra 1.65 4.75 5.00
13:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 2.45 4.20 2.70
13:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava 1.65 4.70 5.00
13:30 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Riga 2.00 4.20 3.65
16:00 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.34 6.50 8.90
12 września 2016 1 X 2
16:00 Niznekamsk - Amur Chabarovsk 1.85 4.25 4.50
16:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 2.50 4.10 2.82
16:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Minsk 2.30 4.05 2.93
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Podolsk 2.40 4.20 2.83
18:00 Niznyj Novgorod - Admirał Władywostok 1.72 5.05 4.65
18:30 Sochi - Kunlun Red Star 1.57 5.30 5.50
13 września 2016 1 X 2
14:30 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 1.85 4.25 4.50
15:00 Avangard Omsk - Medvescak Zagreb 1.55 5.40 5.75
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 1.60 4.95 5.70
18:30 St Petersburg - Severstal Cherepovec 1.35 6.50 8.50
18:30 Dinamo Riga - Jokerit 3.30 4.15 2.10
14 września 2016 1 X 2
16:00 Yugra - Novokuzneck 1.67 4.70 4.95
16:00 Salavat Ufa - Admirał Władywostok 1.78 5.00 4.20
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 1.85 4.75 3.88
18:30 Niznekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.98 4.20 2.00
15 września 2016 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Kunlun Red Star 2.34 4.05 2.95
16:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 3.28 4.15 2.10
18:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 2.54 3.95 2.65
18:30 Dynamo Moskwa - Sochi 1.80 4.60 4.33
18:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1.86 4.35 4.25
18:30 Vityaz Podolsk - Spartak Moskwa 2.60 3.95 2.60
16 września 2016 1 X 2
15:30 Barys Astana - St Petersburg 4.33 5.00 1.78
16:00 Yugra - Severstal Cherepovec 2.45 4.10 2.88
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskwa 4.75 4.30 1.80
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 1.95 4.25 3.84
17 września 2016 1 X 2
13:30 Traktor Cheljabinsk - Salavat Ufa 2.80 4.15 2.43
15:00 Jokerit - Avangard Omsk 2.63 4.10 2.63
16:00 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 3.45 4.20 2.08
16:00 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 3.20 4.05 2.20
16:00 Vityaz Podolsk - Sochi 3.16 4.20 2.15
16:00 Dinamo Minsk - Novokuzneck 1.42 6.00 7.10
17:00 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 2.00 4.35 3.40
18 września 2016 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Ak Bars Kazan 3.75 4.20 2.00
13:00 Barys Astana - Severstal Cherepovec 1.87 4.50 3.80
13:30 Kunlun Red Star - Lada Togliatti 2.35 4.00 2.85
14:00 Yugra - CSKA Moskwa 7.20 5.25 1.57
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 1.95 4.25 3.95
19 września 2016 1 X 2
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - St Petersburg 3.60 4.45 1.96
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 2.03 4.25 3.84
18:30 Dinamo Minsk - Avangard Omsk 3.10 4.15 2.27
18:30 Dinamo Riga - Novokuzneck 1.58 4.90 5.70
20 września 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Ak Bars Kazan 2.95 4.40 2.25
11:30 Amur Chabarovsk - Lada Togliatti 2.15 4.20 3.35
13:30 Kunlun Red Star - Niznekamsk 2.65 4.20 2.55
15:30 Barys Astana - CSKA Moskwa 5.60 5.10 1.65
16:00 Salavat Ufa - Sochi 2.20 4.55 3.10
16:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava 1.70 5.00 4.75
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskwa 1.65 4.60 5.00
18:30 Vityaz Podolsk - Niznyj Novgorod 3.60 4.20 2.00
21 września 2016 1 X 2
16:00 Yugra - St Petersburg 5.40 5.40 1.62
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovec 1.80 4.60 4.15
16:00 Traktor Cheljabinsk - Medvescak Zagreb 2.05 4.33 3.52
17:30 Jokerit - Novokuzneck 1.30 7.75 10.00
18:30 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2.40 4.15 2.70
18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk 3.75 4.20 1.89
22 września 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Lada Togliatti 1.82 4.80 4.45
11:30 Amur Chabarovsk - Niznekamsk 2.60 4.20 2.60
13:30 Kunlun Red Star - Ak Bars Kazan 3.75 4.20 1.95
16:00 Salavat Ufa - Slovan Bratislava 1.95 4.60 3.98
18:30 Dynamo Moskwa - Niznyj Novgorod 2.05 4.25 3.60
23 września 2016 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Medvescak Zagreb 1.55 5.50 5.90
17:30 Jokerit - CSKA Moskwa 3.58 4.10 2.07
18:30 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.61 4.05 2.61
18:30 St Petersburg - Yugra 1.28 7.90 10.00
18:30 Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk 3.10 4.05 2.27
24 września 2016 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Novokuzneck 1.25 7.90 13.50
13:30 Traktor Cheljabinsk - Slovan Bratislava 2.15 4.10 3.50
16:00 Dynamo Moskwa - Dinamo Minsk 1.83 4.40 4.45
25 września 2016 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Medvescak Zagreb 1.72 4.75 4.90
15:00 Lada Togliatti - Dinamo Riga 2.40 4.00 2.89
16:00 Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.07 4.35 3.55
16:00 Niznekamsk - Jokerit 3.05 4.20 2.20
16:00 Niznyj Novgorod - Yugra 1.50 5.50 7.00
16:00 CSKA Moskwa - Admirał Władywostok 1.36 7.20 8.40
16:00 Severstal Cherepovec - Kunlun Red Star 2.30 3.95 3.10
16:00 St Petersburg - Amur Chabarovsk 1.36 6.50 8.00
16:00 Spartak Moskwa - Barys Astana 2.17 4.30 3.05
26 września 2016 1 X 2
15:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk 2.25 4.05 3.13
18:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 1.96 4.20 3.98
18:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.43 3.90 2.85
27 września 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 5.30 5.25 1.60
14:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Cheljabinsk 1.93 4.25 3.88
15:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk 2.35 4.00 3.06
18:00 Niznyj Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 1.90 4.25 3.98
18:00 Severstal Cherepovec - Amur Chabarovsk 2.32 4.20 2.90
18:30 Spartak Moskwa - Yugra 1.90 4.20 3.88
18:30 Sochi - Barys Astana 1.80 5.00 4.05
18:30 CSKA Moskwa - Kunlun Red Star 1.30 7.60 11.00
18:30 St Petersburg - Admirał Władywostok 1.40 7.10 8.00
28 września 2016 1 X 2
17:00 Lada Togliatti - Dinamo Minsk 3.00 4.15 2.25
18:00 Ak Bars Kazan - Jokerit 2.30 4.00 2.95
18:00 Niznekamsk - Dinamo Riga 2.05 4.05 3.50
18:30 Dynamo Moskwa - Vityaz Podolsk 1.61 4.85 5.25
29 września 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Traktor Cheljabinsk 4.60 4.60 1.75
14:30 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk 2.58 4.10 2.64
15:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 2.00 4.20 3.56
18:00 Niznyj Novgorod - Barys Astana 1.68 4.75 4.90
18:00 Severstal Cherepovec - Admirał Władywostok 2.52 4.10 2.64
18:30 Sochi - Yugra 1.59 5.50 6.10
18:30 CSKA Moskwa - Amur Chabarovsk 1.35 7.00 11.00
18:30 St Petersburg - Kunlun Red Star 1.26 9.80 12.00
18:30 Spartak Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 2.60 4.05 2.58
30 września 2016 1 X 2
17:00 Lada Togliatti - Jokerit 3.35 4.20 2.10
18:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1.58 5.00 6.00
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 1.55 5.25 6.25
18:00 Niznekamsk - Dinamo Minsk 2.55 4.05 2.60
19:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.40 4.20 2.75
1 października 2016 1 X 2
12:00 Novokuzneck - Magnitogorsk 8.90 6.25 1.40
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 2.25 4.25 3.00
13:00 Avangard Omsk - Traktor Cheljabinsk 1.85 4.10 4.25
16:00 Spartak Moskwa - Kunlun Red Star 1.93 4.15 4.15
16:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 3.85 4.25 1.95
2 października 2016 1 X 2
15:00 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 2.67 3.95 2.55
17:00 Medvescak Zagreb - St Petersburg 5.50 5.50 1.52
17:00 Slovan Bratislava - CSKA Moskwa 5.50 4.90 1.57
3 października 2016 1 X 2
15:30 Barys Astana - Niznekamsk 1.95 4.60 3.40
16:00 Yugra - Lada Togliatti 2.50 4.00 2.72
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 2.55 4.00 2.65
18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskwa 3.55 4.25 2.00
4 października 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Niznyj Novgorod 2.65 4.25 2.60
11:30 Amur Chabarovsk - Spartak Moskwa 2.40 4.00 2.75
13:30 Kunlun Red Star - Sochi 3.25 4.20 2.15
14:00 Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 5.40 5.25 1.57
16:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa 1.83 4.70 3.85
17:30 Jokerit - Vityaz Podolsk 1.68 4.76 4.85
18:30 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.80 4.05 2.42
19:00 Slovan Bratislava - St Petersburg 5.30 5.25 1.61
19:00 Medvescak Zagreb - CSKA Moskwa 5.25 4.95 1.63
5 października 2016 1 X 2
15:30 Barys Astana - Ak Bars Kazan 3.04 4.30 2.22
16:00 Yugra - Niznekamsk 2.60 4.00 2.65
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 1.86 4.20 4.25
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 2.79 4.00 2.38
6 października 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Sochi 2.18 4.50 3.00
11:30 Amur Chabarovsk - Niznyj Novgorod 3.30 4.20 2.22
13:30 Kunlun Red Star - Spartak Moskwa 2.52 3.90 2.68
15:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2.00 4.05 3.58
16:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.75 4.50 4.55
18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 4.10 4.10 1.85
18:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 2.21 4.25 3.18
18:30 Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk 1.72 4.75 4.75
19:00 Slovan Bratislava - Severstal Cherepovec 2.00 4.33 3.45
7 października 2016 1 X 2
15:30 Barys Astana - Lada Togliatti 1.95 4.50 3.60
16:00 Yugra - Ak Bars Kazan 4.05 4.20 1.90
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 2.11 4.20 3.32
8 października 2016 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Spartak Moskwa 2.00 4.55 3.74
09:00 Amur Chabarovsk - Sochi 2.75 4.20 2.55
10:30 Kunlun Red Star - Niznyj Novgorod 3.34 3.90 2.20
12:30 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.35 6.70 8.00
13:30 Salavat Ufa - Traktor Cheljabinsk 1.92 4.30 3.56
16:00 St Petersburg - Jokerit 1.40 6.70 8.00
16:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskwa 2.54 4.00 2.60
17:00 Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovec 2.10 4.25 3.35
9 października 2016 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Avangard Omsk 1.65 4.75 5.70
16:00 Dinamo Riga - Vityaz Podolsk 2.27 4.45 3.05
10 października 2016 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.66 4.85 4.95
18:30 St Petersburg - Dinamo Minsk 1.44 6.00 6.30
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 1.61 4.80 5.70
18:30 Dynamo Moskwa - Medvescak Zagreb 1.64 4.80 5.00
11 października 2016 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Yugra 1.51 5.50 6.10
16:00 Traktor Cheljabinsk - Barys Astana 1.91 4.50 3.85
17:00 Lada Togliatti - Kunlun Red Star 2.10 3.95 3.62
18:00 Ak Bars Kazan - Amur Chabarovsk 1.64 4.65 5.30
18:00 CSKA Moskwa - Jokerit 1.40 5.90 7.60
18:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 2.30 3.95 3.00
18:00 Niznekamsk - Admirał Władywostok 2.30 4.00 3.04
18:30 Sochi - Novokuzneck 1.40 6.00 7.00
18:30 Spartak Moskwa - Avangard Omsk 3.70 4.00 2.05
18:30 Niznyj Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.08 3.94 3.50
12 października 2016 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.65 4.95 4.95
18:30 Vityaz Podolsk - Medvescak Zagreb 2.20 4.25 3.05
13 października 2016 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.84 4.20 4.30
16:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1.55 6.00 4.90
16:00 Salavat Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.75 4.60 4.25
17:00 Lada Togliatti - Amur Chabarovsk 2.23 3.85 3.16
18:00 Niznyj Novgorod - Avangard Omsk 2.47 3.80 2.71
18:00 Niznekamsk - Kunlun Red Star 2.16 3.85 3.40
18:00 Ak Bars Kazan - Admirał Władywostok 1.72 4.55 4.35
18:00 Severstal Cherepovec - Jokerit 3.10 4.00 2.25
18:30 CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 1.57 4.85 6.00
18:30 Sochi - Sibir Novosibirsk 2.27 4.10 3.10
18:30 Spartak Moskwa - Novokuzneck 1.56 5.00 5.50
18:30 St Petersburg - Dinamo Riga 1.24 8.70 10.00
14 października 2016 1 X 2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Medvescak Zagreb 1.54 5.50 5.75
18:30 Vityaz Podolsk - Slovan Bratislava 2.59 4.25 2.75
15 października 2016 1 X 2
12:00 Spartak Moskwa - Sibir Novosibirsk 2.69 4.00 2.55
13:30 Traktor Cheljabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.10 4.00 3.52
13:30 Salavat Ufa - Barys Astana 1.70 5.40 4.20
14:00 Magnitogorsk - Yugra 1.45 5.75 6.15
15:00 Lada Togliatti - Admirał Władywostok 2.63 4.05 2.65
16:00 CSKA Moskwa - Dinamo Riga 1.33 6.60 8.50
16:00 Niznyj Novgorod - Novokuzneck 1.39 6.00 8.00
16:00 Sochi - Avangard Omsk 2.42 4.00 2.72
16:00 Ak Bars Kazan - Kunlun Red Star 1.62 4.50 6.00
16:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 2.66 4.25 2.50
16 października 2016 1 X 2
16:00 St Petersburg - Vityaz Podolsk 1.22 8.75 12.00
17 października 2016 1 X 2
11:30 Amur Chabarovsk - Salavat Ufa 3.45 4.20 2.05
15:00 Avangard Omsk - CSKA Moskwa 3.60 4.20 2.01
17:30 Jokerit - Niznyj Novgorod 2.40 4.00 2.77
18:30 Sochi - Dinamo Minsk 2.15 4.25 3.10
18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskwa 2.26 4.00 2.98
19:00 Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 3.22 4.20 2.13
19:00 Slovan Bratislava - Niznekamsk 2.15 4.05 3.25
18 października 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Severstal Cherepovec 3.45 4.15 2.15
14:30 Sibir Novosibirsk - St Petersburg 4.95 5.40 1.68
15:30 Barys Astana - Dynamo Moskwa 3.25 4.40 2.15
16:00 Yugra - Vityaz Podolsk 2.25 4.05 3.05
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3.46 4.15 2.05
19 października 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Magnitogorsk 3.14 4.50 2.15
11:30 Amur Chabarovsk - Traktor Cheljabinsk 2.40 4.10 2.75
14:00 Kunlun Red Star - Salavat Ufa 3.22 4.35 2.25
17:30 Jokerit - Sochi 2.20 4.20 3.00
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 3.28 4.20 2.15
18:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskwa 1.90 4.50 3.94
19:00 Medvescak Zagreb - Niznekamsk 2.20 4.15 3.14
19:00 Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 3.32 4.05 2.15
20 października 2016 1 X 2
14:00 Novokuzneck - St Petersburg 11.00 7.90 1.29
14:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskwa 4.50 4.55 1.78
15:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovec 1.50 5.00 6.10
15:30 Barys Astana - Vityaz Podolsk 2.00 4.30 3.44
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskwa 3.55 4.05 2.05
16:00 Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 4.05 4.20 1.84
21 października 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Salavat Ufa 2.38 4.50 2.65
11:30 Amur Chabarovsk - Magnitogorsk 3.90 4.15 1.95
14:00 Kunlun Red Star - Traktor Cheljabinsk 2.51 3.75 2.75
17:30 Jokerit - Spartak Moskwa 1.83 4.35 3.98
18:30 Dinamo Minsk - Niznyj Novgorod 2.46 4.00 2.66
18:30 Dinamo Riga - Sochi 3.30 4.20 2.25
19:00 Slovan Bratislava - Lada Togliatti 2.14 4.25 3.25
22 października 2016 1 X 2
12:00 Novokuzneck - CSKA Moskwa 11.00 7.00 1.31
12:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 1.80 4.25 4.20
13:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 3.10 4.25 2.15
13:00 Avangard Omsk - St Petersburg 3.72 4.35 1.95
13:30 Yugra - Dynamo Moskwa 3.62 4.05 2.00
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk 2.10 4.10 3.26
16:00 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.70 4.50 5.20
23 października 2016 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Traktor Cheljabinsk 2.02 4.20 3.60
11:30 Kunlun Red Star - Magnitogorsk 4.15 4.15 1.90
16:00 Dinamo Minsk - Sochi 2.25 4.10 3.02
17:00 Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 1.91 4.20 4.10
24 października 2016 1 X 2
13:30 Kunlun Red Star - Lokomotiv Yaroslavl 4.50 4.00 1.90
18:30 Spartak Moskwa - Niznyj Novgorod 2.92 4.15 2.25
25 października 2016 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.72 4.80 4.60
17:00 Lada Togliatti - Yugra 2.20 4.10 3.38
18:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 1.55 5.00 5.45
18:00 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.20 4.05 3.26
18:30 CSKA Moskwa - Medvescak Zagreb 1.34 6.50 9.00
18:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.25 8.80 11.00
26 października 2016 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Sibir Novosibirsk 2.30 3.95 3.10
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.45 4.10 2.65
16:00 Magnitogorsk - Novokuzneck 1.25 8.00 10.00
18:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Riga 1.60 4.80 5.50
18:30 Sochi - Niznyj Novgorod 2.35 4.05 2.79
18:30 Vityaz Podolsk - Jokerit 3.00 4.15 2.20
27 października 2016 1 X 2
12:30 Kunlun Red Star - Amur Chabarovsk 2.19 3.90 3.48
17:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2.36 4.00 2.99
18:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.55 5.25 6.10
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 1.80 4.33 4.05
18:00 Niznekamsk - Barys Astana 2.32 4.20 2.99
18:30 CSKA Moskwa - Slovan Bratislava 1.38 6.40 8.50
18:30 St Petersburg - Medvescak Zagreb 1.23 8.70 11.00
28 października 2016 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Avangard Omsk 2.95 4.00 2.35
16:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.32 7.50 8.50
16:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1.70 4.60 4.70
18:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 2.05 4.15 3.55
18:30 Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 2.30 3.85 3.14
29 października 2016 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Kunlun Red Star 1.78 4.20 4.85
12:00 Spartak Moskwa - Sochi 2.63 4.10 2.60
15:00 Lada Togliatti - Barys Astana 2.30 4.20 2.80
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 1.80 4.25 4.50
16:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.59 5.00 5.00
16:00 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava 2.25 4.33 2.90
16:00 Niznekamsk - Yugra 2.07 4.15 3.78
30 października 2016 1 X 2
12:30 Traktor Cheljabinsk - Novokuzneck 1.46 5.65 7.10
12:30 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 2.02 4.40 3.35
15:00 Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk 2.75 4.15 2.38
31 października 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Kunlun Red Star 1.80 4.25 4.50
17:00 Severstal Cherepovec - Medvescak Zagreb 2.20 4.25 2.96
1 listopada 2016 1 X 2
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.65 4.05 2.43
7 listopada 2016 1 X 2
14:30 Barys Astana - Medvescak Zagreb 1.95 4.95 3.30
8 listopada 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Sochi 4.55 4.85 1.71
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa 2.11 4.15 3.13
14:00 Avangard Omsk - Niznyj Novgorod 2.18 3.95 3.20
15:00 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 2.85 3.85 2.35
15:00 Salavat Ufa - Lada Togliatti 1.67 4.70 4.95
15:00 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.57 4.95 5.80
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Slovan Bratislava 2.28 4.25 2.95
17:30 Jokerit - Amur Chabarovsk 1.65 4.65 5.40
17:30 Dinamo Minsk - Admirał Władywostok 2.19 4.25 3.13
18:30 Dinamo Riga - Kunlun Red Star 2.38 3.85 3.10
9 listopada 2016 1 X 2
15:00 Yugra - Medvescak Zagreb 2.47 4.05 2.70
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.50 4.90 6.60
17:30 Vityaz Podolsk - CSKA Moskwa 5.40 5.00 1.55
17:30 Dynamo Moskwa - St Petersburg 4.55 4.45 1.80
10 listopada 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Spartak Moskwa 3.90 4.60 1.85
13:30 Sibir Novosibirsk - Niznyj Novgorod 2.55 3.96 2.65
14:00 Avangard Omsk - Sochi 1.85 4.40 4.25
14:30 Barys Astana - Slovan Bratislava 2.15 4.45 3.15
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lada Togliatti 2.05 4.20 3.84
15:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.25 3.94 3.05
15:00 Salavat Ufa - Niznekamsk 1.70 4.60 4.65
17:30 Jokerit - Admirał Władywostok 2.08 4.25 3.13
17:30 Dinamo Minsk - Kunlun Red Star 1.90 4.15 4.05
18:30 Dinamo Riga - Amur Chabarovsk 2.22 3.95 3.30
11 listopada 2016 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Medvescak Zagreb 2.05 4.35 3.44
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 3.34 4.00 2.20
17:30 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.57 5.10 5.60
17:30 Vityaz Podolsk - St Petersburg 8.00 6.50 1.40
12 listopada 2016 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Niznyj Novgorod 5.30 5.10 1.60
11:30 Sibir Novosibirsk - Sochi 2.35 4.10 2.85
12:00 Avangard Omsk - Spartak Moskwa 1.68 4.80 4.80
12:30 Yugra - Slovan Bratislava 2.60 4.05 2.60
12:30 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 1.95 4.05 3.85
12:30 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 2.40 4.10 2.75
13:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.53 5.60 5.70
15:00 Jokerit - Kunlun Red Star 1.77 4.25 4.50
15:00 Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 1.72 4.40 4.40
16:00 Dinamo Riga - Admirał Władywostok 2.80 4.10 2.40
13 listopada 2016 1 X 2
12:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 1.95 4.40 3.54
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - St Petersburg 4.25 4.15 1.85
15:00 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.46 3.85 2.13
15:00 Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 2.40 4.05 2.77
14 listopada 2016 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - Salavat Ufa 2.25 4.25 2.95
15 listopada 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.38 6.25 7.60
10:30 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 2.66 3.95 2.50
13:00 Kunlun Red Star - Avangard Omsk 3.40 3.85 2.10
17:00 Severstal Cherepovec - Yugra 2.00 4.15 3.80
17:30 Sochi - Magnitogorsk 2.60 4.33 2.40
17:30 CSKA Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.35 6.50 8.50
17:30 Spartak Moskwa - Traktor Cheljabinsk 2.57 3.95 2.70
17:30 Vityaz Podolsk - Dynamo Moskwa 3.46 4.25 2.00
17:30 St Petersburg - Barys Astana 1.22 9.80 13.00
19:00 Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 2.50 4.20 2.55
19:00 Slovan Bratislava - Jokerit 2.70 4.40 2.45
16 listopada 2016 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 2.12 4.45 3.35
17 listopada 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Sibir Novosibirsk 2.10 4.30 3.20
10:30 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 3.98 4.25 1.90
13:00 Kunlun Red Star - Novokuzneck 1.60 4.80 5.90
17:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2.00 4.20 3.50
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 2.18 3.92 3.25
17:00 Niznyj Novgorod - Magnitogorsk 2.50 3.96 2.65
17:00 Severstal Cherepovec - Barys Astana 2.30 4.30 2.80
17:30 St Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1.15 13.00 21.00
17:30 CSKA Moskwa - Yugra 1.33 6.90 8.60
17:30 Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk 2.45 4.25 2.73
17:30 Sochi - Traktor Cheljabinsk 2.26 4.05 3.05
17:30 Spartak Moskwa - Salavat Ufa 2.75 4.25 2.29
19:00 Medvescak Zagreb - Jokerit 2.86 4.25 2.38
18 listopada 2016 1 X 2
17:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 2.07 4.10 3.25
19 listopada 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Avangard Omsk 2.95 4.20 2.26
08:00 Amur Chabarovsk - Novokuzneck 1.71 4.45 4.75
10:30 Kunlun Red Star - Sibir Novosibirsk 2.53 3.90 2.81
15:00 Niznyj Novgorod - Traktor Cheljabinsk 1.91 4.00 4.20
15:00 Sochi - Salavat Ufa 2.60 4.30 2.55
15:00 CSKA Moskwa - Barys Astana 1.40 6.70 7.50
15:00 Severstal Cherepovec - Avtomobilist Yekaterinburg 2.10 4.25 3.30
15:00 Spartak Moskwa - Magnitogorsk 3.30 4.55 2.07
17:00 Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 2.21 4.05 3.10
17:30 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 2.30 4.30 2.88
20 listopada 2016 1 X 2
15:00 Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.80 4.10 1.90
15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.53 5.40 6.00
21 listopada 2016 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskwa 1.91 4.35 3.84
17:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 1.82 4.45 4.10
22 listopada 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Niznekamsk 4.10 4.75 1.98
13:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3.38 4.00 2.10
14:00 Avangard Omsk - Lada Togliatti 1.46 6.00 7.00
17:00 Niznyj Novgorod - Medvescak Zagreb 1.56 5.40 6.00
17:30 Sochi - Slovan Bratislava 2.00 4.40 3.65
17:30 Dinamo Minsk - Jokerit 2.47 4.20 2.60
23 listopada 2016 1 X 2
14:30 Barys Astana - Kunlun Red Star 2.06 4.15 3.40
15:00 Yugra - Admirał Władywostok 2.65 4.15 2.45
15:00 Traktor Cheljabinsk - Dynamo Moskwa 2.70 4.15 2.55
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Chabarovsk 2.05 4.15 3.75
15:00 Salavat Ufa - Vityaz Podolsk 1.60 5.40 5.40
15:00 Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.05 4.40 3.60
24 listopada 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Ak Bars Kazan 7.30 6.00 1.45
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 1.80 4.80 4.50
14:00 Avangard Omsk - Niznekamsk 1.53 5.10 6.30
17:00 Niznyj Novgorod - Slovan Bratislava 1.66 4.75 5.25
17:30 Jokerit - St Petersburg 5.45 5.10 1.57
17:30 Spartak Moskwa - Medvescak Zagreb 1.93 4.35 3.86
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.49 4.10 2.66
25 listopada 2016 1 X 2
14:30 Barys Astana - Admirał Władywostok 2.11 4.50 3.13
15:00 Yugra - Amur Chabarovsk 2.25 3.85 3.10
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.02 3.90 2.27
15:00 Salavat Ufa - Dynamo Moskwa 2.13 4.25 3.06
15:00 Magnitogorsk - Vityaz Podolsk 1.45 5.80 6.30
17:00 Severstal Cherepovec - CSKA Moskwa 5.25 4.80 1.60
26 listopada 2016 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Lada Togliatti 3.40 4.50 2.08
11:30 Sibir Novosibirsk - Niznekamsk 2.05 4.30 3.35
12:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 2.35 3.90 3.05
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Kunlun Red Star 2.32 3.85 3.10
15:00 Spartak Moskwa - Slovan Bratislava 2.10 4.10 3.40
15:00 Sochi - Medvescak Zagreb 1.75 4.55 4.50
15:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Minsk 1.91 4.40 3.92
16:00 Dinamo Riga - Jokerit 3.30 4.45 2.18
27 listopada 2016 1 X 2
12:00 Barys Astana - Amur Chabarovsk 1.90 4.50 4.05
12:30 Traktor Cheljabinsk - Vityaz Podolsk 1.90 4.25 3.98
12:30 Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2.60 4.20 2.60
15:00 Severstal Cherepovec - St Petersburg 9.50 7.25 1.33
28 listopada 2016 1 X 2
15:00 Yugra - Kunlun Red Star 2.50 3.88 2.70
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admirał Władywostok 2.45 4.20 2.80
17:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.70 4.55 4.85
19:00 Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 2.25 4.25 2.92
29 listopada 2016 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Sochi 3.08 4.30 2.20
17:00 Ak Bars Kazan - Niznyj Novgorod 1.97 4.15 3.98
17:00 Niznekamsk - Spartak Moskwa 2.13 4.33 3.20
17:30 Jokerit - Magnitogorsk 2.65 4.25 2.40
17:30 Dinamo Minsk - Traktor Cheljabinsk 2.12 4.33 3.13
30 listopada 2016 1 X 2
17:00 Dinamo Riga - Salavat Ufa 3.42 4.30 2.10
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra 1.48 5.60 6.70
17:30 Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.09 4.20 3.25
17:30 Dynamo Moskwa - Barys Astana 1.68 4.55 4.70
19:00 Medvescak Zagreb - Novokuzneck 1.52 5.25 5.90
19:30 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2.25 4.10 2.95
1 grudnia 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Severstal Cherepovec 1.80 4.70 4.15
10:30 Amur Chabarovsk - CSKA Moskwa 5.60 5.00 1.60
12:30 Kunlun Red Star - St Petersburg 7.00 5.90 1.45
16:00 Lada Togliatti - Spartak Moskwa 2.71 4.05 2.62
17:00 Niznekamsk - Niznyj Novgorod 2.71 3.95 2.55
17:00 Ak Bars Kazan - Sochi 1.67 4.80 5.00
17:30 Jokerit - Traktor Cheljabinsk 1.97 4.10 3.65
19:00 Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 3.98 4.25 1.85
2 grudnia 2016 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1.56 5.00 5.70
17:30 Dynamo Moskwa - Yugra 1.57 4.90 6.00
17:30 Dinamo Minsk - Salavat Ufa 2.51 4.25 2.55
17:30 Vityaz Podolsk - Barys Astana 2.20 4.33 2.95
18:30 Dinamo Riga - Magnitogorsk 4.60 4.55 1.80
19:00 Slovan Bratislava - Novokuzneck 1.55 5.15 5.50
3 grudnia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - CSKA Moskwa 4.05 4.35 1.84
08:00 Amur Chabarovsk - St Petersburg 9.00 7.10 1.31
10:30 Kunlun Red Star - Severstal Cherepovec 2.05 4.10 3.66
14:00 Lada Togliatti - Niznyj Novgorod 3.60 4.30 2.00
15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moskwa 1.58 4.95 5.50
15:00 Niznekamsk - Sochi 2.38 4.15 2.75
17:00 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 4.25 4.40 2.02
4 grudnia 2016 1 X 2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 1.65 4.70 5.25
15:00 Jokerit - Salavat Ufa 2.49 4.30 2.62
15:00 Vityaz Podolsk - Yugra 1.86 4.25 4.20
15:00 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 2.93 4.40 2.20
15:00 Dynamo Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.62 4.85 5.40
16:00 Dinamo Riga - Traktor Cheljabinsk 3.06 3.94 2.25
5 grudnia 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - St Petersburg 5.50 5.25 1.58
10:30 Amur Chabarovsk - Severstal Cherepovec 2.30 3.95 2.95
12:30 Kunlun Red Star - CSKA Moskwa 4.40 4.30 1.87
13:30 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.44 6.00 7.50
Hokej na Lodzie Rosja VHL Najwyższe kursy
8 września 2016 1 X 2
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Tver 2.01 4.35 3.26
9 września 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 1.95 4.15 3.72
18:00 Zvezda Chekhov - SKA Karelia 2.83 4.10 2.25
10 września 2016 1 X 2
12:00 Bars Kazan - Tver 4.00 4.15 1.85
16:00 Sarov - Dinamo St Petersburg 2.00 4.10 3.30
16:00 Ryazan - Saryarka Karaganda 2.43 3.95 2.75
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Khimik Voskresensk 1.50 5.25 5.50
16:00 Buran Voronezh - Kazzinc-Torpedo 6.75 6.25 1.35
16:00 Ariada-Akpars - Balashikha 3.15 4.15 2.05
11 września 2016 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 2.70 4.05 2.39
12 września 2016 1 X 2
12:00 Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2.40 4.45 2.67
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Dinamo St Petersburg 1.70 4.60 4.30
17:30 Ariada-Akpars - Tver 3.70 4.45 1.85
17:30 Sarov - Balashikha 2.63 3.95 2.50
18:00 Ryazan - Kazzinc-Torpedo 2.65 4.10 2.45
18:00 Buran Voronezh - Saryarka Karaganda 12.25 9.20 1.24
18:00 Kristall Saratov - Izhstal 4.95 4.75 1.65
18:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 5.30 5.20 1.60
13 września 2016 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2.65 3.80 2.70
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2.30 4.25 2.95
20 września 2016 1 X 2
16:00 Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk 2.86 4.20 2.20
17:30 Khimik Voskresensk - Tver 4.95 5.40 1.53
18:00 SKA Karelia - Ermak Angarsk 2.05 4.45 3.30
21 września 2016 1 X 2
16:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan 1.35 6.90 7.70
16:30 Izhstal - Neftyanik Almetyevsk 2.99 4.15 2.35
17:30 Dinamo St Petersburg - Buran Voronezh 1.25 7.50 9.50
18:00 Balashikha - Ryazan 2.35 4.05 2.75
22 września 2016 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 1.65 4.90 4.90
16:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 2.10 4.05 3.68
23 września 2016 1 X 2
16:00 Toros Neftekamsk - Sarov 1.75 4.45 4.40
16:00 Molot Perm - Neftyanik Almetyevsk 2.55 4.10 2.55
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Bars Kazan 1.50 6.30 6.30
16:30 Izhstal - Ariada-Akpars 1.70 4.70 4.20
17:30 Khimik Voskresensk - Ryazan 3.95 4.50 1.85
18:00 Balashikha - Buran Voronezh 1.20 9.60 11.00
24 września 2016 1 X 2
14:00 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 2.25 4.30 2.85
14:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 1.51 5.50 6.00
25 września 2016 1 X 2
11:00 Ermak Angarsk - Saryarka Karaganda 2.20 4.05 3.02
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo 2.55 3.95 2.55
14:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars 1.50 5.50 5.50
14:00 Molot Perm - Bars Kazan 1.75 4.95 4.33
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Neftyanik Almetyevsk 2.75 4.30 2.38
15:00 Izhstal - Sarov 1.95 4.20 3.50
16:00 Dinamo St Petersburg - Ryazan 2.45 3.95 2.65
16:00 Tver - Buran Voronezh 1.07 16.00 24.00
16:00 Balashikha - Zvezda Chekhov 1.60 4.85 5.60
26 września 2016 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 2.15 4.15 3.40
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 1.44 6.50 6.25
27 września 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Kazzinc-Torpedo 2.60 4.05 2.45
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Saryarka Karaganda 2.65 3.95 2.50
16:00 Molot Perm - Sarov 2.05 4.45 4.05
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ariada-Akpars 1.65 4.95 4.50
17:30 Khimik Voskresensk - Buran Voronezh 1.55 6.30 5.30
17:30 Dinamo St Petersburg - Zvezda Chekhov 2.10 4.10 3.20
18:00 Balashikha - SKA Karelia 2.35 3.94 2.83
18:00 Tver - Ryazan 1.85 4.55 4.50
28 września 2016 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 1.60 5.25 5.10
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 2.05 4.20 3.62
29 września 2016 1 X 2
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sarov 1.95 4.20 3.65
16:00 Molot Perm - Ariada-Akpars 1.75 4.75 4.00
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Rubin Tyumen 1.95 4.20 3.70
17:30 Khimik Voskresensk - SKA Karelia 3.75 4.25 1.85
18:00 Bars Kazan - Zauralie Kurgan 2.90 4.05 2.29
18:00 Tver - Zvezda Chekhov 1.40 5.50 6.90
1 października 2016 1 X 2
13:00 Saryarka Karaganda - Balashikha 2.00 4.35 3.32
13:00 Kazzinc-Torpedo - Dinamo St Petersburg 1.70 4.55 4.05
16:00 Bars Kazan - Rubin Tyumen 3.44 4.30 2.05
16:00 Tver - SKA Karelia 1.67 4.65 4.40
16:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 2.30 4.15 3.02
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Zauralie Kurgan 2.10 4.25 3.08
16:00 Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov 2.82 4.15 2.35
16:00 Buran Voronezh - Izhstal 9.00 8.80 1.33
3 października 2016 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Balashikha 1.75 4.45 3.95
15:00 Saryarka Karaganda - Dinamo St Petersburg 1.70 4.60 4.45
17:30 Sarov - Rubin Tyumen 2.89 4.15 2.35
17:30 Ariada-Akpars - Zauralie Kurgan 2.70 4.25 2.30
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Chelmet Chelyabinsk 1.75 4.90 4.75
18:00 Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk 3.76 4.75 1.95
18:00 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 9.25 8.00 1.25
18:00 Ryazan - Izhstal 2.30 3.95 2.90
4 października 2016 1 X 2
18:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 3.50 4.45 1.95
5 października 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Dinamo St Petersburg 1.80 4.35 3.95
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Balashikha 2.10 4.15 3.20
14:30 Kazzinc-Torpedo - Tver 1.75 4.55 4.05
15:00 Saryarka Karaganda - Khimik Voskresensk 1.31 7.40 8.00
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Yuzhny Ural Orsk 1.85 4.75 3.75
17:30 Sarov - Zauralie Kurgan 2.30 4.35 2.80
17:30 Ariada-Akpars - Rubin Tyumen 3.65 4.45 1.90
18:00 Buran Voronezh - Sputnik Nyzhnyi Tahil 8.50 8.90 1.30
18:00 Bars Kazan - Chelmet Chelyabinsk 2.93 4.05 2.25
18:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 3.60 4.75 1.87
18:00 Ryazan - Molot Perm 2.00 4.15 3.45
18:00 SKA Karelia - Izhstal 2.25 4.30 2.75
7 października 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Balashikha 1.97 4.30 3.35
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Dinamo St Petersburg 1.90 4.10 3.55
14:30 Kazzinc-Torpedo - Khimik Voskresensk 1.30 7.00 8.25
15:00 Saryarka Karaganda - Tver 2.65 3.90 2.67
16:00 SKA Karelia - Toros Neftekamsk 2.45 3.94 2.65
17:30 Ariada-Akpars - Yuzhny Ural Orsk 3.15 4.25 2.01
17:30 Sarov - Chelmet Chelyabinsk 2.05 4.25 3.25
18:00 Buran Voronezh - Molot Perm 5.75 6.00 1.50
18:00 Zvezda Chekhov - Izhstal 2.75 4.00 2.50
18:00 Ryazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.00 4.45 3.40
9 października 2016 1 X 2
11:00 Ermak Angarsk - Tver 2.98 4.10 2.35
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk 1.46 5.40 5.80
12:00 Zvezda Chekhov - Molot Perm 2.15 4.65 3.24
16:00 Ariada-Akpars - Chelmet Chelyabinsk 2.70 4.15 2.30
16:00 Sarov - Yuzhny Ural Orsk 2.49 4.25 2.75
16:00 SKA Karelia - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.15 2.80
10 października 2016 1 X 2
18:00 Kristall Saratov - Bars Kazan 2.43 4.10 2.60
18:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetyevsk 3.05 4.35 2.10
11 października 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk 1.45 5.75 6.25
14:00 Toros Neftekamsk - Saryarka Karaganda 2.30 4.10 2.80
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Tver 2.64 4.05 2.60
15:30 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 1.22 10.00 12.50
16:00 Rubin Tyumen - Ryazan 1.89 4.55 3.55
16:30 Izhstal - Kazzinc-Torpedo 2.95 4.10 2.15
17:00 SKA Karelia - Molot Perm 1.85 4.75 3.95
18:00 Zvezda Chekhov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 3.50 4.40 1.95
12 października 2016 1 X 2
18:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetyevsk 5.30 5.30 1.51
18:00 Dizel Penza - Bars Kazan 1.85 4.65 3.92
13 października 2016 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Ryazan 2.75 4.15 2.45
16:00 Rubin Tyumen - Buran Voronezh 1.17 12.50 15.00
16:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc-Torpedo 2.90 4.35 2.12
16:30 Izhstal - Saryarka Karaganda 2.93 4.25 2.25
14 października 2016 1 X 2
18:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars 2.45 4.20 2.45
18:00 Dizel Penza - Sarov 2.00 4.45 3.20
15 października 2016 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Ryazan 2.20 4.10 3.04
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Buran Voronezh 1.25 9.50 11.25
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kazzinc-Torpedo 2.70 4.10 2.30
14:00 Molot Perm - Saryarka Karaganda 3.00 4.50 2.20
14:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk 2.00 4.30 3.24
15:00 Izhstal - Sokol Krasnoyarsk 2.30 4.35 3.00
16:00 Tver - Dinamo St Petersburg 1.70 4.50 4.30
16:00 Khimik Voskresensk - Balashikha 4.15 4.75 1.70
16 października 2016 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - SKA Karelia 2.40 4.15 2.60
14:00 Zauralie Kurgan - Zvezda Chekhov 2.25 4.30 2.85
16:00 Kristall Saratov - Sarov 2.94 4.33 2.12
16:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars 1.88 4.60 3.60
17 października 2016 1 X 2
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Ryazan 2.05 4.30 3.24
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Buran Voronezh 1.24 9.30 12.50
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Saryarka Karaganda 2.45 4.05 2.59
16:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 2.30 4.20 2.95
16:00 Molot Perm - Kazzinc-Torpedo 3.75 4.55 1.80
16:30 Izhstal - Ermak Angarsk 2.73 4.10 2.45
17:30 Khimik Voskresensk - Dinamo St Petersburg 2.90 4.20 2.15
18:00 Tver - Balashikha 2.00 4.15 3.50
18 października 2016 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - SKA Karelia 2.60 4.15 2.45
16:00 Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov 1.90 4.30 3.60
19 października 2016 1 X 2
16:00 Molot Perm - Ermak Angarsk 3.10 4.60 2.12
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sokol Krasnoyarsk 2.15 4.55 2.99
20 października 2016 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - SKA Karelia 2.99 4.65 2.03
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov 2.13 4.75 2.95
17:30 Sarov - Neftyanik Almetyevsk 2.99 4.20 2.21
17:30 Ariada-Akpars - Bars Kazan 1.75 4.60 3.85
21 października 2016 1 X 2
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ermak Angarsk 2.00 4.65 3.30
16:00 Molot Perm - Sokol Krasnoyarsk 3.35 4.25 2.10
18:00 Tver - Khimik Voskresensk 1.25 7.70 10.50
18:00 Balashikha - Toros Neftekamsk 2.45 4.15 2.63
18:30 Dinamo St Petersburg - Izhstal 2.35 3.90 2.70
22 października 2016 1 X 2
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Zvezda Chekhov 1.95 4.40 3.48
13:00 Kazzinc-Torpedo - Zauralie Kurgan 1.75 4.65 3.90
13:00 Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 1.96 4.25 3.48
14:00 Yuzhny Ural Orsk - SKA Karelia 2.25 4.30 2.80
16:00 Buran Voronezh - Kristall Saratov 6.00 5.25 1.53
16:00 Sarov - Bars Kazan 1.70 4.75 4.70
16:00 Ariada-Akpars - Neftyanik Almetyevsk 3.10 4.40 2.00
16:00 Ryazan - Dizel Penza 2.42 4.25 2.58
23 października 2016 1 X 2
16:00 Balashikha - Izhstal 2.25 4.20 2.88
16:00 Dinamo St Petersburg - Toros Neftekamsk 2.45 4.25 2.45
24 października 2016 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Rubin Tyumen 2.10 4.25 3.00
15:00 Saryarka Karaganda - Zauralie Kurgan 1.83 4.40 4.15
18:00 Ryazan - Kristall Saratov 1.34 7.00 7.25
18:00 Buran Voronezh - Dizel Penza 7.50 7.00 1.32
25 października 2016 1 X 2
17:30 Khimik Voskresensk - Izhstal 3.40 4.30 1.95
18:00 Balashikha - Molot Perm 1.80 5.00 3.80
18:00 Tver - Toros Neftekamsk 2.12 4.15 3.26
18:30 Dinamo St Petersburg - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.45 4.25 2.45
26 października 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2.40 4.25 3.00
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2.25 4.25 2.90
14:30 Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk 1.60 4.95 4.40
15:00 Saryarka Karaganda - Yuzhny Ural Orsk 1.85 4.75 4.05
18:00 SKA Karelia - Kristall Saratov 1.40 5.85 6.50
18:00 Zvezda Chekhov - Dizel Penza 2.47 4.25 2.65
27 października 2016 1 X 2
17:30 Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk 4.55 4.60 1.70
17:30 Ariada-Akpars - Sarov 2.85 4.30 2.35
18:00 Tver - Izhstal 1.85 4.45 4.35
18:00 Balashikha - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.30 4.45 3.13
18:30 Dinamo St Petersburg - Molot Perm 2.10 4.20 2.95
28 października 2016 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Rubin Tyumen 2.71 4.10 2.35
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 1.92 4.40 3.74
14:30 Kazzinc-Torpedo - Yuzhny Ural Orsk 1.65 4.80 4.35
15:00 Saryarka Karaganda - Chelmet Chelyabinsk 1.45 5.90 6.25
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Ryazan 2.15 4.35 2.88
18:00 Bars Kazan - Buran Voronezh 1.75 5.40 5.30
18:00 SKA Karelia - Dizel Penza 2.05 4.45 3.04
18:00 Zvezda Chekhov - Kristall Saratov 1.33 7.30 7.40
29 października 2016 1 X 2
16:00 Tver - Molot Perm 1.62 5.20 4.95
16:00 Khimik Voskresensk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 4.25 4.75 1.75
30 października 2016 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.00 4.70 3.84
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 1.83 5.00 4.60
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Buran Voronezh 1.21 9.20 10.75
15:00 Bars Kazan - Ryazan 3.20 4.15 2.05
31 października 2016 1 X 2
16:30 Khimik Voskresensk - Molot Perm 2.90 4.45 2.19
17:00 Tver - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.63 5.50 5.20
1 listopada 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2.25 4.30 2.85
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 1.90 4.50 3.42
16:30 Ariada-Akpars - Buran Voronezh 1.50 5.75 4.90
16:30 Sarov - Ryazan 2.45 4.00 2.65
2 listopada 2016 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Dinamo St Petersburg 1.80 4.25 3.85
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal 1.90 4.35 4.45
15:00 Rubin Tyumen - Balashikha 1.95 4.45 3.25
3 listopada 2016 1 X 2
16:30 Sarov - Buran Voronezh 1.28 8.90 8.25
16:30 Neftyanik Almetyevsk - SKA Karelia 2.17 4.05 2.97
16:30 Ariada-Akpars - Ryazan 4.20 4.80 1.65
17:00 Bars Kazan - Zvezda Chekhov 2.60 4.25 2.38
17:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 3.40 4.10 2.05
17:00 Kristall Saratov - Kazzinc-Torpedo 8.25 7.50 1.28
4 listopada 2016 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Balashikha 2.60 4.15 2.60
13:00 Rubin Tyumen - Dinamo St Petersburg 1.85 4.40 3.55
5 listopada 2016 1 X 2
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Zvezda Chekhov 1.70 4.60 4.25
15:00 Bars Kazan - SKA Karelia 5.70 5.70 1.57
15:00 Kristall Saratov - Saryarka Karaganda 26.00 17.00 1.10
15:00 Dizel Penza - Kazzinc-Torpedo 2.65 4.45 2.25
6 listopada 2016 1 X 2
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Dinamo St Petersburg 1.95 4.15 3.40
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Balashikha 2.35 4.40 2.61
7 listopada 2016 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Tver 3.18 4.25 2.15
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Perm 1.70 4.85 4.75
15:00 Rubin Tyumen - Khimik Voskresensk 1.38 7.00 6.75
15:30 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.30 4.25 2.75
16:30 Sarov - SKA Karelia 2.91 4.25 2.20
16:30 Ariada-Akpars - Zvezda Chekhov 2.95 4.35 2.05
17:00 Kristall Saratov - Sokol Krasnoyarsk 9.00 8.50 1.25
17:00 Dizel Penza - Ermak Angarsk 2.30 4.20 2.71
8 listopada 2016 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dinamo St Petersburg 2.05 4.20 3.05
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Balashikha 2.25 4.30 2.75
17:00 Buran Voronezh - Ryazan 4.75 5.50 1.65
9 listopada 2016 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Khimik Voskresensk 1.50 6.30 5.90
15:00 Rubin Tyumen - Tver 2.55 4.95 2.40
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.62 5.30 5.70
15:30 Izhstal - Molot Perm 2.45 4.35 2.55
16:30 Sarov - Zvezda Chekhov 2.17 4.05 3.00
16:30 Ariada-Akpars - SKA Karelia 4.25 4.50 1.57
17:00 Dizel Penza - Sokol Krasnoyarsk 2.73 4.05 2.45
17:00 Kristall Saratov - Ermak Angarsk 7.20 7.50 1.40
10 listopada 2016 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Bars Kazan 1.45 5.75 5.50
14:00 Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 1.90 4.55 4.30
11 listopada 2016 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Tver 3.38 4.33 1.95
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 1.69 4.80 4.25
12 listopada 2016 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Bars Kazan 1.30 7.70 9.75
13:00 Kazzinc-Torpedo - Neftyanik Almetyevsk 1.90 4.50 3.50
13 listopada 2016 1 X 2
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 1.55 5.40 5.30
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Tver 3.30 4.70 1.90
14 listopada 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Bars Kazan 1.48 5.25 6.20
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.23 3.95 3.00
13:30 Kazzinc-Torpedo - Ariada-Akpars 1.22 8.00 9.50
14:00 Saryarka Karaganda - Sarov 1.40 6.00 6.50
15 listopada 2016 1 X 2
17:00 Balashikha - Dizel Penza 1.75 4.55 4.33
17:30 Dinamo St Petersburg - Kristall Saratov 1.15 9.50 13.50
16 listopada 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.35 4.15 2.71
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1.45 5.90 6.30
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sarov 1.55 4.85 4.90
14:00 Saryarka Karaganda - Ariada-Akpars 1.22 8.25 11.00
17:00 Zvezda Chekhov - Buran Voronezh 1.37 6.50 6.50
17:00 SKA Karelia - Ryazan 1.75 4.40 4.45
17 listopada 2016 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 1.67 5.50 4.25
15:00 Molot Perm - Rubin Tyumen 2.50 4.40 2.46
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zauralie Kurgan 2.25 4.00 3.13
15:30 Izhstal - Yuzhny Ural Orsk 1.95 4.45 3.44
17:00 Balashikha - Kristall Saratov 1.20 8.90 10.75
17:30 Dinamo St Petersburg - Dizel Penza 2.40 4.00 2.65
18 listopada 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Ariada-Akpars 1.35 6.80 7.25
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Sarov 1.67 4.55 4.50
17:00 Zvezda Chekhov - Ryazan 2.35 4.25 2.69
17:00 SKA Karelia - Buran Voronezh 1.23 8.50 9.75
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 1.54 5.50 5.50
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Rubin Tyumen 2.20 4.33 2.93
13:00 Molot Perm - Zauralie Kurgan 2.88 4.25 2.30
14:00 Izhstal - Chelmet Chelyabinsk 2.05 4.25 3.25
15:00 Tver - Dizel Penza 1.73 4.45 4.25
15:00 Khimik Voskresensk - Kristall Saratov 1.55 5.40 5.00
20 listopada 2016 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Sarov 1.95 4.45 3.35
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars 1.33 6.35 7.50
12:00 Kazzinc-Torpedo - Saryarka Karaganda 2.25 4.00 2.80
15:00 Dinamo St Petersburg - SKA Karelia 3.30 3.85 1.85
21 listopada 2016 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 1.91 4.40 3.68
15:00 Molot Perm - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.40 2.88
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Yuzhny Ural Orsk 2.00 4.33 3.32
15:30 Izhstal - Rubin Tyumen 2.44 4.25 2.60
16:30 Khimik Voskresensk - Dizel Penza 3.22 4.25 2.05
17:00 Tver - Kristall Saratov 1.15 15.00 19.00
22 listopada 2016 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan 1.36 6.90 7.70
17:30 Dinamo St Petersburg - Balashikha 2.35 4.00 2.65
23 listopada 2016 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 1.75 4.75 4.25
15:00 Molot Perm - Yuzhny Ural Orsk 2.05 4.50 3.25
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Chelmet Chelyabinsk 2.27 4.25 2.85
15:30 Izhstal - Zauralie Kurgan 2.27 4.25 2.80
17:00 Ryazan - SKA Karelia 2.45 3.95 2.65
17:00 Buran Voronezh - Zvezda Chekhov 6.20 6.60 1.45
24 listopada 2016 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 2.25 4.10 2.85
16:30 Ariada-Akpars - Sokol Krasnoyarsk 4.75 4.85 1.60
16:30 Sarov - Ermak Angarsk 2.30 4.10 2.75
25 listopada 2016 1 X 2
17:00 Ryazan - Zvezda Chekhov 2.00 4.35 3.45
17:00 Buran Voronezh - SKA Karelia 9.20 8.30 1.35
26 listopada 2016 1 X 2
15:00 Balashikha - Dinamo St Petersburg 1.90 4.20 3.50
15:00 Sarov - Sokol Krasnoyarsk 2.85 3.98 2.35
15:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 1.73 4.35 4.40
15:00 Ariada-Akpars - Ermak Angarsk 4.35 4.80 1.65
27 listopada 2016 1 X 2
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Perm 1.95 4.75 3.25
13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 2.35 4.45 2.55
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal 2.10 4.33 3.38
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.55 4.30 2.42
28 listopada 2016 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ermak Angarsk 2.00 3.98 3.66
16:30 Ariada-Akpars - Kazzinc-Torpedo 5.75 5.22 1.43
16:30 Sarov - Saryarka Karaganda 3.34 3.78 2.09
17:00 Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 5.10 4.95 1.56
17:00 Dizel Penza - Tver 2.98 4.15 2.20
29 listopada 2016 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal 2.15 4.20 2.95
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.35 4.30 2.60
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Perm 2.30 4.05 2.97
15:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2.50 4.20 2.60
30 listopada 2016 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Sokol Krasnoyarsk 2.10 4.25 3.13
16:30 Ariada-Akpars - Saryarka Karaganda 7.50 6.90 1.33
16:30 Sarov - Kazzinc-Torpedo 3.25 4.15 1.95
17:00 Bars Kazan - Ermak Angarsk 4.25 4.75 1.75
17:00 SKA Karelia - Tver 2.29 4.33 2.85
17:00 Dizel Penza - Balashikha 2.83 3.85 2.35
1 grudnia 2016 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 2.67 4.25 2.38
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Perm 1.95 4.25 3.50
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal 2.33 4.25 2.65
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.95 4.45 3.25
2 grudnia 2016 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 2.33 4.25 2.70
17:00 Bars Kazan - Kazzinc-Torpedo 4.50 4.75 1.55
17:00 Zvezda Chekhov - Tver 4.70 5.20 1.80
17:00 Dizel Penza - Dinamo St Petersburg 2.40 3.65 2.45
3 grudnia 2016 1 X 2
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal 2.32 4.33 2.63
13:00 Rubin Tyumen - Molot Perm 2.18 4.45 2.90
13:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.21 4.20 2.88
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3.20 4.40 1.99
4 grudnia 2016 1 X 2
15:00 Ryazan - Buran Voronezh 1.32 7.40 7.25
15:00 Bars Kazan - Saryarka Karaganda 4.65 4.95 1.60
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Kazzinc-Torpedo 2.25 4.20 2.60
5 grudnia 2016 1 X 2
17:00 Zvezda Chekhov - Sarov 2.65 4.75 2.35
17:00 SKA Karelia - Ariada-Akpars 1.15 8.90 10.00